file Měření polohy těžiště moderně

Více
18. čen 2018 16:29 #20475 od Pavel Svoboda
Jsou na prodej ? Nejraději oranžovou - ať mi to ladí s érem ...

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čen 2018 16:52 #20476 od Tomas Hruby
Zrovna ten oranžový je můj exemplář - to je prototyp, který nenabízím, má i určité nedostatky v tisku, tak si ho nechávám pro své potřeby.
Jinak ale v principu něco na prodej je, ze zbylých tří na fotce mají jasně zamluveného majitele dva kusy, další asi vezmu na MČR, tak se ozvi. Ale záleží na tom, jak dorazí další díly z Číny, v tuhle chvíli není z těch tří kompletní žádný, na ty dva zamluvené mi chybí displeje, na zbylé se čeká na ještě více věcí. Dokončení této série do MČR vidím tak na 60%, uvidíme...
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čen 2018 18:45 #20479 od Aleš Krátký
asi bych taky dokázal spáchat pár kousků kdyby někdo nutně potřeboval. Jinak jsem to "originálně" viděl tady glidercg.wordpress.com/

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čen 2018 19:19 #20482 od Martin Veleba
Tomáši, určitě mám o jeden exemplář zájem. A na barvě nezáleží

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čen 2018 06:00 - 19. čen 2018 06:03 #20485 od Pavel Svoboda
Aleši a s OLED displejem bys uměl ?
Jaká by byla zhruba cena ?
Dík.

Už to bude i u Ivana viz. Váha pro zjištění těžiště

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Přílohy:
Poslední změna: 19. čen 2018 06:03 uživatelem Pavel Svoboda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čen 2018 08:40 #20489 od Tomas Hruby
Dva z kusů na mé fotce jsou právě nachystané na OLED - je tam vidět to "tykadlo" do boku. Čeká se na displeje, ale osobně si myslím, že ten "klasický" je praktičtější - na kabelu si ho při měření položíš, kam potřebuješ a je čitelnější. Nicméně OLED zvládnutý mít budu a pro výrobu je dokonce spíš jednodušší, jen upozorňuji, že ne vše "moderní" je opravdu jednoznačně lepší v praxi...

Cena u mne vychází na 1600-2000, podle toho, jaké jsou v konkrétním kusu použité komponenty.
Jinak to nehodlám dělat dlouhodobě, nejspíš bych aktuální sérií (ty na fotce plus jeden rozdělaný) skončil. Jak jsem psal výše - pokud dorazí díly, tak to vezmu na MČR, ale nemohu garantovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čen 2018 09:20 #20491 od Martin Veleba
Tomáši, tak se mnou s jedním kusem počítej určitě

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čen 2018 09:56 #20492 od Pavel Svoboda
OK - beru s OLED.
Jaký je rozsah napětí pro napájení ? Lze napájet 3 článkem ?

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čen 2018 10:06 #20493 od Tomas Hruby
Napájení je optimálně 9V baterkou, je to na to dělané. Koupit si až bude akce v Lídlu 9V NiMH ( www.lidl-shop.cz/TRONIC-Baterie-NI-MH/p100226746 ) je prostě optimální řešení, nemá cenu řešit nic jiného.
Jinak ale do toho dávám lineární BEC 5V, takže 2sLiPOL samozřejmě fungují, nejspíš vydrží i 3s (odběr je pod 100mA), ale pokud bys trval na 3s, tak by bylo lépe dát k stabilizátoru kousek plechu jako chladič. Je tam 78M05 pro SMD, s 2s či 9V baterkou se zcela jistě neupeče ani bez chladiče, ale s 3s už přeci jen ztrátový výkon naroste. Samozřejmě ale pro LiPOL není žádná ochrana proti podvybití...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čen 2018 10:21 #20495 od Pavel Svoboda
Byl to jen nápad a 3článek je většinou v kufru vždy.
Ruku na srdce kolikrát za rok potřebuješ váhu : - )

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.410 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám