Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Hořice 23.4.2016 - 23.4.2016 21:17:27

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Hořejší Ivan   CZE  CZE-171-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-071-076  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Pazderka Luboš   CZE  CZE-58-12  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Leiner Jan   CZE  CZE-058-67  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Kotula Miroslav   CZE  CZE-1510  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Svoboda Pavel   CZE  CZE-313-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Gaľa Marko   SVK  SVK-1238  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Prokop Luděk   CZE  CZE-313-29  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Vojkůvka Zdeňek   CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Horák Martin   CZE  CZE-337-010  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE-1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Mihulka Jiří   CZE  CZE-110-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
40 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-22  2,4 GHz 00(00) Senior 
41 Mühl Jiří   CZE  CZE-210-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
42 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
43 Vágner Tomáš   CZE  CZE 313-28  2,4 GHz 00(00) Senior 
44 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Skoupý Karel
Hořejší Ivan
Krajčovič Ivan
Imiolek Jaroslav
Rada Rudolf
Novotný Radek
Beseda Martin
Pazderka Luboš
Tomiška Leoš
Nehera Petr
Leiner Jan
Kotula Miroslav
Bartůněk Jaroslav
Beran Věnek
Svoboda Pavel
Janovský Radek
Dušek Petr
Micka Jan
Veselovský Jiří
Perkovič Stanislav
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Gaľa Marko
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Prokop Luděk
Semerák Petr
Číp Miroslav
Kozel Zdeněk
Koros Bedřich
Vojkůvka Zdeňek
Horák Martin
Vostřel Vlastimil
Mihulka Jiří
Vorálek Petr
Váňa Jiří
Novotný Luděk
Hrabáček Alois
Mühl Jiří
Čermák Vladimír
Vágner Tomáš
Pavlíček Martin
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Rada Rudolf
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 4 Novotný Luděk
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 5 Malčík Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Malčík Petr
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Skupina 4 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Skupina 5 Micka Jan
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Vorálek Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Skupina 4 Veleba Martin
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Skupina 5 Janovský Radek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Horák Martin
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Skupina 3 Váňa Jiří
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skupina 5 Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9
Skupina 1 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Mihulka Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Gaľa Marko
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Mühl Jiří
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vágner Tomáš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 4 Hořejší Ivan
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 5 Pazderka Luboš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Skoupý Karel
Hořejší Ivan
Krajčovič Ivan
Imiolek Jaroslav
Rada Rudolf
Novotný Radek
Beseda Martin
Pazderka Luboš
Tomiška Leoš
Nehera Petr
Leiner Jan
Kotula Miroslav
Bartůněk Jaroslav
Beran Věnek
Svoboda Pavel
Janovský Radek
Dušek Petr
Micka Jan
Veselovský Jiří
Perkovič Stanislav
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Gaľa Marko
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Prokop Luděk
Semerák Petr
Číp Miroslav
Kozel Zdeněk
Koros Bedřich
Vojkůvka Zdeňek
Horák Martin
Vostřel Vlastimil
Mihulka Jiří
Vorálek Petr
Váňa Jiří
Novotný Luděk
Hrabáček Alois
Mühl Jiří
Čermák Vladimír
Vágner Tomáš
Pavlíček Martin
Krátký Aleš X 0 1 1 1 1 0 0 1 1 1 1 0 0 1 0 2 0 1 0 2 0 1 1 2 0 1 1 0 1 2 0 1 0 2 1 0 1 2 1 0 2 3 2
Skoupý Karel 0 X 1 1 1 1 0 0 1 1 0 1 2 1 1 1 0 1 2 1 0 2 1 0 1 1 1 1 0 2 1 2 1 0 1 2 0 0 1 1 3 0 1 1
Hořejší Ivan 1 1 X 0 1 1 1 1 0 1 2 0 0 2 0 1 1 2 1 1 1 1 1 0 0 1 1 2 1 1 0 0 2 1 2 1 1 0 2 0 1 2 0 1
Krajčovič Ivan 1 1 0 X 1 0 1 0 1 1 0 0 2 0 1 2 0 0 1 1 1 0 1 0 1 3 0 2 1 0 1 2 0 2 1 1 2 2 2 2 1 1 1 0
Imiolek Jaroslav 1 1 1 1 X 1 0 1 2 0 1 0 2 1 1 1 1 1 0 2 2 1 1 1 0 2 2 1 0 1 0 0 2 2 0 1 0 1 0 1 1 1 2 0
Rada Rudolf 1 1 1 0 1 X 1 2 1 0 2 1 0 0 2 1 1 2 0 0 2 1 2 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0 1 2 0 0 0 1 2 2 2 1
Novotný Radek 0 0 1 1 0 1 X 1 1 2 1 1 1 1 2 4 0 2 0 2 2 1 0 2 1 2 0 0 1 1 1 1 0 2 1 0 1 0 0 1 1 1 0 0
Beseda Martin 0 0 1 0 1 2 1 X 1 0 1 0 0 1 0 1 2 1 0 3 0 1 2 2 2 1 1 0 2 1 0 1 1 1 1 2 1 0 1 1 0 1 1 1
Pazderka Luboš 1 1 0 1 2 1 1 1 X 1 0 1 0 0 1 1 1 0 2 1 1 1 2 0 0 1 2 0 0 1 1 2 0 2 1 1 1 1 0 1 1 2 1 1
Tomiška Leoš 1 1 1 1 0 0 2 0 1 X 1 2 2 2 1 2 2 1 0 1 0 1 0 0 1 1 2 1 1 2 0 2 0 1 2 0 1 1 2 0 1 0 0 0
Nehera Petr 1 0 2 0 1 2 1 1 0 1 X 1 0 2 0 1 2 2 1 0 1 1 1 0 2 1 1 1 1 0 1 1 2 1 0 1 0 1 0 0 2 1 1 1
Leiner Jan 1 1 0 0 0 1 1 0 1 2 1 X 1 1 2 1 1 1 1 1 0 2 0 1 0 0 1 1 1 0 1 0 1 0 1 1 2 2 0 1 2 1 1 2
Kotula Miroslav 0 2 0 2 2 0 1 0 0 2 0 1 X 1 1 2 0 2 0 2 1 1 0 1 1 1 1 1 0 2 1 2 1 1 0 0 2 1 2 1 1 0 1 0
Bartůněk Jaroslav 0 1 2 0 1 0 1 1 0 2 2 1 1 X 1 0 1 0 0 1 1 2 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 2 0 0 1 1 2 1 1 1 0 0
Beran Věnek 1 1 0 1 1 2 2 0 1 1 0 2 1 1 X 1 0 1 1 1 2 1 2 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 1 0 1 2 1 0 2 1 1 1 0
Svoboda Pavel 0 1 1 2 1 1 4 1 1 2 1 1 2 0 1 X 0 2 0 3 1 1 0 1 1 3 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 2 1 1 0
Janovský Radek 2 0 1 0 1 1 0 2 1 2 2 1 0 1 0 0 X 0 1 1 0 0 0 1 1 0 3 1 2 1 1 0 0 1 2 1 0 1 1 1 1 0 2 2
Dušek Petr 0 1 2 0 1 2 2 1 0 1 2 1 2 0 1 2 0 X 1 1 2 0 1 1 1 0 1 0 0 1 0 1 3 0 1 2 1 1 0 0 1 1 0 1
Micka Jan 1 2 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 0 0 1 0 1 1 X 0 0 1 2 0 1 1 1 1 1 1 2 1 1 0 1 1 2 2 0 0 1 1 1 3
Veselovský Jiří 0 1 1 1 2 0 2 3 1 1 0 1 2 1 1 3 1 1 0 X 0 1 1 1 1 2 1 0 1 1 0 0 0 1 0 1 2 0 1 1 1 1 1 0
Perkovič Stanislav 2 0 1 1 2 2 2 0 1 0 1 0 1 1 2 1 0 2 0 0 X 0 1 2 1 0 1 0 1 1 1 0 1 1 0 1 0 2 1 2 1 3 1 0
Malčík Zdeněk 0 2 1 0 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 1 1 0 0 1 1 0 X 0 1 2 2 0 2 0 2 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1
Malčík Petr 1 1 1 1 1 2 0 2 2 0 1 0 0 1 2 0 0 1 2 1 1 0 X 0 1 1 1 1 2 1 1 2 1 0 0 1 2 1 1 0 1 2 1 0
Malčík Radek 1 0 0 0 1 1 2 2 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1 2 1 0 X 1 1 1 0 2 2 2 0 2 1 2 0 0 1 0 1 0 0 2 2
Gaľa Marko 2 1 0 1 0 1 1 2 0 1 2 0 1 1 0 1 1 1 1 1 1 2 1 1 X 1 0 0 0 2 1 2 1 0 0 2 0 1 2 1 0 1 1 1
Nahodil Antonín 0 1 1 3 2 0 2 1 1 1 1 0 1 1 1 3 0 0 1 2 0 2 1 1 1 X 0 2 1 1 0 1 1 2 1 0 1 1 0 0 1 0 1 0
Veleba Martin 1 1 1 0 2 0 0 1 2 2 1 1 1 1 0 0 3 1 1 1 1 0 1 1 0 0 X 1 1 3 1 1 1 1 1 1 0 2 1 1 2 0 0 0
Prokop Luděk 1 1 2 2 1 1 0 0 0 1 1 1 1 1 2 0 1 0 1 0 0 2 1 0 0 2 1 X 1 1 1 1 1 2 1 1 2 1 2 2 1 0 0 0
Semerák Petr 0 0 1 1 0 1 1 2 0 1 1 1 0 3 2 0 2 0 1 1 1 0 2 2 0 1 1 1 X 0 1 0 0 1 1 0 2 2 1 1 1 1 1 1
Číp Miroslav 1 2 1 0 1 0 1 1 1 2 0 0 2 1 0 1 1 1 1 1 1 2 1 2 2 1 3 1 0 X 1 2 1 0 1 0 0 1 2 0 1 0 0 0
Kozel Zdeněk 2 1 0 1 0 0 1 0 1 0 1 1 1 1 1 0 1 0 2 0 1 0 1 2 1 0 1 1 1 1 X 2 1 2 1 0 1 0 1 2 1 0 2 2
Koros Bedřich 0 2 0 2 0 1 1 1 2 2 1 0 2 1 0 1 0 1 1 0 0 1 2 0 2 1 1 1 0 2 2 X 1 2 1 1 1 0 2 1 1 0 0 0
Vojkůvka Zdeňek 1 1 2 0 2 1 0 1 0 0 2 1 1 1 0 0 0 3 1 0 1 1 1 2 1 1 1 1 0 1 1 1 X 1 2 2 0 1 0 0 0 0 1 2
Horák Martin 0 0 1 2 2 0 2 1 2 1 1 0 1 2 1 1 1 0 0 1 1 1 0 1 0 2 1 2 1 0 2 2 1 X 1 1 1 0 1 3 0 0 0 0
Vostřel Vlastimil 2 1 2 1 0 1 1 1 1 2 0 1 0 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 1 1 1 1 1 2 1 X 1 0 0 1 0 0 0 2 3
Mihulka Jiří 1 2 1 1 1 2 0 2 1 0 1 1 0 0 1 0 1 2 1 1 1 1 1 0 2 0 1 1 0 0 0 1 2 1 1 X 0 1 1 3 1 1 0 1
Vorálek Petr 0 0 1 2 0 0 1 1 1 1 0 2 2 1 2 1 0 1 2 2 0 1 2 0 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 0 X 2 2 1 0 2 0 1
Váňa Jiří 1 0 0 2 1 0 0 0 1 1 1 2 1 1 1 0 1 1 2 0 2 1 1 1 1 1 2 1 2 1 0 0 1 0 0 1 2 X 1 1 1 2 0 1
Novotný Luděk 2 1 2 2 0 0 0 1 0 2 0 0 2 2 0 0 1 0 0 1 1 1 1 0 2 0 1 2 1 2 1 2 0 1 1 1 2 1 X 2 0 2 0 0
Hrabáček Alois 1 1 0 2 1 1 1 1 1 0 0 1 1 1 2 0 1 0 0 1 2 1 0 1 1 0 1 2 1 0 2 1 0 3 0 3 1 1 2 X 1 1 0 0
Mühl Jiří 0 3 1 1 1 2 1 0 1 1 2 2 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 0 0 1 2 1 1 1 1 1 0 0 0 1 0 1 0 1 X 1 1 0
Čermák Vladimír 2 0 2 1 1 2 1 1 2 0 1 1 0 1 1 1 0 1 1 1 3 1 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 2 2 2 1 1 X 1 1
Vágner Tomáš 3 1 0 1 2 2 0 1 1 0 1 1 1 0 1 1 2 0 1 1 1 0 1 2 1 1 0 0 1 0 2 0 1 0 2 0 0 0 0 0 1 1 X 3
Pavlíček Martin 2 1 1 0 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 2 1 3 0 0 1 0 2 1 0 0 0 1 0 2 0 2 0 3 1 1 1 0 0 0 1 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Veselovský Jiří

9:18
5
130
Hrabáček Alois

9:57
50
115
Horák Martin

9:55
45
176
Veleba Martin

8:46
0
140
Janovský Radek

8:34
35
163
Beseda Martin

9:53
30
178
Mihulka Jiří

9:51
40
149
Pazderka Luboš

9:53
50
98
Imiolek Jaroslav

9:52
45
148
498 589,5 552 456 467,5 534 556,5 594 563
838,38 992,42 929,29 767,68 787,04 898,99 936,87 1000 947,81

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Petr

3:24
50
73
Beran Věnek

4:29
40
95
Krajčovič Ivan

7:18
35
136
Váňa Jiří

9:56
45
98
Micka Jan

7:2
45
154
Semerák Petr

9:56
50
185
Prokop Luděk

9:33
50
180
Nahodil Antonín

9:56
50
106
Vorálek Petr

9:52
45
116
217,5 261,5 405 592 390 553,5 533 593 579
366,78 440,98 682,97 998,31 657,67 933,39 898,82 1000 976,39

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Rada Rudolf

9:51
30
171
Svoboda Pavel

9:56
45
94
Perkovič Stanislav

9:56
45
102
Nehera Petr

9:51
50
120
Dušek Petr

9:2
50
170
Čermák Vladimír

9:55
45
152
Hořejší Ivan

9:45
45
182
Mühl Jiří

9:56
50
149
Novotný Radek

9:57
50
107
535,5 594 590 581 507 564 539 571,5 593,5
901,52 1000 993,27 978,11 853,54 949,49 907,41 962,12 999,16

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný Luděk

8:11
50
75
Malčík Zdeněk

9:56
50
101
Skoupý Karel

9:58
40
159
Tomiška Leoš

9:56
50
159
Kotula Miroslav

9:54
50
128
Číp Miroslav

9:31
45
106
Gaľa Marko

9:55
50
80
Koros Bedřich

0:0
0
0
Bartůněk Jaroslav

9:51
40
121
503,5 595,5 558,5 566,5 580 563 605 0 570,5
832,23 984,3 923,14 936,36 958,68 930,58 1000 0 942,98

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Radek

9:56
50
43
Pavlíček Martin

9:58
45
92
Leiner Jan

9:54
45
89
Vostřel Vlastimil

9:56
45
43
Vojkůvka Zdeňek

9:56
40
96
Kozel Zdeněk

9:1
50
150
Vágner Tomáš

9:57
45
98
Krátký Aleš

9:57
50
122
--
624,5 597 594,5 619,5 588 516 593 586 --
1000 955,96 951,96 991,99 941,55 826,26 949,56 938,35 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Petr

9:56
50
61
Novotný Luděk

9:55
45
74
Bartůněk Jaroslav

9:52
20
125
Veselovský Jiří

9:54
45
196
Beseda Martin

9:54
35
140
Vorálek Petr

9:56
45
106
Čermák Vladimír

9:59
40
149
Hořejší Ivan

9:53
40
154
Semerák Petr

9:55
50
177
615,5 603 549,5 541 559 588 564,5 556 556,5
1000 979,69 892,77 878,96 908,2 955,32 917,14 903,33 904,14

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hrabáček Alois

9:56
50
162
Beran Věnek

9:53
40
90
Mühl Jiří

9:57
0
140
Rada Rudolf

9:54
35
178
Prokop Luděk

9:52
40
109
Leiner Jan

9:55
45
108
Skoupý Karel

9:57
0
166
Malčík Zdeněk

9:53
45
109
Mihulka Jiří

9:49
0
159
565 588 527 540 577,5 586 514 583,5 509,5
960,88 1000 896,26 918,37 982,14 996,6 874,15 992,35 866,5

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Svoboda Pavel

9:56
45
89
Tomiška Leoš

9:50
50
138
Koros Bedřich

3:59
35
161
Horák Martin

9:54
45
77
Vostřel Vlastimil

9:52
45
48
Novotný Radek

9:57
50
81
Krajčovič Ivan

9:53
45
116
Nahodil Antonín

9:57
0
148
Pazderka Luboš

9:57
50
59
596,5 571 193,5 600,5 613 606,5 580 523 617,5
965,99 924,7 313,36 972,47 992,71 982,19 939,27 846,96 1000

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Perkovič Stanislav

9:55
50
52
Kotula Miroslav

9:54
50
79
Imiolek Jaroslav

9:55
50
93
Malčík Radek

9:57
50
55
Číp Miroslav

3:30
30
94
Dušek Petr

9:55
50
99
Váňa Jiří

9:57
50
72
Veleba Martin

9:54
40
142
Vojkůvka Zdeňek

9:54
40
73
619 604,5 598,5 619,5 193 595,5 611 563 597,5
999,19 975,79 966,1 1000 311,54 961,26 986,28 908,8 964,49

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Micka Jan

9:57
45
126
Gaľa Marko

9:57
50
62
Vágner Tomáš

9:55
45
77
Krátký Aleš

9:57
50
91
Nehera Petr

9:55
45
106
Pavlíček Martin

9:57
45
81
Kozel Zdeněk

9:41
0
133
Janovský Radek

9:55
35
167
--
579 616 601,5 601,5 587 601,5 514,5 546,5 --
939,94 1000 976,46 976,46 952,92 976,46 835,23 887,18 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vorálek Petr

6:27
50
87
Beran Věnek

9:55
45
60
Tomiška Leoš

5:52
50
124
Veselovský Jiří

9:53
40
193
Dušek Petr

9:57
45
111
Kotula Miroslav

5:15
50
91
Svoboda Pavel

3:2
0
72
Novotný Radek

9:57
50
82
Leiner Jan

3:46
0
66
393,5 610 340 536,5 586,5 319,5 146 606 193
645,08 1000 557,38 879,51 961,48 523,77 239,34 993,44 316,39

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Perkovič Stanislav

9:56
45
55
Gaľa Marko

9:58
50
83
Hrabáček Alois

9:57
45
103
Mihulka Jiří

9:52
40
153
Váňa Jiří

9:58
50
82
Čermák Vladimír

9:53
45
103
Krátký Aleš

9:57
50
84
Novotný Luděk

9:56
45
81
Krajčovič Ivan

9:47
40
117
613,5 606,5 590,5 555,5 607 586,5 605 600,5 568,5
1000 988,59 962,51 905,46 989,41 955,99 986,15 978,81 926,65

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Imiolek Jaroslav

9:36
0
129
Nehera Petr

5:11
40
108
Horák Martin

6:39
50
111
Hořejší Ivan

6:18
45
178
Bartůněk Jaroslav

9:55
50
102
Nahodil Antonín

5:31
0
98
Malčík Zdeněk

9:56
50
110
Prokop Luděk

5:44
40
89
Vojkůvka Zdeňek

9:14
40
99
511,5 297 393,5 334 594 282 591 339,5 544,5
861,11 500 662,46 562,29 1000 474,75 994,95 571,55 916,67

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Veleba Martin

9:51
50
127
Micka Jan

9:55
50
148
Číp Miroslav

7:58
50
85
Malčík Petr

9:57
50
80
Skoupý Karel

9:58
50
127
Pazderka Luboš

9:56
50
122
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Mühl Jiří

9:59
0
83
Koros Bedřich

9:10
0
121
577,5 571 485,5 607 584,5 585 0 557,5 489,5
951,4 940,69 799,84 1000 962,93 963,76 0 918,45 806,43

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Janovský Radek

9:58
45
138
Malčík Radek

0:0
0
0
Vostřel Vlastimil

9:57
50
53
Vágner Tomáš

0:0
0
0
Pavlíček Martin

9:57
50
144
Beseda Martin

9:51
25
149
Rada Rudolf

9:53
0
191
Semerák Petr

8:9
45
98
--
574 0 620,5 0 575 541,5 497,5 485 --
925,06 0 1000 0 926,67 872,68 801,77 781,63 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Horák Martin

9:45
45
99
Hrabáček Alois

9:57
45
91
Kotula Miroslav

9:54
50
117
Novotný Luděk

9:52
50
64
Vorálek Petr

9:57
0
100
Kozel Zdeněk

9:57
0
145
Krajčovič Ivan

3:43
45
115
Prokop Luděk

9:13
30
121
Koros Bedřich

0:0
0
0
580,5 596,5 585,5 610 547 524,5 210,5 522,5 0
951,64 977,87 959,84 1000 896,72 859,84 345,08 856,56 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Perkovič Stanislav

9:56
45
78
Malčík Petr

3:50
15
44
Vágner Tomáš

9:52
40
94
Beran Věnek

9:58
45
79
Krátký Aleš

9:57
45
63
Pazderka Luboš

9:56
35
68
Rada Rudolf

9:52
50
166
Imiolek Jaroslav

0:0
0
0
Čermák Vladimír

6:38
25
94
602 223 585 603,5 610,5 597 559 0 376
986,08 365,27 958,23 988,53 1000 977,89 915,64 0 615,89

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Váňa Jiří

9:56
50
77
Nehera Petr

9:53
40
137
Bartůněk Jaroslav

9:53
45
106
Mühl Jiří

9:55
25
133
Leiner Jan

9:57
50
100
Tomiška Leoš

9:55
40
158
Janovský Radek

9:52
25
150
Veleba Martin

9:52
50
168
Semerák Petr

7:32
50
131
607,5 564,5 585 553,5 597 556 542 558 436,5
1000 929,22 962,96 911,11 982,72 915,23 892,18 918,52 718,52

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Zdeněk

9:58
50
103
Novotný Radek

9:58
50
71
Gaľa Marko

9:58
50
87
Malčík Radek

9:57
50
81
Veselovský Jiří

9:57
5
164
Beseda Martin

9:54
40
157
Číp Miroslav

9:57
40
115
Svoboda Pavel

9:58
40
73
Nahodil Antonín

9:54
35
113
596,5 612,5 604,5 606,5 520 555,5 579,5 601,5 572,5
973,88 1000 986,94 990,2 848,98 906,94 946,12 982,04 934,69

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Vojkůvka Zdeňek

5:6
50
160
Pavlíček Martin

5:19
45
164
Mihulka Jiří

6:56
45
142
Skoupý Karel

5:7
40
158
Dušek Petr

5:22
30
152
Hořejší Ivan

6:58
50
151
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Micka Jan

7:20
45
227
--
276 282 390 268 276 392,5 0 304 --
703,18 718,47 993,63 682,8 703,18 1000 0 774,52 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hrabáček Alois

4:4
45
127
Perkovič Stanislav

9:55
50
140
Novotný Radek

9:54
45
101
Malčík Radek

9:56
50
143
Bartůněk Jaroslav

9:45
40
134
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Horák Martin

6:42
45
122
Beran Věnek

9:55
40
120
Semerák Petr

9:54
50
196
225,5 575 588,5 574,5 558 0 386 575 546
383,18 977,06 1000 976,21 948,17 0 655,9 977,06 927,78

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Mihulka Jiří

6:50
0
148
Dušek Petr

5:35
45
92
Malčík Petr

9:58
45
54
Gaľa Marko

0:0
0
0
Nehera Petr

5:42
45
114
Rada Rudolf

4:53
45
169
Koros Bedřich

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeňek

6:9
45
164
Beseda Martin

6:19
30
171
336 334 616 0 330 253,5 0 332 323,5
545,45 542,21 1000 0 535,71 411,53 0 538,96 525,16

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Imiolek Jaroslav

0:0
0
0
Veselovský Jiří

7:52
45
172
Svoboda Pavel

9:55
50
154
Mühl Jiří

9:57
30
180
Nahodil Antonín

9:58
45
190
Skoupý Karel

4:15
45
138
Vágner Tomáš

0:0
0
0
Kotula Miroslav

8:21
50
150
Krajčovič Ivan

4:55
50
129
0 431 568 537 548 231 0 476 280,5
0 758,8 1000 945,42 964,79 406,69 0 838,03 493,84

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Hořejší Ivan

9:39
0
167
Prokop Luděk

9:46
40
120
Číp Miroslav

9:40
45
132
Vostřel Vlastimil

9:54
45
96
Tomiška Leoš

9:54
45
180
Novotný Luděk

9:55
45
81
Veleba Martin

9:49
50
150
Krátký Aleš

9:56
50
111
Janovský Radek

9:50
30
175
495,5 566 559 591 549 599,5 564 590,5 532,5
826,52 944,12 932,44 985,82 915,76 1000 940,78 984,99 888,24

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Pazderka Luboš

9:57
50
76
Malčík Zdeněk

9:56
50
100
Váňa Jiří

9:57
50
108
Leiner Jan

9:57
50
94
Micka Jan

9:57
15
145
Čermák Vladimír

9:53
50
184
Pavlíček Martin

9:58
50
184
Vorálek Petr

9:56
20
158
--
609 596 593 600 539,5 551 556 537 --
1000 978,65 973,73 985,22 885,88 904,76 912,97 881,77 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3992,6 999,16
9:57 / 50 / 107
982,19
9:57 / 50 / 81
993,44
9:57 / 50 / 82
1000
9:58 / 50 / 71
1000
9:54 / 45 / 101
0
2* Perkovič Stanislav CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 996,48 3978,54 993,27
9:56 / 45 / 102
999,19
9:55 / 50 / 52
1000
9:56 / 45 / 55
986,08
9:56 / 45 / 78
977,06
9:55 / 50 / 140
0
3* Pazderka Luboš CZE-58-12 2,4 GHz 0 0 CZE 996,32 3977,89 1000
9:53 / 50 / 98
1000
9:57 / 50 / 59
963,76
9:56 / 50 / 122
977,89
9:56 / 35 / 68
1000
9:57 / 50 / 76
0
4* Gaľa Marko SVK-1238 2,4 GHz 0 0 SVK 995,72 3975,53 1000
9:55 / 50 / 80
1000
9:57 / 50 / 62
988,59
9:58 / 50 / 83
986,94
9:58 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
0
5* Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 995,34 3974 998,31
9:56 / 45 / 98
986,28
9:57 / 50 / 72
989,41
9:58 / 50 / 82
1000
9:56 / 50 / 77
973,73
9:57 / 50 / 108
0
6* Vostřel Vlastimil CZE-1025 2,4 GHz 0 0 CZE 994,47 3970,52 991,99
9:56 / 45 / 43
992,71
9:52 / 45 / 48
1000
9:57 / 50 / 53
0
0:0 / 0 / 0
985,82
9:54 / 45 / 96
0
7* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 993,44 3966,41 1000
9:56 / 50 / 43
1000
9:57 / 50 / 55
0
0:0 / 0 / 0
990,2
9:57 / 50 / 81
976,21
9:56 / 50 / 143
0
8* Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 993,23 3965,59 440,98
4:29 / 40 / 95
1000
9:53 / 40 / 90
1000
9:55 / 45 / 60
988,53
9:58 / 45 / 79
977,06
9:55 / 40 / 120
0
9* Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 991,46 3958,5 832,23
8:11 / 50 / 75
979,69
9:55 / 45 / 74
978,81
9:56 / 45 / 81
1000
9:52 / 50 / 64
1000
9:55 / 45 / 81
0
10 Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 989,39 3950,25 984,3
9:56 / 50 / 101
992,35
9:53 / 45 / 109
994,95
9:56 / 50 / 110
973,88
9:58 / 50 / 103
978,65
9:56 / 50 / 100
0
11 Svoboda Pavel CZE-313-041 2,4 GHz 0 0 CZE 988,84 3948,03 1000
9:56 / 45 / 94
965,99
9:56 / 45 / 89
239,34
3:2 / 0 / 72
982,04
9:58 / 40 / 73
1000
9:55 / 50 / 154
0
12 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 988,73 3947,6 938,35
9:57 / 50 / 122
976,46
9:57 / 50 / 91
986,15
9:57 / 50 / 84
1000
9:57 / 45 / 63
984,99
9:56 / 50 / 111
0
13 Leiner Jan CZE-058-67 2,4 GHz 0 0 CZE 980,94 3916,5 951,96
9:54 / 45 / 89
996,6
9:55 / 45 / 108
316,39
3:46 / 0 / 66
982,72
9:57 / 50 / 100
985,22
9:57 / 50 / 94
0
14 Hrabáček Alois CZE-313-22 2,4 GHz 0 0 CZE 975,22 3893,68 992,42
9:57 / 50 / 115
960,88
9:56 / 50 / 162
962,51
9:57 / 45 / 103
977,87
9:57 / 45 / 91
383,18
4:4 / 45 / 127
0
15 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 965,31 3854,11 942,98
9:51 / 40 / 121
892,77
9:52 / 20 / 125
1000
9:55 / 50 / 102
962,96
9:53 / 45 / 106
948,17
9:45 / 40 / 134
0
16 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 944,76 3772,06 955,96
9:58 / 45 / 92
976,46
9:57 / 45 / 81
926,67
9:57 / 50 / 144
718,47
5:19 / 45 / 164
912,97
9:58 / 50 / 184
0
17 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 938,35 3746,44 1000
9:56 / 50 / 106
846,96
9:57 / 0 / 148
474,75
5:31 / 0 / 98
934,69
9:54 / 35 / 113
964,79
9:58 / 45 / 190
0
18 Mühl Jiří CZE-210-013 2,4 GHz 0 0 CZE 936,01 3737,1 962,12
9:56 / 50 / 149
896,26
9:57 / 0 / 140
918,45
9:59 / 0 / 83
911,11
9:55 / 25 / 133
945,42
9:57 / 30 / 180
0
19 Kotula Miroslav CZE-1510 2,4 GHz 0 0 CZE 934,81 3732,34 958,68
9:54 / 50 / 128
975,79
9:54 / 50 / 79
523,77
5:15 / 50 / 91
959,84
9:54 / 50 / 117
838,03
8:21 / 50 / 150
0
20 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 933,57 3727,38 949,49
9:55 / 45 / 152
917,14
9:59 / 40 / 149
955,99
9:53 / 45 / 103
615,89
6:38 / 25 / 94
904,76
9:53 / 50 / 184
0
21 Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 931,6 3719,5 767,68
8:46 / 0 / 140
908,8
9:54 / 40 / 142
951,4
9:51 / 50 / 127
918,52
9:52 / 50 / 168
940,78
9:49 / 50 / 150
0
22 Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 929,27 3710,2 976,39
9:52 / 45 / 116
955,32
9:56 / 45 / 106
645,08
6:27 / 50 / 87
896,72
9:57 / 0 / 100
881,77
9:56 / 20 / 158
0
23 Mihulka Jiří CZE-110-017 2,4 GHz 0 0 CZE 927,33 3702,46 936,87
9:51 / 40 / 149
866,5
9:49 / 0 / 159
905,46
9:52 / 40 / 153
993,63
6:56 / 45 / 142
545,45
6:50 / 0 / 148
0
24 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 924,72 3692,05 936,36
9:56 / 50 / 159
924,7
9:50 / 50 / 138
557,38
5:52 / 50 / 124
915,23
9:55 / 40 / 158
915,76
9:54 / 45 / 180
0
25 Prokop Luděk CZE-313-29 2,4 GHz 0 0 CZE 922,12 3681,64 898,82
9:33 / 50 / 180
982,14
9:52 / 40 / 109
571,55
5:44 / 40 / 89
856,56
9:13 / 30 / 121
944,12
9:46 / 40 / 120
0
26 Hořejší Ivan CZE-171-019 2,4 GHz 0 0 CZE 911 3637,26 907,41
9:45 / 45 / 182
903,33
9:53 / 40 / 154
562,29
6:18 / 45 / 178
1000
6:58 / 50 / 151
826,52
9:39 / 0 / 167
0
27 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 903,92 3608,98 930,58
9:31 / 45 / 106
311,54
3:30 / 30 / 94
799,84
7:58 / 50 / 85
946,12
9:57 / 40 / 115
932,44
9:40 / 45 / 132
0
28 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 899,83 3592,66 787,04
8:34 / 35 / 163
887,18
9:55 / 35 / 167
925,06
9:58 / 45 / 138
892,18
9:52 / 25 / 150
888,24
9:50 / 30 / 175
0
29 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 898,36 3586,81 898,99
9:53 / 30 / 178
908,2
9:54 / 35 / 140
872,68
9:51 / 25 / 149
906,94
9:54 / 40 / 157
525,16
6:19 / 30 / 171
0
30 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 888,38 3546,94 933,39
9:56 / 50 / 185
904,14
9:55 / 50 / 177
781,63
8:9 / 45 / 98
718,52
7:32 / 50 / 131
927,78
9:54 / 50 / 196
0
31 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 886,9 3541,03 657,67
7:2 / 45 / 154
939,94
9:57 / 45 / 126
940,69
9:55 / 50 / 148
774,52
7:20 / 45 / 227
885,88
9:57 / 15 / 145
0
32 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 885,96 3537,3 901,52
9:51 / 30 / 171
918,37
9:54 / 35 / 178
801,77
9:53 / 0 / 191
915,64
9:52 / 50 / 166
411,53
4:53 / 45 / 169
0
33 Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 883,11 3525,89 941,55
9:56 / 40 / 96
964,49
9:54 / 40 / 73
916,67
9:14 / 40 / 99
703,18
5:6 / 50 / 160
538,96
6:9 / 45 / 164
0
34 Horák Martin CZE-337-010 2,4 GHz 0 0 CZE 880,59 3515,86 929,29
9:55 / 45 / 176
972,47
9:54 / 45 / 77
662,46
6:39 / 50 / 111
951,64
9:45 / 45 / 99
655,9
6:42 / 45 / 122
0
35 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 871,48 3479,46 853,54
9:2 / 50 / 170
961,26
9:55 / 50 / 99
961,48
9:57 / 45 / 111
703,18
5:22 / 30 / 152
542,21
5:35 / 45 / 92
0
36 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 863,05 3445,83 838,38
9:18 / 5 / 130
878,96
9:54 / 45 / 196
879,51
9:53 / 40 / 193
848,98
9:57 / 5 / 164
758,8
7:52 / 45 / 172
0
37 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 862,35 3443,02 923,14
9:58 / 40 / 159
874,15
9:57 / 0 / 166
962,93
9:58 / 50 / 127
682,8
5:7 / 40 / 158
406,69
4:15 / 45 / 138
0
38 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 850,56 3395,96 978,11
9:51 / 50 / 120
952,92
9:55 / 45 / 106
500
5:11 / 40 / 108
929,22
9:53 / 40 / 137
535,71
5:42 / 45 / 114
0
39 Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 843,26 3366,78 366,78
3:24 / 50 / 73
1000
9:56 / 50 / 61
1000
9:57 / 50 / 80
365,27
3:50 / 15 / 44
1000
9:58 / 45 / 54
0
40 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 762,09 3042,73 682,97
7:18 / 35 / 136
939,27
9:53 / 45 / 116
926,65
9:47 / 40 / 117
345,08
3:43 / 45 / 115
493,84
4:55 / 50 / 129
0
41 Vágner Tomáš CZE 313-28 2,4 GHz 0 0 CZE 722,4 2884,25 949,56
9:57 / 45 / 98
976,46
9:55 / 45 / 77
0
0:0 / 0 / 0
958,23
9:52 / 40 / 94
0
0:0 / 0 / 0
0
42 Kozel Zdeněk CZE-232-028 2,4 GHz 0 0 CZE 631,5 2521,33 826,26
9:1 / 50 / 150
835,23
9:41 / 0 / 133
0
0:0 / 0 / 0
859,84
9:57 / 0 / 145
0
0:0 / 0 / 0
0
43 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 2,4 GHz 0 0 CZE 619,9 2475,02 947,81
9:52 / 45 / 148
966,1
9:55 / 50 / 93
861,11
9:36 / 0 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
-300
44 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 280,47 1119,79 0
0:0 / 0 / 0
313,36
3:59 / 35 / 161
806,43
9:10 / 0 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný Radek

M14:S56,00
L50
(H101)
Perkovič Stanislav

M14:S55,00
L50
(H106)
Pazderka Luboš

M14:S56,00
L50
(H100)
Gaľa Marko

M14:S59,00
L50
(H84)
Váňa Jiří

M4:S10,00
L50
(H57)
Vostřel Vlastimil

M14:S56,00
L50
(H74)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H59)
Beran Věnek

M14:S56,00
L50
(H87)
Novotný Luděk

M14:S55,00
L45
(H63)
895,5 892 896 907 271,5 909 918,5 902,5 908,5
974,96 971,15 975,5 987,48 295,59 989,66 1000 982,58 989,11

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Novotný Luděk

M7:S26,00
L40
(H71)
Novotný Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Perkovič Stanislav

M14:S56,00
L50
(H123)
Pazderka Luboš

M6:S36,00
L45
(H94)
Gaľa Marko

M0:S0,00
L0
(H0)
Váňa Jiří

M7:S33,00
L45
(H89)
Vostřel Vlastimil

M7:S0,00
L0
(H82)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H76)
Beran Věnek

M14:S57,00
L45
(H109)
450,5 0 884,5 394 0 453,5 379 910 887,5
495,05 0 971,98 432,97 0 498,35 416,48 1000 975,27

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Beran Věnek

M14:S57,00
L45
(H168)
Novotný Luděk

M14:S57,00
L50
(H109)
Novotný Radek

M14:S57,00
L50
(H103)
Perkovič Stanislav

M14:S7,00
L25
(H124)
Pazderka Luboš

M14:S56,00
L50
(H117)
Gaľa Marko

M14:S57,00
L50
(H130)
Váňa Jiří

M5:S26,00
L50
(H92)
Vostřel Vlastimil

M8:S58,00
L50
(H133)
Malčík Radek

M14:S54,00
L50
(H96)
858 892,5 895,5 810 887,5 882 330 521,5 896
957,59 996,09 999,44 904,02 990,51 984,38 368,3 582,03 1000

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 3000 1000
14:58 / 50 / 59
1000
14:58 / 50 / 76
1000
14:54 / 50 / 96
0 7* Malčík Radek 993,44 3966,41 1000
9:56 / 50 / 43
1000
9:57 / 50 / 55
0
0:0 / 0 / 0
990,2
9:57 / 50 / 81
976,21
9:56 / 50 / 143
0
2 971,81 2915,44 982,58
14:56 / 50 / 87
975,27
14:57 / 45 / 109
957,59
14:57 / 45 / 168
0 8* Beran Věnek 993,23 3965,59 440,98
4:29 / 40 / 95
1000
9:53 / 40 / 90
1000
9:55 / 45 / 60
988,53
9:58 / 45 / 79
977,06
9:55 / 40 / 120
0
3 949,05 2847,15 971,15
14:55 / 50 / 106
971,98
14:56 / 50 / 123
904,02
14:7 / 25 / 124
0 2* Perkovič Stanislav 996,48 3978,54 993,27
9:56 / 45 / 102
999,19
9:55 / 50 / 52
1000
9:56 / 45 / 55
986,08
9:56 / 45 / 78
977,06
9:55 / 50 / 140
0
4 826,75 2480,25 989,11
14:55 / 45 / 63
495,05
7:26 / 40 / 71
996,09
14:57 / 50 / 109
0 9* Novotný Luděk 991,46 3958,5 832,23
8:11 / 50 / 75
979,69
9:55 / 45 / 74
978,81
9:56 / 45 / 81
1000
9:52 / 50 / 64
1000
9:55 / 45 / 81
0
5 799,66 2398,98 975,5
14:56 / 50 / 100
432,97
6:36 / 45 / 94
990,51
14:56 / 50 / 117
0 3* Pazderka Luboš 996,32 3977,89 1000
9:53 / 50 / 98
1000
9:57 / 50 / 59
963,76
9:56 / 50 / 122
977,89
9:56 / 35 / 68
1000
9:57 / 50 / 76
0
6 662,72 1988,17 989,66
14:56 / 50 / 74
416,48
7:0 / 0 / 82
582,03
8:58 / 50 / 133
0 6* Vostřel Vlastimil 994,47 3970,52 991,99
9:56 / 45 / 43
992,71
9:52 / 45 / 48
1000
9:57 / 50 / 53
0
0:0 / 0 / 0
985,82
9:54 / 45 / 96
0
7 658,13 1974,4 974,96
14:56 / 50 / 101
0
0:0 / 0 / 0
999,44
14:57 / 50 / 103
0 1* Novotný Radek 1000 3992,6 999,16
9:57 / 50 / 107
982,19
9:57 / 50 / 81
993,44
9:57 / 50 / 82
1000
9:58 / 50 / 71
1000
9:54 / 45 / 101
0
8 657,29 1971,86 987,48
14:59 / 50 / 84
0
0:0 / 0 / 0
984,38
14:57 / 50 / 130
0 4* Gaľa Marko 995,72 3975,53 1000
9:55 / 50 / 80
1000
9:57 / 50 / 62
988,59
9:58 / 50 / 83
986,94
9:58 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
0
9 387,41 1162,24 295,59
4:10 / 50 / 57
498,35
7:33 / 45 / 89
368,3
5:26 / 50 / 92
0 5* Váňa Jiří 995,34 3974 998,31
9:56 / 45 / 98
986,28
9:57 / 50 / 72
989,41
9:58 / 50 / 82
1000
9:56 / 50 / 77
973,73
9:57 / 50 / 108
0
-- -- 10 Malčík Zdeněk 989,39 3950,25 984,3
9:56 / 50 / 101
992,35
9:53 / 45 / 109
994,95
9:56 / 50 / 110
973,88
9:58 / 50 / 103
978,65
9:56 / 50 / 100
0
-- -- 11 Svoboda Pavel 988,84 3948,03 1000
9:56 / 45 / 94
965,99
9:56 / 45 / 89
239,34
3:2 / 0 / 72
982,04
9:58 / 40 / 73
1000
9:55 / 50 / 154
0
-- -- 12 Krátký Aleš 988,73 3947,6 938,35
9:57 / 50 / 122
976,46
9:57 / 50 / 91
986,15
9:57 / 50 / 84
1000
9:57 / 45 / 63
984,99
9:56 / 50 / 111
0
-- -- 13 Leiner Jan 980,94 3916,5 951,96
9:54 / 45 / 89
996,6
9:55 / 45 / 108
316,39
3:46 / 0 / 66
982,72
9:57 / 50 / 100
985,22
9:57 / 50 / 94
0
-- -- 14 Hrabáček Alois 975,22 3893,68 992,42
9:57 / 50 / 115
960,88
9:56 / 50 / 162
962,51
9:57 / 45 / 103
977,87
9:57 / 45 / 91
383,18
4:4 / 45 / 127
0
-- -- 15 Bartůněk Jaroslav 965,31 3854,11 942,98
9:51 / 40 / 121
892,77
9:52 / 20 / 125
1000
9:55 / 50 / 102
962,96
9:53 / 45 / 106
948,17
9:45 / 40 / 134
0
-- -- 16 Pavlíček Martin 944,76 3772,06 955,96
9:58 / 45 / 92
976,46
9:57 / 45 / 81
926,67
9:57 / 50 / 144
718,47
5:19 / 45 / 164
912,97
9:58 / 50 / 184
0
-- -- 17 Nahodil Antonín 938,35 3746,44 1000
9:56 / 50 / 106
846,96
9:57 / 0 / 148
474,75
5:31 / 0 / 98
934,69
9:54 / 35 / 113
964,79
9:58 / 45 / 190
0
-- -- 18 Mühl Jiří 936,01 3737,1 962,12
9:56 / 50 / 149
896,26
9:57 / 0 / 140
918,45
9:59 / 0 / 83
911,11
9:55 / 25 / 133
945,42
9:57 / 30 / 180
0
-- -- 19 Kotula Miroslav 934,81 3732,34 958,68
9:54 / 50 / 128
975,79
9:54 / 50 / 79
523,77
5:15 / 50 / 91
959,84
9:54 / 50 / 117
838,03
8:21 / 50 / 150
0
-- -- 20 Čermák Vladimír 933,57 3727,38 949,49
9:55 / 45 / 152
917,14
9:59 / 40 / 149
955,99
9:53 / 45 / 103
615,89
6:38 / 25 / 94
904,76
9:53 / 50 / 184
0
-- -- 21 Veleba Martin 931,6 3719,5 767,68
8:46 / 0 / 140
908,8
9:54 / 40 / 142
951,4
9:51 / 50 / 127
918,52
9:52 / 50 / 168
940,78
9:49 / 50 / 150
0
-- -- 22 Vorálek Petr 929,27 3710,2 976,39
9:52 / 45 / 116
955,32
9:56 / 45 / 106
645,08
6:27 / 50 / 87
896,72
9:57 / 0 / 100
881,77
9:56 / 20 / 158
0
-- -- 23 Mihulka Jiří 927,33 3702,46 936,87
9:51 / 40 / 149
866,5
9:49 / 0 / 159
905,46
9:52 / 40 / 153
993,63
6:56 / 45 / 142
545,45
6:50 / 0 / 148
0
-- -- 24 Tomiška Leoš 924,72 3692,05 936,36
9:56 / 50 / 159
924,7
9:50 / 50 / 138
557,38
5:52 / 50 / 124
915,23
9:55 / 40 / 158
915,76
9:54 / 45 / 180
0
-- -- 25 Prokop Luděk 922,12 3681,64 898,82
9:33 / 50 / 180
982,14
9:52 / 40 / 109
571,55
5:44 / 40 / 89
856,56
9:13 / 30 / 121
944,12
9:46 / 40 / 120
0
-- -- 26 Hořejší Ivan 911 3637,26 907,41
9:45 / 45 / 182
903,33
9:53 / 40 / 154
562,29
6:18 / 45 / 178
1000
6:58 / 50 / 151
826,52
9:39 / 0 / 167
0
-- -- 27 Číp Miroslav 903,92 3608,98 930,58
9:31 / 45 / 106
311,54
3:30 / 30 / 94
799,84
7:58 / 50 / 85
946,12
9:57 / 40 / 115
932,44
9:40 / 45 / 132
0
-- -- 28 Janovský Radek 899,83 3592,66 787,04
8:34 / 35 / 163
887,18
9:55 / 35 / 167
925,06
9:58 / 45 / 138
892,18
9:52 / 25 / 150
888,24
9:50 / 30 / 175
0
-- -- 29 Beseda Martin 898,36 3586,81 898,99
9:53 / 30 / 178
908,2
9:54 / 35 / 140
872,68
9:51 / 25 / 149
906,94
9:54 / 40 / 157
525,16
6:19 / 30 / 171
0
-- -- 30 Semerák Petr 888,38 3546,94 933,39
9:56 / 50 / 185
904,14
9:55 / 50 / 177
781,63
8:9 / 45 / 98
718,52
7:32 / 50 / 131
927,78
9:54 / 50 / 196
0
-- -- 31 Micka Jan 886,9 3541,03 657,67
7:2 / 45 / 154
939,94
9:57 / 45 / 126
940,69
9:55 / 50 / 148
774,52
7:20 / 45 / 227
885,88
9:57 / 15 / 145
0
-- -- 32 Rada Rudolf 885,96 3537,3 901,52
9:51 / 30 / 171
918,37
9:54 / 35 / 178
801,77
9:53 / 0 / 191
915,64
9:52 / 50 / 166
411,53
4:53 / 45 / 169
0
-- -- 33 Vojkůvka Zdeňek 883,11 3525,89 941,55
9:56 / 40 / 96
964,49
9:54 / 40 / 73
916,67
9:14 / 40 / 99
703,18
5:6 / 50 / 160
538,96
6:9 / 45 / 164
0
-- -- 34 Horák Martin 880,59 3515,86 929,29
9:55 / 45 / 176
972,47
9:54 / 45 / 77
662,46
6:39 / 50 / 111
951,64
9:45 / 45 / 99
655,9
6:42 / 45 / 122
0
-- -- 35 Dušek Petr 871,48 3479,46 853,54
9:2 / 50 / 170
961,26
9:55 / 50 / 99
961,48
9:57 / 45 / 111
703,18
5:22 / 30 / 152
542,21
5:35 / 45 / 92
0
-- -- 36 Veselovský Jiří 863,05 3445,83 838,38
9:18 / 5 / 130
878,96
9:54 / 45 / 196
879,51
9:53 / 40 / 193
848,98
9:57 / 5 / 164
758,8
7:52 / 45 / 172
0
-- -- 37 Skoupý Karel 862,35 3443,02 923,14
9:58 / 40 / 159
874,15
9:57 / 0 / 166
962,93
9:58 / 50 / 127
682,8
5:7 / 40 / 158
406,69
4:15 / 45 / 138
0
-- -- 38 Nehera Petr 850,56 3395,96 978,11
9:51 / 50 / 120
952,92
9:55 / 45 / 106
500
5:11 / 40 / 108
929,22
9:53 / 40 / 137
535,71
5:42 / 45 / 114
0
-- -- 39 Malčík Petr 843,26 3366,78 366,78
3:24 / 50 / 73
1000
9:56 / 50 / 61
1000
9:57 / 50 / 80
365,27
3:50 / 15 / 44
1000
9:58 / 45 / 54
0
-- -- 40 Krajčovič Ivan 762,09 3042,73 682,97
7:18 / 35 / 136
939,27
9:53 / 45 / 116
926,65
9:47 / 40 / 117
345,08
3:43 / 45 / 115
493,84
4:55 / 50 / 129
0
-- -- 41 Vágner Tomáš 722,4 2884,25 949,56
9:57 / 45 / 98
976,46
9:55 / 45 / 77
0
0:0 / 0 / 0
958,23
9:52 / 40 / 94
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 42 Kozel Zdeněk 631,5 2521,33 826,26
9:1 / 50 / 150
835,23
9:41 / 0 / 133
0
0:0 / 0 / 0
859,84
9:57 / 0 / 145
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 43 Imiolek Jaroslav 619,9 2475,02 947,81
9:52 / 45 / 148
966,1
9:55 / 50 / 93
861,11
9:36 / 0 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
-300
-- -- 44 Koros Bedřich 280,47 1119,79 0
0:0 / 0 / 0
313,36
3:59 / 35 / 161
806,43
9:10 / 0 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :606
Datum konání :23.4.2016
Kategorie :F5J
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Ivan Hořejší
Počasí :Zataženo, 10-13°C, variábl max. 3 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:56 / 50 / 43
1000
9:57 / 50 / 55
0
0:0 / 0 / 0
990,2
9:57 / 50 / 81
976,21
9:56 / 50 / 143
3966,41 993,44
2* Beran Věnek CZE-313-027 440,98
4:29 / 40 / 95
1000
9:53 / 40 / 90
1000
9:55 / 45 / 60
988,53
9:58 / 45 / 79
977,06
9:55 / 40 / 120
3965,59 993,23
3* Perkovič Stanislav CZE-008-001 993,27
9:56 / 45 / 102
999,19
9:55 / 50 / 52
1000
9:56 / 45 / 55
986,08
9:56 / 45 / 78
977,06
9:55 / 50 / 140
3978,54 996,48
4* Novotný Luděk CZE-008-014 832,23
8:11 / 50 / 75
979,69
9:55 / 45 / 74
978,81
9:56 / 45 / 81
1000
9:52 / 50 / 64
1000
9:55 / 45 / 81
3958,5 991,46
5* Pazderka Luboš CZE-58-12 1000
9:53 / 50 / 98
1000
9:57 / 50 / 59
963,76
9:56 / 50 / 122
977,89
9:56 / 35 / 68
1000
9:57 / 50 / 76
3977,89 996,32
6* Vostřel Vlastimil CZE-1025 991,99
9:56 / 45 / 43
992,71
9:52 / 45 / 48
1000
9:57 / 50 / 53
0
0:0 / 0 / 0
985,82
9:54 / 45 / 96
3970,52 994,47
7* Novotný Radek CZE-1528 999,16
9:57 / 50 / 107
982,19
9:57 / 50 / 81
993,44
9:57 / 50 / 82
1000
9:58 / 50 / 71
1000
9:54 / 45 / 101
3992,6 1000
8* Gaľa Marko SVK-1238 1000
9:55 / 50 / 80
1000
9:57 / 50 / 62
988,59
9:58 / 50 / 83
986,94
9:58 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
3975,53 995,72
9* Váňa Jiří CZE-074-050 998,31
9:56 / 45 / 98
986,28
9:57 / 50 / 72
989,41
9:58 / 50 / 82
1000
9:56 / 50 / 77
973,73
9:57 / 50 / 108
3974 995,34
10 Malčík Zdeněk CZE-065-202 984,3
9:56 / 50 / 101
992,35
9:53 / 45 / 109
994,95
9:56 / 50 / 110
973,88
9:58 / 50 / 103
978,65
9:56 / 50 / 100
3950,25 989,39
11 Svoboda Pavel CZE-313-041 1000
9:56 / 45 / 94
965,99
9:56 / 45 / 89
239,34
3:2 / 0 / 72
982,04
9:58 / 40 / 73
1000
9:55 / 50 / 154
3948,03 988,84
12 Krátký Aleš CZE-548-001 938,35
9:57 / 50 / 122
976,46
9:57 / 50 / 91
986,15
9:57 / 50 / 84
1000
9:57 / 45 / 63
984,99
9:56 / 50 / 111
3947,6 988,73
13 Leiner Jan CZE-058-67 951,96
9:54 / 45 / 89
996,6
9:55 / 45 / 108
316,39
3:46 / 0 / 66
982,72
9:57 / 50 / 100
985,22
9:57 / 50 / 94
3916,5 980,94
14 Hrabáček Alois CZE-313-22 992,42
9:57 / 50 / 115
960,88
9:56 / 50 / 162
962,51
9:57 / 45 / 103
977,87
9:57 / 45 / 91
383,18
4:4 / 45 / 127
3893,68 975,22
15 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 942,98
9:51 / 40 / 121
892,77
9:52 / 20 / 125
1000
9:55 / 50 / 102
962,96
9:53 / 45 / 106
948,17
9:45 / 40 / 134
3854,11 965,31
16 Pavlíček Martin CZE-069-003 955,96
9:58 / 45 / 92
976,46
9:57 / 45 / 81
926,67
9:57 / 50 / 144
718,47
5:19 / 45 / 164
912,97
9:58 / 50 / 184
3772,06 944,76
17 Nahodil Antonín CZE-269-019 1000
9:56 / 50 / 106
846,96
9:57 / 0 / 148
474,75
5:31 / 0 / 98
934,69
9:54 / 35 / 113
964,79
9:58 / 45 / 190
3746,44 938,35
18 Mühl Jiří CZE-210-013 962,12
9:56 / 50 / 149
896,26
9:57 / 0 / 140
918,45
9:59 / 0 / 83
911,11
9:55 / 25 / 133
945,42
9:57 / 30 / 180
3737,1 936,01
19 Kotula Miroslav CZE-1510 958,68
9:54 / 50 / 128
975,79
9:54 / 50 / 79
523,77
5:15 / 50 / 91
959,84
9:54 / 50 / 117
838,03
8:21 / 50 / 150
3732,34 934,81
20 Čermák Vladimír CZE-210-003 949,49
9:55 / 45 / 152
917,14
9:59 / 40 / 149
955,99
9:53 / 45 / 103
615,89
6:38 / 25 / 94
904,76
9:53 / 50 / 184
3727,38 933,57
21 Veleba Martin CZE-269-43 767,68
8:46 / 0 / 140
908,8
9:54 / 40 / 142
951,4
9:51 / 50 / 127
918,52
9:52 / 50 / 168
940,78
9:49 / 50 / 150
3719,5 931,6
22 Vorálek Petr CZE-327-025 976,39
9:52 / 45 / 116
955,32
9:56 / 45 / 106
645,08
6:27 / 50 / 87
896,72
9:57 / 0 / 100
881,77
9:56 / 20 / 158
3710,2 929,27
23 Mihulka Jiří CZE-110-017 936,87
9:51 / 40 / 149
866,5
9:49 / 0 / 159
905,46
9:52 / 40 / 153
993,63
6:56 / 45 / 142
545,45
6:50 / 0 / 148
3702,46 927,33
24 Tomiška Leoš CZE-232-018 936,36
9:56 / 50 / 159
924,7
9:50 / 50 / 138
557,38
5:52 / 50 / 124
915,23
9:55 / 40 / 158
915,76
9:54 / 45 / 180
3692,05 924,72
25 Prokop Luděk CZE-313-29 898,82
9:33 / 50 / 180
982,14
9:52 / 40 / 109
571,55
5:44 / 40 / 89
856,56
9:13 / 30 / 121
944,12
9:46 / 40 / 120
3681,64 922,12
26 Hořejší Ivan CZE-171-019 907,41
9:45 / 45 / 182
903,33
9:53 / 40 / 154
562,29
6:18 / 45 / 178
1000
6:58 / 50 / 151
826,52
9:39 / 0 / 167
3637,26 911
27 Číp Miroslav CZE-232-045 930,58
9:31 / 45 / 106
311,54
3:30 / 30 / 94
799,84
7:58 / 50 / 85
946,12
9:57 / 40 / 115
932,44
9:40 / 45 / 132
3608,98 903,92
28 Janovský Radek CZE-232-053 787,04
8:34 / 35 / 163
887,18
9:55 / 35 / 167
925,06
9:58 / 45 / 138
892,18
9:52 / 25 / 150
888,24
9:50 / 30 / 175
3592,66 899,83
29 Beseda Martin CZE-1534 898,99
9:53 / 30 / 178
908,2
9:54 / 35 / 140
872,68
9:51 / 25 / 149
906,94
9:54 / 40 / 157
525,16
6:19 / 30 / 171
3586,81 898,36
30 Semerák Petr CZE-210-088 933,39
9:56 / 50 / 185
904,14
9:55 / 50 / 177
781,63
8:9 / 45 / 98
718,52
7:32 / 50 / 131
927,78
9:54 / 50 / 196
3546,94 888,38
31 Micka Jan CZE-074-013 657,67
7:2 / 45 / 154
939,94
9:57 / 45 / 126
940,69
9:55 / 50 / 148
774,52
7:20 / 45 / 227
885,88
9:57 / 15 / 145
3541,03 886,9
32 Rada Rudolf CZE-071-011 901,52
9:51 / 30 / 171
918,37
9:54 / 35 / 178
801,77
9:53 / 0 / 191
915,64
9:52 / 50 / 166
411,53
4:53 / 45 / 169
3537,3 885,96
33 Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 941,55
9:56 / 40 / 96
964,49
9:54 / 40 / 73
916,67
9:14 / 40 / 99
703,18
5:6 / 50 / 160
538,96
6:9 / 45 / 164
3525,89 883,11
34 Horák Martin CZE-337-010 929,29
9:55 / 45 / 176
972,47
9:54 / 45 / 77
662,46
6:39 / 50 / 111
951,64
9:45 / 45 / 99
655,9
6:42 / 45 / 122
3515,86 880,59
35 Dušek Petr CZE-232-003 853,54
9:2 / 50 / 170
961,26
9:55 / 50 / 99
961,48
9:57 / 45 / 111
703,18
5:22 / 30 / 152
542,21
5:35 / 45 / 92
3479,46 871,48
36 Veselovský Jiří CZE-213-020 838,38
9:18 / 5 / 130
878,96
9:54 / 45 / 196
879,51
9:53 / 40 / 193
848,98
9:57 / 5 / 164
758,8
7:52 / 45 / 172
3445,83 863,05
37 Skoupý Karel CZE-1520 923,14
9:58 / 40 / 159
874,15
9:57 / 0 / 166
962,93
9:58 / 50 / 127
682,8
5:7 / 40 / 158
406,69
4:15 / 45 / 138
3443,02 862,35
38 Nehera Petr CZE-058-023 978,11
9:51 / 50 / 120
952,92
9:55 / 45 / 106
500
5:11 / 40 / 108
929,22
9:53 / 40 / 137
535,71
5:42 / 45 / 114
3395,96 850,56
39 Malčík Petr CZE-065-211 366,78
3:24 / 50 / 73
1000
9:56 / 50 / 61
1000
9:57 / 50 / 80
365,27
3:50 / 15 / 44
1000
9:58 / 45 / 54
3366,78 843,26
40 Krajčovič Ivan CZE-069-013 682,97
7:18 / 35 / 136
939,27
9:53 / 45 / 116
926,65
9:47 / 40 / 117
345,08
3:43 / 45 / 115
493,84
4:55 / 50 / 129
3042,73 762,09
41 Vágner Tomáš CZE 313-28 949,56
9:57 / 45 / 98
976,46
9:55 / 45 / 77
0
0:0 / 0 / 0
958,23
9:52 / 40 / 94
0
0:0 / 0 / 0
2884,25 722,4
42 Kozel Zdeněk CZE-232-028 826,26
9:1 / 50 / 150
835,23
9:41 / 0 / 133
0
0:0 / 0 / 0
859,84
9:57 / 0 / 145
0
0:0 / 0 / 0
2521,33 631,5
43 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 947,81
9:52 / 45 / 148
966,1
9:55 / 50 / 93
861,11
9:36 / 0 / 129
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2475,02 619,9
44 Koros Bedřich CZE-058-102 0
0:0 / 0 / 0
313,36
3:59 / 35 / 161
806,43
9:10 / 0 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1119,79 280,47

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 44 Krátký Aleš, Skoupý Karel, Hořejší Ivan, Krajčovič Ivan, Imiolek Jaroslav, Rada Rudolf, Novotný Radek, Beseda Martin, Pazderka Luboš, Tomiška Leoš, Nehera Petr, Leiner Jan, Kotula Miroslav, Bartůněk Jaroslav, Beran Věnek, Svoboda Pavel, Janovský Radek, Dušek Petr, Micka Jan, Veselovský Jiří, Perkovič Stanislav, Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Malčík Radek, Gaľa Marko, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Prokop Luděk, Semerák Petr, Číp Miroslav, Kozel Zdeněk, Koros Bedřich, Vojkůvka Zdeňek, Horák Martin, Vostřel Vlastimil, Mihulka Jiří, Vorálek Petr, Váňa Jiří, Novotný Luděk, Hrabáček Alois, Mühl Jiří, Čermák Vladimír, Vágner Tomáš, Pavlíček Martin, 181374,6 4122,15

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Kotula Miroslav 5 50 , 50 , 50 , 50 , 50 250 50
Semerák Petr 5 50 , 50 , 45 , 50 , 50 245 49
Malčík Zdeněk 5 50 , 45 , 50 , 50 , 50 245 49
Krátký Aleš 5 50 , 50 , 50 , 45 , 50 245 49
Váňa Jiří 8 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 390 48,75
Pazderka Luboš 8 50 , 50 , 50 , 35 , 50 , 50 , 45 , 50 380 47,5
Pavlíček Martin 5 45 , 45 , 50 , 45 , 50 235 47
Hrabáček Alois 5 50 , 50 , 45 , 45 , 45 235 47
Tomiška Leoš 5 50 , 50 , 50 , 40 , 45 235 47
Novotný Luděk 8 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 45 , 40 , 50 370 46,25
Horák Martin 5 45 , 45 , 50 , 45 , 45 230 46
Perkovič Stanislav 8 45 , 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 50 , 25 360 45
Dušek Petr 5 50 , 50 , 45 , 30 , 45 220 44
Nehera Petr 5 50 , 45 , 40 , 40 , 45 220 44
Malčík Radek 8 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 350 43,75
Beran Věnek 8 40 , 40 , 45 , 45 , 40 , 50 , 45 , 45 350 43,75
Novotný Radek 8 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 0 , 50 345 43,12
Vojkůvka Zdeňek 5 40 , 40 , 40 , 50 , 45 215 43
Krajčovič Ivan 5 35 , 45 , 40 , 45 , 50 215 43
Číp Miroslav 5 45 , 30 , 50 , 40 , 45 210 42
Malčík Petr 5 50 , 50 , 50 , 15 , 45 210 42
Čermák Vladimír 5 45 , 40 , 45 , 25 , 50 205 41
Prokop Luděk 5 50 , 40 , 40 , 30 , 40 200 40
Micka Jan 5 45 , 45 , 50 , 45 , 15 200 40
Bartůněk Jaroslav 5 40 , 20 , 50 , 45 , 40 195 39
Veleba Martin 5 0 , 40 , 50 , 50 , 50 190 38
Leiner Jan 5 45 , 45 , 0 , 50 , 50 190 38
Gaľa Marko 8 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 0 , 50 300 37,5
Svoboda Pavel 5 45 , 45 , 0 , 40 , 50 180 36
Hořejší Ivan 5 45 , 40 , 45 , 50 , 0 180 36
Vostřel Vlastimil 8 45 , 45 , 50 , 0 , 45 , 50 , 0 , 50 285 35,62
Skoupý Karel 5 40 , 0 , 50 , 40 , 45 175 35
Janovský Radek 5 35 , 35 , 45 , 25 , 30 170 34
Vorálek Petr 5 45 , 45 , 50 , 0 , 20 160 32
Beseda Martin 5 30 , 35 , 25 , 40 , 30 160 32
Rada Rudolf 5 30 , 35 , 0 , 50 , 45 160 32
Veselovský Jiří 5 5 , 45 , 40 , 5 , 45 140 28
Vágner Tomáš 5 45 , 45 , 0 , 40 , 0 130 26
Nahodil Antonín 5 50 , 0 , 0 , 35 , 45 130 26
Mihulka Jiří 5 40 , 0 , 40 , 45 , 0 125 25
Mühl Jiří 5 50 , 0 , 0 , 25 , 30 105 21
Imiolek Jaroslav 5 45 , 50 , 0 , 0 , 0 95 19
Kozel Zdeněk 5 50 , 0 , 0 , 0 , 0 50 10
Koros Bedřich 5 0 , 35 , 0 , 0 , 0 35 7

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Mühl Jiří 5 9:56,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:55,00, 9:57,00, 2984 9:56,8
Váňa Jiří 5 9:56,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:57,00, 2984 9:56,8
Krátký Aleš 5 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 2984 9:56,8
Novotný Radek 5 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:54,00, 2983 9:56,6
Malčík Zdeněk 5 9:56,00, 9:53,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:56,00, 2979 9:55,8
Pazderka Luboš 5 9:53,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 2979 9:55,8
Perkovič Stanislav 5 9:56,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:55,00, 2978 9:55,6
Bartůněk Jaroslav 5 9:51,00, 9:52,00, 9:55,00, 9:53,00, 9:45,00, 2956 9:51,2
Veleba Martin 5 8:46,00, 9:54,00, 9:51,00, 9:52,00, 9:49,00, 2892 9:38,4
Janovský Radek 5 8:34,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:52,00, 9:50,00, 2889 9:37,8
Novotný Luděk 5 8:11,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:55,00, 2869 9:33,8
Veselovský Jiří 5 9:18,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:57,00, 7:52,00, 2814 9:22,8
Čermák Vladimír 5 9:55,00, 9:59,00, 9:53,00, 6:38,00, 9:53,00, 2778 9:15,6
Vorálek Petr 5 9:52,00, 9:56,00, 6:27,00, 9:57,00, 9:56,00, 2768 9:13,6
Beseda Martin 5 9:53,00, 9:54,00, 9:51,00, 9:54,00, 6:19,00, 2751 9:10,2
Tomiška Leoš 5 9:56,00, 9:50,00, 5:52,00, 9:55,00, 9:54,00, 2727 9:5,39999999999998
Semerák Petr 5 9:56,00, 9:55,00, 8:9,00, 7:32,00, 9:54,00, 2726 9:5,20000000000005
Nahodil Antonín 5 9:56,00, 9:57,00, 5:31,00, 9:54,00, 9:58,00, 2716 9:3,20000000000005
Pavlíček Martin 5 9:58,00, 9:57,00, 9:57,00, 5:19,00, 9:58,00, 2709 9:1,79999999999995
Rada Rudolf 5 9:51,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:52,00, 4:53,00, 2663 8:52,6
Micka Jan 5 7:2,00, 9:57,00, 9:55,00, 7:20,00, 9:57,00, 2651 8:50,2
Beran Věnek 5 4:29,00, 9:53,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:55,00, 2650 8:50
Prokop Luděk 5 9:33,00, 9:52,00, 5:44,00, 9:13,00, 9:46,00, 2648 8:49,6
Hrabáček Alois 5 9:57,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 4:4,00, 2631 8:46,2
Leiner Jan 5 9:54,00, 9:55,00, 3:46,00, 9:57,00, 9:57,00, 2609 8:41,8
Mihulka Jiří 5 9:51,00, 9:49,00, 9:52,00, 6:56,00, 6:50,00, 2598 8:39,6
Kotula Miroslav 5 9:54,00, 9:54,00, 5:15,00, 9:54,00, 8:21,00, 2598 8:39,6
Horák Martin 5 9:55,00, 9:54,00, 6:39,00, 9:45,00, 6:42,00, 2575 8:35
Svoboda Pavel 5 9:56,00, 9:56,00, 3:2,00, 9:58,00, 9:55,00, 2567 8:33,4
Hořejší Ivan 5 9:45,00, 9:53,00, 6:18,00, 6:58,00, 9:39,00, 2553 8:30,6
Číp Miroslav 5 9:31,00, 3:30,00, 7:58,00, 9:57,00, 9:40,00, 2436 8:7,19999999999999
Nehera Petr 5 9:51,00, 9:55,00, 5:11,00, 9:53,00, 5:42,00, 2432 8:6,39999999999998
Vojkůvka Zdeňek 5 9:56,00, 9:54,00, 9:14,00, 5:6,00, 6:9,00, 2419 8:3,80000000000001
Dušek Petr 5 9:2,00, 9:55,00, 9:57,00, 5:22,00, 5:35,00, 2391 7:58,2
Gaľa Marko 5 9:55,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 0:0,00, 2388 7:57,6
Malčík Radek 5 9:56,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:56,00, 2386 7:57,2
Vostřel Vlastimil 5 9:56,00, 9:52,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:54,00, 2379 7:55,8
Skoupý Karel 5 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 5:7,00, 4:15,00, 2355 7:51
Malčík Petr 5 3:24,00, 9:56,00, 9:57,00, 3:50,00, 9:58,00, 2225 7:25
Krajčovič Ivan 5 7:18,00, 9:53,00, 9:47,00, 3:43,00, 4:55,00, 2136 7:7,19999999999999
Vágner Tomáš 5 9:57,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:52,00, 0:0,00, 1784 5:56,8
Imiolek Jaroslav 5 9:52,00, 9:55,00, 9:36,00, 0:0,00, 0:0,00, 1763 5:52,6
Kozel Zdeněk 5 9:1,00, 9:41,00, 0:0,00, 9:57,00, 0:0,00, 1719 5:43,8
Koros Bedřich 5 0:0,00, 3:59,00, 9:10,00, 0:0,00, 0:0,00, 789 2:37,8

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Petr 5 73, 61, 80, 44, 54, 312 62,4
Vostřel Vlastimil 7 43, 48, 53, 0, 96, 74, 82, 133, 529 75,57
Novotný Luděk 8 75, 74, 81, 64, 81, 63, 71, 109, 618 77,25
Malčík Radek 7 43, 55, 0, 81, 143, 59, 76, 96, 553 79
Váňa Jiří 8 98, 72, 82, 77, 108, 57, 89, 92, 675 84,38
Gaľa Marko 6 80, 62, 83, 87, 0, 84, 0, 130, 526 87,67
Vágner Tomáš 3 98, 77, 0, 94, 0, 269 89,67
Leiner Jan 5 89, 108, 66, 100, 94, 457 91,4
Pazderka Luboš 8 98, 59, 122, 68, 76, 100, 94, 117, 734 91,75
Novotný Radek 7 107, 81, 82, 71, 101, 101, 0, 103, 646 92,29
Krátký Aleš 5 122, 91, 84, 63, 111, 471 94,2
Svoboda Pavel 5 94, 89, 72, 73, 154, 482 96,4
Perkovič Stanislav 8 102, 52, 55, 78, 140, 106, 123, 124, 780 97,5
Beran Věnek 8 95, 90, 60, 79, 120, 87, 109, 168, 808 101
Malčík Zdeněk 5 101, 109, 110, 103, 100, 523 104,6
Číp Miroslav 5 106, 94, 85, 115, 132, 532 106,4
Kotula Miroslav 5 128, 79, 91, 117, 150, 565 113
Vorálek Petr 5 116, 106, 87, 100, 158, 567 113,4
Horák Martin 5 176, 77, 111, 99, 122, 585 117
Nehera Petr 5 120, 106, 108, 137, 114, 585 117
Bartůněk Jaroslav 5 121, 125, 102, 106, 134, 588 117,6
Vojkůvka Zdeňek 5 96, 73, 99, 160, 164, 592 118,4
Hrabáček Alois 5 115, 162, 103, 91, 127, 598 119,6
Krajčovič Ivan 5 136, 116, 117, 115, 129, 613 122,6
Imiolek Jaroslav 3 148, 93, 129, 0, 0, 370 123,33
Prokop Luděk 5 180, 109, 89, 121, 120, 619 123,8
Dušek Petr 5 170, 99, 111, 152, 92, 624 124,8
Nahodil Antonín 5 106, 148, 98, 113, 190, 655 131
Pavlíček Martin 5 92, 81, 144, 164, 184, 665 133
Čermák Vladimír 5 152, 149, 103, 94, 184, 682 136,4
Mühl Jiří 5 149, 140, 83, 133, 180, 685 137
Koros Bedřich 2 0, 161, 121, 0, 0, 282 141
Kozel Zdeněk 3 150, 133, 0, 145, 0, 428 142,67
Veleba Martin 5 140, 142, 127, 168, 150, 727 145,4
Skoupý Karel 5 159, 166, 127, 158, 138, 748 149,6
Mihulka Jiří 5 149, 159, 153, 142, 148, 751 150,2
Tomiška Leoš 5 159, 138, 124, 158, 180, 759 151,8
Semerák Petr 5 185, 177, 98, 131, 196, 787 157,4
Janovský Radek 5 163, 167, 138, 150, 175, 793 158,6
Beseda Martin 5 178, 140, 149, 157, 171, 795 159
Micka Jan 5 154, 126, 148, 227, 145, 800 160
Hořejší Ivan 5 182, 154, 178, 151, 167, 832 166,4
Veselovský Jiří 5 130, 196, 193, 164, 172, 855 171
Rada Rudolf 5 171, 178, 191, 166, 169, 875 175

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Novotný Luděk 12:22,78 77,25 9:33,8 80,78
Malčík Petr 11:53,14 62,4 7:25 84,13
Váňa Jiří 11:47,32 84,38 9:56,8 84,83
Pazderka Luboš 10:49,37 91,75 9:55,8 92,4
Novotný Radek 10:46,47 92,29 9:56,6 92,82
Krátký Aleš 10:33,55 94,2 9:56,8 94,71
Vostřel Vlastimil 10:29,6 75,57 7:55,8 95,3
Perkovič Stanislav 10:10,87 97,5 9:55,6 98,22
Malčík Radek 10:4,05 79 7:57,2 99,33
Leiner Jan 9:30,9 91,4 8:41,8 105,1
Malčík Zdeněk 9:29,6 104,6 9:55,8 105,34
Gaľa Marko 9:4,79 87,67 7:57,6 110,14
Svoboda Pavel 8:52,57 96,4 8:33,4 112,66
Beran Věnek 8:44,75 101 8:50 114,34
Bartůněk Jaroslav 8:22,72 117,6 9:51,2 119,35
Vorálek Petr 8:8,18 113,4 9:13,6 122,9
Kotula Miroslav 7:39,82 113 8:39,6 130,48
Číp Miroslav 7:37,89 106,4 8:7,19999999999999 131,03
Horák Martin 7:20,17 117 8:35 136,31
Hrabáček Alois 7:19,97 119,6 8:46,2 136,37
Mühl Jiří 7:15,62 137 9:56,8 137,73
Prokop Luděk 7:7,79 123,8 8:49,6 140,26
Nehera Petr 6:55,73 117 8:6,39999999999998 144,33
Nahodil Antonín 6:54,66 131 9:3,20000000000005 144,7
Vojkůvka Zdeňek 6:48,61 118,4 8:3,80000000000001 146,84
Pavlíček Martin 6:47,37 133 9:1,79999999999995 147,29
Čermák Vladimír 6:47,33 136,4 9:15,6 147,3
Vágner Tomáš 6:37,92 89,67 5:56,8 150,79
Veleba Martin 6:37,8 145,4 9:38,4 150,83
Dušek Petr 6:23,17 124,8 7:58,2 156,59
Janovský Radek 6:4,31 158,6 9:37,8 164,69
Tomiška Leoš 5:59,29 151,8 9:5,39999999999998 167
Krajčovič Ivan 5:48,45 122,6 7:7,19999999999999 172,19
Semerák Petr 5:46,38 157,4 9:5,20000000000005 173,22
Beseda Martin 5:46,04 159 9:10,2 173,39
Mihulka Jiří 5:45,94 150,2 8:39,6 173,44
Micka Jan 5:31,38 160 8:50,2 181,06
Veselovský Jiří 5:29,12 171 9:22,8 182,3
Skoupý Karel 5:14,84 149,6 7:51 190,57
Hořejší Ivan 5:6,85 166,4 8:30,6 195,53
Rada Rudolf 5:4,34 175 8:52,6 197,15
Imiolek Jaroslav 4:45,89 123,33 5:52,6 209,86
Kozel Zdeněk 4:0,98 142,67 5:43,8 248,99
Koros Bedřich 1:51,91 141 2:37,8 536,12

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz