Kompletní přehled ze soutěže : F5J - F5J Lomnice nad Popelkou - 13.6.2015 18:34:29

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kubica Vojtěch   CZE  CZE-395-032  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kotula Miroslav
Krajčovič Ivan
Skoupý Karel
Koros Bedřich
Hrubý Tomáš
Bartůněk Jaroslav
Nehera Petr
Malčík Zdeněk
Novotný Radek
Novotný Luděk
Veselovský Jiří
Kubica Jan
Kubica Vojtěch
Vorálek Petr
Číp Miroslav
Micka Jan
Beran Věnek
Chalupník Milan
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Beran Věnek
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
-
Skupina 2 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
-
Skupina 3 Číp Miroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Vorálek Petr
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 2 Číp Miroslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Skoupý Karel
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
-
Skupina 2 Vorálek Petr
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Novotný Luděk
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Koros Bedřich
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Micka Jan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
-
Skupina 2 Kubica Jan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 3 Skoupý Karel
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7
Skupina 1 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-
Skupina 2 Vorálek Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Kubica Vojtěch
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
-
Skupina 3 Novotný Radek
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Kotula Miroslav
Krajčovič Ivan
Skoupý Karel
Koros Bedřich
Hrubý Tomáš
Bartůněk Jaroslav
Nehera Petr
Malčík Zdeněk
Novotný Radek
Novotný Luděk
Veselovský Jiří
Kubica Jan
Kubica Vojtěch
Vorálek Petr
Číp Miroslav
Micka Jan
Beran Věnek
Chalupník Milan
Kotula Miroslav X 4 3 3 1 1 2 0 1 0 3 2 2 1 3 2 1 1
Krajčovič Ivan 4 X 3 4 1 1 4 1 1 0 1 2 2 0 1 2 2 1
Skoupý Karel 3 3 X 2 1 2 2 2 2 1 2 2 3 1 1 0 2 1
Koros Bedřich 3 4 2 X 2 3 2 0 1 1 0 2 1 0 2 3 3 1
Hrubý Tomáš 1 1 1 2 X 3 2 1 2 1 2 1 1 2 3 5 1 1
Bartůněk Jaroslav 1 1 2 3 3 X 0 1 2 3 1 3 0 1 2 2 2 3
Nehera Petr 2 4 2 2 2 0 X 3 2 1 1 2 2 2 0 2 2 1
Malčík Zdeněk 0 1 2 0 1 1 3 X 2 3 1 1 4 5 0 1 3 2
Novotný Radek 1 1 2 1 2 2 2 2 X 3 2 1 2 1 4 2 1 1
Novotný Luděk 0 0 1 1 1 3 1 3 3 X 1 3 1 3 2 1 3 3
Veselovský Jiří 3 1 2 0 2 1 1 1 2 1 X 3 2 2 3 1 1 4
Kubica Jan 2 2 2 2 1 3 2 1 1 3 3 X 0 1 1 0 1 5
Kubica Vojtěch 2 2 3 1 1 0 2 4 2 1 2 0 X 3 2 2 2 1
Vorálek Petr 1 0 1 0 2 1 2 5 1 3 2 1 3 X 1 2 3 2
Číp Miroslav 3 1 1 2 3 2 0 0 4 2 3 1 2 1 X 4 0 1
Micka Jan 2 2 0 3 5 2 2 1 2 1 1 0 2 2 4 X 1 0
Beran Věnek 1 2 2 3 1 2 2 3 1 3 1 1 2 3 0 1 X 2
Chalupník Milan 1 1 1 1 1 3 1 2 1 3 4 5 1 2 1 0 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Beran Věnek

5:39
50
56
Novotný Luděk

2:15
35
48
Nehera Petr

9:58
40
81
Vorálek Petr

8:47
50
114
Malčík Zdeněk

9:57
35
82
Novotný Radek

9:59
20
64
--
361 146 597,5 520 591 587 --
604,18 244,35 1000 870,29 989,12 982,43 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Hrubý Tomáš

4:53
0
75
Kubica Jan

4:47
50
131
Bartůněk Jaroslav

6:12
40
138
Veselovský Jiří

4:32
45
166
Chalupník Milan

3:12
45
79
Skoupý Karel

3:4
25
69
--
255,5 271,5 343 234 197,5 174,5 --
744,9 791,55 1000 682,22 575,8 508,75 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Číp Miroslav

9:56
35
121
Koros Bedřich

4:18
35
132
Kubica Vojtěch

9:57
35
174
Micka Jan

0:56
40
30
Kotula Miroslav

3:34
0
106
Krajčovič Ivan

5:13
0
166
--
570,5 227 545 81 161 230 --
1000 397,9 955,3 141,98 282,21 403,16 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Vorálek Petr

9:59
0
88
Kubica Vojtěch

7:27
35
166
Chalupník Milan

9:59
45
87
Veselovský Jiří

7:0
50
183
Beran Věnek

9:57
40
107
Malčík Zdeněk

9:57
50
88
--
555 399 600,5 378,5 583,5 603 --
920,4 661,69 995,85 627,69 967,66 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Číp Miroslav

9:53
40
115
Hrubý Tomáš

9:56
50
78
Bartůněk Jaroslav

9:59
0
126
Novotný Radek

0:0
0
0
Novotný Luděk

9:56
50
63
Micka Jan

9:48
50
128
--
575,5 607 536 0 614,5 574 --
936,53 987,79 872,25 0 1000 934,09 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Skoupý Karel

2:43
45
118
Nehera Petr

7:35
35
102
Koros Bedřich

4:23
20
159
Krajčovič Ivan

9:57
45
154
Kotula Miroslav

5:29
0
72
Kubica Jan

9:54
45
178
--
149 439 203,5 565 293 550 --
263,72 776,99 360,18 1000 518,58 973,45 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Krajčovič Ivan

3:54
45
174
Nehera Petr

4:22
40
94
Novotný Radek

9:54
35
84
Malčík Zdeněk

5:4
50
103
Skoupý Karel

4:20
0
103
Kubica Vojtěch

4:45
45
157
--
192 255 587 302,5 208,5 251,5 --
327,09 434,41 1000 515,33 355,2 428,45 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Vorálek Petr

3:5
40
73
Veselovský Jiří

6:49
0
156
Micka Jan

5:51
40
112
Kotula Miroslav

8:53
45
135
Hrubý Tomáš

3:7
45
78
Číp Miroslav

5:29
0
111
--
188,5 331 335 510,5 193 273,5 --
369,25 648,38 656,22 1000 378,06 535,75 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný Luděk

9:56
50
72
Kubica Jan

2:47
40
123
Bartůněk Jaroslav

9:57
40
160
Koros Bedřich

9:17
5
153
Chalupník Milan

9:57
50
99
Beran Věnek

9:56
45
92
--
610 145,5 557 485,5 597,5 595 --
1000 238,52 913,11 795,9 979,51 975,41 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

4:56
45
107
Kubica Vojtěch

4:27
40
215
Nehera Petr

2:22
45
107
Micka Jan

2:26
40
105
Vorálek Petr

2:39
45
101
--
0 287,5 162 133,5 133,5 153,5 --
0 1000 563,48 464,35 464,35 533,91 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Koros Bedřich

2:36
10
114
Skoupý Karel

3:5
40
184
Beran Věnek

4:49
0
137
Krajčovič Ivan

7:4
50
133
Bartůněk Jaroslav

7:25
30
181
Kotula Miroslav

9:48
35
170
--
109 133 220,5 407,5 384,5 538 --
202,6 247,21 409,85 757,43 714,68 1000 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Veselovský Jiří

9:53
25
194
Novotný Luděk

3:6
35
74
Číp Miroslav

9:45
50
122
Novotný Radek

9:57
50
81
Chalupník Milan

9:58
50
88
Kubica Jan

9:57
45
133
--
521 184 574 606,5 604 575,5 --
859,03 303,38 946,41 1000 995,88 948,89 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Micka Jan

9:55
30
168
Krajčovič Ivan

9:56
35
184
Koros Bedřich

9:45
20
209
Nehera Petr

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Beran Věnek

9:56
50
69
--
541 539 478 0 0 611,5 --
884,71 881,44 781,68 0 0 1000 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Kubica Jan

5:46
50
125
Bartůněk Jaroslav

9:59
15
183
Vorálek Petr

9:59
30
136
Chalupník Milan

9:57
40
122
Novotný Luděk

9:55
40
44
Malčík Zdeněk

9:56
45
152
--
333,5 522,5 561 576 613 565 --
544,05 852,37 915,17 939,64 1000 921,7 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Skoupý Karel

9:44
40
210
Veselovský Jiří

9:55
40
188
Novotný Radek

9:55
40
119
Kubica Vojtěch

9:54
45
165
Kotula Miroslav

9:48
40
75
Číp Miroslav

8:1
20
146
--
494 541 575,5 556,5 590,5 428 --
836,58 916,17 974,6 942,42 1000 724,81 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Veselovský Jiří

4:43
30
169
Krajčovič Ivan

9:54
45
202
Kotula Miroslav

9:54
50
102
Nehera Petr

9:53
50
125
Kubica Jan

9:54
40
110
Chalupník Milan

9:57
40
114
--
228,5 533 593 580,5 579 580 --
385,33 898,82 1000 978,92 976,39 978,08 --

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Vorálek Petr

2:31
45
84
Beran Věnek

0:0
0
0
Skoupý Karel

2:10
0
105
Kubica Vojtěch

4:6
50
186
Malčík Zdeněk

9:55
50
116
Novotný Luděk

9:57
50
57
--
154 0 77,5 203 587 618,5 --
248,99 0 125,3 328,21 949,07 1000 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7
Novotný Radek

9:57
50
95
Koros Bedřich

9:56
5
145
Bartůněk Jaroslav

9:56
45
128
Číp Miroslav

9:52
40
111
Micka Jan

9:56
30
147
Hrubý Tomáš

2:53
30
48
--
599,5 528,5 577 576,5 552,5 179 --
1000 881,57 962,47 961,63 921,6 298,58 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4957,03 982,43
9:59 / 20 / 64
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 35 / 84
1000
9:57 / 50 / 81
974,6
9:55 / 40 / 119
1000
9:57 / 50 / 95
0
2 Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 980,4 4859,89 989,12
9:57 / 35 / 82
1000
9:57 / 50 / 88
515,33
5:4 / 50 / 103
1000
4:56 / 45 / 107
921,7
9:56 / 45 / 152
949,07
9:55 / 50 / 116
0
3 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 966,09 4788,96 575,8
3:12 / 45 / 79
995,85
9:59 / 45 / 87
979,51
9:57 / 50 / 99
995,88
9:58 / 50 / 88
939,64
9:57 / 40 / 122
978,08
9:57 / 40 / 114
-100
4 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 928,02 4600,2 1000
6:12 / 40 / 138
872,25
9:59 / 0 / 126
913,11
9:57 / 40 / 160
714,68
7:25 / 30 / 181
852,37
9:59 / 15 / 183
962,47
9:56 / 45 / 128
0
5 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 921,8 4569,38 1000
9:56 / 35 / 121
936,53
9:53 / 40 / 115
535,75
5:29 / 0 / 111
946,41
9:45 / 50 / 122
724,81
8:1 / 20 / 146
961,63
9:52 / 40 / 111
0
6 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 911,55 4518,58 282,21
3:34 / 0 / 106
518,58
5:29 / 0 / 72
1000
8:53 / 45 / 135
1000
9:48 / 35 / 170
1000
9:48 / 40 / 75
1000
9:54 / 50 / 102
0
7 Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 868,14 4303,38 244,35
2:15 / 35 / 48
1000
9:56 / 50 / 63
1000
9:56 / 50 / 72
303,38
3:6 / 35 / 74
1000
9:55 / 40 / 44
1000
9:57 / 50 / 57
0
8 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 854,21 4234,33 791,55
4:47 / 50 / 131
973,45
9:54 / 45 / 178
238,52
2:47 / 40 / 123
948,89
9:57 / 45 / 133
544,05
5:46 / 50 / 125
976,39
9:54 / 40 / 110
0
9 Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 798,28 3957,1 604,18
5:39 / 50 / 56
967,66
9:57 / 40 / 107
975,41
9:56 / 45 / 92
409,85
4:49 / 0 / 137
1000
9:56 / 50 / 69
0
0:0 / 0 / 0
0
10 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 795 3940,85 403,16
5:13 / 0 / 166
1000
9:57 / 45 / 154
327,09
3:54 / 45 / 174
757,43
7:4 / 50 / 133
881,44
9:56 / 35 / 184
898,82
9:54 / 45 / 202
0
11 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 778,89 3860,97 141,98
0:56 / 40 / 30
934,09
9:48 / 50 / 128
656,22
5:51 / 40 / 112
464,35
2:26 / 40 / 105
884,71
9:55 / 30 / 168
921,6
9:56 / 30 / 147
0
12 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 753,17 3733,49 682,22
4:32 / 45 / 166
627,69
7:0 / 50 / 183
648,38
6:49 / 0 / 156
859,03
9:53 / 25 / 194
916,17
9:55 / 40 / 188
385,33
4:43 / 30 / 169
0
13 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 737,27 3654,67 1000
9:58 / 40 / 81
776,99
7:35 / 35 / 102
434,41
4:22 / 40 / 94
464,35
2:22 / 45 / 107
0
0:0 / 0 / 0
978,92
9:53 / 50 / 125
0
14 Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 728,06 3609,02 870,29
8:47 / 50 / 114
920,4
9:59 / 0 / 88
369,25
3:5 / 40 / 73
533,91
2:39 / 45 / 101
915,17
9:59 / 30 / 136
248,99
2:31 / 45 / 84
0
15 Kubica Vojtěch CZE-395-032 2,4 GHz 0 0 CZE 716,42 3551,34 955,3
9:57 / 35 / 174
661,69
7:27 / 35 / 166
428,45
4:45 / 45 / 157
563,48
4:27 / 40 / 215
942,42
9:54 / 45 / 165
328,21
4:6 / 50 / 186
0
16 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 649,02 3217,23 397,9
4:18 / 35 / 132
360,18
4:23 / 20 / 159
795,9
9:17 / 5 / 153
202,6
2:36 / 10 / 114
781,68
9:45 / 20 / 209
881,57
9:56 / 5 / 145
0
17 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 486,04 2409,33 744,9
4:53 / 0 / 75
987,79
9:56 / 50 / 78
378,06
3:7 / 45 / 78
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
298,58
2:53 / 30 / 48
0
18 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 446,13 2211,46 508,75
3:4 / 25 / 69
263,72
2:43 / 45 / 118
355,2
4:20 / 0 / 103
247,21
3:5 / 40 / 184
836,58
9:44 / 40 / 210
125,3
2:10 / 0 / 105
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Novotný Radek 1000 4957,03 982,43
9:59 / 20 / 64
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 35 / 84
1000
9:57 / 50 / 81
974,6
9:55 / 40 / 119
1000
9:57 / 50 / 95
0
2* Malčík Zdeněk 980,4 4859,89 989,12
9:57 / 35 / 82
1000
9:57 / 50 / 88
515,33
5:4 / 50 / 103
1000
4:56 / 45 / 107
921,7
9:56 / 45 / 152
949,07
9:55 / 50 / 116
0
3* Chalupník Milan 966,09 4788,96 575,8
3:12 / 45 / 79
995,85
9:59 / 45 / 87
979,51
9:57 / 50 / 99
995,88
9:58 / 50 / 88
939,64
9:57 / 40 / 122
978,08
9:57 / 40 / 114
-100
4* Bartůněk Jaroslav 928,02 4600,2 1000
6:12 / 40 / 138
872,25
9:59 / 0 / 126
913,11
9:57 / 40 / 160
714,68
7:25 / 30 / 181
852,37
9:59 / 15 / 183
962,47
9:56 / 45 / 128
0
5* Číp Miroslav 921,8 4569,38 1000
9:56 / 35 / 121
936,53
9:53 / 40 / 115
535,75
5:29 / 0 / 111
946,41
9:45 / 50 / 122
724,81
8:1 / 20 / 146
961,63
9:52 / 40 / 111
0
6* Kotula Miroslav 911,55 4518,58 282,21
3:34 / 0 / 106
518,58
5:29 / 0 / 72
1000
8:53 / 45 / 135
1000
9:48 / 35 / 170
1000
9:48 / 40 / 75
1000
9:54 / 50 / 102
0
7* Novotný Luděk 868,14 4303,38 244,35
2:15 / 35 / 48
1000
9:56 / 50 / 63
1000
9:56 / 50 / 72
303,38
3:6 / 35 / 74
1000
9:55 / 40 / 44
1000
9:57 / 50 / 57
0
8* Kubica Jan 854,21 4234,33 791,55
4:47 / 50 / 131
973,45
9:54 / 45 / 178
238,52
2:47 / 40 / 123
948,89
9:57 / 45 / 133
544,05
5:46 / 50 / 125
976,39
9:54 / 40 / 110
0
9* Beran Věnek 798,28 3957,1 604,18
5:39 / 50 / 56
967,66
9:57 / 40 / 107
975,41
9:56 / 45 / 92
409,85
4:49 / 0 / 137
1000
9:56 / 50 / 69
0
0:0 / 0 / 0
0
10* Krajčovič Ivan 795 3940,85 403,16
5:13 / 0 / 166
1000
9:57 / 45 / 154
327,09
3:54 / 45 / 174
757,43
7:4 / 50 / 133
881,44
9:56 / 35 / 184
898,82
9:54 / 45 / 202
0
11 Micka Jan 778,89 3860,97 141,98
0:56 / 40 / 30
934,09
9:48 / 50 / 128
656,22
5:51 / 40 / 112
464,35
2:26 / 40 / 105
884,71
9:55 / 30 / 168
921,6
9:56 / 30 / 147
0
12 Veselovský Jiří 753,17 3733,49 682,22
4:32 / 45 / 166
627,69
7:0 / 50 / 183
648,38
6:49 / 0 / 156
859,03
9:53 / 25 / 194
916,17
9:55 / 40 / 188
385,33
4:43 / 30 / 169
0
13 Nehera Petr 737,27 3654,67 1000
9:58 / 40 / 81
776,99
7:35 / 35 / 102
434,41
4:22 / 40 / 94
464,35
2:22 / 45 / 107
0
0:0 / 0 / 0
978,92
9:53 / 50 / 125
0
14 Vorálek Petr 728,06 3609,02 870,29
8:47 / 50 / 114
920,4
9:59 / 0 / 88
369,25
3:5 / 40 / 73
533,91
2:39 / 45 / 101
915,17
9:59 / 30 / 136
248,99
2:31 / 45 / 84
0
15 Kubica Vojtěch 716,42 3551,34 955,3
9:57 / 35 / 174
661,69
7:27 / 35 / 166
428,45
4:45 / 45 / 157
563,48
4:27 / 40 / 215
942,42
9:54 / 45 / 165
328,21
4:6 / 50 / 186
0
16 Koros Bedřich 649,02 3217,23 397,9
4:18 / 35 / 132
360,18
4:23 / 20 / 159
795,9
9:17 / 5 / 153
202,6
2:36 / 10 / 114
781,68
9:45 / 20 / 209
881,57
9:56 / 5 / 145
0
17 Hrubý Tomáš 486,04 2409,33 744,9
4:53 / 0 / 75
987,79
9:56 / 50 / 78
378,06
3:7 / 45 / 78
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
298,58
2:53 / 30 / 48
0
18 Skoupý Karel 446,13 2211,46 508,75
3:4 / 25 / 69
263,72
2:43 / 45 / 118
355,2
4:20 / 0 / 103
247,21
3:5 / 40 / 184
836,58
9:44 / 40 / 210
125,3
2:10 / 0 / 105
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :682
Datum konání :13.6.2015
Kategorie :F5J
Místo konání :Lomnice nad Popelkou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Lomnice nad Popelkou
Ředitel soutěže :Pavel Krpata
Hlavní rozhodčí :Martin Krpata
Počasí :super, termika, 28st, 0-3m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Novotný Radek CZE-1528 982,43
9:59 / 20 / 64
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 35 / 84
1000
9:57 / 50 / 81
974,6
9:55 / 40 / 119
1000
9:57 / 50 / 95
4957,03 1000
2* Malčík Zdeněk CZE-065-202 989,12
9:57 / 35 / 82
1000
9:57 / 50 / 88
515,33
5:4 / 50 / 103
1000
4:56 / 45 / 107
921,7
9:56 / 45 / 152
949,07
9:55 / 50 / 116
4859,89 980,4
3* Chalupník Milan CZE-442-036 575,8
3:12 / 45 / 79
995,85
9:59 / 45 / 87
979,51
9:57 / 50 / 99
995,88
9:58 / 50 / 88
939,64
9:57 / 40 / 122
978,08
9:57 / 40 / 114
4788,96 966,09
4* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 1000
6:12 / 40 / 138
872,25
9:59 / 0 / 126
913,11
9:57 / 40 / 160
714,68
7:25 / 30 / 181
852,37
9:59 / 15 / 183
962,47
9:56 / 45 / 128
4600,2 928,02
5* Číp Miroslav CZE-232-045 1000
9:56 / 35 / 121
936,53
9:53 / 40 / 115
535,75
5:29 / 0 / 111
946,41
9:45 / 50 / 122
724,81
8:1 / 20 / 146
961,63
9:52 / 40 / 111
4569,38 921,8
6* Kotula Miroslav CZE-331-011 282,21
3:34 / 0 / 106
518,58
5:29 / 0 / 72
1000
8:53 / 45 / 135
1000
9:48 / 35 / 170
1000
9:48 / 40 / 75
1000
9:54 / 50 / 102
4518,58 911,55
7* Novotný Luděk CZE-008-014 244,35
2:15 / 35 / 48
1000
9:56 / 50 / 63
1000
9:56 / 50 / 72
303,38
3:6 / 35 / 74
1000
9:55 / 40 / 44
1000
9:57 / 50 / 57
4303,38 868,14
8* Kubica Jan CZE-395-033 791,55
4:47 / 50 / 131
973,45
9:54 / 45 / 178
238,52
2:47 / 40 / 123
948,89
9:57 / 45 / 133
544,05
5:46 / 50 / 125
976,39
9:54 / 40 / 110
4234,33 854,21
9* Beran Věnek CZE-313-027 604,18
5:39 / 50 / 56
967,66
9:57 / 40 / 107
975,41
9:56 / 45 / 92
409,85
4:49 / 0 / 137
1000
9:56 / 50 / 69
0
0:0 / 0 / 0
3957,1 798,28
10* Krajčovič Ivan CZE-069-013 403,16
5:13 / 0 / 166
1000
9:57 / 45 / 154
327,09
3:54 / 45 / 174
757,43
7:4 / 50 / 133
881,44
9:56 / 35 / 184
898,82
9:54 / 45 / 202
3940,85 795
11 Micka Jan CZE-074-013 141,98
0:56 / 40 / 30
934,09
9:48 / 50 / 128
656,22
5:51 / 40 / 112
464,35
2:26 / 40 / 105
884,71
9:55 / 30 / 168
921,6
9:56 / 30 / 147
3860,97 778,89
12 Veselovský Jiří CZE-213-020 682,22
4:32 / 45 / 166
627,69
7:0 / 50 / 183
648,38
6:49 / 0 / 156
859,03
9:53 / 25 / 194
916,17
9:55 / 40 / 188
385,33
4:43 / 30 / 169
3733,49 753,17
13 Nehera Petr CZE-058-023 1000
9:58 / 40 / 81
776,99
7:35 / 35 / 102
434,41
4:22 / 40 / 94
464,35
2:22 / 45 / 107
0
0:0 / 0 / 0
978,92
9:53 / 50 / 125
3654,67 737,27
14 Vorálek Petr CZE-327-025 870,29
8:47 / 50 / 114
920,4
9:59 / 0 / 88
369,25
3:5 / 40 / 73
533,91
2:39 / 45 / 101
915,17
9:59 / 30 / 136
248,99
2:31 / 45 / 84
3609,02 728,06
15 Kubica Vojtěch CZE-395-032 955,3
9:57 / 35 / 174
661,69
7:27 / 35 / 166
428,45
4:45 / 45 / 157
563,48
4:27 / 40 / 215
942,42
9:54 / 45 / 165
328,21
4:6 / 50 / 186
3551,34 716,42
16 Koros Bedřich CZE-058-102 397,9
4:18 / 35 / 132
360,18
4:23 / 20 / 159
795,9
9:17 / 5 / 153
202,6
2:36 / 10 / 114
781,68
9:45 / 20 / 209
881,57
9:56 / 5 / 145
3217,23 649,02
17 Hrubý Tomáš CZE-213-039 744,9
4:53 / 0 / 75
987,79
9:56 / 50 / 78
378,06
3:7 / 45 / 78
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
298,58
2:53 / 30 / 48
2409,33 486,04
18 Skoupý Karel CZE-1520 508,75
3:4 / 25 / 69
263,72
2:43 / 45 / 118
355,2
4:20 / 0 / 103
247,21
3:5 / 40 / 184
836,58
9:44 / 40 / 210
125,3
2:10 / 0 / 105
2211,46 446,13

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 18 Kotula Miroslav, Krajčovič Ivan, Skoupý Karel, Koros Bedřich, Hrubý Tomáš, Bartůněk Jaroslav, Nehera Petr, Malčík Zdeněk, Novotný Radek, Novotný Luděk, Veselovský Jiří, Kubica Jan, Kubica Vojtěch, Vorálek Petr, Číp Miroslav, Micka Jan, Beran Věnek, Chalupník Milan, 75943,36 4219,08

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Zdeněk 6 35 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 275 45,83
Chalupník Milan 6 45 , 45 , 50 , 50 , 40 , 40 270 45
Kubica Jan 6 50 , 45 , 40 , 45 , 50 , 40 270 45
Novotný Luděk 6 35 , 50 , 50 , 35 , 40 , 50 260 43,33
Kubica Vojtěch 6 35 , 35 , 45 , 40 , 45 , 50 250 41,67
Micka Jan 6 40 , 50 , 40 , 40 , 30 , 30 230 38,33
Krajčovič Ivan 6 0 , 45 , 45 , 50 , 35 , 45 220 36,67
Vorálek Petr 6 50 , 0 , 40 , 45 , 30 , 45 210 35
Nehera Petr 6 40 , 35 , 40 , 45 , 0 , 50 210 35
Novotný Radek 6 20 , 0 , 35 , 50 , 40 , 50 195 32,5
Veselovský Jiří 6 45 , 50 , 0 , 25 , 40 , 30 190 31,67
Beran Věnek 6 50 , 40 , 45 , 0 , 50 , 0 185 30,83
Číp Miroslav 6 35 , 40 , 0 , 50 , 20 , 40 185 30,83
Bartůněk Jaroslav 6 40 , 0 , 40 , 30 , 15 , 45 170 28,33
Kotula Miroslav 6 0 , 0 , 45 , 35 , 40 , 50 170 28,33
Skoupý Karel 6 25 , 45 , 0 , 40 , 40 , 0 150 25
Hrubý Tomáš 6 0 , 50 , 45 , 0 , 0 , 30 125 20,83
Koros Bedřich 6 35 , 20 , 5 , 10 , 20 , 5 95 15,83

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Bartůněk Jaroslav 6 6:12,00, 9:59,00, 9:57,00, 7:25,00, 9:59,00, 9:56,00, 3208 8:54,67
Chalupník Milan 6 3:12,00, 9:59,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:57,00, 3180 8:50
Číp Miroslav 6 9:56,00, 9:53,00, 5:29,00, 9:45,00, 8:1,00, 9:52,00, 3176 8:49,33
Malčík Zdeněk 6 9:57,00, 9:57,00, 5:4,00, 4:56,00, 9:56,00, 9:55,00, 2985 8:17,5
Novotný Radek 6 9:59,00, 0:0,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:57,00, 2982 8:17
Kotula Miroslav 6 3:34,00, 5:29,00, 8:53,00, 9:48,00, 9:48,00, 9:54,00, 2846 7:54,33
Krajčovič Ivan 6 5:13,00, 9:57,00, 3:54,00, 7:4,00, 9:56,00, 9:54,00, 2758 7:39,67
Novotný Luděk 6 2:15,00, 9:56,00, 9:56,00, 3:6,00, 9:55,00, 9:57,00, 2705 7:30,83
Kubica Jan 6 4:47,00, 9:54,00, 2:47,00, 9:57,00, 5:46,00, 9:54,00, 2585 7:10,83
Veselovský Jiří 6 4:32,00, 7:0,00, 6:49,00, 9:53,00, 9:55,00, 4:43,00, 2572 7:8,67000000000002
Kubica Vojtěch 6 9:57,00, 7:27,00, 4:45,00, 4:27,00, 9:54,00, 4:6,00, 2436 6:46
Beran Věnek 6 5:39,00, 9:57,00, 9:56,00, 4:49,00, 9:56,00, 0:0,00, 2417 6:42,83
Koros Bedřich 6 4:18,00, 4:23,00, 9:17,00, 2:36,00, 9:45,00, 9:56,00, 2415 6:42,5
Micka Jan 6 0:56,00, 9:48,00, 5:51,00, 2:26,00, 9:55,00, 9:56,00, 2332 6:28,67
Vorálek Petr 6 8:47,00, 9:59,00, 3:5,00, 2:39,00, 9:59,00, 2:31,00, 2220 6:10
Nehera Petr 6 9:58,00, 7:35,00, 4:22,00, 2:22,00, 0:0,00, 9:53,00, 2050 5:41,67
Skoupý Karel 6 3:4,00, 2:43,00, 4:20,00, 3:5,00, 9:44,00, 2:10,00, 1506 4:11
Hrubý Tomáš 6 4:53,00, 9:56,00, 3:7,00, 0:0,00, 0:0,00, 2:53,00, 1249 3:28,17

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Novotný Luděk 6 48, 63, 72, 74, 44, 57, 358 59,67
Hrubý Tomáš 4 75, 78, 78, 0, 0, 48, 279 69,75
Novotný Radek 5 64, 0, 84, 81, 119, 95, 443 88,6
Beran Věnek 5 56, 107, 92, 137, 69, 0, 461 92,2
Chalupník Milan 6 79, 87, 99, 88, 122, 114, 589 98,17
Vorálek Petr 6 114, 88, 73, 101, 136, 84, 596 99,33
Nehera Petr 5 81, 102, 94, 107, 0, 125, 509 101,8
Malčík Zdeněk 6 82, 88, 103, 107, 152, 116, 648 108
Kotula Miroslav 6 106, 72, 135, 170, 75, 102, 660 110
Micka Jan 6 30, 128, 112, 105, 168, 147, 690 115
Číp Miroslav 6 121, 115, 111, 122, 146, 111, 726 121
Skoupý Karel 6 69, 118, 103, 184, 210, 105, 789 131,5
Kubica Jan 6 131, 178, 123, 133, 125, 110, 800 133,33
Koros Bedřich 6 132, 159, 153, 114, 209, 145, 912 152
Bartůněk Jaroslav 6 138, 126, 160, 181, 183, 128, 916 152,67
Krajčovič Ivan 6 166, 154, 174, 133, 184, 202, 1013 168,83
Veselovský Jiří 6 166, 183, 156, 194, 188, 169, 1056 176
Kubica Vojtěch 6 174, 166, 157, 215, 165, 186, 1063 177,17

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Novotný Luděk 12:35,59 59,67 7:30,83 79,41
Novotný Radek 9:20,95 88,6 8:17 106,96
Chalupník Milan 8:59,9 98,17 8:50 111,14
Malčík Zdeněk 7:40,65 108 8:17,5 130,25
Číp Miroslav 7:17,47 121 8:49,33 137,15
Beran Věnek 7:16,91 92,2 6:42,83 137,33
Kotula Miroslav 7:11,21 110 7:54,33 139,14
Vorálek Petr 6:12,48 99,33 6:10 161,08
Bartůněk Jaroslav 5:50,22 152,67 8:54,67 171,33
Micka Jan 5:37,97 115 6:28,67 177,53
Nehera Petr 5:35,63 101,8 5:41,67 178,77
Kubica Jan 5:23,13 133,33 7:10,83 185,68
Hrubý Tomáš 4:58,45 69,75 3:28,17 201,04
Krajčovič Ivan 4:32,26 168,83 7:39,67 220,37
Koros Bedřich 4:24,8 152 6:42,5 226,58
Veselovský Jiří 4:3,56 176 7:8,67000000000002 246,35
Kubica Vojtěch 3:49,16 177,17 6:46 261,83
Skoupý Karel 3:10,87 131,5 4:11 314,34

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz