Kompletní přehled ze soutěže : F5J - MK Moravia SRC - Mariánské Údolí - 18.9.2016 17:48:12

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Vojkůvka Zdeňek   CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Kotula Miroslav   CZE  CZE-1510  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Beran Věnek   CZE  CZE-313-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-22  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Rúčka Vladimír   SVK  SVK 1280  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Loutocký, Petr   CZE  CZE-327-009  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Svoboda Pavel   CZE  CZE-313-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Gaľa, Marko   SVK  SVK-1238  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Prokop Luděk   CZE  CZE-313-29  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE-1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Hlavinka Tomáš   CZE  CZE-270-007  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 petr kurán   CZE  CZE-96 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Novotný René   CZE  CZE-008-133  2,4 GHz 00(00) Žák 
32 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Pospíšil Luboš   CZE  CZE-313-040  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Pospíšil Luboš ml.   CZE  CZE-313-030  2,4 GHz 00(00) Junior 
35 Vybíral Rudolf   CZE  CZE-213-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Vojkůvka Zdeňek
Kotula Miroslav
Chalupník Milan
Barč Radim
Kremer Jiří
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Nehera Petr
Skoupý Karel
Beran Věnek
Hrabáček Alois
Rúčka Vladimír
Loutocký, Petr
Svoboda Pavel
Gaľa, Marko
Prokop Luděk
Slezák Petr
Hrubý Tomáš
Vostřel Vlastimil
Vorálek Petr
Perkovič Stanislav
Hlavinka Tomáš
petr kurán
Krajčovič Ivan
Dušek Petr
Mrázek Karel
Malčík Radek
Novotný Luděk
Novotný René
Číp Miroslav
Pospíšil Luboš
Pospíšil Luboš ml.
Vybíral Rudolf
Malčík Petr
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Janovský Radek
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Vohralík Martin
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Luděk
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Radek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 5 Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
-

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Skupina 2 Vybíral Rudolf
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Skupina 4 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 5 Chalupník Milan
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
-

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Gaľa, Marko
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Skupina 2 Prokop Luděk
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Veleba Martin
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Radek
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 5 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
-

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Skupina 2 Mrázek Karel
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Radek
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Skupina 4 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 5 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skupina 3 Nehera Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Skupina 4 Loutocký, Petr
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 5 Malčík Radek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Číp Miroslav
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Radek
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Skupina 3 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skupina 4 Nehera Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 5 Chalupník Milan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
-

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Loutocký, Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný Luděk
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Radek
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 5 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4 GHz
-

Let č. - 8
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
petr kurán
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Vybíral Rudolf
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Gaľa, Marko
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Skupina 3 Loutocký, Petr
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Rúčka Vladimír
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Radek
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Skupina 5 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš ml.
2,4 GHz
-

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Vojkůvka Zdeňek
Kotula Miroslav
Chalupník Milan
Barč Radim
Kremer Jiří
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Nehera Petr
Skoupý Karel
Beran Věnek
Hrabáček Alois
Rúčka Vladimír
Loutocký, Petr
Svoboda Pavel
Gaľa, Marko
Prokop Luděk
Slezák Petr
Hrubý Tomáš
Vostřel Vlastimil
Vorálek Petr
Perkovič Stanislav
Hlavinka Tomáš
petr kurán
Krajčovič Ivan
Dušek Petr
Mrázek Karel
Malčík Radek
Novotný Luděk
Novotný René
Číp Miroslav
Pospíšil Luboš
Pospíšil Luboš ml.
Vybíral Rudolf
Malčík Petr
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Janovský Radek
Krátký Aleš X 2 3 1 2 3 1 1 1 1 1 1 0 1 1 3 2 1 0 0 1 1 3 1 2 0 1 4 1 1 2 3 1 1 1 2 2 0 2
Vojkůvka Zdeňek 2 X 0 2 0 1 1 2 1 0 1 1 2 1 1 3 3 1 2 2 3 2 3 0 0 2 3 2 0 2 2 2 0 0 1 2 2 2 1
Kotula Miroslav 3 0 X 2 2 1 2 1 1 1 2 2 1 3 2 1 1 2 0 0 0 0 3 1 1 2 2 3 2 1 0 2 1 2 1 1 1 1 2
Chalupník Milan 1 2 2 X 2 1 3 0 1 1 2 2 2 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 0 0 2 1 2 0 2 1 0 1 3 0 1 2 2 1
Barč Radim 2 0 2 2 X 1 3 1 2 3 2 2 1 0 0 0 2 1 1 1 2 0 2 2 1 1 0 2 2 3 1 2 3 0 1 0 3 2 2
Kremer Jiří 3 1 1 1 1 X 0 3 0 0 1 2 1 3 1 0 2 1 2 0 3 1 2 4 2 0 0 1 1 1 3 1 2 2 1 3 1 2 2
Kičmer Kamil 1 1 2 3 3 0 X 1 2 2 2 2 1 2 2 2 2 2 0 1 0 1 0 0 3 0 2 1 1 2 0 2 1 1 2 1 1 3 2
Prašivka Miroslav 1 2 1 0 1 3 1 X 3 0 2 1 2 2 1 2 3 3 2 2 2 1 2 2 1 1 2 0 1 2 1 0 2 0 2 1 0 1 1
Vohralík Martin 1 1 1 1 2 0 2 3 X 3 2 2 1 3 2 2 2 1 2 1 1 1 1 1 0 1 2 0 0 2 1 1 1 1 2 2 2 2 1
Nehera Petr 1 0 1 1 3 0 2 0 3 X 1 3 1 0 1 2 1 1 1 1 0 3 0 3 2 2 0 1 3 2 2 2 1 3 0 3 2 1 2
Skoupý Karel 1 1 2 2 2 1 2 2 2 1 X 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 2 0 0 1 2 3 3 2 1 0 0 3 2 1 1 2 2 2
Beran Věnek 1 1 2 2 2 2 2 1 2 3 1 X 0 2 1 1 1 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1 4 1 4 3 2 3 1 2 1 3
Hrabáček Alois 0 2 1 2 1 1 1 2 1 1 1 0 X 2 1 1 2 0 2 2 2 1 2 2 1 3 3 1 1 1 2 1 3 2 3 1 0 1 0
Rúčka Vladimír 1 1 3 2 0 3 2 2 3 0 1 2 2 X 4 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 0 2 0 0 1 1 1 0 1 3 3 1 1 3
Loutocký, Petr 1 1 2 1 0 1 2 1 2 1 1 1 1 4 X 1 1 1 2 2 2 2 1 1 3 2 2 1 2 0 2 1 1 0 2 3 1 1 1
Svoboda Pavel 3 3 1 2 0 0 2 2 2 2 1 1 1 0 1 X 2 3 1 2 1 1 1 1 2 2 2 3 0 2 0 2 1 1 2 1 1 2 1
Gaľa, Marko 2 3 1 1 2 2 2 3 2 1 1 1 2 0 1 2 X 0 1 0 1 0 3 3 2 2 0 0 1 1 2 2 1 1 3 1 3 2 1
Prokop Luděk 1 1 2 2 1 1 2 3 1 1 2 1 0 1 1 3 0 X 1 2 2 2 2 1 3 1 3 2 1 2 1 2 1 3 1 1 1 1 0
Slezák Petr 0 2 0 1 1 2 0 2 2 1 2 2 2 1 2 1 1 1 X 3 2 2 4 2 0 0 2 0 2 1 2 2 2 1 2 1 1 1 1
Hrubý Tomáš 0 2 0 2 1 0 1 2 1 1 1 1 2 1 2 2 0 2 3 X 2 5 0 1 1 2 1 0 2 3 2 0 3 1 1 1 0 3 2
Vostřel Vlastimil 1 3 0 1 2 3 0 2 1 0 1 0 2 1 2 1 1 2 2 2 X 3 2 2 1 4 1 2 1 1 4 1 1 1 1 2 1 1 0
Vorálek Petr 1 2 0 2 0 1 1 1 1 3 2 0 1 1 2 1 0 2 2 5 3 X 0 3 2 3 0 2 3 1 2 0 0 2 0 2 0 2 1
Perkovič Stanislav 3 3 3 1 2 2 0 2 1 0 0 1 2 1 1 1 3 2 4 0 2 0 X 2 1 1 1 2 0 0 2 3 0 1 3 2 2 0 0
Hlavinka Tomáš 1 0 1 0 2 4 0 2 1 3 0 1 2 1 1 1 3 1 2 1 2 3 2 X 2 2 0 2 3 0 2 1 1 1 2 0 1 3 2
petr kurán 2 0 1 0 1 2 3 1 0 2 1 0 1 1 3 2 2 3 0 1 1 2 1 2 X 1 1 2 2 2 1 3 2 2 1 2 2 2 1
Krajčovič Ivan 0 2 2 2 1 0 0 1 1 2 2 0 3 0 2 2 2 1 0 2 4 3 1 2 1 X 1 3 2 1 1 0 2 3 2 2 0 2 0
Dušek Petr 1 3 2 1 0 0 2 2 2 0 3 0 3 2 2 2 0 3 2 1 1 0 1 0 1 1 X 3 3 1 2 2 2 1 1 0 2 2 1
Mrázek Karel 4 2 3 2 2 1 1 0 0 1 3 0 1 0 1 3 0 2 0 0 2 2 2 2 2 3 3 X 3 0 1 1 2 0 1 0 2 2 1
Malčík Radek 1 0 2 0 2 1 1 1 0 3 2 1 1 0 2 0 1 1 2 2 1 3 0 3 2 2 3 3 X 2 3 2 2 1 0 0 2 1 2
Novotný Luděk 1 2 1 2 3 1 2 2 2 2 1 4 1 1 0 2 1 2 1 3 1 1 0 0 2 1 1 0 2 X 0 3 4 2 1 0 1 1 1
Novotný René 2 2 0 1 1 3 0 1 1 2 0 1 2 1 2 0 2 1 2 2 4 2 2 2 1 1 2 1 3 0 X 1 1 2 0 3 3 0 2
Číp Miroslav 3 2 2 0 2 1 2 0 1 2 0 4 1 1 1 2 2 2 2 0 1 0 3 1 3 0 2 1 2 3 1 X 1 1 3 0 2 1 1
Pospíšil Luboš 1 0 1 1 3 2 1 2 1 1 3 3 3 0 1 1 1 1 2 3 1 0 0 1 2 2 2 2 2 4 1 1 X 1 2 0 0 3 1
Pospíšil Luboš ml. 1 0 2 3 0 2 1 0 1 3 2 2 2 1 0 1 1 3 1 1 1 2 1 1 2 3 1 0 1 2 2 1 1 X 1 4 2 0 2
Vybíral Rudolf 1 1 1 0 1 1 2 2 2 0 1 3 3 3 2 2 3 1 2 1 1 0 3 2 1 2 1 1 0 1 0 3 2 1 X 1 1 1 1
Malčík Petr 2 2 1 1 0 3 1 1 2 3 1 1 1 3 3 1 1 1 1 1 2 2 2 0 2 2 0 0 0 0 3 0 0 4 1 X 2 1 2
Nahodil Antonín 2 2 1 2 3 1 1 0 2 2 2 2 0 1 1 1 3 1 1 0 1 0 2 1 2 0 2 2 2 1 3 2 0 2 1 2 X 1 3
Veleba Martin 0 2 1 2 2 2 3 1 2 1 2 1 1 1 1 2 2 1 1 3 1 2 0 3 2 2 2 2 1 1 0 1 3 0 1 1 1 X 2
Janovský Radek 2 1 2 1 2 2 2 1 1 2 2 3 0 3 1 1 1 0 1 2 0 1 0 2 1 0 1 1 2 1 2 1 1 2 1 2 3 2 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vohralík Martin

9:56
45
196
Barč Radim

7:49
0
137
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Kičmer Kamil

9:57
50
217
Chalupník Milan

9:57
50
182
Veleba Martin

0:0
0
0
Skoupý Karel

9:44
45
217
Gaľa, Marko

9:57
50
201
543 400,5 0 496 556 0 478 544
976,62 720,32 0 892,09 1000 0 859,71 978,42

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Luděk

0:0
0
0
Vybíral Rudolf

9:59
0
200
Prokop Luděk

6:18
45
151
Hrubý Tomáš

8:31
45
139
Prašivka Miroslav

9:57
45
170
Beran Věnek

9:57
50
203
Svoboda Pavel

9:58
50
189
Pospíšil Luboš

9:58
50
200
0 499 347,5 486,5 557 538 553,5 548
0 895,87 623,88 873,43 1000 965,89 993,72 983,84

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

9:48
50
155
Krajčovič Ivan

9:54
40
183
Nehera Petr

9:20
40
168
petr kurán

9:58
0
191
Vorálek Petr

9:55
50
181
Hlavinka Tomáš

0:0
0
0
Mrázek Karel

9:57
15
195
Loutocký, Petr

9:57
50
184
560,5 542,5 516 502,5 554,5 0 514,5 555
1000 967,89 920,61 896,52 989,3 0 917,93 990,19

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

9:58
50
211
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeňek

9:57
50
172
Číp Miroslav

9:57
50
176
Slezák Petr

8:51
50
180
Hrabáček Alois

9:53
50
196
Dušek Petr

7:9
40
180
Novotný René

0:0
0
0
515 0 561 559 491 545 379 0
918 0 1000 996,43 875,22 971,48 675,58 0

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Rúčka Vladimír

9:57
50
196
Kremer Jiří

4:10
0
104
Malčík Petr

5:44
50
110
Kotula Miroslav

6:33
50
130
Pospíšil Luboš ml.

9:27
0
168
Janovský Radek

9:57
45
209
Krátký Aleš

4:41
20
113
--
549 198 339 378 483 515 244,5 --
1000 360,66 617,49 688,52 879,78 938,07 445,36 --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Svoboda Pavel

8:6
0
179
Vorálek Petr

9:55
45
153
Veleba Martin

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

9:55
30
136
Slezák Petr

9:38
45
138
Vohralík Martin

9:57
0
176
Nehera Petr

8:12
45
135
Hlavinka Tomáš

0:0
0
0
396,5 563,5 0 557 554 509 469,5 0
703,64 1000 0 988,46 983,14 903,28 833,19 0

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vybíral Rudolf

8:37
0
189
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Pospíšil Luboš

9:57
50
196
Skoupý Karel

8:29
0
139
Hrabáček Alois

8:14
15
170
Krajčovič Ivan

7:4
50
176
Barč Radim

7:55
50
163
Mrázek Karel

7:12
15
186
422,5 0 549 439,5 424 386 443,5 354
769,58 0 1000 800,55 772,31 703,1 807,83 644,81

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

6:20
30
207
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Pospíšil Luboš ml.

6:4
50
214
Dušek Petr

5:0
0
177
Prokop Luděk

5:16
0
174
Číp Miroslav

4:29
0
149
Novotný Luděk

0:0
0
0
petr kurán

4:11
0
134
289 0 272 211,5 229 194,5 0 184
1000 0 941,18 731,83 792,39 673,01 0 636,68

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

9:59
40
194
Kremer Jiří

5:59
0
122
Malčík Petr

7:20
45
178
Gaľa, Marko

9:50
45
168
Prašivka Miroslav

4:57
35
143
Vojkůvka Zdeňek

9:58
40
292
Krátký Aleš

9:57
45
162
Novotný René

0:0
0
0
542 298 396 551 260,5 262 561 0
966,13 531,19 705,88 982,17 464,35 467,02 1000 0

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Chalupník Milan

9:56
50
176
Beran Věnek

9:58
50
206
Rúčka Vladimír

6:50
45
152
Janovský Radek

9:56
35
192
Kotula Miroslav

8:33
45
158
Loutocký, Petr

7:41
0
167
Kičmer Kamil

6:57
50
155
--
558 530 379 535 479 377,5 389,5 --
1000 949,82 679,21 958,78 858,42 676,52 698,03 --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Gaľa, Marko

8:26
50
150
Svoboda Pavel

9:58
45
170
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

9:37
50
160
Vohralík Martin

9:56
50
172
Prašivka Miroslav

9:10
0
168
Vojkůvka Zdeňek

9:11
40
178
Novotný Luděk

0:0
0
0
481 558 0 547 560 466 502 0
858,93 996,43 0 976,79 1000 832,14 896,43 0

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Prokop Luděk

9:33
15
159
Pospíšil Luboš ml.

9:57
50
188
Nehera Petr

8:32
50
141
Skoupý Karel

7:4
50
130
Malčík Petr

0:0
0
0
petr kurán

8:39
50
169
Kičmer Kamil

9:47
50
179
Vorálek Petr

9:1
50
147
508,5 553 491,5 409 0 484,5 547,5 517,5
919,53 1000 888,79 739,6 0 876,13 990,05 935,8

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Veleba Martin

0:0
0
0
Hlavinka Tomáš

0:0
0
0
Beran Věnek

9:58
50
190
Kremer Jiří

6:4
35
121
Rúčka Vladimír

9:57
50
184
Janovský Radek

8:49
50
169
Číp Miroslav

9:38
45
171
Vybíral Rudolf

9:56
40
180
0 0 553 338,5 555 494,5 537,5 546
0 0 996,4 609,91 1000 890,99 968,47 983,78

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

9:55
50
147
Hrabáček Alois

7:49
35
157
Pospíšil Luboš

7:37
0
152
Loutocký, Petr

9:24
30
156
Hrubý Tomáš

6:58
50
163
Dušek Petr

5:42
45
146
Slezák Petr

9:52
50
181
Novotný René

0:0
0
0
571,5 425,5 381 516 386,5 314 551,5 0
1000 744,53 666,67 902,89 676,29 549,43 965 0

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

7:59
50
147
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Kotula Miroslav

3:47
50
133
Mrázek Karel

7:40
45
187
Chalupník Milan

7:58
25
168
Barč Radim

9:4
50
212
Krátký Aleš

0:0
0
0
--
455,5 0 210,5 411,5 419 458 0 --
994,54 0 459,61 898,47 914,85 1000 0 --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hlavinka Tomáš

0:0
0
0
Hrabáček Alois

6:52
50
153
Pospíšil Luboš

9:58
45
178
petr kurán

6:27
50
184
Prašivka Miroslav

6:50
50
171
Veleba Martin

0:0
0
0
Gaľa, Marko

8:45
50
154
Kremer Jiří

6:27
45
128
0 385,5 554 345 374,5 0 498 368
0 695,85 1000 622,74 675,99 0 898,92 664,26

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Mrázek Karel

9:2
35
171
Krátký Aleš

0:0
0
0
Janovský Radek

9:27
50
200
Dušek Petr

4:38
45
136
Skoupý Karel

6:59
50
177
Svoboda Pavel

9:58
40
188
Vojkůvka Zdeňek

9:59
50
201
Nahodil Antonín

0:0
0
0
491,5 0 517 255 380,5 544 546 0
900,18 0 946,89 467,03 696,89 996,34 1000 0

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

9:57
50
120
Barč Radim

9:56
45
182
Kotula Miroslav

9:55
45
146
Novotný Luděk

0:0
0
0
Kičmer Kamil

9:57
45
155
Nehera Petr

9:57
40
134
Číp Miroslav

0:0
0
0
Beran Věnek

9:57
50
194
587 550 567 0 564,5 570 0 550
1000 936,97 965,93 0 961,67 971,04 0 936,97

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krajčovič Ivan

9:59
0
152
Vorálek Petr

9:56
45
130
Pospíšil Luboš ml.

9:58
50
153
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Prokop Luděk

0:0
0
0
Chalupník Milan

9:58
50
130
Hrubý Tomáš

9:56
45
96
Novotný René

0:0
0
0
523 576 571,5 0 0 583 593 0
881,96 971,33 963,74 0 0 983,14 1000 0

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

9:54
50
84
Malčík Petr

0:0
0
0
Rúčka Vladimír

9:57
50
114
Vohralík Martin

9:54
50
171
Vybíral Rudolf

5:53
45
138
Slezák Petr

9:58
45
171
Loutocký, Petr

9:59
0
123
--
602 0 590 558,5 329 557,5 537,5 --
1000 0 980,07 927,74 546,51 926,08 892,86 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kičmer Kamil

9:56
45
91
Veleba Martin

0:0
0
0
Prokop Luděk

0:0
0
0
Dušek Petr

6:30
0
129
Vojkůvka Zdeňek

8:55
50
160
Mrázek Karel

6:58
45
148
Svoboda Pavel

9:56
50
126
Chalupník Milan

9:58
50
117
595,5 0 0 325,5 505 389 583 589,5
1000 0 0 546,6 848,03 653,23 979,01 989,92

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

9:58
35
122
Pospíšil Luboš ml.

9:56
50
101
Kotula Miroslav

3:12
45
86
Gaľa, Marko

3:24
0
78
Hlavinka Tomáš

0:0
0
0
Hrabáček Alois

7:49
50
117
Vybíral Rudolf

9:58
0
132
Krajčovič Ivan

9:50
0
129
572 595,5 194 165 0 460,5 532 525,5
960,54 1000 325,78 277,08 0 773,3 893,37 882,45

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nehera Petr

9:58
45
109
Barč Radim

9:56
45
131
Novotný Luděk

0:0
0
0
Krátký Aleš

0:0
0
0
Pospíšil Luboš

9:56
50
116
Beran Věnek

9:58
50
137
Číp Miroslav

0:0
0
0
Vohralík Martin

9:47
40
168
588,5 575,5 0 0 588 579,5 0 543
1000 977,91 0 0 999,15 984,71 0 922,68

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Loutocký, Petr

9:58
40
147
petr kurán

9:58
45
174
Rúčka Vladimír

9:56
50
154
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Kremer Jiří

9:53
35
143
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Malčík Petr

9:57
50
72
Novotný René

0:0
0
0
564,5 556 569 0 556,5 0 611 0
923,9 909,98 931,26 0 910,8 0 1000 0

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

9:58
50
56
Prašivka Miroslav

9:57
45
98
Hrubý Tomáš

9:56
50
60
Vorálek Petr

9:55
50
74
Janovský Radek

9:58
45
139
Skoupý Karel

3:44
45
111
Slezák Petr

9:57
35
133
--
620 593 616 608 573,5 213,5 565,5 --
1000 956,45 993,55 980,65 925 344,35 912,1 --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Miroslav

0:0
0
0
Loutocký, Petr

5:4
0
121
petr kurán

8:52
30
225
Gaľa, Marko

9:58
50
126
Kičmer Kamil

9:54
50
179
Krátký Aleš

0:0
0
0
Vybíral Rudolf

6:58
50
134
Svoboda Pavel

9:56
50
174
0 243,5 387 585 554,5 0 401 559
0 416,24 661,54 1000 947,86 0 685,47 955,56

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

9:57
50
94
Krajčovič Ivan

7:31
50
154
Skoupý Karel

9:56
10
140
Veleba Martin

0:0
0
0
Dušek Petr

8:23
40
130
Kotula Miroslav

9:54
50
156
Mrázek Karel

5:9
50
191
Pospíšil Luboš

9:58
50
173
600 424 536 0 478 566 263,5 561,5
1000 706,67 893,33 0 796,67 943,33 439,17 935,83

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

9:58
40
199
Barč Radim

9:57
45
199
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Hlavinka Tomáš

0:0
0
0
Kremer Jiří

4:50
15
121
Prašivka Miroslav

8:51
40
165
Prokop Luděk

0:0
0
0
Slezák Petr

9:58
50
202
538,5 542,5 0 0 244,5 488,5 0 542
992,63 1000 0 0 450,69 900,46 0 999,08

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nehera Petr

9:57
45
158
Vohralík Martin

9:57
40
177
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Pospíšil Luboš ml.

9:24
50
192
Malčík Petr

6:37
0
74
Janovský Radek

9:44
45
207
Beran Věnek

9:57
50
189
Novotný René

0:0
0
0
563 548,5 0 518 360 508 552,5 0
1000 974,25 0 920,07 639,43 902,31 981,35 0

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Chalupník Milan

8:43
40
156
Novotný Luděk

0:0
0
0
Vorálek Petr

9:57
50
148
Hrabáček Alois

8:57
45
191
Rúčka Vladimír

8:1
0
149
Hrubý Tomáš

9:57
50
190
Vojkůvka Zdeňek

9:55
50
154
--
485 0 573 486,5 406,5 552 568 --
846,42 0 1000 849,04 709,42 963,35 991,27 --

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

0:0
0
0
Číp Miroslav

0:0
0
0
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Mrázek Karel

0:0
0
0
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Prokop Luděk

0:0
0
0
petr kurán

0:0
0
0
Krátký Aleš

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Petr

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeňek

0:0
0
0
Vorálek Petr

0:0
0
0
Loutocký, Petr

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Veleba Martin

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Luděk

0:0
0
0
Pospíšil Luboš ml.

0:0
0
0
Slezák Petr

0:0
0
0
Skoupý Karel

0:0
0
0
Chalupník Milan

0:0
0
0
Beran Věnek

0:0
0
0
Pospíšil Luboš

0:0
0
0
Kremer Jiří

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

0:0
0
0
Gaľa, Marko

0:0
0
0
Nehera Petr

0:0
0
0
Barč Radim

0:0
0
0
Hlavinka Tomáš

0:0
0
0
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Janovský Radek

0:0
0
0
Novotný René

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kičmer Kamil

0:0
0
0
Rúčka Vladimír

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Dušek Petr

0:0
0
0
Hrabáček Alois

0:0
0
0
Vohralík Martin

0:0
0
0
Vybíral Rudolf

0:0
0
0
--
0 0 0 0 0 0 0 --
0 0 0 0 0 0 0 --

Kolo - 8 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kičmer Kamil

0:0
0
0
Janovský Radek

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Novotný Luděk

0:0
0
0
petr kurán

0:0
0
0
Pospíšil Luboš

0:0
0
0
Veleba Martin

0:0
0
0
Barč Radim

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0

Kolo - 8 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Perkovič Stanislav

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeňek

0:0
0
0
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Beran Věnek

0:0
0
0
Vybíral Rudolf

0:0
0
0
Slezák Petr

0:0
0
0
Gaľa, Marko

0:0
0
0
Číp Miroslav

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0

Kolo - 8 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Loutocký, Petr

0:0
0
0
Dušek Petr

0:0
0
0
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Prokop Luděk

0:0
0
0
Vohralík Martin

0:0
0
0
Rúčka Vladimír

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Skoupý Karel

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0

Kolo - 8 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

0:0
0
0
Kremer Jiří

0:0
0
0
Krátký Aleš

0:0
0
0
Mrázek Karel

0:0
0
0
Hlavinka Tomáš

0:0
0
0
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Vorálek Petr

0:0
0
0
Novotný René

0:0
0
0
0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0

Kolo - 8 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Hrabáček Alois

0:0
0
0
Chalupník Milan

0:0
0
0
Nehera Petr

0:0
0
0
Malčík Petr

0:0
0
0
Krajčovič Ivan

0:0
0
0
Pospíšil Luboš ml.

0:0
0
0
--
0 0 0 0 0 0 0 --
0 0 0 0 0 0 0 --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5000 1000
9:48 / 50 / 155
1000
6:20 / 30 / 207
1000
9:55 / 50 / 147
1000
9:57 / 50 / 120
1000
9:58 / 50 / 56
1000
9:57 / 50 / 94
0
2* Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 988,26 4941,28 989,3
9:55 / 50 / 181
1000
9:55 / 45 / 153
935,8
9:1 / 50 / 147
971,33
9:56 / 45 / 130
980,65
9:55 / 50 / 74
1000
9:57 / 50 / 148
0
3* Svoboda Pavel CZE-313-041 2,4 GHz 0 0 CZE 984,21 4921,06 993,72
9:58 / 50 / 189
703,64
8:6 / 0 / 179
996,43
9:58 / 45 / 170
996,34
9:58 / 40 / 188
979,01
9:56 / 50 / 126
955,56
9:56 / 50 / 174
0
4* Pospíšil Luboš CZE-313-040 2,4 GHz 0 0 CZE 983,76 4918,82 983,84
9:58 / 50 / 200
1000
9:57 / 50 / 196
666,67
7:37 / 0 / 152
1000
9:58 / 45 / 178
999,15
9:56 / 50 / 116
935,83
9:58 / 50 / 173
0
5* Perkovič Stanislav CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 982,77 4913,84 918
9:58 / 50 / 211
966,13
9:59 / 40 / 194
994,54
7:59 / 50 / 147
1000
9:54 / 50 / 84
960,54
9:58 / 35 / 122
992,63
9:58 / 40 / 199
0
6* Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 977,58 4887,91 1000
9:57 / 50 / 182
1000
9:56 / 50 / 176
914,85
7:58 / 25 / 168
983,14
9:58 / 50 / 130
989,92
9:58 / 50 / 117
846,42
8:43 / 40 / 156
0
7* Beran Věnek CZE-313-027 2,4 GHz 0 0 CZE 975,63 4878,17 965,89
9:57 / 50 / 203
949,82
9:58 / 50 / 206
996,4
9:58 / 50 / 190
936,97
9:57 / 50 / 194
984,71
9:58 / 50 / 137
981,35
9:57 / 50 / 189
0
8* Pospíšil Luboš ml. CZE-313-030 2,4 GHz 1 0 CZE 965 4824,99 879,78
9:27 / 0 / 168
941,18
6:4 / 50 / 214
1000
9:57 / 50 / 188
963,74
9:58 / 50 / 153
1000
9:56 / 50 / 101
920,07
9:24 / 50 / 192
0
9 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 963,76 4818,79 873,43
8:31 / 45 / 139
988,46
9:55 / 30 / 136
676,29
6:58 / 50 / 163
1000
9:56 / 45 / 96
993,55
9:56 / 50 / 60
963,35
9:57 / 50 / 190
0
10 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 960,26 4801,29 976,62
9:56 / 45 / 196
903,28
9:57 / 0 / 176
1000
9:56 / 50 / 172
927,74
9:54 / 50 / 171
922,68
9:47 / 40 / 168
974,25
9:57 / 40 / 177
0
11 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 958,33 4791,67 892,09
9:57 / 50 / 217
698,03
6:57 / 50 / 155
990,05
9:47 / 50 / 179
961,67
9:57 / 45 / 155
1000
9:56 / 45 / 91
947,86
9:54 / 50 / 179
0
12 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 957,08 4785,4 875,22
8:51 / 50 / 180
983,14
9:38 / 45 / 138
965
9:52 / 50 / 181
926,08
9:58 / 45 / 171
912,1
9:57 / 35 / 133
999,08
9:58 / 50 / 202
0
13 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 956,09 4780,44 920,61
9:20 / 40 / 168
833,19
8:12 / 45 / 135
888,79
8:32 / 50 / 141
971,04
9:57 / 40 / 134
1000
9:58 / 45 / 109
1000
9:57 / 45 / 158
0
14 Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 947,15 4735,73 1000
9:57 / 50 / 172
467,02
9:58 / 40 / 292
896,43
9:11 / 40 / 178
1000
9:59 / 50 / 201
848,03
8:55 / 50 / 160
991,27
9:55 / 50 / 154
0
15 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 944,54 4722,71 720,32
7:49 / 0 / 137
807,83
7:55 / 50 / 163
1000
9:4 / 50 / 212
936,97
9:56 / 45 / 182
977,91
9:56 / 45 / 131
1000
9:57 / 45 / 199
0
16 Gaľa, Marko SVK-1238 2,4 GHz 0 0 SVK 943,69 4718,44 978,42
9:57 / 50 / 201
982,17
9:50 / 45 / 168
858,93
8:26 / 50 / 150
898,92
8:45 / 50 / 154
277,08
3:24 / 0 / 78
1000
9:58 / 50 / 126
0
17 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 934,21 4671,05 938,07
9:57 / 45 / 209
958,78
9:56 / 35 / 192
890,99
8:49 / 50 / 169
946,89
9:27 / 50 / 200
925
9:58 / 45 / 139
902,31
9:44 / 45 / 207
0
18 Rúčka Vladimír SVK 1280 2,4 GHz 0 0 SVK 924,15 4620,75 1000
9:57 / 50 / 196
679,21
6:50 / 45 / 152
1000
9:57 / 50 / 184
980,07
9:57 / 50 / 114
931,26
9:56 / 50 / 154
709,42
8:1 / 0 / 149
0
19 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 883,15 4415,76 967,89
9:54 / 40 / 183
703,1
7:4 / 50 / 176
976,79
9:37 / 50 / 160
881,96
9:59 / 0 / 152
882,45
9:50 / 0 / 129
706,67
7:31 / 50 / 154
0
20 Loutocký, Petr CZE-327-009 2,4 GHz 0 0 CZE 877,27 4386,36 990,19
9:57 / 50 / 184
676,52
7:41 / 0 / 167
902,89
9:24 / 30 / 156
892,86
9:59 / 0 / 123
923,9
9:58 / 40 / 147
416,24
5:4 / 0 / 121
0
21 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 873,01 4365,04 1000
9:57 / 45 / 170
464,35
4:57 / 35 / 143
832,14
9:10 / 0 / 168
675,99
6:50 / 50 / 171
956,45
9:57 / 45 / 98
900,46
8:51 / 40 / 165
0
22 Vybíral Rudolf CZE-213-036 2,4 GHz 0 0 CZE 845,61 4228,07 895,87
9:59 / 0 / 200
769,58
8:37 / 0 / 189
983,78
9:56 / 40 / 180
546,51
5:53 / 45 / 138
893,37
9:58 / 0 / 132
685,47
6:58 / 50 / 134
0
23 Hrabáček Alois CZE-313-22 2,4 GHz 0 0 CZE 822,13 4110,66 971,48
9:53 / 50 / 196
772,31
8:14 / 15 / 170
744,53
7:49 / 35 / 157
695,85
6:52 / 50 / 153
773,3
7:49 / 50 / 117
849,04
8:57 / 45 / 191
0
24 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 802,92 4014,62 917,93
9:57 / 15 / 195
644,81
7:12 / 15 / 186
898,47
7:40 / 45 / 187
900,18
9:2 / 35 / 171
653,23
6:58 / 45 / 148
439,17
5:9 / 50 / 191
0
25 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 798,02 3990,08 859,71
9:44 / 45 / 217
800,55
8:29 / 0 / 139
739,6
7:4 / 50 / 130
696,89
6:59 / 50 / 177
344,35
3:44 / 45 / 111
893,33
9:56 / 10 / 140
0
26 petr kurán CZE-96 013 2,4 GHz 0 0 CZE 796,17 3980,85 896,52
9:58 / 0 / 191
636,68
4:11 / 0 / 134
876,13
8:39 / 50 / 169
622,74
6:27 / 50 / 184
909,98
9:58 / 45 / 174
661,54
8:52 / 30 / 225
0
27 Kotula Miroslav CZE-1510 2,4 GHz 0 0 CZE 783,16 3915,81 688,52
6:33 / 50 / 130
858,42
8:33 / 45 / 158
459,61
3:47 / 50 / 133
965,93
9:55 / 45 / 146
325,78
3:12 / 45 / 86
943,33
9:54 / 50 / 156
0
28 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 660,02 3300,11 675,58
7:9 / 40 / 180
731,83
5:0 / 0 / 177
549,43
5:42 / 45 / 146
467,03
4:38 / 45 / 136
546,6
6:30 / 0 / 129
796,67
8:23 / 40 / 130
0
29 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 633,37 3166,85 360,66
4:10 / 0 / 104
531,19
5:59 / 0 / 122
609,91
6:4 / 35 / 121
664,26
6:27 / 45 / 128
910,8
9:53 / 35 / 143
450,69
4:50 / 15 / 121
0
30 Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 592,56 2962,8 617,49
5:44 / 50 / 110
705,88
7:20 / 45 / 178
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 72
639,43
6:37 / 0 / 74
0
31 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 527,58 2637,91 996,43
9:57 / 50 / 176
673,01
4:29 / 0 / 149
968,47
9:38 / 45 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
32 Prokop Luděk CZE-313-29 2,4 GHz 0 0 CZE 467,16 2335,8 623,88
6:18 / 45 / 151
792,39
5:16 / 0 / 174
919,53
9:33 / 15 / 159
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
33 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 289,07 1445,36 445,36
4:41 / 20 / 113
1000
9:57 / 45 / 162
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
34 Vostřel Vlastimil CZE-1025 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
35 Hlavinka Tomáš CZE-270-007 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
36 Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
37 Novotný René CZE-008-133 2,4 GHz 2 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
38 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
39 Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

M14:S57,00
L50
(H127)
Vorálek Petr

M6:S28,00
L50
(H157)
Svoboda Pavel

M14:S58,00
L45
(H165)
Pospíšil Luboš

M14:S59,00
L45
(H156)
Perkovič Stanislav

M14:S56,00
L45
(H201)
Chalupník Milan

M14:S54,00
L50
(H225)
Beran Věnek

M14:S59,00
L50
(H178)
Pospíšil Luboš ml.

M14:S56,00
L50
(H202)
883,5 359,5 860,5 866 838 769 860 840
1000 406,9 973,97 980,19 948,5 870,4 973,4 950,76

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Pospíšil Luboš ml.

M14:S56,00
L45
(H150)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H136)
Vorálek Petr

M5:S41,00
L0
(H168)
Svoboda Pavel

M14:S56,00
L50
(H175)
Pospíšil Luboš

M14:S57,00
L50
(H99)
Perkovič Stanislav

M6:S32,00
L50
(H147)
Chalupník Milan

M14:S57,00
L50
(H174)
Beran Věnek

M14:S58,00
L50
(H163)
866 880 257 858,5 897,5 368,5 860 866,5
964,9 980,5 286,35 956,55 1000 410,58 958,22 965,46

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Beran Věnek

:

()
Pospíšil Luboš ml.

M14:S57,00
L50
(H134)
Malčík Radek

M14:S55,00
L50
(H108)
Vorálek Petr

M8:S32,00
L45
(H196)
Svoboda Pavel

M7:S42,00
L0
(H114)
Pospíšil Luboš

:

()
Perkovič Stanislav

M9:S24,00
L50
(H165)
Chalupník Milan

M14:S58,00
L50
(H185)
0 880 891 459 405 0 531,5 855,5
0 987,65 1000 515,15 454,55 0 596,52 960,16

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1 1000 2980,5 1000
14:57 / 50 / 127
980,5
14:58 / 50 / 136
1000
14:55 / 50 / 108
0 1* Malčík Radek 1000 5000 1000
9:48 / 50 / 155
1000
6:20 / 30 / 207
1000
9:55 / 50 / 147
1000
9:57 / 50 / 120
1000
9:58 / 50 / 56
1000
9:57 / 50 / 94
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
2 974,1 2903,31 950,76
14:56 / 50 / 202
964,9
14:56 / 45 / 150
987,65
14:57 / 50 / 134
0 8* Pospíšil Luboš ml. 965 4824,99 879,78
9:27 / 0 / 168
941,18
6:4 / 50 / 214
1000
9:57 / 50 / 188
963,74
9:58 / 50 / 153
1000
9:56 / 50 / 101
920,07
9:24 / 50 / 192
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
3 935,68 2788,78 870,4
14:54 / 50 / 225
958,22
14:57 / 50 / 174
960,16
14:58 / 50 / 185
0 6* Chalupník Milan 977,58 4887,91 1000
9:57 / 50 / 182
1000
9:56 / 50 / 176
914,85
7:58 / 25 / 168
983,14
9:58 / 50 / 130
989,92
9:58 / 50 / 117
846,42
8:43 / 40 / 156
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
4 800,22 2385,07 973,97
14:58 / 45 / 165
956,55
14:56 / 50 / 175
454,55
7:42 / 0 / 114
0 3* Svoboda Pavel 984,21 4921,06 993,72
9:58 / 50 / 189
703,64
8:6 / 0 / 179
996,43
9:58 / 45 / 170
996,34
9:58 / 40 / 188
979,01
9:56 / 50 / 126
955,56
9:56 / 50 / 174
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
5 664,38 1980,19 980,19
14:59 / 45 / 156
1000
14:57 / 50 / 99
0
0:0 / 0 / 0
0 4* Pospíšil Luboš 983,76 4918,82 983,84
9:58 / 50 / 200
1000
9:57 / 50 / 196
666,67
7:37 / 0 / 152
1000
9:58 / 45 / 178
999,15
9:56 / 50 / 116
935,83
9:58 / 50 / 173
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
6 656,13 1955,6 948,5
14:56 / 45 / 201
410,58
6:32 / 50 / 147
596,52
9:24 / 50 / 165
0 5* Perkovič Stanislav 982,77 4913,84 918
9:58 / 50 / 211
966,13
9:59 / 40 / 194
994,54
7:59 / 50 / 147
1000
9:54 / 50 / 84
960,54
9:58 / 35 / 122
992,63
9:58 / 40 / 199
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
7 650,52 1938,86 973,4
14:59 / 50 / 178
965,46
14:58 / 50 / 163
0
0:0 / 0 / 0
0 7* Beran Věnek 975,63 4878,17 965,89
9:57 / 50 / 203
949,82
9:58 / 50 / 206
996,4
9:58 / 50 / 190
936,97
9:57 / 50 / 194
984,71
9:58 / 50 / 137
981,35
9:57 / 50 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
8 405,44 1208,4 406,9
6:28 / 50 / 157
286,35
5:41 / 0 / 168
515,15
8:32 / 45 / 196
0 2* Vorálek Petr 988,26 4941,28 989,3
9:55 / 50 / 181
1000
9:55 / 45 / 153
935,8
9:1 / 50 / 147
971,33
9:56 / 45 / 130
980,65
9:55 / 50 / 74
1000
9:57 / 50 / 148
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 9 Hrubý Tomáš 963,76 4818,79 873,43
8:31 / 45 / 139
988,46
9:55 / 30 / 136
676,29
6:58 / 50 / 163
1000
9:56 / 45 / 96
993,55
9:56 / 50 / 60
963,35
9:57 / 50 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 10 Vohralík Martin 960,26 4801,29 976,62
9:56 / 45 / 196
903,28
9:57 / 0 / 176
1000
9:56 / 50 / 172
927,74
9:54 / 50 / 171
922,68
9:47 / 40 / 168
974,25
9:57 / 40 / 177
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 11 Kičmer Kamil 958,33 4791,67 892,09
9:57 / 50 / 217
698,03
6:57 / 50 / 155
990,05
9:47 / 50 / 179
961,67
9:57 / 45 / 155
1000
9:56 / 45 / 91
947,86
9:54 / 50 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 12 Slezák Petr 957,08 4785,4 875,22
8:51 / 50 / 180
983,14
9:38 / 45 / 138
965
9:52 / 50 / 181
926,08
9:58 / 45 / 171
912,1
9:57 / 35 / 133
999,08
9:58 / 50 / 202
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 13 Nehera Petr 956,09 4780,44 920,61
9:20 / 40 / 168
833,19
8:12 / 45 / 135
888,79
8:32 / 50 / 141
971,04
9:57 / 40 / 134
1000
9:58 / 45 / 109
1000
9:57 / 45 / 158
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 14 Vojkůvka Zdeňek 947,15 4735,73 1000
9:57 / 50 / 172
467,02
9:58 / 40 / 292
896,43
9:11 / 40 / 178
1000
9:59 / 50 / 201
848,03
8:55 / 50 / 160
991,27
9:55 / 50 / 154
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 15 Barč Radim 944,54 4722,71 720,32
7:49 / 0 / 137
807,83
7:55 / 50 / 163
1000
9:4 / 50 / 212
936,97
9:56 / 45 / 182
977,91
9:56 / 45 / 131
1000
9:57 / 45 / 199
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 16 Gaľa, Marko 943,69 4718,44 978,42
9:57 / 50 / 201
982,17
9:50 / 45 / 168
858,93
8:26 / 50 / 150
898,92
8:45 / 50 / 154
277,08
3:24 / 0 / 78
1000
9:58 / 50 / 126
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 17 Janovský Radek 934,21 4671,05 938,07
9:57 / 45 / 209
958,78
9:56 / 35 / 192
890,99
8:49 / 50 / 169
946,89
9:27 / 50 / 200
925
9:58 / 45 / 139
902,31
9:44 / 45 / 207
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 18 Rúčka Vladimír 924,15 4620,75 1000
9:57 / 50 / 196
679,21
6:50 / 45 / 152
1000
9:57 / 50 / 184
980,07
9:57 / 50 / 114
931,26
9:56 / 50 / 154
709,42
8:1 / 0 / 149
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 19 Krajčovič Ivan 883,15 4415,76 967,89
9:54 / 40 / 183
703,1
7:4 / 50 / 176
976,79
9:37 / 50 / 160
881,96
9:59 / 0 / 152
882,45
9:50 / 0 / 129
706,67
7:31 / 50 / 154
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 20 Loutocký, Petr 877,27 4386,36 990,19
9:57 / 50 / 184
676,52
7:41 / 0 / 167
902,89
9:24 / 30 / 156
892,86
9:59 / 0 / 123
923,9
9:58 / 40 / 147
416,24
5:4 / 0 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 21 Prašivka Miroslav 873,01 4365,04 1000
9:57 / 45 / 170
464,35
4:57 / 35 / 143
832,14
9:10 / 0 / 168
675,99
6:50 / 50 / 171
956,45
9:57 / 45 / 98
900,46
8:51 / 40 / 165
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 22 Vybíral Rudolf 845,61 4228,07 895,87
9:59 / 0 / 200
769,58
8:37 / 0 / 189
983,78
9:56 / 40 / 180
546,51
5:53 / 45 / 138
893,37
9:58 / 0 / 132
685,47
6:58 / 50 / 134
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 23 Hrabáček Alois 822,13 4110,66 971,48
9:53 / 50 / 196
772,31
8:14 / 15 / 170
744,53
7:49 / 35 / 157
695,85
6:52 / 50 / 153
773,3
7:49 / 50 / 117
849,04
8:57 / 45 / 191
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 24 Mrázek Karel 802,92 4014,62 917,93
9:57 / 15 / 195
644,81
7:12 / 15 / 186
898,47
7:40 / 45 / 187
900,18
9:2 / 35 / 171
653,23
6:58 / 45 / 148
439,17
5:9 / 50 / 191
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 25 Skoupý Karel 798,02 3990,08 859,71
9:44 / 45 / 217
800,55
8:29 / 0 / 139
739,6
7:4 / 50 / 130
696,89
6:59 / 50 / 177
344,35
3:44 / 45 / 111
893,33
9:56 / 10 / 140
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 26 petr kurán 796,17 3980,85 896,52
9:58 / 0 / 191
636,68
4:11 / 0 / 134
876,13
8:39 / 50 / 169
622,74
6:27 / 50 / 184
909,98
9:58 / 45 / 174
661,54
8:52 / 30 / 225
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 27 Kotula Miroslav 783,16 3915,81 688,52
6:33 / 50 / 130
858,42
8:33 / 45 / 158
459,61
3:47 / 50 / 133
965,93
9:55 / 45 / 146
325,78
3:12 / 45 / 86
943,33
9:54 / 50 / 156
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 28 Dušek Petr 660,02 3300,11 675,58
7:9 / 40 / 180
731,83
5:0 / 0 / 177
549,43
5:42 / 45 / 146
467,03
4:38 / 45 / 136
546,6
6:30 / 0 / 129
796,67
8:23 / 40 / 130
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 29 Kremer Jiří 633,37 3166,85 360,66
4:10 / 0 / 104
531,19
5:59 / 0 / 122
609,91
6:4 / 35 / 121
664,26
6:27 / 45 / 128
910,8
9:53 / 35 / 143
450,69
4:50 / 15 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 30 Malčík Petr 592,56 2962,8 617,49
5:44 / 50 / 110
705,88
7:20 / 45 / 178
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 72
639,43
6:37 / 0 / 74
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 31 Číp Miroslav 527,58 2637,91 996,43
9:57 / 50 / 176
673,01
4:29 / 0 / 149
968,47
9:38 / 45 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 32 Prokop Luděk 467,16 2335,8 623,88
6:18 / 45 / 151
792,39
5:16 / 0 / 174
919,53
9:33 / 15 / 159
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 33 Krátký Aleš 289,07 1445,36 445,36
4:41 / 20 / 113
1000
9:57 / 45 / 162
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 34 Vostřel Vlastimil 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 35 Hlavinka Tomáš 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 36 Novotný Luděk 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 37 Novotný René 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 38 Nahodil Antonín 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 39 Veleba Martin 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :621
Datum konání :18. 9. 2016
Kategorie :F5J
Místo konání :Dub nad Moravou
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Moravia Mariánské Údolí
Ředitel soutěže :Zdeněk Malčík
Hlavní rozhodčí :Tomáš Hrubý
Počasí :Oblačno, přeháňky, polojasno, 20°C, 2-3m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:48 / 50 / 155
1000
6:20 / 30 / 207
1000
9:55 / 50 / 147
1000
9:57 / 50 / 120
1000
9:58 / 50 / 56
1000
9:57 / 50 / 94
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
5000 1000
2* Pospíšil Luboš ml. CZE-313-030 879,78
9:27 / 0 / 168
941,18
6:4 / 50 / 214
1000
9:57 / 50 / 188
963,74
9:58 / 50 / 153
1000
9:56 / 50 / 101
920,07
9:24 / 50 / 192
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4824,99 965
3* Chalupník Milan CZE-442-036 1000
9:57 / 50 / 182
1000
9:56 / 50 / 176
914,85
7:58 / 25 / 168
983,14
9:58 / 50 / 130
989,92
9:58 / 50 / 117
846,42
8:43 / 40 / 156
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4887,91 977,58
4* Svoboda Pavel CZE-313-041 993,72
9:58 / 50 / 189
703,64
8:6 / 0 / 179
996,43
9:58 / 45 / 170
996,34
9:58 / 40 / 188
979,01
9:56 / 50 / 126
955,56
9:56 / 50 / 174
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4921,06 984,21
5* Pospíšil Luboš CZE-313-040 983,84
9:58 / 50 / 200
1000
9:57 / 50 / 196
666,67
7:37 / 0 / 152
1000
9:58 / 45 / 178
999,15
9:56 / 50 / 116
935,83
9:58 / 50 / 173
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4918,82 983,76
6* Perkovič Stanislav CZE-008-001 918
9:58 / 50 / 211
966,13
9:59 / 40 / 194
994,54
7:59 / 50 / 147
1000
9:54 / 50 / 84
960,54
9:58 / 35 / 122
992,63
9:58 / 40 / 199
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4913,84 982,77
7* Beran Věnek CZE-313-027 965,89
9:57 / 50 / 203
949,82
9:58 / 50 / 206
996,4
9:58 / 50 / 190
936,97
9:57 / 50 / 194
984,71
9:58 / 50 / 137
981,35
9:57 / 50 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4878,17 975,63
8* Vorálek Petr CZE-327-025 989,3
9:55 / 50 / 181
1000
9:55 / 45 / 153
935,8
9:1 / 50 / 147
971,33
9:56 / 45 / 130
980,65
9:55 / 50 / 74
1000
9:57 / 50 / 148
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4941,28 988,26
9 Hrubý Tomáš CZE-213-039 873,43
8:31 / 45 / 139
988,46
9:55 / 30 / 136
676,29
6:58 / 50 / 163
1000
9:56 / 45 / 96
993,55
9:56 / 50 / 60
963,35
9:57 / 50 / 190
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4818,79 963,76
10 Vohralík Martin CZE-261-358 976,62
9:56 / 45 / 196
903,28
9:57 / 0 / 176
1000
9:56 / 50 / 172
927,74
9:54 / 50 / 171
922,68
9:47 / 40 / 168
974,25
9:57 / 40 / 177
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4801,29 960,26
11 Kičmer Kamil CZE-261-261 892,09
9:57 / 50 / 217
698,03
6:57 / 50 / 155
990,05
9:47 / 50 / 179
961,67
9:57 / 45 / 155
1000
9:56 / 45 / 91
947,86
9:54 / 50 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4791,67 958,33
12 Slezák Petr CZE-342-044 875,22
8:51 / 50 / 180
983,14
9:38 / 45 / 138
965
9:52 / 50 / 181
926,08
9:58 / 45 / 171
912,1
9:57 / 35 / 133
999,08
9:58 / 50 / 202
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4785,4 957,08
13 Nehera Petr CZE-058-023 920,61
9:20 / 40 / 168
833,19
8:12 / 45 / 135
888,79
8:32 / 50 / 141
971,04
9:57 / 40 / 134
1000
9:58 / 45 / 109
1000
9:57 / 45 / 158
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4780,44 956,09
14 Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 1000
9:57 / 50 / 172
467,02
9:58 / 40 / 292
896,43
9:11 / 40 / 178
1000
9:59 / 50 / 201
848,03
8:55 / 50 / 160
991,27
9:55 / 50 / 154
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4735,73 947,15
15 Barč Radim CZE-342-001 720,32
7:49 / 0 / 137
807,83
7:55 / 50 / 163
1000
9:4 / 50 / 212
936,97
9:56 / 45 / 182
977,91
9:56 / 45 / 131
1000
9:57 / 45 / 199
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4722,71 944,54
16 Gaľa, Marko SVK-1238 978,42
9:57 / 50 / 201
982,17
9:50 / 45 / 168
858,93
8:26 / 50 / 150
898,92
8:45 / 50 / 154
277,08
3:24 / 0 / 78
1000
9:58 / 50 / 126
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4718,44 943,69
17 Janovský Radek CZE-232-053 938,07
9:57 / 45 / 209
958,78
9:56 / 35 / 192
890,99
8:49 / 50 / 169
946,89
9:27 / 50 / 200
925
9:58 / 45 / 139
902,31
9:44 / 45 / 207
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4671,05 934,21
18 Rúčka Vladimír SVK 1280 1000
9:57 / 50 / 196
679,21
6:50 / 45 / 152
1000
9:57 / 50 / 184
980,07
9:57 / 50 / 114
931,26
9:56 / 50 / 154
709,42
8:1 / 0 / 149
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4620,75 924,15
19 Krajčovič Ivan CZE-069-013 967,89
9:54 / 40 / 183
703,1
7:4 / 50 / 176
976,79
9:37 / 50 / 160
881,96
9:59 / 0 / 152
882,45
9:50 / 0 / 129
706,67
7:31 / 50 / 154
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4415,76 883,15
20 Loutocký, Petr CZE-327-009 990,19
9:57 / 50 / 184
676,52
7:41 / 0 / 167
902,89
9:24 / 30 / 156
892,86
9:59 / 0 / 123
923,9
9:58 / 40 / 147
416,24
5:4 / 0 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4386,36 877,27
21 Prašivka Miroslav CZE-261-025 1000
9:57 / 45 / 170
464,35
4:57 / 35 / 143
832,14
9:10 / 0 / 168
675,99
6:50 / 50 / 171
956,45
9:57 / 45 / 98
900,46
8:51 / 40 / 165
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4365,04 873,01
22 Vybíral Rudolf CZE-213-036 895,87
9:59 / 0 / 200
769,58
8:37 / 0 / 189
983,78
9:56 / 40 / 180
546,51
5:53 / 45 / 138
893,37
9:58 / 0 / 132
685,47
6:58 / 50 / 134
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4228,07 845,61
23 Hrabáček Alois CZE-313-22 971,48
9:53 / 50 / 196
772,31
8:14 / 15 / 170
744,53
7:49 / 35 / 157
695,85
6:52 / 50 / 153
773,3
7:49 / 50 / 117
849,04
8:57 / 45 / 191
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4110,66 822,13
24 Mrázek Karel CZE-264-027 917,93
9:57 / 15 / 195
644,81
7:12 / 15 / 186
898,47
7:40 / 45 / 187
900,18
9:2 / 35 / 171
653,23
6:58 / 45 / 148
439,17
5:9 / 50 / 191
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
4014,62 802,92
25 Skoupý Karel CZE-1520 859,71
9:44 / 45 / 217
800,55
8:29 / 0 / 139
739,6
7:4 / 50 / 130
696,89
6:59 / 50 / 177
344,35
3:44 / 45 / 111
893,33
9:56 / 10 / 140
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3990,08 798,02
26 petr kurán CZE-96 013 896,52
9:58 / 0 / 191
636,68
4:11 / 0 / 134
876,13
8:39 / 50 / 169
622,74
6:27 / 50 / 184
909,98
9:58 / 45 / 174
661,54
8:52 / 30 / 225
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3980,85 796,17
27 Kotula Miroslav CZE-1510 688,52
6:33 / 50 / 130
858,42
8:33 / 45 / 158
459,61
3:47 / 50 / 133
965,93
9:55 / 45 / 146
325,78
3:12 / 45 / 86
943,33
9:54 / 50 / 156
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3915,81 783,16
28 Dušek Petr CZE-232-003 675,58
7:9 / 40 / 180
731,83
5:0 / 0 / 177
549,43
5:42 / 45 / 146
467,03
4:38 / 45 / 136
546,6
6:30 / 0 / 129
796,67
8:23 / 40 / 130
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3300,11 660,02
29 Kremer Jiří CZE-342-037 360,66
4:10 / 0 / 104
531,19
5:59 / 0 / 122
609,91
6:4 / 35 / 121
664,26
6:27 / 45 / 128
910,8
9:53 / 35 / 143
450,69
4:50 / 15 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
3166,85 633,37
30 Malčík Petr CZE-065-211 617,49
5:44 / 50 / 110
705,88
7:20 / 45 / 178
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 72
639,43
6:37 / 0 / 74
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2962,8 592,56
31 Číp Miroslav CZE-232-045 996,43
9:57 / 50 / 176
673,01
4:29 / 0 / 149
968,47
9:38 / 45 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2637,91 527,58
32 Prokop Luděk CZE-313-29 623,88
6:18 / 45 / 151
792,39
5:16 / 0 / 174
919,53
9:33 / 15 / 159
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2335,8 467,16
33 Krátký Aleš CZE-548-001 445,36
4:41 / 20 / 113
1000
9:57 / 45 / 162
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1445,36 289,07
34 Vostřel Vlastimil CZE-1025 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
35 Hlavinka Tomáš CZE-270-007 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
36 Novotný Luděk CZE-008-014 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
37 Novotný René CZE-008-133 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
38 Nahodil Antonín CZE-269-019 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
39 Veleba Martin CZE-269-43 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 39 Krátký Aleš, Vojkůvka Zdeňek, Kotula Miroslav, Chalupník Milan, Barč Radim, Kremer Jiří, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Nehera Petr, Skoupý Karel, Beran Věnek, Hrabáček Alois, Rúčka Vladimír, Loutocký, Petr, Svoboda Pavel, Gaľa, Marko, Prokop Luděk, Slezák Petr , Hrubý Tomáš, Vostřel Vlastimil, Vorálek Petr, Perkovič Stanislav, Hlavinka Tomáš, petr kurán, Krajčovič Ivan, Dušek Petr, Mrázek Karel, Malčík Radek, Novotný Luděk, Novotný René, Číp Miroslav, Pospíšil Luboš, Pospíšil Luboš ml., Vybíral Rudolf, Malčík Petr, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Janovský Radek, 159282,1 4084,16

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Beran Věnek 8 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 400 50
Kičmer Kamil 6 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 290 48,33
Malčík Radek 9 50 , 30 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 430 47,78
Kotula Miroslav 6 50 , 45 , 50 , 45 , 45 , 50 285 47,5
Vojkůvka Zdeňek 6 50 , 40 , 40 , 50 , 50 , 50 280 46,67
Chalupník Milan 9 50 , 50 , 25 , 50 , 50 , 40 , 50 , 50 , 50 415 46,11
Slezák Petr 6 50 , 45 , 50 , 45 , 35 , 50 275 45,83
Perkovič Stanislav 9 50 , 40 , 50 , 50 , 35 , 40 , 45 , 50 , 50 410 45,56
Janovský Radek 6 45 , 35 , 50 , 50 , 45 , 45 270 45
Hrubý Tomáš 6 45 , 30 , 50 , 45 , 50 , 50 270 45
Nehera Petr 6 40 , 45 , 50 , 40 , 45 , 45 265 44,17
Pospíšil Luboš ml. 9 0 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 395 43,89
Vorálek Petr 9 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 , 45 385 42,78
Pospíšil Luboš 8 50 , 50 , 0 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 340 42,5
Gaľa, Marko 6 50 , 45 , 50 , 50 , 0 , 50 245 40,83
Rúčka Vladimír 6 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 0 245 40,83
Hrabáček Alois 6 50 , 15 , 35 , 50 , 50 , 45 245 40,83
Barč Radim 6 0 , 50 , 50 , 45 , 45 , 45 235 39,17
Vohralík Martin 6 45 , 0 , 50 , 50 , 40 , 40 225 37,5
Svoboda Pavel 9 50 , 0 , 45 , 40 , 50 , 50 , 45 , 50 , 0 330 36,67
Malčík Petr 4 50 , 45 , 50 , 0 145 36,25
Prašivka Miroslav 6 45 , 35 , 0 , 50 , 45 , 40 215 35,83
Mrázek Karel 6 15 , 15 , 45 , 35 , 45 , 50 205 34,17
Skoupý Karel 6 45 , 0 , 50 , 50 , 45 , 10 200 33,33
Krátký Aleš 2 20 , 45 65 32,5
Číp Miroslav 3 50 , 0 , 45 95 31,67
Krajčovič Ivan 6 40 , 50 , 50 , 0 , 0 , 50 190 31,67
petr kurán 6 0 , 0 , 50 , 50 , 45 , 30 175 29,17
Dušek Petr 6 40 , 0 , 45 , 45 , 0 , 40 170 28,33
Vybíral Rudolf 6 0 , 0 , 40 , 45 , 0 , 50 135 22,5
Kremer Jiří 6 0 , 0 , 35 , 45 , 35 , 15 130 21,67
Prokop Luděk 3 45 , 0 , 15 60 20
Loutocký, Petr 6 50 , 0 , 30 , 0 , 40 , 0 120 20
Veleba Martin 0 0 0 0
Nahodil Antonín 0 0 0 0
Novotný René 0 0 0 0
Novotný Luděk 0 0 0 0
Hlavinka Tomáš 0 0 0 0
Vostřel Vlastimil 0 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Beran Věnek 6 9:57,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 3585 9:57,5
Vohralík Martin 6 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:47,00, 9:57,00, 3567 9:54,5
Vorálek Petr 6 9:55,00, 9:55,00, 9:1,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:57,00, 3519 9:46,5
Slezák Petr 6 8:51,00, 9:38,00, 9:52,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:58,00, 3494 9:42,33
Vojkůvka Zdeňek 6 9:57,00, 9:58,00, 9:11,00, 9:59,00, 8:55,00, 9:55,00, 3475 9:39,17
Svoboda Pavel 6 9:58,00, 8:6,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:56,00, 3472 9:38,67
Janovský Radek 6 9:57,00, 9:56,00, 8:49,00, 9:27,00, 9:58,00, 9:44,00, 3471 9:38,5
Perkovič Stanislav 6 9:58,00, 9:59,00, 7:59,00, 9:54,00, 9:58,00, 9:58,00, 3466 9:37,67
Pospíšil Luboš 6 9:58,00, 9:57,00, 7:37,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:58,00, 3444 9:34
Chalupník Milan 6 9:57,00, 9:56,00, 7:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 8:43,00, 3390 9:25
Kičmer Kamil 6 9:57,00, 6:57,00, 9:47,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:54,00, 3388 9:24,67
Nehera Petr 6 9:20,00, 8:12,00, 8:32,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 3356 9:19,33
Malčík Radek 6 9:48,00, 6:20,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 3355 9:19,17
Hrubý Tomáš 6 8:31,00, 9:55,00, 6:58,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 3313 9:12,17
Pospíšil Luboš ml. 6 9:27,00, 6:4,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:24,00, 3286 9:7,66999999999996
Rúčka Vladimír 6 9:57,00, 6:50,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:56,00, 8:1,00, 3278 9:6,33000000000004
Barč Radim 6 7:49,00, 7:55,00, 9:4,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 3277 9:6,16999999999996
Krajčovič Ivan 6 9:54,00, 7:4,00, 9:37,00, 9:59,00, 9:50,00, 7:31,00, 3235 8:59,17
Loutocký, Petr 6 9:57,00, 7:41,00, 9:24,00, 9:59,00, 9:58,00, 5:4,00, 3123 8:40,5
Vybíral Rudolf 6 9:59,00, 8:37,00, 9:56,00, 5:53,00, 9:58,00, 6:58,00, 3081 8:33,5
Gaľa, Marko 6 9:57,00, 9:50,00, 8:26,00, 8:45,00, 3:24,00, 9:58,00, 3020 8:23,33
Prašivka Miroslav 6 9:57,00, 4:57,00, 9:10,00, 6:50,00, 9:57,00, 8:51,00, 2982 8:17
Hrabáček Alois 6 9:53,00, 8:14,00, 7:49,00, 6:52,00, 7:49,00, 8:57,00, 2974 8:15,67
Číp Miroslav 3 9:57,00, 4:29,00, 9:38,00, 1444 8:1,32999999999998
petr kurán 6 9:58,00, 4:11,00, 8:39,00, 6:27,00, 9:58,00, 8:52,00, 2885 8:0,829999999999984
Mrázek Karel 6 9:57,00, 7:12,00, 7:40,00, 9:2,00, 6:58,00, 5:9,00, 2758 7:39,67
Skoupý Karel 6 9:44,00, 8:29,00, 7:4,00, 6:59,00, 3:44,00, 9:56,00, 2756 7:39,33
Malčík Petr 4 5:44,00, 7:20,00, 9:57,00, 6:37,00, 1778 7:24,5
Krátký Aleš 2 4:41,00, 9:57,00, 878 7:19
Prokop Luděk 3 6:18,00, 5:16,00, 9:33,00, 1267 7:2,32999999999998
Kotula Miroslav 6 6:33,00, 8:33,00, 3:47,00, 9:55,00, 3:12,00, 9:54,00, 2514 6:59
Kremer Jiří 6 4:10,00, 5:59,00, 6:4,00, 6:27,00, 9:53,00, 4:50,00, 2243 6:13,83
Dušek Petr 6 7:9,00, 5:0,00, 5:42,00, 4:38,00, 6:30,00, 8:23,00, 2242 6:13,67
Veleba Martin 0 0 0 0
Nahodil Antonín 0 0 0 0
Novotný René 0 0 0 0
Novotný Luděk 0 0 0 0
Hlavinka Tomáš 0 0 0 0
Vostřel Vlastimil 0 0 0 0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Veleba Martin 0 0 0 0
Nahodil Antonín 0 0 0 0
Novotný René 0 0 0 0
Novotný Luděk 0 0 0 0
Hlavinka Tomáš 0 0 0 0
Vostřel Vlastimil 0 0 0 0
Malčík Petr 4 110, 178, 72, 74, 434 108,5
Kremer Jiří 6 104, 122, 121, 128, 143, 121, 739 123,17
Malčík Radek 9 155, 207, 147, 120, 56, 94, 127, 136, 108, 1150 127,78
Hrubý Tomáš 6 139, 136, 163, 96, 60, 190, 784 130,67
Kotula Miroslav 6 130, 158, 133, 146, 86, 156, 809 134,83
Krátký Aleš 2 113, 162, 275 137,5
Nehera Petr 6 168, 135, 141, 134, 109, 158, 845 140,83
Gaľa, Marko 6 201, 168, 150, 154, 78, 126, 877 146,17
Dušek Petr 6 180, 177, 146, 136, 129, 130, 898 149,67
Loutocký, Petr 6 184, 167, 156, 123, 147, 121, 898 149,67
Vorálek Petr 9 181, 153, 147, 130, 74, 148, 157, 168, 196, 1354 150,44
Skoupý Karel 6 217, 139, 130, 177, 111, 140, 914 152,33
Prašivka Miroslav 6 170, 143, 168, 171, 98, 165, 915 152,5
Rúčka Vladimír 6 196, 152, 184, 114, 154, 149, 949 158,17
Pospíšil Luboš 8 200, 196, 152, 178, 116, 173, 156, 99, 1270 158,75
Krajčovič Ivan 6 183, 176, 160, 152, 129, 154, 954 159
Prokop Luděk 3 151, 174, 159, 484 161,33
Vybíral Rudolf 6 200, 189, 180, 138, 132, 134, 973 162,17
Kičmer Kamil 6 217, 155, 179, 155, 91, 179, 976 162,67
Perkovič Stanislav 9 211, 194, 147, 84, 122, 199, 201, 147, 165, 1470 163,33
Hrabáček Alois 6 196, 170, 157, 153, 117, 191, 984 164
Svoboda Pavel 9 189, 179, 170, 188, 126, 174, 165, 175, 114, 1480 164,44
Číp Miroslav 3 176, 149, 171, 496 165,33
Pospíšil Luboš ml. 9 168, 214, 188, 153, 101, 192, 202, 150, 134, 1502 166,89
Slezák Petr 6 180, 138, 181, 171, 133, 202, 1005 167,5
Chalupník Milan 9 182, 176, 168, 130, 117, 156, 225, 174, 185, 1513 168,11
Barč Radim 6 137, 163, 212, 182, 131, 199, 1024 170,67
Vohralík Martin 6 196, 176, 172, 171, 168, 177, 1060 176,67
petr kurán 6 191, 134, 169, 184, 174, 225, 1077 179,5
Mrázek Karel 6 195, 186, 187, 171, 148, 191, 1078 179,67
Beran Věnek 8 203, 206, 190, 194, 137, 189, 178, 163, 1460 182,5
Janovský Radek 6 209, 192, 169, 200, 139, 207, 1116 186
Vojkůvka Zdeňek 6 172, 292, 178, 201, 160, 154, 1157 192,83

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 7:17,61 127,78 9:19,17 137,11
Hrubý Tomáš 7:2,58 130,67 9:12,17 141,99
Malčík Petr 6:49,68 108,5 7:24,5 146,46
Nehera Petr 6:37,16 140,83 9:19,33 151,07
Vorálek Petr 6:29,84 150,44 9:46,5 153,9
Pospíšil Luboš 6:1,57 158,75 9:34 165,94
Perkovič Stanislav 5:53,67 163,33 9:37,67 169,64
Svoboda Pavel 5:51,89 164,44 9:38,67 170,5
Loutocký, Petr 5:47,77 149,67 8:40,5 172,53
Slezák Petr 5:47,66 167,5 9:42,33 172,58
Kičmer Kamil 5:47,13 162,67 9:24,67 172,85
Rúčka Vladimír 5:45,42 158,17 9:6,33000000000004 173,71
Gaľa, Marko 5:44,36 146,17 8:23,33 174,24
Krajčovič Ivan 5:39,1 159 8:59,17 176,94
Vohralík Martin 5:36,51 176,67 9:54,5 178,3
Chalupník Milan 5:36,09 168,11 9:25 178,52
Pospíšil Luboš ml. 5:28,16 166,89 9:7,66999999999996 182,84
Beran Věnek 5:27,4 182,5 9:57,5 183,26
Prašivka Miroslav 5:25,9 152,5 8:17 184,1
Barč Radim 5:20,02 170,67 9:6,16999999999996 187,49
Krátký Aleš 5:19,27 137,5 7:19 187,93
Vybíral Rudolf 5:16,65 162,17 8:33,5 189,49
Janovský Radek 5:11,02 186 9:38,5 192,91
Kotula Miroslav 5:10,75 134,83 6:59 193,07
Kremer Jiří 5:3,52 123,17 6:13,83 197,69
Hrabáček Alois 5:2,24 164 8:15,67 198,52
Skoupý Karel 5:1,53 152,33 7:39,33 198,98
Vojkůvka Zdeňek 5:0,35 192,83 9:39,17 199,77
Číp Miroslav 4:51,13 165,33 8:1,32999999999998 206,09
petr kurán 4:27,87 179,5 8:0,829999999999984 223,99
Prokop Luděk 4:21,78 161,33 7:2,32999999999998 229,2
Mrázek Karel 4:15,84 179,67 7:39,67 234,52
Dušek Petr 4:9,67 149,67 6:13,67 240,33
Veleba Martin 0:NaN NaN 0:0 NaN
Nahodil Antonín 0:NaN NaN 0:0 NaN
Novotný René 0:NaN NaN 0:0 NaN
Novotný Luděk 0:NaN NaN 0:0 NaN
Hlavinka Tomáš 0:NaN NaN 0:0 NaN
Vostřel Vlastimil 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz