file Výše startovného na soutěžích

Více
09. pro 2013 19:19 - 09. pro 2013 20:41 #11509 od Aleš Krátký
Kolik jsi ochoten dát za startovné na klasickou soutěž, kde budou časoměřiči (nebude samoměření)

stoupak.cz/startovne

anketa zde :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 09. pro 2013 20:41 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
09. pro 2013 20:56 #11511 od Aleš Krátký
Je možno hlasovat anonymně. Je povoleno více hlasů, tak toho prosím nezneužívejte (vidím, kolikrát která IP hlasovala). Je to z důvodu jedne IP z venku a více počítačů uvnitř.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • blekota mrákota
  • Avatar uživatele blekota mrákota
  • Návštěvník
  • Návštěvník
09. pro 2013 21:18 #11513 od blekota mrákota
Odpověděl blekota mrákota pro téma Re: Výše startovného na soutěžích
předělat...předělat...přadělat...
- když jsem ochoten dát 3kila tak kam mám kliknout ? : na 200-300 nebo na 300-400 ?
Což takhle tam dát : 0-100 ; 101-200 ; 201-300 ; atd atd
- blbost co - jen tak mne to napadlo .....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. pro 2013 21:34 #11514 od Aleš Krátký
předěláno .. tak to snad bude dávat smysl více

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. pro 2013 05:50 #11516 od Tomas Hruby
Předpokládám, že dotaz je na klasickou jednodenní soutěž a jde o startovné zahrnující jen soutěž a diplomy (maximálně nějaký pohárek), žádné občerstvení...
Tohle je totiž podstatné, já na jedné straně za podobnou akci víc než 200 nedám a klidně beru i "extralevnou variantu" za cenu samoměření, na druhé straně ale klidně dám 500 i více za celovíkendovou akci s větším komfortem...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. pro 2013 07:03 #11518 od Aleš Krátký
a proto mas 5moznosti hlasovani :)

defaultne se bavime o jednodenni regionalni soutezi

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. pro 2013 07:26 #11520 od Jan Kubica

Tomas Hruby napsal: Předpokládám, že dotaz je na klasickou jednodenní soutěž a jde o startovné zahrnující jen soutěž a diplomy (maximálně nějaký pohárek), žádné občerstvení...
Tohle je totiž podstatné, já na jedné straně za podobnou akci víc než 200 nedám a klidně beru i "extralevnou variantu" za cenu samoměření, na druhé straně ale klidně dám 500 i více za celovíkendovou akci s větším komfortem...


Souhlas. Ještě bych dodal, že kdyby byla anketa, kolik má stát benzín, tak tak do 10 Kč za litr. Jenomže za tu cenu mi ho nikdo neprodá :-(. Podle mě se nelze ptát jen jedné strany, protože záleží i na tom, za kolik lze soutěž uspořádat a jaký "standard" pořadatel má. Jestli je dneska obvyklý vklad 50 až 150 (abych dal rozmezí), tak zřejmě jde o rovnováhu mezi tím, kolik jsou účastníci ochotni dát, a tím, kolik to pořadatele stojí (řekněme neviditelná ruka trhu :-)). H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. pro 2013 14:37 - 10. pro 2013 14:52 #11524 od Petr Koláska
Řekl bych, že teď se jedná jen čistě o to, když budou časoměrky a nebo samoměření. Ostatní komfort nechme stranou, protože to se dá udělat zadara a nebo taky za dvě mega, záleží na pořadateli, jeho kontaktech a možnostech, takže je to dost diskutabilní veličina (cena časoměřičů sice taky, ale od něčeho odpíchnout musíme)

Vezmem to čistě hypoteticky z pohledu pořadatele, který potřebuje sehnat lidi a není zrovna velitel pionýrského oddílu - pokud se nechcete časoměřičů doprošovat nebo ukecávat rodinu a kamarády, tak na 6-8 hodin vám nikdo za dvě kila cvakat stopkama na pole nepůjde... leda by to byl fanda modelařiny, ale to není moc jistota zajištěného personálu. Takže když si představím, že bych měl obvolat 6 lidí a nabídnout jim tuhle "brigádu", musím začít tak na pětikilu - aby byla aspoň nějaká šance, že mě z deseti telefonátů 9 nepošle do háje. Krát šest máme tři litry, děleno průměrem 15 soutěžících.... a jsme na dvou stovkách, a to vůbec nezohledňuju, kde jsou poháry, diplomy, elektřina a to ostatní.....

Takže suma sumárum - ty dvě kila jsem ochoten dát navíc, když budou na soutěži časoměřiči, oproti stejné soutěži, kde jen prostě nebudou. Když za ty dvě stovky zvládne pořadatel ještě i další věci, má můj obdiv a poděkování.
Poslední změna: 10. pro 2013 14:52 uživatelem Petr Koláska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. pro 2013 19:57 #11529 od Vladimír Čermák
Já dám maximálně stovku, kde chtěj víc tam mě neuviděj. :whistle:
Na malý poháry a diplom při 20 soutěžících stačí vybrat po 50,-. Pokud nejsou časoměřiči jako loni v Chomutově, je to pěkná nuda. Odletím si ten svůj let a hodinu se vrtám v nose, něž na mě zas přijde řada.
Když však chodím taky měřit, je celý den co dělat a má to šmrnc. A hlavně měří fundovaný věci znalý člověk kterého soutěž zajímá, né najatý žoldák co myslí jen na těch pět stovek jak je večer rozfofruje v putice.
Jinak hezký Vánoce a pod stromečkem něco k modelaření přeje Vladimír.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. pro 2013 20:29 #11530 od Petr Bořil
No já si radši připlatím.V tom volném čase se v klidu připravím na další kolo,poklábosím s ostatními kamarády,udělám pár fotek atd.Na našich soutěžích nám měří kamarádi z letiště kteří nelétají soutěže a rodinní příslušníci pouze za občerstvení.A určitě neměří hůř než jiní fundovaní modeláři.O samoměření jsme nikdy neuvažovali a to jsme malý klub o desíti členech.Pěkné svátky všem a ať nám to lítá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.395 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám