Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Brdo Stará Paka - 28.05.2018 13:05:30

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Novotný Luděk   CZE  CZE-1573  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Vinklář Ondřej   CZE  CZE-210-082  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Jiří Sedláček   CZE  CZE-210-098  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Tomiska Leos   CZE  CZE-232-18  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Janovský Radek   CZE  CZE-1618  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Malčík Radek   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Mrázek Karel   CZE  CZE-1588  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Junior 
14 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Winkler,Tomáš   CZE  CZE-1040  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-1483  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Svoboda marek   CZE  CZE-232-058  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Bartoň Jiří   CZE  CZE-168-19  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-1531  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Kotula Miroslav   CZE  CZE-1510  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Chalupník Milan   CZE  CZE-1566  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Číp Mirek   CZE  CZE-1605  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Muhl Jiří   CZE  CZE-210-13  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Bachtík Lubor   CZE  CZE-069-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Vorálek Petr   CZE  CZE-1448  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Jiří Mihulka   CZE  CZE-1661  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Leiner Jan   CZE  CZE-1218  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Novotný Luděk
Vinklář Ondřej
Skoupý Karel
Jiří Sedláček
Tomiska Leos
Janovský Radek
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Mrázek Karel
Bartůněk Jaroslav
Veselovský Jiří
Novotný Radek
Novotný René
Semerák Petr
Beseda Martin
Winkler,Tomáš
Perkovič Stanislav
Pavlíček Martin
Svoboda marek
Bartoň Jiří
Imiolek Jaroslav
Kotula Miroslav
Nehera Petr
Hrubý Tomáš
Dušek Petr
Chalupník Milan
Číp Mirek
Muhl Jiří
Bachtík Lubor
Vorálek Petr
Jiří Mihulka
Leiner Jan
Rada Rudolf
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Mrázek Karel
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
- Chalupník Milan
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Skupina 2 Jiří Mihulka
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 3 Kotula Miroslav
2,4 GHz
- Bartoň Jiří
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Vorálek Petr
2,4 GHz
Jiří Sedláček
2,4 GHz
- Leiner Jan
2,4 GHz
Winkler,Tomáš
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Jiří Mihulka
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 2 Skoupý Karel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Bartoň Jiří
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
- Tomiska Leos
2,4 GHz
Jiří Sedláček
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Svoboda marek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
- Beseda Martin
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 4 Semerák Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
- Winkler,Tomáš
2,4 GHz
Bachtík Lubor
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Beseda Martin
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Luděk
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Bachtík Lubor
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
- Winkler,Tomáš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Skupina 4 Dušek Petr
2,4 GHz
Bartoň Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
- Nehera Petr
2,4 GHz
Jiří Sedláček
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 - Beseda Martin
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Jiří Mihulka
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Winkler,Tomáš
2,4 GHz
Skupina 2 Bachtík Lubor
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
- Leiner Jan
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Svoboda marek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Vorálek Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Vinklář Ondřej
2,4 GHz
Muhl Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Bartoň Jiří
2,4 GHz
Jiří Sedláček
2,4 GHz
Skupina 4 Číp Mirek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
- Skoupý Karel
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Novotný Luděk
Vinklář Ondřej
Skoupý Karel
Jiří Sedláček
Tomiska Leos
Janovský Radek
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Mrázek Karel
Bartůněk Jaroslav
Veselovský Jiří
Novotný Radek
Novotný René
Semerák Petr
Beseda Martin
Winkler,Tomáš
Perkovič Stanislav
Pavlíček Martin
Svoboda marek
Bartoň Jiří
Imiolek Jaroslav
Kotula Miroslav
Nehera Petr
Hrubý Tomáš
Dušek Petr
Chalupník Milan
Číp Mirek
Muhl Jiří
Bachtík Lubor
Vorálek Petr
Jiří Mihulka
Leiner Jan
Rada Rudolf
Novotný Luděk X 2 0 1 0 0 2 0 0 1 1 1 0 2 0 1 1 1 0 1 0 2 1 1 2 1 2 2 1 1 1 0 2
Vinklář Ondřej 2 X 1 2 2 2 3 0 0 1 1 1 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 0 1 1 0 1 1 1 2 1 0 1
Skoupý Karel 0 1 X 1 2 1 0 2 0 1 1 1 1 1 2 0 1 0 2 2 1 1 1 1 1 0 1 0 0 2 1 0 1
Jiří Sedláček 1 2 1 X 2 1 1 1 1 0 1 2 0 0 0 1 0 0 0 3 0 1 1 1 1 0 0 2 1 3 0 2 0
Tomiska Leos 0 2 2 2 X 2 1 2 0 0 0 2 0 0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 1
Janovský Radek 0 2 1 1 2 X 1 0 1 0 1 2 2 1 1 2 2 1 0 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 1 1 0 0
Malčík Radek 2 3 0 1 1 1 X 1 0 1 2 0 0 0 1 1 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2
Malčík Zdeněk 0 0 2 1 2 0 1 X 0 1 2 1 1 0 2 1 1 0 2 0 0 0 0 1 1 1 1 0 1 2 1 2 2
Mrázek Karel 0 0 0 1 0 1 0 0 X 2 1 0 2 0 0 0 1 3 1 1 2 1 2 2 1 1 1 2 1 0 1 2 0
Bartůněk Jaroslav 1 1 1 0 0 0 1 1 2 X 1 0 2 0 1 0 0 2 2 0 2 1 1 2 1 0 2 0 1 1 3 1 1
Veselovský Jiří 1 1 1 1 0 1 2 2 1 1 X 0 2 0 2 0 1 1 2 1 0 1 0 0 0 2 0 2 0 2 1 1 1
Novotný Radek 1 1 1 2 2 2 0 1 0 0 0 X 1 2 1 2 0 1 0 1 0 1 0 0 0 2 1 0 1 2 1 1 1
Novotný René 0 0 1 0 0 2 0 1 2 2 2 1 X 1 2 1 1 2 1 0 1 1 0 1 0 2 1 1 0 1 3 0 0
Semerák Petr 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2 1 X 2 2 1 1 1 1 1 2 2 0 1 2 1 1 1 0 1 0 1
Beseda Martin 0 0 2 0 0 1 1 2 0 1 2 1 2 2 X 1 0 0 3 1 1 1 1 0 0 2 0 0 0 1 2 1 1
Winkler,Tomáš 1 1 0 1 2 2 1 1 0 0 0 2 1 2 1 X 2 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 0
Perkovič Stanislav 1 1 1 0 2 2 1 1 1 0 1 0 1 1 0 2 X 1 0 0 1 0 1 1 2 1 1 2 2 0 0 0 1
Pavlíček Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 3 2 1 1 2 1 0 0 1 X 1 0 2 2 1 1 0 2 2 1 1 0 1 1 1
Svoboda marek 0 0 2 0 0 0 1 2 1 2 2 0 1 1 3 0 0 1 X 1 2 1 2 0 0 1 0 0 1 1 1 2 1
Bartoň Jiří 1 2 2 3 1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 1 X 1 2 2 1 1 0 0 2 0 2 0 1 0
Imiolek Jaroslav 0 1 1 0 1 1 1 0 2 2 0 0 1 1 1 1 1 2 2 1 X 2 2 1 0 0 1 0 2 0 1 1 0
Kotula Miroslav 2 1 1 1 0 0 1 0 1 1 1 1 1 2 1 0 0 2 1 2 2 X 1 1 0 1 2 1 0 1 1 0 1
Nehera Petr 1 0 1 1 0 0 0 0 2 1 0 0 0 2 1 1 1 1 2 2 2 1 X 1 2 0 0 2 2 0 0 2 0
Hrubý Tomáš 1 1 1 1 1 0 1 1 2 2 0 0 1 0 0 0 1 1 0 1 1 1 1 X 3 0 3 1 0 0 2 1 2
Dušek Petr 2 1 1 1 1 0 1 1 1 1 0 0 0 1 0 1 2 0 0 1 0 0 2 3 X 0 2 2 1 0 1 1 2
Chalupník Milan 1 0 0 0 0 2 1 1 1 0 2 2 2 2 2 1 1 2 1 0 0 1 0 0 0 X 1 1 0 0 1 1 2
Číp Mirek 2 1 1 0 1 0 1 1 1 2 0 1 1 1 0 0 1 2 0 0 1 2 0 3 2 1 X 0 0 0 2 0 3
Muhl Jiří 2 1 0 2 0 1 1 0 2 0 2 0 1 1 0 1 2 1 0 2 0 1 2 1 2 1 0 X 1 1 0 1 0
Bachtík Lubor 1 1 0 1 2 1 1 1 1 1 0 1 0 1 0 3 2 1 1 0 2 0 2 0 1 0 0 1 X 1 0 2 0
Vorálek Petr 1 2 2 3 2 1 1 2 0 1 2 2 1 0 1 1 0 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0 1 1 X 1 1 0
Jiří Mihulka 1 1 1 0 0 1 1 1 1 3 1 1 3 1 2 1 0 1 1 0 1 1 0 2 1 1 2 0 0 1 X 0 1
Leiner Jan 0 0 0 2 1 0 1 2 2 1 1 1 0 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 1 0 1 2 1 0 X 1
Rada Rudolf 2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 2 2 2 3 0 0 0 1 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Mrázek Karel

9:56,45
0
160
Pavlíček Martin

9:57
50
103
-- Chalupník Milan

9:58
50
122
Muhl Jiří

9:57
50
108
Novotný René

9:46
50
116
Janovský Radek

9:55
45
191
Veselovský Jiří

9:57
45
220
Perkovič Stanislav

9:56
5
136
516,45 595,5 -- 587 593 578 544,5 482 533
867,25 1000 -- 985,73 995,8 970,61 914,36 809,4 895,05

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Jiří Mihulka

5:2
45
99
Bartůněk Jaroslav

5:37
45
132
Rada Rudolf

9:58
45
164
Dušek Petr

5:14
45
139
Číp Mirek

9:54
40
218
Vinklář Ondřej

0:0
0
0
Malčík Radek

9:59,05
50
57
Novotný Luděk

8:54
45
57
Hrubý Tomáš

6:34
0
66
297,5 316 561 289,5 480 0 620,55 550,5 361
479,41 509,23 904,04 466,52 773,51 0 1000 887,12 581,74

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Kotula Miroslav

7:17
0
85
-- Bartoň Jiří

4:0
10
135
Beseda Martin

9:53
40
152
Semerák Petr

9:58
45
109
Imiolek Jaroslav

9:53
50
153
Skoupý Karel

6:47
50
211
Svoboda marek

8:7
0
94
Nehera Petr

9:59
35
120
394,5 -- 182,5 557 588,5 566,5 324 440 574
670,35 -- 310,11 946,47 1000 962,62 550,55 747,66 975,36

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vorálek Petr

9:11
50
151
Jiří Sedláček

6:47
30
195
-- Leiner Jan

6:35
40
123
Winkler,Tomáš

4:38
45
108
Tomiska Leos

5:42
50
158
Novotný Radek

9:56
45
98
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Bachtík Lubor

6:19
45
145
525,5 339,5 -- 373,5 269 313 592 0 351,5
887,67 573,48 -- 630,91 454,39 528,72 1000 0 593,75

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Jiří Mihulka

9:52
45
127
Číp Mirek

7:35
40
173
Imiolek Jaroslav

9:53
50
172
Hrubý Tomáš

9:59
45
137
Pavlíček Martin

2:4
0
25
Kotula Miroslav

9:57
50
136
Bartůněk Jaroslav

9:56
0
169
Mrázek Karel

9:57
40
118
Novotný René

9:58
40
182
573,5 408,5 557 575,5 111,5 579 511,5 578 547
990,5 705,53 962 993,96 192,57 1000 883,42 998,27 944,73

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Skoupý Karel

9:50
50
169
Novotný Radek

9:55
50
105
Bartoň Jiří

5:33
40
137
Vinklář Ondřej

9:56
40
167
Vorálek Petr

9:53
50
158
-- Tomiska Leos

9:56
45
193
Jiří Sedláček

0:0
0
0
Janovský Radek

9:57
45
171
555,5 592,5 304,5 552,5 564 -- 544,5 0 556,5
937,55 1000 513,92 932,49 951,9 -- 918,99 0 939,24

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Svoboda marek

4:59
20
119
Rada Rudolf

4:47
40
173
-- Beseda Martin

6:12
45
144
Leiner Jan

9:57
50
89
Veselovský Jiří

5:7
40
176
Malčík Radek

9:58
50
74
Chalupník Milan

9:55
45
90
Malčík Zdeněk

9:58
45
126
259,5 240,5 -- 345 602,5 259 611 595 580
424,71 393,62 -- 564,65 986,09 423,9 1000 973,81 949,26

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Semerák Petr

9:57
50
123
Dušek Petr

9:56
50
89
-- Winkler,Tomáš

9:54
50
199
Bachtík Lubor

5:46
50
165
Perkovič Stanislav

9:53
45
112
Novotný Luděk

9:56
50
94
Muhl Jiří

9:57
35
108
Nehera Petr

9:56
45
116
585,5 601,5 -- 544,5 313,5 582 599 578 583
973,4 1000 -- 905,24 521,2 967,58 995,84 960,93 969,24

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Beseda Martin

4:25
40
124
Svoboda marek

3:35
45
158
Veselovský Jiří

4:53
40
135
Skoupý Karel

5:18
40
165
Jiří Mihulka

6:14
0
164
Bartůněk Jaroslav

6:24
45
153
Novotný René

5:12
0
148
Vorálek Petr

6:48
50
126
Malčík Zdeněk

6:21
45
120
243 181 265,5 275,5 292 352,5 238 395 366
615,19 458,23 672,15 697,47 739,24 892,41 602,53 1000 926,58

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný Luděk

9:56
50
88
Semerák Petr

9:58
50
103
Rada Rudolf

9:58
30
173
Číp Mirek

9:30
45
181
Kotula Miroslav

9:54
40
114
Novotný Radek

9:57
50
135
Pavlíček Martin

9:56
50
101
Chalupník Milan

5:42
0
82
--
602 596,5 541,5 524,5 577 579,5 595,5 301 --
1000 990,86 899,5 871,26 958,47 962,62 989,2 500 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Bachtík Lubor

4:54
40
165
Vinklář Ondřej

4:42
45
109
Imiolek Jaroslav

9:56
50
126
Perkovič Stanislav

9:53
50
84
-- Winkler,Tomáš

9:58
35
159
Janovský Radek

7:49
45
114
Malčík Radek

0:0
0
0
Tomiska Leos

9:58
50
166
251,5 272,5 583 601 -- 553,5 457 0 565
418,47 453,41 970,05 1000 -- 920,97 760,4 0 940,1

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Dušek Petr

9:56
45
75
Bartoň Jiří

3:10
0
122
Mrázek Karel

5:2
30
104
Leiner Jan

9:52
50
189
Hrubý Tomáš

9:58
50
90
-- Nehera Petr

8:38
45
88
Jiří Sedláček

9:22
45
164
Muhl Jiří

9:9
0
95
603,5 129 280 547,5 603 -- 519 525 501,5
1000 213,75 463,96 907,21 999,17 -- 859,98 869,93 830,99

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
-- Beseda Martin

9:55
35
159
Novotný Radek

9:58
50
117
Chalupník Milan

9:56
50
110
Jiří Mihulka

5:45
45
134
Janovský Radek

3:41
35
136
Semerák Petr

2:56
0
83
Novotný René

3:28
5
155
Winkler,Tomáš

2:52
0
155
-- 550,5 589,5 591 323 188 134,5 135,5 94,5
-- 931,47 997,46 1000 546,53 318,1 227,58 229,27 159,9

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Bachtík Lubor

9:51
50
198
Bartůněk Jaroslav

9:54
50
106
-- Leiner Jan

9:55
40
88
Pavlíček Martin

9:53
50
95
Imiolek Jaroslav

9:53
45
119
Svoboda marek

3:22
0
141
Nehera Petr

9:58
45
92
Mrázek Karel

9:55
10
129
542 591 -- 591 595,5 578,5 131,5 597 540,5
907,87 989,95 -- 989,95 997,49 969,01 220,27 1000 905,36

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vorálek Petr

9:59
50
83
Kotula Miroslav

9:55
45
123
Vinklář Ondřej

9:57
40
114
Muhl Jiří

9:58
45
95
Novotný Luděk

9:53
40
88
Veselovský Jiří

9:56
40
155
Malčík Radek

9:58
50
89
Bartoň Jiří

2:52
10
125
Jiří Sedláček

8:37
30
162
607,5 578,5 580 595,5 589 558,5 603,5 119,5 466
1000 952,26 954,73 980,25 969,55 919,34 993,42 196,71 767,08

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Číp Mirek

6:46
50
114
Perkovič Stanislav

9:55
50
114
Tomiska Leos

9:57
45
137
-- Skoupý Karel

0:0
0
0
Dušek Petr

9:55
40
135
Rada Rudolf

9:57
40
182
Hrubý Tomáš

9:55
50
75
Malčík Zdeněk

9:57
50
92
399 588 573,5 -- 0 567,5 546 607,5 601
656,79 967,9 944,03 -- 0 934,16 898,77 1000 989,3

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo pen
1 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3960,08 1000
9:56 / 45 / 98
1000
9:55 / 50 / 105
962,62
9:57 / 50 / 135
997,46
9:58 / 50 / 117
0
2 Imiolek Jaroslav CZE-1531 2,4 GHz 0 0 CZE 975,66 3863,68 962,62
9:53 / 50 / 153
962
9:53 / 50 / 172
970,05
9:56 / 50 / 126
969,01
9:53 / 45 / 119
0
3 Novotný Luděk CZE-1573 2,4 GHz 0 0 CZE 972,84 3852,51 887,12
8:54 / 45 / 57
995,84
9:56 / 50 / 94
1000
9:56 / 50 / 88
969,55
9:53 / 40 / 88
0
4 Vorálek Petr CZE-1448 2,4 GHz 0 0 CZE 969,57 3839,57 887,67
9:11 / 50 / 151
951,9
9:53 / 50 / 158
1000
6:48 / 50 / 126
1000
9:59 / 50 / 83
0
5 Perkovič Stanislav CZE-1483 2,4 GHz 0 0 CZE 967,29 3830,53 895,05
9:56 / 5 / 136
967,58
9:53 / 45 / 112
1000
9:53 / 50 / 84
967,9
9:55 / 50 / 114
0
6 Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 960,73 3804,58 975,36
9:59 / 35 / 120
969,24
9:56 / 45 / 116
859,98
8:38 / 45 / 88
1000
9:58 / 45 / 92
0
7 Muhl Jiří CZE-210-13 2,4 GHz 0 0 CZE 951,49 3767,97 995,8
9:57 / 50 / 108
960,93
9:57 / 35 / 108
830,99
9:9 / 0 / 95
980,25
9:58 / 45 / 95
0
8 Kotula Miroslav CZE-1510 2,4 GHz 0 0 CZE 904,29 3581,08 670,35
7:17 / 0 / 85
1000
9:57 / 50 / 136
958,47
9:54 / 40 / 114
952,26
9:55 / 45 / 123
0
9 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 902,73 3574,87 581,74
6:34 / 0 / 66
993,96
9:59 / 45 / 137
999,17
9:58 / 50 / 90
1000
9:55 / 50 / 75
0
10 Leiner Jan CZE-1218 2,4 GHz 0 0 CZE 887,4 3514,16 630,91
6:35 / 40 / 123
986,09
9:57 / 50 / 89
907,21
9:52 / 50 / 189
989,95
9:55 / 40 / 88
0
11 Chalupník Milan CZE-1566 2,4 GHz 0 0 CZE 873,6 3459,54 985,73
9:58 / 50 / 122
973,81
9:55 / 45 / 90
500
5:42 / 0 / 82
1000
9:56 / 50 / 110
0
12 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 858,74 3400,68 466,52
5:14 / 45 / 139
1000
9:56 / 50 / 89
1000
9:56 / 45 / 75
934,16
9:55 / 40 / 135
0
13 Tomiska Leos CZE-232-18 2,4 GHz 0 0 CZE 841,36 3331,84 528,72
5:42 / 50 / 158
918,99
9:56 / 45 / 193
940,1
9:58 / 50 / 166
944,03
9:57 / 45 / 137
0
14 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 827,01 3275,01 509,23
5:37 / 45 / 132
883,42
9:56 / 0 / 169
892,41
6:24 / 45 / 153
989,95
9:54 / 50 / 106
0
15 Mrázek Karel CZE-1588 2,4 GHz 0 0 CZE 816,86 3234,84 867,25
9:56,45 / 0 / 160
998,27
9:57 / 40 / 118
463,96
5:2 / 30 / 104
905,36
9:55 / 10 / 129
0
16 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 806 3191,84 1000
9:58 / 45 / 109
973,4
9:57 / 50 / 123
990,86
9:58 / 50 / 103
227,58
2:56 / 0 / 83
0
17 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 802,83 3179,26 1000
9:57 / 50 / 103
192,57
2:4 / 0 / 25
989,2
9:56 / 50 / 101
997,49
9:53 / 50 / 95
0
18 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 781,78 3095,93 904,04
9:58 / 45 / 164
393,62
4:47 / 40 / 173
899,5
9:58 / 30 / 173
898,77
9:57 / 40 / 182
0
19 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 772,15 3057,78 946,47
9:53 / 40 / 152
564,65
6:12 / 45 / 144
615,19
4:25 / 40 / 124
931,47
9:55 / 35 / 159
0
20 Číp Mirek CZE-1605 2,4 GHz 0 0 CZE 759,35 3007,09 773,51
9:54 / 40 / 218
705,53
7:35 / 40 / 173
871,26
9:30 / 45 / 181
656,79
6:46 / 50 / 114
0
21 Malčík Radek CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 755,9 2993,42 1000
9:59,05 / 50 / 57
1000
9:58 / 50 / 74
0
0:0 / 0 / 0
993,42
9:58 / 50 / 89
0
22 Janovský Radek CZE-1618 2,4 GHz 0 0 CZE 740,41 2932,1 914,36
9:55 / 45 / 191
939,24
9:57 / 45 / 171
760,4
7:49 / 45 / 114
318,1
3:41 / 35 / 136
0
23 Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 723,51 2865,14 0
0:0 / 0 / 0
949,26
9:58 / 45 / 126
926,58
6:21 / 45 / 120
989,3
9:57 / 50 / 92
0
24 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 713,32 2824,79 809,4
9:57 / 45 / 220
423,9
5:7 / 40 / 176
672,15
4:53 / 40 / 135
919,34
9:56 / 40 / 155
0
25 Jiří Mihulka CZE-1661 2,4 GHz 0 0 CZE 695,86 2755,68 479,41
5:2 / 45 / 99
990,5
9:52 / 45 / 127
739,24
6:14 / 0 / 164
546,53
5:45 / 45 / 134
0
26 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 1 0 CZE 693,71 2747,14 970,61
9:46 / 50 / 116
944,73
9:58 / 40 / 182
602,53
5:12 / 0 / 148
229,27
3:28 / 5 / 155
0
27 Bachtík Lubor CZE-069-014 2,4 GHz 0 0 CZE 616,47 2441,29 593,75
6:19 / 45 / 145
521,2
5:46 / 50 / 165
418,47
4:54 / 40 / 165
907,87
9:51 / 50 / 198
0
28 Winkler,Tomáš CZE-1040 2,4 GHz 0 0 CZE 616,28 2440,5 454,39
4:38 / 45 / 108
905,24
9:54 / 50 / 199
920,97
9:58 / 35 / 159
159,9
2:52 / 0 / 155
0
29 Vinklář Ondřej CZE-210-082 2,4 GHz 0 0 CZE 591,06 2340,63 0
0:0 / 0 / 0
932,49
9:56 / 40 / 167
453,41
4:42 / 45 / 109
954,73
9:57 / 40 / 114
0
30 Jiří Sedláček CZE-210-098 2,4 GHz 0 0 CZE 558,19 2210,49 573,48
6:47 / 30 / 195
0
0:0 / 0 / 0
869,93
9:22 / 45 / 164
767,08
8:37 / 30 / 162
0
31 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 551,9 2185,57 550,55
6:47 / 50 / 211
937,55
9:50 / 50 / 169
697,47
5:18 / 40 / 165
0
0:0 / 0 / 0
0
32 Svoboda marek CZE-232-058 2,4 GHz 0 0 CZE 467,38 1850,87 747,66
8:7 / 0 / 94
424,71
4:59 / 20 / 119
458,23
3:35 / 45 / 158
220,27
3:22 / 0 / 141
0
33 Bartoň Jiří CZE-168-19 2,4 GHz 0 0 CZE 311,73 1234,49 310,11
4:0 / 10 / 135
513,92
5:33 / 40 / 137
213,75
3:10 / 0 / 122
196,71
2:52 / 10 / 125
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo pen
1* Novotný Radek 1000 3960,08 1000
9:56 / 45 / 98
1000
9:55 / 50 / 105
962,62
9:57 / 50 / 135
997,46
9:58 / 50 / 117
0
2* Imiolek Jaroslav 975,66 3863,68 962,62
9:53 / 50 / 153
962
9:53 / 50 / 172
970,05
9:56 / 50 / 126
969,01
9:53 / 45 / 119
0
3* Novotný Luděk 972,84 3852,51 887,12
8:54 / 45 / 57
995,84
9:56 / 50 / 94
1000
9:56 / 50 / 88
969,55
9:53 / 40 / 88
0
4* Vorálek Petr 969,57 3839,57 887,67
9:11 / 50 / 151
951,9
9:53 / 50 / 158
1000
6:48 / 50 / 126
1000
9:59 / 50 / 83
0
5* Perkovič Stanislav 967,29 3830,53 895,05
9:56 / 5 / 136
967,58
9:53 / 45 / 112
1000
9:53 / 50 / 84
967,9
9:55 / 50 / 114
0
6* Nehera Petr 960,73 3804,58 975,36
9:59 / 35 / 120
969,24
9:56 / 45 / 116
859,98
8:38 / 45 / 88
1000
9:58 / 45 / 92
0
7* Muhl Jiří 951,49 3767,97 995,8
9:57 / 50 / 108
960,93
9:57 / 35 / 108
830,99
9:9 / 0 / 95
980,25
9:58 / 45 / 95
0
8* Kotula Miroslav 904,29 3581,08 670,35
7:17 / 0 / 85
1000
9:57 / 50 / 136
958,47
9:54 / 40 / 114
952,26
9:55 / 45 / 123
0
9* Hrubý Tomáš 902,73 3574,87 581,74
6:34 / 0 / 66
993,96
9:59 / 45 / 137
999,17
9:58 / 50 / 90
1000
9:55 / 50 / 75
0
10* Leiner Jan 887,4 3514,16 630,91
6:35 / 40 / 123
986,09
9:57 / 50 / 89
907,21
9:52 / 50 / 189
989,95
9:55 / 40 / 88
0
11 Chalupník Milan 873,6 3459,54 985,73
9:58 / 50 / 122
973,81
9:55 / 45 / 90
500
5:42 / 0 / 82
1000
9:56 / 50 / 110
0
12 Dušek Petr 858,74 3400,68 466,52
5:14 / 45 / 139
1000
9:56 / 50 / 89
1000
9:56 / 45 / 75
934,16
9:55 / 40 / 135
0
13 Tomiska Leos 841,36 3331,84 528,72
5:42 / 50 / 158
918,99
9:56 / 45 / 193
940,1
9:58 / 50 / 166
944,03
9:57 / 45 / 137
0
14 Bartůněk Jaroslav 827,01 3275,01 509,23
5:37 / 45 / 132
883,42
9:56 / 0 / 169
892,41
6:24 / 45 / 153
989,95
9:54 / 50 / 106
0
15 Mrázek Karel 816,86 3234,84 867,25
9:56,45 / 0 / 160
998,27
9:57 / 40 / 118
463,96
5:2 / 30 / 104
905,36
9:55 / 10 / 129
0
16 Semerák Petr 806 3191,84 1000
9:58 / 45 / 109
973,4
9:57 / 50 / 123
990,86
9:58 / 50 / 103
227,58
2:56 / 0 / 83
0
17 Pavlíček Martin 802,83 3179,26 1000
9:57 / 50 / 103
192,57
2:4 / 0 / 25
989,2
9:56 / 50 / 101
997,49
9:53 / 50 / 95
0
18 Rada Rudolf 781,78 3095,93 904,04
9:58 / 45 / 164
393,62
4:47 / 40 / 173
899,5
9:58 / 30 / 173
898,77
9:57 / 40 / 182
0
19 Beseda Martin 772,15 3057,78 946,47
9:53 / 40 / 152
564,65
6:12 / 45 / 144
615,19
4:25 / 40 / 124
931,47
9:55 / 35 / 159
0
20 Číp Mirek 759,35 3007,09 773,51
9:54 / 40 / 218
705,53
7:35 / 40 / 173
871,26
9:30 / 45 / 181
656,79
6:46 / 50 / 114
0
21 Malčík Radek 755,9 2993,42 1000
9:59,05 / 50 / 57
1000
9:58 / 50 / 74
0
0:0 / 0 / 0
993,42
9:58 / 50 / 89
0
22 Janovský Radek 740,41 2932,1 914,36
9:55 / 45 / 191
939,24
9:57 / 45 / 171
760,4
7:49 / 45 / 114
318,1
3:41 / 35 / 136
0
23 Malčík Zdeněk 723,51 2865,14 0
0:0 / 0 / 0
949,26
9:58 / 45 / 126
926,58
6:21 / 45 / 120
989,3
9:57 / 50 / 92
0
24 Veselovský Jiří 713,32 2824,79 809,4
9:57 / 45 / 220
423,9
5:7 / 40 / 176
672,15
4:53 / 40 / 135
919,34
9:56 / 40 / 155
0
25 Jiří Mihulka 695,86 2755,68 479,41
5:2 / 45 / 99
990,5
9:52 / 45 / 127
739,24
6:14 / 0 / 164
546,53
5:45 / 45 / 134
0
26 Novotný René 693,71 2747,14 970,61
9:46 / 50 / 116
944,73
9:58 / 40 / 182
602,53
5:12 / 0 / 148
229,27
3:28 / 5 / 155
0
27 Bachtík Lubor 616,47 2441,29 593,75
6:19 / 45 / 145
521,2
5:46 / 50 / 165
418,47
4:54 / 40 / 165
907,87
9:51 / 50 / 198
0
28 Winkler,Tomáš 616,28 2440,5 454,39
4:38 / 45 / 108
905,24
9:54 / 50 / 199
920,97
9:58 / 35 / 159
159,9
2:52 / 0 / 155
0
29 Vinklář Ondřej 591,06 2340,63 0
0:0 / 0 / 0
932,49
9:56 / 40 / 167
453,41
4:42 / 45 / 109
954,73
9:57 / 40 / 114
0
30 Jiří Sedláček 558,19 2210,49 573,48
6:47 / 30 / 195
0
0:0 / 0 / 0
869,93
9:22 / 45 / 164
767,08
8:37 / 30 / 162
0
31 Skoupý Karel 551,9 2185,57 550,55
6:47 / 50 / 211
937,55
9:50 / 50 / 169
697,47
5:18 / 40 / 165
0
0:0 / 0 / 0
0
32 Svoboda marek 467,38 1850,87 747,66
8:7 / 0 / 94
424,71
4:59 / 20 / 119
458,23
3:35 / 45 / 158
220,27
3:22 / 0 / 141
0
33 Bartoň Jiří 311,73 1234,49 310,11
4:0 / 10 / 135
513,92
5:33 / 40 / 137
213,75
3:10 / 0 / 122
196,71
2:52 / 10 / 125
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :716
Datum konání :19.5.2018
Kategorie :F5J
Místo konání :letiště Brdo-Stará Paka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Nová Paka
Ředitel soutěže :Michal Jirásko
Hlavní rozhodčí :Zděněk Malčík, Tomáš Hrubý, Radek Novotný
Počasí :Mírný vítr, zataženo, déšť




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-1528 1000
9:56 / 45 / 98
1000
9:55 / 50 / 105
962,62
9:57 / 50 / 135
997,46
9:58 / 50 / 117
3960,08 1000
2* Imiolek Jaroslav CZE-1531 962,62
9:53 / 50 / 153
962
9:53 / 50 / 172
970,05
9:56 / 50 / 126
969,01
9:53 / 45 / 119
3863,68 975,66
3* Novotný Luděk CZE-1573 887,12
8:54 / 45 / 57
995,84
9:56 / 50 / 94
1000
9:56 / 50 / 88
969,55
9:53 / 40 / 88
3852,51 972,84
4* Vorálek Petr CZE-1448 887,67
9:11 / 50 / 151
951,9
9:53 / 50 / 158
1000
6:48 / 50 / 126
1000
9:59 / 50 / 83
3839,57 969,57
5* Perkovič Stanislav CZE-1483 895,05
9:56 / 5 / 136
967,58
9:53 / 45 / 112
1000
9:53 / 50 / 84
967,9
9:55 / 50 / 114
3830,53 967,29
6* Nehera Petr CZE-1460 975,36
9:59 / 35 / 120
969,24
9:56 / 45 / 116
859,98
8:38 / 45 / 88
1000
9:58 / 45 / 92
3804,58 960,73
7* Muhl Jiří CZE-210-13 995,8
9:57 / 50 / 108
960,93
9:57 / 35 / 108
830,99
9:9 / 0 / 95
980,25
9:58 / 45 / 95
3767,97 951,49
8* Kotula Miroslav CZE-1510 670,35
7:17 / 0 / 85
1000
9:57 / 50 / 136
958,47
9:54 / 40 / 114
952,26
9:55 / 45 / 123
3581,08 904,29
9* Hrubý Tomáš CZE-213-039 581,74
6:34 / 0 / 66
993,96
9:59 / 45 / 137
999,17
9:58 / 50 / 90
1000
9:55 / 50 / 75
3574,87 902,73
10* Leiner Jan CZE-1218 630,91
6:35 / 40 / 123
986,09
9:57 / 50 / 89
907,21
9:52 / 50 / 189
989,95
9:55 / 40 / 88
3514,16 887,4
11 Chalupník Milan CZE-1566 985,73
9:58 / 50 / 122
973,81
9:55 / 45 / 90
500
5:42 / 0 / 82
1000
9:56 / 50 / 110
3459,54 873,6
12 Dušek Petr CZE-232-003 466,52
5:14 / 45 / 139
1000
9:56 / 50 / 89
1000
9:56 / 45 / 75
934,16
9:55 / 40 / 135
3400,68 858,74
13 Tomiska Leos CZE-232-18 528,72
5:42 / 50 / 158
918,99
9:56 / 45 / 193
940,1
9:58 / 50 / 166
944,03
9:57 / 45 / 137
3331,84 841,36
14 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 509,23
5:37 / 45 / 132
883,42
9:56 / 0 / 169
892,41
6:24 / 45 / 153
989,95
9:54 / 50 / 106
3275,01 827,01
15 Mrázek Karel CZE-1588 867,25
9:56,45 / 0 / 160
998,27
9:57 / 40 / 118
463,96
5:2 / 30 / 104
905,36
9:55 / 10 / 129
3234,84 816,86
16 Semerák Petr CZE-210-088 1000
9:58 / 45 / 109
973,4
9:57 / 50 / 123
990,86
9:58 / 50 / 103
227,58
2:56 / 0 / 83
3191,84 806
17 Pavlíček Martin CZE-069-003 1000
9:57 / 50 / 103
192,57
2:4 / 0 / 25
989,2
9:56 / 50 / 101
997,49
9:53 / 50 / 95
3179,26 802,83
18 Rada Rudolf CZE-071-011 904,04
9:58 / 45 / 164
393,62
4:47 / 40 / 173
899,5
9:58 / 30 / 173
898,77
9:57 / 40 / 182
3095,93 781,78
19 Beseda Martin CZE-1534 946,47
9:53 / 40 / 152
564,65
6:12 / 45 / 144
615,19
4:25 / 40 / 124
931,47
9:55 / 35 / 159
3057,78 772,15
20 Číp Mirek CZE-1605 773,51
9:54 / 40 / 218
705,53
7:35 / 40 / 173
871,26
9:30 / 45 / 181
656,79
6:46 / 50 / 114
3007,09 759,35
21 Malčík Radek CZE-1392 1000
9:59,05 / 50 / 57
1000
9:58 / 50 / 74
0
0:0 / 0 / 0
993,42
9:58 / 50 / 89
2993,42 755,9
22 Janovský Radek CZE-1618 914,36
9:55 / 45 / 191
939,24
9:57 / 45 / 171
760,4
7:49 / 45 / 114
318,1
3:41 / 35 / 136
2932,1 740,41
23 Malčík Zdeněk CZE-1431 0
0:0 / 0 / 0
949,26
9:58 / 45 / 126
926,58
6:21 / 45 / 120
989,3
9:57 / 50 / 92
2865,14 723,51
24 Veselovský Jiří CZE-213-020 809,4
9:57 / 45 / 220
423,9
5:7 / 40 / 176
672,15
4:53 / 40 / 135
919,34
9:56 / 40 / 155
2824,79 713,32
25 Jiří Mihulka CZE-1661 479,41
5:2 / 45 / 99
990,5
9:52 / 45 / 127
739,24
6:14 / 0 / 164
546,53
5:45 / 45 / 134
2755,68 695,86
26 Novotný René CZE-1527 970,61
9:46 / 50 / 116
944,73
9:58 / 40 / 182
602,53
5:12 / 0 / 148
229,27
3:28 / 5 / 155
2747,14 693,71
27 Bachtík Lubor CZE-069-014 593,75
6:19 / 45 / 145
521,2
5:46 / 50 / 165
418,47
4:54 / 40 / 165
907,87
9:51 / 50 / 198
2441,29 616,47
28 Winkler,Tomáš CZE-1040 454,39
4:38 / 45 / 108
905,24
9:54 / 50 / 199
920,97
9:58 / 35 / 159
159,9
2:52 / 0 / 155
2440,5 616,28
29 Vinklář Ondřej CZE-210-082 0
0:0 / 0 / 0
932,49
9:56 / 40 / 167
453,41
4:42 / 45 / 109
954,73
9:57 / 40 / 114
2340,63 591,06
30 Jiří Sedláček CZE-210-098 573,48
6:47 / 30 / 195
0
0:0 / 0 / 0
869,93
9:22 / 45 / 164
767,08
8:37 / 30 / 162
2210,49 558,19
31 Skoupý Karel CZE-1520 550,55
6:47 / 50 / 211
937,55
9:50 / 50 / 169
697,47
5:18 / 40 / 165
0
0:0 / 0 / 0
2185,57 551,9
32 Svoboda marek CZE-232-058 747,66
8:7 / 0 / 94
424,71
4:59 / 20 / 119
458,23
3:35 / 45 / 158
220,27
3:22 / 0 / 141
1850,87 467,38
33 Bartoň Jiří CZE-168-19 310,11
4:0 / 10 / 135
513,92
5:33 / 40 / 137
213,75
3:10 / 0 / 122
196,71
2:52 / 10 / 125
1234,49 311,73

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 33 Novotný Luděk, Vinklář Ondřej, Skoupý Karel, Jiří Sedláček, Tomiska Leos, Janovský Radek, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Mrázek Karel, Bartůněk Jaroslav, Veselovský Jiří, Novotný Radek, Novotný René, Semerák Petr, Beseda Martin, Winkler,Tomáš, Perkovič Stanislav, Pavlíček Martin, Svoboda marek, Bartoň Jiří, Imiolek Jaroslav, Kotula Miroslav, Nehera Petr, Hrubý Tomáš, Dušek Petr, Chalupník Milan, Číp Mirek, Muhl Jiří, Bachtík Lubor, Vorálek Petr, Jiří Mihulka, Leiner Jan, Rada Rudolf, 101644,9 3080,15

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Vorálek Petr 4 50 , 50 , 50 , 50 200 50
Imiolek Jaroslav 4 50 , 50 , 50 , 45 195 48,75
Novotný Radek 4 45 , 50 , 50 , 50 195 48,75
Tomiska Leos 4 50 , 45 , 50 , 45 190 47,5
Bachtík Lubor 4 45 , 50 , 40 , 50 185 46,25
Novotný Luděk 4 45 , 50 , 50 , 40 185 46,25
Leiner Jan 4 40 , 50 , 50 , 40 180 45
Dušek Petr 4 45 , 50 , 45 , 40 180 45
Číp Mirek 4 40 , 40 , 45 , 50 175 43,75
Nehera Petr 4 35 , 45 , 45 , 45 170 42,5
Janovský Radek 4 45 , 45 , 45 , 35 170 42,5
Veselovský Jiří 4 45 , 40 , 40 , 40 165 41,25
Beseda Martin 4 40 , 45 , 40 , 35 160 40
Rada Rudolf 4 45 , 40 , 30 , 40 155 38,75
Pavlíček Martin 4 50 , 0 , 50 , 50 150 37,5
Perkovič Stanislav 4 5 , 45 , 50 , 50 150 37,5
Malčík Radek 4 50 , 50 , 0 , 50 150 37,5
Chalupník Milan 4 50 , 45 , 0 , 50 145 36,25
Hrubý Tomáš 4 0 , 45 , 50 , 50 145 36,25
Semerák Petr 4 45 , 50 , 50 , 0 145 36,25
Bartůněk Jaroslav 4 45 , 0 , 45 , 50 140 35
Malčík Zdeněk 4 0 , 45 , 45 , 50 140 35
Skoupý Karel 4 50 , 50 , 40 , 0 140 35
Jiří Mihulka 4 45 , 45 , 0 , 45 135 33,75
Kotula Miroslav 4 0 , 50 , 40 , 45 135 33,75
Muhl Jiří 4 50 , 35 , 0 , 45 130 32,5
Winkler,Tomáš 4 45 , 50 , 35 , 0 130 32,5
Vinklář Ondřej 4 0 , 40 , 45 , 40 125 31,25
Jiří Sedláček 4 30 , 0 , 45 , 30 105 26,25
Novotný René 4 50 , 40 , 0 , 5 95 23,75
Mrázek Karel 4 0 , 40 , 30 , 10 80 20
Svoboda marek 4 0 , 20 , 45 , 0 65 16,25
Bartoň Jiří 4 10 , 40 , 0 , 10 60 15

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Novotný Radek 4 9:56,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:58,00, 2386 9:56,5
Perkovič Stanislav 4 9:56,00, 9:53,00, 9:53,00, 9:55,00, 2377 9:54,25
Imiolek Jaroslav 4 9:53,00, 9:53,00, 9:56,00, 9:53,00, 2375 9:53,75
Muhl Jiří 4 9:57,00, 9:57,00, 9:9,00, 9:58,00, 2341 9:45,25
Novotný Luděk 4 8:54,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:53,00, 2319 9:39,75
Nehera Petr 4 9:59,00, 9:56,00, 8:38,00, 9:58,00, 2311 9:37,75
Kotula Miroslav 4 7:17,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:55,00, 2223 9:15,75
Hrubý Tomáš 4 6:34,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:55,00, 2186 9:6,5
Leiner Jan 4 6:35,00, 9:57,00, 9:52,00, 9:55,00, 2179 9:4,75
Vorálek Petr 4 9:11,00, 9:53,00, 6:48,00, 9:59,00, 2151 8:57,75
Tomiska Leos 4 5:42,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:57,00, 2133 8:53,25
Chalupník Milan 4 9:58,00, 9:55,00, 5:42,00, 9:56,00, 2131 8:52,75
Dušek Petr 4 5:14,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:55,00, 2101 8:45,25
Mrázek Karel 4 9:56,45, 9:57,00, 5:2,00, 9:55,00, 2090,45 8:42,61
Rada Rudolf 4 9:58,00, 4:47,00, 9:58,00, 9:57,00, 2080 8:40
Číp Mirek 4 9:54,00, 7:35,00, 9:30,00, 6:46,00, 2025 8:26,25
Semerák Petr 4 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 2:56,00, 1969 8:12,25
Bartůněk Jaroslav 4 5:37,00, 9:56,00, 6:24,00, 9:54,00, 1911 7:57,75
Pavlíček Martin 4 9:57,00, 2:4,00, 9:56,00, 9:53,00, 1910 7:57,5
Janovský Radek 4 9:55,00, 9:57,00, 7:49,00, 3:41,00, 1882 7:50,5
Beseda Martin 4 9:53,00, 6:12,00, 4:25,00, 9:55,00, 1825 7:36,25
Malčík Radek 4 9:59,05, 9:58,00, 0:0,00, 9:58,00, 1795,05 7:28,76
Veselovský Jiří 4 9:57,00, 5:7,00, 4:53,00, 9:56,00, 1793 7:28,25
Novotný René 4 9:46,00, 9:58,00, 5:12,00, 3:28,00, 1704 7:6
Winkler,Tomáš 4 4:38,00, 9:54,00, 9:58,00, 2:52,00, 1642 6:50,5
Jiří Mihulka 4 5:2,00, 9:52,00, 6:14,00, 5:45,00, 1613 6:43,25
Bachtík Lubor 4 6:19,00, 5:46,00, 4:54,00, 9:51,00, 1610 6:42,5
Malčík Zdeněk 4 0:0,00, 9:58,00, 6:21,00, 9:57,00, 1576 6:34
Jiří Sedláček 4 6:47,00, 0:0,00, 9:22,00, 8:37,00, 1486 6:11,5
Vinklář Ondřej 4 0:0,00, 9:56,00, 4:42,00, 9:57,00, 1475 6:8,75
Skoupý Karel 4 6:47,00, 9:50,00, 5:18,00, 0:0,00, 1315 5:28,75
Svoboda marek 4 8:7,00, 4:59,00, 3:35,00, 3:22,00, 1203 5:0,75
Bartoň Jiří 4 4:0,00, 5:33,00, 3:10,00, 2:52,00, 935 3:53,75

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Radek 3 57, 74, 0, 89, 220 73,33
Pavlíček Martin 4 103, 25, 101, 95, 324 81
Novotný Luděk 4 57, 94, 88, 88, 327 81,75
Hrubý Tomáš 4 66, 137, 90, 75, 368 92
Chalupník Milan 4 122, 90, 82, 110, 404 101
Muhl Jiří 4 108, 108, 95, 95, 406 101,5
Nehera Petr 4 120, 116, 88, 92, 416 104
Semerák Petr 4 109, 123, 103, 83, 418 104,5
Dušek Petr 4 139, 89, 75, 135, 438 109,5
Perkovič Stanislav 4 136, 112, 84, 114, 446 111,5
Malčík Zdeněk 3 0, 126, 120, 92, 338 112,67
Novotný Radek 4 98, 105, 135, 117, 455 113,75
Kotula Miroslav 4 85, 136, 114, 123, 458 114,5
Leiner Jan 4 123, 89, 189, 88, 489 122,25
Mrázek Karel 4 160, 118, 104, 129, 511 127,75
Svoboda marek 4 94, 119, 158, 141, 512 128
Vorálek Petr 4 151, 158, 126, 83, 518 129,5
Bartoň Jiří 4 135, 137, 122, 125, 519 129,75
Vinklář Ondřej 3 0, 167, 109, 114, 390 130
Jiří Mihulka 4 99, 127, 164, 134, 524 131
Bartůněk Jaroslav 4 132, 169, 153, 106, 560 140
Imiolek Jaroslav 4 153, 172, 126, 119, 570 142,5
Beseda Martin 4 152, 144, 124, 159, 579 144,75
Novotný René 4 116, 182, 148, 155, 601 150,25
Janovský Radek 4 191, 171, 114, 136, 612 153
Winkler,Tomáš 4 108, 199, 159, 155, 621 155,25
Tomiska Leos 4 158, 193, 166, 137, 654 163,5
Bachtík Lubor 4 145, 165, 165, 198, 673 168,25
Číp Mirek 4 218, 173, 181, 114, 686 171,5
Veselovský Jiří 4 220, 176, 135, 155, 686 171,5
Rada Rudolf 4 164, 173, 173, 182, 692 173
Jiří Sedláček 3 195, 0, 164, 162, 521 173,67
Skoupý Karel 3 211, 169, 165, 0, 545 181,67

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Novotný Luděk 11:49,17 81,75 9:39,75 84,61
Malčík Radek 10:11,95 73,33 7:28,76 98,04
Hrubý Tomáš 9:54,02 92 9:6,5 101,01
Pavlíček Martin 9:49,51 81 7:57,5 101,78
Muhl Jiří 9:36,6 101,5 9:45,25 104,06
Nehera Petr 9:15,53 104 9:37,75 108,01
Perkovič Stanislav 8:52,96 111,5 9:54,25 112,58
Chalupník Milan 8:47,48 101 8:52,75 113,75
Novotný Radek 8:44,4 113,75 9:56,5 114,42
Kotula Miroslav 8:5,37 114,5 9:15,75 123,62
Dušek Petr 7:59,68 109,5 8:45,25 125,08
Semerák Petr 7:51,05 104,5 8:12,25 127,37
Leiner Jan 7:25,6 122,25 9:4,75 134,65
Imiolek Jaroslav 6:56,67 142,5 9:53,75 144
Vorálek Petr 6:55,25 129,5 8:57,75 144,49
Mrázek Karel 6:49,09 127,75 8:42,61 146,67
Malčík Zdeněk 5:49,7 112,67 6:34 171,58
Bartůněk Jaroslav 5:41,25 140 7:57,75 175,82
Tomiska Leos 5:26,15 163,5 8:53,25 183,97
Beseda Martin 5:15,2 144,75 7:36,25 190,36
Jiří Mihulka 5:7,82 131 6:43,25 194,92
Janovský Radek 5:7,52 153 7:50,5 195,11
Rada Rudolf 5:0,58 173 8:40 199,62
Číp Mirek 4:55,19 171,5 8:26,25 203,26
Vinklář Ondřej 4:43,65 130 6:8,75 211,53
Novotný René 4:43,53 150,25 7:6 211,62
Winkler,Tomáš 4:24,41 155,25 6:50,5 226,92
Veselovský Jiří 4:21,37 171,5 7:28,25 229,56
Bachtík Lubor 3:59,23 168,25 6:42,5 250,81
Svoboda marek 3:54,96 128 5:0,75 255,36
Jiří Sedláček 3:33,92 173,67 6:11,5 280,49
Skoupý Karel 3:0,96 181,67 5:28,75 331,57
Bartoň Jiří 3:0,15 129,75 3:53,75 333,05

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz