file Už i Čína

Více
12. říj 2013 16:23 #11172 od Jan Kubica
Už i Čína vytvořil uživatel Jan Kubica
hobbyking.com/hobbyking/store/__28495__H...or_R_C_Airplane.html

Zatím se nezdá, že by měl F5J funkci, ale cena je opravdu zajímavá.
H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
13. říj 2013 19:15 #11174 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma Re: Už i Čína
Je dobře, že vzniká firmě co vyrábí výškoměr ALTIS konkurence, třeba si začne více vážit svých zákazníků.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. říj 2013 06:26 - 14. říj 2013 07:04 #11177 od Petr Koláska
Odpověděl Petr Koláska pro téma Re: Už i Čína
No, řekl bych, že Aerobtec už z toho týden nespí.... stejně jako ostatní výrobci výškoměrů (kteří doteď Aerobtecu z neznámých důvodů konkurenci nedělali?? - např. RC Electronics, Soaring Circuits, Magellen, Zlog, EagleTree, LoLo, Altimax, Openaltimeter, ...) :whistle:

Já nevím, Mirku, co ti na slovensku provedli (tuším, že to bude ono odmítnutí vyrobit displej k V3 za cenu vyšší než V4 - on by si ho potom totiž asi málokdo koupil, že....), ale myslím, že zrovna tohle je může nechat úplně v klidu... Je to zajímavá varianta, prvoinvestičně méně nákladná, ale jestli si za rok FAI vymyslí nějaký dodatek do SW vybavení výškoměrů, jsem zvědavý, jak pružně na to budou Číňani reagovat, když se po dvou letech dokopali k tomu opsat programové vybavení V3....
Poslední změna: 14. říj 2013 07:04 uživatelem Petr Koláska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. říj 2013 07:33 #11184 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma Re: Už i Čína
Mnó Petře, já jsem pracoval v jedné firmě 35 let a posledních 10 let firma patřila německé firmě Mehler. A když přišel zákazník a měl zájem o výrobek, který se i 5 let nevyráběl, tak se mu vyšlo vstříc, bez jakékoli přirážky. Proto, že majitel mě učil, že na prvním místě je zákazník a kvalita výroby, na druhém místě je zákazník a kvalita výroby a to proto, že zákazníka si musíme udržet aby nepřešel ke konkurenci i kdyby z toho byl momentální prodělek. A ještě, můj bratr se narodil na Slovensku, já s tím nemám žádný problém, ale mám problém s přístupem slovenské firmy Aerobtec k zákazníkovy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. říj 2013 07:39 - 15. říj 2013 07:40 #11185 od Vladimír Čermák
Odpověděl Vladimír Čermák pro téma Re: Už i Čína
Míro nebuď tak tvrdej, k zákazníkovy se píše měký i. :)
Poslední změna: 15. říj 2013 07:40 uživatelem Vladimír Čermák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. říj 2013 12:16 #11190 od Mirek Kotula
Odpověděl Mirek Kotula pro téma Re: Už i Čína
Jó kamaráde, dnes slovo zákazník, už nic neznamená, ať už s tvrdým nebo s měkkým.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.417 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám