× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file RCEV žebříček 2017

Více
15. srp 2017 10:56 #19233 od Karel Mrázek
Odpověděl Karel Mrázek pro téma RCEV žebříček 2017
Kdyby se nevrtalo do věcí, které fungují, dodnes chodíme po čtyřech. Fungovalo to :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. srp 2017 12:20 #19234 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma RCEV žebříček 2017

Petr Dušek napsal: Ano, jde o princip - nevrtat do věcí, které fungují B) .

-Které fungují špatně.

Aktualizuješ počítač ?
Chodíš volit ?
Spravuješ letadlo, když se ti něco na něm nezdá (servo, křídlo, motor, baterie)?

btw. Karel má pravdu pravdivou.
a to, že se strká hlava do písku není správné řešení, ať už jde o cokoliv

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. srp 2017 13:11 #19235 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma RCEV žebříček 2017
Uvádíte nesmyslné příklady. Co na systému nahlašování soutěží do kalendáře nefunguje nebo funguje špatně? Že je tam nějaká ochranná lhůta, aby si někdo v září nenahlásil soutěže na říjen? Na tom nic špatného nevidím.

PS: ještě se mi nestalo, že bych po aktualizaci počítače, nebo po volbách, jásal jak to funguje lépe. Většinou si nalévám panáka a hledám ztracené kontakty nebo tu ikonku co tady někde ještě před chvílí byla... a nebo na mapě vhodné místo k emigraci :lol: :lol: :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. srp 2017 13:17 #19236 od Karel Mrázek
Odpověděl Karel Mrázek pro téma RCEV žebříček 2017
Samozřejmě ne každé zavrtání do zaběhlých věcí přinese užitek, ale bez něho by prostě pokrok neexistoval.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. srp 2017 13:58 #19237 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Uvádíte nesmyslné příklady. Co na systému nahlašování soutěží do kalendáře nefunguje nebo funguje špatně? Že je tam nějaká ochranná lhůta, aby si někdo v září nenahlásil soutěže na říjen? Na tom nic špatného nevidím.

PS: ještě se mi nestalo, že bych po aktualizaci počítače, nebo po volbách, jásal jak to funguje lépe. Většinou si nalévám panáka a hledám ztracené kontakty nebo tu ikonku co tady někde ještě před chvílí byla... a nebo na mapě vhodné místo k emigraci :lol: :lol: :lol:

Ok, ty sice hledáš ikonky, ale bez aktualizace se ti dostane pc pirát do banky, a vykrade ti účet. Bez opravy přihlašování do kalendáře se RC pirát Aleš přihlásí do kalendáře na 31.12.2018 a pak den před soutěži změní termín... Nebo s ním bude skákat jak se mu hodi.

Jako ve výsledku jde o hovno, ale pořádek dělá kamarády ;)

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. srp 2017 04:45 #19246 od Petr Koláska
Nejde o to, že by na tom systému něco nefungovalo. Jde o to, že funguje pokaždé jinak.
Pokud tedy máme nějakou ochrannou lhůtu, tak ji mějme, ale VŽDY!
Ne že jednou bude a podruhé ne... K čemu je mi ochranná lhůta, když se termín konání soutěže dozvím 14 dní dopředu?
Jinak Petře, to není nic proti tobě (takových případů bylo mnohem více, Hořice jsou jen jeden z mnoha), a já velmi dobře chápu, že je lepší soutěž přeložit na termín s lepším počasím, taky bych to tak udělal. Ale s..e mě, jak se jistí lidé na jednu stranu horentně ohánějí termínovou "ochrannou" soutěžících a pak mávnutím ruky přejdou bojkot téhle ochrany. O tohle mi jde...
Buď tedy zkraťme tuhle za krále Klacka stanovenou "ochrannou" lhůtu, a nebo při přeložení termínu soutěže tuto ochrannou lhůtu dodržujme. Ale ne že jednou tak a podruhé tak.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. srp 2017 06:49 #19247 od Petr Dušek
Stavíš proti sobě dvě odlišné akce, které se podle mne tak jednoduše srovnávat nedají.
Na naplánování a zápis soutěže do nového kalendáře je rok času. Ale že pořadatel onemocní, dramaticky se zhorší předpověď počasí nebo letiště zatopí voda, to se tři měsíce dopředu naplánovat nedá :ohmy: .

Snad bych se jen přimlouval za dřívější otevření formuláře pro zápis soutěží na stránkách KLeM, ale asi i to je zbytečné, stejně se většina soutěží zapisuje v posledním týdnu před termínem (nebo po něm :silly: )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. srp 2017 09:10 - 21. srp 2017 09:21 #19248 od Petr Koláska
Nikoliv, stavím proti sobě tvrzení, že - cituji - "termín 3 měsíce dopředu je proto, aby se měli soutěžící čas připravit na to, že bude soutěž v daném termínu a naplánovat si účast na ní" a fakt, že celé toto tvrzení jde do kopru v momentě, kdy s termínem pohnu o týden, dva, měsíc jinam pár dnů před soutěží.

Je to to samé, jako kdybych na začátku sezóny svazu oznámil: "Letos na jaře udělám soutěž" a 1. května sdělil "Soutěž bude 20. května". Projde mi to? Těžko....

Dobře, máme ochrannou lhůtu 3 měsíce na "přípravu". (podle mě nesmyslně dlouhá, ale budiž, je taková). Tak potom ať změny již oznámených termínů soutěží tuto lhůtu respektují!

A rejpu do toho proto, aby se konečně někdo zamyslel nad tím, jak je stanovený systém lhůt absurdní, nebo alespoň jak absurdně je interpretován.
Poslední změna: 21. srp 2017 09:21 uživatelem Petr Koláska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. srp 2017 09:37 - 21. srp 2017 09:40 #19250 od Radek Novotny
Petře D., naprosto s tebou souhlasím.

Petře K., dovedu si představit situaci, kdy Tebou zmiňovaný 3 měsíční termín na nahlášení soutěže na svaz by byl zredukován např. na 30 dnů, a stejně by se opět objevil někdo, kdo by to nahlašoval o 2 dny později, a stejná diskuze by začala od začátku, proč 30, a ne třebas 21 dnů.

Já vidím ten 3 měsíční termín jako naprosto v pořádku, jen stačí ho respektovat, když už je daný.
A jak píše Petr Dušek, termín nahlášení soutěže je naprosto něco jiného, než posouvání termínu již nahlášené soutěže z objektivních příčin.

Sám vidím ještě i pár jiných možných důvodů proč ten termín nezkracovat, ale... Přijeď na MČR, a máme tam 2 večery na diskutování... ;)
Poslední změna: 21. srp 2017 09:40 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. srp 2017 10:09 #19253 od Petr Koláska
Rád bych, ale nepustí mě bohužel pracovní povinnosti :( Bohužel jsem letos slibně naplánovanou sezónu musel v zájmu lehkého rozvoje podnikatelských aktivit značně seškrtat :)

Víš, mě teď nešlo o nějaké zkracování lhůt. Já rozhodnutí svazu respektuju (pouze jsem se zkoušel u nich doptat na všechny možnosti), ale jenom díky tomu, že jsem se v tom začal rejpat, praštila mě do očí tahle nesrovnalost. Mě šlo o to, že pokud budu brát v potaz argumenty, jímž mi byl dodatečný nezápis a lhůty vysvětleny, je jakákoliv lhůta naho..o, když s tím termínem stejně může pořadatel cvičit, jak se mu zlíbí...

Ale dobrá, končíme tuto diskuzi zde, kdo chcete, zamyslete se nad tím ;) Já budu doufat, že počasí a jiné okolnosti budou stát při nás a termíny správně a včas nahlášené nebudeme muset nikdo měnit ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.371 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám