file Aleši, Aleši ...ty óčka, ty óčka

Více
05. čen 2017 20:07 #18941 od Pavel Hloušek
Tak sem si přečetl tvůj článek z óček v Uničově a zaujal mě povzdech nad posledním kolem, cituji

,, Totálně nasraný, a s chutí položit život za přepočítávání výsledků v kole. Mimochodem kolegové, fakt vám to přišlo fér ?

Tedy odpovídám. Sice sem tam nebyl, ale z důvěryhodných zdrojů se mě doneslo, že jeden těch 5 minut naletěl. Bohužel ale podělal přistání. Takže nebrečet ale trénovat, trénovat, trénovat ;) :)

Jinak článek pěknej a dík za něj

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
06. čen 2017 04:33 - 06. čen 2017 04:35 #18942 od Tomas Hruby
Tohle se diskutovalo víckrát...
Přepočet má smysl ve dvou případech.
Zaprvé pokud není absolutní výsledek vždy stejný a je ovlivněn počasím fakticky vždy - typicky F5J/RCEV s body za výšku či trochu méně výrazně RCEK, kde se za dobrého počasí krátí motor. Při existenci této podmínky je přepočet fakticky nezbytný.
Zadruhé v případě, kdy je možný výsledek sice absolutní, ale jeho dosažení zkrátka není ani náhodou samozřejmostí. Tady byly příkladem třeba RCEJ, kde výsledky před zavedením přepočtů skutečně loterií byly, po zavedení přepočtů se to hodně "umravnilo", z kategorií, kde to dosud není, by si podle mne přepočty určitě zasloužily RCVS, tam to je při určitém počasí taky pořádná loterie.

Na druhé straně ale moc nevidím přínos u kategorií, kde lze dosáhnout maxima skoro vždy, typicky RCEN a RCEO, tam když už se občas nezadaří, tak je to tak maximálně jednou, což pokryje škrtačka. Koneckonců to se týká i Aleše, jeho problém nebyl primárně v té smůle na jedno špatné počasí, což právě pokryla škrtačka, jak spíše v tom, že už o let dříve poněkud podělal přistání i když s počasím problém nebyl :-) Tady by zavedení přepočtů skutečně přidělalo pořadatelům práci poměrně bezdůvodně a já bych to nechal tak, jak to je.

Když už procházím kategorie, tak z těch, kde by zavedení přepočtu nebylo od věci jsem zmínil RCVS, na hraně jsou národní RCV2 a v budoucnu možná spínačové RCEP/VEM. U nich z výše uvedených dvou kritérií hraje roli pouze to druhé, první nikoli. A u něj to z mého pohledu pro úpravu, jaká se osvědčila v RCEJ, mluví právě u RCVS, u zbylých dvou kategorií si už tak jistý nejsem.
Poslední změna: 06. čen 2017 04:35 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2017 11:12 #18946 od Aleš Krátký
Kluci zas to tak nežerte :) jen jsem si vyléval srdéčko a byla to chvilková nasranost :-D
ale je fajn vidět, že to alespoň někdo čte ...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2017 12:53 #18947 od Pavel Hloušek
Jj, to já jen tak aby řeč nestála a měls motivaci se zlepšovat. :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2017 13:09 #18948 od Aleš Krátký
Však jo :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čen 2017 04:55 #18954 od Tomas Hruby
Rýpnout si do tebe a vědecky zdůvodnit, že za to můžeš ty a ne pravidla vždy potěší :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čen 2017 05:35 #18957 od Miroslav Rišo
Alesi neboj sa citame to aj za hranicami CR. :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čen 2017 06:45 #18960 od Aleš Krátký
tak to je super

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.280 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám