× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J Modelpark Suché - neděle, 23. srpen 2015

Více
09. čec 2015 06:29 #15230 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
15. čec 2015 08:20 #15256 od Rudolf Rada
Propozice soutěže:

Soubor přílohy:

Název souboru: PropoziceF5J.pdf
Velikost souboru:308 kB

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. čec 2015 08:37 #15257 od Rudolf Rada
Upozornění pro příznivce sobotních malých i nedělních velkých výškoměrů:
Jako vždy budeme rádi, pokud k nám do Suché přijedete na celý víkend. Nocovat je možno v autě, karavanu, nebo si postavit stan.
Dále jsou přímo v areálu letiště k dispozici 2 útulné pokoje po 4 lůžcích (vždy 2 palandy). Cena je 250,-Kč / lůžko a je nutná rezervace předem. WC a posezení je u nás samozřejmostí.
Po oba soutěžní dny bude na letišti stánek s opékanými dobrotami a s točeným pivem a limčou.
V sobotu večer tradičně posedíme u ohně :woohoo: , takže neváhejte!

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. srp 2015 10:40 #15392 od Rudolf Rada
Pro zájemce z řad soutěžáků si dovolím upozornění že registrace je pouze do čtvrtka 20.8. do 23:59 hod!
A pro ty co rádi pohodlnou postýlku ;) potřeba včas rezervovat nocleh.

Už se na Vás těšíme :P

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. srp 2015 18:11 #15424 od Miroslav Kopecký
Chci se zeptat všech, kdo se chystají na nedělní f5j v Suché - nemáte náhodou někdo na půjčení výškoměr? Jak to vypadá, tak můj altis má nějaký "falešný" dotyk v místě, kde vycházejí připojovací vodiče (jestli se nepletu, někde tady je příspěvek, který popisoval něco podobného). Když propojím výškoměr mezi motor a regl, tak když s Altisem pohnu (a nejspíš dojde k dotyku), tak se mi roztočí motor :( . S tím se létat nedá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2015 10:22 - 24. srp 2015 10:24 #15432 od Radek Novotny
Ahoj Rudo, odešlete prosím výsledky na stoupák, chci se pokochat, jak mě mlaďas vyčadil... B) Jelikož jsme spěchali hledat Rendovo éro, přišli jsme o vyhlášení výsledků...
Poslední změna: 24. srp 2015 10:24 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2015 11:11 #15434 od Rudolf Rada
Odeslání výsledků má na starosti Jarda. Já jsem IT antitalent. Možná je někde nějaký zádrhel s přenosem dat. PC z letiště namá připojení na net.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2015 19:44 #15440 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2015 06:12 #15453 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. srp 2015 08:37 - 26. srp 2015 11:39 #15456 od Radek Novotny
Hezký článek. Sobotní RCEV s 15 pajloty, to bylo super, nemělo to chybu. Termička, jen takovej vánek 2-3 metry, lepší to už být nemohlo...

Škoda jen té neděle, soutěž F5J byla spíše komorní, z 10 pilotů jen 3 opravdový F5J, a 6 malých RCEV... Snažil jsem se lítat trošku aktivně, nechtěl jsem to v tom poledním a odpoledním větru odstát jak pověšený pytel odpadků, a tak jsem se holt 3x prošel do stromků B) Ve větru se s 2.5m Tilií proti Perfekšnům bojovat nedá, ale zkusit se to musí :evil:

Ale žáček Renda dobře překvapil, i přes tu "0" v posledním kole vyčadil všechny místní (i autora článku ;) ) i mně a zůstal v pořadí 4. hned za Perfekšnama, a tak si zasloužil za odměnu k pozdnímu obědu dle naší tradice křupavou kačenku :P

A protože jsme mazali za kopec hledat jeho éro, tak teď ještě dodatečně gratuluju bedýnkářům-medailistům!

Rendovo Element už je opravený, v sobotu už poletí v Roudnici. Přes ten zdálky strašně vypadající pád do lesa to přežil velice dobře. Našli jsme ho tak za 5min dvanáct, zablokovaný servo v klapce už bylo roztavený a z křídla se na stromě kouřilo. Mile mne překvapil na reglu BEC, jak dobře to tavící servo a spečený kablíky dokázal bez vlastního poškození krmit...
Poslední změna: 26. srp 2015 11:39 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.415 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám