× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file RCEV žebříček 2017

Více
21. srp 2017 09:37 - 21. srp 2017 09:40 #19250 od Radek Novotny
Petře D., naprosto s tebou souhlasím.

Petře K., dovedu si představit situaci, kdy Tebou zmiňovaný 3 měsíční termín na nahlášení soutěže na svaz by byl zredukován např. na 30 dnů, a stejně by se opět objevil někdo, kdo by to nahlašoval o 2 dny později, a stejná diskuze by začala od začátku, proč 30, a ne třebas 21 dnů.

Já vidím ten 3 měsíční termín jako naprosto v pořádku, jen stačí ho respektovat, když už je daný.
A jak píše Petr Dušek, termín nahlášení soutěže je naprosto něco jiného, než posouvání termínu již nahlášené soutěže z objektivních příčin.

Sám vidím ještě i pár jiných možných důvodů proč ten termín nezkracovat, ale... Přijeď na MČR, a máme tam 2 večery na diskutování... ;)
Poslední změna: 21. srp 2017 09:40 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. srp 2017 10:09 #19253 od Petr Koláska
Rád bych, ale nepustí mě bohužel pracovní povinnosti :( Bohužel jsem letos slibně naplánovanou sezónu musel v zájmu lehkého rozvoje podnikatelských aktivit značně seškrtat :)

Víš, mě teď nešlo o nějaké zkracování lhůt. Já rozhodnutí svazu respektuju (pouze jsem se zkoušel u nich doptat na všechny možnosti), ale jenom díky tomu, že jsem se v tom začal rejpat, praštila mě do očí tahle nesrovnalost. Mě šlo o to, že pokud budu brát v potaz argumenty, jímž mi byl dodatečný nezápis a lhůty vysvětleny, je jakákoliv lhůta naho..o, když s tím termínem stejně může pořadatel cvičit, jak se mu zlíbí...

Ale dobrá, končíme tuto diskuzi zde, kdo chcete, zamyslete se nad tím ;) Já budu doufat, že počasí a jiné okolnosti budou stát při nás a termíny správně a včas nahlášené nebudeme muset nikdo měnit ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. srp 2017 22:18 #19269 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma RCEV žebříček 2017
Žebřík RCEV v úvodu článku byl aktualizován po soutěži v Suché 19.8.2017.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. srp 2017 08:04 #19271 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma RCEV žebříček 2017
olala, jak jsme to mohli dopustit :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. srp 2017 18:31 #19294 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma RCEV žebříček 2017
Žebřík RCEV v úvodu článku byl aktualizován po soutěži MČR v Nové Pace 26.8.-27.8.2017.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. zář 2017 17:02 #19358 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma RCEV žebříček 2017
Žebřík RCEV v úvodu článku byl aktualizován po soutěžích v Horní Branné a na Dinu.

Obrovská gratulace patří Tomášovi Váňovi, vystřelil jako žáček mezi dospěláky jako raketa, a spoustu jich už pěěěkně vyčadil. Bodová úroda byla tak veliká, že už ho mezi žáky bude jen těžko někdo dohánět ;-)

Žebříček se nám po Dinu krásně promíchal a vůbec bych se nedivil, kdyby přijeli třeba Ondra Matula, Petr Slezák, Radim Barč a ostatní ještě zabojovat třebas do Hořic, nebo do Suché. To já bych na jejich místě přijel... ;-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. říj 2017 21:01 - 01. říj 2017 21:43 #19490 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma RCEV žebříček 2017
Po hezké, a taky hezky větrné, soutěži v Hořicích byl žebřík RCEV v úvodu článku zaktualizován. Naprostá většina pilotů si výsledky v žebříčku (nejlepší trojice výsledků sezóny) po této soutěži vylepšila.

Už před poslední soutěží za dva týdny v Suché je jasné, že mezi juniory si vylétal křišťálový globus Tomáš Váňa.

V seniorech je matematika stále ještě otevřená. Mistrovský globus kromě mě může získat ještě Petr Slezák, pokud by ovšem vyhrál soutěž s Suché, a já tam zároveň získal méně než 1012 bodů.

Vícemistrovský globus ještě ale může získat kromě aktuálně druhého Petra Slezáka i Ondra Matula a Martin Pavlíček, to by ale musel Ondra nebo Martin přijet do Suché, a tam získat min. 1012 bodů, aby se dostali před Petra.

No uvidíme, jestli Martin, Ondra a Petr náhodou už neuložili letadla k zimnímu spánku, a poslední soutěž sezóny (a zároveň možnost získat unikátní trofej) nevypustí... ;)
Poslední změna: 01. říj 2017 21:43 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.403 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám