Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Lomnice nad Popelkou - 17.09.2017 16:55:52

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Chalupník Milan   CZE  CZE-1566  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Skoupý Karel   CZE  CZE 1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-1620  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Luděk Novotný   CZE  CZE-1573  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Janovský Radek   CZE  CZE-1618  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-1483  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00)
11 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Žák 
13 Pavel Svoboda   CZE  CZE-1121  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-327 01  2,4 GHz 00(00)
15 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00)
16 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-39  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-1531  2,4 GHz 00(00)
19 Malčík Radek   CZE  CZE 1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Hrabáček Alois   CZE  CZE-1118  2,4 GHz 00(00)
21 Tomiska Leos   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00)
23 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Malčík Petr   CZE  CZE-1430  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Leiner Jan   CZE  CZE-1218  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Chalupník Milan
Skoupý Karel
Beseda Martin
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Krajčovič Ivan
Luděk Novotný
Janovský Radek
Perkovič Stanislav
Bartůněk Jaroslav
Novotný Radek
Novotný René
Pavel Svoboda
Vojkůvka Zdeněk
Kozel Zdeněk
Hrubý Tomáš
Nehera Petr
Imiolek Jaroslav
Malčík Radek
Hrabáček Alois
Tomiska Leos
Číp Mirek
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Leiner Jan
Dušek Petr
Rada Rudolf
Pavlíček Martin
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 - Leiner Jan
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Pavel Svoboda
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Skupina 4 Beseda Martin
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 5 - Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Pavel Svoboda
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 4 - Veleba Martin
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Skupina 5 - Novotný Radek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 3 Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Pavel Svoboda
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skupina 4 - Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 5 - Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Nehera Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skupina 3 - Luděk Novotný
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Skupina 4 Novotný Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 5 - Pavel Svoboda
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 - Veleba Martin
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 2 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Skupina 3 Luděk Novotný
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 4 Nehera Petr
2,4 GHz
Pavel Svoboda
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 5 - Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Janovský Radek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 2 Luděk Novotný
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Rada Rudolf
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 4 - Hrabáček Alois
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Pavel Svoboda
2,4 GHz
Skupina 5 - Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 - Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Rada Rudolf
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 3 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 4 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 5 - Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Pavel Svoboda
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz

Let č. - 8
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Luděk Novotný
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 2 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 3 - Číp Mirek
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Skupina 4 Chalupník Milan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Pavel Svoboda
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 5 - Nehera Petr
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Chalupník Milan
Skoupý Karel
Beseda Martin
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Krajčovič Ivan
Luděk Novotný
Janovský Radek
Perkovič Stanislav
Bartůněk Jaroslav
Novotný Radek
Novotný René
Pavel Svoboda
Vojkůvka Zdeněk
Kozel Zdeněk
Hrubý Tomáš
Nehera Petr
Imiolek Jaroslav
Malčík Radek
Hrabáček Alois
Tomiska Leos
Číp Mirek
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Leiner Jan
Dušek Petr
Rada Rudolf
Pavlíček Martin
Chalupník Milan X 1 1 1 1 1 0 1 2 1 1 0 1 2 1 0 0 3 2 1 3 2 1 3 2 2 2 1
Skoupý Karel 1 X 1 2 2 1 1 0 1 1 2 4 1 2 1 2 2 0 2 1 0 2 1 2 1 1 1 2
Beseda Martin 1 1 X 1 2 2 1 2 2 1 0 0 2 0 0 2 2 0 1 1 2 2 2 3 0 1 3 3
Nahodil Antonín 1 2 1 X 1 2 1 1 1 1 2 2 1 0 2 3 2 0 2 1 1 1 4 2 2 2 0 1
Veleba Martin 1 2 2 1 X 1 2 1 3 1 2 0 1 1 2 2 1 1 2 1 0 3 2 0 1 0 1 1
Krajčovič Ivan 1 1 2 2 1 X 2 1 1 1 0 3 0 0 3 2 0 1 2 1 1 0 3 3 0 0 3 3
Luděk Novotný 0 1 1 1 2 2 X 2 1 2 2 0 2 2 3 2 1 2 0 1 1 4 1 1 3 1 0 0
Janovský Radek 1 0 2 1 1 1 2 X 0 3 2 0 0 4 1 0 4 3 4 1 2 0 0 1 1 2 1 1
Perkovič Stanislav 2 1 2 1 3 1 1 0 X 2 2 0 2 0 3 1 0 2 0 1 3 2 2 1 1 1 0 0
Bartůněk Jaroslav 1 1 1 1 1 1 2 3 2 X 1 1 1 4 1 0 2 1 1 2 1 2 0 2 3 2 1 0
Novotný Radek 1 2 0 2 2 0 2 2 2 1 X 2 2 0 1 2 2 4 1 2 2 1 1 0 1 0 2 1
Novotný René 0 4 0 2 0 3 0 0 0 1 2 X 2 2 1 1 1 0 2 4 1 0 2 2 0 2 3 3
Pavel Svoboda 1 1 2 1 1 0 2 0 2 1 2 2 X 2 1 0 1 1 1 1 1 2 1 2 3 3 2 0
Vojkůvka Zdeněk 2 2 0 0 1 0 2 4 0 4 0 2 2 X 0 0 4 1 3 1 1 1 0 2 2 3 2 0
Kozel Zdeněk 1 1 0 2 2 3 3 1 3 1 1 1 1 0 X 3 0 3 1 3 1 0 1 1 0 2 0 0
Hrubý Tomáš 0 2 2 3 2 2 2 0 1 0 2 1 0 0 3 X 2 0 1 1 1 1 4 1 1 0 1 3
Nehera Petr 0 2 2 2 1 0 1 4 0 2 2 1 1 4 0 2 X 2 2 0 1 0 1 1 2 3 2 1
Imiolek Jaroslav 3 0 0 0 1 1 2 3 2 1 4 0 1 1 3 0 2 X 1 1 5 0 0 1 1 1 1 0
Malčík Radek 2 2 1 2 2 2 0 4 0 1 1 2 1 3 1 1 2 1 X 1 2 1 1 0 1 1 1 2
Hrabáček Alois 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 4 1 1 3 1 0 1 1 X 0 2 1 1 1 2 3 4
Tomiska Leos 3 0 2 1 0 1 1 2 3 1 2 1 1 1 1 1 1 5 2 0 X 1 2 2 0 1 0 0
Číp Mirek 2 2 2 1 3 0 4 0 2 2 1 0 2 1 0 1 0 0 1 2 1 X 2 0 5 1 1 2
Malčík Zdeněk 1 1 2 4 2 3 1 0 2 0 1 2 1 0 1 4 1 0 1 1 2 2 X 0 2 0 1 2
Malčík Petr 3 2 3 2 0 3 1 1 1 2 0 2 2 2 1 1 1 1 0 1 2 0 0 X 0 3 2 1
Leiner Jan 2 1 0 2 1 0 3 1 1 3 1 0 3 2 0 1 2 1 1 1 0 5 2 0 X 1 1 2
Dušek Petr 2 1 1 2 0 0 1 2 1 2 0 2 3 3 2 0 3 1 1 2 1 1 0 3 1 X 2 0
Rada Rudolf 2 1 3 0 1 3 0 1 0 1 2 3 2 2 0 1 2 1 1 3 0 1 1 2 1 2 X 4
Pavlíček Martin 1 2 3 1 1 3 0 1 0 0 1 3 0 0 0 3 1 0 2 4 0 2 2 1 2 0 4 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Leiner Jan

9:56
50
186
Luděk Novotný

9:25
0
131
Pavel Svoboda

6:5
50
88
Dušek Petr

8:6
45
169
Číp Mirek

7:50
50
155
-- 553 499,5 371 446,5 442,5
-- 1000 903 671 807 800

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Malčík Petr

8:23
50
172
Hrabáček Alois

6:11
50
111
Vojkůvka Zdeněk

9:52
50
223
Skoupý Karel

7:25
0
176
Novotný René

7:5
20
204
Bartůněk Jaroslav

8:34
45
182
467 365,5 473 357 333 468
987 773 1000 755 704 989

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hrubý Tomáš

9:5
45
180
Novotný Radek

8:26
50
180
Nahodil Antonín

9:57
50
172
Nehera Petr

9:52
50
214
Malčík Zdeněk

8:33
45
155
Veleba Martin

9:40
50
170
500 466 561 500 480,5 545
891 831 1000 891 857 971

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Beseda Martin

9:56
35
175
Pavlíček Martin

8:20
50
162
Krajčovič Ivan

9:58
20
218
Janovský Radek

9:57
10
208
Rada Rudolf

9:58
30
175
Malčík Radek

7:51
35
141
543,5 469 464 483 540,5 435,5
1000 863 854 889 994 801

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Imiolek Jaroslav

7:14
50
169
Tomiska Leos

9:47
45
226
Kozel Zdeněk

6:39
20
124
Chalupník Milan

6:21
50
144
Perkovič Stanislav

7:32
50
165
-- 399,5 454 357 359 419,5
-- 880 1000 786 791 924

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Bartůněk Jaroslav

7:5
40
180
Leiner Jan

7:41
45
198
Číp Mirek

9:7
10
179
Vojkůvka Zdeněk

9:55
45
242
Pavel Svoboda

9:14
20
216
Luděk Novotný

9:5
50
179
375 407 467,5 414 426 505,5
742 805 925 819 843 1000

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Dušek Petr

5:17
45
147
Janovský Radek

9:58
15
189
Beseda Martin

9:31
45
160
Nehera Petr

9:57
45
188
Nahodil Antonín

9:59
0
178
Malčík Petr

9:58
50
196
288,5 518,5 536 548 510 550
525 943 975 996 927 1000

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný René

9:55
35
155
Hrabáček Alois

8:9
50
200
Krajčovič Ivan

6:22
0
168
Malčík Zdeněk

9:58
50
194
Rada Rudolf

8:22
10
166
Pavlíček Martin

7:14
0
162
552,5 439 298 551 429 353
1000 795 539 997 776 639

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Veleba Martin

9:53
40
194
Malčík Radek

9:57
45
125
Hrubý Tomáš

9:57
50
185
Kozel Zdeněk

4:25
50
136
Skoupý Karel

6:29
45
210
-- 536 579,5 554,5 247 304
-- 925 1000 957 426 525

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Novotný Radek

9:56
50
186
Imiolek Jaroslav

8:46
50
165
Chalupník Milan

9:55
45
184
Perkovič Stanislav

9:57
50
197
Tomiska Leos

9:59
0
234
-- 553 493,5 548 548,5 397
-- 1000 892 991 992 718

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Vojkůvka Zdeněk

9:57
45
214
Bartůněk Jaroslav

9:55
45
191
Nehera Petr

9:58
50
182
Leiner Jan

9:55
40
196
Luděk Novotný

9:55
50
118
Janovský Radek

8:53
0
180
500 544,5 557 537 586 443
853 929 951 916 1000 756

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hrabáček Alois

9:54
45
170
Číp Mirek

8:48
0
187
Pavlíček Martin

9:58
40
169
Veleba Martin

9:55
40
175
Beseda Martin

7:16
0
178
Rada Rudolf

9:59
45
196
554 434,5 553,5 547,5 347 546
1000 784 999 988 626 986

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Skoupý Karel

9:51
50
161
Malčík Radek

9:58
50
170
Pavel Svoboda

9:11
50
191
Novotný René

7:43
40
197
Novotný Radek

9:55
50
211
Nahodil Antonín

7:22
0
167
560,5 563 505,5 404,5 512 358,5
996 1000 898 718 909 637

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Imiolek Jaroslav

7:42
50
156
Malčík Petr

9:23
50
149
Dušek Petr

5:7
50
130
Tomiska Leos

9:53
45
222
Chalupník Milan

7:20
0
153
-- 434 538,5 292 472 363,5
-- 806 1000 542 877 675

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Hrubý Tomáš

9:55
45
164
Malčík Zdeněk

9:57
50
191
Kozel Zdeněk

9:53
45
138
Krajčovič Ivan

6:53
50
159
Perkovič Stanislav

9:58
50
183
-- 558 551,5 569 383,5 556,5
-- 981 969 1000 674 978

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Nehera Petr

8:20
50
194
Bartůněk Jaroslav

10:0
0
187
Dušek Petr

4:15
45
80
Janovský Radek

8:37
0
187
Vojkůvka Zdeněk

9:57
50
217
Malčík Radek

9:59
50
193
453 506,5 260 423,5 496 552,5
820 917 471 767 898 1000

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Malčík Zdeněk

8:50
50
165
Číp Mirek

7:39
40
175
Chalupník Milan

9:8
40
170
Leiner Jan

8:41
50
181
Skoupý Karel

6:2
50
149
Nahodil Antonín

8:51
50
164
497,5 411,5 503 480,5 337,5 499
989 818 1000 955 671 992

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Luděk Novotný

9:6
50
176
Kozel Zdeněk

8:12
40
134
Imiolek Jaroslav

8:38
50
157
Krajčovič Ivan

7:41
35
142
Veleba Martin

9:56
50
178
-- 508 465 489,5 425 557
-- 912 835 879 763 1000

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný Radek

8:5
50
180
Rada Rudolf

9:53
50
194
Pavlíček Martin

9:54
50
164
Hrabáček Alois

7:39
40
178
Novotný René

9:29
50
202
Hrubý Tomáš

7:4
0
168
445 546 562 410 513 340
792 972 1000 730 913 605

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Pavel Svoboda

8:42
50
174
Malčík Petr

9:56
50
163
Beseda Martin

6:54
45
171
Tomiska Leos

8:49
50
229
Perkovič Stanislav

9:4
50
170
-- 485 564,5 373,5 392 509
-- 859 1000 662 694 902

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Veleba Martin

9:53
35
194
Janovský Radek

9:59
25
177
Vojkůvka Zdeněk

9:59
45
180
Malčík Radek

9:57
50
157
Chalupník Milan

9:57
50
201
-- 531 535,5 554 568,5 544
-- 934 942 974 1000 957

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kozel Zdeněk

9:58
0
147
Nahodil Antonín

9:52
40
213
Hrabáček Alois

9:48
45
192
Dušek Petr

9:53
45
159
Bartůněk Jaroslav

8:50
50
181
Perkovič Stanislav

9:59
45
184
524,5 493 537 558,5 489,5 552
939 883 962 1000 876 988

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Luděk Novotný

9:56
50
194
Malčík Zdeněk

9:56
50
186
Číp Mirek

9:38
50
191
Beseda Martin

9:54
45
193
Tomiska Leos

9:15
40
221
Hrubý Tomáš

9:56
45
175
549 553 532,5 542,5 432 553,5
992 999 962 980 780 1000

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Nehera Petr

9:56
45
201
Pavel Svoboda

9:57
45
175
Leiner Jan

9:56
45
214
Novotný Radek

9:56
50
182
Rada Rudolf

9:56
50
198
Imiolek Jaroslav

8:24
50
189
538 554,5 499 555 547 459,5
969 999 899 1000 986 828

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Skoupý Karel

6:55
40
172
Malčík Petr

9:30
0
164
Novotný René

7:12
45
188
Pavlíček Martin

9:56
50
154
Krajčovič Ivan

9:59
45
249
-- 369 488 383 569 397
-- 649 858 673 1000 698

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Janovský Radek

9:40
40
188
Imiolek Jaroslav

9:54
50
212
Nehera Petr

9:57
45
180
Malčík Radek

7:22
50
137
Tomiska Leos

8:56
50
203
Vojkůvka Zdeněk

9:59
50
191
526 508 552 423,5 477 553,5
950 918 997 765 862 1000

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Luděk Novotný

8:11
50
190
Perkovič Stanislav

7:8
50
152
Číp Mirek

7:32
0
169
Novotný Radek

9:21
50
183
Veleba Martin

7:26
45
172
Skoupý Karel

7:24
35
178
446 402 367,5 519,5 405 390
859 774 707 1000 780 751

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Rada Rudolf

9:23
35
183
Krajčovič Ivan

8:45
35
198
Chalupník Milan

9:23
50
167
Beseda Martin

8:14
0
152
Malčík Petr

9:19
45
130
Bartůněk Jaroslav

9:53
50
156
506,5 461 529,5 418 539 565
896 816 937 740 954 1000

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Hrabáček Alois

6:10
45
126
Novotný René

6:55
35
198
Dušek Petr

5:3
10
122
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Pavel Svoboda

0:0
0
0
-- 352 351 252 0 0
-- 1000 997 716 0 0

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Hrubý Tomáš

9:10
45
151
Nahodil Antonín

9:52
50
196
Pavlíček Martin

8:1
30
165
Leiner Jan

9:49
45
172
Malčík Zdeněk

9:56
50
205
-- 519,5 544 428,5 548 531
-- 948 993 782 1000 969

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Janovský Radek

9:57
45
189
Novotný Radek

9:55
50
169
Tomiska Leos

9:55
45
228
Imiolek Jaroslav

7:52
50
161
Bartůněk Jaroslav

9:56
35
191
-- 547,5 560,5 456 441,5 535,5
-- 977 1000 814 788 955

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Rada Rudolf

9:55
35
187
Skoupý Karel

9:54
20
222
Vojkůvka Zdeněk

9:56
40
204
Nehera Petr

9:58
40
189
Dušek Petr

7:52
45
183
Novotný René

9:43
40
202
536,5 448 524 543,5 425,5 517
987 824 964 1000 783 951

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Hrabáček Alois

6:6
45
146
Leiner Jan

7:51
50
148
Číp Mirek

0:0
0
0
Malčík Radek

9:58
50
174
Pavlíček Martin

8:54
0
183
Chalupník Milan

9:56
45
164
338 447 0 561 442,5 559
602 797 0 1000 789 996

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Luděk Novotný

0:0
0
0
Malčík Petr

6:56
50
121
Nahodil Antonín

6:22
45
157
Hrubý Tomáš

5:48
0
111
Krajčovič Ivan

7:1
50
150
0 0 405,5 348,5 292,5 396
0 0 1000 859 721 977

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Perkovič Stanislav

8:44
50
178
Pavel Svoboda

0:0
0
0
Veleba Martin

8:20
45
179
Beseda Martin

7:52
40
170
Malčík Zdeněk

9:32
30
196
-- 485 0 455,5 427 504
-- 962 0 904 847 1000

Kolo - 8 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Imiolek Jaroslav

9:40
45
151
Luděk Novotný

0:0
0
0
Hrabáček Alois

9:51
45
177
Janovský Radek

9:54
45
195
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Novotný Radek

0:0
0
0
549,5 0 547,5 541,5 0 0
1000 0 996 985 0 0

Kolo - 8 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Krajčovič Ivan

6:40
0
171
Novotný René

7:8
35
192
Tomiska Leos

9:53
40
232
Malčík Zdeněk

9:58
45
166
Nahodil Antonín

9:17
40
141
Malčík Radek

9:57
45
157
314,5 367 437 560 526,5 563,5
558 651 776 994 934 1000

Kolo - 8 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Číp Mirek

0:0
0
0
Veleba Martin

9:50
45
187
Leiner Jan

9:57
45
158
Bartůněk Jaroslav

9:55
45
193
Perkovič Stanislav

9:55
50
195
-- 0 541,5 563 543,5 547,5
-- 0 962 1000 965 972

Kolo - 8 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Chalupník Milan

9:57
45
153
Vojkůvka Zdeněk

9:56
45
148
Malčík Petr

9:58
50
148
Rada Rudolf

9:53
45
200
Pavel Svoboda

0:0
0
0
Dušek Petr

9:54
50
165
565,5 567 574 538 0 561,5
985 988 1000 937 0 978

Kolo - 8 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
-- Nehera Petr

0:0
0
0
Beseda Martin

6:53
35
115
Skoupý Karel

9:55
45
155
Hrubý Tomáš

5:57
50
120
Pavlíček Martin

9:56
50
141
-- 0 390,5 562,5 347 575,5
-- 0 679 977 603 1000

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1* Malčík Petr CZE-1430 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 6941 987
8:23 / 50 / 172
1000
9:58 / 50 / 196
1000
9:23 / 50 / 149
1000
9:56 / 50 / 163
858
9:30 / 0 / 164
954
9:19 / 45 / 130
1000
6:56 / 50 / 121
1000
9:58 / 50 / 148
0
2* Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 997 6917 857
8:33 / 45 / 155
997
9:58 / 50 / 194
969
9:57 / 50 / 191
989
8:50 / 50 / 165
999
9:56 / 50 / 186
969
9:56 / 50 / 205
1000
9:32 / 30 / 196
994
9:58 / 45 / 166
0
3* Malčík Radek CZE 1392 2,4 GHz 0 0 CZE 980 6801 801
7:51 / 35 / 141
1000
9:57 / 45 / 125
1000
9:58 / 50 / 170
1000
9:59 / 50 / 193
1000
9:57 / 50 / 157
765
7:22 / 50 / 137
1000
9:58 / 50 / 174
1000
9:57 / 45 / 157
0
4* Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 974 6758 994
9:58 / 30 / 175
776
8:22 / 10 / 166
986
9:59 / 45 / 196
972
9:53 / 50 / 194
986
9:56 / 50 / 198
896
9:23 / 35 / 183
987
9:55 / 35 / 187
937
9:53 / 45 / 200
0
5* Perkovič Stanislav CZE-1483 2,4 GHz 0 0 CZE 968 6718 924
7:32 / 50 / 165
992
9:57 / 50 / 197
978
9:58 / 50 / 183
902
9:4 / 50 / 170
988
9:59 / 45 / 184
774
7:8 / 50 / 152
962
8:44 / 50 / 178
972
9:55 / 50 / 195
0
6* Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 963 6684 971
9:40 / 50 / 170
925
9:53 / 40 / 194
988
9:55 / 40 / 175
1000
9:56 / 50 / 178
934
9:53 / 35 / 194
780
7:26 / 45 / 172
904
8:20 / 45 / 179
962
9:50 / 45 / 187
0
7* Vojkůvka Zdeněk CZE-327 01 2,4 GHz 3 0 CZE 962 6677 1000
9:52 / 50 / 223
819
9:55 / 45 / 242
853
9:57 / 45 / 214
898
9:57 / 50 / 217
974
9:59 / 45 / 180
1000
9:59 / 50 / 191
964
9:56 / 40 / 204
988
9:56 / 45 / 148
0
8* Chalupník Milan CZE-1566 2,4 GHz 0 0 CZE 959 6657 791
6:21 / 50 / 144
991
9:55 / 45 / 184
675
7:20 / 0 / 153
1000
9:8 / 40 / 170
957
9:57 / 50 / 201
937
9:23 / 50 / 167
996
9:56 / 45 / 164
985
9:57 / 45 / 153
0
9* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 3 0 CZE 955 6631 989
8:34 / 45 / 182
742
7:5 / 40 / 180
929
9:55 / 45 / 191
917
10:0 / 0 / 187
876
8:50 / 50 / 181
1000
9:53 / 50 / 156
955
9:56 / 35 / 191
965
9:55 / 45 / 193
0
10 Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 954 6624 891
9:52 / 50 / 214
996
9:57 / 45 / 188
951
9:58 / 50 / 182
820
8:20 / 50 / 194
969
9:56 / 45 / 201
997
9:57 / 45 / 180
1000
9:58 / 40 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
11 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 949 6588 1000
9:57 / 50 / 172
927
9:59 / 0 / 178
637
7:22 / 0 / 167
992
8:51 / 50 / 164
883
9:52 / 40 / 213
993
9:52 / 50 / 196
859
6:22 / 45 / 157
934
9:17 / 40 / 141
0
12 Leiner Jan CZE-1218 2,4 GHz 0 0 CZE 947 6575 1000
9:56 / 50 / 186
805
7:41 / 45 / 198
916
9:55 / 40 / 196
955
8:41 / 50 / 181
899
9:56 / 45 / 214
1000
9:49 / 45 / 172
797
7:51 / 50 / 148
1000
9:57 / 45 / 158
0
13 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 941 6532 831
8:26 / 50 / 180
1000
9:56 / 50 / 186
909
9:55 / 50 / 211
792
8:5 / 50 / 180
1000
9:56 / 50 / 182
1000
9:21 / 50 / 183
1000
9:55 / 50 / 169
0
0:0 / 0 / 0
0
14 Janovský Radek CZE-1618 2,4 GHz 0 0 CZE 930 6453 889
9:57 / 10 / 208
943
9:58 / 15 / 189
756
8:53 / 0 / 180
767
8:37 / 0 / 187
942
9:59 / 25 / 177
950
9:40 / 40 / 188
977
9:57 / 45 / 189
985
9:54 / 45 / 195
0
15 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 927 6433 863
8:20 / 50 / 162
639
7:14 / 0 / 162
999
9:58 / 40 / 169
1000
9:54 / 50 / 164
1000
9:56 / 50 / 154
782
8:1 / 30 / 165
789
8:54 / 0 / 183
1000
9:56 / 50 / 141
0
16 Hrabáček Alois CZE-1118 2,4 GHz 3 0 CZE 901 6256 773
6:11 / 50 / 111
795
8:9 / 50 / 200
1000
9:54 / 45 / 170
730
7:39 / 40 / 178
962
9:48 / 45 / 192
1000
6:10 / 45 / 126
602
6:6 / 45 / 146
996
9:51 / 45 / 177
0
17 Imiolek Jaroslav CZE-1531 2,4 GHz 3 0 CZE 894 6203 880
7:14 / 50 / 169
892
8:46 / 50 / 165
806
7:42 / 50 / 156
879
8:38 / 50 / 157
828
8:24 / 50 / 189
918
9:54 / 50 / 212
788
7:52 / 50 / 161
1000
9:40 / 45 / 151
0
18 Hrubý Tomáš CZE-213-39 2,4 GHz 0 0 CZE 879 6103 891
9:5 / 45 / 180
957
9:57 / 50 / 185
981
9:55 / 45 / 164
605
7:4 / 0 / 168
1000
9:56 / 45 / 175
948
9:10 / 45 / 151
721
5:48 / 0 / 111
603
5:57 / 50 / 120
0
19 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 2 0 CZE 858 5956 704
7:5 / 20 / 204
1000
9:55 / 35 / 155
718
7:43 / 40 / 197
913
9:29 / 50 / 202
673
7:12 / 45 / 188
997
6:55 / 35 / 198
951
9:43 / 40 / 202
651
7:8 / 35 / 192
0
20 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 848 5883 1000
9:56 / 35 / 175
975
9:31 / 45 / 160
626
7:16 / 0 / 178
662
6:54 / 45 / 171
980
9:54 / 45 / 193
740
8:14 / 0 / 152
847
7:52 / 40 / 170
679
6:53 / 35 / 115
0
21 Tomiska Leos CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 840 5827 1000
9:47 / 45 / 226
718
9:59 / 0 / 234
877
9:53 / 45 / 222
694
8:49 / 50 / 229
780
9:15 / 40 / 221
862
8:56 / 50 / 203
814
9:55 / 45 / 228
776
9:53 / 40 / 232
0
22 Luděk Novotný CZE-1573 2,4 GHz 0 0 CZE 816 5666 903
9:25 / 0 / 131
1000
9:5 / 50 / 179
1000
9:55 / 50 / 118
912
9:6 / 50 / 176
992
9:56 / 50 / 194
859
8:11 / 50 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
23 Skoupý Karel CZE 1520 2,4 GHz 0 0 CZE 810 5623 755
7:25 / 0 / 176
525
6:29 / 45 / 210
996
9:51 / 50 / 161
671
6:2 / 50 / 149
649
6:55 / 40 / 172
751
7:24 / 35 / 178
824
9:54 / 20 / 222
977
9:55 / 45 / 155
0
24 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 771 5351 807
8:6 / 45 / 169
525
5:17 / 45 / 147
542
5:7 / 50 / 130
471
4:15 / 45 / 80
1000
9:53 / 45 / 159
716
5:3 / 10 / 122
783
7:52 / 45 / 183
978
9:54 / 50 / 165
0
25 Krajčovič Ivan CZE-1620 2,4 GHz 0 0 CZE 769 5340 854
9:58 / 20 / 218
539
6:22 / 0 / 168
674
6:53 / 50 / 159
763
7:41 / 35 / 142
698
9:59 / 45 / 249
816
8:45 / 35 / 198
977
7:1 / 50 / 150
558
6:40 / 0 / 171
0
26 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 3 0 CZE 720 4996 800
7:50 / 50 / 155
925
9:7 / 10 / 179
784
8:48 / 0 / 187
818
7:39 / 40 / 175
962
9:38 / 50 / 191
707
7:32 / 0 / 169
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
27 Pavel Svoboda CZE-1121 2,4 GHz 0 0 CZE 615 4270 671
6:5 / 50 / 88
843
9:14 / 20 / 216
898
9:11 / 50 / 191
859
8:42 / 50 / 174
999
9:57 / 45 / 175
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
28 Kozel Zdeněk CZE-232-028 2,4 GHz 3 0 CZE 574 3986 786
6:39 / 20 / 124
426
4:25 / 50 / 136
1000
9:53 / 45 / 138
835
8:12 / 40 / 134
939
9:58 / 0 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Malčík Petr

M14:S58,00
L45
(H219)
Malčík Zdeněk

M14:S58,00
L25
(H189)
Malčík Radek

M14:S57,00
L50
(H177)
Rada Rudolf

M14:S54,00
L35
(H179)
Perkovič Stanislav

M14:S56,00
L35
(H182)
Veleba Martin

M14:S54,00
L25
(H187)
Vojkůvka Zdeněk

M14:S55,00
L45
(H192)
Chalupník Milan

M14:S56,00
L45
(H219)
Bartůněk Jaroslav

M14:S55,00
L35
(H195)
786 828,5 858,5 839,5 840 825,5 844 784 832,5
916 965 1000 978 978 962 983 913 970

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Bartůněk Jaroslav

M6:S15,00
L40
(H181)
Malčík Petr

M9:S42,00
L0
(H156)
Malčík Zdeněk

M9:S17,00
L25
(H156)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H146)
Rada Rudolf

M8:S33,00
L40
(H185)
Perkovič Stanislav

M8:S11,00
L0
(H176)
Veleba Martin

M8:S8,00
L45
(H190)
Vojkůvka Zdeněk

M14:S55,00
L40
(H186)
Chalupník Milan

M14:S59,00
L45
(H168)
324,5 504 504 875 460,5 403 438 842 860
371 576 576 1000 526 461 501 962 983

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9
Chalupník Milan

M14:S59,00
L50
(H198)
Bartůněk Jaroslav

M14:S56,00
L45
(H195)
Malčík Petr

M11:S31,00
L40
(H161)
Malčík Zdeněk

M14:S57,00
L50
(H219)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H241)
Rada Rudolf

M14:S51,00
L50
(H201)
Perkovič Stanislav

M14:S56,00
L45
(H187)
Veleba Martin

M14:S51,00
L50
(H212)
Vojkůvka Zdeněk

M14:S55,00
L50
(H239)
850 843,5 650,5 790 725 838 847,5 805 728
1000 992 765 929 853 986 997 947 856

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1 1000 2896 913
14:56 / 45 / 219
983
14:59 / 45 / 168
1000
14:59 / 50 / 198
0 8* Chalupník Milan 959 6657 791
6:21 / 50 / 144
991
9:55 / 45 / 184
675
7:20 / 0 / 153
1000
9:8 / 40 / 170
957
9:57 / 50 / 201
937
9:23 / 50 / 167
996
9:56 / 45 / 164
985
9:57 / 45 / 153
0
2 985 2853 1000
14:57 / 50 / 177
1000
14:58 / 50 / 146
853
14:58 / 50 / 241
0 3* Malčík Radek 980 6801 801
7:51 / 35 / 141
1000
9:57 / 45 / 125
1000
9:58 / 50 / 170
1000
9:59 / 50 / 193
1000
9:57 / 50 / 157
765
7:22 / 50 / 137
1000
9:58 / 50 / 174
1000
9:57 / 45 / 157
0
3 967 2801 983
14:55 / 45 / 192
962
14:55 / 40 / 186
856
14:55 / 50 / 239
0 7* Vojkůvka Zdeněk 962 6677 1000
9:52 / 50 / 223
819
9:55 / 45 / 242
853
9:57 / 45 / 214
898
9:57 / 50 / 217
974
9:59 / 45 / 180
1000
9:59 / 50 / 191
964
9:56 / 40 / 204
988
9:56 / 45 / 148
0
4 860 2490 978
14:54 / 35 / 179
526
8:33 / 40 / 185
986
14:51 / 50 / 201
0 4* Rada Rudolf 974 6758 994
9:58 / 30 / 175
776
8:22 / 10 / 166
986
9:59 / 45 / 196
972
9:53 / 50 / 194
986
9:56 / 50 / 198
896
9:23 / 35 / 183
987
9:55 / 35 / 187
937
9:53 / 45 / 200
0
5 853 2470 965
14:58 / 25 / 189
576
9:17 / 25 / 156
929
14:57 / 50 / 219
0 2* Malčík Zdeněk 997 6917 857
8:33 / 45 / 155
997
9:58 / 50 / 194
969
9:57 / 50 / 191
989
8:50 / 50 / 165
999
9:56 / 50 / 186
969
9:56 / 50 / 205
1000
9:32 / 30 / 196
994
9:58 / 45 / 166
0
6 841 2436 978
14:56 / 35 / 182
461
8:11 / 0 / 176
997
14:56 / 45 / 187
0 5* Perkovič Stanislav 968 6718 924
7:32 / 50 / 165
992
9:57 / 50 / 197
978
9:58 / 50 / 183
902
9:4 / 50 / 170
988
9:59 / 45 / 184
774
7:8 / 50 / 152
962
8:44 / 50 / 178
972
9:55 / 50 / 195
0
7 832 2410 962
14:54 / 25 / 187
501
8:8 / 45 / 190
947
14:51 / 50 / 212
0 6* Veleba Martin 963 6684 971
9:40 / 50 / 170
925
9:53 / 40 / 194
988
9:55 / 40 / 175
1000
9:56 / 50 / 178
934
9:53 / 35 / 194
780
7:26 / 45 / 172
904
8:20 / 45 / 179
962
9:50 / 45 / 187
0
8 806 2333 970
14:55 / 35 / 195
371
6:15 / 40 / 181
992
14:56 / 45 / 195
0 9* Bartůněk Jaroslav 955 6631 989
8:34 / 45 / 182
742
7:5 / 40 / 180
929
9:55 / 45 / 191
917
10:0 / 0 / 187
876
8:50 / 50 / 181
1000
9:53 / 50 / 156
955
9:56 / 35 / 191
965
9:55 / 45 / 193
0
9 779 2257 916
14:58 / 45 / 219
576
9:42 / 0 / 156
765
11:31 / 40 / 161
0 1* Malčík Petr 1000 6941 987
8:23 / 50 / 172
1000
9:58 / 50 / 196
1000
9:23 / 50 / 149
1000
9:56 / 50 / 163
858
9:30 / 0 / 164
954
9:19 / 45 / 130
1000
6:56 / 50 / 121
1000
9:58 / 50 / 148
0
-- -- 10 Nehera Petr 954 6624 891
9:52 / 50 / 214
996
9:57 / 45 / 188
951
9:58 / 50 / 182
820
8:20 / 50 / 194
969
9:56 / 45 / 201
997
9:57 / 45 / 180
1000
9:58 / 40 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 11 Nahodil Antonín 949 6588 1000
9:57 / 50 / 172
927
9:59 / 0 / 178
637
7:22 / 0 / 167
992
8:51 / 50 / 164
883
9:52 / 40 / 213
993
9:52 / 50 / 196
859
6:22 / 45 / 157
934
9:17 / 40 / 141
0
-- -- 12 Leiner Jan 947 6575 1000
9:56 / 50 / 186
805
7:41 / 45 / 198
916
9:55 / 40 / 196
955
8:41 / 50 / 181
899
9:56 / 45 / 214
1000
9:49 / 45 / 172
797
7:51 / 50 / 148
1000
9:57 / 45 / 158
0
-- -- 13 Novotný Radek 941 6532 831
8:26 / 50 / 180
1000
9:56 / 50 / 186
909
9:55 / 50 / 211
792
8:5 / 50 / 180
1000
9:56 / 50 / 182
1000
9:21 / 50 / 183
1000
9:55 / 50 / 169
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 14 Janovský Radek 930 6453 889
9:57 / 10 / 208
943
9:58 / 15 / 189
756
8:53 / 0 / 180
767
8:37 / 0 / 187
942
9:59 / 25 / 177
950
9:40 / 40 / 188
977
9:57 / 45 / 189
985
9:54 / 45 / 195
0
-- -- 15 Pavlíček Martin 927 6433 863
8:20 / 50 / 162
639
7:14 / 0 / 162
999
9:58 / 40 / 169
1000
9:54 / 50 / 164
1000
9:56 / 50 / 154
782
8:1 / 30 / 165
789
8:54 / 0 / 183
1000
9:56 / 50 / 141
0
-- -- 16 Hrabáček Alois 901 6256 773
6:11 / 50 / 111
795
8:9 / 50 / 200
1000
9:54 / 45 / 170
730
7:39 / 40 / 178
962
9:48 / 45 / 192
1000
6:10 / 45 / 126
602
6:6 / 45 / 146
996
9:51 / 45 / 177
0
-- -- 17 Imiolek Jaroslav 894 6203 880
7:14 / 50 / 169
892
8:46 / 50 / 165
806
7:42 / 50 / 156
879
8:38 / 50 / 157
828
8:24 / 50 / 189
918
9:54 / 50 / 212
788
7:52 / 50 / 161
1000
9:40 / 45 / 151
0
-- -- 18 Hrubý Tomáš 879 6103 891
9:5 / 45 / 180
957
9:57 / 50 / 185
981
9:55 / 45 / 164
605
7:4 / 0 / 168
1000
9:56 / 45 / 175
948
9:10 / 45 / 151
721
5:48 / 0 / 111
603
5:57 / 50 / 120
0
-- -- 19 Novotný René 858 5956 704
7:5 / 20 / 204
1000
9:55 / 35 / 155
718
7:43 / 40 / 197
913
9:29 / 50 / 202
673
7:12 / 45 / 188
997
6:55 / 35 / 198
951
9:43 / 40 / 202
651
7:8 / 35 / 192
0
-- -- 20 Beseda Martin 848 5883 1000
9:56 / 35 / 175
975
9:31 / 45 / 160
626
7:16 / 0 / 178
662
6:54 / 45 / 171
980
9:54 / 45 / 193
740
8:14 / 0 / 152
847
7:52 / 40 / 170
679
6:53 / 35 / 115
0
-- -- 21 Tomiska Leos 840 5827 1000
9:47 / 45 / 226
718
9:59 / 0 / 234
877
9:53 / 45 / 222
694
8:49 / 50 / 229
780
9:15 / 40 / 221
862
8:56 / 50 / 203
814
9:55 / 45 / 228
776
9:53 / 40 / 232
0
-- -- 22 Luděk Novotný 816 5666 903
9:25 / 0 / 131
1000
9:5 / 50 / 179
1000
9:55 / 50 / 118
912
9:6 / 50 / 176
992
9:56 / 50 / 194
859
8:11 / 50 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 23 Skoupý Karel 810 5623 755
7:25 / 0 / 176
525
6:29 / 45 / 210
996
9:51 / 50 / 161
671
6:2 / 50 / 149
649
6:55 / 40 / 172
751
7:24 / 35 / 178
824
9:54 / 20 / 222
977
9:55 / 45 / 155
0
-- -- 24 Dušek Petr 771 5351 807
8:6 / 45 / 169
525
5:17 / 45 / 147
542
5:7 / 50 / 130
471
4:15 / 45 / 80
1000
9:53 / 45 / 159
716
5:3 / 10 / 122
783
7:52 / 45 / 183
978
9:54 / 50 / 165
0
-- -- 25 Krajčovič Ivan 769 5340 854
9:58 / 20 / 218
539
6:22 / 0 / 168
674
6:53 / 50 / 159
763
7:41 / 35 / 142
698
9:59 / 45 / 249
816
8:45 / 35 / 198
977
7:1 / 50 / 150
558
6:40 / 0 / 171
0
-- -- 26 Číp Mirek 720 4996 800
7:50 / 50 / 155
925
9:7 / 10 / 179
784
8:48 / 0 / 187
818
7:39 / 40 / 175
962
9:38 / 50 / 191
707
7:32 / 0 / 169
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 27 Pavel Svoboda 615 4270 671
6:5 / 50 / 88
843
9:14 / 20 / 216
898
9:11 / 50 / 191
859
8:42 / 50 / 174
999
9:57 / 45 / 175
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 28 Kozel Zdeněk 574 3986 786
6:39 / 20 / 124
426
4:25 / 50 / 136
1000
9:53 / 45 / 138
835
8:12 / 40 / 134
939
9:58 / 0 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :701
Datum konání :16.-17.9.2017
Kategorie :F5J
Místo konání :Lomnice nad Popelkou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Lomnice nad Popelkou
Ředitel soutěže :Miloslav Pokorný
Hlavní rozhodčí :
Počasí :zataženo děšť,polojasno




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Chalupník Milan CZE-1566 791
6:21 / 50 / 144
991
9:55 / 45 / 184
675
7:20 / 0 / 153
1000
9:8 / 40 / 170
957
9:57 / 50 / 201
937
9:23 / 50 / 167
996
9:56 / 45 / 164
985
9:57 / 45 / 153
6657 959
2* Malčík Radek CZE 1392 801
7:51 / 35 / 141
1000
9:57 / 45 / 125
1000
9:58 / 50 / 170
1000
9:59 / 50 / 193
1000
9:57 / 50 / 157
765
7:22 / 50 / 137
1000
9:58 / 50 / 174
1000
9:57 / 45 / 157
6801 980
3* Vojkůvka Zdeněk CZE-327 01 1000
9:52 / 50 / 223
819
9:55 / 45 / 242
853
9:57 / 45 / 214
898
9:57 / 50 / 217
974
9:59 / 45 / 180
1000
9:59 / 50 / 191
964
9:56 / 40 / 204
988
9:56 / 45 / 148
6677 962
4* Rada Rudolf CZE-071-011 994
9:58 / 30 / 175
776
8:22 / 10 / 166
986
9:59 / 45 / 196
972
9:53 / 50 / 194
986
9:56 / 50 / 198
896
9:23 / 35 / 183
987
9:55 / 35 / 187
937
9:53 / 45 / 200
6758 974
5* Malčík Zdeněk CZE-1431 857
8:33 / 45 / 155
997
9:58 / 50 / 194
969
9:57 / 50 / 191
989
8:50 / 50 / 165
999
9:56 / 50 / 186
969
9:56 / 50 / 205
1000
9:32 / 30 / 196
994
9:58 / 45 / 166
6917 997
6* Perkovič Stanislav CZE-1483 924
7:32 / 50 / 165
992
9:57 / 50 / 197
978
9:58 / 50 / 183
902
9:4 / 50 / 170
988
9:59 / 45 / 184
774
7:8 / 50 / 152
962
8:44 / 50 / 178
972
9:55 / 50 / 195
6718 968
7* Veleba Martin CZE-269-43 971
9:40 / 50 / 170
925
9:53 / 40 / 194
988
9:55 / 40 / 175
1000
9:56 / 50 / 178
934
9:53 / 35 / 194
780
7:26 / 45 / 172
904
8:20 / 45 / 179
962
9:50 / 45 / 187
6684 963
8* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 989
8:34 / 45 / 182
742
7:5 / 40 / 180
929
9:55 / 45 / 191
917
10:0 / 0 / 187
876
8:50 / 50 / 181
1000
9:53 / 50 / 156
955
9:56 / 35 / 191
965
9:55 / 45 / 193
6631 955
9* Malčík Petr CZE-1430 987
8:23 / 50 / 172
1000
9:58 / 50 / 196
1000
9:23 / 50 / 149
1000
9:56 / 50 / 163
858
9:30 / 0 / 164
954
9:19 / 45 / 130
1000
6:56 / 50 / 121
1000
9:58 / 50 / 148
6941 1000
10 Nehera Petr CZE-1460 891
9:52 / 50 / 214
996
9:57 / 45 / 188
951
9:58 / 50 / 182
820
8:20 / 50 / 194
969
9:56 / 45 / 201
997
9:57 / 45 / 180
1000
9:58 / 40 / 189
0
0:0 / 0 / 0
6624 954
11 Nahodil Antonín CZE-269-019 1000
9:57 / 50 / 172
927
9:59 / 0 / 178
637
7:22 / 0 / 167
992
8:51 / 50 / 164
883
9:52 / 40 / 213
993
9:52 / 50 / 196
859
6:22 / 45 / 157
934
9:17 / 40 / 141
6588 949
12 Leiner Jan CZE-1218 1000
9:56 / 50 / 186
805
7:41 / 45 / 198
916
9:55 / 40 / 196
955
8:41 / 50 / 181
899
9:56 / 45 / 214
1000
9:49 / 45 / 172
797
7:51 / 50 / 148
1000
9:57 / 45 / 158
6575 947
13 Novotný Radek CZE-1528 831
8:26 / 50 / 180
1000
9:56 / 50 / 186
909
9:55 / 50 / 211
792
8:5 / 50 / 180
1000
9:56 / 50 / 182
1000
9:21 / 50 / 183
1000
9:55 / 50 / 169
0
0:0 / 0 / 0
6532 941
14 Janovský Radek CZE-1618 889
9:57 / 10 / 208
943
9:58 / 15 / 189
756
8:53 / 0 / 180
767
8:37 / 0 / 187
942
9:59 / 25 / 177
950
9:40 / 40 / 188
977
9:57 / 45 / 189
985
9:54 / 45 / 195
6453 930
15 Pavlíček Martin CZE-069-003 863
8:20 / 50 / 162
639
7:14 / 0 / 162
999
9:58 / 40 / 169
1000
9:54 / 50 / 164
1000
9:56 / 50 / 154
782
8:1 / 30 / 165
789
8:54 / 0 / 183
1000
9:56 / 50 / 141
6433 927
16 Hrabáček Alois CZE-1118 773
6:11 / 50 / 111
795
8:9 / 50 / 200
1000
9:54 / 45 / 170
730
7:39 / 40 / 178
962
9:48 / 45 / 192
1000
6:10 / 45 / 126
602
6:6 / 45 / 146
996
9:51 / 45 / 177
6256 901
17 Imiolek Jaroslav CZE-1531 880
7:14 / 50 / 169
892
8:46 / 50 / 165
806
7:42 / 50 / 156
879
8:38 / 50 / 157
828
8:24 / 50 / 189
918
9:54 / 50 / 212
788
7:52 / 50 / 161
1000
9:40 / 45 / 151
6203 894
18 Hrubý Tomáš CZE-213-39 891
9:5 / 45 / 180
957
9:57 / 50 / 185
981
9:55 / 45 / 164
605
7:4 / 0 / 168
1000
9:56 / 45 / 175
948
9:10 / 45 / 151
721
5:48 / 0 / 111
603
5:57 / 50 / 120
6103 879
19 Novotný René CZE-1527 704
7:5 / 20 / 204
1000
9:55 / 35 / 155
718
7:43 / 40 / 197
913
9:29 / 50 / 202
673
7:12 / 45 / 188
997
6:55 / 35 / 198
951
9:43 / 40 / 202
651
7:8 / 35 / 192
5956 858
20 Beseda Martin CZE-1534 1000
9:56 / 35 / 175
975
9:31 / 45 / 160
626
7:16 / 0 / 178
662
6:54 / 45 / 171
980
9:54 / 45 / 193
740
8:14 / 0 / 152
847
7:52 / 40 / 170
679
6:53 / 35 / 115
5883 848
21 Tomiska Leos CZE-232-018 1000
9:47 / 45 / 226
718
9:59 / 0 / 234
877
9:53 / 45 / 222
694
8:49 / 50 / 229
780
9:15 / 40 / 221
862
8:56 / 50 / 203
814
9:55 / 45 / 228
776
9:53 / 40 / 232
5827 840
22 Luděk Novotný CZE-1573 903
9:25 / 0 / 131
1000
9:5 / 50 / 179
1000
9:55 / 50 / 118
912
9:6 / 50 / 176
992
9:56 / 50 / 194
859
8:11 / 50 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
5666 816
23 Skoupý Karel CZE 1520 755
7:25 / 0 / 176
525
6:29 / 45 / 210
996
9:51 / 50 / 161
671
6:2 / 50 / 149
649
6:55 / 40 / 172
751
7:24 / 35 / 178
824
9:54 / 20 / 222
977
9:55 / 45 / 155
5623 810
24 Dušek Petr CZE-232-003 807
8:6 / 45 / 169
525
5:17 / 45 / 147
542
5:7 / 50 / 130
471
4:15 / 45 / 80
1000
9:53 / 45 / 159
716
5:3 / 10 / 122
783
7:52 / 45 / 183
978
9:54 / 50 / 165
5351 771
25 Krajčovič Ivan CZE-1620 854
9:58 / 20 / 218
539
6:22 / 0 / 168
674
6:53 / 50 / 159
763
7:41 / 35 / 142
698
9:59 / 45 / 249
816
8:45 / 35 / 198
977
7:1 / 50 / 150
558
6:40 / 0 / 171
5340 769
26 Číp Mirek CZE-232-045 800
7:50 / 50 / 155
925
9:7 / 10 / 179
784
8:48 / 0 / 187
818
7:39 / 40 / 175
962
9:38 / 50 / 191
707
7:32 / 0 / 169
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4996 720
27 Pavel Svoboda CZE-1121 671
6:5 / 50 / 88
843
9:14 / 20 / 216
898
9:11 / 50 / 191
859
8:42 / 50 / 174
999
9:57 / 45 / 175
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4270 615
28 Kozel Zdeněk CZE-232-028 786
6:39 / 20 / 124
426
4:25 / 50 / 136
1000
9:53 / 45 / 138
835
8:12 / 40 / 134
939
9:58 / 0 / 147
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3986 574

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 28 Chalupník Milan, Skoupý Karel, Beseda Martin, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Krajčovič Ivan, Luděk Novotný, Janovský Radek, Perkovič Stanislav, Bartůněk Jaroslav, Novotný Radek, Novotný René, Pavel Svoboda, Vojkůvka Zdeněk, Kozel Zdeněk, Hrubý Tomáš, Nehera Petr, Imiolek Jaroslav, Malčík Radek, Hrabáček Alois, Tomiska Leos, Číp Mirek, Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Leiner Jan, Dušek Petr, Rada Rudolf, Pavlíček Martin, 186823 6672,25

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Imiolek Jaroslav 8 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 395 49,38
Malčík Radek 11 35 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 525 47,73
Leiner Jan 8 50 , 45 , 40 , 50 , 45 , 45 , 50 , 45 370 46,25
Vojkůvka Zdeněk 11 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 40 , 45 , 45 , 40 , 50 505 45,91
Hrabáček Alois 8 50 , 50 , 45 , 40 , 45 , 45 , 45 , 45 365 45,62
Novotný Radek 8 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 350 43,75
Perkovič Stanislav 11 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 35 , 0 , 45 475 43,18
Malčík Zdeněk 11 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 30 , 45 , 25 , 25 , 50 470 42,73
Veleba Martin 11 50 , 40 , 40 , 50 , 35 , 45 , 45 , 45 , 25 , 45 , 50 470 42,73
Chalupník Milan 11 50 , 45 , 0 , 40 , 50 , 50 , 45 , 45 , 45 , 45 , 50 465 42,27
Dušek Petr 8 45 , 45 , 50 , 45 , 45 , 10 , 45 , 50 335 41,88
Nehera Petr 8 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 45 , 40 , 0 325 40,62
Tomiska Leos 8 45 , 0 , 45 , 50 , 40 , 50 , 45 , 40 315 39,38
Malčík Petr 11 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 45 , 50 , 50 , 45 , 0 , 40 430 39,09
Bartůněk Jaroslav 11 45 , 40 , 45 , 0 , 50 , 50 , 35 , 45 , 35 , 40 , 45 430 39,09
Rada Rudolf 11 30 , 10 , 45 , 50 , 50 , 35 , 35 , 45 , 35 , 40 , 50 425 38,64
Novotný René 8 20 , 35 , 40 , 50 , 45 , 35 , 40 , 35 300 37,5
Skoupý Karel 8 0 , 45 , 50 , 50 , 40 , 35 , 20 , 45 285 35,62
Hrubý Tomáš 8 45 , 50 , 45 , 0 , 45 , 45 , 0 , 50 280 35
Nahodil Antonín 8 50 , 0 , 0 , 50 , 40 , 50 , 45 , 40 275 34,38
Pavlíček Martin 8 50 , 0 , 40 , 50 , 50 , 30 , 0 , 50 270 33,75
Luděk Novotný 8 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 250 31,25
Beseda Martin 8 35 , 45 , 0 , 45 , 45 , 0 , 40 , 35 245 30,62
Krajčovič Ivan 8 20 , 0 , 50 , 35 , 45 , 35 , 50 , 0 235 29,38
Pavel Svoboda 8 50 , 20 , 50 , 50 , 45 , 0 , 0 , 0 215 26,88
Janovský Radek 8 10 , 15 , 0 , 0 , 25 , 40 , 45 , 45 180 22,5
Kozel Zdeněk 8 20 , 50 , 45 , 40 , 0 , 0 , 0 , 0 155 19,38
Číp Mirek 8 50 , 10 , 0 , 40 , 50 , 0 , 0 , 0 150 18,75

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Vojkůvka Zdeněk 8 9:52,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:59,00, 9:56,00, 9:56,00, 4771 9:56,38
Rada Rudolf 8 9:58,00, 8:22,00, 9:59,00, 9:53,00, 9:56,00, 9:23,00, 9:55,00, 9:53,00, 4639 9:39,88
Janovský Radek 8 9:57,00, 9:58,00, 8:53,00, 8:37,00, 9:59,00, 9:40,00, 9:57,00, 9:54,00, 4615 9:36,88
Malčík Zdeněk 8 8:33,00, 9:58,00, 9:57,00, 8:50,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:32,00, 9:58,00, 4600 9:35
Tomiska Leos 8 9:47,00, 9:59,00, 9:53,00, 8:49,00, 9:15,00, 8:56,00, 9:55,00, 9:53,00, 4587 9:33,38
Malčík Radek 8 7:51,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:59,00, 9:57,00, 7:22,00, 9:58,00, 9:57,00, 4499 9:22,38
Veleba Martin 8 9:40,00, 9:53,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:53,00, 7:26,00, 8:20,00, 9:50,00, 4493 9:21,62
Bartůněk Jaroslav 8 8:34,00, 7:5,00, 9:55,00, 10:0,00, 8:50,00, 9:53,00, 9:56,00, 9:55,00, 4448 9:16
Leiner Jan 8 9:56,00, 7:41,00, 9:55,00, 8:41,00, 9:56,00, 9:49,00, 7:51,00, 9:57,00, 4426 9:13,25
Malčík Petr 8 8:23,00, 9:58,00, 9:23,00, 9:56,00, 9:30,00, 9:19,00, 6:56,00, 9:58,00, 4403 9:10,38
Perkovič Stanislav 8 7:32,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:4,00, 9:59,00, 7:8,00, 8:44,00, 9:55,00, 4337 9:2,12
Pavlíček Martin 8 8:20,00, 7:14,00, 9:58,00, 9:54,00, 9:56,00, 8:1,00, 8:54,00, 9:56,00, 4333 9:1,62
Chalupník Milan 8 6:21,00, 9:55,00, 7:20,00, 9:8,00, 9:57,00, 9:23,00, 9:56,00, 9:57,00, 4317 8:59,62
Nahodil Antonín 8 9:57,00, 9:59,00, 7:22,00, 8:51,00, 9:52,00, 9:52,00, 6:22,00, 9:17,00, 4292 8:56,5
Imiolek Jaroslav 8 7:14,00, 8:46,00, 7:42,00, 8:38,00, 8:24,00, 9:54,00, 7:52,00, 9:40,00, 4090 8:31,25
Nehera Petr 8 9:52,00, 9:57,00, 9:58,00, 8:20,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:58,00, 0:0,00, 4078 8:29,75
Hrubý Tomáš 8 9:5,00, 9:57,00, 9:55,00, 7:4,00, 9:56,00, 9:10,00, 5:48,00, 5:57,00, 4012 8:21,5
Beseda Martin 8 9:56,00, 9:31,00, 7:16,00, 6:54,00, 9:54,00, 8:14,00, 7:52,00, 6:53,00, 3990 8:18,75
Novotný Radek 8 8:26,00, 9:56,00, 9:55,00, 8:5,00, 9:56,00, 9:21,00, 9:55,00, 0:0,00, 3934 8:11,75
Novotný René 8 7:5,00, 9:55,00, 7:43,00, 9:29,00, 7:12,00, 6:55,00, 9:43,00, 7:8,00, 3910 8:8,75
Skoupý Karel 8 7:25,00, 6:29,00, 9:51,00, 6:2,00, 6:55,00, 7:24,00, 9:54,00, 9:55,00, 3835 7:59,38
Hrabáček Alois 8 6:11,00, 8:9,00, 9:54,00, 7:39,00, 9:48,00, 6:10,00, 6:6,00, 9:51,00, 3828 7:58,5
Krajčovič Ivan 8 9:58,00, 6:22,00, 6:53,00, 7:41,00, 9:59,00, 8:45,00, 7:1,00, 6:40,00, 3799 7:54,88
Luděk Novotný 8 9:25,00, 9:5,00, 9:55,00, 9:6,00, 9:56,00, 8:11,00, 0:0,00, 0:0,00, 3338 6:57,25
Dušek Petr 8 8:6,00, 5:17,00, 5:7,00, 4:15,00, 9:53,00, 5:3,00, 7:52,00, 9:54,00, 3327 6:55,88
Číp Mirek 8 7:50,00, 9:7,00, 8:48,00, 7:39,00, 9:38,00, 7:32,00, 0:0,00, 0:0,00, 3034 6:19,25
Pavel Svoboda 8 6:5,00, 9:14,00, 9:11,00, 8:42,00, 9:57,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 2589 5:23,62
Kozel Zdeněk 8 6:39,00, 4:25,00, 9:53,00, 8:12,00, 9:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 2347 4:53,38

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Kozel Zdeněk 5 124, 136, 138, 134, 147, 0, 0, 0, 679 135,8
Dušek Petr 8 169, 147, 130, 80, 159, 122, 183, 165, 1155 144,38
Hrubý Tomáš 8 180, 185, 164, 168, 175, 151, 111, 120, 1254 156,75
Malčík Petr 11 172, 196, 149, 163, 164, 130, 121, 148, 219, 156, 161, 1779 161,73
Pavlíček Martin 8 162, 162, 169, 164, 154, 165, 183, 141, 1300 162,5
Hrabáček Alois 8 111, 200, 170, 178, 192, 126, 146, 177, 1300 162,5
Beseda Martin 8 175, 160, 178, 171, 193, 152, 170, 115, 1314 164,25
Luděk Novotný 6 131, 179, 118, 176, 194, 190, 0, 0, 988 164,67
Malčík Radek 11 141, 125, 170, 193, 157, 137, 174, 157, 177, 146, 241, 1818 165,27
Pavel Svoboda 5 88, 216, 191, 174, 175, 0, 0, 0, 844 168,8
Imiolek Jaroslav 8 169, 165, 156, 157, 189, 212, 161, 151, 1360 170
Nahodil Antonín 8 172, 178, 167, 164, 213, 196, 157, 141, 1388 173,5
Chalupník Milan 11 144, 184, 153, 170, 201, 167, 164, 153, 219, 168, 198, 1921 174,64
Číp Mirek 6 155, 179, 187, 175, 191, 169, 0, 0, 1056 176
Skoupý Karel 8 176, 210, 161, 149, 172, 178, 222, 155, 1423 177,88
Perkovič Stanislav 11 165, 197, 183, 170, 184, 152, 178, 195, 182, 176, 187, 1969 179
Leiner Jan 8 186, 198, 196, 181, 214, 172, 148, 158, 1453 181,62
Krajčovič Ivan 8 218, 168, 159, 142, 249, 198, 150, 171, 1455 181,88
Malčík Zdeněk 11 155, 194, 191, 165, 186, 205, 196, 166, 189, 156, 219, 2022 183,82
Novotný Radek 7 180, 186, 211, 180, 182, 183, 169, 0, 1291 184,43
Bartůněk Jaroslav 11 182, 180, 191, 187, 181, 156, 191, 193, 195, 181, 195, 2032 184,73
Veleba Martin 11 170, 194, 175, 178, 194, 172, 179, 187, 187, 190, 212, 2038 185,27
Rada Rudolf 11 175, 166, 196, 194, 198, 183, 187, 200, 179, 185, 201, 2064 187,64
Janovský Radek 8 208, 189, 180, 187, 177, 188, 189, 195, 1513 189,12
Novotný René 8 204, 155, 197, 202, 188, 198, 202, 192, 1538 192,25
Nehera Petr 7 214, 188, 182, 194, 201, 180, 189, 0, 1348 192,57
Vojkůvka Zdeněk 11 223, 242, 214, 217, 180, 191, 204, 148, 192, 186, 239, 2236 203,27
Tomiska Leos 8 226, 234, 222, 229, 221, 203, 228, 232, 1795 224,38

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Petr 5:40,31 161,73 9:10,38 176,31
Malčík Radek 5:40,27 165,27 9:22,38 176,33
Pavlíček Martin 5:33,31 162,5 9:1,62 180,01
Hrubý Tomáš 5:19,94 156,75 8:21,5 187,54
Malčík Zdeněk 5:12,81 183,82 9:35 191,81
Nahodil Antonín 5:9,22 173,5 8:56,5 194,04
Rada Rudolf 5:9,04 187,64 9:39,88 194,15
Chalupník Milan 5:9 174,64 8:59,62 194,18
Janovský Radek 5:5,02 189,12 9:36,88 196,7
Leiner Jan 5:4,61 181,62 9:13,25 196,97
Beseda Martin 5:3,65 164,25 8:18,75 197,59
Veleba Martin 5:3,13 185,27 9:21,62 197,93
Perkovič Stanislav 5:2,86 179 9:2,12 198,11
Bartůněk Jaroslav 5:0,98 184,73 9:16 199,35
Imiolek Jaroslav 5:0,74 170 8:31,25 199,51
Hrabáček Alois 4:54,46 162,5 7:58,5 203,76
Vojkůvka Zdeněk 4:53,39 203,27 9:56,38 204,51
Dušek Petr 4:48,05 144,38 6:55,88 208,3
Skoupý Karel 4:29,5 177,88 7:59,38 222,64
Novotný Radek 4:26,63 184,43 8:11,75 225,03
Nehera Petr 4:24,71 192,57 8:29,75 226,66
Krajčovič Ivan 4:21,1 181,88 7:54,88 229,8
Tomiska Leos 4:15,54 224,38 9:33,38 234,8
Novotný René 4:14,23 192,25 8:8,75 236,01
Luděk Novotný 4:13,39 164,67 6:57,25 236,79
Kozel Zdeněk 3:36,03 135,8 4:53,38 277,73
Číp Mirek 3:35,48 176 6:19,25 278,44
Pavel Svoboda 3:11,72 168,8 5:23,62 312,95

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz