question-circle Motor + vrtule + baterky pro F5J

Více
22. bře 2018 08:47 - 22. bře 2018 08:49 #20039 od Pavel Svoboda
Jako autor tohoto tématu (Motor + vrtule + baterky pro F5J ) prosím otázky ohledně gyra SEM .
Atˇ se v tom tak vyznáme.
Děkuji všem.

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Poslední změna: 22. bře 2018 08:49 uživatelem Pavel Svoboda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2018 08:01 #20188 od Petr Stehlík
Pánové, víte s čím lítáte? Rozhodl jsem se přebalit lipolky Thunder Power 1300 mAh. Po odlepení různých vrstev jsem se nestačil divit. Koukla na mně odhalená lipolka s vytetovanou kapacitou 1200 mAh. Vzhlede]m k tomu, že kupujeme baterky s označením 1300, očekávám, že bude taková i skutečná kapacita. Dávejte si na to pozor při plánování rezervy k letu. Celé mi to připomíná v nejmenovaném supermarketu přebalená vajíčka z Polska do českého obalu.
Baterie byla zakoupená v listopadu 2017 v JINO Hradec Králové.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2018 08:05 #20189 od Aleš Krátký
tak když na to příjde, na obale není nikde napsáno 1300mAh :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2018 08:06 #20191 od Tomas Hruby
A kolik má skutečnou kapacitu? Označení ať jsou na článku nebo na obalu je třeba brát s rezervou, kolísá to (a kupodivu na obě strany, ne vždy je to nadsazeno), zajímavý je až skutečný test.

Jinak si ale neodpustím poznámku, že jsem zrovna o víkendu v Szegedu konstatoval, že jsou pro mne Thunderpowery fakticky mrtvé, časy, kdy byly sice drahé, ale objektivně špička, jsou minulostí. Dneska jsou pořád drahé, jejich kvalita je dejme tomu pořád dobrá, jenže se zlepšila konkurence a tak se dá sehnat více alternativ za velmi výrazně menší cenu...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2018 08:21 #20194 od Petr Slezák
Aleši, zkus to ještě jednou prohlédnout, pomalu a pozorně :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2018 08:46 #20195 od Petr Stehlík
Tome, skutečnou kapacitu jsem ještě neměřil. Hodně záleží na odebíraném proudu. Vím, že pokud vybíjím proudem 30A, tak při odběru 300mAh mi nabíječka hlásí zbytkovou kapacitu 70%. To odpovídá skutečné kapacitě 1000 mAh. Jinak TP opravdu nicmoc. Než jsem je rozhýbal hlásily mi po odběru 200mAh zbytkovou kapacitu 20%!! Objednal jsem si na HK (Hobbyking - pro hradečáky) Turnigy nanotech 1500. Tak jsem zvědavej na rozdíl.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2018 09:18 #20196 od Aleš Krátký

Petr Slezák napsal: Aleši, zkus to ještě jednou prohlédnout, pomalu a pozorně :P


Na tom obalu opravdu není nikde napsáno Capacity : 1300mAh . je tam jen napsáno "TP1300" ale to je jen označení výrobce, nikoli uvedena kapacita :) ikdyž to k tomu svádí

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2018 09:22 #20197 od Tomas Hruby
Aleši a jestlipak víš, o čem je jednotka Wh? Ty tam totiž jsou zcela jasně, stejně jako jmenovité napětí a při znalosti těchto dvou parametrů se opravdu o 1300mAh polemizovat nedá...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2018 10:31 #20200 od Aleš Krátký
Jo, to máš pravdu Tome.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. dub 2018 11:56 #20202 od Jiří Veselý
Zdravím.

Já také, mimo jiné kapacity, používám 1300mA. Kupuji jen ty, které po vypnutí na régl dají větší kapacitu než je uvedená na štítku. Pak jsem spokojen a k nim se vracím. Abych zabránil reklamě a potom případnému zdražení, neuvádím výrobce. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.610 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám