Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Hořice 24-25.5.2014_606 - 25.5.2014 18:59:29

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE-1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Markó László   HUN  HUN-0585  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Görög György   HUN  HUN-0764  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Pollack Gerhard   GER  GER-2712  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Bačiak Juraj   SVK  SVK-1236  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Pospíšil Luboš   CZE  CZE-313-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Svoboda Pavel   CZE  CZE-313-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-22  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Kubica Jan   CZE  CZE-395-033  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Kuráň Petr   CZE  CZE-1487  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Ovečka Adam   SVK  SVK 24-22  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-1326  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-071-076  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Vacek Stanislav   CZE  CZE-313-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Dudáš Matúš   SVK  SVK-1081  2,4 GHz 00(00) Junior 
26 Večera Milan   SVK  SVK 12-54  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Večera Juraj   SVK  SVK 12 47  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Valenta Vojtěch   CZE  CZE-319-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Valenta Vojtěch jr.   CZE  CZE-319-002  2,4 GHz 00(00) Junior 
32 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Karnoš Peter   SVK  SVK 1115  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Morava Milan   SVK  SVK 1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Vojtěch Roman   CZE  CZE-043-010  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Zemančík Kristián   CZE  CZE-065-207  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Uhlík Jan   CZE  CZE-213-32  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Dušek Petr
Vostřel Vlastimil
Markó László
Perkovič Stanislav
Görög György
Pollack Gerhard
Bačiak Juraj
Pospíšil Luboš
Svoboda Pavel
Hrabáček Alois
Nehera Petr
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Kotula Miroslav
Vorálek Petr
Veselovský Jiří
Vojkůvka Zdeněk
Kubica Jan
Kuráň Petr
Ovečka Adam
Hrubý Tomáš
Imiolek Jaroslav
Vacek Stanislav
Dudáš Matúš
Večera Milan
Večera Juraj
Číp Mirek
Kozel Zdeněk
Valenta Vojtěch
Valenta Vojtěch jr.
Tomiška Leoš
Karnoš Peter
Morava Milan
Vojtěch Roman
Zemančík Kristián
Uhlík Jan
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Vacek Stanislav
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Bačiak Juraj
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Uhlík Jan
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jr.
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
- Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Görög György
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Skupina 4 Číp Mirek
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
-
Skupina 5 Malčík Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
- Karnoš Peter
2,4 GHz
Markó László
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Bačiak Juraj
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Uhlík Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
- Morava Milan
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Skupina 3 Vorálek Petr
2,4 GHz
Vacek Stanislav
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Markó László
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 4 Görög György
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jr.
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Skupina 5 Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
- Malčík Petr
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
- Nehera Petr
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Číp Mirek
2,4 GHz
Markó László
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
- Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Skupina 2 Valenta Vojtěch jr.
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Görög György
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Vacek Stanislav
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Bačiak Juraj
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 4 - Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Skupina 5 Vojtěch Roman
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
- Kuráň Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Uhlík Jan
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Valenta Vojtěch jr.
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Markó László
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 2 Uhlík Jan
2,4 GHz
Bačiak Juraj
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
- Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Skupina 4 Görög György
2,4 GHz
- Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 5 Vacek Stanislav
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
- Nehera Petr
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Večera Juraj
2,4 GHz
Markó László
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jr.
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Skupina 2 Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
- Morava Milan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 4 Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Görög György
2,4 GHz
- - Bačiak Juraj
2,4 GHz
Skupina 5 Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Vacek Stanislav
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Uhlík Jan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Dudáš Matúš
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Görög György
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Skupina 2 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Markó László
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Skupina 3 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
- Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Skupina 4 Bačiak Juraj
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Ovečka Adam
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Vacek Stanislav
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
-
Skupina 5 Uhlík Jan
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jr.
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
- Veselovský Jiří
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 - Vojtěch Roman
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Markó László
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Karnoš Peter
2,4 GHz
Skupina 2 Vorálek Petr
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
- Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Kuráň Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Skupina 3 Ovečka Adam
2,4 GHz
Zemančík Kristián
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jr.
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Skupina 4 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Bačiak Juraj
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Uhlík Jan
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vacek Stanislav
2,4 GHz
Skupina 5 - Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Görög György
2,4 GHz
Pollack Gerhard
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Dušek Petr
Vostřel Vlastimil
Markó László
Perkovič Stanislav
Görög György
Pollack Gerhard
Bačiak Juraj
Pospíšil Luboš
Svoboda Pavel
Hrabáček Alois
Nehera Petr
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Kotula Miroslav
Vorálek Petr
Veselovský Jiří
Vojkůvka Zdeněk
Kubica Jan
Kuráň Petr
Ovečka Adam
Hrubý Tomáš
Imiolek Jaroslav
Vacek Stanislav
Dudáš Matúš
Večera Milan
Večera Juraj
Číp Mirek
Kozel Zdeněk
Valenta Vojtěch
Valenta Vojtěch jr.
Tomiška Leoš
Karnoš Peter
Morava Milan
Vojtěch Roman
Zemančík Kristián
Uhlík Jan
Dušek Petr X 1 3 2 2 2 0 2 1 0 1 0 2 1 3 2 1 1 0 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 2 0 1 3 0 1 1 1
Vostřel Vlastimil 1 X 1 3 2 0 2 0 2 1 1 1 2 0 1 1 1 1 2 1 2 0 2 1 2 0 2 2 3 2 2 1 1 0 0 1 0
Markó László 3 1 X 1 0 1 0 2 2 0 1 1 2 1 2 1 0 0 1 1 0 0 3 1 0 3 3 3 1 1 2 1 3 1 2 2 0
Perkovič Stanislav 2 3 1 X 2 0 0 1 0 1 0 1 2 1 4 2 1 1 1 0 2 1 1 0 2 1 2 2 1 2 2 1 1 1 1 2 0
Görög György 2 2 0 2 X 3 1 0 1 3 1 2 2 0 1 0 1 1 0 1 1 2 0 0 3 1 1 1 5 2 2 2 0 1 0 1 0
Pollack Gerhard 2 0 1 0 3 X 0 3 0 2 1 2 0 1 0 1 2 2 0 0 0 3 1 3 0 1 1 0 3 3 2 3 0 1 2 3 1
Bačiak Juraj 0 2 0 0 1 0 X 0 1 1 1 1 2 1 0 0 2 2 1 3 1 1 2 3 3 1 1 1 2 1 1 3 1 1 1 0 4
Pospíšil Luboš 2 0 2 1 0 3 0 X 1 3 0 0 0 2 1 1 2 2 2 1 0 0 2 2 0 2 2 1 0 2 0 2 0 2 4 2 1
Svoboda Pavel 1 2 2 0 1 0 1 1 X 2 1 0 2 2 0 3 2 1 3 2 1 1 1 2 3 1 2 3 1 0 1 0 2 2 0 0 0
Hrabáček Alois 0 1 0 1 3 2 1 3 2 X 1 1 1 3 1 2 1 2 2 2 0 2 0 1 1 2 2 1 2 1 1 0 0 1 1 0 0
Nehera Petr 1 1 1 0 1 1 1 0 1 1 X 3 4 1 2 2 0 1 1 1 3 1 1 2 2 0 1 1 0 1 0 1 2 0 1 3 2
Malčík Zdeněk 0 1 1 1 2 2 1 0 0 1 3 X 0 0 2 2 0 1 0 1 3 2 1 2 1 3 0 0 3 1 1 1 2 2 2 2 1
Malčík Petr 2 2 2 2 2 0 2 0 2 1 4 0 X 1 2 0 1 0 3 0 2 0 0 2 4 1 2 2 0 1 1 1 1 0 0 1 1
Malčík Radek 1 0 1 1 0 1 1 2 2 3 1 0 1 X 1 2 3 1 2 2 0 3 0 3 2 1 1 0 0 1 1 1 2 2 1 0 2
Kotula Miroslav 3 1 2 4 1 0 0 1 0 1 2 2 2 1 X 3 1 2 0 0 2 1 1 0 1 1 0 0 0 1 0 0 3 2 2 3 0
Vorálek Petr 2 1 1 2 0 1 0 1 3 2 2 2 0 2 3 X 0 3 2 2 2 2 1 2 0 1 0 1 0 1 0 0 2 1 0 2 0
Veselovský Jiří 1 1 0 1 1 2 2 2 2 1 0 0 1 3 1 0 X 2 2 2 0 3 0 2 2 0 1 0 1 2 1 1 2 2 1 1 2
Vojkůvka Zdeněk 1 1 0 1 1 2 2 2 1 2 1 1 0 1 2 3 2 X 1 2 1 0 2 1 1 0 2 1 1 1 1 3 2 1 0 2 2
Kubica Jan 0 2 1 1 0 0 1 2 3 2 1 0 3 2 0 2 2 1 X 2 2 1 0 1 1 3 1 2 0 1 2 0 0 2 1 0 1
Kuráň Petr 1 1 1 0 1 0 3 1 2 2 1 1 0 2 0 2 2 2 2 X 1 2 1 1 0 0 0 0 1 1 2 1 3 0 2 0 4
Ovečka Adam 1 2 0 2 1 0 1 0 1 0 3 3 2 0 2 2 0 1 2 1 X 0 2 1 1 2 1 2 1 1 1 0 1 2 1 2 1
Hrubý Tomáš 1 0 0 1 2 3 1 0 1 2 1 2 0 3 1 2 3 0 1 2 0 X 1 1 1 1 0 0 2 2 3 0 1 1 1 1 2
Imiolek Jaroslav 1 2 3 1 0 1 2 2 1 0 1 1 0 0 1 1 0 2 0 1 2 1 X 0 1 1 4 4 1 1 3 2 0 0 2 3 2
Vacek Stanislav 2 1 1 0 0 3 3 2 2 1 2 2 2 3 0 2 2 1 1 1 1 1 0 X 2 1 1 0 1 1 0 2 1 1 1 1 2
Dudáš Matúš 1 2 0 2 3 0 3 0 3 1 2 1 4 2 1 0 2 1 1 0 1 1 1 2 X 0 2 2 1 1 0 3 1 1 0 0 2
Večera Milan 1 0 3 1 1 1 1 2 1 2 0 3 1 1 1 1 0 0 3 0 2 1 1 1 0 X 2 3 2 0 2 0 1 4 2 0 0
Večera Juraj 1 2 3 2 1 1 1 2 2 2 1 0 2 1 0 0 1 2 1 0 1 0 4 1 2 2 X 6 1 0 3 1 0 0 0 1 1
Číp Mirek 1 2 3 2 1 0 1 1 3 1 1 0 2 0 0 1 0 1 2 0 2 0 4 0 2 3 6 X 1 0 3 1 0 1 0 1 1
Kozel Zdeněk 1 3 1 1 5 3 2 0 1 2 0 3 0 0 0 0 1 1 0 1 1 2 1 1 1 2 1 1 X 2 3 2 0 2 0 1 0
Valenta Vojtěch 2 2 1 2 2 3 1 2 0 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1 0 0 0 2 X 0 4 1 0 2 1 2
Valenta Vojtěch jr. 0 2 2 2 2 2 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 1 2 2 1 3 3 0 0 2 3 3 3 0 X 1 0 1 1 2 2
Tomiška Leoš 1 1 1 1 2 3 3 2 0 0 1 1 1 1 0 0 1 3 0 1 0 0 2 2 3 0 1 1 2 4 1 X 1 1 2 2 4
Karnoš Peter 3 1 3 1 0 0 1 0 2 0 2 2 1 2 3 2 2 2 0 3 1 1 0 1 1 1 0 0 0 1 0 1 X 2 2 1 2
Morava Milan 0 0 1 1 1 1 1 2 2 1 0 2 0 2 2 1 2 1 2 0 2 1 0 1 1 4 0 1 2 0 1 1 2 X 3 2 0
Vojtěch Roman 1 0 2 1 0 2 1 4 0 1 1 2 0 1 2 0 1 0 1 2 1 1 2 1 0 2 0 0 0 2 1 2 2 3 X 2 3
Zemančík Kristián 1 1 2 2 1 3 0 2 0 0 3 2 1 0 3 2 1 2 0 0 2 1 3 1 0 0 1 1 1 1 2 2 1 2 2 X 0
Uhlík Jan 1 0 0 0 0 1 4 1 0 0 2 1 1 2 0 0 2 2 1 4 1 2 2 2 2 0 1 1 0 2 2 4 2 0 3 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vojkůvka Zdeněk

9:51
45
170
Večera Juraj

9:54
50
166
Pospíšil Luboš

9:49
50
146
Vacek Stanislav

7:18
0
166
Hrabáček Alois

9:51
50
196
Pollack Gerhard

7:30
0
138
Veselovský Jiří

9:54
40
165
Malčík Radek

9:58
50
163
551 561 566 355 543 381 551,5 566,5
972,64 990,29 999,12 626,65 958,52 672,55 973,52 1000

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

9:15
50
112
Bačiak Juraj

9:57
50
199
Vojtěch Roman

9:49
50
168
Uhlík Jan

5:58
45
171
Valenta Vojtěch jr.

9:53
50
181
Kuráň Petr

5:38
40
149
-- Imiolek Jaroslav

9:46
45
204
549 547,5 555 317,5 552,5 303,5 -- 519
989,19 986,49 1000 572,07 995,5 546,85 -- 935,14

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vostřel Vlastimil

9:36
50
105
Dudáš Matúš

9:55
35
175
Kozel Zdeněk

6:2
10
154
Malčík Zdeněk

9:50
50
171
Görög György

9:44
45
181
Valenta Vojtěch

8:53
50
160
Tomiška Leoš

8:46
0
159
Perkovič Stanislav

9:48
40
129
573,5 542,5 295 554,5 538,5 503 446,5 563,5
1000 945,95 514,39 966,87 938,97 877,07 778,55 982,56

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Mirek

6:30
45
199
Ovečka Adam

4:16
5
134
Svoboda Pavel

9:47
50
137
Morava Milan

6:39
50
110
Vorálek Petr

6:36
50
172
Kubica Jan

8:31
45
211
Večera Milan

5:56
25
164
--
335,5 194 568,5 394 360 423 299 --
590,15 341,25 1000 693,05 633,25 744,06 525,95 --

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Petr

7:10
50
145
Kotula Miroslav

6:46
45
135
Zemančík Kristián

5:15
40
143
Dušek Petr

8:13
50
172
-- Karnoš Peter

0:0
0
0
Markó László

8:29
50
171
Nehera Petr

9:24
45
187
407,5 383,5 283,5 457 -- 0 473,5 515,5
790,49 743,94 549,95 886,52 -- 0 918,53 1000

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Imiolek Jaroslav

9:49
45
175
Číp Mirek

10:0
0
171
Vojkůvka Zdeněk

9:54
50
198
Bačiak Juraj

9:54
45
152
Večera Juraj

9:55
45
199
Dudáš Matúš

9:54
0
154
Tomiška Leoš

6:44
15
156
Uhlík Jan

6:50
50
185
546,5 514,5 545 563 540,5 517 341 367,5
970,69 913,85 968,03 1000 960,04 918,29 605,68 652,75

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

9:53
45
83
Veselovský Jiří

9:57
10
157
Vojtěch Roman

9:48
30
67
-- Morava Milan

9:53
50
62
Zemančík Kristián

9:45
45
213
Kotula Miroslav

9:48
50
111
Pospíšil Luboš

9:55
45
95
596,5 528,5 584,5 -- 612 491 582,5 592,5
974,67 863,56 955,07 -- 1000 802,29 951,8 968,14

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vorálek Petr

9:52
50
128
Vacek Stanislav

5:40
0
112
Karnoš Peter

9:52
15
93
Markó László

9:53
50
151
Malčík Radek

9:58
50
112
Dušek Petr

9:57
45
150
Kuráň Petr

9:46
50
140
Svoboda Pavel

9:36
30
64
578 284 560,5 567,5 592 567 566 574
976,35 479,73 946,79 958,61 1000 957,77 956,08 969,59

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Görög György

9:56
45
129
Pollack Gerhard

9:20
50
181
Valenta Vojtěch jr.

6:50
50
136
Hrubý Tomáš

9:56
50
99
Malčík Zdeněk

9:56
50
112
Hrabáček Alois

9:44
50
149
Kozel Zdeněk

9:54
35
145
Večera Milan

7:45
35
171
576,5 519,5 392 596,5 590 559,5 556,5 414,5
966,47 870,91 657,17 1000 989,1 937,97 932,94 694,89

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vostřel Vlastimil

9:52
40
100
-- Malčík Petr

9:57
50
128
Valenta Vojtěch

5:42
10
156
Ovečka Adam

5:7
45
193
Kubica Jan

9:51
50
135
-- Nehera Petr

5:5
50
155
582 -- 583 274 255,5 573,5 -- 277,5
998,28 -- 1000 469,98 438,25 983,7 -- 475,99

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Mirek

9:52
35
147
Markó László

9:52
35
149
Pospíšil Luboš

9:55
45
116
-- Imiolek Jaroslav

7:21
10
122
Dušek Petr

9:52
45
154
Večera Juraj

7:20
0
176
Večera Milan

4:54
0
170
553,5 552,5 582 -- 390 560 352 209
951,03 949,31 1000 -- 670,1 962,2 604,81 359,11

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Valenta Vojtěch jr.

9:53
20
151
Zemančík Kristián

9:55
50
151
Morava Milan

9:55
50
49
Vojkůvka Zdeněk

9:53
50
75
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Pollack Gerhard

9:50
45
193
Tomiška Leoš

9:52
30
121
Görög György

9:46
35
92
537,5 569,5 620,5 605,5 0 538,5 561,5 575
866,24 917,81 1000 975,83 0 867,85 904,92 926,67

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Petr

9:56
50
91
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Kubica Jan

0:0
0
0
Veselovský Jiří

9:45
50
114
Vacek Stanislav

9:50
30
96
Dudáš Matúš

9:53
50
67
Bačiak Juraj

2:36
35
64
Svoboda Pavel

9:52
35
53
600,5 0 0 578 572 609,5 159 600,5
985,23 0 0 948,32 938,47 1000 260,87 985,23

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
-- Hrabáček Alois

9:50
50
188
Malčík Radek

9:56
50
85
Valenta Vojtěch

9:47
50
120
Vorálek Petr

9:49
0
107
Kotula Miroslav

9:51
45
157
Hrubý Tomáš

9:52
45
86
Perkovič Stanislav

9:53
45
71
-- 546 603,5 577 535,5 557,5 594 602,5
-- 904,72 1000 956,09 887,32 923,78 984,26 998,34

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vojtěch Roman

9:53
35
86
Karnoš Peter

9:55
40
106
-- Kuráň Petr

2:24
35
106
Malčík Zdeněk

9:54
45
101
Ovečka Adam

4:29
0
178
Nehera Petr

7:36
50
134
Uhlík Jan

8:2
40
163
585 582 -- 126 588,5 180 439 440,5
994,05 988,95 -- 214,1 1000 305,86 745,96 748,51

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Valenta Vojtěch jr.

9:51
40
158
Večera Juraj

10:0
45
169
Svoboda Pavel

9:56
30
86
Imiolek Jaroslav

9:53
30
131
Číp Mirek

9:51
50
213
Vostřel Vlastimil

9:57
50
139
Markó László

9:4
0
145
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
552 560,5 583 557,5 502 577,5 471,5 0
946,83 961,41 1000 956,26 861,06 990,57 808,75 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Uhlík Jan

9:52
50
194
Bačiak Juraj

9:56
45
121
Valenta Vojtěch

8:6
50
151
Tomiška Leoš

9:53
0
110
Veselovský Jiří

9:56
40
189
Kuráň Petr

10:0
0
156
Karnoš Peter

4:21
45
97
Vojkůvka Zdeněk

2:2
0
71
545 580,5 460,5 538 541,5 522 257,5 86,5
938,85 1000 793,28 926,79 932,82 899,22 443,58 149,01

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrabáček Alois

9:50
50
111
Večera Milan

9:55
35
188
Kubica Jan

9:58
40
100
-- Pospíšil Luboš

9:54
50
95
Vojtěch Roman

9:53
45
81
Malčík Radek

9:57
50
90
Morava Milan

9:55
50
87
584,5 536 588 -- 596,5 597,5 602 601,5
970,93 890,37 976,74 -- 990,86 992,52 1000 999,17

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Görög György

9:57
50
108
-- Perkovič Stanislav

9:57
45
101
Dudáš Matúš

9:56
20
152
Malčík Petr

8:50
50
99
Ovečka Adam

6:49
0
185
Dušek Petr

7:22
45
135
Kotula Miroslav

9:57
50
134
593 -- 591,5 540 530,5 316,5 419,5 580
1000 -- 997,47 910,62 894,6 533,73 707,42 978,08

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vacek Stanislav

9:53
35
104
Zemančík Kristián

9:55
50
147
Pollack Gerhard

3:45
40
141
Vorálek Petr

5:8
0
155
Hrubý Tomáš

9:56
45
115
Malčík Zdeněk

9:56
50
83
-- Nehera Petr

2:17
45
72
576 571,5 194,5 230,5 583,5 604,5 -- 146
952,85 945,41 321,75 381,31 965,26 1000 -- 241,52

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Večera Juraj

6:53
0
195
Markó László

9:55
45
82
Perkovič Stanislav

9:56
50
71
Večera Milan

6:56
0
200
Valenta Vojtěch jr.

4:43
45
116
Malčík Petr

9:57
50
163
Kubica Jan

9:55
40
118
Číp Mirek

6:55
0
148
315,5 599 610,5 316 270 565,5 576 341
516,79 981,16 1000 517,61 442,26 926,29 943,49 558,56

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nehera Petr

9:58
40
127
Malčík Zdeněk

9:58
40
119
Kotula Miroslav

9:54
50
136
Imiolek Jaroslav

9:55
45
111
Ovečka Adam

9:49
30
207
Zemančík Kristián

9:53
45
209
Vorálek Petr

9:53
50
137
Vojkůvka Zdeněk

9:56
50
163
574,5 578,5 576 584,5 498 511 574,5 564,5
982,89 989,73 985,46 1000 852,01 874,25 982,89 965,78

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

9:56
45
95
Veselovský Jiří

9:55
45
224
Dudáš Matúš

9:59
45
214
Karnoš Peter

9:54
50
103
-- Morava Milan

9:56
40
158
Malčík Radek

9:57
50
118
Svoboda Pavel

9:55
45
111
593,5 468 502 592,5 -- 557 588 584,5
1000 788,54 845,83 998,32 -- 938,5 990,73 984,84

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vostřel Vlastimil

9:16
45
165
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Kuráň Petr

5:10
50
175
Hrabáček Alois

7:47
0
227
Görög György

8:21
45
143
-- -- Bačiak Juraj

7:51
40
178
518,5 0 272,5 286 474,5 -- -- 422
1000 0 525,55 551,59 915,14 -- -- 813,89

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Pospíšil Luboš

9:54
40
144
Vacek Stanislav

9:56
0
153
Valenta Vojtěch

9:21
15
171
Uhlík Jan

8:31
40
188
Dušek Petr

5:10
45
141
Vojtěch Roman

9:57
50
212
Pollack Gerhard

9:53
50
252
Tomiška Leoš

4:11
35
140
562 519,5 490,5 457 284,5 511 387 216
1000 924,38 872,78 813,17 506,23 909,25 688,61 384,34

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Dudáš Matúš

9:52
50
111
Svoboda Pavel

9:54
50
120
Večera Juraj

8:28
15
160
Malčík Petr

9:59
45
144
Číp Mirek

6:4
15
184
Nehera Petr

9:57
30
185
Görög György

7:11
40
158
Hrabáček Alois

4:11
50
148
586,5 584 443 572 287 534,5 392 227
1000 995,74 755,33 975,28 489,34 911,34 668,37 387,04

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Imiolek Jaroslav

6:33
50
115
Markó László

9:54
45
161
Pollack Gerhard

9:51
50
223
Zemančík Kristián

9:51
30
202
Vojtěch Roman

9:48
50
155
Tomiška Leoš

5:17
45
152
Valenta Vojtěch

6:16
45
162
Pospíšil Luboš

9:55
50
122
385,5 558,5 472 515 560,5 286 340 584
660,1 956,34 808,22 881,85 959,76 489,73 582,19 1000

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

9:58
45
149
Vorálek Petr

5:34
45
118
-- Vostřel Vlastimil

9:55
0
116
Vojkůvka Zdeněk

9:55
50
146
Kotula Miroslav

9:55
45
162
Dušek Petr

9:57
30
173
Karnoš Peter

9:46
35
119
568,5 320 -- 537 572 559 540,5 561,5
993,88 559,44 -- 938,81 1000 977,27 944,93 981,64

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Bačiak Juraj

9:52
50
109
Malčík Zdeněk

9:54
50
76
Ovečka Adam

9:52
45
189
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Večera Milan

9:6
40
186
Vacek Stanislav

9:55
30
144
Morava Milan

9:54
45
72
--
587,5 606 542,5 0 493 553 603 --
969,47 1000 895,21 0 813,53 912,54 995,05 --

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Uhlík Jan

9:46
40
177
Kuráň Petr

3:14
35
158
Malčík Radek

9:56
50
68
Valenta Vojtěch jr.

9:56
50
152
Kubica Jan

9:58
45
131
-- Veselovský Jiří

9:9
35
171
Hrubý Tomáš

2:21
10
49
537,5 150 612 570 577,5 -- 498,5 126,5
878,27 245,1 1000 931,37 943,63 -- 814,54 206,7

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
-- Vojtěch Roman

9:51
45
92
Malčík Zdeněk

9:54
50
63
Markó László

9:48
50
114
Kotula Miroslav

9:53
35
134
Večera Milan

9:39
25
185
Morava Milan

1:35
25
24
Karnoš Peter

9:30
45
83
-- 590 612,5 581 561 511,5 108 573,5
-- 963,27 1000 948,57 915,92 835,1 176,33 936,33

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vorálek Petr

9:51
45
87
Pospíšil Luboš

9:54
45
70
Kubica Jan

9:53
45
104
-- Vojkůvka Zdeněk

9:53
50
131
Kuráň Petr

9:46
45
191
Svoboda Pavel

9:53
25
94
Hrabáček Alois

5:38
45
100
592,5 604 586 -- 577,5 535,5 571 333
980,96 1000 970,2 -- 956,13 886,59 945,36 551,32

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Ovečka Adam

6:4
35
179
Zemančík Kristián

9:53
45
109
Vostřel Vlastimil

9:51
40
111
Valenta Vojtěch jr.

9:52
45
100
Imiolek Jaroslav

9:51
45
125
Perkovič Stanislav

3:4
45
81
Večera Juraj

9:55
45
172
Číp Mirek

6:49
0
186
309,5 583,5 575,5 587 573,5 188,5 554 316
527,26 994,04 980,41 1000 977 321,12 943,78 538,33

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Tomiška Leoš

9:54
10
141
Dudáš Matúš

9:55
45
92
Bačiak Juraj

9:51
50
109
Nehera Petr

4:56
45
86
Uhlík Jan

9:47
50
145
Malčík Petr

3:3
50
50
Malčík Radek

9:58
50
42
Vacek Stanislav

3:43
30
85
533,5 594 586,5 298 564,5 208 627 210,5
850,88 947,37 935,41 475,28 900,32 331,74 1000 335,73

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
-- Hrubý Tomáš

9:56
50
86
Veselovský Jiří

6:6
0
186
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Valenta Vojtěch

9:51
45
156
Dušek Petr

2:57
40
138
Görög György

9:51
45
118
Pollack Gerhard

9:57
45
171
-- 603 273 0 558 148 577 556,5
-- 1000 452,74 0 925,37 245,44 956,88 922,89

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 6000 1000
9:58 / 50 / 163
1000
9:58 / 50 / 112
1000
9:56 / 50 / 85
1000
9:57 / 50 / 90
990,73
9:57 / 50 / 118
1000
9:56 / 50 / 68
1000
9:58 / 50 / 42
0
2* Pospíšil Luboš CZE-313-040 2,4 GHz 0 0 CZE 998,33 5989,98 999,12
9:49 / 50 / 146
968,14
9:55 / 45 / 95
1000
9:55 / 45 / 116
990,86
9:54 / 50 / 95
1000
9:54 / 40 / 144
1000
9:55 / 50 / 122
1000
9:54 / 45 / 70
0
3* Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 996,47 5978,83 966,87
9:50 / 50 / 171
989,1
9:56 / 50 / 112
1000
9:54 / 45 / 101
1000
9:56 / 50 / 83
989,73
9:58 / 40 / 119
1000
9:54 / 50 / 76
1000
9:54 / 50 / 63
0
4* Perkovič Stanislav CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 991,15 5946,92 982,56
9:48 / 40 / 129
974,67
9:53 / 45 / 83
998,34
9:53 / 45 / 71
997,47
9:57 / 45 / 101
1000
9:56 / 50 / 71
993,88
9:58 / 45 / 149
321,12
3:4 / 45 / 81
0
5* Hrubý Tomáš CZE-1326 2,4 GHz 0 0 CZE 989,79 5938,71 989,19
9:15 / 50 / 112
1000
9:56 / 50 / 99
984,26
9:52 / 45 / 86
965,26
9:56 / 45 / 115
1000
9:56 / 45 / 95
206,7
2:21 / 10 / 49
1000
9:56 / 50 / 86
0
6* Svoboda Pavel CZE-313-041 2,4 GHz 0 0 CZE 989,23 5935,4 1000
9:47 / 50 / 137
969,59
9:36 / 30 / 64
985,23
9:52 / 35 / 53
1000
9:56 / 30 / 86
984,84
9:55 / 45 / 111
995,74
9:54 / 50 / 120
945,36
9:53 / 25 / 94
0
7* Vostřel Vlastimil CZE-1025 2,4 GHz 0 2 CZE 984,68 5908,07 1000
9:36 / 50 / 105
998,28
9:52 / 40 / 100
0
0:0 / 0 / 0
990,57
9:57 / 50 / 139
1000
9:16 / 45 / 165
938,81
9:55 / 0 / 116
980,41
9:51 / 40 / 111
0
8* Vojtěch Roman CZE-043-010 2,4 GHz 0 0 CZE 977,44 5864,67 1000
9:49 / 50 / 168
955,07
9:48 / 30 / 67
994,05
9:53 / 35 / 86
992,52
9:53 / 45 / 81
909,25
9:57 / 50 / 212
959,76
9:48 / 50 / 155
963,27
9:51 / 45 / 92
0
9* Vojkůvka Zdeněk CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 973,07 5838,41 972,64
9:51 / 45 / 170
968,03
9:54 / 50 / 198
975,83
9:53 / 50 / 75
149,01
2:2 / 0 / 71
965,78
9:56 / 50 / 163
1000
9:55 / 50 / 146
956,13
9:53 / 50 / 131
0
10* Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 955,38 5732,31 743,94
6:46 / 45 / 135
951,8
9:48 / 50 / 111
923,78
9:51 / 45 / 157
978,08
9:57 / 50 / 134
985,46
9:54 / 50 / 136
977,27
9:55 / 45 / 162
915,92
9:53 / 35 / 134
0
11* Dudáš Matúš SVK-1081 2,4 GHz 1 0 SVK 953,7 5722,23 945,95
9:55 / 35 / 175
918,29
9:54 / 0 / 154
1000
9:53 / 50 / 67
910,62
9:56 / 20 / 152
845,83
9:59 / 45 / 214
1000
9:52 / 50 / 111
947,37
9:55 / 45 / 92
0
12 Markó László HUN-0585 2,4 GHz 0 1 HUN 952,09 5712,52 918,53
8:29 / 50 / 171
958,61
9:53 / 50 / 151
949,31
9:52 / 35 / 149
808,75
9:4 / 0 / 145
981,16
9:55 / 45 / 82
956,34
9:54 / 45 / 161
948,57
9:48 / 50 / 114
0
13 Bačiak Juraj SVK-1236 2,4 GHz 0 0 SVK 950,88 5705,26 986,49
9:57 / 50 / 199
1000
9:54 / 45 / 152
260,87
2:36 / 35 / 64
1000
9:56 / 45 / 121
813,89
7:51 / 40 / 178
969,47
9:52 / 50 / 109
935,41
9:51 / 50 / 109
0
14 Görög György HUN-0764 2,4 GHz 0 1 HUN 950,69 5704,13 938,97
9:44 / 45 / 181
966,47
9:56 / 45 / 129
926,67
9:46 / 35 / 92
1000
9:57 / 50 / 108
915,14
8:21 / 45 / 143
668,37
7:11 / 40 / 158
956,88
9:51 / 45 / 118
0
15 Morava Milan SVK 1118 2,4 GHz 0 0 SVK 937,63 5625,77 693,05
6:39 / 50 / 110
1000
9:53 / 50 / 62
1000
9:55 / 50 / 49
999,17
9:55 / 50 / 87
938,5
9:56 / 40 / 158
995,05
9:54 / 45 / 72
176,33
1:35 / 25 / 24
0
16 Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 928,65 5571,89 790,49
7:10 / 50 / 145
1000
9:57 / 50 / 128
985,23
9:56 / 50 / 91
894,6
8:50 / 50 / 99
926,29
9:57 / 50 / 163
975,28
9:59 / 45 / 144
331,74
3:3 / 50 / 50
0
17 Kubica Jan CZE-395-033 2,4 GHz 0 0 CZE 926,97 5561,82 744,06
8:31 / 45 / 211
983,7
9:51 / 50 / 135
0
0:0 / 0 / 0
976,74
9:58 / 40 / 100
943,49
9:55 / 40 / 118
943,63
9:58 / 45 / 131
970,2
9:53 / 45 / 104
0
18 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 2,4 GHz 0 0 CZE 918,2 5509,19 935,14
9:46 / 45 / 204
970,69
9:49 / 45 / 175
670,1
7:21 / 10 / 122
956,26
9:53 / 30 / 131
1000
9:55 / 45 / 111
660,1
6:33 / 50 / 115
977
9:51 / 45 / 125
0
19 Zemančík Kristián CZE-065-207 2,4 GHz 0 0 CZE 902,61 5415,65 549,95
5:15 / 40 / 143
802,29
9:45 / 45 / 213
917,81
9:55 / 50 / 151
945,41
9:55 / 50 / 147
874,25
9:53 / 45 / 209
881,85
9:51 / 30 / 202
994,04
9:53 / 45 / 109
0
20 Valenta Vojtěch jr. CZE-319-002 2,4 GHz 1 0 CZE 899,52 5397,11 995,5
9:53 / 50 / 181
657,17
6:50 / 50 / 136
866,24
9:53 / 20 / 151
946,83
9:51 / 40 / 158
442,26
4:43 / 45 / 116
931,37
9:56 / 50 / 152
1000
9:52 / 45 / 100
0
21 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 886,88 5321,3 973,52
9:54 / 40 / 165
863,56
9:57 / 10 / 157
948,32
9:45 / 50 / 114
932,82
9:56 / 40 / 189
788,54
9:55 / 45 / 224
814,54
9:9 / 35 / 171
452,74
6:6 / 0 / 186
0
22 Večera Juraj SVK 12 47 2,4 GHz 0 0 SVK 869,28 5215,66 990,29
9:54 / 50 / 166
960,04
9:55 / 45 / 199
604,81
7:20 / 0 / 176
961,41
10:0 / 45 / 169
516,79
6:53 / 0 / 195
755,33
8:28 / 15 / 160
943,78
9:55 / 45 / 172
0
23 Karnoš Peter SVK 1115 2,4 GHz 0 0 SVK 865,94 5195,61 0
0:0 / 0 / 0
946,79
9:52 / 15 / 93
988,95
9:55 / 40 / 106
443,58
4:21 / 45 / 97
998,32
9:54 / 50 / 103
981,64
9:46 / 35 / 119
936,33
9:30 / 45 / 83
-100
24 Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 836,7 5020,21 633,25
6:36 / 50 / 172
976,35
9:52 / 50 / 128
887,32
9:49 / 0 / 107
381,31
5:8 / 0 / 155
982,89
9:53 / 50 / 137
559,44
5:34 / 45 / 118
980,96
9:51 / 45 / 87
0
25 Valenta Vojtěch CZE-319-001 2,4 GHz 0 0 CZE 834,46 5006,78 877,07
8:53 / 50 / 160
469,98
5:42 / 10 / 156
956,09
9:47 / 50 / 120
793,28
8:6 / 50 / 151
872,78
9:21 / 15 / 171
582,19
6:16 / 45 / 162
925,37
9:51 / 45 / 156
0
26 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 827,51 4965,07 886,52
8:13 / 50 / 172
957,77
9:57 / 45 / 150
962,2
9:52 / 45 / 154
707,42
7:22 / 45 / 135
506,23
5:10 / 45 / 141
944,93
9:57 / 30 / 173
245,44
2:57 / 40 / 138
0
27 Uhlík Jan CZE-213-32 2,4 GHz 0 0 CZE 821,98 4931,87 572,07
5:58 / 45 / 171
652,75
6:50 / 50 / 185
748,51
8:2 / 40 / 163
938,85
9:52 / 50 / 194
813,17
8:31 / 40 / 188
878,27
9:46 / 40 / 177
900,32
9:47 / 50 / 145
0
28 Hrabáček Alois CZE-313-22 2,4 GHz 0 0 CZE 812,51 4875,05 958,52
9:51 / 50 / 196
937,97
9:44 / 50 / 149
904,72
9:50 / 50 / 188
970,93
9:50 / 50 / 111
551,59
7:47 / 0 / 227
387,04
4:11 / 50 / 148
551,32
5:38 / 45 / 100
0
29 Vacek Stanislav CZE-313-036 2,4 GHz 0 0 CZE 805,77 4834,62 626,65
7:18 / 0 / 166
479,73
5:40 / 0 / 112
938,47
9:50 / 30 / 96
952,85
9:53 / 35 / 104
924,38
9:56 / 0 / 153
912,54
9:55 / 30 / 144
335,73
3:43 / 30 / 85
0
30 Pollack Gerhard GER-2712 2,4 GHz 0 2 GER 805,17 4831,03 672,55
7:30 / 0 / 138
870,91
9:20 / 50 / 181
867,85
9:50 / 45 / 193
321,75
3:45 / 40 / 141
688,61
9:53 / 50 / 252
808,22
9:51 / 50 / 223
922,89
9:57 / 45 / 171
0
31 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 765,24 4591,459 1000
9:24 / 45 / 187
475,99
5:5 / 50 / 155
745,96
7:36 / 50 / 134
241,52
2:17 / 45 / 72
982,89
9:58 / 40 / 127
911,34
9:57 / 30 / 185
475,28
4:56 / 45 / 86
0
32 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 759,42 4556,55 778,55
8:46 / 0 / 159
605,68
6:44 / 15 / 156
904,92
9:52 / 30 / 121
926,79
9:53 / 0 / 110
384,34
4:11 / 35 / 140
489,73
5:17 / 45 / 152
850,88
9:54 / 10 / 141
0
33 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 718,83 4312,98 590,15
6:30 / 45 / 199
913,85
10:0 / 0 / 171
951,03
9:52 / 35 / 147
861,06
9:51 / 50 / 213
558,56
6:55 / 0 / 148
489,34
6:4 / 15 / 184
538,33
6:49 / 0 / 186
-100
34 Večera Milan SVK 12-54 2,4 GHz 0 0 SVK 712,91 4277,45 525,95
5:56 / 25 / 164
694,89
7:45 / 35 / 171
359,11
4:54 / 0 / 170
890,37
9:55 / 35 / 188
517,61
6:56 / 0 / 200
813,53
9:6 / 40 / 186
835,1
9:39 / 25 / 185
0
35 Kuráň Petr CZE-1487 2,4 GHz 0 0 CZE 676,56 4059,39 546,85
5:38 / 40 / 149
956,08
9:46 / 50 / 140
214,1
2:24 / 35 / 106
899,22
10:0 / 0 / 156
525,55
5:10 / 50 / 175
245,1
3:14 / 35 / 158
886,59
9:46 / 45 / 191
0
36 Ovečka Adam SVK 24-22 2,4 GHz 0 0 SVK 597,95 3587,71 341,25
4:16 / 5 / 134
438,25
5:7 / 45 / 193
305,86
4:29 / 0 / 178
533,73
6:49 / 0 / 185
852,01
9:49 / 30 / 207
895,21
9:52 / 45 / 189
527,26
6:4 / 35 / 179
0
37 Kozel Zdeněk CZE-232-028 2,4 GHz 0 0 CZE 241,22 1447,33 514,39
6:2 / 10 / 154
932,94
9:54 / 35 / 145
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Malčík Radek

M6:S52
L0
(H52)
Pospíšil Luboš

M14:S57
L50
(H46)
Malčík Zdeněk

M7:S1
L0
(H54)
Perkovič Stanislav

M14:S58
L50
(H57)
Hrubý Tomáš

M4:S5
L0
(H72)
Svoboda Pavel

M14:S56
L35
(H38)
Vostřel Vlastimil

M14:S54
L45
(H47)
Vojtěch Roman

M14:S59
L45
(H54)
Vojkůvka Zdeněk

M14:S55
L45
(H130)
Kotula Miroslav

M14:S50
L45
(H134)
Dudáš Matúš

M14:S57
L50
(H93)
386 924 394 919,5 209 912 915,5 917 875 868 900,5
417,75 1000 426,41 995,13 226,19 987,01 990,8 992,42 946,97 939,39 974,57

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Dudáš Matúš

M14:S58
L50
(H99)
Malčík Radek

M14:S59
L50
(H53)
Pospíšil Luboš

M14:S58
L45
(H54)
Malčík Zdeněk

M14:S56
L45
(H71)
Perkovič Stanislav

M14:S57
L45
(H83)
Hrubý Tomáš

M14:S57
L50
(H67)
Svoboda Pavel

M14:S55
L50
(H53)
Vostřel Vlastimil

M14:S57
L45
(H51)
Vojtěch Roman

M14:S52
L40
(H65)
Vojkůvka Zdeněk

M14:S58
L50
(H100)
Kotula Miroslav

M14:S52
L50
(H88)
898,5 922,5 916 905,5 900,5 913,5 918,5 916,5 899,5 898 898
973,98 1000 992,95 981,57 976,15 990,24 995,66 993,5 975,07 973,44 973,44

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Kotula Miroslav

M8:S39
L35
(H96)
Dudáš Matúš

M14:S58
L45
(H78)
Malčík Radek

M14:S58
L50
(H42)
Pospíšil Luboš

M14:S58
L50
(H42)
Malčík Zdeněk

M14:S56
L50
(H75)
Perkovič Stanislav

M14:S57
L50
(H82)
Hrubý Tomáš

M14:S55
L0
(H96)
Svoboda Pavel

M14:S54
L45
(H48)
Vostřel Vlastimil

M14:S56
L50
(H46)
Vojtěch Roman

M14:S58
L20
(H54)
Vojkůvka Zdeněk

M14:S57
L20
(H77)
506 904 927 927 908,5 906 847 915 923 891 878,5
545,85 975,19 1000 1000 980,04 977,35 913,7 987,06 995,69 961,17 947,68

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 1000 2992,95 1000
14:57 / 50 / 46
992,95
14:58 / 45 / 54
1000
14:58 / 50 / 42
0 2* Pospíšil Luboš 998,33 5989,98 999,12
9:49 / 50 / 146
968,14
9:55 / 45 / 95
1000
9:55 / 45 / 116
990,86
9:54 / 50 / 95
1000
9:54 / 40 / 144
1000
9:55 / 50 / 122
1000
9:54 / 45 / 70
0
2 995,67 2979,99 990,8
14:54 / 45 / 47
993,5
14:57 / 45 / 51
995,69
14:56 / 50 / 46
0 7* Vostřel Vlastimil 984,68 5908,07 1000
9:36 / 50 / 105
998,28
9:52 / 40 / 100
0
0:0 / 0 / 0
990,57
9:57 / 50 / 139
1000
9:16 / 45 / 165
938,81
9:55 / 0 / 116
980,41
9:51 / 40 / 111
0
3 992,24 2969,73 987,01
14:56 / 35 / 38
995,66
14:55 / 50 / 53
987,06
14:54 / 45 / 48
0 6* Svoboda Pavel 989,23 5935,4 1000
9:47 / 50 / 137
969,59
9:36 / 30 / 64
985,23
9:52 / 35 / 53
1000
9:56 / 30 / 86
984,84
9:55 / 45 / 111
995,74
9:54 / 50 / 120
945,36
9:53 / 25 / 94
0
4 985,19 2948,63 995,13
14:58 / 50 / 57
976,15
14:57 / 45 / 83
977,35
14:57 / 50 / 82
0 4* Perkovič Stanislav 991,15 5946,92 982,56
9:48 / 40 / 129
974,67
9:53 / 45 / 83
998,34
9:53 / 45 / 71
997,47
9:57 / 45 / 101
1000
9:56 / 50 / 71
993,88
9:58 / 45 / 149
321,12
3:4 / 45 / 81
0
5 978,52 2928,66 992,42
14:59 / 45 / 54
975,07
14:52 / 40 / 65
961,17
14:58 / 20 / 54
0 8* Vojtěch Roman 977,44 5864,67 1000
9:49 / 50 / 168
955,07
9:48 / 30 / 67
994,05
9:53 / 35 / 86
992,52
9:53 / 45 / 81
909,25
9:57 / 50 / 212
959,76
9:48 / 50 / 155
963,27
9:51 / 45 / 92
0
6 976,88 2923,74 974,57
14:57 / 50 / 93
973,98
14:58 / 50 / 99
975,19
14:58 / 45 / 78
0 11* Dudáš Matúš 953,7 5722,23 945,95
9:55 / 35 / 175
918,29
9:54 / 0 / 154
1000
9:53 / 50 / 67
910,62
9:56 / 20 / 152
845,83
9:59 / 45 / 214
1000
9:52 / 50 / 111
947,37
9:55 / 45 / 92
0
7 958,28 2868,09 946,97
14:55 / 45 / 130
973,44
14:58 / 50 / 100
947,68
14:57 / 20 / 77
0 9* Vojkůvka Zdeněk 973,07 5838,41 972,64
9:51 / 45 / 170
968,03
9:54 / 50 / 198
975,83
9:53 / 50 / 75
149,01
2:2 / 0 / 71
965,78
9:56 / 50 / 163
1000
9:55 / 50 / 146
956,13
9:53 / 50 / 131
0
8 821,49 2458,68 939,39
14:50 / 45 / 134
973,44
14:52 / 50 / 88
545,85
8:39 / 35 / 96
0 10* Kotula Miroslav 955,38 5732,31 743,94
6:46 / 45 / 135
951,8
9:48 / 50 / 111
923,78
9:51 / 45 / 157
978,08
9:57 / 50 / 134
985,46
9:54 / 50 / 136
977,27
9:55 / 45 / 162
915,92
9:53 / 35 / 134
0
9 807,82 2417,75 417,75
6:52 / 0 / 52
1000
14:59 / 50 / 53
1000
14:58 / 50 / 42
0 1* Malčík Radek 1000 6000 1000
9:58 / 50 / 163
1000
9:58 / 50 / 112
1000
9:56 / 50 / 85
1000
9:57 / 50 / 90
990,73
9:57 / 50 / 118
1000
9:56 / 50 / 68
1000
9:58 / 50 / 42
0
10 797,88 2388,02 426,41
7:1 / 0 / 54
981,57
14:56 / 45 / 71
980,04
14:56 / 50 / 75
0 3* Malčík Zdeněk 996,47 5978,83 966,87
9:50 / 50 / 171
989,1
9:56 / 50 / 112
1000
9:54 / 45 / 101
1000
9:56 / 50 / 83
989,73
9:58 / 40 / 119
1000
9:54 / 50 / 76
1000
9:54 / 50 / 63
0
11 711,72 2130,13 226,19
4:5 / 0 / 72
990,24
14:57 / 50 / 67
913,7
14:55 / 0 / 96
0 5* Hrubý Tomáš 989,79 5938,71 989,19
9:15 / 50 / 112
1000
9:56 / 50 / 99
984,26
9:52 / 45 / 86
965,26
9:56 / 45 / 115
1000
9:56 / 45 / 95
206,7
2:21 / 10 / 49
1000
9:56 / 50 / 86
0
-- -- 12 Markó László 952,09 5712,52 918,53
8:29 / 50 / 171
958,61
9:53 / 50 / 151
949,31
9:52 / 35 / 149
808,75
9:4 / 0 / 145
981,16
9:55 / 45 / 82
956,34
9:54 / 45 / 161
948,57
9:48 / 50 / 114
0
-- -- 13 Bačiak Juraj 950,88 5705,26 986,49
9:57 / 50 / 199
1000
9:54 / 45 / 152
260,87
2:36 / 35 / 64
1000
9:56 / 45 / 121
813,89
7:51 / 40 / 178
969,47
9:52 / 50 / 109
935,41
9:51 / 50 / 109
0
-- -- 14 Görög György 950,69 5704,13 938,97
9:44 / 45 / 181
966,47
9:56 / 45 / 129
926,67
9:46 / 35 / 92
1000
9:57 / 50 / 108
915,14
8:21 / 45 / 143
668,37
7:11 / 40 / 158
956,88
9:51 / 45 / 118
0
-- -- 15 Morava Milan 937,63 5625,77 693,05
6:39 / 50 / 110
1000
9:53 / 50 / 62
1000
9:55 / 50 / 49
999,17
9:55 / 50 / 87
938,5
9:56 / 40 / 158
995,05
9:54 / 45 / 72
176,33
1:35 / 25 / 24
0
-- -- 16 Malčík Petr 928,65 5571,89 790,49
7:10 / 50 / 145
1000
9:57 / 50 / 128
985,23
9:56 / 50 / 91
894,6
8:50 / 50 / 99
926,29
9:57 / 50 / 163
975,28
9:59 / 45 / 144
331,74
3:3 / 50 / 50
0
-- -- 17 Kubica Jan 926,97 5561,82 744,06
8:31 / 45 / 211
983,7
9:51 / 50 / 135
0
0:0 / 0 / 0
976,74
9:58 / 40 / 100
943,49
9:55 / 40 / 118
943,63
9:58 / 45 / 131
970,2
9:53 / 45 / 104
0
-- -- 18 Imiolek Jaroslav 918,2 5509,19 935,14
9:46 / 45 / 204
970,69
9:49 / 45 / 175
670,1
7:21 / 10 / 122
956,26
9:53 / 30 / 131
1000
9:55 / 45 / 111
660,1
6:33 / 50 / 115
977
9:51 / 45 / 125
0
-- -- 19 Zemančík Kristián 902,61 5415,65 549,95
5:15 / 40 / 143
802,29
9:45 / 45 / 213
917,81
9:55 / 50 / 151
945,41
9:55 / 50 / 147
874,25
9:53 / 45 / 209
881,85
9:51 / 30 / 202
994,04
9:53 / 45 / 109
0
-- -- 20 Valenta Vojtěch jr. 899,52 5397,11 995,5
9:53 / 50 / 181
657,17
6:50 / 50 / 136
866,24
9:53 / 20 / 151
946,83
9:51 / 40 / 158
442,26
4:43 / 45 / 116
931,37
9:56 / 50 / 152
1000
9:52 / 45 / 100
0
-- -- 21 Veselovský Jiří 886,88 5321,3 973,52
9:54 / 40 / 165
863,56
9:57 / 10 / 157
948,32
9:45 / 50 / 114
932,82
9:56 / 40 / 189
788,54
9:55 / 45 / 224
814,54
9:9 / 35 / 171
452,74
6:6 / 0 / 186
0
-- -- 22 Večera Juraj 869,28 5215,66 990,29
9:54 / 50 / 166
960,04
9:55 / 45 / 199
604,81
7:20 / 0 / 176
961,41
10:0 / 45 / 169
516,79
6:53 / 0 / 195
755,33
8:28 / 15 / 160
943,78
9:55 / 45 / 172
0
-- -- 23 Karnoš Peter 865,94 5195,61 0
0:0 / 0 / 0
946,79
9:52 / 15 / 93
988,95
9:55 / 40 / 106
443,58
4:21 / 45 / 97
998,32
9:54 / 50 / 103
981,64
9:46 / 35 / 119
936,33
9:30 / 45 / 83
-100
-- -- 24 Vorálek Petr 836,7 5020,21 633,25
6:36 / 50 / 172
976,35
9:52 / 50 / 128
887,32
9:49 / 0 / 107
381,31
5:8 / 0 / 155
982,89
9:53 / 50 / 137
559,44
5:34 / 45 / 118
980,96
9:51 / 45 / 87
0
-- -- 25 Valenta Vojtěch 834,46 5006,78 877,07
8:53 / 50 / 160
469,98
5:42 / 10 / 156
956,09
9:47 / 50 / 120
793,28
8:6 / 50 / 151
872,78
9:21 / 15 / 171
582,19
6:16 / 45 / 162
925,37
9:51 / 45 / 156
0
-- -- 26 Dušek Petr 827,51 4965,07 886,52
8:13 / 50 / 172
957,77
9:57 / 45 / 150
962,2
9:52 / 45 / 154
707,42
7:22 / 45 / 135
506,23
5:10 / 45 / 141
944,93
9:57 / 30 / 173
245,44
2:57 / 40 / 138
0
-- -- 27 Uhlík Jan 821,98 4931,87 572,07
5:58 / 45 / 171
652,75
6:50 / 50 / 185
748,51
8:2 / 40 / 163
938,85
9:52 / 50 / 194
813,17
8:31 / 40 / 188
878,27
9:46 / 40 / 177
900,32
9:47 / 50 / 145
0
-- -- 28 Hrabáček Alois 812,51 4875,05 958,52
9:51 / 50 / 196
937,97
9:44 / 50 / 149
904,72
9:50 / 50 / 188
970,93
9:50 / 50 / 111
551,59
7:47 / 0 / 227
387,04
4:11 / 50 / 148
551,32
5:38 / 45 / 100
0
-- -- 29 Vacek Stanislav 805,77 4834,62 626,65
7:18 / 0 / 166
479,73
5:40 / 0 / 112
938,47
9:50 / 30 / 96
952,85
9:53 / 35 / 104
924,38
9:56 / 0 / 153
912,54
9:55 / 30 / 144
335,73
3:43 / 30 / 85
0
-- -- 30 Pollack Gerhard 805,17 4831,03 672,55
7:30 / 0 / 138
870,91
9:20 / 50 / 181
867,85
9:50 / 45 / 193
321,75
3:45 / 40 / 141
688,61
9:53 / 50 / 252
808,22
9:51 / 50 / 223
922,89
9:57 / 45 / 171
0
-- -- 31 Nehera Petr 765,24 4591,459 1000
9:24 / 45 / 187
475,99
5:5 / 50 / 155
745,96
7:36 / 50 / 134
241,52
2:17 / 45 / 72
982,89
9:58 / 40 / 127
911,34
9:57 / 30 / 185
475,28
4:56 / 45 / 86
0
-- -- 32 Tomiška Leoš 759,42 4556,55 778,55
8:46 / 0 / 159
605,68
6:44 / 15 / 156
904,92
9:52 / 30 / 121
926,79
9:53 / 0 / 110
384,34
4:11 / 35 / 140
489,73
5:17 / 45 / 152
850,88
9:54 / 10 / 141
0
-- -- 33 Číp Mirek 718,83 4312,98 590,15
6:30 / 45 / 199
913,85
10:0 / 0 / 171
951,03
9:52 / 35 / 147
861,06
9:51 / 50 / 213
558,56
6:55 / 0 / 148
489,34
6:4 / 15 / 184
538,33
6:49 / 0 / 186
-100
-- -- 34 Večera Milan 712,91 4277,45 525,95
5:56 / 25 / 164
694,89
7:45 / 35 / 171
359,11
4:54 / 0 / 170
890,37
9:55 / 35 / 188
517,61
6:56 / 0 / 200
813,53
9:6 / 40 / 186
835,1
9:39 / 25 / 185
0
-- -- 35 Kuráň Petr 676,56 4059,39 546,85
5:38 / 40 / 149
956,08
9:46 / 50 / 140
214,1
2:24 / 35 / 106
899,22
10:0 / 0 / 156
525,55
5:10 / 50 / 175
245,1
3:14 / 35 / 158
886,59
9:46 / 45 / 191
0
-- -- 36 Ovečka Adam 597,95 3587,71 341,25
4:16 / 5 / 134
438,25
5:7 / 45 / 193
305,86
4:29 / 0 / 178
533,73
6:49 / 0 / 185
852,01
9:49 / 30 / 207
895,21
9:52 / 45 / 189
527,26
6:4 / 35 / 179
0
-- -- 37 Kozel Zdeněk 241,22 1447,33 514,39
6:2 / 10 / 154
932,94
9:54 / 35 / 145
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :606
Datum konání :24.5.2014
Kategorie :F5J
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice, reg.č. 232
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Pavel Školník
Počasí :Polojasno, 18-25°C, JZ-JV vítr max. 2m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Pospíšil Luboš CZE-313-040 999,12
9:49 / 50 / 146
968,14
9:55 / 45 / 95
1000
9:55 / 45 / 116
990,86
9:54 / 50 / 95
1000
9:54 / 40 / 144
1000
9:55 / 50 / 122
1000
9:54 / 45 / 70
5989,98 998,33
2* Vostřel Vlastimil CZE-1025 1000
9:36 / 50 / 105
998,28
9:52 / 40 / 100
0
0:0 / 0 / 0
990,57
9:57 / 50 / 139
1000
9:16 / 45 / 165
938,81
9:55 / 0 / 116
980,41
9:51 / 40 / 111
5908,07 984,68
3* Svoboda Pavel CZE-313-041 1000
9:47 / 50 / 137
969,59
9:36 / 30 / 64
985,23
9:52 / 35 / 53
1000
9:56 / 30 / 86
984,84
9:55 / 45 / 111
995,74
9:54 / 50 / 120
945,36
9:53 / 25 / 94
5935,4 989,23
4* Perkovič Stanislav CZE-008-001 982,56
9:48 / 40 / 129
974,67
9:53 / 45 / 83
998,34
9:53 / 45 / 71
997,47
9:57 / 45 / 101
1000
9:56 / 50 / 71
993,88
9:58 / 45 / 149
321,12
3:4 / 45 / 81
5946,92 991,15
5* Vojtěch Roman CZE-043-010 1000
9:49 / 50 / 168
955,07
9:48 / 30 / 67
994,05
9:53 / 35 / 86
992,52
9:53 / 45 / 81
909,25
9:57 / 50 / 212
959,76
9:48 / 50 / 155
963,27
9:51 / 45 / 92
5864,67 977,44
6* Dudáš Matúš SVK-1081 945,95
9:55 / 35 / 175
918,29
9:54 / 0 / 154
1000
9:53 / 50 / 67
910,62
9:56 / 20 / 152
845,83
9:59 / 45 / 214
1000
9:52 / 50 / 111
947,37
9:55 / 45 / 92
5722,23 953,7
7* Vojkůvka Zdeněk CZE-327-001 972,64
9:51 / 45 / 170
968,03
9:54 / 50 / 198
975,83
9:53 / 50 / 75
149,01
2:2 / 0 / 71
965,78
9:56 / 50 / 163
1000
9:55 / 50 / 146
956,13
9:53 / 50 / 131
5838,41 973,07
8* Kotula Miroslav CZE-331-011 743,94
6:46 / 45 / 135
951,8
9:48 / 50 / 111
923,78
9:51 / 45 / 157
978,08
9:57 / 50 / 134
985,46
9:54 / 50 / 136
977,27
9:55 / 45 / 162
915,92
9:53 / 35 / 134
5732,31 955,38
9* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:58 / 50 / 163
1000
9:58 / 50 / 112
1000
9:56 / 50 / 85
1000
9:57 / 50 / 90
990,73
9:57 / 50 / 118
1000
9:56 / 50 / 68
1000
9:58 / 50 / 42
6000 1000
10* Malčík Zdeněk CZE-065-202 966,87
9:50 / 50 / 171
989,1
9:56 / 50 / 112
1000
9:54 / 45 / 101
1000
9:56 / 50 / 83
989,73
9:58 / 40 / 119
1000
9:54 / 50 / 76
1000
9:54 / 50 / 63
5978,83 996,47
11* Hrubý Tomáš CZE-1326 989,19
9:15 / 50 / 112
1000
9:56 / 50 / 99
984,26
9:52 / 45 / 86
965,26
9:56 / 45 / 115
1000
9:56 / 45 / 95
206,7
2:21 / 10 / 49
1000
9:56 / 50 / 86
5938,71 989,79
12 Markó László HUN-0585 918,53
8:29 / 50 / 171
958,61
9:53 / 50 / 151
949,31
9:52 / 35 / 149
808,75
9:4 / 0 / 145
981,16
9:55 / 45 / 82
956,34
9:54 / 45 / 161
948,57
9:48 / 50 / 114
5712,52 952,09
13 Bačiak Juraj SVK-1236 986,49
9:57 / 50 / 199
1000
9:54 / 45 / 152
260,87
2:36 / 35 / 64
1000
9:56 / 45 / 121
813,89
7:51 / 40 / 178
969,47
9:52 / 50 / 109
935,41
9:51 / 50 / 109
5705,26 950,88
14 Görög György HUN-0764 938,97
9:44 / 45 / 181
966,47
9:56 / 45 / 129
926,67
9:46 / 35 / 92
1000
9:57 / 50 / 108
915,14
8:21 / 45 / 143
668,37
7:11 / 40 / 158
956,88
9:51 / 45 / 118
5704,13 950,69
15 Morava Milan SVK 1118 693,05
6:39 / 50 / 110
1000
9:53 / 50 / 62
1000
9:55 / 50 / 49
999,17
9:55 / 50 / 87
938,5
9:56 / 40 / 158
995,05
9:54 / 45 / 72
176,33
1:35 / 25 / 24
5625,77 937,63
16 Malčík Petr CZE-065-211 790,49
7:10 / 50 / 145
1000
9:57 / 50 / 128
985,23
9:56 / 50 / 91
894,6
8:50 / 50 / 99
926,29
9:57 / 50 / 163
975,28
9:59 / 45 / 144
331,74
3:3 / 50 / 50
5571,89 928,65
17 Kubica Jan CZE-395-033 744,06
8:31 / 45 / 211
983,7
9:51 / 50 / 135
0
0:0 / 0 / 0
976,74
9:58 / 40 / 100
943,49
9:55 / 40 / 118
943,63
9:58 / 45 / 131
970,2
9:53 / 45 / 104
5561,82 926,97
18 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 935,14
9:46 / 45 / 204
970,69
9:49 / 45 / 175
670,1
7:21 / 10 / 122
956,26
9:53 / 30 / 131
1000
9:55 / 45 / 111
660,1
6:33 / 50 / 115
977
9:51 / 45 / 125
5509,19 918,2
19 Zemančík Kristián CZE-065-207 549,95
5:15 / 40 / 143
802,29
9:45 / 45 / 213
917,81
9:55 / 50 / 151
945,41
9:55 / 50 / 147
874,25
9:53 / 45 / 209
881,85
9:51 / 30 / 202
994,04
9:53 / 45 / 109
5415,65 902,61
20 Valenta Vojtěch jr. CZE-319-002 995,5
9:53 / 50 / 181
657,17
6:50 / 50 / 136
866,24
9:53 / 20 / 151
946,83
9:51 / 40 / 158
442,26
4:43 / 45 / 116
931,37
9:56 / 50 / 152
1000
9:52 / 45 / 100
5397,11 899,52
21 Veselovský Jiří CZE-213-020 973,52
9:54 / 40 / 165
863,56
9:57 / 10 / 157
948,32
9:45 / 50 / 114
932,82
9:56 / 40 / 189
788,54
9:55 / 45 / 224
814,54
9:9 / 35 / 171
452,74
6:6 / 0 / 186
5321,3 886,88
22 Večera Juraj SVK 12 47 990,29
9:54 / 50 / 166
960,04
9:55 / 45 / 199
604,81
7:20 / 0 / 176
961,41
10:0 / 45 / 169
516,79
6:53 / 0 / 195
755,33
8:28 / 15 / 160
943,78
9:55 / 45 / 172
5215,66 869,28
23 Karnoš Peter SVK 1115 0
0:0 / 0 / 0
946,79
9:52 / 15 / 93
988,95
9:55 / 40 / 106
443,58
4:21 / 45 / 97
998,32
9:54 / 50 / 103
981,64
9:46 / 35 / 119
936,33
9:30 / 45 / 83
5195,61 865,94
24 Vorálek Petr CZE-327-025 633,25
6:36 / 50 / 172
976,35
9:52 / 50 / 128
887,32
9:49 / 0 / 107
381,31
5:8 / 0 / 155
982,89
9:53 / 50 / 137
559,44
5:34 / 45 / 118
980,96
9:51 / 45 / 87
5020,21 836,7
25 Valenta Vojtěch CZE-319-001 877,07
8:53 / 50 / 160
469,98
5:42 / 10 / 156
956,09
9:47 / 50 / 120
793,28
8:6 / 50 / 151
872,78
9:21 / 15 / 171
582,19
6:16 / 45 / 162
925,37
9:51 / 45 / 156
5006,78 834,46
26 Dušek Petr CZE-232-003 886,52
8:13 / 50 / 172
957,77
9:57 / 45 / 150
962,2
9:52 / 45 / 154
707,42
7:22 / 45 / 135
506,23
5:10 / 45 / 141
944,93
9:57 / 30 / 173
245,44
2:57 / 40 / 138
4965,07 827,51
27 Uhlík Jan CZE-213-32 572,07
5:58 / 45 / 171
652,75
6:50 / 50 / 185
748,51
8:2 / 40 / 163
938,85
9:52 / 50 / 194
813,17
8:31 / 40 / 188
878,27
9:46 / 40 / 177
900,32
9:47 / 50 / 145
4931,87 821,98
28 Hrabáček Alois CZE-313-22 958,52
9:51 / 50 / 196
937,97
9:44 / 50 / 149
904,72
9:50 / 50 / 188
970,93
9:50 / 50 / 111
551,59
7:47 / 0 / 227
387,04
4:11 / 50 / 148
551,32
5:38 / 45 / 100
4875,05 812,51
29 Vacek Stanislav CZE-313-036 626,65
7:18 / 0 / 166
479,73
5:40 / 0 / 112
938,47
9:50 / 30 / 96
952,85
9:53 / 35 / 104
924,38
9:56 / 0 / 153
912,54
9:55 / 30 / 144
335,73
3:43 / 30 / 85
4834,62 805,77
30 Pollack Gerhard GER-2712 672,55
7:30 / 0 / 138
870,91
9:20 / 50 / 181
867,85
9:50 / 45 / 193
321,75
3:45 / 40 / 141
688,61
9:53 / 50 / 252
808,22
9:51 / 50 / 223
922,89
9:57 / 45 / 171
4831,03 805,17
31 Nehera Petr CZE-058-023 1000
9:24 / 45 / 187
475,99
5:5 / 50 / 155
745,96
7:36 / 50 / 134
241,52
2:17 / 45 / 72
982,89
9:58 / 40 / 127
911,34
9:57 / 30 / 185
475,28
4:56 / 45 / 86
4591,459 765,24
32 Tomiška Leoš CZE-232-018 778,55
8:46 / 0 / 159
605,68
6:44 / 15 / 156
904,92
9:52 / 30 / 121
926,79
9:53 / 0 / 110
384,34
4:11 / 35 / 140
489,73
5:17 / 45 / 152
850,88
9:54 / 10 / 141
4556,55 759,42
33 Číp Mirek CZE-232-045 590,15
6:30 / 45 / 199
913,85
10:0 / 0 / 171
951,03
9:52 / 35 / 147
861,06
9:51 / 50 / 213
558,56
6:55 / 0 / 148
489,34
6:4 / 15 / 184
538,33
6:49 / 0 / 186
4312,98 718,83
34 Večera Milan SVK 12-54 525,95
5:56 / 25 / 164
694,89
7:45 / 35 / 171
359,11
4:54 / 0 / 170
890,37
9:55 / 35 / 188
517,61
6:56 / 0 / 200
813,53
9:6 / 40 / 186
835,1
9:39 / 25 / 185
4277,45 712,91
35 Kuráň Petr CZE-1487 546,85
5:38 / 40 / 149
956,08
9:46 / 50 / 140
214,1
2:24 / 35 / 106
899,22
10:0 / 0 / 156
525,55
5:10 / 50 / 175
245,1
3:14 / 35 / 158
886,59
9:46 / 45 / 191
4059,39 676,56
36 Ovečka Adam SVK 24-22 341,25
4:16 / 5 / 134
438,25
5:7 / 45 / 193
305,86
4:29 / 0 / 178
533,73
6:49 / 0 / 185
852,01
9:49 / 30 / 207
895,21
9:52 / 45 / 189
527,26
6:4 / 35 / 179
3587,71 597,95
37 Kozel Zdeněk CZE-232-028 514,39
6:2 / 10 / 154
932,94
9:54 / 35 / 145
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1447,33 241,22

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
Team 1 2 Markó László, Görög György, 12893,77 6446,88
Team 2 2 Vostřel Vlastimil, Pollack Gerhard, 11060,85 5530,42
none 33 Dušek Petr, Perkovič Stanislav, Bačiak Juraj, Pospíšil Luboš, Svoboda Pavel, Hrabáček Alois, Nehera Petr, Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Malčík Radek, Kotula Miroslav, Vorálek Petr, Veselovský Jiří, Vojkůvka Zdeněk, Kubica Jan, Kuráň Petr, Ovečka Adam, Hrubý Tomáš, Imiolek Jaroslav, Vacek Stanislav, Dudáš Matúš, Večera Milan, Večera Juraj, Číp Mirek, Kozel Zdeněk, Valenta Vojtěch, Valenta Vojtěch jr., Tomiška Leoš, Karnoš Peter, Morava Milan, Vojtěch Roman, Zemančík Kristián, Uhlík Jan, 184956,8 5604,75

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Petr 7 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 345 49,29
Pospíšil Luboš 10 50 , 45 , 45 , 50 , 40 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 470 47
Perkovič Stanislav 10 40 , 45 , 45 , 45 , 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 460 46
Uhlík Jan 7 45 , 50 , 40 , 50 , 40 , 40 , 50 315 45
Kotula Miroslav 10 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 35 , 45 , 50 , 35 450 45
Malčík Radek 10 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 450 45
Bačiak Juraj 7 50 , 45 , 35 , 45 , 40 , 50 , 50 315 45
Morava Milan 7 50 , 50 , 50 , 50 , 40 , 45 , 25 310 44,29
Zemančík Kristián 7 40 , 45 , 50 , 50 , 45 , 30 , 45 305 43,57
Nehera Petr 7 45 , 50 , 50 , 45 , 40 , 30 , 45 305 43,57
Görög György 7 45 , 45 , 35 , 50 , 45 , 40 , 45 305 43,57
Malčík Zdeněk 10 50 , 50 , 45 , 50 , 40 , 50 , 50 , 0 , 45 , 50 430 43
Valenta Vojtěch jr. 7 50 , 50 , 20 , 40 , 45 , 50 , 45 300 42,86
Dušek Petr 7 50 , 45 , 45 , 45 , 45 , 30 , 40 300 42,86
Hrabáček Alois 7 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 45 295 42,14
Vojtěch Roman 10 50 , 30 , 35 , 45 , 50 , 50 , 45 , 45 , 40 , 20 410 41
Vojkůvka Zdeněk 10 45 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 20 410 41
Pollack Gerhard 7 0 , 50 , 45 , 40 , 50 , 50 , 45 280 40
Svoboda Pavel 10 50 , 30 , 35 , 30 , 45 , 50 , 25 , 35 , 50 , 45 395 39,5
Markó László 7 50 , 50 , 35 , 0 , 45 , 45 , 50 275 39,29
Dudáš Matúš 10 35 , 0 , 50 , 20 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 390 39
Imiolek Jaroslav 7 45 , 45 , 10 , 30 , 45 , 50 , 45 270 38,57
Valenta Vojtěch 7 50 , 10 , 50 , 50 , 15 , 45 , 45 265 37,86
Kubica Jan 7 45 , 50 , 0 , 40 , 40 , 45 , 45 265 37,86
Vostřel Vlastimil 10 50 , 40 , 0 , 50 , 45 , 0 , 40 , 45 , 45 , 50 365 36,5
Kuráň Petr 7 40 , 50 , 35 , 0 , 50 , 35 , 45 255 36,43
Hrubý Tomáš 10 50 , 50 , 45 , 45 , 45 , 10 , 50 , 0 , 50 , 0 345 34,5
Vorálek Petr 7 50 , 50 , 0 , 0 , 50 , 45 , 45 240 34,29
Karnoš Peter 7 0 , 15 , 40 , 45 , 50 , 35 , 45 230 32,86
Veselovský Jiří 7 40 , 10 , 50 , 40 , 45 , 35 , 0 220 31,43
Večera Juraj 7 50 , 45 , 0 , 45 , 0 , 15 , 45 200 28,57
Večera Milan 7 25 , 35 , 0 , 35 , 0 , 40 , 25 160 22,86
Ovečka Adam 7 5 , 45 , 0 , 0 , 30 , 45 , 35 160 22,86
Číp Mirek 7 45 , 0 , 35 , 50 , 0 , 15 , 0 145 20,71
Tomiška Leoš 7 0 , 15 , 30 , 0 , 35 , 45 , 10 135 19,29
Vacek Stanislav 7 0 , 0 , 30 , 35 , 0 , 30 , 30 125 17,86
Kozel Zdeněk 7 10 , 35 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 45 6,43

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Malčík Radek 7 9:58, 9:58, 9:56, 9:57, 9:57, 9:56, 9:58, 4180 9:57,14
Dudáš Matúš 7 9:55, 9:54, 9:53, 9:56, 9:59, 9:52, 9:55, 4164 9:54,86
Malčík Zdeněk 7 9:50, 9:56, 9:54, 9:56, 9:58, 9:54, 9:54, 4162 9:54,5700000000001
Pospíšil Luboš 7 9:49, 9:55, 9:55, 9:54, 9:54, 9:55, 9:54, 4156 9:53,71
Vojtěch Roman 7 9:49, 9:48, 9:53, 9:53, 9:57, 9:48, 9:51, 4139 9:51,29
Svoboda Pavel 7 9:47, 9:36, 9:52, 9:56, 9:55, 9:54, 9:53, 4133 9:50,43
Markó László 7 8:29, 9:53, 9:52, 9:4, 9:55, 9:54, 9:48, 4015 9:33,5700000000001
Kotula Miroslav 7 6:46, 9:48, 9:51, 9:57, 9:54, 9:55, 9:53, 3964 9:26,29
Görög György 7 9:44, 9:56, 9:46, 9:57, 8:21, 7:11, 9:51, 3886 9:15,14
Veselovský Jiří 7 9:54, 9:57, 9:45, 9:56, 9:55, 9:9, 6:6, 3882 9:14,5700000000001
Zemančík Kristián 7 5:15, 9:45, 9:55, 9:55, 9:53, 9:51, 9:53, 3867 9:12,43
Imiolek Jaroslav 7 9:46, 9:49, 7:21, 9:53, 9:55, 6:33, 9:51, 3788 9:1,13999999999999
Perkovič Stanislav 7 9:48, 9:53, 9:53, 9:57, 9:56, 9:58, 3:4, 3749 8:55,5700000000001
Večera Juraj 7 9:54, 9:55, 7:20, 10:0, 6:53, 8:28, 9:55, 3745 8:55
Vojkůvka Zdeněk 7 9:51, 9:54, 9:53, 2:2, 9:56, 9:55, 9:53, 3684 8:46,29
Hrubý Tomáš 7 9:15, 9:56, 9:52, 9:56, 9:56, 2:21, 9:56, 3672 8:44,5700000000001
Valenta Vojtěch jr. 7 9:53, 6:50, 9:53, 9:51, 4:43, 9:56, 9:52, 3658 8:42,5700000000001
Pollack Gerhard 7 7:30, 9:20, 9:50, 3:45, 9:53, 9:51, 9:57, 3606 8:35,14
Bačiak Juraj 7 9:57, 9:54, 2:36, 9:56, 7:51, 9:52, 9:51, 3597 8:33,86
Malčík Petr 7 7:10, 9:57, 9:56, 8:50, 9:57, 9:59, 3:3, 3532 8:24,57
Uhlík Jan 7 5:58, 6:50, 8:2, 9:52, 8:31, 9:46, 9:47, 3526 8:23,71
Vostřel Vlastimil 7 9:36, 9:52, 0:0, 9:57, 9:16, 9:55, 9:51, 3507 8:21
Kubica Jan 7 8:31, 9:51, 0:0, 9:58, 9:55, 9:58, 9:53, 3486 8:18
Valenta Vojtěch 7 8:53, 5:42, 9:47, 8:6, 9:21, 6:16, 9:51, 3476 8:16,57
Morava Milan 7 6:39, 9:53, 9:55, 9:55, 9:56, 9:54, 1:35, 3467 8:15,29
Hrabáček Alois 7 9:51, 9:44, 9:50, 9:50, 7:47, 4:11, 5:38, 3411 8:7,29000000000002
Vorálek Petr 7 6:36, 9:52, 9:49, 5:8, 9:53, 5:34, 9:51, 3403 8:6,13999999999999
Vacek Stanislav 7 7:18, 5:40, 9:50, 9:53, 9:56, 9:55, 3:43, 3375 8:2,13999999999999
Číp Mirek 7 6:30, 10:0, 9:52, 9:51, 6:55, 6:4, 6:49, 3361 8:0,139999999999986
Tomiška Leoš 7 8:46, 6:44, 9:52, 9:53, 4:11, 5:17, 9:54, 3277 7:48,14
Večera Milan 7 5:56, 7:45, 4:54, 9:55, 6:56, 9:6, 9:39, 3251 7:44,43
Dušek Petr 7 8:13, 9:57, 9:52, 7:22, 5:10, 9:57, 2:57, 3208 7:38,29
Karnoš Peter 7 0:0, 9:52, 9:55, 4:21, 9:54, 9:46, 9:30, 3198 7:36,86
Nehera Petr 7 9:24, 5:5, 7:36, 2:17, 9:58, 9:57, 4:56, 2953 7:1,86000000000001
Ovečka Adam 7 4:16, 5:7, 4:29, 6:49, 9:49, 9:52, 6:4, 2786 6:38
Kuráň Petr 7 5:38, 9:46, 2:24, 10:0, 5:10, 3:14, 9:46, 2758 6:34
Kozel Zdeněk 7 6:2, 9:54, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 956 2:16,57

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Morava Milan 7 110, 62, 49, 87, 158, 72, 24, 562 80,29
Svoboda Pavel 10 137, 64, 53, 86, 111, 120, 94, 38, 53, 48, 804 80,4
Malčík Radek 10 163, 112, 85, 90, 118, 68, 42, 52, 53, 42, 825 82,5
Hrubý Tomáš 10 112, 99, 86, 115, 95, 49, 86, 72, 67, 96, 877 87,7
Perkovič Stanislav 10 129, 83, 71, 101, 71, 149, 81, 57, 83, 82, 907 90,7
Malčík Zdeněk 10 171, 112, 101, 83, 119, 76, 63, 54, 71, 75, 925 92,5
Pospíšil Luboš 10 146, 95, 116, 95, 144, 122, 70, 46, 54, 42, 930 93
Vostřel Vlastimil 9 105, 100, 0, 139, 165, 116, 111, 47, 51, 46, 880 97,78
Karnoš Peter 6 0, 93, 106, 97, 103, 119, 83, 601 100,17
Vojtěch Roman 10 168, 67, 86, 81, 212, 155, 92, 54, 65, 54, 1034 103,4
Malčík Petr 7 145, 128, 91, 99, 163, 144, 50, 820 117,14
Vacek Stanislav 7 166, 112, 96, 104, 153, 144, 85, 860 122,86
Dudáš Matúš 10 175, 154, 67, 152, 214, 111, 92, 93, 99, 78, 1235 123,5
Vojkůvka Zdeněk 10 170, 198, 75, 71, 163, 146, 131, 130, 100, 77, 1261 126,1
Kotula Miroslav 10 135, 111, 157, 134, 136, 162, 134, 134, 88, 96, 1287 128,7
Vorálek Petr 7 172, 128, 107, 155, 137, 118, 87, 904 129,14
Görög György 7 181, 129, 92, 108, 143, 158, 118, 929 132,71
Bačiak Juraj 7 199, 152, 64, 121, 178, 109, 109, 932 133,14
Kubica Jan 6 211, 135, 0, 100, 118, 131, 104, 799 133,17
Nehera Petr 7 187, 155, 134, 72, 127, 185, 86, 946 135,14
Markó László 7 171, 151, 149, 145, 82, 161, 114, 973 139
Tomiška Leoš 7 159, 156, 121, 110, 140, 152, 141, 979 139,86
Imiolek Jaroslav 7 204, 175, 122, 131, 111, 115, 125, 983 140,43
Valenta Vojtěch jr. 7 181, 136, 151, 158, 116, 152, 100, 994 142
Kozel Zdeněk 2 154, 145, 0, 0, 0, 0, 0, 299 149,5
Dušek Petr 7 172, 150, 154, 135, 141, 173, 138, 1063 151,86
Kuráň Petr 7 149, 140, 106, 156, 175, 158, 191, 1075 153,57
Valenta Vojtěch 7 160, 156, 120, 151, 171, 162, 156, 1076 153,71
Hrabáček Alois 7 196, 149, 188, 111, 227, 148, 100, 1119 159,86
Zemančík Kristián 7 143, 213, 151, 147, 209, 202, 109, 1174 167,71
Veselovský Jiří 7 165, 157, 114, 189, 224, 171, 186, 1206 172,29
Uhlík Jan 7 171, 185, 163, 194, 188, 177, 145, 1223 174,71
Večera Juraj 7 166, 199, 176, 169, 195, 160, 172, 1237 176,71
Číp Mirek 7 199, 171, 147, 213, 148, 184, 186, 1248 178,29
Večera Milan 7 164, 171, 170, 188, 200, 186, 185, 1264 180,57
Ovečka Adam 7 134, 193, 178, 185, 207, 189, 179, 1265 180,71
Pollack Gerhard 7 138, 181, 193, 141, 252, 223, 171, 1299 185,57

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Svoboda Pavel 12:14,36 80,4 9:50,43 81,7
Malčík Radek 12:3,81 82,5 9:57,14 82,89
Malčík Zdeněk 10:42,78 92,5 9:54,5700000000001 93,34
Pospíšil Luboš 10:38,4 93 9:53,71 93,98
Morava Milan 10:16,9 80,29 8:15,29 97,27
Hrubý Tomáš 9:58,14 87,7 8:44,5700000000001 100,31
Perkovič Stanislav 9:50,49 90,7 8:55,5700000000001 101,61
Vojtěch Roman 9:31,84 103,4 9:51,29 104,92
Vostřel Vlastimil 8:32,39 97,78 8:21 117,1
Dudáš Matúš 8:1,67 123,5 9:54,86 124,57
Karnoš Peter 7:36,1 100,17 7:36,86 131,56
Kotula Miroslav 7:20 128,7 9:26,29 136,36
Malčík Petr 7:10,73 117,14 8:24,57 139,29
Görög György 6:58,3 132,71 9:15,14 143,43
Vojkůvka Zdeněk 6:57,36 126,1 8:46,29 143,76
Markó László 6:52,64 139 9:33,5700000000001 145,4
Vacek Stanislav 6:32,44 122,86 8:2,13999999999999 152,89
Bačiak Juraj 6:25,94 133,14 8:33,86 155,46
Imiolek Jaroslav 6:25,35 140,43 9:1,13999999999999 155,7
Vorálek Petr 6:16,44 129,14 8:6,13999999999999 159,39
Kubica Jan 6:13,97 133,17 8:18 160,45
Valenta Vojtěch jr. 6:8,01 142 8:42,5700000000001 163,04
Tomiška Leoš 5:34,73 139,86 7:48,14 179,25
Zemančík Kristián 5:29,39 167,71 9:12,43 182,15
Valenta Vojtěch 5:23,05 153,71 8:16,57 185,73
Veselovský Jiří 5:21,89 172,29 9:14,5700000000001 186,4
Nehera Petr 5:12,16 135,14 7:1,86000000000001 192,21
Hrabáček Alois 5:4,83 159,86 8:7,29000000000002 196,84
Večera Juraj 5:2,75 176,71 8:55 198,18
Dušek Petr 5:1,79 151,86 7:38,29 198,82
Uhlík Jan 4:48,31 174,71 8:23,71 208,11
Pollack Gerhard 4:37,6 185,57 8:35,14 216,14
Číp Mirek 4:29,31 178,29 8:0,139999999999986 222,8
Večera Milan 4:17,2 180,57 7:44,43 233,28
Kuráň Petr 4:16,56 153,57 6:34 233,86
Ovečka Adam 3:40,24 180,71 6:38 272,43
Kozel Zdeněk 1:31,35 149,5 2:16,57 656,8

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz