file Jak na kabely od motoru

Více
02. čen 2015 13:13 #14953 od Miroslav Kopecký
Praskla mi motorová přepážka u daidala. V pohodě jsem jí odfrézoval, vyřezal novou a zalepil. Jenže... Já pitomec jsem si nepohlídal, jak byly umístěné otvory pro šrouby na té původní a tu novou jsem vlepil trochu pootočenou. Takže teď nějak nejsem schopný vměstnat do gondoly kabely od motoru (mám tam AXI 2208/20) tak, abych měl jistotu, že o ně nebude škrtat motor :( .
Vím, že jsem někde četl, že kdosi v podobném případě táhl kabely ven a za motorem je zase protáhl do gondoly. Máte to někdo tahle udělané a pokud ano, nepůsobí to pevnostní problémy? Přijde mi, že aby prolezly 3 kabely, tak se musí udělat do té špice 2x (jednou ven, jednou dovnitř) díra jak vrata a sníží se pevnost gondoly. Nebo se pletu a je to v pohodě?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
03. čen 2015 09:33 #14958 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Jak na kabely od motoru
Ja bych tam dal tohle:
www.horejsi.cz/Pages/DetailProdukt.aspx?objcislo=1912
Vyzkouseno.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2015 10:43 - 03. čen 2015 12:56 #14959 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Jak na kabely od motoru
...to je šikovná věc, ale na létaném éru se ti tím pěkně posune těžiště... No ale když šla ta prasklá původní přepážka tak snadno odfrézovat, tak ta nová pootočená půjde taky, ne...? :)
Poslední změna: 03. čen 2015 12:56 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2015 13:18 #14960 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma Jak na kabely od motoru
Mírku,

na Virovi jsem měl oválnou nebo kapkovitou díru tak 10x15 mm, jen aby se vešly kabely, jak vycházejí kolmo z čela motoru. Jinak když budou díry kulaté (oválné, tak bych se zmenšení pevnosti nebál. H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2015 15:30 #14961 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Jak na kabely od motoru
...kdybych měl na výběr, jestli dělat díry pro kablíky a tahat je venkem, a nebo odfrézovat to pošouplou přepážku, tak jdu na tuti do tý přepážky a kablíky schovám... :whistle:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2015 17:47 #14962 od Petr Koláska
Taky bych radši spravil přepážku. Ale ani rozumných děr se není třeba obávat. Já mám na Daidalovi takovéhle větrání a přežívá to už druhý rok drsná soutěžní přistání bez problémů.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2015 19:15 #14963 od Miroslav Rišo
Ja mam na mojej Kappe 20 taketo otvory a na pevnosti to vobec neubralo a to ju pri sutaziach vobec nesetrim.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. čen 2015 07:21 #14964 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Jak na kabely od motoru
A co takhle vyvrtat další dve diry? Pripravek si umim představit i ja.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. čen 2015 11:34 #14965 od Petr Koláska
Odpověděl Petr Koláska pro téma Jak na kabely od motoru
Přesně tohle mě napadlo taky - vyvrtat do přepážky 2 nové díry (bohatě stačí, u tohohle setupu není nutné, aby motor držel na 4) a motor pootočit o 90°... to by mohlo při logistice kabelů pomoct.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. čen 2015 20:19 #14966 od Miroslav Rišo
Odpověděl Miroslav Rišo pro téma Jak na kabely od motoru
Zalezi od toho nakolko je zle zalepena ta prepazka. Najlepsie by bola fotka z cela trupu aby bolo lepsie povedat ci ju treba dat von celu alebo len staci prevrtat otvory.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.494 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám