× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J 2017 žebříček

Více
05. led 2018 12:54 #19722 od Rudolf Rada
Odpověděl Rudolf Rada pro téma Re:F5J 2017 žebříček
Ahoj Tome,
poznámka!!! já a Karel Jeřábek (čili klub č. 71) jsme MK Severka Modelpark Suché. MK Chlumec se to jmenovalo tak před 10 a více lety, kdes to vyhrabal :-) ?

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2018 12:59 #19723 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re:F5J 2017 žebříček

Rudolf Rada napsal: Ahoj Tome,
poznámka!!! já a Karel Jeřábek (čili klub č. 71) jsme MK Severka Modelpark Suché. MK Chlumec se to jmenovalo tak před 10 a více lety, kdes to vyhrabal :-) ?


Víš Rudo, to je právě ten průser a chaos, o kterém se tu bavíme... Našel jsem to totiž na oficiálním webu SMČR - můžes se přesvědčit sám: svazmodelaru.cz/klem/odkazy-na-kluby/ , fakt je tam ještě MK Chlumec :-(

Už jsem to poslal na Ivana, možná to ještě půjde opravit, každopádně ale na svazu budou v klidu, když to tam je podle jejich webu :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2018 13:00 #19724 od Rudolf Rada
Odpověděl Rudolf Rada pro téma Re:F5J 2017 žebříček

Pavel Svoboda napsal:

Alois Hrabáček napsal: Tome .... letos se řady F5Jéčkařů rozrostou o další z F3J

Jo jo letos bude konečně maso.

Ba, ba. Na letošní MČR musíme vymyslet nějaké kvalitní a neprůstřelné kvalifikační podmínky, něco jako "min. 2 sezony soustavné účasti na soutěžích F5J" :lol: :silly: :lol:
Případně navrhněte něco vlastního :P

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2018 14:03 #19725 od Pavel Hloušek

Alois Hrabáček napsal: A to letos se řady F5Jéčkařů rozrostou o další z F3J. Co vím tak se připravují Jarda Vostřel, Jirka Ducháň, Térovi, Honza Vácha, jrka Kadlec, Zdeněk Nespěchal a možná ještě další?


:ohmy: Tak v tom případě to letos taky přijedu zkusit :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. led 2018 14:09 - 05. led 2018 14:16 #19726 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma Re:F5J 2017 žebříček

Tomas napsal: ... navrhuji zákonem zakázat Malčíky, nebo možná nějaký účinný postřik???

Rudolf napsal:

Pavel napsal: Jo jo letos bude konečně maso.

Ba, ba. Na letošní MČR musíme vymyslet nějaké kvalitní a neprůstřelné kvalifikační podmínky, něco jako "min. 2 sezony soustavné účasti na soutěžích F5J" :lol: :silly: :lol:
Případně navrhněte něco vlastního :P

Dvě mouchy jednou ranou ? Zakázat Pikouše : - )
Ikdyž jsem zaslechl, že Malča klub bude mít "letadélko" své výroby

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Poslední změna: 05. led 2018 14:16 uživatelem Pavel Svoboda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. led 2018 15:01 #19747 od Petr Semerák
Odpověděl Petr Semerák pro téma Re:F5J 2017 žebříček
Jen pro úplnost, ten Jiří Sedláček na 54. místě je ten samý, co je na 80. místě a ve skutečnosti má licenci CZE 210-098.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. led 2018 18:59 #19748 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re:F5J 2017 žebříček
Díky, naštěstí to nemá žádný dopad na výsledek, protože ty výsledky na 54. místě má lepší než to, co mu tam teď přibylo, ale pro pořádek si to opravím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.359 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám