× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Motor

Více
22. led 2017 19:56 #17883 od Jiří Veselý
Motor vytvořil uživatel Jiří Veselý
Zdravím.

Protože užívám ty nejlacinější motory, není mi to líto.
Když mám kužel o průměru 30mm, není místa pro přívodní kabely nazbyt. A tak si pomáhám tím, že původní "nabubřelé" silikonové kabely odstraním a nahradím je smršťovačkou a zatavím. Získám tak asi 2mm k dobru a to úplně stačí pro vedení kabelů okolo motoru bez obav na prodření. Smršťovačka se snaží kabely narovnat a tak při ohybu působí proti stěně trupu, takže vlastně oddaluje kabely od motoru. Třeba to někdo bude potřebovat, když mu prostor nestačí. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
26. led 2017 21:04 #17924 od juraj.jurej
Odpověděl juraj.jurej pro téma Motor

Jiří Veselý napsal: Zdravím.

Protože užívám ty nejlacinější motory, není mi to líto.
Když mám kužel o průměru 30mm, není místa pro přívodní kabely nazbyt. A tak si pomáhám tím, že původní "nabubřelé" silikonové kabely odstraním a nahradím je smršťovačkou a zatavím. Získám tak asi 2mm k dobru a to úplně stačí pro vedení kabelů okolo motoru bez obav na prodření. Smršťovačka se snaží kabely narovnat a tak při ohybu působí proti stěně trupu, takže vlastně oddaluje kabely od motoru. Třeba to někdo bude potřebovat, když mu prostor nestačí. JIVE.


Daj niaké foto pred a po úprave káblov.

FrSkyTaranis X9D Plus, Siesta, Vitesse V2, Element 100", F5J 3700mm

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. led 2017 06:55 #17925 od Jiří Veselý
Odpověděl Jiří Veselý pro téma Motor
Zdravím.

Je mi líto, ale zatím nemohu poskytnout foto, mám motory v modelech. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.241 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám