file Napájení serv a RX

Více
16. říj 2009 12:40 #469 od Petr Janoušek
Napájení serv a RX vytvořil uživatel Petr Janoušek
Potřebuji poradit, zda pro napájení 2 ks serv Atlas DS 09SCD 4 ks serv HS-65HB + RX (Futaba Fasst) pro model mini Corado bude stačit baterie Eneloop AAA 800 mAh/4,8V ? Nebo zvolit 2 čl.Li-Pol 640 mAh a MAC BEC ? Napájení z pohonné baterie zavrhuji. Místa v trupu je velice málo. Předem díky za rady. :?:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
16. říj 2009 15:25 #471 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Napájení serv a RX
Obě uváděné varianty jsou pokud jde o kapacitu rovnocenné a naprosto postačující, váhově to vychází taky podobně.
Já bych ovšem volil SPIN a napájení z pohonné baterie, ušetří se váha i prostor v trupu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. říj 2009 15:37 #474 od Petr Janoušek
Odpověděl Petr Janoušek pro téma Napájení serv a RX

Petr Dušek napsal: Obě uváděné varianty jsou pokud jde o kapacitu rovnocenné a naprosto postačující, váhově to vychází taky podobně.
Já bych ovšem volil SPIN a napájení z pohonné baterie, ušetří se váha i prostor v trupu.


Nechci jít do spínavého regulátoru. Osazení motorem, reglem i baterií mám stejné jako Dalibor. Jde mi o to, zda ty Eneloopy nejsou málo - mají vybíjení max.1A.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.268 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám