Kompletní přehled ze soutěže : F5J - 4th South Moravia Cup - 11.8.2015 21:47:53

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Aleš Krátký   CZE  CZE-1481  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Matúš Dudáš   SVK  SVK 1081  2,4 GHz 00(00) Junior 
3 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 KOLP, Peter   A12  A1200120115  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Pollack Gerhard   GER  GER-2712  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Freundl, Andreas   GER  GER-3870  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Donasch, Ingo   GER  GER-3892  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Eder Stefan   GER  GER-2003  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-1326  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Bosch, Hans-Joachim   GER  GER-2487  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Prade Bernhard   GER  GER-3842  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Jaroslav Imiolek   CZE  CZE-1531  2,4 GHz 00(00) Žák 
15 Gaľa Marko   SVK  SVK-1238  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Vojtěch Valent st.   CZE  CZE-1416  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Vojtěch Valenta ml.   CZE  CZE-1417  2,4 GHz 00(00) Junior 
18 Juraj Dudáš ml.   SVK  SVK  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Ivan Michálek   SVK  SVK-1252  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Vladimír Stadtrucker   SVK  SVK-1248  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-1483  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Wachtler, Oswald   A91  A9100170306  2,4 GHz 00(00) Žák 
23 Malčík Radek   CZE  CZE1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Malčík Zdeněk   CZE  CZE1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Malčík Petr   CZE  CZE1430  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Bačiak, Juraj   SVK  SVK-1236  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Albers, Juun   A21  A2100790004  2,4 GHz 00(00) Žák 
28 Kircher Peter   A21  A2100740021  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Andrey Yakovlev   RUS  RUS 157  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Jaroslav Slávik   SVK  SVK 77 16  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Cotrim Freundl, Leo   GER  GER-4038  2,4 GHz 00(00) Junior 
32 Sebastian Hajnšek   SLO  SLO173001  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Tomasz Frak   POL  POL-6090  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Vohralík Martin   CZE  CZE-1440  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-1437  2,4 GHz 00(00) Žák 
36 Kičmer Kamil   CZE  CZE-1489  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Beran Věnek   CZE  CZE - 1512  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 Vorálek Petr   CZE  CZE-1448  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Luděk Novotný   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
40 Zdenko DURKA DURKA   SVK  SVK-XXX-YYY  2,4 GHz 00(00) Žák 
41 SCHULLER Alfred   A61  A6101320024  2,4 GHz 00(00) Žák 
42 Adam Ovecka   Svk  Svk-1030  2,4 GHz 00(00) Senior 
43 Polo Daniele   ITA  ITA-14007  2,4 GHz 00(00) Senior 
44 LEX Manfred   A12  A1200120015  2,4 GHz 00(00) Senior 
45 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
46 Novotný René   CZE  CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Junior 
47 VOSTŘEL VLASTIMIL   CZE  CZE-1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
48 Karol Ťupek   SVK  SVK-1100  2,4 GHz 00(00) Žák 
49 Karol Chyba   SVK  SVK-1218  2,4 GHz 00(00) Senior 
50 Ján Ivančík   SVK  SVK-1076  2,4 GHz 00(00) Senior 
51 Milan Morava   SVK  SVK 1118  2,4 GHz 00(00) Žák 
52 Zemančík Kristián   CZE  CZE-065-207  2,4 GHz 00(00) Senior 
53 Kristian Libor   CZE  CZE-1530  2,4 GHz 00(00) Senior 
54 Večera Juraj   SVK  SVK 1247  2,4 GHz 00(00) Žák 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Aleš Krátký
Matúš Dudáš
Skoupý Karel
Nehera Petr
KOLP, Peter
Pollack Gerhard
Freundl, Andreas
Donasch, Ingo
Eder Stefan
Hrubý Tomáš
Bosch, Hans-Joachim
Kotula Miroslav
Prade Bernhard
Jaroslav Imiolek
Gaľa Marko
Vojtěch Valent st.
Vojtěch Valenta ml.
Juraj Dudáš ml.
Ivan Michálek
Vladimír Stadtrucker
Perkovič Stanislav
Wachtler, Oswald
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Bačiak, Juraj
Albers, Juun
Kircher Peter
Andrey Yakovlev
Jaroslav Slávik
Cotrim Freundl, Leo
Sebastian Hajnšek
Tomasz Frak
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Kičmer Kamil
Beran Věnek
Vorálek Petr
Luděk Novotný
Zdenko DURKA DURKA
SCHULLER Alfred
Adam Ovecka
Polo Daniele
LEX Manfred
Novotný Radek
Novotný René
VOSTŘEL VLASTIMIL
Karol Ťupek
Karol Chyba
Ján Ivančík
Milan Morava
Zemančík Kristián
Kristian Libor
Večera Juraj
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Kircher Peter
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Cotrim Freundl, Leo
2,4 GHz
Adam Ovecka
2,4 GHz
Milan Morava
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Skupina 2 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Karol Chyba
2,4 GHz
Karol Ťupek
2,4 GHz
Albers, Juun
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Polo Daniele
2,4 GHz
Freundl, Andreas
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Ján Ivančík
2,4 GHz
Ivan Michálek
2,4 GHz
Vojtěch Valenta ml.
2,4 GHz
Skupina 3 Jaroslav Imiolek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
- Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Andrey Yakovlev
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Prade Bernhard
2,4 GHz
Skupina 4 Tomasz Frak
2,4 GHz
Zdenko DURKA DURKA
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Donasch, Ingo
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Vladimír Stadtrucker
2,4 GHz
Eder Stefan
2,4 GHz
Juraj Dudáš ml.
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Skupina 5 Vorálek Petr
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Sebastian Hajnšek
2,4 GHz
Vojtěch Valent st.
2,4 GHz
LEX Manfred
2,4 GHz
Jaroslav Slávik
2,4 GHz
Wachtler, Oswald
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Kircher Peter
2,4 GHz
Cotrim Freundl, Leo
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Andrey Yakovlev
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Jaroslav Imiolek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vojtěch Valenta ml.
2,4 GHz
Skupina 2 Kristian Libor
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Vladimír Stadtrucker
2,4 GHz
Adam Ovecka
2,4 GHz
Jaroslav Slávik
2,4 GHz
Zdenko DURKA DURKA
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Karol Chyba
2,4 GHz
Freundl, Andreas
2,4 GHz
Skupina 3 Karol Ťupek
2,4 GHz
Eder Stefan
2,4 GHz
Sebastian Hajnšek
2,4 GHz
Milan Morava
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Wachtler, Oswald
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Ján Ivančík
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Tomasz Frak
2,4 GHz
Juraj Dudáš ml.
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Albers, Juun
2,4 GHz
Polo Daniele
2,4 GHz
Vojtěch Valent st.
2,4 GHz
Skupina 5 Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Ivan Michálek
2,4 GHz
Prade Bernhard
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Donasch, Ingo
2,4 GHz
- LEX Manfred
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Malčík Petr
2,4 GHz
Vojtěch Valenta ml.
2,4 GHz
Jaroslav Slávik
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Karol Ťupek
2,4 GHz
Kircher Peter
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Tomasz Frak
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 2 VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Polo Daniele
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Eder Stefan
2,4 GHz
Vojtěch Valent st.
2,4 GHz
Ján Ivančík
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Cotrim Freundl, Leo
2,4 GHz
Zdenko DURKA DURKA
2,4 GHz
Skupina 3 Ivan Michálek
2,4 GHz
Albers, Juun
2,4 GHz
Milan Morava
2,4 GHz
Jaroslav Imiolek
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Wachtler, Oswald
2,4 GHz
Freundl, Andreas
2,4 GHz
Donasch, Ingo
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Juraj Dudáš ml.
2,4 GHz
Skupina 4 Adam Ovecka
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Andrey Yakovlev
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
LEX Manfred
2,4 GHz
Skupina 5 Vladimír Stadtrucker
2,4 GHz
Prade Bernhard
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Karol Chyba
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
- Novotný René
2,4 GHz
Sebastian Hajnšek
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Vojtěch Valent st.
2,4 GHz
Kircher Peter
2,4 GHz
LEX Manfred
2,4 GHz
Albers, Juun
2,4 GHz
Ivan Michálek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Zdenko DURKA DURKA
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Skupina 2 Vladimír Stadtrucker
2,4 GHz
Adam Ovecka
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Donasch, Ingo
2,4 GHz
Vojtěch Valenta ml.
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Eder Stefan
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Jaroslav Imiolek
2,4 GHz
Karol Chyba
2,4 GHz
Skupina 3 Večera Juraj
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Juraj Dudáš ml.
2,4 GHz
- Skoupý Karel
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Polo Daniele
2,4 GHz
VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Jaroslav Slávik
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Skupina 4 Beran Věnek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Tomasz Frak
2,4 GHz
Freundl, Andreas
2,4 GHz
Andrey Yakovlev
2,4 GHz
Sebastian Hajnšek
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Wachtler, Oswald
2,4 GHz
Ján Ivančík
2,4 GHz
Skupina 5 Matúš Dudáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Cotrim Freundl, Leo
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Milan Morava
2,4 GHz
Karol Ťupek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Prade Bernhard
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Vorálek Petr
2,4 GHz
VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vladimír Stadtrucker
2,4 GHz
Sebastian Hajnšek
2,4 GHz
Donasch, Ingo
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Freundl, Andreas
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Zdenko DURKA DURKA
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Luděk Novotný
2,4 GHz
Kircher Peter
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Skupina 3 Wachtler, Oswald
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Juraj Dudáš ml.
2,4 GHz
Andrey Yakovlev
2,4 GHz
Vojtěch Valenta ml.
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Karol Ťupek
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Eder Stefan
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
LEX Manfred
2,4 GHz
Skupina 4 Večera Juraj
2,4 GHz
Adam Ovecka
2,4 GHz
- Aleš Krátký
2,4 GHz
Tomasz Frak
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Albers, Juun
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Polo Daniele
2,4 GHz
Skupina 5 Milan Morava
2,4 GHz
Prade Bernhard
2,4 GHz
Vojtěch Valent st.
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz
Karol Chyba
2,4 GHz
Jaroslav Slávik
2,4 GHz
Ivan Michálek
2,4 GHz
Jaroslav Imiolek
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Cotrim Freundl, Leo
2,4 GHz
Ján Ivančík
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Albers, Juun
2,4 GHz
VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
LEX Manfred
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Donasch, Ingo
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Juraj Dudáš ml.
2,4 GHz
Kircher Peter
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Freundl, Andreas
2,4 GHz
Prade Bernhard
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Wachtler, Oswald
2,4 GHz
Adam Ovecka
2,4 GHz
Ivan Michálek
2,4 GHz
Karol Chyba
2,4 GHz
Skupina 3 Ján Ivančík
2,4 GHz
Eder Stefan
2,4 GHz
Karol Ťupek
2,4 GHz
Milan Morava
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Cotrim Freundl, Leo
2,4 GHz
- Vohralík Martin
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Zdenko DURKA DURKA
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Skupina 4 Vladimír Stadtrucker
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Polo Daniele
2,4 GHz
Jaroslav Slávik
2,4 GHz
Andrey Yakovlev
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skupina 5 Jaroslav Imiolek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Vojtěch Valenta ml.
2,4 GHz
Sebastian Hajnšek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Tomasz Frak
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Vojtěch Valent st.
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Albers, Juun
2,4 GHz
VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Milan Morava
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Andrey Yakovlev
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Adam Ovecka
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Karol Chyba
2,4 GHz
Skupina 2 Tomasz Frak
2,4 GHz
Jaroslav Slávik
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Freundl, Andreas
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Prade Bernhard
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vojtěch Valenta ml.
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Juraj Dudáš ml.
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný Radek
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
Eder Stefan
2,4 GHz
Jaroslav Imiolek
2,4 GHz
Vladimír Stadtrucker
2,4 GHz
LEX Manfred
2,4 GHz
Ivan Michálek
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Cotrim Freundl, Leo
2,4 GHz
Sebastian Hajnšek
2,4 GHz
Skupina 4 Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vojtěch Valent st.
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
- Vorálek Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Ján Ivančík
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Kircher Peter
2,4 GHz
Skupina 5 Karol Ťupek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Donasch, Ingo
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Zdenko DURKA DURKA
2,4 GHz
Wachtler, Oswald
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Polo Daniele
2,4 GHz
Matúš Dudáš
2,4 GHz

Let č. - 8
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Jaroslav Slávik
2,4 GHz
Prade Bernhard
2,4 GHz
Albers, Juun
2,4 GHz
Jaroslav Imiolek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Sebastian Hajnšek
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Vojtěch Valenta ml.
2,4 GHz
Eder Stefan
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Skupina 2 Nehera Petr
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Ján Ivančík
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Juraj Dudáš ml.
2,4 GHz
VOSTŘEL VLASTIMIL
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Polo Daniele
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 3 Freundl, Andreas
2,4 GHz
Andrey Yakovlev
2,4 GHz
Kircher Peter
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Bačiak, Juraj
2,4 GHz
LEX Manfred
2,4 GHz
-
Skupina 4 Wachtler, Oswald
2,4 GHz
Donasch, Ingo
2,4 GHz
KOLP, Peter
2,4 GHz
Zdenko DURKA DURKA
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Karol Chyba
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Adam Ovecka
2,4 GHz
SCHULLER Alfred
2,4 GHz
Bosch, Hans-Joachim
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Skupina 5 Matúš Dudáš
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Tomasz Frak
2,4 GHz
Ivan Michálek
2,4 GHz
Cotrim Freundl, Leo
2,4 GHz
Karol Ťupek
2,4 GHz
Vojtěch Valent st.
2,4 GHz
Vladimír Stadtrucker
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Milan Morava
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Aleš Krátký
Matúš Dudáš
Skoupý Karel
Nehera Petr
KOLP, Peter
Pollack Gerhard
Freundl, Andreas
Donasch, Ingo
Eder Stefan
Hrubý Tomáš
Bosch, Hans-Joachim
Kotula Miroslav
Prade Bernhard
Jaroslav Imiolek
Gaľa Marko
Vojtěch Valent st.
Vojtěch Valenta ml.
Juraj Dudáš ml.
Ivan Michálek
Vladimír Stadtrucker
Perkovič Stanislav
Wachtler, Oswald
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Bačiak, Juraj
Albers, Juun
Kircher Peter
Andrey Yakovlev
Jaroslav Slávik
Cotrim Freundl, Leo
Sebastian Hajnšek
Tomasz Frak
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Kičmer Kamil
Beran Věnek
Vorálek Petr
Luděk Novotný
Zdenko DURKA DURKA
SCHULLER Alfred
Adam Ovecka
Polo Daniele
LEX Manfred
Novotný Radek
Novotný René
VOSTŘEL VLASTIMIL
Karol Ťupek
Karol Chyba
Ján Ivančík
Milan Morava
Zemančík Kristián
Kristian Libor
Večera Juraj
Aleš Krátký X 1 1 1 2 2 2 0 2 3 2 1 2 0 2 3 1 2 2 0 1 3 2 1 0 0 2 1 0 2 1 2 2 1 1 1 1 1 1 2 1 2 3 2 3 1 2 1 1 2 1 1 2 3
Matúš Dudáš 1 X 2 2 0 1 1 2 1 2 2 1 3 2 2 3 0 1 2 2 0 1 1 1 1 1 1 1 1 2 4 0 1 2 2 0 1 3 0 3 1 1 2 1 2 1 2 3 2 2 3 1 2 0
Skoupý Karel 1 2 X 1 1 2 1 0 1 1 2 2 3 2 1 2 2 2 2 2 2 2 0 0 1 2 0 2 3 1 2 1 1 2 1 1 2 3 2 0 2 1 1 1 0 2 1 2 2 1 1 1 1 2
Nehera Petr 1 2 1 X 1 2 0 1 1 2 1 0 1 1 1 2 2 3 0 0 2 2 3 2 1 0 1 1 2 0 2 1 2 0 2 1 2 1 1 1 2 2 3 2 2 3 2 3 0 2 2 2 5 1
KOLP, Peter 2 0 1 1 X 1 2 1 1 1 4 1 1 0 2 0 2 2 1 1 1 2 2 2 3 2 1 1 2 3 0 1 1 0 3 2 2 2 2 1 2 2 3 1 1 2 1 2 2 1 1 1 0 3
Pollack Gerhard 2 1 2 2 1 X 1 2 2 0 2 0 4 1 0 1 1 1 2 1 1 1 0 1 2 1 2 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 2 3 1 2 3 1 2 2 3 1 1 1 1 1 1 0 2
Freundl, Andreas 2 1 1 0 2 1 X 2 0 3 0 1 2 1 1 0 2 2 3 2 3 3 1 0 0 2 2 1 2 2 0 2 2 2 0 2 3 2 1 2 1 2 1 1 2 1 1 1 3 2 1 1 2 2
Donasch, Ingo 0 2 0 1 1 2 2 X 2 1 1 2 1 2 1 0 1 3 2 3 1 3 3 1 2 2 2 1 0 0 0 1 1 1 3 1 2 2 1 4 2 2 1 2 1 1 3 1 2 0 1 2 2 1
Eder Stefan 2 1 1 1 1 2 0 2 X 1 1 1 1 3 1 1 3 2 1 3 1 2 2 1 1 2 1 0 1 1 3 3 1 2 1 2 1 0 3 3 2 1 1 2 1 0 1 3 1 2 2 1 1 2
Hrubý Tomáš 3 2 1 2 1 0 3 1 1 X 2 1 2 2 1 4 2 2 1 1 3 0 1 1 0 2 2 2 2 1 1 2 3 2 0 2 1 1 1 3 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 0 1 2 3
Bosch, Hans-Joachim 2 2 2 1 4 2 0 1 1 2 X 0 2 2 2 3 0 0 2 1 0 2 2 1 2 1 1 2 3 2 1 1 0 2 2 2 1 2 0 2 3 2 1 2 1 1 0 1 2 2 2 1 1 1
Kotula Miroslav 1 1 2 0 1 0 1 2 1 1 0 X 1 2 3 1 2 1 0 2 2 1 1 3 3 2 2 4 3 1 1 2 0 2 3 2 3 2 1 0 0 2 0 3 1 2 2 0 3 0 1 2 0 2
Prade Bernhard 2 3 3 1 1 4 2 1 1 2 2 1 X 3 1 1 2 1 3 1 3 1 0 1 1 2 1 0 1 3 2 2 1 1 1 1 1 0 2 0 1 1 0 1 1 3 1 1 3 1 2 1 0 2
Jaroslav Imiolek 0 2 2 1 0 1 1 2 3 2 2 2 3 X 1 2 4 1 3 2 3 1 1 0 1 3 2 1 2 2 3 3 1 2 1 2 1 0 2 0 0 1 0 1 2 1 0 0 2 1 2 1 2 1
Gaľa Marko 2 2 1 1 2 0 1 1 1 1 2 3 1 1 X 0 1 2 0 0 1 2 3 3 3 2 2 3 3 1 0 2 2 2 1 1 2 1 2 0 1 1 1 1 1 2 3 2 1 2 2 2 1 1
Vojtěch Valent st. 3 3 2 2 0 1 0 0 1 4 3 1 1 2 0 X 1 1 3 1 1 1 0 2 0 0 2 2 0 2 3 2 3 1 2 1 0 3 1 2 2 0 2 2 1 2 1 1 1 4 2 1 2 1
Vojtěch Valenta ml. 1 0 2 2 2 1 2 1 3 2 0 2 2 4 1 1 X 2 1 1 4 1 2 1 2 0 2 2 2 3 1 2 3 2 1 3 1 0 2 0 1 1 1 1 0 2 0 3 2 1 0 0 2 2
Juraj Dudáš ml. 2 1 2 3 2 1 2 3 2 2 0 1 1 1 2 1 2 X 1 1 1 2 1 1 1 2 3 1 1 2 0 0 3 0 0 0 1 2 3 1 1 0 3 2 2 1 3 1 0 2 1 2 3 3
Ivan Michálek 2 2 2 0 1 2 3 2 1 1 2 0 3 3 0 3 1 1 X 2 0 2 0 0 0 3 3 1 0 1 3 1 1 0 2 2 1 1 2 1 1 1 1 3 2 2 1 2 3 2 3 1 2 0
Vladimír Stadtrucker 0 2 2 0 1 1 2 3 3 1 1 2 1 2 0 1 1 1 2 X 2 0 3 0 2 1 0 0 1 2 2 3 2 2 3 1 1 3 2 3 1 2 1 1 3 1 1 1 3 0 1 2 1 2
Perkovič Stanislav 1 0 2 2 1 1 3 1 1 3 0 2 3 3 1 1 4 1 0 2 X 1 2 0 1 0 1 2 2 2 2 5 3 0 0 3 2 1 1 1 2 1 0 0 0 2 2 0 1 1 1 3 2 3
Wachtler, Oswald 3 1 2 2 2 1 3 3 2 0 2 1 1 1 2 1 1 2 2 0 1 X 2 2 1 1 1 0 2 1 0 3 1 0 2 0 3 1 1 2 3 2 1 2 2 0 0 3 2 1 2 2 3 1
Malčík Radek 2 1 0 3 2 0 1 3 2 1 2 1 0 1 3 0 2 1 0 3 2 2 X 1 2 0 0 2 1 2 1 2 1 2 3 1 1 1 1 2 2 2 3 0 2 1 3 3 1 1 2 1 3 1
Malčík Zdeněk 1 1 0 2 2 1 0 1 1 1 1 3 1 0 3 2 1 1 0 0 0 2 1 X 5 2 2 2 1 2 2 1 2 2 2 2 1 1 3 2 1 2 1 1 2 2 1 3 2 2 3 2 0 0
Malčík Petr 0 1 1 1 3 2 0 2 1 0 2 3 1 1 3 0 2 1 0 2 1 1 2 5 X 1 1 3 3 2 2 0 2 1 2 2 3 0 3 2 2 2 1 0 2 2 1 2 2 0 2 1 0 1
Bačiak, Juraj 0 1 2 0 2 1 2 2 2 2 1 2 2 3 2 0 0 2 3 1 0 1 0 2 1 X 1 2 2 1 2 1 0 3 2 1 2 1 3 1 1 0 1 3 2 2 2 1 0 1 2 1 1 2
Albers, Juun 2 1 0 1 1 2 2 2 1 2 1 2 1 2 2 2 2 3 3 0 1 1 0 2 1 1 X 2 1 1 0 1 2 1 0 4 0 1 2 1 0 2 3 2 2 1 2 1 2 2 2 3 2 1
Kircher Peter 1 1 2 1 1 1 1 1 0 2 2 4 0 1 3 2 2 1 1 0 2 0 2 2 3 2 2 X 2 1 2 0 1 3 1 2 3 2 2 1 2 1 0 3 0 2 2 1 0 1 1 2 2 1
Andrey Yakovlev 0 1 3 2 2 1 2 0 1 2 3 3 1 2 3 0 2 1 0 1 2 2 1 1 3 2 1 2 X 1 1 1 1 2 2 3 4 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1
Jaroslav Slávik 2 2 1 0 3 1 2 0 1 1 2 1 3 2 1 2 3 2 1 2 2 1 2 2 2 1 1 1 1 X 1 2 2 2 2 1 0 3 3 1 1 1 2 1 3 0 1 1 2 1 1 0 1 2
Cotrim Freundl, Leo 1 4 2 2 0 1 0 0 3 1 1 1 2 3 0 3 1 0 3 2 2 0 1 2 2 2 0 2 1 1 X 1 1 1 1 2 1 1 1 2 2 1 1 1 2 1 2 3 1 3 5 2 1 0
Sebastian Hajnšek 2 0 1 1 1 1 2 1 3 2 1 2 2 3 2 2 2 0 1 3 5 3 2 1 0 1 1 0 1 2 1 X 2 0 1 2 1 2 2 1 1 0 0 2 2 2 1 1 1 1 1 3 1 3
Tomasz Frak 2 1 1 2 1 2 2 1 1 3 0 0 1 1 2 3 3 3 1 2 3 1 1 2 2 0 2 1 1 2 1 2 X 2 1 0 2 1 3 1 1 1 2 0 1 1 0 2 0 2 1 3 1 4
Vohralík Martin 1 2 2 0 0 2 2 1 2 2 2 2 1 2 2 1 2 0 0 2 0 0 2 2 1 3 1 3 2 2 1 0 2 X 1 1 1 2 1 2 1 3 1 1 2 1 0 2 2 2 1 1 1 2
Prašivka Miroslav 1 2 1 2 3 2 0 3 1 0 2 3 1 1 1 2 1 0 2 3 0 2 3 2 2 2 0 1 2 2 1 1 1 1 X 1 3 3 1 1 2 2 2 3 2 2 1 2 1 0 1 0 1 0
Kičmer Kamil 1 0 1 1 2 2 2 1 2 2 2 2 1 2 1 1 3 0 2 1 3 0 1 2 2 1 4 2 3 1 2 2 0 1 1 X 2 2 1 3 0 2 1 2 0 1 2 2 2 2 2 0 1 0
Beran Věnek 1 1 2 2 2 3 3 2 1 1 1 3 1 1 2 0 1 1 1 1 2 3 1 1 3 2 0 3 4 0 1 1 2 1 3 2 X 1 3 2 1 2 1 2 0 1 0 1 1 1 0 1 1 2
Vorálek Petr 1 3 3 1 2 2 2 2 0 1 2 2 0 0 1 3 0 2 1 3 1 1 1 1 0 1 1 2 1 3 1 2 1 2 3 2 1 X 1 2 1 2 1 3 2 1 3 1 1 1 1 1 1 1
Luděk Novotný 1 0 2 1 2 3 1 1 3 1 0 1 2 2 2 1 2 3 2 2 1 1 1 3 3 3 2 2 0 3 1 2 3 1 1 1 3 1 X 1 0 1 2 1 1 1 1 1 1 1 0 2 0 2
Zdenko DURKA DURKA 2 3 0 1 1 1 2 4 3 3 2 0 0 0 0 2 0 1 1 3 1 2 2 2 2 1 1 1 0 1 2 1 1 2 1 3 2 2 1 X 2 2 2 1 1 0 2 2 2 2 1 1 3 1
SCHULLER Alfred 1 1 2 2 2 2 1 2 2 1 3 0 1 0 1 2 1 1 1 1 2 3 2 1 2 1 0 2 3 1 2 1 1 1 2 0 1 1 0 2 X 2 2 2 1 2 3 1 1 3 1 3 2 0
Adam Ovecka 2 1 1 2 2 3 2 2 1 0 2 2 1 1 1 0 1 0 1 2 1 2 2 2 2 0 2 1 2 1 1 0 1 3 2 2 2 2 1 2 2 X 1 1 2 0 2 0 5 0 2 3 2 1
Polo Daniele 3 2 1 3 3 1 1 1 1 2 1 0 0 0 1 2 1 3 1 1 0 1 3 1 1 1 3 0 1 2 1 0 2 1 2 1 1 1 2 2 2 1 X 0 3 2 3 2 1 4 0 2 2 2
LEX Manfred 2 1 1 2 1 2 1 2 2 2 2 3 1 1 1 2 1 2 3 1 0 2 0 1 0 3 2 3 3 1 1 2 0 1 3 2 2 3 1 1 2 1 0 X 2 1 2 1 0 0 0 2 2 1
Novotný Radek 3 2 0 2 1 2 2 1 1 0 1 1 1 2 1 1 0 2 2 3 0 2 2 2 2 2 2 0 1 3 2 2 1 2 2 0 0 2 1 1 1 2 3 2 X 2 1 1 1 1 2 2 3 1
Novotný René 1 1 2 3 2 3 1 1 0 1 1 2 3 1 2 2 2 1 2 1 2 0 1 2 2 2 1 2 0 0 1 2 1 1 2 1 1 1 1 0 2 0 2 1 2 X 2 2 2 3 1 1 2 2
VOSTŘEL VLASTIMIL 2 2 1 2 1 1 1 3 1 2 0 2 1 0 3 1 0 3 1 1 2 0 3 1 1 2 2 2 1 1 2 1 0 0 1 2 0 3 1 2 3 2 3 2 1 2 X 0 1 2 2 2 2 1
Karol Ťupek 1 3 2 3 2 1 1 1 3 0 1 0 1 0 2 1 3 1 2 1 0 3 3 3 2 1 1 1 1 1 3 1 2 2 2 2 1 1 1 2 1 0 2 1 1 2 0 X 1 2 4 0 2 1
Karol Chyba 1 2 2 0 2 1 3 2 1 0 2 3 3 2 1 1 2 0 3 3 1 2 1 2 2 0 2 0 1 2 1 1 0 2 1 2 1 1 1 2 1 5 1 0 1 2 1 1 X 2 2 2 1 1
Ján Ivančík 2 2 1 2 1 1 2 0 2 2 2 0 1 1 2 4 1 2 2 0 1 1 1 2 0 1 2 1 1 1 3 1 2 2 0 2 1 1 1 2 3 0 4 0 1 3 2 2 2 X 2 2 1 0
Milan Morava 1 3 1 2 1 1 1 1 2 0 2 1 2 2 2 2 0 1 3 1 1 2 2 3 2 2 2 1 1 1 5 1 1 1 1 2 0 1 0 1 1 2 0 0 2 1 2 4 2 2 X 1 2 1
Zemančík Kristián 1 1 1 2 1 1 1 2 1 1 1 2 1 1 2 1 0 2 1 2 3 2 1 2 1 1 3 2 1 0 2 3 3 1 0 0 1 1 2 1 3 3 2 2 2 1 2 0 2 2 1 X 1 2
Kristian Libor 2 2 1 5 0 0 2 2 1 2 1 0 0 2 1 2 2 3 2 1 2 3 3 0 0 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 3 2 2 2 2 3 2 2 2 1 1 2 1 X 1
Večera Juraj 3 0 2 1 3 2 2 1 2 3 1 2 2 1 1 1 2 3 0 2 3 1 1 0 1 2 1 1 1 2 0 3 4 2 0 0 2 1 2 1 0 1 2 1 1 2 1 1 1 0 1 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Kircher Peter

0:0
0
0
Kristian Libor

6:40
10
176
Malčík Radek

9:58
50
54
Nehera Petr

9:24
45
131
SCHULLER Alfred

8:34
50
184
Cotrim Freundl, Leo

2:17
0
103
Adam Ovecka

7:35
0
170
Milan Morava

6:2
20
127
Zemančík Kristián

5:21
40
114
VOSTŘEL VLASTIMIL

5:49
45
49
Perkovič Stanislav

9:58
45
54
0 322 621 543,5 472 85,5 370 318,5 304 369,5 616
0 518,52 1000 875,2 760,06 137,68 595,81 512,88 489,53 595,01 991,95

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Kičmer Kamil

9:55
40
226
Karol Chyba

9:52
40
164
Karol Ťupek

10:0
0
205
Albers, Juun

9:57
40
132
Novotný René

9:59
30
146
Polo Daniele

5:41
15
163
Freundl, Andreas

9:50
40
159
KOLP, Peter

0:0
0
0
Ján Ivančík

9:56
20
77
Ivan Michálek

9:57
40
151
Vojtěch Valenta ml.

9:58
45
157
457 550 485 571 556 274,5 550,5 0 577,5 561,5 564,5
791,34 952,38 839,83 988,74 962,77 475,32 953,25 0 1000 972,29 977,49

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Jaroslav Imiolek

9:58
45
112
Vohralík Martin

4:35
25
176
-- Bosch, Hans-Joachim

9:58
50
49
Andrey Yakovlev

0:0
0
0
Bačiak, Juraj

9:56
30
107
Skoupý Karel

6:40
0
151
Matúš Dudáš

9:57
25
75
Gaľa Marko

3:43
50
50
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Prade Bernhard

9:53
45
114
587 212 -- 623,5 0 572,5 324,5 584,5 248 0 581
941,46 340,02 -- 1000 0 918,2 520,45 937,45 397,75 0 931,84

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Tomasz Frak

9:58
50
56
Zdenko DURKA DURKA

9:55
5
192
Večera Juraj

9:50
35
162
Luděk Novotný

9:56
45
90
Donasch, Ingo

9:48
30
99
Malčík Petr

9:58
45
56
Vladimír Stadtrucker

9:57
0
204
Eder Stefan

9:58
20
53
Juraj Dudáš ml.

0:0
0
0
Pollack Gerhard

9:59
20
159
Beran Věnek

0:0
0
0
620 504 544 596 568,5 615 485 591,5 0 539,5 0
1000 812,9 877,42 961,29 916,94 991,94 782,26 954,03 0 870,16 0

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vorálek Petr

9:54
50
78
Aleš Krátký

9:58
40
100
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

9:58
0
156
Novotný Radek

0:0
0
0
Sebastian Hajnšek

9:58
40
69
Vojtěch Valent st.

9:52
30
119
LEX Manfred

9:51
0
220
Jaroslav Slávik

9:56
20
177
Wachtler, Oswald

9:53
25
174
Malčík Zdeněk

9:55
50
117
605 588 0 520 0 603,5 562,5 431 527,5 531 586,5
1000 971,9 0 859,5 0 997,52 929,75 712,4 871,9 877,69 969,42

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Kircher Peter

0:0
0
0
Cotrim Freundl, Leo

0:0
0
0
Malčík Petr

9:59
50
55
Kičmer Kamil

9:58
45
100
Perkovič Stanislav

9:55
45
79
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Andrey Yakovlev

0:0
0
0
Beran Věnek

0:0
0
0
Jaroslav Imiolek

8:7
50
103
Skoupý Karel

9:57
0
163
Vojtěch Valenta ml.

0:0
0
0
0 0 621,5 593 600,5 0 0 0 485,5 515,5 0
0 0 1000 954,14 966,21 0 0 0 781,17 829,44 0

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Kristian Libor

5:17
45
154
Vohralík Martin

9:49
15
157
Matúš Dudáš

9:56
50
71
Vorálek Petr

9:55
50
89
Vladimír Stadtrucker

6:54
40
146
Adam Ovecka

9:49
0
161
Jaroslav Slávik

9:57
35
127
Zdenko DURKA DURKA

0:0
0
0
Novotný Radek

9:54
45
144
Karol Chyba

9:57
50
98
Freundl, Andreas

5:14
30
127
285 525,5 610,5 600,5 381 508,5 568,5 0 567 598 280,5
466,83 860,77 1000 983,62 624,08 832,92 931,2 0 928,75 979,52 459,46

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Karol Ťupek

5:12
40
154
Eder Stefan

9:55
15
49
Sebastian Hajnšek

9:56
50
43
Milan Morava

9:59
40
61
KOLP, Peter

7:39
40
145
Aleš Krátký

0:0
0
0
Malčík Radek

9:56
40
64
Wachtler, Oswald

0:0
0
0
Bosch, Hans-Joachim

9:55
35
71
Večera Juraj

4:21
50
178
Gaľa Marko

2:24
40
73
275 585,5 624,5 608,5 426,5 0 604 0 594,5 222 147,5
440,35 937,55 1000 974,38 682,95 0 967,17 0 951,96 355,48 236,19

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Malčík Zdeněk

9:50
45
124
Ján Ivančík

7:55
50
88
Nehera Petr

9:49
35
133
Tomasz Frak

9:59
50
81
Juraj Dudáš ml.

9:54
35
75
Hrubý Tomáš

9:52
35
75
Zemančík Kristián

9:57
30
185
Luděk Novotný

9:57
35
109
Albers, Juun

9:56
40
138
Polo Daniele

4:47
30
134
Vojtěch Valent st.

9:51
45
141
573 481 557,5 608,5 591,5 589,5 534,5 577,5 567 250 565,5
941,66 790,47 916,19 1000 972,06 968,78 878,39 949,06 931,8 410,85 929,33

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Bačiak, Juraj

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Novotný René

9:46
15
217
VOSTŘEL VLASTIMIL

9:56
40
102
Ivan Michálek

9:11
35
110
Prade Bernhard

9:51
45
75
SCHULLER Alfred

9:38
0
157
Pollack Gerhard

9:57
30
120
Donasch, Ingo

3:35
45
141
-- LEX Manfred

9:53
40
168
0 0 450 585 531 598,5 499,5 567 189,5 -- 549
0 0 751,88 977,44 887,22 1000 834,59 947,37 316,62 -- 917,29

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Malčík Petr

9:57
45
51
Vojtěch Valenta ml.

9:58
45
96
Jaroslav Slávik

9:49
25
126
Gaľa Marko

9:59
40
104
Karol Ťupek

0:0
0
0
Kircher Peter

0:0
0
0
Vohralík Martin

5:51
40
153
Luděk Novotný

9:58
45
76
Tomasz Frak

9:59
50
129
Malčík Radek

9:59
50
37
Malčík Zdeněk

9:57
50
50
616,5 595 551 587 0 0 314,5 605 584,5 630,5 622
977,8 943,7 873,91 931,01 0 0 498,81 959,56 927,04 1000 986,52

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
VOSTŘEL VLASTIMIL

9:54
40
57
Aleš Krátký

9:57
5
75
Polo Daniele

7:52
25
190
SCHULLER Alfred

9:59
50
174
Eder Stefan

9:56
45
51
Vojtěch Valent st.

9:58
10
104
Ján Ivančík

9:58
45
79
Matúš Dudáš

9:58
50
93
Hrubý Tomáš

9:57
35
65
Cotrim Freundl, Leo

3:10
0
190
Zdenko DURKA DURKA

9:56
45
161
605,5 564,5 402 562 615,5 556 603,5 601,5 599,5 95 560,5
983,75 917,14 653,13 913,08 1000 903,33 980,5 977,25 974 154,35 910,64

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Ivan Michálek

4:10
45
105
Albers, Juun

9:56
30
155
Milan Morava

9:58
45
60
Jaroslav Imiolek

9:58
30
104
Bačiak, Juraj

9:57
50
166
Wachtler, Oswald

6:36
0
182
Freundl, Andreas

9:37
45
195
Donasch, Ingo

9:48
30
135
Kristian Libor

9:17
35
212
Novotný Radek

0:0
0
0
Juraj Dudáš ml.

9:57
40
94
242,5 548,5 613 576 564 305 524,5 550,5 456 0 590
395,6 894,78 1000 939,64 920,07 497,55 855,63 898,04 743,88 0 962,48

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Adam Ovecka

2:53
0
118
Bosch, Hans-Joachim

9:57
40
63
Pollack Gerhard

3:20
40
81
KOLP, Peter

9:55
30
133
Andrey Yakovlev

0:0
0
0
Kičmer Kamil

9:57
50
131
Prašivka Miroslav

9:46
40
111
Nehera Petr

9:56
40
110
Beran Věnek

0:0
0
0
Vorálek Petr

9:57
45
77
LEX Manfred

0:0
0
0
114 605,5 199,5 558,5 0 581,5 570,5 581 0 603,5 0
188,27 1000 329,48 922,38 0 960,36 942,2 959,54 0 996,7 0

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vladimír Stadtrucker

9:54
0
215
Prade Bernhard

9:50
35
85
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Večera Juraj

9:54
40
212
Zemančík Kristián

4:5
15
150
Skoupý Karel

9:53
0
79
Karol Chyba

9:40
40
102
Perkovič Stanislav

9:58
50
85
-- Novotný René

10:0
0
144
Sebastian Hajnšek

0:0
0
0
449 582,5 0 498 185 553,5 569 605,5 -- 528 0
741,54 962,01 0 822,46 305,53 914,12 939,72 1000 -- 872,01 0

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vojtěch Valent st.

9:45
50
116
Kircher Peter

0:0
0
0
LEX Manfred

8:24
40
186
Albers, Juun

9:51
40
138
Ivan Michálek

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

9:55
50
76
Kičmer Kamil

6:5
45
137
Kristian Libor

5:58
30
153
Zdenko DURKA DURKA

6:34
20
140
Aleš Krátký

9:58
50
73
Bosch, Hans-Joachim

9:54
35
84
577 0 451 562 0 607 341,5 311,5 344 611,5 587
943,58 0 737,53 919,05 0 992,64 558,46 509,4 562,55 1000 959,93

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vladimír Stadtrucker

9:3
45
209
Adam Ovecka

4:59
25
171
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Donasch, Ingo

5:21
0
138
Vojtěch Valenta ml.

3:27
45
73
Malčík Radek

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Eder Stefan

9:55
45
51
Vohralík Martin

9:44
25
161
Jaroslav Imiolek

0:0
0
0
Karol Chyba

0:0
0
0
461 238,5 0 252 215,5 0 0 614,5 528,5 0 0
750,2 388,12 0 410,09 350,69 0 0 1000 860,05 0 0

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Večera Juraj

9:47
20
182
KOLP, Peter

9:50
0
159
Juraj Dudáš ml.

0:0
0
0
-- Skoupý Karel

9:32
40
82
Vorálek Petr

9:52
15
115
Polo Daniele

9:37
0
141
VOSTŘEL VLASTIMIL

9:50
30
92
Jaroslav Slávik

9:47
15
134
Bačiak, Juraj

9:53
35
112
Luděk Novotný

9:55
40
124
516 510,5 0 -- 571 549,5 506,5 574 535 572 573
898,95 889,37 0 -- 994,77 957,32 882,4 1000 932,06 996,52 998,26

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Beran Věnek

0:0
0
0
Perkovič Stanislav

9:56
50
145
Tomasz Frak

9:58
50
64
Freundl, Andreas

9:51
25
172
Andrey Yakovlev

0:0
0
0
Sebastian Hajnšek

9:57
45
38
Zemančík Kristián

0:0
0
0
SCHULLER Alfred

5:22
45
152
Gaľa Marko

9:59
50
63
Wachtler, Oswald

4:59
50
181
Ján Ivančík

9:57
45
140
0 573,5 616 530 0 623 0 291 617,5 258,5 572
0 920,55 988,76 850,72 0 1000 0 467,09 991,17 414,93 918,14

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Matúš Dudáš

4:46
0
58
Malčík Zdeněk

9:57
50
70
Pollack Gerhard

9:58
30
103
Cotrim Freundl, Leo

2:32
45
200
Novotný Radek

0:0
0
0
Milan Morava

9:58
50
85
Karol Ťupek

7:31
5
132
Novotný René

9:57
40
188
Malčík Petr

9:58
50
43
Prade Bernhard

9:55
50
85
Nehera Petr

0:0
0
0
257 612 576,5 97 0 605,5 390 543 626,5 602,5 0
410,22 976,86 920,19 154,83 0 966,48 622,51 866,72 1000 961,69 0

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vorálek Petr

9:54
50
88
VOSTŘEL VLASTIMIL

9:57
45
91
Perkovič Stanislav

9:56
50
90
Vladimír Stadtrucker

9:58
45
175
Sebastian Hajnšek

9:57
50
78
Donasch, Ingo

4:53
50
140
Hrubý Tomáš

9:56
30
80
Freundl, Andreas

9:52
40
205
Kičmer Kamil

9:57
35
180
Zdenko DURKA DURKA

7:46
50
133
Malčík Radek

9:58
50
83
600 596,5 601 555,5 608 273 586 517 542 449,5 606,5
986,84 981,09 988,49 913,65 1000 449,01 963,82 850,33 891,45 739,31 997,53

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Luděk Novotný

9:57
45
55
Kircher Peter

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:53
40
67
KOLP, Peter

9:49
45
142
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Bačiak, Juraj

9:52
45
120
Gaľa Marko

6:50
45
56
Novotný René

7:41
40
168
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Malčík Petr

9:59
50
42
Beran Věnek

0:0
0
0
614,5 0 599,5 563 0 577 427 417 0 628 0
978,5 0 954,62 896,5 0 918,79 679,94 664,01 0 1000 0

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Wachtler, Oswald

9:11
40
162
Nehera Petr

9:48
45
90
Juraj Dudáš ml.

0:0
0
0
Andrey Yakovlev

0:0
0
0
Vojtěch Valenta ml.

0:0
0
0
Skoupý Karel

9:55
30
61
Karol Ťupek

5:49
45
163
Kristian Libor

9:49
50
176
Eder Stefan

0:0
0
0
SCHULLER Alfred

7:17
0
186
LEX Manfred

9:49
35
147
510 588 0 0 0 594,5 312,5 551 0 344 550,5
857,86 989,07 0 0 0 1000 525,65 926,83 0 578,64 925,99

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Večera Juraj

9:59
0
190
Adam Ovecka

9:53
25
152
-- Aleš Krátký

9:57
35
40
Tomasz Frak

9:59
0
107
Novotný Radek

0:0
0
0
Vohralík Martin

9:56
40
155
Albers, Juun

8:26
45
114
Zemančík Kristián

0:0
0
0
Pollack Gerhard

5:27
40
104
Polo Daniele

7:10
40
158
504 542 -- 612 545,5 0 558,5 494 0 315 391
823,53 885,62 -- 1000 891,34 0 912,58 807,19 0 514,71 638,89

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Milan Morava

9:57
45
104
Prade Bernhard

9:56
40
133
Vojtěch Valent st.

9:58
40
94
Matúš Dudáš

9:56
45
82
Karol Chyba

7:22
0
82
Jaroslav Slávik

9:49
50
118
Ivan Michálek

9:53
10
138
Jaroslav Imiolek

9:57
25
153
Bosch, Hans-Joachim

9:54
40
57
Cotrim Freundl, Leo

3:34
0
231
Ján Ivančík

7:18
40
85
590 569,5 591 600 401 580 534 545,5 605,5 21 435,5
974,4 940,55 976,05 990,92 662,26 957,89 881,92 900,91 1000 34,68 719,24

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Albers, Juun

9:57
25
146
VOSTŘEL VLASTIMIL

9:57
40
73
LEX Manfred

9:47
35
174
Vorálek Petr

9:58
10
100
Donasch, Ingo

9:48
40
154
Gaľa Marko

9:58
50
101
Zemančík Kristián

9:57
30
140
Juraj Dudáš ml.

9:57
50
38
Kircher Peter

0:0
0
0
Matúš Dudáš

9:58
40
62
Kotula Miroslav

0:0
0
0
549 600,5 535 558 551 597,5 557 628 0 607 0
874,2 956,21 851,91 888,54 877,39 951,43 886,94 1000 0 966,56 0

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Freundl, Andreas

9:45
40
200
Prade Bernhard

9:55
40
79
Pollack Gerhard

8:28
35
63
Luděk Novotný

9:54
35
62
Beran Věnek

0:0
0
0
Skoupý Karel

9:45
25
70
Aleš Krátký

9:51
50
76
Wachtler, Oswald

9:55
35
183
Adam Ovecka

9:51
35
141
Ivan Michálek

9:55
25
81
Karol Chyba

9:52
0
105
525 595,5 511,5 598 0 575 603 538,5 555,5 579,5 539,5
870,65 987,56 848,26 991,71 0 953,57 1000 893,03 921,23 961,03 894,69

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Ján Ivančík

7:55
30
137
Eder Stefan

9:57
45
76
Karol Ťupek

9:59
0
128
Milan Morava

6:30
40
104
Kičmer Kamil

9:50
45
171
Cotrim Freundl, Leo

4:22
0
201
-- Vohralík Martin

9:42
0
171
Malčík Zdeněk

9:55
40
94
Zdenko DURKA DURKA

9:52
30
177
Bačiak, Juraj

9:54
45
113
436,5 604 535 378 549,5 159 -- 496,5 588 533,5 582,5
722,68 1000 885,76 625,83 909,77 263,25 -- 822,02 973,51 883,28 964,4

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vladimír Stadtrucker

10:0
0
165
Malčík Petr

9:59
45
56
Bosch, Hans-Joachim

9:59
50
37
Malčík Radek

9:59
50
66
Novotný Radek

0:0
0
0
Polo Daniele

9:58
35
197
Jaroslav Slávik

9:53
40
145
Andrey Yakovlev

0:0
0
0
KOLP, Peter

9:41
10
146
SCHULLER Alfred

9:54
30
185
Prašivka Miroslav

9:53
40
150
517,5 616 630,5 616 0 534,5 560,5 0 518 531,5 558
820,78 977 1000 977 0 847,74 888,98 0 821,57 842,98 885,01

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Jaroslav Imiolek

9:58
30
150
Novotný René

0:0
0
0
Vojtěch Valenta ml.

9:56
40
91
Sebastian Hajnšek

9:55
0
105
Hrubý Tomáš

9:59
5
76
Kristian Libor

9:58
15
184
Tomasz Frak

9:57
45
98
Perkovič Stanislav

9:56
30
117
Nehera Petr

9:59
25
122
Vojtěch Valent st.

9:55
35
138
Večera Juraj

9:50
0
142
553 0 590,5 542,5 566 521 593 567,5 563 561 519
932,55 0 995,78 914,84 954,47 878,58 1000 957 949,41 946,04 875,21

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Albers, Juun

9:56
45
82
VOSTŘEL VLASTIMIL

9:58
30
29
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Malčík Petr

9:58
50
35
Milan Morava

9:59
50
53
Gaľa Marko

9:58
45
24
Andrey Yakovlev

0:0
0
0
Kičmer Kamil

10:0
0
137
Adam Ovecka

9:54
25
107
Malčík Zdeněk

9:59
50
48
Karol Chyba

0:0
0
0
600 613,5 0 630,5 622,5 631 0 531,5 565,5 625 0
950,87 972,27 0 999,21 986,53 1000 0 842,31 896,2 990,49 0

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Tomasz Frak

9:59
50
28
Jaroslav Slávik

4:35
0
95
KOLP, Peter

9:47
35
146
Freundl, Andreas

9:48
40
126
Aleš Krátký

9:55
30
50
Prade Bernhard

9:50
40
54
Perkovič Stanislav

9:55
50
52
Vojtěch Valenta ml.

9:54
50
46
Večera Juraj

9:45
40
84
Hrubý Tomáš

9:54
40
29
Juraj Dudáš ml.

9:53
35
61
635 227,5 549 565 600 603 619 621 583 619,5 597,5
1000 358,27 864,57 889,76 944,88 949,61 974,8 977,95 918,11 975,59 940,94

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Novotný Radek

0:0
0
0
Zemančík Kristián

9:45
35
54
Bačiak, Juraj

9:34
45
60
Eder Stefan

6:54
45
45
Jaroslav Imiolek

6:34
45
76
Vladimír Stadtrucker

9:55
30
106
LEX Manfred

0:0
0
0
Ivan Michálek

6:15
15
127
Luděk Novotný

9:55
45
45
Cotrim Freundl, Leo

4:52
15
225
Sebastian Hajnšek

9:56
35
40
0 593 589 436,5 401 572 0 326,5 617,5 132 611
0 960,32 953,85 706,88 649,39 926,32 0 528,74 1000 213,77 989,47

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Bosch, Hans-Joachim

0:0
0
0
Skoupý Karel

3:42
45
81
Vojtěch Valent st.

2:22
45
57
Pollack Gerhard

3:42
50
83
Novotný René

0:0
0
0
-- Vorálek Petr

2:12
45
43
Vohralík Martin

9:44
45
104
Ján Ivančík

0:0
0
0
SCHULLER Alfred

6:19
40
153
Kircher Peter

0:0
0
0
0 226,5 158,5 230,5 0 -- 155,5 577 0 342,5 0
0 392,55 274,7 399,48 0 -- 269,5 1000 0 593,59 0

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Karol Ťupek

9:42
0
140
Nehera Petr

9:53
40
85
Donasch, Ingo

9:50
35
118
Beran Věnek

0:0
0
0
Kristian Libor

5:22
40
149
Prašivka Miroslav

9:46
40
127
Zdenko DURKA DURKA

9:37
35
167
Wachtler, Oswald

9:47
45
98
Malčík Radek

9:58
50
73
Polo Daniele

9:56
35
141
Matúš Dudáš

9:59
35
44
512 590,5 566 0 287,5 562,5 528,5 583 611,5 560,5 612
836,6 964,87 924,84 0 469,77 919,12 863,56 952,61 999,18 915,85 1000

Kolo - 8 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Jaroslav Slávik

9:53
25
114
Prade Bernhard

4:52
35
73
Albers, Juun

9:55
50
81
Jaroslav Imiolek

9:58
40
91
Perkovič Stanislav

9:51
50
90
Sebastian Hajnšek

9:55
45
53
Luděk Novotný

9:57
50
56
Vojtěch Valenta ml.

8:57
50
41
Eder Stefan

9:54
50
50
Kičmer Kamil

9:50
50
173
Pollack Gerhard

9:52
45
59
561 290,5 604,5 592,5 596 613,5 619 566,5 619 553,5 607,5
906,3 469,31 976,58 957,19 962,84 991,11 1000 915,19 1000 894,18 981,42

Kolo - 8 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Nehera Petr

2:48
0
51
Gaľa Marko

9:59
50
28
Ján Ivančík

0:0
0
0
Kristian Libor

9:56
15
162
Juraj Dudáš ml.

7:11
0
39
VOSTŘEL VLASTIMIL

9:58
50
29
Malčík Radek

9:58
50
60
Novotný Radek

0:0
0
0
Aleš Krátký

9:56
50
78
Polo Daniele

9:53
0
107
Novotný René

9:11
0
155
142,5 635 0 530 411,5 633,5 618 0 607 539,5 473,5
224,41 1000 0 834,65 648,03 997,64 973,23 0 955,91 849,61 745,67

Kolo - 8 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Freundl, Andreas

9:55
50
157
Andrey Yakovlev

0:0
0
0
Kircher Peter

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

9:55
50
65
Vohralík Martin

9:49
45
184
Večera Juraj

9:52
0
108
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Beran Věnek

0:0
0
0
Bačiak, Juraj

9:54
45
78
LEX Manfred

9:58
25
151
--
566,5 0 0 612,5 542 538 0 0 600 547,5 --
924,9 0 0 1000 884,9 878,37 0 0 979,59 893,88 --

Kolo - 8 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Wachtler, Oswald

7:13
35
132
Donasch, Ingo

5:1
45
115
KOLP, Peter

4:9
50
137
Zdenko DURKA DURKA

9:46
45
110
Malčík Petr

1:37
45
22
Karol Chyba

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

4:37
50
73
Adam Ovecka

2:42
15
94
SCHULLER Alfred

9:55
0
152
Bosch, Hans-Joachim

9:55
50
33
Zemančík Kristián

1:36
20
53
402 288,5 230,5 576 131 0 290,5 130 519 628,5 89,5
639,62 459,03 366,75 916,47 208,43 0 462,21 206,84 825,78 1000 142,4

Kolo - 8 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Matúš Dudáš

9:57
30
98
Vorálek Petr

9:55
40
74
Prašivka Miroslav

9:52
30
80
Tomasz Frak

9:57
50
76
Ivan Michálek

9:55
50
122
Cotrim Freundl, Leo

5:27
0
176
Karol Ťupek

9:47
25
164
Vojtěch Valent st.

9:54
35
108
Vladimír Stadtrucker

9:52
50
108
Skoupý Karel

9:53
35
74
Milan Morava

9:59
50
106
578 598 582 609 584 239 530 575 588 591 596
949,1 981,94 955,67 1000 958,95 392,45 870,28 944,17 965,52 970,44 978,65

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1* Malčík Petr CZE1430 2,4 GHz 0 11 CZE 1000 6945,95 991,94
9:58 / 45 / 56
1000
9:59 / 50 / 55
977,8
9:57 / 45 / 51
1000
9:58 / 50 / 43
1000
9:59 / 50 / 42
977
9:59 / 45 / 56
999,21
9:58 / 50 / 35
208,43
1:37 / 45 / 22
0
2* Tomasz Frak POL-6090 2,4 GHz 0 18 POL 995,66 6915,8 1000
9:58 / 50 / 56
1000
9:59 / 50 / 81
927,04
9:59 / 50 / 129
988,76
9:58 / 50 / 64
891,34
9:59 / 0 / 107
1000
9:57 / 45 / 98
1000
9:59 / 50 / 28
1000
9:57 / 50 / 76
0
3* Malčík Radek CZE1392 2,4 GHz 0 11 CZE 995,42 6914,11 1000
9:58 / 50 / 54
967,17
9:56 / 40 / 64
1000
9:59 / 50 / 37
0
0:0 / 0 / 0
997,53
9:58 / 50 / 83
977
9:59 / 50 / 66
999,18
9:58 / 50 / 73
973,23
9:58 / 50 / 60
0
4* Bosch, Hans-Joachim GER-2487 2,4 GHz 0 14 GER 995,1 6911,89 1000
9:58 / 50 / 49
951,96
9:55 / 35 / 71
1000
9:57 / 40 / 63
959,93
9:54 / 35 / 84
1000
9:54 / 40 / 57
1000
9:59 / 50 / 37
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 33
0
5* Sebastian Hajnšek SLO173001 2,4 GHz 0 8 SLO 992,37 6892,94 997,52
9:58 / 40 / 69
1000
9:56 / 50 / 43
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 38
1000
9:57 / 50 / 78
914,84
9:55 / 0 / 105
989,47
9:56 / 35 / 40
991,11
9:55 / 45 / 53
0
6* Luděk Novotný CZE-008-014 2,4 GHz 0 9 CZE 991,85 6889,32 961,29
9:56 / 45 / 90
949,06
9:57 / 35 / 109
959,56
9:58 / 45 / 76
998,26
9:55 / 40 / 124
978,5
9:57 / 45 / 55
991,71
9:54 / 35 / 62
1000
9:55 / 45 / 45
1000
9:57 / 50 / 56
0
7* VOSTŘEL VLASTIMIL CZE-1025 2,4 GHz 0 13 CZE 988,84 6868,4 595,01
5:49 / 45 / 49
977,44
9:56 / 40 / 102
983,75
9:54 / 40 / 57
1000
9:50 / 30 / 92
981,09
9:57 / 45 / 91
956,21
9:57 / 40 / 73
972,27
9:58 / 30 / 29
997,64
9:58 / 50 / 29
0
8* Perkovič Stanislav CZE-1483 2,4 GHz 0 13 CZE 984,93 6841,29 991,95
9:58 / 45 / 54
966,21
9:55 / 45 / 79
1000
9:58 / 50 / 85
920,55
9:56 / 50 / 145
988,49
9:56 / 50 / 90
957
9:56 / 30 / 117
974,8
9:55 / 50 / 52
962,84
9:51 / 50 / 90
0
9* Hrubý Tomáš CZE-1326 2,4 GHz 0 0 CZE 983,21 6829,3 0
0:0 / 0 / 0
968,78
9:52 / 35 / 75
974
9:57 / 35 / 65
992,64
9:55 / 50 / 76
963,82
9:56 / 30 / 80
954,47
9:59 / 5 / 76
975,59
9:54 / 40 / 29
1000
9:55 / 50 / 65
0
10* Matúš Dudáš SVK 1081 2,4 GHz 1 18 SVK 982,05 6821,28 937,45
9:57 / 25 / 75
1000
9:56 / 50 / 71
977,25
9:58 / 50 / 93
410,22
4:46 / 0 / 58
990,92
9:56 / 45 / 82
966,56
9:58 / 40 / 62
1000
9:59 / 35 / 44
949,1
9:57 / 30 / 98
0
11* Vorálek Petr CZE-1448 2,4 GHz 0 0 CZE 978,26 6794,96 1000
9:54 / 50 / 78
983,62
9:55 / 50 / 89
996,7
9:57 / 45 / 77
957,32
9:52 / 15 / 115
986,84
9:54 / 50 / 88
888,54
9:58 / 10 / 100
269,5
2:12 / 45 / 43
981,94
9:55 / 40 / 74
0
12 Malčík Zdeněk CZE1431 2,4 GHz 0 11 CZE 977,99 6793,08 969,42
9:55 / 50 / 117
941,66
9:50 / 45 / 124
986,52
9:57 / 50 / 50
976,86
9:57 / 50 / 70
954,62
9:53 / 40 / 67
973,51
9:55 / 40 / 94
990,49
9:59 / 50 / 48
462,21
4:37 / 50 / 73
0
13 Aleš Krátký CZE-1481 2,4 GHz 0 17 CZE 977,52 6789,83 971,9
9:58 / 40 / 100
0
0:0 / 0 / 0
917,14
9:57 / 5 / 75
1000
9:58 / 50 / 73
1000
9:57 / 35 / 40
1000
9:51 / 50 / 76
944,88
9:55 / 30 / 50
955,91
9:56 / 50 / 78
0
14 Prade Bernhard GER-3842 2,4 GHz 0 14 GER 969,38 6733,26 931,84
9:53 / 45 / 114
1000
9:51 / 45 / 75
962,01
9:50 / 35 / 85
961,69
9:55 / 50 / 85
940,55
9:56 / 40 / 133
987,56
9:55 / 40 / 79
949,61
9:50 / 40 / 54
469,31
4:52 / 35 / 73
0
15 Bačiak, Juraj SVK-1236 2,4 GHz 0 10 SVK 957,6 6651,42 918,2
9:56 / 30 / 107
0
0:0 / 0 / 0
920,07
9:57 / 50 / 166
996,52
9:53 / 35 / 112
918,79
9:52 / 45 / 120
964,4
9:54 / 45 / 113
953,85
9:34 / 45 / 60
979,59
9:54 / 45 / 78
0
16 Eder Stefan GER-2003 2,4 GHz 0 0 GER 949,97 6598,46 954,03
9:58 / 20 / 53
937,55
9:55 / 15 / 49
1000
9:56 / 45 / 51
1000
9:55 / 45 / 51
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 76
706,88
6:54 / 45 / 45
1000
9:54 / 50 / 50
0
17 Vojtěch Valent st. CZE-1416 2,4 GHz 0 0 CZE 946,2 6572,25 929,75
9:52 / 30 / 119
929,33
9:51 / 45 / 141
903,33
9:58 / 10 / 104
943,58
9:45 / 50 / 116
976,05
9:58 / 40 / 94
946,04
9:55 / 35 / 138
274,7
2:22 / 45 / 57
944,17
9:54 / 35 / 108
0
18 Albers, Juun A2100790004 2,4 GHz 2 12 A21 940,98 6536,021 988,74
9:57 / 40 / 132
931,8
9:56 / 40 / 138
894,78
9:56 / 30 / 155
919,05
9:51 / 40 / 138
807,19
8:26 / 45 / 114
874,2
9:57 / 25 / 146
950,87
9:56 / 45 / 82
976,58
9:55 / 50 / 81
0
19 Milan Morava SVK 1118 2,4 GHz 2 3 SVK 936,7 6506,27 512,88
6:2 / 20 / 127
974,38
9:59 / 40 / 61
1000
9:58 / 45 / 60
966,48
9:58 / 50 / 85
974,4
9:57 / 45 / 104
625,83
6:30 / 40 / 104
986,53
9:59 / 50 / 53
978,65
9:59 / 50 / 106
0
20 Jaroslav Slávik SVK 77 16 2,4 GHz 0 0 SVK 915,96 6362,24 871,9
9:56 / 20 / 177
931,2
9:57 / 35 / 127
873,91
9:49 / 25 / 126
932,06
9:47 / 15 / 134
957,89
9:49 / 50 / 118
888,98
9:53 / 40 / 145
358,27
4:35 / 0 / 95
906,3
9:53 / 25 / 114
0
21 Kičmer Kamil CZE-1489 2,4 GHz 0 7 CZE 898,88 6243,55 791,34
9:55 / 40 / 226
954,14
9:58 / 45 / 100
960,36
9:57 / 50 / 131
558,46
6:5 / 45 / 137
891,45
9:57 / 35 / 180
909,77
9:50 / 45 / 171
842,31
10:0 / 0 / 137
894,18
9:50 / 50 / 173
0
22 Freundl, Andreas GER-3870 2,4 GHz 0 20 GER 891,92 6195,24 953,25
9:50 / 40 / 159
459,46
5:14 / 30 / 127
855,63
9:37 / 45 / 195
850,72
9:51 / 25 / 172
850,33
9:52 / 40 / 205
870,65
9:45 / 40 / 200
889,76
9:48 / 40 / 126
924,9
9:55 / 50 / 157
0
23 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 16 CZE 890,13 6182,79 520,45
6:40 / 0 / 151
829,44
9:57 / 0 / 163
914,12
9:53 / 0 / 79
994,77
9:32 / 40 / 82
1000
9:55 / 30 / 61
953,57
9:45 / 25 / 70
392,55
3:42 / 45 / 81
970,44
9:53 / 35 / 74
0
24 Jaroslav Imiolek CZE-1531 2,4 GHz 2 13 CZE 878,54 6102,31 941,46
9:58 / 45 / 112
781,17
8:7 / 50 / 103
939,64
9:58 / 30 / 104
0
0:0 / 0 / 0
900,91
9:57 / 25 / 153
932,55
9:58 / 30 / 150
649,39
6:34 / 45 / 76
957,19
9:58 / 40 / 91
0
25 Večera Juraj SVK 1247 2,4 GHz 2 10 SVK 877,35 6094,05 877,42
9:50 / 35 / 162
355,48
4:21 / 50 / 178
822,46
9:54 / 40 / 212
898,95
9:47 / 20 / 182
823,53
9:59 / 0 / 190
875,21
9:50 / 0 / 142
918,11
9:45 / 40 / 84
878,37
9:52 / 0 / 108
0
26 Gaľa Marko SVK-1238 2,4 GHz 0 19 SVK 856,8 5951,3 397,75
3:43 / 50 / 50
236,19
2:24 / 40 / 73
931,01
9:59 / 40 / 104
991,17
9:59 / 50 / 63
679,94
6:50 / 45 / 56
951,43
9:58 / 50 / 101
1000
9:58 / 45 / 24
1000
9:59 / 50 / 28
0
27 Vladimír Stadtrucker SVK-1248 2,4 GHz 0 19 SVK 849,45 5900,27 782,26
9:57 / 0 / 204
624,08
6:54 / 40 / 146
741,54
9:54 / 0 / 215
750,2
9:3 / 45 / 209
913,65
9:58 / 45 / 175
820,78
10:0 / 0 / 165
926,32
9:55 / 30 / 106
965,52
9:52 / 50 / 108
0
28 Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 846,35 5878,69 875,2
9:24 / 45 / 131
916,19
9:49 / 35 / 133
959,54
9:56 / 40 / 110
0
0:0 / 0 / 0
989,07
9:48 / 45 / 90
949,41
9:59 / 25 / 122
964,87
9:53 / 40 / 85
224,41
2:48 / 0 / 51
0
29 Vohralík Martin CZE-1440 2,4 GHz 0 7 CZE 840,65 5839,13 340,02
4:35 / 25 / 176
860,77
9:49 / 15 / 157
498,81
5:51 / 40 / 153
860,05
9:44 / 25 / 161
912,58
9:56 / 40 / 155
822,02
9:42 / 0 / 171
1000
9:44 / 45 / 104
884,9
9:49 / 45 / 184
0
30 Zdenko DURKA DURKA SVK-XXX-YYY 2,4 GHz 2 10 SVK 819 5688,71 812,9
9:55 / 5 / 192
0
0:0 / 0 / 0
910,64
9:56 / 45 / 161
562,55
6:34 / 20 / 140
739,31
7:46 / 50 / 133
883,28
9:52 / 30 / 177
863,56
9:37 / 35 / 167
916,47
9:46 / 45 / 110
0
31 Ivan Michálek SVK-1252 2,4 GHz 0 19 SVK 804,17 5585,75 972,29
9:57 / 40 / 151
887,22
9:11 / 35 / 110
395,6
4:10 / 45 / 105
0
0:0 / 0 / 0
881,92
9:53 / 10 / 138
961,03
9:55 / 25 / 81
528,74
6:15 / 15 / 127
958,95
9:55 / 50 / 122
0
32 Pollack Gerhard GER-2712 2,4 GHz 0 14 GER 789,18 5481,59 870,16
9:59 / 20 / 159
947,37
9:57 / 30 / 120
329,48
3:20 / 40 / 81
920,19
9:58 / 30 / 103
514,71
5:27 / 40 / 104
848,26
8:28 / 35 / 63
399,48
3:42 / 50 / 83
981,42
9:52 / 45 / 59
0
33 Vojtěch Valenta ml. CZE-1417 2,4 GHz 1 0 CZE 742,99 5160,8 977,49
9:58 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
943,7
9:58 / 45 / 96
350,69
3:27 / 45 / 73
0
0:0 / 0 / 0
995,78
9:56 / 40 / 91
977,95
9:54 / 50 / 46
915,19
8:57 / 50 / 41
0
34 Wachtler, Oswald A9100170306 2,4 GHz 2 12 A91 739,03 5133,29 877,69
9:53 / 25 / 174
0
0:0 / 0 / 0
497,55
6:36 / 0 / 182
414,93
4:59 / 50 / 181
857,86
9:11 / 40 / 162
893,03
9:55 / 35 / 183
952,61
9:47 / 45 / 98
639,62
7:13 / 35 / 132
0
35 Ján Ivančík SVK-1076 2,4 GHz 0 3 SVK 738,71 5131,03 1000
9:56 / 20 / 77
790,47
7:55 / 50 / 88
980,5
9:58 / 45 / 79
918,14
9:57 / 45 / 140
719,24
7:18 / 40 / 85
722,68
7:55 / 30 / 137
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
36 LEX Manfred A1200120015 2,4 GHz 0 0 A12 725,46 5039 712,4
9:51 / 0 / 220
917,29
9:53 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
737,53
8:24 / 40 / 186
925,99
9:49 / 35 / 147
851,91
9:47 / 35 / 174
0
0:0 / 0 / 0
893,88
9:58 / 25 / 151
0
37 Polo Daniele ITA-14007 2,4 GHz 0 4 ITA 714,51 4962,94 475,32
5:41 / 15 / 163
410,85
4:47 / 30 / 134
653,13
7:52 / 25 / 190
882,4
9:37 / 0 / 141
638,89
7:10 / 40 / 158
847,74
9:58 / 35 / 197
915,85
9:56 / 35 / 141
849,61
9:53 / 0 / 107
-300
38 Donasch, Ingo GER-3892 2,4 GHz 0 20 GER 710,53 4935,34 916,94
9:48 / 30 / 99
316,62
3:35 / 45 / 141
898,04
9:48 / 30 / 135
410,09
5:21 / 0 / 138
449,01
4:53 / 50 / 140
877,39
9:48 / 40 / 154
924,84
9:50 / 35 / 118
459,03
5:1 / 45 / 115
0
39 Kristian Libor CZE-1530 2,4 GHz 0 2 CZE 702,8 4881,63 518,52
6:40 / 10 / 176
466,83
5:17 / 45 / 154
743,88
9:17 / 35 / 212
509,4
5:58 / 30 / 153
926,83
9:49 / 50 / 176
878,58
9:58 / 15 / 184
469,77
5:22 / 40 / 149
834,65
9:56 / 15 / 162
0
40 Novotný René CZE-008-133 2,4 GHz 1 9 CZE 685,73 4763,06 962,77
9:59 / 30 / 146
751,88
9:46 / 15 / 217
872,01
10:0 / 0 / 144
866,72
9:57 / 40 / 188
664,01
7:41 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
745,67
9:11 / 0 / 155
-100
41 Adam Ovecka Svk-1030 2,4 GHz 0 0 Svk 680,5 4726,74 595,81
7:35 / 0 / 170
832,92
9:49 / 0 / 161
188,27
2:53 / 0 / 118
388,12
4:59 / 25 / 171
885,62
9:53 / 25 / 152
921,23
9:51 / 35 / 141
896,2
9:54 / 25 / 107
206,84
2:42 / 15 / 94
0
42 Karol Ťupek SVK-1100 2,4 GHz 2 0 SVK 679,67 4720,98 839,83
10:0 / 0 / 205
440,35
5:12 / 40 / 154
0
0:0 / 0 / 0
622,51
7:31 / 5 / 132
525,65
5:49 / 45 / 163
885,76
9:59 / 0 / 128
836,6
9:42 / 0 / 140
870,28
9:47 / 25 / 164
-300
43 Prašivka Miroslav CZE-1437 2,4 GHz 2 7 CZE 656,71 4561,5 859,5
9:58 / 0 / 156
0
0:0 / 0 / 0
942,2
9:46 / 40 / 111
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
885,01
9:53 / 40 / 150
919,12
9:46 / 40 / 127
955,67
9:52 / 30 / 80
0
44 Juraj Dudáš ml. SVK 2,4 GHz 0 18 SVK 651,24 4523,51 0
0:0 / 0 / 0
972,06
9:54 / 35 / 75
962,48
9:57 / 40 / 94
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 38
940,94
9:53 / 35 / 61
648,03
7:11 / 0 / 39
0
45 KOLP, Peter A1200120115 2,4 GHz 0 0 A12 639,81 4444,09 0
0:0 / 0 / 0
682,95
7:39 / 40 / 145
922,38
9:55 / 30 / 133
889,37
9:50 / 0 / 159
896,5
9:49 / 45 / 142
821,57
9:41 / 10 / 146
864,57
9:47 / 35 / 146
366,75
4:9 / 50 / 137
-1000
46 Karol Chyba SVK-1218 2,4 GHz 0 3 SVK 637,58 4428,57 952,38
9:52 / 40 / 164
979,52
9:57 / 50 / 98
939,72
9:40 / 40 / 102
0
0:0 / 0 / 0
662,26
7:22 / 0 / 82
894,69
9:52 / 0 / 105
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
47 SCHULLER Alfred A6101320024 2,4 GHz 2 12 A61 626,08 4348,72 760,06
8:34 / 50 / 184
834,59
9:38 / 0 / 157
913,08
9:59 / 50 / 174
467,09
5:22 / 45 / 152
578,64
7:17 / 0 / 186
842,98
9:54 / 30 / 185
593,59
6:19 / 40 / 153
825,78
9:55 / 0 / 152
-1000
48 Zemančík Kristián CZE-065-207 2,4 GHz 0 0 CZE 527,37 3663,11 489,53
5:21 / 40 / 114
878,39
9:57 / 30 / 185
305,53
4:5 / 15 / 150
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
886,94
9:57 / 30 / 140
960,32
9:45 / 35 / 54
142,4
1:36 / 20 / 53
0
49 Cotrim Freundl, Leo GER-4038 2,4 GHz 1 20 GER 194,5 1351,01 137,68
2:17 / 0 / 103
0
0:0 / 0 / 0
154,35
3:10 / 0 / 190
154,83
2:32 / 45 / 200
34,68
3:34 / 0 / 231
263,25
4:22 / 0 / 201
213,77
4:52 / 15 / 225
392,45
5:27 / 0 / 176
0
50 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 9 CZE 133,71 928,75 0
0:0 / 0 / 0
928,75
9:54 / 45 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
51 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
52 Kircher Peter A2100740021 2,4 GHz 0 0 A21 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
53 Andrey Yakovlev RUS 157 2,4 GHz 0 0 RUS 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
54 Beran Věnek CZE - 1512 2,4 GHz 0 6 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Malčík Petr

M14:S58,00
L50
(H41)
Tomasz Frak

M14:S58,00
L50
(H41)
Malčík Radek

M14:S58,00
L45
(H37)
Bosch, Hans-Joachim

M14:S59,00
L35
(H53)
Sebastian Hajnšek

M0:S0,00
L0
(H0)
Luděk Novotný

M4:S25,00
L50
(H50)
VOSTŘEL VLASTIMIL

M0:S0,00
L0
(H0)
Perkovič Stanislav

M5:S13,00
L45
(H46)
Hrubý Tomáš

M2:S20,00
L0
(H28)
Matúš Dudáš

M0:S0,00
L0
(H0)
Vorálek Petr

M9:S38,00
L50
(H37)
927,5 927,5 924,5 907,5 0 290 0 335 126 0 609,5
1000 1000 996,77 978,44 0 312,67 0 361,19 135,85 0 657,14

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vorálek Petr

M14:S57,00
L40
(H40)
Malčík Petr

M14:S59,00
L50
(H45)
Tomasz Frak

M14:S59,00
L50
(H44)
Malčík Radek

M14:S57,00
L50
(H61)
Bosch, Hans-Joachim

M0:S0,00
L0
(H0)
Sebastian Hajnšek

M0:S0,00
L0
(H0)
Luděk Novotný

M14:S59,00
L35
(H39)
VOSTŘEL VLASTIMIL

M3:S45,00
L35
(H29)
Perkovič Stanislav

M8:S42,00
L45
(H71)
Hrubý Tomáš

M14:S59,00
L0
(H48)
Matúš Dudáš

M14:S58,00
L40
(H54)
917 926,5 927 916,5 0 0 914,5 245,5 531,5 875 911
989,21 999,46 1000 988,67 0 0 986,52 264,83 573,35 943,91 982,74

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Matúš Dudáš

M1:S42,00
L0
(H32)
Vorálek Petr

M8:S25,00
L45
(H56)
Malčík Petr

M14:S17,00
L50
(H38)
Tomasz Frak

M14:S58,00
L50
(H35)
Malčík Radek

M9:S54,00
L40
(H71)
Bosch, Hans-Joachim

M5:S8,00
L45
(H77)
Sebastian Hajnšek

M0:S0,00
L0
(H0)
Luděk Novotný

M14:S55,00
L45
(H78)
VOSTŘEL VLASTIMIL

M3:S23,00
L50
(H47)
Perkovič Stanislav

M4:S3,00
L40
(H70)
Hrubý Tomáš

M0:S0,00
L0
(H0)
86 522 888 930,5 598,5 314,5 0 901 229,5 248 0
92,42 560,99 954,33 1000 643,2 337,99 0 968,3 246,64 266,52 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1 1000 3000 1000
14:58 / 50 / 41
1000
14:59 / 50 / 44
1000
14:58 / 50 / 35
0 2* Tomasz Frak 995,66 6915,8 1000
9:58 / 50 / 56
1000
9:59 / 50 / 81
927,04
9:59 / 50 / 129
988,76
9:58 / 50 / 64
891,34
9:59 / 0 / 107
1000
9:57 / 45 / 98
1000
9:59 / 50 / 28
1000
9:57 / 50 / 76
0
2 984,6 2953,79 1000
14:58 / 50 / 41
999,46
14:59 / 50 / 45
954,33
14:17 / 50 / 38
0 1* Malčík Petr 1000 6945,95 991,94
9:58 / 45 / 56
1000
9:59 / 50 / 55
977,8
9:57 / 45 / 51
1000
9:58 / 50 / 43
1000
9:59 / 50 / 42
977
9:59 / 45 / 56
999,21
9:58 / 50 / 35
208,43
1:37 / 45 / 22
0
3 876,21 2628,64 996,77
14:58 / 45 / 37
988,67
14:57 / 50 / 61
643,2
9:54 / 40 / 71
0 3* Malčík Radek 995,42 6914,11 1000
9:58 / 50 / 54
967,17
9:56 / 40 / 64
1000
9:59 / 50 / 37
0
0:0 / 0 / 0
997,53
9:58 / 50 / 83
977
9:59 / 50 / 66
999,18
9:58 / 50 / 73
973,23
9:58 / 50 / 60
0
4 755,83 2267,49 312,67
4:25 / 50 / 50
986,52
14:59 / 35 / 39
968,3
14:55 / 45 / 78
0 6* Luděk Novotný 991,85 6889,32 961,29
9:56 / 45 / 90
949,06
9:57 / 35 / 109
959,56
9:58 / 45 / 76
998,26
9:55 / 40 / 124
978,5
9:57 / 45 / 55
991,71
9:54 / 35 / 62
1000
9:55 / 45 / 45
1000
9:57 / 50 / 56
0
5 735,78 2207,34 657,14
9:38 / 50 / 37
989,21
14:57 / 40 / 40
560,99
8:25 / 45 / 56
0 11* Vorálek Petr 978,26 6794,96 1000
9:54 / 50 / 78
983,62
9:55 / 50 / 89
996,7
9:57 / 45 / 77
957,32
9:52 / 15 / 115
986,84
9:54 / 50 / 88
888,54
9:58 / 10 / 100
269,5
2:12 / 45 / 43
981,94
9:55 / 40 / 74
0
6 438,81 1316,43 978,44
14:59 / 35 / 53
0
0:0 / 0 / 0
337,99
5:8 / 45 / 77
0 4* Bosch, Hans-Joachim 995,1 6911,89 1000
9:58 / 50 / 49
951,96
9:55 / 35 / 71
1000
9:57 / 40 / 63
959,93
9:54 / 35 / 84
1000
9:54 / 40 / 57
1000
9:59 / 50 / 37
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 33
0
7 400,35 1201,06 361,19
5:13 / 45 / 46
573,35
8:42 / 45 / 71
266,52
4:3 / 40 / 70
0 8* Perkovič Stanislav 984,93 6841,29 991,95
9:58 / 45 / 54
966,21
9:55 / 45 / 79
1000
9:58 / 50 / 85
920,55
9:56 / 50 / 145
988,49
9:56 / 50 / 90
957
9:56 / 30 / 117
974,8
9:55 / 50 / 52
962,84
9:51 / 50 / 90
0
8 359,92 1079,76 135,85
2:20 / 0 / 28
943,91
14:59 / 0 / 48
0
0:0 / 0 / 0
0 9* Hrubý Tomáš 983,21 6829,3 0
0:0 / 0 / 0
968,78
9:52 / 35 / 75
974
9:57 / 35 / 65
992,64
9:55 / 50 / 76
963,82
9:56 / 30 / 80
954,47
9:59 / 5 / 76
975,59
9:54 / 40 / 29
1000
9:55 / 50 / 65
0
9 358,39 1075,16 0
0:0 / 0 / 0
982,74
14:58 / 40 / 54
92,42
1:42 / 0 / 32
0 10* Matúš Dudáš 982,05 6821,28 937,45
9:57 / 25 / 75
1000
9:56 / 50 / 71
977,25
9:58 / 50 / 93
410,22
4:46 / 0 / 58
990,92
9:56 / 45 / 82
966,56
9:58 / 40 / 62
1000
9:59 / 35 / 44
949,1
9:57 / 30 / 98
0
10 170,49 511,47 0
0:0 / 0 / 0
264,83
3:45 / 35 / 29
246,64
3:23 / 50 / 47
0 7* VOSTŘEL VLASTIMIL 988,84 6868,4 595,01
5:49 / 45 / 49
977,44
9:56 / 40 / 102
983,75
9:54 / 40 / 57
1000
9:50 / 30 / 92
981,09
9:57 / 45 / 91
956,21
9:57 / 40 / 73
972,27
9:58 / 30 / 29
997,64
9:58 / 50 / 29
0
11 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 5* Sebastian Hajnšek 992,37 6892,94 997,52
9:58 / 40 / 69
1000
9:56 / 50 / 43
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 38
1000
9:57 / 50 / 78
914,84
9:55 / 0 / 105
989,47
9:56 / 35 / 40
991,11
9:55 / 45 / 53
0
-- -- 12 Malčík Zdeněk 977,99 6793,08 969,42
9:55 / 50 / 117
941,66
9:50 / 45 / 124
986,52
9:57 / 50 / 50
976,86
9:57 / 50 / 70
954,62
9:53 / 40 / 67
973,51
9:55 / 40 / 94
990,49
9:59 / 50 / 48
462,21
4:37 / 50 / 73
0
-- -- 13 Aleš Krátký 977,52 6789,83 971,9
9:58 / 40 / 100
0
0:0 / 0 / 0
917,14
9:57 / 5 / 75
1000
9:58 / 50 / 73
1000
9:57 / 35 / 40
1000
9:51 / 50 / 76
944,88
9:55 / 30 / 50
955,91
9:56 / 50 / 78
0
-- -- 14 Prade Bernhard 969,38 6733,26 931,84
9:53 / 45 / 114
1000
9:51 / 45 / 75
962,01
9:50 / 35 / 85
961,69
9:55 / 50 / 85
940,55
9:56 / 40 / 133
987,56
9:55 / 40 / 79
949,61
9:50 / 40 / 54
469,31
4:52 / 35 / 73
0
-- -- 15 Bačiak, Juraj 957,6 6651,42 918,2
9:56 / 30 / 107
0
0:0 / 0 / 0
920,07
9:57 / 50 / 166
996,52
9:53 / 35 / 112
918,79
9:52 / 45 / 120
964,4
9:54 / 45 / 113
953,85
9:34 / 45 / 60
979,59
9:54 / 45 / 78
0
-- -- 16 Eder Stefan 949,97 6598,46 954,03
9:58 / 20 / 53
937,55
9:55 / 15 / 49
1000
9:56 / 45 / 51
1000
9:55 / 45 / 51
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 76
706,88
6:54 / 45 / 45
1000
9:54 / 50 / 50
0
-- -- 17 Vojtěch Valent st. 946,2 6572,25 929,75
9:52 / 30 / 119
929,33
9:51 / 45 / 141
903,33
9:58 / 10 / 104
943,58
9:45 / 50 / 116
976,05
9:58 / 40 / 94
946,04
9:55 / 35 / 138
274,7
2:22 / 45 / 57
944,17
9:54 / 35 / 108
0
-- -- 18 Albers, Juun 940,98 6536,021 988,74
9:57 / 40 / 132
931,8
9:56 / 40 / 138
894,78
9:56 / 30 / 155
919,05
9:51 / 40 / 138
807,19
8:26 / 45 / 114
874,2
9:57 / 25 / 146
950,87
9:56 / 45 / 82
976,58
9:55 / 50 / 81
0
-- -- 19 Milan Morava 936,7 6506,27 512,88
6:2 / 20 / 127
974,38
9:59 / 40 / 61
1000
9:58 / 45 / 60
966,48
9:58 / 50 / 85
974,4
9:57 / 45 / 104
625,83
6:30 / 40 / 104
986,53
9:59 / 50 / 53
978,65
9:59 / 50 / 106
0
-- -- 20 Jaroslav Slávik 915,96 6362,24 871,9
9:56 / 20 / 177
931,2
9:57 / 35 / 127
873,91
9:49 / 25 / 126
932,06
9:47 / 15 / 134
957,89
9:49 / 50 / 118
888,98
9:53 / 40 / 145
358,27
4:35 / 0 / 95
906,3
9:53 / 25 / 114
0
-- -- 21 Kičmer Kamil 898,88 6243,55 791,34
9:55 / 40 / 226
954,14
9:58 / 45 / 100
960,36
9:57 / 50 / 131
558,46
6:5 / 45 / 137
891,45
9:57 / 35 / 180
909,77
9:50 / 45 / 171
842,31
10:0 / 0 / 137
894,18
9:50 / 50 / 173
0
-- -- 22 Freundl, Andreas 891,92 6195,24 953,25
9:50 / 40 / 159
459,46
5:14 / 30 / 127
855,63
9:37 / 45 / 195
850,72
9:51 / 25 / 172
850,33
9:52 / 40 / 205
870,65
9:45 / 40 / 200
889,76
9:48 / 40 / 126
924,9
9:55 / 50 / 157
0
-- -- 23 Skoupý Karel 890,13 6182,79 520,45
6:40 / 0 / 151
829,44
9:57 / 0 / 163
914,12
9:53 / 0 / 79
994,77
9:32 / 40 / 82
1000
9:55 / 30 / 61
953,57
9:45 / 25 / 70
392,55
3:42 / 45 / 81
970,44
9:53 / 35 / 74
0
-- -- 24 Jaroslav Imiolek 878,54 6102,31 941,46
9:58 / 45 / 112
781,17
8:7 / 50 / 103
939,64
9:58 / 30 / 104
0
0:0 / 0 / 0
900,91
9:57 / 25 / 153
932,55
9:58 / 30 / 150
649,39
6:34 / 45 / 76
957,19
9:58 / 40 / 91
0
-- -- 25 Večera Juraj 877,35 6094,05 877,42
9:50 / 35 / 162
355,48
4:21 / 50 / 178
822,46
9:54 / 40 / 212
898,95
9:47 / 20 / 182
823,53
9:59 / 0 / 190
875,21
9:50 / 0 / 142
918,11
9:45 / 40 / 84
878,37
9:52 / 0 / 108
0
-- -- 26 Gaľa Marko 856,8 5951,3 397,75
3:43 / 50 / 50
236,19
2:24 / 40 / 73
931,01
9:59 / 40 / 104
991,17
9:59 / 50 / 63
679,94
6:50 / 45 / 56
951,43
9:58 / 50 / 101
1000
9:58 / 45 / 24
1000
9:59 / 50 / 28
0
-- -- 27 Vladimír Stadtrucker 849,45 5900,27 782,26
9:57 / 0 / 204
624,08
6:54 / 40 / 146
741,54
9:54 / 0 / 215
750,2
9:3 / 45 / 209
913,65
9:58 / 45 / 175
820,78
10:0 / 0 / 165
926,32
9:55 / 30 / 106
965,52
9:52 / 50 / 108
0
-- -- 28 Nehera Petr 846,35 5878,69 875,2
9:24 / 45 / 131
916,19
9:49 / 35 / 133
959,54
9:56 / 40 / 110
0
0:0 / 0 / 0
989,07
9:48 / 45 / 90
949,41
9:59 / 25 / 122
964,87
9:53 / 40 / 85
224,41
2:48 / 0 / 51
0
-- -- 29 Vohralík Martin 840,65 5839,13 340,02
4:35 / 25 / 176
860,77
9:49 / 15 / 157
498,81
5:51 / 40 / 153
860,05
9:44 / 25 / 161
912,58
9:56 / 40 / 155
822,02
9:42 / 0 / 171
1000
9:44 / 45 / 104
884,9
9:49 / 45 / 184
0
-- -- 30 Zdenko DURKA DURKA 819 5688,71 812,9
9:55 / 5 / 192
0
0:0 / 0 / 0
910,64
9:56 / 45 / 161
562,55
6:34 / 20 / 140
739,31
7:46 / 50 / 133
883,28
9:52 / 30 / 177
863,56
9:37 / 35 / 167
916,47
9:46 / 45 / 110
0
-- -- 31 Ivan Michálek 804,17 5585,75 972,29
9:57 / 40 / 151
887,22
9:11 / 35 / 110
395,6
4:10 / 45 / 105
0
0:0 / 0 / 0
881,92
9:53 / 10 / 138
961,03
9:55 / 25 / 81
528,74
6:15 / 15 / 127
958,95
9:55 / 50 / 122
0
-- -- 32 Pollack Gerhard 789,18 5481,59 870,16
9:59 / 20 / 159
947,37
9:57 / 30 / 120
329,48
3:20 / 40 / 81
920,19
9:58 / 30 / 103
514,71
5:27 / 40 / 104
848,26
8:28 / 35 / 63
399,48
3:42 / 50 / 83
981,42
9:52 / 45 / 59
0
-- -- 33 Vojtěch Valenta ml. 742,99 5160,8 977,49
9:58 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
943,7
9:58 / 45 / 96
350,69
3:27 / 45 / 73
0
0:0 / 0 / 0
995,78
9:56 / 40 / 91
977,95
9:54 / 50 / 46
915,19
8:57 / 50 / 41
0
-- -- 34 Wachtler, Oswald 739,03 5133,29 877,69
9:53 / 25 / 174
0
0:0 / 0 / 0
497,55
6:36 / 0 / 182
414,93
4:59 / 50 / 181
857,86
9:11 / 40 / 162
893,03
9:55 / 35 / 183
952,61
9:47 / 45 / 98
639,62
7:13 / 35 / 132
0
-- -- 35 Ján Ivančík 738,71 5131,03 1000
9:56 / 20 / 77
790,47
7:55 / 50 / 88
980,5
9:58 / 45 / 79
918,14
9:57 / 45 / 140
719,24
7:18 / 40 / 85
722,68
7:55 / 30 / 137
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 36 LEX Manfred 725,46 5039 712,4
9:51 / 0 / 220
917,29
9:53 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
737,53
8:24 / 40 / 186
925,99
9:49 / 35 / 147
851,91
9:47 / 35 / 174
0
0:0 / 0 / 0
893,88
9:58 / 25 / 151
0
-- -- 37 Polo Daniele 714,51 4962,94 475,32
5:41 / 15 / 163
410,85
4:47 / 30 / 134
653,13
7:52 / 25 / 190
882,4
9:37 / 0 / 141
638,89
7:10 / 40 / 158
847,74
9:58 / 35 / 197
915,85
9:56 / 35 / 141
849,61
9:53 / 0 / 107
-300
-- -- 38 Donasch, Ingo 710,53 4935,34 916,94
9:48 / 30 / 99
316,62
3:35 / 45 / 141
898,04
9:48 / 30 / 135
410,09
5:21 / 0 / 138
449,01
4:53 / 50 / 140
877,39
9:48 / 40 / 154
924,84
9:50 / 35 / 118
459,03
5:1 / 45 / 115
0
-- -- 39 Kristian Libor 702,8 4881,63 518,52
6:40 / 10 / 176
466,83
5:17 / 45 / 154
743,88
9:17 / 35 / 212
509,4
5:58 / 30 / 153
926,83
9:49 / 50 / 176
878,58
9:58 / 15 / 184
469,77
5:22 / 40 / 149
834,65
9:56 / 15 / 162
0
-- -- 40 Novotný René 685,73 4763,06 962,77
9:59 / 30 / 146
751,88
9:46 / 15 / 217
872,01
10:0 / 0 / 144
866,72
9:57 / 40 / 188
664,01
7:41 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
745,67
9:11 / 0 / 155
-100
-- -- 41 Adam Ovecka 680,5 4726,74 595,81
7:35 / 0 / 170
832,92
9:49 / 0 / 161
188,27
2:53 / 0 / 118
388,12
4:59 / 25 / 171
885,62
9:53 / 25 / 152
921,23
9:51 / 35 / 141
896,2
9:54 / 25 / 107
206,84
2:42 / 15 / 94
0
-- -- 42 Karol Ťupek 679,67 4720,98 839,83
10:0 / 0 / 205
440,35
5:12 / 40 / 154
0
0:0 / 0 / 0
622,51
7:31 / 5 / 132
525,65
5:49 / 45 / 163
885,76
9:59 / 0 / 128
836,6
9:42 / 0 / 140
870,28
9:47 / 25 / 164
-300
-- -- 43 Prašivka Miroslav 656,71 4561,5 859,5
9:58 / 0 / 156
0
0:0 / 0 / 0
942,2
9:46 / 40 / 111
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
885,01
9:53 / 40 / 150
919,12
9:46 / 40 / 127
955,67
9:52 / 30 / 80
0
-- -- 44 Juraj Dudáš ml. 651,24 4523,51 0
0:0 / 0 / 0
972,06
9:54 / 35 / 75
962,48
9:57 / 40 / 94
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 38
940,94
9:53 / 35 / 61
648,03
7:11 / 0 / 39
0
-- -- 45 KOLP, Peter 639,81 4444,09 0
0:0 / 0 / 0
682,95
7:39 / 40 / 145
922,38
9:55 / 30 / 133
889,37
9:50 / 0 / 159
896,5
9:49 / 45 / 142
821,57
9:41 / 10 / 146
864,57
9:47 / 35 / 146
366,75
4:9 / 50 / 137
-1000
-- -- 46 Karol Chyba 637,58 4428,57 952,38
9:52 / 40 / 164
979,52
9:57 / 50 / 98
939,72
9:40 / 40 / 102
0
0:0 / 0 / 0
662,26
7:22 / 0 / 82
894,69
9:52 / 0 / 105
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 47 SCHULLER Alfred 626,08 4348,72 760,06
8:34 / 50 / 184
834,59
9:38 / 0 / 157
913,08
9:59 / 50 / 174
467,09
5:22 / 45 / 152
578,64
7:17 / 0 / 186
842,98
9:54 / 30 / 185
593,59
6:19 / 40 / 153
825,78
9:55 / 0 / 152
-1000
-- -- 48 Zemančík Kristián 527,37 3663,11 489,53
5:21 / 40 / 114
878,39
9:57 / 30 / 185
305,53
4:5 / 15 / 150
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
886,94
9:57 / 30 / 140
960,32
9:45 / 35 / 54
142,4
1:36 / 20 / 53
0
-- -- 49 Cotrim Freundl, Leo 194,5 1351,01 137,68
2:17 / 0 / 103
0
0:0 / 0 / 0
154,35
3:10 / 0 / 190
154,83
2:32 / 45 / 200
34,68
3:34 / 0 / 231
263,25
4:22 / 0 / 201
213,77
4:52 / 15 / 225
392,45
5:27 / 0 / 176
0
-- -- 50 Novotný Radek 133,71 928,75 0
0:0 / 0 / 0
928,75
9:54 / 45 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 51 Kotula Miroslav 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 52 Kircher Peter 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 53 Andrey Yakovlev 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 54 Beran Věnek 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :4567
Datum konání :8.8.2015
Kategorie :F5J
Místo konání :Bořetice, CZE
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Hustopeče
Ředitel soutěže :Juraj Dudáš
Hlavní rozhodčí :Juraj Dudáš
Počasí :Sunny




Pořadí - senioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Tomasz Frak POL-6090 1000
9:58 / 50 / 56
1000
9:59 / 50 / 81
927,04
9:59 / 50 / 129
988,76
9:58 / 50 / 64
891,34
9:59 / 0 / 107
1000
9:57 / 45 / 98
1000
9:59 / 50 / 28
1000
9:57 / 50 / 76
6915,8 995,66
2* Malčík Petr CZE1430 991,94
9:58 / 45 / 56
1000
9:59 / 50 / 55
977,8
9:57 / 45 / 51
1000
9:58 / 50 / 43
1000
9:59 / 50 / 42
977
9:59 / 45 / 56
999,21
9:58 / 50 / 35
208,43
1:37 / 45 / 22
6945,95 1000
3* Malčík Radek CZE1392 1000
9:58 / 50 / 54
967,17
9:56 / 40 / 64
1000
9:59 / 50 / 37
0
0:0 / 0 / 0
997,53
9:58 / 50 / 83
977
9:59 / 50 / 66
999,18
9:58 / 50 / 73
973,23
9:58 / 50 / 60
6914,11 995,42
4* Luděk Novotný CZE-008-014 961,29
9:56 / 45 / 90
949,06
9:57 / 35 / 109
959,56
9:58 / 45 / 76
998,26
9:55 / 40 / 124
978,5
9:57 / 45 / 55
991,71
9:54 / 35 / 62
1000
9:55 / 45 / 45
1000
9:57 / 50 / 56
6889,32 991,85
5* Vorálek Petr CZE-1448 1000
9:54 / 50 / 78
983,62
9:55 / 50 / 89
996,7
9:57 / 45 / 77
957,32
9:52 / 15 / 115
986,84
9:54 / 50 / 88
888,54
9:58 / 10 / 100
269,5
2:12 / 45 / 43
981,94
9:55 / 40 / 74
6794,96 978,26
6* Bosch, Hans-Joachim GER-2487 1000
9:58 / 50 / 49
951,96
9:55 / 35 / 71
1000
9:57 / 40 / 63
959,93
9:54 / 35 / 84
1000
9:54 / 40 / 57
1000
9:59 / 50 / 37
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 33
6911,89 995,1
7* Perkovič Stanislav CZE-1483 991,95
9:58 / 45 / 54
966,21
9:55 / 45 / 79
1000
9:58 / 50 / 85
920,55
9:56 / 50 / 145
988,49
9:56 / 50 / 90
957
9:56 / 30 / 117
974,8
9:55 / 50 / 52
962,84
9:51 / 50 / 90
6841,29 984,93
8* Hrubý Tomáš CZE-1326 0
0:0 / 0 / 0
968,78
9:52 / 35 / 75
974
9:57 / 35 / 65
992,64
9:55 / 50 / 76
963,82
9:56 / 30 / 80
954,47
9:59 / 5 / 76
975,59
9:54 / 40 / 29
1000
9:55 / 50 / 65
6829,3 983,21
9* VOSTŘEL VLASTIMIL CZE-1025 595,01
5:49 / 45 / 49
977,44
9:56 / 40 / 102
983,75
9:54 / 40 / 57
1000
9:50 / 30 / 92
981,09
9:57 / 45 / 91
956,21
9:57 / 40 / 73
972,27
9:58 / 30 / 29
997,64
9:58 / 50 / 29
6868,4 988,84
10* Sebastian Hajnšek SLO173001 997,52
9:58 / 40 / 69
1000
9:56 / 50 / 43
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 38
1000
9:57 / 50 / 78
914,84
9:55 / 0 / 105
989,47
9:56 / 35 / 40
991,11
9:55 / 45 / 53
6892,94 992,37
11* Malčík Zdeněk CZE1431 969,42
9:55 / 50 / 117
941,66
9:50 / 45 / 124
986,52
9:57 / 50 / 50
976,86
9:57 / 50 / 70
954,62
9:53 / 40 / 67
973,51
9:55 / 40 / 94
990,49
9:59 / 50 / 48
462,21
4:37 / 50 / 73
6793,08 977,99
12 Aleš Krátký CZE-1481 971,9
9:58 / 40 / 100
0
0:0 / 0 / 0
917,14
9:57 / 5 / 75
1000
9:58 / 50 / 73
1000
9:57 / 35 / 40
1000
9:51 / 50 / 76
944,88
9:55 / 30 / 50
955,91
9:56 / 50 / 78
6789,83 977,52
13 Prade Bernhard GER-3842 931,84
9:53 / 45 / 114
1000
9:51 / 45 / 75
962,01
9:50 / 35 / 85
961,69
9:55 / 50 / 85
940,55
9:56 / 40 / 133
987,56
9:55 / 40 / 79
949,61
9:50 / 40 / 54
469,31
4:52 / 35 / 73
6733,26 969,38
14 Bačiak, Juraj SVK-1236 918,2
9:56 / 30 / 107
0
0:0 / 0 / 0
920,07
9:57 / 50 / 166
996,52
9:53 / 35 / 112
918,79
9:52 / 45 / 120
964,4
9:54 / 45 / 113
953,85
9:34 / 45 / 60
979,59
9:54 / 45 / 78
6651,42 957,6
15 Eder Stefan GER-2003 954,03
9:58 / 20 / 53
937,55
9:55 / 15 / 49
1000
9:56 / 45 / 51
1000
9:55 / 45 / 51
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 45 / 76
706,88
6:54 / 45 / 45
1000
9:54 / 50 / 50
6598,46 949,97
16 Vojtěch Valent st. CZE-1416 929,75
9:52 / 30 / 119
929,33
9:51 / 45 / 141
903,33
9:58 / 10 / 104
943,58
9:45 / 50 / 116
976,05
9:58 / 40 / 94
946,04
9:55 / 35 / 138
274,7
2:22 / 45 / 57
944,17
9:54 / 35 / 108
6572,25 946,2
17 Jaroslav Slávik SVK 77 16 871,9
9:56 / 20 / 177
931,2
9:57 / 35 / 127
873,91
9:49 / 25 / 126
932,06
9:47 / 15 / 134
957,89
9:49 / 50 / 118
888,98
9:53 / 40 / 145
358,27
4:35 / 0 / 95
906,3
9:53 / 25 / 114
6362,24 915,96
18 Kičmer Kamil CZE-1489 791,34
9:55 / 40 / 226
954,14
9:58 / 45 / 100
960,36
9:57 / 50 / 131
558,46
6:5 / 45 / 137
891,45
9:57 / 35 / 180
909,77
9:50 / 45 / 171
842,31
10:0 / 0 / 137
894,18
9:50 / 50 / 173
6243,55 898,88
19 Freundl, Andreas GER-3870 953,25
9:50 / 40 / 159
459,46
5:14 / 30 / 127
855,63
9:37 / 45 / 195
850,72
9:51 / 25 / 172
850,33
9:52 / 40 / 205
870,65
9:45 / 40 / 200
889,76
9:48 / 40 / 126
924,9
9:55 / 50 / 157
6195,24 891,92
20 Skoupý Karel CZE-1520 520,45
6:40 / 0 / 151
829,44
9:57 / 0 / 163
914,12
9:53 / 0 / 79
994,77
9:32 / 40 / 82
1000
9:55 / 30 / 61
953,57
9:45 / 25 / 70
392,55
3:42 / 45 / 81
970,44
9:53 / 35 / 74
6182,79 890,13
21 Gaľa Marko SVK-1238 397,75
3:43 / 50 / 50
236,19
2:24 / 40 / 73
931,01
9:59 / 40 / 104
991,17
9:59 / 50 / 63
679,94
6:50 / 45 / 56
951,43
9:58 / 50 / 101
1000
9:58 / 45 / 24
1000
9:59 / 50 / 28
5951,3 856,8
22 Vladimír Stadtrucker SVK-1248 782,26
9:57 / 0 / 204
624,08
6:54 / 40 / 146
741,54
9:54 / 0 / 215
750,2
9:3 / 45 / 209
913,65
9:58 / 45 / 175
820,78
10:0 / 0 / 165
926,32
9:55 / 30 / 106
965,52
9:52 / 50 / 108
5900,27 849,45
23 Nehera Petr CZE-1460 875,2
9:24 / 45 / 131
916,19
9:49 / 35 / 133
959,54
9:56 / 40 / 110
0
0:0 / 0 / 0
989,07
9:48 / 45 / 90
949,41
9:59 / 25 / 122
964,87
9:53 / 40 / 85
224,41
2:48 / 0 / 51
5878,69 846,35
24 Vohralík Martin CZE-1440 340,02
4:35 / 25 / 176
860,77
9:49 / 15 / 157
498,81
5:51 / 40 / 153
860,05
9:44 / 25 / 161
912,58
9:56 / 40 / 155
822,02
9:42 / 0 / 171
1000
9:44 / 45 / 104
884,9
9:49 / 45 / 184
5839,13 840,65
25 Ivan Michálek SVK-1252 972,29
9:57 / 40 / 151
887,22
9:11 / 35 / 110
395,6
4:10 / 45 / 105
0
0:0 / 0 / 0
881,92
9:53 / 10 / 138
961,03
9:55 / 25 / 81
528,74
6:15 / 15 / 127
958,95
9:55 / 50 / 122
5585,75 804,17
26 Pollack Gerhard GER-2712 870,16
9:59 / 20 / 159
947,37
9:57 / 30 / 120
329,48
3:20 / 40 / 81
920,19
9:58 / 30 / 103
514,71
5:27 / 40 / 104
848,26
8:28 / 35 / 63
399,48
3:42 / 50 / 83
981,42
9:52 / 45 / 59
5481,59 789,18
27 Ján Ivančík SVK-1076 1000
9:56 / 20 / 77
790,47
7:55 / 50 / 88
980,5
9:58 / 45 / 79
918,14
9:57 / 45 / 140
719,24
7:18 / 40 / 85
722,68
7:55 / 30 / 137
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
5131,03 738,71
28 LEX Manfred A1200120015 712,4
9:51 / 0 / 220
917,29
9:53 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
737,53
8:24 / 40 / 186
925,99
9:49 / 35 / 147
851,91
9:47 / 35 / 174
0
0:0 / 0 / 0
893,88
9:58 / 25 / 151
5039 725,46
29 Polo Daniele ITA-14007 475,32
5:41 / 15 / 163
410,85
4:47 / 30 / 134
653,13
7:52 / 25 / 190
882,4
9:37 / 0 / 141
638,89
7:10 / 40 / 158
847,74
9:58 / 35 / 197
915,85
9:56 / 35 / 141
849,61
9:53 / 0 / 107
4962,94 714,51
30 Donasch, Ingo GER-3892 916,94
9:48 / 30 / 99
316,62
3:35 / 45 / 141
898,04
9:48 / 30 / 135
410,09
5:21 / 0 / 138
449,01
4:53 / 50 / 140
877,39
9:48 / 40 / 154
924,84
9:50 / 35 / 118
459,03
5:1 / 45 / 115
4935,34 710,53
31 Kristian Libor CZE-1530 518,52
6:40 / 10 / 176
466,83
5:17 / 45 / 154
743,88
9:17 / 35 / 212
509,4
5:58 / 30 / 153
926,83
9:49 / 50 / 176
878,58
9:58 / 15 / 184
469,77
5:22 / 40 / 149
834,65
9:56 / 15 / 162
4881,63 702,8
32 Adam Ovecka Svk-1030 595,81
7:35 / 0 / 170
832,92
9:49 / 0 / 161
188,27
2:53 / 0 / 118
388,12
4:59 / 25 / 171
885,62
9:53 / 25 / 152
921,23
9:51 / 35 / 141
896,2
9:54 / 25 / 107
206,84
2:42 / 15 / 94
4726,74 680,5
33 Juraj Dudáš ml. SVK 0
0:0 / 0 / 0
972,06
9:54 / 35 / 75
962,48
9:57 / 40 / 94
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 38
940,94
9:53 / 35 / 61
648,03
7:11 / 0 / 39
4523,51 651,24
34 KOLP, Peter A1200120115 0
0:0 / 0 / 0
682,95
7:39 / 40 / 145
922,38
9:55 / 30 / 133
889,37
9:50 / 0 / 159
896,5
9:49 / 45 / 142
821,57
9:41 / 10 / 146
864,57
9:47 / 35 / 146
366,75
4:9 / 50 / 137
4444,09 639,81
35 Karol Chyba SVK-1218 952,38
9:52 / 40 / 164
979,52
9:57 / 50 / 98
939,72
9:40 / 40 / 102
0
0:0 / 0 / 0
662,26
7:22 / 0 / 82
894,69
9:52 / 0 / 105
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4428,57 637,58
36 Zemančík Kristián CZE-065-207 489,53
5:21 / 40 / 114
878,39
9:57 / 30 / 185
305,53
4:5 / 15 / 150
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
886,94
9:57 / 30 / 140
960,32
9:45 / 35 / 54
142,4
1:36 / 20 / 53
3663,11 527,37
37 Novotný Radek CZE-1528 0
0:0 / 0 / 0
928,75
9:54 / 45 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
928,75 133,71
38 Kotula Miroslav CZE-331-011 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
39 Kircher Peter A2100740021 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
40 Andrey Yakovlev RUS 157 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
41 Beran Věnek CZE - 1512 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0


Pořadí - junioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Matúš Dudáš SVK 1081 937,45
9:57 / 25 / 75
1000
9:56 / 50 / 71
977,25
9:58 / 50 / 93
410,22
4:46 / 0 / 58
990,92
9:56 / 45 / 82
966,56
9:58 / 40 / 62
1000
9:59 / 35 / 44
949,1
9:57 / 30 / 98
6821,28 982,05
2* Vojtěch Valenta ml. CZE-1417 977,49
9:58 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
943,7
9:58 / 45 / 96
350,69
3:27 / 45 / 73
0
0:0 / 0 / 0
995,78
9:56 / 40 / 91
977,95
9:54 / 50 / 46
915,19
8:57 / 50 / 41
5160,8 742,99
3* Novotný René CZE-008-133 962,77
9:59 / 30 / 146
751,88
9:46 / 15 / 217
872,01
10:0 / 0 / 144
866,72
9:57 / 40 / 188
664,01
7:41 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
745,67
9:11 / 0 / 155
4763,06 685,73
4* Cotrim Freundl, Leo GER-4038 137,68
2:17 / 0 / 103
0
0:0 / 0 / 0
154,35
3:10 / 0 / 190
154,83
2:32 / 45 / 200
34,68
3:34 / 0 / 231
263,25
4:22 / 0 / 201
213,77
4:52 / 15 / 225
392,45
5:27 / 0 / 176
1351,01 194,5


Pořadí - žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Albers, Juun A2100790004 988,74
9:57 / 40 / 132
931,8
9:56 / 40 / 138
894,78
9:56 / 30 / 155
919,05
9:51 / 40 / 138
807,19
8:26 / 45 / 114
874,2
9:57 / 25 / 146
950,87
9:56 / 45 / 82
976,58
9:55 / 50 / 81
6536,021 940,98
2* Milan Morava SVK 1118 512,88
6:2 / 20 / 127
974,38
9:59 / 40 / 61
1000
9:58 / 45 / 60
966,48
9:58 / 50 / 85
974,4
9:57 / 45 / 104
625,83
6:30 / 40 / 104
986,53
9:59 / 50 / 53
978,65
9:59 / 50 / 106
6506,27 936,7
3* Jaroslav Imiolek CZE-1531 941,46
9:58 / 45 / 112
781,17
8:7 / 50 / 103
939,64
9:58 / 30 / 104
0
0:0 / 0 / 0
900,91
9:57 / 25 / 153
932,55
9:58 / 30 / 150
649,39
6:34 / 45 / 76
957,19
9:58 / 40 / 91
6102,31 878,54
4* Večera Juraj SVK 1247 877,42
9:50 / 35 / 162
355,48
4:21 / 50 / 178
822,46
9:54 / 40 / 212
898,95
9:47 / 20 / 182
823,53
9:59 / 0 / 190
875,21
9:50 / 0 / 142
918,11
9:45 / 40 / 84
878,37
9:52 / 0 / 108
6094,05 877,35
5* Zdenko DURKA DURKA SVK-XXX-YYY 812,9
9:55 / 5 / 192
0
0:0 / 0 / 0
910,64
9:56 / 45 / 161
562,55
6:34 / 20 / 140
739,31
7:46 / 50 / 133
883,28
9:52 / 30 / 177
863,56
9:37 / 35 / 167
916,47
9:46 / 45 / 110
5688,71 819
6* Wachtler, Oswald A9100170306 877,69
9:53 / 25 / 174
0
0:0 / 0 / 0
497,55
6:36 / 0 / 182
414,93
4:59 / 50 / 181
857,86
9:11 / 40 / 162
893,03
9:55 / 35 / 183
952,61
9:47 / 45 / 98
639,62
7:13 / 35 / 132
5133,29 739,03
7* Karol Ťupek SVK-1100 839,83
10:0 / 0 / 205
440,35
5:12 / 40 / 154
0
0:0 / 0 / 0
622,51
7:31 / 5 / 132
525,65
5:49 / 45 / 163
885,76
9:59 / 0 / 128
836,6
9:42 / 0 / 140
870,28
9:47 / 25 / 164
4720,98 679,67
8* Prašivka Miroslav CZE-1437 859,5
9:58 / 0 / 156
0
0:0 / 0 / 0
942,2
9:46 / 40 / 111
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
885,01
9:53 / 40 / 150
919,12
9:46 / 40 / 127
955,67
9:52 / 30 / 80
4561,5 656,71
9* SCHULLER Alfred A6101320024 760,06
8:34 / 50 / 184
834,59
9:38 / 0 / 157
913,08
9:59 / 50 / 174
467,09
5:22 / 45 / 152
578,64
7:17 / 0 / 186
842,98
9:54 / 30 / 185
593,59
6:19 / 40 / 153
825,78
9:55 / 0 / 152
4348,72 626,08


Pořadí - junioři a žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Matúš Dudáš SVK 1081 937,45
9:57 / 25 / 75
1000
9:56 / 50 / 71
977,25
9:58 / 50 / 93
410,22
4:46 / 0 / 58
990,92
9:56 / 45 / 82
966,56
9:58 / 40 / 62
1000
9:59 / 35 / 44
949,1
9:57 / 30 / 98
6821,28 982,05
2* Albers, Juun A2100790004 988,74
9:57 / 40 / 132
931,8
9:56 / 40 / 138
894,78
9:56 / 30 / 155
919,05
9:51 / 40 / 138
807,19
8:26 / 45 / 114
874,2
9:57 / 25 / 146
950,87
9:56 / 45 / 82
976,58
9:55 / 50 / 81
6536,021 940,98
3* Milan Morava SVK 1118 512,88
6:2 / 20 / 127
974,38
9:59 / 40 / 61
1000
9:58 / 45 / 60
966,48
9:58 / 50 / 85
974,4
9:57 / 45 / 104
625,83
6:30 / 40 / 104
986,53
9:59 / 50 / 53
978,65
9:59 / 50 / 106
6506,27 936,7
4* Jaroslav Imiolek CZE-1531 941,46
9:58 / 45 / 112
781,17
8:7 / 50 / 103
939,64
9:58 / 30 / 104
0
0:0 / 0 / 0
900,91
9:57 / 25 / 153
932,55
9:58 / 30 / 150
649,39
6:34 / 45 / 76
957,19
9:58 / 40 / 91
6102,31 878,54
5* Večera Juraj SVK 1247 877,42
9:50 / 35 / 162
355,48
4:21 / 50 / 178
822,46
9:54 / 40 / 212
898,95
9:47 / 20 / 182
823,53
9:59 / 0 / 190
875,21
9:50 / 0 / 142
918,11
9:45 / 40 / 84
878,37
9:52 / 0 / 108
6094,05 877,35
6* Zdenko DURKA DURKA SVK-XXX-YYY 812,9
9:55 / 5 / 192
0
0:0 / 0 / 0
910,64
9:56 / 45 / 161
562,55
6:34 / 20 / 140
739,31
7:46 / 50 / 133
883,28
9:52 / 30 / 177
863,56
9:37 / 35 / 167
916,47
9:46 / 45 / 110
5688,71 819
7* Vojtěch Valenta ml. CZE-1417 977,49
9:58 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
943,7
9:58 / 45 / 96
350,69
3:27 / 45 / 73
0
0:0 / 0 / 0
995,78
9:56 / 40 / 91
977,95
9:54 / 50 / 46
915,19
8:57 / 50 / 41
5160,8 742,99
8* Wachtler, Oswald A9100170306 877,69
9:53 / 25 / 174
0
0:0 / 0 / 0
497,55
6:36 / 0 / 182
414,93
4:59 / 50 / 181
857,86
9:11 / 40 / 162
893,03
9:55 / 35 / 183
952,61
9:47 / 45 / 98
639,62
7:13 / 35 / 132
5133,29 739,03
9* Novotný René CZE-008-133 962,77
9:59 / 30 / 146
751,88
9:46 / 15 / 217
872,01
10:0 / 0 / 144
866,72
9:57 / 40 / 188
664,01
7:41 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
745,67
9:11 / 0 / 155
4763,06 685,73
10* Karol Ťupek SVK-1100 839,83
10:0 / 0 / 205
440,35
5:12 / 40 / 154
0
0:0 / 0 / 0
622,51
7:31 / 5 / 132
525,65
5:49 / 45 / 163
885,76
9:59 / 0 / 128
836,6
9:42 / 0 / 140
870,28
9:47 / 25 / 164
4720,98 679,67
11* Prašivka Miroslav CZE-1437 859,5
9:58 / 0 / 156
0
0:0 / 0 / 0
942,2
9:46 / 40 / 111
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
885,01
9:53 / 40 / 150
919,12
9:46 / 40 / 127
955,67
9:52 / 30 / 80
4561,5 656,71
12 SCHULLER Alfred A6101320024 760,06
8:34 / 50 / 184
834,59
9:38 / 0 / 157
913,08
9:59 / 50 / 174
467,09
5:22 / 45 / 152
578,64
7:17 / 0 / 186
842,98
9:54 / 30 / 185
593,59
6:19 / 40 / 153
825,78
9:55 / 0 / 152
4348,72 626,08
13 Cotrim Freundl, Leo GER-4038 137,68
2:17 / 0 / 103
0
0:0 / 0 / 0
154,35
3:10 / 0 / 190
154,83
2:32 / 45 / 200
34,68
3:34 / 0 / 231
263,25
4:22 / 0 / 201
213,77
4:52 / 15 / 225
392,45
5:27 / 0 / 176
1351,01 194,5

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
SAMBAmodel 3 Jaroslav Imiolek, Perkovič Stanislav, VOSTŘEL VLASTIMIL, 21327,56 7109,19
Malča 3 Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Malčík Petr, 21323,78 7107,93
Qanabiss 1 Sebastian Hajnšek, 6892,94 6892,94
Dino 1 Aleš Krátký, 6789,83 6789,83
Free Willy 3 Pollack Gerhard, Bosch, Hans-Joachim, Prade Bernhard, 19925,53 6641,84
LMK Trifid 1 Skoupý Karel, 6575,34 6575,34
2,5 chlapa 3 Matúš Dudáš, Juraj Dudáš ml., Tomasz Frak, 19562,15 6520,72
f5jfun 3 Bačiak, Juraj, Zdenko DURKA DURKA, Večera Juraj, 18789,66 6263,22
F5J Zvolen 3 Gaľa Marko, Ivan Michálek, Vladimír Stadtrucker, 18297,59 6099,2
Austria 3 Wachtler, Oswald, Albers, Juun, SCHULLER Alfred, 18292,31 6097,44
Reichard 3 Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Kičmer Kamil, 17542,66 5847,55
Italia 1 Polo Daniele, 5673,79 5673,79
ORLA TEAM 3 Karol Chyba, Ján Ivančík, Milan Morava, 16578,75 5526,25
Polanka 1 Kristian Libor, 5348,46 5348,46
Chomutov 3 Luděk Novotný, Novotný Radek, Novotný René, 13630,19 4543,4
CocaCola 3 Freundl, Andreas, Donasch, Ingo, Cotrim Freundl, Leo, 13257,67 4419,22
none 15 Nehera Petr, KOLP, Peter, Eder Stefan, Hrubý Tomáš, Kotula Miroslav, Vojtěch Valent st., Vojtěch Valenta ml., Kircher Peter, Andrey Yakovlev, Jaroslav Slávik, Vorálek Petr, Adam Ovecka , LEX Manfred, Karol Ťupek , Zemančík Kristián, 69181,36 4612,09
ENJOY3 1 Beran Věnek, 0 0

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Petr 11 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 530 48,18
Malčík Zdeněk 8 50 , 45 , 50 , 50 , 40 , 40 , 50 , 50 375 46,88
Gaľa Marko 8 50 , 40 , 40 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 370 46,25
Perkovič Stanislav 11 45 , 45 , 50 , 50 , 50 , 30 , 50 , 50 , 45 , 45 , 40 500 45,45
Tomasz Frak 11 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 495 45
Malčík Radek 11 50 , 40 , 50 , 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 40 475 43,18
Luděk Novotný 11 45 , 35 , 45 , 40 , 45 , 35 , 45 , 50 , 50 , 35 , 45 470 42,73
Milan Morava 8 20 , 40 , 45 , 50 , 45 , 40 , 50 , 50 340 42,5
Prade Bernhard 8 45 , 45 , 35 , 50 , 40 , 40 , 40 , 35 330 41,25
Vorálek Petr 11 50 , 50 , 45 , 15 , 50 , 10 , 45 , 40 , 50 , 40 , 45 440 40
Albers, Juun 8 40 , 40 , 30 , 40 , 45 , 25 , 45 , 50 315 39,38
Vojtěch Valenta ml. 7 45 , 45 , 45 , 0 , 40 , 50 , 50 275 39,29
Kičmer Kamil 8 40 , 45 , 50 , 45 , 35 , 45 , 0 , 50 310 38,75
Freundl, Andreas 8 40 , 30 , 45 , 25 , 40 , 40 , 40 , 50 310 38,75
Ján Ivančík 6 20 , 50 , 45 , 45 , 40 , 30 230 38,33
Bačiak, Juraj 8 30 , 0 , 50 , 35 , 45 , 45 , 45 , 45 295 36,88
VOSTŘEL VLASTIMIL 11 45 , 40 , 40 , 30 , 45 , 40 , 30 , 50 , 0 , 35 , 50 405 36,82
Vojtěch Valent st. 8 30 , 45 , 10 , 50 , 40 , 35 , 45 , 35 290 36,25
Pollack Gerhard 8 20 , 30 , 40 , 30 , 40 , 35 , 50 , 45 290 36,25
Bosch, Hans-Joachim 11 50 , 35 , 40 , 35 , 40 , 50 , 0 , 50 , 35 , 0 , 45 380 34,55
Donasch, Ingo 8 30 , 45 , 30 , 0 , 50 , 40 , 35 , 45 275 34,38
Jaroslav Imiolek 8 45 , 50 , 30 , 0 , 25 , 30 , 45 , 40 265 33,12
Eder Stefan 8 20 , 15 , 45 , 45 , 0 , 45 , 45 , 50 265 33,12
Aleš Krátký 8 40 , 0 , 5 , 50 , 35 , 50 , 30 , 50 260 32,5
Kristian Libor 8 10 , 45 , 35 , 30 , 50 , 15 , 40 , 15 240 30
Vohralík Martin 8 25 , 15 , 40 , 25 , 40 , 0 , 45 , 45 235 29,38
Zdenko DURKA DURKA 8 5 , 0 , 45 , 20 , 50 , 30 , 35 , 45 230 28,75
Wachtler, Oswald 8 25 , 0 , 0 , 50 , 40 , 35 , 45 , 35 230 28,75
Nehera Petr 8 45 , 35 , 40 , 0 , 45 , 25 , 40 , 0 230 28,75
Matúš Dudáš 11 25 , 50 , 50 , 0 , 45 , 40 , 35 , 30 , 0 , 40 , 0 315 28,64
Zemančík Kristián 6 40 , 30 , 15 , 30 , 35 , 20 170 28,33
Ivan Michálek 8 40 , 35 , 45 , 0 , 10 , 25 , 15 , 50 220 27,5
SCHULLER Alfred 8 50 , 0 , 50 , 45 , 0 , 30 , 40 , 0 215 26,88
Juraj Dudáš ml. 6 0 , 35 , 40 , 50 , 35 , 0 160 26,67
Jaroslav Slávik 8 20 , 35 , 25 , 15 , 50 , 40 , 0 , 25 210 26,25
Vladimír Stadtrucker 8 0 , 40 , 0 , 45 , 45 , 0 , 30 , 50 210 26,25
KOLP, Peter 8 0 , 40 , 30 , 0 , 45 , 10 , 35 , 50 210 26,25
Sebastian Hajnšek 11 40 , 50 , 0 , 45 , 50 , 0 , 35 , 45 , 0 , 0 , 0 265 24,09
Večera Juraj 8 35 , 50 , 40 , 20 , 0 , 0 , 40 , 0 185 23,12
Polo Daniele 8 15 , 30 , 25 , 0 , 40 , 35 , 35 , 0 180 22,5
Hrubý Tomáš 11 0 , 35 , 35 , 50 , 30 , 5 , 40 , 50 , 0 , 0 , 0 245 22,27
LEX Manfred 8 0 , 40 , 0 , 40 , 35 , 35 , 0 , 25 175 21,88
Skoupý Karel 8 0 , 0 , 0 , 40 , 30 , 25 , 45 , 35 175 21,88
Karol Chyba 6 40 , 50 , 40 , 0 , 0 , 0 130 21,67
Prašivka Miroslav 8 0 , 0 , 40 , 0 , 0 , 40 , 40 , 30 150 18,75
Novotný René 8 30 , 15 , 0 , 40 , 40 , 0 , 0 , 0 125 15,62
Adam Ovecka 8 0 , 0 , 0 , 25 , 25 , 35 , 25 , 15 125 15,62
Novotný Radek 3 0 , 45 , 0 45 15
Karol Ťupek 8 0 , 40 , 0 , 5 , 45 , 0 , 0 , 25 115 14,38
Cotrim Freundl, Leo 8 0 , 0 , 0 , 45 , 0 , 0 , 15 , 0 60 7,5
Beran Věnek 0 0 0 0
Andrey Yakovlev 0 0 0 0
Kircher Peter 0 0 0 0
Kotula Miroslav 0 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Tomasz Frak 8 9:58,00, 9:59,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:57,00, 4786 9:58,25
Luděk Novotný 8 9:56,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:57,00, 4769 9:56,12
Perkovič Stanislav 8 9:58,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:51,00, 4765 9:55,62
Albers, Juun 8 9:57,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:51,00, 8:26,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:55,00, 4674 9:44,25
Vladimír Stadtrucker 8 9:57,00, 6:54,00, 9:54,00, 9:3,00, 9:58,00, 10:0,00, 9:55,00, 9:52,00, 4533 9:26,62
Kičmer Kamil 8 9:55,00, 9:58,00, 9:57,00, 6:5,00, 9:57,00, 9:50,00, 10:0,00, 9:50,00, 4532 9:26,5
VOSTŘEL VLASTIMIL 8 5:49,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:50,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 4519 9:24,88
Matúš Dudáš 8 9:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 4:46,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:57,00, 4467 9:18,38
Malčík Zdeněk 8 9:55,00, 9:50,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:53,00, 9:55,00, 9:59,00, 4:37,00, 4443 9:15,38
Prade Bernhard 8 9:53,00, 9:51,00, 9:50,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:50,00, 4:52,00, 4442 9:15,25
Freundl, Andreas 8 9:50,00, 5:14,00, 9:37,00, 9:51,00, 9:52,00, 9:45,00, 9:48,00, 9:55,00, 4432 9:14
Jaroslav Slávik 8 9:56,00, 9:57,00, 9:49,00, 9:47,00, 9:49,00, 9:53,00, 4:35,00, 9:53,00, 4419 9:12,38
Večera Juraj 8 9:50,00, 4:21,00, 9:54,00, 9:47,00, 9:59,00, 9:50,00, 9:45,00, 9:52,00, 4398 9:9,75
Milan Morava 8 6:2,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 6:30,00, 9:59,00, 9:59,00, 4342 9:2,75
Vorálek Petr 8 9:54,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:52,00, 9:54,00, 9:58,00, 2:12,00, 9:55,00, 4297 8:57,12
Vojtěch Valent st. 8 9:52,00, 9:51,00, 9:58,00, 9:45,00, 9:58,00, 9:55,00, 2:22,00, 9:54,00, 4295 8:56,88
Malčík Petr 8 9:58,00, 9:59,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:59,00, 9:58,00, 1:37,00, 4285 8:55,62
Ján Ivančík 6 9:56,00, 7:55,00, 9:58,00, 9:57,00, 7:18,00, 7:55,00, 3179 8:49,83
Malčík Radek 8 9:58,00, 9:56,00, 9:59,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:58,00, 4186 8:43,25
Sebastian Hajnšek 8 9:58,00, 9:56,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:55,00, 4174 8:41,75
Bosch, Hans-Joachim 8 9:58,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:54,00, 9:59,00, 0:0,00, 9:55,00, 4172 8:41,5
Aleš Krátký 8 9:58,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:51,00, 9:55,00, 9:56,00, 4172 8:41,5
Hrubý Tomáš 8 0:0,00, 9:52,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:59,00, 9:54,00, 9:55,00, 4168 8:41
Skoupý Karel 8 6:40,00, 9:57,00, 9:53,00, 9:32,00, 9:55,00, 9:45,00, 3:42,00, 9:53,00, 4157 8:39,62
Vohralík Martin 8 4:35,00, 9:49,00, 5:51,00, 9:44,00, 9:56,00, 9:42,00, 9:44,00, 9:49,00, 4150 8:38,75
Bačiak, Juraj 8 9:56,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:53,00, 9:52,00, 9:54,00, 9:34,00, 9:54,00, 4140 8:37,5
SCHULLER Alfred 8 8:34,00, 9:38,00, 9:59,00, 5:22,00, 7:17,00, 9:54,00, 6:19,00, 9:55,00, 4018 8:22,25
Eder Stefan 8 9:58,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:57,00, 6:54,00, 9:54,00, 3989 8:18,62
Polo Daniele 8 5:41,00, 4:47,00, 7:52,00, 9:37,00, 7:10,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:53,00, 3894 8:6,75
Jaroslav Imiolek 8 9:58,00, 8:7,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:58,00, 6:34,00, 9:58,00, 3870 8:3,75
Zdenko DURKA DURKA 8 9:55,00, 0:0,00, 9:56,00, 6:34,00, 7:46,00, 9:52,00, 9:37,00, 9:46,00, 3806 7:55,75
Gaľa Marko 8 3:43,00, 2:24,00, 9:59,00, 9:59,00, 6:50,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:59,00, 3770 7:51,25
Juraj Dudáš ml. 6 0:0,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:53,00, 7:11,00, 2812 7:48,67
Karol Chyba 6 9:52,00, 9:57,00, 9:40,00, 0:0,00, 7:22,00, 9:52,00, 2803 7:47,17
Kristian Libor 8 6:40,00, 5:17,00, 9:17,00, 5:58,00, 9:49,00, 9:58,00, 5:22,00, 9:56,00, 3737 7:47,12
Nehera Petr 8 9:24,00, 9:49,00, 9:56,00, 0:0,00, 9:48,00, 9:59,00, 9:53,00, 2:48,00, 3697 7:42,12
KOLP, Peter 8 0:0,00, 7:39,00, 9:55,00, 9:50,00, 9:49,00, 9:41,00, 9:47,00, 4:9,00, 3650 7:36,25
Pollack Gerhard 8 9:59,00, 9:57,00, 3:20,00, 9:58,00, 5:27,00, 8:28,00, 3:42,00, 9:52,00, 3643 7:35,38
Vojtěch Valenta ml. 7 9:58,00, 9:58,00, 3:27,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:54,00, 8:57,00, 3130 7:27,14
Ivan Michálek 8 9:57,00, 9:11,00, 4:10,00, 0:0,00, 9:53,00, 9:55,00, 6:15,00, 9:55,00, 3556 7:24,5
Donasch, Ingo 8 9:48,00, 3:35,00, 9:48,00, 5:21,00, 4:53,00, 9:48,00, 9:50,00, 5:1,00, 3484 7:15,5
Karol Ťupek 8 10:0,00, 5:12,00, 0:0,00, 7:31,00, 5:49,00, 9:59,00, 9:42,00, 9:47,00, 3480 7:15
LEX Manfred 8 9:51,00, 9:53,00, 0:0,00, 8:24,00, 9:49,00, 9:47,00, 0:0,00, 9:58,00, 3462 7:12,75
Adam Ovecka 8 7:35,00, 9:49,00, 2:53,00, 4:59,00, 9:53,00, 9:51,00, 9:54,00, 2:42,00, 3456 7:12
Wachtler, Oswald 8 9:53,00, 0:0,00, 6:36,00, 4:59,00, 9:11,00, 9:55,00, 9:47,00, 7:13,00, 3454 7:11,75
Novotný René 8 9:59,00, 9:46,00, 10:0,00, 9:57,00, 7:41,00, 0:0,00, 0:0,00, 9:11,00, 3394 7:4,25
Zemančík Kristián 6 5:21,00, 9:57,00, 4:5,00, 9:57,00, 9:45,00, 1:36,00, 2441 6:46,83
Prašivka Miroslav 8 9:58,00, 0:0,00, 9:46,00, 0:0,00, 0:0,00, 9:53,00, 9:46,00, 9:52,00, 2955 6:9,38
Novotný Radek 3 0:0,00, 9:54,00, 0:0,00, 594 3:18
Cotrim Freundl, Leo 8 2:17,00, 0:0,00, 3:10,00, 2:32,00, 3:34,00, 4:22,00, 4:52,00, 5:27,00, 1574 3:16,75
Beran Věnek 0 0 0 0
Andrey Yakovlev 0 0 0 0
Kircher Peter 0 0 0 0
Kotula Miroslav 0 0 0 0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Beran Věnek 0 0 0 0
Andrey Yakovlev 0 0 0 0
Kircher Peter 0 0 0 0
Kotula Miroslav 0 0 0 0
Malčík Petr 11 56, 55, 51, 43, 42, 56, 35, 22, 41, 45, 38, 484 44
Eder Stefan 7 53, 49, 51, 51, 0, 76, 45, 50, 375 53,57
Bosch, Hans-Joachim 9 49, 71, 63, 84, 57, 37, 0, 33, 53, 0, 77, 524 58,22
VOSTŘEL VLASTIMIL 10 49, 102, 57, 92, 91, 73, 29, 29, 0, 29, 47, 598 59,8
Hrubý Tomáš 9 0, 75, 65, 76, 80, 76, 29, 65, 28, 48, 0, 542 60,22
Malčík Radek 10 54, 64, 37, 0, 83, 66, 73, 60, 37, 61, 71, 606 60,6
Sebastian Hajnšek 7 69, 43, 0, 38, 78, 105, 40, 53, 0, 0, 0, 426 60,86
Juraj Dudáš ml. 5 0, 75, 94, 38, 61, 39, 307 61,4
Gaľa Marko 8 50, 73, 104, 63, 56, 101, 24, 28, 499 62,38
Matúš Dudáš 10 75, 71, 93, 58, 82, 62, 44, 98, 0, 54, 32, 669 66,9
Tomasz Frak 11 56, 81, 129, 64, 107, 98, 28, 76, 41, 44, 35, 759 69
Aleš Krátký 7 100, 0, 75, 73, 40, 76, 50, 78, 492 70,29
Luděk Novotný 11 90, 109, 76, 124, 55, 62, 45, 56, 50, 39, 78, 784 71,27
Vorálek Petr 11 78, 89, 77, 115, 88, 100, 43, 74, 37, 40, 56, 797 72,45
Malčík Zdeněk 8 117, 124, 50, 70, 67, 94, 48, 73, 643 80,38
Perkovič Stanislav 11 54, 79, 85, 145, 90, 117, 52, 90, 46, 71, 70, 899 81,73
Vojtěch Valenta ml. 6 157, 96, 73, 0, 91, 46, 41, 504 84
Prade Bernhard 8 114, 75, 85, 85, 133, 79, 54, 73, 698 87,25
Milan Morava 8 127, 61, 60, 85, 104, 104, 53, 106, 700 87,5
Skoupý Karel 8 151, 163, 79, 82, 61, 70, 81, 74, 761 95,12
Pollack Gerhard 8 159, 120, 81, 103, 104, 63, 83, 59, 772 96,5
Ján Ivančík 6 77, 88, 79, 140, 85, 137, 606 101
Nehera Petr 7 131, 133, 110, 0, 90, 122, 85, 51, 722 103,14
Bačiak, Juraj 7 107, 0, 166, 112, 120, 113, 60, 78, 756 108
Vojtěch Valent st. 8 119, 141, 104, 116, 94, 138, 57, 108, 877 109,62
Karol Chyba 5 164, 98, 102, 0, 82, 105, 551 110,2
Jaroslav Imiolek 7 112, 103, 104, 0, 153, 150, 76, 91, 789 112,71
Zemančík Kristián 6 114, 185, 150, 140, 54, 53, 696 116
Ivan Michálek 7 151, 110, 105, 0, 138, 81, 127, 122, 834 119,14
Albers, Juun 8 132, 138, 155, 138, 114, 146, 82, 81, 986 123,25
Prašivka Miroslav 5 156, 0, 111, 0, 0, 150, 127, 80, 624 124,8
Jaroslav Slávik 8 177, 127, 126, 134, 118, 145, 95, 114, 1036 129,5
Donasch, Ingo 8 99, 141, 135, 138, 140, 154, 118, 115, 1040 130
Adam Ovecka 8 170, 161, 118, 171, 152, 141, 107, 94, 1114 139,25
Novotný Radek 1 0, 144, 0, 144 144
KOLP, Peter 7 0, 145, 133, 159, 142, 146, 146, 137, 1008 144
Polo Daniele 8 163, 134, 190, 141, 158, 197, 141, 107, 1231 153,88
Zdenko DURKA DURKA 7 192, 0, 161, 140, 133, 177, 167, 110, 1080 154,29
Karol Ťupek 7 205, 154, 0, 132, 163, 128, 140, 164, 1086 155,14
Kičmer Kamil 8 226, 100, 131, 137, 180, 171, 137, 173, 1255 156,88
Večera Juraj 8 162, 178, 212, 182, 190, 142, 84, 108, 1258 157,25
Vohralík Martin 8 176, 157, 153, 161, 155, 171, 104, 184, 1261 157,62
Wachtler, Oswald 7 174, 0, 182, 181, 162, 183, 98, 132, 1112 158,86
Vladimír Stadtrucker 8 204, 146, 215, 209, 175, 165, 106, 108, 1328 166
Freundl, Andreas 8 159, 127, 195, 172, 205, 200, 126, 157, 1341 167,62
SCHULLER Alfred 8 184, 157, 174, 152, 186, 185, 153, 152, 1343 167,88
Novotný René 6 146, 217, 144, 188, 168, 0, 0, 155, 1018 169,67
Kristian Libor 8 176, 154, 212, 153, 176, 184, 149, 162, 1366 170,75
LEX Manfred 6 220, 168, 0, 186, 147, 174, 0, 151, 1046 174,33
Cotrim Freundl, Leo 7 103, 0, 190, 200, 231, 201, 225, 176, 1326 189,43

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Petr 20:17,33 44 8:55,62 49,29
VOSTŘEL VLASTIMIL 15:44,61 59,8 9:24,88 63,52
Eder Stefan 15:30,77 53,57 8:18,62 64,46
Bosch, Hans-Joachim 14:55,71 58,22 8:41,5 66,98
Tomasz Frak 14:27,03 69 9:58,25 69,2
Hrubý Tomáš 14:25,13 60,22 8:41 69,35
Malčík Radek 14:23,45 60,6 8:43,25 69,49
Sebastian Hajnšek 14:17,34 60,86 8:41,75 69,99
Luděk Novotný 13:56,4 71,27 9:56,12 71,73
Matúš Dudáš 13:54,64 66,9 9:18,38 71,89
Juraj Dudáš ml. 12:43,3 61,4 7:48,67 78,61
Gaľa Marko 12:35,51 62,38 7:51,25 79,42
Aleš Krátký 12:21,97 70,29 8:41,5 80,87
Vorálek Petr 12:21,33 72,45 8:57,12 80,93
Perkovič Stanislav 12:8,8 81,73 9:55,62 82,33
Malčík Zdeněk 11:30,98 80,38 9:15,38 86,84
Prade Bernhard 10:36,39 87,25 9:15,25 94,28
Milan Morava 10:20,29 87,5 9:2,75 96,73
Skoupý Karel 9:6,25 95,12 8:39,62 109,83
Vojtěch Valenta ml. 8:52,31 84 7:27,14 112,72
Ján Ivančík 8:44,59 101 8:49,83 114,38
Vojtěch Valent st. 8:9,74 109,62 8:56,88 122,51
Bačiak, Juraj 7:59,17 108 8:37,5 125,22
Albers, Juun 7:54,04 123,25 9:44,25 126,57
Pollack Gerhard 7:51,89 96,5 7:35,38 127,15
Nehera Petr 7:28,04 103,14 7:42,12 133,91
Jaroslav Imiolek 7:9,18 112,71 8:3,75 139,8
Jaroslav Slávik 7:6,54 129,5 9:12,38 140,67
Karol Chyba 7:3,93 110,2 7:47,17 141,53
Ivan Michálek 6:13,08 119,14 7:24,5 160,82
Kičmer Kamil 6:1,12 156,88 9:26,5 166,16
Zemančík Kristián 5:50,72 116 6:46,83 171,08
Večera Juraj 5:49,6 157,25 9:9,75 171,62
Vladimír Stadtrucker 5:41,34 166 9:26,62 175,78
Donasch, Ingo 5:35 130 7:15,5 179,1
Freundl, Andreas 5:30,5 167,62 9:14 181,54
Vohralík Martin 5:29,1 157,62 8:38,75 182,31
KOLP, Peter 5:16,84 144 7:36,25 189,37
Polo Daniele 5:16,33 153,88 8:6,75 189,68
Adam Ovecka 5:10,23 139,25 7:12 193,4
Zdenko DURKA DURKA 5:8,36 154,29 7:55,75 194,59
SCHULLER Alfred 4:59,18 167,88 8:22,25 200,55
Prašivka Miroslav 4:55,97 124,8 6:9,38 202,72
Karol Ťupek 4:40,39 155,14 7:15 213,99
Kristian Libor 4:33,57 170,75 7:47,12 219,32
Wachtler, Oswald 4:31,79 158,86 7:11,75 220,77
Novotný René 4:10,05 169,67 7:4,25 239,96
LEX Manfred 4:8,23 174,33 7:12,75 241,71
Novotný Radek 2:17,5 144 3:18 436,36
Cotrim Freundl, Leo 1:43,87 189,43 3:16,75 577,68
Beran Věnek 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo
Andrey Yakovlev 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo
Kircher Peter 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo
Kotula Miroslav 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz