Soutěž o Red Fox power unit

Kategorie: Ostatní Zveřejněno: pondělí 29. únor 2016 12:21 Napsal Aleš Krátký

Na fóru se rozjížděla diskuse o vhodnosti používat motory na přímo, nebo s převodovkou (mimochodem odkaz je ZDE).

A protože nejlepším argumentem je zkouška, je tady nabídka o p.Hendrycha o kterou bych se rád s Vámi podělil.

Cituji : 

Dovoluji si věnovat Redfoxe prvnímu vítězi závodů F5J v roce 2016, proto, aby mohl porovnat teorii s vrtulí 10/6“ a 13/8“ a modelu o váze do 2,2 kg.

Bude mít možnost porovnat spotřebu na přímo i s převodovkou včetně účinnosti, kdy garantujeme stoupání 10 m/s a pohon dodáme dle požadavku vítěze, tedy dle váhy letadla s vhodným pohonem i doporučenou vrtulí. Nemám, co bych dodal : Po vyhlášení předám výherci kontakt na p. Hendrycha, aby si domluvil vyzvednutí výhry.

Více v článku

Motor si vítěz může vybrat Thurnigy nebo Leopard, oba motory mají dokonalé vlastní chlazení a během 2 roků provozu jsme neobdrželi žádnou reklamaci anistížnost na kvalitu od Japonska po USA . Vítězi cena proto, že dokáže porovnat kvalitu.

S úctou a pozdravem
Ing František Hendrych

Celá diskuse je tedy v odkazu výše, a pokud se nepletu, první soutěží jsou Hořice 23.4.2016 (http://registrace.stoupak.cz/soutez/385), takže jakmile se otevřou registrace neváhejte.

Ještě jednou děkujeme na nabídku

IMG 3445

 

Zobrazeno: 3136

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

Banner baterie

banner6

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám