Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Brdo Stará Paka - 1.5.2016 1:27:32

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Pazderka Luboš   CZE  CZE-58-12  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Kotula Miroslav   CZE  CZE-1510  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-22  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Vágner Tomáš   CZE  CZE-313-28  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Leiner Jan   CZE  CZE-058-67  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-071-076  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Novotný René   CZE  CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Žák 
14 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Bartoň Jiří   CZE  CZE-168-19  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Svoboda Pavel   CZE  CZE-313-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Jirásko Ladislav   CZE  CZE-210-074  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Jirásko Michal   CZE  CZE-210-081  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Mühl Jiří   CZE  CZE-210-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Mihulka Jiří   CZE  CZE-110-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Horák Štěpán   CZE  CZE-232-098  35 MHz 61(61) Žák 
35 Horák Martin   CZE  CZE-337-010  35 MHz 61(61) Senior 
36 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Skoupý Karel
Krajčovič Ivan
Pazderka Luboš
Kotula Miroslav
Tomiška Leoš
Hrubý Tomáš
Mrázek Karel
Semerák Petr
Hrabáček Alois
Vágner Tomáš
Leiner Jan
Imiolek Jaroslav
Novotný René
Novotný Radek
Janovský Radek
Bartoň Jiří
Čermák Vladimír
Beseda Martin
Váňa Jiří
Novotný Luděk
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Svoboda Pavel
Dušek Petr
Pavlíček Martin
Nehera Petr
Beran Věnek
Vorálek Petr
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Mühl Jiří
Mihulka Jiří
Veselovský Jiří
35 MHz
Horák Štěpán - 61
Horák Martin - 61
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
k.61 u Horák Martin
k.61 u Horák Štěpán
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
2x - k.61
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12
Skupina 1 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Semerák Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Jirásko Michal
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Bartoň Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Váňa Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12
Skupina 1 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Skupina 2 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Mühl Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Leiner Jan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Bartoň Jiří
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Semerák Petr
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Bartoň Jiří
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Skupina 3 Mrázek Karel
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Nehera Petr
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12
Skupina 1 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Bartoň Jiří
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Váňa Jiří
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11 Startoviště12
Skupina 1 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Horák Štěpán
35 MHz(61)
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Bartoň Jiří
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Jirásko Michal
2,4 GHz
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Horák Martin
35 MHz(61)
Semerák Petr
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Jirásko Ladislav
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Skoupý Karel
Krajčovič Ivan
Pazderka Luboš
Kotula Miroslav
Tomiška Leoš
Hrubý Tomáš
Mrázek Karel
Semerák Petr
Hrabáček Alois
Vágner Tomáš
Leiner Jan
Imiolek Jaroslav
Novotný René
Novotný Radek
Janovský Radek
Bartoň Jiří
Čermák Vladimír
Beseda Martin
Váňa Jiří
Novotný Luděk
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Svoboda Pavel
Dušek Petr
Pavlíček Martin
Nehera Petr
Beran Věnek
Vorálek Petr
Jirásko Ladislav
Jirásko Michal
Mühl Jiří
Mihulka Jiří
Horák Štěpán
Horák Martin
Veselovský Jiří
Skoupý Karel X 3 1 0 2 2 2 1 2 0 3 1 1 1 1 1 2 2 1 2 2 1 2 1 1 3 3 3 2 2 1 1 2 0 1 2
Krajčovič Ivan 3 X 3 2 2 1 2 0 2 2 4 3 1 0 1 1 1 1 2 1 2 1 2 0 1 3 3 3 0 1 0 2 0 1 2 2
Pazderka Luboš 1 3 X 3 1 0 1 2 0 3 2 2 0 2 2 0 0 3 2 0 2 3 2 2 2 1 3 2 0 3 1 2 1 2 1 1
Kotula Miroslav 0 2 3 X 1 2 1 2 0 5 1 3 0 2 2 1 0 1 3 1 1 2 2 1 4 0 1 1 1 1 2 2 0 1 3 3
Tomiška Leoš 2 2 1 1 X 3 0 1 3 1 3 0 2 1 0 4 1 2 1 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 2 2 3 0 1 3 2
Hrubý Tomáš 2 1 0 2 3 X 1 3 2 2 2 1 1 1 1 3 0 0 2 1 2 1 1 0 2 2 2 1 2 2 1 2 1 0 4 4
Mrázek Karel 2 2 1 1 0 1 X 1 2 1 1 3 3 0 1 1 3 0 1 2 3 3 1 1 0 1 2 4 3 1 1 1 3 3 0 2
Semerák Petr 1 0 2 2 1 3 1 X 1 2 1 1 1 3 2 1 0 2 3 1 2 3 0 2 2 1 2 1 1 4 1 1 2 1 2 2
Hrabáček Alois 2 2 0 0 3 2 2 1 X 0 3 1 4 1 0 4 3 1 2 2 2 1 0 2 0 4 1 1 1 1 2 1 1 2 2 1
Vágner Tomáš 0 2 3 5 1 2 1 2 0 X 1 3 0 2 2 1 0 1 3 1 1 2 2 1 4 0 1 1 1 1 2 2 0 1 3 3
Leiner Jan 3 4 2 1 3 2 1 1 3 1 X 2 2 0 1 2 1 1 3 1 1 0 2 0 1 4 2 2 0 2 0 3 0 0 3 1
Imiolek Jaroslav 1 3 2 3 0 1 3 1 1 3 2 X 2 1 3 0 2 0 3 3 1 1 2 0 2 1 1 3 1 0 0 2 1 2 2 2
Novotný René 1 1 0 0 2 1 3 1 4 0 2 2 X 1 1 3 4 1 2 3 1 1 1 2 0 3 0 2 2 1 2 2 2 3 1 0
Novotný Radek 1 0 2 2 1 1 0 3 1 2 0 1 1 X 3 1 2 4 2 3 1 2 1 4 3 1 1 0 1 2 3 0 2 2 1 1
Janovský Radek 1 1 2 2 0 1 1 2 0 2 1 3 1 3 X 0 2 2 2 3 1 1 3 2 3 0 1 1 2 1 1 2 3 2 2 1
Bartoň Jiří 1 1 0 1 4 3 1 1 4 1 2 0 3 1 0 X 2 1 1 1 2 1 1 2 1 3 1 0 2 1 3 2 1 2 3 2
Čermák Vladimír 2 1 0 0 1 0 3 0 3 0 1 2 4 2 2 2 X 2 1 4 1 1 2 3 1 2 0 2 3 0 3 1 3 3 0 0
Beseda Martin 2 1 3 1 2 0 0 2 1 1 1 0 1 4 2 1 2 X 1 2 1 2 2 4 2 2 2 1 1 3 3 1 2 2 0 0
Váňa Jiří 1 2 2 3 1 2 1 3 2 3 3 3 2 2 2 1 1 1 X 2 0 1 1 1 3 2 0 1 0 2 1 2 0 0 3 1
Novotný Luděk 2 1 0 1 1 1 2 1 2 1 1 3 3 3 3 1 4 2 2 X 0 0 2 2 2 2 0 2 2 0 2 1 2 2 1 1
Malčík Zdeněk 2 2 2 1 1 2 3 2 2 1 1 1 1 1 1 2 1 1 0 0 X 4 0 2 0 1 4 2 2 2 1 0 3 3 1 3
Malčík Petr 1 1 3 2 0 1 3 3 1 2 0 1 1 2 1 1 1 2 1 0 4 X 0 3 1 0 3 2 2 3 2 0 3 3 0 2
Malčík Radek 2 2 2 2 2 1 1 0 0 2 2 2 1 1 3 1 2 2 1 2 0 0 X 1 3 1 1 2 3 1 2 4 2 1 2 1
Svoboda Pavel 1 0 2 1 1 0 1 2 2 1 0 0 2 4 2 2 3 4 1 2 2 3 1 X 2 1 1 0 2 2 4 0 3 3 0 0
Dušek Petr 1 1 2 4 1 2 0 2 0 4 1 2 0 3 3 1 1 2 3 2 0 1 3 2 X 0 0 0 2 1 3 2 1 0 3 2
Pavlíček Martin 3 3 1 0 4 2 1 1 4 0 4 1 3 1 0 3 2 2 2 2 1 0 1 1 0 X 2 2 0 2 1 2 0 1 2 1
Nehera Petr 3 3 3 1 2 2 2 2 1 1 2 1 0 1 1 1 0 2 0 0 4 3 1 1 0 2 X 3 1 3 0 1 2 2 1 3
Beran Věnek 3 3 2 1 1 1 4 1 1 1 2 3 2 0 1 0 2 1 1 2 2 2 2 0 0 2 3 X 2 2 0 2 2 2 0 2
Vorálek Petr 2 0 0 1 1 2 3 1 1 1 0 1 2 1 2 2 3 1 0 2 2 2 3 2 2 0 1 2 X 1 3 2 4 2 1 2
Jirásko Ladislav 2 1 3 1 2 2 1 4 1 1 2 0 1 2 1 1 0 3 2 0 2 3 1 2 1 2 3 2 1 X 1 2 2 1 1 1
Jirásko Michal 1 0 1 2 2 1 1 1 2 2 0 0 2 3 1 3 3 3 1 2 1 2 2 4 3 1 0 0 3 1 X 1 2 2 1 1
Mühl Jiří 1 2 2 2 3 2 1 1 1 2 3 2 2 0 2 2 1 1 2 1 0 0 4 0 2 2 1 2 2 2 1 X 1 1 3 1
Mihulka Jiří 2 0 1 0 0 1 3 2 1 0 0 1 2 2 3 1 3 2 0 2 3 3 2 3 1 0 2 2 4 2 2 1 X 3 0 1
Horák Štěpán 0 1 2 1 1 0 3 1 2 1 0 2 3 2 2 2 3 2 0 2 3 3 1 3 0 1 2 2 2 1 2 1 3 X 0 1
Horák Martin 1 2 1 3 3 4 0 2 2 3 3 2 1 1 2 3 0 0 3 1 1 0 2 0 3 2 1 0 1 1 1 3 0 0 X 3
Veselovský Jiří 2 2 1 3 2 4 2 2 1 3 1 2 0 1 1 2 0 0 1 1 3 2 1 0 2 1 3 2 2 1 1 1 1 1 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Svoboda Pavel

9:57
40
95
Janovský Radek

9:52
50
170
Horák Štěpán

5:34
30
138
Semerák Petr

9:57
45
109
Novotný Radek

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

3:59
50
58
Pazderka Luboš

9:58
50
70
Beseda Martin

9:51
45
145
Malčík Petr

9:57
50
30
Nehera Petr

9:58
40
133
Jirásko Ladislav

9:47
0
231
Mihulka Jiří

4:40
0
122
589,5 557 295 587,5 0 260 613 563,5 632 571,5 394 219
932,75 881,33 466,77 929,59 0 411,39 969,94 891,61 1000 904,27 623,42 346,52

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Jirásko Michal

9:36
45
163
Tomiška Leoš

9:46
45
139
Kotula Miroslav

9:54
50
113
Mühl Jiří

9:58
40
111
Hrubý Tomáš

4:26
50
50
Vágner Tomáš

9:58
30
120
Malčík Radek

9:57
50
57
Horák Martin

9:53
50
95
Bartoň Jiří

9:50
0
203
Dušek Petr

9:54
45
76
Vorálek Petr

9:57
45
86
Veselovský Jiří

9:52
45
128
539,5 561,5 587,5 582,5 291 568 618,5 595,5 481 601 599 573
872,27 907,84 949,88 941,79 470,49 918,35 1000 962,81 777,69 971,71 968,47 926,43

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Váňa Jiří

9:55
40
92
Novotný Luděk

9:55
45
79
Leiner Jan

9:59
45
110
Pavlíček Martin

9:56
50
83
Beran Věnek

9:59
40
89
Skoupý Karel

8:3
0
120
Mrázek Karel

5:32
45
95
Novotný René

6:45
0
134
Krajčovič Ivan

6:28
30
126
Čermák Vladimír

5:30
5
94
Imiolek Jaroslav

7:41
45
131
Hrabáček Alois

0:0
0
0
589 600,5 589 604,5 554,5 423 329,5 338 355 288 440,5 0
974,36 993,38 974,36 1000 917,29 699,75 545,08 559,14 587,26 476,43 728,7 0

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Svoboda Pavel

9:57
50
41
Semerák Petr

3:0
45
98
Kotula Miroslav

9:51
45
80
Malčík Petr

0:0
0
0
Pazderka Luboš

9:55
50
77
Váňa Jiří

9:58
50
79
Dušek Petr

9:58
50
61
Jirásko Ladislav

4:38
40
185
Beseda Martin

9:54
40
147
Jirásko Michal

4:18
45
168
Novotný Radek

9:58
45
93
Vágner Tomáš

0:0
0
0
626,5 176 596 0 606,5 608,5 617,5 225,5 560,5 219 596,5 0
1000 280,93 951,32 0 968,08 971,27 985,63 359,94 894,65 349,56 952,11 0

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Mihulka Jiří

9:51
30
142
Novotný Luděk

9:57
50
86
Malčík Radek

9:58
50
55
Imiolek Jaroslav

4:5
50
125
Čermák Vladimír

3:3
0
127
Novotný René

9:56
40
90
Janovský Radek

2:58
0
141
Beran Věnek

4:59
0
73
Vorálek Petr

9:57
50
109
Mrázek Karel

3:32
50
108
Horák Štěpán

3:40
45
165
Mühl Jiří

3:2
45
84
550 604 620,5 232,5 119,5 591 107,5 262,5 592,5 208 182,5 185
886,38 973,41 1000 374,7 192,59 952,46 173,25 423,05 954,88 335,21 294,12 298,15

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Malčík Zdeněk

9:54
50
97
Hrabáček Alois

0:0
0
0
Tomiška Leoš

5:23
50
115
Horák Martin

4:5
50
86
Leiner Jan

9:49
45
97
Veselovský Jiří

9:47
45
163
Skoupý Karel

5:45
45
143
Krajčovič Ivan

2:25
50
121
Bartoň Jiří

5:1
0
135
Hrubý Tomáš

9:57
50
98
Pavlíček Martin

4:13
0
72
Nehera Petr

9:57
35
135
595,5 0 315,5 252 585,5 550,5 318,5 134,5 233,5 598 217 564,5
995,82 0 527,59 421,4 979,1 920,57 532,61 224,92 390,47 1000 362,88 943,98

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Novotný Radek

9:58
40
70
Mihulka Jiří

5:49
50
145
Vorálek Petr

5:0,45
45
84
Svoboda Pavel

9:57
50
76
Malčík Radek

9:57
50
35
Čermák Vladimír

8:32
5
79
Novotný Luděk

9:56
45
33
Jirásko Michal

9:56
50
197
Janovský Radek

9:58
25
128
Skoupý Karel

7:46
0
124
Beseda Martin

9:51
35
123
Dušek Petr

9:55
50
77
603 326,5 303,45 609 629,5 477,5 624,5 547,5 559 404 564,5 606,5
957,9 518,67 482,05 967,43 1000 758,54 992,06 869,74 888,01 641,78 896,74 963,46

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Pavlíček Martin

9:59
0
157
Novotný René

9:55
50
76
Horák Martin

9:55
50
76
Semerák Petr

9:57
50
133
Váňa Jiří

9:58
45
101
Bartoň Jiří

9:52
25
171
Hrabáček Alois

0:0
0
0
Mühl Jiří

5:26
40
110
Tomiška Leoš

4:40
5
128
Leiner Jan

8:34
50
67
Hrubý Tomáš

9:1
0
89
Jirásko Ladislav

0:0
0
0
520,5 607 607 580,5 592,5 531,5 0 311 221 530,5 496,5 0
857,5 1000 1000 956,34 976,11 875,62 0 512,36 364,09 873,97 817,96 0

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Mrázek Karel

9:53
45
131
Imiolek Jaroslav

9:57
50
132
Beran Věnek

9:58
45
65
Pazderka Luboš

9:58
50
58
Malčík Zdeněk

9:58
50
71
Kotula Miroslav

9:54
40
93
Malčík Petr

9:58
45
41
Horák Štěpán

7:27
45
156
Nehera Petr

9:55
30
109
Vágner Tomáš

0:0
0
0
Veselovský Jiří

6:41
45
102
Krajčovič Ivan

9:57
35
77
572,5 581 610,5 619 612,5 587,5 622,5 414 570,5 0 395 593,5
919,68 933,33 980,72 994,38 983,94 943,78 1000 665,06 916,47 0 634,54 953,41

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Svoboda Pavel

9:59
10
59
Novotný Luděk

9:56
50
70
Tomiška Leoš

9:56
40
139
Beseda Martin

9:51
25
125
Bartoň Jiří

9:52
35
158
Horák Štěpán

7:0
40
109
Hrabáček Alois

0:0
0
0
Novotný Radek

9:56
50
67
Jirásko Michal

9:54
30
219
Novotný René

9:38
40
153
Čermák Vladimír

0:0
0
0
Pavlíček Martin

9:57
50
98
579,5 611 566,5 553,5 548 405,5 0 612,5 467 541,5 0 598
946,12 997,55 924,9 903,67 894,69 662,04 0 1000 762,45 884,08 0 976,33

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Mihulka Jiří

9:38
10
180
Semerák Petr

9:54
45
83
Nehera Petr

9:55
40
128
Veselovský Jiří

9:46
45
180
Mrázek Karel

3:18
50
69
Vorálek Petr

9:57
45
75
Skoupý Karel

9:59
45
169
Jirásko Ladislav

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

9:56
40
63
Beran Věnek

9:58
50
60
Malčík Zdeněk

9:56
45
53
Malčík Petr

9:57
50
44
498 597,5 571 541 213,5 604,5 559,5 0 604,5 618 614,5 625
796,8 956 913,6 865,6 341,6 967,2 895,2 0 967,2 988,8 983,2 1000

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Váňa Jiří

4:13
45
73
Horák Martin

4:30
45
148
Krajčovič Ivan

3:26
0
106
Pazderka Luboš

3:37
0
32
Imiolek Jaroslav

9:51
50
118
Mühl Jiří

5:17
0
97
Kotula Miroslav

9:38
0
116
Malčík Radek

2:53
0
43
Dušek Petr

5:36
45
75
Vágner Tomáš

0:0
0
0
Janovský Radek

9:42
45
117
Leiner Jan

3:20
10
56
261,5 241 153 201 582 268,5 520 151,5 343,5 0 568,5 182
449,31 414,09 262,89 345,36 1000 461,34 893,47 260,31 590,21 0 976,8 312,71

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Svoboda Pavel

9:30
50
36
Malčík Zdeněk

9:57
50
89
Horák Štěpán

9:54
15
184
Mihulka Jiří

9:26
30
165
Bartoň Jiří

9:49
35
142
Malčík Petr

9:56
50
57
Vorálek Petr

8:51
45
69
Čermák Vladimír

7:55
10
142
Hrabáček Alois

0:0
0
0
Novotný René

8:38
45
87
Mrázek Karel

9:24
35
140
Jirásko Michal

7:58
50
127
602 602,5 517 513,5 553 617,5 541,5 414 0 519,5 529 464,5
974,9 975,71 837,25 831,58 895,55 1000 876,92 670,45 0 841,3 856,68 752,23

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Janovský Radek

9:53
0
123
Novotný Luděk

9:52
50
89
Kotula Miroslav

9:52
30
112
Novotný Radek

9:57
50
65
Váňa Jiří

9:54
40
85
Imiolek Jaroslav

9:55
50
137
Hrubý Tomáš

9:52
50
70
Vágner Tomáš

0:0
0
0
Horák Martin

9:52
50
123
Semerák Petr

7:12
45
94
Veselovský Jiří

9:55
40
153
Dušek Petr

9:54
45
124
531,5 597,5 566 614,5 591,5 576,5 607 0 580,5 430 558,5 577
864,93 972,34 921,07 1000 962,57 938,16 987,79 0 944,67 699,76 908,87 938,97

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Malčík Radek

9:57
50
57
Pavlíček Martin

9:52
50
123
Beran Věnek

9:57
35
50
Leiner Jan

9:0
50
36
Krajčovič Ivan

2:52
0
101
Skoupý Karel

3:22
40
88
Pazderka Luboš

9:54
50
119
Beseda Martin

5:48
0
114
Nehera Petr

9:55
15
108
Tomiška Leoš

4:15
0
159
Jirásko Ladislav

0:0
0
0
Mühl Jiří

5:21
45
119
618,5 580,5 607 572 121,5 198 584,5 291 556 175,5 0 306,5
1000 938,56 981,41 924,82 196,44 320,13 945,03 470,49 898,95 283,75 0 495,55

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4000 1000
9:57 / 50 / 57
1000
9:58 / 50 / 55
1000
9:57 / 50 / 35
260,31
2:53 / 0 / 43
1000
9:57 / 50 / 57
0
2* Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4000 1000
9:57 / 50 / 30
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 41
1000
9:57 / 50 / 44
1000
9:56 / 50 / 57
0
3* Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 989,1 3956,4 993,38
9:55 / 45 / 79
973,41
9:57 / 50 / 86
992,06
9:56 / 45 / 33
997,55
9:56 / 50 / 70
972,34
9:52 / 50 / 89
0
4* Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 984,67 3938,67 411,39
3:59 / 50 / 58
995,82
9:54 / 50 / 97
983,94
9:58 / 50 / 71
983,2
9:56 / 45 / 53
975,71
9:57 / 50 / 89
0
5* Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 977,5 3910,01 0
0:0 / 0 / 0
952,11
9:58 / 45 / 93
957,9
9:58 / 40 / 70
1000
9:56 / 50 / 67
1000
9:57 / 50 / 65
0
6* Svoboda Pavel CZE-313-041 2,4 GHz 0 0 CZE 972,11 3888,45 932,75
9:57 / 40 / 95
1000
9:57 / 50 / 41
967,43
9:57 / 50 / 76
946,12
9:59 / 10 / 59
974,9
9:30 / 50 / 36
0
7* Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 971,08 3884,31 974,36
9:55 / 40 / 92
971,27
9:58 / 50 / 79
976,11
9:58 / 45 / 101
449,31
4:13 / 45 / 73
962,57
9:54 / 40 / 85
0
8* Pazderka Luboš CZE-58-12 2,4 GHz 0 0 CZE 969,36 3877,43 969,94
9:58 / 50 / 70
968,08
9:55 / 50 / 77
994,38
9:58 / 50 / 58
345,36
3:37 / 0 / 32
945,03
9:54 / 50 / 119
0
9* Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 967,06 3868,22 917,29
9:59 / 40 / 89
423,05
4:59 / 0 / 73
980,72
9:58 / 45 / 65
988,8
9:58 / 50 / 60
981,41
9:57 / 35 / 50
0
10* Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 964,94 3859,77 971,71
9:54 / 45 / 76
985,63
9:58 / 50 / 61
963,46
9:55 / 50 / 77
590,21
5:36 / 45 / 75
938,97
9:54 / 45 / 124
0
11* Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 943,24 3772,95 470,49
4:26 / 50 / 50
1000
9:57 / 50 / 98
817,96
9:1 / 0 / 89
967,2
9:56 / 40 / 63
987,79
9:52 / 50 / 70
0
12* Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 943,1 3772,39 1000
9:56 / 50 / 83
362,88
4:13 / 0 / 72
857,5
9:59 / 0 / 157
976,33
9:57 / 50 / 98
938,56
9:52 / 50 / 123
0
13 Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 941,87 3767,47 968,47
9:57 / 45 / 86
954,88
9:57 / 50 / 109
482,05
5:0,45 / 45 / 84
967,2
9:57 / 45 / 75
876,92
8:51 / 45 / 69
0
14 Kotula Miroslav CZE-1510 2,4 GHz 0 0 CZE 941,51 3766,05 949,88
9:54 / 50 / 113
951,32
9:51 / 45 / 80
943,78
9:54 / 40 / 93
893,47
9:38 / 0 / 116
921,07
9:52 / 30 / 112
0
15 Leiner Jan CZE-058-67 2,4 GHz 0 0 CZE 938,06 3752,25 974,36
9:59 / 45 / 110
979,1
9:49 / 45 / 97
873,97
8:34 / 50 / 67
312,71
3:20 / 10 / 56
924,82
9:0 / 50 / 36
0
16 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 919,58 3678,32 904,27
9:58 / 40 / 133
943,98
9:57 / 35 / 135
916,47
9:55 / 30 / 109
913,6
9:55 / 40 / 128
898,95
9:55 / 15 / 108
0
17 Novotný René CZE-008-133 2,4 GHz 2 0 CZE 919,46 3677,84 559,14
6:45 / 0 / 134
952,46
9:56 / 40 / 90
1000
9:55 / 50 / 76
884,08
9:38 / 40 / 153
841,3
8:38 / 45 / 87
0
18 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 905,37 3621,47 926,43
9:52 / 45 / 128
920,57
9:47 / 45 / 163
634,54
6:41 / 45 / 102
865,6
9:46 / 45 / 180
908,87
9:55 / 40 / 153
0
19 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 902,77 3611,07 881,33
9:52 / 50 / 170
173,25
2:58 / 0 / 141
888,01
9:58 / 25 / 128
976,8
9:42 / 45 / 117
864,93
9:53 / 0 / 123
0
20 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 2,4 GHz 0 0 CZE 900,05 3600,19 728,7
7:41 / 45 / 131
374,7
4:5 / 50 / 125
933,33
9:57 / 50 / 132
1000
9:51 / 50 / 118
938,16
9:55 / 50 / 137
0
21 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 896,67 3586,67 891,61
9:51 / 45 / 145
894,65
9:54 / 40 / 147
896,74
9:51 / 35 / 123
903,67
9:51 / 25 / 125
470,49
5:48 / 0 / 114
0
22 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 885,42 3541,69 929,59
9:57 / 45 / 109
280,93
3:0 / 45 / 98
956,34
9:57 / 50 / 133
956
9:54 / 45 / 83
699,76
7:12 / 45 / 94
0
23 Bartoň Jiří CZE-168-19 2,4 GHz 0 0 CZE 860,89 3443,55 777,69
9:50 / 0 / 203
390,47
5:1 / 0 / 135
875,62
9:52 / 25 / 171
894,69
9:52 / 35 / 158
895,55
9:49 / 35 / 142
0
24 Horák Martin CZE-337-010 35 MHz 0 0 CZE 832,22 3328,88 962,81
9:53 / 50 / 95
421,4
4:5 / 50 / 86
1000
9:55 / 50 / 76
414,09
4:30 / 45 / 148
944,67
9:52 / 50 / 123
0
25 Jirásko Michal CZE-210-081 2,4 GHz 0 0 CZE 814,17 3256,69 872,27
9:36 / 45 / 163
349,56
4:18 / 45 / 168
869,74
9:56 / 50 / 197
762,45
9:54 / 30 / 219
752,23
7:58 / 50 / 127
0
26 Mihulka Jiří CZE-110-017 2,4 GHz 0 0 CZE 758,36 3033,43 346,52
4:40 / 0 / 122
886,38
9:51 / 30 / 142
518,67
5:49 / 50 / 145
796,8
9:38 / 10 / 180
831,58
9:26 / 30 / 165
0
27 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 692,34 2769,34 699,75
8:3 / 0 / 120
532,61
5:45 / 45 / 143
641,78
7:46 / 0 / 124
895,2
9:59 / 45 / 169
320,13
3:22 / 40 / 88
0
28 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 681,1 2724,42 907,84
9:46 / 45 / 139
527,59
5:23 / 50 / 115
364,09
4:40 / 5 / 128
924,9
9:56 / 40 / 139
283,75
4:15 / 0 / 159
0
29 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 665,76 2663,04 545,08
5:32 / 45 / 95
335,21
3:32 / 50 / 108
919,68
9:53 / 45 / 131
341,6
3:18 / 50 / 69
856,68
9:24 / 35 / 140
0
30 Horák Štěpán CZE-232-098 35 MHz 2 0 CZE 657,78 2631,12 466,77
5:34 / 30 / 138
294,12
3:40 / 45 / 165
665,06
7:27 / 45 / 156
662,04
7:0 / 40 / 109
837,25
9:54 / 15 / 184
0
31 Mühl Jiří CZE-210-013 2,4 GHz 0 0 CZE 602,76 2411,04 941,79
9:58 / 40 / 111
298,15
3:2 / 45 / 84
512,36
5:26 / 40 / 110
461,34
5:17 / 0 / 97
495,55
5:21 / 45 / 119
0
32 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 524,5 2098,01 476,43
5:30 / 5 / 94
192,59
3:3 / 0 / 127
758,54
8:32 / 5 / 79
0
0:0 / 0 / 0
670,45
7:55 / 10 / 142
0
33 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 507,12 2028,48 587,26
6:28 / 30 / 126
224,92
2:25 / 50 / 121
953,41
9:57 / 35 / 77
262,89
3:26 / 0 / 106
196,44
2:52 / 0 / 101
0
34 Jirásko Ladislav CZE-210-074 2,4 GHz 0 0 CZE 245,84 983,36 623,42
9:47 / 0 / 231
359,94
4:38 / 40 / 185
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
35 Vágner Tomáš CZE-313-28 2,4 GHz 0 0 CZE 229,59 918,35 918,35
9:58 / 30 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
36 Hrabáček Alois CZE-313-22 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Malčík Radek

M14:S59,0
L50
(H52)
Malčík Petr

M14:S58,0
L45
(H48)
Novotný Luděk

M14:S57,0
L45
(H39)
Malčík Zdeněk

M0:S0,0
L0
(H0)
Novotný Radek

M6:S20,0
L0
(H75)
Svoboda Pavel

M14:S56,0
L45
(H103)
Váňa Jiří

M5:S2,0
L35
(H67)
Pazderka Luboš

M9:S54,0
L50
(H98)
Beran Věnek

M14:S57,0
L50
(H57)
Dušek Petr

M14:S57,0
L40
(H98)
Hrubý Tomáš

M2:S50,0
L0
(H48)
Pavlíček Martin

M14:S56,0
L50
(H88)
923 919 922,5 0 342,5 889,5 303,5 595 918,5 888 146 902
1000 995,67 999,46 0 371,07 963,71 328,82 644,64 995,12 962,08 158,18 977,25

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Pavlíček Martin

M6:S33,0
L45
(H104)
Malčík Radek

M2:S25,0
L0
(H34)
Malčík Petr

M0:S0,0
L0
(H0)
Novotný Luděk

M2:S24,0
L0
(H61)
Malčík Zdeněk

M2:S48,0
L0
(H51)
Novotný Radek

M4:S35,0
L0
(H66)
Svoboda Pavel

M0:S0,0
L0
(H0)
Váňa Jiří

M2:S22,0
L35
(H73)
Pazderka Luboš

M4:S25,0
L50
(H114)
Beran Věnek

M2:S24,0
L5
(H30)
Dušek Petr

M6:S11,0
L0
(H85)
Hrubý Tomáš

M2:S5,0
L10
(H74)
386 128 0 113,5 142,5 242 0 140,5 258 134 328,5 98
1000 331,61 0 294,04 369,17 626,94 0 363,99 668,39 347,15 851,04 253,89

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Hrubý Tomáš

M2:S45,0
L50
(H96)
Pavlíček Martin

M14:S50,0
L50
(H174)
Malčík Radek

M12:S6,0
L50
(H27)
Malčík Petr

M14:S58,0
L50
(H22)
Novotný Luděk

M14:S57,0
L50
(H64)
Malčík Zdeněk

M14:S58,0
L45
(H99)
Novotný Radek

M14:S58,0
L45
(H60)
Svoboda Pavel

M12:S50,0
L0
(H78)
Váňa Jiří

M9:S10,0
L45
(H112)
Pazderka Luboš

M14:S58,0
L50
(H85)
Beran Věnek

M14:S57,0
L45
(H63)
Dušek Petr

M11:S15,0
L40
(H135)
167 853 762,5 937 915 893,5 913 731 539 905,5 910,5 647,5
178,23 910,35 813,77 1000 976,52 953,58 974,39 780,15 575,24 966,38 971,72 691,04

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2887,6 977,25
14:56 / 50 / 88
1000
6:33 / 45 / 104
910,35
14:50 / 50 / 174
0 12* Pavlíček Martin 943,1 3772,39 1000
9:56 / 50 / 83
362,88
4:13 / 0 / 72
857,5
9:59 / 0 / 157
976,33
9:57 / 50 / 98
938,56
9:52 / 50 / 123
0
2 867,21 2504,16 962,08
14:57 / 40 / 98
851,04
6:11 / 0 / 85
691,04
11:15 / 40 / 135
0 10* Dušek Petr 964,94 3859,77 971,71
9:54 / 45 / 76
985,63
9:58 / 50 / 61
963,46
9:55 / 50 / 77
590,21
5:36 / 45 / 75
938,97
9:54 / 45 / 124
0
3 801,35 2313,99 995,12
14:57 / 50 / 57
347,15
2:24 / 5 / 30
971,72
14:57 / 45 / 63
0 9* Beran Věnek 967,06 3868,22 917,29
9:59 / 40 / 89
423,05
4:59 / 0 / 73
980,72
9:58 / 45 / 65
988,8
9:58 / 50 / 60
981,41
9:57 / 35 / 50
0
4 789,38 2279,41 644,64
9:54 / 50 / 98
668,39
4:25 / 50 / 114
966,38
14:58 / 50 / 85
0 8* Pazderka Luboš 969,36 3877,43 969,94
9:58 / 50 / 70
968,08
9:55 / 50 / 77
994,38
9:58 / 50 / 58
345,36
3:37 / 0 / 32
945,03
9:54 / 50 / 119
0
5 786,13 2270,02 999,46
14:57 / 45 / 39
294,04
2:24 / 0 / 61
976,52
14:57 / 50 / 64
0 3* Novotný Luděk 989,1 3956,4 993,38
9:55 / 45 / 79
973,41
9:57 / 50 / 86
992,06
9:56 / 45 / 33
997,55
9:56 / 50 / 70
972,34
9:52 / 50 / 89
0
6 742,96 2145,38 1000
14:59 / 50 / 52
331,61
2:25 / 0 / 34
813,77
12:6 / 50 / 27
0 1* Malčík Radek 1000 4000 1000
9:57 / 50 / 57
1000
9:58 / 50 / 55
1000
9:57 / 50 / 35
260,31
2:53 / 0 / 43
1000
9:57 / 50 / 57
0
7 691,12 1995,67 995,67
14:58 / 45 / 48
0
0:0 / 0 / 0
1000
14:58 / 50 / 22
0 2* Malčík Petr 1000 4000 1000
9:57 / 50 / 30
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 41
1000
9:57 / 50 / 44
1000
9:56 / 50 / 57
0
8 683,06 1972,4 371,07
6:20 / 0 / 75
626,94
4:35 / 0 / 66
974,39
14:58 / 45 / 60
0 5* Novotný Radek 977,5 3910,01 0
0:0 / 0 / 0
952,11
9:58 / 45 / 93
957,9
9:58 / 40 / 70
1000
9:56 / 50 / 67
1000
9:57 / 50 / 65
0
9 603,91 1743,86 963,71
14:56 / 45 / 103
0
0:0 / 0 / 0
780,15
12:50 / 0 / 78
0 6* Svoboda Pavel 972,11 3888,45 932,75
9:57 / 40 / 95
1000
9:57 / 50 / 41
967,43
9:57 / 50 / 76
946,12
9:59 / 10 / 59
974,9
9:30 / 50 / 36
0
10 458,08 1322,75 0
0:0 / 0 / 0
369,17
2:48 / 0 / 51
953,58
14:58 / 45 / 99
0 4* Malčík Zdeněk 984,67 3938,67 411,39
3:59 / 50 / 58
995,82
9:54 / 50 / 97
983,94
9:58 / 50 / 71
983,2
9:56 / 45 / 53
975,71
9:57 / 50 / 89
0
11 439,14 1268,05 328,82
5:2 / 35 / 67
363,99
2:22 / 35 / 73
575,24
9:10 / 45 / 112
0 7* Váňa Jiří 971,08 3884,31 974,36
9:55 / 40 / 92
971,27
9:58 / 50 / 79
976,11
9:58 / 45 / 101
449,31
4:13 / 45 / 73
962,57
9:54 / 40 / 85
0
12 204,43 590,3 158,18
2:50 / 0 / 48
253,89
2:5 / 10 / 74
178,23
2:45 / 50 / 96
0 11* Hrubý Tomáš 943,24 3772,95 470,49
4:26 / 50 / 50
1000
9:57 / 50 / 98
817,96
9:1 / 0 / 89
967,2
9:56 / 40 / 63
987,79
9:52 / 50 / 70
0
-- -- 13 Vorálek Petr 941,87 3767,47 968,47
9:57 / 45 / 86
954,88
9:57 / 50 / 109
482,05
5:0,45 / 45 / 84
967,2
9:57 / 45 / 75
876,92
8:51 / 45 / 69
0
-- -- 14 Kotula Miroslav 941,51 3766,05 949,88
9:54 / 50 / 113
951,32
9:51 / 45 / 80
943,78
9:54 / 40 / 93
893,47
9:38 / 0 / 116
921,07
9:52 / 30 / 112
0
-- -- 15 Leiner Jan 938,06 3752,25 974,36
9:59 / 45 / 110
979,1
9:49 / 45 / 97
873,97
8:34 / 50 / 67
312,71
3:20 / 10 / 56
924,82
9:0 / 50 / 36
0
-- -- 16 Nehera Petr 919,58 3678,32 904,27
9:58 / 40 / 133
943,98
9:57 / 35 / 135
916,47
9:55 / 30 / 109
913,6
9:55 / 40 / 128
898,95
9:55 / 15 / 108
0
-- -- 17 Novotný René 919,46 3677,84 559,14
6:45 / 0 / 134
952,46
9:56 / 40 / 90
1000
9:55 / 50 / 76
884,08
9:38 / 40 / 153
841,3
8:38 / 45 / 87
0
-- -- 18 Veselovský Jiří 905,37 3621,47 926,43
9:52 / 45 / 128
920,57
9:47 / 45 / 163
634,54
6:41 / 45 / 102
865,6
9:46 / 45 / 180
908,87
9:55 / 40 / 153
0
-- -- 19 Janovský Radek 902,77 3611,07 881,33
9:52 / 50 / 170
173,25
2:58 / 0 / 141
888,01
9:58 / 25 / 128
976,8
9:42 / 45 / 117
864,93
9:53 / 0 / 123
0
-- -- 20 Imiolek Jaroslav 900,05 3600,19 728,7
7:41 / 45 / 131
374,7
4:5 / 50 / 125
933,33
9:57 / 50 / 132
1000
9:51 / 50 / 118
938,16
9:55 / 50 / 137
0
-- -- 21 Beseda Martin 896,67 3586,67 891,61
9:51 / 45 / 145
894,65
9:54 / 40 / 147
896,74
9:51 / 35 / 123
903,67
9:51 / 25 / 125
470,49
5:48 / 0 / 114
0
-- -- 22 Semerák Petr 885,42 3541,69 929,59
9:57 / 45 / 109
280,93
3:0 / 45 / 98
956,34
9:57 / 50 / 133
956
9:54 / 45 / 83
699,76
7:12 / 45 / 94
0
-- -- 23 Bartoň Jiří 860,89 3443,55 777,69
9:50 / 0 / 203
390,47
5:1 / 0 / 135
875,62
9:52 / 25 / 171
894,69
9:52 / 35 / 158
895,55
9:49 / 35 / 142
0
-- -- 24 Horák Martin 832,22 3328,88 962,81
9:53 / 50 / 95
421,4
4:5 / 50 / 86
1000
9:55 / 50 / 76
414,09
4:30 / 45 / 148
944,67
9:52 / 50 / 123
0
-- -- 25 Jirásko Michal 814,17 3256,69 872,27
9:36 / 45 / 163
349,56
4:18 / 45 / 168
869,74
9:56 / 50 / 197
762,45
9:54 / 30 / 219
752,23
7:58 / 50 / 127
0
-- -- 26 Mihulka Jiří 758,36 3033,43 346,52
4:40 / 0 / 122
886,38
9:51 / 30 / 142
518,67
5:49 / 50 / 145
796,8
9:38 / 10 / 180
831,58
9:26 / 30 / 165
0
-- -- 27 Skoupý Karel 692,34 2769,34 699,75
8:3 / 0 / 120
532,61
5:45 / 45 / 143
641,78
7:46 / 0 / 124
895,2
9:59 / 45 / 169
320,13
3:22 / 40 / 88
0
-- -- 28 Tomiška Leoš 681,1 2724,42 907,84
9:46 / 45 / 139
527,59
5:23 / 50 / 115
364,09
4:40 / 5 / 128
924,9
9:56 / 40 / 139
283,75
4:15 / 0 / 159
0
-- -- 29 Mrázek Karel 665,76 2663,04 545,08
5:32 / 45 / 95
335,21
3:32 / 50 / 108
919,68
9:53 / 45 / 131
341,6
3:18 / 50 / 69
856,68
9:24 / 35 / 140
0
-- -- 30 Horák Štěpán 657,78 2631,12 466,77
5:34 / 30 / 138
294,12
3:40 / 45 / 165
665,06
7:27 / 45 / 156
662,04
7:0 / 40 / 109
837,25
9:54 / 15 / 184
0
-- -- 31 Mühl Jiří 602,76 2411,04 941,79
9:58 / 40 / 111
298,15
3:2 / 45 / 84
512,36
5:26 / 40 / 110
461,34
5:17 / 0 / 97
495,55
5:21 / 45 / 119
0
-- -- 32 Čermák Vladimír 524,5 2098,01 476,43
5:30 / 5 / 94
192,59
3:3 / 0 / 127
758,54
8:32 / 5 / 79
0
0:0 / 0 / 0
670,45
7:55 / 10 / 142
0
-- -- 33 Krajčovič Ivan 507,12 2028,48 587,26
6:28 / 30 / 126
224,92
2:25 / 50 / 121
953,41
9:57 / 35 / 77
262,89
3:26 / 0 / 106
196,44
2:52 / 0 / 101
0
-- -- 34 Jirásko Ladislav 245,84 983,36 623,42
9:47 / 0 / 231
359,94
4:38 / 40 / 185
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 35 Vágner Tomáš 229,59 918,35 918,35
9:58 / 30 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 36 Hrabáček Alois 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :610
Datum konání :30.4.2016
Kategorie :F5J
Místo konání :Brdo Stará Paka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Nová Paka
Ředitel soutěže :Vladimír Čermák
Hlavní rozhodčí :Ing.Pavel Křížek
Počasí :jasno,V vítr do 3 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Pavlíček Martin CZE-069-003 1000
9:56 / 50 / 83
362,88
4:13 / 0 / 72
857,5
9:59 / 0 / 157
976,33
9:57 / 50 / 98
938,56
9:52 / 50 / 123
3772,39 943,1
2* Dušek Petr CZE-232-003 971,71
9:54 / 45 / 76
985,63
9:58 / 50 / 61
963,46
9:55 / 50 / 77
590,21
5:36 / 45 / 75
938,97
9:54 / 45 / 124
3859,77 964,94
3* Beran Věnek CZE-313-027 917,29
9:59 / 40 / 89
423,05
4:59 / 0 / 73
980,72
9:58 / 45 / 65
988,8
9:58 / 50 / 60
981,41
9:57 / 35 / 50
3868,22 967,06
4* Pazderka Luboš CZE-58-12 969,94
9:58 / 50 / 70
968,08
9:55 / 50 / 77
994,38
9:58 / 50 / 58
345,36
3:37 / 0 / 32
945,03
9:54 / 50 / 119
3877,43 969,36
5* Novotný Luděk CZE-008-014 993,38
9:55 / 45 / 79
973,41
9:57 / 50 / 86
992,06
9:56 / 45 / 33
997,55
9:56 / 50 / 70
972,34
9:52 / 50 / 89
3956,4 989,1
6* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:57 / 50 / 57
1000
9:58 / 50 / 55
1000
9:57 / 50 / 35
260,31
2:53 / 0 / 43
1000
9:57 / 50 / 57
4000 1000
7* Malčík Petr CZE-065-211 1000
9:57 / 50 / 30
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 41
1000
9:57 / 50 / 44
1000
9:56 / 50 / 57
4000 1000
8* Novotný Radek CZE-1528 0
0:0 / 0 / 0
952,11
9:58 / 45 / 93
957,9
9:58 / 40 / 70
1000
9:56 / 50 / 67
1000
9:57 / 50 / 65
3910,01 977,5
9* Svoboda Pavel CZE-313-041 932,75
9:57 / 40 / 95
1000
9:57 / 50 / 41
967,43
9:57 / 50 / 76
946,12
9:59 / 10 / 59
974,9
9:30 / 50 / 36
3888,45 972,11
10* Malčík Zdeněk CZE-065-202 411,39
3:59 / 50 / 58
995,82
9:54 / 50 / 97
983,94
9:58 / 50 / 71
983,2
9:56 / 45 / 53
975,71
9:57 / 50 / 89
3938,67 984,67
11* Váňa Jiří CZE-074-050 974,36
9:55 / 40 / 92
971,27
9:58 / 50 / 79
976,11
9:58 / 45 / 101
449,31
4:13 / 45 / 73
962,57
9:54 / 40 / 85
3884,31 971,08
12* Hrubý Tomáš CZE-213-039 470,49
4:26 / 50 / 50
1000
9:57 / 50 / 98
817,96
9:1 / 0 / 89
967,2
9:56 / 40 / 63
987,79
9:52 / 50 / 70
3772,95 943,24
13 Vorálek Petr CZE-327-025 968,47
9:57 / 45 / 86
954,88
9:57 / 50 / 109
482,05
5:0,45 / 45 / 84
967,2
9:57 / 45 / 75
876,92
8:51 / 45 / 69
3767,47 941,87
14 Kotula Miroslav CZE-1510 949,88
9:54 / 50 / 113
951,32
9:51 / 45 / 80
943,78
9:54 / 40 / 93
893,47
9:38 / 0 / 116
921,07
9:52 / 30 / 112
3766,05 941,51
15 Leiner Jan CZE-058-67 974,36
9:59 / 45 / 110
979,1
9:49 / 45 / 97
873,97
8:34 / 50 / 67
312,71
3:20 / 10 / 56
924,82
9:0 / 50 / 36
3752,25 938,06
16 Nehera Petr CZE-058-023 904,27
9:58 / 40 / 133
943,98
9:57 / 35 / 135
916,47
9:55 / 30 / 109
913,6
9:55 / 40 / 128
898,95
9:55 / 15 / 108
3678,32 919,58
17 Novotný René CZE-008-133 559,14
6:45 / 0 / 134
952,46
9:56 / 40 / 90
1000
9:55 / 50 / 76
884,08
9:38 / 40 / 153
841,3
8:38 / 45 / 87
3677,84 919,46
18 Veselovský Jiří CZE-213-020 926,43
9:52 / 45 / 128
920,57
9:47 / 45 / 163
634,54
6:41 / 45 / 102
865,6
9:46 / 45 / 180
908,87
9:55 / 40 / 153
3621,47 905,37
19 Janovský Radek CZE-232-053 881,33
9:52 / 50 / 170
173,25
2:58 / 0 / 141
888,01
9:58 / 25 / 128
976,8
9:42 / 45 / 117
864,93
9:53 / 0 / 123
3611,07 902,77
20 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 728,7
7:41 / 45 / 131
374,7
4:5 / 50 / 125
933,33
9:57 / 50 / 132
1000
9:51 / 50 / 118
938,16
9:55 / 50 / 137
3600,19 900,05
21 Beseda Martin CZE-1534 891,61
9:51 / 45 / 145
894,65
9:54 / 40 / 147
896,74
9:51 / 35 / 123
903,67
9:51 / 25 / 125
470,49
5:48 / 0 / 114
3586,67 896,67
22 Semerák Petr CZE-210-088 929,59
9:57 / 45 / 109
280,93
3:0 / 45 / 98
956,34
9:57 / 50 / 133
956
9:54 / 45 / 83
699,76
7:12 / 45 / 94
3541,69 885,42
23 Bartoň Jiří CZE-168-19 777,69
9:50 / 0 / 203
390,47
5:1 / 0 / 135
875,62
9:52 / 25 / 171
894,69
9:52 / 35 / 158
895,55
9:49 / 35 / 142
3443,55 860,89
24 Horák Martin CZE-337-010 962,81
9:53 / 50 / 95
421,4
4:5 / 50 / 86
1000
9:55 / 50 / 76
414,09
4:30 / 45 / 148
944,67
9:52 / 50 / 123
3328,88 832,22
25 Jirásko Michal CZE-210-081 872,27
9:36 / 45 / 163
349,56
4:18 / 45 / 168
869,74
9:56 / 50 / 197
762,45
9:54 / 30 / 219
752,23
7:58 / 50 / 127
3256,69 814,17
26 Mihulka Jiří CZE-110-017 346,52
4:40 / 0 / 122
886,38
9:51 / 30 / 142
518,67
5:49 / 50 / 145
796,8
9:38 / 10 / 180
831,58
9:26 / 30 / 165
3033,43 758,36
27 Skoupý Karel CZE-1520 699,75
8:3 / 0 / 120
532,61
5:45 / 45 / 143
641,78
7:46 / 0 / 124
895,2
9:59 / 45 / 169
320,13
3:22 / 40 / 88
2769,34 692,34
28 Tomiška Leoš CZE-232-018 907,84
9:46 / 45 / 139
527,59
5:23 / 50 / 115
364,09
4:40 / 5 / 128
924,9
9:56 / 40 / 139
283,75
4:15 / 0 / 159
2724,42 681,1
29 Mrázek Karel CZE-264-027 545,08
5:32 / 45 / 95
335,21
3:32 / 50 / 108
919,68
9:53 / 45 / 131
341,6
3:18 / 50 / 69
856,68
9:24 / 35 / 140
2663,04 665,76
30 Horák Štěpán CZE-232-098 466,77
5:34 / 30 / 138
294,12
3:40 / 45 / 165
665,06
7:27 / 45 / 156
662,04
7:0 / 40 / 109
837,25
9:54 / 15 / 184
2631,12 657,78
31 Mühl Jiří CZE-210-013 941,79
9:58 / 40 / 111
298,15
3:2 / 45 / 84
512,36
5:26 / 40 / 110
461,34
5:17 / 0 / 97
495,55
5:21 / 45 / 119
2411,04 602,76
32 Čermák Vladimír CZE-210-003 476,43
5:30 / 5 / 94
192,59
3:3 / 0 / 127
758,54
8:32 / 5 / 79
0
0:0 / 0 / 0
670,45
7:55 / 10 / 142
2098,01 524,5
33 Krajčovič Ivan CZE-069-013 587,26
6:28 / 30 / 126
224,92
2:25 / 50 / 121
953,41
9:57 / 35 / 77
262,89
3:26 / 0 / 106
196,44
2:52 / 0 / 101
2028,48 507,12
34 Jirásko Ladislav CZE-210-074 623,42
9:47 / 0 / 231
359,94
4:38 / 40 / 185
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
983,36 245,84
35 Vágner Tomáš CZE-313-28 918,35
9:58 / 30 / 120
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
918,35 229,59
36 Hrabáček Alois CZE-313-22 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 36 Skoupý Karel, Krajčovič Ivan, Pazderka Luboš, Kotula Miroslav, Tomiška Leoš, Hrubý Tomáš, Mrázek Karel, Semerák Petr, Hrabáček Alois, Vágner Tomáš, Leiner Jan, Imiolek Jaroslav, Novotný René, Novotný Radek, Janovský Radek, Bartoň Jiří, Čermák Vladimír, Beseda Martin, Váňa Jiří, Novotný Luděk, Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Malčík Radek, Svoboda Pavel, Dušek Petr, Pavlíček Martin, Nehera Petr, Beran Věnek, Vorálek Petr , Jirásko Ladislav, Jirásko Michal, Mühl Jiří, Mihulka Jiří, Horák Štěpán, Horák Martin, Veselovský Jiří, 129148,1 3587,45

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Horák Martin 5 50 , 50 , 50 , 45 , 50 245 49
Imiolek Jaroslav 5 45 , 50 , 50 , 50 , 50 245 49
Vorálek Petr 5 45 , 50 , 45 , 45 , 45 230 46
Semerák Petr 5 45 , 45 , 50 , 45 , 45 230 46
Mrázek Karel 5 45 , 50 , 45 , 50 , 35 225 45
Veselovský Jiří 5 45 , 45 , 45 , 45 , 40 220 44
Jirásko Michal 5 45 , 45 , 50 , 30 , 50 220 44
Pazderka Luboš 8 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 50 , 50 350 43,75
Novotný Luděk 8 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 0 , 50 335 41,88
Váňa Jiří 8 40 , 50 , 45 , 45 , 40 , 35 , 35 , 45 335 41,88
Leiner Jan 5 45 , 45 , 50 , 10 , 50 200 40
Dušek Petr 8 45 , 50 , 50 , 45 , 45 , 40 , 0 , 40 315 39,38
Malčík Radek 8 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 0 , 50 300 37,5
Pavlíček Martin 8 50 , 0 , 0 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 295 36,88
Malčík Petr 8 50 , 0 , 45 , 50 , 50 , 45 , 0 , 50 290 36,25
Malčík Zdeněk 8 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 0 , 0 , 45 290 36,25
Horák Štěpán 5 30 , 45 , 45 , 40 , 15 175 35
Novotný René 5 0 , 40 , 50 , 40 , 45 175 35
Mühl Jiří 5 40 , 45 , 40 , 0 , 45 170 34
Beran Věnek 8 40 , 0 , 45 , 50 , 35 , 50 , 5 , 45 270 33,75
Kotula Miroslav 5 50 , 45 , 40 , 0 , 30 165 33
Nehera Petr 5 40 , 35 , 30 , 40 , 15 160 32
Hrubý Tomáš 8 50 , 50 , 0 , 40 , 50 , 0 , 10 , 50 250 31,25
Svoboda Pavel 8 40 , 50 , 50 , 10 , 50 , 45 , 0 , 0 245 30,62
Beseda Martin 5 45 , 40 , 35 , 25 , 0 145 29
Novotný Radek 8 0 , 45 , 40 , 50 , 50 , 0 , 0 , 45 230 28,75
Tomiška Leoš 5 45 , 50 , 5 , 40 , 0 140 28
Skoupý Karel 5 0 , 45 , 0 , 45 , 40 130 26
Mihulka Jiří 5 0 , 30 , 50 , 10 , 30 120 24
Janovský Radek 5 50 , 0 , 25 , 45 , 0 120 24
Krajčovič Ivan 5 30 , 50 , 35 , 0 , 0 115 23
Bartoň Jiří 5 0 , 0 , 25 , 35 , 35 95 19
Jirásko Ladislav 5 0 , 40 , 0 , 0 , 0 40 8
Vágner Tomáš 5 30 , 0 , 0 , 0 , 0 30 6
Čermák Vladimír 5 5 , 0 , 5 , 0 , 10 20 4
Hrabáček Alois 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Nehera Petr 5 9:58,0, 9:57,0, 9:55,0, 9:55,0, 9:55,0, 2980 9:56
Novotný Luděk 5 9:55,0, 9:57,0, 9:56,0, 9:56,0, 9:52,0, 2976 9:55,2
Svoboda Pavel 5 9:57,0, 9:57,0, 9:57,0, 9:59,0, 9:30,0, 2960 9:52
Kotula Miroslav 5 9:54,0, 9:51,0, 9:54,0, 9:38,0, 9:52,0, 2949 9:49,8
Veselovský Jiří 5 9:52,0, 9:47,0, 6:41,0, 9:46,0, 9:55,0, 2761 9:12,2
Dušek Petr 5 9:54,0, 9:58,0, 9:55,0, 5:36,0, 9:54,0, 2717 9:3,39999999999998
Beseda Martin 5 9:51,0, 9:54,0, 9:51,0, 9:51,0, 5:48,0, 2715 9:3
Novotný René 5 6:45,0, 9:56,0, 9:55,0, 9:38,0, 8:38,0, 2692 8:58,4
Beran Věnek 5 9:59,0, 4:59,0, 9:58,0, 9:58,0, 9:57,0, 2691 8:58,2
Bartoň Jiří 5 9:50,0, 5:1,0, 9:52,0, 9:52,0, 9:49,0, 2664 8:52,8
Váňa Jiří 5 9:55,0, 9:58,0, 9:58,0, 4:13,0, 9:54,0, 2638 8:47,6
Pavlíček Martin 5 9:56,0, 4:13,0, 9:59,0, 9:57,0, 9:52,0, 2637 8:47,4
Malčík Zdeněk 5 3:59,0, 9:54,0, 9:58,0, 9:56,0, 9:57,0, 2624 8:44,8
Vorálek Petr 5 9:57,0, 9:57,0, 5:0,45, 9:57,0, 8:51,0, 2622,45 8:44,49
Pazderka Luboš 5 9:58,0, 9:55,0, 9:58,0, 3:37,0, 9:54,0, 2602 8:40,4
Hrubý Tomáš 5 4:26,0, 9:57,0, 9:1,0, 9:56,0, 9:52,0, 2592 8:38,4
Malčík Radek 5 9:57,0, 9:58,0, 9:57,0, 2:53,0, 9:57,0, 2562 8:32,4
Janovský Radek 5 9:52,0, 2:58,0, 9:58,0, 9:42,0, 9:53,0, 2543 8:28,6
Jirásko Michal 5 9:36,0, 4:18,0, 9:56,0, 9:54,0, 7:58,0, 2502 8:20,4
Imiolek Jaroslav 5 7:41,0, 4:5,0, 9:57,0, 9:51,0, 9:55,0, 2489 8:17,8
Leiner Jan 5 9:59,0, 9:49,0, 8:34,0, 3:20,0, 9:0,0, 2442 8:8,39999999999998
Semerák Petr 5 9:57,0, 3:0,0, 9:57,0, 9:54,0, 7:12,0, 2400 8:0
Novotný Radek 5 0:0,0, 9:58,0, 9:58,0, 9:56,0, 9:57,0, 2389 7:57,8
Malčík Petr 5 9:57,0, 0:0,0, 9:58,0, 9:57,0, 9:56,0, 2388 7:57,6
Mihulka Jiří 5 4:40,0, 9:51,0, 5:49,0, 9:38,0, 9:26,0, 2364 7:52,8
Horák Martin 5 9:53,0, 4:5,0, 9:55,0, 4:30,0, 9:52,0, 2295 7:39
Skoupý Karel 5 8:3,0, 5:45,0, 7:46,0, 9:59,0, 3:22,0, 2095 6:59
Tomiška Leoš 5 9:46,0, 5:23,0, 4:40,0, 9:56,0, 4:15,0, 2040 6:48
Horák Štěpán 5 5:34,0, 3:40,0, 7:27,0, 7:0,0, 9:54,0, 2015 6:43
Mrázek Karel 5 5:32,0, 3:32,0, 9:53,0, 3:18,0, 9:24,0, 1899 6:19,8
Mühl Jiří 5 9:58,0, 3:2,0, 5:26,0, 5:17,0, 5:21,0, 1744 5:48,8
Krajčovič Ivan 5 6:28,0, 2:25,0, 9:57,0, 3:26,0, 2:52,0, 1508 5:1,60000000000002
Čermák Vladimír 5 5:30,0, 3:3,0, 8:32,0, 0:0,0, 7:55,0, 1500 5:0
Jirásko Ladislav 5 9:47,0, 4:38,0, 0:0,0, 0:0,0, 0:0,0, 865 2:53
Vágner Tomáš 5 9:58,0, 0:0,0, 0:0,0, 0:0,0, 0:0,0, 598 1:59,6
Hrabáček Alois 5 0:0,0, 0:0,0, 0:0,0, 0:0,0, 0:0,0, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Hrabáček Alois 0 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Malčík Petr 6 30, 0, 41, 44, 57, 48, 0, 22, 242 40,33
Malčík Radek 8 57, 55, 35, 43, 57, 52, 34, 27, 360 45
Beran Věnek 8 89, 73, 65, 60, 50, 57, 30, 63, 487 60,88
Novotný Luděk 8 79, 86, 33, 70, 89, 39, 61, 64, 521 65,12
Svoboda Pavel 7 95, 41, 76, 59, 36, 103, 0, 78, 488 69,71
Novotný Radek 7 0, 93, 70, 67, 65, 75, 66, 60, 496 70,86
Leiner Jan 5 110, 97, 67, 56, 36, 366 73,2
Hrubý Tomáš 8 50, 98, 89, 63, 70, 48, 74, 96, 588 73,5
Malčík Zdeněk 7 58, 97, 71, 53, 89, 0, 51, 99, 518 74
Pazderka Luboš 8 70, 77, 58, 32, 119, 98, 114, 85, 653 81,62
Vorálek Petr 5 86, 109, 84, 75, 69, 423 84,6
Váňa Jiří 8 92, 79, 101, 73, 85, 67, 73, 112, 682 85,25
Dušek Petr 8 76, 61, 77, 75, 124, 98, 85, 135, 731 91,38
Kotula Miroslav 5 113, 80, 93, 116, 112, 514 102,8
Semerák Petr 5 109, 98, 133, 83, 94, 517 103,4
Mühl Jiří 5 111, 84, 110, 97, 119, 521 104,2
Horák Martin 5 95, 86, 76, 148, 123, 528 105,6
Krajčovič Ivan 5 126, 121, 77, 106, 101, 531 106,2
Novotný René 5 134, 90, 76, 153, 87, 540 108
Mrázek Karel 5 95, 108, 131, 69, 140, 543 108,6
Čermák Vladimír 4 94, 127, 79, 0, 142, 442 110,5
Pavlíček Martin 8 83, 72, 157, 98, 123, 88, 104, 174, 899 112,38
Vágner Tomáš 1 120, 0, 0, 0, 0, 120 120
Nehera Petr 5 133, 135, 109, 128, 108, 613 122,6
Imiolek Jaroslav 5 131, 125, 132, 118, 137, 643 128,6
Skoupý Karel 5 120, 143, 124, 169, 88, 644 128,8
Beseda Martin 5 145, 147, 123, 125, 114, 654 130,8
Janovský Radek 5 170, 141, 128, 117, 123, 679 135,8
Tomiška Leoš 5 139, 115, 128, 139, 159, 680 136
Veselovský Jiří 5 128, 163, 102, 180, 153, 726 145,2
Horák Štěpán 5 138, 165, 156, 109, 184, 752 150,4
Mihulka Jiří 5 122, 142, 145, 180, 165, 754 150,8
Bartoň Jiří 5 203, 135, 171, 158, 142, 809 161,8
Jirásko Michal 5 163, 168, 197, 219, 127, 874 174,8
Jirásko Ladislav 2 231, 185, 0, 0, 0, 416 208

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Petr 19:44,13 40,33 7:57,6 50,67
Malčík Radek 18:58,67 45 8:32,4 52,69
Novotný Luděk 15:13,93 65,12 9:55,2 65,65
Beran Věnek 14:44,11 60,88 8:58,2 67,87
Svoboda Pavel 14:9,18 69,71 9:52 70,65
Malčík Zdeněk 11:49,19 74 8:44,8 84,6
Hrubý Tomáš 11:45,31 73,5 8:38,4 85,07
Novotný Radek 11:14,31 70,86 7:57,8 88,98
Leiner Jan 11:7,21 73,2 8:8,39999999999998 89,93
Pazderka Luboš 10:37,55 81,62 8:40,4 94,1
Vorálek Petr 10:19,96 84,6 8:44,49 96,78
Váňa Jiří 10:18,89 85,25 8:47,6 96,95
Dušek Petr 9:54,69 91,38 9:3,39999999999998 100,9
Kotula Miroslav 9:33,74 102,8 9:49,8 104,58
Novotný René 8:18,52 108 8:58,4 120,36
Nehera Petr 8:6,13 122,6 9:56 123,42
Pavlíček Martin 7:49,32 112,38 8:47,4 127,85
Semerák Petr 7:44,22 103,4 8:0 129,25
Horák Martin 7:14,66 105,6 7:39 138,04
Beseda Martin 6:55,14 130,8 9:3 144,53
Imiolek Jaroslav 6:27,09 128,6 8:17,8 155
Veselovský Jiří 6:20,3 145,2 9:12,2 157,77
Janovský Radek 6:14,52 135,8 8:28,6 160,2
Mrázek Karel 5:49,72 108,6 6:19,8 171,56
Mühl Jiří 5:34,74 104,2 5:48,8 179,24
Bartoň Jiří 5:29,3 161,8 8:52,8 182,21
Skoupý Karel 5:25,31 128,8 6:59 184,44
Mihulka Jiří 5:13,53 150,8 7:52,8 191,37
Tomiška Leoš 5:0 136 6:48 200
Jirásko Michal 4:46,27 174,8 8:20,4 209,59
Krajčovič Ivan 4:43,99 106,2 5:1,60000000000002 211,27
Čermák Vladimír 4:31,49 110,5 5:0 221
Horák Štěpán 4:27,95 150,4 6:43 223,92
Vágner Tomáš 1:39,67 120 1:59,6 602,01
Jirásko Ladislav 1:23,17 208 2:53 721,39
Hrabáček Alois 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz