Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Mistrovství ČR 2018 - 1.7.2018 20:39:12

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Pavelka Jiří   CZE  CZE-1655  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Hořejší Ivan   CZE  CZE-1514  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Chalupník Milan   CZE  CZE-1566  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Novotný René   CZE  CZE-1527  2,4 GHz 00(00) Junior 
7 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Mrázek Karel   CZE  CZE-1588  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Nahodil Antonín   CZE  CZE 1523  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Veleba Martin   CZE  CZE 1524  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Janovský Radek   CZE  CZE-1618  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Mihulka Jiří   CZE  CZE-1661  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Štern Pavel   CZE  CZE-071-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Vácha Jan   CZE  CZE-1146  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-1208  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Jeřábek Karel   CZE  CZE-071-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Hrabáček Alois   CZE  CZE-1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Perkovič Stanislav   CZE  CZE-1483  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Veselý Jiří   CZE  CZE-523-5  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Kotula Miroslav   CZE  CZE-1510  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Heinrich Petr   CZE  CZE-1664  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Kalivoda Ferdinand   CZE  CZE-1174  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Malčík Petr   CZE  CZE-1430  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Malčík Radek   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Svoboda Pavel   CZE  CZE-1121  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Kičmer Kamil   CZE  CZE-1489  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-1437  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Vohralík Martin   CZE  CZE-1440  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Nehera Petr   CZE  CZE-1460  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Vostřel Jaroslav   CZE  CZE-1024  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Vostřel Jaroslav jun   CZE  CZE-1778  2,4 GHz 00(00) Junior 
36 Jiří Duchaň   CZE  CZE-1126  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-1531  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 MAREK SVOBODA   CZE  CZE-232-058  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Tomiska Leos   CZE  CZE-1646  2,4 GHz 00(00) Senior 
40 Dušek Petr   CZE  CZE-232-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
41 Číp Mirek   CZE  CZE-1605  2,4 GHz 00(00) Senior 
42 Bruner Tomáš   CZE  CZE-1538  2,4 GHz 00(00) Senior 
43 Bruner Jan   CZE  CZE-1539  2,4 GHz 00(00) Junior 
44 Pospíšil Luboš   CZE  CZE-313-40  2,4 GHz 00(00) Senior 
45 Beran Věnek   CZE  CZE-1512  2,4 GHz 00(00) Senior 
46 Zeman Zdeněk   CZE  CZE-442-16  2,4 GHz 00(00) Senior 
47 Tér Štěpán   CZE  CZE-1400  2,4 GHz 00(00) Senior 
48 Vítězslav Štěrba   CZE  CZE-1203  2,4 GHz 00(00) Senior 
49 Leiner Jan   CZE  CZE-1218  2,4 GHz 00(00) Senior 
50 Tůma Jiří   CZE  CZE-071-111  2,4 GHz 00(00) Senior 
51 Loutocký Petr   CZE  CZE-1206  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Pavelka Jiří
Hořejší Ivan
Chalupník Milan
Bartůněk Jaroslav
Novotný Radek
Novotný René
Skoupý Karel
Mrázek Karel
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Janovský Radek
Mihulka Jiří
Rada Rudolf
Štern Pavel
Vácha Jan
Beseda Martin
Vojkůvka Zdeněk
Jeřábek Karel
Hrabáček Alois
Perkovič Stanislav
Veselý Jiří
Kotula Miroslav
Hrubý Tomáš
Heinrich Petr
Kalivoda Ferdinand
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Svoboda Pavel
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Nehera Petr
Vostřel Jaroslav
Vostřel Jaroslav jun
Jiří Duchaň
Imiolek Jaroslav
MAREK SVOBODA
Tomiska Leos
Dušek Petr
Číp Mirek
Bruner Tomáš
Bruner Jan
Pospíšil Luboš
Beran Věnek
Zeman Zdeněk
Tér Štěpán
Vítězslav Štěrba
Leiner Jan
Tůma Jiří
Loutocký Petr
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Bruner Tomáš
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Skupina 2 Veselý Jiří
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Chalupník Milan
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
MAREK SVOBODA
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Skupina 4 Vítězslav Štěrba
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
- -
Skupina 5 Svoboda Pavel
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
- -

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Chalupník Milan
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Hořejší Ivan
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Vítězslav Štěrba
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Číp Mirek
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun
2,4 GHz
Skupina 4 Tomiska Leos
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
- -
Skupina 5 Skoupý Karel
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
MAREK SVOBODA
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
- -

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Novotný René
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 2 Mrázek Karel
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Vítězslav Štěrba
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
MAREK SVOBODA
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Skupina 4 Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
- -
Skupina 5 Vostřel Jaroslav jun
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
- -

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Loutocký Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Skupina 2 Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Skupina 3 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 4 Tomiska Leos
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun
2,4 GHz
MAREK SVOBODA
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
- -
Skupina 5 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vítězslav Štěrba
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
- -

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Hořejší Ivan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Skupina 3 Veleba Martin
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
MAREK SVOBODA
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 4 Skoupý Karel
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
- -
Skupina 5 Vítězslav Štěrba
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
- -

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Novotný Radek
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Skupina 2 Vácha Jan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Bruner Jan
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
- -
Skupina 5 Beseda Martin
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Vítězslav Štěrba
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
MAREK SVOBODA
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
- -

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Bruner Jan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Novotný René
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Skupina 2 Skoupý Karel
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 4 Leiner Jan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Vítězslav Štěrba
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
- -
Skupina 5 Novotný Radek
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
MAREK SVOBODA
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun
2,4 GHz
- -

Let č. - 8
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8 Startoviště9 Startoviště10 Startoviště11
Skupina 1 Bruner Jan
2,4 GHz
Štern Pavel
2,4 GHz
Tomiska Leos
2,4 GHz
Pospíšil Luboš
2,4 GHz
Dušek Petr
2,4 GHz
Heinrich Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Tér Štěpán
2,4 GHz
Kalivoda Ferdinand
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Číp Mirek
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
MAREK SVOBODA
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav jun
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný René
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Jiří Duchaň
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vítězslav Štěrba
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Tůma Jiří
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Perkovič Stanislav
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skupina 4 Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
2,4 GHz
Bruner Tomáš
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Vácha Jan
2,4 GHz
Veselý Jiří
2,4 GHz
- -
Skupina 5 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Vostřel Jaroslav
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Jeřábek Karel
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Zeman Zdeněk
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Beran Věnek
2,4 GHz
- -

^^^


'Kdo s kým'

Pavelka Jiří
Hořejší Ivan
Chalupník Milan
Bartůněk Jaroslav
Novotný Radek
Novotný René
Skoupý Karel
Mrázek Karel
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Janovský Radek
Mihulka Jiří
Rada Rudolf
Štern Pavel
Vácha Jan
Beseda Martin
Vojkůvka Zdeněk
Jeřábek Karel
Hrabáček Alois
Perkovič Stanislav
Veselý Jiří
Kotula Miroslav
Hrubý Tomáš
Heinrich Petr
Kalivoda Ferdinand
Malčík Petr
Malčík Radek
Malčík Zdeněk
Svoboda Pavel
Kičmer Kamil
Prašivka Miroslav
Vohralík Martin
Nehera Petr
Vostřel Jaroslav
Vostřel Jaroslav jun
Jiří Duchaň
Imiolek Jaroslav
MAREK SVOBODA
Tomiska Leos
Dušek Petr
Číp Mirek
Bruner Tomáš
Bruner Jan
Pospíšil Luboš
Beran Věnek
Zeman Zdeněk
Tér Štěpán
Vítězslav Štěrba
Leiner Jan
Tůma Jiří
Loutocký Petr
Pavelka Jiří X 2 2 2 1 3 3 3 2 1 0 3 2 3 0 1 0 1 1 4 1 0 2 2 0 2 2 1 1 4 2 1 2 3 0 3 0 0 1 2 3 1 0 1 3 1 0 1 0 1 0
Hořejší Ivan 2 X 2 0 4 1 1 2 1 2 2 1 0 3 2 1 3 1 2 2 2 0 0 2 1 1 1 0 4 2 3 2 2 1 2 1 1 1 2 1 2 2 3 1 0 3 1 2 1 2 0
Chalupník Milan 2 2 X 2 1 2 2 3 1 0 3 0 2 2 2 0 1 0 4 1 2 1 2 0 1 2 3 2 2 3 2 0 1 1 2 1 2 3 3 2 2 1 2 1 1 1 1 0 1 0 3
Bartůněk Jaroslav 2 0 2 X 1 0 2 2 2 0 4 2 0 0 2 3 1 2 1 1 3 3 0 1 1 1 1 0 2 0 0 1 3 2 1 2 1 1 2 2 3 2 1 1 3 2 1 1 1 0 1
Novotný Radek 1 4 1 1 X 0 3 2 1 1 2 1 1 1 2 1 2 0 0 2 2 1 1 3 0 0 1 1 4 3 1 2 2 2 3 0 1 2 0 0 1 2 0 2 1 1 4 1 2 2 1
Novotný René 3 1 2 0 0 X 3 1 1 3 1 3 3 1 1 0 2 0 1 2 0 1 2 2 2 1 1 2 2 1 1 0 0 4 0 2 2 1 3 1 0 1 4 2 2 1 0 1 3 2 2
Skoupý Karel 3 1 2 2 3 3 X 3 3 1 0 2 1 0 1 3 1 2 0 3 1 0 0 3 1 1 1 2 1 1 1 1 1 4 0 2 2 2 1 2 1 0 1 1 0 1 3 1 3 1 1
Mrázek Karel 3 2 3 2 2 1 3 X 3 0 2 2 0 2 2 2 0 2 3 2 2 1 1 1 1 2 2 3 2 1 1 4 0 0 1 2 1 1 0 3 1 2 1 1 0 2 2 1 0 4 1
Nahodil Antonín 2 1 1 2 1 1 3 3 X 3 1 2 1 1 3 2 2 3 0 2 2 2 1 1 1 3 2 2 0 0 2 2 1 0 2 2 1 2 1 2 2 1 1 1 0 1 2 3 1 2 1
Veleba Martin 1 2 0 0 1 3 1 0 3 X 0 2 2 2 2 1 2 1 0 1 1 2 4 2 0 3 1 1 2 0 1 0 1 2 1 1 2 2 0 1 2 3 3 2 0 2 2 2 3 2 0
Janovský Radek 0 2 3 4 2 1 0 2 1 0 X 1 0 0 1 1 1 2 2 1 4 2 1 1 1 1 1 1 3 1 2 2 1 1 4 0 2 1 2 1 1 2 2 0 2 3 2 1 0 1 2
Mihulka Jiří 3 1 0 2 1 3 2 2 2 2 1 X 1 0 1 0 2 1 1 3 0 3 2 2 2 2 0 2 1 2 2 1 0 2 0 3 2 1 2 1 4 1 1 2 2 2 1 2 0 3 0
Rada Rudolf 2 0 2 0 1 3 1 0 1 2 0 1 X 1 1 1 1 2 2 1 1 1 2 0 1 2 1 2 1 3 0 0 1 3 2 0 2 3 3 2 1 1 0 1 3 0 1 3 1 1 4
Štern Pavel 3 3 2 0 1 1 0 2 1 2 0 0 1 X 2 2 1 0 2 3 0 0 3 2 1 2 3 2 2 2 2 3 3 2 0 1 2 1 1 3 1 1 2 2 1 2 1 3 1 1 0
Vácha Jan 0 2 2 2 2 1 1 2 3 2 1 1 1 2 X 1 3 0 2 2 2 1 0 0 3 3 2 2 1 0 0 0 1 1 0 2 0 2 2 0 1 3 3 2 2 2 1 3 3 0 2
Beseda Martin 1 1 0 3 1 0 3 2 2 1 1 0 1 2 1 X 0 4 1 1 2 2 1 2 2 2 1 1 1 1 0 3 2 2 0 2 1 3 0 3 0 1 1 1 1 3 2 2 2 1 2
Vojkůvka Zdeněk 0 3 1 1 2 2 1 0 2 2 1 2 1 1 3 0 X 2 1 1 3 1 1 1 2 1 0 1 2 0 2 2 2 1 2 3 4 0 3 1 2 1 2 3 1 2 1 1 3 1 3
Jeřábek Karel 1 1 0 2 0 0 2 2 3 1 2 1 2 0 0 4 2 X 2 1 4 2 0 1 2 1 0 2 1 0 3 3 3 1 2 1 1 2 1 2 0 1 1 1 1 2 2 2 0 2 2
Hrabáček Alois 1 2 4 1 0 1 0 3 0 0 2 1 2 2 2 1 1 2 X 0 2 1 3 0 3 3 4 3 2 2 4 2 2 0 2 0 2 1 3 1 1 1 3 0 2 0 0 1 0 3 2
Perkovič Stanislav 4 2 1 1 2 2 3 2 2 1 1 3 1 3 2 1 1 1 0 X 1 1 2 2 2 1 0 1 1 3 1 0 1 3 1 4 0 1 1 1 3 1 0 0 0 2 2 2 1 1 0
Veselý Jiří 1 2 2 3 2 0 1 2 2 1 4 0 1 0 2 2 3 4 2 1 X 1 1 2 0 1 0 1 2 1 2 2 1 0 4 0 1 2 2 2 0 2 2 1 0 0 1 1 1 1 3
Kotula Miroslav 0 0 1 3 1 1 0 1 2 2 2 3 1 0 1 2 1 2 1 1 1 X 2 2 3 1 1 1 2 2 2 2 1 1 3 2 0 3 2 1 2 2 1 1 2 1 0 0 2 4 2
Hrubý Tomáš 2 0 2 0 1 2 0 1 1 4 1 2 2 3 0 1 1 0 3 2 1 2 X 2 0 2 3 2 1 3 2 1 1 1 3 1 3 2 0 2 3 1 1 2 1 1 2 0 1 3 1
Heinrich Petr 2 2 0 1 3 2 3 1 1 2 1 2 0 2 0 2 1 1 0 2 2 2 2 X 2 1 1 1 1 3 2 4 1 2 1 1 2 1 1 2 1 2 3 3 0 0 2 1 2 1 1
Kalivoda Ferdinand 0 1 1 1 0 2 1 1 1 0 1 2 1 1 3 2 2 2 3 2 0 3 0 2 X 2 3 1 2 1 3 3 0 0 0 4 0 1 4 1 1 1 3 2 2 2 2 1 2 1 2
Malčík Petr 2 1 2 1 0 1 1 2 3 3 1 2 2 2 3 2 1 1 3 1 1 1 2 1 2 X 2 0 0 2 1 1 2 0 0 3 1 1 1 0 1 3 2 1 2 2 2 4 1 1 2
Malčík Radek 2 1 3 1 1 1 1 2 2 1 1 0 1 3 2 1 0 0 4 0 0 1 3 1 3 2 X 2 1 1 4 2 2 0 1 1 1 1 3 3 2 1 2 3 3 0 2 1 1 2 0
Malčík Zdeněk 1 0 2 0 1 2 2 3 2 1 1 2 2 2 2 1 1 2 3 1 1 1 2 1 1 0 2 X 1 2 2 3 1 3 2 0 4 2 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 2 2 2
Svoboda Pavel 1 4 2 2 4 2 1 2 0 2 3 1 1 2 1 1 2 1 2 1 2 2 1 1 2 0 1 1 X 0 2 3 2 2 2 0 1 1 2 0 0 2 1 1 0 1 2 1 2 2 0
Kičmer Kamil 4 2 3 0 3 1 1 1 0 0 1 2 3 2 0 1 0 0 2 3 1 2 3 3 1 2 1 2 0 X 2 1 1 2 3 2 1 2 1 1 3 1 0 0 3 1 1 0 1 1 3
Prašivka Miroslav 2 3 2 0 1 1 1 1 2 1 2 2 0 2 0 0 2 3 4 1 2 2 2 2 3 1 4 2 2 2 X 3 2 1 3 0 1 0 3 2 2 0 3 1 1 0 1 0 1 3 1
Vohralík Martin 1 2 0 1 2 0 1 4 2 0 2 1 0 3 0 3 2 3 2 0 2 2 1 4 3 1 2 3 3 1 3 X 1 0 2 1 3 0 1 3 0 2 1 2 0 1 2 1 1 3 2
Nehera Petr 2 2 1 3 2 0 1 0 1 1 1 0 1 3 1 2 2 3 2 1 1 1 1 1 0 2 2 1 2 1 2 1 X 3 1 1 1 0 1 0 1 3 1 2 3 1 2 3 2 1 0
Vostřel Jaroslav 3 1 1 2 2 4 4 0 0 2 1 2 3 2 1 2 1 1 0 3 0 1 1 2 0 0 0 3 2 2 1 0 3 X 0 0 2 0 2 1 1 1 1 0 2 1 1 1 4 0 1
Vostřel Jaroslav jun 0 2 2 1 3 0 0 1 2 1 4 0 2 0 0 0 2 2 2 1 4 3 3 1 0 0 1 2 2 3 3 2 1 0 X 0 2 3 2 1 2 1 1 0 1 1 2 0 1 4 3
Jiří Duchaň 3 1 1 2 0 2 2 2 2 1 0 3 0 1 2 2 3 1 0 4 0 2 1 1 4 3 1 0 0 2 0 1 1 0 0 X 1 1 1 1 4 2 1 3 2 4 2 1 2 1 2
Imiolek Jaroslav 0 1 2 1 1 2 2 1 1 2 2 2 2 2 0 1 4 1 2 0 1 0 3 2 0 1 1 4 1 1 1 3 1 2 2 1 X 1 1 3 3 0 1 2 1 2 1 2 2 1 3
MAREK SVOBODA 0 1 3 1 2 1 2 1 2 2 1 1 3 1 2 3 0 2 1 1 2 3 2 1 1 1 1 2 1 2 0 0 0 0 3 1 1 X 1 1 1 1 2 3 1 2 2 2 0 2 3
Tomiska Leos 1 2 3 2 0 3 1 0 1 0 2 2 3 1 2 0 3 1 3 1 2 2 0 1 4 1 3 1 2 1 3 1 1 2 2 1 1 1 X 2 1 0 3 1 2 0 1 1 1 1 1
Dušek Petr 2 1 2 2 0 1 2 3 2 1 1 1 2 3 0 3 1 2 1 1 2 1 2 2 1 0 3 1 0 1 2 3 0 1 1 1 3 1 2 X 3 0 1 2 1 2 1 2 2 2 2
Číp Mirek 3 2 2 3 1 0 1 1 2 2 1 4 1 1 1 0 2 0 1 3 0 2 3 1 1 1 2 1 0 3 2 0 1 1 2 4 3 1 1 3 X 1 0 2 2 3 1 1 1 1 1
Bruner Tomáš 1 2 1 2 2 1 0 2 1 3 2 1 1 1 3 1 1 1 1 1 2 2 1 2 1 3 1 1 2 1 0 2 3 1 1 2 0 1 0 0 1 X 2 2 1 1 2 2 3 2 2
Bruner Jan 0 3 2 1 0 4 1 1 1 3 2 1 0 2 3 1 2 1 3 0 2 1 1 3 3 2 2 1 1 0 3 1 1 1 1 1 1 2 3 1 0 2 X 3 1 2 1 1 2 2 2
Pospíšil Luboš 1 1 1 1 2 2 1 1 1 2 0 2 1 2 2 1 3 1 0 0 1 1 2 3 2 1 3 1 1 0 1 2 2 0 0 3 2 3 1 2 2 2 3 X 2 2 3 2 1 1 2
Beran Věnek 3 0 1 3 1 2 0 0 0 0 2 2 3 1 2 1 1 1 2 0 0 2 1 0 2 2 3 1 0 3 1 0 3 2 1 2 1 1 2 1 2 1 1 2 X 3 0 2 1 1 2
Zeman Zdeněk 1 3 1 2 1 1 1 2 1 2 3 2 0 2 2 3 2 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 1 1 0 1 1 1 1 4 2 2 0 2 3 1 2 2 3 X 3 2 1 1 1
Tér Štěpán 0 1 1 1 4 0 3 2 2 2 2 1 1 1 1 2 1 2 0 2 1 0 2 2 2 2 2 1 2 1 1 2 2 1 2 2 1 2 1 1 1 2 1 3 0 3 X 1 1 1 0
Vítězslav Štěrba 1 2 0 1 1 1 1 1 3 2 1 2 3 3 3 2 1 2 1 2 1 0 0 1 1 4 1 1 1 0 0 1 3 1 0 1 2 2 1 2 1 2 1 2 2 2 1 X 1 1 1
Leiner Jan 0 1 1 1 2 3 3 0 1 3 0 0 1 1 3 2 3 0 0 1 1 2 1 2 2 1 1 2 2 1 1 1 2 4 1 2 2 0 1 2 1 3 2 1 1 1 1 1 X 1 3
Tůma Jiří 1 2 0 0 2 2 1 4 2 2 1 3 1 1 0 1 1 2 3 1 1 4 3 1 1 1 2 2 2 1 3 3 1 0 4 1 1 2 1 2 1 2 2 1 1 1 1 1 1 X 1
Loutocký Petr 0 0 3 1 1 2 1 1 1 0 2 0 4 0 2 2 3 2 2 0 3 2 1 1 2 2 0 2 0 3 1 2 0 1 3 2 3 3 1 2 1 2 2 2 2 1 0 1 3 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Bruner Tomáš

4:57
0
152
Heinrich Petr

3:25
50
115
Kotula Miroslav

5:5
25
175
Kičmer Kamil

4:49
0
213
Jiří Duchaň

5:50
0
141
Loutocký Petr

5:52
40
188
Vohralík Martin

4:32
45
227
Leiner Jan

7:59
50
188
Beseda Martin

3:57
35
141
Kalivoda Ferdinand

6:33
15
153
Malčík Petr

9:54
50
171
221 197,5 242,5 150 279,5 298 136 435 201,5 331,5 558,5
395,7 353,63 434,2 268,58 500,45 533,57 243,51 778,87 360,79 593,55 1000

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Veselý Jiří

0:0
0
0
Nehera Petr

4:39
40
203
Prašivka Miroslav

4:24
35
155
Tomiska Leos

3:13
40
151
Hrabáček Alois

3:29
40
195
Tůma Jiří

3:16
0
178
Bruner Jan

2:39
40
196
Vojkůvka Zdeněk

5:13
0
204
Vostřel Jaroslav jun

5:2
40
211
Hořejší Ivan

2:56
40
201
Jeřábek Karel

0:14
0
13
0 210 221,5 157,5 151,5 107 101 201 209 113 7,5
0 948,08 1000 711,06 683,97 483,07 455,98 907,45 943,57 510,16 33,86

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Chalupník Milan

9:54
50
136
Pospíšil Luboš

9:52
40
159
Nahodil Antonín

9:52
40
189
Malčík Zdeněk

4:10
45
211
Skoupý Karel

2:34
0
206
Mrázek Karel

3:17
0
176
Novotný Radek

9:45
45
138
Malčík Radek

4:14
45
106
Tér Štěpán

5:6
25
116
MAREK SVOBODA

0:0
0
0
Vácha Jan

9:52
40
156
576 552,5 537,5 162 36 109 561 246 273 0 554
1000 959,2 933,16 281,25 62,5 189,24 973,96 427,08 473,96 0 961,81

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vítězslav Štěrba

9:52
40
246
Dušek Petr

9:49
50
157
Beran Věnek

0:0
0
0
Zeman Zdeněk

9:55
35
158
Janovský Radek

0:0
0
0
Imiolek Jaroslav

7:38
50
205
Číp Mirek

3:18
0
249
Bartůněk Jaroslav

9:58
45
206
Mihulka Jiří

5:1
0
170
-- --
394 560,5 0 551 0 393 -49 525 216 -- --
702,94 1000 0 983,05 0 701,16 -87,42 936,66 385,37 -- --

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Rada Rudolf

9:52
35
163
Perkovič Stanislav

3:8
45
186
Vostřel Jaroslav

9:56
50
223
Veleba Martin

0:0
0
0
Novotný René

0:0
0
0
Pavelka Jiří

4:15
30
192
Štern Pavel

4:9
0
202
-- --
0 0 545,5 140 477 0 0 189 143 -- --
0 0 1000 256,65 874,43 0 0 346,47 262,14 -- --

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Chalupník Milan

9:57
35
130
Mrázek Karel

2:44
20
207
Bruner Jan

3:41
50
170
Bruner Tomáš

6:59
45
192
Janovský Radek

3:39
0
156
Loutocký Petr

3:53
45
170
Hrabáček Alois

6:49
45
182
Malčík Petr

6:28
0
122
Bartůněk Jaroslav

9:59
0
225
Veselý Jiří

0:0
0
0
Vácha Jan

9:57
45
145
567 63 186 368 141 193 363 327 424 0 569,5
995,61 110,62 326,6 646,18 247,59 338,89 637,4 574,19 744,51 0 1000

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Hořejší Ivan

7:35
0
220
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Pospíšil Luboš

9:56
50
180
Vojkůvka Zdeněk

4:28
50
186
Novotný Radek

9:56
45
181
Štern Pavel

2:52
0
193
Vohralík Martin

9:47
15
217
Vítězslav Štěrba

9:55
50
176
Nehera Petr

9:55
35
185
Imiolek Jaroslav

9:54
50
206
Heinrich Petr

2:29
10
129
295 0 556 225 550,5 75,5 451 557 537,5 526 94,5
529,62 0 998,2 403,95 988,33 135,55 809,69 1000 964,99 944,34 169,66

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Číp Mirek

0:0
0
0
Dušek Petr

0:0
0
0
Kotula Miroslav

5:23
0
235
Tůma Jiří

4:58
50
143
Hrubý Tomáš

9:58
0
116
Veleba Martin

9:42
50
173
Prašivka Miroslav

9:54
0
190
Leiner Jan

3:58
0
125
Nahodil Antonín

9:58
0
163
Malčík Radek

9:57
45
194
Vostřel Jaroslav jun

9:57
45
170
0 0 118 276,5 540 545,5 499 175,5 516,5 545 557
0 0 211,85 496,41 969,48 979,35 895,87 315,08 927,29 978,46 1000

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Tomiska Leos

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Vostřel Jaroslav

9:54
45
159
Beran Věnek

0:0
0
0
Kičmer Kamil

0:0
0
0
Pavelka Jiří

3:30
45
181
Mihulka Jiří

4:25
45
201
Novotný René

4:39
0
194
Rada Rudolf

0:0
0
0
-- --
0 0 559,5 0 0 164,5 207 182 0 -- --
0 0 1000 0 0 294,01 369,97 325,29 0 -- --

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Skoupý Karel

9:53
40
181
Beseda Martin

9:45
40
177
Kalivoda Ferdinand

9:50
40
214
MAREK SVOBODA

8:52
35
183
Perkovič Stanislav

9:56
50
187
Tér Štěpán

9:58
25
114
Jeřábek Karel

0:34
10
29
Zeman Zdeněk

9:56
40
138
Jiří Duchaň

9:55
45
163
-- --
542,5 536,5 488 475,5 552,5 566 29,5 567 558,5 -- --
956,79 946,21 860,67 838,62 974,43 998,24 52,03 1000 985,01 -- --

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Novotný René

0:0
0
0
Skoupý Karel

2:22
35
147
Dušek Petr

1:56
45
139
Chalupník Milan

9:10
50
173
Imiolek Jaroslav

5:59
40
216
Leiner Jan

9:48
40
229
Loutocký Petr

2:17
50
145
Rada Rudolf

5:12
20
185
Tomiska Leos

2:24
20
136
Vostřel Jaroslav

9:53
45
165
Vojkůvka Zdeněk

2:23
50
200
0 103,5 91,5 513,5 251 441 114,5 239,5 96 555,5 93
0 186,32 164,72 924,39 451,85 793,88 206,12 431,14 172,82 1000 167,42

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Mrázek Karel

5:54
25
166
Jeřábek Karel

1:23
0
121
Prašivka Miroslav

1:54
0
114
Hrabáček Alois

9:32
35
123
Malčík Zdeněk

7:57
50
156
Mihulka Jiří

8:51
45
161
Kotula Miroslav

2:36
45
167
Tůma Jiří

9:54
50
211
Kalivoda Ferdinand

3:42
45
161
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Vohralík Martin

8:7
0
196
296 22,5 57 545,5 449 495,5 117,5 511 186,5 0 389
542,62 41,25 104,49 1000 823,1 908,34 215,4 936,76 341,89 0 713,11

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Nahodil Antonín

9:46
0
173
Malčík Petr

9:56
45
156
Štern Pavel

1:44
0
146
Bruner Jan

0:0
0
0
Vítězslav Štěrba

9:58
50
113
Zeman Zdeněk

9:58
20
144
Hořejší Ivan

9:37
35
227
Vácha Jan

9:57
50
138
MAREK SVOBODA

5:0
0
195
Veleba Martin

7:18
50
127
Beseda Martin

9:49
0
179
499,5 563 31 0 591,5 546 431 578 202,5 424,5 499,5
844,46 951,82 52,41 0 1000 923,08 728,66 977,18 342,35 717,67 844,46

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Bartůněk Jaroslav

4:17
40
178
Pospíšil Luboš

9:56
50
180
Jiří Duchaň

9:56
50
161
Pavelka Jiří

2:52
15
125
Bruner Tomáš

0:0
0
0
Beran Věnek

0:0
0
0
Malčík Radek

9:58
40
111
Číp Mirek

0:0
0
0
Nehera Petr

7:48
40
174
-- --
208 556 565,5 124,5 0 0 582,5 0 421 -- --
357,08 954,51 970,82 213,73 0 0 1000 0 722,75 -- --

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vostřel Jaroslav jun

9:58
50
162
Tér Štěpán

9:56
45
119
Heinrich Petr

3:52
20
171
Novotný Radek

9:55
45
150
Kičmer Kamil

7:38
40
172
Perkovič Stanislav

9:57
40
175
Hrubý Tomáš

9:57
40
121
Veselý Jiří

0:0
0
0
Janovský Radek

9:57
25
176
-- --
567 581,5 166,5 565 412 549,5 576,5 0 534 -- --
975,06 1000 286,33 971,63 708,51 944,97 991,4 0 918,31 -- --

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Loutocký Petr

4:9
0
160
Vojkůvka Zdeněk

4:11
45
208
Pospíšil Luboš

4:0
0
151
Leiner Jan

3:4
0
131
Beran Věnek

0:0
0
0
Novotný René

2:37
10
135
Zeman Zdeněk

0:0
0
0
Vácha Jan

3:40
50
135
Kalivoda Ferdinand

3:8
50
160
Bruner Jan

3:26
45
189
Jiří Duchaň

0:0
0
0
169 172 164,5 118,5 0 99,5 0 202,5 158 156,5 0
834,57 849,38 812,35 585,19 0 491,36 0 1000 780,25 772,84 0

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Perkovič Stanislav

4:26
0
189
Skoupý Karel

9:1
0
110
Vostřel Jaroslav

9:53
50
159
Mihulka Jiří

9:49
45
255
Číp Mirek

0:0
0
0
Hořejší Ivan

0:0
0
0
Pavelka Jiří

9:47
45
199
Kičmer Kamil

6:35
0
193
Heinrich Petr

6:56
50
111
Prašivka Miroslav

4:54
40
174
Novotný Radek

9:57
50
109
171,5 486 563,5 369 0 0 532,5 298,5 410,5 247 592,5
289,45 820,25 951,05 622,78 0 0 898,73 503,8 692,83 416,88 1000

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Hrabáček Alois

2:52
25
198
Tůma Jiří

9:51
50
167
Štern Pavel

5:38
45
164
Vohralík Martin

3:5
40
175
Malčík Radek

0:0
0
0
Imiolek Jaroslav

3:6
45
158
Malčík Zdeněk

0:0
0
0
Dušek Petr

3:34
45
150
Beseda Martin

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Mrázek Karel

3:25
25
199
98 557,5 301 137,5 0 152 0 184 0 0 130,5
175,78 1000 539,91 246,64 0 272,65 0 330,04 0 0 234,08

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Tomiska Leos

5:56
30
145
Chalupník Milan

9:58
45
134
Bartůněk Jaroslav

6:12
50
186
Kotula Miroslav

5:16
50
153
Svoboda Pavel

9:53
45
152
Veselý Jiří

0:0
0
0
Vostřel Jaroslav jun

9:56
40
197
MAREK SVOBODA

5:22
0
157
Janovský Radek

0:0
0
0
-- --
313,5 576 329 289,5 562 0 537,5 243,5 0 -- --
544,27 1000 571,18 502,6 975,69 0 933,16 422,74 0 -- --

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Nahodil Antonín

9:47
45
204
Tér Štěpán

9:56
35
144
Rada Rudolf

4:58
0
178
Bruner Tomáš

9:57
50
203
Jeřábek Karel

1:55
0
146
Veleba Martin

9:51
50
200
Vítězslav Štěrba

9:59
30
154
Malčík Petr

9:58
45
134
Nehera Petr

7:21
10
179
-- --
520 559 209 538 42 541 552 576 361,5 -- --
902,78 970,49 362,85 934,03 72,92 939,24 958,33 1000 627,6 -- --

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Hořejší Ivan

0:0
0
0
Číp Mirek

0:0
0
0
Kičmer Kamil

0:0
0
0
Zeman Zdeněk

0:0
0
0
Dušek Petr

3:19
0
155
Mrázek Karel

3:59
40
178
Perkovič Stanislav

0:0
0
0
Chalupník Milan

0:0
0
0
Jiří Duchaň

8:2
30
188
Pavelka Jiří

0:0
0
0
Štern Pavel

3:17
20
162
0 0 0 0 121,5 190 0 0 418 0 136
0 0 0 0 290,67 454,55 0 0 1000 0 325,36

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Nahodil Antonín

5:54
30
172
Malčík Zdeněk

7:0
35
145
Prašivka Miroslav

2:32
30
178
Imiolek Jaroslav

9:54
50
234
Vostřel Jaroslav jun

9:54
45
187
Vojkůvka Zdeněk

9:52
50
208
Loutocký Petr

7:28
50
239
Janovský Radek

8:51
45
195
Veselý Jiří

0:0
0
0
Jeřábek Karel

0:0
0
0
Vohralík Martin

7:55
30
191
298 382,5 93 442 545,5 518 281 478,5 0 0 409,5
546,29 701,19 170,49 810,27 1000 949,59 515,12 877,18 0 0 750,69

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Veleba Martin

0:0
0
0
Kotula Miroslav

3:52
15
162
MAREK SVOBODA

4:56
40
187
Pospíšil Luboš

4:35
0
170
Tůma Jiří

9:0
40
151
Mihulka Jiří

0:0
0
0
Bruner Jan

0:0
0
0
Heinrich Petr

7:40
40
147
Bruner Tomáš

0:0
0
0
Novotný René

2:55
30
177
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
0 166 242,5 190 504,5 0 0 426,5 0 116,5 0
0 329,04 480,67 376,61 1000 0 0 845,39 0 230,92 0

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Skoupý Karel

8:32
45
189
Bartůněk Jaroslav

9:44
45
165
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Vostřel Jaroslav

9:55
50
192
Novotný Radek

9:25
45
144
Leiner Jan

9:4
15
162
Beseda Martin

0:0
0
0
Nehera Petr

7:36
45
190
Tér Štěpán

9:56
45
127
-- --
462,5 546,5 0 549 538 478 0 406 577,5 -- --
800,87 946,32 0 950,65 931,6 827,71 0 703,03 1000 -- --

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vítězslav Štěrba

0:0
0
0
Rada Rudolf

0:0
0
0
Kalivoda Ferdinand

8:42
0
173
Malčík Radek

0:0
0
0
Vácha Jan

6:22
0
143
Beran Věnek

0:0
0
0
Malčík Petr

6:58
50
150
Tomiska Leos

0:0
0
0
Hrabáček Alois

6:14
50
193
-- --
0 0 435,5 0 310,5 0 393 0 327,5 -- --
0 0 1000 0 712,97 0 902,41 0 752,01 -- --

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Novotný Radek

9:28
50
211
Mrázek Karel

4:48
15
200
Zeman Zdeněk

9:58
45
197
Vostřel Jaroslav jun

0:0
0
0
Tůma Jiří

8:4
45
157
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Vohralík Martin

2:26
45
180
Tér Štěpán

0:0
0
0
Hořejší Ivan

0:0
0
0
Janovský Radek

9:54
15
198
Bruner Tomáš

9:58
40
169
485 203 544,5 0 450,5 0 101 0 0 510 553,5
876,24 366,76 983,74 0 813,91 0 182,48 0 0 921,41 1000

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vácha Jan

9:56
45
209
Bartůněk Jaroslav

9:50
50
162
Číp Mirek

0:0
0
0
Kalivoda Ferdinand

0:0
0
0
Perkovič Stanislav

4:18
35
199
Vojkůvka Zdeněk

5:4
35
193
Kotula Miroslav

2:53
40
137
Nahodil Antonín

7:49
0
195
Mihulka Jiří

9:34
45
199
Tomiska Leos

2:0
25
125
Jiří Duchaň

9:57
50
198
514 559 0 0 193,5 242,5 144,5 371,5 519,5 82,5 548
919,5 1000 0 0 346,15 433,81 258,5 664,58 929,34 147,58 980,32

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Malčík Radek

4:57
50
163
Chalupník Milan

5:17
45
171
Malčík Petr

4:36
0
184
Nehera Petr

5:55
0
185
Hrabáček Alois

5:54
45
139
Kičmer Kamil

4:54
25
177
Pavelka Jiří

8:20
20
155
Prašivka Miroslav

0:0
0
0
Štern Pavel

0:0
0
0
Beran Věnek

0:0
0
0
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
265,5 276,5 184 262,5 329,5 230,5 442,5 0 0 0 0
600 624,86 415,82 593,22 744,63 520,9 1000 0 0 0 0

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Malčík Zdeněk

5:19
50
178
Novotný René

9:50
25
171
Imiolek Jaroslav

5:32
40
177
Veleba Martin

0:0
0
0
Heinrich Petr

9:55
45
158
Skoupý Karel

3:0
35
168
Vostřel Jaroslav

0:0
0
0
Bruner Jan

0:0
0
0
Leiner Jan

9:26
50
172
-- --
280 529,5 283,5 0 561 131 0 0 530 -- --
499,11 943,85 505,35 0 1000 233,51 0 0 944,74 -- --

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Beseda Martin

5:47
15
162
Pospíšil Luboš

9:58
45
200
Rada Rudolf

5:2
40
136
Vítězslav Štěrba

9:56
50
202
Loutocký Petr

9:58
45
174
MAREK SVOBODA

7:38
0
188
Veselý Jiří

0:0
0
0
Jeřábek Karel

1:42
5
121
Dušek Petr

9:55
45
183
-- --
281 543 274 540 556 364 0 46,5 548,5 -- --
505,4 976,62 492,81 971,22 1000 654,68 0 83,63 986,51 -- --

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Bruner Jan

9:57
40
163
Hrabáček Alois

9:53
40
172
Malčík Radek

9:58
50
31
Svoboda Pavel

9:54
50
170
Tomiska Leos

9:50
40
178
Chalupník Milan

9:55
45
212
Novotný René

0:0
0
0
Janovský Radek

9:57
40
196
Prašivka Miroslav

3:42
0
168
Kalivoda Ferdinand

9:58
35
182
Hořejší Ivan

0:0
0
0
555,5 547 632,5 559 541 504 0 539 138 542 0
878,26 864,82 1000 883,79 855,34 796,84 0 852,17 218,18 856,92 0

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Skoupý Karel

4:16
25
177
Veselý Jiří

0:0
0
0
Beseda Martin

5:28
35
109
Dušek Petr

4:2
0
153
Jeřábek Karel

3:3
0
138
Vohralík Martin

3:24
0
233
Heinrich Petr

9:58
30
116
Pavelka Jiří

0:0
0
0
Nahodil Antonín

4:1
50
175
Bartůněk Jaroslav

9:56
15
209
Mrázek Karel

2:57
35
162
192,5 0 308,5 165,5 114 5 570 0 203,5 484 131
337,72 0 541,23 290,35 200 8,77 1000 0 357,02 849,12 229,82

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Malčík Petr

4:14
25
139
Hrubý Tomáš

1:19
0
38
Veleba Martin

4:23
45
178
Pospíšil Luboš

0:0
0
0
Číp Mirek

0:0
0
0
Tér Štěpán

0:0
0
0
Zeman Zdeněk

9:54
20
155
Jiří Duchaň

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeněk

9:44
45
204
Imiolek Jaroslav

3:46
50
175
Mihulka Jiří

3:19
0
107
209,5 60 219 0 0 0 536,5 0 517 188,5 145,5
390,49 111,84 408,2 0 0 0 1000 0 963,65 351,35 271,2

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Leiner Jan

9:46
45
177
Nehera Petr

9:57
40
201
Štern Pavel

2:55
20
153
Vítězslav Štěrba

9:57
45
193
Perkovič Stanislav

9:56
50
143
Bruner Tomáš

9:0
45
180
Vácha Jan

9:58
45
103
Malčík Zdeněk

9:56
45
140
Vostřel Jaroslav

9:54
50
187
-- --
542,5 534 118,5 545,5 574,5 495 591,5 571 550,5 -- --
917,16 902,79 200,34 922,23 971,26 836,86 1000 965,34 930,68 -- --

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Novotný Radek

9:57
35
157
Kotula Miroslav

9:53
40
171
Kičmer Kamil

3:23
50
170
Rada Rudolf

9:32
0
180
Tůma Jiří

9:53
45
148
Beran Věnek

0:0
0
0
MAREK SVOBODA

9:42
35
175
Loutocký Petr

9:55
40
167
Vostřel Jaroslav jun

9:57
35
196
-- --
553,5 547,5 168 482 564 0 529,5 551,5 534 -- --
981,38 970,74 297,87 854,61 1000 0 938,83 977,84 946,81 -- --

Kolo - 8 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Bruner Jan

9:57
45
209
Štern Pavel

3:55
35
179
Tomiska Leos

9:58
30
167
Pospíšil Luboš

9:54
50
143
Dušek Petr

0:0
0
0
Heinrich Petr

9:56
40
94
Prašivka Miroslav

2:52
45
189
Malčík Radek

0:0
0
0
Tér Štěpán

9:57
50
185
Kalivoda Ferdinand

9:55
50
95
Vohralík Martin

7:56
50
200
515 180,5 544,5 572,5 0 589 122,5 0 554,5 597,5 426
861,92 302,09 911,3 958,16 0 985,77 205,02 0 928,03 1000 712,97

Kolo - 8 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Imiolek Jaroslav

9:57
50
179
Chalupník Milan

9:54
50
123
Číp Mirek

0:0
0
0
Hrabáček Alois

9:9
45
138
MAREK SVOBODA

6:1
0
164
Vostřel Jaroslav jun

9:57
45
244
Hrubý Tomáš

9:54
35
81
Kičmer Kamil

9:53
35
195
Malčík Zdeněk

9:56
50
128
Rada Rudolf

9:50
45
154
Loutocký Petr

9:54
50
166
557,5 582,5 0 525 279 410 588,5 530,5 582 558 561
947,32 989,8 0 892,1 474,09 696,69 1000 901,44 988,95 948,17 953,27

Kolo - 8 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Novotný René

0:0
0
0
Malčík Petr

9:14
0
81
Jiří Duchaň

9:42
50
108
Mrázek Karel

4:6
30
176
Skoupý Karel

6:25
30
158
Vítězslav Štěrba

9:55
50
151
Pavelka Jiří

0:0
0
0
Tůma Jiří

0:0
0
0
Mihulka Jiří

9:59
0
141
Perkovič Stanislav

0:0
0
0
Nahodil Antonín

0:0
0
0
0 513,5 578 188 336 569,5 0 0 528,5 0 0
0 888,41 1000 325,26 581,31 985,29 0 0 914,36 0 0

Kolo - 8 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vojkůvka Zdeněk

6:36
45
190
Leiner Jan

0:0
0
0
Novotný Radek

0:0
0
0
Bruner Tomáš

9:56
45
191
Hořejší Ivan

0:0
0
0
Veleba Martin

0:0
0
0
Svoboda Pavel

0:0
0
0
Vácha Jan

9:56
45
136
Veselý Jiří

0:0
0
0
-- --
346 0 0 545,5 0 0 0 573 0 -- --
603,84 0 0 952,01 0 0 0 1000 0 -- --

Kolo - 8 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Kotula Miroslav

2:58
25
144
Vostřel Jaroslav

9:55
50
202
Beseda Martin

9:54
40
171
Jeřábek Karel

2:13
5
111
Janovský Radek

9:57
45
189
Nehera Petr

4:12
0
157
Zeman Zdeněk

9:55
40
136
Bartůněk Jaroslav

9:45
50
165
Beran Věnek

0:0
0
0
-- --
131 539 548,5 82,5 547,5 173,5 567 552,5 0 -- --
231,04 950,62 967,37 145,5 965,61 306 1000 974,43 0 -- --

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1* Vácha Jan CZE-1146 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 6858,49 961,81
9:52 / 40 / 156
1000
9:57 / 45 / 145
977,18
9:57 / 50 / 138
1000
3:40 / 50 / 135
712,97
6:22 / 0 / 143
919,5
9:56 / 45 / 209
1000
9:58 / 45 / 103
1000
9:56 / 45 / 136
0
2* Novotný Radek CZE-1528 2,4 GHz 0 0 CZE 980,27 6723,14 973,96
9:45 / 45 / 138
988,33
9:56 / 45 / 181
971,63
9:55 / 45 / 150
1000
9:57 / 50 / 109
931,6
9:25 / 45 / 144
876,24
9:28 / 50 / 211
981,38
9:57 / 35 / 157
0
0:0 / 0 / 0
0
3* Vostřel Jaroslav CZE-1024 2,4 GHz 0 0 CZE 970,68 6657,43 874,43
9:56 / 50 / 223
1000
9:54 / 45 / 159
1000
9:53 / 45 / 165
951,05
9:53 / 50 / 159
950,65
9:55 / 50 / 192
0
0:0 / 0 / 0
930,68
9:54 / 50 / 187
950,62
9:55 / 50 / 202
0
4* Vítězslav Štěrba CZE-1203 2,4 GHz 0 0 CZE 953,56 6540,01 702,94
9:52 / 40 / 246
1000
9:55 / 50 / 176
1000
9:58 / 50 / 113
958,33
9:59 / 30 / 154
0
0:0 / 0 / 0
971,22
9:56 / 50 / 202
922,23
9:57 / 45 / 193
985,29
9:55 / 50 / 151
0
5* Vostřel Jaroslav jun CZE-1778 2,4 GHz 1 0 CZE 947,04 6495,29 943,57
5:2 / 40 / 211
1000
9:57 / 45 / 170
975,06
9:58 / 50 / 162
933,16
9:56 / 40 / 197
1000
9:54 / 45 / 187
0
0:0 / 0 / 0
946,81
9:57 / 35 / 196
696,69
9:57 / 45 / 244
0
6* Chalupník Milan CZE-1566 2,4 GHz 0 0 CZE 923,16 6331,5 1000
9:54 / 50 / 136
995,61
9:57 / 35 / 130
924,39
9:10 / 50 / 173
1000
9:58 / 45 / 134
0
0:0 / 0 / 0
624,86
5:17 / 45 / 171
796,84
9:55 / 45 / 212
989,8
9:54 / 50 / 123
0
7* Pospíšil Luboš CZE-313-40 2,4 GHz 0 0 CZE 880,03 6035,65 959,2
9:52 / 40 / 159
998,2
9:56 / 50 / 180
954,51
9:56 / 50 / 180
812,35
4:0 / 0 / 151
376,61
4:35 / 0 / 170
976,62
9:58 / 45 / 200
0
0:0 / 0 / 0
958,16
9:54 / 50 / 143
0
8* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 878,07 6022,22 936,66
9:58 / 45 / 206
744,51
9:59 / 0 / 225
357,08
4:17 / 40 / 178
571,18
6:12 / 50 / 186
946,32
9:44 / 45 / 165
1000
9:50 / 50 / 162
849,12
9:56 / 15 / 209
974,43
9:45 / 50 / 165
0
9* Zeman Zdeněk CZE-442-16 2,4 GHz 0 0 CZE 858,77 5889,87 983,05
9:55 / 35 / 158
1000
9:56 / 40 / 138
923,08
9:58 / 20 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
983,74
9:58 / 45 / 197
1000
9:54 / 20 / 155
1000
9:55 / 40 / 136
0
10* Malčík Petr CZE-1430 2,4 GHz 0 0 CZE 835,85 5732,65 1000
9:54 / 50 / 171
574,19
6:28 / 0 / 122
951,82
9:56 / 45 / 156
1000
9:58 / 45 / 134
902,41
6:58 / 50 / 150
415,82
4:36 / 0 / 184
390,49
4:14 / 25 / 139
888,41
9:14 / 0 / 81
0
11* Tůma Jiří CZE-071-111 2,4 GHz 0 0 CZE 835,48 5730,15 483,07
3:16 / 0 / 178
496,41
4:58 / 50 / 143
936,76
9:54 / 50 / 211
1000
9:51 / 50 / 167
1000
9:0 / 40 / 151
813,91
8:4 / 45 / 157
1000
9:53 / 45 / 148
0
0:0 / 0 / 0
0
12 Hrabáček Alois CZE-1118 2,4 GHz 0 0 CZE 812,85 5574,93 683,97
3:29 / 40 / 195
637,4
6:49 / 45 / 182
1000
9:32 / 35 / 123
175,78
2:52 / 25 / 198
752,01
6:14 / 50 / 193
744,63
5:54 / 45 / 139
864,82
9:53 / 40 / 172
892,1
9:9 / 45 / 138
0
13 Nehera Petr CZE-1460 2,4 GHz 0 0 CZE 796,45 5462,46 948,08
4:39 / 40 / 203
964,99
9:55 / 35 / 185
722,75
7:48 / 40 / 174
627,6
7:21 / 10 / 179
703,03
7:36 / 45 / 190
593,22
5:55 / 0 / 185
902,79
9:57 / 40 / 201
306
4:12 / 0 / 157
0
14 Jiří Duchaň CZE-1126 2,4 GHz 0 0 CZE 792,68 5436,6 500,45
5:50 / 0 / 141
985,01
9:55 / 45 / 163
970,82
9:56 / 50 / 161
0
0:0 / 0 / 0
1000
8:2 / 30 / 188
980,32
9:57 / 50 / 198
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:42 / 50 / 108
0
15 Kalivoda Ferdinand CZE-1174 2,4 GHz 0 0 CZE 792,2 5433,28 593,55
6:33 / 15 / 153
860,67
9:50 / 40 / 214
341,89
3:42 / 45 / 161
780,25
3:8 / 50 / 160
1000
8:42 / 0 / 173
0
0:0 / 0 / 0
856,92
9:58 / 35 / 182
1000
9:55 / 50 / 95
0
16 Tér Štěpán CZE-1400 2,4 GHz 0 0 CZE 783,08 5370,72 473,96
5:6 / 25 / 116
998,24
9:58 / 25 / 114
1000
9:56 / 45 / 119
970,49
9:56 / 35 / 144
1000
9:56 / 45 / 127
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
928,03
9:57 / 50 / 185
0
17 Nahodil Antonín CZE 1523 2,4 GHz 0 0 CZE 754,62 5175,58 933,16
9:52 / 40 / 189
927,29
9:58 / 0 / 163
844,46
9:46 / 0 / 173
902,78
9:47 / 45 / 204
546,29
5:54 / 30 / 172
664,58
7:49 / 0 / 195
357,02
4:1 / 50 / 175
0
0:0 / 0 / 0
0
18 Heinrich Petr CZE-1664 2,4 GHz 0 0 CZE 752,93 5163,95 353,63
3:25 / 50 / 115
169,66
2:29 / 10 / 129
286,33
3:52 / 20 / 171
692,83
6:56 / 50 / 111
845,39
7:40 / 40 / 147
1000
9:55 / 45 / 158
1000
9:58 / 30 / 116
985,77
9:56 / 40 / 94
0
19 Leiner Jan CZE-1218 2,4 GHz 0 0 CZE 752,74 5162,63 778,87
7:59 / 50 / 188
315,08
3:58 / 0 / 125
793,88
9:48 / 40 / 229
585,19
3:4 / 0 / 131
827,71
9:4 / 15 / 162
944,74
9:26 / 50 / 172
917,16
9:46 / 45 / 177
0
0:0 / 0 / 0
0
20 Loutocký Petr CZE-1206 2,4 GHz 0 0 CZE 751,37 5153,26 533,57
5:52 / 40 / 188
338,89
3:53 / 45 / 170
206,12
2:17 / 50 / 145
834,57
4:9 / 0 / 160
515,12
7:28 / 50 / 239
1000
9:58 / 45 / 174
977,84
9:55 / 40 / 167
953,27
9:54 / 50 / 166
0
21 Vojkůvka Zdeněk CZE-1208 2,4 GHz 0 0 CZE 745,31 5111,67 907,45
5:13 / 0 / 204
403,95
4:28 / 50 / 186
167,42
2:23 / 50 / 200
849,38
4:11 / 45 / 208
949,59
9:52 / 50 / 208
433,81
5:4 / 35 / 193
963,65
9:44 / 45 / 204
603,84
6:36 / 45 / 190
0
22 Janovský Radek CZE-1618 2,4 GHz 0 0 CZE 697,28 4782,27 0
0:0 / 0 / 0
247,59
3:39 / 0 / 156
918,31
9:57 / 25 / 176
0
0:0 / 0 / 0
877,18
8:51 / 45 / 195
921,41
9:54 / 15 / 198
852,17
9:57 / 40 / 196
965,61
9:57 / 45 / 189
0
23 Bruner Tomáš CZE-1538 2,4 GHz 0 0 CZE 694,73 4764,78 395,7
4:57 / 0 / 152
646,18
6:59 / 45 / 192
0
0:0 / 0 / 0
934,03
9:57 / 50 / 203
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 40 / 169
836,86
9:0 / 45 / 180
952,01
9:56 / 45 / 191
0
24 Imiolek Jaroslav CZE-1531 2,4 GHz 0 0 CZE 686,98 4711,64 701,16
7:38 / 50 / 205
944,34
9:54 / 50 / 206
451,85
5:59 / 40 / 216
272,65
3:6 / 45 / 158
810,27
9:54 / 50 / 234
505,35
5:32 / 40 / 177
351,35
3:46 / 50 / 175
947,32
9:57 / 50 / 179
0
25 Mihulka Jiří CZE-1661 2,4 GHz 0 0 CZE 641,74 4401,36 385,37
5:1 / 0 / 170
369,97
4:25 / 45 / 201
908,34
8:51 / 45 / 161
622,78
9:49 / 45 / 255
0
0:0 / 0 / 0
929,34
9:34 / 45 / 199
271,2
3:19 / 0 / 107
914,36
9:59 / 0 / 141
0
26 Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 620,97 4258,94 281,25
4:10 / 45 / 211
0
0:0 / 0 / 0
823,1
7:57 / 50 / 156
0
0:0 / 0 / 0
701,19
7:0 / 35 / 145
499,11
5:19 / 50 / 178
965,34
9:56 / 45 / 140
988,95
9:56 / 50 / 128
0
27 Bruner Jan CZE-1539 2,4 GHz 1 0 CZE 614,16 4212,2 455,98
2:39 / 40 / 196
326,6
3:41 / 50 / 170
916,6
9:55 / 50 / 204
772,84
3:26 / 45 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
878,26
9:57 / 40 / 163
861,92
9:57 / 45 / 209
0
28 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 607,34 4165,46 360,79
3:57 / 35 / 141
946,21
9:45 / 40 / 177
844,46
9:49 / 0 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
505,4
5:47 / 15 / 162
541,23
5:28 / 35 / 109
967,37
9:54 / 40 / 171
0
29 MAREK SVOBODA CZE-232-058 2,4 GHz 0 0 CZE 605,38 4151,98 0
0:0 / 0 / 0
838,62
8:52 / 35 / 183
342,35
5:0 / 0 / 195
422,74
5:22 / 0 / 157
480,67
4:56 / 40 / 187
654,68
7:38 / 0 / 188
938,83
9:42 / 35 / 175
474,09
6:1 / 0 / 164
0
30 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 596,28 4089,58 1000
9:52 / 35 / 163
0
0:0 / 0 / 0
431,14
5:12 / 20 / 185
362,85
4:58 / 0 / 178
0
0:0 / 0 / 0
492,81
5:2 / 40 / 136
854,61
9:32 / 0 / 180
948,17
9:50 / 45 / 154
0
31 Malčík Radek CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 584,03 4005,54 427,08
4:14 / 45 / 106
978,46
9:57 / 45 / 194
1000
9:58 / 40 / 111
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
600
4:57 / 50 / 163
1000
9:58 / 50 / 31
0
0:0 / 0 / 0
0
32 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 571,08 3916,77 62,5
2:34 / 0 / 206
956,79
9:53 / 40 / 181
186,32
2:22 / 35 / 147
820,25
9:1 / 0 / 110
800,87
8:32 / 45 / 189
233,51
3:0 / 35 / 168
337,72
4:16 / 25 / 177
581,31
6:25 / 30 / 158
0
33 Perkovič Stanislav CZE-1483 2,4 GHz 0 0 CZE 551,57 3782,91 256,65
3:8 / 45 / 186
974,43
9:56 / 50 / 187
944,97
9:57 / 40 / 175
289,45
4:26 / 0 / 189
0
0:0 / 0 / 0
346,15
4:18 / 35 / 199
971,26
9:56 / 50 / 143
0
0:0 / 0 / 0
0
34 Vohralík Martin CZE-1440 2,4 GHz 0 0 CZE 533,51 3659,09 243,51
4:32 / 45 / 227
809,69
9:47 / 15 / 217
713,11
8:7 / 0 / 196
246,64
3:5 / 40 / 175
750,69
7:55 / 30 / 191
182,48
2:26 / 45 / 180
8,77
3:24 / 0 / 233
712,97
7:56 / 50 / 200
0
35 Tomiska Leos CZE-1646 2,4 GHz 0 0 CZE 487,33 3342,37 711,06
3:13 / 40 / 151
0
0:0 / 0 / 0
172,82
2:24 / 20 / 136
544,27
5:56 / 30 / 145
0
0:0 / 0 / 0
147,58
2:0 / 25 / 125
855,34
9:50 / 40 / 178
911,3
9:58 / 30 / 167
0
36 Kičmer Kamil CZE-1489 2,4 GHz 0 0 CZE 466,74 3201,1 268,58
4:49 / 0 / 213
0
0:0 / 0 / 0
708,51
7:38 / 40 / 172
503,8
6:35 / 0 / 193
0
0:0 / 0 / 0
520,9
4:54 / 25 / 177
297,87
3:23 / 50 / 170
901,44
9:53 / 35 / 195
0
37 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 448,02 3072,72 0
0:0 / 0 / 0
969,48
9:58 / 0 / 116
991,4
9:57 / 40 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
111,84
1:19 / 0 / 38
1000
9:54 / 35 / 81
0
38 Dušek Petr CZE-232-003 2,4 GHz 0 0 CZE 446,5 3062,29 1000
9:49 / 50 / 157
0
0:0 / 0 / 0
164,72
1:56 / 45 / 139
330,04
3:34 / 45 / 150
290,67
3:19 / 0 / 155
986,51
9:55 / 45 / 183
290,35
4:2 / 0 / 153
0
0:0 / 0 / 0
0
39 Veleba Martin CZE 1524 2,4 GHz 0 0 CZE 443,9 3044,46 0
0:0 / 0 / 0
979,35
9:42 / 50 / 173
717,67
7:18 / 50 / 127
939,24
9:51 / 50 / 200
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
408,2
4:23 / 45 / 178
0
0:0 / 0 / 0
0
40 Prašivka Miroslav CZE-1437 2,4 GHz 0 0 CZE 439,01 3010,93 1000
4:24 / 35 / 155
895,87
9:54 / 0 / 190
104,49
1:54 / 0 / 114
416,88
4:54 / 40 / 174
170,49
2:32 / 30 / 178
0
0:0 / 0 / 0
218,18
3:42 / 0 / 168
205,02
2:52 / 45 / 189
0
41 Kotula Miroslav CZE-1510 2,4 GHz 0 0 CZE 428,89 2941,52 434,2
5:5 / 25 / 175
211,85
5:23 / 0 / 235
215,4
2:36 / 45 / 167
502,6
5:16 / 50 / 153
329,04
3:52 / 15 / 162
258,5
2:53 / 40 / 137
970,74
9:53 / 40 / 171
231,04
2:58 / 25 / 144
0
42 Pavelka Jiří CZE-1655 2,4 GHz 0 0 CZE 401,39 2752,94 346,47
4:15 / 30 / 192
294,01
3:30 / 45 / 181
213,73
2:52 / 15 / 125
898,73
9:47 / 45 / 199
0
0:0 / 0 / 0
1000
8:20 / 20 / 155
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
43 Mrázek Karel CZE-1588 2,4 GHz 0 0 CZE 341,52 2342,33 189,24
3:17 / 0 / 176
110,62
2:44 / 20 / 207
542,62
5:54 / 25 / 166
234,08
3:25 / 25 / 199
454,55
3:59 / 40 / 178
366,76
4:48 / 15 / 200
229,82
2:57 / 35 / 162
325,26
4:6 / 30 / 176
0
44 Novotný René CZE-1527 2,4 GHz 1 0 CZE 290,36 1991,42 0
0:0 / 0 / 0
325,29
4:39 / 0 / 194
0
0:0 / 0 / 0
491,36
2:37 / 10 / 135
230,92
2:55 / 30 / 177
943,85
9:50 / 25 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
45 Svoboda Pavel CZE-1121 2,4 GHz 0 0 CZE 271,12 1859,48 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
975,69
9:53 / 45 / 152
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
883,79
9:54 / 50 / 170
0
0:0 / 0 / 0
0
46 Štern Pavel CZE-071-017 2,4 GHz 0 0 CZE 265,04 1817,8 262,14
4:9 / 0 / 202
135,55
2:52 / 0 / 193
52,41
1:44 / 0 / 146
539,91
5:38 / 45 / 164
325,36
3:17 / 20 / 162
0
0:0 / 0 / 0
200,34
2:55 / 20 / 153
302,09
3:55 / 35 / 179
0
47 Hořejší Ivan CZE-1514 2,4 GHz 0 0 CZE 257,85 1768,44 510,16
2:56 / 40 / 201
529,62
7:35 / 0 / 220
728,66
9:37 / 35 / 227
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
48 Jeřábek Karel CZE-071-013 2,4 GHz 0 0 CZE 91,74 629,19 33,86
0:14 / 0 / 13
52,03
0:34 / 10 / 29
41,25
1:23 / 0 / 121
72,92
1:55 / 0 / 146
0
0:0 / 0 / 0
83,63
1:42 / 5 / 121
200
3:3 / 0 / 138
145,5
2:13 / 5 / 111
0
49 Veselý Jiří CZE-523-5 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
50 Beran Věnek CZE-1512 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
51 Číp Mirek CZE-1605 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 -87,42
3:18 / 0 / 249
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Vácha Jan

M0:S0,00
L0
(H0)
Novotný Radek

M5:S5,00
L45
(H230)
Vostřel Jaroslav

M11:S41,00
L40
(H191)
Vítězslav Štěrba

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Jaroslav jun

M4:S15,00
L0
(H200)
Chalupník Milan

M8:S27,00
L50
(H182)
Pospíšil Luboš

M3:S28,00
L0
(H179)
Bartůněk Jaroslav

M3:S54,00
L50
(H188)
Zeman Zdeněk

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Petr

M10:S5,00
L0
(H115)
Tůma Jiří

M0:S0,00
L0
(H0)
0 160 645,5 0 155 466 118,5 190 0 547,5 0
0 247,87 1000 0 240,12 721,92 183,58 294,35 0 848,18 0

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Tůma Jiří

M4:S38,00
L45
(H183)
Vácha Jan

M14:S57,00
L50
(H209)
Novotný Radek

M6:S23,00
L45
(H145)
Vostřel Jaroslav

M14:S55,00
L40
(H201)
Vítězslav Štěrba

M4:S16,00
L50
(H188)
Vostřel Jaroslav jun

M7:S19,00
L40
(H209)
Chalupník Milan

M6:S37,00
L0
(H127)
Pospíšil Luboš

M14:S57,00
L35
(H179)
Bartůněk Jaroslav

M4:S35,00
L40
(H192)
Zeman Zdeněk

M0:S0,00
L0
(H0)
Malčík Petr

M5:S53,00
L0
(H178)
231,5 820 355,5 832 212 352 333,5 842,5 219 0 264
274,78 973,29 421,96 987,54 251,63 417,8 395,85 1000 259,94 0 313,35

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11
Malčík Petr

M0:S0,00
L0
(H0)
Tůma Jiří

M4:S22,00
L50
(H198)
Vácha Jan

M0:S0,00
L0
(H0)
Novotný Radek

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Jaroslav

M4:S42,00
L45
(H263)
Vítězslav Štěrba

M0:S0,00
L0
(H0)
Vostřel Jaroslav jun

M4:S38,00
L45
(H209)
Chalupník Milan

M11:S15,00
L45
(H172)
Pospíšil Luboš

M8:S55,00
L50
(H173)
Bartůněk Jaroslav

M9:S17,00
L40
(H166)
Zeman Zdeněk

M0:S0,00
L0
(H0)
0 213 0 0 38 0 196 634 498,5 514 0
0 335,96 0 0 59,94 0 309,15 1000 786,28 810,73 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1 1000 2117,77 721,92
8:27 / 50 / 182
395,85
6:37 / 0 / 127
1000
11:15 / 45 / 172
0 6* Chalupník Milan 923,16 6331,5 1000
9:54 / 50 / 136
995,61
9:57 / 35 / 130
924,39
9:10 / 50 / 173
1000
9:58 / 45 / 134
0
0:0 / 0 / 0
624,86
5:17 / 45 / 171
796,84
9:55 / 45 / 212
989,8
9:54 / 50 / 123
0
2 966,81 2047,48 1000
11:41 / 40 / 191
987,54
14:55 / 40 / 201
59,94
4:42 / 45 / 263
0 3* Vostřel Jaroslav 970,68 6657,43 874,43
9:56 / 50 / 223
1000
9:54 / 45 / 159
1000
9:53 / 45 / 165
951,05
9:53 / 50 / 159
950,65
9:55 / 50 / 192
0
0:0 / 0 / 0
930,68
9:54 / 50 / 187
950,62
9:55 / 50 / 202
0
3 930,16 1969,86 183,58
3:28 / 0 / 179
1000
14:57 / 35 / 179
786,28
8:55 / 50 / 173
0 7* Pospíšil Luboš 880,03 6035,65 959,2
9:52 / 40 / 159
998,2
9:56 / 50 / 180
954,51
9:56 / 50 / 180
812,35
4:0 / 0 / 151
376,61
4:35 / 0 / 170
976,62
9:58 / 45 / 200
0
0:0 / 0 / 0
958,16
9:54 / 50 / 143
0
4 644,56 1365,02 294,35
3:54 / 50 / 188
259,94
4:35 / 40 / 192
810,73
9:17 / 40 / 166
0 8* Bartůněk Jaroslav 878,07 6022,22 936,66
9:58 / 45 / 206
744,51
9:59 / 0 / 225
357,08
4:17 / 40 / 178
571,18
6:12 / 50 / 186
946,32
9:44 / 45 / 165
1000
9:50 / 50 / 162
849,12
9:56 / 15 / 209
974,43
9:45 / 50 / 165
0
5 548,47 1161,53 848,18
10:5 / 0 / 115
313,35
5:53 / 0 / 178
0
0:0 / 0 / 0
0 10* Malčík Petr 835,85 5732,65 1000
9:54 / 50 / 171
574,19
6:28 / 0 / 122
951,82
9:56 / 45 / 156
1000
9:58 / 45 / 134
902,41
6:58 / 50 / 150
415,82
4:36 / 0 / 184
390,49
4:14 / 25 / 139
888,41
9:14 / 0 / 81
0
6 459,58 973,29 0
0:0 / 0 / 0
973,29
14:57 / 50 / 209
0
0:0 / 0 / 0
0 1* Vácha Jan 1000 6858,49 961,81
9:52 / 40 / 156
1000
9:57 / 45 / 145
977,18
9:57 / 50 / 138
1000
3:40 / 50 / 135
712,97
6:22 / 0 / 143
919,5
9:56 / 45 / 209
1000
9:58 / 45 / 103
1000
9:56 / 45 / 136
0
7 456,65 967,07 240,12
4:15 / 0 / 200
417,8
7:19 / 40 / 209
309,15
4:38 / 45 / 209
0 5* Vostřel Jaroslav jun 947,04 6495,29 943,57
5:2 / 40 / 211
1000
9:57 / 45 / 170
975,06
9:58 / 50 / 162
933,16
9:56 / 40 / 197
1000
9:54 / 45 / 187
0
0:0 / 0 / 0
946,81
9:57 / 35 / 196
696,69
9:57 / 45 / 244
0
8 316,29 669,83 247,87
5:5 / 45 / 230
421,96
6:23 / 45 / 145
0
0:0 / 0 / 0
0 2* Novotný Radek 980,27 6723,14 973,96
9:45 / 45 / 138
988,33
9:56 / 45 / 181
971,63
9:55 / 45 / 150
1000
9:57 / 50 / 109
931,6
9:25 / 45 / 144
876,24
9:28 / 50 / 211
981,38
9:57 / 35 / 157
0
0:0 / 0 / 0
0
9 288,39 610,74 0
0:0 / 0 / 0
274,78
4:38 / 45 / 183
335,96
4:22 / 50 / 198
0 11* Tůma Jiří 835,48 5730,15 483,07
3:16 / 0 / 178
496,41
4:58 / 50 / 143
936,76
9:54 / 50 / 211
1000
9:51 / 50 / 167
1000
9:0 / 40 / 151
813,91
8:4 / 45 / 157
1000
9:53 / 45 / 148
0
0:0 / 0 / 0
0
10 118,82 251,63 0
0:0 / 0 / 0
251,63
4:16 / 50 / 188
0
0:0 / 0 / 0
0 4* Vítězslav Štěrba 953,56 6540,01 702,94
9:52 / 40 / 246
1000
9:55 / 50 / 176
1000
9:58 / 50 / 113
958,33
9:59 / 30 / 154
0
0:0 / 0 / 0
971,22
9:56 / 50 / 202
922,23
9:57 / 45 / 193
985,29
9:55 / 50 / 151
0
11 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 9* Zeman Zdeněk 858,77 5889,87 983,05
9:55 / 35 / 158
1000
9:56 / 40 / 138
923,08
9:58 / 20 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
983,74
9:58 / 45 / 197
1000
9:54 / 20 / 155
1000
9:55 / 40 / 136
0
-- -- 12 Hrabáček Alois 812,85 5574,93 683,97
3:29 / 40 / 195
637,4
6:49 / 45 / 182
1000
9:32 / 35 / 123
175,78
2:52 / 25 / 198
752,01
6:14 / 50 / 193
744,63
5:54 / 45 / 139
864,82
9:53 / 40 / 172
892,1
9:9 / 45 / 138
0
-- -- 13 Nehera Petr 796,45 5462,46 948,08
4:39 / 40 / 203
964,99
9:55 / 35 / 185
722,75
7:48 / 40 / 174
627,6
7:21 / 10 / 179
703,03
7:36 / 45 / 190
593,22
5:55 / 0 / 185
902,79
9:57 / 40 / 201
306
4:12 / 0 / 157
0
-- -- 14 Jiří Duchaň 792,68 5436,6 500,45
5:50 / 0 / 141
985,01
9:55 / 45 / 163
970,82
9:56 / 50 / 161
0
0:0 / 0 / 0
1000
8:2 / 30 / 188
980,32
9:57 / 50 / 198
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:42 / 50 / 108
0
-- -- 15 Kalivoda Ferdinand 792,2 5433,28 593,55
6:33 / 15 / 153
860,67
9:50 / 40 / 214
341,89
3:42 / 45 / 161
780,25
3:8 / 50 / 160
1000
8:42 / 0 / 173
0
0:0 / 0 / 0
856,92
9:58 / 35 / 182
1000
9:55 / 50 / 95
0
-- -- 16 Tér Štěpán 783,08 5370,72 473,96
5:6 / 25 / 116
998,24
9:58 / 25 / 114
1000
9:56 / 45 / 119
970,49
9:56 / 35 / 144
1000
9:56 / 45 / 127
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
928,03
9:57 / 50 / 185
0
-- -- 17 Nahodil Antonín 754,62 5175,58 933,16
9:52 / 40 / 189
927,29
9:58 / 0 / 163
844,46
9:46 / 0 / 173
902,78
9:47 / 45 / 204
546,29
5:54 / 30 / 172
664,58
7:49 / 0 / 195
357,02
4:1 / 50 / 175
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 18 Heinrich Petr 752,93 5163,95 353,63
3:25 / 50 / 115
169,66
2:29 / 10 / 129
286,33
3:52 / 20 / 171
692,83
6:56 / 50 / 111
845,39
7:40 / 40 / 147
1000
9:55 / 45 / 158
1000
9:58 / 30 / 116
985,77
9:56 / 40 / 94
0
-- -- 19 Leiner Jan 752,74 5162,63 778,87
7:59 / 50 / 188
315,08
3:58 / 0 / 125
793,88
9:48 / 40 / 229
585,19
3:4 / 0 / 131
827,71
9:4 / 15 / 162
944,74
9:26 / 50 / 172
917,16
9:46 / 45 / 177
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 20 Loutocký Petr 751,37 5153,26 533,57
5:52 / 40 / 188
338,89
3:53 / 45 / 170
206,12
2:17 / 50 / 145
834,57
4:9 / 0 / 160
515,12
7:28 / 50 / 239
1000
9:58 / 45 / 174
977,84
9:55 / 40 / 167
953,27
9:54 / 50 / 166
0
-- -- 21 Vojkůvka Zdeněk 745,31 5111,67 907,45
5:13 / 0 / 204
403,95
4:28 / 50 / 186
167,42
2:23 / 50 / 200
849,38
4:11 / 45 / 208
949,59
9:52 / 50 / 208
433,81
5:4 / 35 / 193
963,65
9:44 / 45 / 204
603,84
6:36 / 45 / 190
0
-- -- 22 Janovský Radek 697,28 4782,27 0
0:0 / 0 / 0
247,59
3:39 / 0 / 156
918,31
9:57 / 25 / 176
0
0:0 / 0 / 0
877,18
8:51 / 45 / 195
921,41
9:54 / 15 / 198
852,17
9:57 / 40 / 196
965,61
9:57 / 45 / 189
0
-- -- 23 Bruner Tomáš 694,73 4764,78 395,7
4:57 / 0 / 152
646,18
6:59 / 45 / 192
0
0:0 / 0 / 0
934,03
9:57 / 50 / 203
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 40 / 169
836,86
9:0 / 45 / 180
952,01
9:56 / 45 / 191
0
-- -- 24 Imiolek Jaroslav 686,98 4711,64 701,16
7:38 / 50 / 205
944,34
9:54 / 50 / 206
451,85
5:59 / 40 / 216
272,65
3:6 / 45 / 158
810,27
9:54 / 50 / 234
505,35
5:32 / 40 / 177
351,35
3:46 / 50 / 175
947,32
9:57 / 50 / 179
0
-- -- 25 Mihulka Jiří 641,74 4401,36 385,37
5:1 / 0 / 170
369,97
4:25 / 45 / 201
908,34
8:51 / 45 / 161
622,78
9:49 / 45 / 255
0
0:0 / 0 / 0
929,34
9:34 / 45 / 199
271,2
3:19 / 0 / 107
914,36
9:59 / 0 / 141
0
-- -- 26 Malčík Zdeněk 620,97 4258,94 281,25
4:10 / 45 / 211
0
0:0 / 0 / 0
823,1
7:57 / 50 / 156
0
0:0 / 0 / 0
701,19
7:0 / 35 / 145
499,11
5:19 / 50 / 178
965,34
9:56 / 45 / 140
988,95
9:56 / 50 / 128
0
-- -- 27 Bruner Jan 614,16 4212,2 455,98
2:39 / 40 / 196
326,6
3:41 / 50 / 170
916,6
9:55 / 50 / 204
772,84
3:26 / 45 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
878,26
9:57 / 40 / 163
861,92
9:57 / 45 / 209
0
-- -- 28 Beseda Martin 607,34 4165,46 360,79
3:57 / 35 / 141
946,21
9:45 / 40 / 177
844,46
9:49 / 0 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
505,4
5:47 / 15 / 162
541,23
5:28 / 35 / 109
967,37
9:54 / 40 / 171
0
-- -- 29 MAREK SVOBODA 605,38 4151,98 0
0:0 / 0 / 0
838,62
8:52 / 35 / 183
342,35
5:0 / 0 / 195
422,74
5:22 / 0 / 157
480,67
4:56 / 40 / 187
654,68
7:38 / 0 / 188
938,83
9:42 / 35 / 175
474,09
6:1 / 0 / 164
0
-- -- 30 Rada Rudolf 596,28 4089,58 1000
9:52 / 35 / 163
0
0:0 / 0 / 0
431,14
5:12 / 20 / 185
362,85
4:58 / 0 / 178
0
0:0 / 0 / 0
492,81
5:2 / 40 / 136
854,61
9:32 / 0 / 180
948,17
9:50 / 45 / 154
0
-- -- 31 Malčík Radek 584,03 4005,54 427,08
4:14 / 45 / 106
978,46
9:57 / 45 / 194
1000
9:58 / 40 / 111
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
600
4:57 / 50 / 163
1000
9:58 / 50 / 31
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 32 Skoupý Karel 571,08 3916,77 62,5
2:34 / 0 / 206
956,79
9:53 / 40 / 181
186,32
2:22 / 35 / 147
820,25
9:1 / 0 / 110
800,87
8:32 / 45 / 189
233,51
3:0 / 35 / 168
337,72
4:16 / 25 / 177
581,31
6:25 / 30 / 158
0
-- -- 33 Perkovič Stanislav 551,57 3782,91 256,65
3:8 / 45 / 186
974,43
9:56 / 50 / 187
944,97
9:57 / 40 / 175
289,45
4:26 / 0 / 189
0
0:0 / 0 / 0
346,15
4:18 / 35 / 199
971,26
9:56 / 50 / 143
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 34 Vohralík Martin 533,51 3659,09 243,51
4:32 / 45 / 227
809,69
9:47 / 15 / 217
713,11
8:7 / 0 / 196
246,64
3:5 / 40 / 175
750,69
7:55 / 30 / 191
182,48
2:26 / 45 / 180
8,77
3:24 / 0 / 233
712,97
7:56 / 50 / 200
0
-- -- 35 Tomiska Leos 487,33 3342,37 711,06
3:13 / 40 / 151
0
0:0 / 0 / 0
172,82
2:24 / 20 / 136
544,27
5:56 / 30 / 145
0
0:0 / 0 / 0
147,58
2:0 / 25 / 125
855,34
9:50 / 40 / 178
911,3
9:58 / 30 / 167
0
-- -- 36 Kičmer Kamil 466,74 3201,1 268,58
4:49 / 0 / 213
0
0:0 / 0 / 0
708,51
7:38 / 40 / 172
503,8
6:35 / 0 / 193
0
0:0 / 0 / 0
520,9
4:54 / 25 / 177
297,87
3:23 / 50 / 170
901,44
9:53 / 35 / 195
0
-- -- 37 Hrubý Tomáš 448,02 3072,72 0
0:0 / 0 / 0
969,48
9:58 / 0 / 116
991,4
9:57 / 40 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
111,84
1:19 / 0 / 38
1000
9:54 / 35 / 81
0
-- -- 38 Dušek Petr 446,5 3062,29 1000
9:49 / 50 / 157
0
0:0 / 0 / 0
164,72
1:56 / 45 / 139
330,04
3:34 / 45 / 150
290,67
3:19 / 0 / 155
986,51
9:55 / 45 / 183
290,35
4:2 / 0 / 153
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 39 Veleba Martin 443,9 3044,46 0
0:0 / 0 / 0
979,35
9:42 / 50 / 173
717,67
7:18 / 50 / 127
939,24
9:51 / 50 / 200
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
408,2
4:23 / 45 / 178
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 40 Prašivka Miroslav 439,01 3010,93 1000
4:24 / 35 / 155
895,87
9:54 / 0 / 190
104,49
1:54 / 0 / 114
416,88
4:54 / 40 / 174
170,49
2:32 / 30 / 178
0
0:0 / 0 / 0
218,18
3:42 / 0 / 168
205,02
2:52 / 45 / 189
0
-- -- 41 Kotula Miroslav 428,89 2941,52 434,2
5:5 / 25 / 175
211,85
5:23 / 0 / 235
215,4
2:36 / 45 / 167
502,6
5:16 / 50 / 153
329,04
3:52 / 15 / 162
258,5
2:53 / 40 / 137
970,74
9:53 / 40 / 171
231,04
2:58 / 25 / 144
0
-- -- 42 Pavelka Jiří 401,39 2752,94 346,47
4:15 / 30 / 192
294,01
3:30 / 45 / 181
213,73
2:52 / 15 / 125
898,73
9:47 / 45 / 199
0
0:0 / 0 / 0
1000
8:20 / 20 / 155
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 43 Mrázek Karel 341,52 2342,33 189,24
3:17 / 0 / 176
110,62
2:44 / 20 / 207
542,62
5:54 / 25 / 166
234,08
3:25 / 25 / 199
454,55
3:59 / 40 / 178
366,76
4:48 / 15 / 200
229,82
2:57 / 35 / 162
325,26
4:6 / 30 / 176
0
-- -- 44 Novotný René 290,36 1991,42 0
0:0 / 0 / 0
325,29
4:39 / 0 / 194
0
0:0 / 0 / 0
491,36
2:37 / 10 / 135
230,92
2:55 / 30 / 177
943,85
9:50 / 25 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 45 Svoboda Pavel 271,12 1859,48 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
975,69
9:53 / 45 / 152
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
883,79
9:54 / 50 / 170
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 46 Štern Pavel 265,04 1817,8 262,14
4:9 / 0 / 202
135,55
2:52 / 0 / 193
52,41
1:44 / 0 / 146
539,91
5:38 / 45 / 164
325,36
3:17 / 20 / 162
0
0:0 / 0 / 0
200,34
2:55 / 20 / 153
302,09
3:55 / 35 / 179
0
-- -- 47 Hořejší Ivan 257,85 1768,44 510,16
2:56 / 40 / 201
529,62
7:35 / 0 / 220
728,66
9:37 / 35 / 227
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 48 Jeřábek Karel 91,74 629,19 33,86
0:14 / 0 / 13
52,03
0:34 / 10 / 29
41,25
1:23 / 0 / 121
72,92
1:55 / 0 / 146
0
0:0 / 0 / 0
83,63
1:42 / 5 / 121
200
3:3 / 0 / 138
145,5
2:13 / 5 / 111
0
-- -- 49 Veselý Jiří 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 50 Beran Věnek 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 51 Číp Mirek 0 0 -87,42
3:18 / 0 / 249
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :31
Datum konání :30.6.2018
Kategorie :F5J
Místo konání :Modelpark Suché
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :MK Severka Modelpark Suché
Ředitel soutěže :Rudolf Rada
Hlavní rozhodčí :JURY: Tomáš Hrubý, Jaroslav Vostřel, Radek Novotný (Robert Jícha)
Počasí :Jasno / polojasno, 18-25 st., vítr 4-6 m/s SV




Pořadí - senioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Chalupník Milan CZE-1566 1000
9:54 / 50 / 136
995,61
9:57 / 35 / 130
924,39
9:10 / 50 / 173
1000
9:58 / 45 / 134
0
0:0 / 0 / 0
624,86
5:17 / 45 / 171
796,84
9:55 / 45 / 212
989,8
9:54 / 50 / 123
6331,5 923,16
2* Vostřel Jaroslav CZE-1024 874,43
9:56 / 50 / 223
1000
9:54 / 45 / 159
1000
9:53 / 45 / 165
951,05
9:53 / 50 / 159
950,65
9:55 / 50 / 192
0
0:0 / 0 / 0
930,68
9:54 / 50 / 187
950,62
9:55 / 50 / 202
6657,43 970,68
3* Pospíšil Luboš CZE-313-40 959,2
9:52 / 40 / 159
998,2
9:56 / 50 / 180
954,51
9:56 / 50 / 180
812,35
4:0 / 0 / 151
376,61
4:35 / 0 / 170
976,62
9:58 / 45 / 200
0
0:0 / 0 / 0
958,16
9:54 / 50 / 143
6035,65 880,03
4* Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 936,66
9:58 / 45 / 206
744,51
9:59 / 0 / 225
357,08
4:17 / 40 / 178
571,18
6:12 / 50 / 186
946,32
9:44 / 45 / 165
1000
9:50 / 50 / 162
849,12
9:56 / 15 / 209
974,43
9:45 / 50 / 165
6022,22 878,07
5* Malčík Petr CZE-1430 1000
9:54 / 50 / 171
574,19
6:28 / 0 / 122
951,82
9:56 / 45 / 156
1000
9:58 / 45 / 134
902,41
6:58 / 50 / 150
415,82
4:36 / 0 / 184
390,49
4:14 / 25 / 139
888,41
9:14 / 0 / 81
5732,65 835,85
6* Vácha Jan CZE-1146 961,81
9:52 / 40 / 156
1000
9:57 / 45 / 145
977,18
9:57 / 50 / 138
1000
3:40 / 50 / 135
712,97
6:22 / 0 / 143
919,5
9:56 / 45 / 209
1000
9:58 / 45 / 103
1000
9:56 / 45 / 136
6858,49 1000
7* Novotný Radek CZE-1528 973,96
9:45 / 45 / 138
988,33
9:56 / 45 / 181
971,63
9:55 / 45 / 150
1000
9:57 / 50 / 109
931,6
9:25 / 45 / 144
876,24
9:28 / 50 / 211
981,38
9:57 / 35 / 157
0
0:0 / 0 / 0
6723,14 980,27
8* Tůma Jiří CZE-071-111 483,07
3:16 / 0 / 178
496,41
4:58 / 50 / 143
936,76
9:54 / 50 / 211
1000
9:51 / 50 / 167
1000
9:0 / 40 / 151
813,91
8:4 / 45 / 157
1000
9:53 / 45 / 148
0
0:0 / 0 / 0
5730,15 835,48
9* Vítězslav Štěrba CZE-1203 702,94
9:52 / 40 / 246
1000
9:55 / 50 / 176
1000
9:58 / 50 / 113
958,33
9:59 / 30 / 154
0
0:0 / 0 / 0
971,22
9:56 / 50 / 202
922,23
9:57 / 45 / 193
985,29
9:55 / 50 / 151
6540,01 953,56
10* Zeman Zdeněk CZE-442-16 983,05
9:55 / 35 / 158
1000
9:56 / 40 / 138
923,08
9:58 / 20 / 144
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
983,74
9:58 / 45 / 197
1000
9:54 / 20 / 155
1000
9:55 / 40 / 136
5889,87 858,77
11* Hrabáček Alois CZE-1118 683,97
3:29 / 40 / 195
637,4
6:49 / 45 / 182
1000
9:32 / 35 / 123
175,78
2:52 / 25 / 198
752,01
6:14 / 50 / 193
744,63
5:54 / 45 / 139
864,82
9:53 / 40 / 172
892,1
9:9 / 45 / 138
5574,93 812,85
12 Nehera Petr CZE-1460 948,08
4:39 / 40 / 203
964,99
9:55 / 35 / 185
722,75
7:48 / 40 / 174
627,6
7:21 / 10 / 179
703,03
7:36 / 45 / 190
593,22
5:55 / 0 / 185
902,79
9:57 / 40 / 201
306
4:12 / 0 / 157
5462,46 796,45
13 Jiří Duchaň CZE-1126 500,45
5:50 / 0 / 141
985,01
9:55 / 45 / 163
970,82
9:56 / 50 / 161
0
0:0 / 0 / 0
1000
8:2 / 30 / 188
980,32
9:57 / 50 / 198
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:42 / 50 / 108
5436,6 792,68
14 Kalivoda Ferdinand CZE-1174 593,55
6:33 / 15 / 153
860,67
9:50 / 40 / 214
341,89
3:42 / 45 / 161
780,25
3:8 / 50 / 160
1000
8:42 / 0 / 173
0
0:0 / 0 / 0
856,92
9:58 / 35 / 182
1000
9:55 / 50 / 95
5433,28 792,2
15 Tér Štěpán CZE-1400 473,96
5:6 / 25 / 116
998,24
9:58 / 25 / 114
1000
9:56 / 45 / 119
970,49
9:56 / 35 / 144
1000
9:56 / 45 / 127
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
928,03
9:57 / 50 / 185
5370,72 783,08
16 Nahodil Antonín CZE 1523 933,16
9:52 / 40 / 189
927,29
9:58 / 0 / 163
844,46
9:46 / 0 / 173
902,78
9:47 / 45 / 204
546,29
5:54 / 30 / 172
664,58
7:49 / 0 / 195
357,02
4:1 / 50 / 175
0
0:0 / 0 / 0
5175,58 754,62
17 Heinrich Petr CZE-1664 353,63
3:25 / 50 / 115
169,66
2:29 / 10 / 129
286,33
3:52 / 20 / 171
692,83
6:56 / 50 / 111
845,39
7:40 / 40 / 147
1000
9:55 / 45 / 158
1000
9:58 / 30 / 116
985,77
9:56 / 40 / 94
5163,95 752,93
18 Leiner Jan CZE-1218 778,87
7:59 / 50 / 188
315,08
3:58 / 0 / 125
793,88
9:48 / 40 / 229
585,19
3:4 / 0 / 131
827,71
9:4 / 15 / 162
944,74
9:26 / 50 / 172
917,16
9:46 / 45 / 177
0
0:0 / 0 / 0
5162,63 752,74
19 Loutocký Petr CZE-1206 533,57
5:52 / 40 / 188
338,89
3:53 / 45 / 170
206,12
2:17 / 50 / 145
834,57
4:9 / 0 / 160
515,12
7:28 / 50 / 239
1000
9:58 / 45 / 174
977,84
9:55 / 40 / 167
953,27
9:54 / 50 / 166
5153,26 751,37
20 Vojkůvka Zdeněk CZE-1208 907,45
5:13 / 0 / 204
403,95
4:28 / 50 / 186
167,42
2:23 / 50 / 200
849,38
4:11 / 45 / 208
949,59
9:52 / 50 / 208
433,81
5:4 / 35 / 193
963,65
9:44 / 45 / 204
603,84
6:36 / 45 / 190
5111,67 745,31
21 Janovský Radek CZE-1618 0
0:0 / 0 / 0
247,59
3:39 / 0 / 156
918,31
9:57 / 25 / 176
0
0:0 / 0 / 0
877,18
8:51 / 45 / 195
921,41
9:54 / 15 / 198
852,17
9:57 / 40 / 196
965,61
9:57 / 45 / 189
4782,27 697,28
22 Bruner Tomáš CZE-1538 395,7
4:57 / 0 / 152
646,18
6:59 / 45 / 192
0
0:0 / 0 / 0
934,03
9:57 / 50 / 203
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 40 / 169
836,86
9:0 / 45 / 180
952,01
9:56 / 45 / 191
4764,78 694,73
23 Imiolek Jaroslav CZE-1531 701,16
7:38 / 50 / 205
944,34
9:54 / 50 / 206
451,85
5:59 / 40 / 216
272,65
3:6 / 45 / 158
810,27
9:54 / 50 / 234
505,35
5:32 / 40 / 177
351,35
3:46 / 50 / 175
947,32
9:57 / 50 / 179
4711,64 686,98
24 Mihulka Jiří CZE-1661 385,37
5:1 / 0 / 170
369,97
4:25 / 45 / 201
908,34
8:51 / 45 / 161
622,78
9:49 / 45 / 255
0
0:0 / 0 / 0
929,34
9:34 / 45 / 199
271,2
3:19 / 0 / 107
914,36
9:59 / 0 / 141
4401,36 641,74
25 Malčík Zdeněk CZE-1431 281,25
4:10 / 45 / 211
0
0:0 / 0 / 0
823,1
7:57 / 50 / 156
0
0:0 / 0 / 0
701,19
7:0 / 35 / 145
499,11
5:19 / 50 / 178
965,34
9:56 / 45 / 140
988,95
9:56 / 50 / 128
4258,94 620,97
26 Beseda Martin CZE-1534 360,79
3:57 / 35 / 141
946,21
9:45 / 40 / 177
844,46
9:49 / 0 / 179
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
505,4
5:47 / 15 / 162
541,23
5:28 / 35 / 109
967,37
9:54 / 40 / 171
4165,46 607,34
27 MAREK SVOBODA CZE-232-058 0
0:0 / 0 / 0
838,62
8:52 / 35 / 183
342,35
5:0 / 0 / 195
422,74
5:22 / 0 / 157
480,67
4:56 / 40 / 187
654,68
7:38 / 0 / 188
938,83
9:42 / 35 / 175
474,09
6:1 / 0 / 164
4151,98 605,38
28 Rada Rudolf CZE-071-011 1000
9:52 / 35 / 163
0
0:0 / 0 / 0
431,14
5:12 / 20 / 185
362,85
4:58 / 0 / 178
0
0:0 / 0 / 0
492,81
5:2 / 40 / 136
854,61
9:32 / 0 / 180
948,17
9:50 / 45 / 154
4089,58 596,28
29 Malčík Radek CZE-1392 427,08
4:14 / 45 / 106
978,46
9:57 / 45 / 194
1000
9:58 / 40 / 111
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
600
4:57 / 50 / 163
1000
9:58 / 50 / 31
0
0:0 / 0 / 0
4005,54 584,03
30 Skoupý Karel CZE-1520 62,5
2:34 / 0 / 206
956,79
9:53 / 40 / 181
186,32
2:22 / 35 / 147
820,25
9:1 / 0 / 110
800,87
8:32 / 45 / 189
233,51
3:0 / 35 / 168
337,72
4:16 / 25 / 177
581,31
6:25 / 30 / 158
3916,77 571,08
31 Perkovič Stanislav CZE-1483 256,65
3:8 / 45 / 186
974,43
9:56 / 50 / 187
944,97
9:57 / 40 / 175
289,45
4:26 / 0 / 189
0
0:0 / 0 / 0
346,15
4:18 / 35 / 199
971,26
9:56 / 50 / 143
0
0:0 / 0 / 0
3782,91 551,57
32 Vohralík Martin CZE-1440 243,51
4:32 / 45 / 227
809,69
9:47 / 15 / 217
713,11
8:7 / 0 / 196
246,64
3:5 / 40 / 175
750,69
7:55 / 30 / 191
182,48
2:26 / 45 / 180
8,77
3:24 / 0 / 233
712,97
7:56 / 50 / 200
3659,09 533,51
33 Tomiska Leos CZE-1646 711,06
3:13 / 40 / 151
0
0:0 / 0 / 0
172,82
2:24 / 20 / 136
544,27
5:56 / 30 / 145
0
0:0 / 0 / 0
147,58
2:0 / 25 / 125
855,34
9:50 / 40 / 178
911,3
9:58 / 30 / 167
3342,37 487,33
34 Kičmer Kamil CZE-1489 268,58
4:49 / 0 / 213
0
0:0 / 0 / 0
708,51
7:38 / 40 / 172
503,8
6:35 / 0 / 193
0
0:0 / 0 / 0
520,9
4:54 / 25 / 177
297,87
3:23 / 50 / 170
901,44
9:53 / 35 / 195
3201,1 466,74
35 Hrubý Tomáš CZE-213-039 0
0:0 / 0 / 0
969,48
9:58 / 0 / 116
991,4
9:57 / 40 / 121
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
111,84
1:19 / 0 / 38
1000
9:54 / 35 / 81
3072,72 448,02
36 Dušek Petr CZE-232-003 1000
9:49 / 50 / 157
0
0:0 / 0 / 0
164,72
1:56 / 45 / 139
330,04
3:34 / 45 / 150
290,67
3:19 / 0 / 155
986,51
9:55 / 45 / 183
290,35
4:2 / 0 / 153
0
0:0 / 0 / 0
3062,29 446,5
37 Veleba Martin CZE 1524 0
0:0 / 0 / 0
979,35
9:42 / 50 / 173
717,67
7:18 / 50 / 127
939,24
9:51 / 50 / 200
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
408,2
4:23 / 45 / 178
0
0:0 / 0 / 0
3044,46 443,9
38 Prašivka Miroslav CZE-1437 1000
4:24 / 35 / 155
895,87
9:54 / 0 / 190
104,49
1:54 / 0 / 114
416,88
4:54 / 40 / 174
170,49
2:32 / 30 / 178
0
0:0 / 0 / 0
218,18
3:42 / 0 / 168
205,02
2:52 / 45 / 189
3010,93 439,01
39 Kotula Miroslav CZE-1510 434,2
5:5 / 25 / 175
211,85
5:23 / 0 / 235
215,4
2:36 / 45 / 167
502,6
5:16 / 50 / 153
329,04
3:52 / 15 / 162
258,5
2:53 / 40 / 137
970,74
9:53 / 40 / 171
231,04
2:58 / 25 / 144
2941,52 428,89
40 Pavelka Jiří CZE-1655 346,47
4:15 / 30 / 192
294,01
3:30 / 45 / 181
213,73
2:52 / 15 / 125
898,73
9:47 / 45 / 199
0
0:0 / 0 / 0
1000
8:20 / 20 / 155
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2752,94 401,39
41 Mrázek Karel CZE-1588 189,24
3:17 / 0 / 176
110,62
2:44 / 20 / 207
542,62
5:54 / 25 / 166
234,08
3:25 / 25 / 199
454,55
3:59 / 40 / 178
366,76
4:48 / 15 / 200
229,82
2:57 / 35 / 162
325,26
4:6 / 30 / 176
2342,33 341,52
42 Svoboda Pavel CZE-1121 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
975,69
9:53 / 45 / 152
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
883,79
9:54 / 50 / 170
0
0:0 / 0 / 0
1859,48 271,12
43 Štern Pavel CZE-071-017 262,14
4:9 / 0 / 202
135,55
2:52 / 0 / 193
52,41
1:44 / 0 / 146
539,91
5:38 / 45 / 164
325,36
3:17 / 20 / 162
0
0:0 / 0 / 0
200,34
2:55 / 20 / 153
302,09
3:55 / 35 / 179
1817,8 265,04
44 Hořejší Ivan CZE-1514 510,16
2:56 / 40 / 201
529,62
7:35 / 0 / 220
728,66
9:37 / 35 / 227
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1768,44 257,85
45 Jeřábek Karel CZE-071-013 33,86
0:14 / 0 / 13
52,03
0:34 / 10 / 29
41,25
1:23 / 0 / 121
72,92
1:55 / 0 / 146
0
0:0 / 0 / 0
83,63
1:42 / 5 / 121
200
3:3 / 0 / 138
145,5
2:13 / 5 / 111
629,19 91,74
46 Veselý Jiří CZE-523-5 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
47 Beran Věnek CZE-1512 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0
48 Číp Mirek CZE-1605 -87,42
3:18 / 0 / 249
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0


Pořadí - junioři

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Vostřel Jaroslav jun CZE-1778 943,57
5:2 / 40 / 211
1000
9:57 / 45 / 170
975,06
9:58 / 50 / 162
933,16
9:56 / 40 / 197
1000
9:54 / 45 / 187
0
0:0 / 0 / 0
946,81
9:57 / 35 / 196
696,69
9:57 / 45 / 244
6495,29 947,04
2* Bruner Jan CZE-1539 455,98
2:39 / 40 / 196
326,6
3:41 / 50 / 170
916,6
9:55 / 50 / 204
772,84
3:26 / 45 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
878,26
9:57 / 40 / 163
861,92
9:57 / 45 / 209
4212,2 614,16
3* Novotný René CZE-1527 0
0:0 / 0 / 0
325,29
4:39 / 0 / 194
0
0:0 / 0 / 0
491,36
2:37 / 10 / 135
230,92
2:55 / 30 / 177
943,85
9:50 / 25 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1991,42 290,36


Pořadí - žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.


Pořadí - junioři a žáci

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Vostřel Jaroslav jun CZE-1778 943,57
5:2 / 40 / 211
1000
9:57 / 45 / 170
975,06
9:58 / 50 / 162
933,16
9:56 / 40 / 197
1000
9:54 / 45 / 187
0
0:0 / 0 / 0
946,81
9:57 / 35 / 196
696,69
9:57 / 45 / 244
6495,29 947,04
2* Bruner Jan CZE-1539 455,98
2:39 / 40 / 196
326,6
3:41 / 50 / 170
916,6
9:55 / 50 / 204
772,84
3:26 / 45 / 189
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
878,26
9:57 / 40 / 163
861,92
9:57 / 45 / 209
4212,2 614,16
3* Novotný René CZE-1527 0
0:0 / 0 / 0
325,29
4:39 / 0 / 194
0
0:0 / 0 / 0
491,36
2:37 / 10 / 135
230,92
2:55 / 30 / 177
943,85
9:50 / 25 / 171
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1991,42 290,36

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 51 Pavelka Jiří, Hořejší Ivan, Chalupník Milan, Bartůněk Jaroslav, Novotný Radek, Novotný René, Skoupý Karel, Mrázek Karel, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Janovský Radek, Mihulka Jiří, Rada Rudolf, Štern Pavel, Vácha Jan, Beseda Martin, Vojkůvka Zdeněk, Jeřábek Karel, Hrabáček Alois, Perkovič Stanislav, Veselý Jiří, Kotula Miroslav, Hrubý Tomáš, Heinrich Petr, Kalivoda Ferdinand, Malčík Petr, Malčík Radek, Malčík Zdeněk, Svoboda Pavel, Kičmer Kamil, Prašivka Miroslav, Vohralík Martin, Nehera Petr, Vostřel Jaroslav , Vostřel Jaroslav jun, Jiří Duchaň, Imiolek Jaroslav, MAREK SVOBODA, Tomiska Leos, Dušek Petr, Číp Mirek, Bruner Tomáš, Bruner Jan, Pospíšil Luboš, Beran Věnek, Zeman Zdeněk, Tér Štěpán, Vítězslav Štěrba, Leiner Jan, Tůma Jiří, Loutocký Petr, 214865,5 4213,05

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Imiolek Jaroslav 8 50 , 50 , 40 , 45 , 50 , 40 , 50 , 50 375 46,88
Vostřel Jaroslav 11 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 40 , 40 , 45 465 42,27
Hrabáček Alois 8 40 , 45 , 35 , 25 , 50 , 45 , 40 , 45 325 40,62
Loutocký Petr 8 40 , 45 , 50 , 0 , 50 , 45 , 40 , 50 320 40
Vojkůvka Zdeněk 8 0 , 50 , 50 , 45 , 50 , 35 , 45 , 45 320 40
Bartůněk Jaroslav 11 45 , 0 , 40 , 50 , 45 , 50 , 15 , 50 , 50 , 40 , 40 425 38,64
Chalupník Milan 11 50 , 35 , 50 , 45 , 0 , 45 , 45 , 50 , 50 , 0 , 45 415 37,73
Novotný Radek 11 45 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 35 , 0 , 45 , 45 , 0 405 36,82
Heinrich Petr 8 50 , 10 , 20 , 50 , 40 , 45 , 30 , 40 285 35,62
Vostřel Jaroslav jun 11 40 , 45 , 50 , 40 , 45 , 0 , 35 , 45 , 0 , 40 , 45 385 35
Malčík Zdeněk 8 45 , 0 , 50 , 0 , 35 , 50 , 45 , 50 275 34,38
Tůma Jiří 11 0 , 50 , 50 , 50 , 40 , 45 , 45 , 0 , 0 , 45 , 50 375 34,09
Vácha Jan 11 40 , 45 , 50 , 50 , 0 , 45 , 45 , 45 , 0 , 50 , 0 370 33,64
Vítězslav Štěrba 11 40 , 50 , 50 , 30 , 0 , 50 , 45 , 50 , 0 , 50 , 0 365 33,18
Bruner Jan 9 40 , 50 , 0 , 45 , 0 , 0 , 40 , 45 , 50 270 30
Kotula Miroslav 8 25 , 0 , 45 , 50 , 15 , 40 , 40 , 25 240 30
Kalivoda Ferdinand 8 15 , 40 , 45 , 50 , 0 , 0 , 35 , 50 235 29,38
Pospíšil Luboš 11 40 , 50 , 50 , 0 , 0 , 45 , 0 , 50 , 0 , 35 , 50 320 29,09
Malčík Radek 8 45 , 45 , 40 , 0 , 0 , 50 , 50 , 0 230 28,75
Tér Štěpán 8 25 , 25 , 45 , 35 , 45 , 0 , 0 , 50 225 28,12
Bruner Tomáš 8 0 , 45 , 0 , 50 , 0 , 40 , 45 , 45 225 28,12
Jiří Duchaň 8 0 , 45 , 50 , 0 , 30 , 50 , 0 , 50 225 28,12
Vohralík Martin 8 45 , 15 , 0 , 40 , 30 , 45 , 0 , 50 225 28,12
Perkovič Stanislav 8 45 , 50 , 40 , 0 , 0 , 35 , 50 , 0 220 27,5
Nehera Petr 8 40 , 35 , 40 , 10 , 45 , 0 , 40 , 0 210 26,25
Skoupý Karel 8 0 , 40 , 35 , 0 , 45 , 35 , 25 , 30 210 26,25
Leiner Jan 8 50 , 0 , 40 , 0 , 15 , 50 , 45 , 0 200 25
Veleba Martin 8 0 , 50 , 50 , 50 , 0 , 0 , 45 , 0 195 24,38
Mrázek Karel 8 0 , 20 , 25 , 25 , 40 , 15 , 35 , 30 190 23,75
Dušek Petr 8 50 , 0 , 45 , 45 , 0 , 45 , 0 , 0 185 23,12
Tomiska Leos 8 40 , 0 , 20 , 30 , 0 , 25 , 40 , 30 185 23,12
Mihulka Jiří 8 0 , 45 , 45 , 45 , 0 , 45 , 0 , 0 180 22,5
Janovský Radek 8 0 , 0 , 25 , 0 , 45 , 15 , 40 , 45 170 21,25
Beseda Martin 8 35 , 40 , 0 , 0 , 0 , 15 , 35 , 40 165 20,62
Nahodil Antonín 8 40 , 0 , 0 , 45 , 30 , 0 , 50 , 0 165 20,62
Malčík Petr 11 50 , 0 , 45 , 45 , 50 , 0 , 25 , 0 , 0 , 0 , 0 215 19,55
Pavelka Jiří 8 30 , 45 , 15 , 45 , 0 , 20 , 0 , 0 155 19,38
Prašivka Miroslav 8 35 , 0 , 0 , 40 , 30 , 0 , 0 , 45 150 18,75
Kičmer Kamil 8 0 , 0 , 40 , 0 , 0 , 25 , 50 , 35 150 18,75
Zeman Zdeněk 11 35 , 40 , 20 , 0 , 0 , 45 , 20 , 40 , 0 , 0 , 0 200 18,18
Rada Rudolf 8 35 , 0 , 20 , 0 , 0 , 40 , 0 , 45 140 17,5
Štern Pavel 8 0 , 0 , 0 , 45 , 20 , 0 , 20 , 35 120 15
MAREK SVOBODA 8 0 , 35 , 0 , 0 , 40 , 0 , 35 , 0 110 13,75
Svoboda Pavel 8 0 , 0 , 0 , 45 , 0 , 0 , 50 , 0 95 11,88
Hrubý Tomáš 8 0 , 0 , 40 , 0 , 0 , 0 , 0 , 35 75 9,38
Hořejší Ivan 8 40 , 0 , 35 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 75 9,38
Novotný René 8 0 , 0 , 0 , 10 , 30 , 25 , 0 , 0 65 8,12
Jeřábek Karel 8 0 , 10 , 0 , 0 , 0 , 5 , 0 , 5 20 2,5
Beran Věnek 8 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Číp Mirek 8 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0
Veselý Jiří 8 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Bartůněk Jaroslav 8 9:58,00, 9:59,00, 4:17,00, 6:12,00, 9:44,00, 9:50,00, 9:56,00, 9:45,00, 4181 8:42,62
Vácha Jan 8 9:52,00, 9:57,00, 9:57,00, 3:40,00, 6:22,00, 9:56,00, 9:58,00, 9:56,00, 4178 8:42,25
Vítězslav Štěrba 8 9:52,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:59,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:55,00, 4172 8:41,5
Vostřel Jaroslav 8 9:56,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:53,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:54,00, 9:55,00, 4160 8:40
Novotný Radek 8 9:45,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:25,00, 9:28,00, 9:57,00, 0:0,00, 4103 8:32,88
Vostřel Jaroslav jun 8 5:2,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:54,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:57,00, 3881 8:5,12
Chalupník Milan 8 9:54,00, 9:57,00, 9:10,00, 9:58,00, 0:0,00, 5:17,00, 9:55,00, 9:54,00, 3845 8:0,620000000000005
Malčík Petr 8 9:54,00, 6:28,00, 9:56,00, 9:58,00, 6:58,00, 4:36,00, 4:14,00, 9:14,00, 3678 7:39,75
Zeman Zdeněk 8 9:55,00, 9:56,00, 9:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:54,00, 9:55,00, 3576 7:27
Pospíšil Luboš 8 9:52,00, 9:56,00, 9:56,00, 4:0,00, 4:35,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:54,00, 3491 7:16,38
Nehera Petr 8 4:39,00, 9:55,00, 7:48,00, 7:21,00, 7:36,00, 5:55,00, 9:57,00, 4:12,00, 3443 7:10,38
Nahodil Antonín 8 9:52,00, 9:58,00, 9:46,00, 9:47,00, 5:54,00, 7:49,00, 4:1,00, 0:0,00, 3427 7:8,38
Imiolek Jaroslav 8 7:38,00, 9:54,00, 5:59,00, 3:6,00, 9:54,00, 5:32,00, 3:46,00, 9:57,00, 3346 6:58,25
Tůma Jiří 8 3:16,00, 4:58,00, 9:54,00, 9:51,00, 9:0,00, 8:4,00, 9:53,00, 0:0,00, 3296 6:52
Tér Štěpán 8 5:6,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:56,00, 0:0,00, 0:0,00, 9:57,00, 3289 6:51,12
Heinrich Petr 8 3:25,00, 2:29,00, 3:52,00, 6:56,00, 7:40,00, 9:55,00, 9:58,00, 9:56,00, 3251 6:46,38
Hrabáček Alois 8 3:29,00, 6:49,00, 9:32,00, 2:52,00, 6:14,00, 5:54,00, 9:53,00, 9:9,00, 3232 6:44
Loutocký Petr 8 5:52,00, 3:53,00, 2:17,00, 4:9,00, 7:28,00, 9:58,00, 9:55,00, 9:54,00, 3206 6:40,75
Jiří Duchaň 8 5:50,00, 9:55,00, 9:56,00, 0:0,00, 8:2,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:42,00, 3202 6:40,25
Leiner Jan 8 7:59,00, 3:58,00, 9:48,00, 3:4,00, 9:4,00, 9:26,00, 9:46,00, 0:0,00, 3185 6:38,12
Janovský Radek 8 0:0,00, 3:39,00, 9:57,00, 0:0,00, 8:51,00, 9:54,00, 9:57,00, 9:57,00, 3135 6:31,88
Kalivoda Ferdinand 8 6:33,00, 9:50,00, 3:42,00, 3:8,00, 8:42,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:55,00, 3108 6:28,5
Mihulka Jiří 8 5:1,00, 4:25,00, 8:51,00, 9:49,00, 0:0,00, 9:34,00, 3:19,00, 9:59,00, 3058 6:22,25
Bruner Tomáš 8 4:57,00, 6:59,00, 0:0,00, 9:57,00, 0:0,00, 9:58,00, 9:0,00, 9:56,00, 3047 6:20,88
MAREK SVOBODA 8 0:0,00, 8:52,00, 5:0,00, 5:22,00, 4:56,00, 7:38,00, 9:42,00, 6:1,00, 2851 5:56,38
Vojkůvka Zdeněk 8 5:13,00, 4:28,00, 2:23,00, 4:11,00, 9:52,00, 5:4,00, 9:44,00, 6:36,00, 2851 5:56,38
Vohralík Martin 8 4:32,00, 9:47,00, 8:7,00, 3:5,00, 7:55,00, 2:26,00, 3:24,00, 7:56,00, 2832 5:54
Skoupý Karel 8 2:34,00, 9:53,00, 2:22,00, 9:1,00, 8:32,00, 3:0,00, 4:16,00, 6:25,00, 2763 5:45,38
Beseda Martin 8 3:57,00, 9:45,00, 9:49,00, 0:0,00, 0:0,00, 5:47,00, 5:28,00, 9:54,00, 2680 5:35
Rada Rudolf 8 9:52,00, 0:0,00, 5:12,00, 4:58,00, 0:0,00, 5:2,00, 9:32,00, 9:50,00, 2666 5:33,25
Malčík Zdeněk 8 4:10,00, 0:0,00, 7:57,00, 0:0,00, 7:0,00, 5:19,00, 9:56,00, 9:56,00, 2658 5:32,25
Perkovič Stanislav 8 3:8,00, 9:56,00, 9:57,00, 4:26,00, 0:0,00, 4:18,00, 9:56,00, 0:0,00, 2501 5:12,62
Malčík Radek 8 4:14,00, 9:57,00, 9:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 4:57,00, 9:58,00, 0:0,00, 2344 4:53
Kotula Miroslav 8 5:5,00, 5:23,00, 2:36,00, 5:16,00, 3:52,00, 2:53,00, 9:53,00, 2:58,00, 2276 4:44,5
Kičmer Kamil 8 4:49,00, 0:0,00, 7:38,00, 6:35,00, 0:0,00, 4:54,00, 3:23,00, 9:53,00, 2232 4:39
Bruner Jan 9 2:39,00, 3:41,00, 0:0,00, 3:26,00, 0:0,00, 0:0,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:55,00, 2375 4:23,89
Tomiska Leos 8 3:13,00, 0:0,00, 2:24,00, 5:56,00, 0:0,00, 2:0,00, 9:50,00, 9:58,00, 2001 4:10,12
Dušek Petr 8 9:49,00, 0:0,00, 1:56,00, 3:34,00, 3:19,00, 9:55,00, 4:2,00, 0:0,00, 1955 4:4,38
Veleba Martin 8 0:0,00, 9:42,00, 7:18,00, 9:51,00, 0:0,00, 0:0,00, 4:23,00, 0:0,00, 1874 3:54,25
Mrázek Karel 8 3:17,00, 2:44,00, 5:54,00, 3:25,00, 3:59,00, 4:48,00, 2:57,00, 4:6,00, 1870 3:53,75
Hrubý Tomáš 8 0:0,00, 9:58,00, 9:57,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1:19,00, 9:54,00, 1868 3:53,5
Prašivka Miroslav 8 4:24,00, 9:54,00, 1:54,00, 4:54,00, 2:32,00, 0:0,00, 3:42,00, 2:52,00, 1812 3:46,5
Pavelka Jiří 8 4:15,00, 3:30,00, 2:52,00, 9:47,00, 0:0,00, 8:20,00, 0:0,00, 0:0,00, 1724 3:35,5
Štern Pavel 8 4:9,00, 2:52,00, 1:44,00, 5:38,00, 3:17,00, 0:0,00, 2:55,00, 3:55,00, 1470 3:3,75
Hořejší Ivan 8 2:56,00, 7:35,00, 9:37,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1208 2:31
Novotný René 8 0:0,00, 4:39,00, 0:0,00, 2:37,00, 2:55,00, 9:50,00, 0:0,00, 0:0,00, 1201 2:30,12
Svoboda Pavel 8 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 9:53,00, 0:0,00, 0:0,00, 9:54,00, 0:0,00, 1187 2:28,38
Jeřábek Karel 8 0:14,00, 0:34,00, 1:23,00, 1:55,00, 0:0,00, 1:42,00, 3:3,00, 2:13,00, 664 1:23
Číp Mirek 8 3:18,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 198 0:24,75
Beran Věnek 8 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0
Veselý Jiří 8 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Beran Věnek 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Veselý Jiří 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Hrubý Tomáš 4 0, 116, 121, 0, 0, 0, 38, 81, 356 89
Jeřábek Karel 7 13, 29, 121, 146, 0, 121, 138, 111, 679 97
Malčík Radek 5 106, 194, 111, 0, 0, 163, 31, 0, 605 121
Heinrich Petr 8 115, 129, 171, 111, 147, 158, 116, 94, 1041 130,12
Tér Štěpán 6 116, 114, 119, 144, 127, 0, 0, 185, 805 134,17
Malčík Petr 10 171, 122, 156, 134, 150, 184, 139, 81, 115, 178, 0, 1430 143
Tomiska Leos 6 151, 0, 136, 145, 0, 125, 178, 167, 902 150,33
Vácha Jan 9 156, 145, 138, 135, 143, 209, 103, 136, 0, 209, 0, 1374 152,67
Zeman Zdeněk 6 158, 138, 144, 0, 0, 197, 155, 136, 0, 0, 0, 928 154,67
Chalupník Milan 10 136, 130, 173, 134, 0, 171, 212, 123, 182, 127, 172, 1560 156
Dušek Petr 6 157, 0, 139, 150, 155, 183, 153, 0, 937 156,17
Beseda Martin 6 141, 177, 179, 0, 0, 162, 109, 171, 939 156,5
Malčík Zdeněk 6 211, 0, 156, 0, 145, 178, 140, 128, 958 159,67
Jiří Duchaň 6 141, 163, 161, 0, 188, 198, 0, 108, 959 159,83
Svoboda Pavel 2 0, 0, 0, 152, 0, 0, 170, 0, 322 161
Kalivoda Ferdinand 7 153, 214, 161, 160, 173, 0, 182, 95, 1138 162,57
Novotný Radek 9 138, 181, 150, 109, 144, 211, 157, 0, 230, 145, 0, 1465 162,78
Rada Rudolf 6 163, 0, 185, 178, 0, 136, 180, 154, 996 166
Prašivka Miroslav 7 155, 190, 114, 174, 178, 0, 168, 189, 1168 166,86
Skoupý Karel 8 206, 181, 147, 110, 189, 168, 177, 158, 1336 167
Hrabáček Alois 8 195, 182, 123, 198, 193, 139, 172, 138, 1340 167,5
Kotula Miroslav 8 175, 235, 167, 153, 162, 137, 171, 144, 1344 168
Leiner Jan 7 188, 125, 229, 131, 162, 172, 177, 0, 1184 169,14
Novotný René 4 0, 194, 0, 135, 177, 171, 0, 0, 677 169,25
Veleba Martin 4 0, 173, 127, 200, 0, 0, 178, 0, 678 169,5
Pavelka Jiří 5 192, 181, 125, 199, 0, 155, 0, 0, 852 170,4
Tůma Jiří 9 178, 143, 211, 167, 151, 157, 148, 0, 0, 183, 198, 1536 170,67
Štern Pavel 7 202, 193, 146, 164, 162, 0, 153, 179, 1199 171,29
Pospíšil Luboš 10 159, 180, 180, 151, 170, 200, 0, 143, 179, 179, 173, 1714 171,4
Loutocký Petr 8 188, 170, 145, 160, 239, 174, 167, 166, 1409 176,12
Mihulka Jiří 7 170, 201, 161, 255, 0, 199, 107, 141, 1234 176,29
Vítězslav Štěrba 8 246, 176, 113, 154, 0, 202, 193, 151, 0, 188, 0, 1423 177,88
MAREK SVOBODA 7 0, 183, 195, 157, 187, 188, 175, 164, 1249 178,43
Perkovič Stanislav 6 186, 187, 175, 189, 0, 199, 143, 0, 1079 179,83
Bruner Tomáš 6 152, 192, 0, 203, 0, 169, 180, 191, 1087 181,17
Nahodil Antonín 7 189, 163, 173, 204, 172, 195, 175, 0, 1271 181,57
Mrázek Karel 8 176, 207, 166, 199, 178, 200, 162, 176, 1464 183
Nehera Petr 8 203, 185, 174, 179, 190, 185, 201, 157, 1474 184,25
Janovský Radek 6 0, 156, 176, 0, 195, 198, 196, 189, 1110 185
Bartůněk Jaroslav 11 206, 225, 178, 186, 165, 162, 209, 165, 188, 192, 166, 2042 185,64
Kičmer Kamil 6 213, 0, 172, 193, 0, 177, 170, 195, 1120 186,67
Bruner Jan 6 196, 170, 0, 189, 0, 0, 163, 209, 204, 1131 188,5
Imiolek Jaroslav 8 205, 206, 216, 158, 234, 177, 175, 179, 1550 193,75
Vostřel Jaroslav 10 223, 159, 165, 159, 192, 0, 187, 202, 191, 201, 263, 1942 194,2
Vostřel Jaroslav jun 10 211, 170, 162, 197, 187, 0, 196, 244, 200, 209, 209, 1985 198,5
Vojkůvka Zdeněk 8 204, 186, 200, 208, 208, 193, 204, 190, 1593 199,12
Vohralík Martin 8 227, 217, 196, 175, 191, 180, 233, 200, 1619 202,38
Hořejší Ivan 3 201, 220, 227, 0, 0, 0, 0, 0, 648 216
Číp Mirek 1 249, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 249 249

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Vácha Jan 5:42,09 152,67 8:42,25 175,4
Malčík Petr 5:21,5 143 7:39,75 186,62
Novotný Radek 5:15,08 162,78 8:32,88 190,43
Heinrich Petr 5:12,3 130,12 6:46,38 192,12
Chalupník Milan 5:8,09 156 8:0,620000000000005 194,75
Tér Štěpán 5:6,43 134,17 6:51,12 195,81
Vítězslav Štěrba 4:53,18 177,88 8:41,5 204,66
Zeman Zdeněk 4:49,01 154,67 7:27 207,61
Bartůněk Jaroslav 4:41,53 185,64 8:42,62 213,12
Vostřel Jaroslav 4:27,77 194,2 8:40 224,08
Hrubý Tomáš 4:22,36 89 3:53,5 228,69
Pospíšil Luboš 4:14,59 171,4 7:16,38 235,67
Jiří Duchaň 4:10,42 159,83 6:40,25 239,6
Vostřel Jaroslav jun 4:4,4 198,5 8:5,12 245,5
Malčík Radek 4:2,15 121 4:53 247,78
Tůma Jiří 4:1,41 170,67 6:52 248,55
Hrabáček Alois 4:1,19 167,5 6:44 248,76
Kalivoda Ferdinand 3:58,97 162,57 6:28,5 251,07
Nahodil Antonín 3:55,93 181,57 7:8,38 254,31
Leiner Jan 3:55,38 169,14 6:38,12 254,9
Nehera Petr 3:53,58 184,25 7:10,38 256,87
Loutocký Petr 3:47,54 176,12 6:40,75 263,69
Mihulka Jiří 3:36,84 176,29 6:22,25 276,71
Imiolek Jaroslav 3:35,87 193,75 6:58,25 277,94
Beseda Martin 3:34,06 156,5 5:35 280,3
Janovský Radek 3:31,82 185 6:31,88 283,25
Bruner Tomáš 3:30,23 181,17 6:20,88 285,4
Malčík Zdeněk 3:28,09 159,67 5:32,25 288,34
Skoupý Karel 3:26,81 167 5:45,38 290,12
Rada Rudolf 3:20,75 166 5:33,25 298,87
MAREK SVOBODA 3:19,73 178,43 5:56,38 300,41
Vojkůvka Zdeněk 2:58,97 199,12 5:56,38 335,24
Vohralík Martin 2:54,92 202,38 5:54 343,02
Perkovič Stanislav 2:53,84 179,83 5:12,62 345,14
Kotula Miroslav 2:49,35 168 4:44,5 354,31
Tomiska Leos 2:46,38 150,33 4:10,12 360,61
Dušek Petr 2:36,48 156,17 4:4,38 383,44
Kičmer Kamil 2:29,46 186,67 4:39 401,44
Bruner Jan 2:19,99 188,5 4:23,89 428,59
Veleba Martin 2:18,2 169,5 3:54,25 434,15
Prašivka Miroslav 2:15,74 166,86 3:46,5 442,01
Mrázek Karel 2:7,73 183 3:53,75 469,73
Pavelka Jiří 2:6,47 170,4 3:35,5 474,43
Štern Pavel 1:47,28 171,29 3:3,75 559,31
Svoboda Pavel 1:32,16 161 2:28,38 651,05
Novotný René 1:28,7 169,25 2:30,12 676,44
Jeřábek Karel 1:25,57 97 1:23 701,2
Hořejší Ivan 1:9,91 216 2:31 858,28
Číp Mirek 0:9,94 249 0:24,75 6036,36
Beran Věnek 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo
Veselý Jiří 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz