Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Mistrovství ČR Hořice 23-24.7.2016 - 25.7.2016 12:25:29

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Semerák Petr   CZE  CZE-210-088  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Kotula Miroslav   CZE  CZE-1510  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Skoupý Karel   CZE  CZE-1520  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Nehera Petr   CZE  CZE-058-023  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Hrubý Tomáš   CZE  CZE-213-039  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Hrabáček Alois   CZE  CZE-1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Leiner Jan   CZE  CZE-058-67  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Bartůněk Jaroslav   CZE  CZE-074-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Imiolek Jaroslav   CZE  CZE-071-076  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Svoboda Pavel   CZE  CZE-313-041  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Krajčovič Ivan   CZE  CZE-069-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Chalupník Milan   CZE  CZE-442-036  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Novotný Luděk   CZE  CZE-008-014  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Novotný Radek   CZE  CZE-1528  35 MHz 80(80) Senior 
15 Novotný René   CZE  CZE-008-133  35 MHz 80(80) Žák 
16 Beseda Martin   CZE  CZE-1534  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Micka Jan   CZE  CZE-074-013  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Koláska Petr   CZE  CZE-548-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Mrázek Karel   CZE  CZE-264-027  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-065-202  2,4 GHz 00(00) Senior 
21 Malčík Petr   CZE  CZE-065-211  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Malčík Radek   CZE  CZE-065-212  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Hořejší Ivan   CZE  CZE-171-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Janovský Radek   CZE  CZE-232-053  2,4 GHz 00(00) Senior 
27 Barč Radim   CZE  CZE-342-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Slezák Petr   CZE  CZE-342-044  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Vojkůvka Zdeňek   CZE  CZE-327-001  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Čermák Vladimír   CZE  CZE-210-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Tomiška Leoš   CZE  CZE-232-018  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Kurán Petr   CZE  CZE-96 013  2,4 GHz 00(00) Senior 
33 Koros Bedřich   CZE  CZE-058-102  2,4 GHz 00(00) Senior 
34 Rada Rudolf   CZE  CZE-071-011  2,4 GHz 00(00) Senior 
35 Pazderka Luboš   CZE  CZE-58-12  2,4 GHz 00(00) Senior 
36 Vorálek Petr   CZE  CZE-327-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
37 Veselovský Jiří   CZE  CZE-213-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
38 Pavlíček Martin   CZE  CZE-069-003  2,4 GHz 00(00) Senior 
39 Veleba Martin   CZE  CZE-269-43  2,4 GHz 00(00) Senior 
40 Nahodil Antonín   CZE  CZE-269-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
41 Číp Miroslav   CZE  CZE-232-045  2,4 GHz 00(00) Senior 
42 Vostřel Vlastimil   CZE  CZE-1025  2,4 GHz 00(00) Senior 
43 Mihulka Jiří   CZE  CZE-110-017  2,4 GHz 00(00) Senior 
44 Krátký Aleš   CZE  CZE-548-001  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Semerák Petr
Kotula Miroslav
Skoupý Karel
Nehera Petr
Hrubý Tomáš
Hrabáček Alois
Leiner Jan
Bartůněk Jaroslav
Imiolek Jaroslav
Svoboda Pavel
Krajčovič Ivan
Chalupník Milan
Novotný Luděk
Beseda Martin
Micka Jan
Koláska Petr
Mrázek Karel
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Hořejší Ivan
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Janovský Radek
Barč Radim
Slezák Petr
Vojkůvka Zdeňek
Čermák Vladimír
Tomiška Leoš
Kurán Petr
Koros Bedřich
Rada Rudolf
Pazderka Luboš
Vorálek Petr
Veselovský Jiří
Pavlíček Martin
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Číp Miroslav
Vostřel Vlastimil
Mihulka Jiří
Krátký Aleš
35 MHz
Novotný Radek - 80
Novotný René - 80
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
k.80 u Novotný Radek
k.80 u Novotný René
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
2x - k.80
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Kurán Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Radek
35 MHz(80)
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 3 Koros Bedřich
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
-
Skupina 4 Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
- Malčík Radek
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 5 Krátký Aleš
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(80)
Kotula Miroslav
2,4 GHz
- Novotný Luděk
2,4 GHz
Skupina 6 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
- Číp Miroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Slezák Petr
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Novotný Radek
35 MHz(80)
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Kurán Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Skupina 3 - Hrabáček Alois
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(80)
Skupina 4 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
- Pavlíček Martin
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 5 Kotula Miroslav
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
- Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Skupina 6 Novotný Luděk
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
- Mihulka Jiří
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Pazderka Luboš
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(80)
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Skupina 2 Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Skupina 3 Rada Rudolf
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
- Skoupý Karel
2,4 GHz
Skupina 4 Malčík Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
-
Skupina 5 Novotný Radek
35 MHz(80)
- Číp Miroslav
2,4 GHz
Kurán Petr
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Skupina 6 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
- Čermák Vladimír
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Skupina 3 - Nehera Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(80)
Veleba Martin
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Skupina 4 Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Kurán Petr
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
- Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 5 Novotný Radek
35 MHz(80)
Koláska Petr
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
- Semerák Petr
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Skupina 6 Novotný Luděk
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
- Skoupý Karel
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 - Hrabáček Alois
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 2 Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Novotný Radek
35 MHz(80)
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Skupina 3 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Kurán Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(80)
-
Skupina 4 Čermák Vladimír
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
- Mrázek Karel
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Skupina 5 Číp Miroslav
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
- Hořejší Ivan
2,4 GHz
Skupina 6 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Pavlíček Martin
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Skupina 2 Číp Miroslav
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Skupina 3 Vorálek Petr
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(80)
Nahodil Antonín
2,4 GHz
- Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Skupina 4 Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
- Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Novotný Radek
35 MHz(80)
Skupina 5 - Semerák Petr
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Kurán Petr
2,4 GHz
Skupina 6 Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
- Leiner Jan
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz

Let č. - 7
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Pazderka Luboš
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Číp Miroslav
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Koros Bedřich
2,4 GHz
Semerák Petr
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Novotný Radek
35 MHz(80)
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Micka Jan
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skupina 3 Tomiška Leoš
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
- Nehera Petr
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Skupina 4 Koláska Petr
2,4 GHz
- Beseda Martin
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 5 Barč Radim
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Kurán Petr
2,4 GHz
- Chalupník Milan
2,4 GHz
Skupina 6 Malčík Petr
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Novotný Luděk
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(80)
Svoboda Pavel
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
-

Let č. - 8
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Semerák Petr
2,4 GHz
Chalupník Milan
2,4 GHz
Nehera Petr
2,4 GHz
Hrubý Tomáš
2,4 GHz
Pazderka Luboš
2,4 GHz
Mihulka Jiří
2,4 GHz
Skoupý Karel
2,4 GHz
Bartůněk Jaroslav
2,4 GHz
Skupina 2 Koláska Petr
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeňek
2,4 GHz
Leiner Jan
2,4 GHz
Novotný Radek
35 MHz(80)
Barč Radim
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Rada Rudolf
2,4 GHz
Skupina 3 Novotný Luděk
2,4 GHz
Krajčovič Ivan
2,4 GHz
Tomiška Leoš
2,4 GHz
- Číp Miroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Mrázek Karel
2,4 GHz
Skupina 4 Vohralík Martin
2,4 GHz
Pavlíček Martin
2,4 GHz
Janovský Radek
2,4 GHz
Beseda Martin
2,4 GHz
Veselovský Jiří
2,4 GHz
- Svoboda Pavel
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Skupina 5 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Hořejší Ivan
2,4 GHz
Novotný René
35 MHz(80)
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
- Micka Jan
2,4 GHz
Krátký Aleš
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Skupina 6 - Koros Bedřich
2,4 GHz
Vostřel Vlastimil
2,4 GHz
Kotula Miroslav
2,4 GHz
Kurán Petr
2,4 GHz
Malčík Petr
2,4 GHz
Čermák Vladimír
2,4 GHz
Imiolek Jaroslav
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Semerák Petr
Kotula Miroslav
Skoupý Karel
Nehera Petr
Hrubý Tomáš
Hrabáček Alois
Leiner Jan
Bartůněk Jaroslav
Imiolek Jaroslav
Svoboda Pavel
Krajčovič Ivan
Chalupník Milan
Novotný Luděk
Novotný Radek
Novotný René
Beseda Martin
Micka Jan
Koláska Petr
Mrázek Karel
Malčík Zdeněk
Malčík Petr
Malčík Radek
Hořejší Ivan
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Janovský Radek
Barč Radim
Slezák Petr
Vojkůvka Zdeňek
Čermák Vladimír
Tomiška Leoš
Kurán Petr
Koros Bedřich
Rada Rudolf
Pazderka Luboš
Vorálek Petr
Veselovský Jiří
Pavlíček Martin
Veleba Martin
Nahodil Antonín
Číp Miroslav
Vostřel Vlastimil
Mihulka Jiří
Krátký Aleš
Semerák Petr X 1 1 2 1 2 1 2 1 1 1 2 1 1 1 1 2 2 0 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 2 2 0 2 1 1 2 1 2 0
Kotula Miroslav 1 X 0 1 0 1 0 1 1 2 0 1 2 2 2 2 1 1 2 2 2 1 1 1 0 1 1 0 1 2 1 2 2 0 1 0 1 0 1 1 2 3 1 2
Skoupý Karel 1 0 X 2 1 0 2 1 1 1 2 1 2 1 0 1 1 1 1 0 2 2 2 2 0 0 1 4 0 3 2 1 1 3 1 0 0 1 1 2 0 1 2 1
Nehera Petr 2 1 2 X 3 1 0 3 1 1 1 2 1 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 2 0 3 1 1 2 1 1 1 2 1 2 1 1 1 1 0 1 1 1 0
Hrubý Tomáš 1 0 1 3 X 1 1 4 1 1 2 2 1 1 1 1 2 1 1 1 0 1 1 1 2 0 2 1 2 0 1 2 2 1 3 1 0 1 0 1 0 1 2 3
Hrabáček Alois 2 1 0 1 1 X 2 1 1 0 1 2 1 1 1 1 2 0 1 1 1 2 2 1 1 2 1 2 1 1 1 0 1 0 1 2 1 1 2 2 2 0 2 2
Leiner Jan 1 0 2 0 1 2 X 3 2 1 1 1 2 3 0 1 2 2 0 1 1 2 1 0 2 1 1 1 2 1 0 0 2 1 2 1 2 2 1 2 1 1 0 1
Bartůněk Jaroslav 2 1 1 3 4 1 3 X 1 0 2 2 2 0 1 1 2 1 0 0 0 0 1 1 1 1 1 0 2 1 0 1 2 1 1 2 2 1 0 2 1 2 1 0
Imiolek Jaroslav 1 1 1 1 1 1 2 1 X 0 2 1 1 1 0 2 1 2 1 2 3 1 2 1 1 1 0 1 0 3 0 1 1 1 2 2 1 2 0 1 2 1 1 0
Svoboda Pavel 1 2 1 1 1 0 1 0 0 X 0 1 1 4 1 2 2 2 1 1 3 1 1 2 1 3 2 1 1 1 2 0 1 1 2 0 2 1 0 0 1 1 0 1
Krajčovič Ivan 1 0 2 1 2 1 1 2 2 0 X 1 3 0 0 1 1 1 2 0 0 2 1 1 1 0 1 1 1 2 2 2 1 1 1 3 1 1 1 1 2 0 2 0
Chalupník Milan 2 1 1 2 2 2 1 2 1 1 1 X 0 0 1 1 2 1 2 1 1 1 1 2 1 2 1 0 2 1 1 2 1 0 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1
Novotný Luděk 1 2 2 1 1 1 2 2 1 1 3 0 X 0 2 1 1 1 2 0 1 1 1 1 1 2 0 2 2 2 1 0 1 2 0 0 0 1 1 1 1 2 1 2
Novotný Radek 1 2 1 1 1 1 3 0 1 4 0 0 0 X 0 0 3 2 2 2 2 0 1 0 2 0 2 2 3 1 2 1 1 2 3 1 1 1 2 0 1 0 1 0
Novotný René 1 2 0 1 1 1 0 1 0 1 0 1 2 0 X 2 1 1 0 1 2 1 1 1 0 2 1 1 1 0 1 1 1 1 1 3 1 1 4 2 0 2 1 4
Beseda Martin 1 2 1 0 1 1 1 1 2 2 1 1 1 0 2 X 1 2 2 1 1 1 1 4 0 2 1 0 0 0 1 0 1 1 0 1 1 1 1 2 2 3 2 1
Micka Jan 2 1 1 1 2 2 2 2 1 2 1 2 1 3 1 1 X 0 2 1 2 1 1 1 1 0 0 2 2 1 0 1 1 1 1 1 0 1 2 2 1 1 1 1
Koláska Petr 2 1 1 1 1 0 2 1 2 2 1 1 1 2 1 2 0 X 1 0 1 1 1 1 2 1 2 2 1 2 1 1 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1 0 2
Mrázek Karel 0 2 1 1 1 1 0 0 1 1 2 2 2 2 0 2 2 1 X 1 1 0 1 2 1 1 1 2 0 1 1 2 1 3 1 1 1 0 1 1 3 1 2 1
Malčík Zdeněk 1 2 0 1 1 1 1 0 2 1 0 1 0 2 1 1 1 0 1 X 1 1 1 1 3 1 0 0 3 0 3 1 2 1 3 1 2 2 2 1 1 2 1 2
Malčík Petr 1 2 2 1 0 1 1 0 3 3 0 1 1 2 2 1 2 1 1 1 X 0 0 2 0 2 2 2 0 1 2 3 2 0 0 2 0 1 1 1 1 1 1 1
Malčík Radek 1 1 2 1 1 2 2 0 1 1 2 1 1 0 1 1 1 1 0 1 0 X 2 2 1 1 1 1 1 1 2 0 1 0 3 0 3 2 2 2 1 1 0 2
Hořejší Ivan 0 1 2 1 1 2 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 2 X 1 1 2 2 1 0 1 1 1 1 1 1 0 0 2 2 1 2 2 1 2
Vohralík Martin 1 1 2 2 1 1 0 1 1 2 1 2 1 0 1 4 1 1 2 1 2 2 1 X 1 1 1 1 1 1 1 1 2 0 0 1 2 2 1 1 1 2 1 0
Prašivka Miroslav 1 0 0 0 2 1 2 1 1 1 1 1 1 2 0 0 1 2 1 3 0 1 1 1 X 1 2 0 2 1 1 1 1 3 2 2 3 3 1 1 1 0 2 1
Janovský Radek 1 1 0 3 0 2 1 1 1 3 0 2 2 0 2 2 0 1 1 1 2 1 2 1 1 X 1 1 1 0 0 1 2 1 0 1 1 2 1 1 1 1 1 1
Barč Radim 1 1 1 1 2 1 1 1 0 2 1 1 0 2 1 1 0 2 1 0 2 1 2 1 2 1 X 2 1 1 1 2 1 1 1 2 2 2 0 1 2 1 1 2
Slezák Petr 1 0 4 1 1 2 1 0 1 1 1 0 2 2 1 0 2 2 2 0 2 1 1 1 0 1 2 X 1 3 1 2 3 2 1 0 0 1 1 1 1 0 1 2
Vojkůvka Zdeňek 1 1 0 2 2 1 2 2 0 1 1 2 2 3 1 0 2 1 0 3 0 1 0 1 2 1 1 1 X 1 3 1 1 1 1 1 1 2 3 0 0 2 1 1
Čermák Vladimír 1 2 3 1 0 1 1 1 3 1 2 1 2 1 0 0 1 2 1 0 1 1 1 1 1 0 1 3 1 X 0 1 1 2 0 1 2 0 2 0 2 1 2 1
Tomiška Leoš 1 1 2 1 1 1 0 0 0 2 2 1 1 2 1 1 0 1 1 3 2 2 1 1 1 0 1 1 3 0 X 2 0 1 1 1 1 0 2 1 1 2 2 1
Kurán Petr 1 2 1 1 2 0 0 1 1 0 2 2 0 1 1 0 1 1 2 1 3 0 1 1 1 1 2 2 1 1 2 X 2 0 0 3 1 1 2 1 1 2 1 1
Koros Bedřich 2 2 1 2 2 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 2 1 2 1 3 1 1 0 2 X 1 2 0 0 1 0 0 1 2 1 1
Rada Rudolf 1 0 3 1 1 0 1 1 1 1 1 0 2 2 1 1 1 2 3 1 0 0 1 0 3 1 1 2 1 2 1 0 1 X 2 2 1 1 0 3 1 1 2 1
Pazderka Luboš 2 1 1 2 3 1 2 1 2 2 1 1 0 3 1 0 1 1 1 3 0 3 1 0 2 0 1 1 1 0 1 0 2 2 X 0 2 3 0 1 2 0 1 2
Vorálek Petr 2 0 0 1 1 2 1 2 2 0 3 1 0 1 3 1 1 1 1 1 2 0 0 1 2 1 2 0 1 1 1 3 0 2 0 X 2 0 2 1 1 1 2 0
Veselovský Jiří 0 1 0 1 0 1 2 2 1 2 1 2 0 1 1 1 0 1 1 2 0 3 0 2 3 1 2 0 1 2 1 1 0 1 2 2 X 2 1 2 2 1 0 1
Pavlíček Martin 2 0 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 2 1 2 2 2 3 2 2 1 2 0 0 1 1 1 3 0 2 X 1 1 1 1 1 1
Veleba Martin 1 1 1 1 0 2 1 0 0 0 1 1 1 2 4 1 2 0 1 2 1 2 2 1 1 1 0 1 3 2 2 2 0 0 0 2 1 1 X 1 1 0 2 1
Nahodil Antonín 1 1 2 0 1 2 2 2 1 0 1 1 1 0 2 2 2 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 0 0 1 1 0 3 1 1 2 1 1 X 1 1 2 2
Číp Miroslav 2 2 0 1 0 2 1 1 2 1 2 1 1 1 0 2 1 0 3 1 1 1 2 1 1 1 2 1 0 2 1 1 1 1 2 1 2 1 1 1 X 1 1 1
Vostřel Vlastimil 1 3 1 1 1 0 1 2 1 1 0 1 2 0 2 3 1 1 1 2 1 1 2 2 0 1 1 0 2 1 2 2 2 1 0 1 1 1 0 1 1 X 1 2
Mihulka Jiří 2 1 2 1 2 2 0 1 1 0 2 1 1 1 1 2 1 0 2 1 1 0 1 1 2 1 1 1 1 2 2 1 1 2 1 2 0 1 2 2 1 1 X 1
Krátký Aleš 0 2 1 0 3 2 1 0 0 1 0 1 2 0 4 1 1 2 1 2 1 2 2 0 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 2 0 1 1 1 2 1 2 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Slezák Petr

9:54
40
140
Kurán Petr

9:45
50
190
Malčík Petr

9:58
50
118
Vohralík Martin

9:55
15
191
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Barč Radim

9:57
40
153
Nahodil Antonín

9:57
40
117
Skoupý Karel

9:50
50
149
564 540 589 514,5 0 560,5 578,5 565,5
957,56 916,81 1000 873,51 0 951,61 982,17 960,1

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Radek

7:43
50
121
Hrubý Tomáš

4:39
50
82
Rada Rudolf

9:25
45
168
Micka Jan

9:21
45
226
Pazderka Luboš

9:56
50
106
Nehera Petr

4:41
50
80
Mrázek Karel

5:45
20
176
Svoboda Pavel

9:57
50
123
452,5 288 526 428 593 291 277 585,5
763,07 485,67 887,02 721,75 1000 490,73 467,12 987,35

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Koros Bedřich

6:18
20
168
Chalupník Milan

9:59
0
163
Hrabáček Alois

4:39
50
95
Hořejší Ivan

6:55
25
155
Bartůněk Jaroslav

8:20
50
186
Janovský Radek

9:58
35
169
Leiner Jan

6:18
45
126
--
314 517,5 281,5 362,5 457 548,5 360 --
572,47 943,48 513,22 660,89 833,18 1000 656,34 --

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vojkůvka Zdeňek

9:57
45
130
Veleba Martin

9:58
0
157
-- Malčík Radek

9:58
50
134
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Veselovský Jiří

9:56
0
179
Prašivka Miroslav

8:1
30
166
Malčík Zdeněk

9:51
50
163
577 519,5 -- 581 0 506,5 428 559,5
993,12 894,15 -- 1000 0 871,77 736,66 962,99

Kolo - 1 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krátký Aleš

9:58
40
113
Beseda Martin

6:49
0
152
Koláska Petr

9:53
50
157
Vostřel Vlastimil

9:56
40
63
Novotný René

9:50
40
173
Kotula Miroslav

6:32
50
79
-- Novotný Luděk

9:58
45
80
581,5 333 564,5 604,5 543,5 402,5 -- 603
961,95 550,87 933,83 1000 899,09 665,84 -- 997,52

Kolo - 1 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Imiolek Jaroslav

9:57
40
72
-- Číp Miroslav

9:57
20
180
Mihulka Jiří

9:58
35
78
Vorálek Petr

9:57
40
79
Semerák Petr

7:6
0
198
Krajčovič Ivan

8:43
50
148
Čermák Vladimír

7:2
0
129
601 -- 527 594 597,5 327 499 357,5
1000 -- 876,87 988,35 994,18 544,09 830,28 594,84

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Slezák Petr

9:53
45
117
Micka Jan

0:0
0
0
Skoupý Karel

0:0
0
0
Malčík Petr

9:57
50
58
Novotný Radek

9:57
50
117
Svoboda Pavel

9:57
45
109
Koros Bedřich

4:20
50
174
Leiner Jan

9:52,45
45
79
579,5 0 0 618 588,5 587,5 223 597,95
937,7 0 0 1000 952,27 950,65 360,84 967,56

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrubý Tomáš

9:58
45
114
Vostřel Vlastimil

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:55
45
95
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Kurán Petr

9:50
45
176
Chalupník Milan

2:57
0
91
Krátký Aleš

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeňek

9:44
50
129
586 0 592,5 0 547 131,5 0 569,5
989,03 0 1000 0 923,21 221,94 0 961,18

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
-- Hrabáček Alois

9:56
50
104
Semerák Petr

9:51
50
192
Veleba Martin

9:57
40
131
Vohralík Martin

9:5
0
177
Vorálek Petr

9:55
50
100
Beseda Martin

3:56
0
151
Novotný René

9:57
45
191
-- 594 545 571,5 456,5 595 160,5 546,5
-- 998,32 915,97 960,5 767,23 1000 269,75 918,49

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krajčovič Ivan

6:30
0
139
Imiolek Jaroslav

0:0
0
0
Pazderka Luboš

3:10
0
73
-- Pavlíček Martin

5:19
50
114
Hořejší Ivan

9:50
45
146
Koláska Petr

6:27
40
154
Malčík Radek

9:58
50
75
320,5 0 153,5 -- 312 562 350 610,5
524,98 0 251,43 -- 511,06 920,56 573,3 1000

Kolo - 2 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kotula Miroslav

9:57
40
90
Veselovský Jiří

9:57
15
175
Barč Radim

9:56
50
151
Nehera Petr

9:58
20
107
-- Bartůněk Jaroslav

9:53
25
120
Čermák Vladimír

8:30
45
120
Číp Miroslav

9:56
45
145
592 524,5 570,5 564,5 -- 558 495 568,5
1000 885,98 963,68 953,55 -- 942,57 836,15 960,3

Kolo - 2 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Luděk

9:55
45
100
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Mrázek Karel

4:17
0
185
Janovský Radek

5:23
0
139
Prašivka Miroslav

4:47
0
112
-- Mihulka Jiří

4:20
45
105
Rada Rudolf

3:41
0
156
590 0 164,5 253,5 231 -- 252,5 143
1000 0 278,81 429,66 391,53 -- 427,97 242,37

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Pazderka Luboš

9:56
50
50
Koros Bedřich

9:53
35
147
Novotný René

9:51
30
153
Hrubý Tomáš

9:54
50
72
Barč Radim

9:53
50
163
Slezák Petr

9:43
50
116
Malčík Radek

9:57
0
60
Krátký Aleš

0:0
0
0
621 554,5 544,5 608 561,5 575 567 0
1000 892,91 876,81 979,07 904,19 925,93 913,04 0

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vostřel Vlastimil

9:54
50
45
Vojkůvka Zdeňek

9:58
45
127
Leiner Jan

9:51
45
42
Bartůněk Jaroslav

9:57
0
114
Semerák Petr

9:56
50
90
Pavlíček Martin

9:55
50
64
Micka Jan

9:56
40
100
Novotný Luděk

9:56
50
56
621,5 579,5 615 540 601 613 586 618
1000 932,42 989,54 868,87 967,02 986,32 942,88 994,37

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Rada Rudolf

9:57
0
144
Nahodil Antonín

9:58
45
113
Krajčovič Ivan

9:58
35
158
Mihulka Jiří

9:58
50
136
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Beseda Martin

9:41
20
147
-- Skoupý Karel

9:51
45
101
525 586,5 554 580 0 527,5 -- 585,5
895,14 1000 944,59 988,92 0 899,4 -- 998,29

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Petr

9:55
50
44
Malčík Zdeněk

9:54
45
79
Nehera Petr

9:53
35
78
Hrabáček Alois

9:54
40
74
Janovský Radek

9:54
30
133
Imiolek Jaroslav

9:56
45
101
Vorálek Petr

9:55
5
72
--
623 599,5 589 597 557,5 590,5 564 --
1000 962,28 945,43 958,27 894,86 947,83 905,3 --

Kolo - 3 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Radek

9:58
45
65
-- Číp Miroslav

9:59
0
140
Kurán Petr

9:55
30
164
Mrázek Karel

7:25
50
158
Hořejší Ivan

6:15
45
80
Veleba Martin

4:53
0
137
Kotula Miroslav

9:53
35
110
610,5 -- 529 543 416 380 224,5 573
1000 -- 866,5 889,43 681,41 622,44 367,73 938,57

Kolo - 3 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Prašivka Miroslav

9:14
20
89
Vohralík Martin

9:55
50
144
-- Čermák Vladimír

9:39
45
122
Veselovský Jiří

9:54
0
182
Chalupník Milan

9:56
30
108
Svoboda Pavel

9:57
45
68
Koláska Petr

9:58
0
115
529,5 573 -- 563 503 572 608 540,5
870,89 942,43 -- 925,99 827,3 940,79 1000 888,98

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrabáček Alois

5:20
35
109
Veselovský Jiří

2:5
50
96
Pazderka Luboš

9:59
30
71
Krátký Aleš

9:59
45
51
Číp Miroslav

3:28
0
95
Malčík Radek

9:57
50
65
Nahodil Antonín

0:0
0
0
Leiner Jan

9:52
40
100
300,5 127 593,5 618,5 160,5 614,5 0 582
485,85 205,34 959,58 1000 259,5 993,53 0 940,99

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Zdeněk

9:54
50
74
Kotula Miroslav

0:0
0
0
Mihulka Jiří

9:55
45
95
Vostřel Vlastimil

1:46
0
78
Koros Bedřich

0:0
0
0
Vohralík Martin

9:52
35
122
Mrázek Karel

9:52
25
137
Beseda Martin

9:45
0
114
607 0 592,5 67 0 566 548,5 528
1000 0 976,11 110,38 0 932,45 903,62 869,85

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
-- Nehera Petr

9:54
50
84
Vojkůvka Zdeňek

9:56
50
119
Novotný René

9:43
35
137
Veleba Martin

9:56
50
143
Chalupník Milan

9:54
45
70
Janovský Radek

9:54
40
157
Pavlíček Martin

9:54
45
128
-- 602 586,5 549,5 574,5 604 555,5 575
-- 996,69 971,03 909,77 951,16 1000 919,7 951,99

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Prašivka Miroslav

2:41
0
108
Hrubý Tomáš

9:50
50
79
Krajčovič Ivan

9:47
45
139
Kurán Petr

9:49
20
175
Micka Jan

2:57
50
72
-- Bartůněk Jaroslav

9:55
35
96
Vorálek Petr

0:0
0
0
107 600,5 562,5 521,5 191 -- 582 0
178,18 1000 936,72 868,44 318,07 -- 969,19 0

Kolo - 4 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Radek

9:56
50
84
Koláska Petr

3:51
30
107
Barč Radim

9:52
50
123
Malčík Petr

0:0
0
0
-- Semerák Petr

4:20
45
79
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Svoboda Pavel

7:54
35
81
604 207,5 580,5 0 -- 265,5 0 468,5
1000 343,54 961,09 0 -- 439,57 0 775,66

Kolo - 4 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Luděk

9:54
50
88
Imiolek Jaroslav

9:57
45
95
Rada Rudolf

8:10
0
147
-- Skoupý Karel

9:27
45
97
Hořejší Ivan

9:52
45
144
Slezák Petr

9:52
45
113
Čermák Vladimír

9:55
50
138
600 594,5 416,5 -- 563,5 565 580,5 576
1000 990,83 694,17 -- 939,17 941,67 967,5 960

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
-- Hrabáček Alois

9:57
50
91
Nahodil Antonín

9:56
40
127
Kotula Miroslav

6:3
0
64
Semerák Petr

9:51
50
113
Malčík Radek

9:57
50
69
Chalupník Milan

9:55
50
104
Micka Jan

4:39
50
153
-- 601,5 572,5 331 584,5 612,5 593 252,5
-- 982,04 934,69 540,41 954,29 1000 968,16 412,24

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Imiolek Jaroslav

9:57
50
75
Novotný Radek

9:57
45
84
Veselovský Jiří

7:40
50
153
Malčík Zdeněk

9:54
50
65
Leiner Jan

9:45
45
102
Prašivka Miroslav

9:45
45
117
Pavlíček Martin

3:46
0
88
Pazderka Luboš

9:56
45
64
609,5 600 433,5 611,5 579 571,5 182 609
996,73 981,19 708,91 1000 946,85 934,59 297,63 995,91

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Mihulka Jiří

9:57
40
122
Malčík Petr

9:59
50
80
Kurán Petr

9:51
45
198
Veleba Martin

9:57
50
146
Vorálek Petr

9:57
50
74
Novotný René

9:58
50
155
--
0 576 609 537 574 610 570,5 --
0 944,26 998,36 880,33 940,98 1000 935,25 --

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Čermák Vladimír

6:7
0
147
Slezák Petr

4:3
5
135
-- Mrázek Karel

9:58
0
190
Rada Rudolf

9:54
35
141
Krátký Aleš

0:0
0
0
Skoupý Karel

1:55
0
61
Koláska Petr

4:34
40
183
293,5 180,5 -- 503 558,5 0 84,5 222,5
525,51 323,19 -- 900,63 1000 0 151,3 398,39

Kolo - 5 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Miroslav

9:54
0
177
Barč Radim

9:54
50
150
Vostřel Vlastimil

9:55
50
85
Janovský Radek

9:56
0
200
Svoboda Pavel

4:57
30
69
Beseda Martin

9:55
20
133
-- Hořejší Ivan

9:55
0
144
505,5 569 602,5 496 292,5 548,5 -- 523
839 944,4 1000 823,24 485,48 910,37 -- 868,05

Kolo - 5 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krajčovič Ivan

9:52
45
112
Hrubý Tomáš

0:0
0
0
Vojkůvka Zdeňek

9:57
50
134
Vohralík Martin

9:48
50
133
Koros Bedřich

5:18
5
166
Novotný Luděk

9:55
50
107
Nehera Petr

5:38
50
103
Bartůněk Jaroslav

9:59
0
144
581 0 580 571,5 240 591,5 336,5 527
982,25 0 980,56 966,19 405,75 1000 568,89 890,96

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Pavlíček Martin

2:51
0
89
Mihulka Jiří

2:12
0
63
Hořejší Ivan

9:56
50
142
Hrubý Tomáš

7:57
50
91
Barč Radim

9:55
45
135
Krátký Aleš

2:16
0
60
Prašivka Miroslav

6:42
0
142
Hrabáček Alois

9:56
40
103
126,5 100,5 575 481,5 572,5 106 331 584,5
216,42 171,94 983,75 823,78 979,47 181,35 566,3 1000

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Číp Miroslav

9:58
45
195
Chalupník Milan

9:55
50
150
Vohralík Martin

9:52
45
198
Imiolek Jaroslav

9:58
45
143
Malčík Petr

9:58
50
94
Mrázek Karel

9:59
0
169
Beseda Martin

9:18
45
113
Micka Jan

6:27
45
196
545,5 570 538 571,5 601 514,5 546,5 334
907,65 948,42 895,17 950,92 1000 856,07 909,32 555,74

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vorálek Petr

5:13
35
126
Vostřel Vlastimil

3:46
10
0
Novotný René

7:7
50
186
Nahodil Antonín

5:30
45
132
-- Bartůněk Jaroslav

5:7
0
120
Rada Rudolf

5:40
45
157
Veselovský Jiří

4:54
45
179
285 236 384 309 -- 247 306,5 249,5
742,19 614,58 1000 804,69 -- 643,23 798,18 649,74

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vojkůvka Zdeňek

7:22
50
137
Svoboda Pavel

9:15
45
146
Pazderka Luboš

9:57
50
193
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Kotula Miroslav

9:57
40
198
-- Malčík Zdeněk

8:44
45
135
Novotný Radek

9:58
50
206
423,5 527 550,5 0 538 -- 501,5 530
769,3 957,31 1000 0 977,29 -- 910,99 962,76

Kolo - 6 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
-- Semerák Petr

9:58
45
197
Nehera Petr

9:57
50
131
Slezák Petr

9:54
50
165
Janovský Radek

9:56
50
185
Koláska Petr

9:57
5
213
Koros Bedřich

9:57
5
163
Kurán Petr

9:53
50
188
-- 544,5 581,5 561,5 553,5 463 520,5 549
-- 936,37 1000 965,61 951,85 796,22 895,1 944,11

Kolo - 6 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Krajčovič Ivan

9:5
25
120
Skoupý Karel

9:51
45
153
Čermák Vladimír

4:30
50
94
-- Leiner Jan

9:53
40
190
Malčík Radek

9:57
45
156
Novotný Luděk

9:57
50
190
Veleba Martin

9:57
40
153
510 559,5 273 -- 538 564 552 560,5
904,26 992,02 484,04 -- 953,9 1000 978,72 993,79

Kolo - 7 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Pazderka Luboš

9:56
40
167
Rada Rudolf

5:38
50
157
Číp Miroslav

7:56
35
179
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:26
50
155
Koros Bedřich

5:7
30
122
Semerák Petr

7:43
50
177
Prašivka Miroslav

5:9
45
165
552,5 309,5 421,5 0 538,5 276 424,5 271,5
1000 560,18 762,9 0 974,66 499,55 768,33 491,4

Kolo - 7 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Radek

9:56
50
193
Hrabáček Alois

9:56
50
144
Micka Jan

6:40
50
179
Čermák Vladimír

7:55
35
163
Vojkůvka Zdeňek

9:52
50
209
Slezák Petr

9:55
45
176
Veleba Martin

9:54
50
238
Mihulka Jiří

9:57
45
188
549,5 574 360,5 428,5 515 552 430 548
957,32 1000 628,05 746,52 897,21 961,67 749,13 954,7

Kolo - 7 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Tomiška Leoš

0:0
0
0
Hořejší Ivan

8:3
50
178
-- Nehera Petr

5:7
0
70
Malčík Radek

6:1
0
86
Skoupý Karel

8:58
35
152
Vohralík Martin

9:49
50
199
Vostřel Vlastimil

9:56
50
169
0 444 -- 272 318 497 539,5 561,5
0 790,74 -- 484,42 566,34 885,13 960,82 1000

Kolo - 7 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Koláska Petr

9:54
50
178
-- Beseda Martin

8:54
35
168
Bartůněk Jaroslav

9:53
45
207
Hrubý Tomáš

9:48
50
169
Leiner Jan

9:52
45
182
Nahodil Antonín

9:59
30
191
Imiolek Jaroslav

9:55
50
165
555 -- 485 517 553,5 546 533,5 562,5
986,67 -- 862,22 919,11 984 970,67 948,44 1000

Kolo - 7 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Barč Radim

8:56
45
176
Krajčovič Ivan

6:34
45
150
Vorálek Petr

8:42
45
165
Veselovský Jiří

9:24
30
189
Mrázek Karel

7:38
45
170
Kurán Petr

8:44
45
195
-- Chalupník Milan

9:5
45
136
493 364 484,5 499,5 418 471,5 -- 522
944,44 697,32 928,16 956,9 800,77 903,26 -- 1000

Kolo - 7 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Petr

6:43
50
127
Kotula Miroslav

9:50
50
198
Krátký Aleš

8:11
50
235
Novotný Luděk

8:34
10
146
Novotný René

7:32
40
160
Svoboda Pavel

9:28
25
178
Janovský Radek

6:40
40
157
--
389,5 541 336 451 412 504 361,5 --
719,96 1000 621,07 833,64 761,55 931,61 668,21 --

Kolo - 8 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Semerák Petr

9:57
50
217
Chalupník Milan

9:55
45
167
Nehera Petr

9:54
50
161
Hrubý Tomáš

8:4
0
151
Pazderka Luboš

9:55
50
171
Mihulka Jiří

7:1
40
154
Skoupý Karel

7:7
40
188
Bartůněk Jaroslav

7:20
40
121
496 556,5 563,5 408,5 559,5 384 373 419,5
880,21 987,58 1000 724,93 992,9 681,46 661,93 744,45

Kolo - 8 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Koláska Petr

9:48
45
299
Vorálek Petr

9:53
50
141
Vojkůvka Zdeňek

9:54
50
193
Leiner Jan

9:55
45
191
Novotný Radek

9:54
50
198
Barč Radim

9:50
50
173
Prašivka Miroslav

9:53
30
189
Rada Rudolf

9:44
50
161
236 572,5 547,5 544,5 545 553,5 528,5 553,5
412,23 1000 956,33 951,09 951,97 966,81 923,14 966,81

Kolo - 8 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Novotný Luděk

9:58
50
149
Krajčovič Ivan

9:56
45
135
Tomiška Leoš

0:0
0
0
-- Číp Miroslav

9:59
0
168
Slezák Petr

9:55
50
158
Hrabáček Alois

9:54
50
175
Mrázek Karel

9:54
50
131
573,5 573,5 0 -- 515 566 556,5 578,5
991,36 991,36 0 -- 890,23 978,39 961,97 1000

Kolo - 8 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vohralík Martin

9:56
45
216
Pavlíček Martin

0:0
0
0
Janovský Radek

9:59
0
194
Beseda Martin

9:47
40
164
Veselovský Jiří

9:57
0
201
-- Svoboda Pavel

9:56
50
168
Malčík Radek

9:58
50
143
493 0 502 545 494 -- 562 576,5
855,16 0 870,77 945,36 856,9 -- 974,85 1000

Kolo - 8 , Skupina 5

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nahodil Antonín

6:32
50
184
Hořejší Ivan

0:0
0
0
Novotný René

8:13
50
153
Malčík Zdeněk

9:57
45
163
-- Micka Jan

8:11
50
226
Krátký Aleš

9:55
45
281
Veleba Martin

9:54
40
194
350 0 466,5 560,5 -- 363 297 537
624,44 0 832,29 1000 -- 647,64 529,88 958,07

Kolo - 8 , Skupina 6

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
-- Koros Bedřich

8:55
45
159
Vostřel Vlastimil

9:57
50
145
Kotula Miroslav

9:33
50
165
Kurán Petr

9:15
50
178
Malčík Petr

9:57
50
160
Čermák Vladimír

9:56
50
378
Imiolek Jaroslav

9:55
45
175
-- 500,5 574,5 540,5 516 567 12 552,5
-- 871,19 1000 940,82 898,17 986,95 20,89 961,71

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1* Novotný Luděk CZE-008-014 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 6961,97 997,52
9:58 / 45 / 80
1000
9:55 / 45 / 100
994,37
9:56 / 50 / 56
1000
9:54 / 50 / 88
1000
9:55 / 50 / 107
978,72
9:57 / 50 / 190
833,64
8:34 / 10 / 146
991,36
9:58 / 50 / 149
0
2* Pazderka Luboš CZE-58-12 2,4 GHz 0 0 CZE 998,05 6948,39 1000
9:56 / 50 / 106
251,43
3:10 / 0 / 73
1000
9:56 / 50 / 50
959,58
9:59 / 30 / 71
995,91
9:56 / 45 / 64
1000
9:57 / 50 / 193
1000
9:56 / 40 / 167
992,9
9:55 / 50 / 171
0
3* Malčík Radek CZE-065-212 2,4 GHz 0 0 CZE 992,04 6906,57 1000
9:58 / 50 / 134
1000
9:58 / 50 / 75
913,04
9:57 / 0 / 60
993,53
9:57 / 50 / 65
1000
9:57 / 50 / 69
1000
9:57 / 45 / 156
566,34
6:1 / 0 / 86
1000
9:58 / 50 / 143
0
4* Malčík Zdeněk CZE-065-202 2,4 GHz 0 0 CZE 991,09 6899,93 962,99
9:51 / 50 / 163
1000
9:55 / 45 / 95
962,28
9:54 / 45 / 79
1000
9:54 / 50 / 74
1000
9:54 / 50 / 65
910,99
8:44 / 45 / 135
974,66
9:26 / 50 / 155
1000
9:57 / 45 / 163
0
5* Imiolek Jaroslav CZE-071-076 2,4 GHz 0 0 CZE 983,63 6848,02 1000
9:57 / 40 / 72
0
0:0 / 0 / 0
947,83
9:56 / 45 / 101
990,83
9:57 / 45 / 95
996,73
9:57 / 50 / 75
950,92
9:58 / 45 / 143
1000
9:55 / 50 / 165
961,71
9:55 / 45 / 175
0
6* Novotný Radek CZE-1528 35 MHz 0 0 CZE 977,53 6805,51 763,07
7:43 / 50 / 121
952,27
9:57 / 50 / 117
1000
9:58 / 45 / 65
1000
9:56 / 50 / 84
981,19
9:57 / 45 / 84
962,76
9:58 / 50 / 206
957,32
9:56 / 50 / 193
951,97
9:54 / 50 / 198
0
7* Chalupník Milan CZE-442-036 2,4 GHz 0 0 CZE 975,07 6788,43 943,48
9:59 / 0 / 163
221,94
2:57 / 0 / 91
940,79
9:56 / 30 / 108
1000
9:54 / 45 / 70
968,16
9:55 / 50 / 104
948,42
9:55 / 50 / 150
1000
9:5 / 45 / 136
987,58
9:55 / 45 / 167
0
8* Leiner Jan CZE-058-67 2,4 GHz 0 0 CZE 965,33 6720,6 656,34
6:18 / 45 / 126
967,56
9:52,45 / 45 / 79
989,54
9:51 / 45 / 42
940,99
9:52 / 40 / 100
946,85
9:45 / 45 / 102
953,9
9:53 / 40 / 190
970,67
9:52 / 45 / 182
951,09
9:55 / 45 / 191
0
9* Barč Radim CZE-342-001 2,4 GHz 0 0 CZE 964,02 6711,5 951,61
9:57 / 40 / 153
963,68
9:56 / 50 / 151
904,19
9:53 / 50 / 163
961,09
9:52 / 50 / 123
944,4
9:54 / 50 / 150
979,47
9:55 / 45 / 135
944,44
8:56 / 45 / 176
966,81
9:50 / 50 / 173
0
10* Malčík Petr CZE-065-211 2,4 GHz 0 0 CZE 963,13 6705,271 1000
9:58 / 50 / 118
1000
9:57 / 50 / 58
1000
9:55 / 50 / 44
0
0:0 / 0 / 0
998,36
9:59 / 50 / 80
1000
9:58 / 50 / 94
719,96
6:43 / 50 / 127
986,95
9:57 / 50 / 160
0
11* Slezák Petr CZE-342-044 2,4 GHz 0 0 CZE 961,56 6694,36 957,56
9:54 / 40 / 140
937,7
9:53 / 45 / 117
925,93
9:43 / 50 / 116
967,5
9:52 / 45 / 113
323,19
4:3 / 5 / 135
965,61
9:54 / 50 / 165
961,67
9:55 / 45 / 176
978,39
9:55 / 50 / 158
0
12* Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 2,4 GHz 0 0 CZE 961,2 6691,85 993,12
9:57 / 45 / 130
961,18
9:44 / 50 / 129
932,42
9:58 / 45 / 127
971,03
9:56 / 50 / 119
980,56
9:57 / 50 / 134
769,3
7:22 / 50 / 137
897,21
9:52 / 50 / 209
956,33
9:54 / 50 / 193
0
13 Svoboda Pavel CZE-313-041 2,4 GHz 0 0 CZE 944,77 6577,43 987,35
9:57 / 50 / 123
950,65
9:57 / 45 / 109
1000
9:57 / 45 / 68
775,66
7:54 / 35 / 81
485,48
4:57 / 30 / 69
957,31
9:15 / 45 / 146
931,61
9:28 / 25 / 178
974,85
9:56 / 50 / 168
0
14 Vorálek Petr CZE-327-025 2,4 GHz 0 0 CZE 943,67 6569,83 994,18
9:57 / 40 / 79
1000
9:55 / 50 / 100
905,3
9:55 / 5 / 72
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 74
742,19
5:13 / 35 / 126
928,16
8:42 / 45 / 165
1000
9:53 / 50 / 141
0
15 Veleba Martin CZE-269-43 2,4 GHz 0 0 CZE 926,14 6447,78 894,15
9:58 / 0 / 157
960,5
9:57 / 40 / 131
367,73
4:53 / 0 / 137
951,16
9:56 / 50 / 143
940,98
9:57 / 50 / 146
993,79
9:57 / 40 / 153
749,13
9:54 / 50 / 238
958,07
9:54 / 40 / 194
0
16 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 922,98 6425,73 873,51
9:55 / 15 / 191
767,23
9:5 / 0 / 177
942,43
9:55 / 50 / 144
932,45
9:52 / 35 / 122
966,19
9:48 / 50 / 133
895,17
9:52 / 45 / 198
960,82
9:49 / 50 / 199
855,16
9:56 / 45 / 216
0
17 Hrabáček Alois CZE-1118 2,4 GHz 0 0 CZE 921,27 6413,82 513,22
4:39 / 50 / 95
998,32
9:56 / 50 / 104
958,27
9:54 / 40 / 74
485,85
5:20 / 35 / 109
982,04
9:57 / 50 / 91
1000
9:56 / 40 / 103
1000
9:56 / 50 / 144
961,97
9:54 / 50 / 175
0
18 Novotný René CZE-008-133 35 MHz 2 0 CZE 915,22 6371,7 899,09
9:50 / 40 / 173
918,49
9:57 / 45 / 191
876,81
9:51 / 30 / 153
909,77
9:43 / 35 / 137
935,25
9:58 / 50 / 155
1000
7:7 / 50 / 186
761,55
7:32 / 40 / 160
832,29
8:13 / 50 / 153
0
19 Kurán Petr CZE-96 013 2,4 GHz 0 0 CZE 912,86 6355,32 916,81
9:45 / 50 / 190
923,21
9:50 / 45 / 176
889,43
9:55 / 30 / 164
868,44
9:49 / 20 / 175
880,33
9:51 / 45 / 198
944,11
9:53 / 50 / 188
903,26
8:44 / 45 / 195
898,17
9:15 / 50 / 178
0
20 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 2,4 GHz 0 0 CZE 886 6168,33 833,18
8:20 / 50 / 186
942,57
9:53 / 25 / 120
868,87
9:57 / 0 / 114
969,19
9:55 / 35 / 96
890,96
9:59 / 0 / 144
643,23
5:7 / 0 / 120
919,11
9:53 / 45 / 207
744,45
7:20 / 40 / 121
0
21 Číp Miroslav CZE-232-045 2,4 GHz 0 0 CZE 876,68 6103,45 876,87
9:57 / 20 / 180
960,3
9:56 / 45 / 145
866,5
9:59 / 0 / 140
259,5
3:28 / 0 / 95
839
9:54 / 0 / 177
907,65
9:58 / 45 / 195
762,9
7:56 / 35 / 179
890,23
9:59 / 0 / 168
0
22 Kotula Miroslav CZE-1510 2,4 GHz 0 0 CZE 870,86 6062,93 665,84
6:32 / 50 / 79
1000
9:57 / 40 / 90
938,57
9:53 / 35 / 110
0
0:0 / 0 / 0
540,41
6:3 / 0 / 64
977,29
9:57 / 40 / 198
1000
9:50 / 50 / 198
940,82
9:33 / 50 / 165
0
23 Krajčovič Ivan CZE-069-013 2,4 GHz 0 0 CZE 859,93 5986,78 830,28
8:43 / 50 / 148
524,98
6:30 / 0 / 139
944,59
9:58 / 35 / 158
936,72
9:47 / 45 / 139
982,25
9:52 / 45 / 112
904,26
9:5 / 25 / 120
697,32
6:34 / 45 / 150
991,36
9:56 / 45 / 135
-300
24 Hrubý Tomáš CZE-213-039 2,4 GHz 0 0 CZE 859,88 5986,48 485,67
4:39 / 50 / 82
989,03
9:58 / 45 / 114
979,07
9:54 / 50 / 72
1000
9:50 / 50 / 79
0
0:0 / 0 / 0
823,78
7:57 / 50 / 91
984
9:48 / 50 / 169
724,93
8:4 / 0 / 151
0
25 Semerák Petr CZE-210-088 2,4 GHz 0 0 CZE 856,98 5966,28 544,09
7:6 / 0 / 198
915,97
9:51 / 50 / 192
967,02
9:56 / 50 / 90
439,57
4:20 / 45 / 79
954,29
9:51 / 50 / 113
936,37
9:58 / 45 / 197
768,33
7:43 / 50 / 177
880,21
9:57 / 50 / 217
0
26 Mihulka Jiří CZE-110-017 2,4 GHz 0 0 CZE 856,33 5961,77 988,35
9:58 / 35 / 78
427,97
4:20 / 45 / 105
988,92
9:58 / 50 / 136
976,11
9:55 / 45 / 95
944,26
9:57 / 40 / 122
171,94
2:12 / 0 / 63
954,7
9:57 / 45 / 188
681,46
7:1 / 40 / 154
0
27 Nehera Petr CZE-058-023 2,4 GHz 0 0 CZE 855,4 5955,29 490,73
4:41 / 50 / 80
953,55
9:58 / 20 / 107
945,43
9:53 / 35 / 78
996,69
9:54 / 50 / 84
568,89
5:38 / 50 / 103
1000
9:57 / 50 / 131
484,42
5:7 / 0 / 70
1000
9:54 / 50 / 161
0
28 Beseda Martin CZE-1534 2,4 GHz 0 0 CZE 854,27 5947,39 550,87
6:49 / 0 / 152
269,75
3:56 / 0 / 151
899,4
9:41 / 20 / 147
869,85
9:45 / 0 / 114
910,37
9:55 / 20 / 133
909,32
9:18 / 45 / 113
862,22
8:54 / 35 / 168
945,36
9:47 / 40 / 164
0
29 Janovský Radek CZE-232-053 2,4 GHz 0 0 CZE 837,21 5828,63 1000
9:58 / 35 / 169
429,66
5:23 / 0 / 139
894,86
9:54 / 30 / 133
919,7
9:54 / 40 / 157
823,24
9:56 / 0 / 200
951,85
9:56 / 50 / 185
668,21
6:40 / 40 / 157
870,77
9:59 / 0 / 194
-300
30 Rada Rudolf CZE-071-011 2,4 GHz 0 0 CZE 833,31 5801,5 887,02
9:25 / 45 / 168
242,37
3:41 / 0 / 156
895,14
9:57 / 0 / 144
694,17
8:10 / 0 / 147
1000
9:54 / 35 / 141
798,18
5:40 / 45 / 157
560,18
5:38 / 50 / 157
966,81
9:44 / 50 / 161
0
31 Hořejší Ivan CZE-171-019 2,4 GHz 0 0 CZE 831,39 5788,101 660,89
6:55 / 25 / 155
920,56
9:50 / 45 / 146
622,44
6:15 / 45 / 80
941,67
9:52 / 45 / 144
868,05
9:55 / 0 / 144
983,75
9:56 / 50 / 142
790,74
8:3 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
0
32 Veselovský Jiří CZE-213-020 2,4 GHz 0 0 CZE 826,99 5757,5 871,77
9:56 / 0 / 179
885,98
9:57 / 15 / 175
827,3
9:54 / 0 / 182
205,34
2:5 / 50 / 96
708,91
7:40 / 50 / 153
649,74
4:54 / 45 / 179
956,9
9:24 / 30 / 189
856,9
9:57 / 0 / 201
0
33 Vostřel Vlastimil CZE-1025 2,4 GHz 0 0 CZE 822,32 5724,96 1000
9:56 / 40 / 63
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 50 / 45
110,38
1:46 / 0 / 78
1000
9:55 / 50 / 85
614,58
3:46 / 10 / 0
1000
9:56 / 50 / 169
1000
9:57 / 50 / 145
0
34 Mrázek Karel CZE-264-027 2,4 GHz 0 0 CZE 805,75 5609,62 467,12
5:45 / 20 / 176
278,81
4:17 / 0 / 185
681,41
7:25 / 50 / 158
903,62
9:52 / 25 / 137
900,63
9:58 / 0 / 190
856,07
9:59 / 0 / 169
800,77
7:38 / 45 / 170
1000
9:54 / 50 / 131
0
35 Skoupý Karel CZE-1520 2,4 GHz 0 0 CZE 802,64 5587,94 960,1
9:50 / 50 / 149
0
0:0 / 0 / 0
998,29
9:51 / 45 / 101
939,17
9:27 / 45 / 97
151,3
1:55 / 0 / 61
992,02
9:51 / 45 / 153
885,13
8:58 / 35 / 152
661,93
7:7 / 40 / 188
0
36 Nahodil Antonín CZE-269-019 2,4 GHz 0 0 CZE 760,48 5294,43 982,17
9:57 / 40 / 117
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 113
0
0:0 / 0 / 0
934,69
9:56 / 40 / 127
804,69
5:30 / 45 / 132
948,44
9:59 / 30 / 191
624,44
6:32 / 50 / 184
0
37 Čermák Vladimír CZE-210-003 2,4 GHz 0 0 CZE 728,68 5073,05 594,84
7:2 / 0 / 129
836,15
8:30 / 45 / 120
925,99
9:39 / 45 / 122
960
9:55 / 50 / 138
525,51
6:7 / 0 / 147
484,04
4:30 / 50 / 94
746,52
7:55 / 35 / 163
20,89
9:56 / 50 / 378
0
38 Koláska Petr CZE-548-003 2,4 GHz 0 0 CZE 716,7 4989,62 933,83
9:53 / 50 / 157
573,3
6:27 / 40 / 154
888,98
9:58 / 0 / 115
343,54
3:51 / 30 / 107
398,39
4:34 / 40 / 183
796,22
9:57 / 5 / 213
986,67
9:54 / 50 / 178
412,23
9:48 / 45 / 299
0
39 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 705,91 4914,51 736,66
8:1 / 30 / 166
391,53
4:47 / 0 / 112
870,89
9:14 / 20 / 89
178,18
2:41 / 0 / 108
934,59
9:45 / 45 / 117
566,3
6:42 / 0 / 142
491,4
5:9 / 45 / 165
923,14
9:53 / 30 / 189
0
40 Koros Bedřich CZE-058-102 2,4 GHz 0 0 CZE 646,05 4497,81 572,47
6:18 / 20 / 168
360,84
4:20 / 50 / 174
892,91
9:53 / 35 / 147
0
0:0 / 0 / 0
405,75
5:18 / 5 / 166
895,1
9:57 / 5 / 163
499,55
5:7 / 30 / 122
871,19
8:55 / 45 / 159
0
41 Micka Jan CZE-074-013 2,4 GHz 0 0 CZE 607,07 4226,37 721,75
9:21 / 45 / 226
0
0:0 / 0 / 0
942,88
9:56 / 40 / 100
318,07
2:57 / 50 / 72
412,24
4:39 / 50 / 153
555,74
6:27 / 45 / 196
628,05
6:40 / 50 / 179
647,64
8:11 / 50 / 226
0
42 Krátký Aleš CZE-548-001 2,4 GHz 0 0 CZE 430,09 2994,25 961,95
9:58 / 40 / 113
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 45 / 51
0
0:0 / 0 / 0
181,35
2:16 / 0 / 60
621,07
8:11 / 50 / 235
529,88
9:55 / 45 / 281
-300
43 Pavlíček Martin CZE-069-003 2,4 GHz 0 0 CZE 425,66 2963,42 0
0:0 / 0 / 0
511,06
5:19 / 50 / 114
986,32
9:55 / 50 / 64
951,99
9:54 / 45 / 128
297,63
3:46 / 0 / 88
216,42
2:51 / 0 / 89
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
44 Tomiška Leoš CZE-232-018 2,4 GHz 0 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Novotný Luděk

:

()
Pazderka Luboš

:

()
Malčík Radek

:

()
Malčík Zdeněk

:

()
Imiolek Jaroslav

:

()
Novotný Radek

:

()
Chalupník Milan

:

()
Leiner Jan

:

()
Barč Radim

:

()
Malčík Petr

:

()
Slezák Petr

:

()
Vojkůvka Zdeňek

:

()
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Vojkůvka Zdeňek

:

()
Novotný Luděk

:

()
Pazderka Luboš

:

()
Malčík Radek

:

()
Malčík Zdeněk

:

()
Imiolek Jaroslav

:

()
Novotný Radek

:

()
Chalupník Milan

:

()
Leiner Jan

:

()
Barč Radim

:

()
Malčík Petr

:

()
Slezák Petr

:

()
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8 Startoviště : 9 Startoviště : 10 Startoviště : 11 Startoviště : 12
Slezák Petr

:

()
Vojkůvka Zdeňek

:

()
Novotný Luděk

:

()
Pazderka Luboš

:

()
Malčík Radek

:

()
Malčík Zdeněk

:

()
Imiolek Jaroslav

:

()
Novotný Radek

:

()
Chalupník Milan

:

()
Leiner Jan

:

()
Barč Radim

:

()
Malčík Petr

:

()
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo 7 Kolo 8 Kolo pen
1 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 1* Novotný Luděk 1000 6961,97 997,52
9:58 / 45 / 80
1000
9:55 / 45 / 100
994,37
9:56 / 50 / 56
1000
9:54 / 50 / 88
1000
9:55 / 50 / 107
978,72
9:57 / 50 / 190
833,64
8:34 / 10 / 146
991,36
9:58 / 50 / 149
0
2 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 2* Pazderka Luboš 998,05 6948,39 1000
9:56 / 50 / 106
251,43
3:10 / 0 / 73
1000
9:56 / 50 / 50
959,58
9:59 / 30 / 71
995,91
9:56 / 45 / 64
1000
9:57 / 50 / 193
1000
9:56 / 40 / 167
992,9
9:55 / 50 / 171
0
3 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 3* Malčík Radek 992,04 6906,57 1000
9:58 / 50 / 134
1000
9:58 / 50 / 75
913,04
9:57 / 0 / 60
993,53
9:57 / 50 / 65
1000
9:57 / 50 / 69
1000
9:57 / 45 / 156
566,34
6:1 / 0 / 86
1000
9:58 / 50 / 143
0
4 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 4* Malčík Zdeněk 991,09 6899,93 962,99
9:51 / 50 / 163
1000
9:55 / 45 / 95
962,28
9:54 / 45 / 79
1000
9:54 / 50 / 74
1000
9:54 / 50 / 65
910,99
8:44 / 45 / 135
974,66
9:26 / 50 / 155
1000
9:57 / 45 / 163
0
5 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 5* Imiolek Jaroslav 983,63 6848,02 1000
9:57 / 40 / 72
0
0:0 / 0 / 0
947,83
9:56 / 45 / 101
990,83
9:57 / 45 / 95
996,73
9:57 / 50 / 75
950,92
9:58 / 45 / 143
1000
9:55 / 50 / 165
961,71
9:55 / 45 / 175
0
6 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 6* Novotný Radek 977,53 6805,51 763,07
7:43 / 50 / 121
952,27
9:57 / 50 / 117
1000
9:58 / 45 / 65
1000
9:56 / 50 / 84
981,19
9:57 / 45 / 84
962,76
9:58 / 50 / 206
957,32
9:56 / 50 / 193
951,97
9:54 / 50 / 198
0
7 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 7* Chalupník Milan 975,07 6788,43 943,48
9:59 / 0 / 163
221,94
2:57 / 0 / 91
940,79
9:56 / 30 / 108
1000
9:54 / 45 / 70
968,16
9:55 / 50 / 104
948,42
9:55 / 50 / 150
1000
9:5 / 45 / 136
987,58
9:55 / 45 / 167
0
8 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 8* Leiner Jan 965,33 6720,6 656,34
6:18 / 45 / 126
967,56
9:52,45 / 45 / 79
989,54
9:51 / 45 / 42
940,99
9:52 / 40 / 100
946,85
9:45 / 45 / 102
953,9
9:53 / 40 / 190
970,67
9:52 / 45 / 182
951,09
9:55 / 45 / 191
0
9 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 9* Barč Radim 964,02 6711,5 951,61
9:57 / 40 / 153
963,68
9:56 / 50 / 151
904,19
9:53 / 50 / 163
961,09
9:52 / 50 / 123
944,4
9:54 / 50 / 150
979,47
9:55 / 45 / 135
944,44
8:56 / 45 / 176
966,81
9:50 / 50 / 173
0
10 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 10* Malčík Petr 963,13 6705,271 1000
9:58 / 50 / 118
1000
9:57 / 50 / 58
1000
9:55 / 50 / 44
0
0:0 / 0 / 0
998,36
9:59 / 50 / 80
1000
9:58 / 50 / 94
719,96
6:43 / 50 / 127
986,95
9:57 / 50 / 160
0
11 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 11* Slezák Petr 961,56 6694,36 957,56
9:54 / 40 / 140
937,7
9:53 / 45 / 117
925,93
9:43 / 50 / 116
967,5
9:52 / 45 / 113
323,19
4:3 / 5 / 135
965,61
9:54 / 50 / 165
961,67
9:55 / 45 / 176
978,39
9:55 / 50 / 158
0
12 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 12* Vojkůvka Zdeňek 961,2 6691,85 993,12
9:57 / 45 / 130
961,18
9:44 / 50 / 129
932,42
9:58 / 45 / 127
971,03
9:56 / 50 / 119
980,56
9:57 / 50 / 134
769,3
7:22 / 50 / 137
897,21
9:52 / 50 / 209
956,33
9:54 / 50 / 193
0
-- -- 13 Svoboda Pavel 944,77 6577,43 987,35
9:57 / 50 / 123
950,65
9:57 / 45 / 109
1000
9:57 / 45 / 68
775,66
7:54 / 35 / 81
485,48
4:57 / 30 / 69
957,31
9:15 / 45 / 146
931,61
9:28 / 25 / 178
974,85
9:56 / 50 / 168
0
-- -- 14 Vorálek Petr 943,67 6569,83 994,18
9:57 / 40 / 79
1000
9:55 / 50 / 100
905,3
9:55 / 5 / 72
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 74
742,19
5:13 / 35 / 126
928,16
8:42 / 45 / 165
1000
9:53 / 50 / 141
0
-- -- 15 Veleba Martin 926,14 6447,78 894,15
9:58 / 0 / 157
960,5
9:57 / 40 / 131
367,73
4:53 / 0 / 137
951,16
9:56 / 50 / 143
940,98
9:57 / 50 / 146
993,79
9:57 / 40 / 153
749,13
9:54 / 50 / 238
958,07
9:54 / 40 / 194
0
-- -- 16 Vohralík Martin 922,98 6425,73 873,51
9:55 / 15 / 191
767,23
9:5 / 0 / 177
942,43
9:55 / 50 / 144
932,45
9:52 / 35 / 122
966,19
9:48 / 50 / 133
895,17
9:52 / 45 / 198
960,82
9:49 / 50 / 199
855,16
9:56 / 45 / 216
0
-- -- 17 Hrabáček Alois 921,27 6413,82 513,22
4:39 / 50 / 95
998,32
9:56 / 50 / 104
958,27
9:54 / 40 / 74
485,85
5:20 / 35 / 109
982,04
9:57 / 50 / 91
1000
9:56 / 40 / 103
1000
9:56 / 50 / 144
961,97
9:54 / 50 / 175
0
-- -- 18 Novotný René 915,22 6371,7 899,09
9:50 / 40 / 173
918,49
9:57 / 45 / 191
876,81
9:51 / 30 / 153
909,77
9:43 / 35 / 137
935,25
9:58 / 50 / 155
1000
7:7 / 50 / 186
761,55
7:32 / 40 / 160
832,29
8:13 / 50 / 153
0
-- -- 19 Kurán Petr 912,86 6355,32 916,81
9:45 / 50 / 190
923,21
9:50 / 45 / 176
889,43
9:55 / 30 / 164
868,44
9:49 / 20 / 175
880,33
9:51 / 45 / 198
944,11
9:53 / 50 / 188
903,26
8:44 / 45 / 195
898,17
9:15 / 50 / 178
0
-- -- 20 Bartůněk Jaroslav 886 6168,33 833,18
8:20 / 50 / 186
942,57
9:53 / 25 / 120
868,87
9:57 / 0 / 114
969,19
9:55 / 35 / 96
890,96
9:59 / 0 / 144
643,23
5:7 / 0 / 120
919,11
9:53 / 45 / 207
744,45
7:20 / 40 / 121
0
-- -- 21 Číp Miroslav 876,68 6103,45 876,87
9:57 / 20 / 180
960,3
9:56 / 45 / 145
866,5
9:59 / 0 / 140
259,5
3:28 / 0 / 95
839
9:54 / 0 / 177
907,65
9:58 / 45 / 195
762,9
7:56 / 35 / 179
890,23
9:59 / 0 / 168
0
-- -- 22 Kotula Miroslav 870,86 6062,93 665,84
6:32 / 50 / 79
1000
9:57 / 40 / 90
938,57
9:53 / 35 / 110
0
0:0 / 0 / 0
540,41
6:3 / 0 / 64
977,29
9:57 / 40 / 198
1000
9:50 / 50 / 198
940,82
9:33 / 50 / 165
0
-- -- 23 Krajčovič Ivan 859,93 5986,78 830,28
8:43 / 50 / 148
524,98
6:30 / 0 / 139
944,59
9:58 / 35 / 158
936,72
9:47 / 45 / 139
982,25
9:52 / 45 / 112
904,26
9:5 / 25 / 120
697,32
6:34 / 45 / 150
991,36
9:56 / 45 / 135
-300
-- -- 24 Hrubý Tomáš 859,88 5986,48 485,67
4:39 / 50 / 82
989,03
9:58 / 45 / 114
979,07
9:54 / 50 / 72
1000
9:50 / 50 / 79
0
0:0 / 0 / 0
823,78
7:57 / 50 / 91
984
9:48 / 50 / 169
724,93
8:4 / 0 / 151
0
-- -- 25 Semerák Petr 856,98 5966,28 544,09
7:6 / 0 / 198
915,97
9:51 / 50 / 192
967,02
9:56 / 50 / 90
439,57
4:20 / 45 / 79
954,29
9:51 / 50 / 113
936,37
9:58 / 45 / 197
768,33
7:43 / 50 / 177
880,21
9:57 / 50 / 217
0
-- -- 26 Mihulka Jiří 856,33 5961,77 988,35
9:58 / 35 / 78
427,97
4:20 / 45 / 105
988,92
9:58 / 50 / 136
976,11
9:55 / 45 / 95
944,26
9:57 / 40 / 122
171,94
2:12 / 0 / 63
954,7
9:57 / 45 / 188
681,46
7:1 / 40 / 154
0
-- -- 27 Nehera Petr 855,4 5955,29 490,73
4:41 / 50 / 80
953,55
9:58 / 20 / 107
945,43
9:53 / 35 / 78
996,69
9:54 / 50 / 84
568,89
5:38 / 50 / 103
1000
9:57 / 50 / 131
484,42
5:7 / 0 / 70
1000
9:54 / 50 / 161
0
-- -- 28 Beseda Martin 854,27 5947,39 550,87
6:49 / 0 / 152
269,75
3:56 / 0 / 151
899,4
9:41 / 20 / 147
869,85
9:45 / 0 / 114
910,37
9:55 / 20 / 133
909,32
9:18 / 45 / 113
862,22
8:54 / 35 / 168
945,36
9:47 / 40 / 164
0
-- -- 29 Janovský Radek 837,21 5828,63 1000
9:58 / 35 / 169
429,66
5:23 / 0 / 139
894,86
9:54 / 30 / 133
919,7
9:54 / 40 / 157
823,24
9:56 / 0 / 200
951,85
9:56 / 50 / 185
668,21
6:40 / 40 / 157
870,77
9:59 / 0 / 194
-300
-- -- 30 Rada Rudolf 833,31 5801,5 887,02
9:25 / 45 / 168
242,37
3:41 / 0 / 156
895,14
9:57 / 0 / 144
694,17
8:10 / 0 / 147
1000
9:54 / 35 / 141
798,18
5:40 / 45 / 157
560,18
5:38 / 50 / 157
966,81
9:44 / 50 / 161
0
-- -- 31 Hořejší Ivan 831,39 5788,101 660,89
6:55 / 25 / 155
920,56
9:50 / 45 / 146
622,44
6:15 / 45 / 80
941,67
9:52 / 45 / 144
868,05
9:55 / 0 / 144
983,75
9:56 / 50 / 142
790,74
8:3 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 32 Veselovský Jiří 826,99 5757,5 871,77
9:56 / 0 / 179
885,98
9:57 / 15 / 175
827,3
9:54 / 0 / 182
205,34
2:5 / 50 / 96
708,91
7:40 / 50 / 153
649,74
4:54 / 45 / 179
956,9
9:24 / 30 / 189
856,9
9:57 / 0 / 201
0
-- -- 33 Vostřel Vlastimil 822,32 5724,96 1000
9:56 / 40 / 63
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 50 / 45
110,38
1:46 / 0 / 78
1000
9:55 / 50 / 85
614,58
3:46 / 10 / 0
1000
9:56 / 50 / 169
1000
9:57 / 50 / 145
0
-- -- 34 Mrázek Karel 805,75 5609,62 467,12
5:45 / 20 / 176
278,81
4:17 / 0 / 185
681,41
7:25 / 50 / 158
903,62
9:52 / 25 / 137
900,63
9:58 / 0 / 190
856,07
9:59 / 0 / 169
800,77
7:38 / 45 / 170
1000
9:54 / 50 / 131
0
-- -- 35 Skoupý Karel 802,64 5587,94 960,1
9:50 / 50 / 149
0
0:0 / 0 / 0
998,29
9:51 / 45 / 101
939,17
9:27 / 45 / 97
151,3
1:55 / 0 / 61
992,02
9:51 / 45 / 153
885,13
8:58 / 35 / 152
661,93
7:7 / 40 / 188
0
-- -- 36 Nahodil Antonín 760,48 5294,43 982,17
9:57 / 40 / 117
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 113
0
0:0 / 0 / 0
934,69
9:56 / 40 / 127
804,69
5:30 / 45 / 132
948,44
9:59 / 30 / 191
624,44
6:32 / 50 / 184
0
-- -- 37 Čermák Vladimír 728,68 5073,05 594,84
7:2 / 0 / 129
836,15
8:30 / 45 / 120
925,99
9:39 / 45 / 122
960
9:55 / 50 / 138
525,51
6:7 / 0 / 147
484,04
4:30 / 50 / 94
746,52
7:55 / 35 / 163
20,89
9:56 / 50 / 378
0
-- -- 38 Koláska Petr 716,7 4989,62 933,83
9:53 / 50 / 157
573,3
6:27 / 40 / 154
888,98
9:58 / 0 / 115
343,54
3:51 / 30 / 107
398,39
4:34 / 40 / 183
796,22
9:57 / 5 / 213
986,67
9:54 / 50 / 178
412,23
9:48 / 45 / 299
0
-- -- 39 Prašivka Miroslav 705,91 4914,51 736,66
8:1 / 30 / 166
391,53
4:47 / 0 / 112
870,89
9:14 / 20 / 89
178,18
2:41 / 0 / 108
934,59
9:45 / 45 / 117
566,3
6:42 / 0 / 142
491,4
5:9 / 45 / 165
923,14
9:53 / 30 / 189
0
-- -- 40 Koros Bedřich 646,05 4497,81 572,47
6:18 / 20 / 168
360,84
4:20 / 50 / 174
892,91
9:53 / 35 / 147
0
0:0 / 0 / 0
405,75
5:18 / 5 / 166
895,1
9:57 / 5 / 163
499,55
5:7 / 30 / 122
871,19
8:55 / 45 / 159
0
-- -- 41 Micka Jan 607,07 4226,37 721,75
9:21 / 45 / 226
0
0:0 / 0 / 0
942,88
9:56 / 40 / 100
318,07
2:57 / 50 / 72
412,24
4:39 / 50 / 153
555,74
6:27 / 45 / 196
628,05
6:40 / 50 / 179
647,64
8:11 / 50 / 226
0
-- -- 42 Krátký Aleš 430,09 2994,25 961,95
9:58 / 40 / 113
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 45 / 51
0
0:0 / 0 / 0
181,35
2:16 / 0 / 60
621,07
8:11 / 50 / 235
529,88
9:55 / 45 / 281
-300
-- -- 43 Pavlíček Martin 425,66 2963,42 0
0:0 / 0 / 0
511,06
5:19 / 50 / 114
986,32
9:55 / 50 / 64
951,99
9:54 / 45 / 128
297,63
3:46 / 0 / 88
216,42
2:51 / 0 / 89
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 44 Tomiška Leoš 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :32
Datum konání :23.-24.7.2016
Kategorie :F5J
Místo konání :Hořice
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Hořice
Ředitel soutěže :Petr Dušek
Hlavní rozhodčí :Ivan Hořejší
Počasí :So - skoro jasno, V vítr do 2 m/s, 25-29°C; Ne - zataženo, JZ vítr do 2 m/s, odpoledne déšť - neodlétáno finále




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 Let č. 7 Let č. 8 body přepoč.
1* Novotný Luděk CZE-008-014 997,52
9:58 / 45 / 80
1000
9:55 / 45 / 100
994,37
9:56 / 50 / 56
1000
9:54 / 50 / 88
1000
9:55 / 50 / 107
978,72
9:57 / 50 / 190
833,64
8:34 / 10 / 146
991,36
9:58 / 50 / 149
6961,97 1000
2* Pazderka Luboš CZE-58-12 1000
9:56 / 50 / 106
251,43
3:10 / 0 / 73
1000
9:56 / 50 / 50
959,58
9:59 / 30 / 71
995,91
9:56 / 45 / 64
1000
9:57 / 50 / 193
1000
9:56 / 40 / 167
992,9
9:55 / 50 / 171
6948,39 998,05
3* Malčík Radek CZE-065-212 1000
9:58 / 50 / 134
1000
9:58 / 50 / 75
913,04
9:57 / 0 / 60
993,53
9:57 / 50 / 65
1000
9:57 / 50 / 69
1000
9:57 / 45 / 156
566,34
6:1 / 0 / 86
1000
9:58 / 50 / 143
6906,57 992,04
4* Malčík Zdeněk CZE-065-202 962,99
9:51 / 50 / 163
1000
9:55 / 45 / 95
962,28
9:54 / 45 / 79
1000
9:54 / 50 / 74
1000
9:54 / 50 / 65
910,99
8:44 / 45 / 135
974,66
9:26 / 50 / 155
1000
9:57 / 45 / 163
6899,93 991,09
5* Imiolek Jaroslav CZE-071-076 1000
9:57 / 40 / 72
0
0:0 / 0 / 0
947,83
9:56 / 45 / 101
990,83
9:57 / 45 / 95
996,73
9:57 / 50 / 75
950,92
9:58 / 45 / 143
1000
9:55 / 50 / 165
961,71
9:55 / 45 / 175
6848,02 983,63
6* Novotný Radek CZE-1528 763,07
7:43 / 50 / 121
952,27
9:57 / 50 / 117
1000
9:58 / 45 / 65
1000
9:56 / 50 / 84
981,19
9:57 / 45 / 84
962,76
9:58 / 50 / 206
957,32
9:56 / 50 / 193
951,97
9:54 / 50 / 198
6805,51 977,53
7* Chalupník Milan CZE-442-036 943,48
9:59 / 0 / 163
221,94
2:57 / 0 / 91
940,79
9:56 / 30 / 108
1000
9:54 / 45 / 70
968,16
9:55 / 50 / 104
948,42
9:55 / 50 / 150
1000
9:5 / 45 / 136
987,58
9:55 / 45 / 167
6788,43 975,07
8* Leiner Jan CZE-058-67 656,34
6:18 / 45 / 126
967,56
9:52,45 / 45 / 79
989,54
9:51 / 45 / 42
940,99
9:52 / 40 / 100
946,85
9:45 / 45 / 102
953,9
9:53 / 40 / 190
970,67
9:52 / 45 / 182
951,09
9:55 / 45 / 191
6720,6 965,33
9* Barč Radim CZE-342-001 951,61
9:57 / 40 / 153
963,68
9:56 / 50 / 151
904,19
9:53 / 50 / 163
961,09
9:52 / 50 / 123
944,4
9:54 / 50 / 150
979,47
9:55 / 45 / 135
944,44
8:56 / 45 / 176
966,81
9:50 / 50 / 173
6711,5 964,02
10* Malčík Petr CZE-065-211 1000
9:58 / 50 / 118
1000
9:57 / 50 / 58
1000
9:55 / 50 / 44
0
0:0 / 0 / 0
998,36
9:59 / 50 / 80
1000
9:58 / 50 / 94
719,96
6:43 / 50 / 127
986,95
9:57 / 50 / 160
6705,271 963,13
11* Slezák Petr CZE-342-044 957,56
9:54 / 40 / 140
937,7
9:53 / 45 / 117
925,93
9:43 / 50 / 116
967,5
9:52 / 45 / 113
323,19
4:3 / 5 / 135
965,61
9:54 / 50 / 165
961,67
9:55 / 45 / 176
978,39
9:55 / 50 / 158
6694,36 961,56
12* Vojkůvka Zdeňek CZE-327-001 993,12
9:57 / 45 / 130
961,18
9:44 / 50 / 129
932,42
9:58 / 45 / 127
971,03
9:56 / 50 / 119
980,56
9:57 / 50 / 134
769,3
7:22 / 50 / 137
897,21
9:52 / 50 / 209
956,33
9:54 / 50 / 193
6691,85 961,2
13 Svoboda Pavel CZE-313-041 987,35
9:57 / 50 / 123
950,65
9:57 / 45 / 109
1000
9:57 / 45 / 68
775,66
7:54 / 35 / 81
485,48
4:57 / 30 / 69
957,31
9:15 / 45 / 146
931,61
9:28 / 25 / 178
974,85
9:56 / 50 / 168
6577,43 944,77
14 Vorálek Petr CZE-327-025 994,18
9:57 / 40 / 79
1000
9:55 / 50 / 100
905,3
9:55 / 5 / 72
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 74
742,19
5:13 / 35 / 126
928,16
8:42 / 45 / 165
1000
9:53 / 50 / 141
6569,83 943,67
15 Veleba Martin CZE-269-43 894,15
9:58 / 0 / 157
960,5
9:57 / 40 / 131
367,73
4:53 / 0 / 137
951,16
9:56 / 50 / 143
940,98
9:57 / 50 / 146
993,79
9:57 / 40 / 153
749,13
9:54 / 50 / 238
958,07
9:54 / 40 / 194
6447,78 926,14
16 Vohralík Martin CZE-261-358 873,51
9:55 / 15 / 191
767,23
9:5 / 0 / 177
942,43
9:55 / 50 / 144
932,45
9:52 / 35 / 122
966,19
9:48 / 50 / 133
895,17
9:52 / 45 / 198
960,82
9:49 / 50 / 199
855,16
9:56 / 45 / 216
6425,73 922,98
17 Hrabáček Alois CZE-1118 513,22
4:39 / 50 / 95
998,32
9:56 / 50 / 104
958,27
9:54 / 40 / 74
485,85
5:20 / 35 / 109
982,04
9:57 / 50 / 91
1000
9:56 / 40 / 103
1000
9:56 / 50 / 144
961,97
9:54 / 50 / 175
6413,82 921,27
18 Novotný René CZE-008-133 899,09
9:50 / 40 / 173
918,49
9:57 / 45 / 191
876,81
9:51 / 30 / 153
909,77
9:43 / 35 / 137
935,25
9:58 / 50 / 155
1000
7:7 / 50 / 186
761,55
7:32 / 40 / 160
832,29
8:13 / 50 / 153
6371,7 915,22
19 Kurán Petr CZE-96 013 916,81
9:45 / 50 / 190
923,21
9:50 / 45 / 176
889,43
9:55 / 30 / 164
868,44
9:49 / 20 / 175
880,33
9:51 / 45 / 198
944,11
9:53 / 50 / 188
903,26
8:44 / 45 / 195
898,17
9:15 / 50 / 178
6355,32 912,86
20 Bartůněk Jaroslav CZE-074-014 833,18
8:20 / 50 / 186
942,57
9:53 / 25 / 120
868,87
9:57 / 0 / 114
969,19
9:55 / 35 / 96
890,96
9:59 / 0 / 144
643,23
5:7 / 0 / 120
919,11
9:53 / 45 / 207
744,45
7:20 / 40 / 121
6168,33 886
21 Číp Miroslav CZE-232-045 876,87
9:57 / 20 / 180
960,3
9:56 / 45 / 145
866,5
9:59 / 0 / 140
259,5
3:28 / 0 / 95
839
9:54 / 0 / 177
907,65
9:58 / 45 / 195
762,9
7:56 / 35 / 179
890,23
9:59 / 0 / 168
6103,45 876,68
22 Kotula Miroslav CZE-1510 665,84
6:32 / 50 / 79
1000
9:57 / 40 / 90
938,57
9:53 / 35 / 110
0
0:0 / 0 / 0
540,41
6:3 / 0 / 64
977,29
9:57 / 40 / 198
1000
9:50 / 50 / 198
940,82
9:33 / 50 / 165
6062,93 870,86
23 Krajčovič Ivan CZE-069-013 830,28
8:43 / 50 / 148
524,98
6:30 / 0 / 139
944,59
9:58 / 35 / 158
936,72
9:47 / 45 / 139
982,25
9:52 / 45 / 112
904,26
9:5 / 25 / 120
697,32
6:34 / 45 / 150
991,36
9:56 / 45 / 135
5986,78 859,93
24 Hrubý Tomáš CZE-213-039 485,67
4:39 / 50 / 82
989,03
9:58 / 45 / 114
979,07
9:54 / 50 / 72
1000
9:50 / 50 / 79
0
0:0 / 0 / 0
823,78
7:57 / 50 / 91
984
9:48 / 50 / 169
724,93
8:4 / 0 / 151
5986,48 859,88
25 Semerák Petr CZE-210-088 544,09
7:6 / 0 / 198
915,97
9:51 / 50 / 192
967,02
9:56 / 50 / 90
439,57
4:20 / 45 / 79
954,29
9:51 / 50 / 113
936,37
9:58 / 45 / 197
768,33
7:43 / 50 / 177
880,21
9:57 / 50 / 217
5966,28 856,98
26 Mihulka Jiří CZE-110-017 988,35
9:58 / 35 / 78
427,97
4:20 / 45 / 105
988,92
9:58 / 50 / 136
976,11
9:55 / 45 / 95
944,26
9:57 / 40 / 122
171,94
2:12 / 0 / 63
954,7
9:57 / 45 / 188
681,46
7:1 / 40 / 154
5961,77 856,33
27 Nehera Petr CZE-058-023 490,73
4:41 / 50 / 80
953,55
9:58 / 20 / 107
945,43
9:53 / 35 / 78
996,69
9:54 / 50 / 84
568,89
5:38 / 50 / 103
1000
9:57 / 50 / 131
484,42
5:7 / 0 / 70
1000
9:54 / 50 / 161
5955,29 855,4
28 Beseda Martin CZE-1534 550,87
6:49 / 0 / 152
269,75
3:56 / 0 / 151
899,4
9:41 / 20 / 147
869,85
9:45 / 0 / 114
910,37
9:55 / 20 / 133
909,32
9:18 / 45 / 113
862,22
8:54 / 35 / 168
945,36
9:47 / 40 / 164
5947,39 854,27
29 Janovský Radek CZE-232-053 1000
9:58 / 35 / 169
429,66
5:23 / 0 / 139
894,86
9:54 / 30 / 133
919,7
9:54 / 40 / 157
823,24
9:56 / 0 / 200
951,85
9:56 / 50 / 185
668,21
6:40 / 40 / 157
870,77
9:59 / 0 / 194
5828,63 837,21
30 Rada Rudolf CZE-071-011 887,02
9:25 / 45 / 168
242,37
3:41 / 0 / 156
895,14
9:57 / 0 / 144
694,17
8:10 / 0 / 147
1000
9:54 / 35 / 141
798,18
5:40 / 45 / 157
560,18
5:38 / 50 / 157
966,81
9:44 / 50 / 161
5801,5 833,31
31 Hořejší Ivan CZE-171-019 660,89
6:55 / 25 / 155
920,56
9:50 / 45 / 146
622,44
6:15 / 45 / 80
941,67
9:52 / 45 / 144
868,05
9:55 / 0 / 144
983,75
9:56 / 50 / 142
790,74
8:3 / 50 / 178
0
0:0 / 0 / 0
5788,101 831,39
32 Veselovský Jiří CZE-213-020 871,77
9:56 / 0 / 179
885,98
9:57 / 15 / 175
827,3
9:54 / 0 / 182
205,34
2:5 / 50 / 96
708,91
7:40 / 50 / 153
649,74
4:54 / 45 / 179
956,9
9:24 / 30 / 189
856,9
9:57 / 0 / 201
5757,5 826,99
33 Vostřel Vlastimil CZE-1025 1000
9:56 / 40 / 63
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:54 / 50 / 45
110,38
1:46 / 0 / 78
1000
9:55 / 50 / 85
614,58
3:46 / 10 / 0
1000
9:56 / 50 / 169
1000
9:57 / 50 / 145
5724,96 822,32
34 Mrázek Karel CZE-264-027 467,12
5:45 / 20 / 176
278,81
4:17 / 0 / 185
681,41
7:25 / 50 / 158
903,62
9:52 / 25 / 137
900,63
9:58 / 0 / 190
856,07
9:59 / 0 / 169
800,77
7:38 / 45 / 170
1000
9:54 / 50 / 131
5609,62 805,75
35 Skoupý Karel CZE-1520 960,1
9:50 / 50 / 149
0
0:0 / 0 / 0
998,29
9:51 / 45 / 101
939,17
9:27 / 45 / 97
151,3
1:55 / 0 / 61
992,02
9:51 / 45 / 153
885,13
8:58 / 35 / 152
661,93
7:7 / 40 / 188
5587,94 802,64
36 Nahodil Antonín CZE-269-019 982,17
9:57 / 40 / 117
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:58 / 45 / 113
0
0:0 / 0 / 0
934,69
9:56 / 40 / 127
804,69
5:30 / 45 / 132
948,44
9:59 / 30 / 191
624,44
6:32 / 50 / 184
5294,43 760,48
37 Čermák Vladimír CZE-210-003 594,84
7:2 / 0 / 129
836,15
8:30 / 45 / 120
925,99
9:39 / 45 / 122
960
9:55 / 50 / 138
525,51
6:7 / 0 / 147
484,04
4:30 / 50 / 94
746,52
7:55 / 35 / 163
20,89
9:56 / 50 / 378
5073,05 728,68
38 Koláska Petr CZE-548-003 933,83
9:53 / 50 / 157
573,3
6:27 / 40 / 154
888,98
9:58 / 0 / 115
343,54
3:51 / 30 / 107
398,39
4:34 / 40 / 183
796,22
9:57 / 5 / 213
986,67
9:54 / 50 / 178
412,23
9:48 / 45 / 299
4989,62 716,7
39 Prašivka Miroslav CZE-261-025 736,66
8:1 / 30 / 166
391,53
4:47 / 0 / 112
870,89
9:14 / 20 / 89
178,18
2:41 / 0 / 108
934,59
9:45 / 45 / 117
566,3
6:42 / 0 / 142
491,4
5:9 / 45 / 165
923,14
9:53 / 30 / 189
4914,51 705,91
40 Koros Bedřich CZE-058-102 572,47
6:18 / 20 / 168
360,84
4:20 / 50 / 174
892,91
9:53 / 35 / 147
0
0:0 / 0 / 0
405,75
5:18 / 5 / 166
895,1
9:57 / 5 / 163
499,55
5:7 / 30 / 122
871,19
8:55 / 45 / 159
4497,81 646,05
41 Micka Jan CZE-074-013 721,75
9:21 / 45 / 226
0
0:0 / 0 / 0
942,88
9:56 / 40 / 100
318,07
2:57 / 50 / 72
412,24
4:39 / 50 / 153
555,74
6:27 / 45 / 196
628,05
6:40 / 50 / 179
647,64
8:11 / 50 / 226
4226,37 607,07
42 Krátký Aleš CZE-548-001 961,95
9:58 / 40 / 113
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
1000
9:59 / 45 / 51
0
0:0 / 0 / 0
181,35
2:16 / 0 / 60
621,07
8:11 / 50 / 235
529,88
9:55 / 45 / 281
2994,25 430,09
43 Pavlíček Martin CZE-069-003 0
0:0 / 0 / 0
511,06
5:19 / 50 / 114
986,32
9:55 / 50 / 64
951,99
9:54 / 45 / 128
297,63
3:46 / 0 / 88
216,42
2:51 / 0 / 89
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2963,42 425,66
44 Tomiška Leoš CZE-232-018 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 44 Semerák Petr, Kotula Miroslav, Skoupý Karel, Nehera Petr, Hrubý Tomáš, Hrabáček Alois, Leiner Jan, Bartůněk Jaroslav, Imiolek Jaroslav, Svoboda Pavel, Krajčovič Ivan, Chalupník Milan, Novotný Luděk, Novotný Radek, Novotný René, Beseda Martin, Micka Jan, Koláska Petr, Mrázek Karel, Malčík Zdeněk, Malčík Petr, Malčík Radek, Hořejší Ivan, Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Janovský Radek, Barč Radim, Slezák Petr , Vojkůvka Zdeňek, Čermák Vladimír, Tomiška Leoš, Kurán Petr, Koros Bedřich, Rada Rudolf, Pazderka Luboš, Vorálek Petr, Veselovský Jiří, Pavlíček Martin, Veleba Martin, Nahodil Antonín, Číp Miroslav, Vostřel Vlastimil, Mihulka Jiří, Krátký Aleš, 271363,3 6167,35

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Vojkůvka Zdeňek 8 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 390 48,75
Novotný Radek 8 50 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 390 48,75
Barč Radim 8 40 , 50 , 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 380 47,5
Malčík Zdeněk 8 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 380 47,5
Hrabáček Alois 8 50 , 50 , 40 , 35 , 50 , 40 , 50 , 50 365 45,62
Malčík Petr 8 50 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 50 , 50 350 43,75
Novotný Luděk 8 45 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 10 , 50 350 43,75
Leiner Jan 8 45 , 45 , 45 , 40 , 45 , 40 , 45 , 45 350 43,75
Novotný René 8 40 , 45 , 30 , 35 , 50 , 50 , 40 , 50 340 42,5
Semerák Petr 8 0 , 50 , 50 , 45 , 50 , 45 , 50 , 50 340 42,5
Kurán Petr 8 50 , 45 , 30 , 20 , 45 , 50 , 45 , 50 335 41,88
Slezák Petr 8 40 , 45 , 50 , 45 , 5 , 50 , 45 , 50 330 41,25
Micka Jan 8 45 , 0 , 40 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 330 41,25
Svoboda Pavel 8 50 , 45 , 45 , 35 , 30 , 45 , 25 , 50 325 40,62
Imiolek Jaroslav 8 40 , 0 , 45 , 45 , 50 , 45 , 50 , 45 320 40
Pazderka Luboš 8 50 , 0 , 50 , 30 , 45 , 50 , 40 , 50 315 39,38
Nehera Petr 8 50 , 20 , 35 , 50 , 50 , 50 , 0 , 50 305 38,12
Mihulka Jiří 8 35 , 45 , 50 , 45 , 40 , 0 , 45 , 40 300 37,5
Malčík Radek 8 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 45 , 0 , 50 295 36,88
Hrubý Tomáš 8 50 , 45 , 50 , 50 , 0 , 50 , 50 , 0 295 36,88
Vohralík Martin 8 15 , 0 , 50 , 35 , 50 , 45 , 50 , 45 290 36,25
Krajčovič Ivan 8 50 , 0 , 35 , 45 , 45 , 25 , 45 , 45 290 36,25
Vorálek Petr 8 40 , 50 , 5 , 0 , 50 , 35 , 45 , 50 275 34,38
Čermák Vladimír 8 0 , 45 , 45 , 50 , 0 , 50 , 35 , 50 275 34,38
Veleba Martin 8 0 , 40 , 0 , 50 , 50 , 40 , 50 , 40 270 33,75
Chalupník Milan 8 0 , 0 , 30 , 45 , 50 , 50 , 45 , 45 265 33,12
Kotula Miroslav 8 50 , 40 , 35 , 0 , 0 , 40 , 50 , 50 265 33,12
Hořejší Ivan 8 25 , 45 , 45 , 45 , 0 , 50 , 50 , 0 260 32,5
Koláska Petr 8 50 , 40 , 0 , 30 , 40 , 5 , 50 , 45 260 32,5
Skoupý Karel 8 50 , 0 , 45 , 45 , 0 , 45 , 35 , 40 260 32,5
Vostřel Vlastimil 8 40 , 0 , 50 , 0 , 50 , 10 , 50 , 50 250 31,25
Nahodil Antonín 8 40 , 0 , 45 , 0 , 40 , 45 , 30 , 50 250 31,25
Rada Rudolf 8 45 , 0 , 0 , 0 , 35 , 45 , 50 , 50 225 28,12
Janovský Radek 8 35 , 0 , 30 , 40 , 0 , 50 , 40 , 0 195 24,38
Bartůněk Jaroslav 8 50 , 25 , 0 , 35 , 0 , 0 , 45 , 40 195 24,38
Veselovský Jiří 8 0 , 15 , 0 , 50 , 50 , 45 , 30 , 0 190 23,75
Koros Bedřich 8 20 , 50 , 35 , 0 , 5 , 5 , 30 , 45 190 23,75
Mrázek Karel 8 20 , 0 , 50 , 25 , 0 , 0 , 45 , 50 190 23,75
Krátký Aleš 8 40 , 0 , 0 , 45 , 0 , 0 , 50 , 45 180 22,5
Prašivka Miroslav 8 30 , 0 , 20 , 0 , 45 , 0 , 45 , 30 170 21,25
Beseda Martin 8 0 , 0 , 20 , 0 , 20 , 45 , 35 , 40 160 20
Číp Miroslav 8 20 , 45 , 0 , 0 , 0 , 45 , 35 , 0 145 18,12
Pavlíček Martin 8 0 , 50 , 50 , 45 , 0 , 0 , 0 , 0 145 18,12
Tomiška Leoš 8 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Barč Radim 8 9:57,00, 9:56,00, 9:53,00, 9:52,00, 9:54,00, 9:55,00, 8:56,00, 9:50,00, 4693 9:46,62
Vohralík Martin 8 9:55,00, 9:5,00, 9:55,00, 9:52,00, 9:48,00, 9:52,00, 9:49,00, 9:56,00, 4692 9:46,5
Novotný Luděk 8 9:58,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:57,00, 8:34,00, 9:58,00, 4687 9:45,88
Malčík Zdeněk 8 9:51,00, 9:55,00, 9:54,00, 9:54,00, 9:54,00, 8:44,00, 9:26,00, 9:57,00, 4655 9:41,88
Novotný Radek 8 7:43,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:54,00, 4639 9:39,88
Kurán Petr 8 9:45,00, 9:50,00, 9:55,00, 9:49,00, 9:51,00, 9:53,00, 8:44,00, 9:15,00, 4622 9:37,75
Vojkůvka Zdeňek 8 9:57,00, 9:44,00, 9:58,00, 9:56,00, 9:57,00, 7:22,00, 9:52,00, 9:54,00, 4600 9:35
Malčík Radek 8 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 6:1,00, 9:58,00, 4543 9:27,88
Leiner Jan 8 6:18,00, 9:52,45, 9:51,00, 9:52,00, 9:45,00, 9:53,00, 9:52,00, 9:55,00, 4518,45 9:24,8099999999999
Veleba Martin 8 9:58,00, 9:57,00, 4:53,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:54,00, 4466 9:18,25
Slezák Petr 8 9:54,00, 9:53,00, 9:43,00, 9:52,00, 4:3,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:55,00, 4389 9:8,62
Pazderka Luboš 8 9:56,00, 3:10,00, 9:56,00, 9:59,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:55,00, 4365 9:5,62
Novotný René 8 9:50,00, 9:57,00, 9:51,00, 9:43,00, 9:58,00, 7:7,00, 7:32,00, 8:13,00, 4331 9:1,38
Janovský Radek 8 9:58,00, 5:23,00, 9:54,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:56,00, 6:40,00, 9:59,00, 4300 8:57,5
Chalupník Milan 8 9:59,00, 2:57,00, 9:56,00, 9:54,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:5,00, 9:55,00, 4296 8:57
Svoboda Pavel 8 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 7:54,00, 4:57,00, 9:15,00, 9:28,00, 9:56,00, 4281 8:55,12
Číp Miroslav 8 9:57,00, 9:56,00, 9:59,00, 3:28,00, 9:54,00, 9:58,00, 7:56,00, 9:59,00, 4267 8:53,38
Krajčovič Ivan 8 8:43,00, 6:30,00, 9:58,00, 9:47,00, 9:52,00, 9:5,00, 6:34,00, 9:56,00, 4225 8:48,12
Bartůněk Jaroslav 8 8:20,00, 9:53,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:59,00, 5:7,00, 9:53,00, 7:20,00, 4224 8:48
Imiolek Jaroslav 8 9:57,00, 0:0,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:58,00, 9:55,00, 9:55,00, 4175 8:41,88
Hrabáček Alois 8 4:39,00, 9:56,00, 9:54,00, 5:20,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:56,00, 9:54,00, 4172 8:41,5
Semerák Petr 8 7:6,00, 9:51,00, 9:56,00, 4:20,00, 9:51,00, 9:58,00, 7:43,00, 9:57,00, 4122 8:35,25
Beseda Martin 8 6:49,00, 3:56,00, 9:41,00, 9:45,00, 9:55,00, 9:18,00, 8:54,00, 9:47,00, 4085 8:30,62
Malčík Petr 8 9:58,00, 9:57,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:59,00, 9:58,00, 6:43,00, 9:57,00, 3987 8:18,38
Nehera Petr 8 4:41,00, 9:58,00, 9:53,00, 9:54,00, 5:38,00, 9:57,00, 5:7,00, 9:54,00, 3902 8:7,75
Mrázek Karel 8 5:45,00, 4:17,00, 7:25,00, 9:52,00, 9:58,00, 9:59,00, 7:38,00, 9:54,00, 3888 8:6
Koláska Petr 8 9:53,00, 6:27,00, 9:58,00, 3:51,00, 4:34,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:48,00, 3862 8:2,75
Veselovský Jiří 8 9:56,00, 9:57,00, 9:54,00, 2:5,00, 7:40,00, 4:54,00, 9:24,00, 9:57,00, 3827 7:58,38
Čermák Vladimír 8 7:2,00, 8:30,00, 9:39,00, 9:55,00, 6:7,00, 4:30,00, 7:55,00, 9:56,00, 3814 7:56,75
Vorálek Petr 8 9:57,00, 9:55,00, 9:55,00, 0:0,00, 9:57,00, 5:13,00, 8:42,00, 9:53,00, 3812 7:56,5
Mihulka Jiří 8 9:58,00, 4:20,00, 9:58,00, 9:55,00, 9:57,00, 2:12,00, 9:57,00, 7:1,00, 3798 7:54,75
Rada Rudolf 8 9:25,00, 3:41,00, 9:57,00, 8:10,00, 9:54,00, 5:40,00, 5:38,00, 9:44,00, 3729 7:46,12
Kotula Miroslav 8 6:32,00, 9:57,00, 9:53,00, 0:0,00, 6:3,00, 9:57,00, 9:50,00, 9:33,00, 3705 7:43,12
Hořejší Ivan 8 6:55,00, 9:50,00, 6:15,00, 9:52,00, 9:55,00, 9:56,00, 8:3,00, 0:0,00, 3646 7:35,75
Hrubý Tomáš 8 4:39,00, 9:58,00, 9:54,00, 9:50,00, 0:0,00, 7:57,00, 9:48,00, 8:4,00, 3610 7:31,25
Skoupý Karel 8 9:50,00, 0:0,00, 9:51,00, 9:27,00, 1:55,00, 9:51,00, 8:58,00, 7:7,00, 3419 7:7,38
Prašivka Miroslav 8 8:1,00, 4:47,00, 9:14,00, 2:41,00, 9:45,00, 6:42,00, 5:9,00, 9:53,00, 3372 7:1,5
Vostřel Vlastimil 8 9:56,00, 0:0,00, 9:54,00, 1:46,00, 9:55,00, 3:46,00, 9:56,00, 9:57,00, 3310 6:53,75
Nahodil Antonín 8 9:57,00, 0:0,00, 9:58,00, 0:0,00, 9:56,00, 5:30,00, 9:59,00, 6:32,00, 3112 6:29
Koros Bedřich 8 6:18,00, 4:20,00, 9:53,00, 0:0,00, 5:18,00, 9:57,00, 5:7,00, 8:55,00, 2988 6:13,5
Micka Jan 8 9:21,00, 0:0,00, 9:56,00, 2:57,00, 4:39,00, 6:27,00, 6:40,00, 8:11,00, 2891 6:1,38
Krátký Aleš 8 9:58,00, 0:0,00, 0:0,00, 9:59,00, 0:0,00, 2:16,00, 8:11,00, 9:55,00, 2419 5:2,38
Pavlíček Martin 8 0:0,00, 5:19,00, 9:55,00, 9:54,00, 3:46,00, 2:51,00, 0:0,00, 0:0,00, 1905 3:58,12
Tomiška Leoš 8 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Tomiška Leoš 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Pavlíček Martin 5 0, 114, 64, 128, 88, 89, 0, 0, 483 96,6
Malčík Petr 7 118, 58, 44, 0, 80, 94, 127, 160, 681 97,29
Vostřel Vlastimil 6 63, 0, 45, 78, 85, 0, 169, 145, 585 97,5
Malčík Radek 8 134, 75, 60, 65, 69, 156, 86, 143, 788 98,5
Nehera Petr 8 80, 107, 78, 84, 103, 131, 70, 161, 814 101,75
Vorálek Petr 7 79, 100, 72, 0, 74, 126, 165, 141, 757 108,14
Hrubý Tomáš 7 82, 114, 72, 79, 0, 91, 169, 151, 758 108,29
Pazderka Luboš 8 106, 73, 50, 71, 64, 193, 167, 171, 895 111,88
Hrabáček Alois 8 95, 104, 74, 109, 91, 103, 144, 175, 895 111,88
Novotný Luděk 8 80, 100, 56, 88, 107, 190, 146, 149, 916 114,5
Malčík Zdeněk 8 163, 95, 79, 74, 65, 135, 155, 163, 929 116,12
Mihulka Jiří 8 78, 105, 136, 95, 122, 63, 188, 154, 941 117,62
Svoboda Pavel 8 123, 109, 68, 81, 69, 146, 178, 168, 942 117,75
Imiolek Jaroslav 7 72, 0, 101, 95, 75, 143, 165, 175, 826 118
Chalupník Milan 8 163, 91, 108, 70, 104, 150, 136, 167, 989 123,62
Leiner Jan 8 126, 79, 42, 100, 102, 190, 182, 191, 1012 126,5
Skoupý Karel 7 149, 0, 101, 97, 61, 153, 152, 188, 901 128,71
Kotula Miroslav 7 79, 90, 110, 0, 64, 198, 198, 165, 904 129,14
Novotný Radek 8 121, 117, 65, 84, 84, 206, 193, 198, 1068 133,5
Prašivka Miroslav 8 166, 112, 89, 108, 117, 142, 165, 189, 1088 136
Krajčovič Ivan 8 148, 139, 158, 139, 112, 120, 150, 135, 1101 137,62
Bartůněk Jaroslav 8 186, 120, 114, 96, 144, 120, 207, 121, 1108 138,5
Slezák Petr 8 140, 117, 116, 113, 135, 165, 176, 158, 1120 140
Hořejší Ivan 7 155, 146, 80, 144, 144, 142, 178, 0, 989 141,29
Beseda Martin 8 152, 151, 147, 114, 133, 113, 168, 164, 1142 142,75
Nahodil Antonín 6 117, 0, 113, 0, 127, 132, 191, 184, 864 144
Vojkůvka Zdeňek 8 130, 129, 127, 119, 134, 137, 209, 193, 1178 147,25
Krátký Aleš 5 113, 0, 0, 51, 0, 60, 235, 281, 740 148
Barč Radim 8 153, 151, 163, 123, 150, 135, 176, 173, 1224 153
Rada Rudolf 8 168, 156, 144, 147, 141, 157, 157, 161, 1231 153,88
Koros Bedřich 7 168, 174, 147, 0, 166, 163, 122, 159, 1099 157
Semerák Petr 8 198, 192, 90, 79, 113, 197, 177, 217, 1263 157,88
Číp Miroslav 8 180, 145, 140, 95, 177, 195, 179, 168, 1279 159,88
Čermák Vladimír 8 129, 120, 122, 138, 147, 94, 163, 378, 1291 161,38
Veleba Martin 8 157, 131, 137, 143, 146, 153, 238, 194, 1299 162,38
Novotný René 8 173, 191, 153, 137, 155, 186, 160, 153, 1308 163,5
Mrázek Karel 8 176, 185, 158, 137, 190, 169, 170, 131, 1316 164,5
Micka Jan 7 226, 0, 100, 72, 153, 196, 179, 226, 1152 164,57
Janovský Radek 8 169, 139, 133, 157, 200, 185, 157, 194, 1334 166,75
Veselovský Jiří 8 179, 175, 182, 96, 153, 179, 189, 201, 1354 169,25
Vohralík Martin 8 191, 177, 144, 122, 133, 198, 199, 216, 1380 172,5
Koláska Petr 8 157, 154, 115, 107, 183, 213, 178, 299, 1406 175,75
Kurán Petr 8 190, 176, 164, 175, 198, 188, 195, 178, 1464 183

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 9:36,52 98,5 9:27,88 104,07
Malčík Petr 8:32,28 97,29 8:18,38 117,13
Novotný Luděk 8:31,68 114,5 9:45,88 117,26
Malčík Zdeněk 8:21,08 116,12 9:41,88 119,74
Pazderka Luboš 8:7,71 111,88 9:5,62 123,03
Nehera Petr 7:59,36 101,75 8:7,75 125,17
Hrabáček Alois 7:46,15 111,88 8:41,5 128,72
Svoboda Pavel 7:34,46 117,75 8:55,12 132,03
Leiner Jan 7:26,49 126,5 9:24,8099999999999 134,38
Imiolek Jaroslav 7:22,27 118 8:41,88 135,66
Vorálek Petr 7:20,62 108,14 7:56,5 136,17
Chalupník Milan 7:14,38 123,62 8:57 138,12
Novotný Radek 7:14,36 133,5 9:39,88 138,13
Vostřel Vlastimil 7:4,36 97,5 6:53,75 141,39
Hrubý Tomáš 6:56,72 108,29 7:31,25 143,99
Mihulka Jiří 6:43,61 117,62 7:54,75 148,65
Slezák Petr 6:31,88 140 9:8,62 153,11
Vojkůvka Zdeňek 6:30,49 147,25 9:35 153,65
Krajčovič Ivan 6:23,74 137,62 8:48,12 156,35
Barč Radim 6:23,42 153 9:46,62 156,49
Bartůněk Jaroslav 6:21,23 138,5 8:48 157,39
Kotula Miroslav 5:58,61 129,14 7:43,12 167,31
Beseda Martin 5:57,71 142,75 8:30,62 167,74
Veleba Martin 5:43,8 162,38 9:18,25 174,52
Vohralík Martin 5:40 172,5 9:46,5 176,47
Číp Miroslav 5:33,62 159,88 8:53,38 179,85
Skoupý Karel 5:32,03 128,71 7:7,38 180,7
Novotný René 5:31,12 163,5 9:1,38 181,21
Semerák Petr 5:26,37 157,88 8:35,25 183,85
Hořejší Ivan 5:22,57 141,29 7:35,75 186,01
Janovský Radek 5:22,34 166,75 8:57,5 186,14
Kurán Petr 5:15,71 183 9:37,75 190,05
Prašivka Miroslav 5:9,93 136 7:1,5 193,59
Rada Rudolf 5:2,92 153,88 7:46,12 198,08
Mrázek Karel 4:55,44 164,5 8:6 203,09
Čermák Vladimír 4:55,43 161,38 7:56,75 203,1
Veselovský Jiří 4:42,64 169,25 7:58,38 212,28
Koláska Petr 4:34,68 175,75 8:2,75 218,44
Nahodil Antonín 4:30,14 144 6:29 222,11
Pavlíček Martin 4:6,51 96,6 3:58,12 243,4
Koros Bedřich 3:57,9 157 6:13,5 252,21
Micka Jan 3:39,59 164,57 6:1,38 273,24
Krátký Aleš 3:24,31 148 5:2,38 293,68
Tomiška Leoš 0:Není číslo Není číslo 0:0 Není číslo

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz