file Mistral - táhne vlevo

Více
23. led 2014 20:59 #11668 od Vít Gajdoš
Mistral - táhne vlevo vytvořil uživatel Vít Gajdoš
Zdravím pánové,
potřeboval bych poradit s problémem, kdy musí mít model vytrimovány křidélka téměř na plno do prava, a to z důvodu klonění letadla na levou stranu, jak v kluzu, tak při motorovém letu (zde je projev výraznější). Chci mít ovládací prvky (na křídle) v rovině. Byl bych rád kdyby se případně našel v mém okolí (Vyškov, Brno) nějaký odborník, který by mi letadlo prohlédnul . Vizuálně se mi zdá vše v pořádku avšak jsem nic neměřil (nevím jak a co). Na videu, které je níže se letadlo do náklonu dostane samo a musím se sním hodně prát abych ho srovnal.

http://becvar.rajce.idnes.cz/Hradisko_-_krasne_misto_na_letani/#WP_20130929_009.jpg

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
23. led 2014 21:53 #11669 od Aleš Krátký
hm vazne divne ... ja sice z brna nejsem,takze asi nepomuzu ale klasicky bych zkontroloval zkrouceni kridla, jestli ti kridlo licuje s vyskovou, jestli nemas nakrivo smerovku (pak to jde i po kridelkach na stranu) a taky jestli to nemas na jednu stranu tezci (snadno zvazis)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. led 2014 08:38 #11670 od Petr Koláska
Na 99% to bude zkroucené křídlo nebo výškovka. Sundat, položit na skleněnou desku a zkontrolovat okem, pravítkem a šuplerou ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. led 2014 09:49 #11671 od Bohuslav Reichard
Jestli hledáš někoho z Brna kdo by ti pomohl ,tak by jsi se mohl zastavit v naší prodejně.Mistrala vyrábíme asi 15 let, tak když mně necháš zavolat asi bych ti mohl i pomoct.
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.333 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám