Kompletní přehled ze soutěže : Ústecká jarní elektra 2014 č.592 - 28.04.2014 08:46:32

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Imiolek Jaroslav Suché MK SEVERKA MODELPA    CZE-071-076  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kamenský Jaromír Roudnice n.L    CZE-204-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kopecký Miroslav PC modely Praha    CZE-077-408  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Rada Rudolf Suché MK SEVERKA MODELPA    CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Žampach Roman Duchcov LMK    CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Nisser Pavel Suché MK SEVERKA MODELPA    CZE-071-007  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Štern Pavel Mk Severka Chlumec  CZE  CZE-071-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Veselý Jiří Duchcov  CZE  CZE-523-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Mihulka Jiří Ústí nad labem  CZE  CZE-113-017  35 MHz 186(4) Senior 
10 Fiedler, Josef LMK Roudnice    CZ-204-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Vysušil, Antonin LMK Točná Praha    CZ-407-010  2,4 GHz 00(00) Žák 
12 Soukup, Miloš MK Severka    CZE-071-079  2,4 GHz 00(00) Žák 
13 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Kubica Pavel   CZE  CZE-395-032  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Jeníček Slavek MK Severka    CZE-071-015  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
Kamenský Jaromír
Kopecký Miroslav
Rada Rudolf
Žampach Roman
Nisser Pavel
Štern Pavel
Veselý Jiří
Fiedler, Josef
Vysušil, Antonin
Soukup, Miloš
Kubica Jan
Kubica Pavel
Jeníček Slavek
35 MHz
Mihulka Jiří - 186
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kubica Jan
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Jeníček Slavek
2,4 GHz
Vysušil, Antonin
2,4 GHz
Skupina 2 Veselý Jiří
2,4 GHz
Nisser Pavel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
35 MHz(186)
Štern Pavel
2,4 GHz
Skupina 3 Fiedler, Josef
2,4 GHz
Kubica Pavel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Soukup, Miloš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Vysušil, Antonin
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Jeníček Slavek
2,4 GHz
Skupina 2 Štern Pavel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Nisser Pavel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
35 MHz(186)
Skupina 3 Rada Rudolf
2,4 GHz
Fiedler, Josef
2,4 GHz
Kubica Pavel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Soukup, Miloš
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Jeníček Slavek
2,4 GHz
Vysušil, Antonin
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Skupina 2 Mihulka Jiří
35 MHz(186)
Štern Pavel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Nisser Pavel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Soukup, Miloš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Fiedler, Josef
2,4 GHz
Kubica Pavel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Jeníček Slavek
2,4 GHz
Vysušil, Antonin
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
35 MHz(186)
Štern Pavel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Nisser Pavel
2,4 GHz
Skupina 3 Žampach Roman
2,4 GHz
Soukup, Miloš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Fiedler, Josef
2,4 GHz
Kubica Pavel
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5
Skupina 1 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Jeníček Slavek
2,4 GHz
Vysušil, Antonin
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Nisser Pavel
2,4 GHz
Kopecký Miroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
35 MHz(186)
Štern Pavel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Kubica Pavel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Soukup, Miloš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Fiedler, Josef
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Imiolek Jaroslav
Kamenský Jaromír
Kopecký Miroslav
Rada Rudolf
Žampach Roman
Nisser Pavel
Štern Pavel
Veselý Jiří
Mihulka Jiří
Fiedler, Josef
Vysušil, Antonin
Soukup, Miloš
Kubica Jan
Kubica Pavel
Jeníček Slavek
Imiolek Jaroslav X 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 5 0 5
Kamenský Jaromír 5 X 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 5 0 5
Kopecký Miroslav 0 0 X 0 0 5 5 5 5 0 0 0 0 0 0
Rada Rudolf 0 0 0 X 5 0 0 0 0 5 0 5 0 5 0
Žampach Roman 0 0 0 5 X 0 0 0 0 5 0 5 0 5 0
Nisser Pavel 0 0 5 0 0 X 5 5 5 0 0 0 0 0 0
Štern Pavel 0 0 5 0 0 5 X 5 5 0 0 0 0 0 0
Veselý Jiří 0 0 5 0 0 5 5 X 5 0 0 0 0 0 0
Mihulka Jiří 0 0 5 0 0 5 5 5 X 0 0 0 0 0 0
Fiedler, Josef 0 0 0 5 5 0 0 0 0 X 0 5 0 5 0
Vysušil, Antonin 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0 5 0 5
Soukup, Miloš 0 0 0 5 5 0 0 0 0 5 0 X 0 5 0
Kubica Jan 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 X 0 5
Kubica Pavel 0 0 0 5 5 0 0 0 0 5 0 5 0 X 0
Jeníček Slavek 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 5 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Jan

5:5
0
Imiolek Jaroslav

6:0
30
Kamenský Jaromír

6:6
25
Jeníček Slavek

6:0
0
Vysušil, Antonin

6:4
5
245 390 367 300 350,5
245 390 367 300 350,5

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Veselý Jiří

5:50
30
Nisser Pavel

6:8
0
Kopecký Miroslav

2:2
0
Mihulka Jiří

6:2
15
Štern Pavel

5:5
20
380 336 122 369 325
380 336 122 369 325

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Fiedler, Josef

3:43
11
Kubica Pavel

1:30
0
Žampach Roman

4:3
1
Soukup, Miloš

6:0
25
Rada Rudolf

6:1
15
234 30 244 385 372
234 30 244 385 372

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Vysušil, Antonin

5:57
0
Kubica Jan

5:2
20
Imiolek Jaroslav

5:58
20
Kamenský Jaromír

5:23
20
Jeníček Slavek

6:0
0
357 322 378 333 300
357 322 378 333 300

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Štern Pavel

5:55
8
Veselý Jiří

6:1
15
Nisser Pavel

5:12
20
Kopecký Miroslav

5:54
30
Mihulka Jiří

6:6
3
363 372 332 384 345
363 372 332 384 345

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Rada Rudolf

6:0
8
Fiedler, Josef

5:56
0
Kubica Pavel

3:24
0
Žampach Roman

5:58
30
Soukup, Miloš

6:5
8
368 296 144 388 353
368 296 144 388 353

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Jeníček Slavek

6:3
15
Vysušil, Antonin

6:3
2
Kubica Jan

5:59
25
Imiolek Jaroslav

5:59
30
Kamenský Jaromír

5:59
0
366 352 384 389 359
366 352 384 389 359

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Mihulka Jiří

5:45
25
Štern Pavel

5:53
1
Veselý Jiří

5:55
25
Nisser Pavel

6:12
0
Kopecký Miroslav

5:5
0
370 354 367,5 324 245
370 354 367,5 324 245

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Soukup, Miloš

0:0
0
Rada Rudolf

5:43
5
Fiedler, Josef

6:3
13
Kubica Pavel

5:34
0
Žampach Roman

5:59
20
0 348 364 274 379
0 348 364 274 379

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kamenský Jaromír

6:0
0
Jeníček Slavek

5:56
0
Vysušil, Antonin

5:45
11
Kubica Jan

5:56
0
Imiolek Jaroslav

5:59
20
360 296 350,5 296 379
360 296 350,5 296 379

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kopecký Miroslav

4:44
20
Mihulka Jiří

6:5
25
Štern Pavel

5:50
11
Veselý Jiří

5:55
0
Nisser Pavel

4:55
0
304 357,5 355,5 295 235
304 357,5 355,5 295 235

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Žampach Roman

5:21
0
Soukup, Miloš

0:0
0
Rada Rudolf

6:0
25
Fiedler, Josef

5:53
13
Kubica Pavel

2:47
0
261 0 385 366 107
261 0 385 366 107

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Imiolek Jaroslav

6:0
0
Kamenský Jaromír

6:10
0
Jeníček Slavek

5:42
0
Vysušil, Antonin

5:53
0
Kubica Jan

6:0
25
300 270 282 293 385
300 270 282 293 385

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Nisser Pavel

6:8
13
Kopecký Miroslav

6:0
0
Mihulka Jiří

5:58
20
Štern Pavel

5:9
15
Veselý Jiří

5:59
25
349 300 378 316,5 384
349 300 378 316,5 384

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5
Kubica Pavel

3:29
0
Žampach Roman

4:37
13
Soukup, Miloš

0:0
0
Rada Rudolf

5:51
11
Fiedler, Josef

4:15
25
149 290 0 362 267,5
149 290 0 362 267,5

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 Imiolek Jaroslav Suché MK SEVERKA MODELPA CZE-071-076 2,4 GHz 0 0 1536 390
6:0 / 30
378
5:58 / 20
389
5:59 / 30
379
5:59 / 20
300
6:0 / 0
0
2 Veselý Jiří Duchcov CZE-523-005 2,4 GHz 0 0 CZE 1503,5 380
5:50 / 30
372
6:1 / 15
367,5
5:55 / 25
295
5:55 / 0
384
5:59 / 25
0
3 Rada Rudolf Suché MK SEVERKA MODELPA CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 1487 372
6:1 / 15
368
6:0 / 8
348
5:43 / 5
385
6:0 / 25
362
5:51 / 11
0
4 Mihulka Jiří Ústí nad labem CZE-113-017 35 MHz 0 0 CZE 1474,5 369
6:2 / 15
345
6:6 / 3
370
5:45 / 25
357,5
6:5 / 25
378
5:58 / 20
0
5 Kamenský Jaromír Roudnice n.L CZE-204-040 2,4 GHz 0 0 1419 367
6:6 / 25
333
5:23 / 20
359
5:59 / 0
360
6:0 / 0
270
6:10 / 0
0
6 Vysušil, Antonin LMK Točná Praha CZ-407-010 2,4 GHz 2 0 1410 350,5
6:4 / 5
357
5:57 / 0
352
6:3 / 2
350,5
5:45 / 11
293
5:53 / 0
0
7 Štern Pavel Mk Severka Chlumec CZE-071-017 2,4 GHz 0 0 CZE 1397,5 325
5:5 / 20
363
5:55 / 8
354
5:53 / 1
355,5
5:50 / 11
316,5
5:9 / 15
0
8 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 1387 245
5:5 / 0
322
5:2 / 20
384
5:59 / 25
296
5:56 / 0
385
6:0 / 25
0
9 Nisser Pavel Suché MK SEVERKA MODELPA CZE-071-007 2,4 GHz 0 0 1341 336
6:8 / 0
332
5:12 / 20
324
6:12 / 0
235
4:55 / 0
349
6:8 / 13
0
10 Žampach Roman Duchcov LMK CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 1318 244
4:3 / 1
388
5:58 / 30
379
5:59 / 20
261
5:21 / 0
290
4:37 / 13
0
11 Fiedler, Josef LMK Roudnice CZ-204-041 2,4 GHz 0 0 1293,5 234
3:43 / 11
296
5:56 / 0
364
6:3 / 13
366
5:53 / 13
267,5
4:15 / 25
0
12 Jeníček Slavek MK Severka CZE-071-015 2,4 GHz 0 0 1262 300
6:0 / 0
300
6:0 / 0
366
6:3 / 15
296
5:56 / 0
282
5:42 / 0
0
13 Kopecký Miroslav PC modely Praha CZE-077-408 2,4 GHz 0 0 1233 122
2:2 / 0
384
5:54 / 30
245
5:5 / 0
304
4:44 / 20
300
6:0 / 0
0
14 Soukup, Miloš MK Severka CZE-071-079 2,4 GHz 2 0 738 385
6:0 / 25
353
6:5 / 8
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
15 Kubica Pavel CZE-395-032 2,4 GHz 0 0 CZE 674 30
1:30 / 0
144
3:24 / 0
274
5:34 / 0
107
2:47 / 0
149
3:29 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Imiolek Jaroslav 1000 1536 390
6:0 / 30
378
5:58 / 20
389
5:59 / 30
379
5:59 / 20
300
6:0 / 0
0
2* Veselý Jiří 978,84 1503,5 380
5:50 / 30
372
6:1 / 15
367,5
5:55 / 25
295
5:55 / 0
384
5:59 / 25
0
3* Rada Rudolf 968,1 1487 372
6:1 / 15
368
6:0 / 8
348
5:43 / 5
385
6:0 / 25
362
5:51 / 11
0
4* Mihulka Jiří 959,96 1474,5 369
6:2 / 15
345
6:6 / 3
370
5:45 / 25
357,5
6:5 / 25
378
5:58 / 20
0
5* Kamenský Jaromír 923,83 1419 367
6:6 / 25
333
5:23 / 20
359
5:59 / 0
360
6:0 / 0
270
6:10 / 0
0
6 Vysušil, Antonin 917,97 1410 350,5
6:4 / 5
357
5:57 / 0
352
6:3 / 2
350,5
5:45 / 11
293
5:53 / 0
0
7 Štern Pavel 909,83 1397,5 325
5:5 / 20
363
5:55 / 8
354
5:53 / 1
355,5
5:50 / 11
316,5
5:9 / 15
0
8 Kubica Jan 902,99 1387 245
5:5 / 0
322
5:2 / 20
384
5:59 / 25
296
5:56 / 0
385
6:0 / 25
0
9 Nisser Pavel 873,05 1341 336
6:8 / 0
332
5:12 / 20
324
6:12 / 0
235
4:55 / 0
349
6:8 / 13
0
10 Žampach Roman 858,07 1318 244
4:3 / 1
388
5:58 / 30
379
5:59 / 20
261
5:21 / 0
290
4:37 / 13
0
11 Fiedler, Josef 842,12 1293,5 234
3:43 / 11
296
5:56 / 0
364
6:3 / 13
366
5:53 / 13
267,5
4:15 / 25
0
12 Jeníček Slavek 821,61 1262 300
6:0 / 0
300
6:0 / 0
366
6:3 / 15
296
5:56 / 0
282
5:42 / 0
0
13 Kopecký Miroslav 802,73 1233 122
2:2 / 0
384
5:54 / 30
245
5:5 / 0
304
4:44 / 20
300
6:0 / 0
0
14 Soukup, Miloš 480,47 738 385
6:0 / 25
353
6:5 / 8
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
15 Kubica Pavel 438,8 674 30
1:30 / 0
144
3:24 / 0
274
5:34 / 0
107
2:47 / 0
149
3:29 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :592
Datum konání :26.04.2014
Kategorie :RCEN
Místo konání :Modelpark Suché
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :Štern Pavel
Ředitel soutěže :Č.Šlapák
Hlavní rozhodčí :Hlavní rozhodčí
Počasí :Jasno slunečno vítr 1-2m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Imiolek Jaroslav Suché MK SEVERKA MODELPA CZE-071-076 390
6:0 / 30
378
5:58 / 20
389
5:59 / 30
379
5:59 / 20
300
6:0 / 0
1536 1000
2* Veselý Jiří Duchcov CZE-523-005 380
5:50 / 30
372
6:1 / 15
367,5
5:55 / 25
295
5:55 / 0
384
5:59 / 25
1503,5 978,84
3* Rada Rudolf Suché MK SEVERKA MODELPA CZE-071-011 372
6:1 / 15
368
6:0 / 8
348
5:43 / 5
385
6:0 / 25
362
5:51 / 11
1487 968,1
4* Mihulka Jiří Ústí nad labem CZE-113-017 369
6:2 / 15
345
6:6 / 3
370
5:45 / 25
357,5
6:5 / 25
378
5:58 / 20
1474,5 959,96
5* Kamenský Jaromír Roudnice n.L CZE-204-040 367
6:6 / 25
333
5:23 / 20
359
5:59 / 0
360
6:0 / 0
270
6:10 / 0
1419 923,83
6 Vysušil, Antonin LMK Točná Praha CZ-407-010 350,5
6:4 / 5
357
5:57 / 0
352
6:3 / 2
350,5
5:45 / 11
293
5:53 / 0
1410 917,97
7 Štern Pavel Mk Severka Chlumec CZE-071-017 325
5:5 / 20
363
5:55 / 8
354
5:53 / 1
355,5
5:50 / 11
316,5
5:9 / 15
1397,5 909,83
8 Kubica Jan CZE-395-033 245
5:5 / 0
322
5:2 / 20
384
5:59 / 25
296
5:56 / 0
385
6:0 / 25
1387 902,99
9 Nisser Pavel Suché MK SEVERKA MODELPA CZE-071-007 336
6:8 / 0
332
5:12 / 20
324
6:12 / 0
235
4:55 / 0
349
6:8 / 13
1341 873,05
10 Žampach Roman Duchcov LMK CZE-523-001 244
4:3 / 1
388
5:58 / 30
379
5:59 / 20
261
5:21 / 0
290
4:37 / 13
1318 858,07
11 Fiedler, Josef LMK Roudnice CZ-204-041 234
3:43 / 11
296
5:56 / 0
364
6:3 / 13
366
5:53 / 13
267,5
4:15 / 25
1293,5 842,12
12 Jeníček Slavek MK Severka CZE-071-015 300
6:0 / 0
300
6:0 / 0
366
6:3 / 15
296
5:56 / 0
282
5:42 / 0
1262 821,61
13 Kopecký Miroslav PC modely Praha CZE-077-408 122
2:2 / 0
384
5:54 / 30
245
5:5 / 0
304
4:44 / 20
300
6:0 / 0
1233 802,73
14 Soukup, Miloš MK Severka CZE-071-079 385
6:0 / 25
353
6:5 / 8
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
0
0:0 / 0
738 480,47
15 Kubica Pavel CZE-395-032 30
1:30 / 0
144
3:24 / 0
274
5:34 / 0
107
2:47 / 0
149
3:29 / 0
674 438,8

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Ústí nad labem 1 Mihulka Jiří, 1819,5 1819,5
Duchcov 1 Veselý Jiří, 1798,5 1798,5
Suché MK SEVERKA MODELPA 3 Imiolek Jaroslav, Rada Rudolf, Nisser Pavel, 5247 1749
Mk Severka Chlumec 1 Štern Pavel, 1714 1714
LMK Točná Praha 1 Vysušil, Antonin, 1703 1703
Roudnice n.L 1 Kamenský Jaromír, 1689 1689
Duchcov LMK 1 Žampach Roman, 1562 1562
LMK Roudnice 1 Fiedler, Josef, 1527,5 1527,5
PC modely Praha 1 Kopecký Miroslav, 1355 1355
MK Severka 2 Soukup, Miloš, Jeníček Slavek, 2282 1141

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 15 Imiolek Jaroslav, Kamenský Jaromír, Kopecký Miroslav, Rada Rudolf, Žampach Roman, Nisser Pavel, Štern Pavel, Veselý Jiří, Mihulka Jiří, Fiedler, Josef, Vysušil, Antonin, Soukup, Miloš, Kubica Jan, Kubica Pavel, Jeníček Slavek, 23033,5 1535,57

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Imiolek Jaroslav 5 30 , 20 , 30 , 20 , 0 100 20
Veselý Jiří 5 30 , 15 , 25 , 0 , 25 95 19
Mihulka Jiří 5 15 , 3 , 25 , 25 , 20 88 17,6
Kubica Jan 5 0 , 20 , 25 , 0 , 25 70 14
Žampach Roman 5 1 , 30 , 20 , 0 , 13 64 12,8
Rada Rudolf 5 15 , 8 , 5 , 25 , 11 64 12,8
Fiedler, Josef 5 11 , 0 , 13 , 13 , 25 62 12,4
Štern Pavel 5 20 , 8 , 1 , 11 , 15 55 11
Kopecký Miroslav 5 0 , 30 , 0 , 20 , 0 50 10
Kamenský Jaromír 5 25 , 20 , 0 , 0 , 0 45 9
Soukup, Miloš 5 25 , 8 , 0 , 0 , 0 33 6,6
Nisser Pavel 5 0 , 20 , 0 , 0 , 13 33 6,6
Vysušil, Antonin 5 5 , 0 , 2 , 11 , 0 18 3,6
Jeníček Slavek 5 0 , 0 , 15 , 0 , 0 15 3
Kubica Pavel 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Mihulka Jiří 5 6:2, 6:6, 5:45, 6:5, 5:58, 1796 5:59,2
Imiolek Jaroslav 5 6:0, 5:58, 5:59, 5:59, 6:0, 1796 5:59,2
Vysušil, Antonin 5 6:4, 5:57, 6:3, 5:45, 5:53, 1782 5:56,4
Jeníček Slavek 5 6:0, 6:0, 6:3, 5:56, 5:42, 1781 5:56,2
Veselý Jiří 5 5:50, 6:1,0, 5:55, 5:55, 5:59, 1780 5:56
Kamenský Jaromír 5 6:6, 5:23, 5:59, 6:0, 6:10, 1778 5:55,6
Rada Rudolf 5 6:1, 6:0, 5:43, 6:0, 5:51, 1775 5:55
Nisser Pavel 5 6:8, 5:12, 6:12, 4:55, 6:8, 1715 5:43
Kubica Jan 5 5:5, 5:2, 5:59, 5:56, 6:0, 1682 5:36,4
Štern Pavel 5 5:5, 5:55, 5:53, 5:50, 5:9, 1672 5:34,4
Žampach Roman 5 4:3, 5:58, 5:59, 5:21, 4:37, 1558 5:11,6
Fiedler, Josef 5 3:43, 5:56, 6:3, 5:53, 4:15, 1550 5:10
Kopecký Miroslav 5 2:2, 5:54, 5:5, 4:44, 6:0, 1425 4:45
Kubica Pavel 5 1:30, 3:24, 5:34, 2:47, 3:29, 1004 3:20,8
Soukup, Miloš 5 6:0, 6:5, 0:0, 0:0, 0:0, 725 2:25

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Jeníček Slavek 0 0 0 0
Kubica Pavel 0 0 0 0
Kubica Jan 0 0 0 0
Soukup, Miloš 0 0 0 0
Vysušil, Antonin 0 0 0 0
Fiedler, Josef 0 0 0 0
Mihulka Jiří 0 0 0 0
Veselý Jiří 0 0 0 0
Štern Pavel 0 0 0 0
Nisser Pavel 0 0 0 0
Žampach Roman 0 0 0 0
Rada Rudolf 0 0 0 0
Kopecký Miroslav 0 0 0 0
Kamenský Jaromír 0 0 0 0
Imiolek Jaroslav 0 0 0 0

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Jeníček Slavek 0:Není číslo Není číslo 5:56,2 Není číslo
Kubica Pavel 0:Není číslo Není číslo 3:20,8 Není číslo
Kubica Jan 0:Není číslo Není číslo 5:36,4 Není číslo
Soukup, Miloš 0:Není číslo Není číslo 2:25 Není číslo
Vysušil, Antonin 0:Není číslo Není číslo 5:56,4 Není číslo
Fiedler, Josef 0:Není číslo Není číslo 5:10 Není číslo
Mihulka Jiří 0:Není číslo Není číslo 5:59,2 Není číslo
Veselý Jiří 0:Není číslo Není číslo 5:56 Není číslo
Štern Pavel 0:Není číslo Není číslo 5:34,4 Není číslo
Nisser Pavel 0:Není číslo Není číslo 5:43 Není číslo
Žampach Roman 0:Není číslo Není číslo 5:11,6 Není číslo
Rada Rudolf 0:Není číslo Není číslo 5:55 Není číslo
Kopecký Miroslav 0:Není číslo Není číslo 4:45 Není číslo
Kamenský Jaromír 0:Není číslo Není číslo 5:55,6 Není číslo
Imiolek Jaroslav 0:Není číslo Není číslo 5:59,2 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz