check F5J TRIČKA

Více
17. úno 2017 18:30 #18166 od Petr Malčík
F5J TRIČKA vytvořil uživatel Petr Malčík
Vážení příznivci kategorie F5J,

připravil jsem trička pro nadcházející sezónu. Výběr bude možný z límečkové (POLO) a bez límečkové (KLASIK) varianty. Dále jsou připraveny i dámské varianty pro drahé polovičky. :) Trička je možné objednat přes mě. Případní zájemci mě můžou kontaktovat zde, nebo na facebooku: www.facebook.com/petr.p.malcik

Cena: POLO (varianta s límečkem) 560,- Kč
KLASIK (varianta bez límečku) 460,- Kč

+ poštovné (ceny jsou včetně DPH)

Tabulky s velikostí jsou uvedeny pod grafickým návrhem. První vlnu objednávky bych rád udělal do konce příštího týdne (deadline- 26.2.2017), ať je vše připravené před sezónou. V případě velkého zájmu je možné udělat více "vln" objednávek. Minimální počet objednaných kusů je 5 v jedné vlně. Maximální počet kusů není omezen. :) Tabulky velikostí pro dámy mohu zaslat individuálně, ať tu není příliš mnoho informací najednou.


V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.


S přáním hezkého dne

Petr Malčík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
20. úno 2017 17:45 #18167 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma F5J TRIČKA
Dík za zajímavou nabídku, mám jen dvě připomínky/dotazy:
1) co mají dělat zájemci o tričko kteří nelétají za Sambu? Dostanou tričko bez reklamy?
2) nevím kdo je autorem návrhu, dovolil bych si malý námět. Myslím že nápis CZECH F5J TEAM na přední straně by mohl být různou velikostí písma zarovnán do čtvercového bloku a jako protiváha čtvercového státního znaku by to vypadalo lépe?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. úno 2017 14:25 #18173 od Petr Malčík
Odpověděl Petr Malčík pro téma F5J TRIČKA
Zájemci kteří mají zájem o trička a nelétají za Sambu si mohou koupit tričko v tomto provedení. Tričko v jiné variante nechystám.

Autorem návrhu jsem já a děkuji za nápad. Ale po nasledné diskuzi s pány na vyšších místech jsem se rozhodl odstranit velký státní znak. Tím padem dojde k přesunu nápisu na druhou stranu. Důvodem tohoto rozhodnutí je možný konflikt s legislativou České republiky.

Tímto děkuji všem zájemcům za pochopení a o této změně budu všechny informovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. úno 2017 10:10 #18183 od Petr Malčík
Odpověděl Petr Malčík pro téma F5J TRIČKA
Konečná verze triček.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.221 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám