Kompletní přehled ze soutěže : F5J - Ostravská podzimní F5J - 14.10.2018 12:24:08

SORG V4 - www.RCSOFTWARE.cz / Aleš Krátký / ales@sgames.cz






Seznam zaregistrovaných soutěžících

# Příjmení, jméno Klub Stát Licence Frekvence 1. Kanál / 2. Kanál Věková kategorie
1 Slezák Petr   CZE  CZE-1616  2,4 GHz 00(00) Senior 
2 Vojkůvka Zdeněk   CZE  CZE-327 01  2,4 GHz 00(00) Senior 
3 Pavelka Jiří   CZE  CZE-1655  2,4 GHz 00(00) Senior 
4 Koláska Petr   CZE  CZE-1611  2,4 GHz 00(00) Senior 
5 Odehnal František   CZE  CZE-342-019  2,4 GHz 00(00) Senior 
6 Kremer Jiří   CZE  CZE-342-037  2,4 GHz 00(00) Senior 
7 Kičmer Kamil   CZE  CZE-261-261  2,4 GHz 00(00) Senior 
8 Vohralík Martin   CZE  CZE-261-358  2,4 GHz 00(00) Senior 
9 Prašivka Miroslav   CZE  CZE-261-025  2,4 GHz 00(00) Senior 
10 Barč Radim   CZE  CZE 1615  2,4 GHz 00(00) Senior 
11 Vladimir Hornik   CZE  CZE-42 14  2,4 GHz 00(00) Senior 
12 Aleš Krátký   Cze  Cze-211-999  2,4 GHz 00(00) Senior 
13 Malčík Zdeněk   CZE  CZE-1431  2,4 GHz 00(00) Senior 
14 Malčík Radek   CZE  CZE-1392  2,4 GHz 00(00) Senior 
15 Matula Ondra   CZE  CZE-261-242  2,4 GHz 00(00) Senior 
16 Hrabáček Alois   CZE  CZE-1118  2,4 GHz 00(00) Senior 
17 Petr Kuráň   cze  cze 96013  2,4 GHz 00(00) Senior 
18 Kristian Libor   CZE  CZE-1530  2,4 GHz 00(00) Senior 
19 Loutocký Petr   CZE  CZE-327 009  2,4 GHz 00(00) Senior 
20 Jaroslav Vostřel ju   CZE  CZE-458-2  2,4 GHz 00(00) Junior 
21 Hlavinka Tomáš   CZE  CZE-270-007  2,4 GHz 00(00) Senior 
22 Biječek Bohdan   CZE  CZE-332-038  2,4 GHz 00(00) Senior 
23 Jeništa Václav   CZE  CZE-332-020  2,4 GHz 00(00) Senior 
24 Šnyrych Petr   CZE  CZE-114-004  2,4 GHz 00(00) Senior 
25 Vorálek Petr   CZE  CZE-1448  2,4 GHz 00(00) Senior 
26 Grűmann Lukáš   CZE  CZE-261-020  2,4 GHz 00(00) Junior 
27 Grűmann Petr   CZE  CZE-261-021  2,4 GHz 00(00) Senior 
28 Grűmann Pavel   CZE  CZE-261-022  2,4 GHz 00(00) Senior 
29 Kovařík Pavel   CZE  CZE-261-061  2,4 GHz 00(00) Senior 
30 Nahodil Antonín   CZE  CZE 1523  2,4 GHz 00(00) Senior 
31 Veleba Martin   CZE  CZE 1524  2,4 GHz 00(00) Senior 
32 Matula František   CZE  CZE-261-012  2,4 GHz 00(00) Senior 

^^^


Výpis kanálů

2,4 GHz
Slezák Petr
Vojkůvka Zdeněk
Pavelka Jiří
Koláska Petr
Odehnal František
Kremer Jiří
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Barč Radim
Vladimir Hornik
Aleš Krátký
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Matula Ondra
Hrabáček Alois
Petr Kuráň
Kristian Libor
Loutocký Petr
Jaroslav Vostřel ju
Hlavinka Tomáš
Biječek Bohdan
Jeništa Václav
Šnyrych Petr
Vorálek Petr
Grűmann Lukáš
Grűmann Petr
Grűmann Pavel
Kovařík Pavel
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Matula František
35 MHz
40 MHz
72 MHz

Kolizní kanály 35 MHz
Kolizní kanály 40 MHz
Kolizní kanály 72 MHz


Počet kolizních kanálů na 35 MHz
Počet kolizních kanálů na 40 MHz
Počet kolizních kanálů na 72 MHz

^^^


Rozlosování

Let č. - 1
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Grűmann Pavel
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 2 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Petr Kuráň
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Aleš Krátký
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Skupina 4 Loutocký Petr
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Grűmann Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Jaroslav Vostřel ju
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Grűmann Lukáš
2,4 GHz

Let č. - 2
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Skupina 2 Vladimir Hornik
2,4 GHz
Jaroslav Vostřel ju
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Skupina 3 Grűmann Pavel
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Petr Kuráň
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Skupina 4 Nahodil Antonín
2,4 GHz
Grűmann Petr
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Grűmann Lukáš
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz

Let č. - 3
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Grűmann Pavel
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Jaroslav Vostřel ju
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Hrabáček Alois
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Grűmann Petr
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Skupina 3 Petr Kuráň
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Grűmann Lukáš
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Skupina 4 Matula František
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz

Let č. - 4
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Kovařík Pavel
2,4 GHz
Jaroslav Vostřel ju
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Pavelka Jiří
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Šnyrych Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Malčík Radek
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Grűmann Pavel
2,4 GHz
Petr Kuráň
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Grűmann Petr
2,4 GHz
Grűmann Lukáš
2,4 GHz
Skupina 4 Vladimir Hornik
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz

Let č. - 5
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Jeništa Václav
2,4 GHz
Grűmann Pavel
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Petr Kuráň
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Skupina 2 Kremer Jiří
2,4 GHz
Jaroslav Vostřel ju
2,4 GHz
Kristian Libor
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Vohralík Martin
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Grűmann Lukáš
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Kičmer Kamil
2,4 GHz
Skupina 4 Grűmann Petr
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz

Let č. - 6
Startoviště1 Startoviště2 Startoviště3 Startoviště4 Startoviště5 Startoviště6 Startoviště7 Startoviště8
Skupina 1 Vohralík Martin
2,4 GHz
Jaroslav Vostřel ju
2,4 GHz
Slezák Petr
2,4 GHz
Jeništa Václav
2,4 GHz
Petr Kuráň
2,4 GHz
Vladimir Hornik
2,4 GHz
Vorálek Petr
2,4 GHz
Grűmann Pavel
2,4 GHz
Skupina 2 Šnyrych Petr
2,4 GHz
Veleba Martin
2,4 GHz
Matula František
2,4 GHz
Kremer Jiří
2,4 GHz
Biječek Bohdan
2,4 GHz
Aleš Krátký
2,4 GHz
Hlavinka Tomáš
2,4 GHz
Grűmann Petr
2,4 GHz
Skupina 3 Kristian Libor
2,4 GHz
Prašivka Miroslav
2,4 GHz
Kovařík Pavel
2,4 GHz
Pavelka Jiří
2,4 GHz
Vojkůvka Zdeněk
2,4 GHz
Hrabáček Alois
2,4 GHz
Malčík Zdeněk
2,4 GHz
Grűmann Lukáš
2,4 GHz
Skupina 4 Kičmer Kamil
2,4 GHz
Malčík Radek
2,4 GHz
Barč Radim
2,4 GHz
Matula Ondra
2,4 GHz
Koláska Petr
2,4 GHz
Loutocký Petr
2,4 GHz
Nahodil Antonín
2,4 GHz
Odehnal František
2,4 GHz

^^^


'Kdo s kým'

Slezák Petr
Vojkůvka Zdeněk
Pavelka Jiří
Koláska Petr
Odehnal František
Kremer Jiří
Kičmer Kamil
Vohralík Martin
Prašivka Miroslav
Barč Radim
Vladimir Hornik
Aleš Krátký
Malčík Zdeněk
Malčík Radek
Matula Ondra
Hrabáček Alois
Petr Kuráň
Kristian Libor
Loutocký Petr
Jaroslav Vostřel ju
Hlavinka Tomáš
Biječek Bohdan
Jeništa Václav
Šnyrych Petr
Vorálek Petr
Grűmann Lukáš
Grűmann Petr
Grűmann Pavel
Kovařík Pavel
Nahodil Antonín
Veleba Martin
Matula František
Slezák Petr X 1 1 0 0 1 2 2 1 2 1 2 1 1 2 2 2 1 0 2 1 1 1 1 3 1 1 3 1 2 3 0
Vojkůvka Zdeněk 1 X 3 2 1 0 2 1 3 0 2 1 2 0 1 2 1 1 1 2 1 1 1 3 0 4 1 0 1 1 1 2
Pavelka Jiří 1 3 X 1 2 0 0 1 2 1 1 1 3 1 1 4 0 2 0 2 2 2 1 2 0 1 1 2 2 0 0 3
Koláska Petr 0 2 1 X 1 3 1 0 2 2 3 0 1 2 2 0 2 1 3 1 0 3 2 2 1 2 1 0 1 2 0 1
Odehnal František 0 1 2 1 X 0 1 3 2 1 1 2 0 2 2 1 2 1 1 2 1 0 2 1 1 1 1 3 2 2 1 2
Kremer Jiří 1 0 0 3 0 X 1 0 0 2 3 1 1 1 0 2 1 1 3 1 2 3 1 2 2 1 3 0 1 3 2 1
Kičmer Kamil 2 2 0 1 1 1 X 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 4 1 3 1 1 2 0 2 1 1 0 3 2 1
Vohralík Martin 2 1 1 0 3 0 1 X 1 1 1 4 1 1 1 0 2 2 0 2 1 0 2 1 3 2 1 3 2 2 0 1
Prašivka Miroslav 1 3 2 2 2 0 1 1 X 0 1 1 2 1 2 1 3 1 0 0 1 1 3 1 1 2 0 2 2 1 2 2
Barč Radim 2 0 1 2 1 2 1 1 0 X 1 2 2 3 3 2 1 1 1 1 1 0 0 1 3 0 2 0 3 2 2 1
Vladimir Hornik 1 2 1 3 1 3 1 1 1 1 X 0 2 1 1 2 3 1 2 3 1 1 1 2 2 1 0 1 1 1 0 1
Aleš Krátký 2 1 1 0 2 1 1 4 1 2 0 X 1 0 2 0 0 1 0 2 2 1 1 2 3 1 1 1 3 2 2 2
Malčík Zdeněk 1 2 3 1 0 1 1 1 2 2 2 1 X 1 3 4 1 3 1 0 2 1 0 0 1 2 1 1 2 1 0 1
Malčík Radek 1 0 1 2 2 1 3 1 1 3 1 0 1 X 1 1 3 2 2 0 2 1 1 2 0 1 2 2 1 1 1 2
Matula Ondra 2 1 1 2 2 0 1 1 2 3 1 2 3 1 X 1 2 2 1 1 0 1 1 0 2 1 0 2 3 1 2 0
Hrabáček Alois 2 2 4 0 1 2 1 0 1 2 2 0 4 1 1 X 0 2 1 1 2 1 0 1 1 1 2 1 1 2 1 2
Petr Kuráň 2 1 0 2 2 1 1 2 3 1 3 0 1 3 2 0 X 1 0 1 1 0 2 1 1 2 1 4 2 0 2 0
Kristian Libor 1 1 2 1 1 1 1 2 1 1 1 1 3 2 2 2 1 X 2 1 0 3 1 1 2 2 1 2 2 0 0 1
Loutocký Petr 0 1 0 3 1 3 4 0 0 1 2 0 1 2 1 1 0 2 X 2 2 3 2 1 1 2 2 0 0 3 1 1
Jaroslav Vostřel ju 2 2 2 1 2 1 1 2 0 1 3 2 0 0 1 1 1 1 2 X 2 1 1 1 3 1 1 2 2 0 2 1
Hlavinka Tomáš 1 1 2 0 1 2 3 1 1 1 1 2 2 2 0 2 1 0 2 2 X 1 0 1 0 1 3 2 1 1 3 2
Biječek Bohdan 1 1 2 3 0 3 1 0 1 0 1 1 1 1 1 1 0 3 3 1 1 X 3 3 1 1 2 1 0 1 1 3
Jeništa Václav 1 1 1 2 2 1 1 2 3 0 1 1 0 1 1 0 2 1 2 1 0 3 X 2 2 1 1 2 1 2 1 3
Šnyrych Petr 1 3 2 2 1 2 2 1 1 1 2 2 0 2 0 1 1 1 1 1 1 3 2 X 0 1 1 0 1 1 1 4
Vorálek Petr 3 0 0 1 1 2 0 3 1 3 2 3 1 0 2 1 1 2 1 3 0 1 2 0 X 0 1 1 2 2 2 1
Grűmann Lukáš 1 4 1 2 1 1 2 2 2 0 1 1 2 1 1 1 2 2 2 1 1 1 1 1 0 X 3 1 1 2 1 0
Grűmann Petr 1 1 1 1 1 3 1 1 0 2 0 1 1 2 0 2 1 1 2 1 3 2 1 1 1 3 X 1 0 2 3 2
Grűmann Pavel 3 0 2 0 3 0 1 3 2 0 1 1 1 2 2 1 4 2 0 2 2 1 2 0 1 1 1 X 2 0 2 0
Kovařík Pavel 1 1 2 1 2 1 0 2 2 3 1 3 2 1 3 1 2 2 0 2 1 0 1 1 2 1 0 2 X 0 2 0
Nahodil Antonín 2 1 0 2 2 3 3 2 1 2 1 2 1 1 1 2 0 0 3 0 1 1 2 1 2 2 2 0 0 X 1 1
Veleba Martin 3 1 0 0 1 2 2 0 2 2 0 2 0 1 2 1 2 0 1 2 3 1 1 1 2 1 3 2 2 1 X 1
Matula František 0 2 3 1 2 1 1 1 2 1 1 2 1 2 0 2 0 1 1 1 2 3 3 4 1 0 2 0 0 1 1 X

Výsledky základních kol

Kolo - 1 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Zdeněk

9:41
0
139
Hrabáček Alois

6:3
0
126
Grűmann Pavel

8:8
35
210
Biječek Bohdan

5:58
40
139
Kristian Libor

9:6
30
168
Pavelka Jiří

8:36
35
188
Slezák Petr

9:56
35
218
Matula Ondra

9:48
0
158
511,5 300 393 328,5 492 457 477 509
1000 586,51 768,33 642,23 961,88 893,45 932,55 995,11

Kolo - 1 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kovařík Pavel

8:58
50
188
Šnyrych Petr

9:20
0
140
Petr Kuráň

7:42
0
180
Kremer Jiří

9:52
45
201
Barč Radim

9:5
35
194
Vladimir Hornik

9:51
50
179
Malčík Radek

0:0
0
0
Koláska Petr

7:20
40
183
494 490 372 534 483 551,5 0 388,5
895,74 888,49 674,52 968,27 875,79 1000 0 704,44

Kolo - 1 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Aleš Krátký

7:48
0
139
Odehnal František

7:22
45
176
Vorálek Petr

9:55
50
170
Jeništa Václav

9:54
5
174
Vohralík Martin

9:54
45
134
Matula František

9:54
20
166
Prašivka Miroslav

9:57
35
225
Nahodil Antonín

9:40
50
160
398,5 399 560 512 572 531 457 550
696,68 697,55 979,02 895,1 1000 928,32 798,95 961,54

Kolo - 1 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Loutocký Petr

9:55
50
193
Vojkůvka Zdeněk

9:54
45
179
Hlavinka Tomáš

9:56
35
188
Grűmann Petr

8:20
45
200
Veleba Martin

7:1
45
157
Jaroslav Vostřel ju

9:53
50
132
Kičmer Kamil

8:7
0
145
Grűmann Lukáš

0:0
0
0
548,5 549,5 537 445 387,5 577 414,5 0
950,61 952,34 930,68 771,23 671,58 1000 718,37 0

Kolo - 2 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kovařík Pavel

6:34
0
174
Vorálek Petr

9:54
45
147
Malčík Zdeněk

9:56
45
115
Kristian Libor

7:36
35
168
Vohralík Martin

6:21
0
141
Barč Radim

7:19
40
172
Aleš Krátký

9:1
50
164
Matula Ondra

9:56
50
146
307 565,5 583,5 407 310,5 393 509 573
526,14 969,15 1000 697,51 532,13 673,52 872,32 982,01

Kolo - 2 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vladimir Hornik

9:50
50
157
Jaroslav Vostřel ju

9:58
50
121
Hrabáček Alois

9:56
40
121
Matula František

9:44
50
187
Pavelka Jiří

9:58
15
163
Šnyrych Petr

9:54
50
114
Odehnal František

9:53
50
196
Vojkůvka Zdeněk

9:11
35
174
561,5 587,5 575,5 540,5 531,5 587 545 499
955,74 1000 979,57 920 904,68 999,15 927,66 849,36

Kolo - 2 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Grűmann Pavel

9:11
25
181
Veleba Martin

0:0
0
0
Petr Kuráň

9:1
25
206
Malčík Radek

9:57
50
45
Hlavinka Tomáš

9:58
50
148
Prašivka Miroslav

9:37
0
109
Slezák Petr

9:57
50
162
Kičmer Kamil

9:55
50
123
485,5 0 448 624,5 574 522,5 566 583,5
777,42 0 717,37 1000 919,14 836,67 906,33 934,35

Kolo - 2 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Nahodil Antonín

9:55
45
123
Grűmann Petr

9:54
50
143
Koláska Petr

7:20
0
190
Kremer Jiří

9:16
35
179
Grűmann Lukáš

0:0
0
0
Biječek Bohdan

8:12
50
167
Jeništa Václav

7:37
0
177
Loutocký Petr

8:32
50
117
578,5 572,5 345 501,5 0 458,5 368,5 503,5
1000 989,63 596,37 866,9 0 792,57 636,99 870,35

Kolo - 3 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kovařík Pavel

9:56
30
208
Pavelka Jiří

9:51
40
121
Grűmann Pavel

9:58
0
177
Odehnal František

9:54
40
210
Jaroslav Vostřel ju

9:55
50
109
Aleš Krátký

9:56
50
173
Hlavinka Tomáš

9:58
50
147
Vohralík Martin

9:55
40
107
502 570,5 509,5 504 590,5 559,5 574,5 581,5
850,13 966,13 862,83 853,51 1000 947,5 972,9 984,76

Kolo - 3 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hrabáček Alois

9:57
50
147
Vorálek Petr

8:56
0
100
Veleba Martin

9:56
40
155
Nahodil Antonín

9:56
35
137
Slezák Petr

9:0
0
0
Grűmann Petr

9:45
50
119
Kremer Jiří

9:58
0
167
Barč Radim

9:53
45
163
573,5 486 558,5 562,5 0 575,5 514,5 556,5
996,52 844,48 970,46 977,41 0 1000 894,01 966,99

Kolo - 3 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Petr Kuráň

8:13
45
181
Matula Ondra

9:23
0
138
Vladimir Hornik

9:50
40
182
Vojkůvka Zdeněk

9:54
25
179
Malčík Zdeněk

9:52
45
124
Koláska Petr

9:43
45
201
Grűmann Lukáš

0:0
0
0
Prašivka Miroslav

8:10
35
120
447,5 494 539 529,5 575 525 0 465
778,26 859,13 937,39 920,87 1000 913,04 0 808,7

Kolo - 3 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Matula František

6:36
45
182
Jeništa Václav

9:50
0
188
Malčík Radek

9:56
50
51
Šnyrych Petr

3:24
30
56
Biječek Bohdan

9:57
30
183
Kičmer Kamil

8:9
50
134
Kristian Libor

9:53
15
136
Loutocký Petr

5:41
0
107
350 496 620,5 206 535,5 472 540 287,5
564,06 799,36 1000 331,99 863,01 760,68 870,27 463,34

Kolo - 4 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kovařík Pavel

7:50
35
198
Jaroslav Vostřel ju

9:55
45
87
Aleš Krátký

0:0
0
0
Barč Radim

8:48
50
180
Matula Ondra

9:57
50
151
Vorálek Petr

9:22
50
129
Slezák Petr

9:57
45
142
Veleba Martin

5:8
0
156
406 596,5 0 488 571,5 547,5 571 230
680,64 1000 0 818,11 958,09 917,85 957,25 385,58

Kolo - 4 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Pavelka Jiří

7:51
40
138
Jeništa Václav

9:50
30
195
Koláska Petr

0:0
0
0
Matula František

6:53
25
198
Prašivka Miroslav

9:59
0
123
Vojkůvka Zdeněk

9:56
45
168
Biječek Bohdan

9:57
50
187
Šnyrych Petr

9:59
0
98
442 522,5 0 339 537,5 557 553,5 550
793,54 938,06 0 608,62 964,99 1000 993,72 987,43

Kolo - 4 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Malčík Radek

9:57
50
72
Vohralík Martin

9:53
50
138
Grűmann Pavel

2:34
25
123
Petr Kuráň

9:54
50
191
Kristian Libor

9:32
0
143
Odehnal František

9:48
45
161
Grűmann Petr

9:54
50
127
Grűmann Lukáš

0:0
0
0
611 574 117,5 548,5 500,5 552,5 580,5 0
1000 939,44 192,31 897,71 819,15 904,26 950,08 0

Kolo - 4 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vladimir Hornik

7:38
50
148
Malčík Zdeněk

9:59
40
98
Nahodil Antonín

9:51
50
121
Hlavinka Tomáš

9:57
50
99
Kremer Jiří

9:0
5
155
Kičmer Kamil

9:53
45
139
Loutocký Petr

9:55
45
110
Hrabáček Alois

9:54
50
102
434 590 580,5 597,5 467,5 568,5 585 593
726,36 987,45 971,55 1000 782,43 951,46 979,08 992,47

Kolo - 5 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Jeništa Václav

9:56
25
165
Grűmann Pavel

9:54
45
209
Kovařík Pavel

9:50
15
176
Matula Ondra

9:53
35
141
Prašivka Miroslav

9:58
0
102
Petr Kuráň

6:31
45
158
Odehnal František

9:52
45
193
Veleba Martin

9:51
45
125
538,5 512 517 557,5 547 357 540,5 573,5
938,97 892,76 901,48 972,1 953,79 622,49 942,46 1000

Kolo - 5 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kremer Jiří

9:42
45
154
Jaroslav Vostřel ju

9:57
45
103
Kristian Libor

9:57
30
159
Koláska Petr

0:0
0
0
Loutocký Petr

9:56
45
102
Vladimir Hornik

9:54
50
138
Biječek Bohdan

9:57
50
135
Vorálek Petr

9:54
50
148
550 590,5 547,5 0 590 575 579,5 570
931,41 1000 927,18 0 999,15 973,75 981,37 965,28

Kolo - 5 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Šnyrych Petr

7:32
0
129
Slezák Petr

9:55
45
170
Aleš Krátký

9:53
45
169
Vohralík Martin

9:52
5
123
Vojkůvka Zdeněk

9:55
30
142
Grűmann Lukáš

0:0
0
0
Nahodil Antonín

9:54
45
104
Kičmer Kamil

9:56
45
139
387,5 555 553,5 535,5 554 0 587 571,5
660,14 945,49 942,93 912,27 943,78 0 1000 973,59

Kolo - 5 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Grűmann Petr

9:53
50
160
Matula František

10:2
0
182
Barč Radim

8:31
45
138
Pavelka Jiří

9:55
50
160
Hrabáček Alois

9:54
45
83
Hlavinka Tomáš

9:57
35
118
Malčík Zdeněk

9:50
45
88
Malčík Radek

9:55
45
78
563 511 487 565 597,5 573 591 601
936,77 850,25 810,32 940,1 994,18 953,41 983,36 1000

Kolo - 6 , Skupina 1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vohralík Martin

9:54
45
113
Jaroslav Vostřel ju

9:55
50
27
Slezák Petr

9:55
35
101
Jeništa Václav

9:49
45
166
Petr Kuráň

9:53
35
178
Vladimir Hornik

9:54
45
131
Vorálek Petr

9:52
35
98
Grűmann Pavel

9:56
0
176
582,5 631,5 579,5 551 539 573,5 578 508
922,41 1000 917,66 872,53 853,52 908,16 915,28 804,43

Kolo - 6 , Skupina 2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Šnyrych Petr

9:55
50
127
Veleba Martin

9:41
0
185
Matula František

9:55
50
185
Kremer Jiří

9:45
30
162
Biječek Bohdan

4:20
35
98
Aleš Krátký

9:56
0
173
Hlavinka Tomáš

9:58
45
151
Grűmann Petr

9:57
50
155
581,5 488,5 552,5 534 246 509,5 567,5 569,5
1000 840,07 950,13 918,31 423,04 876,18 975,92 979,36

Kolo - 6 , Skupina 3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kristian Libor

9:51
5
169
Prašivka Miroslav

9:54
50
88
Kovařík Pavel

9:57
50
170
Pavelka Jiří

6:49
0
169
Vojkůvka Zdeněk

9:54
45
125
Hrabáček Alois

0:0
0
0
Malčík Zdeněk

9:56
45
90
Grűmann Lukáš

0:0
0
0
511,5 600 562 324,5 576,5 0 596 0
852,5 1000 936,67 540,83 960,83 0 993,33 0

Kolo - 6 , Skupina 4

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Kičmer Kamil

9:54
45
122
Malčík Radek

9:58
50
92
Barč Radim

9:57
35
175
Matula Ondra

9:55
50
150
Koláska Petr

0:0
0
0
Loutocký Petr

9:56
20
93
Nahodil Antonín

9:57
45
112
Odehnal František

9:28
0
162
578 602 544,5 570 0 569,5 586 487
960,13 1000 904,49 946,84 0 946,01 973,42 808,97

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po základních kolech

Zákl. výsledky

poz. Jméno soutěžícího Klub Licence Frekvence Věková kategorie V teamu Stát přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1* Jaroslav Vostřel ju CZE-458-2 2,4 GHz 1 0 CZE 1000 5000 1000
9:53 / 50 / 132
1000
9:58 / 50 / 121
1000
9:55 / 50 / 109
1000
9:55 / 45 / 87
1000
9:57 / 45 / 103
1000
9:55 / 50 / 27
0
2* Malčík Radek CZE-1392 2,4 GHz 0 0 CZE 1000 5000 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 45
1000
9:56 / 50 / 51
1000
9:57 / 50 / 72
1000
9:55 / 45 / 78
1000
9:58 / 50 / 92
0
3* Malčík Zdeněk CZE-1431 2,4 GHz 0 0 CZE 996,16 4980,78 1000
9:41 / 0 / 139
1000
9:56 / 45 / 115
1000
9:52 / 45 / 124
987,45
9:59 / 40 / 98
983,36
9:50 / 45 / 88
993,33
9:56 / 45 / 90
0
4* Nahodil Antonín CZE 1523 2,4 GHz 0 0 CZE 984,48 4922,38 961,54
9:40 / 50 / 160
1000
9:55 / 45 / 123
977,41
9:56 / 35 / 137
971,55
9:51 / 50 / 121
1000
9:54 / 45 / 104
973,42
9:57 / 45 / 112
0
5* Grűmann Petr CZE-261-021 2,4 GHz 0 0 CZE 971,17 4855,84 771,23
8:20 / 45 / 200
989,63
9:54 / 50 / 143
1000
9:45 / 50 / 119
950,08
9:54 / 50 / 127
936,77
9:53 / 50 / 160
979,36
9:57 / 50 / 155
0
6* Matula Ondra CZE-261-242 2,4 GHz 0 0 CZE 970,83 4854,15 995,11
9:48 / 0 / 158
982,01
9:56 / 50 / 146
859,13
9:23 / 0 / 138
958,09
9:57 / 50 / 151
972,1
9:53 / 35 / 141
946,84
9:55 / 50 / 150
0
7* Hlavinka Tomáš CZE-270-007 2,4 GHz 0 0 CZE 966,58 4832,91 930,68
9:56 / 35 / 188
919,14
9:58 / 50 / 148
972,9
9:58 / 50 / 147
1000
9:57 / 50 / 99
953,41
9:57 / 35 / 118
975,92
9:58 / 45 / 151
0
8* Vojkůvka Zdeněk CZE-327 01 2,4 GHz 0 0 CZE 955,56 4777,82 952,34
9:54 / 45 / 179
849,36
9:11 / 35 / 174
920,87
9:54 / 25 / 179
1000
9:56 / 45 / 168
943,78
9:55 / 30 / 142
960,83
9:54 / 45 / 125
0
9 Vladimir Hornik CZE-42 14 2,4 GHz 0 0 CZE 955,01 4775,04 1000
9:51 / 50 / 179
955,74
9:50 / 50 / 157
937,39
9:50 / 40 / 182
726,36
7:38 / 50 / 148
973,75
9:54 / 50 / 138
908,16
9:54 / 45 / 131
0
10 Vohralík Martin CZE-261-358 2,4 GHz 0 0 CZE 951,78 4758,88 1000
9:54 / 45 / 134
532,13
6:21 / 0 / 141
984,76
9:55 / 40 / 107
939,44
9:53 / 50 / 138
912,27
9:52 / 5 / 123
922,41
9:54 / 45 / 113
0
11 Vorálek Petr CZE-1448 2,4 GHz 0 0 CZE 949,32 4746,58 979,02
9:55 / 50 / 170
969,15
9:54 / 45 / 147
844,48
8:56 / 0 / 100
917,85
9:22 / 50 / 129
965,28
9:54 / 50 / 148
915,28
9:52 / 35 / 98
0
12 Loutocký Petr CZE-327 009 2,4 GHz 0 0 CZE 949,04 4745,2 950,61
9:55 / 50 / 193
870,35
8:32 / 50 / 117
463,34
5:41 / 0 / 107
979,08
9:55 / 45 / 110
999,15
9:56 / 45 / 102
946,01
9:56 / 20 / 93
0
13 Slezák Petr CZE-1616 2,4 GHz 0 0 CZE 931,98 4659,91 932,55
9:56 / 35 / 218
906,33
9:57 / 50 / 162
906,96
8:59 / 50 / 135
957,25
9:57 / 45 / 142
945,49
9:55 / 45 / 170
917,66
9:55 / 35 / 101
0
14 Kičmer Kamil CZE-261-261 2,4 GHz 0 0 CZE 916,04 4580,21 718,37
8:7 / 0 / 145
934,35
9:55 / 50 / 123
760,68
8:9 / 50 / 134
951,46
9:53 / 45 / 139
973,59
9:56 / 45 / 139
960,13
9:54 / 45 / 122
0
15 Kremer Jiří CZE-342-037 2,4 GHz 0 0 CZE 915,78 4578,9 968,27
9:52 / 45 / 201
866,9
9:16 / 35 / 179
894,01
9:58 / 0 / 167
782,43
9:0 / 5 / 155
931,41
9:42 / 45 / 154
918,31
9:45 / 30 / 162
0
16 Prašivka Miroslav CZE-261-025 2,4 GHz 0 0 CZE 912,83 4564,15 798,95
9:57 / 35 / 225
836,67
9:37 / 0 / 109
808,7
8:10 / 35 / 120
964,99
9:59 / 0 / 123
953,79
9:58 / 0 / 102
1000
9:54 / 50 / 88
0
17 Hrabáček Alois CZE-1118 2,4 GHz 0 0 CZE 909,85 4549,25 586,51
6:3 / 0 / 126
979,57
9:56 / 40 / 121
996,52
9:57 / 50 / 147
992,47
9:54 / 50 / 102
994,18
9:54 / 45 / 83
0
0:0 / 0 / 0
0
18 Šnyrych Petr CZE-114-004 2,4 GHz 0 0 CZE 907,04 4535,21 888,49
9:20 / 0 / 140
999,15
9:54 / 50 / 114
331,99
3:24 / 30 / 56
987,43
9:59 / 0 / 98
660,14
7:32 / 0 / 129
1000
9:55 / 50 / 127
0
19 Pavelka Jiří CZE-1655 2,4 GHz 0 0 CZE 899,58 4497,9 893,45
8:36 / 35 / 188
904,68
9:58 / 15 / 163
966,13
9:51 / 40 / 121
793,54
7:51 / 40 / 138
940,1
9:55 / 50 / 160
540,83
6:49 / 0 / 169
0
20 Jeništa Václav CZE-332-020 2,4 GHz 0 0 CZE 888,8 4444,02 895,1
9:54 / 5 / 174
636,99
7:37 / 0 / 177
799,36
9:50 / 0 / 188
938,06
9:50 / 30 / 195
938,97
9:56 / 25 / 165
872,53
9:49 / 45 / 166
0
21 Odehnal František CZE-342-019 2,4 GHz 0 0 CZE 887,37 4436,86 697,55
7:22 / 45 / 176
927,66
9:53 / 50 / 196
853,51
9:54 / 40 / 210
904,26
9:48 / 45 / 161
942,46
9:52 / 45 / 193
808,97
9:28 / 0 / 162
0
22 Kristian Libor CZE-1530 2,4 GHz 0 0 CZE 886,2 4430,98 961,88
9:6 / 30 / 168
697,51
7:36 / 35 / 168
870,27
9:53 / 15 / 136
819,15
9:32 / 0 / 143
927,18
9:57 / 30 / 159
852,5
9:51 / 5 / 169
0
23 Barč Radim CZE 1615 2,4 GHz 0 0 CZE 875,14 4375,7 875,79
9:5 / 35 / 194
673,52
7:19 / 40 / 172
966,99
9:53 / 45 / 163
818,11
8:48 / 50 / 180
810,32
8:31 / 45 / 138
904,49
9:57 / 35 / 175
0
24 Aleš Krátký Cze-211-999 2,4 GHz 0 0 Cze 867,12 4335,61 696,68
7:48 / 0 / 139
872,32
9:1 / 50 / 164
947,5
9:56 / 50 / 173
0
0:0 / 0 / 0
942,93
9:53 / 45 / 169
876,18
9:56 / 0 / 173
0
25 Biječek Bohdan CZE-332-038 2,4 GHz 0 0 CZE 854,58 4272,9 642,23
5:58 / 40 / 139
792,57
8:12 / 50 / 167
863,01
9:57 / 30 / 183
993,72
9:57 / 50 / 187
981,37
9:57 / 50 / 135
423,04
4:20 / 35 / 98
0
26 Kovařík Pavel CZE-261-061 2,4 GHz 0 0 CZE 852,93 4264,66 895,74
8:58 / 50 / 188
526,14
6:34 / 0 / 174
850,13
9:56 / 30 / 208
680,64
7:50 / 35 / 198
901,48
9:50 / 15 / 176
936,67
9:57 / 50 / 170
0
27 Matula František CZE-261-012 2,4 GHz 0 0 CZE 851,46 4257,32 928,32
9:54 / 20 / 166
920
9:44 / 50 / 187
564,06
6:36 / 45 / 182
608,62
6:53 / 25 / 198
850,25
10:2 / 0 / 182
950,13
9:55 / 50 / 185
0
28 Grűmann Pavel CZE-261-022 2,4 GHz 0 0 CZE 821,15 4105,77 768,33
8:8 / 35 / 210
777,42
9:11 / 25 / 181
862,83
9:58 / 0 / 177
192,31
2:34 / 25 / 123
892,76
9:54 / 45 / 209
804,43
9:56 / 0 / 176
0
29 Petr Kuráň cze 96013 2,4 GHz 0 0 cze 784,28 3921,38 674,52
7:42 / 0 / 180
717,37
9:1 / 25 / 206
778,26
8:13 / 45 / 181
897,71
9:54 / 50 / 191
622,49
6:31 / 45 / 158
853,52
9:53 / 35 / 178
0
30 Veleba Martin CZE 1524 2,4 GHz 0 0 CZE 773,54 3867,69 671,58
7:1 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
970,46
9:56 / 40 / 155
385,58
5:8 / 0 / 156
1000
9:51 / 45 / 125
840,07
9:41 / 0 / 185
0
31 Koláska Petr CZE-1611 2,4 GHz 0 0 CZE 442,77 2213,85 704,44
7:20 / 40 / 183
596,37
7:20 / 0 / 190
913,04
9:43 / 45 / 201
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
32 Grűmann Lukáš CZE-261-020 2,4 GHz 1 0 CZE 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Výsledky finálových kol

Finále1

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Jaroslav Vostřel ju

M14:S58,00
L50
(H48)
Malčík Radek

M14:S58,00
L50
(H47)
Malčík Zdeněk

M0:S0,00
L0
(H0)
Nahodil Antonín

M4:S6,00
L0
(H85)
Grűmann Petr

M14:S56,00
L50
(H155)
Matula Ondra

M14:S57,00
L35
(H132)
Hlavinka Tomáš

M14:S56,00
L50
(H114)
Vojkůvka Zdeněk

M4:S29,00
L45
(H101)
924 924,5 0 203,5 868,5 866 889 263,5
999,46 1000 0 220,12 939,43 936,72 961,6 285,02

Finále2

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Vojkůvka Zdeněk

M14:S57,00
L45
(H96)
Jaroslav Vostřel ju

M5:S8,00
L30
(H45)
Malčík Radek

M14:S59,00
L50
(H38)
Malčík Zdeněk

M14:S59,00
L45
(H111)
Nahodil Antonín

M11:S10,00
L20
(H86)
Grűmann Petr

M8:S51,00
L0
(H133)
Matula Ondra

M14:S57,00
L50
(H161)
Hlavinka Tomáš

M14:S59,00
L50
(H75)
894 315,5 930 888,5 647 464,5 866,5 911,5
961,29 339,25 1000 955,38 695,7 499,46 931,72 980,11

Finále3

Startoviště : 1 Startoviště : 2 Startoviště : 3 Startoviště : 4 Startoviště : 5 Startoviště : 6 Startoviště : 7 Startoviště : 8
Hlavinka Tomáš

M7:S20,00
L40
(H112)
Vojkůvka Zdeněk

M5:S38,00
L50
(H98)
Jaroslav Vostřel ju

M5:S43,00
L50
(H111)
Malčík Radek

M8:S32,00
L50
(H103)
Malčík Zdeněk

M10:S5,00
L50
(H108)
Nahodil Antonín

M7:S6,00
L50
(H111)
Grűmann Petr

M8:S54,00
L40
(H162)
Matula Ondra

M8:S44,00
L50
(H144)
424 339 337,5 510,5 601 420,5 493 502
705,49 564,06 561,56 849,42 1000 699,67 820,3 835,27

OK - Bez penalizace │ P1 - Dotyk člověka (0b za přistání) │ P2 - Převrácení modelu (0b za přistání) │ P3 - Upadla část modelu za letu (0b za celý let) │ P4 - Přelítal (0b za přistání) │ P5 - Přelítal (0b za přistání a -30b) │ P6 - Přelítal (0b za celý let) │ P7 - Opravný let - tento nula │ P8 - osa trupu > 90st (50% přistání) │ P99 - Opravný let (počítány lepší výsledek) │ P10 - Přistání mimo dráhu -60b. │ OK = Bez dodatečných bodů │ (SAFETY LINE) │ ochrana stuhy │ kombinace safetyline a ochrany stuhy

^^^


Celkové výsledky po finálních kolech

Celkové výsledky
poz. přepoč. celkem F-let 1 F-let 2 F-let 3 pen Zakl. pozice Jméno soutěžícího přepoč. celkem 1 Kolo 2 Kolo 3 Kolo 4 Kolo 5 Kolo 6 Kolo pen
1 1000 2849,42 1000
14:58 / 50 / 47
1000
14:59 / 50 / 38
849,42
8:32 / 50 / 103
0 2* Malčík Radek 1000 5000 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 45
1000
9:56 / 50 / 51
1000
9:57 / 50 / 72
1000
9:55 / 45 / 78
1000
9:58 / 50 / 92
0
2 948,86 2703,71 936,72
14:57 / 35 / 132
931,72
14:57 / 50 / 161
835,27
8:44 / 50 / 144
0 6* Matula Ondra 970,83 4854,15 995,11
9:48 / 0 / 158
982,01
9:56 / 50 / 146
859,13
9:23 / 0 / 138
958,09
9:57 / 50 / 151
972,1
9:53 / 35 / 141
946,84
9:55 / 50 / 150
0
3 929,03 2647,2 961,6
14:56 / 50 / 114
980,11
14:59 / 50 / 75
705,49
7:20 / 40 / 112
0 7* Hlavinka Tomáš 966,58 4832,91 930,68
9:56 / 35 / 188
919,14
9:58 / 50 / 148
972,9
9:58 / 50 / 147
1000
9:57 / 50 / 99
953,41
9:57 / 35 / 118
975,92
9:58 / 45 / 151
0
4 792,86 2259,19 939,43
14:56 / 50 / 155
499,46
8:51 / 0 / 133
820,3
8:54 / 40 / 162
0 5* Grűmann Petr 971,17 4855,84 771,23
8:20 / 45 / 200
989,63
9:54 / 50 / 143
1000
9:45 / 50 / 119
950,08
9:54 / 50 / 127
936,77
9:53 / 50 / 160
979,36
9:57 / 50 / 155
0
5 686,24 1955,38 0
0:0 / 0 / 0
955,38
14:59 / 45 / 111
1000
10:5 / 50 / 108
0 3* Malčík Zdeněk 996,16 4980,78 1000
9:41 / 0 / 139
1000
9:56 / 45 / 115
1000
9:52 / 45 / 124
987,45
9:59 / 40 / 98
983,36
9:50 / 45 / 88
993,33
9:56 / 45 / 90
0
6 666,9 1900,27 999,46
14:58 / 50 / 48
339,25
5:8 / 30 / 45
561,56
5:43 / 50 / 111
0 1* Jaroslav Vostřel ju 1000 5000 1000
9:53 / 50 / 132
1000
9:58 / 50 / 121
1000
9:55 / 50 / 109
1000
9:55 / 45 / 87
1000
9:57 / 45 / 103
1000
9:55 / 50 / 27
0
7 635,35 1810,37 285,02
4:29 / 45 / 101
961,29
14:57 / 45 / 96
564,06
5:38 / 50 / 98
0 8* Vojkůvka Zdeněk 955,56 4777,82 952,34
9:54 / 45 / 179
849,36
9:11 / 35 / 174
920,87
9:54 / 25 / 179
1000
9:56 / 45 / 168
943,78
9:55 / 30 / 142
960,83
9:54 / 45 / 125
0
8 566,95 1615,49 220,12
4:6 / 0 / 85
695,7
11:10 / 20 / 86
699,67
7:6 / 50 / 111
0 4* Nahodil Antonín 984,48 4922,38 961,54
9:40 / 50 / 160
1000
9:55 / 45 / 123
977,41
9:56 / 35 / 137
971,55
9:51 / 50 / 121
1000
9:54 / 45 / 104
973,42
9:57 / 45 / 112
0
-- -- 9 Vladimir Hornik 955,01 4775,04 1000
9:51 / 50 / 179
955,74
9:50 / 50 / 157
937,39
9:50 / 40 / 182
726,36
7:38 / 50 / 148
973,75
9:54 / 50 / 138
908,16
9:54 / 45 / 131
0
-- -- 10 Vohralík Martin 951,78 4758,88 1000
9:54 / 45 / 134
532,13
6:21 / 0 / 141
984,76
9:55 / 40 / 107
939,44
9:53 / 50 / 138
912,27
9:52 / 5 / 123
922,41
9:54 / 45 / 113
0
-- -- 11 Vorálek Petr 949,32 4746,58 979,02
9:55 / 50 / 170
969,15
9:54 / 45 / 147
844,48
8:56 / 0 / 100
917,85
9:22 / 50 / 129
965,28
9:54 / 50 / 148
915,28
9:52 / 35 / 98
0
-- -- 12 Loutocký Petr 949,04 4745,2 950,61
9:55 / 50 / 193
870,35
8:32 / 50 / 117
463,34
5:41 / 0 / 107
979,08
9:55 / 45 / 110
999,15
9:56 / 45 / 102
946,01
9:56 / 20 / 93
0
-- -- 13 Slezák Petr 931,98 4659,91 932,55
9:56 / 35 / 218
906,33
9:57 / 50 / 162
906,96
8:59 / 50 / 135
957,25
9:57 / 45 / 142
945,49
9:55 / 45 / 170
917,66
9:55 / 35 / 101
0
-- -- 14 Kičmer Kamil 916,04 4580,21 718,37
8:7 / 0 / 145
934,35
9:55 / 50 / 123
760,68
8:9 / 50 / 134
951,46
9:53 / 45 / 139
973,59
9:56 / 45 / 139
960,13
9:54 / 45 / 122
0
-- -- 15 Kremer Jiří 915,78 4578,9 968,27
9:52 / 45 / 201
866,9
9:16 / 35 / 179
894,01
9:58 / 0 / 167
782,43
9:0 / 5 / 155
931,41
9:42 / 45 / 154
918,31
9:45 / 30 / 162
0
-- -- 16 Prašivka Miroslav 912,83 4564,15 798,95
9:57 / 35 / 225
836,67
9:37 / 0 / 109
808,7
8:10 / 35 / 120
964,99
9:59 / 0 / 123
953,79
9:58 / 0 / 102
1000
9:54 / 50 / 88
0
-- -- 17 Hrabáček Alois 909,85 4549,25 586,51
6:3 / 0 / 126
979,57
9:56 / 40 / 121
996,52
9:57 / 50 / 147
992,47
9:54 / 50 / 102
994,18
9:54 / 45 / 83
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 18 Šnyrych Petr 907,04 4535,21 888,49
9:20 / 0 / 140
999,15
9:54 / 50 / 114
331,99
3:24 / 30 / 56
987,43
9:59 / 0 / 98
660,14
7:32 / 0 / 129
1000
9:55 / 50 / 127
0
-- -- 19 Pavelka Jiří 899,58 4497,9 893,45
8:36 / 35 / 188
904,68
9:58 / 15 / 163
966,13
9:51 / 40 / 121
793,54
7:51 / 40 / 138
940,1
9:55 / 50 / 160
540,83
6:49 / 0 / 169
0
-- -- 20 Jeništa Václav 888,8 4444,02 895,1
9:54 / 5 / 174
636,99
7:37 / 0 / 177
799,36
9:50 / 0 / 188
938,06
9:50 / 30 / 195
938,97
9:56 / 25 / 165
872,53
9:49 / 45 / 166
0
-- -- 21 Odehnal František 887,37 4436,86 697,55
7:22 / 45 / 176
927,66
9:53 / 50 / 196
853,51
9:54 / 40 / 210
904,26
9:48 / 45 / 161
942,46
9:52 / 45 / 193
808,97
9:28 / 0 / 162
0
-- -- 22 Kristian Libor 886,2 4430,98 961,88
9:6 / 30 / 168
697,51
7:36 / 35 / 168
870,27
9:53 / 15 / 136
819,15
9:32 / 0 / 143
927,18
9:57 / 30 / 159
852,5
9:51 / 5 / 169
0
-- -- 23 Barč Radim 875,14 4375,7 875,79
9:5 / 35 / 194
673,52
7:19 / 40 / 172
966,99
9:53 / 45 / 163
818,11
8:48 / 50 / 180
810,32
8:31 / 45 / 138
904,49
9:57 / 35 / 175
0
-- -- 24 Aleš Krátký 867,12 4335,61 696,68
7:48 / 0 / 139
872,32
9:1 / 50 / 164
947,5
9:56 / 50 / 173
0
0:0 / 0 / 0
942,93
9:53 / 45 / 169
876,18
9:56 / 0 / 173
0
-- -- 25 Biječek Bohdan 854,58 4272,9 642,23
5:58 / 40 / 139
792,57
8:12 / 50 / 167
863,01
9:57 / 30 / 183
993,72
9:57 / 50 / 187
981,37
9:57 / 50 / 135
423,04
4:20 / 35 / 98
0
-- -- 26 Kovařík Pavel 852,93 4264,66 895,74
8:58 / 50 / 188
526,14
6:34 / 0 / 174
850,13
9:56 / 30 / 208
680,64
7:50 / 35 / 198
901,48
9:50 / 15 / 176
936,67
9:57 / 50 / 170
0
-- -- 27 Matula František 851,46 4257,32 928,32
9:54 / 20 / 166
920
9:44 / 50 / 187
564,06
6:36 / 45 / 182
608,62
6:53 / 25 / 198
850,25
10:2 / 0 / 182
950,13
9:55 / 50 / 185
0
-- -- 28 Grűmann Pavel 821,15 4105,77 768,33
8:8 / 35 / 210
777,42
9:11 / 25 / 181
862,83
9:58 / 0 / 177
192,31
2:34 / 25 / 123
892,76
9:54 / 45 / 209
804,43
9:56 / 0 / 176
0
-- -- 29 Petr Kuráň 784,28 3921,38 674,52
7:42 / 0 / 180
717,37
9:1 / 25 / 206
778,26
8:13 / 45 / 181
897,71
9:54 / 50 / 191
622,49
6:31 / 45 / 158
853,52
9:53 / 35 / 178
0
-- -- 30 Veleba Martin 773,54 3867,69 671,58
7:1 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
970,46
9:56 / 40 / 155
385,58
5:8 / 0 / 156
1000
9:51 / 45 / 125
840,07
9:41 / 0 / 185
0
-- -- 31 Koláska Petr 442,77 2213,85 704,44
7:20 / 40 / 183
596,37
7:20 / 0 / 190
913,04
9:43 / 45 / 201
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
-- -- 32 Grűmann Lukáš 0 0 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0

^^^


Oficiální výsledovka s body



Výsledky

Kontakt - Jméno :750
Datum konání :13.10.2018
Kategorie :F5J
Místo konání :Trnávka
Číslo pořádajícího klubu (např CZE96)CZE123
Kontakt - Jméno :kontakt - jmeno
Kontakt - Adresa :kontakt adresa
Kontakt - Email :kontakt email
Kontakt - Telefon :kontakt - telefon
Pořadatel :LMK Ikarus
Ředitel soutěže :Kičmer Kamil
Hlavní rozhodčí :Kičmer Kamil
Počasí :Slunečno




Pořadí - všichni

poz. Příjmení, jméno Klub Licence Let č. 1 Let č. 2 Let č. 3 Let č. 4 Let č. 5 Let č. 6 body přepoč.
1* Malčík Radek CZE-1392 0
0:0 / 0 / 0
1000
9:57 / 50 / 45
1000
9:56 / 50 / 51
1000
9:57 / 50 / 72
1000
9:55 / 45 / 78
1000
9:58 / 50 / 92
5000 1000
2* Matula Ondra CZE-261-242 995,11
9:48 / 0 / 158
982,01
9:56 / 50 / 146
859,13
9:23 / 0 / 138
958,09
9:57 / 50 / 151
972,1
9:53 / 35 / 141
946,84
9:55 / 50 / 150
4854,15 970,83
3* Hlavinka Tomáš CZE-270-007 930,68
9:56 / 35 / 188
919,14
9:58 / 50 / 148
972,9
9:58 / 50 / 147
1000
9:57 / 50 / 99
953,41
9:57 / 35 / 118
975,92
9:58 / 45 / 151
4832,91 966,58
4* Grűmann Petr CZE-261-021 771,23
8:20 / 45 / 200
989,63
9:54 / 50 / 143
1000
9:45 / 50 / 119
950,08
9:54 / 50 / 127
936,77
9:53 / 50 / 160
979,36
9:57 / 50 / 155
4855,84 971,17
5* Malčík Zdeněk CZE-1431 1000
9:41 / 0 / 139
1000
9:56 / 45 / 115
1000
9:52 / 45 / 124
987,45
9:59 / 40 / 98
983,36
9:50 / 45 / 88
993,33
9:56 / 45 / 90
4980,78 996,16
6* Jaroslav Vostřel ju CZE-458-2 1000
9:53 / 50 / 132
1000
9:58 / 50 / 121
1000
9:55 / 50 / 109
1000
9:55 / 45 / 87
1000
9:57 / 45 / 103
1000
9:55 / 50 / 27
5000 1000
7* Vojkůvka Zdeněk CZE-327 01 952,34
9:54 / 45 / 179
849,36
9:11 / 35 / 174
920,87
9:54 / 25 / 179
1000
9:56 / 45 / 168
943,78
9:55 / 30 / 142
960,83
9:54 / 45 / 125
4777,82 955,56
8* Nahodil Antonín CZE 1523 961,54
9:40 / 50 / 160
1000
9:55 / 45 / 123
977,41
9:56 / 35 / 137
971,55
9:51 / 50 / 121
1000
9:54 / 45 / 104
973,42
9:57 / 45 / 112
4922,38 984,48
9 Vladimir Hornik CZE-42 14 1000
9:51 / 50 / 179
955,74
9:50 / 50 / 157
937,39
9:50 / 40 / 182
726,36
7:38 / 50 / 148
973,75
9:54 / 50 / 138
908,16
9:54 / 45 / 131
4775,04 955,01
10 Vohralík Martin CZE-261-358 1000
9:54 / 45 / 134
532,13
6:21 / 0 / 141
984,76
9:55 / 40 / 107
939,44
9:53 / 50 / 138
912,27
9:52 / 5 / 123
922,41
9:54 / 45 / 113
4758,88 951,78
11 Vorálek Petr CZE-1448 979,02
9:55 / 50 / 170
969,15
9:54 / 45 / 147
844,48
8:56 / 0 / 100
917,85
9:22 / 50 / 129
965,28
9:54 / 50 / 148
915,28
9:52 / 35 / 98
4746,58 949,32
12 Loutocký Petr CZE-327 009 950,61
9:55 / 50 / 193
870,35
8:32 / 50 / 117
463,34
5:41 / 0 / 107
979,08
9:55 / 45 / 110
999,15
9:56 / 45 / 102
946,01
9:56 / 20 / 93
4745,2 949,04
13 Slezák Petr CZE-1616 932,55
9:56 / 35 / 218
906,33
9:57 / 50 / 162
906,96
8:59 / 50 / 135
957,25
9:57 / 45 / 142
945,49
9:55 / 45 / 170
917,66
9:55 / 35 / 101
4659,91 931,98
14 Kičmer Kamil CZE-261-261 718,37
8:7 / 0 / 145
934,35
9:55 / 50 / 123
760,68
8:9 / 50 / 134
951,46
9:53 / 45 / 139
973,59
9:56 / 45 / 139
960,13
9:54 / 45 / 122
4580,21 916,04
15 Kremer Jiří CZE-342-037 968,27
9:52 / 45 / 201
866,9
9:16 / 35 / 179
894,01
9:58 / 0 / 167
782,43
9:0 / 5 / 155
931,41
9:42 / 45 / 154
918,31
9:45 / 30 / 162
4578,9 915,78
16 Prašivka Miroslav CZE-261-025 798,95
9:57 / 35 / 225
836,67
9:37 / 0 / 109
808,7
8:10 / 35 / 120
964,99
9:59 / 0 / 123
953,79
9:58 / 0 / 102
1000
9:54 / 50 / 88
4564,15 912,83
17 Hrabáček Alois CZE-1118 586,51
6:3 / 0 / 126
979,57
9:56 / 40 / 121
996,52
9:57 / 50 / 147
992,47
9:54 / 50 / 102
994,18
9:54 / 45 / 83
0
0:0 / 0 / 0
4549,25 909,85
18 Šnyrych Petr CZE-114-004 888,49
9:20 / 0 / 140
999,15
9:54 / 50 / 114
331,99
3:24 / 30 / 56
987,43
9:59 / 0 / 98
660,14
7:32 / 0 / 129
1000
9:55 / 50 / 127
4535,21 907,04
19 Pavelka Jiří CZE-1655 893,45
8:36 / 35 / 188
904,68
9:58 / 15 / 163
966,13
9:51 / 40 / 121
793,54
7:51 / 40 / 138
940,1
9:55 / 50 / 160
540,83
6:49 / 0 / 169
4497,9 899,58
20 Jeništa Václav CZE-332-020 895,1
9:54 / 5 / 174
636,99
7:37 / 0 / 177
799,36
9:50 / 0 / 188
938,06
9:50 / 30 / 195
938,97
9:56 / 25 / 165
872,53
9:49 / 45 / 166
4444,02 888,8
21 Odehnal František CZE-342-019 697,55
7:22 / 45 / 176
927,66
9:53 / 50 / 196
853,51
9:54 / 40 / 210
904,26
9:48 / 45 / 161
942,46
9:52 / 45 / 193
808,97
9:28 / 0 / 162
4436,86 887,37
22 Kristian Libor CZE-1530 961,88
9:6 / 30 / 168
697,51
7:36 / 35 / 168
870,27
9:53 / 15 / 136
819,15
9:32 / 0 / 143
927,18
9:57 / 30 / 159
852,5
9:51 / 5 / 169
4430,98 886,2
23 Barč Radim CZE 1615 875,79
9:5 / 35 / 194
673,52
7:19 / 40 / 172
966,99
9:53 / 45 / 163
818,11
8:48 / 50 / 180
810,32
8:31 / 45 / 138
904,49
9:57 / 35 / 175
4375,7 875,14
24 Aleš Krátký Cze-211-999 696,68
7:48 / 0 / 139
872,32
9:1 / 50 / 164
947,5
9:56 / 50 / 173
0
0:0 / 0 / 0
942,93
9:53 / 45 / 169
876,18
9:56 / 0 / 173
4335,61 867,12
25 Biječek Bohdan CZE-332-038 642,23
5:58 / 40 / 139
792,57
8:12 / 50 / 167
863,01
9:57 / 30 / 183
993,72
9:57 / 50 / 187
981,37
9:57 / 50 / 135
423,04
4:20 / 35 / 98
4272,9 854,58
26 Kovařík Pavel CZE-261-061 895,74
8:58 / 50 / 188
526,14
6:34 / 0 / 174
850,13
9:56 / 30 / 208
680,64
7:50 / 35 / 198
901,48
9:50 / 15 / 176
936,67
9:57 / 50 / 170
4264,66 852,93
27 Matula František CZE-261-012 928,32
9:54 / 20 / 166
920
9:44 / 50 / 187
564,06
6:36 / 45 / 182
608,62
6:53 / 25 / 198
850,25
10:2 / 0 / 182
950,13
9:55 / 50 / 185
4257,32 851,46
28 Grűmann Pavel CZE-261-022 768,33
8:8 / 35 / 210
777,42
9:11 / 25 / 181
862,83
9:58 / 0 / 177
192,31
2:34 / 25 / 123
892,76
9:54 / 45 / 209
804,43
9:56 / 0 / 176
4105,77 821,15
29 Petr Kuráň cze 96013 674,52
7:42 / 0 / 180
717,37
9:1 / 25 / 206
778,26
8:13 / 45 / 181
897,71
9:54 / 50 / 191
622,49
6:31 / 45 / 158
853,52
9:53 / 35 / 178
3921,38 784,28
30 Veleba Martin CZE 1524 671,58
7:1 / 45 / 157
0
0:0 / 0 / 0
970,46
9:56 / 40 / 155
385,58
5:8 / 0 / 156
1000
9:51 / 45 / 125
840,07
9:41 / 0 / 185
3867,69 773,54
31 Koláska Petr CZE-1611 704,44
7:20 / 40 / 183
596,37
7:20 / 0 / 190
913,04
9:43 / 45 / 201
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
2213,85 442,77
32 Grűmann Lukáš CZE-261-020 0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0
0:0 / 0 / 0
0 0

^^^


Pořadí klubů


Klub Členů Příjmení, jméno Součet Průměr

^^^


Pořadí týmů

Týmy Členů Příjmení, jméno Součet Průměr
none 32 Slezák Petr, Vojkůvka Zdeněk, Pavelka Jiří, Koláska Petr, Odehnal František, Kremer Jiří, Kičmer Kamil, Vohralík Martin, Prašivka Miroslav, Barč Radim, Vladimir Hornik, Aleš Krátký, Malčík Zdeněk, Malčík Radek, Matula Ondra, Hrabáček Alois, Petr Kuráň, Kristian Libor, Loutocký Petr, Jaroslav Vostřel ju, Hlavinka Tomáš, Biječek Bohdan, Jeništa Václav, Šnyrych Petr, Vorálek Petr, Grűmann Lukáš, Grűmann Petr, Grűmann Pavel, Kovařík Pavel, Nahodil Antonín, Veleba Martin, Matula František, 157164,4 4911,39

^^^


Přestnost přistání

Příjmení, jméno celkem přistání Součet Průměr
Vladimir Hornik 6 50 , 50 , 40 , 50 , 50 , 45 285 47,5
Jaroslav Vostřel ju 9 50 , 50 , 50 , 45 , 45 , 50 , 50 , 30 , 50 420 46,67
Hlavinka Tomáš 9 35 , 50 , 50 , 50 , 35 , 45 , 50 , 50 , 40 405 45
Malčík Radek 9 0 , 50 , 50 , 50 , 45 , 50 , 50 , 50 , 50 395 43,89
Grűmann Petr 9 45 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 50 , 0 , 40 385 42,78
Biječek Bohdan 6 40 , 50 , 30 , 50 , 50 , 35 255 42,5
Barč Radim 6 35 , 40 , 45 , 50 , 45 , 35 250 41,67
Vojkůvka Zdeněk 9 45 , 35 , 25 , 45 , 30 , 45 , 45 , 45 , 50 365 40,56
Kičmer Kamil 6 0 , 50 , 50 , 45 , 45 , 45 235 39,17
Vorálek Petr 6 50 , 45 , 0 , 50 , 50 , 35 230 38,33
Nahodil Antonín 9 50 , 45 , 35 , 50 , 45 , 45 , 0 , 20 , 50 340 37,78
Odehnal František 6 45 , 50 , 40 , 45 , 45 , 0 225 37,5
Slezák Petr 7 35 , 50 , 0 , 45 , 45 , 35 , 50 260 37,14
Matula Ondra 9 0 , 50 , 0 , 50 , 35 , 50 , 35 , 50 , 50 320 35,56
Loutocký Petr 6 50 , 50 , 0 , 45 , 45 , 20 210 35
Malčík Zdeněk 9 0 , 45 , 45 , 40 , 45 , 45 , 0 , 45 , 50 315 35
Petr Kuráň 6 0 , 25 , 45 , 50 , 45 , 35 200 33,33
Matula František 6 20 , 50 , 45 , 25 , 0 , 50 190 31,67
Hrabáček Alois 6 0 , 40 , 50 , 50 , 45 , 0 185 30,83
Vohralík Martin 6 45 , 0 , 40 , 50 , 5 , 45 185 30,83
Kovařík Pavel 6 50 , 0 , 30 , 35 , 15 , 50 180 30
Pavelka Jiří 6 35 , 15 , 40 , 40 , 50 , 0 180 30
Kremer Jiří 6 45 , 35 , 0 , 5 , 45 , 30 160 26,67
Aleš Krátký 6 0 , 50 , 50 , 0 , 45 , 0 145 24,17
Veleba Martin 6 45 , 0 , 40 , 0 , 45 , 0 130 21,67
Grűmann Pavel 6 35 , 25 , 0 , 25 , 45 , 0 130 21,67
Šnyrych Petr 6 0 , 50 , 30 , 0 , 0 , 50 130 21,67
Prašivka Miroslav 6 35 , 0 , 35 , 0 , 0 , 50 120 20
Kristian Libor 6 30 , 35 , 15 , 0 , 30 , 5 115 19,17
Jeništa Václav 6 5 , 0 , 0 , 30 , 25 , 45 105 17,5
Koláska Petr 6 40 , 0 , 45 , 0 , 0 , 0 85 14,17
Grűmann Lukáš 6 0 , 0 , 0 , 0 , 0 , 0 0 0

^^^


Průměrná doba letu


Příjmení, jméno Počet záznamů Letové časy Celekem vteřin Průměrný letový čas
Hlavinka Tomáš 6 9:56,00, 9:58,00, 9:58,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:58,00, 3584 9:57,33
Jaroslav Vostřel ju 6 9:53,00, 9:58,00, 9:55,00, 9:55,00, 9:57,00, 9:55,00, 3573 9:55,5
Malčík Zdeněk 6 9:41,00, 9:56,00, 9:52,00, 9:59,00, 9:50,00, 9:56,00, 3554 9:52,33
Nahodil Antonín 6 9:40,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:51,00, 9:54,00, 9:57,00, 3553 9:52,17
Matula Ondra 6 9:48,00, 9:56,00, 9:23,00, 9:57,00, 9:53,00, 9:55,00, 3532 9:48,67
Vojkůvka Zdeněk 6 9:54,00, 9:11,00, 9:54,00, 9:56,00, 9:55,00, 9:54,00, 3524 9:47,33
Slezák Petr 7 9:56,00, 9:57,00, 9:0,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:55,00, 8:59,00, 4059 9:39,86
Vorálek Petr 6 9:55,00, 9:54,00, 8:56,00, 9:22,00, 9:54,00, 9:52,00, 3473 9:38,83
Grűmann Petr 6 8:20,00, 9:54,00, 9:45,00, 9:54,00, 9:53,00, 9:57,00, 3463 9:37,17
Prašivka Miroslav 6 9:57,00, 9:37,00, 8:10,00, 9:59,00, 9:58,00, 9:54,00, 3455 9:35,83
Kremer Jiří 6 9:52,00, 9:16,00, 9:58,00, 9:0,00, 9:42,00, 9:45,00, 3453 9:35,5
Vladimir Hornik 6 9:51,00, 9:50,00, 9:50,00, 7:38,00, 9:54,00, 9:54,00, 3417 9:29,5
Jeništa Václav 6 9:54,00, 7:37,00, 9:50,00, 9:50,00, 9:56,00, 9:49,00, 3416 9:29,33
Odehnal František 6 7:22,00, 9:53,00, 9:54,00, 9:48,00, 9:52,00, 9:28,00, 3377 9:22,83
Kristian Libor 6 9:6,00, 7:36,00, 9:53,00, 9:32,00, 9:57,00, 9:51,00, 3355 9:19,17
Kičmer Kamil 6 8:7,00, 9:55,00, 8:9,00, 9:53,00, 9:56,00, 9:54,00, 3354 9:19
Vohralík Martin 6 9:54,00, 6:21,00, 9:55,00, 9:53,00, 9:52,00, 9:54,00, 3349 9:18,17
Loutocký Petr 6 9:55,00, 8:32,00, 5:41,00, 9:55,00, 9:56,00, 9:56,00, 3235 8:59,17
Barč Radim 6 9:5,00, 7:19,00, 9:53,00, 8:48,00, 8:31,00, 9:57,00, 3213 8:55,5
Kovařík Pavel 6 8:58,00, 6:34,00, 9:56,00, 7:50,00, 9:50,00, 9:57,00, 3185 8:50,83
Matula František 6 9:54,00, 9:44,00, 6:36,00, 6:53,00, 10:2,00, 9:55,00, 3184 8:50,67
Pavelka Jiří 6 8:36,00, 9:58,00, 9:51,00, 7:51,00, 9:55,00, 6:49,00, 3180 8:50
Petr Kuráň 6 7:42,00, 9:1,00, 8:13,00, 9:54,00, 6:31,00, 9:53,00, 3074 8:32,33
Šnyrych Petr 6 9:20,00, 9:54,00, 3:24,00, 9:59,00, 7:32,00, 9:55,00, 3004 8:20,67
Malčík Radek 6 0:0,00, 9:57,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:55,00, 9:58,00, 2983 8:17,17
Grűmann Pavel 6 8:8,00, 9:11,00, 9:58,00, 2:34,00, 9:54,00, 9:56,00, 2981 8:16,83
Biječek Bohdan 6 5:58,00, 8:12,00, 9:57,00, 9:57,00, 9:57,00, 4:20,00, 2901 8:3,5
Aleš Krátký 6 7:48,00, 9:1,00, 9:56,00, 0:0,00, 9:53,00, 9:56,00, 2794 7:45,67
Hrabáček Alois 6 6:3,00, 9:56,00, 9:57,00, 9:54,00, 9:54,00, 0:0,00, 2744 7:37,33
Veleba Martin 6 7:1,00, 0:0,00, 9:56,00, 5:8,00, 9:51,00, 9:41,00, 2497 6:56,17
Koláska Petr 6 7:20,00, 7:20,00, 9:43,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 1463 4:3,83000000000001
Grűmann Lukáš 6 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0:0,00, 0 0:0

^^^


Průměrná výška


Příjmení, jméno Počet záznamů Průměrná výška Výška celkem Průměrná výška
Grűmann Lukáš 0 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 0
Malčík Radek 8 0, 45, 51, 72, 78, 92, 47, 38, 103, 526 65,75
Jaroslav Vostřel ju 9 132, 121, 109, 87, 103, 27, 48, 45, 111, 783 87
Malčík Zdeněk 8 139, 115, 124, 98, 88, 90, 0, 111, 108, 873 109,12
Šnyrych Petr 6 140, 114, 56, 98, 129, 127, 664 110,67
Nahodil Antonín 9 160, 123, 137, 121, 104, 112, 85, 86, 111, 1039 115,44
Hrabáček Alois 5 126, 121, 147, 102, 83, 0, 579 115,8
Loutocký Petr 6 193, 117, 107, 110, 102, 93, 722 120,33
Vohralík Martin 6 134, 141, 107, 138, 123, 113, 756 126
Prašivka Miroslav 6 225, 109, 120, 123, 102, 88, 767 127,83
Hlavinka Tomáš 9 188, 148, 147, 99, 118, 151, 114, 75, 112, 1152 128
Vorálek Petr 6 170, 147, 100, 129, 148, 98, 792 132
Kičmer Kamil 6 145, 123, 134, 139, 139, 122, 802 133,67
Vojkůvka Zdeněk 9 179, 174, 179, 168, 142, 125, 101, 96, 98, 1262 140,22
Matula Ondra 9 158, 146, 138, 151, 141, 150, 132, 161, 144, 1321 146,78
Grűmann Petr 9 200, 143, 119, 127, 160, 155, 155, 133, 162, 1354 150,44
Biječek Bohdan 6 139, 167, 183, 187, 135, 98, 909 151,5
Slezák Petr 6 218, 162, 0, 142, 170, 101, 135, 928 154,67
Veleba Martin 5 157, 0, 155, 156, 125, 185, 778 155,6
Vladimir Hornik 6 179, 157, 182, 148, 138, 131, 935 155,83
Pavelka Jiří 6 188, 163, 121, 138, 160, 169, 939 156,5
Kristian Libor 6 168, 168, 136, 143, 159, 169, 943 157,17
Aleš Krátký 5 139, 164, 173, 0, 169, 173, 818 163,6
Kremer Jiří 6 201, 179, 167, 155, 154, 162, 1018 169,67
Barč Radim 6 194, 172, 163, 180, 138, 175, 1022 170,33
Jeništa Václav 6 174, 177, 188, 195, 165, 166, 1065 177,5
Grűmann Pavel 6 210, 181, 177, 123, 209, 176, 1076 179,33
Petr Kuráň 6 180, 206, 181, 191, 158, 178, 1094 182,33
Odehnal František 6 176, 196, 210, 161, 193, 162, 1098 183
Matula František 6 166, 187, 182, 198, 182, 185, 1100 183,33
Kovařík Pavel 6 188, 174, 208, 198, 176, 170, 1114 185,67
Koláska Petr 3 183, 190, 201, 0, 0, 0, 574 191,33

^^^


Čas vs výška


Příjmení, jméno Letový čas ze 100 metrů Průměrná výška Průměrný letový čas Potřebná výška pro nalétání 10 minut
Malčík Radek 12:36,15 65,75 8:17,17 79,35
Jaroslav Vostřel ju 11:24,48 87 9:55,5 87,66
Malčík Zdeněk 9:2,8 109,12 9:52,33 110,53
Nahodil Antonín 8:32,95 115,44 9:52,17 116,97
Hlavinka Tomáš 7:46,67 128 9:57,33 128,57
Šnyrych Petr 7:32,41 110,67 8:20,67 132,63
Prašivka Miroslav 7:30,46 127,83 9:35,83 133,19
Loutocký Petr 7:28,06 120,33 8:59,17 133,91
Vohralík Martin 7:22,99 126 9:18,17 135,44
Vorálek Petr 7:18,51 132 9:38,83 136,83
Vojkůvka Zdeněk 6:58,86 140,22 9:47,33 143,24
Kičmer Kamil 6:58,2 133,67 9:19 143,47
Matula Ondra 6:41,06 146,78 9:48,67 149,61
Hrabáček Alois 6:34,93 115,8 7:37,33 151,92
Grűmann Petr 6:23,64 150,44 9:37,17 156,39
Slezák Petr 6:14,91 154,67 9:39,86 160,04
Vladimir Hornik 6:5,45 155,83 9:29,5 164,18
Kristian Libor 5:55,78 157,17 9:19,17 168,65
Kremer Jiří 5:39,19 169,67 9:35,5 176,89
Pavelka Jiří 5:38,66 156,5 8:50 177,17
Jeništa Václav 5:20,75 177,5 9:29,33 187,06
Biječek Bohdan 5:19,14 151,5 8:3,5 188
Barč Radim 5:14,38 170,33 8:55,5 190,85
Odehnal František 5:7,56 183 9:22,83 195,08
Matula František 4:49,45 183,33 8:50,67 207,28
Kovařík Pavel 4:45,91 185,67 8:50,83 209,86
Aleš Krátký 4:44,64 163,6 7:45,67 210,79
Petr Kuráň 4:40,99 182,33 8:32,33 213,53
Grűmann Pavel 4:37,04 179,33 8:16,83 216,57
Veleba Martin 4:27,46 155,6 6:56,17 224,33
Koláska Petr 2:7,44 191,33 4:3,83000000000001 470,81
Grűmann Lukáš 0:NaN NaN 0:0 NaN

^^^



Software SORG V4 (c) 2012 - Aleš Krátký / www.RCSOFTWARE.cz / ales@sgames.cz Stoupak.cz - RCEK, RCEJ, RCEN, RCEO, F5J, FXJ, Eurocup ... / www.stoupak.cz