Kompletní přehled ze soutěže : F5J č.694 Modelpark Suché 20.8.2017 - 24.8.2017 13:33:35

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Hořejší Ivan   CZE  CZE-171-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Kubica Jan   CZE  CZE-232-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Mrázek Karel   CZE  CZE-1588  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Žampach Roman   CZE  CZE-523-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Veselý Jiří     CZE-523-005  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Mihulka Jiří     CZE-1612  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Jeřábek Karel     CZE-071-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Janovský Radek     CZE-1618  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Kalivoda Ferdinand     CZE-418-008  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Holub Jiří     CZE-280-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Váňa Jiří     CZE-074-050  35 MHz 73(4) Senior 
17 Váňa Tomáš     CZE-074-150  35 MHz 73(4) Žák 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
Hořejší Ivan
Hrubý Tomáš
Kubica Jan
Mrázek Karel
Novotný Luděk
Rada Rudolf
Tomiška Leoš
Žampach Roman
Veselý Jiří
Mihulka Jiří
Jeřábek Karel
Janovský Radek
Kalivoda Ferdinand
Holub Jiří
35 MHz
Váňa Jiří - 73
Váňa Tomáš - 73
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
k.73 u Váňa Jiří
k.73 u Váňa Tomáš
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
2x - k.73
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Novotný Luděk
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Skupina 3 Rada Rudolf
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
- Holub Jiří
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Janovský Radek
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 2 Veselý Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Skupina 3 Žampach Roman
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
- Mihulka Jiří
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Holub Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skupina 3 Hořejší Ivan
2,4 GHz
- Váňa Jiří
35 MHz(73)
Žampach Roman
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Holub Jiří
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Skupina 2 Veselý Jiří
2,4 GHz
Žampach Roman
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 3 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
- Váňa Jiří
35 MHz(73)
Novotný Luděk
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 2 Žampach Roman
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Skupina 3 Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
- Kubica Jan
2,4 GHz
Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Hořejší Ivan
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Váňa Tomáš
35 MHz(73)
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Holub Jiří
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Žampach Roman
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Skupina 3 Mrázek Karel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
- Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Váňa Jiří
35 MHz(73)
Novotný Luděk
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Bartůněk Jaroslav
Hořejší Ivan
Hrubý Tomáš
Kubica Jan
Mrázek Karel
Novotný Luděk
Rada Rudolf
Tomiška Leoš
Žampach Roman
Veselý Jiří
Mihulka Jiří
Jeřábek Karel
Janovský Radek
Kalivoda Ferdinand
Holub Jiří
Váňa Jiří
Váňa Tomáš
Bartůněk Jaroslav X 4 1 1 1 0 2 2 5 3 1 0 2 2 1 2 0
Hořejší Ivan 4 X 1 2 1 2 1 2 3 1 1 0 1 2 1 2 1
Hrubý Tomáš 1 1 X 3 2 2 2 3 2 1 2 1 2 1 0 4 1
Kubica Jan 1 2 3 X 2 1 1 1 2 0 3 2 3 3 1 1 3
Mrázek Karel 1 1 2 2 X 2 3 1 0 1 3 2 2 1 4 2 1
Novotný Luděk 0 2 2 1 2 X 2 2 0 2 0 2 1 3 2 3 3
Rada Rudolf 2 1 2 1 3 2 X 0 1 1 1 3 3 2 3 1 2
Tomiška Leoš 2 2 3 1 1 2 0 X 2 3 3 2 2 0 1 2 2
Žampach Roman 5 3 2 2 0 0 1 2 X 3 2 0 2 3 0 3 0
Veselý Jiří 3 1 1 0 1 2 1 3 3 X 1 2 2 2 2 3 2
Mihulka Jiří 1 1 2 3 3 0 1 3 2 1 X 3 2 1 3 1 2
Jeřábek Karel 0 0 1 2 2 2 3 2 0 2 3 X 3 1 4 0 5
Janovský Radek 2 1 2 3 2 1 3 2 2 2 2 3 X 2 1 0 2
Kalivoda Ferdinand 2 2 1 3 1 3 2 0 3 2 1 1 2 X 2 2 2
Holub Jiří 1 1 0 1 4 2 3 1 0 2 3 4 1 2 X 1 3
Váňa Jiří 2 2 4 1 2 3 1 2 3 3 1 0 0 2 1 X 0
Váňa Tomáš 0 1 1 3 1 3 2 2 0 2 2 5 2 2 3 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Váňa Tomáš

9:49
50
115
Novotný Luděk

0:0
0
0
Jeřábek Karel

7:20
0
168
Janovský Radek

9:59
0
118
Veselý Jiří

7:39
40
134
Tomiška Leoš

0:0
0
0
581,5 0 356 540 432 0
1000 0 612,21 928,63 742,91 0

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kubica Jan

3:6
50
87
Kalivoda Ferdinand

4:52
50
82
Mihulka Jiří

9:58
5
79
Váňa Jiří

9:59
45
62
Hrubý Tomáš

9:59
20
57
Žampach Roman

3:4
35
93
192,5 301 563,5 613 590,5 172,5
314,03 491,03 919,25 1000 963,3 281,4

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Rada Rudolf

9:43
45
121
Mrázek Karel

6:47
0
124
Hořejší Ivan

4:10
50
115
Bartůněk Jaroslav

7:13
45
101
-- Holub Jiří

3:13
25
116
567,5 345 242,5 427,5 -- 160
1000 607,93 427,31 753,3 -- 281,94

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Váňa Tomáš

4:14
40
166
Janovský Radek

9:54
45
167
Jeřábek Karel

4:3
0
170
Kubica Jan

9:56
50
181
Rada Rudolf

8:10
50
118
Hrubý Tomáš

9:54
50
73
211 555,5 158 555,5 481 607,5
347,33 914,4 260,08 914,4 791,77 1000

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Veselý Jiří

4:9
10
112
Novotný Luděk

9:55
50
70
Mrázek Karel

9:50
35
106
Holub Jiří

9:49
45
173
Kalivoda Ferdinand

9:48
40
102
Váňa Jiří

9:57
50
87
203 610 572 547,5 577 603,5
332,79 1000 937,7 897,54 945,9 989,34

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Žampach Roman

9:50
15
130
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Hořejší Ivan

9:55
30
118
Bartůněk Jaroslav

9:57
45
92
-- Mihulka Jiří

9:56
45
94
540 0 566 596 -- 594
906,04 0 949,66 1000 -- 996,64

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Holub Jiří

9:52
45
158
Rada Rudolf

9:54
35
156
Novotný Luděk

9:56
50
92
Jeřábek Karel

6:50
0
178
Váňa Tomáš

9:59
30
187
Kalivoda Ferdinand

9:52
40
109
558 551 600 321 535,5 577,5
930 918,33 1000 535 892,5 962,5

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Janovský Radek

9:40
50
110
Hrubý Tomáš

9:49
50
63
Kubica Jan

9:57
45
92
Mihulka Jiří

9:56
30
91
Mrázek Karel

9:52
45
100
Tomiška Leoš

0:0
0
0
575 607,5 596 580,5 587 0
946,5 1000 981,07 955,56 966,26 0

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hořejší Ivan

9:50
35
141
-- Váňa Jiří

4:10
35
117
Žampach Roman

9:57
45
136
Veselý Jiří

4:28
40
181
Bartůněk Jaroslav

9:54
50
99
554,5 -- 226,5 574 217,5 594,5
932,72 -- 380,99 965,52 365,85 1000

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Holub Jiří

9:55
50
162
Mihulka Jiří

9:57
40
77
Kubica Jan

9:58
40
87
Mrázek Karel

6:11
0
103
Jeřábek Karel

0:0
0
0
Váňa Tomáš

9:50
40
176
564 598,5 594,5 319,5 0 542
942,36 1000 993,32 533,83 0 905,6

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Veselý Jiří

9:55
40
160
Žampach Roman

9:56
50
117
Kalivoda Ferdinand

4:16
45
68
Janovský Radek

9:57
45
150
Bartůněk Jaroslav

9:53
50
107
Rada Rudolf

9:53
40
128
555 587,5 267 567 589,5 569
941,48 996,61 452,93 961,83 1000 965,22

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Hořejší Ivan

0:0
0
0
Tomiška Leoš

0:0
0
0
-- Váňa Jiří

5:22
45
82
Novotný Luděk

0:0
0
0
0 0 0 -- 326 0
0 0 0 -- 1000 0

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mihulka Jiří

9:57
50
99
Jeřábek Karel

4:5
0
131
Mrázek Karel

9:52
50
125
Holub Jiří

8:54
20
165
Janovský Radek

9:58
50
136
Rada Rudolf

9:57
25
114
597,5 179,5 579,5 471,5 580 565
1000 300,42 969,87 789,12 970,71 945,61

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Žampach Roman

2:58
0
106
Veselý Jiří

3:24
0
160
Hrubý Tomáš

3:34
45
92
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Bartůněk Jaroslav

6:14
50
93
Váňa Jiří

3:33
0
85
125 124 213 0 377,5 170,5
331,13 328,48 564,24 0 1000 451,66

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kalivoda Ferdinand

9:55
45
154
Novotný Luděk

1:35
0
33
-- Kubica Jan

3:37
0
86
Váňa Tomáš

9:36
50
172
Hořejší Ivan

7:7
45
117
563 78,5 -- 174 540 413,5
1000 139,43 -- 309,06 959,15 734,46

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Váňa Tomáš

9:55
0
201
Jeřábek Karel

3:55
0
120
Holub Jiří

3:52
0
140
Mihulka Jiří

9:56
50
98
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Veselý Jiří

5:52
40
165
492 175 162 597 0 309,5
824,12 293,13 271,36 1000 0 518,43

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Žampach Roman

9:58
5
211
Kubica Jan

9:58
0
188
Bartůněk Jaroslav

9:58
0
163
Janovský Radek

9:59
0
188
Hořejší Ivan

9:40
0
140
Kalivoda Ferdinand

9:56
0
165
470 504 516,5 505 510 513,5
909,97 975,8 1000 977,73 987,42 994,19

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Mrázek Karel

3:0
40
97
Rada Rudolf

4:3
10
119
-- Hrubý Tomáš

3:32
0
53
Váňa Jiří

5:0
45
73
Novotný Luděk

3:10
0
39
171,5 193,5 -- 185,5 308,5 170,5
555,92 627,23 -- 601,3 1000 552,67

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5000 753,3
7:13 / 45 / 101
1000
9:57 / 45 / 92
1000
9:54 / 50 / 99
1000
9:53 / 50 / 107
1000
6:14 / 50 / 93
1000
9:58 / 0 / 163
0
2 Mihulka Jiří CZE-1612 2,4 GHz 0 0 990,44 4952,2 919,25
9:58 / 5 / 79
996,64
9:56 / 45 / 94
955,56
9:56 / 30 / 91
1000
9:57 / 40 / 77
1000
9:57 / 50 / 99
1000
9:56 / 50 / 98
0
3 Janovský Radek CZE-1618 2,4 GHz 0 0 957,08 4785,4 928,63
9:59 / 0 / 118
914,4
9:54 / 45 / 167
946,5
9:40 / 50 / 110
961,83
9:57 / 45 / 150
970,71
9:58 / 50 / 136
977,73
9:59 / 0 / 188
0
4 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 924,19 4620,93 1000
9:43 / 45 / 121
791,77
8:10 / 50 / 118
918,33
9:54 / 35 / 156
965,22
9:53 / 40 / 128
945,61
9:57 / 25 / 114
627,23
4:3 / 10 / 119
0
5 Váňa Tomáš CZE-074-150 35 MHz 2 0 916,27 4581,37 1000
9:49 / 50 / 115
347,33
4:14 / 40 / 166
892,5
9:59 / 30 / 187
905,6
9:50 / 40 / 176
959,15
9:36 / 50 / 172
824,12
9:55 / 0 / 201
0
6 Váňa Jiří CZE-074-050 35 MHz 0 0 888,2 4441 1000
9:59 / 45 / 62
989,34
9:57 / 50 / 87
380,99
4:10 / 35 / 117
1000
5:22 / 45 / 82
451,66
3:33 / 0 / 85
1000
5:0 / 45 / 73
0
7 Kalivoda Ferdinand CZE-418-008 2,4 GHz 0 0 878,72 4393,62 491,03
4:52 / 50 / 82
945,9
9:48 / 40 / 102
962,5
9:52 / 40 / 109
452,93
4:16 / 45 / 68
1000
9:55 / 45 / 154
994,19
9:56 / 0 / 165
0
8 Kubica Jan CZE-232-017 2,4 GHz 0 0 CZE 835,72 4178,62 314,03
3:6 / 50 / 87
914,4
9:56 / 50 / 181
981,07
9:57 / 45 / 92
993,32
9:58 / 40 / 87
309,06
3:37 / 0 / 86
975,8
9:58 / 0 / 188
0
9 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 825,77 4128,84 963,3
9:59 / 20 / 57
1000
9:54 / 50 / 73
1000
9:49 / 50 / 63
0
0:0 / 0 / 0
564,24
3:34 / 45 / 92
601,3
3:32 / 0 / 53
0
10 Žampach Roman CZE-523-001 2,4 GHz 0 0 CZE 821,85 4109,27 281,4
3:4 / 35 / 93
906,04
9:50 / 15 / 130
965,52
9:57 / 45 / 136
996,61
9:56 / 50 / 117
331,13
2:58 / 0 / 106
909,97
9:58 / 5 / 211
0
11 Mrázek Karel CZE-1588 2,4 GHz 0 0 CZE 807,54 4037,68 607,93
6:47 / 0 / 124
937,7
9:50 / 35 / 106
966,26
9:52 / 45 / 100
533,83
6:11 / 0 / 103
969,87
9:52 / 50 / 125
555,92
3:0 / 40 / 97
0
12 Hořejší Ivan CZE-171-019 2,4 GHz 0 0 CZE 806,31 4031,57 427,31
4:10 / 50 / 115
949,66
9:55 / 30 / 118
932,72
9:50 / 35 / 141
0
0:0 / 0 / 0
734,46
7:7 / 45 / 117
987,42
9:40 / 0 / 140
0
13 Holub Jiří CZE-280-009 2,4 GHz 0 0 768,19 3840,96 281,94
3:13 / 25 / 116
897,54
9:49 / 45 / 173
930
9:52 / 45 / 158
942,36
9:55 / 50 / 162
789,12
8:54 / 20 / 165
271,36
3:52 / 0 / 140
0
14 Veselý Jiří CZE-523-005 2,4 GHz 0 0 580,29 2901,46 742,91
7:39 / 40 / 134
332,79
4:9 / 10 / 112
365,85
4:28 / 40 / 181
941,48
9:55 / 40 / 160
328,48
3:24 / 0 / 160
518,43
5:52 / 40 / 165
0
15 Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 538,42 2692,1 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 70
1000
9:56 / 50 / 92
0
0:0 / 0 / 0
139,43
1:35 / 0 / 33
552,67
3:10 / 0 / 39
0
16 Jeřábek Karel CZE-071-013 2,4 GHz 0 0 400,17 2000,84 612,21
7:20 / 0 / 168
260,08
4:3 / 0 / 170
535
6:50 / 0 / 178
0
0:0 / 0 / 0
300,42
4:5 / 0 / 131
293,13
3:55 / 0 / 120
0
17 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Bartůněk Jaroslav 1000 5000 753,3
7:13 / 45 / 101
1000
9:57 / 45 / 92
1000
9:54 / 50 / 99
1000
9:53 / 50 / 107
1000
6:14 / 50 / 93
1000
9:58 / 0 / 163
0
2* Mihulka Jiří 990,44 4952,2 919,25
9:58 / 5 / 79
996,64
9:56 / 45 / 94
955,56
9:56 / 30 / 91
1000
9:57 / 40 / 77
1000
9:57 / 50 / 99
1000
9:56 / 50 / 98
0
3* Janovský Radek 957,08 4785,4 928,63
9:59 / 0 / 118
914,4
9:54 / 45 / 167
946,5
9:40 / 50 / 110
961,83
9:57 / 45 / 150
970,71
9:58 / 50 / 136
977,73
9:59 / 0 / 188
0
4* Rada Rudolf 924,19 4620,93 1000
9:43 / 45 / 121
791,77
8:10 / 50 / 118
918,33
9:54 / 35 / 156
965,22
9:53 / 40 / 128
945,61
9:57 / 25 / 114
627,23
4:3 / 10 / 119
0
5* Váňa Tomáš 916,27 4581,37 1000
9:49 / 50 / 115
347,33
4:14 / 40 / 166
892,5
9:59 / 30 / 187
905,6
9:50 / 40 / 176
959,15
9:36 / 50 / 172
824,12
9:55 / 0 / 201
0
6* Váňa Jiří 888,2 4441 1000
9:59 / 45 / 62
989,34
9:57 / 50 / 87
380,99
4:10 / 35 / 117
1000
5:22 / 45 / 82
451,66
3:33 / 0 / 85
1000
5:0 / 45 / 73
0
7* Kalivoda Ferdinand 878,72 4393,62 491,03
4:52 / 50 / 82
945,9
9:48 / 40 / 102
962,5
9:52 / 40 / 109
452,93
4:16 / 45 / 68
1000
9:55 / 45 / 154
994,19
9:56 / 0 / 165
0
8* Kubica Jan 835,72 4178,62 314,03
3:6 / 50 / 87
914,4
9:56 / 50 / 181
981,07
9:57 / 45 / 92
993,32
9:58 / 40 / 87
309,06
3:37 / 0 / 86
975,8
9:58 / 0 / 188
0
9* Hrubý Tomáš 825,77 4128,84 963,3
9:59 / 20 / 57
1000
9:54 / 50 / 73
1000
9:49 / 50 / 63
0
0:0 / 0 / 0
564,24
3:34 / 45 / 92
601,3
3:32 / 0 / 53
0
10* Žampach Roman 821,85 4109,27 281,4
3:4 / 35 / 93
906,04
9:50 / 15 / 130
965,52
9:57 / 45 / 136
996,61
9:56 / 50 / 117
331,13
2:58 / 0 / 106
909,97
9:58 / 5 / 211
0
11 Mrázek Karel 807,54 4037,68 607,93
6:47 / 0 / 124
937,7
9:50 / 35 / 106
966,26
9:52 / 45 / 100
533,83
6:11 / 0 / 103
969,87
9:52 / 50 / 125
555,92
3:0 / 40 / 97
0
12 Hořejší Ivan 806,31 4031,57 427,31
4:10 / 50 / 115
949,66
9:55 / 30 / 118
932,72
9:50 / 35 / 141
0
0:0 / 0 / 0
734,46
7:7 / 45 / 117
987,42
9:40 / 0 / 140
0
13 Holub Jiří 768,19 3840,96 281,94
3:13 / 25 / 116
897,54
9:49 / 45 / 173
930
9:52 / 45 / 158
942,36
9:55 / 50 / 162
789,12
8:54 / 20 / 165
271,36
3:52 / 0 / 140
0
14 Veselý Jiří 580,29 2901,46 742,91
7:39 / 40 / 134
332,79
4:9 / 10 / 112
365,85
4:28 / 40 / 181
941,48
9:55 / 40 / 160
328,48
3:24 / 0 / 160
518,43
5:52 / 40 / 165
0
15 Novotný Luděk 538,42 2692,1 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 70
1000
9:56 / 50 / 92
0
0:0 / 0 / 0
139,43
1:35 / 0 / 33
552,67
3:10 / 0 / 39
0
16 Jeřábek Karel 400,17 2000,84 612,21
7:20 / 0 / 168
260,08
4:3 / 0 / 170
535
6:50 / 0 / 178
0
0:0 / 0 / 0
300,42
4:5 / 0 / 131
293,13
3:55 / 0 / 120
0
17 Tomiška Leoš 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :694
Datum konání :20.8.2017
Kategorie :F5J
Místo konání :Modelpark Suché
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Severka Modelpark Suché
Ředitel soutěže :Petr Šulc
Hlavní rozhodčí :Pavel Nisser
Počasí :Polojasno / jasno, 20-25 st.C, JZ vítr2-5 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 753,3
7:13 / 45 / 101
1000
9:57 / 45 / 92
1000
9:54 / 50 / 99
1000
9:53 / 50 / 107
1000
6:14 / 50 / 93
1000
9:58 / 0 / 163
5000 1000
2* Mihulka Jiří CZE-1612 919,25
9:58 / 5 / 79
996,64
9:56 / 45 / 94
955,56
9:56 / 30 / 91
1000
9:57 / 40 / 77
1000
9:57 / 50 / 99
1000
9:56 / 50 / 98
4952,2 990,44
3* Janovský Radek CZE-1618 928,63
9:59 / 0 / 118
914,4
9:54 / 45 / 167
946,5
9:40 / 50 / 110
961,83
9:57 / 45 / 150
970,71
9:58 / 50 / 136
977,73
9:59 / 0 / 188
4785,4 957,08
4* Rada Rudolf CZE-071-011 1000
9:43 / 45 / 121
791,77
8:10 / 50 / 118
918,33
9:54 / 35 / 156
965,22
9:53 / 40 / 128
945,61
9:57 / 25 / 114
627,23
4:3 / 10 / 119
4620,93 924,19
5* Váňa Tomáš CZE-074-150 1000
9:49 / 50 / 115
347,33
4:14 / 40 / 166
892,5
9:59 / 30 / 187
905,6
9:50 / 40 / 176
959,15
9:36 / 50 / 172
824,12
9:55 / 0 / 201
4581,37 916,27
6* Váňa Jiří CZE-074-050 1000
9:59 / 45 / 62
989,34
9:57 / 50 / 87
380,99
4:10 / 35 / 117
1000
5:22 / 45 / 82
451,66
3:33 / 0 / 85
1000
5:0 / 45 / 73
4441 888,2
7* Kalivoda Ferdinand CZE-418-008 491,03
4:52 / 50 / 82
945,9
9:48 / 40 / 102
962,5
9:52 / 40 / 109
452,93
4:16 / 45 / 68
1000
9:55 / 45 / 154
994,19
9:56 / 0 / 165
4393,62 878,72
8* Kubica Jan CZE-232-017 314,03
3:6 / 50 / 87
914,4
9:56 / 50 / 181
981,07
9:57 / 45 / 92
993,32
9:58 / 40 / 87
309,06
3:37 / 0 / 86
975,8
9:58 / 0 / 188
4178,62 835,72
9* Hrubý Tomáš CZE-213-039 963,3
9:59 / 20 / 57
1000
9:54 / 50 / 73
1000
9:49 / 50 / 63
0
0:0 / 0 / 0
564,24
3:34 / 45 / 92
601,3
3:32 / 0 / 53
4128,84 825,77
10* Žampach Roman CZE-523-001 281,4
3:4 / 35 / 93
906,04
9:50 / 15 / 130
965,52
9:57 / 45 / 136
996,61
9:56 / 50 / 117
331,13
2:58 / 0 / 106
909,97
9:58 / 5 / 211
4109,27 821,85
11 Mrázek Karel CZE-1588 607,93
6:47 / 0 / 124
937,7
9:50 / 35 / 106
966,26
9:52 / 45 / 100
533,83
6:11 / 0 / 103
969,87
9:52 / 50 / 125
555,92
3:0 / 40 / 97
4037,68 807,54
12 Hořejší Ivan CZE-171-019 427,31
4:10 / 50 / 115
949,66
9:55 / 30 / 118
932,72
9:50 / 35 / 141
0
0:0 / 0 / 0
734,46
7:7 / 45 / 117
987,42
9:40 / 0 / 140
4031,57 806,31
13 Holub Jiří CZE-280-009 281,94
3:13 / 25 / 116
897,54
9:49 / 45 / 173
930
9:52 / 45 / 158
942,36
9:55 / 50 / 162
789,12
8:54 / 20 / 165
271,36
3:52 / 0 / 140
3840,96 768,19
14 Veselý Jiří CZE-523-005 742,91
7:39 / 40 / 134
332,79
4:9 / 10 / 112
365,85
4:28 / 40 / 181
941,48
9:55 / 40 / 160
328,48
3:24 / 0 / 160
518,43
5:52 / 40 / 165
2901,46 580,29
15 Novotný Luděk CZE-008-014 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 70
1000
9:56 / 50 / 92
0
0:0 / 0 / 0
139,43
1:35 / 0 / 33
552,67
3:10 / 0 / 39
2692,1 538,42
16 Jeřábek Karel CZE-071-013 612,21
7:20 / 0 / 168
260,08
4:3 / 0 / 170
535
6:50 / 0 / 178
0
0:0 / 0 / 0
300,42
4:5 / 0 / 131
293,13
3:55 / 0 / 120
2000,84 400,17
17 Tomiška Leoš CZE-232-018 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 17 Bartůněk Jaroslav, Hořejší Ivan, Hrubý Tomáš, Kubica Jan, Mrázek Karel, Novotný Luděk, Rada Rudolf, Tomiška Leoš, Žampach Roman, Veselý Jiří, Mihulka Jiří, Jeřábek Karel, Janovský Radek, Kalivoda Ferdinand, Holub Jiří, Váňa Jiří, Váňa Tomáš, 70815,42 4165,61

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Bartůněk Jaroslav 6 45 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 240 40
Váňa Jiří 6 45 , 50 , 35 , 45 , 0 , 45 220 36,67
Kalivoda Ferdinand 6 50 , 40 , 40 , 45 , 45 , 0 220 36,67
Mihulka Jiří 6 5 , 45 , 30 , 40 , 50 , 50 220 36,67
Váňa Tomáš 6 50 , 40 , 30 , 40 , 50 , 0 210 35
Rada Rudolf 6 45 , 50 , 35 , 40 , 25 , 10 205 34,17
Janovský Radek 6 0 , 45 , 50 , 45 , 50 , 0 190 31,67
Holub Jiří 6 25 , 45 , 45 , 50 , 20 , 0 185 30,83
Kubica Jan 6 50 , 50 , 45 , 40 , 0 , 0 185 30,83
Veselý Jiří 6 40 , 10 , 40 , 40 , 0 , 40 170 28,33
Mrázek Karel 6 0 , 35 , 45 , 0 , 50 , 40 170 28,33
Hrubý Tomáš 6 20 , 50 , 50 , 0 , 45 , 0 165 27,5
Hořejší Ivan 6 50 , 30 , 35 , 0 , 45 , 0 160 26,67
Žampach Roman 6 35 , 15 , 45 , 50 , 0 , 5 150 25
Novotný Luděk 6 0 , 50 , 50 , 0 , 0 , 0 100 16,67
Jeřábek Karel 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Tomiška Leoš 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Mihulka Jiří 6 9:58,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 3580 9:56,67
Janovský Radek 6 9:59,00, 9:54,00, 9:40,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:59,00, 3567 9:54,5
Váňa Tomáš 6 9:49,00, 4:14,00, 9:59,00, 9:50,00, 9:36,00, 9:55,00, 3203 8:53,83
Bartůněk Jaroslav 6 7:13,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:53,00, 6:14,00, 9:58,00, 3189 8:51,5
Rada Rudolf 6 9:43,00, 8:10,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:57,00, 4:3,00, 3100 8:36,67
Kalivoda Ferdinand 6 4:52,00, 9:48,00, 9:52,00, 4:16,00, 9:55,00, 9:56,00, 2919 8:6,5
Kubica Jan 6 3:6,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:58,00, 3:37,00, 9:58,00, 2792 7:45,33
Žampach Roman 6 3:4,00, 9:50,00, 9:57,00, 9:56,00, 2:58,00, 9:58,00, 2743 7:37,17
Holub Jiří 6 3:13,00, 9:49,00, 9:52,00, 9:55,00, 8:54,00, 3:52,00, 2735 7:35,83
Mrázek Karel 6 6:47,00, 9:50,00, 9:52,00, 6:11,00, 9:52,00, 3:0,00, 2732 7:35,33
Hořejší Ivan 6 4:10,00, 9:55,00, 9:50,00, 0:0,00, 7:7,00, 9:40,00, 2442 6:47
Váňa Jiří 6 9:59,00, 9:57,00, 4:10,00, 5:22,00, 3:33,00, 5:0,00, 2281 6:20,17
Hrubý Tomáš 6 9:59,00, 9:54,00, 9:49,00, 0:0,00, 3:34,00, 3:32,00, 2208 6:8
Veselý Jiří 6 7:39,00, 4:9,00, 4:28,00, 9:55,00, 3:24,00, 5:52,00, 2127 5:54,5
Jeřábek Karel 6 7:20,00, 4:3,00, 6:50,00, 0:0,00, 4:5,00, 3:55,00, 1573 4:22,17
Novotný Luděk 6 0:0,00, 9:55,00, 9:56,00, 0:0,00, 1:35,00, 3:10,00, 1476 4:6
Tomiška Leoš 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Tomiška Leoš 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Novotný Luděk 4 0, 70, 92, 0, 33, 39, 234 58,5
Hrubý Tomáš 5 57, 73, 63, 0, 92, 53, 338 67,6
Váňa Jiří 6 62, 87, 117, 82, 85, 73, 506 84,33
Mihulka Jiří 6 79, 94, 91, 77, 99, 98, 538 89,67
Mrázek Karel 6 124, 106, 100, 103, 125, 97, 655 109,17
Bartůněk Jaroslav 6 101, 92, 99, 107, 93, 163, 655 109,17
Kalivoda Ferdinand 6 82, 102, 109, 68, 154, 165, 680 113,33
Kubica Jan 6 87, 181, 92, 87, 86, 188, 721 120,17
Rada Rudolf 6 121, 118, 156, 128, 114, 119, 756 126
Hořejší Ivan 5 115, 118, 141, 0, 117, 140, 631 126,2
Žampach Roman 6 93, 130, 136, 117, 106, 211, 793 132,17
Janovský Radek 6 118, 167, 110, 150, 136, 188, 869 144,83
Veselý Jiří 6 134, 112, 181, 160, 160, 165, 912 152
Holub Jiří 6 116, 173, 158, 162, 165, 140, 914 152,33
Jeřábek Karel 5 168, 170, 178, 0, 131, 120, 767 153,4
Váňa Tomáš 6 115, 166, 187, 176, 172, 201, 1017 169,5

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Mihulka Jiří 11:5,43 89,67 9:56,67 90,17
Hrubý Tomáš 9:4,38 67,6 6:8 110,22
Bartůněk Jaroslav 8:6,87 109,17 8:51,5 123,24
Váňa Jiří 7:30,79 84,33 6:20,17 133,09
Kalivoda Ferdinand 7:9,26 113,33 8:6,5 139,77
Novotný Luděk 7:0,51 58,5 4:6 142,68
Mrázek Karel 6:57,1 109,17 7:35,33 143,86
Janovský Radek 6:50,47 144,83 9:54,5 146,17
Rada Rudolf 6:50,05 126 8:36,67 146,32
Kubica Jan 6:27,24 120,17 7:45,33 154,95
Žampach Roman 5:45,9 132,17 7:37,17 173,46
Hořejší Ivan 5:22,5 126,2 6:47 186,04
Váňa Tomáš 5:14,95 169,5 8:53,83 190,51
Holub Jiří 4:59,23 152,33 7:35,83 200,51
Veselý Jiří 3:53,22 152 5:54,5 257,26
Jeřábek Karel 2:50,9 153,4 4:22,17 351,07
Tomiška Leoš 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz