× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

file F5J.sk

Více
22. čec 2018 14:37 #20612 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma F5J.sk
Ano, narážím ... a co je podle tebe vrcholná akce v F5J ?

ad ME,MS, tak to bez diskuse

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2018 06:38 #20613 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J.sk
Vrcholnou mezinárodní akcí pro F5J ve smyslu jednorázovky je od letoška pouze ME/MS. Další v pořadí hodnoty je z mého pohledu celkové pořadí Eurotour (do budoucna se může stát že naroste hodnota FAI WorldCup, což je nyní lehce stranou). Vyzdvihovat jednotlivé akce ale nemá úplně smysl, výborně obsazených soutěží s počty účastníků kolem stovky je v letošní sezóně více, označit jednu za "něco více" mi přijde dost nefér k pořadatelům ostatních.
A třeba do Eurotour se Trnava nepočítá vůbec...

Pojetí Trnavy mělo určitý smysl v době, kdy F5J ještě nemělo oficiální mistrovství (či dokonce ještě byl statup pravidel "předběžný"), to nikdo nezpochybňuje. Ale kategorie zkrátka a dobře dorostla zase o něco dále :-) Docela bych se vsadil, že letošní pojetí Trnavy bylo použito naposledy, příští rok (2019) se v Trnavě letí oficiální MS a lehce pochybuji, že se v dalším roce (2020) pořadatel ke stejnému formátu vrátí. Ale k tomu je ještě daleko :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2018 07:27 #20614 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma F5J.sk
no do budoucna to je jisté že to bude MS / ME. Ta oficialita tomu prostě dává nejvíce.
Každopádně DO TEĎ je pro mě TOP akcí právě Trnava. Ať už počtem lidí, tak (a to především) národnostním obsazením!

Tak jako tak, je dost trapné (ano, to slovo jsem použil záměrně), že o ať už tom nebo netop akci, není nikde ani čárka.

Jak to tedy dopadlo ? Ví to někdo ? :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2018 08:38 #20615 od Bohumil Hejl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2018 08:45 #20616 od Petr Slezák
Odpověděl Petr Slezák pro téma F5J.sk
No jo, to víme ale není tam poslení víkendová soutěž a žádný report jak si to borci užili a tak... :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2018 08:56 #20617 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J.sk

Petr Slezák napsal: a žádný report jak si to borci užili a tak... :-)


Hm, chtěl jsem z ME2018 v Bulharsku psát seriózní reporty, ale jak tak čtu tvojí reakci, tak bych se asi měl zaměřit hlavně na pitný režim, návštěvy nočních klubů atd... :P :P :P :P :P :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2018 09:22 #20618 od Petr Slezák
Odpověděl Petr Slezák pro téma F5J.sk
Dostal jsi mne, tak bystrou a ftipnou reakci jsem od tebe opravdu nečekal :woohoo:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2018 11:18 #20619 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma F5J.sk
ok, a teď vážně : jak to dopadlo ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2018 12:53 #20620 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma F5J.sk
Jako jediný z ČR ve finále si dovolím zveřejnit výsledky

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2018 12:58 - 23. čec 2018 14:00 #20621 od Petr Slezák
Odpověděl Petr Slezák pro téma F5J.sk
Díky moc Pavle ! :)
PS: A velká gratulace!
Poslední změna: 23. čec 2018 14:00 uživatelem Petr Slezák.
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.327 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám