Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Lomnice nad Popelkou 28.8.2016 - 649 - 15.9.2016 23:15:51

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Vojkůvka Zdeňek   CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kotula Miroslav   CZE  CZE-1510  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Leiner Jan   CZE  CZE-058-67  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Mihulka Jiří   CZE  CZE-110-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Eminger Jan   CZE  CZE-069-015  35 MHz 76(70) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
Kotula Miroslav
Semerák Petr
Skoupý Karel
Krajčovič Ivan
Mrázek Karel
Beseda Martin
Čermák Vladimír
Bartůněk Jaroslav
Novotný Radek
Micka Jan
Veselovský Jiří
Janovský Radek
Koros Bedřich
Leiner Jan
Mihulka Jiří
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Novotný Luděk
Kubica Jan
Pavlíček Martin
Rada Rudolf
35 MHz
Eminger Jan - 76
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
-
Skupina 2 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Eminger Jan
35 MHz(76)
Beseda Martin
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Beseda Martin
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Eminger Jan
35 MHz(76)
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Kubica Jan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Eminger Jan
35 MHz(76)
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Koros Bedřich
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Radek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
-
Skupina 3 Čermák Vladimír
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Eminger Jan
35 MHz(76)
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Beseda Martin
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
-
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Eminger Jan
35 MHz(76)
Kubica Jan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Vojkůvka Zdeňek
Kotula Miroslav
Semerák Petr
Skoupý Karel
Krajčovič Ivan
Mrázek Karel
Beseda Martin
Čermák Vladimír
Bartůněk Jaroslav
Novotný Radek
Micka Jan
Veselovský Jiří
Janovský Radek
Koros Bedřich
Leiner Jan
Mihulka Jiří
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Novotný Luděk
Kubica Jan
Pavlíček Martin
Rada Rudolf
Eminger Jan
Vojkůvka Zdeňek X 1 2 1 1 0 1 1 1 1 3 0 1 1 1 1 1 2 0 3 4 2 3
Kotula Miroslav 1 X 3 1 3 3 1 2 1 2 1 2 1 1 2 1 2 0 2 2 1 1 1
Semerák Petr 2 3 X 0 1 1 0 1 2 4 2 0 1 1 2 1 2 2 0 1 3 3 1
Skoupý Karel 1 1 0 X 2 2 1 2 2 1 1 3 2 1 1 1 1 1 3 3 1 2 3
Krajčovič Ivan 1 3 1 2 X 3 2 2 3 1 0 2 1 1 2 1 2 0 2 2 1 2 1
Mrázek Karel 0 3 1 2 3 X 3 3 1 1 1 3 3 1 2 1 2 0 3 1 0 0 1
Beseda Martin 1 1 0 1 2 3 X 1 1 0 3 3 3 2 2 2 2 1 3 0 0 0 2
Čermák Vladimír 1 2 1 2 2 3 1 X 2 1 0 1 3 1 3 1 3 1 1 3 1 0 1
Bartůněk Jaroslav 1 1 2 2 3 1 1 2 X 2 0 0 2 1 3 1 3 1 0 2 2 3 2
Novotný Radek 1 2 4 1 1 1 0 1 2 X 1 1 1 2 2 2 2 3 1 0 2 4 0
Micka Jan 3 1 2 1 0 1 3 0 0 1 X 2 2 1 1 1 1 2 2 1 2 1 3
Veselovský Jiří 0 2 0 3 2 3 3 1 0 1 2 X 1 3 0 3 0 2 5 1 0 1 1
Janovský Radek 1 1 1 2 1 3 3 3 2 1 2 1 X 0 4 0 4 0 1 1 0 0 3
Koros Bedřich 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 1 3 0 X 0 5 0 4 3 1 2 2 0
Leiner Jan 1 2 2 1 2 2 2 3 3 2 1 0 4 0 X 0 5 0 0 1 0 1 2
Mihulka Jiří 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 1 3 0 5 0 X 0 4 3 1 2 2 0
Nahodil Antonín 1 2 2 1 2 2 2 3 3 2 1 0 4 0 5 0 X 0 0 1 0 1 2
Veleba Martin 2 0 2 1 0 0 1 1 1 3 2 2 0 4 0 4 0 X 2 1 3 3 0
Novotný Luděk 0 2 0 3 2 3 3 1 0 1 2 5 1 3 0 3 0 2 X 1 0 1 1
Kubica Jan 3 2 1 3 2 1 0 3 2 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 X 3 1 3
Pavlíček Martin 4 1 3 1 1 0 0 1 2 2 2 0 0 2 0 2 0 3 0 3 X 3 2
Rada Rudolf 2 1 3 2 2 0 0 0 3 4 1 1 0 2 1 2 1 3 1 1 3 X 1
Eminger Jan 3 1 1 3 1 1 2 1 2 0 3 1 3 0 2 0 2 0 1 3 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Pavlíček Martin

5:23
0
178
Koros Bedřich

5:37
0
172
Veleba Martin

4:56
45
146
Čermák Vladimír

7:3
0
156
Vojkůvka Zdeňek

9:45
50
142
Mihulka Jiří

8:11
35
117
Kubica Jan

1:49
0
84
--
234 251 268 345 564 467,5 67 --
414,89 445,04 475,18 611,7 1000 828,9 118,79 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nahodil Antonín

10:0
0
146
Bartůněk Jaroslav

8:8
50
159
Kotula Miroslav

9:55
50
157
Semerák Petr

9:59
45
173
Rada Rudolf

9:56
45
152
Krajčovič Ivan

9:59
40
157
Leiner Jan

9:58
50
128
Novotný Radek

9:58
45
133
527 458,5 566,5 557,5 565 560,5 584 576,5
902,4 785,1 970,03 954,62 967,47 959,76 1000 987,16

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Mrázek Karel

9:58
0
190
Novotný Luděk

9:58
50
70
Eminger Jan

9:26
0
182
Beseda Martin

9:41
30
171
Skoupý Karel

9:48
40
187
Micka Jan

5:16
15
108
Janovský Radek

9:56
50
170
Veselovský Jiří

9:54
45
214
503 613 475 525,5 534,5 277 561 497
820,55 1000 774,88 857,26 871,94 451,88 915,17 810,77

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Koros Bedřich

6:17
50
171
Mihulka Jiří

9:56
40
72
Bartůněk Jaroslav

9:56
35
133
Pavlíček Martin

4:52
40
176
Novotný Radek

9:58
35
129
Rada Rudolf

9:54
50
184
Semerák Petr

9:59
40
158
Veleba Martin

9:52
50
132
341,5 600 564,5 244 568,5 552 560 576
569,17 1000 940,83 406,67 947,5 920 933,33 960

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Veselovský Jiří

9:52
45
163
Čermák Vladimír

5:45
20
143
Kotula Miroslav

6:5
40
78
Mrázek Karel

5:51
45
125
Kubica Jan

9:57
50
171
Novotný Luděk

9:57
50
51
Skoupý Karel

8:21
45
128
Krajčovič Ivan

7:52
40
154
555,5 293,5 366 333,5 561,5 621,5 482 435
893,81 472,24 588,9 536,6 903,46 1000 775,54 699,92

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Beseda Martin

9:49
40
139
Janovský Radek

6:26
0
172
Micka Jan

7:13
30
165
Eminger Jan

4:55
0
140
Nahodil Antonín

9:52
45
123
Leiner Jan

3:56
0
116
Vojkůvka Zdeňek

4:29
0
116
--
559,5 300 380,5 225 575,5 178 211 --
972,2 521,29 661,16 390,96 1000 309,3 366,64 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Koros Bedřich

9:51
0
149
Veselovský Jiří

9:51
0
162
Veleba Martin

9:52
40
136
Rada Rudolf

9:59
30
146
Skoupý Karel

4:58
35
95
Mihulka Jiří

9:58
40
68
Novotný Luděk

9:58
45
49
Novotný Radek

2:47
0
91
516,5 510 564 556 285,5 604 618,5 121,5
835,08 824,58 911,88 898,95 461,6 976,56 1000 196,44

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Janovský Radek

7:33
0
174
Krajčovič Ivan

6:37
50
111
Mrázek Karel

9:46
45
134
Čermák Vladimír

5:45
0
52
Leiner Jan

6:57
40
61
Nahodil Antonín

5:54
45
96
Beseda Martin

7:33
0
147
Bartůněk Jaroslav

5:45
0
112
366 391,5 564 319 426,5 351 379,5 289
648,94 694,15 1000 565,6 756,21 622,34 672,87 512,41

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kubica Jan

9:57
45
140
Vojkůvka Zdeňek

9:57
45
173
Eminger Jan

5:47
0
159
Pavlíček Martin

9:57
35
127
Semerák Petr

9:46
35
158
Kotula Miroslav

9:54
50
150
Micka Jan

5:40
0
167
--
572 555,5 267,5 568,5 542 569 256,5 --
1000 971,15 467,66 993,88 947,55 994,76 448,43 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Koros Bedřich

0:0
0
0
Veselovský Jiří

9:50
45
150
Kotula Miroslav

9:57
40
60
Krajčovič Ivan

9:44
50
153
Mrázek Karel

9:56
45
157
Mihulka Jiří

9:58
0
56
Novotný Luděk

9:56
40
64
Beseda Martin

9:44
45
98
0 560 607 557,5 562,5 570 604 580
0 922,57 1000 918,45 926,69 939,04 995,06 955,52

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Radek

9:57
50
113
Semerák Petr

6:11
0
127
Vojkůvka Zdeňek

5:49
50
165
Veleba Martin

9:56
40
164
Micka Jan

6:51
50
174
Rada Rudolf

4:48
0
136
Pavlíček Martin

4:47
30
137
--
590,5 307,5 316,5 554 374 220 248,5 --
1000 520,75 535,99 938,19 633,36 372,57 420,83 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Čermák Vladimír

6:12
20
149
Kubica Jan

9:57
45
90
Leiner Jan

9:58
50
161
Nahodil Antonín

9:57
45
133
Janovský Radek

6:20
0
202
Skoupý Karel

1:26
0
61
Eminger Jan

4:48
0
188
Bartůněk Jaroslav

9:58
0
151
317,5 597 567,5 575,5 274 55,5 194 522,5
531,83 1000 950,59 963,99 458,96 92,96 324,96 875,21

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Beseda Martin

9:48
40
99
Mihulka Jiří

4:0
0
88
Veleba Martin

7:20
50
157
Novotný Luděk

0:0
0
0
Veselovský Jiří

6:25
45
165
Koros Bedřich

4:19
0
140
Micka Jan

6:23
45
179
--
578,5 196 411,5 0 347,5 189 338,5 --
1000 338,81 711,32 0 600,69 326,71 585,13 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Janovský Radek

9:58
0
139
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Kotula Miroslav

9:53
50
95
Novotný Radek

9:57
50
95
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Mrázek Karel

9:53
5
134
Leiner Jan

9:58
50
137
Semerák Petr

9:59
40
160
528,5 0 595,5 599,5 0 531 579,5 559
881,57 0 993,33 1000 0 885,74 966,64 932,44

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Bartůněk Jaroslav

9:56
45
157
Rada Rudolf

5:37
30
178
Pavlíček Martin

9:59
45
185
Eminger Jan

1:32
0
96
Kubica Jan

6:47
0
105
Skoupý Karel

9:57
45
123
Vojkůvka Zdeňek

9:59
45
157
Krajčovič Ivan

9:30
35
152
562,5 278 551,5 44 354,5 580,5 565,5 529
968,99 478,9 950,04 75,8 610,68 1000 974,16 911,28

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3995,06 1000
9:58 / 50 / 70
1000
9:57 / 50 / 51
1000
9:58 / 45 / 49
995,06
9:56 / 40 / 64
0
0:0 / 0 / 0
0
2* Kotula Miroslav CZE-1510 2,4 GHz 0 0 CZE 990,75 3958,12 970,03
9:55 / 50 / 157
588,9
6:5 / 40 / 78
994,76
9:54 / 50 / 150
1000
9:57 / 40 / 60
993,33
9:53 / 50 / 95
0
3* Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 984,88 3934,66 987,16
9:58 / 45 / 133
947,5
9:58 / 35 / 129
196,44
2:47 / 0 / 91
1000
9:57 / 50 / 113
1000
9:57 / 50 / 95
0
4* Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 947,42 3784,98 857,26
9:41 / 30 / 171
972,2
9:49 / 40 / 139
672,87
7:33 / 0 / 147
955,52
9:44 / 45 / 98
1000
9:48 / 40 / 99
0
5* Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 943,15 3767,94 954,62
9:59 / 45 / 173
933,33
9:59 / 40 / 158
947,55
9:46 / 35 / 158
520,75
6:11 / 0 / 127
932,44
9:59 / 40 / 160
0
6* Mihulka Jiří CZE-110-017 2,4 GHz 0 0 CZE 937,28 3744,5 828,9
8:11 / 35 / 117
1000
9:56 / 40 / 72
976,56
9:58 / 40 / 68
939,04
9:58 / 0 / 56
338,81
4:0 / 0 / 88
0
7* Leiner Jan CZE-058-67 2,4 GHz 0 0 CZE 919,5 3673,44 1000
9:58 / 50 / 128
309,3
3:56 / 0 / 116
756,21
6:57 / 40 / 61
950,59
9:58 / 50 / 161
966,64
9:58 / 50 / 137
0
8 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 909,37 3632,98 820,55
9:58 / 0 / 190
536,6
5:51 / 45 / 125
1000
9:46 / 45 / 134
926,69
9:56 / 45 / 157
885,74
9:53 / 5 / 134
0
9 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 893,64 3570,13 785,1
8:8 / 50 / 159
940,83
9:56 / 35 / 133
512,41
5:45 / 0 / 112
875,21
9:58 / 0 / 151
968,99
9:56 / 45 / 157
0
10 Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 881,44 3521,39 475,18
4:56 / 45 / 146
960
9:52 / 50 / 132
911,88
9:52 / 40 / 136
938,19
9:56 / 40 / 164
711,32
7:20 / 50 / 157
0
11 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 879,62 3514,14 118,79
1:49 / 0 / 84
903,46
9:57 / 50 / 171
1000
9:57 / 45 / 140
1000
9:57 / 45 / 90
610,68
6:47 / 0 / 105
0
12 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 873,43 3489,41 959,76
9:59 / 40 / 157
699,92
7:52 / 40 / 154
694,15
6:37 / 50 / 111
918,45
9:44 / 50 / 153
911,28
9:30 / 35 / 152
0
13 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 873,26 3488,73 902,4
10:0 / 0 / 146
1000
9:52 / 45 / 123
622,34
5:54 / 45 / 96
963,99
9:57 / 45 / 133
0
0:0 / 0 / 0
0
14 Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 871,4 3481,3 1000
9:45 / 50 / 142
366,64
4:29 / 0 / 116
971,15
9:57 / 45 / 173
535,99
5:49 / 50 / 165
974,16
9:59 / 45 / 157
0
15 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 864 3451,73 810,77
9:54 / 45 / 214
893,81
9:52 / 45 / 163
824,58
9:51 / 0 / 162
922,57
9:50 / 45 / 150
600,69
6:25 / 45 / 165
0
16 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 817,34 3265,32 967,47
9:56 / 45 / 152
920
9:54 / 50 / 184
898,95
9:59 / 30 / 146
372,57
4:48 / 0 / 136
478,9
5:37 / 30 / 178
0
17 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 778,23 3109,08 871,94
9:48 / 40 / 187
775,54
8:21 / 45 / 128
461,6
4:58 / 35 / 95
92,96
1:26 / 0 / 61
1000
9:57 / 45 / 123
0
18 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 742,66 2966,97 915,17
9:56 / 50 / 170
521,29
6:26 / 0 / 172
648,94
7:33 / 0 / 174
458,96
6:20 / 0 / 202
881,57
9:58 / 0 / 139
0
19 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 695,77 2779,64 414,89
5:23 / 0 / 178
406,67
4:52 / 40 / 176
993,88
9:57 / 35 / 127
420,83
4:47 / 30 / 137
950,04
9:59 / 45 / 185
0
20 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 583,6 2331,53 451,88
5:16 / 15 / 108
661,16
7:13 / 30 / 165
448,43
5:40 / 0 / 167
633,36
6:51 / 50 / 174
585,13
6:23 / 45 / 179
0
21 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 546,02 2181,37 611,7
7:3 / 0 / 156
472,24
5:45 / 20 / 143
565,6
5:45 / 0 / 52
531,83
6:12 / 20 / 149
0
0:0 / 0 / 0
0
22 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 544,67 2176 445,04
5:37 / 0 / 172
569,17
6:17 / 50 / 171
835,08
9:51 / 0 / 149
0
0:0 / 0 / 0
326,71
4:19 / 0 / 140
0
23 Eminger Jan CZE-069-015 35 MHz 0 0 CZE 490,22 1958,46 774,88
9:26 / 0 / 182
390,96
4:55 / 0 / 140
467,66
5:47 / 0 / 159
324,96
4:48 / 0 / 188
75,8
1:32 / 0 / 96
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný Luděk

M14:S57,00
L50
(H57)
Kotula Miroslav

M14:S53,00
L50
(H113)
Novotný Radek

M14:S56,00
L50
(H107)
Beseda Martin

M14:S45,00
L25
(H103)
Semerák Petr

M13:S54,00
L50
(H77)
Mihulka Jiří

M4:S0,00
L0
(H98)
Leiner Jan

M14:S58,00
L50
(H136)
918,5 886,5 892,5 858,5 845,5 191 880
1000 965,16 971,69 934,68 920,52 207,95 958,08

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Leiner Jan

M14:S57,00
L45
(H126)
Novotný Luděk

M0:S0,00
L0
(H0)
Kotula Miroslav

M14:S13,00
L45
(H136)
Novotný Radek

M6:S35,00
L0
(H115)
Beseda Martin

M14:S54,00
L30
(H105)
Semerák Petr

M3:S33,00
L40
(H107)
Mihulka Jiří

M14:S55,00
L35
(H132)
879 0 830 337,5 871,5 199,5 864
1000 0 944,25 383,96 991,47 226,96 982,94

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Mihulka Jiří

M14:S54,00
L30
(H157)
Leiner Jan

M14:S51,00
L45
(H156)
Novotný Luděk

M0:S0,00
L0
(H0)
Kotula Miroslav

M14:S50,00
L50
(H170)
Novotný Radek

M14:S58,00
L40
(H129)
Beseda Martin

M14:S49,00
L35
(H162)
Semerák Petr

M14:S58,00
L50
(H188)
845,5 858 0 855 873,5 843 854
967,95 982,26 0 978,82 1000 965,08 977,68

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2940,34 958,08
14:58 / 50 / 136
1000
14:57 / 45 / 126
982,26
14:51 / 45 / 156
0 7* Leiner Jan 919,5 3673,44 1000
9:58 / 50 / 128
309,3
3:56 / 0 / 116
756,21
6:57 / 40 / 61
950,59
9:58 / 50 / 161
966,64
9:58 / 50 / 137
0
2 983,3 2891,23 934,68
14:45 / 25 / 103
991,47
14:54 / 30 / 105
965,08
14:49 / 35 / 162
0 4* Beseda Martin 947,42 3784,98 857,26
9:41 / 30 / 171
972,2
9:49 / 40 / 139
672,87
7:33 / 0 / 147
955,52
9:44 / 45 / 98
1000
9:48 / 40 / 99
0
3 982,28 2888,23 965,16
14:53 / 50 / 113
944,25
14:13 / 45 / 136
978,82
14:50 / 50 / 170
0 2* Kotula Miroslav 990,75 3958,12 970,03
9:55 / 50 / 157
588,9
6:5 / 40 / 78
994,76
9:54 / 50 / 150
1000
9:57 / 40 / 60
993,33
9:53 / 50 / 95
0
4 801,15 2355,65 971,69
14:56 / 50 / 107
383,96
6:35 / 0 / 115
1000
14:58 / 40 / 129
0 3* Novotný Radek 984,88 3934,66 987,16
9:58 / 45 / 133
947,5
9:58 / 35 / 129
196,44
2:47 / 0 / 91
1000
9:57 / 50 / 113
1000
9:57 / 50 / 95
0
5 734,21 2158,84 207,95
4:0 / 0 / 98
982,94
14:55 / 35 / 132
967,95
14:54 / 30 / 157
0 6* Mihulka Jiří 937,28 3744,5 828,9
8:11 / 35 / 117
1000
9:56 / 40 / 72
976,56
9:58 / 40 / 68
939,04
9:58 / 0 / 56
338,81
4:0 / 0 / 88
0
6 722,76 2125,16 920,52
13:54 / 50 / 77
226,96
3:33 / 40 / 107
977,68
14:58 / 50 / 188
0 5* Semerák Petr 943,15 3767,94 954,62
9:59 / 45 / 173
933,33
9:59 / 40 / 158
947,55
9:46 / 35 / 158
520,75
6:11 / 0 / 127
932,44
9:59 / 40 / 160
0
7 340,1 1000 1000
14:57 / 50 / 57
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 1* Novotný Luděk 1000 3995,06 1000
9:58 / 50 / 70
1000
9:57 / 50 / 51
1000
9:58 / 45 / 49
995,06
9:56 / 40 / 64
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 8 Mrázek Karel 909,37 3632,98 820,55
9:58 / 0 / 190
536,6
5:51 / 45 / 125
1000
9:46 / 45 / 134
926,69
9:56 / 45 / 157
885,74
9:53 / 5 / 134
0
-- -- 9 Bartůněk Jaroslav 893,64 3570,13 785,1
8:8 / 50 / 159
940,83
9:56 / 35 / 133
512,41
5:45 / 0 / 112
875,21
9:58 / 0 / 151
968,99
9:56 / 45 / 157
0
-- -- 10 Veleba Martin 881,44 3521,39 475,18
4:56 / 45 / 146
960
9:52 / 50 / 132
911,88
9:52 / 40 / 136
938,19
9:56 / 40 / 164
711,32
7:20 / 50 / 157
0
-- -- 11 Kubica Jan 879,62 3514,14 118,79
1:49 / 0 / 84
903,46
9:57 / 50 / 171
1000
9:57 / 45 / 140
1000
9:57 / 45 / 90
610,68
6:47 / 0 / 105
0
-- -- 12 Krajčovič Ivan 873,43 3489,41 959,76
9:59 / 40 / 157
699,92
7:52 / 40 / 154
694,15
6:37 / 50 / 111
918,45
9:44 / 50 / 153
911,28
9:30 / 35 / 152
0
-- -- 13 Nahodil Antonín 873,26 3488,73 902,4
10:0 / 0 / 146
1000
9:52 / 45 / 123
622,34
5:54 / 45 / 96
963,99
9:57 / 45 / 133
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 14 Vojkůvka Zdeňek 871,4 3481,3 1000
9:45 / 50 / 142
366,64
4:29 / 0 / 116
971,15
9:57 / 45 / 173
535,99
5:49 / 50 / 165
974,16
9:59 / 45 / 157
0
-- -- 15 Veselovský Jiří 864 3451,73 810,77
9:54 / 45 / 214
893,81
9:52 / 45 / 163
824,58
9:51 / 0 / 162
922,57
9:50 / 45 / 150
600,69
6:25 / 45 / 165
0
-- -- 16 Rada Rudolf 817,34 3265,32 967,47
9:56 / 45 / 152
920
9:54 / 50 / 184
898,95
9:59 / 30 / 146
372,57
4:48 / 0 / 136
478,9
5:37 / 30 / 178
0
-- -- 17 Skoupý Karel 778,23 3109,08 871,94
9:48 / 40 / 187
775,54
8:21 / 45 / 128
461,6
4:58 / 35 / 95
92,96
1:26 / 0 / 61
1000
9:57 / 45 / 123
0
-- -- 18 Janovský Radek 742,66 2966,97 915,17
9:56 / 50 / 170
521,29
6:26 / 0 / 172
648,94
7:33 / 0 / 174
458,96
6:20 / 0 / 202
881,57
9:58 / 0 / 139
0
-- -- 19 Pavlíček Martin 695,77 2779,64 414,89
5:23 / 0 / 178
406,67
4:52 / 40 / 176
993,88
9:57 / 35 / 127
420,83
4:47 / 30 / 137
950,04
9:59 / 45 / 185
0
-- -- 20 Micka Jan 583,6 2331,53 451,88
5:16 / 15 / 108
661,16
7:13 / 30 / 165
448,43
5:40 / 0 / 167
633,36
6:51 / 50 / 174
585,13
6:23 / 45 / 179
0
-- -- 21 Čermák Vladimír 546,02 2181,37 611,7
7:3 / 0 / 156
472,24
5:45 / 20 / 143
565,6
5:45 / 0 / 52
531,83
6:12 / 20 / 149
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 22 Koros Bedřich 544,67 2176 445,04
5:37 / 0 / 172
569,17
6:17 / 50 / 171
835,08
9:51 / 0 / 149
0
0:0 / 0 / 0
326,71
4:19 / 0 / 140
0
-- -- 23 Eminger Jan 490,22 1958,46 774,88
9:26 / 0 / 182
390,96
4:55 / 0 / 140
467,66
5:47 / 0 / 159
324,96
4:48 / 0 / 188
75,8
1:32 / 0 / 96
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :649
Datum konání :28.8.2016
Kategorie :F5J
Místo konání :Lomnice nad Popelkou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK-Lomnice nad Popelkou
Ředitel soutěže :Miloslav Pokorný
Hlavní rozhodčí :Martin Krpata
Počasí :Jasno




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Leiner Jan CZE-058-67 1000
9:58 / 50 / 128
309,3
3:56 / 0 / 116
756,21
6:57 / 40 / 61
950,59
9:58 / 50 / 161
966,64
9:58 / 50 / 137
3673,44 919,5
2* Beseda Martin CZE-1534 857,26
9:41 / 30 / 171
972,2
9:49 / 40 / 139
672,87
7:33 / 0 / 147
955,52
9:44 / 45 / 98
1000
9:48 / 40 / 99
3784,98 947,42
3* Kotula Miroslav CZE-1510 970,03
9:55 / 50 / 157
588,9
6:5 / 40 / 78
994,76
9:54 / 50 / 150
1000
9:57 / 40 / 60
993,33
9:53 / 50 / 95
3958,12 990,75
4* Novotný Radek CZE-1528 987,16
9:58 / 45 / 133
947,5
9:58 / 35 / 129
196,44
2:47 / 0 / 91
1000
9:57 / 50 / 113
1000
9:57 / 50 / 95
3934,66 984,88
5* Mihulka Jiří CZE-110-017 828,9
8:11 / 35 / 117
1000
9:56 / 40 / 72
976,56
9:58 / 40 / 68
939,04
9:58 / 0 / 56
338,81
4:0 / 0 / 88
3744,5 937,28
6* Semerák Petr CZE-210-088 954,62
9:59 / 45 / 173
933,33
9:59 / 40 / 158
947,55
9:46 / 35 / 158
520,75
6:11 / 0 / 127
932,44
9:59 / 40 / 160
3767,94 943,15
7* Novotný Luděk CZE-008-014 1000
9:58 / 50 / 70
1000
9:57 / 50 / 51
1000
9:58 / 45 / 49
995,06
9:56 / 40 / 64
0
0:0 / 0 / 0
3995,06 1000
8 Mrázek Karel CZE-264-027 820,55
9:58 / 0 / 190
536,6
5:51 / 45 / 125
1000
9:46 / 45 / 134
926,69
9:56 / 45 / 157
885,74
9:53 / 5 / 134
3632,98 909,37
9 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 785,1
8:8 / 50 / 159
940,83
9:56 / 35 / 133
512,41
5:45 / 0 / 112
875,21
9:58 / 0 / 151
968,99
9:56 / 45 / 157
3570,13 893,64
10 Veleba Martin CZE-269-43 475,18
4:56 / 45 / 146
960
9:52 / 50 / 132
911,88
9:52 / 40 / 136
938,19
9:56 / 40 / 164
711,32
7:20 / 50 / 157
3521,39 881,44
11 Kubica Jan CZE-395-033 118,79
1:49 / 0 / 84
903,46
9:57 / 50 / 171
1000
9:57 / 45 / 140
1000
9:57 / 45 / 90
610,68
6:47 / 0 / 105
3514,14 879,62
12 Krajčovič Ivan CZE-069-013 959,76
9:59 / 40 / 157
699,92
7:52 / 40 / 154
694,15
6:37 / 50 / 111
918,45
9:44 / 50 / 153
911,28
9:30 / 35 / 152
3489,41 873,43
13 Nahodil Antonín CZE-269-019 902,4
10:0 / 0 / 146
1000
9:52 / 45 / 123
622,34
5:54 / 45 / 96
963,99
9:57 / 45 / 133
0
0:0 / 0 / 0
3488,73 873,26
14 Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 1000
9:45 / 50 / 142
366,64
4:29 / 0 / 116
971,15
9:57 / 45 / 173
535,99
5:49 / 50 / 165
974,16
9:59 / 45 / 157
3481,3 871,4
15 Veselovský Jiří CZE-213-020 810,77
9:54 / 45 / 214
893,81
9:52 / 45 / 163
824,58
9:51 / 0 / 162
922,57
9:50 / 45 / 150
600,69
6:25 / 45 / 165
3451,73 864
16 Rada Rudolf CZE-071-011 967,47
9:56 / 45 / 152
920
9:54 / 50 / 184
898,95
9:59 / 30 / 146
372,57
4:48 / 0 / 136
478,9
5:37 / 30 / 178
3265,32 817,34
17 Skoupý Karel CZE-1520 871,94
9:48 / 40 / 187
775,54
8:21 / 45 / 128
461,6
4:58 / 35 / 95
92,96
1:26 / 0 / 61
1000
9:57 / 45 / 123
3109,08 778,23
18 Janovský Radek CZE-232-053 915,17
9:56 / 50 / 170
521,29
6:26 / 0 / 172
648,94
7:33 / 0 / 174
458,96
6:20 / 0 / 202
881,57
9:58 / 0 / 139
2966,97 742,66
19 Pavlíček Martin CZE-069-003 414,89
5:23 / 0 / 178
406,67
4:52 / 40 / 176
993,88
9:57 / 35 / 127
420,83
4:47 / 30 / 137
950,04
9:59 / 45 / 185
2779,64 695,77
20 Micka Jan CZE-074-013 451,88
5:16 / 15 / 108
661,16
7:13 / 30 / 165
448,43
5:40 / 0 / 167
633,36
6:51 / 50 / 174
585,13
6:23 / 45 / 179
2331,53 583,6
21 Čermák Vladimír CZE-210-003 611,7
7:3 / 0 / 156
472,24
5:45 / 20 / 143
565,6
5:45 / 0 / 52
531,83
6:12 / 20 / 149
0
0:0 / 0 / 0
2181,37 546,02
22 Koros Bedřich CZE-058-102 445,04
5:37 / 0 / 172
569,17
6:17 / 50 / 171
835,08
9:51 / 0 / 149
0
0:0 / 0 / 0
326,71
4:19 / 0 / 140
2176 544,67
23 Eminger Jan CZE-069-015 774,88
9:26 / 0 / 182
390,96
4:55 / 0 / 140
467,66
5:47 / 0 / 159
324,96
4:48 / 0 / 188
75,8
1:32 / 0 / 96
1958,46 490,22

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 23 Vojkůvka Zdeňek, Kotula Miroslav, Semerák Petr, Skoupý Karel, Krajčovič Ivan, Mrázek Karel, Beseda Martin, Čermák Vladimír, Bartůněk Jaroslav, Novotný Radek, Micka Jan, Veselovský Jiří, Janovský Radek, Koros Bedřich, Leiner Jan, Mihulka Jiří, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Novotný Luděk, Kubica Jan, Pavlíček Martin, Rada Rudolf, Eminger Jan, 83563,8 3633,21

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Kotula Miroslav 8 50 , 40 , 50 , 40 , 50 , 50 , 45 , 50 375 46,88
Veleba Martin 5 45 , 50 , 40 , 40 , 50 225 45
Krajčovič Ivan 5 40 , 40 , 50 , 50 , 35 215 43
Leiner Jan 8 50 , 0 , 40 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 330 41,25
Vojkůvka Zdeňek 5 50 , 0 , 45 , 50 , 45 190 38
Semerák Petr 8 45 , 40 , 35 , 0 , 40 , 50 , 40 , 50 300 37,5
Veselovský Jiří 5 45 , 45 , 0 , 45 , 45 180 36
Novotný Radek 8 45 , 35 , 0 , 50 , 50 , 50 , 0 , 40 270 33,75
Skoupý Karel 5 40 , 45 , 35 , 0 , 45 165 33
Rada Rudolf 5 45 , 50 , 30 , 0 , 30 155 31
Beseda Martin 8 30 , 40 , 0 , 45 , 40 , 25 , 30 , 35 245 30,62
Pavlíček Martin 5 0 , 40 , 35 , 30 , 45 150 30
Novotný Luděk 8 50 , 50 , 45 , 40 , 0 , 50 , 0 , 0 235 29,38
Kubica Jan 5 0 , 50 , 45 , 45 , 0 140 28
Micka Jan 5 15 , 30 , 0 , 50 , 45 140 28
Mrázek Karel 5 0 , 45 , 45 , 45 , 5 140 28
Nahodil Antonín 5 0 , 45 , 45 , 45 , 0 135 27
Bartůněk Jaroslav 5 50 , 35 , 0 , 0 , 45 130 26
Mihulka Jiří 8 35 , 40 , 40 , 0 , 0 , 0 , 35 , 30 180 22,5
Koros Bedřich 5 0 , 50 , 0 , 0 , 0 50 10
Janovský Radek 5 50 , 0 , 0 , 0 , 0 50 10
Čermák Vladimír 5 0 , 20 , 0 , 20 , 0 40 8
Eminger Jan 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Beseda Martin 5 9:41,00, 9:49,00, 7:33,00, 9:44,00, 9:48,00, 2795 9:19
Semerák Petr 5 9:59,00, 9:59,00, 9:46,00, 6:11,00, 9:59,00, 2754 9:10,8
Veselovský Jiří 5 9:54,00, 9:52,00, 9:51,00, 9:50,00, 6:25,00, 2752 9:10,4
Kotula Miroslav 5 9:55,00, 6:5,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:53,00, 2744 9:8,79999999999995
Mrázek Karel 5 9:58,00, 5:51,00, 9:46,00, 9:56,00, 9:53,00, 2724 9:4,79999999999995
Bartůněk Jaroslav 5 8:8,00, 9:56,00, 5:45,00, 9:58,00, 9:56,00, 2623 8:44,6
Krajčovič Ivan 5 9:59,00, 7:52,00, 6:37,00, 9:44,00, 9:30,00, 2622 8:44,4
Novotný Radek 5 9:58,00, 9:58,00, 2:47,00, 9:57,00, 9:57,00, 2557 8:31,4
Mihulka Jiří 5 8:11,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:58,00, 4:0,00, 2523 8:24,6
Veleba Martin 5 4:56,00, 9:52,00, 9:52,00, 9:56,00, 7:20,00, 2516 8:23,2
Leiner Jan 5 9:58,00, 3:56,00, 6:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 2447 8:9,39999999999998
Rada Rudolf 5 9:56,00, 9:54,00, 9:59,00, 4:48,00, 5:37,00, 2414 8:2,80000000000001
Janovský Radek 5 9:56,00, 6:26,00, 7:33,00, 6:20,00, 9:58,00, 2413 8:2,60000000000002
Vojkůvka Zdeňek 5 9:45,00, 4:29,00, 9:57,00, 5:49,00, 9:59,00, 2399 7:59,8
Novotný Luděk 5 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:56,00, 0:0,00, 2389 7:57,8
Kubica Jan 5 1:49,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 6:47,00, 2307 7:41,4
Nahodil Antonín 5 10:0,00, 9:52,00, 5:54,00, 9:57,00, 0:0,00, 2143 7:8,60000000000002
Pavlíček Martin 5 5:23,00, 4:52,00, 9:57,00, 4:47,00, 9:59,00, 2098 6:59,6
Skoupý Karel 5 9:48,00, 8:21,00, 4:58,00, 1:26,00, 9:57,00, 2070 6:54
Micka Jan 5 5:16,00, 7:13,00, 5:40,00, 6:51,00, 6:23,00, 1883 6:16,6
Eminger Jan 5 9:26,00, 4:55,00, 5:47,00, 4:48,00, 1:32,00, 1588 5:17,6
Koros Bedřich 5 5:37,00, 6:17,00, 9:51,00, 0:0,00, 4:19,00, 1564 5:12,8
Čermák Vladimír 5 7:3,00, 5:45,00, 5:45,00, 6:12,00, 0:0,00, 1485 4:57

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Novotný Luděk 5 70, 51, 49, 64, 0, 57, 0, 0, 291 58,2
Mihulka Jiří 8 117, 72, 68, 56, 88, 98, 132, 157, 788 98,5
Novotný Radek 8 133, 129, 91, 113, 95, 107, 115, 129, 912 114
Kubica Jan 5 84, 171, 140, 90, 105, 590 118
Skoupý Karel 5 187, 128, 95, 61, 123, 594 118,8
Kotula Miroslav 8 157, 78, 150, 60, 95, 113, 136, 170, 959 119,88
Nahodil Antonín 4 146, 123, 96, 133, 0, 498 124,5
Čermák Vladimír 4 156, 143, 52, 149, 0, 500 125
Leiner Jan 8 128, 116, 61, 161, 137, 136, 126, 156, 1021 127,62
Beseda Martin 8 171, 139, 147, 98, 99, 103, 105, 162, 1024 128
Bartůněk Jaroslav 5 159, 133, 112, 151, 157, 712 142,4
Semerák Petr 8 173, 158, 158, 127, 160, 77, 107, 188, 1148 143,5
Krajčovič Ivan 5 157, 154, 111, 153, 152, 727 145,4
Veleba Martin 5 146, 132, 136, 164, 157, 735 147
Mrázek Karel 5 190, 125, 134, 157, 134, 740 148
Vojkůvka Zdeňek 5 142, 116, 173, 165, 157, 753 150,6
Eminger Jan 5 182, 140, 159, 188, 96, 765 153
Koros Bedřich 4 172, 171, 149, 0, 140, 632 158
Micka Jan 5 108, 165, 167, 174, 179, 793 158,6
Rada Rudolf 5 152, 184, 146, 136, 178, 796 159,2
Pavlíček Martin 5 178, 176, 127, 137, 185, 803 160,6
Veselovský Jiří 5 214, 163, 162, 150, 165, 854 170,8
Janovský Radek 5 170, 172, 174, 202, 139, 857 171,4

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Novotný Luděk 13:40,96 58,2 7:57,8 73,08
Mihulka Jiří 8:32,28 98,5 8:24,6 117,12
Kotula Miroslav 7:37,81 119,88 9:8,79999999999995 131,06
Novotný Radek 7:28,6 114 8:31,4 133,75
Beseda Martin 7:16,72 128 9:19 137,39
Kubica Jan 6:31,02 118 7:41,4 153,45
Semerák Petr 6:23,83 143,5 9:10,8 156,32
Leiner Jan 6:23,47 127,62 8:9,39999999999998 156,46
Bartůněk Jaroslav 6:8,4 142,4 8:44,6 162,87
Mrázek Karel 6:8,11 148 9:4,79999999999995 163
Krajčovič Ivan 6:0,66 145,4 8:44,4 166,36
Skoupý Karel 5:48,48 118,8 6:54 172,17
Nahodil Antonín 5:44,26 124,5 7:8,60000000000002 174,29
Veleba Martin 5:42,31 147 8:23,2 175,28
Veselovský Jiří 5:22,25 170,8 9:10,4 186,19
Vojkůvka Zdeňek 5:18,59 150,6 7:59,8 188,33
Rada Rudolf 5:3,27 159,2 8:2,80000000000001 197,85
Janovský Radek 4:41,56 171,4 8:2,60000000000002 213,1
Pavlíček Martin 4:21,27 160,6 6:59,6 229,65
Čermák Vladimír 3:57,6 125 4:57 252,53
Micka Jan 3:57,45 158,6 6:16,6 252,68
Eminger Jan 3:27,58 153 5:17,6 289,04
Koros Bedřich 3:17,97 158 5:12,8 303,07

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz