× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Návrh nové elektrokategorie s pevnou výškou - RCEP

Více
29. lis 2015 16:04 - 29. lis 2015 16:06 #15836 od Petr Koláska
Ondro, Ondro.... jedno moc povedené úsloví tvrdí: "když se vám odpověď nelíbí, neměli jste se ptát..." Jestli úvodní příspěvek tohoto vlákna nebyl žádostí o názory, tak asi někdo neumíme číst...
Nikdo na nikoho neplival, nic proti tobě nemám, naopak si tě vážím. Jen jsem se snažil diskutovat, protože diskuze byla vyžadována a díval jsem se na to z jiného pohledu. Stejně jako ostatní, kteří hned souhlasně nekývali a snažili se poukázat na to, co se jim tam nezdá (vlastně vám chtěli pomoct, ale pokud nechcete, fajn, tak nás o to příště nežádejte). Takže se přidávám k Honzovi a přeji vám v dané iniciativě hodně štěstí. Ale pro příště prosím, až někde bude opět uváděno (nejen) mé jméno, byl bych rád, kdyby se v té spojitosti nelhalo! Děkuji.
Poslední změna: 29. lis 2015 16:06 uživatelem Petr Koláska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2015 16:45 #15837 od Rudolf Rada
Ahoj všem,
původně jsem se tu nechtěl k diskusi k "Péčkům" vůbec vyjadřovat, ale po přečtení komentáře pana Matuly na stránkách RCEO jsem neodolal.
Pana Ondřeje Matulu neznám a po přečtení jeho článku mám pocit že ho ani znát nechci ale budu pouze konstatovat že tolik osobních útoků a urážek, kolik jich v onom svém článku vyplodil, není dohromady ve všech příspěvcích v tomto vláknu. Obzvláště mě nadzvedlo konstatování, že vlastně všichni kteří souhlasně nevítají jeho novou kategorii jsou troubové :dry:

Pane Matulo, napište mi prosím co berete. Rád bych to také zkusil, musí to být totiž super matroš.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2015 17:16 #15838 od Martin Veleba
Tak jsem si znovu dobře přečetl úvodní příspěvek Martina Faltičky tady na Stoupáku. V něm žádá o názory jak pozitivní, tak i NEGATIVNÍ. Tak nechápu, proč se pan Matula rozčiluje, že někdo napsal k této problematice svůj názor a pohled na věc. Je přece svoboda slova!!!! A pokud se Vám negativní názory nelíbí, tak proč jste se zde ptali?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. lis 2015 06:21 #15842 od Tomáš Hlavinka
Jako nezávislému pozorovateli se mi zdá, že už to obě strany přehánějí. Nechejme to být a uvidíme za rok.
Jestli nějaká soutěž vyjde termínově tak, aby se nekryla s RCV2/RCVS/F3J, rád si přijedu zalítat!!
Praxe ukáže, zda je to dobrý nápad nebo né, v nekonečných diskusích to stejně nikdo nerozlouskne. Skoro mám takový pocit, že podobné návrhy by se měly zveřejňovat brzo na jaře, když je úplně jiná nálada a všichni jsou už natěšení na lítání.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. lis 2015 07:18 #15843 od Tomas Hruby

Tomáš Hlavinka napsal: Jako nezávislému pozorovateli se mi zdá, že už to obě strany přehánějí. Nechejme to být a uvidíme za rok.
Jestli nějaká soutěž vyjde termínově tak, aby se nekryla s RCV2/RCVS/F3J, rád si přijedu zalítat!!
Praxe ukáže, zda je to dobrý nápad nebo né, v nekonečných diskusích to stejně nikdo nerozlouskne. Skoro mám takový pocit, že podobné návrhy by se měly zveřejňovat brzo na jaře, když je úplně jiná nálada a všichni jsou už natěšení na lítání.


Opravdu ti to přejde přehnané z obou stran? Mě tedy přijde, že totálně přes čáru je jen reakce O. Matuly, jinak tu byly spíš faktické poznámky lidí, kteří právě mnohdy s ALES konceptem mají reálnou zkušenost. V této myšlence se opravdu nezačíná od nuly, naopak je tento nápad o poznání starší než F5J a ne zcela zanedbatelný počet akcí se před několika lety odlétal i tady v okolí (hlavně SK) i s účastí pilotů z CZ. V neoficiální formě se navíc v tomto režimu létá už druhou zimu v rámci RCVN v Poříčí (F3B/F3J navijákem, elektry do určené výšky).
Takže je zkušeností docela dost, pokud si autor návrhu myslí, že vytvořil něco nového, tak to spíš naznačuje jistou neznalost. Bohužel zkušenosti nejsou zdaleka jen pozitivní, z hlediska samostatné kategorie spíše naopak, tyto informace byly předány. Reakce ovšem byla jaká byla - raději bez komentáře.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.249 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám