Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Mistrovství ČR 2015 Česká Třebová - 23.9.2015 11:18:11

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Hrabáček Alois   CZE  CZE-313-22  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Pospíšil Luboš   CZE  CZE-313-40  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Beran Věnek   CZE  CZE-313-27  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Pospíšil Luboš jun.   CZE  CZE-313-30  2,4 GHz 00(00) Junior 
6 Prokop Luděk   CZE  CZE-313-29  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE-458-4  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Vostřel Jaroslav   CZE  CZE-458-3  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Ducháň Jiří   CZE  CZE-344-30  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-327-01  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-071-076  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-008-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Kotula Miroslav   CZE  CZE-331-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Svoboda Pavel   CZE  CZE-313-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Hořejší Ivan   CZE  CZE-171-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Leiner Jan   CZE  CZE-058-67  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Lžičař Jakub   313  313-39  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Valenta Vojtěch   CZE  CZE-319-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 Zeman Zdeněk   CZE  CZE-442-16  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Loutocký Petr   CZE  CZE 327-09  2,4 GHz 00(00) Senior 
40 Petr Kuran   CZE  CZE 96- 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
41 Valenta Vojtěch jun.   CZE  CZE-319-002  2,4 GHz 00(00) Junior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Krátký Aleš
Hrabáček Alois
Pospíšil Luboš
Beran Věnek
Pospíšil Luboš jun.
Prokop Luděk
Vostřel Vlastimil
Vostřel Jaroslav
Ducháň Jiří
Vojkůvka Zdeněk
Imiolek Jaroslav
Perkovič Stanislav
Krajčovič Ivan
Kotula Miroslav
Chalupník Milan
Skoupý Karel
Svoboda Pavel
Hořejší Ivan
Nehera Petr
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Vorálek Petr
Novotný Luděk
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Barč Radim
Slezák Petr
Koros Bedřich
Hrubý Tomáš
Číp Miroslav
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Leiner Jan
Lžičař Jakub
Valenta Vojtěch
Micka Jan
Zeman Zdeněk
Loutocký Petr
Petr Kuran
Valenta Vojtěch jun.
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Malčík Petr
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jun.
2,4 GHz
- Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 2 Nehera Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
- Ducháň Jiří
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
-
Skupina 3 Malčík Radek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
-
Skupina 4 Krátký Aleš
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
- Vohralík Martin
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
-
Skupina 5 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Lžičař Jakub
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Petr Kuran
2,4 GHz
- -

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
- Barč Radim
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-
Skupina 2 Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
- Petr Kuran
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jun.
2,4 GHz
-
Skupina 3 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-
Skupina 4 - Hořejší Ivan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Lžičař Jakub
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
-
Skupina 5 Malčík Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
- -

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
- Slezák Petr
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Petr Kuran
2,4 GHz
- Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
-
Skupina 2 Hořejší Ivan
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
- Ducháň Jiří
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
-
Skupina 3 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Lžičař Jakub
2,4 GHz
-
Skupina 4 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jun.
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
-
Skupina 5 Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
- -

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Leiner Jan
2,4 GHz
- Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
-
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
- Barč Radim
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
- -
Skupina 4 Lžičař Jakub
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jun.
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 5 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
- Vorálek Petr
2,4 GHz
Petr Kuran
2,4 GHz
-

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
- Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-
Skupina 2 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
- -
Skupina 3 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
-
Skupina 4 Malčík Radek
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Lžičař Jakub
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
- Vorálek Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Petr Kuran
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jun.
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
- -

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Micka Jan
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
- - Loutocký Petr
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
- -
Skupina 2 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jun.
2,4 GHz
-
Skupina 3 Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Petr Kuran
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
-
Skupina 4 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
- -
Skupina 5 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Lžičař Jakub
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
-

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 Hořejší Ivan
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Valenta Vojtěch jun.
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Petr Kuran
2,4 GHz
- Leiner Jan
2,4 GHz
-
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
- -
Skupina 3 Micka Jan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
-
Skupina 4 Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Lžičař Jakub
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
- Beran Věnek
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
- -

Let č. - 8
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10
Skupina 1 - - Valenta Vojtěch jun.
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Ducháň Jiří
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
-
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
-
Skupina 3 Skoupý Karel
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Petr Kuran
2,4 GHz
-
Skupina 4 Nehera Petr
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Lžičař Jakub
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Pospíšil Luboš jun.
2,4 GHz
Prokop Luděk
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
-
Skupina 5 Hořejší Ivan
2,4 GHz
Valenta Vojtěch
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
- - -

^^^


'Kdo s kým'

Krátký Aleš
Hrabáček Alois
Pospíšil Luboš
Beran Věnek
Pospíšil Luboš jun.
Prokop Luděk
Vostřel Vlastimil
Vostřel Jaroslav
Ducháň Jiří
Vojkůvka Zdeněk
Imiolek Jaroslav
Perkovič Stanislav
Krajčovič Ivan
Kotula Miroslav
Chalupník Milan
Skoupý Karel
Svoboda Pavel
Hořejší Ivan
Nehera Petr
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Vorálek Petr
Novotný Luděk
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Barč Radim
Slezák Petr
Koros Bedřich
Hrubý Tomáš
Číp Miroslav
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Leiner Jan
Lžičař Jakub
Valenta Vojtěch
Micka Jan
Zeman Zdeněk
Loutocký Petr
Petr Kuran
Valenta Vojtěch jun.
Krátký Aleš X 2 1 0 0 3 2 2 2 2 2 3 3 0 2 2 1 0 1 1 3 0 2 3 1 1 0 1 3 1 3 2 1 2 0 1 2 0 1 1 2
Hrabáček Alois 2 X 2 0 1 1 1 1 1 1 1 0 3 2 1 2 2 2 1 1 1 1 1 2 2 1 2 3 1 0 2 2 2 1 2 1 3 1 1 2 1
Pospíšil Luboš 1 2 X 1 2 1 0 3 0 1 0 1 1 3 3 4 2 1 2 2 2 1 0 0 1 0 3 2 3 2 1 0 2 2 3 0 1 1 3 2 1
Beran Věnek 0 0 1 X 3 1 2 3 1 2 2 1 1 2 1 2 2 0 2 1 1 2 2 1 0 2 2 1 2 2 1 2 2 2 0 3 0 0 0 2 2
Pospíšil Luboš jun. 0 1 2 3 X 1 2 2 1 0 0 0 3 3 2 1 2 2 3 2 1 1 1 0 2 1 1 4 2 3 0 2 0 1 4 1 1 2 0 2 1
Prokop Luděk 3 1 1 1 1 X 0 1 0 1 2 4 0 1 1 2 0 0 2 2 1 3 3 2 1 2 0 3 3 2 1 1 2 1 3 3 3 1 1 0 1
Vostřel Vlastimil 2 1 0 2 2 0 X 1 1 2 3 2 4 1 3 1 2 0 2 1 0 1 2 0 2 2 3 1 2 1 1 2 1 1 0 1 0 2 0 3 3
Vostřel Jaroslav 2 1 3 3 2 1 1 X 2 0 0 2 2 1 2 0 1 0 3 1 1 1 0 1 1 0 3 2 3 1 2 1 3 2 1 2 1 2 1 1 1
Ducháň Jiří 2 1 0 1 1 0 1 2 X 3 1 2 2 1 1 1 2 2 2 2 3 0 1 3 1 2 1 1 1 1 3 1 2 0 0 1 3 1 2 1 1
Vojkůvka Zdeněk 2 1 1 2 0 1 2 0 3 X 3 2 1 3 0 3 1 1 2 3 2 1 1 1 2 2 2 0 1 0 1 2 2 1 2 1 3 0 1 1 0
Imiolek Jaroslav 2 1 0 2 0 2 3 0 1 3 X 2 2 2 0 0 1 0 2 3 1 0 4 2 1 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1 2 2 2 1 2 3
Perkovič Stanislav 3 0 1 1 0 4 2 2 2 2 2 X 2 0 2 1 0 2 0 2 0 1 3 2 1 3 1 1 4 2 1 2 2 1 0 2 0 2 2 0 1
Krajčovič Ivan 3 3 1 1 3 0 4 2 2 1 2 2 X 1 3 2 1 1 2 0 2 0 1 1 2 1 1 3 2 0 1 1 1 3 1 0 1 2 1 1 0
Kotula Miroslav 0 2 3 2 3 1 1 1 1 3 2 0 1 X 1 1 3 3 2 2 2 1 0 1 5 0 5 1 1 1 1 0 1 0 3 1 1 1 1 1 1
Chalupník Milan 2 1 3 1 2 1 3 2 1 0 0 2 3 1 X 2 1 0 2 1 1 2 2 0 4 2 2 2 0 4 1 1 0 1 2 1 0 3 1 2 1
Skoupý Karel 2 2 4 2 1 2 1 0 1 3 0 1 2 1 2 X 3 0 1 1 3 2 1 1 1 1 1 1 2 0 0 0 2 3 2 1 3 0 2 3 0
Svoboda Pavel 1 2 2 2 2 0 2 1 2 1 1 0 1 3 1 3 X 2 1 0 1 3 2 3 2 2 4 0 2 0 0 0 1 2 0 1 2 1 2 4 2
Hořejší Ivan 0 2 1 0 2 0 0 0 2 1 0 2 1 3 0 0 2 X 0 2 2 2 0 3 2 3 1 1 1 2 2 2 0 2 2 2 1 2 4 1 2
Nehera Petr 1 1 2 2 3 2 2 3 2 2 2 0 2 2 2 1 1 0 X 2 1 3 0 0 1 2 1 3 1 2 1 1 1 1 3 0 3 3 0 1 1
Malčík Zdeněk 1 1 2 1 2 2 1 1 2 3 3 2 0 2 1 1 0 2 2 X 1 0 2 2 2 2 0 0 0 2 0 3 1 0 4 0 2 2 1 2 4
Malčík Petr 3 1 2 1 1 1 0 1 3 2 1 0 2 2 1 3 1 2 1 1 X 1 2 1 1 1 1 0 0 2 4 1 1 2 2 2 3 0 2 0 2
Malčík Radek 0 1 1 2 1 3 1 1 0 1 0 1 0 1 2 2 3 2 3 0 1 X 3 2 1 4 2 2 0 3 0 0 2 2 3 2 2 3 1 1 2
Vorálek Petr 2 1 0 2 1 3 2 0 1 1 4 3 1 0 2 1 2 0 0 2 2 3 X 1 1 3 1 0 1 3 1 3 1 0 2 3 2 1 1 1 3
Novotný Luděk 3 2 0 1 0 2 0 1 3 1 2 2 1 1 0 1 3 3 0 2 1 2 1 X 1 2 1 2 2 1 2 1 2 2 0 0 1 3 1 1 3
Nahodil Antonín 1 2 1 0 2 1 2 1 1 2 1 1 2 5 4 1 2 2 1 2 1 1 1 1 X 0 4 1 0 2 2 1 1 0 3 0 1 3 1 2 1
Veleba Martin 1 1 0 2 1 2 2 0 2 2 1 3 1 0 2 1 2 3 2 2 1 4 3 2 0 X 1 1 0 1 1 1 2 3 0 2 0 0 2 1 3
Barč Radim 0 2 3 2 1 0 3 3 1 2 1 1 1 5 2 1 4 1 1 0 1 2 1 1 4 1 X 0 2 0 2 0 3 1 0 1 0 2 2 1 1
Slezák Petr 1 3 2 1 4 3 1 2 1 0 1 1 3 1 2 1 0 1 3 0 0 2 0 2 1 1 0 X 2 2 1 2 2 1 3 1 1 3 1 1 0
Koros Bedřich 3 1 3 2 2 3 2 3 1 1 1 4 2 1 0 2 2 1 1 0 0 0 1 2 0 0 2 2 X 1 3 2 3 3 0 1 0 1 2 1 0
Hrubý Tomáš 1 0 2 2 3 2 1 1 1 0 1 2 0 1 4 0 0 2 2 2 2 3 3 1 2 1 0 2 1 X 3 2 0 0 4 1 1 4 0 1 3
Číp Miroslav 3 2 1 1 0 1 1 2 3 1 1 1 1 1 1 0 0 2 1 0 4 0 1 2 2 1 2 1 3 3 X 2 2 2 0 1 1 1 2 1 2
Prašivka Miroslav 2 2 0 2 2 1 2 1 1 2 3 2 1 0 1 0 0 2 1 3 1 0 3 1 1 1 0 2 2 2 2 X 0 0 1 2 1 2 2 2 2
Vohralík Martin 1 2 2 2 0 2 1 3 2 2 1 2 1 1 0 2 1 0 1 1 1 2 1 2 1 2 3 2 3 0 2 0 X 4 0 1 0 1 2 0 2
Leiner Jan 2 1 2 2 1 1 1 2 0 1 1 1 3 0 1 3 2 2 1 0 2 2 0 2 0 3 1 1 3 0 2 0 4 X 0 2 0 1 3 2 1
Lžičař Jakub 0 2 3 0 4 3 0 1 0 2 1 0 1 3 2 2 0 2 3 4 2 3 2 0 3 0 0 3 0 4 0 1 0 0 X 1 4 3 0 1 1
Valenta Vojtěch 1 1 0 3 1 3 1 2 1 1 2 2 0 1 1 1 1 2 0 0 2 2 3 0 0 2 1 1 1 1 1 2 1 2 1 X 3 0 3 2 0
Micka Jan 2 3 1 0 1 3 0 1 3 3 2 0 1 1 0 3 2 1 3 2 3 2 2 1 1 0 0 1 0 1 1 1 0 0 4 3 X 1 2 2 0
Zeman Zdeněk 0 1 1 0 2 1 2 2 1 0 2 2 2 1 3 0 1 2 3 2 0 3 1 3 3 0 2 3 1 4 1 2 1 1 3 0 1 X 1 1 1
Loutocký Petr 1 1 3 0 0 1 0 1 2 1 1 2 1 1 1 2 2 4 0 1 2 1 1 1 1 2 2 1 2 0 2 2 2 3 0 3 2 1 X 1 0
Petr Kuran 1 2 2 2 2 0 3 1 1 1 2 0 1 1 2 3 4 1 1 2 0 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 2 0 2 1 2 2 1 1 X 3
Valenta Vojtěch jun. 2 1 1 2 1 1 3 1 1 0 3 1 0 1 1 0 2 2 1 4 2 2 3 3 1 3 1 0 0 3 2 2 2 1 1 0 0 1 0 3 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Petr

9:58
50
142
Imiolek Jaroslav

9:56
45
127
Vorálek Petr

7:11
45
99
Hrubý Tomáš

9:54
50
129
Beran Věnek

9:57
40
156
Valenta Vojtěch jun.

9:58
50
205
-- Prašivka Miroslav

5:20
45
118
Číp Miroslav

9:53
40
178
--
577 577,5 426,5 579,5 559 533 -- 306 544 --
995,69 996,55 735,98 1000 964,62 919,76 -- 528,04 938,74 --

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Nehera Petr

7:0
0
112
Vostřel Vlastimil

9:57
50
138
-- Ducháň Jiří

9:57
50
153
Pospíšil Luboš jun.

9:55
0
177
Veleba Martin

9:36
50
159
Chalupník Milan

4:38
45
99
Krajčovič Ivan

6:57
50
174
Slezák Petr

6:30
50
148
--
364 578 -- 570,5 506,5 546,5 273,5 380 366 --
629,76 1000 -- 987,02 876,3 945,5 473,18 657,44 633,22 --

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Radek

9:58
50
78
Kotula Miroslav

9:56
40
135
Loutocký Petr

9:59
0
182
Hořejší Ivan

9:59
35
177
Svoboda Pavel

9:59
45
98
Zeman Zdeněk

7:16
45
133
Novotný Luděk

6:6
50
120
Barč Radim

6:32
40
182
Nahodil Antonín

6:7
40
108
--
609 568,5 508 545,5 595 414,5 356 341 353 --
1000 933,5 834,15 895,73 977,01 680,62 584,56 559,93 579,64 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Krátký Aleš

9:56
45
127
Perkovič Stanislav

9:57
50
120
Leiner Jan

9:55
50
116
Vostřel Jaroslav

9:57
45
121
Prokop Luděk

9:57
30
89
Valenta Vojtěch

8:2
50
126
-- Vohralík Martin

6:41
45
145
Koros Bedřich

7:4
45
163
--
577,5 587 587 581,5 582,5 469 -- 373,5 387,5 --
983,82 1000 1000 990,63 992,33 798,98 -- 636,29 660,14 --

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Zdeněk

9:57
45
166
Hrabáček Alois

9:8
40
182
Vojkůvka Zdeněk

7:21
45
135
Lžičař Jakub

8:44
50
124
Pospíšil Luboš

9:52
50
106
Micka Jan

9:41
45
137
Skoupý Karel

9:49
45
120
Petr Kuran

8:58
40
177
-- --
559 497 418,5 512 589 557,5 574 489,5 -- --
949,07 843,8 710,53 869,27 1000 946,52 974,53 831,07 -- --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Vostřel Jaroslav

9:57
50
91
Leiner Jan

9:55
45
100
Koros Bedřich

4:6
10
161
Pospíšil Luboš

9:55
50
82
Číp Miroslav

3:48
35
151
Loutocký Petr

9:56
40
138
-- Barč Radim

9:54
50
163
Vohralík Martin

5:26
50
131
--
601,5 590 175,5 604 187,5 567 -- 562,5 310,5 --
995,86 976,82 290,56 1000 310,43 938,74 -- 931,29 514,07 --

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Vostřel Vlastimil

9:55
50
86
Imiolek Jaroslav

9:54
50
95
Malčík Zdeněk

9:57
45
100
Nehera Petr

9:58
30
111
Zeman Zdeněk

9:58
40
84
Prašivka Miroslav

9:56
30
174
-- Petr Kuran

9:37
40
186
Valenta Vojtěch jun.

9:58
45
101
--
602 596,5 592 572,5 596 539 -- 524 592,5 --
1000 990,86 983,39 951 990,03 895,35 -- 870,43 984,22 --

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Perkovič Stanislav

9:56
40
126
Beran Věnek

9:55
10
87
Malčík Radek

9:58
50
52
Valenta Vojtěch

9:51
45
96
Hrubý Tomáš

9:54
45
80
Veleba Martin

9:50
45
134
Prokop Luděk

9:51
50
96
Vorálek Petr

9:54
50
81
Chalupník Milan

9:56
25
82
--
573 561,5 622 588 599 568 593 603,5 580 --
921,22 902,73 1000 945,34 963,02 913,18 953,38 970,26 932,48 --

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
-- Hořejší Ivan

9:54
35
164
Hrabáček Alois

9:54
45
114
Kotula Miroslav

9:54
50
103
Lžičař Jakub

9:55
45
104
Pospíšil Luboš jun.

9:56
40
139
Krajčovič Ivan

9:53
45
208
Slezák Petr

9:55
40
137
Nahodil Antonín

9:55
45
135
--
-- 547 582 592,5 588 566,5 514 566,5 572,5 --
-- 923,21 982,28 1000 992,41 956,12 867,51 956,12 966,24 --

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Petr

9:57
50
58
Skoupý Karel

9:45
35
150
Novotný Luděk

9:56
50
78
Svoboda Pavel

9:56
45
70
Ducháň Jiří

9:56
40
55
Krátký Aleš

9:56
45
87
Micka Jan

9:12
50
143
Vojkůvka Zdeněk

9:54
45
154
-- --
618 545 607 606 608,5 597,5 530,5 562 -- --
1000 881,88 982,2 980,58 984,63 966,83 858,41 909,39 -- --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Prašivka Miroslav

4:4
0
84
Vostřel Jaroslav

9:57
50
51
-- Slezák Petr

9:54
50
164
Valenta Vojtěch

4:0
45
64
Beran Věnek

9:56
45
59
Petr Kuran

3:42
30
156
-- Pospíšil Luboš jun.

9:56
45
117
--
202 621,5 -- 562 253 611,5 174 -- 582,5 --
325,02 1000 -- 904,26 407,08 983,91 279,97 -- 937,25 --

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hořejší Ivan

3:28
25
110
Perkovič Stanislav

9:56
45
70
-- Ducháň Jiří

9:57
50
63
Novotný Luděk

9:54
40
102
Hrubý Tomáš

9:56
40
74
Číp Miroslav

9:56
40
137
Zeman Zdeněk

9:58
50
75
Koros Bedřich

7:15
0
171
--
178 606 -- 615,5 583 599 567,5 610,5 349,5 --
289,2 984,57 -- 1000 947,2 973,19 922,01 991,88 567,83 --

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Imiolek Jaroslav

7:46
45
141
Micka Jan

9:46
45
135
Vojkůvka Zdeněk

3:57
50
87
Prokop Luděk

3:59
0
98
Nehera Petr

0:0
0
0
Nahodil Antonín

4:9
35
104
Kotula Miroslav

7:57
50
77
Lžičař Jakub

2:35
0
66
--
0 440,5 563,5 243,5 190 0 232 488,5 122 --
0 781,72 1000 432,12 337,18 0 411,71 866,9 216,5 --

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hrabáček Alois

9:53
45
100
Vostřel Vlastimil

9:55
50
66
Svoboda Pavel

9:56
45
68
Vohralík Martin

9:50
50
116
Malčík Radek

9:58
50
52
Veleba Martin

9:52
45
149
Vorálek Petr

9:56
40
78
Valenta Vojtěch jun.

9:56
50
115
Barč Radim

9:55
50
167
--
588 612 607 582 622 562,5 597 588,5 561,5 --
945,34 983,92 975,88 935,69 1000 904,34 959,81 946,14 902,73 --

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Skoupý Karel

9:59
40
85
Malčík Petr

9:59
50
37
Krátký Aleš

2:30
15
62
Loutocký Petr

9:55
50
112
Leiner Jan

9:56
50
88
Krajčovič Ivan

9:50
45
158
Pospíšil Luboš

9:54
45
116
Chalupník Milan

9:57
35
90
-- --
596,5 630,5 134 589 602 556 581 587 -- --
946,07 1000 212,53 934,18 954,8 881,84 921,49 931,01 -- --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Leiner Jan

9:58
50
60
-- Vojkůvka Zdeněk

9:56
45
119
Vohralík Martin

8:33
50
140
Nehera Petr

3:8
40
70
Skoupý Karel

2:43
0
68
Malčík Radek

9:57
50
53
Veleba Martin

9:52
40
110
Beran Věnek

3:47
0
79
--
618 -- 581,5 493 193 129 620,5 577 187,5 --
995,97 -- 937,15 794,52 311,04 207,9 1000 929,9 302,18 --

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Perkovič Stanislav

9:59
50
101
Nahodil Antonín

9:55
35
130
Vostřel Vlastimil

9:57
50
59
-- Barč Radim

8:55
50
83
Zeman Zdeněk

9:58
40
62
Vostřel Jaroslav

9:58
45
55
Krajčovič Ivan

9:58
40
147
Chalupník Milan

9:57
45
91
--
598,5 565 617,5 -- 543,5 607 615,5 564,5 596,5 --
969,23 914,98 1000 -- 880,16 983 996,76 914,17 965,99 --

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Prašivka Miroslav

9:55
35
151
Koros Bedřich

9:59
0
152
Novotný Luděk

9:57
50
93
Hrabáček Alois

9:52
45
96
Číp Miroslav

9:50
50
137
Krátký Aleš

9:56
45
73
Prokop Luděk

9:57
45
96
Slezák Petr

9:53
50
117
-- --
554,5 523 600,5 589 571,5 604,5 594 584,5 -- --
917,29 865,18 993,38 974,36 945,41 1000 982,63 966,91 -- --

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Lžičař Jakub

9:56
50
76
Pospíšil Luboš jun.

9:53
50
131
Pospíšil Luboš

9:55
45
73
Malčík Zdeněk

9:56
50
82
Hořejší Ivan

4:21
40
159
Valenta Vojtěch jun.

9:56
45
116
Malčík Petr

9:58
50
64
Hrubý Tomáš

9:56
50
61
Kotula Miroslav

9:55
45
87
--
608 577,5 603,5 605 221,5 583 616 615,5 596,5 --
987,01 937,5 979,71 982,14 359,58 946,43 1000 999,19 968,34 --

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Svoboda Pavel

9:54
45
74
Micka Jan

9:53
45
145
Loutocký Petr

9:41
20
81
Ducháň Jiří

9:56
50
65
Valenta Vojtěch

9:51
45
94
Imiolek Jaroslav

9:54
45
127
-- Vorálek Petr

9:55
45
68
Petr Kuran

7:55
40
199
--
602 565,5 560,5 613,5 589 575,5 -- 606 415,5 --
981,26 921,76 913,61 1000 960,07 938,06 -- 987,78 677,26 --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Slezák Petr

9:51
50
109
Hrabáček Alois

2:50
0
95
Leiner Jan

9:56
50
59
Imiolek Jaroslav

9:51
50
76
Krajčovič Ivan

9:59
10
133
Novotný Luděk

0:0
0
0
-- Zeman Zdeněk

0:0
0
0
Vohralík Martin

9:52
40
148
--
586,5 122,5 616,5 603 542,5 0 -- 0 558 --
951,34 198,7 1000 978,1 879,97 0 -- 0 905,11 --

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Prašivka Miroslav

9:54
50
175
Malčík Zdeněk

9:58
45
101
Perkovič Stanislav

9:58
50
95
Vojkůvka Zdeněk

9:58
45
130
Hořejší Ivan

4:18
45
159
Ducháň Jiří

9:57
50
50
Veleba Martin

9:56
40
150
Loutocký Petr

9:59
35
103
-- --
556,5 592,5 600,5 578 223,5 622 561 582,5 -- --
894,69 952,57 965,43 929,26 359,32 1000 901,93 936,5 -- --

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Kotula Miroslav

9:56
50
86
Svoboda Pavel

9:58
50
81
Nehera Petr

9:56
50
93
Pospíšil Luboš jun.

9:53
45
137
Koros Bedřich

9:50
40
148
Vostřel Jaroslav

9:57
50
59
Pospíšil Luboš

9:55
45
111
Barč Radim

9:54
50
149
Beran Věnek

9:54
45
95
--
603 607,5 599,5 569,5 556 617,5 584,5 569,5 591,5 --
976,52 983,81 970,85 922,27 900,4 1000 946,56 922,27 957,89 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Malčík Radek

9:59
50
52
Valenta Vojtěch

9:57
45
114
Malčík Petr

0:0
0
0
Micka Jan

6:46
45
121
Lžičař Jakub

9:57
50
58
Prokop Luděk

6:8
0
80
Skoupý Karel

5:7
40
101
-- Vorálek Petr

9:55
20
114
--
623 585 0 390,5 618 328 296,5 -- 558 --
1000 939 0 626,81 991,97 526,48 475,92 -- 895,67 --

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Nahodil Antonín

9:50
45
115
Hrubý Tomáš

9:52
50
81
Vostřel Vlastimil

9:56
45
77
Petr Kuran

5:10
0
157
Krátký Aleš

9:56
50
93
Valenta Vojtěch jun.

9:57
45
97
Chalupník Milan

9:55
45
98
Číp Miroslav

9:49
45
161
-- --
577,5 601,5 602,5 231,5 599,5 593,5 591 553,5 -- --
958,51 998,34 1000 384,23 995,02 985,06 980,91 918,67 -- --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Micka Jan

9:57
45
166
Hořejší Ivan

9:53
40
154
Hrabáček Alois

7:22
50
91
Prašivka Miroslav

9:53
35
124
-- -- Loutocký Petr

4:14
35
107
Valenta Vojtěch

4:53
45
91
-- --
559 556 446,5 566 -- -- 235,5 292,5 -- --
987,63 982,33 788,87 1000 -- -- 416,08 516,78 -- --

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Imiolek Jaroslav

9:55
45
133
Perkovič Stanislav

9:58
50
134
Krátký Aleš

9:57
50
130
Malčík Zdeněk

9:56
45
150
Veleba Martin

9:55
45
156
Prokop Luděk

6:10
15
135
Novotný Luděk

9:56
50
111
Vorálek Petr

9:57
45
132
Valenta Vojtěch jun.

9:59
45
144
--
573,5 581 582 566 562 317,5 590,5 576 572 --
971,21 983,91 985,61 958,51 951,74 537,68 1000 975,44 968,67 --

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Vostřel Vlastimil

5:25
25
99
Koros Bedřich

5:18
30
152
Leiner Jan

5:5
45
80
Pospíšil Luboš jun.

9:54
40
163
Svoboda Pavel

6:26
45
105
Krajčovič Ivan

7:57
45
136
Skoupý Karel

5:56
50
97
Petr Kuran

5:32
35
164
Beran Věnek

9:55
45
134
--
300,5 272 310 552,5 378,5 454 357,5 285 573 --
524,43 474,69 541,01 964,22 660,56 792,32 623,91 497,38 1000 --

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Nahodil Antonín

5:9
45
115
Ducháň Jiří

8:59
50
141
Malčík Petr

9:59
50
132
Kotula Miroslav

6:2
45
109
Vojkůvka Zdeněk

7:53
50
162
Vohralík Martin

9:47
50
182
Číp Miroslav

7:56
45
143
Barč Radim

9:42
50
157
-- --
296,5 518,5 583 352,5 442 546 449,5 553,5 -- --
508,58 889,37 1000 604,63 758,15 936,54 771,01 949,4 -- --

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hrubý Tomáš

9:54
40
145
Lžičař Jakub

9:55
45
98
Pospíšil Luboš

9:54
45
150
Nehera Petr

5:33
45
142
Zeman Zdeněk

9:57
50
144
Vostřel Jaroslav

9:57
45
155
Chalupník Milan

5:53
50
132
Slezák Petr

9:54
50
165
Malčík Radek

9:58
50
141
--
561,5 591 564 307 575 564,5 337 561,5 577,5 --
950,08 1000 954,31 519,46 972,93 955,16 570,22 950,08 977,16 --

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hořejší Ivan

9:7
45
182
Svoboda Pavel

8:16
50
120
Malčík Radek

7:29
50
91
Novotný Luděk

9:39
50
121
Valenta Vojtěch jun.

8:17
50
144
Veleba Martin

6:26
35
150
Petr Kuran

6:7
45
172
-- Leiner Jan

8:56
50
151
--
501 486 453,5 568,5 475 346 326 -- 510,5 --
881,27 854,88 797,71 1000 835,53 608,62 573,44 -- 897,98 --

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Perkovič Stanislav

9:58
50
155
Vohralík Martin

9:41
50
131
Pospíšil Luboš

9:22
20
125
Slezák Petr

7:24
50
167
Skoupý Karel

6:11
45
143
Koros Bedřich

6:30
15
167
Prokop Luděk

9:57
45
159
Loutocký Petr

9:58
45
196
-- --
570,5 565,5 519,5 410,5 344,5 321,5 562,5 545 -- --
1000 991,24 910,6 719,54 603,86 563,54 985,98 955,3 -- --

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Micka Jan

9:54
50
198
Hrabáček Alois

9:55
40
191
Malčík Petr

6:39
45
131
Krajčovič Ivan

9:56
50
140
Vostřel Jaroslav

9:57
45
133
Krátký Aleš

6:58
0
144
Nehera Petr

9:58
40
146
Ducháň Jiří

9:58
50
168
Číp Miroslav

9:50
45
174
--
545 539,5 378,5 576 575,5 346 565 564 548 --
946,18 936,63 657,12 1000 999,13 600,69 980,9 979,17 951,39 --

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Zeman Zdeněk

0:0
0
0
Chalupník Milan

9:49
15
126
Malčík Zdeněk

9:55
45
149
Lžičař Jakub

5:36
35
120
Prašivka Miroslav

4:53
45
138
Pospíšil Luboš jun.

5:12
40
127
Hrubý Tomáš

9:54
50
122
Nahodil Antonín

8:35
50
146
Vorálek Petr

7:1
45
134
--
0 541 565,5 311 269 288,5 583 492 399 --
0 927,96 969,98 533,45 461,41 494,85 1000 843,91 684,39 --

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Vojkůvka Zdeněk

7:12
50
204
Imiolek Jaroslav

6:15
50
151
Vostřel Vlastimil

5:55
0
133
Valenta Vojtěch

6:23
50
122
-- Beran Věnek

9:53
50
183
Barč Radim

7:30
50
193
Kotula Miroslav

5:29
50
142
-- --
370 349,5 288,5 372 -- 551,5 403,5 308 -- --
670,9 633,73 523,12 674,52 -- 1000 731,64 558,48 -- --

Kolo - 8 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
-- -- Valenta Vojtěch jun.

9:57
50
183
Vostřel Jaroslav

9:58
50
137
Ducháň Jiří

7:38
50
80
Beran Věnek

9:57
50
123
Malčík Zdeněk

9:48
50
135
Novotný Luděk

9:53
50
160
Vohralík Martin

9:54
40
150
--
-- -- 555,5 579,5 468 585,5 570,5 563 559 --
-- -- 948,76 989,75 799,32 1000 974,38 961,57 954,74 --

Kolo - 8 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Perkovič Stanislav

9:58
50
207
Krátký Aleš

0:0
0
0
Imiolek Jaroslav

6:58
45
185
Vorálek Petr

7:15
45
180
Vojkůvka Zdeněk

9:57
50
161
Vostřel Vlastimil

9:57
5
96
Prašivka Miroslav

4:43
50
138
Koros Bedřich

4:53
35
153
Krajčovič Ivan

9:52
50
183
--
527 0 370,5 390 566,5 554 264 251,5 550,5 --
930,27 0 654,02 688,44 1000 977,93 466,02 443,95 971,76 --

Kolo - 8 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Skoupý Karel

5:56
30
145
Barč Radim

9:10
45
167
Hrabáček Alois

7:23
45
125
Svoboda Pavel

9:54
45
137
Pospíšil Luboš

9:56
50
144
Nahodil Antonín

7:37
45
168
Kotula Miroslav

7:26
45
158
Chalupník Milan

9:56
45
238
Petr Kuran

6:5
0
155
--
313,5 511,5 425,5 570,5 574 418 412 427 287,5 --
546,17 891,11 741,29 993,9 1000 728,22 717,77 743,9 500,87 --

Kolo - 8 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Nehera Petr

7:35
50
172
Micka Jan

5:39
40
148
Lžičař Jakub

8:1
0
148
Hrubý Tomáš

6:10
50
158
Pospíšil Luboš jun.

9:17
50
173
Prokop Luděk

9:59
15
192
Slezák Petr

6:58
45
169
Malčík Radek

9:59
50
173
Zeman Zdeněk

9:58
45
127
--
419 305 407 341 520,5 518 378,5 562,5 579,5 --
723,04 526,32 702,33 588,44 898,19 893,87 653,15 970,66 1000 --

Kolo - 8 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10
Hořejší Ivan

9:58
25
181
Valenta Vojtěch

9:54
40
185
Leiner Jan

9:56
50
170
Veleba Martin

9:8
45
222
Malčík Petr

9:59
50
133
Číp Miroslav

6:6
35
149
Loutocký Petr

9:56
45
160
-- -- --
532,5 541,5 561 427 582,5 326,5 561 -- -- --
914,16 929,61 963,09 733,05 1000 560,52 963,09 -- -- --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1* Vostřel Jaroslav CZE-458-3 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 6972,13 990,63
9:57 / 45 / 121
995,86
9:57 / 50 / 91
1000
9:57 / 50 / 51
996,76
9:58 / 45 / 55
1000
9:57 / 50 / 59
955,16
9:57 / 45 / 155
999,13
9:57 / 45 / 133
989,75
9:58 / 50 / 137
0
2* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 996,51 6947,82 1000
9:58 / 50 / 78
1000
9:58 / 50 / 52
1000
9:58 / 50 / 52
1000
9:57 / 50 / 53
1000
9:59 / 50 / 52
977,16
9:58 / 50 / 141
797,71
7:29 / 50 / 91
970,66
9:59 / 50 / 173
0
3* Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 987,33 6883,82 1000
9:54 / 50 / 129
963,02
9:54 / 45 / 80
973,19
9:56 / 40 / 74
999,19
9:56 / 50 / 61
998,34
9:52 / 50 / 81
950,08
9:54 / 40 / 145
1000
9:54 / 50 / 122
588,44
6:10 / 50 / 158
0
4* Ducháň Jiří CZE-344-30 2,4 GHz 0 0 CZE 981,08 6840,19 987,02
9:57 / 50 / 153
984,63
9:56 / 40 / 55
1000
9:57 / 50 / 63
1000
9:56 / 50 / 65
1000
9:57 / 50 / 50
889,37
8:59 / 50 / 141
979,17
9:58 / 50 / 168
799,32
7:38 / 50 / 80
0
5* Perkovič Stanislav CZE-008-001 2,4 GHz 0 0 CZE 980,1 6833,41 1000
9:57 / 50 / 120
921,22
9:56 / 40 / 126
984,57
9:56 / 45 / 70
969,23
9:59 / 50 / 101
965,43
9:58 / 50 / 95
983,91
9:58 / 50 / 134
1000
9:58 / 50 / 155
930,27
9:58 / 50 / 207
0
6* Beran Věnek CZE-313-27 2,4 GHz 0 0 CZE 976,62 6809,15 964,62
9:57 / 40 / 156
902,73
9:55 / 10 / 87
983,91
9:56 / 45 / 59
302,18
3:47 / 0 / 79
957,89
9:54 / 45 / 95
1000
9:55 / 45 / 134
1000
9:53 / 50 / 183
1000
9:57 / 50 / 123
0
7* Pospíšil Luboš CZE-313-40 2,4 GHz 0 0 CZE 975,61 6802,07 1000
9:52 / 50 / 106
1000
9:55 / 50 / 82
921,49
9:54 / 45 / 116
979,71
9:55 / 45 / 73
946,56
9:55 / 45 / 111
954,31
9:54 / 45 / 150
910,6
9:22 / 20 / 125
1000
9:56 / 50 / 144
0
8* Leiner Jan CZE-058-67 2,4 GHz 0 0 CZE 973,69 6788,66 1000
9:55 / 50 / 116
976,82
9:55 / 45 / 100
954,8
9:56 / 50 / 88
995,97
9:58 / 50 / 60
1000
9:56 / 50 / 59
541,01
5:5 / 45 / 80
897,98
8:56 / 50 / 151
963,09
9:56 / 50 / 170
0
9* Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 971,01 6770,04 949,07
9:57 / 45 / 166
983,39
9:57 / 45 / 100
0
0:0 / 0 / 0
982,14
9:56 / 50 / 82
952,57
9:58 / 45 / 101
958,51
9:56 / 45 / 150
969,98
9:55 / 45 / 149
974,38
9:48 / 50 / 135
0
10* Svoboda Pavel CZE-313-041 2,4 GHz 0 0 CZE 967,76 6747,32 977,01
9:59 / 45 / 98
980,58
9:56 / 45 / 70
975,88
9:56 / 45 / 68
981,26
9:54 / 45 / 74
983,81
9:58 / 50 / 81
660,56
6:26 / 45 / 105
854,88
8:16 / 50 / 120
993,9
9:54 / 45 / 137
0
11* Valenta Vojtěch jun. CZE-319-002 2,4 GHz 1 0 CZE 960,83 6699,04 919,76
9:58 / 50 / 205
984,22
9:58 / 45 / 101
946,14
9:56 / 50 / 115
946,43
9:56 / 45 / 116
985,06
9:57 / 45 / 97
968,67
9:59 / 45 / 144
835,53
8:17 / 50 / 144
948,76
9:57 / 50 / 183
0
12* Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 954,2 6652,81 995,69
9:58 / 50 / 142
1000
9:57 / 50 / 58
1000
9:59 / 50 / 37
1000
9:58 / 50 / 64
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 50 / 132
657,12
6:39 / 45 / 131
1000
9:59 / 50 / 133
0
13 Pospíšil Luboš jun. CZE-313-30 2,4 GHz 1 0 CZE 931,11 6491,85 876,3
9:55 / 0 / 177
956,12
9:56 / 40 / 139
937,25
9:56 / 45 / 117
937,5
9:53 / 50 / 131
922,27
9:53 / 45 / 137
964,22
9:54 / 40 / 163
494,85
5:12 / 40 / 127
898,19
9:17 / 50 / 173
0
14 Vostřel Vlastimil CZE-458-4 2,4 GHz 0 0 CZE 930,32 6486,28 1000
9:57 / 50 / 138
1000
9:55 / 50 / 86
983,92
9:55 / 50 / 66
1000
9:57 / 50 / 59
1000
9:56 / 45 / 77
524,43
5:25 / 25 / 99
523,12
5:55 / 0 / 133
977,93
9:57 / 5 / 96
0
15 Loutocký Petr CZE 327-09 2,4 GHz 0 0 CZE 928,78 6475,57 834,15
9:59 / 0 / 182
938,74
9:56 / 40 / 138
934,18
9:55 / 50 / 112
913,61
9:41 / 20 / 81
936,5
9:59 / 35 / 103
416,08
4:14 / 35 / 107
955,3
9:58 / 45 / 196
963,09
9:56 / 45 / 160
0
16 Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 927,82 6468,91 584,56
6:6 / 50 / 120
982,2
9:56 / 50 / 78
947,2
9:54 / 40 / 102
993,38
9:57 / 50 / 93
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 111
1000
9:39 / 50 / 121
961,57
9:53 / 50 / 160
0
17 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 2,4 GHz 0 0 CZE 905,11 6310,52 996,55
9:56 / 45 / 127
990,86
9:54 / 50 / 95
781,72
7:46 / 45 / 141
938,06
9:54 / 45 / 127
978,1
9:51 / 50 / 76
971,21
9:55 / 45 / 133
633,73
6:15 / 50 / 151
654,02
6:58 / 45 / 185
0
18 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 904,68 6307,57 657,44
6:57 / 50 / 174
867,51
9:53 / 45 / 208
881,84
9:50 / 45 / 158
914,17
9:58 / 40 / 147
879,97
9:59 / 10 / 133
792,32
7:57 / 45 / 136
1000
9:56 / 50 / 140
971,76
9:52 / 50 / 183
0
19 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 901,78 6287,31 946,52
9:41 / 45 / 137
858,41
9:12 / 50 / 143
1000
9:46 / 45 / 135
921,76
9:53 / 45 / 145
626,81
6:46 / 45 / 121
987,63
9:57 / 45 / 166
946,18
9:54 / 50 / 198
526,32
5:39 / 40 / 148
0
20 Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 900,68 6279,64 945,5
9:36 / 50 / 159
913,18
9:50 / 45 / 134
904,34
9:52 / 45 / 149
929,9
9:52 / 40 / 110
901,93
9:56 / 40 / 150
951,74
9:55 / 45 / 156
608,62
6:26 / 35 / 150
733,05
9:8 / 45 / 222
0
21 Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 891,17 6213,38 735,98
7:11 / 45 / 99
970,26
9:54 / 50 / 81
959,81
9:56 / 40 / 78
987,78
9:55 / 45 / 68
895,67
9:55 / 20 / 114
975,44
9:57 / 45 / 132
684,39
7:1 / 45 / 134
688,44
7:15 / 45 / 180
0
22 Hrabáček Alois CZE-313-22 2,4 GHz 0 0 CZE 891,06 6212,57 843,8
9:8 / 40 / 182
982,28
9:54 / 45 / 114
945,34
9:53 / 45 / 100
974,36
9:52 / 45 / 96
198,7
2:50 / 0 / 95
788,87
7:22 / 50 / 91
936,63
9:55 / 40 / 191
741,29
7:23 / 45 / 125
0
23 Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 890,49 6208,6 559,93
6:32 / 40 / 182
931,29
9:54 / 50 / 163
902,73
9:55 / 50 / 167
880,16
8:55 / 50 / 83
922,27
9:54 / 50 / 149
949,4
9:42 / 50 / 157
731,64
7:30 / 50 / 193
891,11
9:10 / 45 / 167
0
24 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 882,68 6154,13 636,29
6:41 / 45 / 145
514,07
5:26 / 50 / 131
935,69
9:50 / 50 / 116
794,52
8:33 / 50 / 140
905,11
9:52 / 40 / 148
936,54
9:47 / 50 / 182
991,24
9:41 / 50 / 131
954,74
9:54 / 40 / 150
0
25 Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 875,11 6101,4 633,22
6:30 / 50 / 148
956,12
9:55 / 40 / 137
904,26
9:54 / 50 / 164
966,91
9:53 / 50 / 117
951,34
9:51 / 50 / 109
950,08
9:54 / 50 / 165
719,54
7:24 / 50 / 167
653,15
6:58 / 45 / 169
0
26 Lžičař Jakub 313-39 2,4 GHz 0 0 313 871,53 6076,44 869,27
8:44 / 50 / 124
992,41
9:55 / 45 / 104
216,5
2:35 / 0 / 66
987,01
9:56 / 50 / 76
991,97
9:57 / 50 / 58
1000
9:55 / 45 / 98
533,45
5:36 / 35 / 120
702,33
8:1 / 0 / 148
0
27 Kotula Miroslav CZE-331-011 2,4 GHz 0 0 CZE 870,27 6067,66 933,5
9:56 / 40 / 135
1000
9:54 / 50 / 103
866,9
7:57 / 50 / 77
968,34
9:55 / 45 / 87
976,52
9:56 / 50 / 86
604,63
6:2 / 45 / 109
558,48
5:29 / 50 / 142
717,77
7:26 / 45 / 158
0
28 Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 868,09 6052,47 473,18
4:38 / 45 / 99
932,48
9:56 / 25 / 82
931,01
9:57 / 35 / 90
965,99
9:57 / 45 / 91
980,91
9:55 / 45 / 98
570,22
5:53 / 50 / 132
927,96
9:49 / 15 / 126
743,9
9:56 / 45 / 238
0
29 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 861,68 6007,75 938,74
9:53 / 40 / 178
310,43
3:48 / 35 / 151
922,01
9:56 / 40 / 137
945,41
9:50 / 50 / 137
918,67
9:49 / 45 / 161
771,01
7:56 / 45 / 143
951,39
9:50 / 45 / 174
560,52
6:6 / 35 / 149
0
30 Vojkůvka Zdeněk CZE-327-01 2,4 GHz 0 0 CZE 848,43 5915,38 710,53
7:21 / 45 / 135
909,39
9:54 / 45 / 154
432,12
3:57 / 50 / 87
937,15
9:56 / 45 / 119
929,26
9:58 / 45 / 130
758,15
7:53 / 50 / 162
670,9
7:12 / 50 / 204
1000
9:57 / 50 / 161
0
31 Prokop Luděk CZE-313-29 2,4 GHz 0 0 CZE 842,26 5872,35 992,33
9:57 / 30 / 89
953,38
9:51 / 50 / 96
337,18
3:59 / 0 / 98
982,63
9:57 / 45 / 96
526,48
6:8 / 0 / 80
537,68
6:10 / 15 / 135
985,98
9:57 / 45 / 159
893,87
9:59 / 15 / 192
0
32 Valenta Vojtěch CZE-319-001 2,4 GHz 0 0 CZE 826,76 5764,3 798,98
8:2 / 50 / 126
945,34
9:51 / 45 / 96
407,08
4:0 / 45 / 64
960,07
9:51 / 45 / 94
939
9:57 / 45 / 114
516,78
4:53 / 45 / 91
674,52
6:23 / 50 / 122
929,61
9:54 / 40 / 185
0
33 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 823,92 5744,5 983,82
9:56 / 45 / 127
966,83
9:56 / 45 / 87
212,53
2:30 / 15 / 62
1000
9:56 / 45 / 73
995,02
9:56 / 50 / 93
985,61
9:57 / 50 / 130
600,69
6:58 / 0 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
34 Zeman Zdeněk CZE-442-16 2,4 GHz 0 0 CZE 805,85 5618,46 680,62
7:16 / 45 / 133
990,03
9:58 / 40 / 84
991,88
9:58 / 50 / 75
983
9:58 / 40 / 62
0
0:0 / 0 / 0
972,93
9:57 / 50 / 144
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 127
0
35 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 788,87 5500,081 579,64
6:7 / 40 / 108
966,24
9:55 / 45 / 135
411,71
4:9 / 35 / 104
914,98
9:55 / 35 / 130
958,51
9:50 / 45 / 115
508,58
5:9 / 45 / 115
843,91
8:35 / 50 / 146
728,22
7:37 / 45 / 168
0
36 Hořejší Ivan CZE-171-019 2,4 GHz 0 0 CZE 762,41 5315,6 895,73
9:59 / 35 / 177
923,21
9:54 / 35 / 164
289,2
3:28 / 25 / 110
359,58
4:21 / 40 / 159
359,32
4:18 / 45 / 159
982,33
9:53 / 40 / 154
881,27
9:7 / 45 / 182
914,16
9:58 / 25 / 181
0
37 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 740,49 5162,8 528,04
5:20 / 45 / 118
895,35
9:56 / 30 / 174
325,02
4:4 / 0 / 84
917,29
9:55 / 35 / 151
894,69
9:54 / 50 / 175
1000
9:53 / 35 / 124
461,41
4:53 / 45 / 138
466,02
4:43 / 50 / 138
0
38 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 729,48 5086,05 629,76
7:0 / 0 / 112
951
9:58 / 30 / 111
213,32
2:36 / 30 / 103
311,04
3:8 / 40 / 70
970,85
9:56 / 50 / 93
519,46
5:33 / 45 / 142
980,9
9:58 / 40 / 146
723,04
7:35 / 50 / 172
0
39 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 724,65 5052,34 974,53
9:49 / 45 / 120
881,88
9:45 / 35 / 150
946,07
9:59 / 40 / 85
207,9
2:43 / 0 / 68
475,92
5:7 / 40 / 101
623,91
5:56 / 50 / 97
603,86
6:11 / 45 / 143
546,17
5:56 / 30 / 145
0
40 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 641,95 4475,73 660,14
7:4 / 45 / 163
290,56
4:6 / 10 / 161
567,83
7:15 / 0 / 171
865,18
9:59 / 0 / 152
900,4
9:50 / 40 / 148
474,69
5:18 / 30 / 152
563,54
6:30 / 15 / 167
443,95
4:53 / 35 / 153
0
41 Petr Kuran CZE 96- 013 2,4 GHz 0 0 CZE 621,72 4334,68 831,07
8:58 / 40 / 177
870,43
9:37 / 40 / 186
279,97
3:42 / 30 / 156
677,26
7:55 / 40 / 199
384,23
5:10 / 0 / 157
497,38
5:32 / 35 / 164
573,44
6:7 / 45 / 172
500,87
6:5 / 0 / 155
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Vostřel Jaroslav

M14:S56,00
L45
(H150)
Malčík Radek

M14:S57,00
L50
(H123)
Hrubý Tomáš

M6:S2,00
L40
(H118)
Ducháň Jiří

M14:S57,00
L50
(H150)
Perkovič Stanislav

M11:S15,00
L45
(H143)
Beran Věnek

M14:S57,00
L45
(H146)
Pospíšil Luboš

M14:S56,00
L45
(H112)
Leiner Jan

M14:S58,00
L40
(H153)
Malčík Zdeněk

M14:S57,00
L45
(H157)
Svoboda Pavel

M14:S57,00
L45
(H145)
Valenta Vojtěch jun.

M14:S59,00
L35
(H169)
Malčík Petr

M14:S59,00
L50
(H104)
866 885,5 343 872 648,5 869 885 861,5 863,5 869,5 849,5 897
965,44 987,18 382,39 972,13 722,97 968,78 986,62 960,42 962,65 969,34 947,05 1000

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Malčík Petr

M5:S56,00
L50
(H92)
Vostřel Jaroslav

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Radek

M14:S59,00
L50
(H93)
Hrubý Tomáš

M0:S0,00
L0
(H0)
Ducháň Jiří

M14:S58,00
L40
(H119)
Perkovič Stanislav

M14:S57,00
L30
(H131)
Beran Věnek

M1:S5,00
L0
(H10)
Pospíšil Luboš

M11:S10,00
L50
(H115)
Leiner Jan

M14:S49,00
L40
(H153)
Malčík Zdeněk

M14:S55,00
L50
(H128)
Svoboda Pavel

M9:S22,00
L40
(H107)
Valenta Vojtěch jun.

M14:S48,00
L35
(H161)
360 0 902,5 0 878,5 861,5 60 662,5 852,5 881 548,5 842,5
398,89 0 1000 0 973,41 954,57 66,48 734,07 944,6 976,18 607,76 933,52

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Valenta Vojtěch jun.

M14:S57,00
L40
(H160)
Malčík Petr

M13:S4,00
L45
(H98)
Vostřel Jaroslav

M14:S56,00
L50
(H179)
Malčík Radek

M14:S59,00
L50
(H127)
Hrubý Tomáš

M2:S53,00
L45
(H75)
Ducháň Jiří

M14:S58,00
L50
(H116)
Perkovič Stanislav

M14:S58,00
L45
(H151)
Beran Věnek

M0:S0,00
L0
(H0)
Pospíšil Luboš

M14:S58,00
L45
(H166)
Leiner Jan

M14:S58,00
L40
(H140)
Malčík Zdeněk

M14:S58,00
L50
(H123)
Svoboda Pavel

M14:S55,00
L45
(H154)
857 780 856,5 885,5 180,5 890 867,5 0 860 868 886,5 863
962,92 876,4 962,36 994,94 202,81 1000 974,72 0 966,29 975,28 996,07 969,66

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1 1000 2982,12 987,18
14:57 / 50 / 123
1000
14:59 / 50 / 93
994,94
14:59 / 50 / 127
0 2* Malčík Radek 996,51 6947,82 1000
9:58 / 50 / 78
1000
9:58 / 50 / 52
1000
9:58 / 50 / 52
1000
9:57 / 50 / 53
1000
9:59 / 50 / 52
977,16
9:58 / 50 / 141
797,71
7:29 / 50 / 91
970,66
9:59 / 50 / 173
0
2 987,73 2945,54 972,13
14:57 / 50 / 150
973,41
14:58 / 40 / 119
1000
14:58 / 50 / 116
0 4* Ducháň Jiří 981,08 6840,19 987,02
9:57 / 50 / 153
984,63
9:56 / 40 / 55
1000
9:57 / 50 / 63
1000
9:56 / 50 / 65
1000
9:57 / 50 / 50
889,37
8:59 / 50 / 141
979,17
9:58 / 50 / 168
799,32
7:38 / 50 / 80
0
3 984,17 2934,9 962,65
14:57 / 45 / 157
976,18
14:55 / 50 / 128
996,07
14:58 / 50 / 123
0 9* Malčík Zdeněk 971,01 6770,04 949,07
9:57 / 45 / 166
983,39
9:57 / 45 / 100
0
0:0 / 0 / 0
982,14
9:56 / 50 / 82
952,57
9:58 / 45 / 101
958,51
9:56 / 45 / 150
969,98
9:55 / 45 / 149
974,38
9:48 / 50 / 135
0
4 965,86 2880,3 960,42
14:58 / 40 / 153
944,6
14:49 / 40 / 153
975,28
14:58 / 40 / 140
0 8* Leiner Jan 973,69 6788,66 1000
9:55 / 50 / 116
976,82
9:55 / 45 / 100
954,8
9:56 / 50 / 88
995,97
9:58 / 50 / 60
1000
9:56 / 50 / 59
541,01
5:5 / 45 / 80
897,98
8:56 / 50 / 151
963,09
9:56 / 50 / 170
0
5 953,51 2843,49 947,05
14:59 / 35 / 169
933,52
14:48 / 35 / 161
962,92
14:57 / 40 / 160
0 11* Valenta Vojtěch jun. 960,83 6699,04 919,76
9:58 / 50 / 205
984,22
9:58 / 45 / 101
946,14
9:56 / 50 / 115
946,43
9:56 / 45 / 116
985,06
9:57 / 45 / 97
968,67
9:59 / 45 / 144
835,53
8:17 / 50 / 144
948,76
9:57 / 50 / 183
0
6 901,03 2686,98 986,62
14:56 / 45 / 112
734,07
11:10 / 50 / 115
966,29
14:58 / 45 / 166
0 7* Pospíšil Luboš 975,61 6802,07 1000
9:52 / 50 / 106
1000
9:55 / 50 / 82
921,49
9:54 / 45 / 116
979,71
9:55 / 45 / 73
946,56
9:55 / 45 / 111
954,31
9:54 / 45 / 150
910,6
9:22 / 20 / 125
1000
9:56 / 50 / 144
0
7 889,39 2652,26 722,97
11:15 / 45 / 143
954,57
14:57 / 30 / 131
974,72
14:58 / 45 / 151
0 5* Perkovič Stanislav 980,1 6833,41 1000
9:57 / 50 / 120
921,22
9:56 / 40 / 126
984,57
9:56 / 45 / 70
969,23
9:59 / 50 / 101
965,43
9:58 / 50 / 95
983,91
9:58 / 50 / 134
1000
9:58 / 50 / 155
930,27
9:58 / 50 / 207
0
8 854,01 2546,76 969,34
14:57 / 45 / 145
607,76
9:22 / 40 / 107
969,66
14:55 / 45 / 154
0 10* Svoboda Pavel 967,76 6747,32 977,01
9:59 / 45 / 98
980,58
9:56 / 45 / 70
975,88
9:56 / 45 / 68
981,26
9:54 / 45 / 74
983,81
9:58 / 50 / 81
660,56
6:26 / 45 / 105
854,88
8:16 / 50 / 120
993,9
9:54 / 45 / 137
0
9 762,98 2275,29 1000
14:59 / 50 / 104
398,89
5:56 / 50 / 92
876,4
13:4 / 45 / 98
0 12* Malčík Petr 954,2 6652,81 995,69
9:58 / 50 / 142
1000
9:57 / 50 / 58
1000
9:59 / 50 / 37
1000
9:58 / 50 / 64
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 50 / 132
657,12
6:39 / 45 / 131
1000
9:59 / 50 / 133
0
10 646,45 1927,8 965,44
14:56 / 45 / 150
0
0:0 / 0 / 0
962,36
14:56 / 50 / 179
0 1* Vostřel Jaroslav 1000 6972,13 990,63
9:57 / 45 / 121
995,86
9:57 / 50 / 91
1000
9:57 / 50 / 51
996,76
9:58 / 45 / 55
1000
9:57 / 50 / 59
955,16
9:57 / 45 / 155
999,13
9:57 / 45 / 133
989,75
9:58 / 50 / 137
0
11 347,16 1035,26 968,78
14:57 / 45 / 146
66,48
1:5 / 0 / 10
0
0:0 / 0 / 0
0 6* Beran Věnek 976,62 6809,15 964,62
9:57 / 40 / 156
902,73
9:55 / 10 / 87
983,91
9:56 / 45 / 59
302,18
3:47 / 0 / 79
957,89
9:54 / 45 / 95
1000
9:55 / 45 / 134
1000
9:53 / 50 / 183
1000
9:57 / 50 / 123
0
12 196,24 585,2 382,39
6:2 / 40 / 118
0
0:0 / 0 / 0
202,81
2:53 / 45 / 75
0 3* Hrubý Tomáš 987,33 6883,82 1000
9:54 / 50 / 129
963,02
9:54 / 45 / 80
973,19
9:56 / 40 / 74
999,19
9:56 / 50 / 61
998,34
9:52 / 50 / 81
950,08
9:54 / 40 / 145
1000
9:54 / 50 / 122
588,44
6:10 / 50 / 158
0
-- -- 13 Pospíšil Luboš jun. 931,11 6491,85 876,3
9:55 / 0 / 177
956,12
9:56 / 40 / 139
937,25
9:56 / 45 / 117
937,5
9:53 / 50 / 131
922,27
9:53 / 45 / 137
964,22
9:54 / 40 / 163
494,85
5:12 / 40 / 127
898,19
9:17 / 50 / 173
0
-- -- 14 Vostřel Vlastimil 930,32 6486,28 1000
9:57 / 50 / 138
1000
9:55 / 50 / 86
983,92
9:55 / 50 / 66
1000
9:57 / 50 / 59
1000
9:56 / 45 / 77
524,43
5:25 / 25 / 99
523,12
5:55 / 0 / 133
977,93
9:57 / 5 / 96
0
-- -- 15 Loutocký Petr 928,78 6475,57 834,15
9:59 / 0 / 182
938,74
9:56 / 40 / 138
934,18
9:55 / 50 / 112
913,61
9:41 / 20 / 81
936,5
9:59 / 35 / 103
416,08
4:14 / 35 / 107
955,3
9:58 / 45 / 196
963,09
9:56 / 45 / 160
0
-- -- 16 Novotný Luděk 927,82 6468,91 584,56
6:6 / 50 / 120
982,2
9:56 / 50 / 78
947,2
9:54 / 40 / 102
993,38
9:57 / 50 / 93
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 111
1000
9:39 / 50 / 121
961,57
9:53 / 50 / 160
0
-- -- 17 Imiolek Jaroslav 905,11 6310,52 996,55
9:56 / 45 / 127
990,86
9:54 / 50 / 95
781,72
7:46 / 45 / 141
938,06
9:54 / 45 / 127
978,1
9:51 / 50 / 76
971,21
9:55 / 45 / 133
633,73
6:15 / 50 / 151
654,02
6:58 / 45 / 185
0
-- -- 18 Krajčovič Ivan 904,68 6307,57 657,44
6:57 / 50 / 174
867,51
9:53 / 45 / 208
881,84
9:50 / 45 / 158
914,17
9:58 / 40 / 147
879,97
9:59 / 10 / 133
792,32
7:57 / 45 / 136
1000
9:56 / 50 / 140
971,76
9:52 / 50 / 183
0
-- -- 19 Micka Jan 901,78 6287,31 946,52
9:41 / 45 / 137
858,41
9:12 / 50 / 143
1000
9:46 / 45 / 135
921,76
9:53 / 45 / 145
626,81
6:46 / 45 / 121
987,63
9:57 / 45 / 166
946,18
9:54 / 50 / 198
526,32
5:39 / 40 / 148
0
-- -- 20 Veleba Martin 900,68 6279,64 945,5
9:36 / 50 / 159
913,18
9:50 / 45 / 134
904,34
9:52 / 45 / 149
929,9
9:52 / 40 / 110
901,93
9:56 / 40 / 150
951,74
9:55 / 45 / 156
608,62
6:26 / 35 / 150
733,05
9:8 / 45 / 222
0
-- -- 21 Vorálek Petr 891,17 6213,38 735,98
7:11 / 45 / 99
970,26
9:54 / 50 / 81
959,81
9:56 / 40 / 78
987,78
9:55 / 45 / 68
895,67
9:55 / 20 / 114
975,44
9:57 / 45 / 132
684,39
7:1 / 45 / 134
688,44
7:15 / 45 / 180
0
-- -- 22 Hrabáček Alois 891,06 6212,57 843,8
9:8 / 40 / 182
982,28
9:54 / 45 / 114
945,34
9:53 / 45 / 100
974,36
9:52 / 45 / 96
198,7
2:50 / 0 / 95
788,87
7:22 / 50 / 91
936,63
9:55 / 40 / 191
741,29
7:23 / 45 / 125
0
-- -- 23 Barč Radim 890,49 6208,6 559,93
6:32 / 40 / 182
931,29
9:54 / 50 / 163
902,73
9:55 / 50 / 167
880,16
8:55 / 50 / 83
922,27
9:54 / 50 / 149
949,4
9:42 / 50 / 157
731,64
7:30 / 50 / 193
891,11
9:10 / 45 / 167
0
-- -- 24 Vohralík Martin 882,68 6154,13 636,29
6:41 / 45 / 145
514,07
5:26 / 50 / 131
935,69
9:50 / 50 / 116
794,52
8:33 / 50 / 140
905,11
9:52 / 40 / 148
936,54
9:47 / 50 / 182
991,24
9:41 / 50 / 131
954,74
9:54 / 40 / 150
0
-- -- 25 Slezák Petr 875,11 6101,4 633,22
6:30 / 50 / 148
956,12
9:55 / 40 / 137
904,26
9:54 / 50 / 164
966,91
9:53 / 50 / 117
951,34
9:51 / 50 / 109
950,08
9:54 / 50 / 165
719,54
7:24 / 50 / 167
653,15
6:58 / 45 / 169
0
-- -- 26 Lžičař Jakub 871,53 6076,44 869,27
8:44 / 50 / 124
992,41
9:55 / 45 / 104
216,5
2:35 / 0 / 66
987,01
9:56 / 50 / 76
991,97
9:57 / 50 / 58
1000
9:55 / 45 / 98
533,45
5:36 / 35 / 120
702,33
8:1 / 0 / 148
0
-- -- 27 Kotula Miroslav 870,27 6067,66 933,5
9:56 / 40 / 135
1000
9:54 / 50 / 103
866,9
7:57 / 50 / 77
968,34
9:55 / 45 / 87
976,52
9:56 / 50 / 86
604,63
6:2 / 45 / 109
558,48
5:29 / 50 / 142
717,77
7:26 / 45 / 158
0
-- -- 28 Chalupník Milan 868,09 6052,47 473,18
4:38 / 45 / 99
932,48
9:56 / 25 / 82
931,01
9:57 / 35 / 90
965,99
9:57 / 45 / 91
980,91
9:55 / 45 / 98
570,22
5:53 / 50 / 132
927,96
9:49 / 15 / 126
743,9
9:56 / 45 / 238
0
-- -- 29 Číp Miroslav 861,68 6007,75 938,74
9:53 / 40 / 178
310,43
3:48 / 35 / 151
922,01
9:56 / 40 / 137
945,41
9:50 / 50 / 137
918,67
9:49 / 45 / 161
771,01
7:56 / 45 / 143
951,39
9:50 / 45 / 174
560,52
6:6 / 35 / 149
0
-- -- 30 Vojkůvka Zdeněk 848,43 5915,38 710,53
7:21 / 45 / 135
909,39
9:54 / 45 / 154
432,12
3:57 / 50 / 87
937,15
9:56 / 45 / 119
929,26
9:58 / 45 / 130
758,15
7:53 / 50 / 162
670,9
7:12 / 50 / 204
1000
9:57 / 50 / 161
0
-- -- 31 Prokop Luděk 842,26 5872,35 992,33
9:57 / 30 / 89
953,38
9:51 / 50 / 96
337,18
3:59 / 0 / 98
982,63
9:57 / 45 / 96
526,48
6:8 / 0 / 80
537,68
6:10 / 15 / 135
985,98
9:57 / 45 / 159
893,87
9:59 / 15 / 192
0
-- -- 32 Valenta Vojtěch 826,76 5764,3 798,98
8:2 / 50 / 126
945,34
9:51 / 45 / 96
407,08
4:0 / 45 / 64
960,07
9:51 / 45 / 94
939
9:57 / 45 / 114
516,78
4:53 / 45 / 91
674,52
6:23 / 50 / 122
929,61
9:54 / 40 / 185
0
-- -- 33 Krátký Aleš 823,92 5744,5 983,82
9:56 / 45 / 127
966,83
9:56 / 45 / 87
212,53
2:30 / 15 / 62
1000
9:56 / 45 / 73
995,02
9:56 / 50 / 93
985,61
9:57 / 50 / 130
600,69
6:58 / 0 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 34 Zeman Zdeněk 805,85 5618,46 680,62
7:16 / 45 / 133
990,03
9:58 / 40 / 84
991,88
9:58 / 50 / 75
983
9:58 / 40 / 62
0
0:0 / 0 / 0
972,93
9:57 / 50 / 144
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 127
0
-- -- 35 Nahodil Antonín 788,87 5500,081 579,64
6:7 / 40 / 108
966,24
9:55 / 45 / 135
411,71
4:9 / 35 / 104
914,98
9:55 / 35 / 130
958,51
9:50 / 45 / 115
508,58
5:9 / 45 / 115
843,91
8:35 / 50 / 146
728,22
7:37 / 45 / 168
0
-- -- 36 Hořejší Ivan 762,41 5315,6 895,73
9:59 / 35 / 177
923,21
9:54 / 35 / 164
289,2
3:28 / 25 / 110
359,58
4:21 / 40 / 159
359,32
4:18 / 45 / 159
982,33
9:53 / 40 / 154
881,27
9:7 / 45 / 182
914,16
9:58 / 25 / 181
0
-- -- 37 Prašivka Miroslav 740,49 5162,8 528,04
5:20 / 45 / 118
895,35
9:56 / 30 / 174
325,02
4:4 / 0 / 84
917,29
9:55 / 35 / 151
894,69
9:54 / 50 / 175
1000
9:53 / 35 / 124
461,41
4:53 / 45 / 138
466,02
4:43 / 50 / 138
0
-- -- 38 Nehera Petr 729,48 5086,05 629,76
7:0 / 0 / 112
951
9:58 / 30 / 111
213,32
2:36 / 30 / 103
311,04
3:8 / 40 / 70
970,85
9:56 / 50 / 93
519,46
5:33 / 45 / 142
980,9
9:58 / 40 / 146
723,04
7:35 / 50 / 172
0
-- -- 39 Skoupý Karel 724,65 5052,34 974,53
9:49 / 45 / 120
881,88
9:45 / 35 / 150
946,07
9:59 / 40 / 85
207,9
2:43 / 0 / 68
475,92
5:7 / 40 / 101
623,91
5:56 / 50 / 97
603,86
6:11 / 45 / 143
546,17
5:56 / 30 / 145
0
-- -- 40 Koros Bedřich 641,95 4475,73 660,14
7:4 / 45 / 163
290,56
4:6 / 10 / 161
567,83
7:15 / 0 / 171
865,18
9:59 / 0 / 152
900,4
9:50 / 40 / 148
474,69
5:18 / 30 / 152
563,54
6:30 / 15 / 167
443,95
4:53 / 35 / 153
0
-- -- 41 Petr Kuran 621,72 4334,68 831,07
8:58 / 40 / 177
870,43
9:37 / 40 / 186
279,97
3:42 / 30 / 156
677,26
7:55 / 40 / 199
384,23
5:10 / 0 / 157
497,38
5:32 / 35 / 164
573,44
6:7 / 45 / 172
500,87
6:5 / 0 / 155
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :47
Datum konání :20.9.2015
Kategorie :F5J
Místo konání :Lanškroun
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Česká Třebová
Ředitel soutěže :
Hlavní rozhodčí :
Počasí :Slunečno, 20 st, 2m/s




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:58 / 50 / 78
1000
9:58 / 50 / 52
1000
9:58 / 50 / 52
1000
9:57 / 50 / 53
1000
9:59 / 50 / 52
977,16
9:58 / 50 / 141
797,71
7:29 / 50 / 91
970,66
9:59 / 50 / 173
6947,82 996,51
2* Ducháň Jiří CZE-344-30 987,02
9:57 / 50 / 153
984,63
9:56 / 40 / 55
1000
9:57 / 50 / 63
1000
9:56 / 50 / 65
1000
9:57 / 50 / 50
889,37
8:59 / 50 / 141
979,17
9:58 / 50 / 168
799,32
7:38 / 50 / 80
6840,19 981,08
3* Malčík Zdeněk CZE-065-202 949,07
9:57 / 45 / 166
983,39
9:57 / 45 / 100
0
0:0 / 0 / 0
982,14
9:56 / 50 / 82
952,57
9:58 / 45 / 101
958,51
9:56 / 45 / 150
969,98
9:55 / 45 / 149
974,38
9:48 / 50 / 135
6770,04 971,01
4* Leiner Jan CZE-058-67 1000
9:55 / 50 / 116
976,82
9:55 / 45 / 100
954,8
9:56 / 50 / 88
995,97
9:58 / 50 / 60
1000
9:56 / 50 / 59
541,01
5:5 / 45 / 80
897,98
8:56 / 50 / 151
963,09
9:56 / 50 / 170
6788,66 973,69
5* Valenta Vojtěch jun. CZE-319-002 919,76
9:58 / 50 / 205
984,22
9:58 / 45 / 101
946,14
9:56 / 50 / 115
946,43
9:56 / 45 / 116
985,06
9:57 / 45 / 97
968,67
9:59 / 45 / 144
835,53
8:17 / 50 / 144
948,76
9:57 / 50 / 183
6699,04 960,83
6* Pospíšil Luboš CZE-313-40 1000
9:52 / 50 / 106
1000
9:55 / 50 / 82
921,49
9:54 / 45 / 116
979,71
9:55 / 45 / 73
946,56
9:55 / 45 / 111
954,31
9:54 / 45 / 150
910,6
9:22 / 20 / 125
1000
9:56 / 50 / 144
6802,07 975,61
7* Perkovič Stanislav CZE-008-001 1000
9:57 / 50 / 120
921,22
9:56 / 40 / 126
984,57
9:56 / 45 / 70
969,23
9:59 / 50 / 101
965,43
9:58 / 50 / 95
983,91
9:58 / 50 / 134
1000
9:58 / 50 / 155
930,27
9:58 / 50 / 207
6833,41 980,1
8* Svoboda Pavel CZE-313-041 977,01
9:59 / 45 / 98
980,58
9:56 / 45 / 70
975,88
9:56 / 45 / 68
981,26
9:54 / 45 / 74
983,81
9:58 / 50 / 81
660,56
6:26 / 45 / 105
854,88
8:16 / 50 / 120
993,9
9:54 / 45 / 137
6747,32 967,76
9* Malčík Petr CZE-065-211 995,69
9:58 / 50 / 142
1000
9:57 / 50 / 58
1000
9:59 / 50 / 37
1000
9:58 / 50 / 64
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 50 / 132
657,12
6:39 / 45 / 131
1000
9:59 / 50 / 133
6652,81 954,2
10* Vostřel Jaroslav CZE-458-3 990,63
9:57 / 45 / 121
995,86
9:57 / 50 / 91
1000
9:57 / 50 / 51
996,76
9:58 / 45 / 55
1000
9:57 / 50 / 59
955,16
9:57 / 45 / 155
999,13
9:57 / 45 / 133
989,75
9:58 / 50 / 137
6972,13 1000
11* Beran Věnek CZE-313-27 964,62
9:57 / 40 / 156
902,73
9:55 / 10 / 87
983,91
9:56 / 45 / 59
302,18
3:47 / 0 / 79
957,89
9:54 / 45 / 95
1000
9:55 / 45 / 134
1000
9:53 / 50 / 183
1000
9:57 / 50 / 123
6809,15 976,62
12* Hrubý Tomáš CZE-213-039 1000
9:54 / 50 / 129
963,02
9:54 / 45 / 80
973,19
9:56 / 40 / 74
999,19
9:56 / 50 / 61
998,34
9:52 / 50 / 81
950,08
9:54 / 40 / 145
1000
9:54 / 50 / 122
588,44
6:10 / 50 / 158
6883,82 987,33
13 Pospíšil Luboš jun. CZE-313-30 876,3
9:55 / 0 / 177
956,12
9:56 / 40 / 139
937,25
9:56 / 45 / 117
937,5
9:53 / 50 / 131
922,27
9:53 / 45 / 137
964,22
9:54 / 40 / 163
494,85
5:12 / 40 / 127
898,19
9:17 / 50 / 173
6491,85 931,11
14 Vostřel Vlastimil CZE-458-4 1000
9:57 / 50 / 138
1000
9:55 / 50 / 86
983,92
9:55 / 50 / 66
1000
9:57 / 50 / 59
1000
9:56 / 45 / 77
524,43
5:25 / 25 / 99
523,12
5:55 / 0 / 133
977,93
9:57 / 5 / 96
6486,28 930,32
15 Loutocký Petr CZE 327-09 834,15
9:59 / 0 / 182
938,74
9:56 / 40 / 138
934,18
9:55 / 50 / 112
913,61
9:41 / 20 / 81
936,5
9:59 / 35 / 103
416,08
4:14 / 35 / 107
955,3
9:58 / 45 / 196
963,09
9:56 / 45 / 160
6475,57 928,78
16 Novotný Luděk CZE-008-014 584,56
6:6 / 50 / 120
982,2
9:56 / 50 / 78
947,2
9:54 / 40 / 102
993,38
9:57 / 50 / 93
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:56 / 50 / 111
1000
9:39 / 50 / 121
961,57
9:53 / 50 / 160
6468,91 927,82
17 Imiolek Jaroslav CZE-071-076 996,55
9:56 / 45 / 127
990,86
9:54 / 50 / 95
781,72
7:46 / 45 / 141
938,06
9:54 / 45 / 127
978,1
9:51 / 50 / 76
971,21
9:55 / 45 / 133
633,73
6:15 / 50 / 151
654,02
6:58 / 45 / 185
6310,52 905,11
18 Krajčovič Ivan CZE-069-013 657,44
6:57 / 50 / 174
867,51
9:53 / 45 / 208
881,84
9:50 / 45 / 158
914,17
9:58 / 40 / 147
879,97
9:59 / 10 / 133
792,32
7:57 / 45 / 136
1000
9:56 / 50 / 140
971,76
9:52 / 50 / 183
6307,57 904,68
19 Micka Jan CZE-074-013 946,52
9:41 / 45 / 137
858,41
9:12 / 50 / 143
1000
9:46 / 45 / 135
921,76
9:53 / 45 / 145
626,81
6:46 / 45 / 121
987,63
9:57 / 45 / 166
946,18
9:54 / 50 / 198
526,32
5:39 / 40 / 148
6287,31 901,78
20 Veleba Martin CZE-269-43 945,5
9:36 / 50 / 159
913,18
9:50 / 45 / 134
904,34
9:52 / 45 / 149
929,9
9:52 / 40 / 110
901,93
9:56 / 40 / 150
951,74
9:55 / 45 / 156
608,62
6:26 / 35 / 150
733,05
9:8 / 45 / 222
6279,64 900,68
21 Vorálek Petr CZE-327-025 735,98
7:11 / 45 / 99
970,26
9:54 / 50 / 81
959,81
9:56 / 40 / 78
987,78
9:55 / 45 / 68
895,67
9:55 / 20 / 114
975,44
9:57 / 45 / 132
684,39
7:1 / 45 / 134
688,44
7:15 / 45 / 180
6213,38 891,17
22 Hrabáček Alois CZE-313-22 843,8
9:8 / 40 / 182
982,28
9:54 / 45 / 114
945,34
9:53 / 45 / 100
974,36
9:52 / 45 / 96
198,7
2:50 / 0 / 95
788,87
7:22 / 50 / 91
936,63
9:55 / 40 / 191
741,29
7:23 / 45 / 125
6212,57 891,06
23 Barč Radim CZE-342-001 559,93
6:32 / 40 / 182
931,29
9:54 / 50 / 163
902,73
9:55 / 50 / 167
880,16
8:55 / 50 / 83
922,27
9:54 / 50 / 149
949,4
9:42 / 50 / 157
731,64
7:30 / 50 / 193
891,11
9:10 / 45 / 167
6208,6 890,49
24 Vohralík Martin CZE-261-358 636,29
6:41 / 45 / 145
514,07
5:26 / 50 / 131
935,69
9:50 / 50 / 116
794,52
8:33 / 50 / 140
905,11
9:52 / 40 / 148
936,54
9:47 / 50 / 182
991,24
9:41 / 50 / 131
954,74
9:54 / 40 / 150
6154,13 882,68
25 Slezák Petr CZE-342-044 633,22
6:30 / 50 / 148
956,12
9:55 / 40 / 137
904,26
9:54 / 50 / 164
966,91
9:53 / 50 / 117
951,34
9:51 / 50 / 109
950,08
9:54 / 50 / 165
719,54
7:24 / 50 / 167
653,15
6:58 / 45 / 169
6101,4 875,11
26 Lžičař Jakub 313-39 869,27
8:44 / 50 / 124
992,41
9:55 / 45 / 104
216,5
2:35 / 0 / 66
987,01
9:56 / 50 / 76
991,97
9:57 / 50 / 58
1000
9:55 / 45 / 98
533,45
5:36 / 35 / 120
702,33
8:1 / 0 / 148
6076,44 871,53
27 Kotula Miroslav CZE-331-011 933,5
9:56 / 40 / 135
1000
9:54 / 50 / 103
866,9
7:57 / 50 / 77
968,34
9:55 / 45 / 87
976,52
9:56 / 50 / 86
604,63
6:2 / 45 / 109
558,48
5:29 / 50 / 142
717,77
7:26 / 45 / 158
6067,66 870,27
28 Chalupník Milan CZE-442-036 473,18
4:38 / 45 / 99
932,48
9:56 / 25 / 82
931,01
9:57 / 35 / 90
965,99
9:57 / 45 / 91
980,91
9:55 / 45 / 98
570,22
5:53 / 50 / 132
927,96
9:49 / 15 / 126
743,9
9:56 / 45 / 238
6052,47 868,09
29 Číp Miroslav CZE-232-045 938,74
9:53 / 40 / 178
310,43
3:48 / 35 / 151
922,01
9:56 / 40 / 137
945,41
9:50 / 50 / 137
918,67
9:49 / 45 / 161
771,01
7:56 / 45 / 143
951,39
9:50 / 45 / 174
560,52
6:6 / 35 / 149
6007,75 861,68
30 Vojkůvka Zdeněk CZE-327-01 710,53
7:21 / 45 / 135
909,39
9:54 / 45 / 154
432,12
3:57 / 50 / 87
937,15
9:56 / 45 / 119
929,26
9:58 / 45 / 130
758,15
7:53 / 50 / 162
670,9
7:12 / 50 / 204
1000
9:57 / 50 / 161
5915,38 848,43
31 Prokop Luděk CZE-313-29 992,33
9:57 / 30 / 89
953,38
9:51 / 50 / 96
337,18
3:59 / 0 / 98
982,63
9:57 / 45 / 96
526,48
6:8 / 0 / 80
537,68
6:10 / 15 / 135
985,98
9:57 / 45 / 159
893,87
9:59 / 15 / 192
5872,35 842,26
32 Valenta Vojtěch CZE-319-001 798,98
8:2 / 50 / 126
945,34
9:51 / 45 / 96
407,08
4:0 / 45 / 64
960,07
9:51 / 45 / 94
939
9:57 / 45 / 114
516,78
4:53 / 45 / 91
674,52
6:23 / 50 / 122
929,61
9:54 / 40 / 185
5764,3 826,76
33 Krátký Aleš CZE-548-001 983,82
9:56 / 45 / 127
966,83
9:56 / 45 / 87
212,53
2:30 / 15 / 62
1000
9:56 / 45 / 73
995,02
9:56 / 50 / 93
985,61
9:57 / 50 / 130
600,69
6:58 / 0 / 144
0
0:0 / 0 / 0
5744,5 823,92
34 Zeman Zdeněk CZE-442-16 680,62
7:16 / 45 / 133
990,03
9:58 / 40 / 84
991,88
9:58 / 50 / 75
983
9:58 / 40 / 62
0
0:0 / 0 / 0
972,93
9:57 / 50 / 144
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 127
5618,46 805,85
35 Nahodil Antonín CZE-269-019 579,64
6:7 / 40 / 108
966,24
9:55 / 45 / 135
411,71
4:9 / 35 / 104
914,98
9:55 / 35 / 130
958,51
9:50 / 45 / 115
508,58
5:9 / 45 / 115
843,91
8:35 / 50 / 146
728,22
7:37 / 45 / 168
5500,081 788,87
36 Hořejší Ivan CZE-171-019 895,73
9:59 / 35 / 177
923,21
9:54 / 35 / 164
289,2
3:28 / 25 / 110
359,58
4:21 / 40 / 159
359,32
4:18 / 45 / 159
982,33
9:53 / 40 / 154
881,27
9:7 / 45 / 182
914,16
9:58 / 25 / 181
5315,6 762,41
37 Prašivka Miroslav CZE-261-025 528,04
5:20 / 45 / 118
895,35
9:56 / 30 / 174
325,02
4:4 / 0 / 84
917,29
9:55 / 35 / 151
894,69
9:54 / 50 / 175
1000
9:53 / 35 / 124
461,41
4:53 / 45 / 138
466,02
4:43 / 50 / 138
5162,8 740,49
38 Nehera Petr CZE-058-023 629,76
7:0 / 0 / 112
951
9:58 / 30 / 111
213,32
2:36 / 30 / 103
311,04
3:8 / 40 / 70
970,85
9:56 / 50 / 93
519,46
5:33 / 45 / 142
980,9
9:58 / 40 / 146
723,04
7:35 / 50 / 172
5086,05 729,48
39 Skoupý Karel CZE-1520 974,53
9:49 / 45 / 120
881,88
9:45 / 35 / 150
946,07
9:59 / 40 / 85
207,9
2:43 / 0 / 68
475,92
5:7 / 40 / 101
623,91
5:56 / 50 / 97
603,86
6:11 / 45 / 143
546,17
5:56 / 30 / 145
5052,34 724,65
40 Koros Bedřich CZE-058-102 660,14
7:4 / 45 / 163
290,56
4:6 / 10 / 161
567,83
7:15 / 0 / 171
865,18
9:59 / 0 / 152
900,4
9:50 / 40 / 148
474,69
5:18 / 30 / 152
563,54
6:30 / 15 / 167
443,95
4:53 / 35 / 153
4475,73 641,95
41 Petr Kuran CZE 96- 013 831,07
8:58 / 40 / 177
870,43
9:37 / 40 / 186
279,97
3:42 / 30 / 156
677,26
7:55 / 40 / 199
384,23
5:10 / 0 / 157
497,38
5:32 / 35 / 164
573,44
6:7 / 45 / 172
500,87
6:5 / 0 / 155
4334,68 621,72

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 41 Krátký Aleš, Hrabáček Alois, Pospíšil Luboš, Beran Věnek, Pospíšil Luboš jun., Prokop Luděk, Vostřel Vlastimil, Vostřel Jaroslav, Ducháň Jiří, Vojkůvka Zdeněk, Imiolek Jaroslav, Perkovič Stanislav, Krajčovič Ivan, Kotula Miroslav, Chalupník Milan, Skoupý Karel, Svoboda Pavel, Hořejší Ivan, Nehera Petr, Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Malčík Radek, Vorálek Petr, Novotný Luděk, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Barč Radim, Slezák Petr , Koros Bedřich, Hrubý Tomáš, Číp Miroslav, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Leiner Jan, Lžičař Jakub, Valenta Vojtěch, Micka Jan, Zeman Zdeněk, Loutocký Petr, Petr Kuran, Valenta Vojtěch jun., 270305,6 6592,82

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Malčík Radek 11 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 550 50
Ducháň Jiří 11 50 , 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 40 , 50 530 48,18
Slezák Petr 8 50 , 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 385 48,12
Barč Radim 8 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 385 48,12
Vojkůvka Zdeněk 8 45 , 45 , 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 50 380 47,5
Vohralík Martin 8 45 , 50 , 50 , 50 , 40 , 50 , 50 , 40 375 46,88
Kotula Miroslav 8 40 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 375 46,88
Imiolek Jaroslav 8 45 , 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 375 46,88
Leiner Jan 11 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 40 , 40 , 40 510 46,36
Perkovič Stanislav 11 50 , 40 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 30 , 45 505 45,91
Micka Jan 8 45 , 50 , 45 , 45 , 45 , 45 , 50 , 40 365 45,62
Valenta Vojtěch 8 50 , 45 , 45 , 45 , 45 , 45 , 50 , 40 365 45,62
Svoboda Pavel 11 45 , 45 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 , 45 , 40 , 45 500 45,45
Valenta Vojtěch jun. 11 50 , 45 , 50 , 45 , 45 , 45 , 50 , 50 , 35 , 35 , 40 490 44,55
Malčík Petr 11 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 45 490 44,55
Pospíšil Luboš 11 50 , 50 , 45 , 45 , 45 , 45 , 20 , 50 , 45 , 50 , 45 490 44,55
Vostřel Jaroslav 11 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 , 45 , 50 , 45 , 0 , 50 475 43,18
Veleba Martin 8 50 , 45 , 45 , 40 , 40 , 45 , 35 , 45 345 43,12
Malčík Zdeněk 11 45 , 45 , 0 , 50 , 45 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 470 42,73
Nahodil Antonín 8 40 , 45 , 35 , 35 , 45 , 45 , 50 , 45 340 42,5
Novotný Luděk 8 50 , 50 , 40 , 50 , 0 , 50 , 50 , 50 340 42,5
Číp Miroslav 8 40 , 35 , 40 , 50 , 45 , 45 , 45 , 35 335 41,88
Vorálek Petr 8 45 , 50 , 40 , 45 , 20 , 45 , 45 , 45 335 41,88
Krajčovič Ivan 8 50 , 45 , 45 , 40 , 10 , 45 , 50 , 50 335 41,88
Hrubý Tomáš 11 50 , 45 , 40 , 50 , 50 , 40 , 50 , 50 , 40 , 0 , 45 460 41,82
Pospíšil Luboš jun. 8 0 , 40 , 45 , 50 , 45 , 40 , 40 , 50 310 38,75
Hrabáček Alois 8 40 , 45 , 45 , 45 , 0 , 50 , 40 , 45 310 38,75
Chalupník Milan 8 45 , 25 , 35 , 45 , 45 , 50 , 15 , 45 305 38,12
Prašivka Miroslav 8 45 , 30 , 0 , 35 , 50 , 35 , 45 , 50 290 36,25
Hořejší Ivan 8 35 , 35 , 25 , 40 , 45 , 40 , 45 , 25 290 36,25
Skoupý Karel 8 45 , 35 , 40 , 0 , 40 , 50 , 45 , 30 285 35,62
Lžičař Jakub 8 50 , 45 , 0 , 50 , 50 , 45 , 35 , 0 275 34,38
Vostřel Vlastimil 8 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 25 , 0 , 5 275 34,38
Loutocký Petr 8 0 , 40 , 50 , 20 , 35 , 35 , 45 , 45 270 33,75
Zeman Zdeněk 8 45 , 40 , 50 , 40 , 0 , 50 , 0 , 45 270 33,75
Nehera Petr 9 0 , 30 , 0 , 40 , 50 , 45 , 40 , 50 , 30 285 31,67
Krátký Aleš 8 45 , 45 , 15 , 45 , 50 , 50 , 0 , 0 250 31,25
Beran Věnek 11 40 , 10 , 45 , 0 , 45 , 45 , 50 , 50 , 45 , 0 , 0 330 30
Petr Kuran 8 40 , 40 , 30 , 40 , 0 , 35 , 45 , 0 230 28,75
Prokop Luděk 8 30 , 50 , 0 , 45 , 0 , 15 , 45 , 15 200 25
Koros Bedřich 8 45 , 10 , 0 , 0 , 40 , 30 , 15 , 35 175 21,88

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Perkovič Stanislav 8 9:57,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 4780 9:57,5
Vostřel Jaroslav 8 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:58,00, 4778 9:57,25
Pospíšil Luboš 8 9:52,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:22,00, 9:56,00, 4723 9:50,38
Valenta Vojtěch jun. 8 9:58,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:59,00, 8:17,00, 9:57,00, 4678 9:44,75
Malčík Radek 8 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:58,00, 7:29,00, 9:59,00, 4636 9:39,5
Ducháň Jiří 8 9:57,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:57,00, 8:59,00, 9:58,00, 7:38,00, 4578 9:32,25
Hrubý Tomáš 8 9:54,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:54,00, 9:54,00, 6:10,00, 4530 9:26,25
Veleba Martin 8 9:36,00, 9:50,00, 9:52,00, 9:52,00, 9:56,00, 9:55,00, 6:26,00, 9:8,00, 4475 9:19,38
Krajčovič Ivan 8 6:57,00, 9:53,00, 9:50,00, 9:58,00, 9:59,00, 7:57,00, 9:56,00, 9:52,00, 4462 9:17,75
Svoboda Pavel 8 9:59,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:58,00, 6:26,00, 8:16,00, 9:54,00, 4459 9:17,38
Pospíšil Luboš jun. 8 9:55,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:53,00, 9:53,00, 9:54,00, 5:12,00, 9:17,00, 4436 9:14,5
Loutocký Petr 8 9:59,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:41,00, 9:59,00, 4:14,00, 9:58,00, 9:56,00, 4418 9:12,25
Leiner Jan 8 9:55,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:56,00, 5:5,00, 8:56,00, 9:56,00, 4417 9:12,12
Beran Věnek 8 9:57,00, 9:55,00, 9:56,00, 3:47,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:53,00, 9:57,00, 4394 9:9,25
Barč Radim 8 6:32,00, 9:54,00, 9:55,00, 8:55,00, 9:54,00, 9:42,00, 7:30,00, 9:10,00, 4292 8:56,5
Vorálek Petr 8 7:11,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:57,00, 7:1,00, 7:15,00, 4264 8:53
Vostřel Vlastimil 8 9:57,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:56,00, 5:25,00, 5:55,00, 9:57,00, 4257 8:52,12
Micka Jan 8 9:41,00, 9:12,00, 9:46,00, 9:53,00, 6:46,00, 9:57,00, 9:54,00, 5:39,00, 4248 8:51
Imiolek Jaroslav 8 9:56,00, 9:54,00, 7:46,00, 9:54,00, 9:51,00, 9:55,00, 6:15,00, 6:58,00, 4229 8:48,62
Slezák Petr 8 6:30,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:51,00, 9:54,00, 7:24,00, 6:58,00, 4219 8:47,38
Chalupník Milan 8 4:38,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:55,00, 5:53,00, 9:49,00, 9:56,00, 4201 8:45,12
Vohralík Martin 8 6:41,00, 5:26,00, 9:50,00, 8:33,00, 9:52,00, 9:47,00, 9:41,00, 9:54,00, 4184 8:43
Malčík Zdeněk 8 9:57,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:48,00, 4167 8:40,88
Číp Miroslav 8 9:53,00, 3:48,00, 9:56,00, 9:50,00, 9:49,00, 7:56,00, 9:50,00, 6:6,00, 4028 8:23,5
Kotula Miroslav 8 9:56,00, 9:54,00, 7:57,00, 9:55,00, 9:56,00, 6:2,00, 5:29,00, 7:26,00, 3995 8:19,38
Malčík Petr 8 9:58,00, 9:57,00, 9:59,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:59,00, 6:39,00, 9:59,00, 3989 8:18,62
Hrabáček Alois 8 9:8,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:52,00, 2:50,00, 7:22,00, 9:55,00, 7:23,00, 3977 8:17,12
Vojkůvka Zdeněk 8 7:21,00, 9:54,00, 3:57,00, 9:56,00, 9:58,00, 7:53,00, 7:12,00, 9:57,00, 3968 8:16
Prokop Luděk 8 9:57,00, 9:51,00, 3:59,00, 9:57,00, 6:8,00, 6:10,00, 9:57,00, 9:59,00, 3958 8:14,75
Novotný Luděk 8 6:6,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:39,00, 9:53,00, 3921 8:10,12
Lžičař Jakub 8 8:44,00, 9:55,00, 2:35,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:55,00, 5:36,00, 8:1,00, 3879 8:4,88
Valenta Vojtěch 8 8:2,00, 9:51,00, 4:0,00, 9:51,00, 9:57,00, 4:53,00, 6:23,00, 9:54,00, 3771 7:51,38
Nahodil Antonín 8 6:7,00, 9:55,00, 4:9,00, 9:55,00, 9:50,00, 5:9,00, 8:35,00, 7:37,00, 3677 7:39,62
Hořejší Ivan 8 9:59,00, 9:54,00, 3:28,00, 4:21,00, 4:18,00, 9:53,00, 9:7,00, 9:58,00, 3658 7:37,25
Krátký Aleš 8 9:56,00, 9:56,00, 2:30,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:57,00, 6:58,00, 0:0,00, 3549 7:23,62
Prašivka Miroslav 8 5:20,00, 9:56,00, 4:4,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:53,00, 4:53,00, 4:43,00, 3518 7:19,75
Zeman Zdeněk 8 7:16,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:58,00, 3425 7:8,12
Skoupý Karel 8 9:49,00, 9:45,00, 9:59,00, 2:43,00, 5:7,00, 5:56,00, 6:11,00, 5:56,00, 3326 6:55,75
Koros Bedřich 8 7:4,00, 4:6,00, 7:15,00, 9:59,00, 9:50,00, 5:18,00, 6:30,00, 4:53,00, 3295 6:51,88
Petr Kuran 8 8:58,00, 9:37,00, 3:42,00, 7:55,00, 5:10,00, 5:32,00, 6:7,00, 6:5,00, 3186 6:38,25
Nehera Petr 9 7:0,00, 9:58,00, 0:0,00, 3:8,00, 9:56,00, 5:33,00, 9:58,00, 7:35,00, 2:36,00, 3344 6:11,56

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Malčík Radek 11 78, 52, 52, 53, 52, 141, 91, 173, 123, 93, 127, 1035 94,09
Vostřel Vlastimil 8 138, 86, 66, 59, 77, 99, 133, 96, 754 94,25
Malčík Petr 10 142, 58, 37, 64, 0, 132, 131, 133, 104, 92, 98, 991 99,1
Lžičař Jakub 8 124, 104, 66, 76, 58, 98, 120, 148, 794 99,25
Krátký Aleš 7 127, 87, 62, 73, 93, 130, 144, 0, 716 102,29
Zeman Zdeněk 6 133, 84, 75, 62, 0, 144, 0, 127, 625 104,17
Hrubý Tomáš 10 129, 80, 74, 61, 81, 145, 122, 158, 118, 0, 75, 1043 104,3
Svoboda Pavel 11 98, 70, 68, 74, 81, 105, 120, 137, 145, 107, 154, 1159 105,36
Ducháň Jiří 11 153, 55, 63, 65, 50, 141, 168, 80, 150, 119, 116, 1160 105,45
Beran Věnek 10 156, 87, 59, 79, 95, 134, 183, 123, 146, 10, 0, 1072 107,2
Vorálek Petr 8 99, 81, 78, 68, 114, 132, 134, 180, 886 110,75
Valenta Vojtěch 8 126, 96, 64, 94, 114, 91, 122, 185, 892 111,5
Kotula Miroslav 8 135, 103, 77, 87, 86, 109, 142, 158, 897 112,12
Novotný Luděk 7 120, 78, 102, 93, 0, 111, 121, 160, 785 112,14
Vostřel Jaroslav 10 121, 91, 51, 55, 59, 155, 133, 137, 150, 0, 179, 1131 113,1
Skoupý Karel 8 120, 150, 85, 68, 101, 97, 143, 145, 909 113,62
Leiner Jan 11 116, 100, 88, 60, 59, 80, 151, 170, 153, 153, 140, 1270 115,45
Prokop Luděk 8 89, 96, 98, 96, 80, 135, 159, 192, 945 118,12
Pospíšil Luboš 11 106, 82, 116, 73, 111, 150, 125, 144, 112, 115, 166, 1300 118,18
Nehera Petr 8 112, 111, 0, 70, 93, 142, 146, 172, 103, 949 118,62
Chalupník Milan 8 99, 82, 90, 91, 98, 132, 126, 238, 956 119,5
Hrabáček Alois 8 182, 114, 100, 96, 95, 91, 191, 125, 994 124,25
Nahodil Antonín 8 108, 135, 104, 130, 115, 115, 146, 168, 1021 127,62
Malčík Zdeněk 10 166, 100, 0, 82, 101, 150, 149, 135, 157, 128, 123, 1291 129,1
Imiolek Jaroslav 8 127, 95, 141, 127, 76, 133, 151, 185, 1035 129,38
Perkovič Stanislav 11 120, 126, 70, 101, 95, 134, 155, 207, 143, 131, 151, 1433 130,27
Loutocký Petr 8 182, 138, 112, 81, 103, 107, 196, 160, 1079 134,88
Prašivka Miroslav 8 118, 174, 84, 151, 175, 124, 138, 138, 1102 137,75
Vohralík Martin 8 145, 131, 116, 140, 148, 182, 131, 150, 1143 142,88
Vojkůvka Zdeněk 8 135, 154, 87, 119, 130, 162, 204, 161, 1152 144
Valenta Vojtěch jun. 11 205, 101, 115, 116, 97, 144, 144, 183, 169, 161, 160, 1595 145
Pospíšil Luboš jun. 8 177, 139, 117, 131, 137, 163, 127, 173, 1164 145,5
Slezák Petr 8 148, 137, 164, 117, 109, 165, 167, 169, 1176 147
Micka Jan 8 137, 143, 135, 145, 121, 166, 198, 148, 1193 149,12
Číp Miroslav 8 178, 151, 137, 137, 161, 143, 174, 149, 1230 153,75
Veleba Martin 8 159, 134, 149, 110, 150, 156, 150, 222, 1230 153,75
Barč Radim 8 182, 163, 167, 83, 149, 157, 193, 167, 1261 157,62
Koros Bedřich 8 163, 161, 171, 152, 148, 152, 167, 153, 1267 158,38
Krajčovič Ivan 8 174, 208, 158, 147, 133, 136, 140, 183, 1279 159,88
Hořejší Ivan 8 177, 164, 110, 159, 159, 154, 182, 181, 1286 160,75
Petr Kuran 8 177, 186, 156, 199, 157, 164, 172, 155, 1366 170,75

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 10:15,89 94,09 9:39,5 97,42
Vostřel Vlastimil 9:24,59 94,25 8:52,12 106,27
Hrubý Tomáš 9:2,91 104,3 9:26,25 110,52
Ducháň Jiří 9:2,65 105,45 9:32,25 110,56
Svoboda Pavel 8:49 105,36 9:17,38 113,42
Vostřel Jaroslav 8:48,07 113,1 9:57,25 113,62
Beran Věnek 8:32,36 107,2 9:9,25 117,11
Malčík Petr 8:23,15 99,1 8:18,62 119,25
Pospíšil Luboš 8:19,55 118,18 9:50,38 120,11
Lžičař Jakub 8:8,54 99,25 8:4,88 122,82
Vorálek Petr 8:1,26 110,75 8:53 124,67
Leiner Jan 7:58,22 115,45 9:12,12 125,46
Perkovič Stanislav 7:38,65 130,27 9:57,5 130,82
Kotula Miroslav 7:25,37 112,12 8:19,38 134,71
Chalupník Milan 7:19,44 119,5 8:45,12 136,54
Novotný Luděk 7:17,05 112,14 8:10,12 137,28
Krátký Aleš 7:13,71 102,29 7:23,62 138,35
Valenta Vojtěch 7:2,76 111,5 7:51,38 141,93
Prokop Luděk 6:58,84 118,12 8:14,75 143,25
Zeman Zdeněk 6:51 104,17 7:8,12 145,99
Loutocký Petr 6:49,45 134,88 9:12,25 146,54
Imiolek Jaroslav 6:48,6 129,38 8:48,62 146,85
Malčík Zdeněk 6:43,47 129,1 8:40,88 148,71
Valenta Vojtěch jun. 6:43,28 145 9:44,75 148,78
Hrabáček Alois 6:40,1 124,25 8:17,12 149,96
Pospíšil Luboš jun. 6:21,1 145,5 9:14,5 157,44
Vohralík Martin 6:6,05 142,88 8:43 163,92
Skoupý Karel 6:5,9 113,62 6:55,75 163,97
Veleba Martin 6:3,82 153,75 9:19,38 164,92
Nahodil Antonín 6:0,14 127,62 7:39,62 166,6
Slezák Petr 5:58,76 147 8:47,38 167,24
Micka Jan 5:56,08 149,12 8:51 168,5
Krajčovič Ivan 5:48,87 159,88 9:17,75 171,99
Vojkůvka Zdeněk 5:44,44 144 8:16 174,19
Barč Radim 5:40,36 157,62 8:56,5 176,28
Číp Miroslav 5:27,48 153,75 8:23,5 183,22
Prašivka Miroslav 5:19,24 137,75 7:19,75 187,95
Nehera Petr 5:13,22 118,62 6:11,56 191,55
Hořejší Ivan 4:44,45 160,75 7:37,25 210,93
Koros Bedřich 4:20,06 158,38 6:51,88 230,72
Petr Kuran 3:53,24 170,75 6:38,25 257,25

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz