Kompletní přehled ze soutěže : F5J - InterTour - Hořice 11-12.7.2015 - 12.7.2015 17:14:27

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Karnoš Petr   SVK  SVK-1115  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Morava Milan   SVK  SVK-1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Hrabáček Alois   CZE  CZE-1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Perkovič Stanislav   CZE  CZE1483  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Imolek Jaroslav   CZE  CZE1531  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Koros Bedřich   CZE  CZE-1567  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Ofek Israel   ISR  ISR-4101152  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Krátký Aleš   CZE  CZE-1462  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Žák 
15 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-1326  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Leiner Jan   CZE  CZE-1218  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Pazderka Luboš   CZE  CZE-1565  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Malčík Radek   CZE  CZE1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Malčík Zdeněk   CZE  CZE1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Malčík Petr   CZE  CZE1430  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Svoboda Pavel   CZE-313-0  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Görög György   HUN  HUN-0764  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Kaszap Imre   HUN  HUN-2521  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Forgó József   HUN  HUN-1770  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Szűcs István   HUN  HUN-3614  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Buzas Adam   HUN  HUN-5200  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Vojkůvka Zdeněk   cze  cze-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Chalupník Milan   CZE  CZE-1566  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Dudáš Matúš   SVK  SVK 1081  2,4 GHz 00(00) Junior 
34 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Yakovlev Andrey   RUS  RUS-157  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Hořejší Ivan   CZE  CZE-1514  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232--018  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Micka Jan   CZE  CZE-74-13  2,4 GHz 00(00) Senior 
40 Majerčik Bohuslav   SVK  SVK-12-44  2,4 GHz 00(00) Senior 
41 Chyba Karol   SVK  SVK-12-18  2,4 GHz 00(00) Senior 
42 Večera Juraj   SVK  SVK-12-47  2,4 GHz 00(00) Senior 
43 Vojtěch Roman   CZE  CZE-4310  2,4 GHz 00(00) Senior 
44 Vorálek Petr   CZE  CZE-1448  2,4 GHz 00(00) Senior 
45 Večera Milan   SVK  SVK-012-054  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Karnoš Petr
Morava Milan
Hrabáček Alois
Vostřel Vlastimil
Perkovič Stanislav
Imolek Jaroslav
Skoupý Karel
Kotula Miroslav
Nehera Petr
Koros Bedřich
Ofek Israel
Krátký Aleš
Novotný Radek
Novotný René
Hrubý Tomáš
Leiner Jan
Pazderka Luboš
Krajčovič Ivan
Novotný Luděk
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Svoboda Pavel
Görög György
Kaszap Imre
Forgó József
Szűcs István
Buzas Adam
Vojkůvka Zdeněk
Chalupník Milan
Číp Mirek
Kozel Zdeněk
Dudáš Matúš
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Yakovlev Andrey
Hořejší Ivan
Tomiška Leoš
Micka Jan
Majerčik Bohuslav
Chyba Karol
Večera Juraj
Vojtěch Roman
Vorálek Petr
Večera Milan
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Majerčik Bohuslav
2,4 GHz
Szűcs István
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Görög György
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skupina 3 Veleba Martin
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Karnoš Petr
2,4 GHz
Ofek Israel
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Skupina 4 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
- Hořejší Ivan
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Kaszap Imre
2,4 GHz
Skupina 5 Imolek Jaroslav
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Yakovlev Andrey
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Buzas Adam
2,4 GHz
- Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 6 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
- Večera Milan
2,4 GHz
Forgó József
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Číp Mirek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Szűcs István
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Skupina 2 Večera Juraj
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Görög György
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 3 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Yakovlev Andrey
2,4 GHz
Buzas Adam
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Imolek Jaroslav
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Karnoš Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Krátký Aleš
2,4 GHz
- Majerčik Bohuslav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Ofek Israel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Skupina 5 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
- Novotný Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Skupina 6 Dudáš Matúš
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kaszap Imre
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Forgó József
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Morava Milan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný René
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Szűcs István
2,4 GHz
Skupina 3 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Forgó József
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skupina 4 - Karnoš Petr
2,4 GHz
Buzas Adam
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 5 Yakovlev Andrey
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Imolek Jaroslav
2,4 GHz
- Ofek Israel
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Kaszap Imre
2,4 GHz
Skupina 6 Majerčik Bohuslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
- Görög György
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Morava Milan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Karnoš Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 2 Buzas Adam
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Yakovlev Andrey
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Skupina 3 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Görög György
2,4 GHz
Majerčik Bohuslav
2,4 GHz
Kaszap Imre
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Vorálek Petr
2,4 GHz
Ofek Israel
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
- Veleba Martin
2,4 GHz
Skupina 5 Svoboda Pavel
2,4 GHz
- Hořejší Ivan
2,4 GHz
Szűcs István
2,4 GHz
Forgó József
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skupina 6 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Imolek Jaroslav
2,4 GHz
- Pazderka Luboš
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Nehera Petr
2,4 GHz
Szűcs István
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Skupina 2 Pazderka Luboš
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Görög György
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Forgó József
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Skupina 3 Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Yakovlev Andrey
2,4 GHz
Imolek Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Micka Jan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
- Novotný René
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 5 Majerčik Bohuslav
2,4 GHz
Buzas Adam
2,4 GHz
Karnoš Petr
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
-
Skupina 6 Číp Mirek
2,4 GHz
Kaszap Imre
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
- Kotula Miroslav
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Ofek Israel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Pazderka Luboš
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Karnoš Petr
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Kaszap Imre
2,4 GHz
Imolek Jaroslav
2,4 GHz
Yakovlev Andrey
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Majerčik Bohuslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Szűcs István
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Chyba Karol
2,4 GHz
Skupina 4 Veleba Martin
2,4 GHz
Ofek Israel
2,4 GHz
Buzas Adam
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
- Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 5 - Vorálek Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Forgó József
2,4 GHz
Skupina 6 Malčík Radek
2,4 GHz
- Morava Milan
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Görög György
2,4 GHz
Večera Juraj
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Nehera Petr
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Ofek Israel
2,4 GHz
Dudáš Matúš
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Buzas Adam
2,4 GHz
Skupina 2 Večera Juraj
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Večera Milan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Skupina 3 Vorálek Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Yakovlev Andrey
2,4 GHz
Vojtěch Roman
2,4 GHz
Kaszap Imre
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 4 Szűcs István
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Karnoš Petr
2,4 GHz
Majerčik Bohuslav
2,4 GHz
- Forgó József
2,4 GHz
Skupina 5 Chyba Karol
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
- Görög György
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Skupina 6 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Morava Milan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
- Skoupý Karel
2,4 GHz
Imolek Jaroslav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Karnoš Petr
Morava Milan
Hrabáček Alois
Vostřel Vlastimil
Perkovič Stanislav
Imolek Jaroslav
Skoupý Karel
Kotula Miroslav
Nehera Petr
Koros Bedřich
Ofek Israel
Krátký Aleš
Novotný Radek
Novotný René
Hrubý Tomáš
Leiner Jan
Pazderka Luboš
Krajčovič Ivan
Novotný Luděk
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Svoboda Pavel
Görög György
Kaszap Imre
Forgó József
Szűcs István
Buzas Adam
Vojkůvka Zdeněk
Chalupník Milan
Číp Mirek
Kozel Zdeněk
Dudáš Matúš
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Yakovlev Andrey
Hořejší Ivan
Tomiška Leoš
Micka Jan
Majerčik Bohuslav
Chyba Karol
Večera Juraj
Vojtěch Roman
Vorálek Petr
Večera Milan
Karnoš Petr X 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1 0 1 2 2 0 1 0 1 1 1 0 0 1 1 3 0 2 0 2 2 1 2 1 2 2 0 2 1 1 1 1 2
Morava Milan 1 X 1 2 2 1 2 3 2 0 0 1 0 2 1 1 1 0 1 1 1 0 1 2 0 0 2 0 0 2 1 0 1 1 1 0 1 1 2 1 1 2 1 1 3
Hrabáček Alois 1 1 X 0 0 2 2 0 1 1 2 0 2 0 1 0 2 1 0 1 2 1 0 1 2 2 0 1 2 3 0 1 2 0 0 2 2 2 1 0 1 1 1 0 2
Vostřel Vlastimil 0 2 0 X 1 1 2 0 1 0 2 2 1 1 1 0 0 0 3 1 2 1 0 1 0 0 1 3 0 3 2 1 1 1 2 2 1 0 1 1 1 1 0 0 2
Perkovič Stanislav 1 2 0 1 X 1 2 1 2 2 1 0 0 2 1 0 2 3 1 1 1 1 1 1 2 2 2 0 1 0 1 1 1 1 1 0 0 0 0 2 1 1 1 1 2
Imolek Jaroslav 1 1 2 1 1 X 2 1 0 1 1 2 1 1 0 0 1 1 0 1 2 2 0 0 2 0 0 2 2 1 0 2 2 0 1 5 2 1 1 0 0 0 0 1 1
Skoupý Karel 1 2 2 2 2 2 X 1 2 1 1 1 1 1 1 2 1 0 2 1 2 0 1 0 2 0 1 1 1 1 1 1 0 0 0 2 1 1 1 0 1 1 0 0 1
Kotula Miroslav 1 3 0 0 1 1 1 X 2 1 1 1 1 1 1 0 0 0 1 2 2 1 2 1 1 1 3 1 0 0 2 0 1 1 1 0 1 2 1 1 1 1 1 1 0
Nehera Petr 1 2 1 1 2 0 2 2 X 1 1 1 0 2 1 1 2 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 1 0 2 1 3 1 0 1 0 1 1 1 2 0 1 1 1 1
Koros Bedřich 1 0 1 0 2 1 1 1 1 X 1 2 1 1 1 0 1 1 1 1 0 1 1 0 1 1 3 0 2 0 1 2 1 1 2 2 1 0 2 1 1 2 2 1 1
Ofek Israel 1 0 2 2 1 1 1 1 1 1 X 1 2 1 1 1 2 0 1 1 1 1 0 0 2 0 0 2 1 2 1 0 1 0 3 1 1 2 0 1 1 1 1 1 0
Krátký Aleš 0 1 0 2 0 2 1 1 1 2 1 X 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 0 2 1 0 1 0 1 1 0 3 1 1 1 1 1 0 1 1 2 2 2 0 0
Novotný Radek 1 0 2 1 0 1 1 1 0 1 2 1 X 1 1 1 1 1 0 3 1 2 1 1 1 2 1 1 1 0 1 1 0 0 2 0 0 2 2 2 0 0 1 0 1
Novotný René 0 2 0 1 2 1 1 1 2 1 1 1 1 X 2 1 1 1 1 1 2 1 1 3 1 0 1 1 1 0 1 2 0 2 1 0 0 1 1 1 1 2 1 1 0
Hrubý Tomáš 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 2 X 1 1 1 1 0 1 2 1 0 2 1 1 1 1 1 1 0 1 1 2 1 1 2 2 0 1 0 1 3 1
Leiner Jan 2 1 0 0 0 0 2 0 1 0 1 1 1 1 1 X 2 1 0 2 0 1 3 2 1 0 0 1 2 1 1 1 0 2 1 0 2 0 0 2 3 2 2 1 1
Pazderka Luboš 2 1 2 0 2 1 1 0 2 1 2 1 1 1 1 2 X 3 0 0 0 2 1 2 0 2 0 1 1 3 0 1 1 2 1 0 1 0 1 0 2 3 0 1 0
Krajčovič Ivan 0 0 1 0 3 1 0 0 0 1 0 1 1 1 1 1 3 X 1 1 0 1 2 2 1 3 1 0 3 1 3 0 1 2 0 0 0 1 1 1 2 2 1 1 2
Novotný Luděk 1 1 0 3 1 0 2 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0 1 X 0 3 0 0 1 1 1 1 2 1 1 2 0 2 2 0 2 0 2 2 1 1 1 1 2 1
Malčík Radek 0 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 3 1 0 2 0 1 0 X 0 1 2 3 2 0 0 1 2 1 2 1 1 0 0 1 0 1 1 2 0 2 1 0 1
Malčík Zdeněk 1 1 2 2 1 2 2 2 0 0 1 1 1 2 1 0 0 0 3 0 X 2 1 0 1 1 0 2 1 1 1 1 1 0 0 2 1 0 1 1 1 1 1 1 1
Malčík Petr 1 0 1 1 1 2 0 1 1 1 1 2 2 1 2 1 2 1 0 1 2 X 2 2 1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 1 2 1 1 1 0 1 0
Svoboda Pavel 1 1 0 0 1 0 1 2 2 1 0 0 1 1 1 3 1 2 0 2 1 2 X 1 1 2 2 0 1 1 1 1 1 1 0 0 1 0 2 2 0 1 1 2 1
Görög György 0 2 1 1 1 0 0 1 1 0 0 2 1 3 0 2 2 2 1 3 0 2 1 X 1 1 0 0 1 1 1 2 0 3 0 0 0 1 0 2 3 3 1 0 0
Kaszap Imre 0 0 2 0 2 2 2 1 1 1 2 1 1 1 2 1 0 1 1 2 1 1 1 1 X 1 0 0 1 0 1 1 1 0 0 3 2 2 1 1 1 0 2 1 0
Forgó József 1 0 2 0 2 0 0 1 0 1 0 0 2 0 1 0 2 3 1 0 1 0 2 1 1 X 2 0 1 1 0 1 2 3 1 0 1 2 1 1 1 1 2 2 1
Szűcs István 1 2 0 1 2 0 1 3 4 3 0 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 X 0 0 0 2 1 0 1 2 0 1 2 1 3 1 1 1 1 2
Buzas Adam 3 0 1 3 0 2 1 1 1 0 2 0 1 1 1 1 1 0 2 1 2 0 0 0 0 0 0 X 0 2 1 1 3 1 1 3 3 0 0 1 1 1 1 1 1
Vojkůvka Zdeněk 0 0 2 0 1 2 1 0 0 2 1 1 1 1 1 2 1 3 1 2 1 1 1 1 1 1 0 0 X 0 2 1 1 2 2 2 1 1 1 0 1 1 1 2 1
Chalupník Milan 2 2 3 3 0 1 1 0 2 0 2 1 0 0 1 1 3 1 1 1 1 0 1 1 0 1 0 2 0 X 1 1 3 0 1 1 2 1 1 1 1 1 0 0 2
Číp Mirek 0 1 0 2 1 0 1 2 1 1 1 0 1 1 1 1 0 3 2 2 1 1 1 1 1 0 2 1 2 1 X 0 0 1 2 1 1 3 1 1 1 2 0 0 3
Kozel Zdeněk 2 0 1 1 1 2 1 0 3 2 0 3 1 2 0 1 1 0 0 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 0 X 1 1 1 2 1 0 0 1 1 1 2 1 2
Dudáš Matúš 2 1 2 1 1 2 0 1 1 1 1 1 0 0 1 0 1 1 2 1 1 0 1 0 1 2 0 3 1 3 0 1 X 1 1 2 1 2 1 0 1 0 1 1 1
Nahodil Antonín 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 0 1 0 2 1 2 2 2 2 0 0 1 1 3 0 3 1 1 2 0 1 1 1 X 0 0 2 2 1 1 2 1 1 2 0
Veleba Martin 2 1 0 2 1 1 0 1 1 2 3 1 2 1 2 1 1 0 0 0 0 2 0 0 0 1 2 1 2 1 2 1 1 0 X 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1
Yakovlev Andrey 1 0 2 2 0 5 2 0 0 2 1 1 0 0 1 0 0 0 2 1 2 1 0 0 3 0 0 3 2 1 1 2 2 0 1 X 2 1 1 0 0 1 1 2 1
Hořejší Ivan 2 1 2 1 0 2 1 1 1 1 1 1 0 0 1 2 1 0 0 0 1 1 1 0 2 1 1 3 1 2 1 1 1 2 1 2 X 0 1 1 1 0 1 1 2
Tomiška Leoš 2 1 2 0 0 1 1 2 1 0 2 0 2 1 2 0 0 1 2 1 0 1 0 1 2 2 2 0 1 1 3 0 2 2 2 1 0 X 1 1 0 0 0 1 1
Micka Jan 0 2 1 1 0 1 1 1 1 2 0 1 2 1 2 0 1 1 2 1 1 2 2 0 1 1 1 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 X 1 0 0 1 4 1
Majerčik Bohuslav 2 1 0 1 2 0 0 1 2 1 1 1 2 1 0 2 0 1 1 2 1 1 2 2 1 1 3 1 0 1 1 1 0 1 1 0 1 1 1 X 1 0 1 1 1
Chyba Karol 1 1 1 1 1 0 1 1 0 1 1 2 0 1 1 3 2 2 1 0 1 1 0 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 0 1 0 0 1 X 2 1 1 1
Večera Juraj 1 2 1 1 1 0 1 1 1 2 1 2 0 2 0 2 3 2 1 2 1 1 1 3 0 1 1 1 1 1 2 1 0 1 1 1 0 0 0 0 2 X 2 0 1
Vojtěch Roman 1 1 1 0 1 0 0 1 1 2 1 2 1 1 1 2 0 1 1 1 1 0 1 1 2 2 1 1 1 0 0 2 1 1 1 1 1 0 1 1 1 2 X 2 1
Vorálek Petr 1 1 0 0 1 1 0 1 1 1 1 0 0 1 3 1 1 1 2 0 1 1 2 0 1 2 1 1 2 0 0 1 1 2 1 2 1 1 4 1 1 0 2 X 1
Večera Milan 2 3 2 2 2 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 1 0 2 1 1 1 0 1 0 0 1 2 1 1 2 3 2 1 0 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kotula Miroslav

9:56
35
131
Morava Milan

9:56
50
57
Vorálek Petr

9:56
45
65
Majerčik Bohuslav

9:57
50
99
Szűcs István

9:58
0
78
Micka Jan

9:56
40
153
Svoboda Pavel

9:56
45
66
Nehera Petr

9:56
45
84
565,5 617,5 608,5 597,5 559 559,5 608 599
915,79 1000 985,43 967,61 905,26 906,07 984,62 970,04

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Tomiška Leoš

3:54
0
171
Novotný René

0:0
0
0
Görög György

9:43
35
130
Novotný Luděk

9:54
50
101
Vojkůvka Zdeněk

9:56
40
100
Krajčovič Ivan

4:1
0
167
Číp Mirek

6:18
15
88
Nahodil Antonín

9:53
50
75
148,5 0 553 593,5 586 157,5 349 605,5
245,25 0 913,29 980,18 967,8 260,12 576,38 1000

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Veleba Martin

0:0
0
0
Pazderka Luboš

9:55
50
109
Karnoš Petr

9:55
40
76
Ofek Israel

0:0
0
0
Koros Bedřich

9:51
0
90
Perkovič Stanislav

0:0
0
0
Malčík Petr

9:57
50
66
Večera Juraj

4:15
0
128
0 590,5 597 0 546 0 614 191
0 961,73 972,31 0 889,25 0 1000 311,07

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

2:43
45
63
Chyba Karol

0:0
0
0
-- Hořejší Ivan

9:52
40
151
Leiner Jan

9:49
40
82
Krátký Aleš

9:54
50
57
Skoupý Karel

9:42
25
110
Kaszap Imre

9:57
20
91
176,5 0 -- 556,5 588 615,5 552 571,5
286,76 0 -- 904,14 955,32 1000 896,83 928,51

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Imolek Jaroslav

9:56
50
94
Vostřel Vlastimil

9:55
45
68
Malčík Radek

9:57
45
38
Yakovlev Andrey

9:59
30
87
Dudáš Matúš

9:58
45
44
Buzas Adam

9:58
50
66
-- Chalupník Milan

9:57
50
77
599 606 623 585,5 621 615 -- 608,5
961,48 972,71 1000 939,81 996,79 987,16 -- 976,73

Kolo - 1 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kozel Zdeněk

9:31
0
154
Malčík Zdeněk

4:31
45
51
Hrabáček Alois

6:8
35
97
Vojtěch Roman

0:0
0
0
-- Večera Milan

9:42
30
146
Forgó József

3:21
45
98
Novotný Radek

1:11
0
34
494 290,5 354,5 0 -- 539 197 54
916,51 538,96 657,7 0 -- 1000 365,49 100,19

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Mirek

3:21
0
75
Hrubý Tomáš

1:32
40
46
Szűcs István

9:38
0
73
Kotula Miroslav

9:56
45
92
Nehera Petr

0:0
0
0
Malčík Petr

9:58
50
41
Veleba Martin

0:0
0
0
Tomiška Leoš

3:0
40
218
163,5 109 541,5 595 0 627,5 0 66
260,56 173,71 862,95 948,21 0 1000 0 105,18

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Večera Juraj

9:50
15
183
Morava Milan

9:58
50
110
Chyba Karol

9:56
40
91
Nahodil Antonín

5:33
0
54
Görög György

8:29
45
124
Leiner Jan

9:57
40
70
Pazderka Luboš

9:55
45
52
Novotný René

9:24
40
126
513,5 593 590,5 306 492 602 614 541
836,32 965,8 961,73 498,37 801,3 980,46 1000 881,11

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Hořejší Ivan

9:52
40
176
Yakovlev Andrey

9:57
50
68
Buzas Adam

9:54
50
115
Večera Milan

3:15
0
145
Imolek Jaroslav

2:42
0
115
Vorálek Petr

4:20
0
103
Karnoš Petr

2:16
0
82
0 544 613 586,5 122,5 104,5 208,5 95
0 887,44 1000 956,77 199,84 170,47 340,13 154,98

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krátký Aleš

9:57
40
95
-- Majerčik Bohuslav

9:57
45
123
Malčík Zdeněk

9:56
50
89
Ofek Israel

9:58
50
59
Chalupník Milan

9:54
45
84
Novotný Luděk

9:56
35
132
Vostřel Vlastimil

9:55
40
102
589,5 -- 580,5 601,5 618,5 597 565 584
953,11 -- 938,56 972,51 1000 965,24 913,5 944,22

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrabáček Alois

9:56
25
118
Malčík Radek

9:56
50
61
Micka Jan

9:34
50
125
Koros Bedřich

9:59
0
141
Vojkůvka Zdeněk

9:56
45
68
-- Novotný Radek

9:56
45
69
Skoupý Karel

9:51
0
111
562 615,5 561,5 528,5 607 -- 606,5 535,5
913,08 1000 912,27 858,65 986,19 -- 985,38 870,02

Kolo - 2 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Dudáš Matúš

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

6:43
0
109
Kaszap Imre

9:58
45
80
Vojtěch Roman

9:52
45
96
Forgó József

6:27
40
108
Perkovič Stanislav

9:54
40
60
Svoboda Pavel

8:42
0
89
--
0 348,5 603 589 373 604 477,5 --
0 576,99 998,34 975,17 617,55 1000 790,56 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Morava Milan

9:57
50
111
Číp Mirek

0:0
0
0
Večera Milan

5:16
0
148
Veleba Martin

9:49
50
128
Hořejší Ivan

9:57
35
162
Micka Jan

9:38
0
124
Chalupník Milan

9:49
50
104
Vostřel Vlastimil

9:55
50
85
591,5 0 242 575 551 516 587 602,5
981,74 0 401,66 954,36 914,52 856,43 974,27 1000

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný René

4:23
0
148
Večera Juraj

9:53
40
110
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Vojtěch Roman

9:57
35
96
Krátký Aleš

9:57
45
93
Koros Bedřich

9:53
5
125
Nehera Petr

9:54
50
127
Szűcs István

9:54
30
62
189 578 0 584 595,5 535,5 580,5 593
317,38 970,61 0 980,69 1000 899,24 974,81 995,8

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

9:51
50
40
Pazderka Luboš

9:51
50
38
Forgó József

9:53
45
107
Vojkůvka Zdeněk

9:52
40
90
Krajčovič Ivan

9:46
45
140
Perkovič Stanislav

9:54
50
82
Vorálek Petr

9:54
50
64
Nahodil Antonín

9:49
50
89
621 622 584,5 587 561 603 612 594,5
998,39 1000 939,71 943,73 901,93 969,45 983,92 955,79

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
-- Karnoš Petr

9:57
5
80
Buzas Adam

9:57
50
125
Chyba Karol

9:57
45
70
Novotný Luděk

9:56
45
104
Kotula Miroslav

9:54
50
96
Dudáš Matúš

9:57
45
94
Malčík Zdeněk

4:33
50
73
-- 562 584,5 607 589 596 595 286,5
-- 925,86 962,93 1000 970,35 981,88 980,23 471,99

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Yakovlev Andrey

0:0
0
0
Hrabáček Alois

9:54
50
124
Imolek Jaroslav

9:57
40
118
-- Ofek Israel

9:55
50
81
Skoupý Karel

7:30
0
124
Tomiška Leoš

6:1
30
214
Kaszap Imre

9:57
50
95
0 582 578 -- 604,5 388 249 599,5
0 962,78 956,16 -- 1000 641,85 411,91 991,73

Kolo - 3 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Majerčik Bohuslav

9:58
50
45
Novotný Radek

9:55
45
96
-- Görög György

9:55
15
133
Malčík Radek

9:57
45
56
Leiner Jan

9:57
40
63
Malčík Petr

9:58
45
53
Svoboda Pavel

9:58
35
40
625,5 592 -- 543,5 614 605,5 616,5 613
1000 946,44 -- 868,9 981,61 968,03 985,61 980,02

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Morava Milan

9:56
45
71
Hrabáček Alois

7:8
0
140
Dudáš Matúš

9:53
45
76
Hrubý Tomáš

8:58
45
65
Karnoš Petr

9:26
35
102
Tomiška Leoš

7:5
35
196
Večera Milan

5:47
45
157
Chalupník Milan

9:54
45
76
605,5 358 600 550,5 550 362 313,5 601
1000 591,25 990,92 909,17 908,34 597,85 517,75 992,57

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Buzas Adam

9:56
50
126
Novotný Luděk

9:57
50
120
Malčík Zdeněk

9:57
50
78
Yakovlev Andrey

9:59
0
113
Číp Mirek

9:55
45
148
Skoupý Karel

2:45
35
117
Vostřel Vlastimil

9:54
45
85
Večera Juraj

9:56
45
115
583 587 608 542,5 566 141,5 596,5 583,5
958,88 965,46 1000 892,27 930,92 232,73 981,09 959,7

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Görög György

9:55
50
112
Majerčik Bohuslav

9:57
50
52
Kaszap Imre

9:58
50
142
Malčík Radek

9:57
50
43
Novotný René

9:51
35
120
Perkovič Stanislav

9:55
40
79
Nehera Petr

9:55
50
144
0 589 621 577 625,5 566 595,5 573
0 941,65 992,81 922,46 1000 904,88 952,04 916,07

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vorálek Petr

9:56
50
76
Ofek Israel

9:55
40
127
Chyba Karol

9:57
45
69
Vojtěch Roman

9:52
50
100
Vojkůvka Zdeněk

9:55
40
67
Leiner Jan

9:56
50
126
-- Veleba Martin

9:55
45
129
608 571,5 607,5 592 601,5 583 -- 575,5
1000 939,97 999,18 973,68 989,31 958,88 -- 946,55

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Svoboda Pavel

9:58
45
92
-- Hořejší Ivan

9:57
40
171
Szűcs István

9:57
45
109
Forgó József

7:16
0
127
Kotula Miroslav

9:56
50
112
Koros Bedřich

5:27
45
152
Nahodil Antonín

7:36
50
116
597 -- 551,5 587,5 372,5 590 296 448
1000 -- 923,79 984,09 623,95 988,27 495,81 750,42

Kolo - 4 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krajčovič Ivan

6:34
0
149
Novotný Radek

9:57
45
146
Micka Jan

4:30
40
138
Imolek Jaroslav

7:19
45
126
-- Pazderka Luboš

9:57
50
114
Krátký Aleš

6:46
45
141
Malčík Petr

0:0
0
0
319,5 569 241 421 -- 590 380,5 0
541,53 964,41 408,47 713,56 -- 1000 644,92 0

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nehera Petr

6:46
50
153
Szűcs István

9:48
40
95
Perkovič Stanislav

9:57
50
147
Vostřel Vlastimil

9:56
50
122
Novotný Luděk

0:0
0
0
Morava Milan

9:58
45
114
Skoupý Karel

4:24
0
152
Večera Milan

6:1
0
178
379,5 580,5 573,5 585 0 586 188 272
647,61 990,61 978,67 998,29 0 1000 320,82 464,16

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Pazderka Luboš

9:56
50
123
Večera Juraj

5:57
45
144
Hrabáček Alois

9:55
50
117
Krajčovič Ivan

6:57
45
165
Görög György

4:58
0
131
Chalupník Milan

9:55
50
121
Forgó József

9:52
40
149
Chyba Karol

3:40
45
103
584,5 330 586,5 379,5 232,5 584,5 557,5 213,5
996,59 562,66 1000 647,06 396,42 996,59 950,55 364,02

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vojkůvka Zdeněk

5:45
5
120
Krátký Aleš

0:0
0
0
Veleba Martin

7:54
40
135
Dudáš Matúš

5:48
45
133
Koros Bedřich

4:1
0
136
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Yakovlev Andrey

5:14
0
121
Imolek Jaroslav

0:0
0
0
290 0 446,5 326,5 173 0 253,5 0
649,5 0 1000 731,24 387,46 0 567,75 0

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Micka Jan

5:46
35
128
Malčík Zdeněk

9:57
45
167
-- Novotný René

9:53
0
181
Malčík Petr

9:58
45
93
Hrubý Tomáš

4:43
0
104
Vorálek Petr

5:24
50
141
Svoboda Pavel

5:15
0
135
317 558,5 -- 502,5 596,5 231 303,5 247,5
531,43 936,3 -- 842,41 1000 387,26 508,8 414,92

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Majerčik Bohuslav

9:55
50
73
Buzas Adam

9:56
50
103
Karnoš Petr

9:50
45
65
Vojtěch Roman

9:53
45
49
Leiner Jan

9:46
40
76
Hořejší Ivan

9:56
45
132
Nahodil Antonín

9:56
50
96
--
608,5 594,5 602,5 613,5 588 575 598 --
991,85 969,03 982,07 1000 958,44 937,25 974,74 --

Kolo - 5 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Mirek

9:53
45
109
Kaszap Imre

9:59
50
180
Malčík Radek

9:58
50
53
-- Kotula Miroslav

6:20
0
127
Tomiška Leoš

9:58
0
235
Ofek Israel

9:56
50
75
Novotný Radek

3:48
0
125
583,5 559 621,5 -- 316,5 393 608,5 165,5
938,86 899,44 1000 -- 509,25 632,34 979,08 266,29

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Pazderka Luboš

9:55
45
137
Svoboda Pavel

9:59
50
87
Chalupník Milan

3:53
45
79
Karnoš Petr

9:54
50
128
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Skoupý Karel

7:6
35
108
Leiner Jan

8:6
45
90
Nehera Petr

7:27
40
62
571,5 605,5 238,5 580 0 407 486 456
943,85 1000 393,89 957,89 0 672,17 802,64 753,1

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kaszap Imre

9:55
45
200
Imolek Jaroslav

4:5
0
89
Yakovlev Andrey

9:57
35
72
Hrabáček Alois

9:55
40
116
Malčík Petr

8:58
40
71
Vojkůvka Zdeněk

3:59
40
69
Hořejší Ivan

9:54
25
141
Malčík Zdeněk

9:54
45
113
540 200,5 596 577 542,5 244,5 548,5 582,5
906,04 336,41 1000 968,12 910,23 410,23 920,3 977,35

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Majerčik Bohuslav

9:57
50
91
Koros Bedřich

5:15
0
151
Perkovič Stanislav

9:56
50
85
Szűcs István

9:52
45
71
Číp Mirek

9:59
0
148
Krajčovič Ivan

9:51
45
151
Večera Milan

0:0
0
0
Chyba Karol

9:57
50
81
601,5 239,5 603,5 601,5 525 560,5 0 606,5
991,76 394,89 995,05 991,76 865,62 924,15 0 1000

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Veleba Martin

9:49
50
141
Ofek Israel

9:55
50
125
Buzas Adam

9:56
40
89
Hrubý Tomáš

9:50
40
43
Novotný Radek

9:55
50
95
-- Vostřel Vlastimil

9:47
40
52
Novotný René

9:47
0
142
568,5 582,5 591,5 608,5 597,5 -- 601 516
934,26 957,27 972,06 1000 981,92 -- 987,67 847,99

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
-- Vorálek Petr

9:56
40
45
Nahodil Antonín

4:8
0
54
Dudáš Matúš

9:55
50
47
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Micka Jan

9:53
50
133
Novotný Luděk

9:52
50
58
Forgó József

9:54
50
109
-- 613,5 221 621,5 0 576,5 613 589,5
-- 987,13 355,59 1000 0 927,59 986,32 948,51

Kolo - 6 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

9:57
50
26
-- Morava Milan

9:58
50
70
Vojtěch Roman

5:18
0
74
Krátký Aleš

1:49
0
45
Kotula Miroslav

9:52
45
81
Görög György

9:53
40
98
Večera Juraj

9:44
45
133
634 -- 613 281 86,5 596,5 584 562,5
1000 -- 966,88 443,22 136,44 940,85 921,14 887,22

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nehera Petr

2:31
0
37
Hořejší Ivan

9:48
0
100
Hrabáček Alois

9:51
35
111
Ofek Israel

9:58
50
112
Dudáš Matúš

9:57
45
35
Pazderka Luboš

9:51
45
61
Chalupník Milan

9:52
45
83
Buzas Adam

9:59
45
25
132,5 538 570,5 592 624,5 605,5 595,5 631,5
209,82 851,94 903,4 937,45 988,92 958,83 942,99 1000

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Večera Juraj

9:54
0
108
Malčík Radek

0:0
0
0
Leiner Jan

9:56
50
55
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

9:58
25
165
Vojkůvka Zdeněk

0:0
0
0
Večera Milan

7:40
35
127
Číp Mirek

0:0
0
0
540 0 618,5 0 540,5 0 431,5 0
873,08 0 1000 0 873,89 0 697,66 0

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vorálek Petr

5:45
0
85
Hrubý Tomáš

2:22
25
55
Yakovlev Andrey

0:0
0
0
Vojtěch Roman

1:42
0
44
Kaszap Imre

2:22
45
70
Novotný Luděk

9:54
35
58
Koros Bedřich

5:50
0
174
Micka Jan

4:10
0
127
302,5 139,5 0 80 152 600 263 186,5
504,17 232,5 0 133,33 253,33 1000 438,33 310,83

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Szűcs István

0:0
0
0
Novotný Radek

9:57
45
107
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Veleba Martin

8:10
0
146
Karnoš Petr

0:0
0
0
Majerčik Bohuslav

9:58
45
86
-- Forgó József

6:33
45
141
0 588,5 0 417 0 600 -- 367,5
0 980,83 0 695 0 1000 -- 612,5

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Chyba Karol

9:56
45
78
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
-- Görög György

9:57
35
170
Nahodil Antonín

9:56
50
167
Malčík Petr

0:0
0
0
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Krátký Aleš

0:0
0
0
602 0 -- 547 562,5 0 0 0
1000 0 -- 908,64 934,39 0 0 0

Kolo - 7 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

5:44
50
89
Malčík Zdeněk

5:1
40
93
Morava Milan

2:18
20
47
Kotula Miroslav

9:57
45
95
-- Skoupý Karel

4:42
0
147
Imolek Jaroslav

9:56
45
102
Novotný René

4:0
0
119
349,5 294,5 134,5 594,5 -- 208,5 590 180,5
587,89 495,37 226,24 1000 -- 350,71 992,43 303,62

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE1392 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5981,61 1000
9:57 / 45 / 38
1000
9:56 / 50 / 61
981,61
9:57 / 45 / 56
1000
9:57 / 50 / 43
1000
9:58 / 50 / 53
1000
9:57 / 50 / 26
0
0:0 / 0 / 0
0
2* Majerčik Bohuslav SVK-12-44 2,4 GHz 0 0 SVK 993,72 5944,03 967,61
9:57 / 50 / 99
938,56
9:57 / 45 / 123
1000
9:58 / 50 / 45
992,81
9:57 / 50 / 52
991,85
9:55 / 50 / 73
991,76
9:57 / 50 / 91
1000
9:58 / 45 / 86
0
3* Pazderka Luboš CZE-1565 2,4 GHz 0 0 CZE 989,22 5917,15 961,73
9:55 / 50 / 109
1000
9:55 / 45 / 52
1000
9:51 / 50 / 38
1000
9:57 / 50 / 114
996,59
9:56 / 50 / 123
943,85
9:55 / 45 / 137
958,83
9:51 / 45 / 61
0
4* Morava Milan SVK-1118 2,4 GHz 0 0 SVK 988,77 5914,42 1000
9:56 / 50 / 57
965,8
9:58 / 50 / 110
981,74
9:57 / 50 / 111
1000
9:56 / 45 / 71
1000
9:58 / 45 / 114
966,88
9:58 / 50 / 70
226,24
2:18 / 20 / 47
0
5* Vostřel Vlastimil CZE1025 2,4 GHz 0 0 CZE 983,68 5883,98 972,71
9:55 / 45 / 68
944,22
9:55 / 40 / 102
1000
9:55 / 50 / 85
981,09
9:54 / 45 / 85
998,29
9:56 / 50 / 122
987,67
9:47 / 40 / 52
0
0:0 / 0 / 0
0
6* Buzas Adam HUN-5200 2,4 GHz 0 0 HUN 978,01 5850,06 987,16
9:58 / 50 / 66
956,77
9:54 / 50 / 115
962,93
9:57 / 50 / 125
958,88
9:56 / 50 / 126
969,03
9:56 / 50 / 103
972,06
9:56 / 40 / 89
1000
9:59 / 45 / 25
0
7* Chalupník Milan CZE-1566 2,4 GHz 0 0 CZE 977,73 5848,39 976,73
9:57 / 50 / 77
965,24
9:54 / 45 / 84
974,27
9:49 / 50 / 104
992,57
9:54 / 45 / 76
996,59
9:55 / 50 / 121
393,89
3:53 / 45 / 79
942,99
9:52 / 45 / 83
0
8* Leiner Jan CZE-1218 2,4 GHz 0 0 CZE 973,17 5821,13 955,32
9:49 / 40 / 82
980,46
9:57 / 40 / 70
968,03
9:57 / 40 / 63
958,88
9:56 / 50 / 126
958,44
9:46 / 40 / 76
802,64
8:6 / 45 / 90
1000
9:56 / 50 / 55
0
9* Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 972,28 5815,81 980,18
9:54 / 50 / 101
913,5
9:56 / 35 / 132
970,35
9:56 / 45 / 104
965,46
9:57 / 50 / 120
0
0:0 / 0 / 0
986,32
9:52 / 50 / 58
1000
9:54 / 35 / 58
0
10* Ofek Israel ISR-4101152 2,4 GHz 0 0 ISR 971,94 5813,77 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 59
1000
9:55 / 50 / 81
939,97
9:55 / 40 / 127
979,08
9:56 / 50 / 75
957,27
9:55 / 50 / 125
937,45
9:58 / 50 / 112
0
11 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 965,46 5775 915,79
9:56 / 35 / 131
948,21
9:56 / 45 / 92
981,88
9:54 / 50 / 96
988,27
9:56 / 50 / 112
509,25
6:20 / 0 / 127
940,85
9:52 / 45 / 81
1000
9:57 / 45 / 95
0
12 Szűcs István HUN-3614 2,4 GHz 0 0 HUN 958,01 5730,47 905,26
9:58 / 0 / 78
862,95
9:38 / 0 / 73
995,8
9:54 / 30 / 62
984,09
9:57 / 45 / 109
990,61
9:48 / 40 / 95
991,76
9:52 / 45 / 71
0
0:0 / 0 / 0
0
13 Dudáš Matúš SVK 1081 2,4 GHz 1 0 SVK 950,93 5688,1 996,79
9:58 / 45 / 44
0
0:0 / 0 / 0
980,23
9:57 / 45 / 94
990,92
9:53 / 45 / 76
731,24
5:48 / 45 / 133
1000
9:55 / 50 / 47
988,92
9:57 / 45 / 35
0
14 Kaszap Imre HUN-2521 2,4 GHz 0 0 HUN 943,98 5646,52 928,51
9:57 / 20 / 91
998,34
9:58 / 45 / 80
991,73
9:57 / 50 / 95
922,46
9:58 / 50 / 142
899,44
9:59 / 50 / 180
906,04
9:55 / 45 / 200
253,33
2:22 / 45 / 70
0
15 Hořejší Ivan CZE-1514 2,4 GHz 0 0 CZE 917,38 5487,439 904,14
9:52 / 40 / 151
887,44
9:52 / 40 / 176
914,52
9:57 / 35 / 162
923,79
9:57 / 40 / 171
937,25
9:56 / 45 / 132
920,3
9:54 / 25 / 141
851,94
9:48 / 0 / 100
0
16 Perkovič Stanislav CZE1483 2,4 GHz 0 0 CZE 916,66 5483,1 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 40 / 60
969,45
9:54 / 50 / 82
952,04
9:55 / 40 / 79
978,67
9:57 / 50 / 147
995,05
9:56 / 50 / 85
587,89
5:44 / 50 / 89
0
17 Hrabáček Alois CZE-1118 2,4 GHz 0 0 CZE 903,62 5405,08 657,7
6:8 / 35 / 97
913,08
9:56 / 25 / 118
962,78
9:54 / 50 / 124
591,25
7:8 / 0 / 140
1000
9:55 / 50 / 117
968,12
9:55 / 40 / 116
903,4
9:51 / 35 / 111
0
18 Görög György HUN-0764 2,4 GHz 0 0 HUN 895,23 5354,92 913,29
9:43 / 35 / 130
801,3
8:29 / 45 / 124
868,9
9:55 / 15 / 133
941,65
9:55 / 50 / 112
396,42
4:58 / 0 / 131
921,14
9:53 / 40 / 98
908,64
9:57 / 35 / 170
0
19 Chyba Karol SVK-12-18 2,4 GHz 0 0 SVK 890,22 5324,93 0
0:0 / 0 / 0
961,73
9:56 / 40 / 91
1000
9:57 / 45 / 70
999,18
9:57 / 45 / 69
364,02
3:40 / 45 / 103
1000
9:57 / 50 / 81
1000
9:56 / 45 / 78
0
20 Svoboda Pavel CZE-313-0 2,4 GHz 0 0 C 864,34 5170,12 984,62
9:56 / 45 / 66
790,56
8:42 / 0 / 89
980,02
9:58 / 35 / 40
1000
9:58 / 45 / 92
414,92
5:15 / 0 / 135
1000
9:59 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
0
21 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 856,84 5125,27 100,19
1:11 / 0 / 34
985,38
9:56 / 45 / 69
946,44
9:55 / 45 / 96
964,41
9:57 / 45 / 146
266,29
3:48 / 0 / 125
981,92
9:55 / 50 / 95
980,83
9:57 / 45 / 107
0
22 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 854,91 5113,71 1000
9:53 / 50 / 75
498,37
5:33 / 0 / 54
955,79
9:49 / 50 / 89
750,42
7:36 / 50 / 116
974,74
9:56 / 50 / 96
355,59
4:8 / 0 / 54
934,39
9:56 / 50 / 167
0
23 Večera Juraj SVK-12-47 2,4 GHz 0 0 SVK 850,87 5089,59 311,07
4:15 / 0 / 128
836,32
9:50 / 15 / 183
970,61
9:53 / 40 / 110
959,7
9:56 / 45 / 115
562,66
5:57 / 45 / 144
887,22
9:44 / 45 / 133
873,08
9:54 / 0 / 108
0
24 Vorálek Petr CZE-1448 2,4 GHz 0 0 CZE 830,79 4969,45 985,43
9:56 / 45 / 65
340,13
4:20 / 0 / 103
983,92
9:54 / 50 / 64
1000
9:56 / 50 / 76
508,8
5:24 / 50 / 141
987,13
9:56 / 40 / 45
504,17
5:45 / 0 / 85
0
25 Vojkůvka Zdeněk cze-327-001 2,4 GHz 0 0 cze 826,99 4946,76 967,8
9:56 / 40 / 100
986,19
9:56 / 45 / 68
943,73
9:52 / 40 / 90
989,31
9:55 / 40 / 67
649,5
5:45 / 5 / 120
410,23
3:59 / 40 / 69
0
0:0 / 0 / 0
0
26 Malčík Zdeněk CZE1431 2,4 GHz 0 0 CZE 822,6 4920,49 538,96
4:31 / 45 / 51
972,51
9:56 / 50 / 89
471,99
4:33 / 50 / 73
1000
9:57 / 50 / 78
936,3
9:57 / 45 / 167
977,35
9:54 / 45 / 113
495,37
5:1 / 40 / 93
0
27 Karnoš Petr SVK-1115 2,4 GHz 0 0 SVK 819,42 4901,45 972,31
9:55 / 40 / 76
154,98
2:16 / 0 / 82
925,86
9:57 / 5 / 80
908,34
9:26 / 35 / 102
982,07
9:50 / 45 / 65
957,89
9:54 / 50 / 128
0
0:0 / 0 / 0
0
28 Malčík Petr CZE1430 2,4 GHz 0 0 CZE 818,48 4895,84 1000
9:57 / 50 / 66
1000
9:58 / 50 / 41
985,61
9:58 / 45 / 53
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 93
910,23
8:58 / 40 / 71
0
0:0 / 0 / 0
0
29 Forgó József HUN-1770 2,4 GHz 0 0 HUN 784,53 4692,77 365,49
3:21 / 45 / 98
617,55
6:27 / 40 / 108
939,71
9:53 / 45 / 107
623,95
7:16 / 0 / 127
950,55
9:52 / 40 / 149
948,51
9:54 / 50 / 109
612,5
6:33 / 45 / 141
0
30 Micka Jan CZE-74-13 2,4 GHz 0 0 CZE 759,37 4542,26 906,07
9:56 / 40 / 153
912,27
9:34 / 50 / 125
856,43
9:38 / 0 / 124
408,47
4:30 / 40 / 138
531,43
5:46 / 35 / 128
927,59
9:53 / 50 / 133
310,83
4:10 / 0 / 127
0
31 Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 757,35 4530,17 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
954,36
9:49 / 50 / 128
946,55
9:55 / 45 / 129
1000
7:54 / 40 / 135
934,26
9:49 / 50 / 141
695
8:10 / 0 / 146
0
32 Vojtěch Roman CZE-4310 2,4 GHz 0 0 CZE 753,32 4506,09 0
0:0 / 0 / 0
975,17
9:52 / 45 / 96
980,69
9:57 / 35 / 96
973,68
9:52 / 50 / 100
1000
9:53 / 45 / 49
443,22
5:18 / 0 / 74
133,33
1:42 / 0 / 44
0
33 Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 747,53 4471,45 970,04
9:56 / 45 / 84
0
0:0 / 0 / 0
974,81
9:54 / 50 / 127
916,07
9:55 / 50 / 144
647,61
6:46 / 50 / 153
753,1
7:27 / 40 / 62
209,82
2:31 / 0 / 37
0
34 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 746,55 4465,55 260,12
4:1 / 0 / 167
576,99
6:43 / 0 / 109
901,93
9:46 / 45 / 140
541,53
6:34 / 0 / 149
647,06
6:57 / 45 / 165
924,15
9:51 / 45 / 151
873,89
9:58 / 25 / 165
0
35 Yakovlev Andrey RUS-157 2,4 GHz 0 0 RUS 735,56 4399,83 939,81
9:59 / 30 / 87
1000
9:57 / 50 / 68
0
0:0 / 0 / 0
892,27
9:59 / 0 / 113
567,75
5:14 / 0 / 121
1000
9:57 / 35 / 72
0
0:0 / 0 / 0
0
36 Imolek Jaroslav CZE1531 2,4 GHz 0 0 CZE 690,53 4130,51 961,48
9:56 / 50 / 94
170,47
2:42 / 0 / 115
956,16
9:57 / 40 / 118
713,56
7:19 / 45 / 126
0
0:0 / 0 / 0
336,41
4:5 / 0 / 89
992,43
9:56 / 45 / 102
0
37 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 2 0 CZE 685 4097,39 0
0:0 / 0 / 0
881,11
9:24 / 40 / 126
317,38
4:23 / 0 / 148
904,88
9:51 / 35 / 120
842,41
9:53 / 0 / 181
847,99
9:47 / 0 / 142
303,62
4:0 / 0 / 119
0
38 Koros Bedřich CZE-1567 2,4 GHz 0 0 CZE 664,73 3976,17 889,25
9:51 / 0 / 90
858,65
9:59 / 0 / 141
899,24
9:53 / 5 / 125
495,81
5:27 / 45 / 152
387,46
4:1 / 0 / 136
394,89
5:15 / 0 / 151
438,33
5:50 / 0 / 174
0
39 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 627,32 3752,4 896,83
9:42 / 25 / 110
870,02
9:51 / 0 / 111
641,85
7:30 / 0 / 124
232,73
2:45 / 35 / 117
320,82
4:24 / 0 / 152
672,17
7:6 / 35 / 108
350,71
4:42 / 0 / 147
0
40 Krátký Aleš CZE-1462 2,4 GHz 0 0 CZE 624,33 3734,47 1000
9:54 / 50 / 57
953,11
9:57 / 40 / 95
1000
9:57 / 45 / 93
644,92
6:46 / 45 / 141
0
0:0 / 0 / 0
136,44
1:49 / 0 / 45
0
0:0 / 0 / 0
0
41 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 597,22 3572,34 576,38
6:18 / 15 / 88
260,56
3:21 / 0 / 75
0
0:0 / 0 / 0
930,92
9:55 / 45 / 148
938,86
9:53 / 45 / 109
865,62
9:59 / 0 / 148
0
0:0 / 0 / 0
0
42 Hrubý Tomáš CZE-1326 2,4 GHz 0 0 CZE 587,48 3514,08 286,76
2:43 / 45 / 63
173,71
1:32 / 40 / 46
998,39
9:51 / 50 / 40
909,17
8:58 / 45 / 65
387,26
4:43 / 0 / 104
1000
9:50 / 40 / 43
232,5
2:22 / 25 / 55
-300
43 Večera Milan SVK-012-054 2,4 GHz 0 0 SVK 548,53 3281,07 1000
9:42 / 30 / 146
199,84
3:15 / 0 / 145
401,66
5:16 / 0 / 148
517,75
5:47 / 45 / 157
464,16
6:1 / 0 / 178
0
0:0 / 0 / 0
697,66
7:40 / 35 / 127
0
44 Tomiška Leoš CZE-232--018 2,4 GHz 0 0 CZE 333,11 1992,53 245,25
3:54 / 0 / 171
105,18
3:0 / 40 / 218
411,91
6:1 / 30 / 214
597,85
7:5 / 35 / 196
632,34
9:58 / 0 / 235
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
45 Kozel Zdeněk CZE-232-028 2,4 GHz 0 0 CZE 153,22 916,51 916,51
9:31 / 0 / 154
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H57)
Majerčik Bohuslav

M14:S57,00
L45
(H102)
Pazderka Luboš

M0:S0,00
L0
(H0)
Morava Milan

M14:S55,00
L40
(H93)
Vostřel Vlastimil

M14:S55,00
L50
(H71)
Buzas Adam

M14:S58,00
L35
(H96)
Chalupník Milan

M14:S56,00
L50
(H84)
Leiner Jan

M14:S56,00
L50
(H91)
Novotný Luděk

M14:S55,00
L50
(H128)
Ofek Israel

M14:S56,00
L45
(H43)
919,5 891 0 888,5 909,5 885 904 900,5 881 919,5
1000 969 0 966,29 989,12 962,48 983,14 979,34 958,13 1000

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Ofek Israel

M14:S57,00
L40
(H84)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H49)
Majerčik Bohuslav

M0:S0,00
L0
(H0)
Pazderka Luboš

M0:S0,00
L0
(H0)
Morava Milan

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Vlastimil

M14:S57,00
L50
(H43)
Buzas Adam

M14:S58,00
L0
(H95)
Chalupník Milan

M14:S55,00
L45
(H68)
Leiner Jan

M14:S58,00
L20
(H92)
Novotný Luděk

M14:S54,00
L50
(H42)
895 923,5 0 0 0 925,5 850,5 906 872 923
967,04 997,84 0 0 0 1000 918,96 978,93 942,19 997,3

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Novotný Luděk

M14:S42,00
L0
(H113)
Ofek Israel

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Majerčik Bohuslav

M14:S55,00
L50
(H85)
Pazderka Luboš

M0:S0,00
L0
(H0)
Morava Milan

M14:S52,00
L0
(H71)
Vostřel Vlastimil

M14:S53,00
L50
(H66)
Buzas Adam

M0:S0,00
L0
(H0)
Chalupník Milan

M0:S0,00
L0
(H0)
Leiner Jan

M2:S49,00
L0
(H101)
825,5 0 0 902,5 0 856,5 910 0 0 118,5
907,14 0 0 991,76 0 941,21 1000 0 0 130,22

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo pen
1 1000 2989,12 989,12
14:55 / 50 / 71
1000
14:57 / 50 / 43
1000
14:53 / 50 / 66
0 5* Vostřel Vlastimil 983,68 5883,98 972,71
9:55 / 45 / 68
944,22
9:55 / 40 / 102
1000
9:55 / 50 / 85
981,09
9:54 / 45 / 85
998,29
9:56 / 50 / 122
987,67
9:47 / 40 / 52
0
0:0 / 0 / 0
0
2 957,66 2862,57 958,13
14:55 / 50 / 128
997,3
14:54 / 50 / 42
907,14
14:42 / 0 / 113
0 9* Novotný Luděk 972,28 5815,81 980,18
9:54 / 50 / 101
913,5
9:56 / 35 / 132
970,35
9:56 / 45 / 104
965,46
9:57 / 50 / 120
0
0:0 / 0 / 0
986,32
9:52 / 50 / 58
1000
9:54 / 35 / 58
0
3 686,41 2051,75 979,34
14:56 / 50 / 91
942,19
14:58 / 20 / 92
130,22
2:49 / 0 / 101
0 8* Leiner Jan 973,17 5821,13 955,32
9:49 / 40 / 82
980,46
9:57 / 40 / 70
968,03
9:57 / 40 / 63
958,88
9:56 / 50 / 126
958,44
9:46 / 40 / 76
802,64
8:6 / 45 / 90
1000
9:56 / 50 / 55
0
4 668,37 1997,84 1000
14:58 / 50 / 57
997,84
14:58 / 50 / 49
0
0:0 / 0 / 0
0 1* Malčík Radek 1000 5981,61 1000
9:57 / 45 / 38
1000
9:56 / 50 / 61
981,61
9:57 / 45 / 56
1000
9:57 / 50 / 43
1000
9:58 / 50 / 53
1000
9:57 / 50 / 26
0
0:0 / 0 / 0
0
5 658,07 1967,04 1000
14:56 / 45 / 43
967,04
14:57 / 40 / 84
0
0:0 / 0 / 0
0 10* Ofek Israel 971,94 5813,77 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 59
1000
9:55 / 50 / 81
939,97
9:55 / 40 / 127
979,08
9:56 / 50 / 75
957,27
9:55 / 50 / 125
937,45
9:58 / 50 / 112
0
6 656,4 1962,07 983,14
14:56 / 50 / 84
978,93
14:55 / 45 / 68
0
0:0 / 0 / 0
0 7* Chalupník Milan 977,73 5848,39 976,73
9:57 / 50 / 77
965,24
9:54 / 45 / 84
974,27
9:49 / 50 / 104
992,57
9:54 / 45 / 76
996,59
9:55 / 50 / 121
393,89
3:53 / 45 / 79
942,99
9:52 / 45 / 83
0
7 655,97 1960,76 969
14:57 / 45 / 102
0
0:0 / 0 / 0
991,76
14:55 / 50 / 85
0 2* Majerčik Bohuslav 993,72 5944,03 967,61
9:57 / 50 / 99
938,56
9:57 / 45 / 123
1000
9:58 / 50 / 45
992,81
9:57 / 50 / 52
991,85
9:55 / 50 / 73
991,76
9:57 / 50 / 91
1000
9:58 / 45 / 86
0
8 638,15 1907,5 966,29
14:55 / 40 / 93
0
0:0 / 0 / 0
941,21
14:52 / 0 / 71
0 4* Morava Milan 988,77 5914,42 1000
9:56 / 50 / 57
965,8
9:58 / 50 / 110
981,74
9:57 / 50 / 111
1000
9:56 / 45 / 71
1000
9:58 / 45 / 114
966,88
9:58 / 50 / 70
226,24
2:18 / 20 / 47
0
9 629,43 1881,44 962,48
14:58 / 35 / 96
918,96
14:58 / 0 / 95
0
0:0 / 0 / 0
0 6* Buzas Adam 978,01 5850,06 987,16
9:58 / 50 / 66
956,77
9:54 / 50 / 115
962,93
9:57 / 50 / 125
958,88
9:56 / 50 / 126
969,03
9:56 / 50 / 103
972,06
9:56 / 40 / 89
1000
9:59 / 45 / 25
0
10 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 3* Pazderka Luboš 989,22 5917,15 961,73
9:55 / 50 / 109
1000
9:55 / 45 / 52
1000
9:51 / 50 / 38
1000
9:57 / 50 / 114
996,59
9:56 / 50 / 123
943,85
9:55 / 45 / 137
958,83
9:51 / 45 / 61
0
-- -- 11 Kotula Miroslav 965,46 5775 915,79
9:56 / 35 / 131
948,21
9:56 / 45 / 92
981,88
9:54 / 50 / 96
988,27
9:56 / 50 / 112
509,25
6:20 / 0 / 127
940,85
9:52 / 45 / 81
1000
9:57 / 45 / 95
0
-- -- 12 Szűcs István 958,01 5730,47 905,26
9:58 / 0 / 78
862,95
9:38 / 0 / 73
995,8
9:54 / 30 / 62
984,09
9:57 / 45 / 109
990,61
9:48 / 40 / 95
991,76
9:52 / 45 / 71
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 13 Dudáš Matúš 950,93 5688,1 996,79
9:58 / 45 / 44
0
0:0 / 0 / 0
980,23
9:57 / 45 / 94
990,92
9:53 / 45 / 76
731,24
5:48 / 45 / 133
1000
9:55 / 50 / 47
988,92
9:57 / 45 / 35
0
-- -- 14 Kaszap Imre 943,98 5646,52 928,51
9:57 / 20 / 91
998,34
9:58 / 45 / 80
991,73
9:57 / 50 / 95
922,46
9:58 / 50 / 142
899,44
9:59 / 50 / 180
906,04
9:55 / 45 / 200
253,33
2:22 / 45 / 70
0
-- -- 15 Hořejší Ivan 917,38 5487,439 904,14
9:52 / 40 / 151
887,44
9:52 / 40 / 176
914,52
9:57 / 35 / 162
923,79
9:57 / 40 / 171
937,25
9:56 / 45 / 132
920,3
9:54 / 25 / 141
851,94
9:48 / 0 / 100
0
-- -- 16 Perkovič Stanislav 916,66 5483,1 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 40 / 60
969,45
9:54 / 50 / 82
952,04
9:55 / 40 / 79
978,67
9:57 / 50 / 147
995,05
9:56 / 50 / 85
587,89
5:44 / 50 / 89
0
-- -- 17 Hrabáček Alois 903,62 5405,08 657,7
6:8 / 35 / 97
913,08
9:56 / 25 / 118
962,78
9:54 / 50 / 124
591,25
7:8 / 0 / 140
1000
9:55 / 50 / 117
968,12
9:55 / 40 / 116
903,4
9:51 / 35 / 111
0
-- -- 18 Görög György 895,23 5354,92 913,29
9:43 / 35 / 130
801,3
8:29 / 45 / 124
868,9
9:55 / 15 / 133
941,65
9:55 / 50 / 112
396,42
4:58 / 0 / 131
921,14
9:53 / 40 / 98
908,64
9:57 / 35 / 170
0
-- -- 19 Chyba Karol 890,22 5324,93 0
0:0 / 0 / 0
961,73
9:56 / 40 / 91
1000
9:57 / 45 / 70
999,18
9:57 / 45 / 69
364,02
3:40 / 45 / 103
1000
9:57 / 50 / 81
1000
9:56 / 45 / 78
0
-- -- 20 Svoboda Pavel 864,34 5170,12 984,62
9:56 / 45 / 66
790,56
8:42 / 0 / 89
980,02
9:58 / 35 / 40
1000
9:58 / 45 / 92
414,92
5:15 / 0 / 135
1000
9:59 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 21 Novotný Radek 856,84 5125,27 100,19
1:11 / 0 / 34
985,38
9:56 / 45 / 69
946,44
9:55 / 45 / 96
964,41
9:57 / 45 / 146
266,29
3:48 / 0 / 125
981,92
9:55 / 50 / 95
980,83
9:57 / 45 / 107
0
-- -- 22 Nahodil Antonín 854,91 5113,71 1000
9:53 / 50 / 75
498,37
5:33 / 0 / 54
955,79
9:49 / 50 / 89
750,42
7:36 / 50 / 116
974,74
9:56 / 50 / 96
355,59
4:8 / 0 / 54
934,39
9:56 / 50 / 167
0
-- -- 23 Večera Juraj 850,87 5089,59 311,07
4:15 / 0 / 128
836,32
9:50 / 15 / 183
970,61
9:53 / 40 / 110
959,7
9:56 / 45 / 115
562,66
5:57 / 45 / 144
887,22
9:44 / 45 / 133
873,08
9:54 / 0 / 108
0
-- -- 24 Vorálek Petr 830,79 4969,45 985,43
9:56 / 45 / 65
340,13
4:20 / 0 / 103
983,92
9:54 / 50 / 64
1000
9:56 / 50 / 76
508,8
5:24 / 50 / 141
987,13
9:56 / 40 / 45
504,17
5:45 / 0 / 85
0
-- -- 25 Vojkůvka Zdeněk 826,99 4946,76 967,8
9:56 / 40 / 100
986,19
9:56 / 45 / 68
943,73
9:52 / 40 / 90
989,31
9:55 / 40 / 67
649,5
5:45 / 5 / 120
410,23
3:59 / 40 / 69
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 26 Malčík Zdeněk 822,6 4920,49 538,96
4:31 / 45 / 51
972,51
9:56 / 50 / 89
471,99
4:33 / 50 / 73
1000
9:57 / 50 / 78
936,3
9:57 / 45 / 167
977,35
9:54 / 45 / 113
495,37
5:1 / 40 / 93
0
-- -- 27 Karnoš Petr 819,42 4901,45 972,31
9:55 / 40 / 76
154,98
2:16 / 0 / 82
925,86
9:57 / 5 / 80
908,34
9:26 / 35 / 102
982,07
9:50 / 45 / 65
957,89
9:54 / 50 / 128
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 28 Malčík Petr 818,48 4895,84 1000
9:57 / 50 / 66
1000
9:58 / 50 / 41
985,61
9:58 / 45 / 53
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 93
910,23
8:58 / 40 / 71
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 29 Forgó József 784,53 4692,77 365,49
3:21 / 45 / 98
617,55
6:27 / 40 / 108
939,71
9:53 / 45 / 107
623,95
7:16 / 0 / 127
950,55
9:52 / 40 / 149
948,51
9:54 / 50 / 109
612,5
6:33 / 45 / 141
0
-- -- 30 Micka Jan 759,37 4542,26 906,07
9:56 / 40 / 153
912,27
9:34 / 50 / 125
856,43
9:38 / 0 / 124
408,47
4:30 / 40 / 138
531,43
5:46 / 35 / 128
927,59
9:53 / 50 / 133
310,83
4:10 / 0 / 127
0
-- -- 31 Veleba Martin 757,35 4530,17 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
954,36
9:49 / 50 / 128
946,55
9:55 / 45 / 129
1000
7:54 / 40 / 135
934,26
9:49 / 50 / 141
695
8:10 / 0 / 146
0
-- -- 32 Vojtěch Roman 753,32 4506,09 0
0:0 / 0 / 0
975,17
9:52 / 45 / 96
980,69
9:57 / 35 / 96
973,68
9:52 / 50 / 100
1000
9:53 / 45 / 49
443,22
5:18 / 0 / 74
133,33
1:42 / 0 / 44
0
-- -- 33 Nehera Petr 747,53 4471,45 970,04
9:56 / 45 / 84
0
0:0 / 0 / 0
974,81
9:54 / 50 / 127
916,07
9:55 / 50 / 144
647,61
6:46 / 50 / 153
753,1
7:27 / 40 / 62
209,82
2:31 / 0 / 37
0
-- -- 34 Krajčovič Ivan 746,55 4465,55 260,12
4:1 / 0 / 167
576,99
6:43 / 0 / 109
901,93
9:46 / 45 / 140
541,53
6:34 / 0 / 149
647,06
6:57 / 45 / 165
924,15
9:51 / 45 / 151
873,89
9:58 / 25 / 165
0
-- -- 35 Yakovlev Andrey 735,56 4399,83 939,81
9:59 / 30 / 87
1000
9:57 / 50 / 68
0
0:0 / 0 / 0
892,27
9:59 / 0 / 113
567,75
5:14 / 0 / 121
1000
9:57 / 35 / 72
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 36 Imolek Jaroslav 690,53 4130,51 961,48
9:56 / 50 / 94
170,47
2:42 / 0 / 115
956,16
9:57 / 40 / 118
713,56
7:19 / 45 / 126
0
0:0 / 0 / 0
336,41
4:5 / 0 / 89
992,43
9:56 / 45 / 102
0
-- -- 37 Novotný René 685 4097,39 0
0:0 / 0 / 0
881,11
9:24 / 40 / 126
317,38
4:23 / 0 / 148
904,88
9:51 / 35 / 120
842,41
9:53 / 0 / 181
847,99
9:47 / 0 / 142
303,62
4:0 / 0 / 119
0
-- -- 38 Koros Bedřich 664,73 3976,17 889,25
9:51 / 0 / 90
858,65
9:59 / 0 / 141
899,24
9:53 / 5 / 125
495,81
5:27 / 45 / 152
387,46
4:1 / 0 / 136
394,89
5:15 / 0 / 151
438,33
5:50 / 0 / 174
0
-- -- 39 Skoupý Karel 627,32 3752,4 896,83
9:42 / 25 / 110
870,02
9:51 / 0 / 111
641,85
7:30 / 0 / 124
232,73
2:45 / 35 / 117
320,82
4:24 / 0 / 152
672,17
7:6 / 35 / 108
350,71
4:42 / 0 / 147
0
-- -- 40 Krátký Aleš 624,33 3734,47 1000
9:54 / 50 / 57
953,11
9:57 / 40 / 95
1000
9:57 / 45 / 93
644,92
6:46 / 45 / 141
0
0:0 / 0 / 0
136,44
1:49 / 0 / 45
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 41 Číp Mirek 597,22 3572,34 576,38
6:18 / 15 / 88
260,56
3:21 / 0 / 75
0
0:0 / 0 / 0
930,92
9:55 / 45 / 148
938,86
9:53 / 45 / 109
865,62
9:59 / 0 / 148
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 42 Hrubý Tomáš 587,48 3514,08 286,76
2:43 / 45 / 63
173,71
1:32 / 40 / 46
998,39
9:51 / 50 / 40
909,17
8:58 / 45 / 65
387,26
4:43 / 0 / 104
1000
9:50 / 40 / 43
232,5
2:22 / 25 / 55
-300
-- -- 43 Večera Milan 548,53 3281,07 1000
9:42 / 30 / 146
199,84
3:15 / 0 / 145
401,66
5:16 / 0 / 148
517,75
5:47 / 45 / 157
464,16
6:1 / 0 / 178
0
0:0 / 0 / 0
697,66
7:40 / 35 / 127
0
-- -- 44 Tomiška Leoš 333,11 1992,53 245,25
3:54 / 0 / 171
105,18
3:0 / 40 / 218
411,91
6:1 / 30 / 214
597,85
7:5 / 35 / 196
632,34
9:58 / 0 / 235
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 45 Kozel Zdeněk 153,22 916,51 916,51
9:31 / 0 / 154
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :694
Datum konání :11.-12.7.2015
Kategorie :F5J
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Tomáš Hrubý
Počasí :Skoro jasno, 18-28°C, Z vítr 0-3m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 body přepoč.
1* Vostřel Vlastimil CZE1025 972,71
9:55 / 45 / 68
944,22
9:55 / 40 / 102
1000
9:55 / 50 / 85
981,09
9:54 / 45 / 85
998,29
9:56 / 50 / 122
987,67
9:47 / 40 / 52
0
0:0 / 0 / 0
5883,98 983,68
2* Novotný Luděk CZE-008-014 980,18
9:54 / 50 / 101
913,5
9:56 / 35 / 132
970,35
9:56 / 45 / 104
965,46
9:57 / 50 / 120
0
0:0 / 0 / 0
986,32
9:52 / 50 / 58
1000
9:54 / 35 / 58
5815,81 972,28
3* Leiner Jan CZE-1218 955,32
9:49 / 40 / 82
980,46
9:57 / 40 / 70
968,03
9:57 / 40 / 63
958,88
9:56 / 50 / 126
958,44
9:46 / 40 / 76
802,64
8:6 / 45 / 90
1000
9:56 / 50 / 55
5821,13 973,17
4* Malčík Radek CZE1392 1000
9:57 / 45 / 38
1000
9:56 / 50 / 61
981,61
9:57 / 45 / 56
1000
9:57 / 50 / 43
1000
9:58 / 50 / 53
1000
9:57 / 50 / 26
0
0:0 / 0 / 0
5981,61 1000
5* Ofek Israel ISR-4101152 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 59
1000
9:55 / 50 / 81
939,97
9:55 / 40 / 127
979,08
9:56 / 50 / 75
957,27
9:55 / 50 / 125
937,45
9:58 / 50 / 112
5813,77 971,94
6* Chalupník Milan CZE-1566 976,73
9:57 / 50 / 77
965,24
9:54 / 45 / 84
974,27
9:49 / 50 / 104
992,57
9:54 / 45 / 76
996,59
9:55 / 50 / 121
393,89
3:53 / 45 / 79
942,99
9:52 / 45 / 83
5848,39 977,73
7* Majerčik Bohuslav SVK-12-44 967,61
9:57 / 50 / 99
938,56
9:57 / 45 / 123
1000
9:58 / 50 / 45
992,81
9:57 / 50 / 52
991,85
9:55 / 50 / 73
991,76
9:57 / 50 / 91
1000
9:58 / 45 / 86
5944,03 993,72
8* Morava Milan SVK-1118 1000
9:56 / 50 / 57
965,8
9:58 / 50 / 110
981,74
9:57 / 50 / 111
1000
9:56 / 45 / 71
1000
9:58 / 45 / 114
966,88
9:58 / 50 / 70
226,24
2:18 / 20 / 47
5914,42 988,77
9* Buzas Adam HUN-5200 987,16
9:58 / 50 / 66
956,77
9:54 / 50 / 115
962,93
9:57 / 50 / 125
958,88
9:56 / 50 / 126
969,03
9:56 / 50 / 103
972,06
9:56 / 40 / 89
1000
9:59 / 45 / 25
5850,06 978,01
10* Pazderka Luboš CZE-1565 961,73
9:55 / 50 / 109
1000
9:55 / 45 / 52
1000
9:51 / 50 / 38
1000
9:57 / 50 / 114
996,59
9:56 / 50 / 123
943,85
9:55 / 45 / 137
958,83
9:51 / 45 / 61
5917,15 989,22
11 Kotula Miroslav CZE-331-011 915,79
9:56 / 35 / 131
948,21
9:56 / 45 / 92
981,88
9:54 / 50 / 96
988,27
9:56 / 50 / 112
509,25
6:20 / 0 / 127
940,85
9:52 / 45 / 81
1000
9:57 / 45 / 95
5775 965,46
12 Szűcs István HUN-3614 905,26
9:58 / 0 / 78
862,95
9:38 / 0 / 73
995,8
9:54 / 30 / 62
984,09
9:57 / 45 / 109
990,61
9:48 / 40 / 95
991,76
9:52 / 45 / 71
0
0:0 / 0 / 0
5730,47 958,01
13 Dudáš Matúš SVK 1081 996,79
9:58 / 45 / 44
0
0:0 / 0 / 0
980,23
9:57 / 45 / 94
990,92
9:53 / 45 / 76
731,24
5:48 / 45 / 133
1000
9:55 / 50 / 47
988,92
9:57 / 45 / 35
5688,1 950,93
14 Kaszap Imre HUN-2521 928,51
9:57 / 20 / 91
998,34
9:58 / 45 / 80
991,73
9:57 / 50 / 95
922,46
9:58 / 50 / 142
899,44
9:59 / 50 / 180
906,04
9:55 / 45 / 200
253,33
2:22 / 45 / 70
5646,52 943,98
15 Hořejší Ivan CZE-1514 904,14
9:52 / 40 / 151
887,44
9:52 / 40 / 176
914,52
9:57 / 35 / 162
923,79
9:57 / 40 / 171
937,25
9:56 / 45 / 132
920,3
9:54 / 25 / 141
851,94
9:48 / 0 / 100
5487,439 917,38
16 Perkovič Stanislav CZE1483 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 40 / 60
969,45
9:54 / 50 / 82
952,04
9:55 / 40 / 79
978,67
9:57 / 50 / 147
995,05
9:56 / 50 / 85
587,89
5:44 / 50 / 89
5483,1 916,66
17 Hrabáček Alois CZE-1118 657,7
6:8 / 35 / 97
913,08
9:56 / 25 / 118
962,78
9:54 / 50 / 124
591,25
7:8 / 0 / 140
1000
9:55 / 50 / 117
968,12
9:55 / 40 / 116
903,4
9:51 / 35 / 111
5405,08 903,62
18 Görög György HUN-0764 913,29
9:43 / 35 / 130
801,3
8:29 / 45 / 124
868,9
9:55 / 15 / 133
941,65
9:55 / 50 / 112
396,42
4:58 / 0 / 131
921,14
9:53 / 40 / 98
908,64
9:57 / 35 / 170
5354,92 895,23
19 Chyba Karol SVK-12-18 0
0:0 / 0 / 0
961,73
9:56 / 40 / 91
1000
9:57 / 45 / 70
999,18
9:57 / 45 / 69
364,02
3:40 / 45 / 103
1000
9:57 / 50 / 81
1000
9:56 / 45 / 78
5324,93 890,22
20 Svoboda Pavel CZE-313-0 984,62
9:56 / 45 / 66
790,56
8:42 / 0 / 89
980,02
9:58 / 35 / 40
1000
9:58 / 45 / 92
414,92
5:15 / 0 / 135
1000
9:59 / 50 / 87
0
0:0 / 0 / 0
5170,12 864,34
21 Novotný Radek CZE-1528 100,19
1:11 / 0 / 34
985,38
9:56 / 45 / 69
946,44
9:55 / 45 / 96
964,41
9:57 / 45 / 146
266,29
3:48 / 0 / 125
981,92
9:55 / 50 / 95
980,83
9:57 / 45 / 107
5125,27 856,84
22 Nahodil Antonín CZE-269-019 1000
9:53 / 50 / 75
498,37
5:33 / 0 / 54
955,79
9:49 / 50 / 89
750,42
7:36 / 50 / 116
974,74
9:56 / 50 / 96
355,59
4:8 / 0 / 54
934,39
9:56 / 50 / 167
5113,71 854,91
23 Večera Juraj SVK-12-47 311,07
4:15 / 0 / 128
836,32
9:50 / 15 / 183
970,61
9:53 / 40 / 110
959,7
9:56 / 45 / 115
562,66
5:57 / 45 / 144
887,22
9:44 / 45 / 133
873,08
9:54 / 0 / 108
5089,59 850,87
24 Vorálek Petr CZE-1448 985,43
9:56 / 45 / 65
340,13
4:20 / 0 / 103
983,92
9:54 / 50 / 64
1000
9:56 / 50 / 76
508,8
5:24 / 50 / 141
987,13
9:56 / 40 / 45
504,17
5:45 / 0 / 85
4969,45 830,79
25 Vojkůvka Zdeněk cze-327-001 967,8
9:56 / 40 / 100
986,19
9:56 / 45 / 68
943,73
9:52 / 40 / 90
989,31
9:55 / 40 / 67
649,5
5:45 / 5 / 120
410,23
3:59 / 40 / 69
0
0:0 / 0 / 0
4946,76 826,99
26 Malčík Zdeněk CZE1431 538,96
4:31 / 45 / 51
972,51
9:56 / 50 / 89
471,99
4:33 / 50 / 73
1000
9:57 / 50 / 78
936,3
9:57 / 45 / 167
977,35
9:54 / 45 / 113
495,37
5:1 / 40 / 93
4920,49 822,6
27 Karnoš Petr SVK-1115 972,31
9:55 / 40 / 76
154,98
2:16 / 0 / 82
925,86
9:57 / 5 / 80
908,34
9:26 / 35 / 102
982,07
9:50 / 45 / 65
957,89
9:54 / 50 / 128
0
0:0 / 0 / 0
4901,45 819,42
28 Malčík Petr CZE1430 1000
9:57 / 50 / 66
1000
9:58 / 50 / 41
985,61
9:58 / 45 / 53
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 93
910,23
8:58 / 40 / 71
0
0:0 / 0 / 0
4895,84 818,48
29 Forgó József HUN-1770 365,49
3:21 / 45 / 98
617,55
6:27 / 40 / 108
939,71
9:53 / 45 / 107
623,95
7:16 / 0 / 127
950,55
9:52 / 40 / 149
948,51
9:54 / 50 / 109
612,5
6:33 / 45 / 141
4692,77 784,53
30 Micka Jan CZE-74-13 906,07
9:56 / 40 / 153
912,27
9:34 / 50 / 125
856,43
9:38 / 0 / 124
408,47
4:30 / 40 / 138
531,43
5:46 / 35 / 128
927,59
9:53 / 50 / 133
310,83
4:10 / 0 / 127
4542,26 759,37
31 Veleba Martin CZE-269-43 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
954,36
9:49 / 50 / 128
946,55
9:55 / 45 / 129
1000
7:54 / 40 / 135
934,26
9:49 / 50 / 141
695
8:10 / 0 / 146
4530,17 757,35
32 Vojtěch Roman CZE-4310 0
0:0 / 0 / 0
975,17
9:52 / 45 / 96
980,69
9:57 / 35 / 96
973,68
9:52 / 50 / 100
1000
9:53 / 45 / 49
443,22
5:18 / 0 / 74
133,33
1:42 / 0 / 44
4506,09 753,32
33 Nehera Petr CZE-1460 970,04
9:56 / 45 / 84
0
0:0 / 0 / 0
974,81
9:54 / 50 / 127
916,07
9:55 / 50 / 144
647,61
6:46 / 50 / 153
753,1
7:27 / 40 / 62
209,82
2:31 / 0 / 37
4471,45 747,53
34 Krajčovič Ivan CZE-069-013 260,12
4:1 / 0 / 167
576,99
6:43 / 0 / 109
901,93
9:46 / 45 / 140
541,53
6:34 / 0 / 149
647,06
6:57 / 45 / 165
924,15
9:51 / 45 / 151
873,89
9:58 / 25 / 165
4465,55 746,55
35 Yakovlev Andrey RUS-157 939,81
9:59 / 30 / 87
1000
9:57 / 50 / 68
0
0:0 / 0 / 0
892,27
9:59 / 0 / 113
567,75
5:14 / 0 / 121
1000
9:57 / 35 / 72
0
0:0 / 0 / 0
4399,83 735,56
36 Imolek Jaroslav CZE1531 961,48
9:56 / 50 / 94
170,47
2:42 / 0 / 115
956,16
9:57 / 40 / 118
713,56
7:19 / 45 / 126
0
0:0 / 0 / 0
336,41
4:5 / 0 / 89
992,43
9:56 / 45 / 102
4130,51 690,53
37 Novotný René CZE-1527 0
0:0 / 0 / 0
881,11
9:24 / 40 / 126
317,38
4:23 / 0 / 148
904,88
9:51 / 35 / 120
842,41
9:53 / 0 / 181
847,99
9:47 / 0 / 142
303,62
4:0 / 0 / 119
4097,39 685
38 Koros Bedřich CZE-1567 889,25
9:51 / 0 / 90
858,65
9:59 / 0 / 141
899,24
9:53 / 5 / 125
495,81
5:27 / 45 / 152
387,46
4:1 / 0 / 136
394,89
5:15 / 0 / 151
438,33
5:50 / 0 / 174
3976,17 664,73
39 Skoupý Karel CZE-1520 896,83
9:42 / 25 / 110
870,02
9:51 / 0 / 111
641,85
7:30 / 0 / 124
232,73
2:45 / 35 / 117
320,82
4:24 / 0 / 152
672,17
7:6 / 35 / 108
350,71
4:42 / 0 / 147
3752,4 627,32
40 Krátký Aleš CZE-1462 1000
9:54 / 50 / 57
953,11
9:57 / 40 / 95
1000
9:57 / 45 / 93
644,92
6:46 / 45 / 141
0
0:0 / 0 / 0
136,44
1:49 / 0 / 45
0
0:0 / 0 / 0
3734,47 624,33
41 Číp Mirek CZE-232-045 576,38
6:18 / 15 / 88
260,56
3:21 / 0 / 75
0
0:0 / 0 / 0
930,92
9:55 / 45 / 148
938,86
9:53 / 45 / 109
865,62
9:59 / 0 / 148
0
0:0 / 0 / 0
3572,34 597,22
42 Hrubý Tomáš CZE-1326 286,76
2:43 / 45 / 63
173,71
1:32 / 40 / 46
998,39
9:51 / 50 / 40
909,17
8:58 / 45 / 65
387,26
4:43 / 0 / 104
1000
9:50 / 40 / 43
232,5
2:22 / 25 / 55
3514,08 587,48
43 Večera Milan SVK-012-054 1000
9:42 / 30 / 146
199,84
3:15 / 0 / 145
401,66
5:16 / 0 / 148
517,75
5:47 / 45 / 157
464,16
6:1 / 0 / 178
0
0:0 / 0 / 0
697,66
7:40 / 35 / 127
3281,07 548,53
44 Tomiška Leoš CZE-232--018 245,25
3:54 / 0 / 171
105,18
3:0 / 40 / 218
411,91
6:1 / 30 / 214
597,85
7:5 / 35 / 196
632,34
9:58 / 0 / 235
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1992,53 333,11
45 Kozel Zdeněk CZE-232-028 916,51
9:31 / 0 / 154
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
916,51 153,22

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 45 Karnoš Petr, Morava Milan, Hrabáček Alois, Vostřel Vlastimil, Perkovič Stanislav, Imolek Jaroslav, Skoupý Karel, Kotula Miroslav, Nehera Petr, Koros Bedřich, Ofek Israel, Krátký Aleš, Novotný Radek, Novotný René, Hrubý Tomáš, Leiner Jan, Pazderka Luboš, Krajčovič Ivan, Novotný Luděk, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Svoboda Pavel, Görög György, Kaszap Imre, Forgó József, Szűcs István, Buzas Adam, Vojkůvka Zdeněk, Chalupník Milan, Číp Mirek, Kozel Zdeněk, Dudáš Matúš, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Yakovlev Andrey, Hořejší Ivan, Tomiška Leoš, Micka Jan, Majerčik Bohuslav, Chyba Karol, Večera Juraj, Vojtěch Roman, Vorálek Petr, Večera Milan, 228867,6 5085,95

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Zdeněk 7 45 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 40 325 46,43
Kaszap Imre 7 20 , 45 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 305 43,57
Majerčik Bohuslav 10 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 0 , 50 435 43,5
Chalupník Milan 10 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 0 425 42,5
Vostřel Vlastimil 10 45 , 40 , 50 , 45 , 50 , 40 , 0 , 50 , 50 , 50 420 42
Perkovič Stanislav 7 0 , 40 , 50 , 40 , 50 , 50 , 50 280 40
Dudáš Matúš 7 45 , 0 , 45 , 45 , 45 , 50 , 45 275 39,29
Malčík Radek 10 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 0 390 39
Chyba Karol 7 0 , 40 , 45 , 45 , 45 , 50 , 45 270 38,57
Kotula Miroslav 7 35 , 45 , 50 , 50 , 0 , 45 , 45 270 38,57
Forgó József 7 45 , 40 , 45 , 0 , 40 , 50 , 45 265 37,86
Leiner Jan 10 40 , 40 , 40 , 50 , 40 , 45 , 50 , 50 , 20 , 0 375 37,5
Ofek Israel 10 0 , 50 , 50 , 40 , 50 , 50 , 50 , 45 , 40 , 0 375 37,5
Buzas Adam 10 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 40 , 45 , 35 , 0 , 0 370 37
Novotný Luděk 10 50 , 35 , 45 , 50 , 0 , 50 , 35 , 50 , 50 , 0 365 36,5
Nahodil Antonín 7 50 , 0 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 250 35,71
Hrubý Tomáš 7 45 , 40 , 50 , 45 , 0 , 40 , 25 245 35
Morava Milan 10 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 , 20 , 40 , 0 , 0 350 35
Vorálek Petr 7 45 , 0 , 50 , 50 , 50 , 40 , 0 235 33,57
Nehera Petr 7 45 , 0 , 50 , 50 , 50 , 40 , 0 235 33,57
Hrabáček Alois 7 35 , 25 , 50 , 0 , 50 , 40 , 35 235 33,57
Pazderka Luboš 10 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 0 , 0 , 0 335 33,5
Malčík Petr 7 50 , 50 , 45 , 0 , 45 , 40 , 0 230 32,86
Novotný Radek 7 0 , 45 , 45 , 45 , 0 , 50 , 45 230 32,86
Hořejší Ivan 7 40 , 40 , 35 , 40 , 45 , 25 , 0 225 32,14
Görög György 7 35 , 45 , 15 , 50 , 0 , 40 , 35 220 31,43
Micka Jan 7 40 , 50 , 0 , 40 , 35 , 50 , 0 215 30,71
Vojkůvka Zdeněk 7 40 , 45 , 40 , 40 , 5 , 40 , 0 210 30
Večera Juraj 7 0 , 15 , 40 , 45 , 45 , 45 , 0 190 27,14
Veleba Martin 7 0 , 0 , 50 , 45 , 40 , 50 , 0 185 26,43
Krátký Aleš 7 50 , 40 , 45 , 45 , 0 , 0 , 0 180 25,71
Imolek Jaroslav 7 50 , 0 , 40 , 45 , 0 , 0 , 45 180 25,71
Vojtěch Roman 7 0 , 45 , 35 , 50 , 45 , 0 , 0 175 25
Svoboda Pavel 7 45 , 0 , 35 , 45 , 0 , 50 , 0 175 25
Karnoš Petr 7 40 , 0 , 5 , 35 , 45 , 50 , 0 175 25
Szűcs István 7 0 , 0 , 30 , 45 , 40 , 45 , 0 160 22,86
Krajčovič Ivan 7 0 , 0 , 45 , 0 , 45 , 45 , 25 160 22,86
Yakovlev Andrey 7 30 , 50 , 0 , 0 , 0 , 35 , 0 115 16,43
Večera Milan 7 30 , 0 , 0 , 45 , 0 , 0 , 35 110 15,71
Tomiška Leoš 7 0 , 40 , 30 , 35 , 0 , 0 , 0 105 15
Číp Mirek 7 15 , 0 , 0 , 45 , 45 , 0 , 0 105 15
Skoupý Karel 7 25 , 0 , 0 , 35 , 0 , 35 , 0 95 13,57
Novotný René 7 0 , 40 , 0 , 35 , 0 , 0 , 0 75 10,71
Koros Bedřich 7 0 , 0 , 5 , 45 , 0 , 0 , 0 50 7,14
Kozel Zdeněk 7 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Majerčik Bohuslav 7 9:57,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:58,00, 4179 9:57
Buzas Adam 7 9:58,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:59,00, 4176 9:56,5700000000001
Pazderka Luboš 7 9:55,00, 9:55,00, 9:51,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:51,00, 4160 9:54,29
Hořejší Ivan 7 9:52,00, 9:52,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:48,00, 4156 9:53,71
Leiner Jan 7 9:49,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:46,00, 8:6,00, 9:56,00, 4047 9:38,14
Kotula Miroslav 7 9:56,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:56,00, 6:20,00, 9:52,00, 9:57,00, 3951 9:24,43
Chalupník Milan 7 9:57,00, 9:54,00, 9:49,00, 9:54,00, 9:55,00, 3:53,00, 9:52,00, 3794 9:2
Görög György 7 9:43,00, 8:29,00, 9:55,00, 9:55,00, 4:58,00, 9:53,00, 9:57,00, 3770 8:58,5700000000001
Hrabáček Alois 7 6:8,00, 9:56,00, 9:54,00, 7:8,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:51,00, 3767 8:58,14
Kaszap Imre 7 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:55,00, 2:22,00, 3726 8:52,29
Morava Milan 7 9:56,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:58,00, 2:18,00, 3721 8:51,5700000000001
Malčík Radek 7 9:57,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 0:0,00, 3582 8:31,71
Ofek Israel 7 0:0,00, 9:58,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:58,00, 3577 8:31
Večera Juraj 7 4:15,00, 9:50,00, 9:53,00, 9:56,00, 5:57,00, 9:44,00, 9:54,00, 3569 8:29,86
Novotný Luděk 7 9:54,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:52,00, 9:54,00, 3569 8:29,86
Vostřel Vlastimil 7 9:55,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:47,00, 0:0,00, 3562 8:28,86
Szűcs István 7 9:58,00, 9:38,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:48,00, 9:52,00, 0:0,00, 3547 8:26,71
Nahodil Antonín 7 9:53,00, 5:33,00, 9:49,00, 7:36,00, 9:56,00, 4:8,00, 9:56,00, 3411 8:7,29000000000002
Dudáš Matúš 7 9:58,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:53,00, 5:48,00, 9:55,00, 9:57,00, 3328 7:55,43
Perkovič Stanislav 7 0:0,00, 9:54,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:56,00, 5:44,00, 3320 7:54,29
Vorálek Petr 7 9:56,00, 4:20,00, 9:54,00, 9:56,00, 5:24,00, 9:56,00, 5:45,00, 3311 7:53
Novotný Radek 7 1:11,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:57,00, 3:48,00, 9:55,00, 9:57,00, 3279 7:48,43
Krajčovič Ivan 7 4:1,00, 6:43,00, 9:46,00, 6:34,00, 6:57,00, 9:51,00, 9:58,00, 3230 7:41,43
Malčík Zdeněk 7 4:31,00, 9:56,00, 4:33,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:54,00, 5:1,00, 3229 7:41,29
Svoboda Pavel 7 9:56,00, 8:42,00, 9:58,00, 9:58,00, 5:15,00, 9:59,00, 0:0,00, 3228 7:41,14
Micka Jan 7 9:56,00, 9:34,00, 9:38,00, 4:30,00, 5:46,00, 9:53,00, 4:10,00, 3207 7:38,14
Chyba Karol 7 0:0,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 3:40,00, 9:57,00, 9:56,00, 3203 7:37,57
Forgó József 7 3:21,00, 6:27,00, 9:53,00, 7:16,00, 9:52,00, 9:54,00, 6:33,00, 3196 7:36,57
Karnoš Petr 7 9:55,00, 2:16,00, 9:57,00, 9:26,00, 9:50,00, 9:54,00, 0:0,00, 3078 7:19,71
Koros Bedřich 7 9:51,00, 9:59,00, 9:53,00, 5:27,00, 4:1,00, 5:15,00, 5:50,00, 3016 7:10,86
Vojkůvka Zdeněk 7 9:56,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:55,00, 5:45,00, 3:59,00, 0:0,00, 2963 7:3,29000000000002
Malčík Petr 7 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:58,00, 8:58,00, 0:0,00, 2929 6:58,43
Novotný René 7 0:0,00, 9:24,00, 4:23,00, 9:51,00, 9:53,00, 9:47,00, 4:0,00, 2838 6:45,43
Vojtěch Roman 7 0:0,00, 9:52,00, 9:57,00, 9:52,00, 9:53,00, 5:18,00, 1:42,00, 2794 6:39,14
Nehera Petr 7 9:56,00, 0:0,00, 9:54,00, 9:55,00, 6:46,00, 7:27,00, 2:31,00, 2789 6:38,43
Skoupý Karel 7 9:42,00, 9:51,00, 7:30,00, 2:45,00, 4:24,00, 7:6,00, 4:42,00, 2760 6:34,29
Veleba Martin 7 0:0,00, 0:0,00, 9:49,00, 9:55,00, 7:54,00, 9:49,00, 8:10,00, 2737 6:31
Yakovlev Andrey 7 9:59,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:59,00, 5:14,00, 9:57,00, 0:0,00, 2706 6:26,57
Imolek Jaroslav 7 9:56,00, 2:42,00, 9:57,00, 7:19,00, 0:0,00, 4:5,00, 9:56,00, 2635 6:16,43
Hrubý Tomáš 7 2:43,00, 1:32,00, 9:51,00, 8:58,00, 4:43,00, 9:50,00, 2:22,00, 2399 5:42,71
Číp Mirek 7 6:18,00, 3:21,00, 0:0,00, 9:55,00, 9:53,00, 9:59,00, 0:0,00, 2366 5:38
Krátký Aleš 7 9:54,00, 9:57,00, 9:57,00, 6:46,00, 0:0,00, 1:49,00, 0:0,00, 2303 5:29
Večera Milan 7 9:42,00, 3:15,00, 5:16,00, 5:47,00, 6:1,00, 0:0,00, 7:40,00, 2261 5:23
Tomiška Leoš 7 3:54,00, 3:0,00, 6:1,00, 7:5,00, 9:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 1798 4:16,86
Kozel Zdeněk 7 9:31,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 571 1:21,57

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Radek 8 38, 61, 56, 43, 53, 26, 0, 57, 49, 0, 383 47,88
Hrubý Tomáš 7 63, 46, 40, 65, 104, 43, 55, 416 59,43
Malčík Petr 5 66, 41, 53, 0, 93, 71, 0, 324 64,8
Dudáš Matúš 6 44, 0, 94, 76, 133, 47, 35, 429 71,5
Vojtěch Roman 6 0, 96, 96, 100, 49, 74, 44, 459 76,5
Vostřel Vlastimil 9 68, 102, 85, 85, 122, 52, 0, 71, 43, 66, 694 77,11
Szűcs István 6 78, 73, 62, 109, 95, 71, 0, 488 81,33
Chyba Karol 6 0, 91, 70, 69, 103, 81, 78, 492 82
Morava Milan 9 57, 110, 111, 71, 114, 70, 47, 93, 0, 71, 744 82,67
Vorálek Petr 7 65, 103, 64, 76, 141, 45, 85, 579 82,71
Majerčik Bohuslav 9 99, 123, 45, 52, 73, 91, 86, 102, 0, 85, 756 84
Leiner Jan 10 82, 70, 63, 126, 76, 90, 55, 91, 92, 101, 846 84,6
Svoboda Pavel 6 66, 89, 40, 92, 135, 87, 0, 509 84,83
Vojkůvka Zdeněk 6 100, 68, 90, 67, 120, 69, 0, 514 85,67
Krátký Aleš 5 57, 95, 93, 141, 0, 45, 0, 431 86,2
Chalupník Milan 9 77, 84, 104, 76, 121, 79, 83, 84, 68, 0, 776 86,22
Ofek Israel 8 0, 59, 81, 127, 75, 125, 112, 43, 84, 0, 706 88,25
Karnoš Petr 6 76, 82, 80, 102, 65, 128, 0, 533 88,83
Perkovič Stanislav 6 0, 60, 82, 79, 147, 85, 89, 542 90,33
Pazderka Luboš 7 109, 52, 38, 114, 123, 137, 61, 0, 0, 0, 634 90,57
Yakovlev Andrey 5 87, 68, 0, 113, 121, 72, 0, 461 92,2
Nahodil Antonín 7 75, 54, 89, 116, 96, 54, 167, 651 93
Buzas Adam 9 66, 115, 125, 126, 103, 89, 25, 96, 95, 0, 840 93,33
Malčík Zdeněk 7 51, 89, 73, 78, 167, 113, 93, 664 94,86
Novotný Luděk 9 101, 132, 104, 120, 0, 58, 58, 128, 42, 113, 856 95,11
Novotný Radek 7 34, 69, 96, 146, 125, 95, 107, 672 96
Nehera Petr 6 84, 0, 127, 144, 153, 62, 37, 607 101,17
Kotula Miroslav 7 131, 92, 96, 112, 127, 81, 95, 734 104,86
Imolek Jaroslav 6 94, 115, 118, 126, 0, 89, 102, 644 107,33
Číp Mirek 5 88, 75, 0, 148, 109, 148, 0, 568 113,6
Hrabáček Alois 7 97, 118, 124, 140, 117, 116, 111, 823 117,57
Forgó József 7 98, 108, 107, 127, 149, 109, 141, 839 119,86
Kaszap Imre 7 91, 80, 95, 142, 180, 200, 70, 858 122,57
Skoupý Karel 7 110, 111, 124, 117, 152, 108, 147, 869 124,14
Görög György 7 130, 124, 133, 112, 131, 98, 170, 898 128,29
Večera Juraj 7 128, 183, 110, 115, 144, 133, 108, 921 131,57
Micka Jan 7 153, 125, 124, 138, 128, 133, 127, 928 132,57
Veleba Martin 5 0, 0, 128, 129, 135, 141, 146, 679 135,8
Koros Bedřich 7 90, 141, 125, 152, 136, 151, 174, 969 138,43
Novotný René 6 0, 126, 148, 120, 181, 142, 119, 836 139,33
Hořejší Ivan 7 151, 176, 162, 171, 132, 141, 100, 1033 147,57
Krajčovič Ivan 7 167, 109, 140, 149, 165, 151, 165, 1046 149,43
Večera Milan 6 146, 145, 148, 157, 178, 0, 127, 901 150,17
Kozel Zdeněk 1 154, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 154 154
Tomiška Leoš 5 171, 218, 214, 196, 235, 0, 0, 1034 206,8

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 17:48,85 47,88 8:31,71 56,14
Majerčik Bohuslav 11:50,71 84 9:57 84,42
Leiner Jan 11:23,38 84,6 9:38,14 87,8
Dudáš Matúš 11:4,94 71,5 7:55,43 90,23
Vostřel Vlastimil 10:59,9 77,11 8:28,86 90,92
Pazderka Luboš 10:56,15 90,57 9:54,29 91,44
Malčík Petr 10:45,72 64,8 6:58,43 92,92
Morava Milan 10:43,03 82,67 8:51,5700000000001 93,31
Buzas Adam 10:39,18 93,33 9:56,5700000000001 93,87
Chalupník Milan 10:28,61 86,22 9:2 95,45
Szűcs István 10:23,01 81,33 8:26,71 96,3
Ofek Israel 9:39,04 88,25 8:31 103,62
Hrubý Tomáš 9:36,68 59,43 5:42,71 104,05
Vorálek Petr 9:31,85 82,71 7:53 104,92
Chyba Karol 9:18,01 82 7:37,57 107,52
Svoboda Pavel 9:3,59 84,83 7:41,14 110,37
Kotula Miroslav 8:58,28 104,86 9:24,43 111,47
Novotný Luděk 8:56,06 95,11 8:29,86 111,93
Perkovič Stanislav 8:45,04 90,33 7:54,29 114,27
Nahodil Antonín 8:43,96 93 8:7,29000000000002 114,51
Vojtěch Roman 8:41,76 76,5 6:39,14 115
Karnoš Petr 8:14,99 88,83 7:19,71 121,21
Vojkůvka Zdeněk 8:14,11 85,67 7:3,29000000000002 121,44
Novotný Radek 8:7,95 96 7:48,43 122,96
Malčík Zdeněk 8:6,3 94,86 7:41,29 123,39
Hrabáček Alois 7:37,72 117,57 8:58,14 131,08
Kaszap Imre 7:14,27 122,57 8:52,29 138,16
Görög György 6:59,82 128,29 8:58,5700000000001 142,92
Yakovlev Andrey 6:59,27 92,2 6:26,57 143,1
Hořejší Ivan 6:42,32 147,57 9:53,71 149,13
Nehera Petr 6:33,83 101,17 6:38,43 152,35
Večera Juraj 6:27,51 131,57 8:29,86 154,83
Krátký Aleš 6:21,67 86,2 5:29 157,2
Forgó József 6:20,93 119,86 7:36,57 157,51
Imolek Jaroslav 5:50,71 107,33 6:16,43 171,08
Micka Jan 5:45,58 132,57 7:38,14 173,62
Skoupý Karel 5:17,61 124,14 6:34,29 188,91
Koros Bedřich 5:11,25 138,43 7:10,86 192,77
Krajčovič Ivan 5:8,8 149,43 7:41,43 194,31
Číp Mirek 4:57,54 113,6 5:38 201,66
Novotný René 4:50,98 139,33 6:45,43 206,2
Veleba Martin 4:47,92 135,8 6:31 208,39
Večera Milan 3:35,09 150,17 5:23 278,95
Tomiška Leoš 2:4,21 206,8 4:16,86 483,07
Kozel Zdeněk 0:52,97 154 1:21,57 1132,75

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz