× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Stoupák

Více
19. čec 2015 19:52 #15278 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák

Aleš Krátký napsal: Mapu hodím dolů. Taky mě to prudí :)

a mapu jsem dal dolů

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čec 2015 20:10 #15279 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
a upravil jsem registrace tak, aby se po registraci soutěžícího znovu načetl celý seznam přihlášených a lidé se tak neregistrovali 2x atd

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. čec 2015 14:22 #15284 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Stoupák
Aleši, když už máš tu pracovitou náladu, mohl bys projít seznam registrovaných do SORGu a trochu to tam opravit. Některá jména jsou tam 3x, špatně vyplněné licence atd., pak to dělá neplechu v žebříčcích. Netuším taky, jak to funguje, když je tam někdo dvákrát, jednou s českou licencí a jednou s licencí FAI ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. kvě 2016 04:49 #16820 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
1) Jsem ty lidi v seznamu trošku pročistil.
2) se mi podařilo najít brzdu na stoupáku, takže by to teď mělo celé běžet rychleji.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. kvě 2016 06:57 #16821 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Stoupák
Tak nevím jak s tou brzdou, ale včera odpoledne/večer jsem se na Stoupák nedostal vůbec a dnes to je tak 10x pomalejší než před odstraněním brzdy??? (Google Chrome)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. kvě 2016 07:40 #16822 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
jo, brzda je pryc, ale posrali se na hostingu :-D resim.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. zář 2016 11:08 #17288 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Ahoj kolegové ...

jen pro jistotu. Pokud někdo "žije" na FB nebo G+, nechť si přidá stoupak do přátel / kruhů. Neuteče Vám tak žádná novinka ze stoupáku :)

Díky :-)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. bře 2017 09:48 #18249 od Peter Maňka
Odpověděl Peter Maňka pro téma Stoupák
Čo sa nedávno udialo, že mi čudne funguje FORUM:
- keď dám "Poslední témata" je to vždy prázdny zoznam
- keď otvorím "Téma" cez úvodnú stránku, témy a cez "ZELENÉ" niekedy mi nejde pokiaľ je viac stránok prejsť na ďalšiu, ostáva na prvej
- keď dám "Fórum, Hledání" tak prázdne, neni kam vypísať hľadaný výraz, rovno nič nenašiel

- Windows 10 a Edge a aj Chrome .....

Pár týždňov je to tak

Kedysi dávno aj autá, potom všetko možné, potom F3F a teraz F5J

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. bře 2017 18:30 #18259 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma Stoupák
také hlasím - ještě horší stav na Firefoxu 52.0

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. bře 2017 21:25 #18262 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
no ten stav je všude stejný skrze všechny prohlížeče bohužel :)
na vině je nové fórum, které ale má tyto bugy. Řeším to, ale neumím to vyřešit já, nýbrž tvůrci fóra

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.347 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám