file Selhání baterie

Více
05. kvě 2017 17:50 #18722 od Petr Semerák
Odpověděl Petr Semerák pro téma Selhání baterie
Ultra T jsem asi 2 roky používal, ale po 2 pádech letadla jsem před asi 4 roky přešel na 4 goldy a je po problémech.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2017 10:40 #18727 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Selhání baterie
Co clovet to nazor.
Ja jsem mel na koptere 3,5 v plastu. Plast drzel konektor dobre, tak jsem to neresil.
Pak se zacal konektor hrat. Ejhle. Plast drzel, ukryty konektor ne a uz byl skoro svareny. Ale musim rict, ze pro ty proudy/vykony nebyl konektor zrovna vhodny.
Pouzivam ted pro e-vetrone UltraT, asi originaly. Pri pajeni se netavi.
Naprosta spokojenost, na kontakty je pri zasouvani videt. Navic jsou asi o milimetr uzsi a to se u nas casto hodne hodi.
Mimochodem, vyjmul jsem ze vsech plastovych pouzder i servokonektory (stred/ucho) aby bylo videt na spoj. Spadl jsem na to kdysi, ted bez problemu.

Pro koptery davam ty EC5. Taky v poradku.
Prerusene sílove kontakty uvnitr baterky znam. Nasledek zkratu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2017 11:16 #18729 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Selhání baterie
Že jsou "goldy" s punčoškou špatné moc na diskusi není, ti, kdo je hájí, spíš ještě nepochopili/nezažili problém. Mám na mysli tento styl: hobbyking.com/en_us/4mm-gold-connectors-10-pairs-20pc.html , ta oddělená pružina je prostě problém, který je někdy lepší, někdy horší, ale problém to je vždy. To že ti to hřálo je ještě dobré, já na to spadl pro totální ztrátu kontaktu.

Správné řešení musí být s využitím přímo materiálu konektoru - nějaké naříznutí jako je zde hobbyking.com/en_us/gold-plated-spring-c...5mm-10pair-20pc.html , podobně to je i u XT, takhle je řešen i tebou zmíněný EC5 - taky OK. Další dobrá cesta pro spolehlivý kontakt je pojetí MPJET, tam je to tak trochu naopak, ale princip zase stejný, ale ten převlečný gold fakt dobrý není :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.216 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám