file Dosud přihlášená MČR 2014

Více
07. pro 2013 21:25 #11505 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: ... na slovensku je kazda soutez za 40€ a nikdo se nad tim nepozastavuje....

Aleši, trochu bych tě opravil, startovné 40€ a podobně se týkají pouze mezinárodních soutěží a ještě to většinou zahrnuje i nějaké občerstvení. Jinak na běžných národních soutěžích mají stanoveno jako maximum 12€.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2013 08:15 #11506 od Aleš Krátký
i tak je to minimalne 3x vice nez je z nas zvykem.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2013 10:10 - 08. pro 2013 10:10 #11507 od Radim Barč
Pokud startovné na naší soutěži pokryje náklady a třeba pár korun zbude, se Slovákama bych neměnil.
Nepotřebujeme na soutěži vydělávat a popravdě komfort na našem plácku taky není nejvyšší.
Když byli u nás časoměřiči, tak náš klub soutěž dotoval. Na jejich odměnu jaksi ze startovného nezbylo. Tuto tradici letos porušíme a buď bude samoměření, nebo vyšší startovné.
Tady bych poprosil Aleše zda by bylo možné, aby se soutěžící v nějaké anketě vyjádřili, jestli preferují samoměření a startovné třeba 100Kč, nebo časoměřiče při startovném řekněme 200-250Kč.
Poslední změna: 08. pro 2013 10:10 uživatelem Radim Barč.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. pro 2013 10:33 #11508 od Aleš Krátký
samozrejmne taky mam 50-100 kč pokud je samoměření. Já mluvím o tom, že právě bych klidně kilečko přihodil jen abych měl klid a nemusel časoměřit.

Anketu určitĚ uděláme, je to dobrý nápad.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. pro 2013 20:34 #11538 od Jaroslav Nezhyba
Informace pro příznivce RCEN-k uspořádání MČR se přihlásili kamarádi z LMK České Budějovice.Termín akce je ve dnach 21.-22.6.2014 na letišti Hosín.
Zbývá už jen počkat na schválení předsednictvem Kle MČR na únorovém zasedání.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. pro 2013 15:20 #11540 od Petr Pecka
Jen dotaz, kdypak se ten KLEM sejde?
Jde mi o to, že ten termín jsem jsem zatím u nás v klubu s nikým nekonzultoval (sejdeme se až 31.12.). V tom termínu je, jak jsem později zjistil, Amperfest.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. pro 2013 16:22 #11541 od Jaroslav Nezhyba
Jednání předsednictva bude v polovině února,na termínu se domluvte během ledna.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. pro 2013 19:16 #11542 od Aleš Krátký
tak v sportovnim radu SMČR / klem jsou prozatimni pravidla RCEV a taky se objevily akce RCEV v kalendari pro rok 2014.
www.svazmodelaru.cz/odbornosti/klem/Pravidla/SRad2014.pdf


sice tam neni primo odkaz z elektro-sekce (chyba?) ale chytra hlava si poradi a odkaz je zde www.svazmodelaru.cz/odbornosti/klem/Kale...al2014.php?kat=FRCEV

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.721 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám