Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Hořice 5-6.5.2018 - 07.05.2018 21:29:17

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Mokříž Luboš   CZE  CZE-1482  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Svoboda Pavel   CZE  CZE-1121  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Nahodil Antonín   CZE  CZE 1523  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Veleba Martin   CZE  CZE 1524  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-1326  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-1483  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Skoupý Karel   CZE  CZE 1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-327 01  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Prokop Luděk   CZE  CZE-1532  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Beran Věnek   CZE  CZE-1512  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Malčík Petr   CZE  CZE-1430  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Malčík Radek   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Pavelka Jiří   CZE  CZE-510-012  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Vostřel Jaroslav   CZE  CZE-1024  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Vostřel Jaroslav jr.   CZE  CZE-1778  2,4 GHz 00(00) Junior 
20 Štěrba Vítězslav   CZE  CZE-1203  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Bruner Jan   CZE  CZE-1539  2,4 GHz 00(00) Junior 
22 Bruner Tomáš   CZE  CZE-1538  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Chalupník Milan   CZE  CZE-1566  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Janovský Radek   CZE  CZE-1618  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Pospíšil Luboš   CZE  CZE-1120  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Pospíšil Luboš jun.   CZE  CZE-1533  2,4 GHz 00(00) Junior 
27 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Hrabáček Alois   CZ  CZE-1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Mrázek Karel   CZE  CZE-1588  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Junior 
32 Loutocký, Petr   CZE  CZE-327-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Kalivoda Ferdinand   CZE  CZE-418-08  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Horák Martin   CZE  CZE-337-10  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Koláska Petr   CZE  CZE 1611  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Duchaň Jiří   CZE  CZE1126  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Winkler Tomáš   CZE  CZE-1040  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 Leiner Jan   CZE  CZE-1218  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Vácha Jan   CZE  CZE-313-23  2,4 GHz 00(00) Senior 
40 Číp Mirek   CZE  CZE-1605  2,4 GHz 00(00) Senior 
41 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
42 Kristian Libor   CZE  CZE-1530  2,4 GHz 00(00) Senior 
43 Heinrich Petr   CZE  CZE-442-043  2,4 GHz 00(00) Senior 
44 Zeman Zdeněk   CZE  CZE-442-16  2,4 GHz 00(00) Senior 
45 Koros Bedřich     CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Mokříž Luboš
Svoboda Pavel
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Beseda Martin
Hrubý Tomáš
Perkovič Stanislav
Skoupý Karel
Vojkůvka Zdeněk
Tomiška Leoš
Veselovský Jiří
Prokop Luděk
Beran Věnek
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Pavelka Jiří
Vostřel Jaroslav
Vostřel Jaroslav jr.
Štěrba Vítězslav
Bruner Jan
Bruner Tomáš
Chalupník Milan
Janovský Radek
Pospíšil Luboš
Pospíšil Luboš jun.
Bartůněk Jaroslav
Hrabáček Alois
Mrázek Karel
Novotný Radek
Novotný René
Loutocký, Petr
Kalivoda Ferdinand
Horák Martin
Koláska Petr
Duchaň Jiří
Winkler Tomáš
Leiner Jan
Vácha Jan
Číp Mirek
Nehera Petr
Kristian Libor
Heinrich Petr
Zeman Zdeněk
Koros Bedřich
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Malčík Petr
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
-
Skupina 2 Leiner Jan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Mokříž Luboš
2,4 GHz
-
Skupina 3 Malčík Radek
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jr.
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 4 Bruner Jan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
-
Skupina 5 Heinrich Petr
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Mrázek Karel
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
-
Skupina 2 Loutocký, Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jr.
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
- Horák Martin
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
- Vácha Jan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Mokříž Luboš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
-
Skupina 4 Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 5 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Horák Martin
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Chalupník Milan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Mokříž Luboš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
-
Skupina 3 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
-
Skupina 4 Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jr.
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
-
Skupina 5 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Kristian Libor
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Mokříž Luboš
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
-
Skupina 2 Janovský Radek
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jr.
2,4 GHz
-
Skupina 3 Prokop Luděk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
-
Skupina 4 Heinrich Petr
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
-
Skupina 5 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
-
Skupina 2 Heinrich Petr
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
-
Skupina 3 Bruner Jan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
-
Skupina 4 Mokříž Luboš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-
Skupina 5 Veleba Martin
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jr.
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
-
Skupina 2 Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
-
Skupina 3 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jr.
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
-
Skupina 4 Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Mokříž Luboš
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 5 Číp Mirek
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Beran Věnek
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Duchaň Jiří
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Mokříž Luboš
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
-
Skupina 2 Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Horák Martin
2,4 GHz
Štěrba Vítězslav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
-
Skupina 3 Číp Mirek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
-
Skupina 4 Janovský Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jr.
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Winkler Tomáš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
-
Skupina 5 Veselovský Jiří
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Mokříž Luboš
Svoboda Pavel
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Beseda Martin
Hrubý Tomáš
Perkovič Stanislav
Skoupý Karel
Vojkůvka Zdeněk
Tomiška Leoš
Veselovský Jiří
Prokop Luděk
Beran Věnek
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Pavelka Jiří
Vostřel Jaroslav
Vostřel Jaroslav jr.
Štěrba Vítězslav
Bruner Jan
Bruner Tomáš
Chalupník Milan
Janovský Radek
Pospíšil Luboš
Pospíšil Luboš jun.
Bartůněk Jaroslav
Hrabáček Alois
Mrázek Karel
Novotný Radek
Novotný René
Loutocký, Petr
Kalivoda Ferdinand
Horák Martin
Koláska Petr
Duchaň Jiří
Winkler Tomáš
Leiner Jan
Vácha Jan
Číp Mirek
Nehera Petr
Kristian Libor
Heinrich Petr
Zeman Zdeněk
Koros Bedřich
Mokříž Luboš X 2 1 1 1 2 0 1 2 0 2 2 3 0 0 2 0 0 0 2 1 2 3 1 3 2 1 1 3 0 2 1 2 1 0 1 2 3 1 1 0 2 1 1 0
Svoboda Pavel 2 X 1 0 1 0 3 1 1 0 1 3 2 3 0 0 1 3 0 0 1 2 1 0 0 3 0 2 1 2 2 2 2 1 1 2 2 1 2 1 1 1 2 2 1
Nahodil Antonín 1 1 X 1 1 1 1 1 0 2 2 1 1 1 3 1 4 2 2 2 2 0 2 0 2 1 1 1 1 1 1 0 0 0 3 1 1 1 1 2 1 2 1 1 2
Veleba Martin 1 0 1 X 2 4 1 3 2 2 2 1 1 2 0 0 0 0 2 3 1 1 0 3 1 1 1 1 0 1 3 0 1 0 1 3 1 0 2 0 3 1 2 1 1
Beseda Martin 1 1 1 2 X 1 1 3 2 2 1 3 1 0 0 2 2 1 1 1 1 0 0 2 2 4 1 0 1 2 1 0 2 0 3 1 0 2 0 2 1 2 1 1 2
Hrubý Tomáš 2 0 1 4 1 X 1 2 2 1 1 0 0 2 1 2 0 1 1 2 1 1 0 1 2 1 1 1 1 0 3 1 1 2 0 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1
Perkovič Stanislav 0 3 1 1 1 1 X 1 2 2 1 1 1 3 2 0 3 1 0 1 2 2 1 1 1 3 0 2 1 2 1 1 1 1 1 0 2 1 2 0 1 0 2 3 0
Skoupý Karel 1 1 1 3 3 2 1 X 0 3 0 1 1 1 1 1 1 1 2 3 1 1 2 3 0 3 1 1 2 1 1 1 0 0 1 2 1 1 0 2 2 0 1 1 2
Vojkůvka Zdeněk 2 1 0 2 2 2 2 0 X 1 2 3 1 1 1 1 2 1 2 2 0 1 2 2 1 2 2 1 1 2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 0 1 2 2 2 1
Tomiška Leoš 0 0 2 2 2 1 2 3 1 X 2 2 0 2 2 3 2 1 2 3 1 2 1 1 1 2 2 2 1 2 1 0 1 2 2 0 1 0 0 0 0 1 0 1 1
Veselovský Jiří 2 1 2 2 1 1 1 0 2 2 X 1 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 1 1 1 1 2 2 3 1 1 3 1 1 1 1 1 1 1 2 3 2 1 0
Prokop Luděk 2 3 1 1 3 0 1 1 3 2 1 X 3 1 0 2 1 3 1 0 0 2 2 1 0 3 1 0 0 3 1 0 2 0 2 1 0 1 1 1 1 2 1 1 2
Beran Věnek 3 2 1 1 1 0 1 1 1 0 1 3 X 2 1 2 1 2 0 2 0 3 3 3 2 2 0 1 2 1 1 0 2 0 2 2 0 1 2 1 2 0 0 0 1
Malčík Petr 0 3 1 2 0 2 3 1 1 2 0 1 2 X 2 1 1 2 1 2 1 2 1 2 0 1 2 3 1 1 2 1 1 1 2 1 1 1 3 0 0 0 1 1 0
Malčík Radek 0 0 3 0 0 1 2 1 1 2 1 0 1 2 X 1 4 3 2 3 1 0 1 2 1 1 3 2 1 0 0 2 0 2 1 1 1 1 0 2 1 1 1 1 3
Malčík Zdeněk 2 0 1 0 2 2 0 1 1 3 3 2 2 1 1 X 1 2 1 1 0 1 1 1 1 2 1 2 2 3 1 0 3 2 1 1 0 2 0 2 2 2 0 0 1
Pavelka Jiří 0 1 4 0 2 0 3 1 2 2 2 1 1 1 4 1 X 2 2 2 1 0 1 2 1 2 2 1 2 2 0 1 0 0 3 0 0 2 0 2 0 1 0 0 2
Vostřel Jaroslav 0 3 2 0 1 1 1 1 1 1 1 3 2 2 3 2 2 X 0 1 1 1 1 0 1 1 2 3 0 2 0 1 0 2 1 1 1 0 1 4 2 0 1 1 3
Vostřel Jaroslav jr. 0 0 2 2 1 1 0 2 2 2 1 1 0 1 2 1 2 0 X 1 1 1 2 4 0 0 2 1 2 2 0 3 0 1 2 2 1 0 2 0 1 1 1 1 3
Štěrba Vítězslav 2 0 2 3 1 2 1 3 2 3 0 0 2 2 3 1 2 1 1 X 1 2 2 2 2 2 3 1 1 0 2 1 0 1 0 1 1 0 1 0 1 0 0 0 1
Bruner Jan 1 1 2 1 1 1 2 1 0 1 1 0 0 1 1 0 1 1 1 1 X 2 1 1 3 0 2 3 2 1 3 2 2 2 2 0 4 1 2 2 0 0 1 2 0
Bruner Tomáš 2 2 0 1 0 1 2 1 1 2 0 2 3 2 0 1 0 1 1 2 2 X 2 0 2 1 2 2 1 1 3 1 2 2 0 1 1 0 3 1 1 0 0 1 1
Chalupník Milan 3 1 2 0 0 0 1 2 2 1 1 2 3 1 1 1 1 1 2 2 1 2 X 2 2 1 2 1 2 1 0 2 1 1 1 0 1 1 3 0 0 1 1 1 0
Janovský Radek 1 0 0 3 2 1 1 3 2 1 1 1 3 2 2 1 2 0 4 2 1 0 2 X 1 1 1 2 2 1 0 2 1 0 2 2 1 1 1 0 1 0 0 0 2
Pospíšil Luboš 3 0 2 1 2 2 1 0 1 1 1 0 2 0 1 1 1 1 0 2 3 2 2 1 X 0 1 2 1 0 2 1 2 2 2 0 3 1 1 2 0 1 1 2 2
Pospíšil Luboš jun. 2 3 1 1 4 1 3 3 2 2 1 3 2 1 1 2 2 1 0 2 0 1 1 1 0 X 0 0 1 3 1 1 2 0 0 2 1 1 0 1 1 1 1 1 0
Bartůněk Jaroslav 1 0 1 1 1 1 0 1 2 2 1 1 0 2 3 1 2 2 2 3 2 2 2 1 1 0 X 2 0 0 2 2 1 2 1 0 0 1 1 1 0 1 2 2 1
Hrabáček Alois 1 2 1 1 0 1 2 1 1 2 2 0 1 3 2 2 1 3 1 1 3 2 1 2 2 0 2 X 0 0 1 0 2 2 0 2 1 0 2 2 1 0 1 2 1
Mrázek Karel 3 1 1 0 1 1 1 2 1 1 2 0 2 1 1 2 2 0 2 1 2 1 2 2 1 1 0 0 X 2 0 3 0 2 3 0 3 4 2 2 0 1 0 0 0
Novotný Radek 0 2 1 1 2 0 2 1 2 2 3 3 1 1 0 3 2 2 2 0 1 1 1 1 0 3 0 0 2 X 1 2 2 0 1 1 2 0 0 1 2 2 2 1 1
Novotný René 2 2 1 3 1 3 1 1 0 1 1 1 1 2 0 1 0 0 0 2 3 3 0 0 2 1 2 1 0 1 X 0 5 1 1 3 1 1 1 0 2 2 2 1 0
Loutocký, Petr 1 2 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 3 1 2 1 2 2 1 1 2 0 3 2 0 X 0 4 1 0 5 2 2 2 0 1 1 1 2
Kalivoda Ferdinand 2 2 0 1 2 1 1 0 1 1 3 2 2 1 0 3 0 0 0 0 2 2 1 1 2 2 1 2 0 2 5 0 X 1 1 3 0 1 1 0 2 3 2 1 0
Horák Martin 1 1 0 0 0 2 1 0 0 2 1 0 0 1 2 2 0 2 1 1 2 2 1 0 2 0 2 2 2 0 1 4 1 X 1 1 4 3 2 2 1 2 0 1 1
Koláska Petr 0 1 3 1 3 0 1 1 0 2 1 2 2 2 1 1 3 1 2 0 2 0 1 2 2 0 1 0 3 1 1 1 1 1 X 0 1 3 2 2 0 1 1 1 2
Duchaň Jiří 1 2 1 3 1 2 0 2 1 0 1 1 2 1 1 1 0 1 2 1 0 1 0 2 0 2 0 2 0 1 3 0 3 1 0 X 0 1 1 1 5 3 3 2 2
Winkler Tomáš 2 2 1 1 0 2 2 1 0 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1 1 4 1 1 1 3 1 0 1 3 2 1 5 0 4 1 0 X 2 1 2 0 1 1 2 1
Leiner Jan 3 1 1 0 2 2 1 1 1 0 1 1 1 1 1 2 2 0 0 0 1 0 1 1 1 1 1 0 4 0 1 2 1 3 3 1 2 X 1 3 1 4 1 1 1
Vácha Jan 1 2 1 2 0 2 2 0 3 0 1 1 2 3 0 0 0 1 2 1 2 3 3 1 1 0 1 2 2 0 1 2 1 2 2 1 1 1 X 1 1 0 1 1 0
Číp Mirek 1 1 2 0 2 2 0 2 0 0 1 1 1 0 2 2 2 4 0 0 2 1 0 0 2 1 1 2 2 1 0 2 0 2 2 1 2 3 1 X 2 1 1 1 4
Nehera Petr 0 1 1 3 1 2 1 2 1 0 2 1 2 0 1 2 0 2 1 1 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2 2 0 2 1 0 5 0 1 1 2 X 3 4 3 3
Kristian Libor 2 1 2 1 2 1 0 0 2 1 3 2 0 0 1 2 1 0 1 0 0 0 1 0 1 1 1 0 1 2 2 1 3 2 1 3 1 4 0 1 3 X 3 2 2
Heinrich Petr 1 2 1 2 1 1 2 1 2 0 2 1 0 1 1 0 0 1 1 0 1 0 1 0 1 1 2 1 0 2 2 1 2 0 1 3 1 1 1 1 4 3 X 6 2
Zeman Zdeněk 1 2 1 1 1 1 3 1 2 1 1 1 0 1 1 0 0 1 1 0 2 1 1 0 2 1 2 2 0 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 3 2 6 X 2
Koros Bedřich 0 1 2 1 2 1 0 2 1 1 0 2 1 0 3 1 2 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 0 1 2 2 1 1 0 4 3 2 2 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Petr

0:0
0
0
Koláska Petr

4:28
40
193
Beran Věnek

5:20
50
163
Chalupník Milan

9:56
50
192
Nahodil Antonín

3:26
0
132
Vostřel Jaroslav

9:56
50
134
Prokop Luděk

3:35
0
164
Svoboda Pavel

4:14
45
174
Vácha Jan

3:57
40
178
--
0 211,5 288,5 550 140 579 133 212 188 --
0 365,28 498,27 949,91 241,8 1000 229,71 366,15 324,7 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Leiner Jan

9:59
45
271
Mrázek Karel

8:39
0
200
Malčík Zdeněk

9:59
45
205
Číp Mirek

3:29
0
137
Hrubý Tomáš

4:31
45
176
Skoupý Karel

5:0
50
177
Pospíšil Luboš jun.

9:57
45
184
Beseda Martin

5:50
0
151
Mokříž Luboš

3:7
40
162
--
331 419 529 140,5 228 261,5 550 274,5 146 --
601,82 761,82 961,82 255,45 414,55 475,45 1000 499,09 265,45 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Radek

9:58
50
187
Janovský Radek

9:56
45
193
Bartůněk Jaroslav

7:12
30
210
Koros Bedřich

6:23
0
181
Štěrba Vítězslav

9:57
45
154
Loutocký, Petr

0:0
0
0
Vostřel Jaroslav jr.

9:53
45
189
Vojkůvka Zdeněk

0:0
0
0
Pavelka Jiří

8:0
40
165
--
554,5 544,5 332 292,5 565 0 543,5 0 437,5 --
981,42 963,72 587,61 517,7 1000 0 961,95 0 774,34 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Bruner Jan

9:49
45
206
Hrabáček Alois

9:45
50
188
Tomiška Leoš

9:7
5
165
Pospíšil Luboš

8:58
0
246
Perkovič Stanislav

8:47
0
175
Bruner Tomáš

4:35
45
151
Horák Martin

9:8
0
215
Zeman Zdeněk

9:35
0
181
Winkler Tomáš

8:53
0
154
--
516 541 469,5 300 439,5 244,5 403 484,5 456 --
953,79 1000 867,84 554,53 812,38 451,94 744,92 895,56 842,88 --

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Heinrich Petr

0:49
0
132
Kalivoda Ferdinand

5:40
0
149
Novotný Radek

0:0
0
0
Veleba Martin

9:57
30
212
Kristian Libor

5:59
0
214
Novotný René

5:14
40
200
Duchaň Jiří

9:55
40
197
Veselovský Jiří

5:10
45
189
Nehera Petr

9:45
0
199
--
0 265,5 0 491 217 254 536,5 260,5 485,5 --
0 494,87 0 915,19 404,47 473,44 1000 485,55 904,94 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Mrázek Karel

5:14
0
225
Janovský Radek

6:15
0
190
Perkovič Stanislav

7:33
0
183
Malčík Radek

5:50
50
182
Malčík Petr

4:2
50
115
Leiner Jan

9:47
45
232
Koláska Petr

3:51
0
171
Beran Věnek

0:0
0
0
Pavelka Jiří

6:0
5
170
--
139 280 361,5 309 234,5 436 145,5 0 280 --
318,81 642,2 829,13 708,72 537,84 1000 333,72 0 642,2 --

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Loutocký, Petr

0:0
0
0
Vostřel Jaroslav jr.

3:53
0
182
Bartůněk Jaroslav

5:11
50
207
Chalupník Milan

4:20
0
190
-- Horák Martin

3:54
50
174
Bruner Tomáš

4:13
50
172
-- Vácha Jan

8:57
50
167
--
0 142 240 165 -- 197 217 -- 503,5 --
0 282,03 476,66 327,71 -- 391,26 430,98 -- 1000 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Novotný René

4:4
20
194
Pospíšil Luboš

4:11
0
179
Winkler Tomáš

3:42
0
168
Hrubý Tomáš

3:39
0
200
Bruner Jan

4:17
50
208
Nahodil Antonín

3:9
0
163
Štěrba Vítězslav

8:23
20
185
Mokříž Luboš

5:20
20
180
Veleba Martin

4:36
40
199
--
167 161,5 138 119 183 107,5 430,5 250 216,5 --
387,92 375,15 320,56 276,42 425,09 249,71 1000 580,72 502,9 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Zeman Zdeněk

0:0
0
0
Koros Bedřich

5:35
0
179
Heinrich Petr

4:50
0
233
Číp Mirek

2:52
0
130
Vostřel Jaroslav

5:10
0
192
Skoupý Karel

4:30
35
181
Nehera Petr

9:52
15
195
Duchaň Jiří

9:57
50
217
Hrabáček Alois

9:22
45
193
Svoboda Pavel

9:51
45
197
0 245,5 91 107 214 214,5 509,5 496 510,5 537,5
0 456,74 169,3 199,07 398,14 399,07 947,91 922,79 949,77 1000

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Tomiška Leoš

5:9
45
182
Prokop Luděk

5:50
0
192
Kalivoda Ferdinand

7:46
50
165
Kristian Libor

5:15
0
194
Novotný Radek

9:56
45
197
Malčík Zdeněk

7:57
0
176
Pospíšil Luboš jun.

9:57
50
234
Vojkůvka Zdeněk

4:34
0
205
Veselovský Jiří

4:9
40
198
Beseda Martin

5:10
10
173
263 254 433,5 218 542,5 389 445 159 190 233,5
484,79 468,2 799,08 401,84 1000 717,05 820,28 293,09 350,23 430,41

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Horák Martin

5:13
0
204
Mrázek Karel

5:57
0
201
Vácha Jan

9:56
50
149
Číp Mirek

0:0
0
0
Loutocký, Petr

0:0
0
0
Winkler Tomáš

9:47
50
187
Leiner Jan

7:32
45
169
Bruner Jan

7:29
45
194
Koláska Petr

9:46
40
206
--
201 254 571,5 0 0 543,5 412,5 397 508 --
351,71 444,44 1000 0 0 951,01 721,78 694,66 888,89 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Chalupník Milan

6:44
15
177
Malčík Zdeněk

8:56
45
142
Mokříž Luboš

0:0
0
0
Janovský Radek

7:10
0
164
Veselovský Jiří

7:51
25
203
Pospíšil Luboš

9:56
50
227
Beran Věnek

7:46
5
199
Kalivoda Ferdinand

0:0
0
0
Hrabáček Alois

7:32
50
195
--
330,5 510 0 348 387 465 371,5 0 404,5 --
648,04 1000 0 682,35 758,82 911,76 728,43 0 793,14 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Svoboda Pavel

9:56
45
166
Pospíšil Luboš jun.

9:55
45
198
Vojkůvka Zdeněk

0:0
0
0
Vostřel Jaroslav

9:56
50
182
Beseda Martin

3:26
35
133
Pavelka Jiří

9:50
40
152
Novotný Radek

0:0
0
0
Prokop Luděk

9:55
50
189
Perkovič Stanislav

9:56
25
151
--
558 541 0 555 174,5 554 0 550,5 545,5 --
1000 969,53 0 994,62 312,72 992,83 0 986,56 977,6 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Zeman Zdeněk

9:55
30
163
Nehera Petr

9:50
50
191
Vostřel Jaroslav jr.

8:34
50
193
Heinrich Petr

9:25
0
242
Kristian Libor

9:49
45
218
Duchaň Jiří

9:55
50
151
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Koros Bedřich

9:9
0
182
Malčík Radek

9:10
50
147
--
543,5 544,5 467,5 339 480 569,5 0 458 526,5 --
954,35 956,1 820,9 595,26 842,84 1000 0 804,21 924,5 --

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hrubý Tomáš

9:57
45
186
Bartůněk Jaroslav

3:40
50
192
Bruner Tomáš

5:37
45
143
Veleba Martin

9:52
35
187
Malčík Petr

9:57
50
167
Tomiška Leoš

3:1
40
146
Skoupý Karel

6:2
40
158
Štěrba Vítězslav

9:57
50
173
Novotný René

9:54
35
168
--
549 174 310,5 533,5 563,5 148 323 560,5 545 --
974,27 308,78 551,02 946,76 1000 262,64 573,2 994,68 967,17 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Kristian Libor

5:15
0
164
Leiner Jan

9:47
45
196
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Horák Martin

5:33
45
200
Veselovský Jiří

4:20
35
195
Mrázek Karel

4:51
50
214
Mokříž Luboš

4:22
35
171
Loutocký, Petr

0:0
0
0
Winkler Tomáš

5:19
50
188
--
233 534 0 278 197,5 199 211,5 0 275 --
436,33 1000 0 520,6 369,85 372,66 396,07 0 514,98 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Janovský Radek

9:53
40
189
Vácha Jan

9:57
50
142
Hrubý Tomáš

9:11
50
182
Malčík Petr

9:58
50
99
Duchaň Jiří

9:57
50
128
Hrabáček Alois

0:0
0
0
Veleba Martin

9:57
30
208
Vojkůvka Zdeněk

8:56
0
175
Vostřel Jaroslav jr.

8:47
45
154
--
538,5 576 510 598,5 583 0 503 448,5 495 --
899,75 962,41 852,13 1000 974,1 0 840,43 749,37 827,07 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Prokop Luděk

9:56
0
177
Nehera Petr

9:58
30
142
Koros Bedřich

5:39
50
164
Malčík Zdeněk

9:57
50
172
Číp Mirek

4:39
0
149
Beran Věnek

9:58
35
127
Vostřel Jaroslav

9:55
25
190
Bruner Tomáš

9:56
30
134
Novotný Radek

9:57
45
187
--
507,5 557 307 561 204,5 569,5 525 559 548,5 --
891,13 978,05 539,07 985,07 359,09 1000 921,86 981,56 963,13 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Heinrich Petr

8:30
10
184
Kalivoda Ferdinand

9:55
50
171
Novotný René

9:53
0
208
Koláska Petr

8:20
0
233
Bruner Jan

9:56
35
208
Zeman Zdeněk

9:58
45
160
Bartůněk Jaroslav

9:55
45
221
Beseda Martin

8:9
50
156
Pospíšil Luboš

9:58
40
188
--
428 559,5 469 301 507 563 477 461 544 --
760,21 993,78 833,04 534,64 900,53 1000 847,25 818,83 966,25 --

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Malčík Radek

9:58
50
130
Perkovič Stanislav

9:57
25
180
Pavelka Jiří

1:41
40
103
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Štěrba Vítězslav

9:52
45
135
Skoupý Karel

0:0
0
0
Pospíšil Luboš jun.

0:0
0
0
Chalupník Milan

7:47
0
191
--
0 583 532 89,5 0 569,5 0 0 371,5 --
0 1000 912,52 153,52 0 976,84 0 0 637,22 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Kalivoda Ferdinand

0:0
0
0
Duchaň Jiří

9:55
0
132
Malčík Zdeněk

9:33
50
211
Leiner Jan

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

9:58
30
201
Kristian Libor

7:31
0
211
Horák Martin

8:13
45
224
Nehera Petr

9:52
50
183
Novotný René

9:57
0
229
--
0 529 490 0 525 318 366 550,5 410 --
0 960,94 890,1 0 953,68 577,66 664,85 1000 744,78 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Heinrich Petr

9:14
25
192
Zeman Zdeněk

0:0
0
0
Malčík Petr

9:55
50
127
Loutocký, Petr

0:0
0
0
Winkler Tomáš

9:51
40
163
Novotný Radek

9:56
45
187
Perkovič Stanislav

9:56
40
152
Svoboda Pavel

9:49
45
157
Pospíšil Luboš jun.

9:54
40
179
--
483 0 581,5 0 549,5 547,5 560 555,5 544,5 --
830,61 0 1000 0 944,97 941,53 963,03 955,29 936,37 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Bruner Jan

2:39
45
137
Číp Mirek

3:0
0
145
Veselovský Jiří

0:37
30
24
Malčík Radek

3:51
25
113
Nahodil Antonín

3:6
0
136
Vostřel Jaroslav

3:25
0
162
Pavelka Jiří

2:59
0
169
Hrabáček Alois

3:25
0
165
Bartůněk Jaroslav

2:49
35
146
--
135,5 107,5 55 199,5 118 124 94,5 122,5 131 --
679,2 538,85 275,69 1000 591,48 621,55 473,68 614,04 656,64 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Mokříž Luboš

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeněk

3:45
45
166
Beran Věnek

0:0
0
0
Vácha Jan

0:0
0
0
Pospíšil Luboš

4:53
0
224
Mrázek Karel

4:23
15
196
Štěrba Vítězslav

0:0
0
0
Bruner Tomáš

0:0
0
0
Chalupník Milan

0:0
0
0
--
0 187 0 0 121 180 0 0 0 --
0 1000 0 0 647,06 962,57 0 0 0 --

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Veleba Martin

3:29
50
171
Koros Bedřich

6:23
0
183
Tomiška Leoš

5:8
25
159
Vostřel Jaroslav jr.

4:26
45
202
Koláska Petr

6:11
0
212
Beseda Martin

5:6
40
125
Janovský Radek

3:39
50
211
Prokop Luděk

3:23
30
186
Skoupý Karel

6:42
45
205
--
173,5 291,5 253,5 205 235 283,5 136 140 332 --
522,59 878,01 763,55 617,47 707,83 853,92 409,64 421,69 1000 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Kalivoda Ferdinand

6:27
45
183
Novotný René

6:27
0
207
Malčík Petr

7:31
35
116
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Bruner Jan

3:52
45
123
Hrabáček Alois

9:25
45
171
Perkovič Stanislav

6:49
40
180
Vácha Jan

3:50
0
109
Bruner Tomáš

0:0
0
0
--
340,5 266 428 0 215,5 524,5 359 175,5 0 --
649,19 507,15 816,02 0 410,87 1000 684,46 334,6 0 --

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Pospíšil Luboš jun.

3:15
50
176
Skoupý Karel

3:49
0
173
Duchaň Jiří

8:2
50
174
Janovský Radek

3:57
0
163
Beseda Martin

4:6
0
145
Beran Věnek

0:0
0
0
Štěrba Vítězslav

0:0
0
0
Veleba Martin

3:30
40
180
Nehera Petr

2:50
50
145
--
157 142,5 445 155,5 173,5 0 0 160 147,5 --
352,81 320,22 1000 349,44 389,89 0 0 359,55 331,46 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Zdeněk

4:6
50
151
Vostřel Jaroslav jr.

9:46
50
153
Pavelka Jiří

6:50
50
205
Tomiška Leoš

3:56
50
161
Novotný Radek

6:44
45
188
Nahodil Antonín

6:19
10
169
Veselovský Jiří

3:36
40
167
Koláska Petr

3:54
40
164
Mrázek Karel

2:47
40
180
--
220,5 559,5 345 205,5 355 304,5 172,5 192 117 --
394,1 1000 616,62 367,29 634,5 544,24 308,31 343,16 209,12 --

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Zeman Zdeněk

9:58
30
155
Mokříž Luboš

0:0
0
0
Bartůněk Jaroslav

4:9
0
144
Kristian Libor

9:55
15
153
Leiner Jan

9:55
40
179
Heinrich Petr

9:53
0
166
Chalupník Milan

9:55
50
143
Prokop Luděk

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeněk

0:0
0
0
--
550,5 0 177 533,5 545,5 510 573,5 0 0 --
959,9 0 308,63 930,25 951,18 889,28 1000 0 0 --

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Číp Mirek

0:0
0
0
Koros Bedřich

0:0
0
0
Vostřel Jaroslav

4:21
40
168
Horák Martin

4:37
25
205
Pospíšil Luboš

9:58
15
165
Winkler Tomáš

0:15
10
16
Hrubý Tomáš

6:40
45
170
Malčík Radek

9:59
50
110
Loutocký, Petr

0:0
0
0
--
0 0 217 187 530,5 17 360 594 0 --
0 0 365,32 314,81 893,1 28,62 606,06 1000 0 --

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Beran Věnek

0:0
0
0
Kalivoda Ferdinand

2:55
35
157
Novotný René

2:39
35
171
Prokop Luděk

0:0
0
0
Duchaň Jiří

9:57
45
146
Svoboda Pavel

3:57
50
168
Bruner Tomáš

2:40
0
163
Mokříž Luboš

0:0
0
0
Pospíšil Luboš jun.

9:56
50
205
--
0 131,5 108,5 0 569 203 78,5 0 531 --
0 231,11 190,69 0 1000 356,77 137,96 0 933,22 --

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Vostřel Jaroslav

4:45
35
143
Horák Martin

4:42
0
198
Štěrba Vítězslav

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

4:55
50
170
Malčík Radek

5:25
50
160
Tomiška Leoš

5:52
0
159
Malčík Petr

3:15
0
138
Bartůněk Jaroslav

4:32
0
170
Hrabáček Alois

4:5
40
189
--
248,5 183 0 260 295 272,5 126 187 190,5 --
842,37 620,34 0 881,36 1000 923,73 427,12 633,9 645,76 --

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Číp Mirek

4:38
0
158
Nahodil Antonín

8:8
45
174
Pavelka Jiří

3:49
0
162
Beseda Martin

5:43
45
163
Koros Bedřich

5:55
15
184
Kristian Libor

0:0
0
0
Koláska Petr

3:35
45
178
Pospíšil Luboš

9:55
45
185
Leiner Jan

6:7
50
188
--
199 446 148 306,5 278 0 171 547,5 323 --
363,47 814,61 270,32 559,82 507,76 0 312,33 1000 589,95 --

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Janovský Radek

3:56
20
191
Skoupý Karel

3:48
0
216
Vostřel Jaroslav jr.

3:44
0
145
Bruner Jan

4:55
50
201
Winkler Tomáš

4:21
40
181
Novotný Radek

3:9
0
163
Loutocký, Petr

0:0
0
0
Chalupník Milan

3:51
45
161
Mrázek Karel

3:53
0
178
--
160,5 80 151,5 242 210,5 107,5 0 195,5 144 --
663,22 330,58 626,03 1000 869,83 444,21 0 807,85 595,04 --

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Veselovský Jiří

9:51
45
215
Vácha Jan

7:29
50
138
Zeman Zdeněk

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

8:14
0
153
Perkovič Stanislav

9:56
50
149
Nehera Petr

9:10
0
180
Vojkůvka Zdeněk

0:0
0
0
Veleba Martin

9:58
0
212
Heinrich Petr

6:46
50
156
--
491 430 0 417,5 571,5 460 0 462 378 --
859,14 752,41 0 730,53 1000 804,9 0 808,4 661,42 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Duchaň Jiří CZE1126 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5935,04 1000
9:55 / 40 / 197
922,79
9:57 / 50 / 217
1000
9:55 / 50 / 151
974,1
9:57 / 50 / 128
960,94
9:55 / 0 / 132
1000
8:2 / 50 / 174
1000
9:57 / 45 / 146
0
2* Malčík Radek CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 995,09 5905,92 981,42
9:58 / 50 / 187
708,72
5:50 / 50 / 182
924,5
9:10 / 50 / 147
1000
9:58 / 50 / 130
1000
3:51 / 25 / 113
1000
9:59 / 50 / 110
1000
5:25 / 50 / 160
0
3* Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 942,18 5591,9 904,94
9:45 / 0 / 199
947,91
9:52 / 15 / 195
956,1
9:50 / 50 / 191
978,05
9:58 / 30 / 142
1000
9:52 / 50 / 183
331,46
2:50 / 50 / 145
804,9
9:10 / 0 / 180
0
4* Perkovič Stanislav CZE-1483 2,4 GHz 0 0 CZE 925,8 5494,66 812,38
8:47 / 0 / 175
829,13
7:33 / 0 / 183
977,6
9:56 / 25 / 151
912,52
9:57 / 25 / 180
963,03
9:56 / 40 / 152
684,46
6:49 / 40 / 180
1000
9:56 / 50 / 149
0
5* Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 915,82 5435,4 961,82
9:59 / 45 / 205
717,05
7:57 / 0 / 176
1000
8:56 / 45 / 142
985,07
9:57 / 50 / 172
890,1
9:33 / 50 / 211
394,1
4:6 / 50 / 151
881,36
4:55 / 50 / 170
0
6* Pospíšil Luboš jun. CZE-1533 2,4 GHz 1 0 CZE 844,51 5012,21 1000
9:57 / 45 / 184
820,28
9:57 / 50 / 234
969,53
9:55 / 45 / 198
0
0:0 / 0 / 0
936,37
9:54 / 40 / 179
352,81
3:15 / 50 / 176
933,22
9:56 / 50 / 205
0
7* Hrabáček Alois CZE-1118 2,4 GHz 0 0 CZ 842,91 5002,71 1000
9:45 / 50 / 188
949,77
9:22 / 45 / 193
793,14
7:32 / 50 / 195
0
0:0 / 0 / 0
614,04
3:25 / 0 / 165
1000
9:25 / 45 / 171
645,76
4:5 / 40 / 189
0
8* Pospíšil Luboš CZE-1120 2,4 GHz 0 0 CZE 837,85 4972,7 554,53
8:58 / 0 / 246
375,15
4:11 / 0 / 179
911,76
9:56 / 50 / 227
966,25
9:58 / 40 / 188
647,06
4:53 / 0 / 224
893,1
9:58 / 15 / 165
1000
9:55 / 45 / 185
0
9* Leiner Jan CZE-1218 2,4 GHz 0 0 CZE 819,66 4864,73 601,82
9:59 / 45 / 271
1000
9:47 / 45 / 232
721,78
7:32 / 45 / 169
1000
9:47 / 45 / 196
0
0:0 / 0 / 0
951,18
9:55 / 40 / 179
589,95
6:7 / 50 / 188
0
10* Vostřel Jaroslav jr. CZE-1778 2,4 GHz 1 0 CZE 817,76 4853,419 961,95
9:53 / 45 / 189
282,03
3:53 / 0 / 182
820,9
8:34 / 50 / 193
827,07
8:47 / 45 / 154
617,47
4:26 / 45 / 202
1000
9:46 / 50 / 153
626,03
3:44 / 0 / 145
0
11 Malčík Petr CZE-1430 2,4 GHz 0 0 CZE 805,55 4780,98 0
0:0 / 0 / 0
537,84
4:2 / 50 / 115
1000
9:57 / 50 / 167
1000
9:58 / 50 / 99
1000
9:55 / 50 / 127
816,02
7:31 / 35 / 116
427,12
3:15 / 0 / 138
0
12 Vostřel Jaroslav CZE-1024 2,4 GHz 0 0 CZE 805,14 4778,54 1000
9:56 / 50 / 134
398,14
5:10 / 0 / 192
994,62
9:56 / 50 / 182
921,86
9:55 / 25 / 190
621,55
3:25 / 0 / 162
365,32
4:21 / 40 / 168
842,37
4:45 / 35 / 143
0
13 Bruner Jan CZE-1539 2,4 GHz 1 0 CZE 784,03 4653,27 953,79
9:49 / 45 / 206
425,09
4:17 / 50 / 208
694,66
7:29 / 45 / 194
900,53
9:56 / 35 / 208
679,2
2:39 / 45 / 137
410,87
3:52 / 45 / 123
1000
4:55 / 50 / 201
0
14 Veleba Martin CZE 1524 2,4 GHz 0 0 CZE 764,32 4536,27 915,19
9:57 / 30 / 212
502,9
4:36 / 40 / 199
946,76
9:52 / 35 / 187
840,43
9:57 / 30 / 208
522,59
3:29 / 50 / 171
359,55
3:30 / 40 / 180
808,4
9:58 / 0 / 212
0
15 Hrubý Tomáš CZE-1326 2,4 GHz 0 0 CZE 763,47 4531,22 414,55
4:31 / 45 / 176
276,42
3:39 / 0 / 200
974,27
9:57 / 45 / 186
852,13
9:11 / 50 / 182
953,68
9:58 / 30 / 201
606,06
6:40 / 45 / 170
730,53
8:14 / 0 / 153
0
16 Winkler Tomáš CZE-1040 2,4 GHz 0 0 CZE 748,81 4444,23 842,88
8:53 / 0 / 154
320,56
3:42 / 0 / 168
951,01
9:47 / 50 / 187
514,98
5:19 / 50 / 188
944,97
9:51 / 40 / 163
28,62
0:15 / 10 / 16
869,83
4:21 / 40 / 181
0
17 Vácha Jan CZE-313-23 2,4 GHz 0 0 CZE 737 4374,12 324,7
3:57 / 40 / 178
1000
8:57 / 50 / 167
1000
9:56 / 50 / 149
962,41
9:57 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
334,6
3:50 / 0 / 109
752,41
7:29 / 50 / 138
0
18 Chalupník Milan CZE-1566 2,4 GHz 0 0 CZE 736,43 4370,73 949,91
9:56 / 50 / 192
327,71
4:20 / 0 / 190
648,04
6:44 / 15 / 177
637,22
7:47 / 0 / 191
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 143
807,85
3:51 / 45 / 161
0
19 Janovský Radek CZE-1618 2,4 GHz 0 0 CZE 717,92 4260,88 963,72
9:56 / 45 / 193
642,2
6:15 / 0 / 190
682,35
7:10 / 0 / 164
899,75
9:53 / 40 / 189
409,64
3:39 / 50 / 211
349,44
3:57 / 0 / 163
663,22
3:56 / 20 / 191
0
20 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 671,16 3983,37 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 45 / 197
0
0:0 / 0 / 0
963,13
9:57 / 45 / 187
941,53
9:56 / 45 / 187
634,5
6:44 / 45 / 188
444,21
3:9 / 0 / 163
0
21 Štěrba Vítězslav CZE-1203 2,4 GHz 0 0 CZE 669,16 3971,52 1000
9:57 / 45 / 154
1000
8:23 / 20 / 185
994,68
9:57 / 50 / 173
976,84
9:52 / 45 / 135
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
22 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 1 0 CZE 659,39 3913,5 473,44
5:14 / 40 / 200
387,92
4:4 / 20 / 194
967,17
9:54 / 35 / 168
833,04
9:53 / 0 / 208
744,78
9:57 / 0 / 229
507,15
6:27 / 0 / 207
190,69
2:39 / 35 / 171
0
23 Heinrich Petr CZE-442-043 2,4 GHz 0 0 CZE 658,14 3906,08 0
0:49 / 0 / 132
169,3
4:50 / 0 / 233
595,26
9:25 / 0 / 242
760,21
8:30 / 10 / 184
830,61
9:14 / 25 / 192
889,28
9:53 / 0 / 166
661,42
6:46 / 50 / 156
0
24 Zeman Zdeněk CZE-442-16 2,4 GHz 0 0 CZE 641,92 3809,81 895,56
9:35 / 0 / 181
0
0:0 / 0 / 0
954,35
9:55 / 30 / 163
1000
9:58 / 45 / 160
0
0:0 / 0 / 0
959,9
9:58 / 30 / 155
0
0:0 / 0 / 0
0
25 Pavelka Jiří CZE-510-012 2,4 GHz 0 0 CZE 635,21 3769,99 774,34
8:0 / 40 / 165
642,2
6:0 / 5 / 170
992,83
9:50 / 40 / 152
153,52
1:41 / 40 / 103
473,68
2:59 / 0 / 169
616,62
6:50 / 50 / 205
270,32
3:49 / 0 / 162
0
26 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 624 3703,49 517,7
6:23 / 0 / 181
456,74
5:35 / 0 / 179
804,21
9:9 / 0 / 182
539,07
5:39 / 50 / 164
878,01
6:23 / 0 / 183
0
0:0 / 0 / 0
507,76
5:55 / 15 / 184
0
27 Svoboda Pavel CZE-1121 2,4 GHz 0 0 CZE 619,74 3678,21 366,15
4:14 / 45 / 174
1000
9:51 / 45 / 197
1000
9:56 / 45 / 166
0
0:0 / 0 / 0
955,29
9:49 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
356,77
3:57 / 50 / 168
0
28 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 618,33 3669,84 867,84
9:7 / 5 / 165
484,79
5:9 / 45 / 182
262,64
3:1 / 40 / 146
0
0:0 / 0 / 0
763,55
5:8 / 25 / 159
367,29
3:56 / 50 / 161
923,73
5:52 / 0 / 159
0
29 Kristian Libor CZE-1530 2,4 GHz 0 0 CZE 605,45 3593,39 404,47
5:59 / 0 / 214
401,84
5:15 / 0 / 194
842,84
9:49 / 45 / 218
436,33
5:15 / 0 / 164
577,66
7:31 / 0 / 211
930,25
9:55 / 15 / 153
0
0:0 / 0 / 0
0
30 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 598,47 3551,96 499,09
5:50 / 0 / 151
430,41
5:10 / 10 / 173
312,72
3:26 / 35 / 133
818,83
8:9 / 50 / 156
853,92
5:6 / 40 / 125
389,89
4:6 / 0 / 145
559,82
5:43 / 45 / 163
0
31 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 591,54 3510,84 587,61
7:12 / 30 / 210
476,66
5:11 / 50 / 207
308,78
3:40 / 50 / 192
847,25
9:55 / 45 / 221
656,64
2:49 / 35 / 146
308,63
4:9 / 0 / 144
633,9
4:32 / 0 / 170
0
32 Mrázek Karel CZE-1588 2,4 GHz 0 0 CZE 582,19 3455,34 761,82
8:39 / 0 / 200
318,81
5:14 / 0 / 225
444,44
5:57 / 0 / 201
372,66
4:51 / 50 / 214
962,57
4:23 / 15 / 196
209,12
2:47 / 40 / 180
595,04
3:53 / 0 / 178
0
33 Horák Martin CZE-337-10 2,4 GHz 0 0 CZE 554,95 3293,68 744,92
9:8 / 0 / 215
391,26
3:54 / 50 / 174
351,71
5:13 / 0 / 204
520,6
5:33 / 45 / 200
664,85
8:13 / 45 / 224
314,81
4:37 / 25 / 205
620,34
4:42 / 0 / 198
0
34 Koláska Petr CZE 1611 2,4 GHz 0 0 CZE 534,71 3173,52 365,28
4:28 / 40 / 193
333,72
3:51 / 0 / 171
888,89
9:46 / 40 / 206
534,64
8:20 / 0 / 233
707,83
6:11 / 0 / 212
343,16
3:54 / 40 / 164
312,33
3:35 / 45 / 178
0
35 Kalivoda Ferdinand CZE-418-08 2,4 GHz 0 0 CZE 533,78 3168,03 494,87
5:40 / 0 / 149
799,08
7:46 / 50 / 165
0
0:0 / 0 / 0
993,78
9:55 / 50 / 171
0
0:0 / 0 / 0
649,19
6:27 / 45 / 183
231,11
2:55 / 35 / 157
0
36 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 527,7 3131,9 485,55
5:10 / 45 / 189
350,23
4:9 / 40 / 198
758,82
7:51 / 25 / 203
369,85
4:20 / 35 / 195
275,69
0:37 / 30 / 24
308,31
3:36 / 40 / 167
859,14
9:51 / 45 / 215
0
37 Skoupý Karel CZE 1520 2,4 GHz 0 0 CZE 522,07 3098,52 475,45
5:0 / 50 / 177
399,07
4:30 / 35 / 181
573,2
6:2 / 40 / 158
0
0:0 / 0 / 0
1000
6:42 / 45 / 205
320,22
3:49 / 0 / 173
330,58
3:48 / 0 / 216
0
38 Prokop Luděk CZE-1532 2,4 GHz 0 0 CZE 505,02 2997,29 229,71
3:35 / 0 / 164
468,2
5:50 / 0 / 192
986,56
9:55 / 50 / 189
891,13
9:56 / 0 / 177
421,69
3:23 / 30 / 186
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
39 Bruner Tomáš CZE-1538 2,4 GHz 0 0 CZE 430,23 2553,46 451,94
4:35 / 45 / 151
430,98
4:13 / 50 / 172
551,02
5:37 / 45 / 143
981,56
9:56 / 30 / 134
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
137,96
2:40 / 0 / 163
0
40 Nahodil Antonín CZE 1523 2,4 GHz 0 0 CZE 411,43 2441,84 241,8
3:26 / 0 / 132
249,71
3:9 / 0 / 163
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
591,48
3:6 / 0 / 136
544,24
6:19 / 10 / 169
814,61
8:8 / 45 / 174
0
41 Beran Věnek CZE-1512 2,4 GHz 0 0 CZE 375,18 2226,7 498,27
5:20 / 50 / 163
0
0:0 / 0 / 0
728,43
7:46 / 5 / 199
1000
9:58 / 35 / 127
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
42 Vojkůvka Zdeněk CZE-327 01 2,4 GHz 0 0 CZE 344,14 2042,46 0
0:0 / 0 / 0
293,09
4:34 / 0 / 205
0
0:0 / 0 / 0
749,37
8:56 / 0 / 175
1000
3:45 / 45 / 166
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
43 Číp Mirek CZE-1605 2,4 GHz 0 0 CZE 289,12 1715,93 255,45
3:29 / 0 / 137
199,07
2:52 / 0 / 130
0
0:0 / 0 / 0
359,09
4:39 / 0 / 149
538,85
3:0 / 0 / 145
0
0:0 / 0 / 0
363,47
4:38 / 0 / 158
0
44 Mokříž Luboš CZE-1482 2,4 GHz 0 0 CZE 209,31 1242,24 265,45
3:7 / 40 / 162
580,72
5:20 / 20 / 180
0
0:0 / 0 / 0
396,07
4:22 / 35 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
45 Loutocký, Petr CZE-327-009 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Duchaň Jiří

M14:S58,00
L50
(H190)
Malčík Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Nehera Petr

M0:S0,00
L0
(H0)
Perkovič Stanislav

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Zdeněk

M14:S59,00
L0
(H174)
Pospíšil Luboš jun.

M11:S17,00
L50
(H193)
Hrabáček Alois

M11:S35,00
L50
(H196)
Pospíšil Luboš

M10:S57,00
L45
(H171)
Leiner Jan

M7:S3,00
L50
(H166)
Vostřel Jaroslav jr.

M14:S56,00
L45
(H184)
853 0 0 0 812 630,5 647 616,5 390 849
1000 0 0 0 951,93 739,16 758,5 722,74 457,21 995,31

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Vostřel Jaroslav jr.

M8:S31,00
L45
(H213)
Duchaň Jiří

M5:S30,00
L0
(H189)
Malčík Radek

M7:S46,00
L50
(H138)
Nehera Petr

M6:S3,00
L45
(H175)
Perkovič Stanislav

M5:S40,00
L0
(H180)
Malčík Zdeněk

M6:S32,00
L50
(H175)
Pospíšil Luboš jun.

M3:S12,00
L0
(H198)
Hrabáček Alois

M3:S45,00
L30
(H177)
Pospíšil Luboš

M2:S57,00
L0
(H160)
Leiner Jan

M6:S57,00
L30
(H259)
417 235,5 447 320,5 250 354,5 93 166,5 97 170
932,89 526,85 1000 717 559,28 793,06 208,05 372,48 217 380,31

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Leiner Jan

M7:S42,00
L50
(H192)
Vostřel Jaroslav jr.

M4:S23,00
L50
(H193)
Duchaň Jiří

M14:S57,00
L45
(H224)
Malčík Radek

M14:S57,00
L50
(H172)
Nehera Petr

M5:S20,00
L45
(H179)
Perkovič Stanislav

M4:S2,00
L45
(H182)
Malčík Zdeněk

M4:S52,00
L0
(H155)
Pospíšil Luboš jun.

M13:S9,00
L50
(H180)
Hrabáček Alois

M0:S0,00
L0
(H0)
Pospíšil Luboš

M0:S0,00
L0
(H0)
416 216,5 770 861 275,5 196 214,5 749 0 0
483,16 251,45 894,31 1000 319,98 227,64 249,13 869,92 0 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 1000 2421,16 1000
14:58 / 50 / 190
526,85
5:30 / 0 / 189
894,31
14:57 / 45 / 224
0 1* Duchaň Jiří 1000 5935,04 1000
9:55 / 40 / 197
922,79
9:57 / 50 / 217
1000
9:55 / 50 / 151
974,1
9:57 / 50 / 128
960,94
9:55 / 0 / 132
1000
8:2 / 50 / 174
1000
9:57 / 45 / 146
0
2 900,25 2179,65 995,31
14:56 / 45 / 184
932,89
8:31 / 45 / 213
251,45
4:23 / 50 / 193
0 10* Vostřel Jaroslav jr. 817,76 4853,419 961,95
9:53 / 45 / 189
282,03
3:53 / 0 / 182
820,9
8:34 / 50 / 193
827,07
8:47 / 45 / 154
617,47
4:26 / 45 / 202
1000
9:46 / 50 / 153
626,03
3:44 / 0 / 145
0
3 826,05 2000 0
0:0 / 0 / 0
1000
7:46 / 50 / 138
1000
14:57 / 50 / 172
0 2* Malčík Radek 995,09 5905,92 981,42
9:58 / 50 / 187
708,72
5:50 / 50 / 182
924,5
9:10 / 50 / 147
1000
9:58 / 50 / 130
1000
3:51 / 25 / 113
1000
9:59 / 50 / 110
1000
5:25 / 50 / 160
0
4 823,62 1994,12 951,93
14:59 / 0 / 174
793,06
6:32 / 50 / 175
249,13
4:52 / 0 / 155
0 5* Malčík Zdeněk 915,82 5435,4 961,82
9:59 / 45 / 205
717,05
7:57 / 0 / 176
1000
8:56 / 45 / 142
985,07
9:57 / 50 / 172
890,1
9:33 / 50 / 211
394,1
4:6 / 50 / 151
881,36
4:55 / 50 / 170
0
5 750,52 1817,13 739,16
11:17 / 50 / 193
208,05
3:12 / 0 / 198
869,92
13:9 / 50 / 180
0 6* Pospíšil Luboš jun. 844,51 5012,21 1000
9:57 / 45 / 184
820,28
9:57 / 50 / 234
969,53
9:55 / 45 / 198
0
0:0 / 0 / 0
936,37
9:54 / 40 / 179
352,81
3:15 / 50 / 176
933,22
9:56 / 50 / 205
0
6 545,47 1320,68 457,21
7:3 / 50 / 166
380,31
6:57 / 30 / 259
483,16
7:42 / 50 / 192
0 9* Leiner Jan 819,66 4864,73 601,82
9:59 / 45 / 271
1000
9:47 / 45 / 232
721,78
7:32 / 45 / 169
1000
9:47 / 45 / 196
0
0:0 / 0 / 0
951,18
9:55 / 40 / 179
589,95
6:7 / 50 / 188
0
7 467,12 1130,98 758,5
11:35 / 50 / 196
372,48
3:45 / 30 / 177
0
0:0 / 0 / 0
0 7* Hrabáček Alois 842,91 5002,71 1000
9:45 / 50 / 188
949,77
9:22 / 45 / 193
793,14
7:32 / 50 / 195
0
0:0 / 0 / 0
614,04
3:25 / 0 / 165
1000
9:25 / 45 / 171
645,76
4:5 / 40 / 189
0
8 428,3 1036,98 0
0:0 / 0 / 0
717
6:3 / 45 / 175
319,98
5:20 / 45 / 179
0 3* Nehera Petr 942,18 5591,9 904,94
9:45 / 0 / 199
947,91
9:52 / 15 / 195
956,1
9:50 / 50 / 191
978,05
9:58 / 30 / 142
1000
9:52 / 50 / 183
331,46
2:50 / 50 / 145
804,9
9:10 / 0 / 180
0
9 388,14 939,74 722,74
10:57 / 45 / 171
217
2:57 / 0 / 160
0
0:0 / 0 / 0
0 8* Pospíšil Luboš 837,85 4972,7 554,53
8:58 / 0 / 246
375,15
4:11 / 0 / 179
911,76
9:56 / 50 / 227
966,25
9:58 / 40 / 188
647,06
4:53 / 0 / 224
893,1
9:58 / 15 / 165
1000
9:55 / 45 / 185
0
10 325,02 786,92 0
0:0 / 0 / 0
559,28
5:40 / 0 / 180
227,64
4:2 / 45 / 182
0 4* Perkovič Stanislav 925,8 5494,66 812,38
8:47 / 0 / 175
829,13
7:33 / 0 / 183
977,6
9:56 / 25 / 151
912,52
9:57 / 25 / 180
963,03
9:56 / 40 / 152
684,46
6:49 / 40 / 180
1000
9:56 / 50 / 149
0
-- -- 11 Malčík Petr 805,55 4780,98 0
0:0 / 0 / 0
537,84
4:2 / 50 / 115
1000
9:57 / 50 / 167
1000
9:58 / 50 / 99
1000
9:55 / 50 / 127
816,02
7:31 / 35 / 116
427,12
3:15 / 0 / 138
0
-- -- 12 Vostřel Jaroslav 805,14 4778,54 1000
9:56 / 50 / 134
398,14
5:10 / 0 / 192
994,62
9:56 / 50 / 182
921,86
9:55 / 25 / 190
621,55
3:25 / 0 / 162
365,32
4:21 / 40 / 168
842,37
4:45 / 35 / 143
0
-- -- 13 Bruner Jan 784,03 4653,27 953,79
9:49 / 45 / 206
425,09
4:17 / 50 / 208
694,66
7:29 / 45 / 194
900,53
9:56 / 35 / 208
679,2
2:39 / 45 / 137
410,87
3:52 / 45 / 123
1000
4:55 / 50 / 201
0
-- -- 14 Veleba Martin 764,32 4536,27 915,19
9:57 / 30 / 212
502,9
4:36 / 40 / 199
946,76
9:52 / 35 / 187
840,43
9:57 / 30 / 208
522,59
3:29 / 50 / 171
359,55
3:30 / 40 / 180
808,4
9:58 / 0 / 212
0
-- -- 15 Hrubý Tomáš 763,47 4531,22 414,55
4:31 / 45 / 176
276,42
3:39 / 0 / 200
974,27
9:57 / 45 / 186
852,13
9:11 / 50 / 182
953,68
9:58 / 30 / 201
606,06
6:40 / 45 / 170
730,53
8:14 / 0 / 153
0
-- -- 16 Winkler Tomáš 748,81 4444,23 842,88
8:53 / 0 / 154
320,56
3:42 / 0 / 168
951,01
9:47 / 50 / 187
514,98
5:19 / 50 / 188
944,97
9:51 / 40 / 163
28,62
0:15 / 10 / 16
869,83
4:21 / 40 / 181
0
-- -- 17 Vácha Jan 737 4374,12 324,7
3:57 / 40 / 178
1000
8:57 / 50 / 167
1000
9:56 / 50 / 149
962,41
9:57 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
334,6
3:50 / 0 / 109
752,41
7:29 / 50 / 138
0
-- -- 18 Chalupník Milan 736,43 4370,73 949,91
9:56 / 50 / 192
327,71
4:20 / 0 / 190
648,04
6:44 / 15 / 177
637,22
7:47 / 0 / 191
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 143
807,85
3:51 / 45 / 161
0
-- -- 19 Janovský Radek 717,92 4260,88 963,72
9:56 / 45 / 193
642,2
6:15 / 0 / 190
682,35
7:10 / 0 / 164
899,75
9:53 / 40 / 189
409,64
3:39 / 50 / 211
349,44
3:57 / 0 / 163
663,22
3:56 / 20 / 191
0
-- -- 20 Novotný Radek 671,16 3983,37 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 45 / 197
0
0:0 / 0 / 0
963,13
9:57 / 45 / 187
941,53
9:56 / 45 / 187
634,5
6:44 / 45 / 188
444,21
3:9 / 0 / 163
0
-- -- 21 Štěrba Vítězslav 669,16 3971,52 1000
9:57 / 45 / 154
1000
8:23 / 20 / 185
994,68
9:57 / 50 / 173
976,84
9:52 / 45 / 135
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 22 Novotný René 659,39 3913,5 473,44
5:14 / 40 / 200
387,92
4:4 / 20 / 194
967,17
9:54 / 35 / 168
833,04
9:53 / 0 / 208
744,78
9:57 / 0 / 229
507,15
6:27 / 0 / 207
190,69
2:39 / 35 / 171
0
-- -- 23 Heinrich Petr 658,14 3906,08 0
0:49 / 0 / 132
169,3
4:50 / 0 / 233
595,26
9:25 / 0 / 242
760,21
8:30 / 10 / 184
830,61
9:14 / 25 / 192
889,28
9:53 / 0 / 166
661,42
6:46 / 50 / 156
0
-- -- 24 Zeman Zdeněk 641,92 3809,81 895,56
9:35 / 0 / 181
0
0:0 / 0 / 0
954,35
9:55 / 30 / 163
1000
9:58 / 45 / 160
0
0:0 / 0 / 0
959,9
9:58 / 30 / 155
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 25 Pavelka Jiří 635,21 3769,99 774,34
8:0 / 40 / 165
642,2
6:0 / 5 / 170
992,83
9:50 / 40 / 152
153,52
1:41 / 40 / 103
473,68
2:59 / 0 / 169
616,62
6:50 / 50 / 205
270,32
3:49 / 0 / 162
0
-- -- 26 Koros Bedřich 624 3703,49 517,7
6:23 / 0 / 181
456,74
5:35 / 0 / 179
804,21
9:9 / 0 / 182
539,07
5:39 / 50 / 164
878,01
6:23 / 0 / 183
0
0:0 / 0 / 0
507,76
5:55 / 15 / 184
0
-- -- 27 Svoboda Pavel 619,74 3678,21 366,15
4:14 / 45 / 174
1000
9:51 / 45 / 197
1000
9:56 / 45 / 166
0
0:0 / 0 / 0
955,29
9:49 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
356,77
3:57 / 50 / 168
0
-- -- 28 Tomiška Leoš 618,33 3669,84 867,84
9:7 / 5 / 165
484,79
5:9 / 45 / 182
262,64
3:1 / 40 / 146
0
0:0 / 0 / 0
763,55
5:8 / 25 / 159
367,29
3:56 / 50 / 161
923,73
5:52 / 0 / 159
0
-- -- 29 Kristian Libor 605,45 3593,39 404,47
5:59 / 0 / 214
401,84
5:15 / 0 / 194
842,84
9:49 / 45 / 218
436,33
5:15 / 0 / 164
577,66
7:31 / 0 / 211
930,25
9:55 / 15 / 153
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 30 Beseda Martin 598,47 3551,96 499,09
5:50 / 0 / 151
430,41
5:10 / 10 / 173
312,72
3:26 / 35 / 133
818,83
8:9 / 50 / 156
853,92
5:6 / 40 / 125
389,89
4:6 / 0 / 145
559,82
5:43 / 45 / 163
0
-- -- 31 Bartůněk Jaroslav 591,54 3510,84 587,61
7:12 / 30 / 210
476,66
5:11 / 50 / 207
308,78
3:40 / 50 / 192
847,25
9:55 / 45 / 221
656,64
2:49 / 35 / 146
308,63
4:9 / 0 / 144
633,9
4:32 / 0 / 170
0
-- -- 32 Mrázek Karel 582,19 3455,34 761,82
8:39 / 0 / 200
318,81
5:14 / 0 / 225
444,44
5:57 / 0 / 201
372,66
4:51 / 50 / 214
962,57
4:23 / 15 / 196
209,12
2:47 / 40 / 180
595,04
3:53 / 0 / 178
0
-- -- 33 Horák Martin 554,95 3293,68 744,92
9:8 / 0 / 215
391,26
3:54 / 50 / 174
351,71
5:13 / 0 / 204
520,6
5:33 / 45 / 200
664,85
8:13 / 45 / 224
314,81
4:37 / 25 / 205
620,34
4:42 / 0 / 198
0
-- -- 34 Koláska Petr 534,71 3173,52 365,28
4:28 / 40 / 193
333,72
3:51 / 0 / 171
888,89
9:46 / 40 / 206
534,64
8:20 / 0 / 233
707,83
6:11 / 0 / 212
343,16
3:54 / 40 / 164
312,33
3:35 / 45 / 178
0
-- -- 35 Kalivoda Ferdinand 533,78 3168,03 494,87
5:40 / 0 / 149
799,08
7:46 / 50 / 165
0
0:0 / 0 / 0
993,78
9:55 / 50 / 171
0
0:0 / 0 / 0
649,19
6:27 / 45 / 183
231,11
2:55 / 35 / 157
0
-- -- 36 Veselovský Jiří 527,7 3131,9 485,55
5:10 / 45 / 189
350,23
4:9 / 40 / 198
758,82
7:51 / 25 / 203
369,85
4:20 / 35 / 195
275,69
0:37 / 30 / 24
308,31
3:36 / 40 / 167
859,14
9:51 / 45 / 215
0
-- -- 37 Skoupý Karel 522,07 3098,52 475,45
5:0 / 50 / 177
399,07
4:30 / 35 / 181
573,2
6:2 / 40 / 158
0
0:0 / 0 / 0
1000
6:42 / 45 / 205
320,22
3:49 / 0 / 173
330,58
3:48 / 0 / 216
0
-- -- 38 Prokop Luděk 505,02 2997,29 229,71
3:35 / 0 / 164
468,2
5:50 / 0 / 192
986,56
9:55 / 50 / 189
891,13
9:56 / 0 / 177
421,69
3:23 / 30 / 186
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 39 Bruner Tomáš 430,23 2553,46 451,94
4:35 / 45 / 151
430,98
4:13 / 50 / 172
551,02
5:37 / 45 / 143
981,56
9:56 / 30 / 134
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
137,96
2:40 / 0 / 163
0
-- -- 40 Nahodil Antonín 411,43 2441,84 241,8
3:26 / 0 / 132
249,71
3:9 / 0 / 163
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
591,48
3:6 / 0 / 136
544,24
6:19 / 10 / 169
814,61
8:8 / 45 / 174
0
-- -- 41 Beran Věnek 375,18 2226,7 498,27
5:20 / 50 / 163
0
0:0 / 0 / 0
728,43
7:46 / 5 / 199
1000
9:58 / 35 / 127
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 42 Vojkůvka Zdeněk 344,14 2042,46 0
0:0 / 0 / 0
293,09
4:34 / 0 / 205
0
0:0 / 0 / 0
749,37
8:56 / 0 / 175
1000
3:45 / 45 / 166
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 43 Číp Mirek 289,12 1715,93 255,45
3:29 / 0 / 137
199,07
2:52 / 0 / 130
0
0:0 / 0 / 0
359,09
4:39 / 0 / 149
538,85
3:0 / 0 / 145
0
0:0 / 0 / 0
363,47
4:38 / 0 / 158
0
-- -- 44 Mokříž Luboš 209,31 1242,24 265,45
3:7 / 40 / 162
580,72
5:20 / 20 / 180
0
0:0 / 0 / 0
396,07
4:22 / 35 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 45 Loutocký, Petr 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :708
Datum konání :5.-6.5.2018
Kategorie :F5J
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Pavel Školník
Počasí :Jasno, 18-22°C, SV vítr 6-10 m/s




Pořadí - senioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Duchaň Jiří CZE1126 1000
9:55 / 40 / 197
922,79
9:57 / 50 / 217
1000
9:55 / 50 / 151
974,1
9:57 / 50 / 128
960,94
9:55 / 0 / 132
1000
8:2 / 50 / 174
1000
9:57 / 45 / 146
5935,04 1000
2* Malčík Radek CZE-1392 981,42
9:58 / 50 / 187
708,72
5:50 / 50 / 182
924,5
9:10 / 50 / 147
1000
9:58 / 50 / 130
1000
3:51 / 25 / 113
1000
9:59 / 50 / 110
1000
5:25 / 50 / 160
5905,92 995,09
3* Malčík Zdeněk CZE-1431 961,82
9:59 / 45 / 205
717,05
7:57 / 0 / 176
1000
8:56 / 45 / 142
985,07
9:57 / 50 / 172
890,1
9:33 / 50 / 211
394,1
4:6 / 50 / 151
881,36
4:55 / 50 / 170
5435,4 915,82
4* Leiner Jan CZE-1218 601,82
9:59 / 45 / 271
1000
9:47 / 45 / 232
721,78
7:32 / 45 / 169
1000
9:47 / 45 / 196
0
0:0 / 0 / 0
951,18
9:55 / 40 / 179
589,95
6:7 / 50 / 188
4864,73 819,66
5* Hrabáček Alois CZE-1118 1000
9:45 / 50 / 188
949,77
9:22 / 45 / 193
793,14
7:32 / 50 / 195
0
0:0 / 0 / 0
614,04
3:25 / 0 / 165
1000
9:25 / 45 / 171
645,76
4:5 / 40 / 189
5002,71 842,91
6* Nehera Petr CZE-1460 904,94
9:45 / 0 / 199
947,91
9:52 / 15 / 195
956,1
9:50 / 50 / 191
978,05
9:58 / 30 / 142
1000
9:52 / 50 / 183
331,46
2:50 / 50 / 145
804,9
9:10 / 0 / 180
5591,9 942,18
7* Pospíšil Luboš CZE-1120 554,53
8:58 / 0 / 246
375,15
4:11 / 0 / 179
911,76
9:56 / 50 / 227
966,25
9:58 / 40 / 188
647,06
4:53 / 0 / 224
893,1
9:58 / 15 / 165
1000
9:55 / 45 / 185
4972,7 837,85
8* Perkovič Stanislav CZE-1483 812,38
8:47 / 0 / 175
829,13
7:33 / 0 / 183
977,6
9:56 / 25 / 151
912,52
9:57 / 25 / 180
963,03
9:56 / 40 / 152
684,46
6:49 / 40 / 180
1000
9:56 / 50 / 149
5494,66 925,8
9* Malčík Petr CZE-1430 0
0:0 / 0 / 0
537,84
4:2 / 50 / 115
1000
9:57 / 50 / 167
1000
9:58 / 50 / 99
1000
9:55 / 50 / 127
816,02
7:31 / 35 / 116
427,12
3:15 / 0 / 138
4780,98 805,55
10* Vostřel Jaroslav CZE-1024 1000
9:56 / 50 / 134
398,14
5:10 / 0 / 192
994,62
9:56 / 50 / 182
921,86
9:55 / 25 / 190
621,55
3:25 / 0 / 162
365,32
4:21 / 40 / 168
842,37
4:45 / 35 / 143
4778,54 805,14
11 Veleba Martin CZE 1524 915,19
9:57 / 30 / 212
502,9
4:36 / 40 / 199
946,76
9:52 / 35 / 187
840,43
9:57 / 30 / 208
522,59
3:29 / 50 / 171
359,55
3:30 / 40 / 180
808,4
9:58 / 0 / 212
4536,27 764,32
12 Hrubý Tomáš CZE-1326 414,55
4:31 / 45 / 176
276,42
3:39 / 0 / 200
974,27
9:57 / 45 / 186
852,13
9:11 / 50 / 182
953,68
9:58 / 30 / 201
606,06
6:40 / 45 / 170
730,53
8:14 / 0 / 153
4531,22 763,47
13 Winkler Tomáš CZE-1040 842,88
8:53 / 0 / 154
320,56
3:42 / 0 / 168
951,01
9:47 / 50 / 187
514,98
5:19 / 50 / 188
944,97
9:51 / 40 / 163
28,62
0:15 / 10 / 16
869,83
4:21 / 40 / 181
4444,23 748,81
14 Vácha Jan CZE-313-23 324,7
3:57 / 40 / 178
1000
8:57 / 50 / 167
1000
9:56 / 50 / 149
962,41
9:57 / 50 / 142
0
0:0 / 0 / 0
334,6
3:50 / 0 / 109
752,41
7:29 / 50 / 138
4374,12 737
15 Chalupník Milan CZE-1566 949,91
9:56 / 50 / 192
327,71
4:20 / 0 / 190
648,04
6:44 / 15 / 177
637,22
7:47 / 0 / 191
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:55 / 50 / 143
807,85
3:51 / 45 / 161
4370,73 736,43
16 Janovský Radek CZE-1618 963,72
9:56 / 45 / 193
642,2
6:15 / 0 / 190
682,35
7:10 / 0 / 164
899,75
9:53 / 40 / 189
409,64
3:39 / 50 / 211
349,44
3:57 / 0 / 163
663,22
3:56 / 20 / 191
4260,88 717,92
17 Novotný Radek CZE-1528 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 45 / 197
0
0:0 / 0 / 0
963,13
9:57 / 45 / 187
941,53
9:56 / 45 / 187
634,5
6:44 / 45 / 188
444,21
3:9 / 0 / 163
3983,37 671,16
18 Štěrba Vítězslav CZE-1203 1000
9:57 / 45 / 154
1000
8:23 / 20 / 185
994,68
9:57 / 50 / 173
976,84
9:52 / 45 / 135
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3971,52 669,16
19 Heinrich Petr CZE-442-043 0
0:49 / 0 / 132
169,3
4:50 / 0 / 233
595,26
9:25 / 0 / 242
760,21
8:30 / 10 / 184
830,61
9:14 / 25 / 192
889,28
9:53 / 0 / 166
661,42
6:46 / 50 / 156
3906,08 658,14
20 Zeman Zdeněk CZE-442-16 895,56
9:35 / 0 / 181
0
0:0 / 0 / 0
954,35
9:55 / 30 / 163
1000
9:58 / 45 / 160
0
0:0 / 0 / 0
959,9
9:58 / 30 / 155
0
0:0 / 0 / 0
3809,81 641,92
21 Pavelka Jiří CZE-510-012 774,34
8:0 / 40 / 165
642,2
6:0 / 5 / 170
992,83
9:50 / 40 / 152
153,52
1:41 / 40 / 103
473,68
2:59 / 0 / 169
616,62
6:50 / 50 / 205
270,32
3:49 / 0 / 162
3769,99 635,21
22 Koros Bedřich CZE-058-102 517,7
6:23 / 0 / 181
456,74
5:35 / 0 / 179
804,21
9:9 / 0 / 182
539,07
5:39 / 50 / 164
878,01
6:23 / 0 / 183
0
0:0 / 0 / 0
507,76
5:55 / 15 / 184
3703,49 624
23 Svoboda Pavel CZE-1121 366,15
4:14 / 45 / 174
1000
9:51 / 45 / 197
1000
9:56 / 45 / 166
0
0:0 / 0 / 0
955,29
9:49 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
356,77
3:57 / 50 / 168
3678,21 619,74
24 Tomiška Leoš CZE-232-018 867,84
9:7 / 5 / 165
484,79
5:9 / 45 / 182
262,64
3:1 / 40 / 146
0
0:0 / 0 / 0
763,55
5:8 / 25 / 159
367,29
3:56 / 50 / 161
923,73
5:52 / 0 / 159
3669,84 618,33
25 Kristian Libor CZE-1530 404,47
5:59 / 0 / 214
401,84
5:15 / 0 / 194
842,84
9:49 / 45 / 218
436,33
5:15 / 0 / 164
577,66
7:31 / 0 / 211
930,25
9:55 / 15 / 153
0
0:0 / 0 / 0
3593,39 605,45
26 Beseda Martin CZE-1534 499,09
5:50 / 0 / 151
430,41
5:10 / 10 / 173
312,72
3:26 / 35 / 133
818,83
8:9 / 50 / 156
853,92
5:6 / 40 / 125
389,89
4:6 / 0 / 145
559,82
5:43 / 45 / 163
3551,96 598,47
27 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 587,61
7:12 / 30 / 210
476,66
5:11 / 50 / 207
308,78
3:40 / 50 / 192
847,25
9:55 / 45 / 221
656,64
2:49 / 35 / 146
308,63
4:9 / 0 / 144
633,9
4:32 / 0 / 170
3510,84 591,54
28 Mrázek Karel CZE-1588 761,82
8:39 / 0 / 200
318,81
5:14 / 0 / 225
444,44
5:57 / 0 / 201
372,66
4:51 / 50 / 214
962,57
4:23 / 15 / 196
209,12
2:47 / 40 / 180
595,04
3:53 / 0 / 178
3455,34 582,19
29 Horák Martin CZE-337-10 744,92
9:8 / 0 / 215
391,26
3:54 / 50 / 174
351,71
5:13 / 0 / 204
520,6
5:33 / 45 / 200
664,85
8:13 / 45 / 224
314,81
4:37 / 25 / 205
620,34
4:42 / 0 / 198
3293,68 554,95
30 Koláska Petr CZE 1611 365,28
4:28 / 40 / 193
333,72
3:51 / 0 / 171
888,89
9:46 / 40 / 206
534,64
8:20 / 0 / 233
707,83
6:11 / 0 / 212
343,16
3:54 / 40 / 164
312,33
3:35 / 45 / 178
3173,52 534,71
31 Kalivoda Ferdinand CZE-418-08 494,87
5:40 / 0 / 149
799,08
7:46 / 50 / 165
0
0:0 / 0 / 0
993,78
9:55 / 50 / 171
0
0:0 / 0 / 0
649,19
6:27 / 45 / 183
231,11
2:55 / 35 / 157
3168,03 533,78
32 Veselovský Jiří CZE-213-020 485,55
5:10 / 45 / 189
350,23
4:9 / 40 / 198
758,82
7:51 / 25 / 203
369,85
4:20 / 35 / 195
275,69
0:37 / 30 / 24
308,31
3:36 / 40 / 167
859,14
9:51 / 45 / 215
3131,9 527,7
33 Skoupý Karel CZE 1520 475,45
5:0 / 50 / 177
399,07
4:30 / 35 / 181
573,2
6:2 / 40 / 158
0
0:0 / 0 / 0
1000
6:42 / 45 / 205
320,22
3:49 / 0 / 173
330,58
3:48 / 0 / 216
3098,52 522,07
34 Prokop Luděk CZE-1532 229,71
3:35 / 0 / 164
468,2
5:50 / 0 / 192
986,56
9:55 / 50 / 189
891,13
9:56 / 0 / 177
421,69
3:23 / 30 / 186
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2997,29 505,02
35 Bruner Tomáš CZE-1538 451,94
4:35 / 45 / 151
430,98
4:13 / 50 / 172
551,02
5:37 / 45 / 143
981,56
9:56 / 30 / 134
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
137,96
2:40 / 0 / 163
2553,46 430,23
36 Nahodil Antonín CZE 1523 241,8
3:26 / 0 / 132
249,71
3:9 / 0 / 163
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
591,48
3:6 / 0 / 136
544,24
6:19 / 10 / 169
814,61
8:8 / 45 / 174
2441,84 411,43
37 Beran Věnek CZE-1512 498,27
5:20 / 50 / 163
0
0:0 / 0 / 0
728,43
7:46 / 5 / 199
1000
9:58 / 35 / 127
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2226,7 375,18
38 Vojkůvka Zdeněk CZE-327 01 0
0:0 / 0 / 0
293,09
4:34 / 0 / 205
0
0:0 / 0 / 0
749,37
8:56 / 0 / 175
1000
3:45 / 45 / 166
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2042,46 344,14
39 Číp Mirek CZE-1605 255,45
3:29 / 0 / 137
199,07
2:52 / 0 / 130
0
0:0 / 0 / 0
359,09
4:39 / 0 / 149
538,85
3:0 / 0 / 145
0
0:0 / 0 / 0
363,47
4:38 / 0 / 158
1715,93 289,12
40 Mokříž Luboš CZE-1482 265,45
3:7 / 40 / 162
580,72
5:20 / 20 / 180
0
0:0 / 0 / 0
396,07
4:22 / 35 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1242,24 209,31
41 Loutocký, Petr CZE-327-009 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0


Pořadí - junioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Vostřel Jaroslav jr. CZE-1778 961,95
9:53 / 45 / 189
282,03
3:53 / 0 / 182
820,9
8:34 / 50 / 193
827,07
8:47 / 45 / 154
617,47
4:26 / 45 / 202
1000
9:46 / 50 / 153
626,03
3:44 / 0 / 145
4853,419 817,76
2* Pospíšil Luboš jun. CZE-1533 1000
9:57 / 45 / 184
820,28
9:57 / 50 / 234
969,53
9:55 / 45 / 198
0
0:0 / 0 / 0
936,37
9:54 / 40 / 179
352,81
3:15 / 50 / 176
933,22
9:56 / 50 / 205
5012,21 844,51
3* Bruner Jan CZE-1539 953,79
9:49 / 45 / 206
425,09
4:17 / 50 / 208
694,66
7:29 / 45 / 194
900,53
9:56 / 35 / 208
679,2
2:39 / 45 / 137
410,87
3:52 / 45 / 123
1000
4:55 / 50 / 201
4653,27 784,03
4* Novotný René CZE-1527 473,44
5:14 / 40 / 200
387,92
4:4 / 20 / 194
967,17
9:54 / 35 / 168
833,04
9:53 / 0 / 208
744,78
9:57 / 0 / 229
507,15
6:27 / 0 / 207
190,69
2:39 / 35 / 171
3913,5 659,39


Pořadí - žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.


Pořadí - junioři a žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Vostřel Jaroslav jr. CZE-1778 961,95
9:53 / 45 / 189
282,03
3:53 / 0 / 182
820,9
8:34 / 50 / 193
827,07
8:47 / 45 / 154
617,47
4:26 / 45 / 202
1000
9:46 / 50 / 153
626,03
3:44 / 0 / 145
4853,419 817,76
2* Pospíšil Luboš jun. CZE-1533 1000
9:57 / 45 / 184
820,28
9:57 / 50 / 234
969,53
9:55 / 45 / 198
0
0:0 / 0 / 0
936,37
9:54 / 40 / 179
352,81
3:15 / 50 / 176
933,22
9:56 / 50 / 205
5012,21 844,51
3* Bruner Jan CZE-1539 953,79
9:49 / 45 / 206
425,09
4:17 / 50 / 208
694,66
7:29 / 45 / 194
900,53
9:56 / 35 / 208
679,2
2:39 / 45 / 137
410,87
3:52 / 45 / 123
1000
4:55 / 50 / 201
4653,27 784,03
4* Novotný René CZE-1527 473,44
5:14 / 40 / 200
387,92
4:4 / 20 / 194
967,17
9:54 / 35 / 168
833,04
9:53 / 0 / 208
744,78
9:57 / 0 / 229
507,15
6:27 / 0 / 207
190,69
2:39 / 35 / 171
3913,5 659,39

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 45 Mokříž Luboš, Svoboda Pavel, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Beseda Martin, Hrubý Tomáš, Perkovič Stanislav, Skoupý Karel, Vojkůvka Zdeněk, Tomiška Leoš, Veselovský Jiří, Prokop Luděk, Beran Věnek, Malčík Petr, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Pavelka Jiří, Vostřel Jaroslav, Vostřel Jaroslav jr., Štěrba Vítězslav, Bruner Jan, Bruner Tomáš, Chalupník Milan, Janovský Radek, Pospíšil Luboš, Pospíšil Luboš jun., Bartůněk Jaroslav, Hrabáček Alois, Mrázek Karel, Novotný Radek, Novotný René, Loutocký, Petr, Kalivoda Ferdinand, Horák Martin, Koláska Petr, Duchaň Jiří, Winkler Tomáš, Leiner Jan, Vácha Jan, Číp Mirek, Nehera Petr, Kristian Libor, Heinrich Petr, Zeman Zdeněk, Koros Bedřich, 180968,3 4021,52

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Bruner Jan 7 45 , 50 , 45 , 35 , 45 , 45 , 50 315 45
Malčík Radek 10 50 , 50 , 50 , 50 , 25 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 425 42,5
Leiner Jan 10 45 , 45 , 45 , 45 , 0 , 40 , 50 , 50 , 30 , 50 400 40
Duchaň Jiří 10 40 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 45 , 50 , 0 , 45 380 38
Pospíšil Luboš jun. 10 45 , 50 , 45 , 0 , 40 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 380 38
Vostřel Jaroslav jr. 10 45 , 0 , 50 , 45 , 45 , 50 , 0 , 45 , 45 , 50 375 37,5
Veselovský Jiří 7 45 , 40 , 25 , 35 , 30 , 40 , 45 260 37,14
Vácha Jan 7 40 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 , 50 240 34,29
Malčík Zdeněk 10 45 , 0 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 0 340 34
Malčík Petr 7 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 35 , 0 235 33,57
Svoboda Pavel 7 45 , 45 , 45 , 0 , 45 , 0 , 50 230 32,86
Veleba Martin 7 30 , 40 , 35 , 30 , 50 , 40 , 0 225 32,14
Hrabáček Alois 10 50 , 45 , 50 , 0 , 0 , 45 , 40 , 50 , 30 , 0 310 31
Hrubý Tomáš 7 45 , 0 , 45 , 50 , 30 , 45 , 0 215 30,71
Bartůněk Jaroslav 7 30 , 50 , 50 , 45 , 35 , 0 , 0 210 30
Vostřel Jaroslav 7 50 , 0 , 50 , 25 , 0 , 40 , 35 200 28,57
Nehera Petr 10 0 , 15 , 50 , 30 , 50 , 50 , 0 , 0 , 45 , 45 285 28,5
Winkler Tomáš 7 0 , 0 , 50 , 50 , 40 , 10 , 40 190 27,14
Kalivoda Ferdinand 7 0 , 50 , 0 , 50 , 0 , 45 , 35 180 25,71
Novotný Radek 7 0 , 45 , 0 , 45 , 45 , 45 , 0 180 25,71
Beseda Martin 7 0 , 10 , 35 , 50 , 40 , 0 , 45 180 25,71
Pavelka Jiří 7 40 , 5 , 40 , 40 , 0 , 50 , 0 175 25
Bruner Tomáš 7 45 , 50 , 45 , 30 , 0 , 0 , 0 170 24,29
Skoupý Karel 7 50 , 35 , 40 , 0 , 45 , 0 , 0 170 24,29
Koláska Petr 7 40 , 0 , 40 , 0 , 0 , 40 , 45 165 23,57
Horák Martin 7 0 , 50 , 0 , 45 , 45 , 25 , 0 165 23,57
Tomiška Leoš 7 5 , 45 , 40 , 0 , 25 , 50 , 0 165 23,57
Chalupník Milan 7 50 , 0 , 15 , 0 , 0 , 50 , 45 160 22,86
Štěrba Vítězslav 7 45 , 20 , 50 , 45 , 0 , 0 , 0 160 22,86
Perkovič Stanislav 10 0 , 0 , 25 , 25 , 40 , 40 , 50 , 0 , 0 , 45 225 22,5
Janovský Radek 7 45 , 0 , 0 , 40 , 50 , 0 , 20 155 22,14
Pospíšil Luboš 10 0 , 0 , 50 , 40 , 0 , 15 , 45 , 45 , 0 , 0 195 19,5
Novotný René 7 40 , 20 , 35 , 0 , 0 , 0 , 35 130 18,57
Zeman Zdeněk 7 0 , 0 , 30 , 45 , 0 , 30 , 0 105 15
Mrázek Karel 7 0 , 0 , 0 , 50 , 15 , 40 , 0 105 15
Mokříž Luboš 7 40 , 20 , 0 , 35 , 0 , 0 , 0 95 13,57
Beran Věnek 7 50 , 0 , 5 , 35 , 0 , 0 , 0 90 12,86
Heinrich Petr 7 0 , 0 , 0 , 10 , 25 , 0 , 50 85 12,14
Prokop Luděk 7 0 , 0 , 50 , 0 , 30 , 0 , 0 80 11,43
Koros Bedřich 7 0 , 0 , 0 , 50 , 0 , 0 , 15 65 9,29
Kristian Libor 7 0 , 0 , 45 , 0 , 0 , 15 , 0 60 8,57
Nahodil Antonín 7 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 10 , 45 55 7,86
Vojkůvka Zdeněk 7 0 , 0 , 0 , 0 , 45 , 0 , 0 45 6,43
Číp Mirek 7 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Loutocký, Petr 7 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Duchaň Jiří 7 9:55,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:55,00, 8:2,00, 9:57,00, 4058 9:39,71
Perkovič Stanislav 7 8:47,00, 7:33,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 6:49,00, 9:56,00, 3774 8:59,14
Nehera Petr 7 9:45,00, 9:52,00, 9:50,00, 9:58,00, 9:52,00, 2:50,00, 9:10,00, 3677 8:45,29
Pospíšil Luboš 7 8:58,00, 4:11,00, 9:56,00, 9:58,00, 4:53,00, 9:58,00, 9:55,00, 3469 8:15,57
Malčík Zdeněk 7 9:59,00, 7:57,00, 8:56,00, 9:57,00, 9:33,00, 4:6,00, 4:55,00, 3323 7:54,71
Malčík Radek 7 9:58,00, 5:50,00, 9:10,00, 9:58,00, 3:51,00, 9:59,00, 5:25,00, 3251 7:44,43
Leiner Jan 7 9:59,00, 9:47,00, 7:32,00, 9:47,00, 0:0,00, 9:55,00, 6:7,00, 3187 7:35,29
Pospíšil Luboš jun. 7 9:57,00, 9:57,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:54,00, 3:15,00, 9:56,00, 3174 7:33,43
Hrubý Tomáš 7 4:31,00, 3:39,00, 9:57,00, 9:11,00, 9:58,00, 6:40,00, 8:14,00, 3130 7:27,14
Veleba Martin 7 9:57,00, 4:36,00, 9:52,00, 9:57,00, 3:29,00, 3:30,00, 9:58,00, 3079 7:19,86
Heinrich Petr 7 0:49,00, 4:50,00, 9:25,00, 8:30,00, 9:14,00, 9:53,00, 6:46,00, 2967 7:3,86000000000001
Vostřel Jaroslav jr. 7 9:53,00, 3:53,00, 8:34,00, 8:47,00, 4:26,00, 9:46,00, 3:44,00, 2943 7:0,430000000000007
Novotný René 7 5:14,00, 4:4,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:57,00, 6:27,00, 2:39,00, 2888 6:52,57
Vostřel Jaroslav 7 9:56,00, 5:10,00, 9:56,00, 9:55,00, 3:25,00, 4:21,00, 4:45,00, 2848 6:46,86
Janovský Radek 7 9:56,00, 6:15,00, 7:10,00, 9:53,00, 3:39,00, 3:57,00, 3:56,00, 2686 6:23,71
Malčík Petr 7 0:0,00, 4:2,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:55,00, 7:31,00, 3:15,00, 2678 6:22,57
Vácha Jan 7 3:57,00, 8:57,00, 9:56,00, 9:57,00, 0:0,00, 3:50,00, 7:29,00, 2646 6:18
Kristian Libor 7 5:59,00, 5:15,00, 9:49,00, 5:15,00, 7:31,00, 9:55,00, 0:0,00, 2624 6:14,86
Hrabáček Alois 7 9:45,00, 9:22,00, 7:32,00, 0:0,00, 3:25,00, 9:25,00, 4:5,00, 2614 6:13,43
Bruner Jan 7 9:49,00, 4:17,00, 7:29,00, 9:56,00, 2:39,00, 3:52,00, 4:55,00, 2577 6:8,13999999999999
Chalupník Milan 7 9:56,00, 4:20,00, 6:44,00, 7:47,00, 0:0,00, 9:55,00, 3:51,00, 2553 6:4,70999999999998
Winkler Tomáš 7 8:53,00, 3:42,00, 9:47,00, 5:19,00, 9:51,00, 0:15,00, 4:21,00, 2528 6:1,13999999999999
Horák Martin 7 9:8,00, 3:54,00, 5:13,00, 5:33,00, 8:13,00, 4:37,00, 4:42,00, 2480 5:54,29
Koláska Petr 7 4:28,00, 3:51,00, 9:46,00, 8:20,00, 6:11,00, 3:54,00, 3:35,00, 2405 5:43,57
Novotný Radek 7 0:0,00, 9:56,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:56,00, 6:44,00, 3:9,00, 2382 5:40,29
Zeman Zdeněk 7 9:35,00, 0:0,00, 9:55,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:58,00, 0:0,00, 2366 5:38
Pavelka Jiří 7 8:0,00, 6:0,00, 9:50,00, 1:41,00, 2:59,00, 6:50,00, 3:49,00, 2349 5:35,57
Koros Bedřich 7 6:23,00, 5:35,00, 9:9,00, 5:39,00, 6:23,00, 0:0,00, 5:55,00, 2344 5:34,86
Štěrba Vítězslav 7 9:57,00, 8:23,00, 9:57,00, 9:52,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 2289 5:27
Svoboda Pavel 7 4:14,00, 9:51,00, 9:56,00, 0:0,00, 9:49,00, 0:0,00, 3:57,00, 2267 5:23,86
Beseda Martin 7 5:50,00, 5:10,00, 3:26,00, 8:9,00, 5:6,00, 4:6,00, 5:43,00, 2250 5:21,43
Bartůněk Jaroslav 7 7:12,00, 5:11,00, 3:40,00, 9:55,00, 2:49,00, 4:9,00, 4:32,00, 2248 5:21,14
Mrázek Karel 7 8:39,00, 5:14,00, 5:57,00, 4:51,00, 4:23,00, 2:47,00, 3:53,00, 2144 5:6,29000000000002
Veselovský Jiří 7 5:10,00, 4:9,00, 7:51,00, 4:20,00, 0:37,00, 3:36,00, 9:51,00, 2134 5:4,86000000000001
Kalivoda Ferdinand 7 5:40,00, 7:46,00, 0:0,00, 9:55,00, 0:0,00, 6:27,00, 2:55,00, 1963 4:40,43
Prokop Luděk 7 3:35,00, 5:50,00, 9:55,00, 9:56,00, 3:23,00, 0:0,00, 0:0,00, 1959 4:39,86
Tomiška Leoš 7 9:7,00, 5:9,00, 3:1,00, 0:0,00, 5:8,00, 3:56,00, 5:52,00, 1933 4:36,14
Skoupý Karel 7 5:0,00, 4:30,00, 6:2,00, 0:0,00, 6:42,00, 3:49,00, 3:48,00, 1791 4:15,86
Bruner Tomáš 7 4:35,00, 4:13,00, 5:37,00, 9:56,00, 0:0,00, 0:0,00, 2:40,00, 1621 3:51,57
Nahodil Antonín 7 3:26,00, 3:9,00, 0:0,00, 0:0,00, 3:6,00, 6:19,00, 8:8,00, 1448 3:26,86
Beran Věnek 7 5:20,00, 0:0,00, 7:46,00, 9:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1384 3:17,71
Číp Mirek 7 3:29,00, 2:52,00, 0:0,00, 4:39,00, 3:0,00, 0:0,00, 4:38,00, 1118 2:39,71
Vojkůvka Zdeněk 7 0:0,00, 4:34,00, 0:0,00, 8:56,00, 3:45,00, 0:0,00, 0:0,00, 1035 2:27,86
Mokříž Luboš 7 3:7,00, 5:20,00, 0:0,00, 4:22,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 769 1:49,86
Loutocký, Petr 7 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Loutocký, Petr 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Malčík Petr 6 0, 115, 167, 99, 127, 116, 138, 762 127
Číp Mirek 5 137, 130, 0, 149, 145, 0, 158, 719 143,8
Vácha Jan 6 178, 167, 149, 142, 0, 109, 138, 883 147,17
Malčík Radek 9 187, 182, 147, 130, 113, 110, 160, 0, 138, 172, 1339 148,78
Beseda Martin 7 151, 173, 133, 156, 125, 145, 163, 1046 149,43
Winkler Tomáš 7 154, 168, 187, 188, 163, 16, 181, 1057 151
Bruner Tomáš 5 151, 172, 143, 134, 0, 0, 163, 763 152,6
Nahodil Antonín 5 132, 163, 0, 0, 136, 169, 174, 774 154,8
Pavelka Jiří 7 165, 170, 152, 103, 169, 205, 162, 1126 160,86
Štěrba Vítězslav 4 154, 185, 173, 135, 0, 0, 0, 647 161,75
Tomiška Leoš 6 165, 182, 146, 0, 159, 161, 159, 972 162
Beran Věnek 3 163, 0, 199, 127, 0, 0, 0, 489 163
Zeman Zdeněk 4 181, 0, 163, 160, 0, 155, 0, 659 164,75
Kalivoda Ferdinand 5 149, 165, 0, 171, 0, 183, 157, 825 165
Vostřel Jaroslav 7 134, 192, 182, 190, 162, 168, 143, 1171 167,29
Veselovský Jiří 7 189, 198, 203, 195, 24, 167, 215, 1191 170,14
Perkovič Stanislav 9 175, 183, 151, 180, 152, 180, 149, 0, 180, 182, 1532 170,22
Mokříž Luboš 3 162, 180, 0, 171, 0, 0, 0, 513 171
Svoboda Pavel 5 174, 197, 166, 0, 157, 0, 168, 862 172,4
Malčík Zdeněk 10 205, 176, 142, 172, 211, 151, 170, 174, 175, 155, 1731 173,1
Duchaň Jiří 10 197, 217, 151, 128, 132, 174, 146, 190, 189, 224, 1748 174,8
Chalupník Milan 6 192, 190, 177, 191, 0, 143, 161, 1054 175,67
Nehera Petr 9 199, 195, 191, 142, 183, 145, 180, 0, 175, 179, 1589 176,56
Koros Bedřich 6 181, 179, 182, 164, 183, 0, 184, 1073 178,83
Vostřel Jaroslav jr. 10 189, 182, 193, 154, 202, 153, 145, 184, 213, 193, 1808 180,8
Hrubý Tomáš 7 176, 200, 186, 182, 201, 170, 153, 1268 181,14
Prokop Luděk 5 164, 192, 189, 177, 186, 0, 0, 908 181,6
Vojkůvka Zdeněk 3 0, 205, 0, 175, 166, 0, 0, 546 182
Bruner Jan 7 206, 208, 194, 208, 137, 123, 201, 1277 182,43
Hrabáček Alois 8 188, 193, 195, 0, 165, 171, 189, 196, 177, 0, 1474 184,25
Bartůněk Jaroslav 7 210, 207, 192, 221, 146, 144, 170, 1290 184,29
Novotný Radek 5 0, 197, 0, 187, 187, 188, 163, 922 184,4
Skoupý Karel 6 177, 181, 158, 0, 205, 173, 216, 1110 185
Janovský Radek 7 193, 190, 164, 189, 211, 163, 191, 1301 185,86
Heinrich Petr 7 132, 233, 242, 184, 192, 166, 156, 1305 186,43
Kristian Libor 6 214, 194, 218, 164, 211, 153, 0, 1154 192,33
Koláska Petr 7 193, 171, 206, 233, 212, 164, 178, 1357 193,86
Pospíšil Luboš 9 246, 179, 227, 188, 224, 165, 185, 171, 160, 0, 1745 193,89
Pospíšil Luboš jun. 9 184, 234, 198, 0, 179, 176, 205, 193, 198, 180, 1747 194,11
Veleba Martin 7 212, 199, 187, 208, 171, 180, 212, 1369 195,57
Novotný René 7 200, 194, 168, 208, 229, 207, 171, 1377 196,71
Mrázek Karel 7 200, 225, 201, 214, 196, 180, 178, 1394 199,14
Horák Martin 7 215, 174, 204, 200, 224, 205, 198, 1420 202,86
Leiner Jan 9 271, 232, 169, 196, 0, 179, 188, 166, 259, 192, 1852 205,78

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Duchaň Jiří 5:31,64 174,8 9:39,71 180,92
Perkovič Stanislav 5:16,73 170,22 8:59,14 189,43
Malčík Radek 5:12,16 148,78 7:44,43 192,21
Malčík Petr 5:1,24 127 6:22,57 199,18
Nehera Petr 4:57,52 176,56 8:45,29 201,67
Malčík Zdeněk 4:34,24 173,1 7:54,71 218,78
Vácha Jan 4:16,85 147,17 6:18 233,6
Pospíšil Luboš 4:15,6 193,89 8:15,57 234,75
Hrubý Tomáš 4:6,85 181,14 7:27,14 243,06
Vostřel Jaroslav 4:3,21 167,29 6:46,86 246,71
Winkler Tomáš 3:59,17 151 6:1,13999999999999 250,87
Pospíšil Luboš jun. 3:53,59 194,11 7:33,43 256,86
Vostřel Jaroslav jr. 3:52,54 180,8 7:0,430000000000007 258,02
Heinrich Petr 3:47,36 186,43 7:3,86000000000001 263,9
Veleba Martin 3:44,91 195,57 7:19,86 266,77
Leiner Jan 3:41,25 205,78 7:35,29 271,19
Beseda Martin 3:35,11 149,43 5:21,43 278,94
Novotný René 3:29,73 196,71 6:52,57 286,07
Pavelka Jiří 3:28,61 160,86 5:35,57 287,62
Chalupník Milan 3:27,62 175,67 6:4,70999999999998 289
Janovský Radek 3:26,46 185,86 6:23,71 290,62
Zeman Zdeněk 3:25,16 164,75 5:38 292,46
Hrabáček Alois 3:22,67 184,25 6:13,43 296,04
Štěrba Vítězslav 3:22,16 161,75 5:27 296,79
Bruner Jan 3:21,8 182,43 6:8,13999999999999 297,32
Kristian Libor 3:14,9 192,33 6:14,86 307,85
Svoboda Pavel 3:7,85 172,4 5:23,86 319,4
Koros Bedřich 3:7,25 178,83 5:34,86 320,43
Novotný Radek 3:4,54 184,4 5:40,29 325,14
Veselovský Jiří 2:59,18 170,14 5:4,86000000000001 334,86
Koláska Petr 2:57,23 193,86 5:43,57 338,55
Horák Martin 2:54,65 202,86 5:54,29 343,55
Bartůněk Jaroslav 2:54,26 184,29 5:21,14 344,31
Tomiška Leoš 2:50,46 162 4:36,14 351,99
Kalivoda Ferdinand 2:49,96 165 4:40,43 353,03
Prokop Luděk 2:34,11 181,6 4:39,86 389,34
Mrázek Karel 2:33,8 199,14 5:6,29000000000002 390,11
Bruner Tomáš 2:31,75 152,6 3:51,57 395,39
Skoupý Karel 2:18,3 185 4:15,86 433,84
Nahodil Antonín 2:13,63 154,8 3:26,86 449,01
Beran Věnek 2:1,3 163 3:17,71 494,65
Číp Mirek 1:51,07 143,8 2:39,71 540,21
Vojkůvka Zdeněk 1:21,24 182 2:27,86 738,55
Mokříž Luboš 1:4,24 171 1:49,86 933,94
Loutocký, Petr 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz