Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Hořice 12-7-2014 - 13.7.2014 9:25:08

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Hrubý Martin   CZE  CZE-213-399  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Dudáš Matúš   SVK  SVK 10 81  2,4 GHz 00(00) Junior 
7 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Pospíšil Luboš   CZE  CZE-313-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-071-076  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Skoupý Karel   CZE  CZE-250-048  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Uhlík, Jan   CZE  CZE-213-038  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Vojtěch Roman   CZE  CZE-043-010  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Vacek Stanislav   CZE  CZE-313-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Sedlář Lubomír   CZE  CZE-542-02  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Bořil Petr   CZE  CZE-542-04  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Novotný Radek   CZE  CZE-008-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Vojkůvka Zdeňek   CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Hrubý Tomáš
Hrubý Martin
Dušek Petr
Bartůněk Jaroslav
Veselovský Jiří
Dudáš Matúš
Kubica Jan
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Chalupník Milan
Nehera Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Vorálek Petr
Pospíšil Luboš
Imiolek Jaroslav
Beran Věnek
Skoupý Karel
Kotula Miroslav
Uhlík, Jan
Vojtěch Roman
Vacek Stanislav
Číp Mirek
Tomiška Leoš
Sedlář Lubomír
Bořil Petr
Novotný Radek
Vojkůvka Zdeňek
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Hrubý Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-
Skupina 2 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
-
Skupina 3 Vorálek Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Uhlík, Jan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
-
Skupina 4 Číp Mirek
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Vacek Stanislav
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Skoupý Karel
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Hrubý Martin
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Chalupník Milan
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Uhlík, Jan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 3 Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
-
Skupina 4 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Vacek Stanislav
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Uhlík, Jan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
-
Skupina 2 Malčík Radek
2,4 GHz
Vacek Stanislav
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Dušek Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
-
Skupina 4 Novotný Radek
2,4 GHz
Hrubý Martin
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Vorálek Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
-
Skupina 2 Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Vacek Stanislav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Kubica Jan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
-
Skupina 4 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Hrubý Martin
2,4 GHz
Uhlík, Jan
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Hrubý Martin
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Sedlář Lubomír
2,4 GHz
-
Skupina 3 Beran Věnek
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Bořil Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Uhlík, Jan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
-
Skupina 4 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Vacek Stanislav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Hrubý Tomáš
Hrubý Martin
Dušek Petr
Bartůněk Jaroslav
Veselovský Jiří
Dudáš Matúš
Kubica Jan
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Chalupník Milan
Nehera Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Vorálek Petr
Pospíšil Luboš
Imiolek Jaroslav
Beran Věnek
Skoupý Karel
Kotula Miroslav
Uhlík, Jan
Vojtěch Roman
Vacek Stanislav
Číp Mirek
Tomiška Leoš
Sedlář Lubomír
Bořil Petr
Novotný Radek
Vojkůvka Zdeňek
Hrubý Tomáš X 3 0 3 1 1 0 2 0 2 0 0 1 1 1 1 1 2 0 2 1 1 1 1 3 1 1 0
Hrubý Martin 3 X 0 3 1 1 0 1 0 1 1 0 2 1 0 3 2 1 0 1 0 0 1 1 4 1 1 1
Dušek Petr 0 0 X 0 1 3 0 3 2 0 2 2 1 3 1 0 1 0 2 2 1 1 0 1 0 3 1 0
Bartůněk Jaroslav 3 3 0 X 0 1 0 1 0 1 1 1 2 1 1 1 0 3 1 2 1 0 0 2 3 0 1 1
Veselovský Jiří 1 1 1 0 X 1 0 2 1 2 2 0 0 1 1 3 2 0 0 2 1 2 2 0 0 0 3 2
Dudáš Matúš 1 1 3 1 1 X 1 1 1 0 1 3 1 3 1 0 1 1 2 2 0 1 0 1 2 1 0 0
Kubica Jan 0 0 0 0 0 1 X 0 2 1 1 2 2 1 2 0 1 2 2 0 2 2 3 2 1 1 0 2
Veleba Martin 2 1 3 1 2 1 0 X 1 0 2 0 2 2 0 0 0 0 1 2 2 2 1 0 1 2 2 0
Nahodil Antonín 0 0 2 0 1 1 2 1 X 1 1 1 1 1 2 1 3 1 0 2 2 1 2 1 0 3 0 0
Chalupník Milan 2 1 0 1 2 0 1 0 1 X 1 0 0 1 3 3 2 2 1 2 0 1 0 1 1 1 1 2
Nehera Petr 0 1 2 1 2 1 1 2 1 1 X 1 1 2 0 2 0 0 0 1 2 1 1 2 1 1 1 2
Malčík Radek 0 0 2 1 0 3 2 0 1 0 1 X 1 1 1 0 1 1 3 1 2 1 1 2 1 1 1 2
Malčík Zdeněk 1 2 1 2 0 1 2 2 1 0 1 1 X 0 1 1 0 0 2 1 0 3 1 2 3 1 1 0
Vorálek Petr 1 1 3 1 1 3 1 2 1 1 2 1 0 X 2 0 0 2 2 1 1 0 0 1 1 1 0 1
Pospíšil Luboš 1 0 1 1 1 1 2 0 2 3 0 1 1 2 X 1 1 2 2 2 0 1 1 3 0 0 0 1
Imiolek Jaroslav 1 3 0 1 3 0 0 0 1 3 2 0 1 0 1 X 3 0 0 1 0 1 1 1 2 1 2 2
Beran Věnek 1 2 1 0 2 1 1 0 3 2 0 1 0 0 1 3 X 1 0 2 1 0 2 0 1 3 1 1
Skoupý Karel 2 1 0 3 0 1 2 0 1 2 0 1 0 2 2 0 1 X 2 1 2 0 1 1 1 1 1 2
Kotula Miroslav 0 0 2 1 0 2 2 1 0 1 0 3 2 2 2 0 0 2 X 0 1 2 0 1 1 1 2 2
Uhlík, Jan 2 1 2 2 2 2 0 2 2 2 1 1 1 1 2 1 2 1 0 X 0 0 0 1 1 1 0 0
Vojtěch Roman 1 0 1 1 1 0 2 2 2 0 2 2 0 1 0 0 1 2 1 0 X 1 3 1 0 2 2 2
Vacek Stanislav 1 0 1 0 2 1 2 2 1 1 1 1 3 0 1 1 0 0 2 0 1 X 2 1 1 1 3 1
Číp Mirek 1 1 0 0 2 0 3 1 2 0 1 1 1 0 1 1 2 1 0 0 3 2 X 2 0 1 2 2
Tomiška Leoš 1 1 1 2 0 1 2 0 1 1 2 2 2 1 3 1 0 1 1 1 1 1 2 X 1 0 0 1
Sedlář Lubomír 3 4 0 3 0 2 1 1 0 1 1 1 3 1 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1 X 1 0 0
Bořil Petr 1 1 3 0 0 1 1 2 3 1 1 1 1 1 0 1 3 1 1 1 2 1 1 0 1 X 1 0
Novotný Radek 1 1 1 1 3 0 0 2 0 1 1 1 1 0 0 2 1 1 2 0 2 3 2 0 0 1 X 3
Vojkůvka Zdeňek 0 1 0 1 2 0 2 0 0 2 2 2 0 1 1 2 1 2 2 0 2 1 2 1 0 0 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

9:7
50
120
Hrubý Martin

9:50
50
182
Beran Věnek

9:52
50
109
Imiolek Jaroslav

9:53
35
185
Bořil Petr

5:28
35
160
Sedlář Lubomír

6:50
50
160
Chalupník Milan

9:56
40
141
--
537 549 587,5 535,5 283 380 565,5 --
914,04 934,47 1000 911,49 481,7 646,81 962,55 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Bartůněk Jaroslav

9:55
50
155
Vojtěch Roman

8:53
0
109
Novotný Radek

9:57
50
122
Skoupý Karel

3:54
0
132
Kotula Miroslav

9:55
50
154
Vojkůvka Zdeňek

5:48
50
144
Malčík Radek

9:57
50
135
--
567,5 478,5 586 168 568 326 579,5 --
968,43 816,55 1000 286,69 969,28 556,31 988,91 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vorálek Petr

9:55
45
151
Dušek Petr

9:23
0
165
Veselovský Jiří

9:57
40
181
Nehera Petr

9:36
0
162
Dudáš Matúš

9:58
50
93
Uhlík, Jan

9:57
0
112
Veleba Martin

9:57
50
182
--
564,5 480,5 546,5 495 601,5 541 556 --
938,49 798,84 908,56 822,94 1000 899,42 924,36 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Mirek

4:1
0
161
Pospíšil Luboš

0:0
0
0
Kubica Jan

3:24
0
87
Malčík Zdeněk

2:31
0
107
Nahodil Antonín

3:30
40
131
Vacek Stanislav

3:14
0
144
Tomiška Leoš

3:37
0
215
--
160,5 0 160,5 97,5 184,5 122 72 --
869,92 0 869,92 528,46 1000 661,25 390,24 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Skoupý Karel

4:35
0
176
Dudáš Matúš

2:42
0
100
Bartůněk Jaroslav

6:9
0
145
Hrubý Martin

3:8
5
100
Hrubý Tomáš

7:19
10
119
Sedlář Lubomír

4:15
45
165
Vorálek Petr

6:43
45
143
--
187 112 296,5 143 389,5 217,5 376,5 --
480,1 287,55 761,23 367,14 1000 558,41 966,62 --

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Chalupník Milan

0:0
0
0
Beran Věnek

9:57
50
96
Nahodil Antonín

4:36
0
91
Pospíšil Luboš

9:58
50
191
Imiolek Jaroslav

6:59
0
146
Uhlík, Jan

6:26
40
128
Veselovský Jiří

4:29
40
177
--
0 599 230,5 552,5 346 362 220,5 --
0 1000 384,81 922,37 577,63 604,34 368,11 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vojkůvka Zdeňek

9:58
50
221
Kubica Jan

9:52
45
198
Tomiška Leoš

9:50
50
216
Nehera Petr

9:59
30
214
Číp Mirek

9:57
45
144
Vojtěch Roman

9:54
15
197
Malčík Radek

3:34
50
104
--
485 538 492 487 570 510,5 212 --
850,88 943,86 863,16 854,39 1000 895,61 371,93 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Zdeněk

6:3
0
140
Dušek Petr

7:54
50
156
Kotula Miroslav

9:55
45
187
Bořil Petr

5:59
0
207
Vacek Stanislav

9:55
40
191
Veleba Martin

0:0
0
0
Novotný Radek

9:57
50
149
--
293 446 546,5 238 539,5 0 572,5 --
511,79 779,04 954,59 415,72 942,36 0 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

4:9
0
149
Skoupý Karel

4:36
0
222
Chalupník Milan

5:34
45
179
Uhlík, Jan

0:0
0
0
Bartůněk Jaroslav

4:33
45
136
Tomiška Leoš

4:10
25
167
Pospíšil Luboš

9:57
30
173
--
174,5 110 289,5 0 250 191,5 540,5 --
322,85 203,52 535,62 0 462,53 354,3 1000 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

8:26
30
93
Vacek Stanislav

0:0
0
0
Sedlář Lubomír

4:34
50
180
Dudáš Matúš

8:17
0
131
Kubica Jan

5:50
45
166
Malčík Zdeněk

6:43
15
187
Kotula Miroslav

4:39
0
197
--
489,5 0 234 431,5 312 324,5 180,5 --
1000 0 478,04 881,51 637,39 662,92 368,74 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Dušek Petr

9:42
40
151
Nehera Petr

9:52
30
144
Veleba Martin

9:51
35
203
Vojtěch Roman

9:44
45
161
Vorálek Petr

9:25
50
167
Bořil Petr

9:2
0
195
Nahodil Antonín

9:52
45
190
--
546,5 550 517 548,5 531,5 444,5 542 --
993,64 1000 940 997,27 966,36 808,18 985,45 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Radek

9:58
50
190
Hrubý Martin

3:36
0
184
Číp Mirek

6:52
0
194
Beran Věnek

9:56
45
113
Veselovský Jiří

9:56
15
231
Vojkůvka Zdeňek

9:58
50
130
Imiolek Jaroslav

9:54
50
193
--
553 124 315 584,5 418 583 547,5 --
946,11 212,15 538,92 1000 715,14 997,43 936,7 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vorálek Petr

5:41
50
194
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Dudáš Matúš

2:56
0
134
Dušek Petr

3:59
10
138
Tomiška Leoš

5:8
45
158
Pospíšil Luboš

0:0
0
0
Malčík Radek

9:9
50
172
--
294 0 109 180 274 0 513 --
573,1 0 212,48 350,88 534,11 0 1000 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vojkůvka Zdeňek

9:57
45
140
Imiolek Jaroslav

9:58
40
201
Veselovský Jiří

5:29
40
126
Novotný Radek

0:0
0
0
Nehera Petr

0:0
0
0
Vacek Stanislav

9:56
0
161
Chalupník Milan

9:58
45
193
--
572 535 306 0 0 515,5 546,5 --
1000 935,31 534,97 0 0 901,22 955,42 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kubica Jan

5:12
0
149
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Beran Věnek

3:49
0
171
Bořil Petr

3:27
0
189
Skoupý Karel

3:12
0
164
Číp Mirek

4:14
0
213
Vojtěch Roman

6:26
35
241
--
237,5 0 143,5 112,5 110 115 198 --
1000 0 604,21 473,68 463,16 484,21 833,68 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Bartůněk Jaroslav

9:53
45
213
Veleba Martin

9:55
40
214
Sedlář Lubomír

3:20
0
172
Malčík Zdeněk

4:48
10
152
Hrubý Tomáš

3:8
0
150
Hrubý Martin

4:44
45
205
Uhlík, Jan

3:24
0
139
--
499 493 114 222 113 214 134,5 --
1000 987,98 228,46 444,89 226,45 428,86 269,54 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kotula Miroslav

9:58
40
218
Chalupník Milan

9:56
40
180
Pospíšil Luboš

9:58
10
178
Skoupý Karel

9:57
0
164
Kubica Jan

9:56
50
172
Vojkůvka Zdeňek

9:57
45
153
Vorálek Petr

9:55
50
195
--
484 546 519 515 560 565,5 547,5 --
855,88 965,52 917,77 910,7 990,27 1000 968,17 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Martin

0:0
0
0
Imiolek Jaroslav

3:43
15
186
Tomiška Leoš

5:10
15
191
Bartůněk Jaroslav

3:47
50
195
Malčík Zdeněk

3:50
0
159
Nehera Petr

4:8
0
175
Sedlář Lubomír

4:22
0
203
--
0 145 229,5 179,5 150,5 160,5 153 --
0 631,81 1000 782,14 655,77 699,35 666,67 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Beran Věnek

9:55
45
212
Dudáš Matúš

7:39
0
212
Malčík Radek

7:15
0
176
Bořil Petr

4:42
0
201
Nahodil Antonín

6:59
0
178
Uhlík, Jan

0:0
0
0
Dušek Petr

0:0
0
0
--
504 323 347 179 330 0 0 --
1000 640,87 688,49 355,16 654,76 0 0 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

9:53
45
213
Veleba Martin

9:59
25
205
Vojtěch Roman

9:55
45
183
Vacek Stanislav

9:56
10
219
Veselovský Jiří

4:16
45
163
Novotný Radek

6:44
0
201
Číp Mirek

5:7
0
153
--
499 509 548,5 449 219,5 301 230,5 --
909,75 927,99 1000 818,6 400,18 548,77 420,24 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4000 1000
9:52 / 50 / 109
1000
9:57 / 50 / 96
1000
9:56 / 45 / 113
604,21
3:49 / 0 / 171
1000
9:55 / 45 / 212
0
2* Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 962,08 3848,31 556,31
5:48 / 50 / 144
850,88
9:58 / 50 / 221
997,43
9:58 / 50 / 130
1000
9:57 / 45 / 140
1000
9:57 / 45 / 153
0
3* Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 959,91 3839,64 938,49
9:55 / 45 / 151
966,62
6:43 / 45 / 143
966,36
9:25 / 50 / 167
573,1
5:41 / 50 / 194
968,17
9:55 / 50 / 195
0
4* Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 1 CZE 951,01 3804,05 869,92
3:24 / 0 / 87
943,86
9:52 / 45 / 198
637,39
5:50 / 45 / 166
1000
5:12 / 0 / 149
990,27
9:56 / 50 / 172
0
5* Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 945,08 3780,33 924,36
9:57 / 50 / 182
0
0:0 / 0 / 0
940
9:51 / 35 / 203
987,98
9:55 / 40 / 214
927,99
9:59 / 25 / 205
0
6* Vojtěch Roman CZE-043-010 2,4 GHz 0 3 CZE 931,64 3726,56 816,55
8:53 / 0 / 109
895,61
9:54 / 15 / 197
997,27
9:44 / 45 / 161
833,68
6:26 / 35 / 241
1000
9:55 / 45 / 183
0
7* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 919,35 3677,4 988,91
9:57 / 50 / 135
371,93
3:34 / 50 / 104
1000
8:26 / 30 / 93
1000
9:9 / 50 / 172
688,49
7:15 / 0 / 176
0
8* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 877,95 3511,8 968,43
9:55 / 50 / 155
761,23
6:9 / 0 / 145
462,53
4:33 / 45 / 136
1000
9:53 / 45 / 213
782,14
3:47 / 50 / 195
0
9* Novotný Radek CZE-008-013 2,4 GHz 0 0 CZE 873,72 3494,88 1000
9:57 / 50 / 122
1000
9:57 / 50 / 149
946,11
9:58 / 50 / 190
0
0:0 / 0 / 0
548,77
6:44 / 0 / 201
0
10 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 854,78 3419,11 962,55
9:56 / 40 / 141
0
0:0 / 0 / 0
535,62
5:34 / 45 / 179
955,42
9:58 / 45 / 193
965,52
9:56 / 40 / 180
0
11 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 2,4 GHz 0 1 CZE 853,83 3415,31 911,49
9:53 / 35 / 185
577,63
6:59 / 0 / 146
936,7
9:54 / 50 / 193
935,31
9:58 / 40 / 201
631,81
3:43 / 15 / 186
0
12 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 2 CZE 844,17 3376,68 822,94
9:36 / 0 / 162
854,39
9:59 / 30 / 214
1000
9:52 / 30 / 144
0
0:0 / 0 / 0
699,35
4:8 / 0 / 175
0
13 Vacek Stanislav CZE-313-036 2,4 GHz 0 0 CZE 830,86 3323,43 661,25
3:14 / 0 / 144
942,36
9:55 / 40 / 191
0
0:0 / 0 / 0
901,22
9:56 / 0 / 161
818,6
9:56 / 10 / 219
0
14 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 787,12 3148,49 969,28
9:55 / 50 / 154
954,59
9:55 / 45 / 187
368,74
4:39 / 0 / 197
0
0:0 / 0 / 0
855,88
9:58 / 40 / 218
0
15 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 786,66 3146,64 914,04
9:7 / 50 / 120
1000
7:19 / 10 / 119
322,85
4:9 / 0 / 149
226,45
3:8 / 0 / 150
909,75
9:53 / 45 / 213
0
16 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 756,26 3025,02 1000
3:30 / 40 / 131
384,81
4:36 / 0 / 91
985,45
9:52 / 45 / 190
0
0:0 / 0 / 0
654,76
6:59 / 0 / 178
0
17 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 730,6 2922,4 798,84
9:23 / 0 / 165
779,04
7:54 / 50 / 156
993,64
9:42 / 40 / 151
350,88
3:59 / 10 / 138
0
0:0 / 0 / 0
0
18 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 723,26 2893,05 869,92
4:1 / 0 / 161
1000
9:57 / 45 / 144
538,92
6:52 / 0 / 194
484,21
4:14 / 0 / 213
420,24
5:7 / 0 / 153
0
19 Pospíšil Luboš CZE-313-040 2,4 GHz 0 0 CZE 710,04 2840,14 0
0:0 / 0 / 0
922,37
9:58 / 50 / 191
1000
9:57 / 30 / 173
0
0:0 / 0 / 0
917,77
9:58 / 10 / 178
0
20 Dudáš Matúš SVK 10 81 2,4 GHz 1 0 SVK 702,48 2809,93 1000
9:58 / 50 / 93
287,55
2:42 / 0 / 100
881,51
8:17 / 0 / 131
212,48
2:56 / 0 / 134
640,87
7:39 / 0 / 212
0
21 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 696,88 2787,51 390,24
3:37 / 0 / 215
863,16
9:50 / 50 / 216
354,3
4:10 / 25 / 167
534,11
5:8 / 45 / 158
1000
5:10 / 15 / 191
0
22 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 639,71 2558,85 908,56
9:57 / 40 / 181
368,11
4:29 / 40 / 177
715,14
9:56 / 15 / 231
534,97
5:29 / 40 / 126
400,18
4:16 / 45 / 163
0
23 Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 589,74 2358,94 528,46
2:31 / 0 / 107
511,79
6:3 / 0 / 140
662,92
6:43 / 15 / 187
444,89
4:48 / 10 / 152
655,77
3:50 / 0 / 159
0
24 Sedlář Lubomír CZE-542-02 2,4 GHz 0 0 CZE 587,48 2349,93 646,81
6:50 / 50 / 160
558,41
4:15 / 45 / 165
478,04
4:34 / 50 / 180
228,46
3:20 / 0 / 172
666,67
4:22 / 0 / 203
0
25 Bořil Petr CZE-542-04 2,4 GHz 0 0 CZE 544,82 2179,28 481,7
5:28 / 35 / 160
415,72
5:59 / 0 / 207
808,18
9:2 / 0 / 195
473,68
3:27 / 0 / 189
355,16
4:42 / 0 / 201
0
26 Skoupý Karel CZE-250-048 2,4 GHz 0 2 CZE 535,16 2140,65 286,69
3:54 / 0 / 132
480,1
4:35 / 0 / 176
203,52
4:36 / 0 / 222
463,16
3:12 / 0 / 164
910,7
9:57 / 0 / 164
0
27 Hrubý Martin CZE-213-399 2,4 GHz 0 0 CZE 485,66 1942,62 934,47
9:50 / 50 / 182
367,14
3:8 / 5 / 100
212,15
3:36 / 0 / 184
428,86
4:44 / 45 / 205
0
0:0 / 0 / 0
0
28 Uhlík, Jan CZE-213-038 2,4 GHz 0 3 CZE 443,32 1773,3 899,42
9:57 / 0 / 112
604,34
6:26 / 40 / 128
0
0:0 / 0 / 0
269,54
3:24 / 0 / 139
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Beran Věnek

M0:S0
L0
(H0)
Vojkůvka Zdeňek

M6:S52
L0
(H134)
Vorálek Petr

M6:S31
L0
(H181)
Kubica Jan

M4:S42
L50
(H203)
Veleba Martin

M7:S55
L10
(H205)
Vojtěch Roman

M14:S55
L45
(H209)
Malčík Radek

M6:S2
L50
(H156)
Bartůněk Jaroslav

M8:S36
L50
(H173)
Novotný Radek

M5:S29
L0
(H178)
0 345 300,5 223 370 813 334 479,5 240
0 424,35 369,62 274,29 455,1 1000 410,82 589,79 295,2

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný Radek

M4:S32
L0
(H195)
Beran Věnek

M14:S54
L40
(H170)
Vojkůvka Zdeňek

M14:S57
L45
(H172)
Vorálek Petr

M14:S5
L45
(H166)
Kubica Jan

M8:S20
L50
(H171)
Veleba Martin

M13:S24
L5
(H226)
Vojtěch Roman

M7:S52
L0
(H186)
Malčík Radek

M14:S50
L50
(H174)
Bartůněk Jaroslav

M2:S56
L40
(H172)
174,5 849 856 807 464,5 631 379 853 130
203,86 991,82 1000 942,76 542,64 737,15 442,76 996,5 151,87

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 1442,76 1000
14:55 / 45 / 209
442,76
7:52 / 0 / 186
0 6* Vojtěch Roman 931,64 3726,56 816,55
8:53 / 0 / 109
895,61
9:54 / 15 / 197
997,27
9:44 / 45 / 161
833,68
6:26 / 35 / 241
1000
9:55 / 45 / 183
0
2 987,24 1424,35 424,35
6:52 / 0 / 134
1000
14:57 / 45 / 172
0 2* Vojkůvka Zdeňek 962,08 3848,31 556,31
5:48 / 50 / 144
850,88
9:58 / 50 / 221
997,43
9:58 / 50 / 130
1000
9:57 / 45 / 140
1000
9:57 / 45 / 153
0
3 975,44 1407,32 410,82
6:2 / 50 / 156
996,5
14:50 / 50 / 174
0 7* Malčík Radek 919,35 3677,4 988,91
9:57 / 50 / 135
371,93
3:34 / 50 / 104
1000
8:26 / 30 / 93
1000
9:9 / 50 / 172
688,49
7:15 / 0 / 176
0
4 909,63 1312,38 369,62
6:31 / 0 / 181
942,76
14:5 / 45 / 166
0 3* Vorálek Petr 959,91 3839,64 938,49
9:55 / 45 / 151
966,62
6:43 / 45 / 143
966,36
9:25 / 50 / 167
573,1
5:41 / 50 / 194
968,17
9:55 / 50 / 195
0
5 826,37 1192,25 455,1
7:55 / 10 / 205
737,15
13:24 / 5 / 226
0 5* Veleba Martin 945,08 3780,33 924,36
9:57 / 50 / 182
0
0:0 / 0 / 0
940
9:51 / 35 / 203
987,98
9:55 / 40 / 214
927,99
9:59 / 25 / 205
0
6 687,45 991,82 0
0:0 / 0 / 0
991,82
14:54 / 40 / 170
0 1* Beran Věnek 1000 4000 1000
9:52 / 50 / 109
1000
9:57 / 50 / 96
1000
9:56 / 45 / 113
604,21
3:49 / 0 / 171
1000
9:55 / 45 / 212
0
7 566,23 816,93 274,29
4:42 / 50 / 203
542,64
8:20 / 50 / 171
0 4* Kubica Jan 951,01 3804,05 869,92
3:24 / 0 / 87
943,86
9:52 / 45 / 198
637,39
5:50 / 45 / 166
1000
5:12 / 0 / 149
990,27
9:56 / 50 / 172
0
8 514,06 741,66 589,79
8:36 / 50 / 173
151,87
2:56 / 40 / 172
0 8* Bartůněk Jaroslav 877,95 3511,8 968,43
9:55 / 50 / 155
761,23
6:9 / 0 / 145
462,53
4:33 / 45 / 136
1000
9:53 / 45 / 213
782,14
3:47 / 50 / 195
0
9 345,91 499,06 295,2
5:29 / 0 / 178
203,86
4:32 / 0 / 195
0 9* Novotný Radek 873,72 3494,88 1000
9:57 / 50 / 122
1000
9:57 / 50 / 149
946,11
9:58 / 50 / 190
0
0:0 / 0 / 0
548,77
6:44 / 0 / 201
0
-- -- 10 Chalupník Milan 854,78 3419,11 962,55
9:56 / 40 / 141
0
0:0 / 0 / 0
535,62
5:34 / 45 / 179
955,42
9:58 / 45 / 193
965,52
9:56 / 40 / 180
0
-- -- 11 Imiolek Jaroslav 853,83 3415,31 911,49
9:53 / 35 / 185
577,63
6:59 / 0 / 146
936,7
9:54 / 50 / 193
935,31
9:58 / 40 / 201
631,81
3:43 / 15 / 186
0
-- -- 12 Nehera Petr 844,17 3376,68 822,94
9:36 / 0 / 162
854,39
9:59 / 30 / 214
1000
9:52 / 30 / 144
0
0:0 / 0 / 0
699,35
4:8 / 0 / 175
0
-- -- 13 Vacek Stanislav 830,86 3323,43 661,25
3:14 / 0 / 144
942,36
9:55 / 40 / 191
0
0:0 / 0 / 0
901,22
9:56 / 0 / 161
818,6
9:56 / 10 / 219
0
-- -- 14 Kotula Miroslav 787,12 3148,49 969,28
9:55 / 50 / 154
954,59
9:55 / 45 / 187
368,74
4:39 / 0 / 197
0
0:0 / 0 / 0
855,88
9:58 / 40 / 218
0
-- -- 15 Hrubý Tomáš 786,66 3146,64 914,04
9:7 / 50 / 120
1000
7:19 / 10 / 119
322,85
4:9 / 0 / 149
226,45
3:8 / 0 / 150
909,75
9:53 / 45 / 213
0
-- -- 16 Nahodil Antonín 756,26 3025,02 1000
3:30 / 40 / 131
384,81
4:36 / 0 / 91
985,45
9:52 / 45 / 190
0
0:0 / 0 / 0
654,76
6:59 / 0 / 178
0
-- -- 17 Dušek Petr 730,6 2922,4 798,84
9:23 / 0 / 165
779,04
7:54 / 50 / 156
993,64
9:42 / 40 / 151
350,88
3:59 / 10 / 138
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 18 Číp Mirek 723,26 2893,05 869,92
4:1 / 0 / 161
1000
9:57 / 45 / 144
538,92
6:52 / 0 / 194
484,21
4:14 / 0 / 213
420,24
5:7 / 0 / 153
0
-- -- 19 Pospíšil Luboš 710,04 2840,14 0
0:0 / 0 / 0
922,37
9:58 / 50 / 191
1000
9:57 / 30 / 173
0
0:0 / 0 / 0
917,77
9:58 / 10 / 178
0
-- -- 20 Dudáš Matúš 702,48 2809,93 1000
9:58 / 50 / 93
287,55
2:42 / 0 / 100
881,51
8:17 / 0 / 131
212,48
2:56 / 0 / 134
640,87
7:39 / 0 / 212
0
-- -- 21 Tomiška Leoš 696,88 2787,51 390,24
3:37 / 0 / 215
863,16
9:50 / 50 / 216
354,3
4:10 / 25 / 167
534,11
5:8 / 45 / 158
1000
5:10 / 15 / 191
0
-- -- 22 Veselovský Jiří 639,71 2558,85 908,56
9:57 / 40 / 181
368,11
4:29 / 40 / 177
715,14
9:56 / 15 / 231
534,97
5:29 / 40 / 126
400,18
4:16 / 45 / 163
0
-- -- 23 Malčík Zdeněk 589,74 2358,94 528,46
2:31 / 0 / 107
511,79
6:3 / 0 / 140
662,92
6:43 / 15 / 187
444,89
4:48 / 10 / 152
655,77
3:50 / 0 / 159
0
-- -- 24 Sedlář Lubomír 587,48 2349,93 646,81
6:50 / 50 / 160
558,41
4:15 / 45 / 165
478,04
4:34 / 50 / 180
228,46
3:20 / 0 / 172
666,67
4:22 / 0 / 203
0
-- -- 25 Bořil Petr 544,82 2179,28 481,7
5:28 / 35 / 160
415,72
5:59 / 0 / 207
808,18
9:2 / 0 / 195
473,68
3:27 / 0 / 189
355,16
4:42 / 0 / 201
0
-- -- 26 Skoupý Karel 535,16 2140,65 286,69
3:54 / 0 / 132
480,1
4:35 / 0 / 176
203,52
4:36 / 0 / 222
463,16
3:12 / 0 / 164
910,7
9:57 / 0 / 164
0
-- -- 27 Hrubý Martin 485,66 1942,62 934,47
9:50 / 50 / 182
367,14
3:8 / 5 / 100
212,15
3:36 / 0 / 184
428,86
4:44 / 45 / 205
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 28 Uhlík, Jan 443,32 1773,3 899,42
9:57 / 0 / 112
604,34
6:26 / 40 / 128
0
0:0 / 0 / 0
269,54
3:24 / 0 / 139
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :626
Datum konání :12.7.2014
Kategorie :F5J
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Pavel Školník
Počasí :Skoro jasno, 21-25°C, Z vítr 3-7m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Vojtěch Roman CZE-043-010 816,55
8:53 / 0 / 109
895,61
9:54 / 15 / 197
997,27
9:44 / 45 / 161
833,68
6:26 / 35 / 241
1000
9:55 / 45 / 183
3726,56 931,64
2* Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 556,31
5:48 / 50 / 144
850,88
9:58 / 50 / 221
997,43
9:58 / 50 / 130
1000
9:57 / 45 / 140
1000
9:57 / 45 / 153
3848,31 962,08
3* Malčík Radek CZE-065-212 988,91
9:57 / 50 / 135
371,93
3:34 / 50 / 104
1000
8:26 / 30 / 93
1000
9:9 / 50 / 172
688,49
7:15 / 0 / 176
3677,4 919,35
4* Vorálek Petr CZE-327-025 938,49
9:55 / 45 / 151
966,62
6:43 / 45 / 143
966,36
9:25 / 50 / 167
573,1
5:41 / 50 / 194
968,17
9:55 / 50 / 195
3839,64 959,91
5* Veleba Martin CZE-269-43 924,36
9:57 / 50 / 182
0
0:0 / 0 / 0
940
9:51 / 35 / 203
987,98
9:55 / 40 / 214
927,99
9:59 / 25 / 205
3780,33 945,08
6* Beran Věnek CZE-313-027 1000
9:52 / 50 / 109
1000
9:57 / 50 / 96
1000
9:56 / 45 / 113
604,21
3:49 / 0 / 171
1000
9:55 / 45 / 212
4000 1000
7* Kubica Jan CZE-395-033 869,92
3:24 / 0 / 87
943,86
9:52 / 45 / 198
637,39
5:50 / 45 / 166
1000
5:12 / 0 / 149
990,27
9:56 / 50 / 172
3804,05 951,01
8* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 968,43
9:55 / 50 / 155
761,23
6:9 / 0 / 145
462,53
4:33 / 45 / 136
1000
9:53 / 45 / 213
782,14
3:47 / 50 / 195
3511,8 877,95
9* Novotný Radek CZE-008-013 1000
9:57 / 50 / 122
1000
9:57 / 50 / 149
946,11
9:58 / 50 / 190
0
0:0 / 0 / 0
548,77
6:44 / 0 / 201
3494,88 873,72
10 Chalupník Milan CZE-442-036 962,55
9:56 / 40 / 141
0
0:0 / 0 / 0
535,62
5:34 / 45 / 179
955,42
9:58 / 45 / 193
965,52
9:56 / 40 / 180
3419,11 854,78
11 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 911,49
9:53 / 35 / 185
577,63
6:59 / 0 / 146
936,7
9:54 / 50 / 193
935,31
9:58 / 40 / 201
631,81
3:43 / 15 / 186
3415,31 853,83
12 Nehera Petr CZE-058-023 822,94
9:36 / 0 / 162
854,39
9:59 / 30 / 214
1000
9:52 / 30 / 144
0
0:0 / 0 / 0
699,35
4:8 / 0 / 175
3376,68 844,17
13 Vacek Stanislav CZE-313-036 661,25
3:14 / 0 / 144
942,36
9:55 / 40 / 191
0
0:0 / 0 / 0
901,22
9:56 / 0 / 161
818,6
9:56 / 10 / 219
3323,43 830,86
14 Kotula Miroslav CZE-331-011 969,28
9:55 / 50 / 154
954,59
9:55 / 45 / 187
368,74
4:39 / 0 / 197
0
0:0 / 0 / 0
855,88
9:58 / 40 / 218
3148,49 787,12
15 Hrubý Tomáš CZE-213-039 914,04
9:7 / 50 / 120
1000
7:19 / 10 / 119
322,85
4:9 / 0 / 149
226,45
3:8 / 0 / 150
909,75
9:53 / 45 / 213
3146,64 786,66
16 Nahodil Antonín CZE-269-019 1000
3:30 / 40 / 131
384,81
4:36 / 0 / 91
985,45
9:52 / 45 / 190
0
0:0 / 0 / 0
654,76
6:59 / 0 / 178
3025,02 756,26
17 Dušek Petr CZE-232-003 798,84
9:23 / 0 / 165
779,04
7:54 / 50 / 156
993,64
9:42 / 40 / 151
350,88
3:59 / 10 / 138
0
0:0 / 0 / 0
2922,4 730,6
18 Číp Mirek CZE-232-045 869,92
4:1 / 0 / 161
1000
9:57 / 45 / 144
538,92
6:52 / 0 / 194
484,21
4:14 / 0 / 213
420,24
5:7 / 0 / 153
2893,05 723,26
19 Pospíšil Luboš CZE-313-040 0
0:0 / 0 / 0
922,37
9:58 / 50 / 191
1000
9:57 / 30 / 173
0
0:0 / 0 / 0
917,77
9:58 / 10 / 178
2840,14 710,04
20 Dudáš Matúš SVK 10 81 1000
9:58 / 50 / 93
287,55
2:42 / 0 / 100
881,51
8:17 / 0 / 131
212,48
2:56 / 0 / 134
640,87
7:39 / 0 / 212
2809,93 702,48
21 Tomiška Leoš CZE-232-018 390,24
3:37 / 0 / 215
863,16
9:50 / 50 / 216
354,3
4:10 / 25 / 167
534,11
5:8 / 45 / 158
1000
5:10 / 15 / 191
2787,51 696,88
22 Veselovský Jiří CZE-213-020 908,56
9:57 / 40 / 181
368,11
4:29 / 40 / 177
715,14
9:56 / 15 / 231
534,97
5:29 / 40 / 126
400,18
4:16 / 45 / 163
2558,85 639,71
23 Malčík Zdeněk CZE-065-202 528,46
2:31 / 0 / 107
511,79
6:3 / 0 / 140
662,92
6:43 / 15 / 187
444,89
4:48 / 10 / 152
655,77
3:50 / 0 / 159
2358,94 589,74
24 Sedlář Lubomír CZE-542-02 646,81
6:50 / 50 / 160
558,41
4:15 / 45 / 165
478,04
4:34 / 50 / 180
228,46
3:20 / 0 / 172
666,67
4:22 / 0 / 203
2349,93 587,48
25 Bořil Petr CZE-542-04 481,7
5:28 / 35 / 160
415,72
5:59 / 0 / 207
808,18
9:2 / 0 / 195
473,68
3:27 / 0 / 189
355,16
4:42 / 0 / 201
2179,28 544,82
26 Skoupý Karel CZE-250-048 286,69
3:54 / 0 / 132
480,1
4:35 / 0 / 176
203,52
4:36 / 0 / 222
463,16
3:12 / 0 / 164
910,7
9:57 / 0 / 164
2140,65 535,16
27 Hrubý Martin CZE-213-399 934,47
9:50 / 50 / 182
367,14
3:8 / 5 / 100
212,15
3:36 / 0 / 184
428,86
4:44 / 45 / 205
0
0:0 / 0 / 0
1942,62 485,66
28 Uhlík, Jan CZE-213-038 899,42
9:57 / 0 / 112
604,34
6:26 / 40 / 128
0
0:0 / 0 / 0
269,54
3:24 / 0 / 139
0
0:0 / 0 / 0
1773,3 443,32

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Team 1 2 Kubica Jan, Imiolek Jaroslav, 8434,38 4217,19
none 22 Hrubý Tomáš, Hrubý Martin, Dušek Petr, Bartůněk Jaroslav, Veselovský Jiří, Dudáš Matúš, Veleba Martin, Nahodil Antonín, Chalupník Milan, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Vorálek Petr, Pospíšil Luboš, Beran Věnek, Kotula Miroslav, Vacek Stanislav, Číp Mirek, Tomiška Leoš, Sedlář Lubomír, Bořil Petr, Novotný Radek, Vojkůvka Zdeňek, 73035,87 3319,81
Team 3 2 Uhlík, Jan, Vojtěch Roman, 6316,41 3158,2
Team 2 2 Nehera Petr, Skoupý Karel, 5720,85 2860,42

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Vojkůvka Zdeňek 7 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 0 , 45 285 40,71
Vorálek Petr 7 45 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 , 45 285 40,71
Malčík Radek 7 50 , 50 , 30 , 50 , 0 , 50 , 50 280 40
Bartůněk Jaroslav 7 50 , 0 , 45 , 45 , 50 , 50 , 40 280 40
Veselovský Jiří 5 40 , 40 , 15 , 40 , 45 180 36
Kubica Jan 7 0 , 45 , 45 , 0 , 50 , 50 , 50 240 34,29
Chalupník Milan 5 40 , 0 , 45 , 45 , 40 170 34
Beran Věnek 7 50 , 50 , 45 , 0 , 45 , 0 , 40 230 32,86
Sedlář Lubomír 5 50 , 45 , 50 , 0 , 0 145 29
Imiolek Jaroslav 5 35 , 0 , 50 , 40 , 15 140 28
Tomiška Leoš 5 0 , 50 , 25 , 45 , 15 135 27
Kotula Miroslav 5 50 , 45 , 0 , 0 , 40 135 27
Vojtěch Roman 7 0 , 15 , 45 , 35 , 45 , 45 , 0 185 26,43
Veleba Martin 7 50 , 0 , 35 , 40 , 25 , 10 , 5 165 23,57
Novotný Radek 7 50 , 50 , 50 , 0 , 0 , 0 , 0 150 21,43
Hrubý Tomáš 5 50 , 10 , 0 , 0 , 45 105 21
Dušek Petr 5 0 , 50 , 40 , 10 , 0 100 20
Hrubý Martin 5 50 , 5 , 0 , 45 , 0 100 20
Pospíšil Luboš 5 0 , 50 , 30 , 0 , 10 90 18
Nahodil Antonín 5 40 , 0 , 45 , 0 , 0 85 17
Nehera Petr 5 0 , 30 , 30 , 0 , 0 60 12
Vacek Stanislav 5 0 , 40 , 0 , 0 , 10 50 10
Dudáš Matúš 5 50 , 0 , 0 , 0 , 0 50 10
Číp Mirek 5 0 , 45 , 0 , 0 , 0 45 9
Uhlík, Jan 5 0 , 40 , 0 , 0 , 0 40 8
Bořil Petr 5 35 , 0 , 0 , 0 , 0 35 7
Malčík Zdeněk 5 0 , 0 , 15 , 10 , 0 25 5
Skoupý Karel 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Vojkůvka Zdeňek 5 5:48, 9:58, 9:58, 9:57, 9:57, 2738 9:7,60000000000002
Vojtěch Roman 5 8:53, 9:54, 9:44, 6:26, 9:55, 2692 8:58,4
Beran Věnek 5 9:52, 9:57, 9:56, 3:49, 9:55, 2609 8:41,8
Vorálek Petr 5 9:55, 6:43, 9:25, 5:41, 9:55, 2499 8:19,8
Imiolek Jaroslav 5 9:53, 6:59, 9:54, 9:58, 3:43, 2427 8:5,39999999999998
Veleba Martin 5 9:57, 0:0, 9:51, 9:55, 9:59, 2382 7:56,4
Malčík Radek 5 9:57, 3:34, 8:26, 9:9, 7:15, 2301 7:40,2
Novotný Radek 5 9:57, 9:57, 9:58, 0:0, 6:44, 2196 7:19,2
Chalupník Milan 5 9:56, 0:0, 5:34, 9:58, 9:56, 2124 7:4,80000000000001
Kotula Miroslav 5 9:55, 9:55, 4:39, 0:0, 9:58, 2067 6:53,4
Bartůněk Jaroslav 5 9:55, 6:9, 4:33, 9:53, 3:47, 2057 6:51,4
Kubica Jan 5 3:24, 9:52, 5:50, 5:12, 9:56, 2054 6:50,8
Veselovský Jiří 5 9:57, 4:29, 9:56, 5:29, 4:16, 2047 6:49,4
Hrubý Tomáš 5 9:7, 7:19, 4:9, 3:8, 9:53, 2016 6:43,2
Nehera Petr 5 9:36, 9:59, 9:52, 0:0, 4:8, 2015 6:43
Vacek Stanislav 5 3:14, 9:55, 0:0, 9:56, 9:56, 1981 6:36,2
Dudáš Matúš 5 9:58, 2:42, 8:17, 2:56, 7:39, 1892 6:18,4
Dušek Petr 5 9:23, 7:54, 9:42, 3:59, 0:0, 1858 6:11,6
Číp Mirek 5 4:1, 9:57, 6:52, 4:14, 5:7, 1811 6:2,19999999999999
Pospíšil Luboš 5 0:0, 9:58, 9:57, 0:0, 9:58, 1793 5:58,6
Bořil Petr 5 5:28, 5:59, 9:2, 3:27, 4:42, 1718 5:43,6
Tomiška Leoš 5 3:37, 9:50, 4:10, 5:8, 5:10, 1675 5:35
Skoupý Karel 5 3:54, 4:35, 4:36, 3:12, 9:57, 1574 5:14,8
Nahodil Antonín 5 3:30, 4:36, 9:52, 0:0, 6:59, 1497 4:59,4
Malčík Zdeněk 5 2:31, 6:3, 6:43, 4:48, 3:50, 1435 4:47
Sedlář Lubomír 5 6:50, 4:15, 4:34, 3:20, 4:22, 1401 4:40,2
Hrubý Martin 5 9:50, 3:8, 3:36, 4:44, 0:0, 1278 4:15,6
Uhlík, Jan 5 9:57, 6:26, 0:0, 3:24, 0:0, 1187 3:57,4

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Uhlík, Jan 3 112, 128, 0, 139, 0, 379 126,33
Dudáš Matúš 5 93, 100, 131, 134, 212, 670 134
Malčík Radek 7 135, 104, 93, 172, 176, 156, 174, 1010 144,29
Beran Věnek 6 109, 96, 113, 171, 212, 0, 170, 871 145,17
Nahodil Antonín 4 131, 91, 190, 0, 178, 590 147,5
Malčík Zdeněk 5 107, 140, 187, 152, 159, 745 149
Hrubý Tomáš 5 120, 119, 149, 150, 213, 751 150,2
Dušek Petr 4 165, 156, 151, 138, 0, 610 152,5
Vojkůvka Zdeňek 7 144, 221, 130, 140, 153, 134, 172, 1094 156,29
Kubica Jan 7 87, 198, 166, 149, 172, 203, 171, 1146 163,71
Hrubý Martin 4 182, 100, 184, 205, 0, 671 167,75
Bartůněk Jaroslav 7 155, 145, 136, 213, 195, 173, 172, 1189 169,86
Vorálek Petr 7 151, 143, 167, 194, 195, 181, 166, 1197 171
Skoupý Karel 5 132, 176, 222, 164, 164, 858 171,6
Novotný Radek 6 122, 149, 190, 0, 201, 178, 195, 1035 172,5
Číp Mirek 5 161, 144, 194, 213, 153, 865 173
Chalupník Milan 4 141, 0, 179, 193, 180, 693 173,25
Nehera Petr 4 162, 214, 144, 0, 175, 695 173,75
Veselovský Jiří 5 181, 177, 231, 126, 163, 878 175,6
Sedlář Lubomír 5 160, 165, 180, 172, 203, 880 176
Vacek Stanislav 4 144, 191, 0, 161, 219, 715 178,75
Pospíšil Luboš 3 0, 191, 173, 0, 178, 542 180,67
Imiolek Jaroslav 5 185, 146, 193, 201, 186, 911 182,2
Vojtěch Roman 7 109, 197, 161, 241, 183, 209, 186, 1286 183,71
Kotula Miroslav 4 154, 187, 197, 0, 218, 756 189
Tomiška Leoš 5 215, 216, 167, 158, 191, 947 189,4
Bořil Petr 5 160, 207, 195, 189, 201, 952 190,4
Veleba Martin 6 182, 0, 203, 214, 205, 205, 226, 1235 205,83

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Beran Věnek 5:59,45 145,17 8:41,8 166,93
Vojkůvka Zdeňek 5:50,38 156,29 9:7,60000000000002 171,25
Malčík Radek 5:18,95 144,29 7:40,2 188,12
Vojtěch Roman 4:53,06 183,71 8:58,4 204,73
Vorálek Petr 4:52,28 171 8:19,8 205,28
Dudáš Matúš 4:42,39 134 6:18,4 212,47
Hrubý Tomáš 4:28,44 150,2 6:43,2 223,51
Imiolek Jaroslav 4:26,41 182,2 8:5,39999999999998 225,22
Novotný Radek 4:14,61 172,5 7:19,2 235,66
Kubica Jan 4:10,92 163,71 6:50,8 239,11
Chalupník Milan 4:5,19 173,25 7:4,80000000000001 244,7
Dušek Petr 4:3,67 152,5 6:11,6 246,23
Bartůněk Jaroslav 4:2,2 169,86 6:51,4 247,73
Veselovský Jiří 3:53,14 175,6 6:49,4 257,35
Nehera Petr 3:51,94 173,75 6:43 258,68
Veleba Martin 3:51,45 205,83 7:56,4 259,23
Vacek Stanislav 3:41,65 178,75 6:36,2 270,7
Kotula Miroslav 3:38,73 189 6:53,4 274,31
Číp Mirek 3:29,36 173 6:2,19999999999999 286,58
Nahodil Antonín 3:22,98 147,5 4:59,4 295,59
Pospíšil Luboš 3:18,49 180,67 5:58,6 302,29
Malčík Zdeněk 3:12,62 149 4:47 311,5
Uhlík, Jan 3:7,92 126,33 3:57,4 319,28
Skoupý Karel 3:3,45 171,6 5:14,8 327,06
Bořil Petr 3:0,46 190,4 5:43,6 332,48
Tomiška Leoš 2:56,87 189,4 5:35 339,22
Sedlář Lubomír 2:39,2 176 4:40,2 376,87
Hrubý Martin 2:32,37 167,75 4:15,6 393,78

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz