Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Lomnice nad Popelkou 702, 16.8.2015 - 16.8.2015 14:46:21

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Leiner Jan   CZE  CZE-058-67  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Pazderka Luboš   CZE  CZE-58-12  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Vojkůvka Zdeňek   CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Prokop Luděk   CZE  CZE-313-29  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Novotný René   CZE  CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Žák 
15 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Kozel Zdeněk   CZE  CZE-232-028  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Jiří Muhl   CZE  CZE210-13  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Kristian Libor   CZE  CZE-1530  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Kotula Miroslav
Semerák Petr
Krajčovič Ivan
Skoupý Karel
Perkovič Stanislav
Leiner Jan
Pazderka Luboš
Vojkůvka Zdeňek
Beran Věnek
Prokop Luděk
Bartůněk Jaroslav
Micka Jan
Novotný Radek
Novotný René
Číp Miroslav
Kozel Zdeněk
Jiří Muhl
Kristian Libor
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Číp Miroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Skupina 2 Kristian Libor
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Jiří Muhl
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Jiří Muhl
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Prokop Luděk
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Skoupý Karel
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Jiří Muhl
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Pazderka Luboš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skupina 2 Číp Miroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Jiří Muhl
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Skoupý Karel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Číp Miroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Jiří Muhl
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6
Skupina 1 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný René
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Jiří Muhl
2,4 GHz
Kozel Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Pazderka Luboš
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Kotula Miroslav
Semerák Petr
Krajčovič Ivan
Skoupý Karel
Perkovič Stanislav
Leiner Jan
Pazderka Luboš
Vojkůvka Zdeňek
Beran Věnek
Prokop Luděk
Bartůněk Jaroslav
Micka Jan
Novotný Radek
Novotný René
Číp Miroslav
Kozel Zdeněk
Jiří Muhl
Kristian Libor
Kotula Miroslav X 1 1 2 2 2 1 2 3 1 2 2 2 3 1 2 2 1
Semerák Petr 1 X 0 0 2 3 2 3 2 2 3 2 0 4 3 1 2 0
Krajčovič Ivan 1 0 X 2 1 1 3 1 3 2 2 2 2 0 1 3 2 4
Skoupý Karel 2 0 2 X 1 2 2 2 1 2 1 2 4 1 1 2 1 4
Perkovič Stanislav 2 2 1 1 X 4 1 1 2 2 2 0 2 2 2 2 2 2
Leiner Jan 2 3 1 2 4 X 1 2 2 3 1 0 3 2 2 0 0 2
Pazderka Luboš 1 2 3 2 1 1 X 2 4 3 2 3 1 0 2 2 0 1
Vojkůvka Zdeňek 2 3 1 2 1 2 2 X 2 1 3 2 1 3 1 2 1 1
Beran Věnek 3 2 3 1 2 2 4 2 X 2 1 1 0 2 0 3 1 1
Prokop Luděk 1 2 2 2 2 3 3 1 2 X 0 1 3 1 3 2 1 1
Bartůněk Jaroslav 2 3 2 1 2 1 2 3 1 0 X 3 0 3 2 2 2 1
Micka Jan 2 2 2 2 0 0 3 2 1 1 3 X 3 1 3 0 3 2
Novotný Radek 2 0 2 4 2 3 1 1 0 3 0 3 X 0 3 0 2 4
Novotný René 3 4 0 1 2 2 0 3 2 1 3 1 0 X 2 3 3 0
Číp Miroslav 1 3 1 1 2 2 2 1 0 3 2 3 3 2 X 1 2 1
Kozel Zdeněk 2 1 3 2 2 0 2 2 3 2 2 0 0 3 1 X 3 2
Jiří Muhl 2 2 2 1 2 0 0 1 1 1 2 3 2 3 2 3 X 3
Kristian Libor 1 0 4 4 2 2 1 1 1 1 1 2 4 0 1 2 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Číp Miroslav

9:11
40
165
Micka Jan

6:24
50
138
Pazderka Luboš

9:58
50
134
Novotný Radek

6:31
45
119
Skoupý Karel

4:22
20
112
Prokop Luděk

9:59
0
155
508,5 365 581 376,5 226 521,5
875,22 628,23 1000 648,02 388,98 897,59

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kristian Libor

9:51
45
143
Kozel Zdeněk

9:59
0
146
Perkovič Stanislav

9:57
45
136
Krajčovič Ivan

9:50
45
154
Jiří Muhl

8:43
35
141
Bartůněk Jaroslav

9:48
15
180
564,5 526 574 558 487,5 513
983,45 916,38 1000 972,13 849,3 893,73

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný René

9:57
35
209
Kotula Miroslav

5:27
40
154
Leiner Jan

7:8
45
124
Vojkůvka Zdeňek

9:56
35
112
Semerák Petr

9:58
50
183
Beran Věnek

5:52
30
119
505 290 411 575 556,5 322,5
878,26 504,35 714,78 1000 967,83 560,87

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Jiří Muhl

9:58
45
154
Krajčovič Ivan

9:53
50
176
Číp Miroslav

9:49
25
133
Novotný Radek

9:56
50
154
Micka Jan

9:58
0
128
Kristian Libor

9:51
25
173
566 555 547,5 569 534 529,5
994,73 975,4 962,21 1000 938,49 930,58

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kozel Zdeněk

9:33
0
184
Bartůněk Jaroslav

9:51
50
125
Kotula Miroslav

9:8
0
116
Vojkůvka Zdeňek

5:24
0
83
Novotný René

9:52
45
225
Skoupý Karel

6:27
0
115
481 578,5 490 282,5 462 329,5
831,46 1000 847,02 488,33 798,62 569,58

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Prokop Luděk

9:53
45
146
Perkovič Stanislav

9:56
50
130
Pazderka Luboš

9:57
35
122
Beran Věnek

9:55
50
130
Leiner Jan

9:56
50
124
Semerák Petr

9:55
50
190
565 581 571 580 584 550
967,47 994,86 977,74 993,15 1000 941,78

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Skoupý Karel

2:58
0
130
Kristian Libor

5:18
40
139
Novotný Radek

9:57
45
176
Jiří Muhl

9:54
0
132
Kotula Miroslav

5:36
45
147
Micka Jan

3:38
0
109
113 288,5 554 528 307,5 163,5
203,97 520,76 1000 953,07 555,05 295,13

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Pazderka Luboš

9:56
50
88
Vojkůvka Zdeňek

9:55
50
131
Prokop Luděk

3:39
40
134
Beran Věnek

9:55
45
80
Krajčovič Ivan

4:9
0
143
Kozel Zdeněk

9:55
35
158
602 579,5 192 600 177,5 551
1000 962,62 318,94 996,68 294,85 915,28

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Perkovič Stanislav

9:57
50
162
Novotný René

9:59
0
205
Bartůněk Jaroslav

8:47
40
165
Semerák Petr

0:0
0
0
Číp Miroslav

9:43
45
131
Leiner Jan

9:54
35
153
566 484 484,5 0 562,5 552,5
1000 855,12 856,01 0 993,82 976,15

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Kozel Zdeněk

9:56
0
174
Pazderka Luboš

9:53
15
114
Beran Věnek

9:50
25
110
Skoupý Karel

9:49
45
144
Krajčovič Ivan

9:46
40
171
Kristian Libor

8:27
0
164
509 551 560 562 540,5 425
905,69 980,43 996,44 1000 961,74 756,23

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Číp Miroslav

9:45
30
152
Perkovič Stanislav

9:58
40
129
Novotný Radek

9:57
50
212
Prokop Luděk

9:46
40
129
Leiner Jan

9:44
45
136
Kotula Miroslav

9:56
45
84
539 573,5 511 561,5 561 599
899,83 957,43 853,09 937,4 936,56 1000

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Bartůněk Jaroslav

9:51
35
169
Semerák Petr

3:19
50
141
Vojkůvka Zdeňek

9:57
0
163
Novotný René

4:39
0
210
Jiří Muhl

0:0
0
0
Micka Jan

5:42
0
172
541,5 178,5 515,5 149 0 256
1000 329,64 951,99 275,16 0 472,76

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Skoupý Karel

3:13
0
156
Novotný Radek

5:21
45
149
Kristian Libor

3:14
50
137
Prokop Luděk

3:15
5
140
Krajčovič Ivan

3:38
45
143
Leiner Jan

5:48
45
112
115 291,5 175,5 130 191,5 337
341,25 864,99 520,77 385,76 568,25 1000

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Číp Miroslav

9:57
40
120
Micka Jan

6:54
50
169
Pazderka Luboš

9:55
50
91
Vojkůvka Zdeňek

9:31
45
158
Bartůněk Jaroslav

9:17
50
171
Semerák Petr

4:37
0
137
577 379,5 599,5 537 521,5 208,5
962,47 633,03 1000 895,75 869,89 347,79

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Jiří Muhl

9:51
45
113
Kozel Zdeněk

9:43
40
149
Novotný René

9:55
35
181
Kotula Miroslav

5:3
0
89
Perkovič Stanislav

9:57
50
87
Beran Věnek

9:53
45
116
579,5 548,5 539,5 258,5 603,5 580
960,23 908,86 893,95 428,33 1000 961,06

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Perkovič Stanislav

9:59
0
98
Leiner Jan

9:56
40
83
Novotný Radek

9:58
50
90
Kristian Libor

0:0
0
0
Skoupý Karel

9:57
40
118
Vojkůvka Zdeňek

9:57
50
97
550 594,5 603 0 578 598,5
912,11 985,9 1000 0 958,54 992,54

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Novotný René

9:40
50
188
Číp Miroslav

3:15
10
50
Prokop Luděk

0:0
0
0
Semerák Petr

5:18
0
147
Jiří Muhl

3:53
0
123
Kozel Zdeněk

3:58
5
164
536 180 0 244,5 171,5 161
1000 335,82 0 456,16 319,96 300,37

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6
Pazderka Luboš

6:16
50
93
Micka Jan

3:3
45
141
Bartůněk Jaroslav

9:41
50
131
Krajčovič Ivan

3:17
50
117
Kotula Miroslav

3:15
5
62
Beran Věnek

6:24
45
80
379,5 157,5 565,5 188,5 169 389
671,09 278,51 1000 333,33 298,85 687,89

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 Pazderka Luboš CZE-58-12 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 4958,17 1000
9:58 / 50 / 134
977,74
9:57 / 35 / 122
1000
9:56 / 50 / 88
980,43
9:53 / 15 / 114
1000
9:55 / 50 / 91
671,09
6:16 / 50 / 93
0
2 Perkovič Stanislav CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 998,81 4952,29 1000
9:57 / 45 / 136
994,86
9:56 / 50 / 130
1000
9:57 / 50 / 162
957,43
9:58 / 40 / 129
1000
9:57 / 50 / 87
912,11
9:59 / 0 / 98
0
3 Leiner Jan CZE-058-67 2,4 GHz 0 0 CZE 987,99 4898,61 714,78
7:8 / 45 / 124
1000
9:56 / 50 / 124
976,15
9:54 / 35 / 153
936,56
9:44 / 45 / 136
1000
5:48 / 45 / 112
985,9
9:56 / 40 / 83
0
4 Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 968,68 4802,9 1000
9:56 / 35 / 112
488,33
5:24 / 0 / 83
962,62
9:55 / 50 / 131
951,99
9:57 / 0 / 163
895,75
9:31 / 45 / 158
992,54
9:57 / 50 / 97
0
5 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 960,76 4763,62 893,73
9:48 / 15 / 180
1000
9:51 / 50 / 125
856,01
8:47 / 40 / 165
1000
9:51 / 35 / 169
869,89
9:17 / 50 / 171
1000
9:41 / 50 / 131
0
6 Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 951,58 4718,08 648,02
6:31 / 45 / 119
1000
9:56 / 50 / 154
1000
9:57 / 45 / 176
853,09
9:57 / 50 / 212
864,99
5:21 / 45 / 149
1000
9:58 / 50 / 90
0
7 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 946,63 4693,55 875,22
9:11 / 40 / 165
962,21
9:49 / 25 / 133
993,82
9:43 / 45 / 131
899,83
9:45 / 30 / 152
962,47
9:57 / 40 / 120
335,82
3:15 / 10 / 50
0
8 Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 934,87 4635,22 560,87
5:52 / 30 / 119
993,15
9:55 / 50 / 130
996,68
9:55 / 45 / 80
996,44
9:50 / 25 / 110
961,06
9:53 / 45 / 116
687,89
6:24 / 45 / 80
0
9 Kozel Zdeněk CZE-232-028 2,4 GHz 0 0 CZE 903,09 4477,67 916,38
9:59 / 0 / 146
831,46
9:33 / 0 / 184
915,28
9:55 / 35 / 158
905,69
9:56 / 0 / 174
908,86
9:43 / 40 / 149
300,37
3:58 / 5 / 164
0
10 Novotný René CZE-008-133 2,4 GHz 2 0 CZE 892,66 4425,95 878,26
9:57 / 35 / 209
798,62
9:52 / 45 / 225
855,12
9:59 / 0 / 205
275,16
4:39 / 0 / 210
893,95
9:55 / 35 / 181
1000
9:40 / 50 / 188
0
11 Jiří Muhl CZE210-13 2,4 GHz 0 0 CZE 822,34 4077,29 849,3
8:43 / 35 / 141
994,73
9:58 / 45 / 154
953,07
9:54 / 0 / 132
0
0:0 / 0 / 0
960,23
9:51 / 45 / 113
319,96
3:53 / 0 / 123
0
12 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 768,6 3810,85 972,13
9:50 / 45 / 154
975,4
9:53 / 50 / 176
294,85
4:9 / 0 / 143
961,74
9:46 / 40 / 171
568,25
3:38 / 45 / 143
333,33
3:17 / 50 / 117
0
13 Kristian Libor CZE-1530 2,4 GHz 0 0 CZE 748,62 3711,79 983,45
9:51 / 45 / 143
930,58
9:51 / 25 / 173
520,76
5:18 / 40 / 139
756,23
8:27 / 0 / 164
520,77
3:14 / 50 / 137
0
0:0 / 0 / 0
0
14 Prokop Luděk CZE-313-29 2,4 GHz 0 0 CZE 707,35 3507,16 897,59
9:59 / 0 / 155
967,47
9:53 / 45 / 146
318,94
3:39 / 40 / 134
937,4
9:46 / 40 / 129
385,76
3:15 / 5 / 140
0
0:0 / 0 / 0
0
15 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 657,17 3258,35 388,98
4:22 / 20 / 112
569,58
6:27 / 0 / 115
203,97
2:58 / 0 / 130
1000
9:49 / 45 / 144
341,25
3:13 / 0 / 156
958,54
9:57 / 40 / 118
0
16 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 652,41 3234,75 504,35
5:27 / 40 / 154
847,02
9:8 / 0 / 116
555,05
5:36 / 45 / 147
1000
9:56 / 45 / 84
428,33
5:3 / 0 / 89
298,85
3:15 / 5 / 62
-100
17 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 613,77 3043,2 967,83
9:58 / 50 / 183
941,78
9:55 / 50 / 190
0
0:0 / 0 / 0
329,64
3:19 / 50 / 141
347,79
4:37 / 0 / 137
456,16
5:18 / 0 / 147
0
18 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 598,54 2967,64 628,23
6:24 / 50 / 138
938,49
9:58 / 0 / 128
295,13
3:38 / 0 / 109
472,76
5:42 / 0 / 172
633,03
6:54 / 50 / 169
278,51
3:3 / 45 / 141
0

^^^


Výsledky finálových kol


OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Pazderka Luboš 1000 4958,17 1000
9:58 / 50 / 134
977,74
9:57 / 35 / 122
1000
9:56 / 50 / 88
980,43
9:53 / 15 / 114
1000
9:55 / 50 / 91
671,09
6:16 / 50 / 93
0
2* Perkovič Stanislav 998,81 4952,29 1000
9:57 / 45 / 136
994,86
9:56 / 50 / 130
1000
9:57 / 50 / 162
957,43
9:58 / 40 / 129
1000
9:57 / 50 / 87
912,11
9:59 / 0 / 98
0
3* Leiner Jan 987,99 4898,61 714,78
7:8 / 45 / 124
1000
9:56 / 50 / 124
976,15
9:54 / 35 / 153
936,56
9:44 / 45 / 136
1000
5:48 / 45 / 112
985,9
9:56 / 40 / 83
0
4* Vojkůvka Zdeňek 968,68 4802,9 1000
9:56 / 35 / 112
488,33
5:24 / 0 / 83
962,62
9:55 / 50 / 131
951,99
9:57 / 0 / 163
895,75
9:31 / 45 / 158
992,54
9:57 / 50 / 97
0
5* Bartůněk Jaroslav 960,76 4763,62 893,73
9:48 / 15 / 180
1000
9:51 / 50 / 125
856,01
8:47 / 40 / 165
1000
9:51 / 35 / 169
869,89
9:17 / 50 / 171
1000
9:41 / 50 / 131
0
6* Novotný Radek 951,58 4718,08 648,02
6:31 / 45 / 119
1000
9:56 / 50 / 154
1000
9:57 / 45 / 176
853,09
9:57 / 50 / 212
864,99
5:21 / 45 / 149
1000
9:58 / 50 / 90
0
7* Číp Miroslav 946,63 4693,55 875,22
9:11 / 40 / 165
962,21
9:49 / 25 / 133
993,82
9:43 / 45 / 131
899,83
9:45 / 30 / 152
962,47
9:57 / 40 / 120
335,82
3:15 / 10 / 50
0
8* Beran Věnek 934,87 4635,22 560,87
5:52 / 30 / 119
993,15
9:55 / 50 / 130
996,68
9:55 / 45 / 80
996,44
9:50 / 25 / 110
961,06
9:53 / 45 / 116
687,89
6:24 / 45 / 80
0
9* Kozel Zdeněk 903,09 4477,67 916,38
9:59 / 0 / 146
831,46
9:33 / 0 / 184
915,28
9:55 / 35 / 158
905,69
9:56 / 0 / 174
908,86
9:43 / 40 / 149
300,37
3:58 / 5 / 164
0
10* Novotný René 892,66 4425,95 878,26
9:57 / 35 / 209
798,62
9:52 / 45 / 225
855,12
9:59 / 0 / 205
275,16
4:39 / 0 / 210
893,95
9:55 / 35 / 181
1000
9:40 / 50 / 188
0
11 Jiří Muhl 822,34 4077,29 849,3
8:43 / 35 / 141
994,73
9:58 / 45 / 154
953,07
9:54 / 0 / 132
0
0:0 / 0 / 0
960,23
9:51 / 45 / 113
319,96
3:53 / 0 / 123
0
12 Krajčovič Ivan 768,6 3810,85 972,13
9:50 / 45 / 154
975,4
9:53 / 50 / 176
294,85
4:9 / 0 / 143
961,74
9:46 / 40 / 171
568,25
3:38 / 45 / 143
333,33
3:17 / 50 / 117
0
13 Kristian Libor 748,62 3711,79 983,45
9:51 / 45 / 143
930,58
9:51 / 25 / 173
520,76
5:18 / 40 / 139
756,23
8:27 / 0 / 164
520,77
3:14 / 50 / 137
0
0:0 / 0 / 0
0
14 Prokop Luděk 707,35 3507,16 897,59
9:59 / 0 / 155
967,47
9:53 / 45 / 146
318,94
3:39 / 40 / 134
937,4
9:46 / 40 / 129
385,76
3:15 / 5 / 140
0
0:0 / 0 / 0
0
15 Skoupý Karel 657,17 3258,35 388,98
4:22 / 20 / 112
569,58
6:27 / 0 / 115
203,97
2:58 / 0 / 130
1000
9:49 / 45 / 144
341,25
3:13 / 0 / 156
958,54
9:57 / 40 / 118
0
16 Kotula Miroslav 652,41 3234,75 504,35
5:27 / 40 / 154
847,02
9:8 / 0 / 116
555,05
5:36 / 45 / 147
1000
9:56 / 45 / 84
428,33
5:3 / 0 / 89
298,85
3:15 / 5 / 62
-100
17 Semerák Petr 613,77 3043,2 967,83
9:58 / 50 / 183
941,78
9:55 / 50 / 190
0
0:0 / 0 / 0
329,64
3:19 / 50 / 141
347,79
4:37 / 0 / 137
456,16
5:18 / 0 / 147
0
18 Micka Jan 598,54 2967,64 628,23
6:24 / 50 / 138
938,49
9:58 / 0 / 128
295,13
3:38 / 0 / 109
472,76
5:42 / 0 / 172
633,03
6:54 / 50 / 169
278,51
3:3 / 45 / 141
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :702
Datum konání :16.8.2015
Kategorie :F5J
Místo konání :Lomnice nad Popelkou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK-Lomnice nad Popelkou
Ředitel soutěže :Miloslav Pokorný
Hlavní rozhodčí :Martin Krpata
Počasí :Polojasno 27°C,jihovýchodní vítr průměrný 2 až 2,5 m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Pazderka Luboš CZE-58-12 1000
9:58 / 50 / 134
977,74
9:57 / 35 / 122
1000
9:56 / 50 / 88
980,43
9:53 / 15 / 114
1000
9:55 / 50 / 91
671,09
6:16 / 50 / 93
4958,17 1000
2* Perkovič Stanislav CZE-008-001 1000
9:57 / 45 / 136
994,86
9:56 / 50 / 130
1000
9:57 / 50 / 162
957,43
9:58 / 40 / 129
1000
9:57 / 50 / 87
912,11
9:59 / 0 / 98
4952,29 998,81
3* Leiner Jan CZE-058-67 714,78
7:8 / 45 / 124
1000
9:56 / 50 / 124
976,15
9:54 / 35 / 153
936,56
9:44 / 45 / 136
1000
5:48 / 45 / 112
985,9
9:56 / 40 / 83
4898,61 987,99
4* Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 1000
9:56 / 35 / 112
488,33
5:24 / 0 / 83
962,62
9:55 / 50 / 131
951,99
9:57 / 0 / 163
895,75
9:31 / 45 / 158
992,54
9:57 / 50 / 97
4802,9 968,68
5* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 893,73
9:48 / 15 / 180
1000
9:51 / 50 / 125
856,01
8:47 / 40 / 165
1000
9:51 / 35 / 169
869,89
9:17 / 50 / 171
1000
9:41 / 50 / 131
4763,62 960,76
6* Novotný Radek CZE-1528 648,02
6:31 / 45 / 119
1000
9:56 / 50 / 154
1000
9:57 / 45 / 176
853,09
9:57 / 50 / 212
864,99
5:21 / 45 / 149
1000
9:58 / 50 / 90
4718,08 951,58
7* Číp Miroslav CZE-232-045 875,22
9:11 / 40 / 165
962,21
9:49 / 25 / 133
993,82
9:43 / 45 / 131
899,83
9:45 / 30 / 152
962,47
9:57 / 40 / 120
335,82
3:15 / 10 / 50
4693,55 946,63
8* Beran Věnek CZE-313-027 560,87
5:52 / 30 / 119
993,15
9:55 / 50 / 130
996,68
9:55 / 45 / 80
996,44
9:50 / 25 / 110
961,06
9:53 / 45 / 116
687,89
6:24 / 45 / 80
4635,22 934,87
9* Kozel Zdeněk CZE-232-028 916,38
9:59 / 0 / 146
831,46
9:33 / 0 / 184
915,28
9:55 / 35 / 158
905,69
9:56 / 0 / 174
908,86
9:43 / 40 / 149
300,37
3:58 / 5 / 164
4477,67 903,09
10* Novotný René CZE-008-133 878,26
9:57 / 35 / 209
798,62
9:52 / 45 / 225
855,12
9:59 / 0 / 205
275,16
4:39 / 0 / 210
893,95
9:55 / 35 / 181
1000
9:40 / 50 / 188
4425,95 892,66
11 Jiří Muhl CZE210-13 849,3
8:43 / 35 / 141
994,73
9:58 / 45 / 154
953,07
9:54 / 0 / 132
0
0:0 / 0 / 0
960,23
9:51 / 45 / 113
319,96
3:53 / 0 / 123
4077,29 822,34
12 Krajčovič Ivan CZE-069-013 972,13
9:50 / 45 / 154
975,4
9:53 / 50 / 176
294,85
4:9 / 0 / 143
961,74
9:46 / 40 / 171
568,25
3:38 / 45 / 143
333,33
3:17 / 50 / 117
3810,85 768,6
13 Kristian Libor CZE-1530 983,45
9:51 / 45 / 143
930,58
9:51 / 25 / 173
520,76
5:18 / 40 / 139
756,23
8:27 / 0 / 164
520,77
3:14 / 50 / 137
0
0:0 / 0 / 0
3711,79 748,62
14 Prokop Luděk CZE-313-29 897,59
9:59 / 0 / 155
967,47
9:53 / 45 / 146
318,94
3:39 / 40 / 134
937,4
9:46 / 40 / 129
385,76
3:15 / 5 / 140
0
0:0 / 0 / 0
3507,16 707,35
15 Skoupý Karel CZE-1520 388,98
4:22 / 20 / 112
569,58
6:27 / 0 / 115
203,97
2:58 / 0 / 130
1000
9:49 / 45 / 144
341,25
3:13 / 0 / 156
958,54
9:57 / 40 / 118
3258,35 657,17
16 Kotula Miroslav CZE-331-011 504,35
5:27 / 40 / 154
847,02
9:8 / 0 / 116
555,05
5:36 / 45 / 147
1000
9:56 / 45 / 84
428,33
5:3 / 0 / 89
298,85
3:15 / 5 / 62
3234,75 652,41
17 Semerák Petr CZE-210-088 967,83
9:58 / 50 / 183
941,78
9:55 / 50 / 190
0
0:0 / 0 / 0
329,64
3:19 / 50 / 141
347,79
4:37 / 0 / 137
456,16
5:18 / 0 / 147
3043,2 613,77
18 Micka Jan CZE-074-013 628,23
6:24 / 50 / 138
938,49
9:58 / 0 / 128
295,13
3:38 / 0 / 109
472,76
5:42 / 0 / 172
633,03
6:54 / 50 / 169
278,51
3:3 / 45 / 141
2967,64 598,54

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 18 Kotula Miroslav, Semerák Petr, Krajčovič Ivan, Skoupý Karel, Perkovič Stanislav, Leiner Jan, Pazderka Luboš, Vojkůvka Zdeňek, Beran Věnek, Prokop Luděk, Bartůněk Jaroslav, Micka Jan, Novotný Radek, Novotný René, Číp Miroslav, Kozel Zdeněk, Jiří Muhl, Kristian Libor, 81875,83 4548,66

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Novotný Radek 6 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 285 47,5
Leiner Jan 6 45 , 50 , 35 , 45 , 45 , 40 260 43,33
Pazderka Luboš 6 50 , 35 , 50 , 15 , 50 , 50 250 41,67
Bartůněk Jaroslav 6 15 , 50 , 40 , 35 , 50 , 50 240 40
Beran Věnek 6 30 , 50 , 45 , 25 , 45 , 45 240 40
Perkovič Stanislav 6 45 , 50 , 50 , 40 , 50 , 0 235 39,17
Krajčovič Ivan 6 45 , 50 , 0 , 40 , 45 , 50 230 38,33
Číp Miroslav 6 40 , 25 , 45 , 30 , 40 , 10 190 31,67
Vojkůvka Zdeňek 6 35 , 0 , 50 , 0 , 45 , 50 180 30
Novotný René 6 35 , 45 , 0 , 0 , 35 , 50 165 27,5
Kristian Libor 6 45 , 25 , 40 , 0 , 50 , 0 160 26,67
Semerák Petr 6 50 , 50 , 0 , 50 , 0 , 0 150 25
Micka Jan 6 50 , 0 , 0 , 0 , 50 , 45 145 24,17
Kotula Miroslav 6 40 , 0 , 45 , 45 , 0 , 5 135 22,5
Prokop Luděk 6 0 , 45 , 40 , 40 , 5 , 0 130 21,67
Jiří Muhl 6 35 , 45 , 0 , 0 , 45 , 0 125 20,83
Skoupý Karel 6 20 , 0 , 0 , 45 , 0 , 40 105 17,5
Kozel Zdeněk 6 0 , 0 , 35 , 0 , 40 , 5 80 13,33

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Perkovič Stanislav 6 9:57,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:59,00, 3584 9:57,33
Bartůněk Jaroslav 6 9:48,00, 9:51,00, 8:47,00, 9:51,00, 9:17,00, 9:41,00, 3435 9:32,5
Pazderka Luboš 6 9:58,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:53,00, 9:55,00, 6:16,00, 3355 9:19,17
Vojkůvka Zdeňek 6 9:56,00, 5:24,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:31,00, 9:57,00, 3280 9:6,66999999999996
Novotný René 6 9:57,00, 9:52,00, 9:59,00, 4:39,00, 9:55,00, 9:40,00, 3242 9:0,330000000000041
Kozel Zdeněk 6 9:59,00, 9:33,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:43,00, 3:58,00, 3184 8:50,67
Leiner Jan 6 7:8,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:44,00, 5:48,00, 9:56,00, 3146 8:44,33
Beran Věnek 6 5:52,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:50,00, 9:53,00, 6:24,00, 3109 8:38,17
Číp Miroslav 6 9:11,00, 9:49,00, 9:43,00, 9:45,00, 9:57,00, 3:15,00, 3100 8:36,67
Novotný Radek 6 6:31,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 5:21,00, 9:58,00, 3100 8:36,67
Jiří Muhl 6 8:43,00, 9:58,00, 9:54,00, 0:0,00, 9:51,00, 3:53,00, 2539 7:3,17000000000002
Krajčovič Ivan 6 9:50,00, 9:53,00, 4:9,00, 9:46,00, 3:38,00, 3:17,00, 2433 6:45,5
Kotula Miroslav 6 5:27,00, 9:8,00, 5:36,00, 9:56,00, 5:3,00, 3:15,00, 2305 6:24,17
Skoupý Karel 6 4:22,00, 6:27,00, 2:58,00, 9:49,00, 3:13,00, 9:57,00, 2206 6:7,67000000000002
Kristian Libor 6 9:51,00, 9:51,00, 5:18,00, 8:27,00, 3:14,00, 0:0,00, 2201 6:6,82999999999998
Prokop Luděk 6 9:59,00, 9:53,00, 3:39,00, 9:46,00, 3:15,00, 0:0,00, 2192 6:5,32999999999998
Micka Jan 6 6:24,00, 9:58,00, 3:38,00, 5:42,00, 6:54,00, 3:3,00, 2139 5:56,5
Semerák Petr 6 9:58,00, 9:55,00, 0:0,00, 3:19,00, 4:37,00, 5:18,00, 1987 5:31,17

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Beran Věnek 6 119, 130, 80, 110, 116, 80, 635 105,83
Pazderka Luboš 6 134, 122, 88, 114, 91, 93, 642 107
Kotula Miroslav 6 154, 116, 147, 84, 89, 62, 652 108,67
Leiner Jan 6 124, 124, 153, 136, 112, 83, 732 122
Perkovič Stanislav 6 136, 130, 162, 129, 87, 98, 742 123,67
Vojkůvka Zdeňek 6 112, 83, 131, 163, 158, 97, 744 124
Číp Miroslav 6 165, 133, 131, 152, 120, 50, 751 125,17
Skoupý Karel 6 112, 115, 130, 144, 156, 118, 775 129,17
Jiří Muhl 5 141, 154, 132, 0, 113, 123, 663 132,6
Prokop Luděk 5 155, 146, 134, 129, 140, 0, 704 140,8
Micka Jan 6 138, 128, 109, 172, 169, 141, 857 142,83
Novotný Radek 6 119, 154, 176, 212, 149, 90, 900 150
Krajčovič Ivan 6 154, 176, 143, 171, 143, 117, 904 150,67
Kristian Libor 5 143, 173, 139, 164, 137, 0, 756 151,2
Bartůněk Jaroslav 6 180, 125, 165, 169, 171, 131, 941 156,83
Semerák Petr 5 183, 190, 0, 141, 137, 147, 798 159,6
Kozel Zdeněk 6 146, 184, 158, 174, 149, 164, 975 162,5
Novotný René 6 209, 225, 205, 210, 181, 188, 1218 203

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Pazderka Luboš 8:42,59 107 9:19,17 114,81
Beran Věnek 8:9,61 105,83 8:38,17 122,54
Perkovič Stanislav 8:3,02 123,67 9:57,33 124,22
Vojkůvka Zdeňek 7:20,86 124 9:6,66999999999996 136,1
Leiner Jan 7:9,78 122 8:44,33 139,61
Číp Miroslav 6:52,78 125,17 8:36,67 145,36
Bartůněk Jaroslav 6:5,04 156,83 9:32,5 164,36
Kotula Miroslav 5:53,53 108,67 6:24,17 169,72
Novotný Radek 5:44,44 150 8:36,67 174,19
Kozel Zdeněk 5:26,56 162,5 8:50,67 183,73
Jiří Muhl 5:19,13 132,6 7:3,17000000000002 188,01
Skoupý Karel 4:44,65 129,17 6:7,67000000000002 210,79
Krajčovič Ivan 4:29,14 150,67 6:45,5 222,94
Novotný René 4:26,17 203 9:0,330000000000041 225,42
Prokop Luděk 4:19,47 140,8 6:5,32999999999998 231,24
Micka Jan 4:9,59 142,83 5:56,5 240,39
Kristian Libor 4:2,61 151,2 6:6,82999999999998 247,31
Semerák Petr 3:27,5 159,6 5:31,17 289,16

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz