Kompletní přehled ze soutěže : F5J - F5J Ikarus - 22.10.2017 9:23:27

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-327 01  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Veleba Martin   CZE  CZE-269-043  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Slezák Petr   CZE  CZE-1616  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Koláska Petr   CZE  CZE-211-666  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Hlavinka Tomáš   CZE  CZE-270-007  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Loutocký Petr   CZE  CZE-327-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Prokop Luděk   CZE  CZE-313-29  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Matula František   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Pavelka Jiří   CZE  CZE-510-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Barč Radim   CZE  CZE-1615  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Malčík Radek   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Slezák Petr
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Koláska Petr
Kovařík Pavel
Hlavinka Tomáš
Loutocký Petr
Matula Ondra
Odehnal František
Prokop Luděk
Beran Věnek
Matula František
Kremer Jiří
Pavelka Jiří
Barč Radim
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Malčík Radek
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Skupina 3 Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Malčík Radek
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Veleba Martin
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Skupina 3 Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Matula Ondra
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Matula Ondra
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Skupina 2 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Vohralík Martin
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Prokop Luděk
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Veleba Martin
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Vojkůvka Zdeněk
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Slezák Petr
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Koláska Petr
Kovařík Pavel
Hlavinka Tomáš
Loutocký Petr
Matula Ondra
Odehnal František
Prokop Luděk
Beran Věnek
Matula František
Kremer Jiří
Pavelka Jiří
Barč Radim
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Vojkůvka Zdeněk X 2 2 2 2 1 3 3 2 1 1 0 1 2 0 0 2 2 2 2 0
Nahodil Antonín 2 X 0 2 1 1 2 4 4 1 1 2 2 2 0 1 0 3 0 2 0
Veleba Martin 2 0 X 0 3 1 2 1 0 1 2 2 2 0 2 0 4 0 5 1 2
Slezák Petr 2 2 0 X 1 1 2 2 1 2 1 1 2 1 1 2 1 2 0 4 2
Kičmer Kamil 2 1 3 1 X 0 4 2 1 3 1 0 1 0 0 2 4 0 3 0 2
Prašivka Miroslav 1 1 1 1 0 X 0 1 2 2 1 2 0 3 4 3 1 2 1 1 3
Vohralík Martin 3 2 2 2 4 0 X 3 2 3 0 0 0 0 0 2 3 0 2 1 1
Koláska Petr 3 4 1 2 2 1 3 X 3 1 0 1 1 1 0 1 1 2 1 2 0
Kovařík Pavel 2 4 0 1 1 2 2 3 X 1 2 1 1 3 1 2 0 2 0 1 1
Hlavinka Tomáš 1 1 1 2 3 2 3 1 1 X 0 1 0 1 2 4 2 1 1 1 2
Loutocký Petr 1 1 2 1 1 1 0 0 2 0 X 2 4 3 2 1 1 2 2 2 2
Matula Ondra 0 2 2 1 0 2 0 1 1 1 2 X 3 2 3 1 1 3 2 2 1
Odehnal František 1 2 2 2 1 0 0 1 1 0 4 3 X 2 1 0 1 3 2 3 1
Prokop Luděk 2 2 0 1 0 3 0 1 3 1 3 2 2 X 2 2 0 4 0 1 1
Beran Věnek 0 0 2 1 0 4 0 0 1 2 2 3 1 2 X 3 1 1 2 2 3
Matula František 0 1 0 2 2 3 2 1 2 4 1 1 0 2 3 X 1 1 0 1 3
Kremer Jiří 2 0 4 1 4 1 3 1 0 2 1 1 1 0 1 1 X 0 4 0 3
Pavelka Jiří 2 3 0 2 0 2 0 2 2 1 2 3 3 4 1 1 0 X 0 2 0
Barč Radim 2 0 5 0 3 1 2 1 0 1 2 2 2 0 2 0 4 0 X 1 2
Malčík Radek 2 2 1 4 0 1 1 2 1 1 2 2 3 1 2 1 0 2 1 X 1
Malčík Zdeněk 0 0 2 2 2 3 1 0 1 2 2 1 1 1 3 3 3 0 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Radek

6:58
50
142
Odehnal František

6:31
50
184
Koláska Petr

6:43
0
151
Pavelka Jiří

6:25
0
210
Matula Ondra

8:15
45
205
Nahodil Antonín

7:8
30
165
Slezák Petr

9:9
40
229
397 349 327,5 255 425 375,5 402
934,12 821,18 770,59 600 1000 883,53 945,88

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kovařík Pavel

5:50
0
172
Malčík Zdeněk

4:49
45
197
Prašivka Miroslav

6:8
50
227
Prokop Luděk

0:0
0
0
Matula František

0:0
0
0
Loutocký Petr

5:59
50
223
Beran Věnek

0:0
0
0
264 235,5 237 0 0 240 0
1000 892,05 897,73 0 0 909,09 0

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Hlavinka Tomáš

8:32
50
171
Vohralík Martin

6:3
45
200
Kremer Jiří

5:10
50
165
Vojkůvka Zdeněk

8:59
50
246
Barč Radim

9:31
45
198
Kičmer Kamil

4:19
50
113
Veleba Martin

6:23
45
204
476,5 308 277,5 351 517 252,5 316
921,66 595,74 536,75 678,92 1000 488,39 611,22

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Radek

6:58
50
137
Prokop Luděk

0:0
0
0
Slezák Petr

5:39
50
186
Loutocký Petr

5:56
5
187
Vojkůvka Zdeněk

8:59
0
246
Odehnal František

4:58
5
190
Pavelka Jiří

5:14
45
186
399,5 0 296 267,5 301 208 266
1000 0 740,93 669,59 753,44 520,65 665,83

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Veleba Martin

7:10
45
209
Malčík Zdeněk

5:52
30
193
Prašivka Miroslav

4:33
15
189
Kremer Jiří

6:31
30
198
Matula Ondra

8:39
50
226
Barč Radim

7:48
45
193
Beran Věnek

0:0
0
0
348 285,5 193,5 322 391 416,5 0
835,53 685,47 464,59 773,11 938,78 1000 0

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Hlavinka Tomáš

5:11
25
168
Koláska Petr

5:28
0
163
Kičmer Kamil

5:20
0
203
Vohralík Martin

3:40
5
175
Kovařík Pavel

5:27
25
180
Matula František

0:0
0
0
Nahodil Antonín

4:46
20
142
252 246,5 211 137,5 262 0 235
961,83 940,84 805,34 524,81 1000 0 896,95

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Matula Ondra

7:17
50
213
Malčík Radek

4:31
0
181
Loutocký Petr

8:41
45
181
Veleba Martin

5:23
40
168
Odehnal František

5:42
50
172
Beran Věnek

0:0
0
0
Barč Radim

6:21
50
190
348 180,5 475,5 279 306 0 336
731,86 379,6 1000 586,75 643,53 0 706,62

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Pavelka Jiří

4:31
40
162
Prašivka Miroslav

6:17
45
201
Koláska Petr

4:11
45
146
Kovařík Pavel

4:58
40
168
Nahodil Antonín

5:14
35
152
Prokop Luděk

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeněk

7:1
50
191
230 319 223 254 273 0 375,5
612,52 849,53 593,87 676,43 727,03 0 1000

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Malčík Zdeněk

5:11
45
174
Hlavinka Tomáš

5:33
50
154
Vohralík Martin

5:6
45
177
Kičmer Kamil

5:30
50
192
Matula František

0:0
0
0
Slezák Petr

6:18
50
214
Kremer Jiří

4:52
40
189
269 306 262,5 284 0 286 237,5
879,08 1000 857,84 928,1 0 934,64 776,14

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Matula Ondra

8:16
40
182
Loutocký Petr

9:57
20
176
Kovařík Pavel

0:0
0
0
Pavelka Jiří

8:20
50
194
Prokop Luděk

0:0
0
0
Nahodil Antonín

5:32
45
143
Odehnal František

5:43
50
190
445 529 0 453 0 305,5 298
841,21 1000 0 856,33 0 577,5 563,33

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Prašivka Miroslav

5:26
0
203
Beran Věnek

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:5
50
177
Malčík Radek

9:52
50
199
Hlavinka Tomáš

7:9
35
183
Matula František

0:0
0
0
Slezák Petr

7:38
50
218
217 0 506,5 542,5 372,5 0 354
400 0 933,64 1000 686,64 0 652,53

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Vohralík Martin

8:5
50
184
Barč Radim

8:9
50
200
Koláska Petr

5:10
50
207
Vojkůvka Zdeněk

6:22
45
169
Kičmer Kamil

6:45
50
206
Veleba Martin

8:2
40
218
Kremer Jiří

5:9
45
195
443 439 239 342,5 337 368 256,5
1000 990,97 539,5 773,14 760,72 830,7 579,01

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Prokop Luděk

0:0
0
0
Matula Ondra

9:46
45
209
Hlavinka Tomáš

3:42
0
178
Beran Věnek

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

7:37
0
218
Matula František

0:0
0
0
Pavelka Jiří

7:17
45
152
0 504 133 0 303 0 406
0 1000 263,89 0 601,19 0 805,56

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Veleba Martin

7:8
45
205
Barč Radim

9:51
50
206
Odehnal František

7:44
50
199
Malčík Zdeněk

6:49
50
179
Kremer Jiří

6:11
30
189
Kičmer Kamil

6:34
50
182
Loutocký Petr

8:8
45
196
358 523 414,5 369,5 306,5 353 435
684,51 1000 792,54 706,5 586,04 674,95 831,74

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Vojkůvka Zdeněk

0:30
30
12
Vohralík Martin

7:44
0
212
Slezák Petr

8:37
50
190
Kovařík Pavel

5:24
40
185
Koláska Petr

8:52
0
192
Malčík Radek

8:47
50
171
Nahodil Antonín

4:59
0
161
54 328 472 271,5 436 491,5 218,5
109,87 667,34 960,33 552,39 887,08 1000 444,56

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Barč Radim CZE-1615 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3990,97 1000
9:31 / 45 / 198
1000
7:48 / 45 / 193
706,62
6:21 / 50 / 190
990,97
8:9 / 50 / 200
1000
9:51 / 50 / 206
0
2* Malčík Radek CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 985,76 3934,12 934,12
6:58 / 50 / 142
1000
6:58 / 50 / 137
379,6
4:31 / 0 / 181
1000
9:52 / 50 / 199
1000
8:47 / 50 / 171
0
3* Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 947,14 3779,99 1000
8:15 / 45 / 205
938,78
8:39 / 50 / 226
731,86
7:17 / 50 / 213
841,21
8:16 / 40 / 182
1000
9:46 / 45 / 209
0
4* Loutocký Petr CZE-327-009 2,4 GHz 0 0 CZE 937,32 3740,83 909,09
5:59 / 50 / 223
669,59
5:56 / 5 / 187
1000
8:41 / 45 / 181
1000
9:57 / 20 / 176
831,74
8:8 / 45 / 196
0
5* Slezák Petr CZE-1616 2,4 GHz 0 0 CZE 897,47 3581,78 945,88
9:9 / 40 / 229
740,93
5:39 / 50 / 186
934,64
6:18 / 50 / 214
652,53
7:38 / 50 / 218
960,33
8:37 / 50 / 190
0
6* Hlavinka Tomáš CZE-270-007 2,4 GHz 0 0 CZE 894,55 3570,13 921,66
8:32 / 50 / 171
961,83
5:11 / 25 / 168
1000
5:33 / 50 / 154
686,64
7:9 / 35 / 183
263,89
3:42 / 0 / 178
0
7* Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 854,75 3411,27 892,05
4:49 / 45 / 197
685,47
5:52 / 30 / 193
879,08
5:11 / 45 / 174
933,64
9:5 / 50 / 177
706,5
6:49 / 50 / 179
0
8* Kovařík Pavel CZE-261-061 2,4 GHz 0 0 CZE 809,03 3228,82 1000
5:50 / 0 / 172
1000
5:27 / 25 / 180
676,43
4:58 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
552,39
5:24 / 40 / 185
0
9 Vojkůvka Zdeněk CZE-327 01 2,4 GHz 0 0 CZE 803,19 3205,5 678,92
8:59 / 50 / 246
753,44
8:59 / 0 / 246
1000
7:1 / 50 / 191
773,14
6:22 / 45 / 169
109,87
0:30 / 30 / 12
0
10 Koláska Petr CZE-211-666 2,4 GHz 0 0 CZE 799,9 3192,38 770,59
6:43 / 0 / 151
940,84
5:28 / 0 / 163
593,87
4:11 / 45 / 146
539,5
5:10 / 50 / 207
887,08
8:52 / 0 / 192
0
11 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 794,07 3169,11 488,39
4:19 / 50 / 113
805,34
5:20 / 0 / 203
928,1
5:30 / 50 / 192
760,72
6:45 / 50 / 206
674,95
6:34 / 50 / 182
0
12 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 782 3120,92 595,74
6:3 / 45 / 200
524,81
3:40 / 5 / 175
857,84
5:6 / 45 / 177
1000
8:5 / 50 / 184
667,34
7:44 / 0 / 212
0
13 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 773 3085,01 883,53
7:8 / 30 / 165
896,95
4:46 / 20 / 142
727,03
5:14 / 35 / 152
577,5
5:32 / 45 / 143
444,56
4:59 / 0 / 161
0
14 Veleba Martin CZE-269-043 2,4 GHz 0 0 CZE 742,17 2961,96 611,22
6:23 / 45 / 204
835,53
7:10 / 45 / 209
586,75
5:23 / 40 / 168
830,7
8:2 / 40 / 218
684,51
7:8 / 45 / 205
0
15 Pavelka Jiří CZE-510-012 2,4 GHz 0 0 CZE 736,72 2940,24 600
6:25 / 0 / 210
665,83
5:14 / 45 / 186
612,52
4:31 / 40 / 162
856,33
8:20 / 50 / 194
805,56
7:17 / 45 / 152
0
16 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 706,74 2820,58 821,18
6:31 / 50 / 184
520,65
4:58 / 5 / 190
643,53
5:42 / 50 / 172
563,33
5:43 / 50 / 190
792,54
7:44 / 50 / 199
0
17 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 704,85 2813,04 897,73
6:8 / 50 / 227
464,59
4:33 / 15 / 189
849,53
6:17 / 45 / 201
400
5:26 / 0 / 203
601,19
7:37 / 0 / 218
0
18 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 680,11 2714,3 536,75
5:10 / 50 / 165
773,11
6:31 / 30 / 198
776,14
4:52 / 40 / 189
579,01
5:9 / 45 / 195
586,04
6:11 / 30 / 189
0
19 Prokop Luděk CZE-313-29 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
20 Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Matula František CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Barč Radim

M9:S33,00
L40
(H230)
Malčík Radek

M9:S41,00
L40
(H161)
Matula Ondra

M5:S27,00
L0
(H200)
Loutocký Petr

M5:S56,00
L0
(H183)
Slezák Petr

M8:S7,00
L15
(H227)
Hlavinka Tomáš

M6:S49,00
L45
(H183)
Malčík Zdeněk

M7:S9,00
L0
(H220)
Kovařík Pavel

M5:S28,00
L0
(H233)
423 540,5 227 264,5 321 362,5 269 129
782,61 1000 419,98 489,36 593,89 670,68 497,69 238,67

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kovařík Pavel

M13:S41,00
L35
(H211)
Barč Radim

M14:S54,00
L50
(H215)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H164)
Matula Ondra

M11:S55,00
L50
(H255)
Loutocký Petr

M14:S1,00
L40
(H206)
Slezák Petr

M7:S33,00
L50
(H206)
Hlavinka Tomáš

M9:S59,00
L35
(H170)
Malčík Zdeněk

M14:S55,00
L45
(H198)
723 799 866 500 763 385 549 841
834,87 922,63 1000 577,37 881,06 444,57 633,95 971,13

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Zdeněk

M6:S8,00
L50
(H189)
Kovařík Pavel

M5:S16,00
L35
(H222)
Barč Radim

M13:S52,00
L50
(H201)
Malčík Radek

M14:S55,00
L50
(H191)
Matula Ondra

M6:S31,00
L5
(H200)
Loutocký Petr

M6:S13,00
L45
(H192)
Slezák Petr

M7:S51,00
L20
(H212)
Hlavinka Tomáš

M4:S3,00
L50
(H163)
323,5 185 779 849,5 296 322 355 211,5
380,81 217,78 917,01 1000 348,44 379,05 417,89 248,97

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 3000 1000
9:41 / 40 / 161
1000
14:58 / 50 / 164
1000
14:55 / 50 / 191
0 2* Malčík Radek 985,76 + 30 = 1015,76 3934,12 934,12
6:58 / 50 / 142
1000
6:58 / 50 / 137
379,6
4:31 / 0 / 181
1000
9:52 / 50 / 199
1000
8:47 / 50 / 171
0
2 874,08 2622,25 782,61
9:33 / 40 / 230
922,63
14:54 / 50 / 215
917,01
13:52 / 50 / 201
0 1* Barč Radim 1000 + 20 = 1020 3990,97 1000
9:31 / 45 / 198
1000
7:48 / 45 / 193
706,62
6:21 / 50 / 190
990,97
8:9 / 50 / 200
1000
9:51 / 50 / 206
0
3 616,54 1849,63 497,69
7:9 / 0 / 220
971,13
14:55 / 45 / 198
380,81
6:8 / 50 / 189
0 7* Malčík Zdeněk 854,75 + 10 = 864,75 3411,27 892,05
4:49 / 45 / 197
685,47
5:52 / 30 / 193
879,08
5:11 / 45 / 174
933,64
9:5 / 50 / 177
706,5
6:49 / 50 / 179
0
4 583,16 1749,47 489,36
5:56 / 0 / 183
881,06
14:1 / 40 / 206
379,05
6:13 / 45 / 192
0 4* Loutocký Petr 937,32 3740,83 909,09
5:59 / 50 / 223
669,59
5:56 / 5 / 187
1000
8:41 / 45 / 181
1000
9:57 / 20 / 176
831,74
8:8 / 45 / 196
0
5 517,87 1553,6 670,68
6:49 / 45 / 183
633,95
9:59 / 35 / 170
248,97
4:3 / 50 / 163
0 6* Hlavinka Tomáš 894,55 3570,13 921,66
8:32 / 50 / 171
961,83
5:11 / 25 / 168
1000
5:33 / 50 / 154
686,64
7:9 / 35 / 183
263,89
3:42 / 0 / 178
0
6 485,45 1456,35 593,89
8:7 / 15 / 227
444,57
7:33 / 50 / 206
417,89
7:51 / 20 / 212
0 5* Slezák Petr 897,47 3581,78 945,88
9:9 / 40 / 229
740,93
5:39 / 50 / 186
934,64
6:18 / 50 / 214
652,53
7:38 / 50 / 218
960,33
8:37 / 50 / 190
0
7 448,6 1345,79 419,98
5:27 / 0 / 200
577,37
11:55 / 50 / 255
348,44
6:31 / 5 / 200
0 3* Matula Ondra 947,14 3779,99 1000
8:15 / 45 / 205
938,78
8:39 / 50 / 226
731,86
7:17 / 50 / 213
841,21
8:16 / 40 / 182
1000
9:46 / 45 / 209
0
8 430,44 1291,32 238,67
5:28 / 0 / 233
834,87
13:41 / 35 / 211
217,78
5:16 / 35 / 222
0 8* Kovařík Pavel 809,03 3228,82 1000
5:50 / 0 / 172
1000
5:27 / 25 / 180
676,43
4:58 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
552,39
5:24 / 40 / 185
0
-- -- 9 Vojkůvka Zdeněk 803,19 3205,5 678,92
8:59 / 50 / 246
753,44
8:59 / 0 / 246
1000
7:1 / 50 / 191
773,14
6:22 / 45 / 169
109,87
0:30 / 30 / 12
0
-- -- 10 Koláska Petr 799,9 3192,38 770,59
6:43 / 0 / 151
940,84
5:28 / 0 / 163
593,87
4:11 / 45 / 146
539,5
5:10 / 50 / 207
887,08
8:52 / 0 / 192
0
-- -- 11 Kičmer Kamil 794,07 3169,11 488,39
4:19 / 50 / 113
805,34
5:20 / 0 / 203
928,1
5:30 / 50 / 192
760,72
6:45 / 50 / 206
674,95
6:34 / 50 / 182
0
-- -- 12 Vohralík Martin 782 3120,92 595,74
6:3 / 45 / 200
524,81
3:40 / 5 / 175
857,84
5:6 / 45 / 177
1000
8:5 / 50 / 184
667,34
7:44 / 0 / 212
0
-- -- 13 Nahodil Antonín 773 3085,01 883,53
7:8 / 30 / 165
896,95
4:46 / 20 / 142
727,03
5:14 / 35 / 152
577,5
5:32 / 45 / 143
444,56
4:59 / 0 / 161
0
-- -- 14 Veleba Martin 742,17 2961,96 611,22
6:23 / 45 / 204
835,53
7:10 / 45 / 209
586,75
5:23 / 40 / 168
830,7
8:2 / 40 / 218
684,51
7:8 / 45 / 205
0
-- -- 15 Pavelka Jiří 736,72 2940,24 600
6:25 / 0 / 210
665,83
5:14 / 45 / 186
612,52
4:31 / 40 / 162
856,33
8:20 / 50 / 194
805,56
7:17 / 45 / 152
0
-- -- 16 Odehnal František 706,74 2820,58 821,18
6:31 / 50 / 184
520,65
4:58 / 5 / 190
643,53
5:42 / 50 / 172
563,33
5:43 / 50 / 190
792,54
7:44 / 50 / 199
0
-- -- 17 Prašivka Miroslav 704,85 2813,04 897,73
6:8 / 50 / 227
464,59
4:33 / 15 / 189
849,53
6:17 / 45 / 201
400
5:26 / 0 / 203
601,19
7:37 / 0 / 218
0
-- -- 18 Kremer Jiří 680,11 2714,3 536,75
5:10 / 50 / 165
773,11
6:31 / 30 / 198
776,14
4:52 / 40 / 189
579,01
5:9 / 45 / 195
586,04
6:11 / 30 / 189
0
-- -- 19 Prokop Luděk 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 20 Beran Věnek 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 21 Matula František 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :709
Datum konání :21.10.2017
Kategorie :F5J
Místo konání :Letiště Trnávka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK IKarus
Ředitel soutěže :Kamil Kičmer
Hlavní rozhodčí :Kamil Kičmer
Počasí :Oblačno, vítr 3-5m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-1392 934,12
6:58 / 50 / 142
1000
6:58 / 50 / 137
379,6
4:31 / 0 / 181
1000
9:52 / 50 / 199
1000
8:47 / 50 / 171
3934,12 985 + 30 = 1015
2* Barč Radim CZE-1615 1000
9:31 / 45 / 198
1000
7:48 / 45 / 193
706,62
6:21 / 50 / 190
990,97
8:9 / 50 / 200
1000
9:51 / 50 / 206
3990,97 1000 + 20 = 1020
3* Malčík Zdeněk CZE-1431 892,05
4:49 / 45 / 197
685,47
5:52 / 30 / 193
879,08
5:11 / 45 / 174
933,64
9:5 / 50 / 177
706,5
6:49 / 50 / 179
3411,27 854 + 10 = 864
4* Loutocký Petr CZE-327-009 909,09
5:59 / 50 / 223
669,59
5:56 / 5 / 187
1000
8:41 / 45 / 181
1000
9:57 / 20 / 176
831,74
8:8 / 45 / 196
3740,83 937,32
5* Hlavinka Tomáš CZE-270-007 921,66
8:32 / 50 / 171
961,83
5:11 / 25 / 168
1000
5:33 / 50 / 154
686,64
7:9 / 35 / 183
263,89
3:42 / 0 / 178
3570,13 894,55
6* Slezák Petr CZE-1616 945,88
9:9 / 40 / 229
740,93
5:39 / 50 / 186
934,64
6:18 / 50 / 214
652,53
7:38 / 50 / 218
960,33
8:37 / 50 / 190
3581,78 897,47
7* Matula Ondra CZE-261-242 1000
8:15 / 45 / 205
938,78
8:39 / 50 / 226
731,86
7:17 / 50 / 213
841,21
8:16 / 40 / 182
1000
9:46 / 45 / 209
3779,99 947,14
8* Kovařík Pavel CZE-261-061 1000
5:50 / 0 / 172
1000
5:27 / 25 / 180
676,43
4:58 / 40 / 168
0
0:0 / 0 / 0
552,39
5:24 / 40 / 185
3228,82 809,03
9 Vojkůvka Zdeněk CZE-327 01 678,92
8:59 / 50 / 246
753,44
8:59 / 0 / 246
1000
7:1 / 50 / 191
773,14
6:22 / 45 / 169
109,87
0:30 / 30 / 12
3205,5 803,19
10 Koláska Petr CZE-211-666 770,59
6:43 / 0 / 151
940,84
5:28 / 0 / 163
593,87
4:11 / 45 / 146
539,5
5:10 / 50 / 207
887,08
8:52 / 0 / 192
3192,38 799,9
11 Kičmer Kamil CZE-261-261 488,39
4:19 / 50 / 113
805,34
5:20 / 0 / 203
928,1
5:30 / 50 / 192
760,72
6:45 / 50 / 206
674,95
6:34 / 50 / 182
3169,11 794,07
12 Vohralík Martin CZE-261-358 595,74
6:3 / 45 / 200
524,81
3:40 / 5 / 175
857,84
5:6 / 45 / 177
1000
8:5 / 50 / 184
667,34
7:44 / 0 / 212
3120,92 782
13 Nahodil Antonín CZE-269-019 883,53
7:8 / 30 / 165
896,95
4:46 / 20 / 142
727,03
5:14 / 35 / 152
577,5
5:32 / 45 / 143
444,56
4:59 / 0 / 161
3085,01 773
14 Veleba Martin CZE-269-043 611,22
6:23 / 45 / 204
835,53
7:10 / 45 / 209
586,75
5:23 / 40 / 168
830,7
8:2 / 40 / 218
684,51
7:8 / 45 / 205
2961,96 742,17
15 Pavelka Jiří CZE-510-012 600
6:25 / 0 / 210
665,83
5:14 / 45 / 186
612,52
4:31 / 40 / 162
856,33
8:20 / 50 / 194
805,56
7:17 / 45 / 152
2940,24 736,72
16 Odehnal František CZE-342-019 821,18
6:31 / 50 / 184
520,65
4:58 / 5 / 190
643,53
5:42 / 50 / 172
563,33
5:43 / 50 / 190
792,54
7:44 / 50 / 199
2820,58 706,74
17 Prašivka Miroslav CZE-261-025 897,73
6:8 / 50 / 227
464,59
4:33 / 15 / 189
849,53
6:17 / 45 / 201
400
5:26 / 0 / 203
601,19
7:37 / 0 / 218
2813,04 704,85
18 Kremer Jiří CZE-342-037 536,75
5:10 / 50 / 165
773,11
6:31 / 30 / 198
776,14
4:52 / 40 / 189
579,01
5:9 / 45 / 195
586,04
6:11 / 30 / 189
2714,3 680,11
19 Prokop Luděk CZE-313-29 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
20 Beran Věnek CZE-313-027 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
21 Matula František CZE-261-012 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 21 Vojkůvka Zdeněk, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Slezák Petr, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Koláska Petr, Kovařík Pavel, Hlavinka Tomáš, Loutocký Petr, Matula Ondra, Odehnal František, Prokop Luděk, Beran Věnek, Matula František, Kremer Jiří, Pavelka Jiří, Barč Radim, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, 68101,79 3242,94

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Barč Radim 8 45 , 45 , 50 , 50 , 50 , 40 , 50 , 50 380 47,5
Veleba Martin 5 45 , 45 , 40 , 40 , 45 215 43
Malčík Radek 8 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 40 , 50 , 50 340 42,5
Odehnal František 5 50 , 5 , 50 , 50 , 50 205 41
Slezák Petr 8 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 15 , 50 , 20 325 40,62
Kičmer Kamil 5 50 , 0 , 50 , 50 , 50 200 40
Malčík Zdeněk 8 45 , 30 , 45 , 50 , 50 , 0 , 45 , 50 315 39,38
Kremer Jiří 5 50 , 30 , 40 , 45 , 30 195 39
Hlavinka Tomáš 8 50 , 25 , 50 , 35 , 0 , 45 , 35 , 50 290 36,25
Pavelka Jiří 5 0 , 45 , 40 , 50 , 45 180 36
Matula Ondra 8 45 , 50 , 50 , 40 , 45 , 0 , 50 , 5 285 35,62
Vojkůvka Zdeněk 5 50 , 0 , 50 , 45 , 30 175 35
Loutocký Petr 8 50 , 5 , 45 , 20 , 45 , 0 , 40 , 45 250 31,25
Vohralík Martin 5 45 , 5 , 45 , 50 , 0 145 29
Nahodil Antonín 5 30 , 20 , 35 , 45 , 0 130 26
Prašivka Miroslav 5 50 , 15 , 45 , 0 , 0 110 22
Kovařík Pavel 8 0 , 25 , 40 , 0 , 40 , 0 , 35 , 35 175 21,88
Koláska Petr 5 0 , 0 , 45 , 50 , 0 95 19
Matula František 1 , 0 0 0
Beran Věnek 1 , 0 0 0
Prokop Luděk 1 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Matula Ondra 5 8:15,00, 8:39,00, 7:17,00, 8:16,00, 9:46,00, 2533 8:26,6
Barč Radim 5 9:31,00, 7:48,00, 6:21,00, 8:9,00, 9:51,00, 2500 8:20
Loutocký Petr 5 5:59,00, 5:56,00, 8:41,00, 9:57,00, 8:8,00, 2321 7:44,2
Slezák Petr 5 9:9,00, 5:39,00, 6:18,00, 7:38,00, 8:37,00, 2241 7:28,2
Malčík Radek 5 6:58,00, 6:58,00, 4:31,00, 9:52,00, 8:47,00, 2226 7:25,2
Veleba Martin 5 6:23,00, 7:10,00, 5:23,00, 8:2,00, 7:8,00, 2046 6:49,2
Vojkůvka Zdeněk 5 8:59,00, 8:59,00, 7:1,00, 6:22,00, 0:30,00, 1911 6:22,2
Pavelka Jiří 5 6:25,00, 5:14,00, 4:31,00, 8:20,00, 7:17,00, 1907 6:21,4
Malčík Zdeněk 5 4:49,00, 5:52,00, 5:11,00, 9:5,00, 6:49,00, 1906 6:21,2
Odehnal František 5 6:31,00, 4:58,00, 5:42,00, 5:43,00, 7:44,00, 1838 6:7,60000000000002
Vohralík Martin 5 6:3,00, 3:40,00, 5:6,00, 8:5,00, 7:44,00, 1838 6:7,60000000000002
Koláska Petr 5 6:43,00, 5:28,00, 4:11,00, 5:10,00, 8:52,00, 1824 6:4,80000000000001
Hlavinka Tomáš 5 8:32,00, 5:11,00, 5:33,00, 7:9,00, 3:42,00, 1807 6:1,39999999999998
Prašivka Miroslav 5 6:8,00, 4:33,00, 6:17,00, 5:26,00, 7:37,00, 1801 6:0,199999999999989
Kičmer Kamil 5 4:19,00, 5:20,00, 5:30,00, 6:45,00, 6:34,00, 1708 5:41,6
Kremer Jiří 5 5:10,00, 6:31,00, 4:52,00, 5:9,00, 6:11,00, 1673 5:34,6
Nahodil Antonín 5 7:8,00, 4:46,00, 5:14,00, 5:32,00, 4:59,00, 1659 5:31,8
Kovařík Pavel 5 5:50,00, 5:27,00, 4:58,00, 0:0,00, 5:24,00, 1299 4:19,8
Matula František 1 0:0,00, 0 0:0
Beran Věnek 1 0:0,00, 0 0:0
Prokop Luděk 1 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Matula František 0 0, 0 0
Beran Věnek 0 0, 0 0
Prokop Luděk 0 0, 0 0
Nahodil Antonín 5 165, 142, 152, 143, 161, 763 152,6
Malčík Radek 8 142, 137, 181, 199, 171, 161, 164, 191, 1346 168,25
Hlavinka Tomáš 8 171, 168, 154, 183, 178, 183, 170, 163, 1370 171,25
Koláska Petr 5 151, 163, 146, 207, 192, 859 171,8
Vojkůvka Zdeněk 5 246, 246, 191, 169, 12, 864 172,8
Kičmer Kamil 5 113, 203, 192, 206, 182, 896 179,2
Pavelka Jiří 5 210, 186, 162, 194, 152, 904 180,8
Odehnal František 5 184, 190, 172, 190, 199, 935 187
Kremer Jiří 5 165, 198, 189, 195, 189, 936 187,2
Vohralík Martin 5 200, 175, 177, 184, 212, 948 189,6
Malčík Zdeněk 8 197, 193, 174, 177, 179, 220, 198, 189, 1527 190,88
Loutocký Petr 8 223, 187, 181, 176, 196, 183, 206, 192, 1544 193
Kovařík Pavel 7 172, 180, 168, 0, 185, 233, 211, 222, 1371 195,86
Veleba Martin 5 204, 209, 168, 218, 205, 1004 200,8
Barč Radim 8 198, 193, 190, 200, 206, 230, 215, 201, 1633 204,12
Prašivka Miroslav 5 227, 189, 201, 203, 218, 1038 207,6
Slezák Petr 8 229, 186, 214, 218, 190, 227, 206, 212, 1682 210,25
Matula Ondra 8 205, 226, 213, 182, 209, 200, 255, 200, 1690 211,25

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 4:24,61 168,25 7:25,2 226,75
Barč Radim 4:4,95 204,12 8:20 244,94
Loutocký Petr 4:0,52 193 7:44,2 249,46
Matula Ondra 3:59,81 211,25 8:26,6 250,2
Vojkůvka Zdeněk 3:41,18 172,8 6:22,2 271,27
Nahodil Antonín 3:37,43 152,6 5:31,8 275,95
Slezák Petr 3:33,17 210,25 7:28,2 281,46
Koláska Petr 3:32,34 171,8 6:4,80000000000001 282,57
Hlavinka Tomáš 3:31,04 171,25 6:1,39999999999998 284,31
Pavelka Jiří 3:30,95 180,8 6:21,4 284,43
Veleba Martin 3:23,78 200,8 6:49,2 294,43
Malčík Zdeněk 3:19,71 190,88 6:21,2 300,44
Odehnal František 3:16,58 187 6:7,60000000000002 305,22
Vohralík Martin 3:13,88 189,6 6:7,60000000000002 309,47
Kičmer Kamil 3:10,63 179,2 5:41,6 314,75
Kremer Jiří 2:58,74 187,2 5:34,6 335,68
Prašivka Miroslav 2:53,51 207,6 6:0,199999999999989 345,81
Kovařík Pavel 2:12,65 195,86 4:19,8 452,33
Matula František 0:NaN NaN 0:0 NaN
Beran Věnek 0:NaN NaN 0:0 NaN
Prokop Luděk 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz