file RCEV ETALON XL

Více
14. lis 2016 09:11 #17639 od Rudolf Rada
Rudolf Rada replied the topic: Re:RCEV ETALON XL
Ahoj,
Etalon má doporučené těžiště dokonce až 75 mm od náběžky (viz. stránka z návodu o dva příspěvky výše). Nezbývá než zkoušet různá nastavení a ladit.
Na termiku jsem dával celou odtokovku dolů 2-3 mm.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Please Přihlásit se or Vytvořit účet to join the conversation.

Více
14. lis 2016 11:40 #17640 od Michal
Michal replied the topic: Re:RCEV ETALON XL
Páni tak to dělám asi něco špatně schválně to zkusím ještě jednou přemeřit a na vyvažovačku. Děkuji určitě vyzkouším nastvení, přecijen s větroněm létám prvně a nemám ponětí "jak se to má létat" rozhodně moc děkuji

Více
05. bře 2017 21:11 #18242 od Roman
Roman replied the topic: RCEV ETALON XL
Dobrý den,

po dlouhé době (kvůli stěhování) se dostávám opět k Etalonovi. A pro jistotu se zeptám na instalaci motoru - mám gondolu z Vekora s již vlepenou přepážkou od p. Svobody, který ji přichystal pro AXI 2217/12. Jsou v ní 4 díry, ale jen 2 mi sedí na montážní přírubu (kříž) od AXI. V kříži je 8 děr, v přepažce jen 4. Na sebe mi pasují ale jen 2 (blíže ke středu). Stačí ty 2 na připevnění (tzn. 2 šrouby skrz přepážku a 2 ne) nebo raději mám vyvrtat nové díry? Přidávám raději i obrázky.

Přílohy:

Více
05. bře 2017 22:37 #18243 od Petr Dušek
Petr Dušek replied the topic: RCEV ETALON XL
Montážní kříž je určený pro obrácenou montáž motoru, do větroně s motorovou přepážkou vepředu kříž vůbec nepoužiješ. Díry v přepážce by měly pasovat přímo na díry v čele motoru.

Více
17. bře 2017 12:48 #18278 od Roman
Roman replied the topic: RCEV ETALON XL
Aha, dobré vědět. Díky.

Díry pasují na díry v čele motoru, ale jen dvě. Bylo mi to divné, v čele motoru jsou také 4 jako v přepážce. Motor se ale uchycuje jen na dvě, co pasují. Zbylé dvě jsou pro větší motory.

Vygenerováno za 0.783 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

Banner baterie

banner6

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám