× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file RCEV-Horní Branná 30.4.2017

Více
08. dub 2017 12:12 #18418 od Jaroslav Lhota
Pozvánka na první Brannská Véčka

Příloha nebyla nalezena.

Příloha nebyla nalezena.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
08. dub 2017 15:14 #18419 od Jaroslav Lhota

Soubor přílohy:

Název souboru: PROPOZICES...-08.docx
Velikost souboru:29 kB

Soubor přílohy:

Název souboru: PROPOZICES...-08.docx
Velikost souboru:29 kB
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. dub 2017 06:18 #18420 od Aleš Krátký
Přihlášky otevřeny

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. dub 2017 18:34 #18657 od Radek Janovský
Ahoj,
dnešní soutěž RCEV v Branné, pro mě skončila, ještě před vlastním zahájením. Při ranním zkušebním letu, došlo k výpadku signálu u mého vysílače Graupner MX 16 a pádu modelu do lesa z cca 83m. Model skončil v lese, na stromě, v cca 40m( viz záznam z výškoměru). Letos se jedná již o můj už druhý případ, během 14 dnů, poprvé, to byl pád při motorovém letu z cca 70m u F5Jčka. Při první havárii jsem si myslel, že to bylo způsobeno servem, což se nakonec nepotvrdilo a s největší pravděpodobností se jednalo také o výpadek signálu. Dnešní let byl poslední s vysílačem Graupner, teď už poletí pouze do koše.
Chtěl bych hlavně poděkovat Jirkovi Muhlovi za obrovskou pomoc. V neděli, přijel na zavolání z Paky a model sundal z té neuvěřitelné výšky a navíc bez poškození (poškozena je jedna půlka křídla, nárazem o větev a trup v napojení trubky na gondolu, plus potlučená náběžka) . Také děkuji všem soutěžícím, kteří mě nejprve pomohli letadlo najít v lese na stromě.

Radek Janovský
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. dub 2017 20:11 - 30. dub 2017 21:27 #18661 od Radek Novotny
Ty kráááso, tak to je pech... Asi bych s tím vysílačem-soupravou udělal taky krátký proces. Neměl bych nervy na to zjišťovat, kdy se něco přihodí náhodou v kodéru, a nebo vf dílu, a zazdí mi to nějakýho mazlíka... :unsure:

BTW Jirka Muhl je naprosto supr pomoc, taky nám vloni sundal z vysokýho stromu Rendovo éro. Úplně jsem žasnul nad jeho zručností! ...a vlastně i 'znožností', protože používal při lezení pořádně i nohy :)
Poslední změna: 30. dub 2017 21:27 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. dub 2017 21:39 - 30. dub 2017 21:40 #18663 od Radek Novotny
Všem medailistům pěkně palec nahóru a taky gratulace všem k přežití větrného zahájení RCEV sezóny 2017!!!

Docela zajímavé je vidět, že vítěz měl jen jeden nalítaný plný čas... To hodně říká něco o drsnosti těch místních krkonošských 'vánků'...!
Poslední změna: 30. dub 2017 21:40 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2017 04:21 #18664 od Jiří Veselý
Zdravím.

Ano jedině do koše. Brácha má stejné potíže. Vždy jsem používal Futabu a nikdy jsem podobné problémy neřešil. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2017 08:35 #18668 od Radek Novotny
Jardo, oprav si v nastavení soutěže bonusové body za umístění, letos je to stejné jako vloni, tedy 30, 25, 20, 15, 10, a 5 bodů, a vygeneruj novou výsledovku. Pošli mi ji mailem, a nebo ji vlož sem na stoupák do fóra.
Potřebuju ji mít správně pro oficiální žebříček kategorie a administraci.

Pro info, od příští sezóny 2018 už by to mělo být bez bonusových bodů, jen body za lítání...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. kvě 2017 11:32 - 01. kvě 2017 11:34 #18672 od Jaroslav Lhota
fotečky
Přílohy:
Poslední změna: 01. kvě 2017 11:34 uživatelem Jaroslav Lhota.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. kvě 2017 19:29 #18738 od Aleš Krátký
Kdyby měl někdo někdy ten zápal tvořivosti, a něco sepsal (klidně i fotoreportáž) nechť se neprodleně hlásí u velitele stoupáku :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.591 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám