Kompletní přehled ze soutěže : Elektrovětroně RCEV - 26.8.2014 10:17:43

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Rada Rudolf MK Severka  ČR  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Veselý Jiří Duchcov    CZE-523-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Novotný Radek Chomutov    CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Mrazek Karel MK Lány    CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Kamenský Jaromír Roudnice    CZE-204-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Kubica Jan Česká Lípa    CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Žampach Roman Duchcov  CZE  CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Krajčovič Ivan Horní Braná  CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Váňa Jiří Praha 4  CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Chalupník Milan Týnec n.S.  CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Štern Pavel MK Severka    CZE-071-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Micka Jan Praha 4    CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Rada Rudolf
Veselý Jiří
Novotný Radek
Mrazek Karel
Kamenský Jaromír
Kubica Jan
Žampach Roman
Krajčovič Ivan
Váňa Jiří
Chalupník Milan
Štern Pavel
Micka Jan
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Micka Jan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 2 Váňa Jiří
2,4 GHz
Mrazek Karel
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Skupina 3 Veselý Jiří
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Váňa Jiří
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Radek
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Veselý Jiří
2,4 GHz
Mrazek Karel
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 3 Micka Jan
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Mrazek Karel
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Micka Jan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Skupina 3 Chalupník Milan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Mrazek Karel
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Mrazek Karel
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Skupina 2 Veselý Jiří
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Rada Rudolf
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Kubica Jan
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz
Skupina 2 Váňa Jiří
2,4 GHz
Mrazek Karel
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Žampach Roman
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4
Skupina 1 Štern Pavel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Mrazek Karel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 3 Veselý Jiří
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kamenský Jaromír
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Rada Rudolf
Veselý Jiří
Novotný Radek
Mrazek Karel
Kamenský Jaromír
Kubica Jan
Žampach Roman
Krajčovič Ivan
Váňa Jiří
Chalupník Milan
Štern Pavel
Micka Jan
Rada Rudolf X 0 3 0 0 3 3 0 3 4 2 3
Veselý Jiří 0 X 2 2 4 1 1 4 0 0 3 4
Novotný Radek 3 2 X 1 2 1 0 2 3 4 3 0
Mrazek Karel 0 2 1 X 1 2 4 1 3 2 3 2
Kamenský Jaromír 0 4 2 1 X 2 1 5 2 1 1 2
Kubica Jan 3 1 1 2 2 X 4 1 2 2 1 2
Žampach Roman 3 1 0 4 1 4 X 0 2 2 1 3
Krajčovič Ivan 0 4 2 1 5 1 0 X 2 1 3 2
Váňa Jiří 3 0 3 3 2 2 2 2 X 2 2 0
Chalupník Milan 4 0 4 2 1 2 2 1 2 X 1 2
Štern Pavel 2 3 3 3 1 1 1 3 2 1 X 1
Micka Jan 3 4 0 2 2 2 3 2 0 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Micka Jan

3:56
50
110
Kubica Jan

9:56
45
150
Rada Rudolf

9:47
45
165
Chalupník Milan

9:56
50
163
231 566 549,5 564,5
408,13 1000 970,85 997,35

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Váňa Jiří

9:57
40
152
Mrazek Karel

0:0
0
0
Žampach Roman

9:52
30
209
Kamenský Jaromír

6:42
50
135
561 0 495 384,5
1000 0 882,35 685,38

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Veselý Jiří

6:42
35
120
Krajčovič Ivan

9:52
40
199
Novotný Radek

9:54
45
215
Štern Pavel

9:50
50
225
377 532,5 494 465
707,98 1000 927,7 873,24

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Váňa Jiří

6:17
50
105
Žampach Roman

5:26
20
159
Kubica Jan

9:58
40
123
Rada Rudolf

6:4
25
157
374,5 266,5 576,5 310,5
649,61 462,27 1000 538,59

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Novotný Radek

9:55
50
192
Kamenský Jaromír

8:40
15
189
Chalupník Milan

9:56
50
154
Krajčovič Ivan

10:0
0
184
549 440,5 569 508
964,85 774,17 1000 892,79

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Veselý Jiří

0:0
0
0
Mrazek Karel

3:53
30
167
Štern Pavel

4:33
40
163
Micka Jan

5:23
40
214
0 179,5 231,5 221
0 775,38 1000 954,64

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Krajčovič Ivan

5:48
30
177
Váňa Jiří

5:30
30
185
Kamenský Jaromír

5:16
40
161
Kubica Jan

7:27
50
145
289,5 267,5 275,5 424,5
681,98 630,15 649 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Novotný Radek

9:58
30
220
Rada Rudolf

9:52
45
186
Štern Pavel

9:47
45
189
Chalupník Milan

9:58
50
123
468 544 537,5 586,5
797,95 927,54 916,45 1000

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Micka Jan

6:54
50
177
Veselý Jiří

0:0
0
0
Žampach Roman

6:55
25
203
Mrazek Karel

5:55
0
222
375,5 0 331 189
1000 0 881,49 503,33

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Krajčovič Ivan

9:49
0
202
Kamenský Jaromír

7:29
0
117
Veselý Jiří

0:0
0
0
Štern Pavel

9:43
20
185
483 390,5 0 510,5
946,13 764,94 0 1000

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Micka Jan

9:40
50
214
Rada Rudolf

6:49
50
157
Kubica Jan

9:58
40
182
Žampach Roman

5:50
45
199
488 380,5 547 295,5
892,14 695,61 1000 540,22

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Chalupník Milan

6:28
50
143
Novotný Radek

6:56
50
178
Mrazek Karel

5:13
25
153
Váňa Jiří

5:20
50
160
366,5 377 261,5 290
972,15 1000 693,63 769,23

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Mrazek Karel

5:20
20
163
Štern Pavel

0:0
0
0
Kubica Jan

6:32
50
111
Žampach Roman

6:19
30
168
258,5 0 386,5 325
668,82 0 1000 840,88

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Veselý Jiří

0:0
0
0
Kamenský Jaromír

7:14
0
192
Micka Jan

9:43
45
145
Krajčovič Ivan

0:0
0
0
0 338 555,5 0
0 608,46 1000 0

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Rada Rudolf

5:27
50
145
Váňa Jiří

2:46
45
136
Novotný Radek

4:8
0
189
Chalupník Milan

4:56
0
208
304,5 143 153,5 172
1000 469,62 504,11 564,86

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Kubica Jan

7:21
35
124
Veselý Jiří

0:0
0
0
Novotný Radek

6:7
50
138
Kamenský Jaromír

9:59
0
161
414 0 348 518,5
798,46 0 671,17 1000

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Váňa Jiří

9:8
40
123
Mrazek Karel

7:49
0
174
Štern Pavel

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

5:57
0
196
526,5 382 0 259
1000 725,55 0 491,93

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Žampach Roman

6:38
0
176
Rada Rudolf

7:46
0
1
Chalupník Milan

9:56
45
184
Micka Jan

9:56
50
159
310 465,5 549 566,5
547,22 821,71 969,11 1000

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Štern Pavel

0:0
0
0
Rada Rudolf

5:23
10
159
Novotný Radek

9:56
50
187
Váňa Jiří

9:55
45
182
0 253,5 552,5 549
0 458,82 1000 993,67

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Kubica Jan

6:1
10
153
Žampach Roman

2:58
45
189
Mrazek Karel

5:26
0
199
Chalupník Milan

8:36
0
201
294,5 128,5 226,5 413
713,08 311,14 548,43 1000

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4
Veselý Jiří

0:0
0
0
Micka Jan

4:50
40
166
Krajčovič Ivan

9:12
0
183
Kamenský Jaromír

4:40
35
181
0 247 460,5 224,5
0 536,37 1000 487,51

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 Chalupník Milan Týnec n.S. CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5938,61 997,35
9:56 / 50 / 163
1000
9:56 / 50 / 154
1000
9:58 / 50 / 123
972,15
6:28 / 50 / 143
564,86
4:56 / 0 / 208
969,11
9:56 / 45 / 184
1000
8:36 / 0 / 201
0
2 Kubica Jan Česká Lípa CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 976,4 5798,46 1000
9:56 / 45 / 150
1000
9:58 / 40 / 123
1000
7:27 / 50 / 145
1000
9:58 / 40 / 182
1000
6:32 / 50 / 111
798,46
7:21 / 35 / 124
713,08
6:1 / 10 / 153
0
3 Micka Jan Praha 4 CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 906,47 5383,15 408,13
3:56 / 50 / 110
954,64
5:23 / 40 / 214
1000
6:54 / 50 / 177
892,14
9:40 / 50 / 214
1000
9:43 / 45 / 145
1000
9:56 / 50 / 159
536,37
4:50 / 40 / 166
0
4 Novotný Radek Chomutov CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 902,85 5361,67 927,7
9:54 / 45 / 215
964,85
9:55 / 50 / 192
797,95
9:58 / 30 / 220
1000
6:56 / 50 / 178
504,11
4:8 / 0 / 189
671,17
6:7 / 50 / 138
1000
9:56 / 50 / 187
0
5 Váňa Jiří Praha 4 CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 849,13 5042,66 1000
9:57 / 40 / 152
649,61
6:17 / 50 / 105
630,15
5:30 / 30 / 185
769,23
5:20 / 50 / 160
469,62
2:46 / 45 / 136
1000
9:8 / 40 / 123
993,67
9:55 / 45 / 182
0
6 Krajčovič Ivan Horní Braná CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 844,11 5012,83 1000
9:52 / 40 / 199
892,79
10:0 / 0 / 184
681,98
5:48 / 30 / 177
946,13
9:49 / 0 / 202
0
0:0 / 0 / 0
491,93
5:57 / 0 / 196
1000
9:12 / 0 / 183
0
7 Rada Rudolf MK Severka CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 ČR 834,25 4954,3 970,85
9:47 / 45 / 165
538,59
6:4 / 25 / 157
927,54
9:52 / 45 / 186
695,61
6:49 / 50 / 157
1000
5:27 / 50 / 145
821,71
7:46 / 0 / 1
458,82
5:23 / 10 / 159
0
8 Kamenský Jaromír Roudnice CZE-204-040 2,4 GHz 0 0 754,71 4481,95 685,38
6:42 / 50 / 135
774,17
8:40 / 15 / 189
649
5:16 / 40 / 161
764,94
7:29 / 0 / 117
608,46
7:14 / 0 / 192
1000
9:59 / 0 / 161
487,51
4:40 / 35 / 181
0
9 Žampach Roman Duchcov CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 CZE 699,56 4154,43 882,35
9:52 / 30 / 209
462,27
5:26 / 20 / 159
881,49
6:55 / 25 / 203
540,22
5:50 / 45 / 199
840,88
6:19 / 30 / 168
547,22
6:38 / 0 / 176
311,14
2:58 / 45 / 189
0
10 Mrazek Karel MK Lány CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 659,27 3915,14 0
0:0 / 0 / 0
775,38
3:53 / 30 / 167
503,33
5:55 / 0 / 222
693,63
5:13 / 25 / 153
668,82
5:20 / 20 / 163
725,55
7:49 / 0 / 174
548,43
5:26 / 0 / 199
0
11 Štern Pavel MK Severka CZE-071-017 2,4 GHz 0 0 638,14 3789,69 873,24
9:50 / 50 / 225
1000
4:33 / 40 / 163
916,45
9:47 / 45 / 189
1000
9:43 / 20 / 185
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Veselý Jiří Duchcov CZE-523-005 2,4 GHz 0 0 119,22 707,98 707,98
6:42 / 35 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Chalupník Milan 1000 + 30 = 1030 5938,61 997,35
9:56 / 50 / 163
1000
9:56 / 50 / 154
1000
9:58 / 50 / 123
972,15
6:28 / 50 / 143
564,86
4:56 / 0 / 208
969,11
9:56 / 45 / 184
1000
8:36 / 0 / 201
0
2 Kubica Jan 976,4 + 20 = 996,4 5798,46 1000
9:56 / 45 / 150
1000
9:58 / 40 / 123
1000
7:27 / 50 / 145
1000
9:58 / 40 / 182
1000
6:32 / 50 / 111
798,46
7:21 / 35 / 124
713,08
6:1 / 10 / 153
0
3 Micka Jan 906,47 + 10 = 916,47 5383,15 408,13
3:56 / 50 / 110
954,64
5:23 / 40 / 214
1000
6:54 / 50 / 177
892,14
9:40 / 50 / 214
1000
9:43 / 45 / 145
1000
9:56 / 50 / 159
536,37
4:50 / 40 / 166
0
4 Novotný Radek 902,85 5361,67 927,7
9:54 / 45 / 215
964,85
9:55 / 50 / 192
797,95
9:58 / 30 / 220
1000
6:56 / 50 / 178
504,11
4:8 / 0 / 189
671,17
6:7 / 50 / 138
1000
9:56 / 50 / 187
0
5 Váňa Jiří 849,13 5042,66 1000
9:57 / 40 / 152
649,61
6:17 / 50 / 105
630,15
5:30 / 30 / 185
769,23
5:20 / 50 / 160
469,62
2:46 / 45 / 136
1000
9:8 / 40 / 123
993,67
9:55 / 45 / 182
0
6 Krajčovič Ivan 844,11 5012,83 1000
9:52 / 40 / 199
892,79
10:0 / 0 / 184
681,98
5:48 / 30 / 177
946,13
9:49 / 0 / 202
0
0:0 / 0 / 0
491,93
5:57 / 0 / 196
1000
9:12 / 0 / 183
0
7 Rada Rudolf 834,25 4954,3 970,85
9:47 / 45 / 165
538,59
6:4 / 25 / 157
927,54
9:52 / 45 / 186
695,61
6:49 / 50 / 157
1000
5:27 / 50 / 145
821,71
7:46 / 0 / 1
458,82
5:23 / 10 / 159
0
8 Kamenský Jaromír 754,71 4481,95 685,38
6:42 / 50 / 135
774,17
8:40 / 15 / 189
649
5:16 / 40 / 161
764,94
7:29 / 0 / 117
608,46
7:14 / 0 / 192
1000
9:59 / 0 / 161
487,51
4:40 / 35 / 181
0
9 Žampach Roman 699,56 4154,43 882,35
9:52 / 30 / 209
462,27
5:26 / 20 / 159
881,49
6:55 / 25 / 203
540,22
5:50 / 45 / 199
840,88
6:19 / 30 / 168
547,22
6:38 / 0 / 176
311,14
2:58 / 45 / 189
0
10 Mrazek Karel 659,27 3915,14 0
0:0 / 0 / 0
775,38
3:53 / 30 / 167
503,33
5:55 / 0 / 222
693,63
5:13 / 25 / 153
668,82
5:20 / 20 / 163
725,55
7:49 / 0 / 174
548,43
5:26 / 0 / 199
0
11 Štern Pavel 638,14 3789,69 873,24
9:50 / 50 / 225
1000
4:33 / 40 / 163
916,45
9:47 / 45 / 189
1000
9:43 / 20 / 185
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Veselý Jiří 119,22 707,98 707,98
6:42 / 35 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :641
Datum konání :24.8.2014
Kategorie :RCEV
Místo konání :Modelpark Suché
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Sverka
Ředitel soutěže :J.Imiolek
Hlavní rozhodčí :
Počasí :Proměnlivé vír do 10m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Chalupník Milan Týnec n.S. CZE-442-036 997,35
9:56 / 50 / 163
1000
9:56 / 50 / 154
1000
9:58 / 50 / 123
972,15
6:28 / 50 / 143
564,86
4:56 / 0 / 208
969,11
9:56 / 45 / 184
1000
8:36 / 0 / 201
5938,61 1000 + 30 = 1030
2 Kubica Jan Česká Lípa CZE-395-033 1000
9:56 / 45 / 150
1000
9:58 / 40 / 123
1000
7:27 / 50 / 145
1000
9:58 / 40 / 182
1000
6:32 / 50 / 111
798,46
7:21 / 35 / 124
713,08
6:1 / 10 / 153
5798,46 976 + 20 = 996
3 Micka Jan Praha 4 CZE-074-013 408,13
3:56 / 50 / 110
954,64
5:23 / 40 / 214
1000
6:54 / 50 / 177
892,14
9:40 / 50 / 214
1000
9:43 / 45 / 145
1000
9:56 / 50 / 159
536,37
4:50 / 40 / 166
5383,15 906 + 10 = 916
4 Novotný Radek Chomutov CZE-008-013 927,7
9:54 / 45 / 215
964,85
9:55 / 50 / 192
797,95
9:58 / 30 / 220
1000
6:56 / 50 / 178
504,11
4:8 / 0 / 189
671,17
6:7 / 50 / 138
1000
9:56 / 50 / 187
5361,67 902,85
5 Váňa Jiří Praha 4 CZE-074-050 1000
9:57 / 40 / 152
649,61
6:17 / 50 / 105
630,15
5:30 / 30 / 185
769,23
5:20 / 50 / 160
469,62
2:46 / 45 / 136
1000
9:8 / 40 / 123
993,67
9:55 / 45 / 182
5042,66 849,13
6 Krajčovič Ivan Horní Braná CZE-069-013 1000
9:52 / 40 / 199
892,79
10:0 / 0 / 184
681,98
5:48 / 30 / 177
946,13
9:49 / 0 / 202
0
0:0 / 0 / 0
491,93
5:57 / 0 / 196
1000
9:12 / 0 / 183
5012,83 844,11
7 Rada Rudolf MK Severka CZE-071-011 970,85
9:47 / 45 / 165
538,59
6:4 / 25 / 157
927,54
9:52 / 45 / 186
695,61
6:49 / 50 / 157
1000
5:27 / 50 / 145
821,71
7:46 / 0 / 1
458,82
5:23 / 10 / 159
4954,3 834,25
8 Kamenský Jaromír Roudnice CZE-204-040 685,38
6:42 / 50 / 135
774,17
8:40 / 15 / 189
649
5:16 / 40 / 161
764,94
7:29 / 0 / 117
608,46
7:14 / 0 / 192
1000
9:59 / 0 / 161
487,51
4:40 / 35 / 181
4481,95 754,71
9 Žampach Roman Duchcov CZE-523-001 882,35
9:52 / 30 / 209
462,27
5:26 / 20 / 159
881,49
6:55 / 25 / 203
540,22
5:50 / 45 / 199
840,88
6:19 / 30 / 168
547,22
6:38 / 0 / 176
311,14
2:58 / 45 / 189
4154,43 699,56
10 Mrazek Karel MK Lány CZE-264-027 0
0:0 / 0 / 0
775,38
3:53 / 30 / 167
503,33
5:55 / 0 / 222
693,63
5:13 / 25 / 153
668,82
5:20 / 20 / 163
725,55
7:49 / 0 / 174
548,43
5:26 / 0 / 199
3915,14 659,27
11 Štern Pavel MK Severka CZE-071-017 873,24
9:50 / 50 / 225
1000
4:33 / 40 / 163
916,45
9:47 / 45 / 189
1000
9:43 / 20 / 185
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3789,69 638,14
12 Veselý Jiří Duchcov CZE-523-005 707,98
6:42 / 35 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
707,98 119,22

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Česká Lípa 1 Kubica Jan, 6511,54 6511,54
Týnec n.S. 1 Chalupník Milan, 6503,47 6503,47
Chomutov 1 Novotný Radek, 5865,78 5865,78
Praha 4 2 Váňa Jiří, Micka Jan, 11303,56 5651,78
Horní Braná 1 Krajčovič Ivan, 5012,83 5012,83
Roudnice 1 Kamenský Jaromír, 4969,46 4969,46
MK Severka 2 Rada Rudolf, Štern Pavel, 9202,811 4601,41
MK Lány 1 Mrazek Karel, 3915,14 3915,14
Duchcov 2 Veselý Jiří, Žampach Roman, 5173,55 2586,78

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 12 Rada Rudolf, Veselý Jiří, Novotný Radek, Mrazek Karel, Kamenský Jaromír, Kubica Jan, Žampach Roman, Krajčovič Ivan, Váňa Jiří, Chalupník Milan, Štern Pavel, Micka Jan, 58458,14 4871,51

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Micka Jan 7 50 , 40 , 50 , 50 , 45 , 50 , 40 325 46,43
Váňa Jiří 7 40 , 50 , 30 , 50 , 45 , 40 , 45 300 42,86
Novotný Radek 7 45 , 50 , 30 , 50 , 0 , 50 , 50 275 39,29
Kubica Jan 7 45 , 40 , 50 , 40 , 50 , 35 , 10 270 38,57
Chalupník Milan 7 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 45 , 0 245 35
Rada Rudolf 7 45 , 25 , 45 , 50 , 50 , 0 , 10 225 32,14
Žampach Roman 7 30 , 20 , 25 , 45 , 30 , 0 , 45 195 27,86
Štern Pavel 7 50 , 40 , 45 , 20 , 0 , 0 , 0 155 22,14
Kamenský Jaromír 7 50 , 15 , 40 , 0 , 0 , 0 , 35 140 20
Mrazek Karel 7 0 , 30 , 0 , 25 , 20 , 0 , 0 75 10,71
Krajčovič Ivan 7 40 , 0 , 30 , 0 , 0 , 0 , 0 70 10
Veselý Jiří 7 35 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 35 5

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Chalupník Milan 7 9:56, 9:56, 9:58, 6:28, 4:56, 9:56, 8:36, 3586 8:32,29
Kubica Jan 7 9:56, 9:58, 7:27, 9:58, 6:32, 7:21, 6:1, 3433 8:10,43
Novotný Radek 7 9:54, 9:55, 9:58, 6:56, 4:8, 6:7, 9:56, 3414 8:7,70999999999998
Rada Rudolf 7 9:47, 6:4, 9:52, 6:49, 5:27, 7:46, 5:23, 3068 7:18,29
Krajčovič Ivan 7 9:52, 10:0, 5:48, 9:49, 0:0, 5:57, 9:12, 3038 7:14
Micka Jan 7 3:56, 5:23, 6:54, 9:40, 9:43, 9:56, 4:50, 3022 7:11,71
Kamenský Jaromír 7 6:42, 8:40, 5:16, 7:29, 7:14, 9:59, 4:40, 3000 7:8,56999999999999
Váňa Jiří 7 9:57, 6:17, 5:30, 5:20, 2:46, 9:8, 9:55, 2933 6:59
Žampach Roman 7 9:52, 5:26, 6:55, 5:50, 6:19, 6:38, 2:58, 2638 6:16,86
Štern Pavel 7 9:50, 4:33, 9:47, 9:43, 0:0, 0:0, 0:0, 2033 4:50,43
Mrazek Karel 7 0:0, 3:53, 5:55, 5:13, 5:20, 7:49, 5:26, 2016 4:48
Veselý Jiří 7 6:42, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 402 0:57,43

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Veselý Jiří 1 120, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 120 120
Rada Rudolf 7 165, 157, 186, 157, 145, 1, 159, 970 138,57
Kubica Jan 7 150, 123, 145, 182, 111, 124, 153, 988 141,14
Váňa Jiří 7 152, 105, 185, 160, 136, 123, 182, 1043 149
Kamenský Jaromír 7 135, 189, 161, 117, 192, 161, 181, 1136 162,29
Chalupník Milan 7 163, 154, 123, 143, 208, 184, 201, 1176 168
Micka Jan 7 110, 214, 177, 214, 145, 159, 166, 1185 169,29
Mrazek Karel 6 0, 167, 222, 153, 163, 174, 199, 1078 179,67
Žampach Roman 7 209, 159, 203, 199, 168, 176, 189, 1303 186,14
Novotný Radek 7 215, 192, 220, 178, 189, 138, 187, 1319 188,43
Krajčovič Ivan 6 199, 184, 177, 202, 0, 196, 183, 1141 190,17
Štern Pavel 4 225, 163, 189, 185, 0, 0, 0, 762 190,5

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Kubica Jan 5:47,47 141,14 8:10,43 172,67
Rada Rudolf 5:16,29 138,57 7:18,29 189,7
Chalupník Milan 5:4,93 168 8:32,29 196,77
Váňa Jiří 4:41,21 149 6:59 213,37
Kamenský Jaromír 4:24,08 162,29 7:8,56999999999999 227,21
Novotný Radek 4:18,83 188,43 8:7,70999999999998 231,81
Micka Jan 4:15,02 169,29 7:11,71 235,28
Krajčovič Ivan 3:48,22 190,17 7:14 262,91
Žampach Roman 3:22,46 186,14 6:16,86 296,36
Mrazek Karel 2:40,3 179,67 4:48 374,31
Štern Pavel 2:32,46 190,5 4:50,43 393,56
Veselý Jiří 0:47,86 120 0:57,43 1253,73

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz