file RCEP v roce 2019

Více
20. zář 2018 13:05 - 20. zář 2018 13:06 #20960 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RCEP v roce 2019
Tak on ten můj příspěvek měl i druhou půlku, která zas tak negativní nebyla, spíše naopak :-)

Jinak ale musím konstatovat, že když se tu popisovaly postřehy po sezóně, tak popsané problémy bylo přesně to, co jsem psal už před 2-3 lety s tím, že jsme si s tím prošli ještě než vůbec F5J vzniklo a uvažovalo se tehdy právě o ALES konceptu.
Bohužel to nikdo tehdy nechtěl slyšet...
Poslední změna: 20. zář 2018 13:06 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2018 13:18 - 20. zář 2018 13:20 #20961 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Jak už sem tu někde zmínil, vyzkoušel sem letos RCEV i F5J. Větší extrém sem zažil u RCEV, v Pace se lítalo cca 1-5 m nad lesem. Než sem to pochopil, tak byly první dvě kola v háji. Potom už to šlo, 2x 1000b a jednou skoro 1000. Myslím že 3 éra skončily v lese :) Kdyby se to lítalo někde blíž, tak bych si i dal říct. I tak ale snad příští rok pro zpestření někam zajedu. F5J mě moc neoslnilo, Velké mezinárodní akce a jen pár obyčejných soutěží kdesi daleko.

Já měl Tome nápad, že když už máme ve Sportovním řádu pojem ,,klubové soutěže" tak by se to tam dalo zařadit. Je tady někdo, kdo by mě vysvětlil co to je klubová soutěž? Podle mě je to modelářská akce, ve které se soutěží podle neoficiálních pravidel. Pak by to bylo přesně místo pro RCEP.

Žádost o ofiko zatím tak nějak nepotřebuju. Přišel sem na to, že se zabavíme i bez vyhlašování méněceného mistra republiky a bez zbytečného navyšování počtu soutěžních kategorií. Některým to vadilo tak proč to hrotit.

A já naslouchal, ještě jednou dík všem těm co mě pomohli se zorientovat. Ušetřilo mě to dost času
Poslední změna: 20. zář 2018 13:20 uživatelem Pavel Hloušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2018 13:29 #20962 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RCEP v roce 2019
No ale jaký má tahle logika smysl? Fajn, vydupali jste si kategorii, opravdu pro to něco děláte, v tomhle respekt.
Tak proč neudělat ten další krok a nepředložit pravidla?
I kdyby vás s tím Radek či někdo na svazu vyhodil, tak se nestane nic, naopak bude kladem, že si před předložením určitě pravidla pečlivě projdeš a tohle se pak použije i pro neoficiální akce, takže ani nepůjde o žádnou zbytečnou práci navíc (stejně určitě budeš teď po sezóně revizi dělat).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2018 13:43 #20964 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma RCEP v roce 2019

Martin Veleba napsal: ...Soutěže F5J v ČR se dají spočítat na jedné ruce ...

Dvakrát škoda, že některá z nich není v Třebíči nebo Náměšti, na místo některé z těch klubovek "RCEP", lidi by určitě přijeli.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2018 14:38 #20965 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Smysl ? Smysl to má Tome v tom, že nás to baví a k naší spokojenosti nám stačí tak jak to je. Taky tím pádem nepotřebujeme nic někde ,,vydupávat". Nemáme už zkrátka takové ambice, prostě si jen tak na starý kolena blbneme a stačí nám to :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. zář 2018 15:34 #20985 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Tak jedna špatná a jedna dobrá :)
pokus o vytvoření oddílu ,,klubové soutěže,, v kalendáři akcí SMČR pro r 2019 nevyšel. Takže RCEP zapisujte jako ,,ostatní akci,, Ta dobrá je, že kromě Třebíče a Č. Třebové se ozval další klub, takže v příštím roce budou s největší pravděpodobností tři nové lokality. Takže celkem cca 8 lokalit?

Ještě mailová komunikace ohledně toho oddílu klubové soutěže. Odpověď byla řekl bych zcela vyčerpávající :)

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. říj 2018 18:28 #21040 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Poslední novinka. O víkendu se podařilo dospět k dohodě, že restart motoru bude zakázán.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. říj 2018 14:53 - 21. říj 2018 18:21 #21049 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Vložena pravidla RCEP v.2019 na začátek tohoto vlákna

to je tady :) stoupak.cz/forum/rcev-a-male-vyskomery-o...44-rcep-v-roce-2019/
Poslední změna: 21. říj 2018 18:21 uživatelem Pavel Hloušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. čec 2019 09:14 #21953 od Jiří Kadlec
Odpověděl Jiří Kadlec pro téma RCEP v roce 2019
Také zdravím všechny příznivce kategorie RCEP. Na našich stránkách www.lmkct.cz/ jsme zřídili sekci "RCEP" kde můžete sledovat průběžný žebříček a jednotlivé výsledkové listiny. V sekci "soutěže" jsou pak fotky ze soutěží. Budeme rádi, když nám do sekce "Diskuse" napíšete nějaké vaše postřehy a připomínky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. čec 2019 10:01 #21955 od Pavel Hloušek
Odpověděl Pavel Hloušek pro téma RCEP v roce 2019
Průběžné pořadí v žebříčku k 15.7. Máme za sebou zhruba půlku sezóny, tak sem si dovolil udělat výcuc z žebříčku, který pro nás průběžně dělá pan L. Sedlář. Zároveň prosím o kontrolu, dík

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.400 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám