file Futaba 18SZ Sport

Více
23. dub 2017 15:07 #18613 od Tomas Hruby
Futaba 18SZ Sport vytvořil uživatel Tomas Hruby
Pokud někdo uvažujete o pořízení rádia vyšší třídy, tak se na trh dostává zajímavá variace od Futaby - 18SZ Sport. Jde o rádio prakticky identické s klasickou 18SZ, která už je u několika pilotů F5J k vidění, ale je z něj odstraněn program pro vrtulníky (a coptery, ale ten je celkem nanic). Odstranění je trvalé, nejde upgradovat (i když by mne nepřekvapil časem nějaký hack). V režimu airplane a glider ale není omezení žádné, takže pokud nelétáte heli, tak nepoznáte nic.
Ovšem výsledkem je docela značný pokles ceny, prakticky o třetinu, cca 20 tisíc korun, zatímco klasická 18SZ stojí minimálně 27tisíc (a to je už spíše po lehké slevě, základní cena je spíš 30k) - to už není kosmetická sleva, ale docela významný posun.

Zatím je to ke koupi v obchodech v Německu a Rakousku, viz třeba www.hoelleinshop.com/RC-components-trans...=182&c=41433&p=41433 , odhaduji ale, že se časem objeví i v ČR.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

dnz

Vygenerováno za 0.651 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Ads Elite footer

Weby přátel

dnz

Banner baterie

banner6

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám