file Pevná výška v roce 2018

Více
28. zář 2017 15:41 - 28. zář 2017 15:41 #19475 od Tomas Hruby
Tomas Hruby odpověděl/a na téma: Pevná výška v roce 2018
Faktická poznámka - například já jsem soutěží s výškovým spínačem letěl téměř jistě více než jste absolvovali v RCEP. Něco ještě před vznikem F5J jako FXJ a nadále pravidelně létám se spínačem zimní RCVN (další mimochodem příští týden).
Takže si vyprošuji ty řeči o tom, že kritizuji něco, o čem nevím nic, reálných zkušeností s tímto konceptem mám opravdu docela dost.

A víš, on je problém právě v té tvé poslední větě - tento koncept opravdu docela slušně funguje, pokud jde o "srandaakci", kterou všichni takto berou. V tomto je geniální to RCVN v Poříčí - ony to vůbec nejsou malé soutěže, celkem běžně přes 20 pilotů, jenže to všichni berou čistě jako zimní přípravu na sezónu, kde paralelně trénují piloti F3B, F3J i F5J a tak nikdo nic neřeší. Ale jakmile začneš pořádat normální soutěže, tak je jen otázkou času, kdy se začne někdo snažit opravdu o výsledek a v tu chvíli všechny problémy vyplavou na povrch.

Ale co už, z mých reakcí je celkem patrné, že beru tuto aktivitu jako fakt nad kterým se nemá smysl pohoršovat, až se to trochu doladí, tak určitě schvalování nijak bojkotovat nebudu. Jen si jaksi vyhrazuji právo sice kategorii podpořit, ale zároveň otevřeně napsat co si o tom myslím. A že se tím někdo cítí potrefený je jeho problém :-(
Poslední úprava: 28. zář 2017 15:41 od Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. zář 2017 18:10 #19478 od Alois Hrabáček
Alois Hrabáček odpověděl/a na téma: Pevná výška v roce 2018
Co je blbost od Ondry Matuly je O za start do větší výšky než 190 m! To měl lepší Pavel s penalizací nad 170 m třemi body!!! A to jsem ještě nepřečetl celá pravidla!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.511 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

Banner baterie

banner6

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám