Kompletní přehled ze soutěže : F5J - č. 594 4.5.2014 Týnec nad Sázavou - 5.5.2014 20:55:53

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Hrubý Tomáš Praha 213  CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Hrubý Martin Praha 213  CZE  CZE-213-399  2,4 GHz 00(00) Junior 
3 Vojtěch Roman   CZE  CZE-043-010  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-19  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Cejnar Petr   CZE  CZE 442 - 8  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Mareš Luděk   CZE  CZE-442-24  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Vorálek Petr   CZE  CZE 327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Micka Jan   CZE  CZE-74-13  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Vostřel Jaroslav   CZE  CZE-458-3  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Vostřel Jaroslav ml.     CZE 458-2  2,4 GHz 00(00) Žák 
25 Zeman Zdeněk LMK Týnec n S  CZE  442 -   2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Vostřel Vlastimil LMK Litomyšl    CZE 458 - 4  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Hrubý Tomáš
Hrubý Martin
Vojtěch Roman
Bartůněk Jaroslav
Chalupník Milan
Kubica Jan
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Perkovič Stanislav
Nehera Petr
Kotula Miroslav
Váňa Jiří
Cejnar Petr
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Mareš Luděk
Vorálek Petr
Micka Jan
Vostřel Jaroslav
Číp Mirek
Dušek Petr
Novotný Radek
Vostřel Jaroslav ml.
Zeman Zdeněk
Vostřel Vlastimil
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Nehera Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Hrubý Martin
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Vostřel Jaroslav ml.
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Mareš Luděk
2,4 GHz
-
Skupina 3 Vojtěch Roman
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
- Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 4 Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
- Kotula Miroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 5 Cejnar Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
- Vorálek Petr
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Nehera Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Hrubý Martin
2,4 GHz
- Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Cejnar Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Vostřel Jaroslav ml.
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Mareš Luděk
2,4 GHz
-
Skupina 4 Vojtěch Roman
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
- Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 5 Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
- Kotula Miroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Cejnar Petr
2,4 GHz
- Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
- Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Nehera Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Hrubý Martin
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 4 Vostřel Jaroslav ml.
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Mareš Luděk
2,4 GHz
-
Skupina 5 Vojtěch Roman
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
- Novotný Radek
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
- Kotula Miroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
- Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Vojtěch Roman
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Cejnar Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
- Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Nehera Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Hrubý Martin
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skupina 5 Vostřel Jaroslav ml.
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Mareš Luděk
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Vojtěch Roman
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
-
Skupina 2 Vostřel Jaroslav ml.
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
- Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
- Kotula Miroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Mareš Luděk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 4 Cejnar Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
- Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 5 Nehera Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Hrubý Martin
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Hrubý Tomáš
Hrubý Martin
Vojtěch Roman
Bartůněk Jaroslav
Chalupník Milan
Kubica Jan
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Perkovič Stanislav
Nehera Petr
Kotula Miroslav
Váňa Jiří
Cejnar Petr
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Mareš Luděk
Vorálek Petr
Micka Jan
Vostřel Jaroslav
Číp Mirek
Dušek Petr
Novotný Radek
Vostřel Jaroslav ml.
Zeman Zdeněk
Vostřel Vlastimil
Hrubý Tomáš X 5 0 0 0 1 0 3 0 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
Hrubý Martin 5 X 0 0 0 1 0 3 0 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
Vojtěch Roman 0 0 X 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5 4 0 0 5
Bartůněk Jaroslav 0 0 0 X 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 5 0 0 0 1 5 0 0
Chalupník Milan 0 0 0 5 X 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 5 0 0 0 1 5 0 0
Kubica Jan 1 1 2 0 0 X 0 0 2 1 2 1 0 2 0 2 0 0 0 2 1 2 1 0 0 2
Veleba Martin 0 0 0 0 0 0 X 2 0 0 0 0 5 0 4 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5 0
Nahodil Antonín 3 3 0 0 0 0 2 X 0 3 0 3 2 0 1 0 0 2 0 0 3 0 0 0 2 0
Perkovič Stanislav 0 0 0 0 0 2 0 0 X 0 5 0 0 0 1 5 1 0 0 5 0 0 0 0 0 0
Nehera Petr 5 5 0 0 0 1 0 3 0 X 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
Kotula Miroslav 0 0 0 0 0 2 0 0 5 0 X 0 0 0 1 5 1 0 0 5 0 0 0 0 0 0
Váňa Jiří 5 5 0 0 0 1 0 3 0 5 0 X 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0
Cejnar Petr 0 0 0 0 0 0 5 2 0 0 0 0 X 0 4 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5 0
Malčík Zdeněk 0 0 5 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 X 0 0 0 0 0 0 0 5 4 0 0 5
Malčík Petr 0 0 0 0 0 0 4 1 1 0 1 0 4 0 X 1 0 4 0 1 0 0 0 0 4 0
Malčík Radek 0 0 0 0 0 2 0 0 5 0 5 0 0 0 1 X 1 0 0 5 0 0 0 0 0 0
Mareš Luděk 0 0 0 4 4 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 X 0 4 1 0 0 0 4 0 0
Vorálek Petr 0 0 0 0 0 0 5 2 0 0 0 0 5 0 4 0 0 X 0 0 0 0 0 0 5 0
Micka Jan 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 X 0 0 0 1 5 0 0
Vostřel Jaroslav 0 0 0 0 0 2 0 0 5 0 5 0 0 0 1 5 1 0 0 X 0 0 0 0 0 0
Číp Mirek 5 5 0 0 0 1 0 3 0 5 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 X 0 0 0 0 0
Dušek Petr 0 0 5 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 X 4 0 0 5
Novotný Radek 0 0 4 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 1 0 0 4 X 1 0 4
Vostřel Jaroslav ml. 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 5 0 0 0 1 X 0 0
Zeman Zdeněk 0 0 0 0 0 0 5 2 0 0 0 0 5 0 4 0 0 5 0 0 0 0 0 0 X 0
Vostřel Vlastimil 0 0 5 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5 4 0 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Nehera Petr

9:57
0
200
Číp Mirek

7:30
0
180
Hrubý Tomáš

8:9
50
80
Hrubý Martin

7:43
0
181
Nahodil Antonín

9:44
45
238
Váňa Jiří

9:15
0
162
497 360 499 372,5 415 474
995,99 721,44 1000 746,49 831,66 949,9

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vostřel Jaroslav ml.

9:59
0
190
Bartůněk Jaroslav

4:54
50
235
Micka Jan

8:56
45
164
Chalupník Milan

9:57
45
164
Mareš Luděk

9:57
45
197
--
504 139 499 560 543,5 --
900 248,21 891,07 1000 970,54 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vojtěch Roman

9:49
50
216
Dušek Petr

4:20
50
194
Vostřel Vlastimil

6:14
45
113
Malčík Zdeněk

8:59
0
163
-- Novotný Radek

7:17
35
186
491 213 362,5 457,5 -- 379
1000 433,81 738,29 931,77 -- 771,89

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vostřel Jaroslav

9:51
50
172
-- Kotula Miroslav

9:20
45
196
Perkovič Stanislav

9:56
50
183
Kubica Jan

9:45
45
196
Malčík Radek

9:56
50
119
555 -- 507 554,5 532 586,5
946,29 -- 864,45 945,44 907,08 1000

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Cejnar Petr

8:12
0
236
Malčík Petr

9:56
50
142
Zeman Zdeněk

10:0
0
141
Veleba Martin

8:57
45
227
-- Vorálek Petr

8:44
50
198
284 575 529,5 401 -- 475
493,91 1000 920,87 697,39 -- 826,09

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Nehera Petr

7:48
35
204
Číp Mirek

5:29
45
183
Hrubý Tomáš

3:16
45
148
Hrubý Martin

0:0
0
0
-- Váňa Jiří

4:55
50
188
391 282,5 167 0 -- 251
1000 722,51 427,11 0 -- 641,94

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Cejnar Petr

5:45
30
211
Malčík Petr

9:58
50
110
Zeman Zdeněk

9:57
40
87
Veleba Martin

9:54
50
236
Nahodil Antonín

9:48
35
208
Vorálek Petr

9:55
40
139
242 593 593,5 436 499 565,5
407,75 999,16 1000 734,63 840,78 952,82

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vostřel Jaroslav ml.

8:15
25
252
Bartůněk Jaroslav

7:16
50
184
Micka Jan

6:44
0
244
Chalupník Milan

4:32
50
169
Mareš Luděk

7:47
20
187
--
264 394 172 237,5 393,5 --
670,05 1000 436,55 602,79 998,73 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vojtěch Roman

3:21
40
130
Dušek Petr

4:14
35
181
Vostřel Vlastimil

9:53
50
186
Malčík Zdeněk

7:31
50
170
-- Novotný Radek

5:19
50
258
176 198,5 550 416 -- 95
320 360,91 1000 756,36 -- 172,73

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vostřel Jaroslav

9:25
0
122
-- Kotula Miroslav

9:46
45
191
Perkovič Stanislav

9:56
45
210
Kubica Jan

6:21
10
185
Malčík Radek

9:55
50
167
504 -- 535,5 511 298,5 561,5
897,6 -- 953,7 910,06 531,61 1000

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Cejnar Petr

7:35
40
231
-- Zeman Zdeněk

9:54
15
82
Veleba Martin

9:55
45
163
Nahodil Antonín

9:55
35
208
Vorálek Petr

9:54
50
207
302 -- 568 558,5 506 523
531,69 -- 1000 983,27 890,85 920,77

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vostřel Jaroslav

9:56
50
135
Malčík Petr

3:56
45
160
Kotula Miroslav

9:55
50
207
Perkovič Stanislav

9:56
50
149
-- Malčík Radek

9:58
45
129
578,5 201 524 571,5 -- 578,5
1000 347,45 905,79 987,9 -- 1000

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Nehera Petr

5:26
45
184
Číp Mirek

4:9
50
174
Hrubý Tomáš

6:27
50
196
Hrubý Martin

0:0
0
0
Kubica Jan

3:38
10
201
Váňa Jiří

7:50
45
217
279 212 339 0 125 364
766,48 582,42 931,32 0 343,41 1000

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vostřel Jaroslav ml.

9:49
45
203
Bartůněk Jaroslav

9:25
40
158
Micka Jan

9:8
45
185
Chalupník Milan

9:53
50
174
Mareš Luděk

9:53
50
211
--
525 526 500,5 556 510 --
944,24 946,04 900,18 1000 917,27 --

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vojtěch Roman

9:57
25
152
Dušek Petr

6:18
35
197
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

5:38
5
190
-- Novotný Radek

5:48
25
211
546 314,5 0 248 -- 240
1000 576,01 0 454,21 -- 439,56

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vostřel Jaroslav

0:0
0
0
-- Kotula Miroslav

6:12
45
175
Perkovič Stanislav

5:59
30
123
-- Malčík Radek

7:45
50
107
0 -- 329,5 327,5 -- 461,5
0 -- 713,98 709,64 -- 1000

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vojtěch Roman

5:41
20
123
Dušek Petr

9:52
40
179
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:57
40
182
Kubica Jan

9:56
40
166
Novotný Radek

9:52
50
166
299,5 542,5 0 546 553 559
535,78 970,48 0 976,74 989,27 1000

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Cejnar Petr

9:1
45
199
Malčík Petr

5:23
50
135
Zeman Zdeněk

6:41
0
134
Veleba Martin

8:22
50
230
-- Vorálek Petr

8:38
35
203
486,5 305,5 334 362 -- 444
1000 627,95 686,54 744,09 -- 912,64

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Nehera Petr

9:30
0
189
Číp Mirek

3:51
0
177
Hrubý Tomáš

4:2
45
128
Hrubý Martin

0:0
0
0
Nahodil Antonín

7:10
0
176
Váňa Jiří

4:8
50
188
475,5 142,5 223 0 342 204
1000 299,68 468,98 0 719,24 429,02

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vostřel Jaroslav ml.

5:58
45
200
Bartůněk Jaroslav

4:43
45
190
Micka Jan

4:53
50
212
Chalupník Milan

4:42
50
196
Mareš Luděk

7:28
20
197
--
303 233 207 234 369,5 --
820,03 630,58 560,22 633,29 1000 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vojtěch Roman

9:58
0
212
Dušek Petr

9:47
20
189
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:55
15
201
Kubica Jan

9:49
40
201
--
462 512,5 0 507 526 --
878,33 974,33 0 963,88 1000 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vostřel Jaroslav ml.

6:51
30
206
Bartůněk Jaroslav

3:38
0
223
Micka Jan

4:6
50
178
Chalupník Milan

9:42
45
180
-- Novotný Radek

0:0
0
0
323 49 207 537 -- 0
601,49 91,25 385,47 1000 -- 0

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vostřel Jaroslav

9:49
45
95
-- Kotula Miroslav

8:1
0
187
Perkovič Stanislav

9:57
50
143
Mareš Luděk

5:30
0
219
Malčík Radek

9:56
50
105
586,5 -- 387,5 575,5 173 593,5
988,21 -- 652,91 969,67 291,49 1000

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Cejnar Petr

7:15
50
233
Malčík Petr

6:29
40
122
Zeman Zdeněk

8:53
35
140
Veleba Martin

8:34
50
235
-- Vorálek Petr

8:24
40
215
286 368 498 359 -- 399
574,3 738,96 1000 720,88 -- 801,2

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Nehera Petr

5:4
10
190
Číp Mirek

4:46
0
203
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Hrubý Martin

0:0
0
0
Nahodil Antonín

7:41
0
212
Váňa Jiří

5:29
50
156
219 177 0 0 325 301
673,85 544,62 0 0 1000 926,15

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 4 CZE 1000 4000 1000
9:56 / 50 / 119
1000
9:55 / 50 / 167
1000
9:58 / 45 / 129
1000
7:45 / 50 / 107
1000
9:56 / 50 / 105
0
2* Zeman Zdeněk LMK Týnec n S 442 - 2,4 GHz 0 1 CZE 980,22 3920,87 920,87
10:0 / 0 / 141
1000
9:57 / 40 / 87
1000
9:54 / 15 / 82
686,54
6:41 / 0 / 134
1000
8:53 / 35 / 140
0
3* Mareš Luděk CZE-442-24 2,4 GHz 0 1 CZE 971,64 3886,54 970,54
9:57 / 45 / 197
998,73
7:47 / 20 / 187
917,27
9:53 / 50 / 211
1000
7:28 / 20 / 197
291,49
5:30 / 0 / 219
0
4* Vostřel Jaroslav CZE-458-3 2,4 GHz 0 3 CZE 958,02 3832,1 946,29
9:51 / 50 / 172
897,6
9:25 / 0 / 122
1000
9:56 / 50 / 135
0
0:0 / 0 / 0
988,21
9:49 / 45 / 95
0
5* Perkovič Stanislav CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 953,27 3813,07 945,44
9:56 / 50 / 183
910,06
9:56 / 45 / 210
987,9
9:56 / 50 / 149
709,64
5:59 / 30 / 123
969,67
9:57 / 50 / 143
0
6* Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 940,62 3762,47 995,99
9:57 / 0 / 200
1000
7:48 / 35 / 204
766,48
5:26 / 45 / 184
1000
9:30 / 0 / 189
673,85
5:4 / 10 / 190
0
7 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 5 CZE 908,32 3633,29 1000
9:57 / 45 / 164
602,79
4:32 / 50 / 169
1000
9:53 / 50 / 174
633,29
4:42 / 50 / 196
1000
9:42 / 45 / 180
0
8 Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 4 CZE 907,19 3628,75 931,77
8:59 / 0 / 163
756,36
7:31 / 50 / 170
454,21
5:38 / 5 / 190
976,74
9:57 / 40 / 182
963,88
9:55 / 15 / 201
0
9 Vorálek Petr CZE 327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 903,08 3612,32 826,09
8:44 / 50 / 198
952,82
9:55 / 40 / 139
920,77
9:54 / 50 / 207
912,64
8:38 / 35 / 203
801,2
8:24 / 40 / 215
0
10 Nahodil Antonín CZE-269-19 2,4 GHz 0 0 CZE 890,82 3563,29 831,66
9:44 / 45 / 238
840,78
9:48 / 35 / 208
890,85
9:55 / 35 / 208
719,24
7:10 / 0 / 176
1000
7:41 / 0 / 212
0
11 Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 2 CZE 879,5 3517,99 949,9
9:15 / 0 / 162
641,94
4:55 / 50 / 188
1000
7:50 / 45 / 217
429,02
4:8 / 50 / 188
926,15
5:29 / 50 / 156
0
12 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 859,48 3437,92 864,45
9:20 / 45 / 196
953,7
9:46 / 45 / 191
905,79
9:55 / 50 / 207
713,98
6:12 / 45 / 175
652,91
8:1 / 0 / 187
0
13 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 856,99 3427,96 907,08
9:45 / 45 / 196
531,61
6:21 / 10 / 185
343,41
3:38 / 10 / 201
989,27
9:56 / 40 / 166
1000
9:49 / 40 / 201
0
14 Vojtěch Roman CZE-043-010 2,4 GHz 0 0 CZE 853,53 3414,11 1000
9:49 / 50 / 216
320
3:21 / 40 / 130
1000
9:57 / 25 / 152
535,78
5:41 / 20 / 123
878,33
9:58 / 0 / 212
0
15 Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 4 CZE 841,52 3366,07 1000
9:56 / 50 / 142
999,16
9:58 / 50 / 110
347,45
3:56 / 45 / 160
627,95
5:23 / 50 / 135
738,96
6:29 / 40 / 122
0
16 Vostřel Jaroslav ml. CZE 458-2 2,4 GHz 2 3 833,58 3334,32 900
9:59 / 0 / 190
670,05
8:15 / 25 / 252
944,24
9:49 / 45 / 203
820,03
5:58 / 45 / 200
601,49
6:51 / 30 / 206
0
17 Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 795,72 3182,87 697,39
8:57 / 45 / 227
734,63
9:54 / 50 / 236
983,27
9:55 / 45 / 163
744,09
8:22 / 50 / 230
720,88
8:34 / 50 / 235
0
18 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 738,66 2954,63 433,81
4:20 / 50 / 194
360,91
4:14 / 35 / 181
576,01
6:18 / 35 / 197
970,48
9:52 / 40 / 179
974,33
9:47 / 20 / 189
0
19 Hrubý Tomáš Praha 213 CZE-213-039 2,4 GHz 0 5 CZE 706,85 2827,41 1000
8:9 / 50 / 80
427,11
3:16 / 45 / 148
931,32
6:27 / 50 / 196
468,98
4:2 / 45 / 128
0
0:0 / 0 / 0
0
20 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 2 CZE 706,21 2824,83 248,21
4:54 / 50 / 235
1000
7:16 / 50 / 184
946,04
9:25 / 40 / 158
630,58
4:43 / 45 / 190
91,25
3:38 / 0 / 223
0
21 Micka Jan CZE-74-13 2,4 GHz 0 2 CZE 697 2788,02 891,07
8:56 / 45 / 164
436,55
6:44 / 0 / 244
900,18
9:8 / 45 / 185
560,22
4:53 / 50 / 212
385,47
4:6 / 50 / 178
0
22 Cejnar Petr CZE 442 - 8 2,4 GHz 0 1 CZE 649,98 2599,9 493,91
8:12 / 0 / 236
407,75
5:45 / 30 / 211
531,69
7:35 / 40 / 231
1000
9:1 / 45 / 199
574,3
7:15 / 50 / 233
0
23 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 642,75 2570,99 721,44
7:30 / 0 / 180
722,51
5:29 / 45 / 183
582,42
4:9 / 50 / 174
299,68
3:51 / 0 / 177
544,62
4:46 / 0 / 203
0
24 Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 596,04 2384,18 771,89
7:17 / 35 / 186
172,73
5:19 / 50 / 258
439,56
5:48 / 25 / 211
1000
9:52 / 50 / 166
0
0:0 / 0 / 0
0
25 Vostřel Vlastimil LMK Litomyšl CZE 458 - 4 2,4 GHz 0 3 434,57 1738,29 738,29
6:14 / 45 / 113
1000
9:53 / 50 / 186
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
26 Hrubý Martin Praha 213 CZE-213-399 2,4 GHz 1 5 CZE 186,62 746,49 746,49
7:43 / 0 / 181
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Malčík Radek

M14:S57,0
L50
(H73)
Zeman Zdeněk

M14:S55,0
L45
(H116)
Mareš Luděk

M0:S0,0
L0
(H0)
Vostřel Jaroslav

M14:S56,0
L40
(H63)
Perkovič Stanislav

M14:S49,0
L25
(H175)
Nehera Petr

M14:S49,0
L50
(H186)
910,5 882 0 904,5 826,5 846
1000 968,7 0 993,41 907,74 929,16

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Nehera Petr

M12:S57,0
L0
(H182)
Malčík Radek

M5:S25,0
L0
(H94)
Zeman Zdeněk

M7:S48,0
L50
(H68)
Mareš Luděk

M0:S0,0
L0
(H0)
Vostřel Jaroslav

M14:S59,0
L50
(H71)
Perkovič Stanislav

M14:S57,0
L5
(H124)
686 278 484 0 913,5 840
750,96 304,32 529,83 0 1000 919,54

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 1993,41 993,41
14:56 / 40 / 63
1000
14:59 / 50 / 71
0 4* Vostřel Jaroslav 958,02 + 30 = 988,02 3832,1 946,29
9:51 / 50 / 172
897,6
9:25 / 0 / 122
1000
9:56 / 50 / 135
0
0:0 / 0 / 0
988,21
9:49 / 45 / 95
0
2 916,66 1827,28 907,74
14:49 / 25 / 175
919,54
14:57 / 5 / 124
0 5* Perkovič Stanislav 953,27 + 20 = 973,27 3813,07 945,44
9:56 / 50 / 183
910,06
9:56 / 45 / 210
987,9
9:56 / 50 / 149
709,64
5:59 / 30 / 123
969,67
9:57 / 50 / 143
0
3 842,84 1680,12 929,16
14:49 / 50 / 186
750,96
12:57 / 0 / 182
0 6* Nehera Petr 940,62 + 10 = 950,62 3762,47 995,99
9:57 / 0 / 200
1000
7:48 / 35 / 204
766,48
5:26 / 45 / 184
1000
9:30 / 0 / 189
673,85
5:4 / 10 / 190
0
4 751,74 1498,53 968,7
14:55 / 45 / 116
529,83
7:48 / 50 / 68
0 2* Zeman Zdeněk 980,22 3920,87 920,87
10:0 / 0 / 141
1000
9:57 / 40 / 87
1000
9:54 / 15 / 82
686,54
6:41 / 0 / 134
1000
8:53 / 35 / 140
0
5 654,32 1304,32 1000
14:57 / 50 / 73
304,32
5:25 / 0 / 94
0 1* Malčík Radek 1000 4000 1000
9:56 / 50 / 119
1000
9:55 / 50 / 167
1000
9:58 / 45 / 129
1000
7:45 / 50 / 107
1000
9:56 / 50 / 105
0
6 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 3* Mareš Luděk 971,64 3886,54 970,54
9:57 / 45 / 197
998,73
7:47 / 20 / 187
917,27
9:53 / 50 / 211
1000
7:28 / 20 / 197
291,49
5:30 / 0 / 219
0
-- -- 7 Chalupník Milan 908,32 3633,29 1000
9:57 / 45 / 164
602,79
4:32 / 50 / 169
1000
9:53 / 50 / 174
633,29
4:42 / 50 / 196
1000
9:42 / 45 / 180
0
-- -- 8 Malčík Zdeněk 907,19 3628,75 931,77
8:59 / 0 / 163
756,36
7:31 / 50 / 170
454,21
5:38 / 5 / 190
976,74
9:57 / 40 / 182
963,88
9:55 / 15 / 201
0
-- -- 9 Vorálek Petr 903,08 3612,32 826,09
8:44 / 50 / 198
952,82
9:55 / 40 / 139
920,77
9:54 / 50 / 207
912,64
8:38 / 35 / 203
801,2
8:24 / 40 / 215
0
-- -- 10 Nahodil Antonín 890,82 3563,29 831,66
9:44 / 45 / 238
840,78
9:48 / 35 / 208
890,85
9:55 / 35 / 208
719,24
7:10 / 0 / 176
1000
7:41 / 0 / 212
0
-- -- 11 Váňa Jiří 879,5 3517,99 949,9
9:15 / 0 / 162
641,94
4:55 / 50 / 188
1000
7:50 / 45 / 217
429,02
4:8 / 50 / 188
926,15
5:29 / 50 / 156
0
-- -- 12 Kotula Miroslav 859,48 3437,92 864,45
9:20 / 45 / 196
953,7
9:46 / 45 / 191
905,79
9:55 / 50 / 207
713,98
6:12 / 45 / 175
652,91
8:1 / 0 / 187
0
-- -- 13 Kubica Jan 856,99 3427,96 907,08
9:45 / 45 / 196
531,61
6:21 / 10 / 185
343,41
3:38 / 10 / 201
989,27
9:56 / 40 / 166
1000
9:49 / 40 / 201
0
-- -- 14 Vojtěch Roman 853,53 3414,11 1000
9:49 / 50 / 216
320
3:21 / 40 / 130
1000
9:57 / 25 / 152
535,78
5:41 / 20 / 123
878,33
9:58 / 0 / 212
0
-- -- 15 Malčík Petr 841,52 3366,07 1000
9:56 / 50 / 142
999,16
9:58 / 50 / 110
347,45
3:56 / 45 / 160
627,95
5:23 / 50 / 135
738,96
6:29 / 40 / 122
0
-- -- 16 Vostřel Jaroslav ml. 833,58 3334,32 900
9:59 / 0 / 190
670,05
8:15 / 25 / 252
944,24
9:49 / 45 / 203
820,03
5:58 / 45 / 200
601,49
6:51 / 30 / 206
0
-- -- 17 Veleba Martin 795,72 3182,87 697,39
8:57 / 45 / 227
734,63
9:54 / 50 / 236
983,27
9:55 / 45 / 163
744,09
8:22 / 50 / 230
720,88
8:34 / 50 / 235
0
-- -- 18 Dušek Petr 738,66 2954,63 433,81
4:20 / 50 / 194
360,91
4:14 / 35 / 181
576,01
6:18 / 35 / 197
970,48
9:52 / 40 / 179
974,33
9:47 / 20 / 189
0
-- -- 19 Hrubý Tomáš 706,85 2827,41 1000
8:9 / 50 / 80
427,11
3:16 / 45 / 148
931,32
6:27 / 50 / 196
468,98
4:2 / 45 / 128
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 20 Bartůněk Jaroslav 706,21 2824,83 248,21
4:54 / 50 / 235
1000
7:16 / 50 / 184
946,04
9:25 / 40 / 158
630,58
4:43 / 45 / 190
91,25
3:38 / 0 / 223
0
-- -- 21 Micka Jan 697 2788,02 891,07
8:56 / 45 / 164
436,55
6:44 / 0 / 244
900,18
9:8 / 45 / 185
560,22
4:53 / 50 / 212
385,47
4:6 / 50 / 178
0
-- -- 22 Cejnar Petr 649,98 2599,9 493,91
8:12 / 0 / 236
407,75
5:45 / 30 / 211
531,69
7:35 / 40 / 231
1000
9:1 / 45 / 199
574,3
7:15 / 50 / 233
0
-- -- 23 Číp Mirek 642,75 2570,99 721,44
7:30 / 0 / 180
722,51
5:29 / 45 / 183
582,42
4:9 / 50 / 174
299,68
3:51 / 0 / 177
544,62
4:46 / 0 / 203
0
-- -- 24 Novotný Radek 596,04 2384,18 771,89
7:17 / 35 / 186
172,73
5:19 / 50 / 258
439,56
5:48 / 25 / 211
1000
9:52 / 50 / 166
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 25 Vostřel Vlastimil 434,57 1738,29 738,29
6:14 / 45 / 113
1000
9:53 / 50 / 186
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 26 Hrubý Martin 186,62 746,49 746,49
7:43 / 0 / 181
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :594
Datum konání :4.5.2014
Kategorie :F5J
Místo konání :Poříčí n Sázavou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :Týnec n Sázavou
Ředitel soutěže :Fr. Kašpárek
Hlavní rozhodčí :K. Kotouč
Počasí :polojasno, vítr 2-6m/s, 2-15°C




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Vostřel Jaroslav CZE-458-3 946,29
9:51 / 50 / 172
897,6
9:25 / 0 / 122
1000
9:56 / 50 / 135
0
0:0 / 0 / 0
988,21
9:49 / 45 / 95
3832,1 958 + 30 = 988
2* Perkovič Stanislav CZE-008-001 945,44
9:56 / 50 / 183
910,06
9:56 / 45 / 210
987,9
9:56 / 50 / 149
709,64
5:59 / 30 / 123
969,67
9:57 / 50 / 143
3813,07 953 + 20 = 973
3* Nehera Petr CZE-058-023 995,99
9:57 / 0 / 200
1000
7:48 / 35 / 204
766,48
5:26 / 45 / 184
1000
9:30 / 0 / 189
673,85
5:4 / 10 / 190
3762,47 940 + 10 = 950
4* Zeman Zdeněk LMK Týnec n S 442 - 920,87
10:0 / 0 / 141
1000
9:57 / 40 / 87
1000
9:54 / 15 / 82
686,54
6:41 / 0 / 134
1000
8:53 / 35 / 140
3920,87 980,22
5* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:56 / 50 / 119
1000
9:55 / 50 / 167
1000
9:58 / 45 / 129
1000
7:45 / 50 / 107
1000
9:56 / 50 / 105
4000 1000
6* Mareš Luděk CZE-442-24 970,54
9:57 / 45 / 197
998,73
7:47 / 20 / 187
917,27
9:53 / 50 / 211
1000
7:28 / 20 / 197
291,49
5:30 / 0 / 219
3886,54 971,64
7 Chalupník Milan CZE-442-036 1000
9:57 / 45 / 164
602,79
4:32 / 50 / 169
1000
9:53 / 50 / 174
633,29
4:42 / 50 / 196
1000
9:42 / 45 / 180
3633,29 908,32
8 Malčík Zdeněk CZE-065-202 931,77
8:59 / 0 / 163
756,36
7:31 / 50 / 170
454,21
5:38 / 5 / 190
976,74
9:57 / 40 / 182
963,88
9:55 / 15 / 201
3628,75 907,19
9 Vorálek Petr CZE 327-025 826,09
8:44 / 50 / 198
952,82
9:55 / 40 / 139
920,77
9:54 / 50 / 207
912,64
8:38 / 35 / 203
801,2
8:24 / 40 / 215
3612,32 903,08
10 Nahodil Antonín CZE-269-19 831,66
9:44 / 45 / 238
840,78
9:48 / 35 / 208
890,85
9:55 / 35 / 208
719,24
7:10 / 0 / 176
1000
7:41 / 0 / 212
3563,29 890,82
11 Váňa Jiří CZE-074-050 949,9
9:15 / 0 / 162
641,94
4:55 / 50 / 188
1000
7:50 / 45 / 217
429,02
4:8 / 50 / 188
926,15
5:29 / 50 / 156
3517,99 879,5
12 Kotula Miroslav CZE-331-011 864,45
9:20 / 45 / 196
953,7
9:46 / 45 / 191
905,79
9:55 / 50 / 207
713,98
6:12 / 45 / 175
652,91
8:1 / 0 / 187
3437,92 859,48
13 Kubica Jan CZE-395-033 907,08
9:45 / 45 / 196
531,61
6:21 / 10 / 185
343,41
3:38 / 10 / 201
989,27
9:56 / 40 / 166
1000
9:49 / 40 / 201
3427,96 856,99
14 Vojtěch Roman CZE-043-010 1000
9:49 / 50 / 216
320
3:21 / 40 / 130
1000
9:57 / 25 / 152
535,78
5:41 / 20 / 123
878,33
9:58 / 0 / 212
3414,11 853,53
15 Malčík Petr CZE-065-211 1000
9:56 / 50 / 142
999,16
9:58 / 50 / 110
347,45
3:56 / 45 / 160
627,95
5:23 / 50 / 135
738,96
6:29 / 40 / 122
3366,07 841,52
16 Vostřel Jaroslav ml. CZE 458-2 900
9:59 / 0 / 190
670,05
8:15 / 25 / 252
944,24
9:49 / 45 / 203
820,03
5:58 / 45 / 200
601,49
6:51 / 30 / 206
3334,32 833,58
17 Veleba Martin CZE-269-43 697,39
8:57 / 45 / 227
734,63
9:54 / 50 / 236
983,27
9:55 / 45 / 163
744,09
8:22 / 50 / 230
720,88
8:34 / 50 / 235
3182,87 795,72
18 Dušek Petr CZE-232-003 433,81
4:20 / 50 / 194
360,91
4:14 / 35 / 181
576,01
6:18 / 35 / 197
970,48
9:52 / 40 / 179
974,33
9:47 / 20 / 189
2954,63 738,66
19 Hrubý Tomáš Praha 213 CZE-213-039 1000
8:9 / 50 / 80
427,11
3:16 / 45 / 148
931,32
6:27 / 50 / 196
468,98
4:2 / 45 / 128
0
0:0 / 0 / 0
2827,41 706,85
20 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 248,21
4:54 / 50 / 235
1000
7:16 / 50 / 184
946,04
9:25 / 40 / 158
630,58
4:43 / 45 / 190
91,25
3:38 / 0 / 223
2824,83 706,21
21 Micka Jan CZE-74-13 891,07
8:56 / 45 / 164
436,55
6:44 / 0 / 244
900,18
9:8 / 45 / 185
560,22
4:53 / 50 / 212
385,47
4:6 / 50 / 178
2788,02 697
22 Cejnar Petr CZE 442 - 8 493,91
8:12 / 0 / 236
407,75
5:45 / 30 / 211
531,69
7:35 / 40 / 231
1000
9:1 / 45 / 199
574,3
7:15 / 50 / 233
2599,9 649,98
23 Číp Mirek CZE-232-045 721,44
7:30 / 0 / 180
722,51
5:29 / 45 / 183
582,42
4:9 / 50 / 174
299,68
3:51 / 0 / 177
544,62
4:46 / 0 / 203
2570,99 642,75
24 Novotný Radek CZE-008-013 771,89
7:17 / 35 / 186
172,73
5:19 / 50 / 258
439,56
5:48 / 25 / 211
1000
9:52 / 50 / 166
0
0:0 / 0 / 0
2384,18 596,04
25 Vostřel Vlastimil LMK Litomyšl CZE 458 - 4 738,29
6:14 / 45 / 113
1000
9:53 / 50 / 186
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1738,29 434,57
26 Hrubý Martin Praha 213 CZE-213-399 746,49
7:43 / 0 / 181
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
746,49 186,62

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
LMK Týnec n S 1 Zeman Zdeněk, 4607,41 4607,41
Praha 213 2 Hrubý Tomáš, Hrubý Martin, 3573,9 1786,95
LMK Litomyšl 1 Vostřel Vlastimil, 1738,29 1738,29

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Team 4 3 Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Malčík Radek, 12796,48 4265,49
Team 1 3 Cejnar Petr, Mareš Luděk, Zeman Zdeněk, 11793,09 3931,03
none 11 Vojtěch Roman, Kubica Jan, Veleba Martin, Nahodil Antonín, Perkovič Stanislav, Nehera Petr, Kotula Miroslav, Vorálek Petr, Číp Mirek, Dušek Petr, Novotný Radek, 41702,04 3791,09
Team 2 3 Bartůněk Jaroslav, Váňa Jiří, Micka Jan, 10036,58 3345,53
Team 3 3 Vostřel Jaroslav, Vostřel Jaroslav ml., Vostřel Vlastimil, 9506,2 3168,73
Team 5 3 Hrubý Tomáš, Hrubý Martin, Chalupník Milan, 7809,98 2603,33

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Veleba Martin 5 45 , 50 , 45 , 50 , 50 240 48
Chalupník Milan 5 45 , 50 , 50 , 50 , 45 240 48
Malčík Petr 5 50 , 50 , 45 , 50 , 40 235 47
Vorálek Petr 5 50 , 40 , 50 , 35 , 40 215 43
Malčík Radek 7 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 295 42,14
Váňa Jiří 5 0 , 50 , 45 , 50 , 50 195 39
Micka Jan 5 45 , 0 , 45 , 50 , 50 190 38
Hrubý Tomáš 5 50 , 45 , 50 , 45 , 0 190 38
Kotula Miroslav 5 45 , 45 , 50 , 45 , 0 185 37
Bartůněk Jaroslav 5 50 , 50 , 40 , 45 , 0 185 37
Perkovič Stanislav 7 50 , 45 , 50 , 30 , 50 , 25 , 5 255 36,43
Dušek Petr 5 50 , 35 , 35 , 40 , 20 180 36
Vostřel Jaroslav 7 50 , 0 , 50 , 0 , 45 , 40 , 50 235 33,57
Cejnar Petr 5 0 , 30 , 40 , 45 , 50 165 33
Novotný Radek 5 35 , 50 , 25 , 50 , 0 160 32
Vostřel Jaroslav ml. 5 0 , 25 , 45 , 45 , 30 145 29
Kubica Jan 5 45 , 10 , 10 , 40 , 40 145 29
Vojtěch Roman 5 50 , 40 , 25 , 20 , 0 135 27
Zeman Zdeněk 7 0 , 40 , 15 , 0 , 35 , 45 , 50 185 26,43
Nahodil Antonín 5 45 , 35 , 35 , 0 , 0 115 23
Malčík Zdeněk 5 0 , 50 , 5 , 40 , 15 110 22
Nehera Petr 7 0 , 35 , 45 , 0 , 10 , 50 , 0 140 20
Mareš Luděk 7 45 , 20 , 50 , 20 , 0 , 0 , 0 135 19,29
Vostřel Vlastimil 5 45 , 50 , 0 , 0 , 0 95 19
Číp Mirek 5 0 , 45 , 50 , 0 , 0 95 19
Hrubý Martin 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Malčík Radek 5 9:56,0, 9:55,0, 9:58,0, 7:45,0, 9:56,0, 2850 9:30
Perkovič Stanislav 5 9:56,0, 9:56,0, 9:56,0, 5:59,0, 9:57,0, 2744 9:8,79999999999995
Veleba Martin 5 8:57,0, 9:54,0, 9:55,0, 8:22,0, 8:34,0, 2742 9:8,39999999999998
Vorálek Petr 5 8:44,0, 9:55,0, 9:54,0, 8:38,0, 8:24,0, 2735 9:7
Zeman Zdeněk 5 10:0,0, 9:57,0, 9:54,0, 6:41,0, 8:53,0, 2725 9:5
Nahodil Antonín 5 9:44,0, 9:48,0, 9:55,0, 7:10,0, 7:41,0, 2658 8:51,6
Kotula Miroslav 5 9:20,0, 9:46,0, 9:55,0, 6:12,0, 8:1,0, 2594 8:38,8
Malčík Zdeněk 5 8:59,0, 7:31,0, 5:38,0, 9:57,0, 9:55,0, 2520 8:24
Vostřel Jaroslav ml. 5 9:59,0, 8:15,0, 9:49,0, 5:58,0, 6:51,0, 2452 8:10,4
Mareš Luděk 5 9:57,0, 7:47,0, 9:53,0, 7:28,0, 5:30,0, 2435 8:7
Kubica Jan 5 9:45,0, 6:21,0, 3:38,0, 9:56,0, 9:49,0, 2369 7:53,8
Vostřel Jaroslav 5 9:51,0, 9:25,0, 9:56,0, 0:0,0, 9:49,0, 2341 7:48,2
Chalupník Milan 5 9:57,0, 4:32,0, 9:53,0, 4:42,0, 9:42,0, 2326 7:45,2
Vojtěch Roman 5 9:49,0, 3:21,0, 9:57,0, 5:41,0, 9:58,0, 2326 7:45,2
Cejnar Petr 5 8:12,0, 5:45,0, 7:35,0, 9:1,0, 7:15,0, 2268 7:33,6
Nehera Petr 5 9:57,0, 7:48,0, 5:26,0, 9:30,0, 5:4,0, 2265 7:33
Malčík Petr 5 9:56,0, 9:58,0, 3:56,0, 5:23,0, 6:29,0, 2142 7:8,39999999999998
Dušek Petr 5 4:20,0, 4:14,0, 6:18,0, 9:52,0, 9:47,0, 2071 6:54,2
Micka Jan 5 8:56,0, 6:44,0, 9:8,0, 4:53,0, 4:6,0, 2027 6:45,4
Váňa Jiří 5 9:15,0, 4:55,0, 7:50,0, 4:8,0, 5:29,0, 1897 6:19,4
Bartůněk Jaroslav 5 4:54,0, 7:16,0, 9:25,0, 4:43,0, 3:38,0, 1796 5:59,2
Novotný Radek 5 7:17,0, 5:19,0, 5:48,0, 9:52,0, 0:0,0, 1696 5:39,2
Číp Mirek 5 7:30,0, 5:29,0, 4:9,0, 3:51,0, 4:46,0, 1545 5:9
Hrubý Tomáš 5 8:9,0, 3:16,0, 6:27,0, 4:2,0, 0:0,0, 1314 4:22,8
Vostřel Vlastimil 5 6:14,0, 9:53,0, 0:0,0, 0:0,0, 0:0,0, 967 3:13,4
Hrubý Martin 5 7:43,0, 0:0,0, 0:0,0, 0:0,0, 0:0,0, 463 1:32,6

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Vostřel Jaroslav 6 172, 122, 135, 0, 95, 63, 71, 658 109,67
Zeman Zdeněk 7 141, 87, 82, 134, 140, 116, 68, 768 109,71
Malčík Radek 7 119, 167, 129, 107, 105, 73, 94, 794 113,43
Malčík Petr 5 142, 110, 160, 135, 122, 669 133,8
Hrubý Tomáš 4 80, 148, 196, 128, 0, 552 138
Vostřel Vlastimil 2 113, 186, 0, 0, 0, 299 149,5
Perkovič Stanislav 7 183, 210, 149, 123, 143, 175, 124, 1107 158,14
Vojtěch Roman 5 216, 130, 152, 123, 212, 833 166,6
Chalupník Milan 5 164, 169, 174, 196, 180, 883 176,6
Hrubý Martin 1 181, 0, 0, 0, 0, 181 181
Malčík Zdeněk 5 163, 170, 190, 182, 201, 906 181,2
Váňa Jiří 5 162, 188, 217, 188, 156, 911 182,2
Číp Mirek 5 180, 183, 174, 177, 203, 917 183,4
Dušek Petr 5 194, 181, 197, 179, 189, 940 188
Kubica Jan 5 196, 185, 201, 166, 201, 949 189,8
Nehera Petr 7 200, 204, 184, 189, 190, 186, 182, 1335 190,71
Kotula Miroslav 5 196, 191, 207, 175, 187, 956 191,2
Vorálek Petr 5 198, 139, 207, 203, 215, 962 192,4
Micka Jan 5 164, 244, 185, 212, 178, 983 196,6
Bartůněk Jaroslav 5 235, 184, 158, 190, 223, 990 198
Mareš Luděk 5 197, 187, 211, 197, 219, 0, 0, 1011 202,2
Novotný Radek 4 186, 258, 211, 166, 0, 821 205,25
Nahodil Antonín 5 238, 208, 208, 176, 212, 1042 208,4
Vostřel Jaroslav ml. 5 190, 252, 203, 200, 206, 1051 210,2
Veleba Martin 5 227, 236, 163, 230, 235, 1091 218,2
Cejnar Petr 5 236, 211, 231, 199, 233, 1110 222

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 8:22,52 113,43 9:30 119,4
Zeman Zdeněk 8:16,74 109,71 9:5 120,78
Vostřel Jaroslav 7:6,93 109,67 7:48,2 140,54
Perkovič Stanislav 5:47,03 158,14 9:8,79999999999995 172,89
Malčík Petr 5:20,18 133,8 7:8,39999999999998 187,39
Vorálek Petr 4:44,3 192,4 9:7 211,04
Vojtěch Roman 4:39,23 166,6 7:45,2 214,88
Malčík Zdeněk 4:38,15 181,2 8:24 215,71
Kotula Miroslav 4:31,34 191,2 8:38,8 221,13
Chalupník Milan 4:23,42 176,6 7:45,2 227,77
Nahodil Antonín 4:15,09 208,4 8:51,6 235,21
Veleba Martin 4:11,33 218,2 9:8,39999999999998 238,73
Kubica Jan 4:9,63 189,8 7:53,8 240,35
Mareš Luděk 4:0,85 202,2 8:7 249,12
Nehera Petr 3:57,53 190,71 7:33 252,6
Vostřel Jaroslav ml. 3:53,3 210,2 8:10,4 257,18
Dušek Petr 3:40,32 188 6:54,2 272,33
Váňa Jiří 3:28,23 182,2 6:19,4 288,14
Micka Jan 3:26,21 196,6 6:45,4 290,97
Cejnar Petr 3:24,32 222 7:33,6 293,65
Hrubý Tomáš 3:10,43 138 4:22,8 315,07
Bartůněk Jaroslav 3:1,41 198 5:59,2 330,73
Číp Mirek 2:48,48 183,4 5:9 356,12
Novotný Radek 2:45,26 205,25 5:39,2 363,06
Vostřel Vlastimil 2:9,36 149,5 3:13,4 463,81
Hrubý Martin 0:51,16 181 1:32,6 1172,79

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz