Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Lomnice nad Popelkou 687 - 2.7.2017 9:28:36

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Tomiska Leos   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-1620  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Sedláček Jiří   CZE  CZE-210-098  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-1483  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-39  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Eminger Jan   CZE  CZE-069-015  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Malčík Radek   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-22  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Kubica, Jan   CZE  CZE-232-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Číp Mirek   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kotula Miroslav
Semerák Petr
Tomiska Leos
Bartůněk Jaroslav
Krajčovič Ivan
Sedláček Jiří
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Perkovič Stanislav
Hrubý Tomáš
Eminger Jan
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Beran Věnek
Hrabáček Alois
Dušek Petr
Kubica, Jan
Vorálek Petr
Číp Mirek
Pavlíček Martin
Kozel Zdeněk
Beseda Martin
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Skupina 2 Beseda Martin
2,4 GHz
Kubica, Jan
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
-
Skupina 3 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Kubica, Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
-
Skupina 3 Eminger Jan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Beseda Martin
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
-
Skupina 2 Dušek Petr
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Kubica, Jan
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kubica, Jan
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
-
Skupina 2 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Číp Mirek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kubica, Jan
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Sedláček Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
-
Skupina 3 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Eminger Jan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Kotula Miroslav
Semerák Petr
Tomiska Leos
Bartůněk Jaroslav
Krajčovič Ivan
Sedláček Jiří
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Perkovič Stanislav
Hrubý Tomáš
Eminger Jan
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Beran Věnek
Hrabáček Alois
Dušek Petr
Kubica, Jan
Vorálek Petr
Číp Mirek
Pavlíček Martin
Kozel Zdeněk
Beseda Martin
Kotula Miroslav X 3 1 2 3 1 1 2 2 1 2 1 1 3 1 0 0 0 3 1 2 1
Semerák Petr 3 X 2 1 3 3 1 0 4 2 1 1 3 1 0 2 1 1 3 0 1 0
Tomiska Leos 1 2 X 2 3 2 1 0 3 3 0 1 2 0 1 2 2 0 1 3 1 2
Bartůněk Jaroslav 2 1 2 X 0 0 1 1 2 1 2 3 0 2 2 2 2 0 2 4 1 1
Krajčovič Ivan 3 3 3 0 X 2 1 1 2 3 1 0 3 2 0 1 1 0 1 1 3 2
Sedláček Jiří 1 3 2 0 2 X 1 2 3 1 1 1 2 1 2 3 1 3 3 0 0 0
Veleba Martin 1 1 1 1 1 1 X 2 0 3 1 2 2 2 3 1 1 3 0 1 2 2
Nahodil Antonín 2 0 0 1 1 2 2 X 0 1 2 1 1 3 4 1 0 3 2 1 1 2
Perkovič Stanislav 2 4 3 2 2 3 0 0 X 1 1 1 2 0 0 3 2 1 3 1 0 1
Hrubý Tomáš 1 2 3 1 3 1 3 1 1 X 0 1 4 1 2 1 1 1 0 2 2 2
Eminger Jan 2 1 0 2 1 1 1 2 1 0 X 4 0 2 1 1 2 2 2 1 3 2
Malčík Radek 1 1 1 3 0 1 2 1 1 1 4 X 0 1 2 1 2 2 2 2 2 1
Malčík Zdeněk 1 3 2 0 3 2 2 1 2 4 0 0 X 1 1 2 2 2 1 1 2 2
Beran Věnek 3 1 0 2 2 1 2 3 0 1 2 1 1 X 2 2 1 1 1 2 3 1
Hrabáček Alois 1 0 1 2 0 2 3 4 0 2 1 2 1 2 X 1 0 3 2 2 0 1
Dušek Petr 0 2 2 2 1 3 1 1 3 1 1 1 2 2 1 X 3 2 1 2 1 1
Kubica, Jan 0 1 2 2 1 1 1 0 2 1 2 2 2 1 0 3 X 2 1 3 3 3
Vorálek Petr 0 1 0 0 0 3 3 3 1 1 2 2 2 1 3 2 2 X 2 0 1 2
Číp Mirek 3 3 1 2 1 3 0 2 3 0 2 2 1 1 2 1 1 2 X 1 0 0
Pavlíček Martin 1 0 3 4 1 0 1 1 1 2 1 2 1 2 2 2 3 0 1 X 2 2
Kozel Zdeněk 2 1 1 1 3 0 2 1 0 2 3 2 2 3 0 1 3 1 0 2 X 3
Beseda Martin 1 0 2 1 2 0 2 2 1 2 2 1 2 1 1 1 3 2 0 2 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krajčovič Ivan

3:48
40
137
Veleba Martin

9:54
45
146
Semerák Petr

3:49
0
123
Hrubý Tomáš

2:24
0
58
Kozel Zdeněk

3:21
0
155
Malčík Zdeněk

3:54
0
68
Kotula Miroslav

3:6
50
126
Beran Věnek

5:45
45
66
199,5 566 167,5 115 123,5 200 173 357
352,47 1000 295,94 203,18 218,2 353,36 305,65 630,74

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Beseda Martin

6:11
50
115
Kubica, Jan

9:58
50
117
Pavlíček Martin

9:56
30
151
Dušek Petr

6:56
45
120
Bartůněk Jaroslav

5:17
40
154
Tomiska Leos

4:31
45
193
Perkovič Stanislav

9:57
45
163
--
363,5 589,5 550,5 401 280 219,5 560,5 --
616,62 1000 933,84 680,24 474,98 372,35 950,81 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nahodil Antonín

9:57
40
141
Vorálek Petr

9:55
50
192
Malčík Radek

9:58
50
95
Sedláček Jiří

9:51
35
211
Hrabáček Alois

9:53
50
163
Číp Mirek

9:50
40
145
Eminger Jan

9:53
40
215
--
566,5 549 600,5 493 561,5 557,5 488 --
943,38 914,24 1000 820,98 935,05 928,39 812,66 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Zdeněk

8:42
0
171
Kozel Zdeněk

9:37
25
216
Tomiska Leos

8:52
50
240
Hrubý Tomáš

9:21
50
140
Krajčovič Ivan

7:27
45
129
Pavlíček Martin

4:27
25
101
Beseda Martin

5:0
0
134
Kubica, Jan

4:41
0
106
436,5 454 362 541 427,5 241,5 233 228
806,84 839,19 669,13 1000 790,2 446,4 430,68 421,44

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nahodil Antonín

6:28
45
161
Beran Věnek

9:48
50
167
Sedláček Jiří

3:45
0
188
Veleba Martin

0:0
0
0
Hrabáček Alois

6:16
0
184
Vorálek Petr

4:54
0
186
Dušek Petr

6:37
45
126
--
352,5 554,5 131 0 284 201 379 --
635,71 1000 236,25 0 512,17 362,49 683,5 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Eminger Jan

9:59
0
157
Číp Mirek

9:58
35
117
Bartůněk Jaroslav

5:7
45
166
Malčík Radek

9:59
50
99
Kotula Miroslav

9:55
50
191
Semerák Petr

9:56
45
194
Perkovič Stanislav

9:56
40
151
--
520,5 574,5 269 599,5 549,5 544 560,5 --
868,22 958,3 448,71 1000 916,6 907,42 934,95 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Beseda Martin

9:56
10
158
Malčík Zdeněk

9:57
40
132
Nahodil Antonín

6:47
45
136
Hrabáček Alois

9:57
5
188
Veleba Martin

9:50
40
195
Vorálek Petr

4:58
0
141
Hrubý Tomáš

6:19
0
119
--
527 571 384 508 532,5 227,5 319,5 --
922,94 1000 672,5 889,67 932,57 398,42 559,54 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Dušek Petr

9:55
45
141
Pavlíček Martin

9:58
50
150
Beran Věnek

9:58
45
106
Kubica, Jan

9:56
45
147
Eminger Jan

4:56
0
159
Kozel Zdeněk

9:59
0
193
Malčík Radek

9:59
50
94
Bartůněk Jaroslav

5:2
45
206
569,5 573 590 567,5 216,5 502,5 602 229
946,01 951,83 980,07 942,69 359,63 834,72 1000 380,4

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

4:55
0
170
Krajčovič Ivan

2:31
0
102
Číp Mirek

3:54
0
120
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Semerák Petr

9:55
45
185
Tomiska Leos

4:47
40
157
Sedláček Jiří

5:28
0
185
--
210 100 174 0 547,5 248,5 235,5 --
383,56 182,65 317,81 0 1000 453,88 430,14 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kubica, Jan

9:54
45
169
Kozel Zdeněk

9:54
10
218
Malčík Radek

0:0
0
0
Eminger Jan

9:54
30
151
Beseda Martin

3:10
35
159
Veleba Martin

9:52
50
203
Vorálek Petr

9:51
0
176
--
554,5 450 0 548,5 145,5 533 503 --
1000 811,54 0 989,18 262,4 961,23 907,12 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

9:54
50
119
Semerák Petr

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:58
0
120
Krajčovič Ivan

6:12
0
145
Perkovič Stanislav

9:56
15
164
Tomiska Leos

6:30
0
180
Sedláček Jiří

8:40
0
177
Dušek Petr

8:0
25
133
584,5 0 538 299,5 529 300 431,5 438,5
1000 0 920,44 512,4 905,05 513,26 738,24 750,21

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Bartůněk Jaroslav

7:51
0
174
Beran Věnek

6:50
25
123
Kotula Miroslav

9:56
0
130
Hrabáček Alois

9:50
0
213
Číp Mirek

0:0
0
0
Nahodil Antonín

9:47
45
168
Pavlíček Martin

9:26
45
155
--
384 373,5 531 451 0 548 533,5 --
700,73 681,57 968,98 822,99 0 1000 973,54 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Mirek

4:4
0
150
Dušek Petr

4:18
40
144
Kubica, Jan

7:40
0
153
Vorálek Petr

6:42
25
185
Malčík Zdeněk

3:58
0
144
Perkovič Stanislav

7:59
35
159
Semerák Petr

3:49
0
136
Sedláček Jiří

3:48
0
136
169 226 383,5 334,5 166 434,5 161 160
388,95 520,14 882,62 769,85 382,05 1000 370,54 368,24

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

9:53
0
112
Pavlíček Martin

9:58
50
204
Veleba Martin

9:48
45
227
Malčík Radek

9:58
50
122
Bartůněk Jaroslav

9:57
25
161
Tomiska Leos

9:51
35
173
Hrabáček Alois

0:0
0
0
--
537 536 452 587 541,5 539,5 0 --
914,82 913,12 770,02 1000 922,49 919,08 0 --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nahodil Antonín

9:40
40
174
Kozel Zdeněk

0:0
0
0
Beseda Martin

8:58
40
148
Kotula Miroslav

3:56
0
206
Eminger Jan

6:40
30
182
Krajčovič Ivan

9:48
0
216
Beran Věnek

6:13
45
103
--
533 0 504 118 339 440 366,5 --
1000 0 945,59 221,39 636,02 825,52 687,62 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4000 1000
9:58 / 50 / 95
1000
9:59 / 50 / 99
1000
9:59 / 50 / 94
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 122
0
2* Kubica, Jan CZE-232-017 2,4 GHz 0 0 CZE 956,33 3825,31 1000
9:58 / 50 / 117
421,44
4:41 / 0 / 106
942,69
9:56 / 45 / 147
1000
9:54 / 45 / 169
882,62
7:40 / 0 / 153
0
3* Perkovič Stanislav CZE-1483 2,4 GHz 0 0 CZE 947,7 3790,81 950,81
9:57 / 45 / 163
934,95
9:56 / 40 / 151
383,56
4:55 / 0 / 170
905,05
9:56 / 15 / 164
1000
7:59 / 35 / 159
0
4* Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 943,08 3772,33 933,84
9:56 / 30 / 151
446,4
4:27 / 25 / 101
951,83
9:58 / 50 / 150
973,54
9:26 / 45 / 155
913,12
9:58 / 50 / 204
0
5* Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 915,96 3663,82 1000
9:54 / 45 / 146
0
0:0 / 0 / 0
932,57
9:50 / 40 / 195
961,23
9:52 / 50 / 203
770,02
9:48 / 45 / 227
0
6* Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 903,97 3615,88 943,38
9:57 / 40 / 141
635,71
6:28 / 45 / 161
672,5
6:47 / 45 / 136
1000
9:47 / 45 / 168
1000
9:40 / 40 / 174
0
7* Hrubý Tomáš CZE-213-39 2,4 GHz 0 0 CZE 868,59 3474,36 203,18
2:24 / 0 / 58
1000
9:21 / 50 / 140
559,54
6:19 / 0 / 119
1000
9:54 / 50 / 119
914,82
9:53 / 0 / 112
0
8* Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 837,32 3349,26 630,74
5:45 / 45 / 66
1000
9:48 / 50 / 167
980,07
9:58 / 45 / 106
681,57
6:50 / 25 / 123
687,62
6:13 / 45 / 103
0
9 Eminger Jan CZE-069-015 2,4 GHz 0 0 CZE 826,52 3306,08 812,66
9:53 / 40 / 215
868,22
9:59 / 0 / 157
359,63
4:56 / 0 / 159
989,18
9:54 / 30 / 151
636,02
6:40 / 30 / 182
0
10 Hrabáček Alois CZE-313-22 2,4 GHz 0 0 CZE 789,97 3159,88 935,05
9:53 / 50 / 163
512,17
6:16 / 0 / 184
889,67
9:57 / 5 / 188
822,99
9:50 / 0 / 213
0
0:0 / 0 / 0
0
11 Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 777,33 3109,33 353,36
3:54 / 0 / 68
806,84
8:42 / 0 / 171
1000
9:57 / 40 / 132
920,44
9:58 / 0 / 120
382,05
3:58 / 0 / 144
0
12 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 764,99 3059,96 680,24
6:56 / 45 / 120
683,5
6:37 / 45 / 126
946,01
9:55 / 45 / 141
750,21
8:0 / 25 / 133
520,14
4:18 / 40 / 144
0
13 Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 747,41 2989,63 914,24
9:55 / 50 / 192
362,49
4:54 / 0 / 186
398,42
4:58 / 0 / 141
907,12
9:51 / 0 / 176
769,85
6:42 / 25 / 185
0
14 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 728,96 2915,83 616,62
6:11 / 50 / 115
430,68
5:0 / 0 / 134
922,94
9:56 / 10 / 158
262,4
3:10 / 35 / 159
945,59
8:58 / 40 / 148
0
15 Kozel Zdeněk CZE-232-028 2,4 GHz 0 0 CZE 675,91 2703,65 218,2
3:21 / 0 / 155
839,19
9:37 / 25 / 216
834,72
9:59 / 0 / 193
811,54
9:54 / 10 / 218
0
0:0 / 0 / 0
0
16 Číp Mirek CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 648,36 2593,45 928,39
9:50 / 40 / 145
958,3
9:58 / 35 / 117
317,81
3:54 / 0 / 120
0
0:0 / 0 / 0
388,95
4:4 / 0 / 150
0
17 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 643,48 2573,9 295,94
3:49 / 0 / 123
907,42
9:56 / 45 / 194
1000
9:55 / 45 / 185
0
0:0 / 0 / 0
370,54
3:49 / 0 / 136
0
18 Tomiska Leos CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 638,84 2555,35 372,35
4:31 / 45 / 193
669,13
8:52 / 50 / 240
453,88
4:47 / 40 / 157
513,26
6:30 / 0 / 180
919,08
9:51 / 35 / 173
0
19 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 636,73 2546,91 474,98
5:17 / 40 / 154
448,71
5:7 / 45 / 166
380,4
5:2 / 45 / 206
700,73
7:51 / 0 / 174
922,49
9:57 / 25 / 161
0
20 Krajčovič Ivan CZE-1620 2,4 GHz 0 0 CZE 620,15 2480,59 352,47
3:48 / 40 / 137
790,2
7:27 / 45 / 129
182,65
2:31 / 0 / 102
512,4
6:12 / 0 / 145
825,52
9:48 / 0 / 216
0
21 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 603,16 2412,62 305,65
3:6 / 50 / 126
916,6
9:55 / 50 / 191
0
0:0 / 0 / 0
968,98
9:56 / 0 / 130
221,39
3:56 / 0 / 206
0
22 Sedláček Jiří CZE-210-098 2,4 GHz 0 0 CZE 589,4 2357,6 820,98
9:51 / 35 / 211
236,25
3:45 / 0 / 188
430,14
5:28 / 0 / 185
738,24
8:40 / 0 / 177
368,24
3:48 / 0 / 136
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

M14:S56,00
L50
(H183)
Kubica, Jan

M12:S1,00
L35
(H167)
Perkovič Stanislav

M14:S54,00
L40
(H182)
Pavlíček Martin

M10:S33,00
L50
(H203)
Veleba Martin

M8:S55,00
L30
(H217)
Nahodil Antonín

M14:S52,00
L50
(H145)
Hrubý Tomáš

M10:S7,00
L0
(H102)
Beran Věnek

M10:S52,00
L0
(H181)
854,5 672,5 843 574 414 869,5 556 561,5
982,75 773,43 969,52 660,15 476,14 1000 639,45 645,77

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Beran Věnek

M8:S7,00
L40
(H180)
Malčík Radek

M9:S0,00
L45
(H206)
Kubica, Jan

M3:S57,00
L0
(H173)
Perkovič Stanislav

M4:S3,00
L20
(H153)
Pavlíček Martin

M7:S29,00
L45
(H178)
Veleba Martin

M7:S51,00
L40
(H204)
Nahodil Antonín

M9:S0,00
L0
(H181)
Hrubý Tomáš

:

()
437 467 150,5 186,5 405 399 449,5 0
935,76 1000 322,27 399,36 867,24 854,39 962,53 0

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

M14:S56,00
L50
(H63)
Beran Věnek

M8:S55,00
L45
(H186)
Malčík Radek

M14:S53,00
L40
(H158)
Kubica, Jan

M9:S47,00
L45
(H159)
Perkovič Stanislav

M14:S57,00
L45
(H186)
Pavlíček Martin

M9:S5,00
L0
(H180)
Veleba Martin

M13:S15,00
L45
(H199)
Nahodil Antonín

M11:S1,00
L0
(H163)
914,5 487 854 552,5 849 455 740,5 579,5
1000 532,53 933,84 604,16 928,38 497,54 809,73 633,68

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo pen
1 1000 2916,59 982,75
14:56 / 50 / 183
1000
9:0 / 45 / 206
933,84
14:53 / 40 / 158
0 1* Malčík Radek 1000 4000 1000
9:58 / 50 / 95
1000
9:59 / 50 / 99
1000
9:59 / 50 / 94
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 122
0
2 890,15 2596,21 1000
14:52 / 50 / 145
962,53
9:0 / 0 / 181
633,68
11:1 / 0 / 163
0 6* Nahodil Antonín 903,97 3615,88 943,38
9:57 / 40 / 141
635,71
6:28 / 45 / 161
672,5
6:47 / 45 / 136
1000
9:47 / 45 / 168
1000
9:40 / 40 / 174
0
3 787,65 2297,26 969,52
14:54 / 40 / 182
399,36
4:3 / 20 / 153
928,38
14:57 / 45 / 186
0 3* Perkovič Stanislav 947,7 3790,81 950,81
9:57 / 45 / 163
934,95
9:56 / 40 / 151
383,56
4:55 / 0 / 170
905,05
9:56 / 15 / 164
1000
7:59 / 35 / 159
0
4 733,82 2140,26 476,14
8:55 / 30 / 217
854,39
7:51 / 40 / 204
809,73
13:15 / 45 / 199
0 5* Veleba Martin 915,96 3663,82 1000
9:54 / 45 / 146
0
0:0 / 0 / 0
932,57
9:50 / 40 / 195
961,23
9:52 / 50 / 203
770,02
9:48 / 45 / 227
0
5 724,84 2114,06 645,77
10:52 / 0 / 181
935,76
8:7 / 40 / 180
532,53
8:55 / 45 / 186
0 8* Beran Věnek 837,32 3349,26 630,74
5:45 / 45 / 66
1000
9:48 / 50 / 167
980,07
9:58 / 45 / 106
681,57
6:50 / 25 / 123
687,62
6:13 / 45 / 103
0
6 694,28 2024,93 660,15
10:33 / 50 / 203
867,24
7:29 / 45 / 178
497,54
9:5 / 0 / 180
0 4* Pavlíček Martin 943,08 3772,33 933,84
9:56 / 30 / 151
446,4
4:27 / 25 / 101
951,83
9:58 / 50 / 150
973,54
9:26 / 45 / 155
913,12
9:58 / 50 / 204
0
7 582,82 1699,86 773,43
12:1 / 35 / 167
322,27
3:57 / 0 / 173
604,16
9:47 / 45 / 159
0 2* Kubica, Jan 956,33 3825,31 1000
9:58 / 50 / 117
421,44
4:41 / 0 / 106
942,69
9:56 / 45 / 147
1000
9:54 / 45 / 169
882,62
7:40 / 0 / 153
0
8 562,11 1639,45 639,45
10:7 / 0 / 102
0
0:0 / 0 / 0
1000
14:56 / 50 / 63
0 7* Hrubý Tomáš 868,59 3474,36 203,18
2:24 / 0 / 58
1000
9:21 / 50 / 140
559,54
6:19 / 0 / 119
1000
9:54 / 50 / 119
914,82
9:53 / 0 / 112
0
-- -- 9 Eminger Jan 826,52 3306,08 812,66
9:53 / 40 / 215
868,22
9:59 / 0 / 157
359,63
4:56 / 0 / 159
989,18
9:54 / 30 / 151
636,02
6:40 / 30 / 182
0
-- -- 10 Hrabáček Alois 789,97 3159,88 935,05
9:53 / 50 / 163
512,17
6:16 / 0 / 184
889,67
9:57 / 5 / 188
822,99
9:50 / 0 / 213
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 11 Malčík Zdeněk 777,33 3109,33 353,36
3:54 / 0 / 68
806,84
8:42 / 0 / 171
1000
9:57 / 40 / 132
920,44
9:58 / 0 / 120
382,05
3:58 / 0 / 144
0
-- -- 12 Dušek Petr 764,99 3059,96 680,24
6:56 / 45 / 120
683,5
6:37 / 45 / 126
946,01
9:55 / 45 / 141
750,21
8:0 / 25 / 133
520,14
4:18 / 40 / 144
0
-- -- 13 Vorálek Petr 747,41 2989,63 914,24
9:55 / 50 / 192
362,49
4:54 / 0 / 186
398,42
4:58 / 0 / 141
907,12
9:51 / 0 / 176
769,85
6:42 / 25 / 185
0
-- -- 14 Beseda Martin 728,96 2915,83 616,62
6:11 / 50 / 115
430,68
5:0 / 0 / 134
922,94
9:56 / 10 / 158
262,4
3:10 / 35 / 159
945,59
8:58 / 40 / 148
0
-- -- 15 Kozel Zdeněk 675,91 2703,65 218,2
3:21 / 0 / 155
839,19
9:37 / 25 / 216
834,72
9:59 / 0 / 193
811,54
9:54 / 10 / 218
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 16 Číp Mirek 648,36 2593,45 928,39
9:50 / 40 / 145
958,3
9:58 / 35 / 117
317,81
3:54 / 0 / 120
0
0:0 / 0 / 0
388,95
4:4 / 0 / 150
0
-- -- 17 Semerák Petr 643,48 2573,9 295,94
3:49 / 0 / 123
907,42
9:56 / 45 / 194
1000
9:55 / 45 / 185
0
0:0 / 0 / 0
370,54
3:49 / 0 / 136
0
-- -- 18 Tomiska Leos 638,84 2555,35 372,35
4:31 / 45 / 193
669,13
8:52 / 50 / 240
453,88
4:47 / 40 / 157
513,26
6:30 / 0 / 180
919,08
9:51 / 35 / 173
0
-- -- 19 Bartůněk Jaroslav 636,73 2546,91 474,98
5:17 / 40 / 154
448,71
5:7 / 45 / 166
380,4
5:2 / 45 / 206
700,73
7:51 / 0 / 174
922,49
9:57 / 25 / 161
0
-- -- 20 Krajčovič Ivan 620,15 2480,59 352,47
3:48 / 40 / 137
790,2
7:27 / 45 / 129
182,65
2:31 / 0 / 102
512,4
6:12 / 0 / 145
825,52
9:48 / 0 / 216
0
-- -- 21 Kotula Miroslav 603,16 2412,62 305,65
3:6 / 50 / 126
916,6
9:55 / 50 / 191
0
0:0 / 0 / 0
968,98
9:56 / 0 / 130
221,39
3:56 / 0 / 206
0
-- -- 22 Sedláček Jiří 589,4 2357,6 820,98
9:51 / 35 / 211
236,25
3:45 / 0 / 188
430,14
5:28 / 0 / 185
738,24
8:40 / 0 / 177
368,24
3:48 / 0 / 136
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :687
Datum konání :25.6.2017
Kategorie :F5J
Místo konání :Lomnice nad Popelkou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK-Lomnice nad Popelkou
Ředitel soutěže :Miroslav Pokorný
Hlavní rozhodčí :Pavel Pěnička
Počasí :Polojasno




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-1392 1000
9:58 / 50 / 95
1000
9:59 / 50 / 99
1000
9:59 / 50 / 94
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 50 / 122
4000 1000
2* Nahodil Antonín CZE-269-019 943,38
9:57 / 40 / 141
635,71
6:28 / 45 / 161
672,5
6:47 / 45 / 136
1000
9:47 / 45 / 168
1000
9:40 / 40 / 174
3615,88 903,97
3* Perkovič Stanislav CZE-1483 950,81
9:57 / 45 / 163
934,95
9:56 / 40 / 151
383,56
4:55 / 0 / 170
905,05
9:56 / 15 / 164
1000
7:59 / 35 / 159
3790,81 947,7
4* Veleba Martin CZE-269-43 1000
9:54 / 45 / 146
0
0:0 / 0 / 0
932,57
9:50 / 40 / 195
961,23
9:52 / 50 / 203
770,02
9:48 / 45 / 227
3663,82 915,96
5* Beran Věnek CZE-313-027 630,74
5:45 / 45 / 66
1000
9:48 / 50 / 167
980,07
9:58 / 45 / 106
681,57
6:50 / 25 / 123
687,62
6:13 / 45 / 103
3349,26 837,32
6* Pavlíček Martin CZE-069-003 933,84
9:56 / 30 / 151
446,4
4:27 / 25 / 101
951,83
9:58 / 50 / 150
973,54
9:26 / 45 / 155
913,12
9:58 / 50 / 204
3772,33 943,08
7* Kubica, Jan CZE-232-017 1000
9:58 / 50 / 117
421,44
4:41 / 0 / 106
942,69
9:56 / 45 / 147
1000
9:54 / 45 / 169
882,62
7:40 / 0 / 153
3825,31 956,33
8* Hrubý Tomáš CZE-213-39 203,18
2:24 / 0 / 58
1000
9:21 / 50 / 140
559,54
6:19 / 0 / 119
1000
9:54 / 50 / 119
914,82
9:53 / 0 / 112
3474,36 868,59
9 Eminger Jan CZE-069-015 812,66
9:53 / 40 / 215
868,22
9:59 / 0 / 157
359,63
4:56 / 0 / 159
989,18
9:54 / 30 / 151
636,02
6:40 / 30 / 182
3306,08 826,52
10 Hrabáček Alois CZE-313-22 935,05
9:53 / 50 / 163
512,17
6:16 / 0 / 184
889,67
9:57 / 5 / 188
822,99
9:50 / 0 / 213
0
0:0 / 0 / 0
3159,88 789,97
11 Malčík Zdeněk CZE-1431 353,36
3:54 / 0 / 68
806,84
8:42 / 0 / 171
1000
9:57 / 40 / 132
920,44
9:58 / 0 / 120
382,05
3:58 / 0 / 144
3109,33 777,33
12 Dušek Petr CZE-232-003 680,24
6:56 / 45 / 120
683,5
6:37 / 45 / 126
946,01
9:55 / 45 / 141
750,21
8:0 / 25 / 133
520,14
4:18 / 40 / 144
3059,96 764,99
13 Vorálek Petr CZE-327-025 914,24
9:55 / 50 / 192
362,49
4:54 / 0 / 186
398,42
4:58 / 0 / 141
907,12
9:51 / 0 / 176
769,85
6:42 / 25 / 185
2989,63 747,41
14 Beseda Martin CZE-1534 616,62
6:11 / 50 / 115
430,68
5:0 / 0 / 134
922,94
9:56 / 10 / 158
262,4
3:10 / 35 / 159
945,59
8:58 / 40 / 148
2915,83 728,96
15 Kozel Zdeněk CZE-232-028 218,2
3:21 / 0 / 155
839,19
9:37 / 25 / 216
834,72
9:59 / 0 / 193
811,54
9:54 / 10 / 218
0
0:0 / 0 / 0
2703,65 675,91
16 Číp Mirek CZE-232-045 928,39
9:50 / 40 / 145
958,3
9:58 / 35 / 117
317,81
3:54 / 0 / 120
0
0:0 / 0 / 0
388,95
4:4 / 0 / 150
2593,45 648,36
17 Semerák Petr CZE-210-088 295,94
3:49 / 0 / 123
907,42
9:56 / 45 / 194
1000
9:55 / 45 / 185
0
0:0 / 0 / 0
370,54
3:49 / 0 / 136
2573,9 643,48
18 Tomiska Leos CZE-232-018 372,35
4:31 / 45 / 193
669,13
8:52 / 50 / 240
453,88
4:47 / 40 / 157
513,26
6:30 / 0 / 180
919,08
9:51 / 35 / 173
2555,35 638,84
19 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 474,98
5:17 / 40 / 154
448,71
5:7 / 45 / 166
380,4
5:2 / 45 / 206
700,73
7:51 / 0 / 174
922,49
9:57 / 25 / 161
2546,91 636,73
20 Krajčovič Ivan CZE-1620 352,47
3:48 / 40 / 137
790,2
7:27 / 45 / 129
182,65
2:31 / 0 / 102
512,4
6:12 / 0 / 145
825,52
9:48 / 0 / 216
2480,59 620,15
21 Kotula Miroslav CZE-331-011 305,65
3:6 / 50 / 126
916,6
9:55 / 50 / 191
0
0:0 / 0 / 0
968,98
9:56 / 0 / 130
221,39
3:56 / 0 / 206
2412,62 603,16
22 Sedláček Jiří CZE-210-098 820,98
9:51 / 35 / 211
236,25
3:45 / 0 / 188
430,14
5:28 / 0 / 185
738,24
8:40 / 0 / 177
368,24
3:48 / 0 / 136
2357,6 589,4

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 22 Kotula Miroslav, Semerák Petr, Tomiska Leos, Bartůněk Jaroslav, Krajčovič Ivan, Sedláček Jiří, Veleba Martin, Nahodil Antonín, Perkovič Stanislav, Hrubý Tomáš, Eminger Jan, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Beran Věnek, Hrabáček Alois, Dušek Petr, Kubica, Jan, Vorálek Petr, Číp Mirek, Pavlíček Martin, Kozel Zdeněk, Beseda Martin, 74007,24 3363,97

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Radek 8 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 45 , 40 335 41,88
Dušek Petr 5 45 , 45 , 45 , 25 , 40 200 40
Pavlíček Martin 8 30 , 25 , 50 , 45 , 50 , 50 , 45 , 0 295 36,88
Beran Věnek 8 45 , 50 , 45 , 25 , 45 , 0 , 40 , 45 295 36,88
Veleba Martin 8 45 , 0 , 40 , 50 , 45 , 30 , 40 , 45 295 36,88
Tomiska Leos 5 45 , 50 , 40 , 0 , 35 170 34
Nahodil Antonín 8 40 , 45 , 45 , 45 , 40 , 50 , 0 , 0 265 33,12
Bartůněk Jaroslav 5 40 , 45 , 45 , 0 , 25 155 31
Perkovič Stanislav 8 45 , 40 , 0 , 15 , 35 , 40 , 20 , 45 240 30
Kubica, Jan 8 50 , 0 , 45 , 45 , 0 , 35 , 0 , 45 220 27,5
Beseda Martin 5 50 , 0 , 10 , 35 , 40 135 27
Hrubý Tomáš 7 0 , 50 , 0 , 50 , 0 , 0 , 50 150 21,43
Eminger Jan 5 40 , 0 , 0 , 30 , 30 100 20
Kotula Miroslav 5 50 , 50 , 0 , 0 , 0 100 20
Semerák Petr 5 0 , 45 , 45 , 0 , 0 90 18
Krajčovič Ivan 5 40 , 45 , 0 , 0 , 0 85 17
Číp Mirek 5 40 , 35 , 0 , 0 , 0 75 15
Vorálek Petr 5 50 , 0 , 0 , 0 , 25 75 15
Hrabáček Alois 5 50 , 0 , 5 , 0 , 0 55 11
Malčík Zdeněk 5 0 , 0 , 40 , 0 , 0 40 8
Kozel Zdeněk 5 0 , 25 , 0 , 10 , 0 35 7
Sedláček Jiří 5 35 , 0 , 0 , 0 , 0 35 7

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Pavlíček Martin 5 9:56,00, 4:27,00, 9:58,00, 9:26,00, 9:58,00, 2625 8:45
Perkovič Stanislav 5 9:57,00, 9:56,00, 4:55,00, 9:56,00, 7:59,00, 2563 8:32,6
Nahodil Antonín 5 9:57,00, 6:28,00, 6:47,00, 9:47,00, 9:40,00, 2559 8:31,8
Kubica, Jan 5 9:58,00, 4:41,00, 9:56,00, 9:54,00, 7:40,00, 2529 8:25,8
Eminger Jan 5 9:53,00, 9:59,00, 4:56,00, 9:54,00, 6:40,00, 2482 8:16,4
Malčík Radek 5 9:58,00, 9:59,00, 9:59,00, 0:0,00, 9:58,00, 2394 7:58,8
Veleba Martin 5 9:54,00, 0:0,00, 9:50,00, 9:52,00, 9:48,00, 2364 7:52,8
Beran Věnek 5 5:45,00, 9:48,00, 9:58,00, 6:50,00, 6:13,00, 2314 7:42,8
Hrubý Tomáš 5 2:24,00, 9:21,00, 6:19,00, 9:54,00, 9:53,00, 2271 7:34,2
Malčík Zdeněk 5 3:54,00, 8:42,00, 9:57,00, 9:58,00, 3:58,00, 2189 7:17,8
Vorálek Petr 5 9:55,00, 4:54,00, 4:58,00, 9:51,00, 6:42,00, 2180 7:16
Hrabáček Alois 5 9:53,00, 6:16,00, 9:57,00, 9:50,00, 0:0,00, 2156 7:11,2
Dušek Petr 5 6:56,00, 6:37,00, 9:55,00, 8:0,00, 4:18,00, 2146 7:9,19999999999999
Tomiska Leos 5 4:31,00, 8:52,00, 4:47,00, 6:30,00, 9:51,00, 2071 6:54,2
Beseda Martin 5 6:11,00, 5:0,00, 9:56,00, 3:10,00, 8:58,00, 1995 6:39
Bartůněk Jaroslav 5 5:17,00, 5:7,00, 5:2,00, 7:51,00, 9:57,00, 1994 6:38,8
Kozel Zdeněk 5 3:21,00, 9:37,00, 9:59,00, 9:54,00, 0:0,00, 1971 6:34,2
Sedláček Jiří 5 9:51,00, 3:45,00, 5:28,00, 8:40,00, 3:48,00, 1892 6:18,4
Krajčovič Ivan 5 3:48,00, 7:27,00, 2:31,00, 6:12,00, 9:48,00, 1786 5:57,2
Číp Mirek 5 9:50,00, 9:58,00, 3:54,00, 0:0,00, 4:4,00, 1666 5:33,2
Semerák Petr 5 3:49,00, 9:56,00, 9:55,00, 0:0,00, 3:49,00, 1649 5:29,8
Kotula Miroslav 5 3:6,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:56,00, 3:56,00, 1613 5:22,6

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Hrubý Tomáš 7 58, 140, 119, 119, 112, 102, 63, 713 101,86
Malčík Zdeněk 5 68, 171, 132, 120, 144, 635 127
Dušek Petr 5 120, 126, 141, 133, 144, 664 132,8
Číp Mirek 4 145, 117, 120, 0, 150, 532 133
Malčík Radek 7 95, 99, 94, 0, 122, 183, 206, 158, 957 136,71
Beran Věnek 8 66, 167, 106, 123, 103, 181, 180, 186, 1112 139
Beseda Martin 5 115, 134, 158, 159, 148, 714 142,8
Krajčovič Ivan 5 137, 129, 102, 145, 216, 729 145,8
Kubica, Jan 8 117, 106, 147, 169, 153, 167, 173, 159, 1191 148,88
Nahodil Antonín 8 141, 161, 136, 168, 174, 145, 181, 163, 1269 158,62
Semerák Petr 4 123, 194, 185, 0, 136, 638 159,5
Kotula Miroslav 4 126, 191, 0, 130, 206, 653 163,25
Pavlíček Martin 8 151, 101, 150, 155, 204, 203, 178, 180, 1322 165,25
Perkovič Stanislav 8 163, 151, 170, 164, 159, 182, 153, 186, 1328 166
Bartůněk Jaroslav 5 154, 166, 206, 174, 161, 861 172,2
Eminger Jan 5 215, 157, 159, 151, 182, 864 172,8
Vorálek Petr 5 192, 186, 141, 176, 185, 880 176
Sedláček Jiří 5 211, 188, 185, 177, 136, 897 179,4
Hrabáček Alois 4 163, 184, 188, 213, 0, 748 187
Tomiska Leos 5 193, 240, 157, 180, 173, 943 188,6
Kozel Zdeněk 4 155, 216, 193, 218, 0, 782 195,5
Veleba Martin 7 146, 0, 195, 203, 227, 217, 204, 199, 1391 198,71

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Hrubý Tomáš 7:25,92 101,86 7:34,2 134,56
Malčík Radek 5:50,22 136,71 7:58,8 171,32
Malčík Zdeněk 5:44,72 127 7:17,8 174,05
Kubica, Jan 5:39,75 148,88 8:25,8 176,61
Beran Věnek 5:32,95 139 7:42,8 180,21
Dušek Petr 5:23,19 132,8 7:9,19999999999999 185,65
Nahodil Antonín 5:22,65 158,62 8:31,8 185,96
Pavlíček Martin 5:17,7 165,25 8:45 188,86
Perkovič Stanislav 5:8,8 166 8:32,6 194,3
Eminger Jan 4:47,27 172,8 8:16,4 208,86
Beseda Martin 4:39,41 142,8 6:39 214,74
Číp Mirek 4:10,53 133 5:33,2 239,5
Vorálek Petr 4:7,73 176 7:16 242,2
Krajčovič Ivan 4:4,99 145,8 5:57,2 244,9
Veleba Martin 3:57,93 198,71 7:52,8 252,17
Bartůněk Jaroslav 3:51,59 172,2 6:38,8 259,08
Hrabáček Alois 3:50,59 187 7:11,2 260,2
Tomiska Leos 3:39,62 188,6 6:54,2 273,2
Sedláček Jiří 3:30,93 179,4 6:18,4 284,46
Semerák Petr 3:26,77 159,5 5:29,8 290,18
Kozel Zdeněk 3:21,64 195,5 6:34,2 297,56
Kotula Miroslav 3:17,61 163,25 5:22,6 303,63

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz