× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file Světový pohár F5J Lanškroun

Více
01. čen 2017 06:02 #18917 od Petr Dušek

Mirek Kotula napsal: ...a výškoměr ukazoval vždy, plusovou hodnotu a to od 2,2 do 5,6m. (Taky jsem koukal). Na modelu jsem měl vždy kabinku...

Striktně dle pravidel jde o nevyhovující instalaci výškoměru, viz body 4.1.2. a zejména 4.1.4. technické specifikace výškoměru. V tomto případě to ovšem je případ který může soutěžícímu uškodit vyšší zapsanou výškou, nikoliv ho zvýhodnit.
Případ který se řeší z nedělního finále je něco jiného, skutečně mi to připadá jako okamžité "zablbnutí" konkrétního kusu při nastavení nulové výšky a měl by to posoudit výrobce. Jedinou "podezřelou" okolností je fakt že se to stalo právě v rozhodujícím finálovém startu, ale i takové náhody se dějí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. čen 2017 06:49 #18918 od Tomas Hruby
Já bych řekl, že ten bod pravidel je dost jednoznačně míněn na nějaké cílené hrátky s tlakem - technicky by asi šel výškoměr dát do nějaké soustavy trubek (či tak dokonce řešit trup), aby se tlak měnil, to by v rozporu s pravidly bylo.
To, že po zapnutí motoru tlak zakolísá i v normálním trupu je asi dáno podstatou věci, nicméně se to srovná vesměs rychle a navíc by to mělo být téměř vždy ke škodě soutěžícího, výhodu nezíská asi nikdy (i kdyby motor trup cíleně tlakoval pro pokles výšky, tak by se to srovnalo a výška vylezla během 10ti sekund po vypnutí). Reálně by se ale i ta nevýhoda mohlo projevit jen u nějakého "brutal hardcore", kdy by se opravdu vypnulo kolem 10ti metrů, jinak v tomto problém nevidím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2017 11:30 #18927 od Václav Jeništa
Od pořadatelů - video ze světového poháru F5J - Lanškroun 2017
Pro připomenutí pěkného víkendu s elektrolety

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. čen 2017 18:34 #18928 od Tomas Hruby
Mám dojem, že autora sestřihu za čas 3:56 uškrtím :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2017 17:19 #18930 od Aleš Krátký
Náhodou, zachytit emoce pilota je to nejtěžší co kameraman dokáže :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.287 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám