Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Hořice 7.5.2017 - 7.5.2017 19:31:26

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Veleba Martin   CZE  CZE-269-043  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Svoboda Pavel   CZE  CZE-1121  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Leiner Jan   CZE  CZE-1218  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Pospíšil Luboš   CZE  CZE-313-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Pospíšil Luboš jr.   CZE  CZE-313-030  2,4 GHz 00(00) Junior 
8 Beseda Martin   CZE  CZE-313-031  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Žák 
13 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-1620  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Chalupník Milan   CZE  CZE-1566  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Malčík Radek   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-1483  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Váňa Jiří   CZE  CZE-074-050  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Prokop Luděk   CZE  CZE-313-029  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Kozel Zdeněk LMK Hořice  CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Loutocký Petr   CZE  CZE-327-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Malčík Petr   CZE  CZE-1430  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Hořejší Ivan   CZE  CZE-171-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Hrabáček Alois   CZE  CZE-1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Pazderka Luboš   CZE  CZE-1565  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Eminger Jan     CZE-069-015  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Kubica Jan LMK Hořice    CZE-232-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 Dušek Petr LMK Hořice    CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Kotula Miroslav
Svoboda Pavel
Leiner Jan
Pospíšil Luboš
Pospíšil Luboš jr.
Beseda Martin
Bartůněk Jaroslav
Veselovský Jiří
Novotný Radek
Novotný René
Číp Mirek
Krajčovič Ivan
Beran Věnek
Chalupník Milan
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Nehera Petr
Skoupý Karel
Hrubý Tomáš
Perkovič Stanislav
Váňa Jiří
Tomiška Leoš
Prokop Luděk
Kozel Zdeněk
Vojkůvka Zdeněk
Loutocký Petr
Malčík Petr
Hořejší Ivan
Hrabáček Alois
Vorálek Petr
Micka Jan
Pazderka Luboš
Pavlíček Martin
Eminger Jan
Kubica Jan
Dušek Petr
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Malčík Petr
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Chalupník Milan
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Skupina 3 Dušek Petr
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jr.
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
-
Skupina 4 Vorálek Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Nehera Petr
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
-
Skupina 4 Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jr.
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Prokop Luděk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Hořejší Ivan
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Skupina 3 Dušek Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
-
Skupina 4 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jr.
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Prokop Luděk
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Hořejší Ivan
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 3 Beseda Martin
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jr.
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
-
Skupina 4 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Dušek Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 2 Chalupník Milan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Váňa Jiří
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Kubica Jan
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jr.
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
-
Skupina 4 Loutocký Petr
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Nahodil Antonín
Veleba Martin
Kotula Miroslav
Svoboda Pavel
Leiner Jan
Pospíšil Luboš
Pospíšil Luboš jr.
Beseda Martin
Bartůněk Jaroslav
Veselovský Jiří
Novotný Radek
Novotný René
Číp Mirek
Krajčovič Ivan
Beran Věnek
Chalupník Milan
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Nehera Petr
Skoupý Karel
Hrubý Tomáš
Perkovič Stanislav
Váňa Jiří
Tomiška Leoš
Prokop Luděk
Kozel Zdeněk
Vojkůvka Zdeněk
Loutocký Petr
Malčík Petr
Hořejší Ivan
Hrabáček Alois
Vorálek Petr
Micka Jan
Pazderka Luboš
Pavlíček Martin
Eminger Jan
Kubica Jan
Dušek Petr
Nahodil Antonín X 1 2 1 3 1 2 1 0 1 2 0 0 2 0 1 0 2 2 1 1 2 0 2 1 0 1 1 2 2 0 2 1 1 1 0 1 1
Veleba Martin 1 X 1 1 2 0 0 2 3 2 1 0 0 1 1 0 2 1 4 2 1 1 2 3 2 0 2 0 0 2 0 3 0 1 0 1 0 2
Kotula Miroslav 2 1 X 2 1 1 2 1 3 0 1 1 0 0 0 0 2 1 0 1 2 2 1 2 2 0 1 1 3 0 2 0 0 0 1 2 2 2
Svoboda Pavel 1 1 2 X 3 0 0 1 1 1 1 0 2 0 2 1 0 0 1 3 2 0 3 0 3 1 1 2 1 0 2 0 1 1 3 2 1 1
Leiner Jan 3 2 1 3 X 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 1 3 2 1 0 1 1 3 0 2 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1
Pospíšil Luboš 1 0 1 0 0 X 1 2 0 0 2 2 1 1 2 1 0 3 0 0 0 2 1 2 1 3 1 1 2 1 1 1 3 2 0 2 1 1
Pospíšil Luboš jr. 2 0 2 0 1 1 X 2 1 2 0 2 2 1 0 1 3 2 1 1 2 2 0 1 0 0 1 1 3 1 1 0 0 0 1 0 2 1
Beseda Martin 1 2 1 1 1 2 2 X 1 3 1 1 1 1 1 0 1 2 2 2 1 2 1 2 1 0 0 1 1 1 0 2 1 2 0 0 0 1
Bartůněk Jaroslav 0 3 3 1 0 0 1 1 X 1 0 1 0 1 0 0 3 1 2 1 2 1 2 2 1 0 1 1 2 1 2 2 0 1 1 2 2 2
Veselovský Jiří 1 2 0 1 2 0 2 3 1 X 1 1 1 3 2 1 1 2 3 2 1 1 1 1 1 1 0 0 1 0 1 1 0 1 0 0 2 1
Novotný Radek 2 1 1 1 2 2 0 1 0 1 X 2 1 1 1 1 0 1 1 1 1 0 0 2 1 2 2 1 0 2 1 2 1 1 0 1 1 2
Novotný René 0 0 1 0 0 2 2 1 1 1 2 X 1 2 2 3 2 1 0 0 1 0 0 0 1 2 1 2 1 2 2 1 2 2 1 0 2 0
Číp Mirek 0 0 0 2 1 1 2 1 0 1 1 1 X 0 1 2 2 1 0 2 2 1 1 1 1 2 3 2 0 1 1 0 1 1 3 2 0 2
Krajčovič Ivan 2 1 0 0 1 1 1 1 1 3 1 2 0 X 2 3 0 3 2 0 0 1 0 1 1 2 0 1 1 1 1 2 2 3 1 0 2 0
Beran Věnek 0 1 0 2 1 2 0 1 0 2 1 2 1 2 X 3 0 1 1 2 1 1 3 0 2 4 0 0 1 0 3 0 2 1 1 1 2 0
Chalupník Milan 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 1 3 2 3 3 X 1 1 0 1 1 1 1 0 1 3 1 2 0 2 2 1 2 2 3 0 1 0
Malčík Zdeněk 0 2 2 0 0 0 3 1 3 1 0 2 2 0 0 1 X 0 1 2 3 2 1 1 1 0 2 1 1 2 1 1 0 0 1 1 1 3
Malčík Radek 2 1 1 0 1 3 2 2 1 2 1 1 1 3 1 1 0 X 2 0 0 1 0 3 1 2 1 0 2 0 0 1 1 2 0 1 1 1
Nehera Petr 2 4 0 1 3 0 1 2 2 3 1 0 0 2 1 0 1 2 X 2 1 0 2 2 1 0 1 0 1 2 0 3 0 1 0 0 1 1
Skoupý Karel 1 2 1 3 2 0 1 2 1 2 1 0 2 0 2 1 2 0 2 X 4 1 3 0 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 0 3
Hrubý Tomáš 1 1 2 2 1 0 2 1 2 1 1 1 2 0 1 1 3 0 1 4 X 1 2 0 1 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 0 1 3
Perkovič Stanislav 2 1 2 0 0 2 2 2 1 1 0 0 1 1 1 1 2 1 0 1 1 X 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1 1 2 1 2
Váňa Jiří 0 2 1 3 1 1 0 1 2 1 0 0 1 0 3 1 1 0 2 3 2 1 X 0 1 2 0 1 2 1 3 1 1 0 2 2 2 1
Tomiška Leoš 2 3 2 0 1 2 1 2 2 1 2 0 1 1 0 0 1 3 2 0 0 2 0 X 1 1 3 0 1 1 0 2 0 1 0 2 0 2
Prokop Luděk 1 2 2 3 3 1 0 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1 1 X 1 2 1 0 0 0 0 2 2 1 2 0 2
Kozel Zdeněk 0 0 0 1 0 3 0 0 0 1 2 2 2 2 4 3 0 2 0 1 1 1 2 1 1 X 1 0 1 0 3 0 2 1 1 2 2 1
Vojkůvka Zdeněk 1 2 1 1 2 1 1 0 1 0 2 1 3 0 0 1 2 1 1 0 0 1 0 3 2 1 X 2 0 2 0 1 1 1 2 3 0 2
Loutocký Petr 1 0 1 2 1 1 1 1 1 0 1 2 2 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 X 1 3 1 2 3 3 4 2 1 0
Malčík Petr 2 0 3 1 1 2 3 1 2 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 2 2 1 0 1 0 1 X 0 3 0 1 0 1 2 4 0
Hořejší Ivan 2 2 0 0 1 1 1 1 1 0 2 2 1 1 0 2 2 0 2 1 1 1 1 1 0 0 2 3 0 X 0 4 2 2 2 0 0 1
Hrabáček Alois 0 0 2 2 0 1 1 0 2 1 1 2 1 1 3 2 1 0 0 1 2 1 3 0 0 3 0 1 3 0 X 0 1 0 2 2 4 0
Vorálek Petr 2 3 0 0 1 1 0 2 2 1 2 1 0 2 0 1 1 1 3 1 1 1 1 2 0 0 1 2 0 4 0 X 2 3 1 0 0 1
Micka Jan 1 0 0 1 1 3 0 1 0 0 1 2 1 2 2 2 0 1 0 0 0 2 1 0 2 2 1 3 1 2 1 2 X 4 2 2 1 0
Pazderka Luboš 1 1 0 1 1 2 0 2 1 1 1 2 1 3 1 2 0 2 1 0 0 1 0 1 2 1 1 3 0 2 0 3 4 X 2 1 0 0
Pavlíček Martin 1 0 1 3 1 0 1 0 1 0 0 1 3 1 1 3 1 0 0 1 1 1 2 0 1 1 2 4 1 2 2 1 2 2 X 2 1 0
Eminger Jan 0 1 2 2 1 2 0 0 2 0 1 0 2 0 1 0 1 1 0 0 0 2 2 2 2 2 3 2 2 0 2 0 2 1 2 X 2 2
Kubica Jan 1 0 2 1 1 1 2 0 2 2 1 2 0 2 2 1 1 1 1 0 1 1 2 0 0 2 0 1 4 0 4 0 1 0 1 2 X 0
Dušek Petr 1 2 2 1 1 1 1 1 2 1 2 0 2 0 0 0 3 1 1 3 3 2 1 2 2 1 2 0 0 1 0 1 0 0 0 2 0 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Petr

9:58
50
55
Váňa Jiří

9:58
50
95
Hrabáček Alois

9:57
45
66
Kubica Jan

9:56
50
187
Kotula Miroslav

9:56
50
74
Eminger Jan

5:19
30
187
Loutocký Petr

7:42
40
137
Bartůněk Jaroslav

9:58
0
131
Svoboda Pavel

9:53
50
121
Pavlíček Martin

9:55
45
142
620,5 600,5 609 552,5 609 255,5 433,5 532,5 582,5 569
1000 967,77 981,47 890,41 981,47 411,76 698,63 858,18 938,76 917

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Chalupník Milan

9:56
50
77
Micka Jan

7:43
50
178
Pospíšil Luboš

0:0
0
0
Malčík Radek

9:58
50
44
Kozel Zdeněk

2:38
0
101
Prokop Luděk

0:0
0
0
Beran Věnek

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

9:52
50
195
Novotný René

9:49
45
105
Pazderka Luboš

9:56
50
90
607,5 424 0 626 107,5 0 0 544,5 581,5 601
970,45 677,32 0 1000 171,73 0 0 869,81 928,91 960,06

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Dušek Petr

9:56
45
110
Perkovič Stanislav

0:0
0
0
Pospíšil Luboš jr.

9:54
45
139
Hrubý Tomáš

9:58
45
46
Veselovský Jiří

9:57
0
166
Číp Mirek

4:22
0
87
Malčík Zdeněk

9:57
50
49
Beseda Martin

9:53
45
114
Skoupý Karel

9:54
0
89
--
586 0 569,5 620 514 218,5 622,5 581 549,5 --
941,37 0 914,86 995,98 825,7 351 1000 933,33 882,73 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Vorálek Petr

9:54
50
84
Nahodil Antonín

9:49
45
99
Veleba Martin

9:55
45
91
Hořejší Ivan

9:22
45
123
Tomiška Leoš

0:18
0
9
Vojkůvka Zdeněk

9:56
50
106
Novotný Radek

9:57
50
70
Leiner Jan

9:57
50
105
Nehera Petr

9:59
30
82
--
602 584,5 594,5 545,5 13,5 593 612 594,5 588 --
983,66 955,07 971,41 891,34 22,06 968,95 1000 971,41 960,78 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Pospíšil Luboš

9:56
50
102
Perkovič Stanislav

0:0
0
0
Malčík Petr

2:55
50
59
Váňa Jiří

8:7
50
124
Kozel Zdeněk

5:48
0
180
Kubica Jan

7:33
45
160
Beran Věnek

9:58
50
82
Micka Jan

7:12
45
210
Hrabáček Alois

9:57
35
113
Eminger Jan

7:30
0
176
595 0 195,5 475 258 418 607 347 575,5 362
980,23 0 322,08 782,54 425,04 688,63 1000 571,66 948,11 596,38

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Nehera Petr

3:16
0
99
Beseda Martin

8:19
35
129
Vorálek Petr

8:30
50
106
Tomiška Leoš

9:43
30
217
Malčík Radek

0:0
0
0
Bartůněk Jaroslav

4:27
50
107
Veleba Martin

3:10
0
108
Veselovský Jiří

3:26
45
117
Pazderka Luboš

3:17
50
120
Krajčovič Ivan

0:0
0
0
146,5 469,5 507 462 0 263,5 136 192,5 187 0
288,95 926,04 1000 911,24 0 519,72 268,24 379,68 368,84 0

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Kotula Miroslav

9:56
50
155
Dušek Petr

9:55
50
160
Skoupý Karel

9:50
35
188
Svoboda Pavel

9:54
50
170
Novotný Radek

9:56
50
99
Nahodil Antonín

9:53
40
168
Prokop Luděk

9:54
50
179
Leiner Jan

9:56
45
136
Hrubý Tomáš

9:58
30
126
--
568,5 565 531 559 596,5 549 554,5 573 565 --
953,06 947,19 890,19 937,13 1000 920,37 929,59 960,6 947,19 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Vojkůvka Zdeněk

5:38
0
171
Číp Mirek

9:54
0
172
Loutocký Petr

3:33
40
111
Pavlíček Martin

7:13
50
139
Novotný René

6:10
0
237
Chalupník Milan

7:11
0
156
Malčík Zdeněk

7:59
45
121
Hořejší Ivan

6:9
0
191
Pospíšil Luboš jr.

8:28
0
218
--
252,5 508 197,5 413,5 159 353 463,5 273,5 354 --
497,05 1000 388,78 813,98 312,99 694,88 912,4 538,39 696,85 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Prokop Luděk

5:44
50
172
Nehera Petr

4:13
45
138
Svoboda Pavel

8:56
0
147
Beseda Martin

5:55
40
138
Beran Věnek

4:15
0
148
Váňa Jiří

3:56
45
149
Veleba Martin

9:50
50
169
Veselovský Jiří

4:52
50
156
Skoupý Karel

6:13
25
179
Leiner Jan

6:55
50
113
308 229 462,5 326 181 206,5 555,5 264 308,5 408,5
554,46 412,24 832,58 586,86 325,83 371,74 1000 475,25 555,36 735,37

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hořejší Ivan

5:39
35
195
Pazderka Luboš

9:38
50
207
Pavlíček Martin

3:31
50
135
Krajčovič Ivan

5:55
45
235
Micka Jan

4:1
40
173
Vorálek Petr

5:27
45
182
Nahodil Antonín

5:2
0
171
Chalupník Milan

7:21
0
145
Loutocký Petr

5:54
50
171
Perkovič Stanislav

5:1
30
169
276,5 507 193,5 195 194,5 281 216,5 368,5 318,5 246,5
545,36 1000 381,66 384,62 383,63 554,24 427,02 726,82 628,21 486,19

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Dušek Petr

5:43
0
199
Tomiška Leoš

5:45
40
192
Vojkůvka Zdeněk

6:33
0
193
Kozel Zdeněk

4:37
0
139
Pospíšil Luboš

6:5
50
191
Malčík Radek

6:17
0
136
Eminger Jan

6:7
45
214
Číp Mirek

4:51
40
147
Novotný Radek

0:0
0
0
--
243,5 289 296,5 207,5 319,5 309 270 257,5 0 --
762,13 904,54 928,01 649,45 1000 967,14 845,07 805,95 0 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hrabáček Alois

8:8
50
143
Malčík Zdeněk

6:17
50
155
Kubica Jan

7:24
45
176
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Malčík Petr

9:56
50
148
Bartůněk Jaroslav

0:0
0
0
Kotula Miroslav

7:10
0
173
Novotný René

4:15
35
179
Pospíšil Luboš jr.

7:14
45
172
--
466,5 349,5 401 0 572 0 343,5 200,5 393 --
815,56 611,01 701,05 0 1000 0 600,52 350,52 687,06 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Prokop Luděk

5:5
0
188
Číp Mirek

8:40
0
157
Svoboda Pavel

9:46
40
187
Pazderka Luboš

8:17
50
189
Loutocký Petr

7:8
0
197
Vojkůvka Zdeněk

8:34
45
195
Micka Jan

9:52
50
196
Eminger Jan

5:47
0
195
Pavlíček Martin

0:11
0
4
Leiner Jan

8:5
40
198
211 441,5 532,5 452,5 329,5 461,5 544 249,5 9 426
387,87 811,58 978,86 831,8 605,7 848,35 1000 458,64 16,54 783,09

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hořejší Ivan

7:28
40
190
Dušek Petr

4:6
35
163
Bartůněk Jaroslav

6:37
0
208
Vorálek Petr

9:55
35
215
Malčík Zdeněk

9:49
20
183
Váňa Jiří

4:32
0
155
Skoupý Karel

0:0
0
0
Nehera Petr

7:9
0
205
Veleba Martin

3:59
40
161
Hrubý Tomáš

4:18
0
156
393 199,5 273 485 517,5 194,5 0 314 198,5 180
759,42 385,51 527,54 937,2 1000 375,85 0 606,76 383,57 347,83

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Beseda Martin

8:19
45
188
Malčík Radek

8:19
50
190
Pospíšil Luboš jr.

6:40
45
222
Nahodil Antonín

8:31
0
171
Perkovič Stanislav

8:46
0
168
Pospíšil Luboš

8:31
0
210
Kotula Miroslav

8:35
15
213
Malčík Petr

6:28
50
184
Tomiška Leoš

7:19
30
192
--
450 454 279 425,5 442 381 391 346 373 --
991,19 1000 614,54 937,22 973,57 839,21 861,23 762,11 821,59 --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Krajčovič Ivan

7:10
25
238
Beran Věnek

6:5
45
210
Novotný René

6:6
0
144
Veselovský Jiří

8:22
45
170
Novotný Radek

6:10
0
193
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Hrabáček Alois

7:2
50
173
Kubica Jan

5:26
0
175
Chalupník Milan

8:3
50
185
--
241 280 294 462 273,5 0 385,5 238,5 440,5 --
521,65 606,06 636,36 1000 591,99 0 834,42 516,23 953,46 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Dušek Petr

9:49
50
182
Vojkůvka Zdeněk

9:54
45
212
Eminger Jan

9:43
40
201
Kotula Miroslav

9:58
25
184
Tomiška Leoš

9:56
0
210
Perkovič Stanislav

9:57
45
160
Veleba Martin

9:47
45
235
Bartůněk Jaroslav

9:48
40
197
Prokop Luděk

8:35
50
184
Malčík Zdeněk

8:12
50
163
548 503 520 531 466 562 427 529,5 473 460,5
975,09 895,02 925,27 944,84 829,18 1000 759,79 942,17 841,64 819,4

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Chalupník Milan

4:19
0
160
Číp Mirek

0:0
0
0
Váňa Jiří

4:26
50
178
Skoupý Karel

3:39
40
157
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Hrabáček Alois

4:27
0
85
Pavlíček Martin

3:34
45
143
Beran Věnek

3:25
20
180
Hrubý Tomáš

6:15
50
220
Svoboda Pavel

5:48
50
189
179 0 227 180,5 0 224,5 187,5 135 265 303,5
589,79 0 747,94 594,73 0 739,7 617,79 444,81 873,15 1000

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Radek

9:58
50
167
Nahodil Antonín

6:20
0
163
Malčík Petr

5:38
45
165
Kubica Jan

6:24
25
180
Veselovský Jiří

5:38
45
184
Nehera Petr

9:57
45
202
Krajčovič Ivan

9:49
50
226
Pospíšil Luboš jr.

6:38
0
191
Leiner Jan

9:56
45
219
--
564,5 298,5 300,5 319 291 536 461 302,5 484 --
1000 528,79 532,33 565,1 515,5 949,51 816,65 535,87 857,4 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Loutocký Petr

8:14
15
202
Pazderka Luboš

0:0
0
0
Micka Jan

8:29
40
202
Beseda Martin

7:47
0
170
Novotný Radek

9:58
5
211
Hořejší Ivan

9:56
0
201
Novotný René

8:30
0
171
Pospíšil Luboš

9:56
50
174
Vorálek Petr

9:4
45
216
--
403 0 443 382 470 493 424,5 559 441 --
720,93 0 792,49 683,36 840,79 881,93 759,39 1000 788,91 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 3967,14 1000
9:58 / 50 / 44
0
0:0 / 0 / 0
967,14
6:17 / 0 / 136
1000
8:19 / 50 / 190
1000
9:58 / 50 / 167
0
2* Svoboda Pavel CZE-1121 2,4 GHz 0 0 CZE 971,67 3854,75 938,76
9:53 / 50 / 121
937,13
9:54 / 50 / 170
832,58
8:56 / 0 / 147
978,86
9:46 / 40 / 187
1000
5:48 / 50 / 189
0
3* Pospíšil Luboš CZE-313-040 2,4 GHz 0 0 CZE 962,77 3819,44 0
0:0 / 0 / 0
980,23
9:56 / 50 / 102
1000
6:5 / 50 / 191
839,21
8:31 / 0 / 210
1000
9:56 / 50 / 174
0
4* Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 942,9 3740,6 981,47
9:56 / 50 / 74
953,06
9:56 / 50 / 155
600,52
7:10 / 0 / 173
861,23
8:35 / 15 / 213
944,84
9:58 / 25 / 184
0
5* Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 940,68 3731,8 1000
9:57 / 50 / 49
912,4
7:59 / 45 / 121
611,01
6:17 / 50 / 155
1000
9:49 / 20 / 183
819,4
8:12 / 50 / 163
0
6* Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 935,12 3709,77 983,66
9:54 / 50 / 84
1000
8:30 / 50 / 106
554,24
5:27 / 45 / 182
937,2
9:55 / 35 / 215
788,91
9:4 / 45 / 216
0
7* Vojkůvka Zdeněk CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 917,62 3640,33 968,95
9:56 / 50 / 106
497,05
5:38 / 0 / 171
928,01
6:33 / 0 / 193
848,35
8:34 / 45 / 195
895,02
9:54 / 45 / 212
0
8* Dušek Petr LMK Hořice CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 913,95 3625,78 941,37
9:56 / 45 / 110
947,19
9:55 / 50 / 160
762,13
5:43 / 0 / 199
385,51
4:6 / 35 / 163
975,09
9:49 / 50 / 182
0
9* Leiner Jan CZE-1218 2,4 GHz 0 0 CZE 900,52 3572,5 971,41
9:57 / 50 / 105
960,6
9:56 / 45 / 136
735,37
6:55 / 50 / 113
783,09
8:5 / 40 / 198
857,4
9:56 / 45 / 219
0
10* Beseda Martin CZE-313-031 2,4 GHz 0 0 CZE 890,8 3533,92 933,33
9:53 / 45 / 114
926,04
8:19 / 35 / 129
586,86
5:55 / 40 / 138
991,19
8:19 / 45 / 188
683,36
7:47 / 0 / 170
0
11 Hrabáček Alois CZE-1118 2,4 GHz 0 0 CZE 877,1 3479,56 981,47
9:57 / 45 / 66
948,11
9:57 / 35 / 113
815,56
8:8 / 50 / 143
834,42
7:2 / 50 / 173
739,7
4:27 / 0 / 85
-100
12 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 873,82 3466,55 22,06
0:18 / 0 / 9
911,24
9:43 / 30 / 217
904,54
5:45 / 40 / 192
821,59
7:19 / 30 / 192
829,18
9:56 / 0 / 210
0
13 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 865,3 3432,78 1000
9:57 / 50 / 70
1000
9:56 / 50 / 99
0
0:0 / 0 / 0
591,99
6:10 / 0 / 193
840,79
9:58 / 5 / 211
0
14 Chalupník Milan CZE-1566 2,4 GHz 0 0 CZE 843,33 3345,61 970,45
9:56 / 50 / 77
694,88
7:11 / 0 / 156
726,82
7:21 / 0 / 145
953,46
8:3 / 50 / 185
589,79
4:19 / 0 / 160
0
15 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 842,28 3341,45 955,07
9:49 / 45 / 99
920,37
9:53 / 40 / 168
427,02
5:2 / 0 / 171
937,22
8:31 / 0 / 171
528,79
6:20 / 0 / 163
0
16 Malčík Petr CZE-1430 2,4 GHz 0 0 CZE 830,43 3294,44 1000
9:58 / 50 / 55
322,08
2:55 / 50 / 59
1000
9:56 / 50 / 148
762,11
6:28 / 50 / 184
532,33
5:38 / 45 / 165
0
17 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 797,59 3164,15 995,98
9:58 / 45 / 46
947,19
9:58 / 30 / 126
0
0:0 / 0 / 0
347,83
4:18 / 0 / 156
873,15
6:15 / 50 / 220
0
18 Pazderka Luboš CZE-1565 2,4 GHz 0 0 CZE 796,72 3160,7 960,06
9:56 / 50 / 90
368,84
3:17 / 50 / 120
1000
9:38 / 50 / 207
831,8
8:17 / 50 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
19 Veleba Martin CZE-269-043 2,4 GHz 0 0 CZE 785,14 3114,77 971,41
9:55 / 45 / 91
268,24
3:10 / 0 / 108
1000
9:50 / 50 / 169
383,57
3:59 / 40 / 161
759,79
9:47 / 45 / 235
0
20 Hořejší Ivan CZE-171-019 2,4 GHz 0 0 CZE 775,89 3078,05 891,34
9:22 / 45 / 123
538,39
6:9 / 0 / 191
545,36
5:39 / 35 / 195
759,42
7:28 / 40 / 190
881,93
9:56 / 0 / 201
0
21 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 766,67 3041,47 677,32
7:43 / 50 / 178
571,66
7:12 / 45 / 210
383,63
4:1 / 40 / 173
1000
9:52 / 50 / 196
792,49
8:29 / 40 / 202
0
22 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 748,28 2968,53 351
4:22 / 0 / 87
1000
9:54 / 0 / 172
805,95
4:51 / 40 / 147
811,58
8:40 / 0 / 157
0
0:0 / 0 / 0
0
23 Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 738,39 2929,29 960,78
9:59 / 30 / 82
288,95
3:16 / 0 / 99
412,24
4:13 / 45 / 138
606,76
7:9 / 0 / 205
949,51
9:57 / 45 / 202
0
24 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 736,81 2923,01 882,73
9:54 / 0 / 89
890,19
9:50 / 35 / 188
555,36
6:13 / 25 / 179
0
0:0 / 0 / 0
594,73
3:39 / 40 / 157
0
25 Pospíšil Luboš jr. CZE-313-030 2,4 GHz 1 0 CZE 734,36 2913,31 914,86
9:54 / 45 / 139
696,85
8:28 / 0 / 218
687,06
7:14 / 45 / 172
614,54
6:40 / 45 / 222
535,87
6:38 / 0 / 191
0
26 Váňa Jiří CZE-074-050 2,4 GHz 0 0 CZE 724,48 2874,1 967,77
9:58 / 50 / 95
782,54
8:7 / 50 / 124
371,74
3:56 / 45 / 149
375,85
4:32 / 0 / 155
747,94
4:26 / 50 / 178
0
27 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 717,8 2847,61 858,18
9:58 / 0 / 131
519,72
4:27 / 50 / 107
0
0:0 / 0 / 0
527,54
6:37 / 0 / 208
942,17
9:48 / 40 / 197
0
28 Kubica Jan LMK Hořice CZE-232-017 2,4 GHz 0 0 717,19 2845,19 890,41
9:56 / 50 / 187
688,63
7:33 / 45 / 160
701,05
7:24 / 45 / 176
516,23
5:26 / 0 / 175
565,1
6:24 / 25 / 180
0
29 Eminger Jan CZE-069-015 2,4 GHz 0 0 712,19 2825,36 411,76
5:19 / 30 / 187
596,38
7:30 / 0 / 176
845,07
6:7 / 45 / 214
458,64
5:47 / 0 / 195
925,27
9:43 / 40 / 201
0
30 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 709,94 2816,45 825,7
9:57 / 0 / 166
379,68
3:26 / 45 / 117
475,25
4:52 / 50 / 156
1000
8:22 / 45 / 170
515,5
5:38 / 45 / 184
0
31 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 688,26 2730,43 917
9:55 / 45 / 142
813,98
7:13 / 50 / 139
381,66
3:31 / 50 / 135
16,54
0:11 / 0 / 4
617,79
3:34 / 45 / 143
0
32 Prokop Luděk CZE-313-029 2,4 GHz 0 0 CZE 684,01 2713,56 0
0:0 / 0 / 0
929,59
9:54 / 50 / 179
554,46
5:44 / 50 / 172
387,87
5:5 / 0 / 188
841,64
8:35 / 50 / 184
0
33 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 2 0 CZE 674,33 2675,18 928,91
9:49 / 45 / 105
312,99
6:10 / 0 / 237
350,52
4:15 / 35 / 179
636,36
6:6 / 0 / 144
759,39
8:30 / 0 / 171
0
34 Loutocký Petr CZE-327-009 2,4 GHz 0 0 CZE 668,86 2653,47 698,63
7:42 / 40 / 137
388,78
3:33 / 40 / 111
628,21
5:54 / 50 / 171
605,7
7:8 / 0 / 197
720,93
8:14 / 15 / 202
0
35 Krajčovič Ivan CZE-1620 2,4 GHz 0 0 CZE 653,55 2592,73 869,81
9:52 / 50 / 195
0
0:0 / 0 / 0
384,62
5:55 / 45 / 235
521,65
7:10 / 25 / 238
816,65
9:49 / 50 / 226
0
36 Perkovič Stanislav CZE-1483 2,4 GHz 0 0 CZE 620,03 2459,76 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
486,19
5:1 / 30 / 169
973,57
8:46 / 0 / 168
1000
9:57 / 45 / 160
0
37 Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 599,1 2376,7 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 82
325,83
4:15 / 0 / 148
606,06
6:5 / 45 / 210
444,81
3:25 / 20 / 180
0
38 Kozel Zdeněk LMK Hořice CZE-232-028 2,4 GHz 0 0 CZE 314,14 1246,22 171,73
2:38 / 0 / 101
425,04
5:48 / 0 / 180
649,45
4:37 / 0 / 139
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H148)
Svoboda Pavel

M14:S56,00
L50
(H212)
Pospíšil Luboš

M14:S56,00
L50
(H219)
Kotula Miroslav

M12:S30,00
L45
(H194)
Malčík Zdeněk

M14:S56,00
L50
(H163)
Vorálek Petr

M14:S53,00
L45
(H200)
Vojkůvka Zdeněk

M10:S59,00
L30
(H212)
Dušek Petr

M5:S31,00
L0
(H156)
Leiner Jan

M10:S55,00
L50
(H203)
Beseda Martin

M11:S43,00
L45
(H175)
874 810 789 698 864,5 838 553 253 596 660,5
1000 926,77 902,75 798,63 989,13 958,81 632,72 289,47 681,92 755,72

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Beseda Martin

M8:S39,00
L40
(H189)
Malčík Radek

M14:S1,00
L50
(H174)
Svoboda Pavel

M13:S27,00
L45
(H197)
Pospíšil Luboš

M14:S26,00
L45
(H167)
Kotula Miroslav

M5:S42,00
L35
(H199)
Malčík Zdeněk

M9:S15,00
L35
(H165)
Vorálek Petr

M0:S0,00
L0
(H0)
Vojkůvka Zdeněk

M10:S24,00
L45
(H211)
Dušek Petr

M8:S41,00
L45
(H202)
Leiner Jan

M14:S50,00
L45
(H228)
464,5 804 753,5 827,5 277,5 507,5 0 536 460 751
561,33 971,6 910,57 1000 335,35 613,29 0 647,73 555,89 907,55

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Leiner Jan

M5:S25,00
L45
(H199)
Beseda Martin

M4:S54,00
L40
(H112)
Malčík Radek

M14:S56,00
L50
(H219)
Svoboda Pavel

M5:S53,00
L0
(H196)
Pospíšil Luboš

M7:S6,00
L0
(H153)
Kotula Miroslav

M6:S46,00
L50
(H160)
Malčík Zdeněk

M5:S54,00
L45
(H165)
Vorálek Petr

M6:S27,00
L45
(H176)
Vojkůvka Zdeněk

M4:S57,00
L35
(H167)
Dušek Petr

M6:S29,00
L50
(H177)
270,5 278 789 255 349,5 376 316,5 344 248,5 350,5
342,84 352,34 1000 323,19 442,97 476,55 401,14 435,99 314,96 444,23

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2971,6 1000
14:58 / 50 / 148
971,6
14:1 / 50 / 174
1000
14:56 / 50 / 219
0 1* Malčík Radek 1000 3967,14 1000
9:58 / 50 / 44
0
0:0 / 0 / 0
967,14
6:17 / 0 / 136
1000
8:19 / 50 / 190
1000
9:58 / 50 / 167
0
2 789,38 2345,72 902,75
14:56 / 50 / 219
1000
14:26 / 45 / 167
442,97
7:6 / 0 / 153
0 3* Pospíšil Luboš 962,77 3819,44 0
0:0 / 0 / 0
980,23
9:56 / 50 / 102
1000
6:5 / 50 / 191
839,21
8:31 / 0 / 210
1000
9:56 / 50 / 174
0
3 727,06 2160,53 926,77
14:56 / 50 / 212
910,57
13:27 / 45 / 197
323,19
5:53 / 0 / 196
0 2* Svoboda Pavel 971,67 3854,75 938,76
9:53 / 50 / 121
937,13
9:54 / 50 / 170
832,58
8:56 / 0 / 147
978,86
9:46 / 40 / 187
1000
5:48 / 50 / 189
0
4 674,24 2003,56 989,13
14:56 / 50 / 163
613,29
9:15 / 35 / 165
401,14
5:54 / 45 / 165
0 5* Malčík Zdeněk 940,68 3731,8 1000
9:57 / 50 / 49
912,4
7:59 / 45 / 121
611,01
6:17 / 50 / 155
1000
9:49 / 20 / 183
819,4
8:12 / 50 / 163
0
5 650,26 1932,31 681,92
10:55 / 50 / 203
907,55
14:50 / 45 / 228
342,84
5:25 / 45 / 199
0 9* Leiner Jan 900,52 3572,5 971,41
9:57 / 50 / 105
960,6
9:56 / 45 / 136
735,37
6:55 / 50 / 113
783,09
8:5 / 40 / 198
857,4
9:56 / 45 / 219
0
6 561,78 1669,39 755,72
11:43 / 45 / 175
561,33
8:39 / 40 / 189
352,34
4:54 / 40 / 112
0 10* Beseda Martin 890,8 3533,92 933,33
9:53 / 45 / 114
926,04
8:19 / 35 / 129
586,86
5:55 / 40 / 138
991,19
8:19 / 45 / 188
683,36
7:47 / 0 / 170
0
7 541,97 1610,53 798,63
12:30 / 45 / 194
335,35
5:42 / 35 / 199
476,55
6:46 / 50 / 160
0 4* Kotula Miroslav 942,9 3740,6 981,47
9:56 / 50 / 74
953,06
9:56 / 50 / 155
600,52
7:10 / 0 / 173
861,23
8:35 / 15 / 213
944,84
9:58 / 25 / 184
0
8 536,89 1595,41 632,72
10:59 / 30 / 212
647,73
10:24 / 45 / 211
314,96
4:57 / 35 / 167
0 7* Vojkůvka Zdeněk 917,62 3640,33 968,95
9:56 / 50 / 106
497,05
5:38 / 0 / 171
928,01
6:33 / 0 / 193
848,35
8:34 / 45 / 195
895,02
9:54 / 45 / 212
0
9 469,38 1394,8 958,81
14:53 / 45 / 200
0
0:0 / 0 / 0
435,99
6:27 / 45 / 176
0 6* Vorálek Petr 935,12 3709,77 983,66
9:54 / 50 / 84
1000
8:30 / 50 / 106
554,24
5:27 / 45 / 182
937,2
9:55 / 35 / 215
788,91
9:4 / 45 / 216
0
10 433,97 1289,59 289,47
5:31 / 0 / 156
555,89
8:41 / 45 / 202
444,23
6:29 / 50 / 177
0 8* Dušek Petr 913,95 3625,78 941,37
9:56 / 45 / 110
947,19
9:55 / 50 / 160
762,13
5:43 / 0 / 199
385,51
4:6 / 35 / 163
975,09
9:49 / 50 / 182
0
-- -- 11 Hrabáček Alois 877,1 3479,56 981,47
9:57 / 45 / 66
948,11
9:57 / 35 / 113
815,56
8:8 / 50 / 143
834,42
7:2 / 50 / 173
739,7
4:27 / 0 / 85
-100
-- -- 12 Tomiška Leoš 873,82 3466,55 22,06
0:18 / 0 / 9
911,24
9:43 / 30 / 217
904,54
5:45 / 40 / 192
821,59
7:19 / 30 / 192
829,18
9:56 / 0 / 210
0
-- -- 13 Novotný Radek 865,3 3432,78 1000
9:57 / 50 / 70
1000
9:56 / 50 / 99
0
0:0 / 0 / 0
591,99
6:10 / 0 / 193
840,79
9:58 / 5 / 211
0
-- -- 14 Chalupník Milan 843,33 3345,61 970,45
9:56 / 50 / 77
694,88
7:11 / 0 / 156
726,82
7:21 / 0 / 145
953,46
8:3 / 50 / 185
589,79
4:19 / 0 / 160
0
-- -- 15 Nahodil Antonín 842,28 3341,45 955,07
9:49 / 45 / 99
920,37
9:53 / 40 / 168
427,02
5:2 / 0 / 171
937,22
8:31 / 0 / 171
528,79
6:20 / 0 / 163
0
-- -- 16 Malčík Petr 830,43 3294,44 1000
9:58 / 50 / 55
322,08
2:55 / 50 / 59
1000
9:56 / 50 / 148
762,11
6:28 / 50 / 184
532,33
5:38 / 45 / 165
0
-- -- 17 Hrubý Tomáš 797,59 3164,15 995,98
9:58 / 45 / 46
947,19
9:58 / 30 / 126
0
0:0 / 0 / 0
347,83
4:18 / 0 / 156
873,15
6:15 / 50 / 220
0
-- -- 18 Pazderka Luboš 796,72 3160,7 960,06
9:56 / 50 / 90
368,84
3:17 / 50 / 120
1000
9:38 / 50 / 207
831,8
8:17 / 50 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 19 Veleba Martin 785,14 3114,77 971,41
9:55 / 45 / 91
268,24
3:10 / 0 / 108
1000
9:50 / 50 / 169
383,57
3:59 / 40 / 161
759,79
9:47 / 45 / 235
0
-- -- 20 Hořejší Ivan 775,89 3078,05 891,34
9:22 / 45 / 123
538,39
6:9 / 0 / 191
545,36
5:39 / 35 / 195
759,42
7:28 / 40 / 190
881,93
9:56 / 0 / 201
0
-- -- 21 Micka Jan 766,67 3041,47 677,32
7:43 / 50 / 178
571,66
7:12 / 45 / 210
383,63
4:1 / 40 / 173
1000
9:52 / 50 / 196
792,49
8:29 / 40 / 202
0
-- -- 22 Číp Mirek 748,28 2968,53 351
4:22 / 0 / 87
1000
9:54 / 0 / 172
805,95
4:51 / 40 / 147
811,58
8:40 / 0 / 157
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 23 Nehera Petr 738,39 2929,29 960,78
9:59 / 30 / 82
288,95
3:16 / 0 / 99
412,24
4:13 / 45 / 138
606,76
7:9 / 0 / 205
949,51
9:57 / 45 / 202
0
-- -- 24 Skoupý Karel 736,81 2923,01 882,73
9:54 / 0 / 89
890,19
9:50 / 35 / 188
555,36
6:13 / 25 / 179
0
0:0 / 0 / 0
594,73
3:39 / 40 / 157
0
-- -- 25 Pospíšil Luboš jr. 734,36 2913,31 914,86
9:54 / 45 / 139
696,85
8:28 / 0 / 218
687,06
7:14 / 45 / 172
614,54
6:40 / 45 / 222
535,87
6:38 / 0 / 191
0
-- -- 26 Váňa Jiří 724,48 2874,1 967,77
9:58 / 50 / 95
782,54
8:7 / 50 / 124
371,74
3:56 / 45 / 149
375,85
4:32 / 0 / 155
747,94
4:26 / 50 / 178
0
-- -- 27 Bartůněk Jaroslav 717,8 2847,61 858,18
9:58 / 0 / 131
519,72
4:27 / 50 / 107
0
0:0 / 0 / 0
527,54
6:37 / 0 / 208
942,17
9:48 / 40 / 197
0
-- -- 28 Kubica Jan 717,19 2845,19 890,41
9:56 / 50 / 187
688,63
7:33 / 45 / 160
701,05
7:24 / 45 / 176
516,23
5:26 / 0 / 175
565,1
6:24 / 25 / 180
0
-- -- 29 Eminger Jan 712,19 2825,36 411,76
5:19 / 30 / 187
596,38
7:30 / 0 / 176
845,07
6:7 / 45 / 214
458,64
5:47 / 0 / 195
925,27
9:43 / 40 / 201
0
-- -- 30 Veselovský Jiří 709,94 2816,45 825,7
9:57 / 0 / 166
379,68
3:26 / 45 / 117
475,25
4:52 / 50 / 156
1000
8:22 / 45 / 170
515,5
5:38 / 45 / 184
0
-- -- 31 Pavlíček Martin 688,26 2730,43 917
9:55 / 45 / 142
813,98
7:13 / 50 / 139
381,66
3:31 / 50 / 135
16,54
0:11 / 0 / 4
617,79
3:34 / 45 / 143
0
-- -- 32 Prokop Luděk 684,01 2713,56 0
0:0 / 0 / 0
929,59
9:54 / 50 / 179
554,46
5:44 / 50 / 172
387,87
5:5 / 0 / 188
841,64
8:35 / 50 / 184
0
-- -- 33 Novotný René 674,33 2675,18 928,91
9:49 / 45 / 105
312,99
6:10 / 0 / 237
350,52
4:15 / 35 / 179
636,36
6:6 / 0 / 144
759,39
8:30 / 0 / 171
0
-- -- 34 Loutocký Petr 668,86 2653,47 698,63
7:42 / 40 / 137
388,78
3:33 / 40 / 111
628,21
5:54 / 50 / 171
605,7
7:8 / 0 / 197
720,93
8:14 / 15 / 202
0
-- -- 35 Krajčovič Ivan 653,55 2592,73 869,81
9:52 / 50 / 195
0
0:0 / 0 / 0
384,62
5:55 / 45 / 235
521,65
7:10 / 25 / 238
816,65
9:49 / 50 / 226
0
-- -- 36 Perkovič Stanislav 620,03 2459,76 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
486,19
5:1 / 30 / 169
973,57
8:46 / 0 / 168
1000
9:57 / 45 / 160
0
-- -- 37 Beran Věnek 599,1 2376,7 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 82
325,83
4:15 / 0 / 148
606,06
6:5 / 45 / 210
444,81
3:25 / 20 / 180
0
-- -- 38 Kozel Zdeněk 314,14 1246,22 171,73
2:38 / 0 / 101
425,04
5:48 / 0 / 180
649,45
4:37 / 0 / 139
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :655
Datum konání :7.5.2017
Kategorie :F5J
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Ivan Hořejší
Počasí :Polojasno až oblačno, 15-18 °C, Z vítr 3-6 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-1392 1000
9:58 / 50 / 44
0
0:0 / 0 / 0
967,14
6:17 / 0 / 136
1000
8:19 / 50 / 190
1000
9:58 / 50 / 167
3967,14 1000
2* Pospíšil Luboš CZE-313-040 0
0:0 / 0 / 0
980,23
9:56 / 50 / 102
1000
6:5 / 50 / 191
839,21
8:31 / 0 / 210
1000
9:56 / 50 / 174
3819,44 962,77
3* Svoboda Pavel CZE-1121 938,76
9:53 / 50 / 121
937,13
9:54 / 50 / 170
832,58
8:56 / 0 / 147
978,86
9:46 / 40 / 187
1000
5:48 / 50 / 189
3854,75 971,67
4* Malčík Zdeněk CZE-1431 1000
9:57 / 50 / 49
912,4
7:59 / 45 / 121
611,01
6:17 / 50 / 155
1000
9:49 / 20 / 183
819,4
8:12 / 50 / 163
3731,8 940,68
5* Leiner Jan CZE-1218 971,41
9:57 / 50 / 105
960,6
9:56 / 45 / 136
735,37
6:55 / 50 / 113
783,09
8:5 / 40 / 198
857,4
9:56 / 45 / 219
3572,5 900,52
6* Beseda Martin CZE-313-031 933,33
9:53 / 45 / 114
926,04
8:19 / 35 / 129
586,86
5:55 / 40 / 138
991,19
8:19 / 45 / 188
683,36
7:47 / 0 / 170
3533,92 890,8
7* Kotula Miroslav CZE-331-011 981,47
9:56 / 50 / 74
953,06
9:56 / 50 / 155
600,52
7:10 / 0 / 173
861,23
8:35 / 15 / 213
944,84
9:58 / 25 / 184
3740,6 942,9
8* Vojkůvka Zdeněk CZE-327-001 968,95
9:56 / 50 / 106
497,05
5:38 / 0 / 171
928,01
6:33 / 0 / 193
848,35
8:34 / 45 / 195
895,02
9:54 / 45 / 212
3640,33 917,62
9* Vorálek Petr CZE-327-025 983,66
9:54 / 50 / 84
1000
8:30 / 50 / 106
554,24
5:27 / 45 / 182
937,2
9:55 / 35 / 215
788,91
9:4 / 45 / 216
3709,77 935,12
10* Dušek Petr LMK Hořice CZE-232-003 941,37
9:56 / 45 / 110
947,19
9:55 / 50 / 160
762,13
5:43 / 0 / 199
385,51
4:6 / 35 / 163
975,09
9:49 / 50 / 182
3625,78 913,95
11 Hrabáček Alois CZE-1118 981,47
9:57 / 45 / 66
948,11
9:57 / 35 / 113
815,56
8:8 / 50 / 143
834,42
7:2 / 50 / 173
739,7
4:27 / 0 / 85
3479,56 877,1
12 Tomiška Leoš CZE-232-018 22,06
0:18 / 0 / 9
911,24
9:43 / 30 / 217
904,54
5:45 / 40 / 192
821,59
7:19 / 30 / 192
829,18
9:56 / 0 / 210
3466,55 873,82
13 Novotný Radek CZE-1528 1000
9:57 / 50 / 70
1000
9:56 / 50 / 99
0
0:0 / 0 / 0
591,99
6:10 / 0 / 193
840,79
9:58 / 5 / 211
3432,78 865,3
14 Chalupník Milan CZE-1566 970,45
9:56 / 50 / 77
694,88
7:11 / 0 / 156
726,82
7:21 / 0 / 145
953,46
8:3 / 50 / 185
589,79
4:19 / 0 / 160
3345,61 843,33
15 Nahodil Antonín CZE-269-019 955,07
9:49 / 45 / 99
920,37
9:53 / 40 / 168
427,02
5:2 / 0 / 171
937,22
8:31 / 0 / 171
528,79
6:20 / 0 / 163
3341,45 842,28
16 Malčík Petr CZE-1430 1000
9:58 / 50 / 55
322,08
2:55 / 50 / 59
1000
9:56 / 50 / 148
762,11
6:28 / 50 / 184
532,33
5:38 / 45 / 165
3294,44 830,43
17 Hrubý Tomáš CZE-213-039 995,98
9:58 / 45 / 46
947,19
9:58 / 30 / 126
0
0:0 / 0 / 0
347,83
4:18 / 0 / 156
873,15
6:15 / 50 / 220
3164,15 797,59
18 Pazderka Luboš CZE-1565 960,06
9:56 / 50 / 90
368,84
3:17 / 50 / 120
1000
9:38 / 50 / 207
831,8
8:17 / 50 / 189
0
0:0 / 0 / 0
3160,7 796,72
19 Veleba Martin CZE-269-043 971,41
9:55 / 45 / 91
268,24
3:10 / 0 / 108
1000
9:50 / 50 / 169
383,57
3:59 / 40 / 161
759,79
9:47 / 45 / 235
3114,77 785,14
20 Hořejší Ivan CZE-171-019 891,34
9:22 / 45 / 123
538,39
6:9 / 0 / 191
545,36
5:39 / 35 / 195
759,42
7:28 / 40 / 190
881,93
9:56 / 0 / 201
3078,05 775,89
21 Micka Jan CZE-074-013 677,32
7:43 / 50 / 178
571,66
7:12 / 45 / 210
383,63
4:1 / 40 / 173
1000
9:52 / 50 / 196
792,49
8:29 / 40 / 202
3041,47 766,67
22 Číp Mirek CZE-232-045 351
4:22 / 0 / 87
1000
9:54 / 0 / 172
805,95
4:51 / 40 / 147
811,58
8:40 / 0 / 157
0
0:0 / 0 / 0
2968,53 748,28
23 Nehera Petr CZE-1460 960,78
9:59 / 30 / 82
288,95
3:16 / 0 / 99
412,24
4:13 / 45 / 138
606,76
7:9 / 0 / 205
949,51
9:57 / 45 / 202
2929,29 738,39
24 Skoupý Karel CZE-1520 882,73
9:54 / 0 / 89
890,19
9:50 / 35 / 188
555,36
6:13 / 25 / 179
0
0:0 / 0 / 0
594,73
3:39 / 40 / 157
2923,01 736,81
25 Pospíšil Luboš jr. CZE-313-030 914,86
9:54 / 45 / 139
696,85
8:28 / 0 / 218
687,06
7:14 / 45 / 172
614,54
6:40 / 45 / 222
535,87
6:38 / 0 / 191
2913,31 734,36
26 Váňa Jiří CZE-074-050 967,77
9:58 / 50 / 95
782,54
8:7 / 50 / 124
371,74
3:56 / 45 / 149
375,85
4:32 / 0 / 155
747,94
4:26 / 50 / 178
2874,1 724,48
27 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 858,18
9:58 / 0 / 131
519,72
4:27 / 50 / 107
0
0:0 / 0 / 0
527,54
6:37 / 0 / 208
942,17
9:48 / 40 / 197
2847,61 717,8
28 Kubica Jan LMK Hořice CZE-232-017 890,41
9:56 / 50 / 187
688,63
7:33 / 45 / 160
701,05
7:24 / 45 / 176
516,23
5:26 / 0 / 175
565,1
6:24 / 25 / 180
2845,19 717,19
29 Eminger Jan CZE-069-015 411,76
5:19 / 30 / 187
596,38
7:30 / 0 / 176
845,07
6:7 / 45 / 214
458,64
5:47 / 0 / 195
925,27
9:43 / 40 / 201
2825,36 712,19
30 Veselovský Jiří CZE-213-020 825,7
9:57 / 0 / 166
379,68
3:26 / 45 / 117
475,25
4:52 / 50 / 156
1000
8:22 / 45 / 170
515,5
5:38 / 45 / 184
2816,45 709,94
31 Pavlíček Martin CZE-069-003 917
9:55 / 45 / 142
813,98
7:13 / 50 / 139
381,66
3:31 / 50 / 135
16,54
0:11 / 0 / 4
617,79
3:34 / 45 / 143
2730,43 688,26
32 Prokop Luděk CZE-313-029 0
0:0 / 0 / 0
929,59
9:54 / 50 / 179
554,46
5:44 / 50 / 172
387,87
5:5 / 0 / 188
841,64
8:35 / 50 / 184
2713,56 684,01
33 Novotný René CZE-1527 928,91
9:49 / 45 / 105
312,99
6:10 / 0 / 237
350,52
4:15 / 35 / 179
636,36
6:6 / 0 / 144
759,39
8:30 / 0 / 171
2675,18 674,33
34 Loutocký Petr CZE-327-009 698,63
7:42 / 40 / 137
388,78
3:33 / 40 / 111
628,21
5:54 / 50 / 171
605,7
7:8 / 0 / 197
720,93
8:14 / 15 / 202
2653,47 668,86
35 Krajčovič Ivan CZE-1620 869,81
9:52 / 50 / 195
0
0:0 / 0 / 0
384,62
5:55 / 45 / 235
521,65
7:10 / 25 / 238
816,65
9:49 / 50 / 226
2592,73 653,55
36 Perkovič Stanislav CZE-1483 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
486,19
5:1 / 30 / 169
973,57
8:46 / 0 / 168
1000
9:57 / 45 / 160
2459,76 620,03
37 Beran Věnek CZE-313-027 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 82
325,83
4:15 / 0 / 148
606,06
6:5 / 45 / 210
444,81
3:25 / 20 / 180
2376,7 599,1
38 Kozel Zdeněk LMK Hořice CZE-232-028 171,73
2:38 / 0 / 101
425,04
5:48 / 0 / 180
649,45
4:37 / 0 / 139
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1246,22 314,14

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
LMK Hořice 3 Kozel Zdeněk, Kubica Jan, Dušek Petr, 8618,93 2872,98

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 38 Nahodil Antonín, Veleba Martin, Kotula Miroslav, Svoboda Pavel, Leiner Jan, Pospíšil Luboš, Pospíšil Luboš jr., Beseda Martin, Bartůněk Jaroslav, Veselovský Jiří, Novotný Radek, Novotný René, Číp Mirek, Krajčovič Ivan, Beran Věnek, Chalupník Milan, Malčík Zdeněk, Malčík Radek, Nehera Petr, Skoupý Karel, Hrubý Tomáš, Perkovič Stanislav, Váňa Jiří, Tomiška Leoš, Prokop Luděk, Kozel Zdeněk, Vojkůvka Zdeněk, Loutocký Petr, Malčík Petr, Hořejší Ivan, Hrabáček Alois, Vorálek Petr, Micka Jan, Pazderka Luboš, Pavlíček Martin, Eminger Jan, Kubica Jan, Dušek Petr, 129923 3419,03

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Petr 5 50 , 50 , 50 , 50 , 45 245 49
Leiner Jan 8 50 , 45 , 50 , 40 , 45 , 50 , 45 , 45 370 46,25
Micka Jan 5 50 , 45 , 40 , 50 , 40 225 45
Malčík Zdeněk 8 50 , 45 , 50 , 20 , 50 , 50 , 35 , 45 345 43,12
Pazderka Luboš 5 50 , 50 , 50 , 50 , 0 200 40
Vorálek Petr 8 50 , 50 , 45 , 35 , 45 , 45 , 0 , 45 315 39,38
Váňa Jiří 5 50 , 50 , 45 , 0 , 50 195 39
Pavlíček Martin 5 45 , 50 , 50 , 0 , 45 190 38
Malčík Radek 8 50 , 0 , 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 300 37,5
Veselovský Jiří 5 0 , 45 , 50 , 45 , 45 185 37
Beseda Martin 8 45 , 35 , 40 , 45 , 0 , 45 , 40 , 40 290 36,25
Hrabáček Alois 5 45 , 35 , 50 , 50 , 0 180 36
Veleba Martin 5 45 , 0 , 50 , 40 , 45 180 36
Svoboda Pavel 8 50 , 50 , 0 , 40 , 50 , 50 , 45 , 0 285 35,62
Dušek Petr 8 45 , 50 , 0 , 35 , 50 , 0 , 45 , 50 275 34,38
Krajčovič Ivan 5 50 , 0 , 45 , 25 , 50 170 34
Kotula Miroslav 8 50 , 50 , 0 , 15 , 25 , 45 , 35 , 50 270 33,75
Kubica Jan 5 50 , 45 , 45 , 0 , 25 165 33
Vojkůvka Zdeněk 8 50 , 0 , 0 , 45 , 45 , 30 , 45 , 35 250 31,25
Pospíšil Luboš 8 0 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 45 , 0 245 30,62
Prokop Luděk 5 0 , 50 , 50 , 0 , 50 150 30
Loutocký Petr 5 40 , 40 , 50 , 0 , 15 145 29
Pospíšil Luboš jr. 5 45 , 0 , 45 , 45 , 0 135 27
Hrubý Tomáš 5 45 , 30 , 0 , 0 , 50 125 25
Hořejší Ivan 5 45 , 0 , 35 , 40 , 0 120 24
Nehera Petr 5 30 , 0 , 45 , 0 , 45 120 24
Eminger Jan 5 30 , 0 , 45 , 0 , 40 115 23
Beran Věnek 5 0 , 50 , 0 , 45 , 20 115 23
Novotný Radek 5 50 , 50 , 0 , 0 , 5 105 21
Tomiška Leoš 5 0 , 30 , 40 , 30 , 0 100 20
Skoupý Karel 5 0 , 35 , 25 , 0 , 40 100 20
Chalupník Milan 5 50 , 0 , 0 , 50 , 0 100 20
Bartůněk Jaroslav 5 0 , 50 , 0 , 0 , 40 90 18
Nahodil Antonín 5 45 , 40 , 0 , 0 , 0 85 17
Novotný René 5 45 , 0 , 35 , 0 , 0 80 16
Perkovič Stanislav 5 0 , 0 , 30 , 0 , 45 75 15
Číp Mirek 5 0 , 0 , 40 , 0 , 0 40 8
Kozel Zdeněk 5 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Kotula Miroslav 5 9:56,00, 9:56,00, 7:10,00, 8:35,00, 9:58,00, 2735 9:7
Leiner Jan 5 9:57,00, 9:56,00, 6:55,00, 8:5,00, 9:56,00, 2689 8:57,8
Svoboda Pavel 5 9:53,00, 9:54,00, 8:56,00, 9:46,00, 5:48,00, 2657 8:51,4
Vorálek Petr 5 9:54,00, 8:30,00, 5:27,00, 9:55,00, 9:4,00, 2570 8:34
Malčík Zdeněk 5 9:57,00, 7:59,00, 6:17,00, 9:49,00, 8:12,00, 2534 8:26,8
Vojkůvka Zdeněk 5 9:56,00, 5:38,00, 6:33,00, 8:34,00, 9:54,00, 2435 8:7
Beseda Martin 5 9:53,00, 8:19,00, 5:55,00, 8:19,00, 7:47,00, 2413 8:2,60000000000002
Nahodil Antonín 5 9:49,00, 9:53,00, 5:2,00, 8:31,00, 6:20,00, 2375 7:55
Hrabáček Alois 5 9:57,00, 9:57,00, 8:8,00, 7:2,00, 4:27,00, 2371 7:54,2
Dušek Petr 5 9:56,00, 9:55,00, 5:43,00, 4:6,00, 9:49,00, 2369 7:53,8
Pospíšil Luboš jr. 5 9:54,00, 8:28,00, 7:14,00, 6:40,00, 6:38,00, 2334 7:46,8
Hořejší Ivan 5 9:22,00, 6:9,00, 5:39,00, 7:28,00, 9:56,00, 2314 7:42,8
Micka Jan 5 7:43,00, 7:12,00, 4:1,00, 9:52,00, 8:29,00, 2237 7:27,4
Chalupník Milan 5 9:56,00, 7:11,00, 7:21,00, 8:3,00, 4:19,00, 2210 7:22
Kubica Jan 5 9:56,00, 7:33,00, 7:24,00, 5:26,00, 6:24,00, 2203 7:20,6
Veleba Martin 5 9:55,00, 3:10,00, 9:50,00, 3:59,00, 9:47,00, 2201 7:20,2
Novotný Radek 5 9:57,00, 9:56,00, 0:0,00, 6:10,00, 9:58,00, 2161 7:12,2
Malčík Petr 5 9:58,00, 2:55,00, 9:56,00, 6:28,00, 5:38,00, 2095 6:59
Novotný René 5 9:49,00, 6:10,00, 4:15,00, 6:6,00, 8:30,00, 2090 6:58
Nehera Petr 5 9:59,00, 3:16,00, 4:13,00, 7:9,00, 9:57,00, 2074 6:54,8
Malčík Radek 5 9:58,00, 0:0,00, 6:17,00, 8:19,00, 9:58,00, 2072 6:54,4
Pospíšil Luboš 5 0:0,00, 9:56,00, 6:5,00, 8:31,00, 9:56,00, 2068 6:53,6
Eminger Jan 5 5:19,00, 7:30,00, 6:7,00, 5:47,00, 9:43,00, 2066 6:53,2
Tomiška Leoš 5 0:18,00, 9:43,00, 5:45,00, 7:19,00, 9:56,00, 1981 6:36,2
Krajčovič Ivan 5 9:52,00, 0:0,00, 5:55,00, 7:10,00, 9:49,00, 1966 6:33,2
Loutocký Petr 5 7:42,00, 3:33,00, 5:54,00, 7:8,00, 8:14,00, 1951 6:30,2
Veselovský Jiří 5 9:57,00, 3:26,00, 4:52,00, 8:22,00, 5:38,00, 1935 6:27
Pazderka Luboš 5 9:56,00, 3:17,00, 9:38,00, 8:17,00, 0:0,00, 1868 6:13,6
Váňa Jiří 5 9:58,00, 8:7,00, 3:56,00, 4:32,00, 4:26,00, 1859 6:11,8
Bartůněk Jaroslav 5 9:58,00, 4:27,00, 0:0,00, 6:37,00, 9:48,00, 1850 6:10
Hrubý Tomáš 5 9:58,00, 9:58,00, 0:0,00, 4:18,00, 6:15,00, 1829 6:5,80000000000001
Skoupý Karel 5 9:54,00, 9:50,00, 6:13,00, 0:0,00, 3:39,00, 1776 5:55,2
Prokop Luděk 5 0:0,00, 9:54,00, 5:44,00, 5:5,00, 8:35,00, 1758 5:51,6
Číp Mirek 5 4:22,00, 9:54,00, 4:51,00, 8:40,00, 0:0,00, 1667 5:33,4
Pavlíček Martin 5 9:55,00, 7:13,00, 3:31,00, 0:11,00, 3:34,00, 1464 4:52,8
Perkovič Stanislav 5 0:0,00, 0:0,00, 5:1,00, 8:46,00, 9:57,00, 1424 4:44,8
Beran Věnek 5 0:0,00, 9:58,00, 4:15,00, 6:5,00, 3:25,00, 1423 4:44,6
Kozel Zdeněk 5 2:38,00, 5:48,00, 4:37,00, 0:0,00, 0:0,00, 783 2:36,6

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Pavlíček Martin 5 142, 139, 135, 4, 143, 563 112,6
Hrabáček Alois 5 66, 113, 143, 173, 85, 580 116
Malčík Petr 5 55, 59, 148, 184, 165, 611 122,2
Hrubý Tomáš 4 46, 126, 0, 156, 220, 548 137
Kozel Zdeněk 3 101, 180, 139, 0, 0, 420 140
Váňa Jiří 5 95, 124, 149, 155, 178, 701 140,2
Číp Mirek 4 87, 172, 147, 157, 0, 563 140,75
Novotný Radek 4 70, 99, 0, 193, 211, 573 143,25
Chalupník Milan 5 77, 156, 145, 185, 160, 723 144,6
Nehera Petr 5 82, 99, 138, 205, 202, 726 145,2
Malčík Zdeněk 8 49, 121, 155, 183, 163, 163, 165, 165, 1164 145,5
Pazderka Luboš 4 90, 120, 207, 189, 0, 606 151,5
Beseda Martin 8 114, 129, 138, 188, 170, 175, 189, 112, 1215 151,88
Veleba Martin 5 91, 108, 169, 161, 235, 764 152,8
Skoupý Karel 4 89, 188, 179, 0, 157, 613 153,25
Malčík Radek 7 44, 0, 136, 190, 167, 148, 174, 219, 1078 154
Nahodil Antonín 5 99, 168, 171, 171, 163, 772 154,4
Beran Věnek 4 0, 82, 148, 210, 180, 620 155
Veselovský Jiří 5 166, 117, 156, 170, 184, 793 158,6
Bartůněk Jaroslav 4 131, 107, 0, 208, 197, 643 160,75
Loutocký Petr 5 137, 111, 171, 197, 202, 818 163,6
Tomiška Leoš 5 9, 217, 192, 192, 210, 820 164
Perkovič Stanislav 3 0, 0, 169, 168, 160, 497 165,67
Novotný René 5 105, 237, 179, 144, 171, 836 167,2
Vorálek Petr 7 84, 106, 182, 215, 216, 200, 0, 176, 1179 168,43
Dušek Petr 8 110, 160, 199, 163, 182, 156, 202, 177, 1349 168,62
Kotula Miroslav 8 74, 155, 173, 213, 184, 194, 199, 160, 1352 169
Pospíšil Luboš 7 0, 102, 191, 210, 174, 219, 167, 153, 1216 173,71
Leiner Jan 8 105, 136, 113, 198, 219, 203, 228, 199, 1401 175,12
Kubica Jan 5 187, 160, 176, 175, 180, 878 175,6
Svoboda Pavel 8 121, 170, 147, 187, 189, 212, 197, 196, 1419 177,38
Hořejší Ivan 5 123, 191, 195, 190, 201, 900 180
Prokop Luděk 4 0, 179, 172, 188, 184, 723 180,75
Vojkůvka Zdeněk 8 106, 171, 193, 195, 212, 212, 211, 167, 1467 183,38
Pospíšil Luboš jr. 5 139, 218, 172, 222, 191, 942 188,4
Micka Jan 5 178, 210, 173, 196, 202, 959 191,8
Eminger Jan 5 187, 176, 214, 195, 201, 973 194,6
Krajčovič Ivan 4 195, 0, 235, 238, 226, 894 223,5

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Hrabáček Alois 6:48,79 116 7:54,2 146,77
Malčík Zdeněk 5:48,32 145,5 8:26,8 172,26
Malčík Petr 5:42,88 122,2 6:59 174,99
Kotula Miroslav 5:23,67 169 9:7 185,37
Beseda Martin 5:17,76 151,88 8:2,60000000000002 188,83
Nahodil Antonín 5:7,64 154,4 7:55 195,03
Leiner Jan 5:7,09 175,12 8:57,8 195,37
Chalupník Milan 5:5,67 144,6 7:22 196,29
Vorálek Petr 5:5,17 168,43 8:34 196,61
Novotný Radek 5:1,71 143,25 7:12,2 198,87
Svoboda Pavel 4:59,59 177,38 8:51,4 200,28
Veleba Martin 4:48,09 152,8 7:20,2 208,27
Nehera Petr 4:45,67 145,2 6:54,8 210,03
Dušek Petr 4:40,98 168,62 7:53,8 213,53
Malčík Radek 4:29,09 154 6:54,4 222,97
Hrubý Tomáš 4:27,01 137 6:5,80000000000001 224,71
Vojkůvka Zdeněk 4:25,58 183,38 8:7 225,93
Váňa Jiří 4:25,19 140,2 6:11,8 226,25
Pavlíček Martin 4:20,04 112,6 4:52,8 230,74
Hořejší Ivan 4:17,11 180 7:42,8 233,36
Kubica Jan 4:10,91 175,6 7:20,6 239,13
Novotný René 4:10 167,2 6:58 240
Pospíšil Luboš jr. 4:7,77 188,4 7:46,8 242,16
Pazderka Luboš 4:6,6 151,5 6:13,6 243,31
Veselovský Jiří 4:4,01 158,6 6:27 245,89
Tomiška Leoš 4:1,59 164 6:36,2 248,36
Loutocký Petr 3:58,51 163,6 6:30,2 251,56
Pospíšil Luboš 3:58,09 173,71 6:53,6 252
Číp Mirek 3:56,87 140,75 5:33,4 253,3
Micka Jan 3:53,26 191,8 7:27,4 257,22
Skoupý Karel 3:51,78 153,25 5:55,2 258,87
Bartůněk Jaroslav 3:50,17 160,75 6:10 260,68
Eminger Jan 3:32,33 194,6 6:53,2 282,58
Prokop Luděk 3:14,52 180,75 5:51,6 308,45
Beran Věnek 3:3,61 155 4:44,6 326,77
Krajčovič Ivan 2:55,93 223,5 6:33,2 341,05
Perkovič Stanislav 2:51,91 165,67 4:44,8 349,02
Kozel Zdeněk 1:51,86 140 2:36,6 536,4

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz